Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok czakoca30 és Avocado!
Köszi a visszajelzést...abszolute amatőrként kérdezném, hogy csak simán besétálok a korházba, mert gondolom ott rendelnek a dokik ( Várkonyi és Surányi), és egyszerűen valamelyikük rendelésére bemegyek. Vagy magánrendelésük is van valahol?
Előre köszönöm Mindenki segítségét!
Üdv Tünde




[quote="czakoca30"]S írta:czakoca30zia Tundeelf!

Nekem a Várkonyi az orvosom és csak jókat tudok róla mondani. Az első babámat is nála szültem, végig hozzá jártam vizsgálatokra. Bármit kérdeztem tőle mindig készségesen és érthetően válaszolt. Most a második Prüntyőt is nála szeretném szülni. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Igazán emberséges orvos, ami szerintem nagyon fontos.
A többi orvosról is csak jókat hallottam eddig, összeségében szerintem igazán nagyszerű gárda dolgozik a kórházban :D

Becsi!

A kis apróság már nem is olyan apróság és egyre csak szebb.

Jó babázást és babavárást mindenkinek :)

Timi 16+5
tundeelf
 
 


Sziasztok czakoca30 és Avocado!
Köszi a visszajelzést...abszolute amatőrként kérdezném, hogy csak simán besétálok a korházba, mert gondolom ott rendelnek a dokik ( Várkonyi és Surányi), és egyszerűen valamelyikük rendelésére bemegyek. Vagy magánrendelésük is van valahol?
Előre köszönöm Mindenki segítségét!
Üdv Tünde




[quote="czakoca30"]S írta:czakoca30zia Tundeelf!

Nekem a Várkonyi az orvosom és csak jókat tudok róla mondani. Az első babámat is nála szültem, végig hozzá jártam vizsgálatokra. Bármit kérdeztem tőle mindig készségesen és érthetően válaszolt. Most a második Prüntyőt is nála szeretném szülni. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Igazán emberséges orvos, ami szerintem nagyon fontos.
A többi orvosról is csak jókat hallottam eddig, összeségében szerintem igazán nagyszerű gárda dolgozik a kórházban :D

Becsi!

A kis apróság már nem is olyan apróság és egyre csak szebb.

Jó babázást és babavárást mindenkinek :)

Timi 16+5
tundeelf
 
 


Sziasztok czakoca30 és Avocado!
Köszi a visszajelzést...abszolute amatőrként kérdezném, hogy csak simán besétálok a korházba, mert gondolom ott rendelnek a dokik ( Várkonyi és Surányi), és egyszerűen valamelyikük rendelésére bemegyek. Vagy magánrendelésük is van valahol?
Előre köszönöm Mindenki segítségét!
Üdv Tünde




[quote="czakoca30"]S írta:czakoca30zia Tundeelf!

Nekem a Várkonyi az orvosom és csak jókat tudok róla mondani. Az első babámat is nála szültem, végig hozzá jártam vizsgálatokra. Bármit kérdeztem tőle mindig készségesen és érthetően válaszolt. Most a második Prüntyőt is nála szeretném szülni. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Igazán emberséges orvos, ami szerintem nagyon fontos.
A többi orvosról is csak jókat hallottam eddig, összeségében szerintem igazán nagyszerű gárda dolgozik a kórházban :D

Becsi!

A kis apróság már nem is olyan apróság és egyre csak szebb.

Jó babázást és babavárást mindenkinek :)

Timi 16+5
tundeelf
 
 

 
 

Sziasztok czakoca30 és Avocado!
Köszi a visszajelzést...abszolute amatőrként kérdezném, hogy csak simán besétálok a korházba, mert gondolom ott rendelnek a dokik ( Várkonyi és Surányi), és egyszerűen valamelyikük rendelésére bemegyek. Vagy magánrendelésük is van valahol?
Előre köszönöm Mindenki segítségét!
Üdv Tünde




[quote="czakoca30"]S írta:czakoca30zia Tundeelf!

Nekem a Várkonyi az orvosom és csak jókat tudok róla mondani. Az első babámat is nála szültem, végig hozzá jártam vizsgálatokra. Bármit kérdeztem tőle mindig készségesen és érthetően válaszolt. Most a második Prüntyőt is nála szeretném szülni. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Igazán emberséges orvos, ami szerintem nagyon fontos.
A többi orvosról is csak jókat hallottam eddig, összeségében szerintem igazán nagyszerű gárda dolgozik a kórházban :D

Becsi!

A kis apróság már nem is olyan apróság és egyre csak szebb.

Jó babázást és babavárást mindenkinek :)

Timi 16+5
tundeelf
 
 


Szia Tundeelf!

A Várkonyinak van magánrendelése Aszódon és Turán is, persze a kórházban is el tudod érni.
A Surányinak azt hiszem, hogy Mátyásföldön, de ebben nem vagyok biztos, de a kórházban mindkettő elérhető.

Amúgy már 17 hetesek vagyunk. Egy hete megmozdult és azóta folyamatosan rugkapál :D , igaz kívülről még nem érezni. Érdekes, hogy a Bencénél nem éreztem csak a 20. héten, de akkor nagyon :lol: Teljesen más ez a terhességem mint az első. A reggeli rosszullétek este jelentkeztek, előbb mozdult meg a Prücsök, stb.
Bencus olyan édes volt valamelyik nap, azt mondta, hogy tegyem oda mellé a tesót este alváskor, mert vele akar aludni. Azt hiszem ezekért a pillanatokért érdemes élni. Jövőhéten megyek a dokibácsihoz, remélem minden rendben van és lesz is, és talán megmutatja magát.

Sziasztok Timi
17+5
czakoca30
 
 


Szia Tünde!

A Surányinak is van magánrendelése, a kórházban nem tudom mikor rendel, vagy rendel-e most egyáltalán, de ügyeletes szokott lenni, így ott is el lehet érni.
A magánrendelője Mátyásföldön van. És szerintem egyáltalán nem drága, legalábbis másoktól hallott összegekkel összehasonlítvan!

Jó dokiválasztást! :D

Orsi
22+6
avocado
 
 


Orsi!

Hogy vagytok?Lehet már tudni, hogy kisfiú vagy kislány?
becsi
Iklad
 
 


Szia Tundeelf!

A Szentágotai rendel a kórházban is szerda délelőtt. De van magánrendelése Gödöllőn is. Sőt Gyömrőn és Bp. 17kerben is van rendelése.

Hajni
khajni
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy még a múltkori kérdéseimre sem kaptam választ, de újabbak lennének!
Szóval nagyon félek a szüléstől, mert az első szülésemnél az orvosom egy b*rom volt. Burokrepesztés után otthagytak egyedül a szobába szenvedni. Üvöltöttem a fájdalomtól, de felém se néztek. Majd bejöttek és a szülésznő levezette a szülést. Azon kívül, hogy most nyomjon, most ne nyomjon más el sem hangzott. Az epidurális érzéstelenítésről szó sem esett.
Ezzel kapcsolatban lennék rá kíváncsi, hogy Dr. Erdélyi Zsoltnál milyen szülni? Ha lenne kedve Valaki(k)nek leírni röviden, hogy mire számítsak megköszönném. Ha ide kínos lenne beszámolni róla, az emilcímem:
naccempilla@freemail.hu
Segítségeteket előre is köszönöm:
Pilla (15+4)
Vendég
 


Sziasztok!

Zita!
Mar nagyon regen voltal! :( Ilyen sok a munkad??? :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Naccempilla!

Én most - egészen pontosan 3 hete pénteken - szültem Dr. Erdélyi Zsoltnál. Nem volt egyszerű a szülésem, indított szülés volt, majd a vége császár lett....
Na mindegy, a lényeg, hogy csak a legjobbakat tudom elmondani Dr. Erdélyiről, mert azon kívül, hogy telefonált - amíg a magánrendelésén volt - ,hogy mi van velem, majd a burokrepesztés után végigvárta a többórás tágulási szakaszomat ott a szülőszobán (ami aztán sajnos kevésnek bizonyult), nagyon kedvesen elmondta, hogy nem az én hibám, hogy így alakult, de inkább a műtétet javasolja (amit aztán ő végzett el). Aztán sokszor benézett hozzám a szobába is, és ő kötözött át, és infúziót is ő kötött be, merthogy kijött rajtam sajna az EDA mellékhatása (is). - iszonyú erős nyakfájás.
Szóval nagyon tudom ajánlani, hogy nála szüljél, hidd el, nem bánod meg. ha szülésznőt keresel, ajánlom a Bakosné Zitát, Zsolt megadja a számát, vele szokott dolgozni. Nagyon jó fej, és érti a dolgát. Sok sikert! Milyen kérdésedre nem válaszoltak?
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klauszka köszönöm szépen az általad leírtakat! Sajnálom, hogy kicsit bonyolult lett a szülésed, remélem azért a picivel minden rendben van! Kisfiú, vagy kislány?

Igazából már csak az a kérdésem maradt, hogy úgy tudom van a kórházban szüléselőkészítő és, hogy erre hány hónapos terhesen érdemes jelentkezni, illetve hol, kinél?
Vendég
 


Sziasztok!

Naccempilla, kislányom van, Elizának hívják, és gyönyörű. Igazából születése óta gyönyörű, egy percig sem volt piros vagy gyűrött a kis arcocskája. Igazából az inkubátorban is úgy nézegetett, mint aki nem érti, mi történt. Fantasztikus volt... :roll:
van a kórházban szüléselőkészítő, de én sajna nem arra jártam, hanem egy magán tanfolyamra. viszont csak ajánlani tudom, mert nagyon hasznos a vajúdás idején.
Szerintem kérdezd meg az orvost, ő fogja tudni. vagy megadja egy szülésznő számát, és vele vedd fel a kapcsolatot. érdemes.
nekem is van egy pár kérdésem:
-mikor megy vissza teljesen a hasam?
-mikor múlik el róla a hosszanti barna csík?
-meddig lesz még lökésszerű és pár naponta jelentkező vérzésem?
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klauszka csak a saját tapasztalataimat tudom leírni a kérdéseiddel kapcsolatban. Nem tudom mennyire vagyok egyedi eset.
A hasam kb. egy fél év alatt visszament teljesen. Sőt! Én a kezdő súlyomhoz képest 10 kilót fogytam is szülés után.
A hosszanti barna csík teljesen nem múlt el. Nagyon halványan (szinte teljesen észrevehetetlenül) ott maradt. Arra, hogy az a nagyon látható barna csík mikor múlt el, arra nem emlékszem pontosan.
A vérzés elég sokáig elhúzódhat. Én kb. 3 hétig vérezgettem a szülés után, és még egy jópár hónap kellett mire beállt a menstruációm.
Remélem segítettem! :)
Gratulálok Elizához!

Pilla (16+1)
Vendég
 


A gyógyszertárban lehet kapni a terhességi csíkokra krémet, esetleg az nem segít? Csak egy tipp, engem nem császároztak, szóval nem tudom...
A vérzésem most múlt el (egy hónapja szültem).

Gratula mindenkinek. :)
onsai
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!
Igazából ez nem stria, hanem az a csík, ami mindenkinek (?) lesz.
Fél év?????? Azt hittem, egy hónap múlva karcsú leszek és gyönyörű!!!! :cry:
Hordjam még a hasleszorítómat? Eddig 12 kg-ót adtam le (a 22-ből...)
Egy tipp hasfájós babáknak: nekünk - úgy tűnik - beválik az Infacol szirup. nem szívódik fel a szervezetbe, nincs mellékhatása, recept nélkül kapható.
klauszka
 
 


Sziasztok,

2005-őszi babások közül írok, lenne egy kérdésem. Ismeri valamelyikőtök Dr. Szabó Lászlót? Ha nem is, akkor a szülészetrő l írnátok pár szót? Mi a tapasztalat? Kislányomat a Szt. Istvánban szültem, de messze van és ezért gondoltam a tarcsaira.

Köszönöm

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Engem egyszer vizsgált, akkor, amikor bekerültem a kórházba. Ő adta a szakvéleményt, hogy indíthatják a szülést. Sajnos jól le is cseszett a vizes lábam miatt. De aztán utána ő is hangnemet váltott, és akkor már kedves volt. A saját betegeivel biztosan még kedvesebb. A szülészet zseniális. XXI. század. Nem hallottam még egy ilyen jó kórházról. Szóval a legjobb helyen vagy!!!!!!! :wink:
klauszka
 
 


Sziasztok!

Én csak olvasgatni szoktalak benneteket, úgyhogy bocs, hogy így "beleírok"!
Prüntyi! Én a Szabóhoz járok, 2004-ben nála szültem a kislányomat, és most aug-ra várom a másodikat. Bár igazán tapasztalatot nem tudok írni, mert sajnos császár lett a vége (nem voltak fájásaim és nem tágultam egyáltalán), de folyamatosan nézett, hogy mi a helyzet, és este mikor már csak mi voltunk az egész szülészeten, végig ott volt velünk. Amúgy szerintem nagyon rendes, ha bármi kérdésem van, mindig elmagyaráz mindent.
A szülészet pedig mint ahogy írták tényleg nagyon jó!
smano
 
 


Klauszka, Smano :) Köszönöm szépen :!:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Igen, akkor rossz napja volt, mikor engem vizsgált, és tény és való, hogy azért a végén még az arcomat is megsimogatta. de általában elmondható, hogy abban a kórházban MINDEN ORVOS tuti jó fej. Szóval ilyen szempontból is marha szerencsések vagyunk, hogy oda kerültünk. :lol:
de azt mindig fontosnak tartom elmondani, hogy nem a szülészet a mérvadó (persze az is fontos), hanem a csecsemőosztály! a szülészetről kikerülsz egy nap alatt, de utána vár rád a csecsemősökkel 4 vagy 5 további nap! és nagyon meg tudják keseríteni az életed, ha nem kedvesek és segítőkészek. hála istennek ebben a kórházban a csecsemősök is nagyon rendesek (egyet kivéve, de azt hagyjuk). keressétek Terikét, fantasztikus!!!!!!
klauszka
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a kórházban van-e szülésfelkészítő tanfolyam(ahol a légzéstechnikát lehet megtanulni)? Ha itt nincs, ti jártatok? Hova? És még egy kérdés, mikor érdemes elkezdeni? Most vagyok a 26. héten.

Első baba, ilyen szempontból tapasztalatlan vagyok. Meg még mennyi mindenből :)

Köszi a segítséget!
Katica
ichtus
 
 


úgy tudom, van, de én nem oda jártam (túl messze van hozzánk). az orvosod biztosan tudja, hogy jelentkezhetsz be. nemcsak légzéstechnikát tanítanak, hanem torna is van (feltételezem), így már most elkezdhetsz oda járni, hasznos nagyon!
én egy maszek tanfolyamra jártam Újpestre, nagyon jó volt, és használtam az ott hallottakat. a 32. héten kezdtem, de jobb lett volna már előbb, megszűnt volna előbb a hátfájásom!
szóval mindenképp érdemes!!!!

K.
klauszka
 
 


Sziasztok!
Most írok először, a második babámat várom, 7 hetes vagyok. Kistarcsán szeretnék szülni, de még nincs orvosom. Azt szeretném kérdezni, hogy a kóráz szülész dr-nőiről tud-e valaki mondani valamit, ismertek-e valakit?
Köszönettel: Kanga
kanga68
 
 


Köszönöm klauszka az infot!

Kanga, nem ismerem az összes női orvost, én Jurkó Zsuzsanához járok, szülés tapasztalatom még nincs, de eddig nagyon rendes és kedves volt velem. Fiatal doktornő, keddenként rendel a kórházban. Nekünk eddig csak jó tapasztalatunk volt vele.
ichtus
 
 


Jurkó doktornőt én is ismerem, mert amikor nem volt a saját orvosom, ő helyettesítette. Nagyon kedves és rendes, és állítólag nagyon felkészült és ügyes doktornő. Szóval biztos nem jársz vele rosszul.[/quote]
klauszka
 
 


Bába1-Zita,Lamar!!!!
SOS!!!!!!

Szeretnek kerdezni valamit!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Mar nem aktualis a kerdesem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Én októberben fogom szülni az első babámat a kistarcsai kórházban a Várkonyi dokinál. A dokiról csak jót mondhatok.
Szülésfelkészítő tanfolyam minden hónap első és harmadik keddjén van 15.00-16.30 között. Júliusban nyári szünet lesz, ezért a legközelebbi tanfolyamot augusztus 1-én tartják. Szerintem érdemes eljönni, nagyon jó hangulat szokott lenni (apukákat is lehet hozni). A tanfolyamon belül a szülőszobákat is meg lehet nézni (a felszereltségük szuper!).
Kismamatorna minden hétfőn 17.00-18.00 között van (1. emeleti gyógytornaterem), ez is szintén nagyon jó.
Remélem tudtam valakinek segíteni.
:D

Bea
debr
 
 


Köszönöm Bea, tényleg segítettél az időpontokkal kapcsolatban. A mi első babánk szeptember közepén fog megszületni. Hihetetlenül gyorsan telik az idő...

üdv:Katica
ichtus
 
 


sziasztok,

Fülbelövéssel kapcs. lenne kérdésem. Ti mikor csináltattátok a kislányoknak? A kórházban megcsinálják? Mondjuk a babánk mát 4 hónapos, de hátha megcsinálják, ha visszamegyünk. Vagy ez komplett hülyeség? Mit ajánlotok inkább, füllövést, vagy szúrást?

köszi
Márti
cirmogó
 
 


Sziasztok
Én Március 6-án szültem Kistarcsán és az óta nem írtam ide.

Én azt szeretném megkérdezni ,hogy tud e valaki babaúszást a környéken?

Becsi
Puszi nektek, majd küldök képet és írok pár sort.

Ichtus
Én nem jártam felkészítőre és nem is bánom. És a légzést magamtól is remekül csináltam ,jön az magától. Nekem ez volt az első szülésem és nagyon féltem, de simán ment minden 2 óra alatt kint is volt Levi 4380grammal és 59 cm-el. Nálam már csak Becsi volt gyorsabb.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Babetta várom :wink:
Én csak ezt tudom: http://www.godolloregio.hu/node/82

Becsi

Kép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!


Cirmogó, a kórházban tényleg nem csinálják meg a fülszúrást, állítólag nem lehet. mi kéthetesen túl voltunk rajta. állítólag minél kisebb a baba, annál jobb. hát, nem volt túl jó a babát kiabálni hallani, de most már örülök, hogy megvan. igazából nem fáj nekik, csak azt nem szeretik, ha a fejüket fogják és nem mozdíthatják. állítólag ezért sírnak. nekünk fülszúrásunk volt tűvel, de a részleteket nem tudom, mert anya nem mert bent maradni a szobában, kint sírt az udvaron. :P

ui: hogy töltötök fel képeket, nekem hibát jelez???!!!!
klauszka
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatlak titeket és lenne egy kérdésem. Jurkó Zsuzsanna doktornőhöz szeretnék elmenni valamelyik nap.
Ichtus, te írtad, hogy a doktornő keddenként rendel. Amikor legutóbb voltam nála(tavaly novemberben) akkor még nem rendelt az ambulancián. Én este voltam nála amikor ügyeletes volt.
Ezek szerint most már rendes rendelése van? És időpontot is lehet tőle kérni? Ti hogyan szoktátok? Nem tudjátok esetleg, hogy nem megy-e mostanában szabadságra? Ma csináltam egy teszet a 34. napon és + lett! :D Nem akarom elkiabálni, de nem tudom, hgy mikor érdemes vizsgálatra menni? Szerintetek menjek el a jövő héten? Vagy még korai?
Előre is köszi a segítséget
tusi25
Vendég
 


Szia Tusi!

Sajnos a doktornőről nem tudok felvilágosítást adni.
Én rögtön 2 tesztet vettem (2 különbözőt), és amikor mindkettő + lett vettem még egy harmadik félét és az is + lett. Az orvosom 4 hetesen vizsgált meg először, ekkor az UH-on már jól látszott a petezsák! Szerintem már Te is mehetsz orvoshoz, a legtöbb esetben a hüvelyi UH elég korai szakaszban már meg tudja mutatni a terhességet.

Pilla(19+6)
Vendég
 


Szia Pilla!
Köszi a választ! :) Remélem majd kapok egy kis infot a doktornőről is és akkor hamarosan felkeresem!
üdv.
Tusi
Vendég
 


Szia Pilla!
Köszi a választ! :) Remélem majd kapok egy kis infot a doktornőről is és akkor hamarosan felkeresem!
üdv.
Tusi
Vendég
 


Szia Tusi,

én egy tesztnek is hittem. :D
aztán gyorsan elmentem az orvosomhoz, ahol már rögtön a szívecskéjét is hallottam. azóta már megszületett a kiscseppem :D

Boldog terhességet mindenkinek!!!!
klauszka
 
 


sziasztok! Itt Kistarcsán lakom és 6-hetes terhes vagyok.A SURÁNYI az orvosom de csak jokat tudok mondani róla. Azt szeretném kérdezni milyen véleménnyel vagytok a kistarcsai korházról? :) :?
jázminka
 
 


Szia Jázminka!

Abszolút jó helyen vagy!!!! ha feljebb olvasol, láthatsz többféle véleményt a kórházról (köztük az enyém, ami abszolúte pozitív!)
azóta több kismamával beszéltem ("más kórházakból"), és a véleményem csak erősödött! Kistarcsa szuper hely (pláne a többihez képest).
Gratulálok! Első baba?
klauszka
 
 


szia Klauszka! Az elsö babám lesz, egy picit izgulok mert nem régóta lakom Kistarcsán, de szeretek itt élni. még olyan kérdésem lenne nem e tudtok Kistarcsán tartanak e kismama tornát, felkészitést a szülésre? :) :?:
jázminka
 
 


szia Jázminka!
ha feljebb olvasol (nem is sokkal), akkor látod, hogy mikor és hol van a torna! érdemes eljárni.
a kórháztól ne félj, csak alapítványos szobába menjél! én egy ágyasban voltam, szerintem az a legjobb. érdemes rá áldozni.
klauszka
 
 


Szia Tusi!

Csak most olvastam a fórumot, otthon voltunk Nyíregyházán a szüleimnél, és nem voltam netközelben. Igen, kedd délelőttönként rendel Jurkó doktornő, most volt két hétig szabadságon, szerintem a közeljövőben nem megy. Holnap lesz ügyeletes 5-8-ig, én akkor megyek hozzá. Egyébként lehet időpontot kérni, de nem mindig van előnye, mert ha kértem, ha nem, így is, úgy is várni kellett. De ő is fogja mondani, hogy kérj-e időpontot, vagy ne.

Üdv: Katica
ichtus
 
 


Sziasztok!
Katica, köszi a választ! Időközben felhívtam a kórházat és megtudtam, hogy mikor van bent a doktornő. Kértem időpontot jövő hét keddre. Hát, majd meglátom, hogy jól járok-e vagy sem. Amikor novemberben voltam nála(sajnos csak egyszer mert 39 naposan elment a babám :( )ügyeletes időben voltam, de rengeteget kellett rá várni! Remélem ezt a babát sikerül megtartani :) és lesz alkalmam kitapasztalni, hogy mikor érdemes vizsgálatra menni.
Puszi minenkinek
Tusi
Vendég
 


Katica,
Még azt szeretném megkérdezni, hogy ha ügyeleti időben mész a doktornőhöz akkor szoktál neki pénzt adni? Bocsi a kérdésért, de még elég tapasztalatlan vagyok ilyan téren :) .
Előre is köszi
Tusi
Vendég
 


Szia Tusi!

Remélem, minden rendben lesz a babával :)
Csak egyszer voltam ügyeleti időben, legelőször, meg most megyek a szabadsága miatt. Akkor nem adtam neki pénzt, csak később. Meg ez nem magánrendelése, tehát ő nem is kér, és eddig nem minden alkalommal adtam, úgy gondoltuk a férjemmel, hogy szülés után adunk neki többet. Igazából nem szeretem ezeket a pénz dolgokat, első babánk, nem nagyon tudom, mennyit szoktak, "kell" adni az orvosoknak.
ichtus
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Makarész Andrea szülésznőt? Jurkó doktornő az ő elérhetőségét adta meg, mikor rákérdeztem a szülésznő választásra.
ichtus
 
 


Én ismerem Andit :wink:
Bár szülni nem szültem nála, de réges régen barátnők voltunk és a legutóbbi kórházban tartózkodásom során láttam minden nap dolgozni.Nagyon jó kezekben leszel! :D
becsi
Iklad
 
 


Köszi :D
ichtus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?