Új privát üzeneted érkezett!

Anita,
Nem!!! Ezt nem hiszem el!!!
annyira sajnálom!! :( :( Pedig annyira drukkotam! Azt hittem ez a hónap a MIÉNK! :(
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Koda, mindent bele apával!! :) Jó munkát a jövő hétre.

Juci amugy a tesója gyerekeivel programozik. Aztán jönnek a lányok hozzájuk... Úgyhogy előbb-utóbb biztos jelentkezik! Amugy jól van ő is és Dudor is, annyit tudok :)

Elbúcsúzni jöttem, mert holnap megyek apáék után. Csak jövőhét végén jövünk haza.
Ha tudok jelentkezek onnan is.

Vigyázzatok magatokra!
puszi mindenkinek
csné
 
 


Göngyi,

fiammal 1.AFP: 22,7 ng/ ml
0,6 MOM,
fiammal 2.AFP: 37,1 ng/ ml
0,7 MOM

Lánykámmal: AFP 29,5 ng/ml
wAFP 32,4 ng/ml
MOM 0,9

Sziszi,
azért az, hogy megnyugodtál már megérte. Az ivást nem értem. Én ihattam a csaszi előtt. Bár tudom az nem kapásból altatás...

Oné,
a 12.heti uh tudtommal a down-kór kiszűrésére is szolgál. akkor mérik a nyaki redőt.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jó reggelt!

Zseppy!
Köszi az adatokat. miért voltál 2X a fiadnál Afp-n?
Amúgy látod, hogy 37,1 fiú, és 29,5 lány?

Igen tudom, hogy a 12 heti Uh-n a nyaki redőt nézik. Nem is azért írtam le tegnap, amit az Afp-ről olvastam, csak a saját megnyugtatásom ként. Remélem a 4d-n is mindent rendben találnak. Nem tudom lányok, de látjátok az ember tényleg izgul mindig valami miatt. Szerintem én az első terhességnél nem voltam ilyen. Ott inkább eleinte izgultam a szülés miatt, később meg alig vártam, hogy átéljem, hogy milyen. Nem ezek a számok foglalkoztattak.

Anita!
Én is nagyon sajnálom, hogy megjött. Ne is gondolj a babára, és akkor tuti sikerül. Tudom könnyű mondani, és úgy se tudsz nem gondolni rá.

Na rohanok, mert a párom megy dolgozni, és viszi a gépet.
Este jövök, addig írjatok sokat.
Szép napot mindenkinek.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

A tegnapi egy kitolás volt.:(
De nem bánom mégse.:)

A dokim szabin van..így az AFP-mért csak kb. 2 hét múlva megyek.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jo reggelt lanyok!

Anita!


Nagyon sajnalom,de hamarosan biztosan ugy dont ott fent egy kis lelek,hogy titeket valaszt szuloknek! :)

Sziszike!


Akkor 20an mar felkeszulve,"nyugodtabban" tudtok nekivagni a dolognak es hidd el minden rendben lesz.


One!

Most csak a szamot jegyeztem meg,nekem 57 az AFPm,bar ezt ultrahang szerint keson vettek le.A lenyeg Zümike fiu lesz inshaallah.EN errol meg nem hallottam,hogy az AFP alapjan lehessen eldonteni.

A falfutes,hutes milyen???Marmint megeri-e,jo-e,ki lehet -e teljesen valtani a hagyomanyos vagy padlofutest es a legkondikat es mennyivel kerul tobbe kb???Hallani hallottam felole,csak nem ismerek senkit akinek ilyen lenne.

A tervek haladnak,a srac jovo hetre igerte az atdolgozott terveket,aztan megvarjuk vele a ferjemet,es ha o is rabolint akkor elkesziti rendesen es beadja.Jopofa fiatal srac es nem kell felorakat magyarazni neki hogy mit akarok. :lol:

Ferjem utazasa tovabb csuszik...elotte megy meg Libanonba,majd egy ket hetes tovabbkepzesre Parizsba,igy mar valamikor julius vegenel tartunk.Nem orulok,de ez van.A multkor egy ket honapos Harvardi tovabbkepzest mondott le miattam,ez most a suritett valtozata amire mar nem mondhatott nemet.Legalabb egy kontinensen leszunk masaallah. :lol:

Na,megyek keszulodni,randizom a hugommal+kislanyaval az Ikeaban,delutan meg anyukammal...beprogramozom magam.De elotte meg a teraszt is rendbe kell tennem,a nagy szel felboritotta az egyik tujamat.

Jo hetveget mindenkinek! 8)
momo35
 
 


Sziszi
Biztosan jobb lett volna túllenni rajta, de most már tisztábban látsz és tudod mi fog történni. Szorítok a jövő héten is!

Momo
Szegénykém még jó sokára jön a párod. :( Én biztosan nem viselném ilyen könnyen. Látom elfoglalod magad, csinálsz programokat, talán így valamivel könnyebb.

Ági
Jó utat a kis családod után. Amint tudsz tessék beszámolni, hogy fogadta a hírt a féjed.

Oné
Nekem mind a kétszer 50 körüli az érték és ugye most is fiút mondanak. Lehet, hogy van benne valami.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, én ma is megyek dolgozni......nemsokára indulok. Elkezdtük a bérszámfejtést, mert hónap vége van. Persze alig ismerem a programot, meg az sem tudom, mit csinálok néha. Meg is lett az eredménye ennek tegnap. Kb 80 embert 0 forinttal számfejtettem le és még ki is töröltem őket a rendszerből :roll: magamat is.... :D Mondtam én nekeik, hogy ez nem lesz egyszerű dolog :D Ordítottak is velem ám rendesen.

Momo:)
Örülök, hogy találtál kedvedre való tervezőt:) Kíváncsi lesze a tervekre :wink:

Gyöngyi:)
Nálunk: 50,6 ng/ml 1,4 mom és fiú lett:) kíváncsi vagyok!
Én a 16. hét utolsó napján mentem és már nekem is 1.4 volt a MOM érték. ha még várok pár napot, nekem is több.
Amúgy is nagyon határon belül vagy. És egy jó UH vizsgálattal (ami megvolt) ez jó eredmény a 17. héten! :)
Jó lenne, ha tudnál képet felrakni! Amúgy tudsz felrakni a melléklet csatolásával is. Itt rögtön az ablak alatt. Csak ne legyen túúúl nagy a kép!

A másik megoldás?
Itt felül rákkantitasz a kép ikonra 1x. Rögtön mellé berakod a kép hivatkozását. (jobb egérgomb, legalsó sor: tulajdonságok. innen kimásolod a címét. Berakod a kép ikon mellé. Utána megint katt a kép ikonra.
Ilyet kell, hogy láss, csak szóközök nélkül: (igazáből nem kell, hogy a hivatkozás bekéküljön. Most nem érzékeli a szóközök miatt a kép ikonokat. Azt hiszi csak sima hivatkozást raktam fel.)

Kép


Most rohanok a munkába. Onnan még benézek. Utána megyünk Bogácsra gabi nagyszüleihez. Remélem nem fog nagyon esni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
bocsi, hogy beleszólók. Nálatok van informatikus? mert normális proginál a felhasználó max.törléselőjegyzést tud betenni a törzsadathoz (főleg ha már kapott bért valamikor a cégnél). azt meg informatiks ki kéne tudja venni.

Momo,
azért nem irigyellek. én nem tudom hogy bírtam volna férjecském nélkül. Jó, hogy el tudod magad foglalni:):):)

Oné,
azért voltam 2x, mert az első nem lett jó. Szóval nekem egyiket sem a 16.héten vették le fiamnál:(:(:(

Ági,
részletesen kérjük ám a beszámolót a bejelentésről.

Bufo,
hogy vagytok???

Lányok,
hétfőn jön hozzánk az értékbecslő. szorítsatok majd.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy

Köszi a kérdést most, hogy lehült a levegő egész jól. A meleg nem nagyon tetszik, bírom ugyan, de ez a nyár nem lesz a kedvencem. Dávid nagyon eleven, teljesen lefáraszt. Ráadásul a dackorszak is jelentkezik nála így néha kiakadok.
Ma délelőtt a férjem még dolgozik, így kettesben vagyunk, de du és holnap végig itthon lesz.
Nálatok mi a helyzet, terveztetek valamit a hétvégére?

Koda
Sok türelmet a főnökeidnek és neked is. Gondolom nem lehet egyszerű, de hidd el bele fogsz tanulni. A szombati munkanap miatt pedig nem irigyellek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


SZIASZTOK:)

Zseppy:)
igen, persze, hogy van informatikus. De ő nem nagyon segít, mert "nem ismerem a bérszámfejtő programot". Így a nyomtatót se nagyon állítja be................Úgyhogy dolgotok, ahogy tudok :D

Zsuzsa:)
Nekem sema kedvenc időszakom a nyár. Utálpk izzadni, na meg itt van ez a napallergiais........és ha még a gyerkőc is hisztizik.... :D

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
szerintem pont a kezdés miatt kéne Téged jobban támogatni:(:( na mindegy, mindenkinek más az elképzelése az üzemeltetésről...
Azért biztos megtanulod. ne aggódj.

Bufo,
nem terveztünk semmit. Párom holnap itthon lesz, takarítunk.
tavaly ilyenkor már eléggé rosszul voltam. Főleg a meleg, emg terhesség eleje. Remélem Ti jobban fogjátok bírni.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

A tegnapi napom volt talán ezidáig a legrosszabb.:(

Anna ült egy kisszéken, amíg én zsolti ruháit pakoltam, s egy felsőt rángatott a vállfán, mikor az leugrott róla..Panka legnagyobb meglepetésére, mikor is leesett a székről állal.
Vérezni kezdett a szája, azt gondoltam a fogát üthette meg..
elvittem fürödni, megmostam a száját és látsólag minden rendben is volt..fürdés után elaludt.
Mikor felébredt láttam meg mi is történ valójában vele..elharapta a nyelvét, de elég méllyen is, páromnak megmutattam és mentünk is a Bethesdába. A sebészetnél nem kellett sokat várni és kiderült, a gyanum beigazolódott-ezt varrni kell!:(

Felküldtek az osztályra papírokat tölteni, majd 3 óra múlva kezdődött minden..az altatóssal a megbeszéltek szerint kapott az orrába bódítót, majd 5perc múlva jött a műtős érte, én az ajtóig kísértem. 1órás volt amit végig itzgultunk..életem egyik legnehezebb pillanatai. Imádkoztam a kicsinkért.. :cry:

11 volt, mire kijöttek és elmondták a műtét sikerült, sűrűn varrtak, nagyon mély volt a harapás..
A kicsinket végre kézben tarthattam.:)
Nagyon sírt, a fejében egy cső, infúziót kapott, majd 11:30 fele fájdalaom csillapítót..ami 12 után kezdett el hatni..12:30 volt, mire megnyugodott.
Nagyon nehéz pillanatok voltak.:( A nyelve fel volt dagadva, tiszta láz volt a pici.:(

Ágyat azt mondták nem tudnak adni, de széket természetesen igen..1:30 volt, mire az infuzió lement, ekkor a nővér felajánlott egy ágyat, mert a pici fejét tartanom kell, nehogy a vér visszacsorogjon.
2:30kor felébredt, de 3-tól szerencsére aludt 7ig.
Én semmit nem mertem aludni, s párom igaz 12 fele hazajött, de aludni ő sem tudott.:(
Gonoszság volt, mert nem engedték, hogy 2 szülő legyen bent 1 gyereknél, pedig nagyon jó volt támogatni egymást...

3fele végre énis megnyugodtam, s ittam keveset, mert teljesen görcsben voltam, annyira nehéz volt.:(

A varrás után a nyelve egész jó lett, de nem szoptathatom, csak pépeset ehet és kamillás teát kell innia minden étkezés után.
A fájdalom mostanra, ha ügyesen etetek, itataok-sokat csökkent..egész nap babusgattam. :lol:

Párom is, énis teljesen kivoltunk ma..remélem hamar ágyba bújunk.. :wink:

Hétfőn reggel megyünk vissza kontrollra.
Remélem csak jó mondanak..

A nyelve még 2-3napig lesz feldagadva. S remélem nem piszkálja ki a varratokat-felszívódóak.., de mivel ingerli őt a nyelvével kidörzsölheti.
Kb 1hét mire rendeződik a helyzet.

Ami fura volt az altatós nem fogadott el semmit, viszont a doki nagyonis. De szívessen adtuk, mert a kicsinket nagyon szeretjük.:)

És szegény Pankának hamarosan itt a porlasztás is.. megint altatják, majd..Most mivel ki volt száradva a fejéből vettek vért(4* mellé szúrtak, illetve hiába keresték.)
Mikor le kellett venni a tapaszt, a hajából is vágni kellett, így lett meg az első Anna hajtincs.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Ó :cry: szegény Anna!Kicsi husi bogár, mik tudnak történni a gyerkőcökkel!Nagyon sajnálom.De szerencsére a gyerekek hamar túlteszik magukat az ilyen baleseteken.Azért nem lehetett könnyű.Meg neked sem Sziszike.Tulajdonképpen élvezned kéne a kismamaságot és amennyire lehet, pihenni...hát...nem mondom, akadt egy két dolog most neked az utóbbi időben.Remélem a férjed sokat segít, hogy azért ne fáradj le teljesen!Se testileg se lelkileg.A szopit nem hiányolja Anna?

Nem is tudom, mikor voltam itt utoljára.A pénteki napom az totál kiesett, mert a hugom kisfiára vigyáztam reggeltől estig.Persze dolgoznom kellett volna, de gyerek mellett nem lehet festeni.Addig festettem csak amíg őt is lekötötte a rajzolás.Utána meg mentem utána:)amúgy 5 éves, és nagyon szuper gyerek!
Persze ma is dolgoznom kellett volna.Délelőtt elintéznivalóink voltak, és mikor hazaértünk, leültem "pihenni" egy kicsit...el is aludtam.Most ébredtem fel.

Nem tudom, de ma egész nap úgy feszült a hasam!Néha olyan mintha rögtön szét akarna szakadni.Ülni sem tudok sokáig.

Koda!
Hát igen, balesetek előfordulnak, de hamar bele fogsz jönni:)Egyébként szerintem is pont ilyenkor kéne melléd egy ember aki segít.

na megyek ledőlök egy kicsit mert szétreped a hasam :)

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Azt hittem az este jobban fog már menni, de szegénykém nem volt nyugodt..:(
Kapott kúpot és Panadolt is, de a szopi miatt volt a legnehezebb, nagyon megharagudott rám-nehéz volt nemet mondani, hisz nekem is szükségem lett volna rá, de mit tehetek?

Remélem csak pár nap lesz, mert mindketten nehezen bírjuk, én fejegetek, de az ugye más.:(

Éjjel nem sokat aludtam, szegénykénknek szüksége volt rám.
Párom amiben tud segít, éjjel ő is felkellt, de Anna csak hozzám akart bújni..reggel csináltam neki piskótát teáaba áztatva, ízlett neki, majd itattam vele kamillás teát. Moat arika, beszélget.:)

Lehet hamar felejtenek a picik, de most rövid időn belül 2 altatása lesz és 2 műtétje..:( Nehéz időszak ez.
Viszont azt már tudom, hogy együtt szeretnék vele aludni műtét után, hogy vigyázhassak rá. Ez nekem és neki is sokat jelent.
Ma este lehet kint alszok vele, mert jobban tudna aludni, ha érzi vigyázok rá(én kevésbé), ma ezt láttam. Csak félek a szopi miatt. A doki azt mondta tömjem tele fájdalomcsillapítóval és akkor talán megszoptathatom, de ezt nem szeretném.
Most pohárból és kulacsból ihatja meg a tejcit.:)

Igyekszem, de kimerítő ez, de a gyermekeimre nézek és sok energiát nyerek belőlük.:)
Párom most itt játszik velük, olyan figyelmes. :P csinált nekem teát.:)

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi,
jaj szegénykém. Ez így aztán pláne nem könnyű időszak. De túl lesztek rajta. Most az a lényeg, hogy ott legyél mellette tényleg. Ez Téged is megnyugtat, de ami a fontos Annácskát is. És ha Ő nyugodt, Te is az leszel. Ha tudod akkor tényleg inkább ne szopiztasd.
Kitartás, túl lesztek rajta. Nálunk szülés előtt egy héttel a gyerkőc az oviban bele esett a pad szélébe. Az orrnyergét találta el pont. És még dokit sem hívtak ki hozzá az oviban. Na, onnantól kezdve egy hónapig nem ment oviba. És megmondom őszíntén azóta mindig félek ott hagyni. Pedig sajna nagycsoportba muszáj járnia.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jó reggelt!

Sziszike!
Mi újság Annával?

Ági!
Tudom hogy a hét vége felé jössz vissza, de annyira érdekel már, hogy apa mit szólt a hírhez? :D

Titi!
Hová tűntél?

Virág!
Mondom, hogy küldjed a fotókat nyugodtan!Megcsinálom szívesen!Hallod?

Én tegnap sajnos dolgoztam, pedig vasárnap meg általában hétvégén nem szeretek dolgozni.Most muszáj volt befejeznem egy képet.
Azt hiszem kezd visszatérni az álomkóros időszak.Délután 2-kor mindig elfáradok és "ledőlök" egy kicsit.Persze aztán 5-kor ébredek fel :D Nem korai még egy kicsit?Vagy csak az időjárás miatt van?Végül is már elkezdtem a hetedik hónapot!Milyen fura, hogy telik az idő!

Képzeljétek, a férjem a szülinapom alkalmából lefoglalt egy hétvégét egy kastélyszállóban!Megyünk egy kicsit kikapcsolódni :D
Olyan aranyos!

Ti mentek valahová nyaralni?

Koda!
Már kérdeztem egyszer: van a kisfiadnak kedvenc állata?Vagy mesefigura?

rimar
rimar
 
 


sziasztok!

jol eltünt mindenki a hétvégén:)

rimar küldöm mindjárt a képeket bocsi hogy hétvégén nem küldtem de nem voltam gépközelbe csak este!egész hétvégén csavarogtunk!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


wááá!kész vagyok!beraktam egy csomo képet egyet visszakartam vonni erre felfüggeszt!
rimar nem lenne jobb ha msnen küldeném?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
A mocsaribalazs@t-online.hu-ra küldheted.

rimar
rimar
 
 


Ez egyébként a messenger azonosító is, de mélen is küldheted.Ha ragaszkodsz az msn-hez akkor írd meg az azonosítódat és akkor felveszlek a partnerek közé.

rimar
rimar
 
 


szia a másik mailre küldtem a freemailre!a maridobi@freemail.hu-ra

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Na, végre én is itt vagyok! Rimar, tudom, nagyon eltűntem, van is érte lelkifurdalásom. Már épp azon voltam, hogy küldök egy sms-t valakinek, írja meg, minden rendben van velem.

Pénteken próbáltam jönni, de valamiért nem ment a holnap, legalábbis nálam nem jött be. :(
Este pedig hazaugrottam Miskolcra, de csak éjszakára, mert reggel mentem tovább apukámhoz Hegyaljára egy faluba. Nagyon jól sikerült a hétvégém, persze a szüleim simán lefárasztottak szokás szerint, de már nem érdekel. A lényeg a kis pici. Szóval, jól vagyunk, csak az a has keményedés néha megijeszt.

Rimar, nekem is keményszik gyakran, vagyis sajnos nem tudom, mit jelent a keményedés, és mit az általános normális keménység. Nekem folyamatosan kemény a hasam. Fájni nem fáj, így gondolom, minden rendben van. Csak aug. 2-án megyek legközelebb dokihoz, úgyhogy addig ki kell húznom bírnom. Néha már most megvizsgáltatnám magam, hülye voltam, hogy a múltkor nem kértem tőle a vizsgálatot. :(

Koda, sajnálom, hogy így alakulnak a kezdeti időszakok a cégednél! :( Kár, hogy ilyen kollegáid vannak, még hogy ordítanak Veled? Mikor tök új most számodra minden. Kitartás!!!

Sziszi, úgy sajnálom a történteket! Szegényke, nem elég ez a porlasztás, most még ez is! De tudod, minden rossz után jön a jó! Nyugi, túl lesztek ezeken is, és reméljük, egy darabig elkerül a balszerencse!

Ági, nem láttam, írtál a hétvégén? Szerintem nem! Na, mit szólt az ifjú papa? Gondolom nagyon boldog!!!

Igyekszem ma hozni a táblát!
titi_27
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Ági, ha voltál dokinál, utána kiegészítjük illetve javítjuk a táblát, jó? Bár nagyon biztos nem tévedünk... jól számolom ezt az 5+5-öt?
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ma voltam uh-on minden oké. Teljesen a korának megfelelő nagyságú a kicsi., pont olyan adatokkal amit a 28. hétre írnak. A császáros heg vastagsága 6.2mm nem tudom , mennyinek kellene lennie, de nem mondák rá, hogy rossz.

Sziszi
Szegény kicsi lány, nagyon rossz idők járnak felétek. Remélem már jobban vagytok. Csütörtökön ennek ellenére nem mondjátok vissza a műtétet?
Te hogy érzed magad, nagyon megvisel ez az egész időszak? Pocaklakóval minden rendben?

Titi
Ne aggódj, az én hasam is keményedik néha, ez nem jelent feltétlenül bajt. Azon csodálkoznék, ha ilyen frontok mellett nem így lenne. Ha érzed, hogy mocorog akkor minden oké, szerintem.
Valahol olvastam, hogy 28. héttől már nézni kell a méhszáj állapotát, addig viszont nem minden doki vizsgálja. Lehet a tiéd is akkor fogja nézni. Ha aggódsz miatta a szülésznő is megnézheti, beszéld meg vele, és akkor nem kell aug.-ig várnod.

Rimar
Én is tudok aludni, ne aggódj. Sőt én szoktam is Dáviddal együtt ebéd után, különben estére teljesen kidőlök. Most aludj, mert ha megszületik a kicsi akkor úgysem lesz rá lehetőséged csak ritkán. :D

Virág
Mit szólt a férjed a szobához tetszett neki?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, de jó, hogy minden rendben. Azt lehet már tudni, hogy milyen a súlya a picidnek?
Igen, én is úgy gondolom, hogy a végén fogja vizsgálni a méhszájat, de azért mindenképpen rákérdezek legközelebb. Folyton azt figyelem, mozog-e a bébike, és akkor tényleg megnyugszom.

Milyen fura, nem sokára szülni fogsz! :) Mikor is mész az esküvőre? Találtál már ruhát???
titi_27
 
 


Sziasztok:)

Ági pénteken fog hazajönni, csak akkor tud beszámolót tartani. Addig ha esetleg onnan tud, akkor jelentkezik, de nem biztos.

Titi:)
Nem is mondtad! Neked már mozgolódik a picike????
Máskor gyere, mert megijedünk! :)

Zsuzsa:)
Gratulálok a nagy babucidhoz:)

Rimar:)
Jaj bocsi, hogy nem válaszoltam! Marcinak a kedvencei a munkagépek. Nem állat, nem rajzilm..... :D Imádja a markolókat, vonatokat, darukat.......

Na dolgozok már egy kicsit :D Otthonról még írok!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi

A baba súlya kb 1kg körüli a méretek alapján. Hát már csak 12 hetem van a szülésig az már tényleg nem sok. Ja és a lényeg, hogy már befordult a drága fejjel lefelé. Ez jó, mert Dávid csak a 36. héten fordult meg, valószínű ezért volt a nyakán a köldökzsinór.
Ma láttam, hogy felújítják a szülészetet a kórházban és szeptemberre ha minden jól halad át is adják. Bízom benne én már a szép új szülőszobát fogom kipróbálni.
Júli 29-én megyünk esküvőre. Kínaiban vettem kismamafelsőt, gyöngyös a mellrészénél ott feszül, vékony pánntal nyakbakötős ,lefelé A vonalú. Az ára pedig csak 2600 Ft volt.
Te vettél már valamit?

Koda
Dávidnak is a munkagépek a kedvencei. Úgy látszik a fiúkba ez van belekódolva. :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda, azért nem szóltam, hogy hazamegyek, mert tudtam, hogy sajna nem fogunk tudni talizni:( Jó rohanás volt most az út sajna. Bizony, már mozgolódik, több, mint 1 hónapja! Olyan édi érzés!

Bufo, hol is fogsz szülni? Én ezt mindig elfelejtem! :( Én is a kínaiban nézegetem a rucikat, de eddig még nem találtam nekem valót. Elegánsabb nadrágom sincs:( Van egy fehér szoknyám, de ahhoz mindenképpen valami sötétebb felsőt kellene felvennem, mert a szoknya átlátszik, és sajnos tiszta narancsbőrös vagyok! :( Felpróbáltam, és világos, vékony felsővel nagyon gáz! Pedig annak gumis volna a dereka. Szóval, talán én is nézek hozzá egy felsőt, és le van tudva.

Na, lányok, mára én búcsúzom, igaz még van 1 óra a munkaidőből, de szépen haladok, takarítom az asztalom+fiókjaim, már csak kb 1 hónap, és talán jön valaki helyettem. Bár még mindig nincs lebeszélve a főnökasszonyommal... de én így tervezem. Szeptemberrel pedig elmegyek táppénzre. :( Tök szar, sajnálom odaadni a munkám másnak! Hallottatok már ilyet? :(
titi_27
 
 


Bufo... még egy kérdés... akkor tuti, hogy programozott császár lesz, ugye? De azért csak hagynak majd vajúdni, igaz? Ha jól emlékszem, így szeretnéd, ugye?
titi_27
 
 


Sziasztok lányok:)

Eddig igencsak olvasó - inkább olvasgató:) - üzemmódban voltam, most van pár percem írni is.

Sziszike!
Amikor olvastam, mi történt szegény kicsi lánykával....háát, teljesen megdöbbentem. Hihetetlen, milyen könnyen megvan a baj.
Remélem, gyorsan meggyógyul és átvészelitek a nehézségeket!!!:)

Zseppy,
ami az oviban történt, az már kész felelőtlenség!!! Nem csoda, ha kiakadtál. Olyan jóhiszeműen bízzuk rá a gyerekeinket az ovira, sajnos egyre több ilyen esetet hallok. El is vagyok keseredve:(

Rimar!!:)
Nagyon ari a férjed, hogy ilyen meglepivel ajándékoz meg!:)
Melyik kastélyszállóba mentek?

Titi!
Szerintem ne aggódj a "folyton keménység" miatt - persze az orvosé az utolsó szó - mert az én pocim is állandóan kemény volt, persze méhszáj-nyitogató keményedés, összehúzódás is volt, ami miatt benn voltam a kórházban.
A keményedést mérő gép szerint is 30-as keményedések voltak, de folyamatosan, így negatív volt.
Ami számít, az a tényleges összehúzódás-elernyedés. Ha ilyeneket érzel, erre kell odafigyelni, mert ez már fájásnak számít.
Hát nem tudom, mennyire írtam le érthetően...?:)
Ja, és a hasam alján érzem a lefelé nyomódást, szurkálást, néha lépésenként.....kicsit ijesztő, megállok járás közben, nehogy kibújjon:)

Koda,
az én fiam is imádja a munkagépeket, a homokozóban is állandóan markolózik, homokot szállít...stb.
Persze vannak mesefilm-kedvencei (Lolka és Bolka, Oroszlánkirály, Vizipók, csodapók...sorolhatnám)
Mostanában festeni szeret:) Elővettem az iskolás festőkészletemet, azóta kis Picasso lett:)


Én is voltam uh-n, bébikém jó nagy, két héttel mértek nagyobb adatokat, mint a vérzéskimaradás szerinti hét.
Feje: 80 mm, mellkas: 78 mm, combcsont: 71 mm.
Fotót is kaptam a lába közéről....tutira fiú:) látszódik a fütyi, zacsi:)
Lánynéven már nem kell gondolkodni.
Megint tornázott, a talpa a homlokán pihent:O

Lányok,
egy általános kérdés:
ki milyen mellszívót vett, vagy akar venni?

pusszantás,
Ancsi
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem volt nagy mozgolódás a hétvégén. Sajnos én se tudtam jönni, és most is csak néhány sort tudok írni.
Velünk is minden rendben van. A kicsi is mozgolódik. Igaz nem sokat.

Sziszike!
Annácska jobban van? Nagyon szomorúan olvastam, hogy mi történt veletek. Tényleg olyan hamar megvan a baj. Nem is gondolná az ember. Most akkor fejned kell neki a tejet?, vagy már sikerült szopiznia?
Meddig akarod szoptatni? A pocaklakód jól van?
Nehéz lehet neked most, így átvészelni mindent, de ahogy Titi is írta a rossz után csak jó jöhet.

Ancsa!
örülök, hogy minden rendben van veletek.
Nekem Avent mellszívóm van. Én nagyon sokat fejtem vele, és nekem bevált. Már a kórházba is vittem magammal ,és ott is fejtem ezerrel, hogy beinduljon a tej. Be is indult rendesen. Még adtam is a tejemből egy másik babának.

Sajnos most rohannom kell, de remélem holnap több időm lesz, és akkor mindenkinek írok.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok kismamák és leendö kismamák!most nincs idöm visszaolvasni!csak ujságolni jöttem!ma megvolt elsö munkanapom!aldiba kell takaritanom nagyon jo melo tök laza jo a pénz!betegbizti nincs de melo van az a lényeg most!holnap irok mindenkinek!pusziiii joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Virág, ez tök jó hír! Csak az a fránya betegbiztosítás azért kellene, nem? Vagy hogy állsz most a babatémához? Nem akarod kivizsgáltatni magad?

Ancsi, örülök, hogy - a hozzászólásodból megállapítva - jól vagy/tok! Ezek szerint nem tágulsz tovább?! De jóóóóóóóóóó!!! Köszike, hogy megnyugtattál a keményedés miatt, így nem izgulok annyira. Nekem is folyton kemény a pocim. Tegnap vettem Magnézium és Kálcium pezsgőtablettát, most azt fogom inni felváltva.

Lányok, jó hírem van, annyira figyelek a kajcsira, hogy már több, mint egy hete megállt a mérleg!!! Úgy örülök neki! Igazából annyit csinálok, hogy kenyeret nem nagyon eszem, ha eszem is, akkor is csak 1 szeletet, azt is barna, vagy rozskenyérből. A főzelékeket pedig üresen, de így is jól esnek. Most már valamelyik nap husit fogok enni, mert azt viszont rég ettem, és azért kellene.

Na, megyek dolgozni, mindenkinek szép napot!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
A Rókusban fogok szülni. Nem lesz programozott császár, csak akkor ha a végén baj van a hegvastagsággal, amúgy rendesen indulunk neki.
Ügyes vagy , hogy megálltak a kilók fölfelé. Vigyázz ne vonj meg magadtól semmit elég ha mértékkel eszel.

Ancsi
Örülök, hogy minden rendben van veletek. Most már nem kell visszamenned a kórházba?

Virág
Szuper, hogy találtál melót. Betegbizti azért kéne nem, vagy már letettél a kivizsgálásokról?

Oné
Nem baj, hogy nem mozog még sokat, majd fog később. Az első időkben én sem éreztem sokat, bezzeg most szinte meg sem áll.

Megyek, mert megígértem Dávidnak, hogy ma sokat leszünk a játszón. Még tízórait eszünk és indulunk. Majd jövök, ha ebéd után elaltattam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Ancsi!
A fenyőharaszti kastélyszállóba megyünk.Ez Hatvan mellett van, egy ***-os szálloda.El is mentünk bevizsgálni:)hogy tényleg jó legyen.Tegnap ott vacsoráztunk, és valami nagyon szép és nyugis hely:)Őzikék vannak a parkban meg ilyenek.Egész nap a jacuzziban fogok ülni :D ha már nem szaunázhatok :(

Én nem vettem még mellszívót, és szerintem nem is fogok.A dokim azt javasolta hogy először próbáljam meg kézzel, mert úgy sokkal jobb és könnyebb, ha meg nem jön be, utána is vehetek.

Virág!
Ügyes vagy!Gratula a munkához!írhatsz róla bővebben, mit kell takarítani?
Az e-mail nem jött meg.

rimar
rimar
 
 


Rimar
Jó pihenést nektek a kastélyszállóba. Élvezzétek, hogy együtt lehettek és nincs semmi ami megzavarná a nyugalmatokat.
Mellszívót én is csak akkor vettem mikor hazajöttünk a kórházból. Eleinte nem gondoltam rá, majd megoldom kézzel, de nem ment, így lett Avent kézi mellszívóm.Most bizti, hogy a kórházba is beviszem, és akkor nem durran be a cicim úgy mint Dávidnál.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok csajok!

sziszike nagyon sajnálom ami a kiscsajszival történt hát ez pont nem hiányzott neki se neked sem!meddig nem kaphat cicit?

rimar!nem tudom miért nem ment el a mail nekem nem jött vissza!nagyon nem akar ez nekem összejönni!lehet jobb lenne ha hagynám!ha leszel msnen akkor majd átdobom ott az a biztos!jo pihenést nektek!amugy babokád hogy van?

titi!ne tünögess el mert a frászt hozod ránk!igenis ha nincs is kedved legalább annyit irj be hogy egybe vagyok jol vagyok!ennyi:)

bufo hát már tényleg nem sok van hátra!tök furi hogy mindjárt szülsz nemrég meg még itt izgultunk hogy legyen baba!nagyon gyorsan telik ez a szép 9honap!

ancsa örülök hgy minden oké és a baba még nem akar kibujni!én kézi pumpás melszivot vettem de nem sokat használtam kézzel százszor könnyebb volt fejni!meg hát ez a mellszivo nekem tul gyorsan megtelt!kb 5-7nyolc ágra spriccelt a tejem igy egyszerübb volt kézzel!ráérsz szerintem utánna venni ha kézzel nem megy!

oné!olyan keveset jösz:(ugye nincs semmi gond?az hogy a baba nem mozog még eleget ne aggodj nem jelent semmit nem lesz semmi gond majd késöbb ugyis beindul!csak nem kisfiad lesz?mikor is mész a 4d re?

koda nem lehet igy könnyü neked ez a visszailleszkedés hogy nem megkönnyitik hanem nehezitik a munkád!marcika jol van?

cupi jol eltünt!nem tudjátok mi van vele?neki is már csak két honapja van!

anitaaa hol vagy?

jajj azért megvallom öszintén én reménykedtem hogy tücsi néha beir nekünk magárol meg zsoltikárol!:(

zseppy mikor kapunk uj képet nagylányrol?

na melo: hát már két hete hivtam egy melot mikor férjem nem volt itthon a nö azt mondta két hét mulva kell kezdeni ha felvesz!másnap hivott hogy menjek megbeszélésre de hát nagy festés kellös közepette nem tudtam elmenni meg hát gyerek stbb.. mondta majd hiv!már kezdtem feladni erre tegnap jövök haza ovibol láttam hivott!visszahivtam azt mondta menjek hatra megbeszélésre aztán egy másodperc mulva kitalálta ne is megbeszélésre menjek hanem dolgozni!aldiba kell takaritani ami ugyanaz mint a Lidl(bolt) semmi extra fel kell mosni letakaritani a kasszánál a futoszallagot hütöket lemosni meg egy két ajtot néha napján!7.5euro per ora napi két orát kell dolgoznom azt mondta nö hogy heti négy alkalom de most meg már minden napot mond!majd ma rákérdezek!ja és ö keveselli ezt a 7.5eurot és most többet akar kiharcolni nekünk!pedig szerintem ennyi munkájért ez még nagyon is jo pénz de hát én nem fogok ellenkezni a több pénz miatt sem:)
betegbizti nincs de majd ha már egy kicsit többet dolgozok akkor ráérdezek nincs e a cégnek valamelyik biztositoval szerzödése és nem lehetne e megoldani valahogy fü alatt!majd meglátjuk!lényeg hogy most van melom!a munkatársam egy szlovák csaj de nem tud magyaruél:(de nagyon kedves!majd ha már tul vagytok a szülésen mindenki akkor majd mesélek rola!addig nem!!!

na rohanok zuhizni öltözni aztán irány a MUNKAAAA!de örülök és olyan büszke vagyok magamra hogy az én kis német tudásommal szereztem magamnak melot!

vigyázatok magatokra

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág!
Gratulálok a munkádhoz. Ahogy olvastam a soraid, olyan boldognak tűntél. Remélem a biztosítás is ősszejön, és utánna pedig az álmod is valóra vár. Tudod a baba, de lehethogy most a munka eltereli a gondolataid, és sikerülni fog.
Tényleg megjött már azóta? A fogyókúrával hogy állsz?
Amúgy azért jövök ritkábban, mert az én gépem elromlott, és a férjemét használom. Igaz így csak este tudok jönni. Valószínűleg nem is fogjuk most egy darabig elvinni a szerelőhöz. Nincs rá keret, mert most új autót veszünk. A mostani autónk nem elég két gyerekhez,így egy családira cseréljük. Már nagyon várom.

Koda!
Még meg se köszöntem, hogy leírtad, hogy hogyan kell feltenni a képeket. Sajnos még azóta se sikerült bescannelni az Uh-s fotót. Majd a 4dimenzióst. Pénteken 17-re megyünk.

A 4 dimenziós után majd rögtön jövök a fejleményekkel. Már nagyon érdekel a baba neme. Mintha kicsit úgy érezném, hogy fiú.
Virág!
Te biztos megmondanád, ha látnád a hasamat.

Rimár!
Mikor indultok? Jó pihenést. Használd ki az időt, és vigyázz magatokra.

Juci!
Már nagyon rég jelentkeztél, pedig elmondhatnád, hogy merre van internet kávézó Sopronban. Tudod jövőhéten indulunk nyaralni. Ha nem gond akkor mégegyszer leírnád a cukrázda nevét, amit ajánlottál. Előre is köszi.

Sziszi!
Minden rendben? Miért nem írsz?

Na mára csak ennyire futotta, mert mennem kell altatni.
Mindenkinek jó éjszakát, és szép álmokat!
Akkor holnap este jövök, és mostmár sürgetni fogom a párom a szerelő miatt, hogy tudjak netezni rendesen.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!

beugrottam egy percre amig félidö van!életembe elöször nézek meg egy meccset elejétöl a végéig de most tök izgalmas:)csak a biro genya a németekkel!

gyöngyi igen tök örülök ennek a munkának mert én találtam magamnak és hát végre dolgozhatok!72 vagy 73. napon vagyok nem tudom!de most nem is hiányzik a mensi!ez van!hát a baba majd csak jön ha akar!

betegbizti ma mondtam a nönek hogy nincs betegbiztim erre mondta hogy emgprobálja elintézni mert ha netán elesek és kitörik a fogam vagy valami akkor saját zsebböl kéne fizetnem azt meg nem engedheti ugyhogy megprobál intézni nekem biztit!tök aranyos!a héten minden nap dolgozok meg jövöhéten is!két hétig hat nap két hétig 4nap!tök jooo!

na mentem meccset nézni szurkoljatok a németeknek:)

szép estét és joéjszakát mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

:( Nálunk nagy a szomorúság, hogy kiestek a németek! Mi nekik drukkoltunk... nem is tudom, mondtam-e már nektek, hogy a párom Németországban született, anyósom német, úgyhogy ezért van ilyen kötődés Németország felé. Virág, Veled drukkoltam nekik!

Gratula még egyszer a munkához, örülök, hogy ilyen jól alakul minden. És hogy még megpróbálja a betegbiztit is? Azért körmözöl azon kívül otthon ugye? Vagy ez csak hobbi?

Gyöngyi, én is nagyon várom már a 4D-s UH-t, mi 15-én megyünk, akkor már 24 hetesek leszünk, remélem azért élvezhető lesz, nem lesz már kis véznácska a bébike.

Na, hirtelen ennyit írok, kezdem a munkát!
titi_27
 
 


Titi
Nem is tudtam, hogy te is mégy 4D-s uh-ra. Szerintem már egészen baba formája lesz és nem lesz kis vékonyka. Persze kérünk képet róla.

Virág
Mi is néztük a foci elejét, mert Dávid arra alszik el. Utánna viszont már csak néha pillantottunk bele. Nálunk a brazilok voltak a kedvencek, de ők már kiestek. :(

Ma megyünk apával dolgozni. Kivisszük Dávidot a munkaterületre, hogy bele tudjon ülni a kotróba, meg a hengerbe és a többi munkagépbe. Teljesen be van sózva miatta.
Csak este tudok jönni újra.
Mindenkinek szép napot!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, bizony, bizony, megyek! Lehet, hogy tényleg nem is írtam?! :( Nagyon kíváncsi vagyok, de arra is, hogy egészséges-e! Remélem, minden rendben. Nagyon aktív a bébike, úgyhogy biztos remekül érzi magát!
A programozott császárt nem tudom, honnan vettem... lehet, hogy Mesivel kevertem. Akkor ezek szerint a hegtől függ az egész? Nem lehet kellemes, ahogy tágul a hasad, igaz? Nem fáj?
Jó szórakozást akkor mára Nektek! Biztos nagyon fogja élvezni Dávidka!
titi_27
 
 


sziasztok!

hát titi nálunk is nagy a szomoruság de én már ugy kezdtem a meccset nézni hogy kiesünk ezért nem volt nagy meglepetés!tök éreztem a golnál oda se néztem!a másodiknál meg majdnem elájultam:):(:):(

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hát, ez van, sajna! Idebent a kollegák fogadtak, és úgy nézett ki, hogy a párom nyer 9.000 Ft-ot! Egészen tegnapig. Most egy hölgy fogja így a fogadást megnyerni... minden pasi kiesett!

Pedig ha még azt a 2 percet kibírják, akkor a 11-esek meccsét tutira a németek nyerik! :(
titi_27
 
 


hát igen ez az utso két perc szörnyü!és képzi nálunk ugy van hogy ha olaszok nyernek ajnároznak duda stb ha németek akkor ugyanez csak hangosabban!tegnap azt hittem nem mernek majd olaszok ajnározni erre mennek végig az utcán ordibálva hogy éljen németország nélkül megyün berlinbe!hát én a németek helyébe tuti megvertem volna öket!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


De miért csinálták ezt? Ők nem németek? Vagy micsoda? Így szurkolnak a hazájuknak? Vagy nem értem...
titi_27
 
 


hát titi fogalmam sincs hogy németek vagy sem!olaszok vagy csk rajongok!de szerintem elég durva egy olyan országba az ellenfélnek szurkolni akik pont fél orája kapnak ki!de mindegy!utáloom az olaszokat!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát igen, ilyenek az emberek. Csak azt nem értem, hogy akkor miért él németo.-ban, ha ennyire utálja az ilyen ember.:(:(:(
Én is a németeknek szurkoltam. csak nem értem miért csak a hosszabbításban tudtak focizni????

na, megpróbálok feltenni képet. ha nem sikerül nézzétek meg iwiw-en őket. mióta új lett a babanet a fotóalbumba nem sikerült képet feltennem.

[img]C:\Documents%20and%20Settings\Tulajdonos\Dokumentumok\Képek\2006_04_05\Kép%20110.jpeg[/img]

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


most mért nem sikerült????

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy, nem értem, vajon miért nem jeleníti meg a fotókat. Próbáltad előtte előnézetben megnézni?
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: