Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

köszi a drukkokat. olyan aranyosak vagytok.

A lényeget már Angellel megüzentem. Külnösebben többet azért nem tudok mondani, mert nem emlékszem semmire. Bevittek a műtőbe, kaptam egy vénás kábszert és tíz másodperc múlva filmszakadás. Aztán arra ébredtem, hogy a műtősfiú szót, hogy öleljem át a nyakát, hogy be tudjon tenni az ágyba. Nem tudom miért rémísztgetnek ezzel a HSG-vel, hogy kínzás meg ilyesmi. Szóval ne féljetek csajok, mert semmi az egész. Annyit mondtott csak a doki, hogy elzáródás nincs egyik oldalon sem, egy picit szűk a petevezetékem, de a kontrasztanyag simán átjutott ergo a petesejt is átjut.
Csinált egy tükrözést is, de a méhemben sem talált semmi rendelleneset. És még a pajzsmirigy eredényem is tuti úgyhogy makk egészséges vagyok. Most egy kicsit kóma vagyok. Anyám jött értem itt vagyok most náluk, nem merek kocsiba ülni.

Sonjus, ne aggódj, nem fog fájni! És drukkolok neked a jó eredményhez.

És csatlakoznék a magas-partnerűek táborába is. Az én férjem 190 cm és 105 kg. Én meg ehhez képest 165cm és 50 kg. Jól mutatunk egymás mellett.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
örülök, hogy benéztél! :)

No, azért a legrázósabb részét átaludtad ám! :wink:

Hi PotterÁgi :)

Ezt a félbevágós trükköt hallottam már én is! :wink:

Petikének hogy tetszik a tuti cicifix? :D
angel37
 
 


Madárcsicsergős jó reggelt lányok!
Kamilla! Örülök, hogy minden rendben!!! Ez azért megnyugtató, hogy egészséges vagy! Én is ilyen eredményt szeretnék :) !
Nem is tudtam, hogy elkábítanak, nekem nem mondta a doki, hogy így csinálná, de mindegy, majd hétfőn többet tudok én is!
Tegnap már nem tudtam benézni, mert volt egy kis családi banzai, de már minden ok!
Megnézem majd, hogy hogy is mondjátok ezt az elvágós trükköt!
Én már nem is tudom hány napos ciklussal számoljak. Ebben az évben 32-35 naposak voltak, és majdnem 2 hétig megvolt :twisted: most az átjárhatósági előtt kaptam Norcolut-ot, hogy végre beálljon, így meg is jött 28 napra. Gondoljátok, hogy ezek után is 28 napos lesz? Ismeritek ezt a gyógyszert? Mennyire lehet hosszútávon számolni vele?
Hú de meleg van már most!
Szép napot mindenkinek!
sonjus
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát azért az igazat megvallva jobb lett volna ha ma még otthon maradok. Ha fekszek, akkor egyáltalán nem fáj, ha ülök, akkor picit, de ha felállok és megpróbálok kiegyenesedni, akkor majd meg halok. Úgyhogy most ilyen öregasszonyosan közlekedek, persze mindenki kérdezi, hogy mi bajom én meg azt mondom, hogy semmi csak "női bajok"

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Nincs szolgálati fekhely a munkahelyeden?
Hová mentél te dolgozni :lol:
Azért ne nagyon ficánkolj!
sonjus
 
 


Szolgálati fekhely max. a főnök bőrkanapéja lehetne, de azt lehet, hogy félreértené...... :).

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!Sziasztok!

Kamilla!Nagyon örülök hogy egészséges vagy.Most ezután hogyan tovább?
breni
 
 


Jó reggelt!

Kamilla!

Ez nagyon szuper! :D :D :D :D :D
Ugye tudod, hogy most mi fog következni? :wink:
És mi fáj amúgy? Ott belül? Jujj, az rossz lehet. Lehet hogy a tükrözéskor lett egy kicsit megpiszkálva?

Sonjus!

A Norcolut-ot nem ismerem, de a megint megjöttben és a babaprojektes topikban tuti, hogy ismerik, mert ott sokat olvastam róla. Talán kérdezd meg ott a csajokat, biztos segítenek.

Ma estére bejelentkeztem mégis a régi dokimhoz, mert olyan sokat aggódok, és úgy vagyok vele, hogy a parázással többet ártok, mintha elmegyek egy UH-ra. Holnap jövök hírekkel.[/i]

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!!


Kamilla!!! :D :D

Hú ezek ám a jó hírek!!! :wink: :wink: !Akkor most,hogyan tovább??Megbeszélted már a dokival???

Vica!!!

Annyira tudtam,hogy nem bírod ki!!!! :lol: Nem hiába az anyai ösztönök beindultak!!!Nem kaphatnék egy sms-t doki után???Cseréba Én is írok,de hiába beszélünk a leányzóval már most nem hallgat ránk.Telcsi számom meg van ugye????
csanita
 
 


Hát azt nem tudom, hogy mi fáj. Úgy nyomásra az egész hasam, főleg kétoldalt. Ha békén hagyom, akkor nem, de ha megyek, akkor szúr. Na mindegy. A doki azt mondta, hogy a vérzés és a görcsök pár napig még normálisak.

Végülis abban maradtunk, hogy most amíg meg nem jön védekezni kell a röntgensugár miatt, aztán a köv ciklusban beleadunk apait-anyait és szeptemberben találkozunk újra a dokival. Ha addig nem jön össze, akkor csinálják meg ezt az összeférhetetlenségi dolgot.

Természetesen tegnap megint egy abortuszos csaj mellé fektettek.....volt vagy 16 éves.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csanita!
Nics meg a számod, küldd már el mélben, jó? Majd értesítelek, hogy mi volt. :)

Kamilla!
Ahogy leírtad azt, hogy szeptemberben taliztok a dokival, nekem egyből az ugrott be, hoy akkor már az UH miatt. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla! Éhgyomorral kellett menned? Márcsak azért kérdezem, mert nekem nem mondta a doki, így lehet engem nem kábítanak?
Jaj de elkezdtem kicsikét berezelni! :?
sonjus
 
 


Én úgy tudom, hogy a sima HSG-nél nem kábítanak. Kamillánál gonolom azért volt, mert méhtükrözés is volt. Az meg nem lehet kellemes ébren. :?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Egészen tegnapig én is azt hittem, hogy max valami helyi érzéstelenítőt kapok, ezért is voltam beszarva, de így egész jól jártam, mert tényleg nem érzékeltem az egészből semmit.
Melyik kórházba mész, mert én a Szent Imrében voltam, és ott ilyen kis kíméletesek a dokik. Azt mondta, hogy amikor beszúrja a helyi érzéstelenítőt az fájni fog, de már arra sem emlékszem, mert addigra már forgott velem a világ.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


A Kútvölgyibe megyek, de nekem még helyi érzéstelenítést sem mondott a doki, csak hogy a betegfelvételen jelentkezzek be, 5 perc feszítő érzés lesz, innen gondolom, hogy semmi kábítás és egyéb nem lesz :? fél 12-re megyek, és azt mondta mindennel együtt 1-re biztos kész vagyunk!
sonjus
 
 


Vica!
Mi ez az orvos mizéria? Visszamész a kihez? És miért is? :D
Kevésbé informáltságom itt előjön ám! :shock:
sonjus
 
 


SZiasztok! Gyors beugr! :)

Esküszöm nincs két egyforma hsg! :shock:

Legtöbb, amit hallottam simán volt, mindenféle kábítás nélkül. Vhol adnak előtte görcsoldót, vhol érzéstelenítővel megy.

Kamilla, tényleg valszeg téged a hysteroscopia miatt altattak!

Vkinek előtte fertőtlenítő kúrát kell csinálni, vkinél nem foglalkoznak vele... Utána vagy megtiltják a szexet felszálló fertőzés és/vagy a rtg sugarak miatt, vagy nem mondanak semmit, és tudok is pár esetet, ahol hsg-s hónapban jött össze a babó!

Ja, és hallottam már olyat is, hogy vkinek meg kellett vennie a kontrasztanyagot és a katétert! :shock:

Na, próbáljunk ezen eligazodni! :shock: Az egész doki és kórházfüggő!
angel37
 
 


Ezek szerint én jártam a legjobban! :) És még hálapénzt sem adtam, mert mire felébredtem eltűnt a dokim, a zárójelentést meg otthagyta a nővérnél.

Nekem a doki szigorúan megtiltotta, hogy ebben a ciklusban gyereket csináljunk. Szerintetek, ha mégis összejön lehet baja a röntgensugártól? Vagy inkább ne kockáztassak?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!

Kamilla!
Örülök, hogy minden rendben!!! Ez azért megnyugtató, hogy egészséges vagy!Megy a drukk h,szeptemberbe tényleg uh-ra keljen menned ,h hány hetes vagy!!:):)

Csanita!!
Nagyon izgi :) én azt hittem mire benézek a b.netre te már megszülsz ,drukkolok hogy simán menjen minden!!!

Sonjus !

Üdv köztünk :) !!

Még nem volt idöm visszaolvasni,mert alig van idöm,tegnap este értem haza a csavargásbol ,és a konyhába most végeztem el ,föznöm is kellett...stb..
A görbém elég érdekessen alakul,most se lesz baba belöle:(,pedig annyira örültem h volt pé-m!
Na ime:ha már most kuszik lefelé a hö a végén 35 fokos leszek
:oops: :oops: !!

Kép


Sziasztok!!!!!!!!!!! :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sonjus! :)

Én ismerem személyesen a Norcolut-ot.
Akkor kaptam amikor tavaj novemberben már a 43. ciklusnapomat tapostam és elmentem egy másik orvoshoz SZERENCSÉRE!
Persze tudtam, hogy nem vagyok terhes.Szóval ez a gyógyszer csak abban segít, hogy meghozza a menzeszt. 5 napig kellett szednem (már nem emlékszem pontosan milyen adagot írt elő). Az utolsó szem bevételétől számítva a 4.napon már meg is jött.Utána a 21. napon kellett mennem UH-ra és vérvételre, ahol megállapították a betegségemet. A ciklust ez a gyógyszer nem állitja be! Erre megfelel a
Clostilbegyt (ha nincs peteérésed) ( már ha jól eltalálja az orvos az adagot.

Kép
lara26
 
 


Kamilla!!
Ha rám hallgatsz ne próbálkozzatok most!!Türelem babát teremt!!


Annyira jo lenne beindulna a zebraesö!!!
Vendég
 


Én speciel vakon követem a doki(jai)m utasításait, leginkább ezt javasolnám, azt hiszem, neked is!

Ja, a zárójelentést mikor odaadták, egy deka tiltást nem mondott senki, és aznap már volt is action :oops: Utána hallottam, hogy vkinek megtiltják, be is voltam szarva egy darabig! :roll:

Most hogy így mondod, milyen jól jártam! :lol: Nem fájt, nem került semmibe, a seduxen kifejezetten jólesett, három nap munkaszünet! :mrgreen:

Hát ez eredmény meg... most már azt mondom, hogy tökjó, hogy belevágtunk a lombikba! :D
angel37
 
 


Kamilla!

Amikor nekem volt a laparom én is egy olyan beteggel kerültem 1 szobába. Nem akart még gyereket (16) de nem is védekeztek! Kis majom. Nem?

Kép
lara26
 
 


Vica! :)

Hát ez nem kérdés!! :lol:
Két hónap és Kamilláéknál is ott kőröz a gólya!!!!! :)
Nálunk is így történt csak én közben már az inszemre készültem és vártam az 1. cn-t! :lol:
Nem jött. :lol:

Kép
lara26
 
 


Lara! N
ekem a closti nem igazán jött be, mert rettenetes a bőröm, lassan ki sem merek menni az utcára! A hátam az arcom kész ragyaeső. Egyszer már szedtem 2 hónapig, utána cisztáim is lettek, a lapar után most mondta a doki, hogy szedjem, de én ezt a továbbiakban kihagynám.
A hétfői átjárhatóságin majd az eredménytől függően kérek esetleg valami mást!?
sonjus
 
 


Kamilla! :)

Keditkének igaza van. Nekünk sem szabadott 1 hónapig próbálkozni!
Szerintem Te tuti kibírod!!

Kép
lara26
 
 


Kamilla!!!

SZerintem is várjatok egy kicsit.Nekünk annó 3 hetet mondott a doki.Be is jött!!! :lol: Szerintem ha megvárod hogy a menszid meg jőjjön és után kapd el Apát.

Lara!!!

Hogy vagytok????Mikor mész dokihoz???
csanita
 
 


Sonjus!

Hát igen én is berezeltem amikor ezt a gyógyszert kellett szednem.
Féltem a cisztáktól mert nekem PCO-s problémám van.

Még most is izgulok, hogy 1 vagy 2 baba van a pocimban.

Amikor csinálták a laparodat nem volt átjárhatósági?
Nekem összekötötte az orvosom a két dolgot, mert nem szereti, ha a beteget többször nyúzzák!

Kép
lara26
 
 


Lara,
még mindig nem lehet tudni, hányan vagytok?

Ez izgi! :) Mikor derül ki?
angel37
 
 


Csanita! :)

Hétfőn kell mennem UH-ra, és utána megyek még orvoshoz.
Megpróbálom megkérni az UH-s dokit, hogy a férjem is bent lehessen amikor keressük a cukorborsónkat.

Kép
lara26
 
 


No közben meg is válaszoltad! :D
angel37
 
 


Lara!!!

Hú akkor lehet többen vagytok??DE izgi!!! :lol: Biztos bemehet a férjed is az uh-ra.
csanita
 
 


Lara!!

HUUUU de izgi,lehet hogy többen vagytok :) !!
Vendég
 


Kamilla,
szuper ez az eredmény.
Sztem ha a dokid azt mondta, hogy most ne, akkor tartsd be...ha nem, hát kisnyúl... :wink:
Rendes volt, hogy elaltattak.

Sonjus,
beszéld meg a dokiddal, hogy nagyon izgulsz...pl nyugtató tabletta a beavatkozás előtt 1-2 órával is sokat segít. (Altatóorvos vagyok.)

Vica,
várjuk a híreket...lehet, hogy ti is többen vagytok... :lol:
Mitől parázol??? Ott lesz(nek) a szívhang(ok...)

Angyal,
Peti elismerően cuppogot a melltartó láttán, és kisvártatva összecsinálta magát a gyönyörűségtől. :wink:
Ma hivatalosan is ÖTYE lettem...

Anita,
szeretnéd, ha már kint lenne? Én jól elvoltam, nem éreztem türelmetlenséget...hát Peti se... :roll:
potter_76
 
 


PotterÁgi,

szóval így reagált a cicifixre a világ legjobb pasija! :lol: :lol:

Ó, Boldog Szülinapot! :) :) :)
angel37
 
 


Helló Csajok!

Kamilla!

:) :) Örülök, hogy minden rendben.

Ági!

Elfeledtem az e-mail címed, megírod?

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!

Drága kisfiam azonnal abbahagyja a követelőző nyígást, ha meglátja, hogy kezdem magam kibontani a szuperszexi melltartóból. Egyébként ő rendszerint kaja közben csinálja össze magát, jó hangosan! :lol:

Nálunk már nyávognak a pormacskák, a múlt héten háromszor is volt időm takarítani, a héten valahogy nem jött össze. :shock:

Anita!

Ne légy türelmetlen, vissza fogod még sírni a nyugalmat!!! :lol: :lol:

Betti és Bendi, aki ma 3 hetes
betti73
 
 


Ági!

Isten éltessen sokáig!
Milyen érzés az ÖTYE-ség?
Komolyan mondom, nagyon jól esett a teljesen banális kérdésed, hogy mitől parázok. Meg is nyugtatott. Igazából nem is tudom. Olyan tökfej vagyok. Erre várok másfél éve, és mikor teljesül, akkor meg összesz@rom magam. :)
Tessék jól leb*szni, jó? :wink:

Betti!
Apa elnevezte nálunk az ágy alját "Porcica-Centrumnak".
Mióta hikomat vagyok, én nem takarítottam, csak egy felsöprés volt, de már olyan undorító minden...
Ma a doki előtt lehet, hogy csinálok egy lightos takarítást, legalább edződök és könnyedén felpattanok majd a vizsgáló asztalra. :D
Jól is néznék ki: egy 23 éves kismami, aki úgy mozog, mint a 76 éves nagyanyja. :?

Editke!
Hol csavarogtál?
Felmehet még az a hő, végül is van még egy bő hét, nem? Lehet beágyazódási hő leesés is. :wink:

Sonjus!
Kissé túlvariálom a dolgokat doki ügyben, mert akihez eddig jártam, az csak magándoki, és nincs kórház, ahol dolgozna. Ezért váltanom kell majd, és már ki is néztem egyet, akihez a 11. héten szerettem vona menni. De győzött a para, vagy Csanita szerint az anyai ösztön és most megint elmegyek a régi dokimhoz UH-ra, hogy láthassam, hogyan ver(nek) a pici szív(ek).

Basszus, én nem szeretnék ikreket...inkább csak egyszerre egy, de azzal legyen minden okés.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


jaj lányok, elkapott a meló és már mennem kell haza, nem tudok reagálni azokra amiket írtatok nekem, majd holnap, de köszi mindent!
sonjus
 
 


Betti!!!

Köszi a ruhatanácsokat,szerintem most már nem veszünk,megvárjuk mekkora lesz Regina.Aztán ha nagyon nagyok lesznek rá az 56-os méretek akkor Apa elszalad venni 1-2 darabot.Nem vagyok türelmetlen csak már várom. :lol: :lol: Azt mondod vissza sírom??? :wink: Szerintem is.De lehet az Én lányom csak enni és aludni fog. :lol: :lol: Ne álmodozzak???Puszi a 3 hetes Bendinek!!!!Nagyon szép baba!!!!

Vica!!!

Minden ok lesz ma,várom az sms-t.Én se vagyok már valami a takarításba.De nem bírok hajolni vagyis nehezen.De Apa nagyon sokat segít,már amennyira tud!!Csak olyan sokat-sokat dolgozik.

Ági!!!
Nagyon Boldog születésnapot!!!!

További szép napot mindenkinek!!!Holnap jövök a CTg után.
csanita
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk.
Megvagyunk, viszonylag jól. Valamivel könnyebb már a lelkünknek. Sokat gondolunk a következő akcióra.A szülésznők azt tanácsolták, hogy ilyenkor mielőbb próbálkozni kell, mert az az egyetlen gyógyszer egy baba elvesztésére. De a 6hetet meg kell várni természetesen(már csak 4 hét van vissza)
Ez tartja bennünk a lelket, és nagyon bízunk benne, hogy sikerülni fog. Persze gondolunk a mi Kisrudinkra, akire már az angyalok vigyáznak, de annyi erőt ad az, hogy a következő babára tán már nem kell olyan sokat várni...
Már tuningolom magam vitaminokkal, gyümikkel,stb... és mivel rettenetesen vérszegény lettem, ezért ma kiírattam vastablettát is a dokival. Előtte meg mindig rosszul voltam már a vas gondolatától is.

Kellemes napot mindenkinek, jó hűvös helyen töltöttet
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lara!
Ez a closti dolog igencsak bizonytalansággal tölt el engem.
Híztam is, a bőröm mint már írtam katasztrofális, de komolyan durva(bár ezek még beleférnének), a cisztákkal azonban nem tudtam megbarátkozni! Nekem már éve óta egymástól független emberek mondogatják, hogy úgyis ikreim lesznek, hát legyenek, nekem nem gond, de akkor legyenek már :lol: nem is vagyok türelmetlen mi? :D

Potter!
Köszi az ötletet (nyugtató gyógyszer) de egyenlőre úgy gondolom, hogy megbízom a dokiban és ha azt mondta 5 percig rossz csak, akkor azt kibírom, mert egy klassz csaj vagyok :wink: akinek ez a kis 5 perc nem állhat az újtába!!!

Haga!
Mi még nem találkoztunk itt, most olvastam tőled először, nagyon szomorú a te történeted, de azt hiszem ennél jobban nem is állhatnátok a dologhoz!
Az unokatesóm mondta nekem egyszer, ha egy baba nem születik meg ilyen módon, egy kis őrangyallá válik és mindig vigyázni fog az egész családra!
Nem lehet egyszerű újból bízni, de kitartást kívánok és mihamarabbi boldogságot a babához, aki már biztosan "felétek tart".
sonjus
 
 


Sziasztok!
Jottem egy gyors bekukkra,visszaolvasni sincs idom!
Tegnap delben megszuletett az unokahugom! :D
3450gr es 56cm,annnyira edes! :D
Kepet meg nem teszek fel,elobb engedelyt kerek ra!

Apa vizsgalata is megvolt tegnap,teljesen rendben van!
Hetfore kaptam csak idopontot! :cry:
Jo lenne mar tudni hogy most mi van!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


JÓ REGGELT!
ANCSA!ÖRÜLÖK HOGY A PÁRODDAL MINDEN RENDBEN.AZ A BAJ AZT NEM TUDOM NÁLAD TALÁLTAK E VMIT,MERT SZABIN VOLTAM.DE REMÉLEM HAMAR MEGOLDÓDIK. :wink:
HAGA!JÓ HALLANI HOGY ILYEN OPTIMISTÁK VAGYTOK,MINDENT BELE,NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK.
breni
 
 


Ancsa!
Gratulálok a tesód babájához és az tényleg jó hír, hogy a pároddal minden ok!
Most mire kaptál időpontot, milyen vizsgálat egyéb jön?
sonjus
 
 


Sziasztok!

Tegnap este voltunk dokibácsinál, és láttuk a kis Mákszemünket. bejött a férjem is és együtt néztük ellágyulva, hogyan ver a pici szíve. Olyan jó volt, Olyan boldog vagyok!:D :D :D :D :D
12mm-es a baba, és teljesen egészséges. Itt egy kép róla. Aranyos volt a doki, nem is mertem kérni, magától adta a képet. :D
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Jaj de jó,gratula.Most egy kicsit irigy vagyok ám. :wink:
breni
 
 


Én is kicsit besárgultam :) , de gratulálok az "óriáshoz" !
sonjus
 
 


Amúgy volt jobb kép is a babáról, amikor egész baba alakja volt, látszott a kis buksija, meg a pici végtagbimbók is.
Még mozgott is. :D A doki azt mondta, hogy ezek még elemi mozgások, de azért megnehezíti a dolgát, hogy befogja az UH-val. :)
A kis huncut el akart bújni. :wink:
Úgy imádom!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Na jó eldugultam, nem áradozok tovább.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni, Sonjus!

Tudom milyen, én is sárgultam sokszor, de higyjétek el, hogy eljön a Ti időtök is, és ugyanilyen boldogok lesztek. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Képzeld, tegnap a tv-ben egy nő azt mesélte, hogy a férje x év után újra letérdelt elé, és megkérdezte hogy hozzá megy-e újra feleségül, mire a párom odasutyorogta a fülembe, hogy hozzá megyek-e! Odafordultam és döbbenetemben megkérdeztem, hogy mit kérdeztél, mire elmosolyodott és azt mondta, hogy semmit!
?
sonjus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?