Új privát üzeneted érkezett!

Andi
Mi is tegnap voltunkKép tegnap mi sem vártunkKép
megnézte a szemölcsöt, nekünk is adott rá bogyókat. de csak akkor kezdjük, ha meggyógyul a jelenlegiből, ami valami vírusos szájfertőzésKép
ezen gondolkoztam én is, hogy átjelentkezzünk-e hozzá. mert mi most csak úgy járogatunk hozzáKép de nem tűnt úgy, hogy gond lenne.
akkor neked is szimpi volt?
milyen méregtelenítőt kaptok?

többiek hová tűntetek?

ma ment először a Gergő oviban. pár napja teljesen ki van fordulva magából. valami gorillától fél. ma éjszaka egy kis lámpát kellett égetni neki, annyira félt szegénykeKép

puszi
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Most meg manó betegKép Lehet h pont a rendelőben kapta el mert szerda éjjel lett lázas és azóta sajnos folyamatosan 39 fölötti láza van. Tegnap délelött ért ide a doktornőnk pedig már csütörtök délután kihívtam. Azt mondta h rengeteg a beteg. Remélem manó hamarosan jobban lesz mert már nagyon szeretne sétálni menni és már gyűlöli a fürdőkádat Kép


a kialvatlan Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
Jobbulást NektekKép
én is lebetegedtem, plusz a kicsi is megint lázasKépde látom sok a beteg mindenhol.
mik a terveid? visszamégy dolgozni, vagy még maradsz Manóval? tavaly még a bölcsi volt az ábra ugye?


pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

 
 

Juti,

Furcsa h most kérdezed Kép Ugyanis mostanában rámjött h szeretnék még egy babát és már semmi kedvem visszamenni dolgozni. Ez még számomra is furcsa mert olyan nagyon sokáig vissza akartam menni. De sajnos Robinak 1001 érve van h most miért nem jó a másik baba és h menjek vissza dolgozni aztán majd egy év múlva visszatérünk a témára. Szóval marad a bölcsi szeptembertől. Pedig jó lenne mert akkor manónak sem kéne bölcsibe mennie és én már egész jól belejöttem az itthon létbe. Na és nálatok lesz harmadik baba?

A.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
meggyógyultatok?
hát, nem mostanában lesz hármaskaKépKép nekem viszont picit sok már így 3,5 éve a gyerekezésKép
mik az ellenérvek nálatok? nálunk apa szerintem habozás nélkül bevállalná még a 3-at is. csak én nem érzem magam elég ősanyának ehhez magamat.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Nem olvastam vissza,de remélem mindenkivel minden rendben.
Mert velünk sajnos nemKép
Farsangozni sem vltunk,mert Palkó teljesen kidőllt.
Most kórházban van már 1 hete. Ne kérdezzétek,én sem tudom,semmit nem találnak,de a máj eredményei rosszak. VírusKép Õ már jobban érzi magát,csak a leletei nem javulnak.
Dominik jól van,hál isten.

Judy!
Gergőnek nem volt olyan,hogy lábfájásra panaszkodott? Dominak már 2szer volt,és maszíroztatta attól elmúlt. Hallottam olyat,hogy a csont növekedés miatt előfordulhat fájdalom? Nem rohantam vele dr.hez,mert most mit mondjak? Ha többször is előfordul,akkor viszont megyünk.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Szia Noémi

Jobbulást kívánok NektekKép remélem semmi komoly és hamar kijöhet a kórházból.

Gergő így konkrétan még nem mondta, hogy fáj a lába, csak akkor ha cipeltetni akarja magát.
de már hallottam több anyukától, hogy a gyerek fájlalja a lábát és a növekedés okozza.
viszont egyetértek, hogy ha gyakori, akkor menjetek el esetleg dokkerhoz vagy ortopédiára.

puszi
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Betegek vagyunk, Dani bárányhimlős..
tele van szegénykém apró kis hólyagos pöttyökkel. + lázas is. Kép
Azt monja pattanásai lettek! Biztos mérges volt.Kép (Tom és Jerry képregényben a mérgelődéstől lett pattanásuk)

Bocsi hogy eddig nem jelentkeztem , de sok volt a meló. Állandó túlórák meg ilyesmi. Dög fáradt vagyok. Most itthon leszek Danival.
pihenés?-ki tudja! nem hiszem.

Noémi!
Mit mondanak az orvosok? Mi van a májával?
Milyen eredményei rosszak? Jobbulást neki.

Daninak is elő szokott fordulni hogy fájlalja a lábát, masszírra javul. Még nem kérdeztem rá a doki nénitől, nem rendszers.

Judy!
Hova mentetek homo dokinénihez? Én is unom a sok AB-t. Meggyógyultatok már?

pusszancs
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Egy kis ráadás

Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


s egy pár mikibulis kép kicsit megkésve.


Kép


Kép


puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Jobbulást Daninak! A képek szupik!Kép

Minket valaki nagyon megátkozottKép
Most megint Dominik betegKép
2 hete megint középfül gyull. most meg hányás,hasmenés járvány a bölcsibe,és persze elkapta. Hát a hétvégénk nem egyszerű volt. Ilyen szarul már rég volt,vagy talán nem is voltKép Többször is hűtőfürd. kellett a láz miatt,majdnem kiszáradt,áááááááááá....
Palkó már dolgozik,a máj eredm. már jobbak,kiderült,hogy szív izom gyull. is lett ettől a vírustól,most szív ritmus zavara van,fogyott 12 kg,értitek már mire mondtam,hogy minket valaki nagyon megátkozottKép

Többiek? Ti hogy vagytok? Látom nem csak én jövök ritkánKép

Puszi Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Jobbulást Daninak! A képek szupik!Kép

Minket valaki nagyon megátkozottKép
Most megint Dominik betegKép
2 hete megint középfül gyull. most meg hányás,hasmenés járvány a bölcsibe,és persze elkapta. Hát a hétvégénk nem egyszerű volt. Ilyen szarul már rég volt,vagy talán nem is voltKép Többször is hűtőfürd. kellett a láz miatt,majdnem kiszáradt,áááááááááá....
Palkó már dolgozik,a máj eredm. már jobbak,kiderült,hogy szív izom gyull. is lett ettől a vírustól,most szív ritmus zavara van,fogyott 12 kg,értitek már mire mondtam,hogy minket valaki nagyon megátkozottKép

Többiek? Ti hogy vagytok? Látom nem csak én jövök ritkánKép

Puszi Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Citrom,
Remélem Domi már jobban van. Megint ilyen járvány van? Elég komolyan hangzik ez a szívizom gyulladás is.

Mi megvagyunk, csak én hülye anyagias fejemmel elvállaltam egy itthonról végezhető munkát és teljesen el vagyok havazva. Hetente kétszer délelött a barátnőm vigyázz manóra, anyu és anyósom meg amikor tud jön, hogy én tudjam csinálni mert most tartok kb a tizedénél a munkának. Április végéig meg be akarom fejezni mert kezdődik az utolső nagy vizsgaidőszak. Már kéne írnom a szakdolimat is de estére hulla vagyok. Manó már nagyon sokat beszél, teljesen levesz a lábamról amikor mondja h szejetlek anya!
Juti,
Ti hogy vagytok? Gergő meggyógyult már?

Pusz
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

Én is bejelntkezem, megjöttünk a síelésből, ami szupi volt.
Előtte mi is non-stop betegek voltunk, állandóan a fülészeten vagyunk mi is. szerencsére kint a jó hegyi levegőn nem volt bajuk a srácoknak.
holnap megint megyünk kontrollra.

Andi
nem semmi nőci vagy a melóval. le a kalappalKép

Noémi
látom Nektek is kijut a betegségbőlKép csak jobbakat.

bocs de nem hagy írni a legkisebb pasim.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Na nálunk most éppen senki sem beteg,ha erre jártok,és van kedvetek összhozhatnánk egy talit! Dobbjatok egy smst és gyertek hozzánk!
puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


hali,

Citrom,
Mi szívesen mennénk, mondj egy napot és egyeztetünk.

Juti,
Már kicsit megbántam hogy elvállaltam ezt a munkát, manó nem nagyon tolerálja h más vigyázz rá. Egyre nehezebb vele bánni mert egyre többet hisztizik. Na mindegy most már be kell fejeznem ha elkezdtem.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, végre mehettünk oviba, meggyógyultunk.

Betöltöttük a négyet, már kész nagyfiúk vagyunk.
Felteszek pár képet róla.

Noémi!
Remélem már renbe jöttetek!?
Andinak ugy néz ki még egy lánya lesz! Maja lesz a neve. Kép

Mennem kell:
Puszka
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hahó!

Merre vagytok?

Judy!
Megírnád hova és kihez jártok homo dokihoz, elegem van a körzetinkből. Kép
Pusz


Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara
nem homo, hanem homeoKépKép
Budaörsre jártunk a Tóth Ildikóhoz. Az Eü. Központban rendel.
sajnos nekünk ez sem jött be igazán, ugyanúgy nonstop betegek voltunk. de nagyon kedves doktornő egyébként.

jól pang a topik, mizujs lányok? Noémival beszéltem, neki is tele a hócsukája, minden héten betegek ők is sajnos.

juti

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Köszönöm szépen a névnapi köszöntést, nagyon jólesett. Mi megvagyunk, csak már tanulok és szakdolit írok ezért el vagyok havazva.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok Érdi anyukák!

Érdeklődnék tudtok-e Érden valami jó kis használt babaruha boltot!

Válaszotokat köszönöm!
Üdv mindenkinek!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Hali

Én pedig bébicsőszt keresek a 18 hónapos fiam mellé, aki alkalmanként vigyázna rá itt Érden.
ha tudtok vkit, írjatok

köszi
j

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Találtál már bébicsőszt? Hogy vagytok?
Mi megvagyunk, már 4 vizsgán túl vagyok és jövő héten kell leadnom a szakdolimat.

Noémi,
Mizújs veletek is?

Vikianyuja,
Itt a lakótelepen a Béke tér 3/d alatt van egy használt babaruha bolt. Én egyszer vettem ott overallt 200 Ft-ért.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Köszi Kostyika! Megnézem!

Üdv:Vikianyuja

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!
Hát mi is megvagyunk,csak ritkán járok erre. Kopp..kopp.... kb 3 hete,csak takony kór,de semmi más,persze az, az egész családnakKép
Ma tudtam meg hogy Dominikot felvették az ovibaO) hál isten! Rajta vagyunk a gyerek témán,úgyhogy reméllem jöv.hóba már azt írom amit annak idején Judy:"két kis zebra csíkocska" emlékszel még Judy!?
Lányok láttátok hogy a nagypostánál nyílt egy gyerek játszó? Talizhatnánk jövőhéten ott ha van kedvetek? Nekünk péntek kivételével,meg ha persze nem betegszik le akkor bármikor jó,fél5-5 körül. Lenne kedvetek? Mondjuk szerdán?
Ja eladtuk a kocsimatKép Meg is pityeregtem,de hát ha 2 gyereket akar az ember akkor ez ezzel járKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Citrom,
A tali jó ötlet, de nekem a jövő hét még gázos mert akkor kell leadnom a szakdolit. Gratulálok az ovihozKép Mi is beírattuk manót ide a lakótelepi bölcsibe, de csak júliusban lesz döntés. Remélem h felveszik! Babaprojecthez sok sikertKép
Jut eszembe, tudsz hozni olyan narancsbőr elleni krémet amit tavaly mondtál? Végre manócskát leszoktattam a szopiról, most már nekieshetek a karfioloknakKép Láttad hogy csináltak egy új játszót itt a házunk mellett? Nagyon jó lett, manó nagyon szereti.

Vikianyuja,
Jaj elírtam a házszámot, a jó 3/E bocsi ott eggyel több lépcsőház van.


Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!
Akkor tegyül át jöv.h.re a talit,Andi szólj ha már nektek is jó!
Krémet tudok még hozni,olyan 5500.- körül van 1kg ára. Ha gondolod szólj és hozok!
Na végre,már ideje volt,hogy valahol játszót csináljanak,de egyébként nem láttam,mert nem nagyon szoktunk lemenni,mert nem volt itt hova,de ha végre kicsit jobb idő leszKép,majd kipróbáljuk!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Ja elfelejtettem!Kép
Babaprojekt: megjöttKép

Noémi
citrom
 
 


Noémi,

Szólok, hozhatod a krémet Kép Annak idején egy másik ismerősöm mondta h nyugodtan vegyem meg a kilós kiszerelést mert tényleg jó a krém. Szólj ha mehetek érte. A 22-i héten jó a tali. Baba: majd köv hónapbanKép

Puszi
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi!
Ok! Megrendelem,és szólok!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak kissé lemaradtam a netezésben... :(

Voltatok már játszóházban?
Ha nem mi is szívesen mennénk!
Dobjatok rám egy sms-t.

Noémi!
Örülök, hogy próbálkoztok, mi majd nyár végén. :oops:
Dominik mit szól hozzá?!
Dani engem már nyaggat egy kisbabával! :lol:


Lányok!
Kicsit jobb lesz az idő jöhettek hozzánk is.
Legalább a dobozokat is vissza tudnám adni... ég is a fejem miatta, egy éve vannak itt... :shock:

No megyek, mert dög vagyok

millió puszika

Xsara és at Ő Ördöge
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Noémi!

Megszületett az Andi kislánya
Apró Maja 3550gramm, 55cm.
:D

Puszika

Xsara
xsara
Érd
 
 


Sziasztok,
ha sikerül, mi is Érdre szeretnénk költözni :) Csak elöbb el kéne adni már ezt a házat.
Kisfiammal vagyok itthon, aki 17 hos és Bálintnak hivják :)

Andi,
látom, irtad, hogy bölcsibe irattad manot, ö most mennyi idös? és bármikor el lehet kezdeni a bölcsödét? mennyivel elötte kell jelezni ott? bocs a buta kérdésekért, de fogalmam sincs ezekröl :roll: :)

KépKép
fibi
 
 


Jaj, most esett le:
Andinak GRATULA Majához :) nekem is nagyon tetszik ez a név :)

KépKép
fibi
 
 


Fibi,

Nem nekem született másik babám (sajnos) de nekem is tetszik ez a név. Vercsi 2 éves lesz jövő hónapban, elvileg áprilisban volt a beiratkozás és ha nincs protekciód csak szeptembertől lehet kezdeni, év közben nem veszik fel. Ha egyáltalán felveszik mert itt is túljelentkezés van. elvileg ebben a hónapban derül ki h felvették-e vagy sem.

Többiek merre vagytok?

Xsara,
Tényleg a doboz :) Már el is felejtettem. Én már befejeztem a vizsgáimat, utolérem magam a házimunkában és utána már ráérek. Talizhatnánk mondjuk a jövő héten?

Noémi,
Jó a krém, köszi mégegyszer.

Juti,
Hogy állsz a vizsgáiddal?

Andi
kostyika
 
 


Hali

Andi
Gratula a vizsgákhoz 8) nekem még kedden lesz egy.
a munkát már nem kell csinálnod? egyébként ez milyen meló volt?
szemölcsökkel mizujs? mi voltunk magándokinál 3 hete ecseteljük, most jobb, de ha nem múlik el nekünk is kórházban kell leszedetni majd.

Noémi
mizujs? projekt hogy áll?

Xsara
nos igen, én is már elfelejtettem a dobozt. pedig nem is az enyém, hanem az anyué :oops: :oops:

fibi
üdv :) :)

mi megvagyunk, Gergő folytvást beteg, megint füleztünk két hetet. azért az ovis évzárón ott volt, de nem karat szerepelni. pedig itthon az összes dalt előadta :?
voltunk pünkösdölni Kenesén a céges üdülőben, jó volt anyuék is jöttek.
20-tól nyaralunk, de lehet hogy telelés lesz :twisted: :evil:

tali jó lenne, de az enyémek megint köhögnek, és taknyosak is. :roll: :roll:

pusz
juti

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Andi!
Örülök,hogy jó a krém! Tényleg nem olvastam vissza de végül is Veronika megy bölibe?

Xsara!
Maja! Ez tényleg cuki név,gratula nekik!

Judy!
Nálunk is járvány volt a fülfájás,még én is beleestem.
Van már bébicsőszöd? Mert valaki mondta,hogy a lánya szívesn csőszködne,17 év körüli,de jó csládból származó,megbízható csajszi. Szólj ha még érdekel!
Szép időt kifogtátok! :)

Csajok!
1 hónap böcsi szünet :twisted: Ötleteket szeretnék,hogy mit csináljunk ? Hova vigyem mert 1 hó nagy idő,a strsndok dugig vannak,megmozdulni sem lehet. Ti mit csináltok? Hol nézzek jó kis programok után,a gyerekprogram lapon utánanéztem,de nem sokra mentem vele :roll:

:idea: béby projekt,még mindíg semmi :(
Puszika!
Noémi
citrom
 
 


Én is szeretnék ilyen képes mejelenítést a hsz.em mellett :?: :shock:
citrom
 
 


Sziasztok,
Nagyon tetszik a fórumotok....és mivel már mi is érden lakunk szívesen cstlakoznék hozzátok. Korábban már írtam nektek, de sajnos menet közben kipurcant az internetünk, remélem itt már működni fog. :D Engem Zsuzsinak hívnak és egy 14 hónapos kisfiúval büszkélkedhetünk. Őt Kicsipistinek hívják....
Annyi időm sajnos nincs, hogy a kezdetektől hozzáolvassak a fórum beszélgetéseihez, így inkább kérdeznék tőletek. Leginkább az érdekelne, hogy milyen programlehetőségek vannak itt érden, illetve hogyan lehet veletek, babás anyukákkal találkozni, csevegni, stb..
Üdv Zsuzsi
gzsuska
 
 


Hali,

Noémi,
Szerencsére felvették Vercsit a bölcsibe, szept 11-én megyünk először. Viszont már mától dolgozom heti két napot, most is melóhelyről írok :D Milyen programokat találtál ki? Mióta levizsgáztam azóta nekem is több a szabadidőm, délelöttönként mi is megyünk boltba vagy elintézni amit kell, aztán gyorsan ebéd, alvás aztán utána du a játszótér. Nem túl változatos program, de manó baba imád a játszón lenni és legalább lefárasztja magát. Hihetetlen h milyen sok energiája van, én teljesen kikészülök estére. Előre félek h hogyan fogom munka mellett bírni.

Zsuzsi,
Üdv köztünk. Érd melyik részén laktok? Szeptembertől van baba-mama klub a lakótelepi művházban vagy a parkvárosiban. Állítólag ez utobbi jobb. Sajnos mi már rég nem voltunk a vizsgáim miatt és már nem is fogunk tudni a bölcsi miatt. Milyen programra vagy még kíváncsi?

Juti,
Mizújs? Milyen volt a nyaralás?

Xsara,
Veletek mi újság?

Puszi
Andi
kostyika
 
 


Szia Andi,

Az Arany János utcába költöztünk, a Tusculanum városrészbe.
Hát leginkább olyanra ahol érdi anyukákkal, és babáikkal tudnánk találkozni, ugyanis ez nem csak nekem és Kicsipistinek is nagyon jó.
Arról a játszótérről meséltél ahova a tavat építik?
Üdv Zuzsi
gzsuska
 
 


sziasztok

Szeptember elejére várjuk ikerlányaink születését és az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e jó gyerekorvost ajánlani.Mi a parkvárosi részen lakunk, de egy jó dokiért szívesen megyünk messzebbre is.
Előreis köszi
beeb
 
 


Fiatal Anyukát és Babát keresünk reklámfilm szerepléshez

Keressük azt az aranyos Babát, aki most 8-1O hónapos és Anyukájával szivesen szerepelne reklámfilmben. A forgatás 2006 augusztus 3. vagy 4. hetében 2 nap. Budapesten. Fontos, hogy se a Baba se az anyukája soha nem jelenhetett meg korábban nyomtatott vagy TV reklámban.
Jelentkezni lehet: 2006 július 15-ig, hétköznapokon 9-18 óra között
Nikoletti Petra
Strawberry Films
Telefon: 200 4040 vagy 06 30 9 427 758
nikolettipetra
 
 


Sziasztok!

Hol építenek tavat? Melyik játszón? Szerintem te, nem a lakótelepi játszóra gondolsz,hanem ami a Caszinónál van. Szép lett,de még ez is kevés szerintem egy igazi játszóhoz,de igaz,hogy több mint a semmi. :?

Andi!
Tegnap voltunk a játszón,és taliztunk anyuddal,meg Veronikával. Először nem is figyeltem,mert hát ugye nem gondolkodtam abban hogy mással is lehet Veronika,úgy hogy egyszer csak mikor rám nézett ötlött belém,hogy ez bizony ő :lol:
Jó hosszú a hajacskája!
Mit dolgozol? Lemaradtam! :roll:
Programot,még nem találtam ki,majd lesz,ahogy lesz.
Puszi
Noémi
citrom
 
 


Hali

Megjöttünk a nyaralásból, tényleg szupi volt 8) 8)
2 hét balcsi, majdnem végig jó időnk volt.

Beeb
sajna én nem tudok jó gyerekorvost. már párszor próbáltam keresni, de eddig még nem sok sikerrel.

Noémi
nálunk is oviszünet van, úgyhogy ketten tépázzák az idegeimet :roll: :roll: és szeptemberig :lol: mondjuk legalább együtt is vannak :)
mostanában mi sem voltunk programokon, csak 7végeken a gyerekszigeten. mi itthon vagyunk a kertben pancsolnak, homokoznak, motoroznak...meg szomszédolunk. de ha megunjuk mi is mennénk majd valahová. tali is lehetne már olyan régen volt.
hajrá babyprojekt :wink:

többieknek is pusz

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem irtam még ide, de én is érdi volnék (betelepült), 7 és fél hónapos kislánykámmal és 17 éves fiammal büszkélkedhetek.
Beeb, én nagyon tudom ajánlani Neked Dr. Benkó Mártát, aki a Duna utcában rendel, de házhoz megy, ha megbeszéled Vele. Minket 13 éve Ő gyógyit, csak figyelmet és gondos törődést kaptunk Tőle, na meg elmultak a betegségek is :lol:
A kisbabák várásához jó egészséget és türelmet kivánok.
Lehet hogy én is csatlakoznék kis csapatotokhoz, befogadtok?
Ugyan nehezen jutottunk a kislányunkhoz, de most gyorsan akarunk mellé kistesót.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Köszi Melcsi a tippet

Beeb
beeb
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!
Merre laktok?

Judy!
Szeptemberig oviszünet?
Biztos nem olvastál vissza,mert írtam,hogy én tudok bébysittert ha még érdekel?
Bölcsiben nem is gondolkozol? 2 hét nyaralás :D milyen szerencsétek volt az idővel! Mi is megyünk,de csak augusztusba Hajdúszoboszlóra. Már én is várom! Tali ok! Csak hol? Mármint valahova el kéne menni,hogy mindenki kimozduljon. Ötlet? Olyan kár hogy nincs valami jó kis hely,ahol szélnek lehetne őket ereszteni,aztán játszanak. Bár Dominik még mindíg inkább rajtam lóg,én még ilyet nem láttam :mrgreen:
Babapr: Hát lehet hogy h. vagyok,de csajok én egyre többet aggódom azon,hogy már van egy egészséges gyerekem,és hogy a másikkal is minden rendben lesz-e. Tudom hogy ilyenre gondolni sem szabad,de olyanokat hall az ember,hogy komolyan megilyedek,és azt mondom úr isten nekem legalább egészséges a kisfiam kísértsem e a sorsot? Sőt ez addíg fajul,hogy már néha nem is akarom,mert félek. Azt mondják,hogy a hülye gondolatok korral járnak,és jobban aggódik az ember,hát ezen én miníg csak röhögtem,és tessék :?:
Na puszi
Noémi
citrom
 
 


Kedves Citrom!
Természetes, hogy aggódsz, annyi rosszat lehet hallani. Ennek ellenére, a legjobb dolog, amit a gyerekednek adhatsz, az a kistesó, ezt tudnod kell. Majd ha Ti már nem lesztek, nem állhat egyedül a világban! És különben miért ne lenne egészséges?
Mi Postástelepen lakunk, Riminyáki-Gellért sarok.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok,
Mi még csak tervezzük a kistesót...de azért elgondolkodtatott, amit írtál az agóddásaidról. De ez nem csak a második babánál "van benne a pakliban". De ahogy drága nagymamám mondta anno "gyermekem minimum két gyermek kell utánunk, hogy kihozzuk 0 szaldósra" : ) És ami engem illet én szeretném még egyszer átélni azt a pillanatot, amikor a kisfiamat megláttam...mondjuk egy kislánnyal :)
Mi az Arany János utcában lakunk nem messze Érd felsőtől.
Üdv /Zsuzsi
gzsuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?