Új privát üzeneted érkezett!

Megpróbálom feltenni a képet ide, de nem ígérek semmit! :)
Nem sok látszik belőlünk, csakhogy ő nagyon magas (mármint hozzám képes, 190) :D
Kép
6-14-ig pénzügyi dolgokat, kereskedelmi dolgokat, és egyebeket csinálok.
sonjus
 
 


Sonjus!!!

Köszi a képet!!!Tényleg már tegnap akartam kérdezni,akkor Te hiszel ezekbe a dolgokba??Jós,kinez stb..????De mit csinál egy kinez,hogy jőjjön a baba????Nagyon kiváncsi vagyok rá,persze sose próbálnám ki.
csanita
 
 


Itt nem is az volt a kérdés, hogy mit tud tenni, hanem kíváncsi voltam, mert azt mondták meg tudja állapítani, hogy van-e valami szervi, lelki bármilyen problémám.
És igen, hiszek az ilyen ezoterikus dolgokban, persze nem kötelező jelleggel, de mindig jól rácsodálkozom azokra a dolgokra, amik bejönnek :)
sonjus
 
 

 
 

Sonjus,
párom is 190! :lol:
Te mennyi vagy? A képről kb akkorának tűnsz, mint én :wink:
(163)!

Kinez, jós stb. - én se mennék sose hozzájuk :roll:

De valakinek bejön az ilyesmi - most gyerek témától függetlenül - , ha hisz benne...
angel37
 
 


Az én párom 193 centi,én az ilyen szép magas fiúkat szeretem.Én 170 körül vagyok
breni
 
 


Angel, én még 160 sem vagyok :D csak 157 ja és még egy fél centi :lol:

Engem a kíváncsiság és még valami késztetés hajtott, hogy elmenjek. Szerintem, ha valaki nem rendeli alá magát teljesen annak, amit hall, hanem mint érdekességet fogja fel és várja, hogy mi lesz belőle igaz, akkor nem veszélyes. Én sosem tettem vagy épp nem tettem azért valamit, mert mondták!
Sokan félnek, hogy valami rosszat hallanak, de rosszat nem mond senki!
sonjus
 
 


Most látom, hogy teli vagyunk ilyen szép nagyra nőtt daliákkal :lol:
Én mindig azt mondtam, hogy szeretném, ha a párom magas lenne, mert nálunk mindenki alacsony, de kicsit túl kívántam magam! :)
sonjus
 
 


Sonjus,

Hű, akkor még nagyobb a különbség! :) De tudjuk..., horizontálisan kiegyenlítődnek! :lol:

Na ez az! :) Odamennék és nem mondanának semmit! :shock:

Nem tudom, engem mindig megtaláltak a magas pasik, pedig nem volt "követelmény" :lol: Magasabb barátnőim meg mindig szenvedtek, hogy nem vehetnek fel a pasi miatt magassarkút! :roll:
angel37
 
 


Jó reggelt Lányok!

Anita!

Küldök fotót szívesen, ha megírod az e-mail címedet. Látom, hogy még ma is egyben vagy. Első gyerek általában megváratja a szüleit. Mi is úgy voltunk vele, hogy 8-ára voltam kiírva, de tudtam, hogy legkésőbb 15-én már babázok, így is lett!! :) Bendi 56 centivel született, de jó volt rá az egyetlen 50-es rugi, és néhány 56-os meg nagy volt rá. Nem egyformák az egy méretű ruhák, márkája válogatja, meg persze a baba testarányai is befolyásolják a dolgot.

Ági!

Jó ötlet a mintás betét!!! :D :lol:
betti73
 
 


Nekünk az első lassú tánc volt érdekes, annyira nevettem, hogy abbahagytuk! Lapos cipő volt rajtam, és kicsit mókás volt a helyzet, de mint azt Angel írta, horizontálisan teljesen jól megértjük egymást :oops:
sonjus
 
 


Betti!
Énisénisénisénis! Tudod a mélcímem ugye?

Sonjus!
Házasok vagytok? Ha igen, akkor kérünk esküvői képet is, mert itt azokat nagyon szeretjük nézegetni.:D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Betti :)
Énisénis!!! :)

Sonjus,
most hogy így mondom, sztem mi sose lassúztunk :shock:

Néha disznó módon megjegyzi, hogy nahát, hogy te, milyen pici vagy! De csak cukkol, és bejön mert én meg :twisted: :twisted:
angel37
 
 


Olyannal nem szolgálhatok :(
Nagy a család, az esküvrevaló meg kevés, párom nem egy nősülős tipus, azt mondta nincs előtte sok jó példa, hogy ez papírral jobban működne, én meg nem erőltetem, mert már túl vagyok egy esküvőn :oops:
Bár mostanában pedzegeti, hogy ha megkérdezné hozzá mennék-e, mire mondtam, hogy amíg nem kér meg, nem fogja megtudni a választ :lol:
Meg már azt is megkérdezte, hogy olyan van-e, hogy valaki mindig menyasszony marad!? :D
Mi ez a melltartó, ami ilyen érdekes, hogy mintás, meg szado-mauo? Lemaradtam róla!
sonjus
 
 


Betti!!!

Elküldtem privibe,de lehet nem jó,mert tegnap se tudtam küldeni.Nem tudom mit bénáztam el.De ha Vicának küldesz,szerintem Ő lesz olyan kedves és elküldi nekem is!!!!Ugye Vica????

Vica!!!

Írtam emailt!!!!
csanita
 
 


Hú, egy kicsit kirázott a hideg, eszembe jutott Kamilla! Szerintetek túl van rajta? Én már nagyon várom, hogy elmesélje mi volt!
sonjus
 
 


Sonjus!!!

Akkor már voltál férjnél???? :oops: Az nem jó!!!Meddig???

REni!!!

Te már dolgozól vagy még szabin vagy???

Na majd jövök,csak hív a kötelesség!!!
csanita
 
 


Csanita!
Persze, hogy elküldöm. :wink:

Sonjus!
De sajnálom. pedig az esküvő volt az életem egyik legszebb napja. És a következő gondolom Mákszem születése lesz.
Kár lenne kihagyni, valahogy vedd rá.:wink:
Hogy-hogy nagy a család? Sok mindenkit kellene meghívni?
Lehetne egy kérésem?
A kineziológusnak meg tudnád adni az elérhetőségét? Nem nekem kellene, hanem sógornőmnek ajánlotta egy barátnője, hogy lehet hogy segítene rajta, de akihez eddig járt, az már nem "praktizál". Így most újat keres. Ők is Bp-en laknak, hátha ott lakik a tiéd is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2011.02.28 12:56-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! küldtem mailt

Csanita! én nem bánom, hogy volt már mert ehhez is úgy állok hozzá (persze ennyi idő távlatából) hogy meg kellett történnie. Nagyon sokat tanultam azóta. Most ez hülyén hangzik, de mintha azóta élnék igazán!

Az esküvő egyébként annó nagyon szép volt és tuti volt a buli is, a a barátok még mindig emlegetik, pedig már 7 éve volt!
sonjus
 
 


Rákérdeztem Kamillára:

Délben lesz a művelet, majd délután jön és beszámol! :)

Szurkok tömkelege + egy szurk a rtg-nek is, hogy ne húzzon megint keresztbe mindent! :roll:
angel37
 
 


Kamilla!
Nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Egy kalappal.........
Csanita!Igen dolgozom,sajnos.Képzeld kitöröltem az e-mail címedet,de majd megadod megint,ha rákerül a sor.
breni
 
 


Angel! te most augusztusig várakozó állásponton vagy?
Ha leszívták a p.sejtet utána mennyivel rakják vissza?
Olyanról is hallottam, hogy ott termékenyítik meg bennt, nekem az nem ment volna?

Vica! nem nagyon olvastam vissza, de azt látom, hogy nálatok már úton a bébi. Hogy vagy? Rosszúllét már volt, vagy van?
sonjus
 
 


bocsi elírtam!!! :D
nem nekem nem ment volna, hanem neked!?
sonjus
 
 


Kamilláért szurkolunk!
Küldtem erről üzit, de nem tudom merre jár!
Szóval köszi Angel az infót, így otthonról is benézek majd még este!
sonjus
 
 


Sonjus,
most fogigátlót kell szednem, és ha aug. elején minden rendben, akkor kapom a stimut. Leszívás után kb 2 nappal már megy a visszaültetés! :D

Nem ment volna az inszem, mert kétoldalról el vagyok záródva.
angel37
 
 


Értem! Lehet, hogy még ezekkel a fogalmakkal nem vagyok tisztában, hogy inszem és egyebek, de mostmár megjegyzem ezt is :)
Hűha, akkor lehet, hogy augusztusban összejön! Ha rá gondolok a hideg futkos a hátamon, persze jó értelemben! Tudsz türelmes lenni? Vagy azt mondod, mostmár ezt az 1 hónapot fél lábon is?
sonjus
 
 


Sonja!

Köszi itt is az elérhetőséget, elküldtem a sógornőmnek is.
A komolyabb rosszullét szerencsére elkerült még, bár rendszeresen úgy járok, hogy ha valamiből jó ízűt eszek, akkor 10 perc múlva hányingerem van tőle, és ezért csak nagyon keveset szabad ennem, mert így minden kajától meg fogok undorodni. Viszont már 1,5 kiló lement így rólam. (Így vagyok most 52,5) Nem bánom, így legalább nyugisan ehetek naponta 6x is.
:)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Egész türelmes vagyok, mert jól látom magam előtt a folyamatot, és bevallom, nem is fűzök nagy reményeket az elsőhöz! Nagyon izgi ez az egész! :D

Szar előzményeim vannak, és tavaly márc. óta gyűrjük már a témát (tudom, vannak akik még régebb óta), és hidd el, mióta belevágtunk a lombikba, úgy érzem lezárult egy bizonytalanságokkal teli szakasz! Nyilván lesz még épp elég izgalom és várakozás, de az valahogy már más! Ez olyan "jó izgalom"! :oops:

(Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a botrányos hsg előtt azt mondtam, hogyha el vagyok záródva, akkor nem kell a lombik :oops: :oops: :oops: , na ehhez képest! :lol: )
angel37
 
 


Sonja!
Azt szabad tudni, hogy miért lett vége az előző házasságodnak?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel! Ez tényleg olyan lehet, hogy jöjjön aminek jönnie kell, a cél érdekében meg kell tenni mindent! Az nagyon jó, hogy egy folyamatnak látod, mert annak ugye ott lesz az eredménye is :) leglább is előbb vagy utóbb!

Vica! Szerintem semmi extra nem történt köztünk annó, csak fiatalok voltunk, kevertük a szezont a fazonnal. Egy nagyon jó barátság, és lelki kapcsolat nem feltétlen szerelem. Vagy legalább is nem volt az. Több idő kellett, hogy mindketten rájöjjünk mi is az, amire hosszútvon szükségün van. Én nem csodálkozom, hogy ő továbblépett, mert rájött, hogy nem erre vágyik, és ennek segítségével az én szemem is kinyílt, hogy talán máshogyan kellene élnem az életem.
sonjus
 
 


Én már arra is rájöttem, mert marha okos lettem ám :lol: , hogy a nagy lángoló szerelmekkel nem lehet együtt élni, de az amelyik már évek óta szinte minden nap ég az emberben, hol takarékon, hol teljes gőzzel :) de mindig ott van, és jó ránézni a másikra márbilyen helyzetben és ez még mosolyt is csal az ember arcára, na erre mondom én, hogy közös jövő :)
sonjus
 
 


Sonja!

Jó, hogy így fogjátok fel, gondolom akkor nem volt nagy balhé a válás.
Teljesen igazad van abban, amit a kapcsolatok jövőjéről írtál!

Angel!

Tök jó, hogy így izgulsz! Meglesz a jó hatása biztos. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! Ez azért jó, hogy te fogysz, nem? :) Vagy mindenki így van vele az elején, a rosszúllétek és egyebek miatt?
A váláskor azért nem voltam ennyire tisztában a dolgokkal, volt egy rossz fél évem, de mostmár minden ok, megvan a nagy Ő is és jöhet a bébi :)
Te mióta vagy házas? Nektek volt valami külső segítség Mákszemhez vagy jött magától?
sonjus
 
 


Na itt vagyok ám,nem szabadultok tőlem!!! :lol:

Bevásáróltam,főzni kellene,de most itt ragattam a gép előtt.Jó meleg van megint!!!Pénetek megyek CTG-re,remélem már valami változás lesz!!!Nagyszülők szerint péntek lesz a mi napunk.ÁÁÁ nem várják az unokát!!! :lol: :lol:

Sonja!!

Ez a válás nem hangzik túl jól!!!De jó,hogy így fogod fel!!!Én most is lángolva szeretem Apát!!! :lol:

Kamilla!!! :wink:
Mennek a drukkjaim!!!!Várunk!!!
csanita
 
 


Reni!!! :D

Írtam emaílt!!!!
csanita
 
 


Csanita! csak ne olyan hirtelen azzal a péntekkel! Lehet, hogy már nem is mész, nem? :D

Nálunk a leendő nagyszülők, csak annyira várják, hogy párom anyukája szinte naponta megkérdezi, hogy úgy egészségileg minden rendben? nem átlátszó :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Sonjus!
Üdv koztunk!:)

Kamilla!
DRUKK-DRUKK!!!!!!(bar mar talan tul is vagy rajta!)

Reni!
Hogy alltok az elokeszuletekkel?Ez most egy elonaszut volt???

Vica!
Kismamaknak igy is kell enni!Sokszor keveset! :D
En 5kilot fogytam amikor terhes lettem!Aztan csak feljott meg 14 kg!De ez hozzam kepest teljesen jo volt! :oops:
Nyakdugo:Tesomnak a 35.heten ment el,es meg mindig egyben vannak(40+5)!
DE MAR CSAK HOLNAPIG!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Este kap valami zselet aztan majd kiderul hogy hogyan tovabb!
En is pont most kell hogy beteg legyek! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mar evek ota nem voltam!Kuralom magam ezerrel hogy meg tudjam latogatni majd oket!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok!
A peteérést, persze, akinek van, tényleg mind érzi, vagy csak az enyém ilyen nyomi, hogy nem tudom mikor van!?
Vagy az is lehet, hogy azért nem érzem, mert kicsik a tüszők?
Vettem egyszer egy tesztet, ami nagyon drága volt és csak 5 db van benne, így nem merem elhasználni, mert nem érzem mikor is kellene megnézni :(
sonjus
 
 


Szia Ancsa!
Megfáztál, vagy allergia? Mi a baj?
Jópofa krapekod van a képen :), látom elmúlt 3 éves!
Bocsi, de annyira még nem vagyok mindenkiről naprakész, arra emlékszem, hogy nálatok most valami épp nem jó!? Vagy hagyjuk?
sonjus
 
 


Küldtem fotót Lányok!

Sonjus!

A kérdéses melltartó a szupexszexi szoptatós melltartó. :D Potter-Ági és én mostanság ilyenben hódítunk. :lol:
betti73
 
 


Csanita!Én is. :)
Ancsa!Szia!!!!!!!!!Hogy vagy?Köszönöm mostmár az öltöny is meg van,egy fodrászt kell keresnem és akkor meg van minden.
Betti!Nagyon édes a kisfiad.
breni
 
 


Ancsa!!!

Hú mégegyben vana TEsód???Már akartam kérdezni mi van vele???Előttem van egy kicsit,de jóóóó!!!Drukkolok a könnyű és gyors szüléshez.Már kórházba van???Én nem akarom,hogy indítsák,remélem Regi belehúz és meggondolja magát és kibújik.Majd gyere mesélni,ha megszült!!!!

Betti!!!

Hát egyszerűen tüneményes a kiskrapek!!!!Jaj de meg tudnám rágni a pofiját!!De gondolom TE megteszed egy nap vagy 50x .Nekem is van sexi melltarót,Én is abba fogok nyomúlni.

Reni!!

Válaszoltam is.
csanita
 
 


Betti,
nagyon édes a kiskölök! :) :) :) Köszi!

Szonjus,

a peteérést nem kell érezni, de vki érzi. Működik az attól még! :wink:

Én is csak egy ideje, és mindig csak a jobb oldalról érzem. A múlt heti UH óta tudom, hogy azért, mert a petefészkem becsúszott a méh mögé :shock:
angel37
 
 


Ancsa,
nővéred akkor jó sokáig húzta, bőven várakozáson felül! :)

Drukk neki holnapra!

Nálatok újság? Apát mikor nézik meg?
angel37
 
 


Csajok ÉN elköszönök mára!!!!!

Mindenkinek további szép napot!!!

Holnap jövök :!: :!: Vagy nem :lol:

(39) :!:
csanita
 
 


Sziasztok, én is megyek haza, otthonról még benézek, hogy Kamillával mi újság!?
sonjus
 
 


Kamilla épp most írt:

nincs elzáródás, méhüreg is rendben! :)

Majd biztos beszámol részletesebben is!
angel37
 
 


Jaj de jó,köszi Angel!
breni
 
 


Ancsa!

Hűha, tesód még mindig egyben? Valahogy szentül meg voltam győződve róla, hogy ők már babáznak, de az nem esett le, hogy akkor biztos hoztad volna a hírt meg képet a piciről. :oops:
Akkor drukk neki holnapra!

Kamilla!

Gratulálok a jó eredményhez! Túlestél rajta (majd elmonod hogyan) és már nincs akadálya a babócának. :D

Sonjus!

Igaza van Angelnek. Évekig én se éreztem a peteérést, de attól még volt (valószínűleg). Azt a tesztet amit vetél, nyugodtan használd fel, mert benne van a használati utasításában, hogy a ciklusod hosszától függően melyik 5 napon kell felhasználni a teszteket. nekem azt hiszem a 10. napon kellett az elsőt elhasználnom, mikor 27 napos volt a ciklusom. Szerintem próbáld ki, annyit megér, ha már megvetted, nem?

Ma már nem írok többet, bejön helyettem Anyu a boltba, mert elfáradt a derekam.

Pusz Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla,
SZUPER!!!!!!!! :D :D :D Milyen volt a beavatkozás?

Betti,
ÉNISÉNIS!!!!!!!!!!!!! Kérek szépen képet.

Ancsa,
nekem is pont ezt mondta a dokim, zselés trutyi, oszt meglátjuk....:roll: Háát, remélem könnyebb lesz neki, mint nekem volt. De másnap már tojik rá az ember. Azért szólj neki, hogy az elején lehet, hogy nem lesz szünet a fájások közt, de aztán szerencsére lesz. Persze akkor még nem olyan nagyon rossz, csak fárasztó. Vigyen be vizet meg szőlőcukrot, kiscsokit, biztos jól fog esni, ha hosszú lesz.
És ha úgy érzi ne restelljen edát kérni, gyorsabban tágul tőle. Azért ne ijeszd meg. :shock:

Móni,
ja ééértem. :D
Hát, minden tiszteletem a tied, hogy szeretnél egy harmadikat is. Hogy tudtál magadra időt szánni? Pl szeretnék olvasni...de persze a lakás is elég gázos, porcicák mindenütt...stb...de azt jobban bírom... :wink:
potter_76
 
 


Sonju,
egy másik topikban az LH tesztet(gondolom ez az) hosszában félbevágta a lány, így 10 lett belőle... :D
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?