Új privát üzeneted érkezett!

Norka!

Én nem mondtam semmiféle hajnali fogmosást!!!!!! :shock:
Vmit félre értettél! :(
Éppen azt akartam mondani, h. Na puff! Akkor max nem mosol fogat, ha nem tudsz! Inkább aludj helyette, aztán majd megmosod reggel, ha ráérsz! :D
( De ne mondd el senkinek, h. én mondtam!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: )

Rejo miatt én is aggódom!!!!!
Rejo jelentkezz, mert izgulunk ám nagyon!!!!!!!!!!
rambóka
 
 


Csakegy!

Ez szuper!! Nagyon örülök :D

Olyan hányingerem van a Norcoluttól, halljátok :cry:
babancs
 
 


babancs: ugye előtte csináltál terhességi tesztet?
Vendég
 

 
 

Csakegy!

okr: láttam tök jóóó ennek nagyon örülök

Bevallom én akkor tudok csak így örülni, ha olyan ember jelenti be, hogy babát vár akit "ismerek"... az pedig kifejezetten zavar, ha olyan valaki, akit még soha nem láttam a topikban csak úgy odajön, eldicsekszik a pozitív teszttel és utána azt ecseteli, milyen érzés terhesnek lenni... ez engem baromira irritál... így az ember nem látja mi van mögötte, csak a dicsekvés része jön át neki...

Mondjuk ez nem erre a topikra vonatkozik (mert itt igazából bárki azonnal teherbe eshet), hanem a PCO-sra....

ez nagyon gáz?


Ez elég szarul esett,,,sztem a szitú nem úgy volt h hipp-hopp ismeretlenül beirtam..helló csajok babás lettem!!!!!!!!!!!Hónapokon keresztül beszélgettünk,,,próbáltuk segiteni egymást.........nem a véleményed fáj,,,mert ne örülj ,szarok rá.........csak ne a hátam mögött egy másik topkiba beszélj ki!!!!Tudom miken mész keresztül mint testileg,mint lelkileg,,én se egyszer tápászkodtam fel a földről ....de soha életbe nem voltam más topikosra irigy,,,itt látszik mindenki más!!
Vendég
 


én már nem tudom, mi bajom volt anno a Norcoluttól... puffadtam, mint az állat az tuti... ja, és iszonyú szorulásom lett tőle... asszem ez zavart a legjobban...
Vendég
 


ella: ez mikori hozzászólás volt? (csak mert szerintem nem rólad volt szó...)... de ha megmondod mikori volt, megmondom, min akadtam ki...
Vendég
 


(ha jól emlékszem azon akadtam ki, hogy volt valaki - már nem tudom ki- aki nem is tudom írt-e ide előtte... vagy legalábbis amióta én írok azóta nem és egyszercsak berobbant a semmiből, hogy pozitív a teszt... és onnantól kezdve egyetlen más hozzászólása sem volt, mint hogy milyen érzés terhesnek lenni és minden ami ehhez kapcsolódik. .. tehát semmi valóban a topikhoz kapcsolódó... Nem emlékszem ki volt, ami nem csoda, mert előtte nem tudom, hányszor láttam... és a helyzet az, hogy egy számomra vadidegennél rohadtul nem érdekel, hogy viseli a dolgokat... akit ismerek vagy tudom, hogy hasonló cipőben járt és ugyanazt csinálta végig, teljes szívemből örülök... de egy vadidegen tökéletesen hidegen hagy... )
Vendég
 


de rohadtul nem emlékszem ki volt... csak arra, hogy nem volt kedvem ide írni, mert úgyis csak erről volt szó ahhoz meg semmi közöm...
Vendég
 


Elküldve: 2006 Június 19 Hétfő - 14:51

--------------------------------------------------------------------------------

Csakegy
Ella pozitívat tesztelt!Gyere nézd meg!!!!
Elküldve: 2006 Június 19 Hétfő - 15:01

--------------------------------------------------------------------------------

okr: láttam tök jóóó ennek nagyon örülök

Bevallom én akkor tudok csak így örülni, ha olyan ember jelenti be, hogy babát vár akit "ismerek"... az pedig kifejezetten zavar, ha olyan valaki, akit még soha nem láttam a topikban csak úgy odajön, eldicsekszik a pozitív teszttel és utána azt ecseteli, milyen érzés terhesnek lenni... ez engem baromira irritál... így az ember nem látja mi van mögötte, csak a dicsekvés része jön át neki...

Mondjuk ez nem erre a topikra vonatkozik (mert itt igazából bárki azonnal teherbe eshet), hanem a PCO-sra....

ez nagyon gáz?
Vendég
 


Csakegy!

Persze, csináltam előtte tesztet...határozott egy csík
babancs
 
 


Norka, Rambóka, Kavicska meg Mindenki tök édesek vagytok!!

Nincs gond, Dominak tüszősmandula-gyulladása van, én lázas és fáj a torkom, Johanna kepeszt a pocakban ezerrel, többet keményedek a hidegfront miatt, anyuék feljöttek egész hétvégére segíteni, úgyhogy nem jutok géphez!!!(ne hagyjátok, hogy rátok vetítsem a parámat!! :D )

Puszi, amint tudok jövök bővebben,

Babancs, neked hólyaghurutról akarok írni, Norka Bogi gyönyörű, írok altatásról is, meg mindenről, alig várom, csak most mennem kell! :D :D :D

Ella, Csakegy azt másnak írta, nem neked!!!!!Ebben biztos vagyok!!!!!
Én tudom is, hogy kinek, de nem is akarom, meg most nem is tudom visszakeresni! !!!!

Szemét bíró, megvették a meccset, mi lesz a brazilokkal.

amint tudok jövök, sok puszi!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


ella: márpedig az tutira nem neked szólt, mert gratuláltam hozzá... azt pedig nem tettem volna, ha nem érdekelt volna... most nézem vissza, hogy ki is akaszthatott ki... (meg az időpont sem stimmel, mert én akkor már ki voltam akadva... és szerintem én akkor már erről a kiakadásról írtam...)
Vendég
 


megvan... 99%, hogy vöcsök hozzászólásain akadtam ki... (ld. marhára nem emlékeztem rá korábbról -bár a hozzászólásait látva tényleg topiktag volt- aztán bejelentkezett, hogy örül, mert terhes... eddig OK a dolog... mindenki happy... de utána asszem az ÖSSZES hozzászólása a terhességéről stb. szólt ami engem totál hidegen hagyott...)...

Bocsi, ha pont a Te tesztednél bukott ki belőlem. Annak tényleg örültem.
Vendég
 


Csakegy!
Ne keresd,ha nekem irtad ha nem,igazából nem tartozol semmiféle magyarázattal!Elfogadom mindkét variációt,betudom a rossz kedvedenk és felejtve van,, nem offolom magam tovább!

Jó éjszakát!
Vendég
 


oké!
Vendég
 


Ja... egyébként az olyan emberek terhessége + babázása kifejezetten érdekel, akiket "ismerek"... de fenntartom, hogy aki számomra vadidegen és nem emlékszem rá, viszont csak annyi tűnik fel, hogy a PCO-s topikot összekeveri a koraterhessel arra kiakadok... de direkt nem akartam itt balhézni... hiszen ez a topik erről is szól (és valszeg másnak nem is volt ismeretlen csak nekem) ilyenkor meg ha az ember csak olyat olvas napokon át ami nem érdekli, egyszerűen elhúz melegebb égtájakra...

és ezt továbbra is fenntartom... és ha a jövőben ilyen lesz, azt a jogot is fenntartom, hogy elhúzzak és kiakadjak...
Vendég
 


Te jó ég lányok! Ne csináljátok már! Itt senki nem lehet rosszindulatú senkivel szemben, nem azért vagyunk itt. Ne marjátok már egymást! Gabika terhesen sokkal-sokkal érzékenyebb az ember, ez normális, de hidd el nem akart senki bántani, kár volt így nekiesni szerencsétlen Csakegynek.
Szeressük egymást gyerekek!!! (Szükségünk van egymásra)
Vendég
 


Naaa Gyerekek!

NE ÖLJÉTEK MÁR EGYMÁST!!!

Csakegy!

Akkor én sem jöhetek a későterhességi problémáimmal, meg Norka sem a szopis problémáival?????? :wink:
Nyissunk külön topicokat:
-PCO-sok terhességgel kapcsolatos problémái és megoldások
-PCO-sok szoptatással kapcsolatos problémái és megoldások
??????? :lol: :lol: :lol:

Nyugi csajok!
Az ember megtudja, h. PCO-s. Idetalál. Olvas, hozzászól, kérdez. Aztán eltűnik egy időre, mert más baja van, nem ér rá, megdöglött a gépe, elköltözött és várja, h. bekössék a netet stb.
Vagy egyszerűen nem meri elhinni/elmondani, h. talán most mégis sikerült az eddig reménytelen! Én sem mondtam el nektek sem a 10. hétig, ha jól emlékszem! Hallgattam, mint a sülthal! :oops:
De aztán, amikor már biztos, akkor hihetetlen érzés és mindenkinek el kell mondanod, mert örülsz v. mert aggódsz!
Egy csomó új dolog történik veled, ráadásul a kezdeti premenstruációs jellegű görcsök miatt állandóan attól félsz, h. elveszíted!!!!! :(
Szóval MUSZÁJ beszélned róla, és kérdezned azoktól, akik már átélték ezt, és akkor pillanatnyilag nem gondolsz azokra, akiket ezzel esetleg bántassz!!!!

Csakegy! Nem szabad sértésnek venned ezeket a hsz.-eket, mert remélem hamarosan te is ilyen hsz.-ekkel fogsz minket bombázni!!!!! :D
rambóka
 
 


Ja!

Szia Rejo!

Örülök, h. nincs nagyobb baj!!!
Emeld a Mg adagodat és nyomj be mellé - de időeltéréssel - egy kis Calcimuscot!!!!!! Nálam ez jött be!
Én is nehezen viseltem ezt a frontot! Vigyázz magatokra!!!!!!!

Meg pipa vagyok a brazilok kiesése miatt!!!!!!!!!!! :evil:
rambóka
 
 



Rambóka: tisztázzunk valamit. Valami bökte a csőröm úgy kb. 2 hete. Akkor nem is igazán írtam ide, mert egyszerűen nem érdekelt a téma. Nem is reklamáltam, mivel ide is passzolt a téma, de elárulná nekem valaki, miért kellene olyan miatt ujjonganom ami tökéletesen hidegen hagy? (ld. egy olyan ember beírásai akire nem is emlékszem)....valahol meg leírtam mit gondolok. Erre most X hét elteltével jól beolvastak nekem emiatt.

Leszarom egyébként az egészet.

Nincs kedvem képmutatót játszani. Csak, mert mindenki azt várná el tőlem.

Na majd egyszer még visszajövök de most elment a kedvem megint a topiktól.

További jó babásodást/babázást mindenkinek!
Vendég
 


Kandi: Légyszi vegyél ki a táblából.

Köszi!
Vendég
 


Csakegy!

Nemár felhúzd magad! Valaki itt nagyon szítja a tüzet...
Ez a fórum nem arra való, hogy egymást basztassuk.
babancs
 
 


Csakegy!
Nemáááááá!!! :cry:
Legyen több eszed mint egy 6 évesnek! Ilyen piti hülyeség miatt ami ráadásul csupán egy félreértés nehogymár itthagyj minket! Elhiszem hogy dühös vagy de elrohanni... mit old meg? Nyugodj le 1-2 nap alatt és gyere vissza!
Vendég
 


Sziasztok,
Csakegy, tenyleg, csak egy felreertesrol volt szo....gyere vissza, felesleges ilyenen problemazni...

Rejo, orulok hogy meglettel, es nincs semmi gond... :lol:

Ramboka, jo a tablazat otlete, en szivesen kitoltom majd :lol: ... Es szivesen nezegetnem is :lol: ... A probalkozasoknal nem kellene bevenni, hogy a pco-n kivul van esetleg mas problema is ?(pl. elegtelen spermakep...)

Vegre megvolt az elso konzultacionk az itteni meddosegiben...A dokim jelentett be, o javasolta...Nagyon szimpi volt az egesz...Kepzeljetek, a varo falara ki volt irva, hogy melyek azok az internetes topikok ahol az intezetrol van szo...ajanlottak, hogy vegyunk reszt a tarsalgasban....A ferjem vette eszre, meg is jegyezte, hogy ugy latszik nincs mit takargatniuk...Harom het mulva kezdodnek a kivizsgalasok...mindent ujra csinalnak, ott helyben...nem aggaszt, mert a tb fizeti totalisan, ugyhogy allok elebe. Elotte kotelezo konzultacio van egy pszihologussal, mar be is vagyunk jelentve ket het mulvara...Ezen elcsodalkoztam...de jo, hogy van ilyen! Kivancsi vagyok ra, mi fog tortenni....

Tegnap az iden eloszor furodtem a tengerbe...Vendegeink hat eves kislanyaval du. negytol hetig ugraltuk at a hullamokat...Iszonyat meleg volt, csak a vizben lehetett kibirni...A vege viszont az lett, hogy jo kis napszurast kaptam, egesz este rosszul voltam ma reggel is, ugyhogy a vendegek egyedul mentek hajokazni... :cry: en pedig itthon kuksolok a jo huvos szobaban.

Mindenkinek tovabbi jo vasarnapot!
Alice
alice27
 
 


Csakegy, vonultál te már el, szeretettel várunk vissza... :wink: enyje, hisz tudod, hogy egy terhes nő milyen dinka tud lenni, nézd el ezt Ellának, ha félreértette! Emiatt megsértődni?

A topik szerves része vagy már te is. Ugye észrevetted? A pé-s és hőmérős és hólyaghurutos helyzetjelentéseiddel. :lol: Most ezt komolyan írom ám. Van, aki erről ír, van, aki a tüszőiről, van aki a keményedéseiről, családjáról, fogászati dolgokról, nagy hasáról, szoptatásról, vizsgáról... még szerencse, hgy ez a topik folytatásos regénnyé nőtte ki magát, és nem kizárólag PCO-ról szól, még olvasóink is vannak!
Az egy napra jutó balhék száma pedig 0,5 !!!
:lol:
Lassan jobb leszünk, mint a brazil sorozatok!

Norka
Vendég
 


Csakegy
Bocs már h megmertem kérdezni??!!?!
Elmondtad a szitut..én meg értettem,,,csak tudod az a nem mindegy h 2 oldallal is később arról folyik a terfere h vki beirt a pco.ba,,és pont az én nevemnél keztél el kiakadni,,,azok a csajok szerinted levágták h TE most kire gondolsz???!
Ha meg ennyit nem tud két ember megbeszélni egymással,,,hát megette a fene az egészet!

Babancs:)
Ha nem izélgetnek semmiféle tüzet nem szitok,,,ezt jobb ha tőlem tudod!ok?!
Vendég
 


Rambóka
Ment PRIVI!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy csöppinke időm. És lám miket olvasok :shock: :cry:
Most Norka bicskanyitogató stílusa jutott az eszembe!!! :lol: :lol: :lol: És rögtön mosolyra húzodott a szám.
Hiába csajok, régebb már írtam nálunk túl teng a tesztoszteron !!!
Nem könnyű a neten keresztűl úgy kommunikálni, hogy nem látjuk a gesztusokat és a mimikát. Csupán a leírott szó.
De mindenképpen hasznos tisztázni a félreértéseket!

Gabika!
Szerintem nem rád értette Csakegy, mert amióta Te babás vagy szinte alig írsz. :(

Csakegy! Csak egy van!!! Úgyhogy légyszi írj és eszedbe ne jusson kiíratkozni a táblicskuból. Ahogy Norka is írta, szerves része vagy már a topiknak, ha egy nap nem írsz már rögtön Mindenkinek feltűnik. :D

És vannak olyan emberek akik PCOsok és csak nagyon ritkán írnak, mert vagy nincs netjük vagy nem érzik igényét annak, hogy ide gyakran írjanak, vagy egyszerűen mégcsak nem is regisztrálták magukat, csak olvasgatják a topikot.
Ez a net nyilvános, MINDENKIÉ!!! Nem szabad kisajátítani :)
(Bár időnként megnyugtató lenne, hogy tudjam biztosan kik olvassák :oops: :oops: )

Rambóka!
Te az 5-ik héten jelentetted be h babás vagy. Kb ezt írtad, " Van egy öt hetes bizonyítékom, hogy hat a Metformin!!! " Kb így hangzott. :lol:

Mony, Rejóka is alig jelent meg a topikban és már bejelentette h babás. Kb Rambóka is így volt.
Emlékszem anno ez furcsa volt, többek közt azért, mert én is nagyon friss voltam a topikban, de az elmúlt hónapok nagyon összekovácsoltak bennünket. :) De ha folytatom a sort akkor mondhatom, hogy Mir és Csillagfény is megjelent aztán pár hét és babás lett. Vöcsökről nem is beszélve.
Hogy őszinte legyek engem nem zavar. Sajnos be kell valljam, hogy ha valaki nem ír rendszeresen nehezen tudom észbe tartani, hogy mi van vele. Aki rendszeresen ír, az hamarabb fogja "otthon" érezni magát ebben a topikban. :)

Na béfogom mostmár a szám. :lol:
Csak velem ne kötekedjetek!!! :lol: Irgumm-burgumm :lol: Mert akkor nagyon csúnya leszek :lol: :lol: :lol: :lol: Nem nem, csak vicc volt, békés vagyok. :)
Vendég
 


Lányok!
Holnap megyek pécsre egy diabetológus dokihoz. Annyira de annyira félek!!! :? Elvileg akár metformin recepttel is hazatérhetek, bár ha 100ból 1 embernek nem írja fel akkor az az 1 én leszek :(
Én olyan szerencsétlen vagyok :cry: Ugye ugye ugye nagyon szorítotok nekem holnap délelött :!:
Vendég
 


A vígaszom:
"Ne aggódjatok tehát a holnapért, mert a holnap majd aggódik magáért, elég minden napnak a maga baja!" (Máté 6;25-34)
Vendég
 


Csakegy!
Tartozom egy bocsánat kérésel....ha már a pofám nagy volt....bocsánatot is tudjak kérni!!Ezerszer elolvastam pedig,, és csak akkor is ugy láttam h ez teljesen ellenem irányul!!!Olvasd el amit bemásoltam..és az első sorból hagyd ki az"""igy"""" szócskát!!
Teljesen más jön ki belőle!!!
Még egyszer sorry,,,és gyere vissza kérlek!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csakegy!
Nem veszlek ki! :wink:
Gyere vissza,mert Gabika ki fog készülni a
lelkiismeretfurdalástól....ez komcsi! :cry:

Most meséltem Neki,hogy Én terhesség alatt, mennyiszer csináltam cirkuszt a semmiből....és sírtam mindig....férjem meg csak nevetett és mondta,hogy még jó,hogy csak 9 hónap a terhesség! :oops: Hidd el,Te is meg fogod tapasztalni ezt....senki se kivétel...dolgoznak a hormonok! :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Áfonya!!!

Eddig klappol a dolog a Kincs történetéhez. Ő érte is így ment az izgulászás.
Neked is nagyon szorítunk. Nagyon nagyon.

Rambóka egyszer azt írta, hogy bement a dokihoz, aki még mindig szabódott a gyógyi kiírástól, de annyira eltökélt volt, hogy a doki látta, addig nem szabadul ettől a csajtól, amíg ki nem írja. :lol: :lol:
Legyél te is ilyen. Mond meg, hogy Neked ez kell!!!! Ha már minden kötél szakad.
De szerintem összejön ez :)
Megy az ima érted. Kép

Csak határozottan és kedvesen!!! :) Menni fog. :)

Jajj lányok, minden nap megy a hasam. Immár három hete. asszem a szervezetem nem bírja a 3x850mg Metformint. Már nagyon unom. Meg sem marad bennem a kaja. Kép

...vagyok....

PS: a brazilok miatt teljesen le vagyok sujtva....
alice, gondolom arrafelé népünnepély van. Lassan szabadnapokat is osztogatnak Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


...ja és olyan bókokat kaptam a férjemtől,hogy "sírj csak,sírj,Én úgy szeretem ha sírsz,olyankor olyan szép vagy"
-persze ettől mégjobban sítam...de már nevettem közben!
Nem semmi azért a férfiaknak is kibírni a 9hónapot! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Na végre béke van!

Csakegy!

Olyan szépen jelzitek a hidegfrontot, h. levelibékát lehetne hozzátok állítani!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ne morcogj már egy félreértésen!!! És ez az ajtócsapkodás!!!!! :lol:
Gyere vissza és ne kapd fel a vizet ilyen könnyen!

Kavits!

Kössz a privit! Majd válaszolok rá, ha lesz időm ( párom éppen csúnyán néz!)!



Áfonya!

Mondom: HIVATKOZZ RÁM NYUGODTAN! Mondtam a dokinak, h. küldeni fogok hozzá PCO-s csajokat!!!! Azt mondta, nyugodtan!!!!

Egyébként Micimackó is megaszonta:" Olyan még sosem volt, h. valahogy ne lett volna!!!!!!!" :D

Alice!

Ugye jól tippelek, h. ez az álom meddőségi nem Mo.-on van! :cry:

Gabika!

Nyugi!!!! Senki nem akar itt téged bántani, csak most te a terhesség miatt vagy érzékeny, Csakegy meg éppen annak hiánya miatt!!!! :(
Én is néha elgondolkozom, h. nem zavarok-e vkit a terhes nyűgjeimmel, de olyan jó kis társaság jött itt össze, h. remélem, h. nem utáltok ki miatta! Meg vannak dolgok, amiket arctalanul meg mer kérdezni az ember, személyesen meg nem!!!!!!
Csak itt nem olyan egyszerű a metakommunikáció felfogása! (Pedig itt sokkal jobb, és egyértelműbb emotikonok vannak, mint a NLC-n!!!!)
rambóka
 
 


Sziasztok!!

Csakegy !
nehogy lelépj!Nem a menekülés a megoldás, bocsáss meg (bocsánatkérés már volt)aztán ,soha nem is történt meg! :wink: elmondjuk hogy mit gondolunk....aztán néha félreérthető,de emberek vagyunk,tudunk hibázni de felejteni is...


Áfonya!

Mennek a drukkok a bogyóért!! Nekem kettő hónapig tartott mire beszereztem,de sikerült!! :wink: :wink: NE add fel,ne félj :!: (a teljes hit kiűzi a félelmet) :) mond el miért szeretnéd,és kicsit légy rámenős..aztán váltsd ki a receptet és szedd :D

Kavics !

Nekünk is ment a hasunk a napokban :cry: jobbulást,bizti a gyógyitól van??? Norkolutilag mi a helyzet???

Norka!

Csudijó hogy Bogi kezd ráérezni a szopira! és jó hogy vagy többet nekünk!! Képeket nem ígértél??? :lol:

Többiek hogy vagytok???
Vendég
 


Kavics!

Mennyivel emeltél? Egy egésszel????????? :shock:
rambóka
 
 


Kavics!

Megkaptam a privit :wink: köszi,folyamatosan kérek jelentést :D
A BRAZILOK kiesése nekem is nagyon fáj, :evil: :cry: :cry: :cry: de nem játszottak jól.... :?

KIsmamik anyukák én nagyon szívesen olvasom az írásaitokat(nyafit bármit)
Vendég
 


Rambóka! Nyugodt lehetsz, a Jónapot kívánok! után az első szavam a te neved lesz az tuti... (kicsit kínos kérdés de a hivatkozáshoz kellene: van doktori címed? a rezidens az már orvos? Bocsi de tényleg nem tudom :oops: )
De ha nem akarja felírni én biztos nem keveredek vele szakmai vitába! Határozottan Kavics? Ez egy kórházigazgató főorvos! Örülök ha nem f*som össze a bokámat... Rambóka könnyen határozott, kollegával én is az volnék, ha jól tudom évekig ugyanazt tanulja minden orvos, neki van mire határozottnak lennie, nekem meg nincs :(
Bár a holnapi történetet így képzelem el:
Meg sem találom a Megyei kórházat. (Én nem vagyok pécsi)
Ha megtalálom akkor a belgyógy nem lesz meg.
Ha odatalálok rossz ajtó elé ülök le.
Ha az ajtó is jó nem lesz bent a doki.
Ha bent lesz akkor nem ér rá fogadni és elrohan a dolgára.
Ha beszélni is tudok vele beleköt a hormonleletembe.
Ha nem köt bele akkor sem írja fel a metformint.
Vendég
 


MIR! VÖCSÖK!

JELENTKEZZETEK!!!

Lassan itt a 12 hetes UH időpontja! Mentek genetikai szűrésre?
rambóka
 
 


Áfonya az előző hsz-ed jobban tetszett! :D :D :lol: :wink: Menni fog!!
Vendég
 


Áfonya!!!
A holnapi helyzeted Murphy szerű felvázolásán jót derültem :lol: :lol: :lol:
A rezidens doki. Rambóka is az.
Kórházigazgató :shock: :shock: :shock: Ez jó. :lol: :lol: Pont ezért lesz nagyon rendes!!!! :)
Megkapod a gyógyit!!!

Rambóka!
Egy egész tablettával emeltem június egy óta. :) Kb rá egy hétre kezdődőtt a probléma :oops: Azóta szinte minden nap egyszer. Ma lehet, hogy a cseresznye tette be az ajtómat. Kép Ma már 6 szor. Aztán beküldtem egy kis sült krumplit, (hasáb burgonyát, hasiburit, szalma krumplit, szalmapityókát ) no kinek ahogy jól esik :lol: Nem éppen diétás. De jól megsóztam, hogy fogja meg bennem a vizet :lol: :lol:

Kincsecske!
Norcolut?? Ezen még nem gondolkodtam, asszem várok. Ha szeptember közepéig nem jön meg, akkor bevállalom. Addig semmit. Most ráérek.

Megszerveztük a nyaralást. Lesz hegy, túrázással (tavaly úgy eláztunk, mint az ürgék), tenger és szülők, minden mennyiségben.
Már teljes az extázis :lol: :lol: :lol:

...vagyok...
Vendég
 


Kavics azt hittem akarsz norcolutot :oops: ,akkor viszont rendes mensid legyen :idea: csak ne a szuper nyaralásotok közben :wink: :D mikor indultok?? sokáig kell nélkülöznünk?, :cry:
Vendég
 


Murphynek mindig igaza van!
(És Murphy optimista volt ) :lol:
Vendég
 


Kincsecske! :)

3 hét. júli 28-tól augusztus 20-ig. :D
Úúúúúúgy várom. Ne keljen má dógozni Kép

....vagyok....
Vendég
 


De jóóóó Kavics :!:
mi nem megyünk...munka munka,vállalkozás,nem tudom mit csinálnék 3 hétig :shock: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó éjt lányok!

Szép napot holnapra (bár a pénteket jobban szeretem)és kellemes hetet.
Vendég
 


Sziasztok!

Ella
Mivel Csakegy többek között velem is folytatott párbeszédet a dologról,bizton állíton,nem rólad volt szó! :!:

Csakegy
Gyere vissza!(és nehogy töröld a kedvencek közül a topikot!) :lol:

Kavicska
Hűű,de irigykedem!Az uracskámnak ennyi szabit nem adnak!
:cry: A nyaralás pedig idén sztem nem lesz(bár apa még bizakodik) :wink:
Cseresznyét én is akartam ma enni,helyette kaptam sárgadinnyét :twisted:

Andika
Elmúlt már a vérzésed?Beszéltél a dokiddal?
:?: :?:

Áfonya
Nagy drukk holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++

Rejo
Örülök,hogy jelentkeztél!

Bocsi,hogy nem írok töbet,de úúúúúúúúgy fáj a fejem :cry: ebben a sz.. időben.Holnap megyek ügyintézni,majd du benézek! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: