Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Épp most jövök UH-ról :lol: 36 mm hosszú a babó és 20 mm széles :) Mutatta a doki a kezét-lábát, gerincét, köldökzsinórt, a fejlődő agyféltekéket. És még képet is kaptam. :lol: Nagyon jó volt látni, főleg, hogy ilyen hatalmas és részletes kép volt. 3 hete még csak egy nem homogén folt volt, kb az látszott, hogy fejecse-testecske körte alak, most meg keze-lába is volt. Kismamik! Nem nézte a szívhangot, vagy legalábbis én nem láttam. Ezt nem mindig szokták? 10 hét 4 naposnak mondta a doki, szerintem 10+2, menstr. szerint holnap 11 hét. 17-én Nucha-szűrés. Már csak két és fél hét és újra láthatom! ÚÚÚgy örülök. Kiírt táppénzre még egy hét és utána már én is aktív topik-tag leszek. Már várom! Addig is pusz! És mindenkinek drukk! Még igyekszem ma írni!
nolina 25
 
 


Nolina! :)

Gratulálok az eredményhez!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Éjfélkor indulunk Horvátországba, nem volt időm visszalvasni, és most sem tudok maradni, emrt muszáj aludnunk egy kicsit.
Bocsánat, de így a táblát sem tudom hozni egy hétig.
Annyit elcsíptem, hogy
Nolina! gratulálok az eredményekhez!!!!!! Nagyon jóóó! HA tudod küld majd el a képet!!

MIndenkinek szép hetet!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

 
 

Ingyenes fogamzás előtti kivizsgálás az Országos Gyermekegészségügyi Intézetben (régi "Czeizel intézet"):

www.ogyei.hu

Itt is sok érdekes info várja a családtervezőket:

www.timmermann.hu
timitomi
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,Beuka!
Nagyon jo pihenest kivanok nektek! :D

Nolina!
Mi az a Nucha-szures? :oops:
GRATULA A BABAHOZ!! :D

En ma voltam PCT teszten,nem lett jo eredmenye! :cry:
:2-3 latoterenkent 1-1 mozdulatlan ill.nem celiranyosan mozgo spermium lathato!
Apanak kell menni megint andrologiara!Aztan ha az is megvan akkor megbeszeljuk hogy hogyan tovabb!
Megint kezdek padlon lenni!Nem tudom hogy igy mire szamitsak,vagy szamitsak-e egyaltalan! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk mert mindjárt indulunk a Balatonra(fuj a szél :( de remélem eláll mire odaérünk))!!

Zsuzska,Beuka!
Pihizzetek sokat!!!!

Dobok egy görbét!!Nekem nagyon tetszik :P :P :P !!


Kép




Sziasztok!!!
Vendég
 


Ancsa!!!

Hidd el jön majd az a baba csak még várat magára!!Apa eredményét sajnálom ,de ha jol tudom azon lehet segiteni,nem??

Puszi!!
Vendég
 


Ancsa!!

Most nézzem félre olvastam bocsi :oops: :oops: :oops: !!Nem a férjed eredménye volt :oops: :oops: !!BOCSIKA
Ma kicsit szétszort vagyok!!!

sziasztok!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is ebből a topikból indultam (Proone-nal kb egy időben kezdtünk el írogatni).

Vica! Nagyon-nagyon gratulálok a kis pocaklakóhoz!

Lara! Neked is hatalmas gratula!

Kívánok mindkettőtöknek problémamentes pocakosodást!

Akiknek még nem sikerült, azok higgyék el, hogy sikerülni fog! Nekünk sem sikerült egyszerűen összehozni a babát (végül clostyval sikerült), én is nagyon sokszor voltam mélyponton miközben körülöttem mindenki terhes lett (azok is akik nem akartak babát). De sikerült! És nektek is fog!
Azóta már megszületett a kisfiam és 10-én fél éves lesz. :lol:

Kép

Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Sziasztok!

Nolina!
Gratula a 36mm-es babához! :D Még kényelmesen elféne e tenyeredben. :) Miért ír ki a doki? Olyan a melóhelyed?

Editke!

De jó nektek, Balcsi..hmmm. Úgy mennék én is pancsolni.
:D
Nagyon egyértelműnek tűnik az a PÉ!:wink:

Beu és Zsuzska!
Jó pihenést nektek és hozzatok sok képet!

Ancsa!
De sajnálom azt a piszok tesztet.
Figyelj!
Nekem van egy sejtésem ezzel kapcsolatban, persze nem vagyok orvos, de az a tapasztalatom, hogy akinél csak megcsinálják ezt a tesztet, mindenkinél ez az eredmény. Biztos olvastatok ti is sok ilyen esetet más tpoikokban, vagy máshol, és MINDIG ez az eredmény!! És tudod miért? Mert a hüvely és a méhszáj bizony savas közegű és akárhány óra múlva már tuti, hogy nincs egy életképes katona se ott. De ami addig átjutott???
Arra nem gondol senki? Szerintem ha minden nőnél megvizsgálnák ezt, ugyanez lenne az eredmény. Azoknál is, akiknek elsőre vagy akárhanyadjára sikerült a baba.
Mert nem ott kell életképesnek lenniük, hanem bent a méhben! És mivel gyorsan át tudnak jutni (PÉ idején) a méhszájon, így ők nem károsodnak. Aki meg lemerad, azt bizony kinyírja a savasság.
Nyugi, Ancsa, sztem nincs baj (persze van, hisz nincs baba, de nem emiatt). Össze fog az jönni, én nagyon bízom benne.
:wink:

Szandi!
Aaaaaaaaaanyira édes Dani baba!
Én még emlékszem rád, mindig örültem, ha bejelentkeztél. Ezek a képek...nagyon édesek. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjártuk a Kaálit...

Ha most megjön kezdhetem szedni a fogigátlót (ez a protokoll első
része), és aug.1-én vár vissza a doki, és ha UH-n minden rendben,
akkor KEZDŐDIK! Eszerint aug. 14-15 körül meg is lehet a petesejt
leszívás! :D

Mivel a prolaktinom magas lett: levették most helyben a kontrollt, hétfőn visszaszólok, hogy mennyi, és ha 40 fölött van (most 50), akkor esténként egy fél bromót be kell vennem, ha kevesebb, akkor nem kell csinálni vele semmit!

Néztek UH-t is, és nagyon szép vagyok belülről, már amennyire
lehetek... Ja, annyi furaság van, hogy a jobb petefészkem becsúszott a méh mögé, de ez nem baj... És most már tudom, hogy emiatt érzem a PÉ-t!

Szóval a bromós és a fogigátlós recept a táskámban, és várom miklósbácsit jövő héten! :lol:

Ancsa,
írtam neked a hőmérősbe!

Vica,
érdekes, amit erről a tesztről mondasz! Nekem ez meg se fordult a fejemben! Igazad lehet! :)

Nolina,
gratula! :)
Mi az a Nucha szűrés?

Beuka, Editke,
Nektek jó nyaralást! :) :)
angel37
 
 


Ancsa,
nem nagyon tudok véleményt mondani erről a vizsgálatról, csak annyit tudok, hogy nem minden meddőségi centrumban csinálják, sokak szerint nincs értelme, mert azt nem mutatja, hogy vannak fickók, akik tényleg feljutnak.
Ha bármiben segíthetek, szólj.

Angyal,
hűha, begyorsul. :shock: :D
Az augusztus nekünk is nyert tavaly!!! :D

Keditke,
Balcsin is ilyen esős idő volt? Igazi "gyerekcsinálós". :wink:
potter_76
 
 


Vica!
Koszonom,aranyos vagy! :D
En nem tudom hogy mit is gondoljak errol az egeszrol!Kerdezte az orvos hogy van-e valami kerdesem,de ugy leblokkoltam hogy nem jutott eszembe semmi!Jo lett volna ha kicsit jobban kiertekeli ezt az eredmenyT!Akkor ha nincs PE-m nem is mennek be a kiskatonak???Vagy en mar semmit nem ertek! :cry:

Agi!
Koszonom neked is!!!! :D
En nem tartom feleslegesnek ezt a vizsgalatot!A noveremeknek is igy derult ki hogy nem lehet siman babajuk!De mindegy is,mert ha az orvosom nem tartja feleslegesnek akkor ez nekem megnyugvast jelent!
Csutortokon megy Apa megint andrologiara,es majd ennek az eredmenyevel megprobalom egybol elerni a dokimat!Nagyon kivancsi vagyok hogy mit fog mondani!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke!
Jo pihenest nektek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Láttom ma mindinki pihen :D :D !!
Tegnapi nap nagyon jó volt(mi minden hétvégét a Balatonon töltünk,még jo hogy nincs messze :) )Kicsit fujt a szél ,fürdeni nem lehetet de mi akor is feltaláltuk magunkat!!Csajok az árak marhára nevetségesek egy menü volt 490 -ft .Még N.kanizsán is drágább az étterembe!!Ráadásul a levest kiválaszthatad ! :)
Ja akartam josoltatni és a papirt amit kiadott a gép ,elfujta a szél és tiszta kész voltam mert nem volt több 100.as nálam,a párom persze azt mondta nem akarta "a sors" h megtudjam a jövöt!!
:oops: :oops:

Na megyek pihengetni,mivel kicsit másnapos vagyok.Tegnap este 1 ü. krémlikört becsokoltam a bnömmel :D :D ,de hát olyan fini volt!!


Kép



Holnap megint nem leszek ,mert bnömnél leszek,és csak este jövök meg!!PÉnteken irtam az rtl klubnak h mi a francnak hirdetik meg a Barátokat ha egyszer elmarad,lehet h kicsit durva voltam de elszállt az agyam !Hétfön dupla rész lesz :D :D talán sokan irtak mailt rajtam kivül!!!!!!!!!!!!!


Sziasztok!!
Puszi!
Vendég
 


Ancsa!

Most nézem majdnem együtt izgulhatunk 10 és 11 nap mulva :D :D !!
Bár én már nem hiszek benne ,pedig pé napján együtt voltunk!!
Na mindegy élem az életem ,ebe az 1 hétbe mig szabin vagyok :D :D :D :D :D !!!!!!!!!!!!
Bár most is esik az esö :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!Ha a jövö héten nem tudok a Balcsira menni ,mikor a bnöm is eltudna jönni velem mert leálás van náluk akor felrobbanok !! :(
Vendég
 


Csajok,
ma mindenki punnyad? :D Jól teszitek!

Vica,
ígérem, leírogatom a dolgokat, amiket "bezzeg, ha tudtam volna".
Tisztára bestresszeltem pl magam, hogy a babák megengedett súlycsökkenése 10%, az én babám meg 15%-ot fogyott...persze még így is 3300 volt, nemtom mért voltam annyira oda. Beijesztettek, hogy így nem enged minket haza a gyerekorvos...ha nem tudok szoptatni, akkor sem. Hülyeség. Szóval ilyesmik. Majd még írok.

Ancsa,
a pct sztem immunológiai összeférhetetlenséget mutat ki. Hogy a szervezeted beengedi-e a férjed sejtjeit. Hát, egyszer már beengedte... :wink: Persze a dokidat kérdezd, nem biztos, hogy jót mondtam. Majd írd meg, mit mondott.
potter_76
 
 


Sziasztok csajszik!!!


Még egyben,mit nekünk hideg front!!! :lol: :lol:

REgit nem hozta meg a hideg idő,de most gyúrunk a meleg frontra,állítólag holnaptól jön vissza a meleg.Holnap ctg,kiváncsian várjuk.De minden ok,kisasszony éjjel úgy döntött nem hagy aludni,azt hittem kijön az oldalamon. :lol: Na meg az 5-6 pisi éjjel,nem is tudom hogy fogom bírni ha már nem kell menni a wc-re.Na jó lesz más akiért kelhetek,de érte bármit.Apa már vigyázállásba,naponta 5-6 telefon,éjjel ha megmozdulok,rögtön ébren van.Már úgy érezném a Drágám illatát a szobába,demár ezt az 1-2 napot simán kibírjuk.

Vica!! :D

Jól vagytok?????Róka koma????Éjjel is küldjek sms-t??? :lol: :lol:

Na holnap jövök,hogy mi ujság!!!!bár sose lehet tudni
csanita
 
 


Helló Csajok!

Tényleg punnyad mindenki, vagy nyaral?? Csak a friss anyukák nem mennek az idén nyaralni! :)

Nolina!

Gratulálok az UH-hoz!

Ancsa!

:( :(

Angel!!

HAJRÁÁÁÁÁ! :)

Kamilla!

Holnapután lesz a nagy nap ugye? Már beköltöztél a kórházba?

Apa mától dolgozik, ez az első napom egyedül a bébivel.

Ági!

Én is bestresszeltem magam a súlycsökkenés miatt, de most számolom, hogy pontosan 10% volt a mínusz. 3490-nel jöttünk haza. Utána azon aggódtam, hogy nem eszik rendesen, aztán meg azon, hogy túl sokat zabál. Mostanra már jócskán visszajött a veszteség, sőt már 4 kiló felett van a kis Pocok.

Puszi mindenkinek

Betti és Bendi, aki egész délelőtt nyűgös volt, de most már végre alszik, ja és éppen 18 napos
betti73
 
 


Sziasztok!

Most csak egy rövid bejelntkezés, mert nem birok ülni.
Becsípődött a derekam. Tudom én voltam a hülye, nem kellett volna 3 órát ugyanabban a pózban játszani a sz.gép előtt, de akkor Istenemre mondom, nem éreztem, hogy baj lesz. Tegnap még feküdni se tudtam, mindenhogy fájt. Nem is dolgoztam. Délután az uram kitalálta, hogy kicsit tornáztat, hogy ne kössenek be teljesen az izmaim. Potyogtak a könnyeim közben, de csináltam. Jobb is lett mára egy kicsit.
Ma már dolgozok, mert nem tud senki helyettesíteni, de bejön hozzám Öcsém, hogy segítsen. Na, ennyi tellett, remélem délután már jobban leszek, és többet tudok ülni, és nektek írni.

Anita!
Sms jöhet akármikor! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!
Megjöttem!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
breni
 
 


Szia Reníííííííííííííí!

Pontebben a percben gondoltam rád, mikor elküldtem az üzit. És gondoltam, vissaznézek.
Hogy telt a pihi?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


NAGYON JÓ VOLT,
LEIROD RÖVIDEN KIVEL MI ÚJSÁG VAN?
KÖSZIKE
HA SIKERÜL TESZEK FEL KÉPEKET.
breni
 
 


Sziasztok!
Egy két infóra, élményre, tapasztalatra lenne szükségem petevezeték átjárhatósággal kapcsolatban. Hétfőn megyek egy ilyen vizsgálatra és igen csak be vagyok rezelve :(
Írok kicsit rólunk, ha nem gond, mert látom a sok szerencsés várandós kismama mellett, azért van, vagyunk még egy páran, akik dolgoznak az ügyön :oops:
Párommal 16. hónapja próbálkozunk babával, de ugye ki számolja :wink: Volt laparoszkpiás beavatkozásom, szedtem és szedek clostilbegyt-et és a műtét után, mintha jobb lenne a helyzet, de még mindig nem az igazi, a doki szerint.
Én még nem nagyon értek mindent, amiket írtok, mármint számok és rövidítések, de majd igyekszem beletanulni, ha el- és befogadtok "ide" engem is, mint lelkes babavárót.
Mindenkinek szép napot!
sonjus
 
 


Szia Sonjus!

Én holnap megyek, majd beszámolok csütörtökön, hogy mennyire volt szar. :)
De neked a laparral együtt miért nem csinálták meg a HSG-t?
Nekünk ez a 17. próbálkozós ciklusunk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Kamilla!
Azt mondta az orvos, hogy megcsinálta, de valami nem stimmelt, mert akadályát nem látta, de mégsem jelent meg a kontrasztanyag!?
Úgy gondolom a dokim elég alapos, mert nem hagyta annyiban a dolgot és most ambulánsan is megcsinálja. Olvasgattam a neten erről a fajta vizsgálatról, azt írják annyira kellemetlen mint egy injekció, hát majd meglátjuk!
De írj feltétlenül, hogy neked milyen volt!
Akkor ezt hívjátok HSG-nek ugye? Mondom, hogy még tanuló fázisban vagyok :)
Most kicsit jó érzéssel tölt el, hogy akadt valaki, aki időben és vizsgálatban is ott tart ahol én :)
Akkor Kamilla húzzunk bele :) drukkolok, hogy a holnapi ne legyen kellemetlen és jöjjön az a baba, amit már annyira vártok!
sonjus
 
 


Most néztem csak, hogy Kamilla, te régi felhasználó vagy!
Írsz kicsit magatokról?
Lehet, hogy már nálatok van egy baba, vagy ilyesmi?
sonjus
 
 


Sziasztok! :)

Tegnap bevettem az első fogigátlót!!! :D :D :D Azaz ha aug.1-én minden OK, akkor kapom a stimut, és aug. 14-15-én meglehet az első petesejtleszívás! :lol: :lol: :lol:

Kamilla,
nagynagy drukk neked holnapra! :)
A röntgenbe előtte rúgjál bele egyet, biztos, ami biztos! :wink:

Sonjus, üdv itt! :)
sztem egy injekciónál azért kicsit rosszabbra készülj, az a biztos, de nem akarlak ijesztgetni! :) Mensis görcsökre számíts inkább, akkoris, ha egyébként nem szokott fájni!

Reni,
üdv újra itthon! Hányan jöttetek haza? :D

PotterÁgi,
fogalmam sincs, hogy melyik napommal mi lesz, de majd egyszercsak rádküldök egy SMS-t egy kellemesnek ígérkező délutánon! :lol: :D
angel37
 
 


Szia Angel!
Azért is gondoltam, hogy megkérdezem tőletek, hogy milyen tapasztalatotok van erről, merthogy egy férfi doki írta a neten ezt az injekciós érzést és gondoltam ő nem sok személyes tapasztalattal rendelkezik, sem mensis görcs sem ilyesfajta feszítő érzésekről :wink:
sonjus
 
 


Javagyúgy! :lol: Igen, neki ahhoz hasonló lenne! :mrgreen:

Egyébként változó, de legtöbben erős mensis görcsöt éreztek és feszítő érzést.

Én inkább nem mondom el az enyémet, mert 3 nap kórház lett belőle :shock: De én extrém eset vagyok! :roll:
angel37
 
 


Hát mit írjak magunkról? Még nincs gyerekünk, ez lenne az első, ha összejönne. A hormonjaim rendben vannak és a peteérésem is, úgyhogy a doki elzáródásra tippel, de én annyira nem szeretném, ha az lenne. Neked miért volt laparod? Csak körül néztek vagy volt valami bibi?

A HSG-től én nem félek. Tudom, hogy "szar" lesz, de max 10 perc azt mondják és abból kb. 1 perc az, ami nagyon kellemetlen. Aztán mire úgy érzed, hogy márnem bírod tovább, addigra vége is. Ezt egy lány mesélte egy másik topicból.

Angel! Ez már nagyon bíztatóan hangzik!!!!! Drukk!!! De miért kell a fogigátló?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
hozzátartozik ez egyikfajta protokollhoz :roll:
Gondolom ezzel állítják le a pé-t, a természetes ciklusomat...
angel37
 
 


Sziasztok csajszik!!!

Megvolt a ctg,REgina nem akar még kibújni!!!Minden ok,méhszáj zárt.

Angel!!!
Mennek a drukkok,ez nagyon jól hangzik!!

Reni!!!

Szia!!!De jó,hogy megjöttél,látod mevártalak!!! :lol:

Sonjus,szia!!! :lol:

Mi 20 hónapot vártunk a babára,de nekünk is volt lapar,azzal együtt átjárhatósági is,és utána nekünk sikerült is.

Kamilla!!

Holnapra mennek a drukkok,gondolok majd rád,aztán ügyes legyél,fel a fejjel!!!
csanita
 
 


Akkor előbb leállítják, aztán mesterségesen megérlelik, hogy nagyobbra nőjön és több érjen meg egyszerre? És hogy szívják le, hüvelyen keresztül? És mikor kerül vissza a pociba? Bocs, hogy ilyeneket kérdezek, de érdekel a téma.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Breni,
milyen volt a kikapcs????? Hello megint.
Pár dolog: Móninak sajnos nem sikerült az inszem, készül a következőre.
Vica vígan terhes, csak ma ezek szerint "hikomat". (Bocs, Vica. :roll: )
Haga babájának gyógyíthatatlan szívbaja volt, ezért sajnos meg kellett szülnie a 20. héten...
Ancsának a pct vizsgálat rossz eredményt mutatott, nincs túl jól.
És amint olvasod, Angyalék beturbóztak.
Nolina UHját legfelül olvashatod.
Most ennyi jut eszembe, mert én sem vagyok naprakész...

Kamilla,
ezermillió drukk. Szerintem is rúgj bele a rtggépbe előre, de legalább a főorvosba. Remélem az lesz, ami a valószínűbb. (negatív lelet)
Vazz, ez már a 17.???

Angyal,
oksi, majd szólj. Persze nekünk sem mindig jó. Peti addig volt kiszámítható, míg egyszer ide beírtam, hogy az... :shock:

Sonjus,
szia, üdv itt. :D

Betti,
azért remélem szept. elején lesz vmi hosszú 7végés bababarát kikapcs nekünk....

(Nucha szűrés=tarkóredő vizsg.=Down-kór szűrés)

Peti már 5 hetes lesz holnap, rengeteget fejlődött. Nagyon sokat mosolyog, és már nem csak azelőtt, hogy kakil. :D Figyeli a nagy színes tárgyakat, csücsörít, ha beszélek hozzá.

Képzeljétek, vettem új szopis melltartót, de csak itthon vettem fel. Elég szado-mazo stílus, csak nem fekete bőr, hihi. :D A mellemet kidughatom rajta, de akkor is van anyag a szélein a mellem körül 3szög alakban. Kiszegecselem, és bevetem jövő 7en, amikor is lejár a szextilalom. 8) Az orgazmus során kilövellő anyatej lesz a hab a tortán,... :lol: (Bocs, ha túl reál voltam így ebéd előtt.) :wink:

Ági, és az 1 hónapos pukibajnok
potter_76
 
 


Anita,
köszi! :)

Reginának mikor kéne kibújni? :oops:

Kamilla,
igen, igen, így vhogy! :)

Hüvelyen keresztül szívják le, összeeresztik apa anyagával, és kb. két napra rá jön az embriótranszfer! :D
angel37
 
 


Sonjus,
mi 14 hónapot vártunk a babóra, és egyszercsak! :D (Vizsgálat nekem nem volt.)
potter_76
 
 


Angel!!!

Jövő héten szerdén az a kiírt időpont!!!De doki bácsi szerint még ráér,mert nem egy díjbírkózót növesztek. :lol: :lol: DE Én már annyira de annyira puszilgatnám,ja és persze Apa is.

Ági!!!

Új melltaró!! :lol: Nekem is van ilyen melltartóm,praktikus,köszi a tippet. :lol:
csanita
 
 


PotterÁgi! :)

Okés, legfeljebb visszaszólsz, hogy most nem jó, és akkor majd próbálkozom pár nappal később! Egyszer már csak összejön! :D

Ez a cicifix tuti! :mrgreen:
Ha egyszer odáig jutok, hogy lesz ilyenem, akkor majd kiegészítem matricákkal is! :lol:
angel37
 
 


Anita,
akkor még bő egy hét a "hivatalosig" :wink:

Drukk, hogy ne várasson sokáig! :D

Mi az a nem díjbirkózó? Gondolom a kellő súly megvan, csak nem lesz nagy baba...
angel37
 
 


Igen megvan a kellő súly de nem nem lesz nagy baba.De nem is baj,meg is kell szülni.

Ági!!!

Nem emlékszem pontosan Peti baba mekkora méretekkel született???Hány cm volt!!!Ti 56-os ruhákkal kezdtetek???Nekem azt mondták,hogy 50 cm lesz és most azon agyalok nem lesznek-e nagyok rá az 56-os rugik???Mert 56-osunk van az a legkisebb,utána meg 62-es.
csanita
 
 


Anita,
akkor még bő egy hét a "hivatalosig" :wink:

Drukk, hogy ne várasson sokáig! :D

Mi az a nem díjbirkózó? Gondolom a kellő súly megvan, csak nem lesz nagy baba...
angel37
 
 


Kamilla! Ciszta miatt volt lapar, illetve túl sok apró tüszőm volt és ezért nem volt peteérésem. A műtét után már volt nagyobb tüsző, de hogy mekkora is a jó, az nem derült ki, csak mondta a doki, hogy ez még nem az igazi!
Mekkorának kellene lennie?
Csanita ez bíztató, hogy mindazok után, ami nekem volt és lesz, nektek össze is jött :)
Potter 76! (gondolom Ági, amit a többiektől levettem) Ez az igazi, se vizsgálat se semmi és jön a bébi :D Remélem az első után nekünk is a többi majd jön magától rendesen!
sonjus
 
 


A szado-mazo melltartó csak ostorral az igazi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sonjus!! :D

Nekem is volt cistám,és sok-sok összenövés.A fálórás műtétből lett 1 1/2,órás.Szóval megküzdött a doki,hogy ne kelljes kivenni a petevezetéket.De hála isten sikerült és nagyon hálás vagyok neki.

Pesti vagy???
csanita
 
 


A HSG-s hónapot ki kell hagyni szerintetek?

Állítólag anyósom úgy esett teherbe, hogy már HSG-kor ott volt a férjecském a hasában. Kicsit furcsálltam a dolgot mikor mesélte, mert a kontraszt anyagnak meg a röntgen sugárnak tönkre kellett volna tennie a már meglévő terhességet. Szóval fura, mert azt mondta, hogy utána viszont nem voltak együtt, mert após külföldre ment kiküldetésbe. Na de olyat már nem is merek feltételezni, hogy esetleg amíg após külföldön.....addig anyós belföldön..........

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!!!

Nekünk 3 hét sex mentes időt javasolt a doki,de műtét után 2 héttel megjött,így simán kibírható volt!! :lol: Aztán adtunk egymásnak megis lett az eredménye itt rugdos a pocakomba!!! :wink:
csanita
 
 


Csanita!
Nálam az volt a fura, hogy nem láttak se összenövést, se letapadást, de mégsem jelent meg a kontrasztanyag sehol!?
Hogy ez mitől volt nem tudni, de hétfő délutánra már okosabb leszek!
Nem tudjátok véletlenül, hogy mekkora az a tüsző méret ami jónak mondható?
Mi Érden lakunk.
sonjus
 
 


Sonjus!!!

És hová jársz dokihoz???Meddőségibe jársz???Ezt nem értem,ha nincs sehol letapadás akkor hogy nem jelenik meg a kontraszt anyag???Na de a dokid biztos jobban tudja!!Nem mondott erre semmit???Mondjuk nekem átjárható a petevezeték egyből átfolyt rajta minden,nekem az összenövések a petevezetéken a méhen,és a hugyhólyagon voltak.
csanita
 
 


Angel!Lemaradtam a fogi gyogyiról,most azt miért kell szedned?Nem tudom hányan jöttünk haza,szerintem utána volt pém,de voltunk együtt.
Csanita!Örülök hogy megvártál :)
Potter!Köszi az infókat.
Beuka!Átírod hogy 25 éves vagyok és ma vagyok a 26.napon.Köszike!Szép a tábla.
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?