Új privát üzeneted érkezett!

Kép Dorka
ági01
 
 


Dorka fürdik
ági01
 
 


Kép Dorka
ági01
 
 

 
 

Kép
ági01
 
 


Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Ági
Már nagyon hiányoltalak :D .Nagyon helyes a Dorka ahogy pancsizik.Jó hosszú lába van,majd bizti hódit vele ha nagy lesz :P .A Timi tegnap ült fel magától előszőr.Ma is próbálkozott,aztán nagyon elbízta magát és elborult.Úgyhogy volt egy kis sírás.Viszont fogunk az még egy darab sincs.De amilyen kajla nem is bánom annyira mert tutira ki fogja verni valamilyen úton módon.

Múltkor valaki kérdezte hogy milyen lett a férjem vizsgája.Hát 10 ből 7 sikerült neki ,de sajna pont a legfontosabb 3 nem.Hát ez van így sajna csúszik 1 évet az tuti.Hát ez van :cry:

Angi mizújs veletek?Remélem nyaralni vagytok,és nem betegek vagytok.

Na most ennyi,majd még valamikor jövök
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Szia Ági!

Nagyon aranyos a Dorka baba! "Jajj,úgy élvezi ő a strandot' igaz?
Persze, találkozzunk. Ha megadod a számod hétfőn felhívlak,hogy mikor jó nektek,oké? Na megyünk pancsi,aztán vacsi. Így is már késve :lol:

Szép álmokat! :lol:
angika
 
 


Sziasztok.

Látom mindenkinek sűrű volt a hétvégéje.
Olyan kérdésem lenne hogy milyen trükköket szoktatok alkalmazni hiszti esetén?Bár a Timi inkább akkkor csinálja ezt ha az Apja itthon van.DE akkor nem jó neki semmi csak ha az apja foglalkozik vele.Hétköznap nemigazán van hiszti.
Meg most hogy felül tök aggódom hogy mi van ha nem vagyok ott,mert félek attól hogy csak úgy fogja magát és hátraesik.Akkor aztán meg fog koppani baromi nagyot.


Somának sok boldog névnapot kívánunk.

Na jók legyetek.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Hát igen,a hétvégék mindig ilyenek,senki nem ér rá babanetezni,családé a hétvége és ez így is van jól.
Kár,hogy ilyen rossz lett az idő :cry:
Mióta itt kint vagyunk,Viki csak 1-szer tudott kint pancsizni :(


Cirmike
nekünk nem tudom,hogy hogyan alakul a jövő hét/nincs kocsi,meg az oltás hatását várjuk:(/
Nekünk jobb lenne a 10-ei hét valamelyik délelöttje,többiek?

Angika
köszi szépen a szülinapi gratulációt!

Hugi
nem válaszoltam a múltkori kérdésedre,Viki szinte rögtön elaludt mihelyst elmentetek :lol:
Virág azért aludt délután is vagy csak a kocsiban hazafelé?


Ági
gratulálok a sógornődnek a kíváló diplomájához!
Milyen szakon végzett?
Ügyes a Dorka hogy megfordult,napról-napra ügyesebbek ezek a babák :lol:
Nem értek valamit!Zsanettnek és neked is tök jó alakod van,vagy nálatok torzít a tükör :lol:
Nekem kéne aggódnom az alakom miatt,nem nektek :D
Látom,Dorka is élvezte a pancsit :lol:

Lívia
sajnálom,hogy nem sikerült férjednek az összes vizsgája :cry:
Ha ez vígasztal,öcsémnek is rá kellett húznia egy félévet,de már túl van mindenen :lol: mármint végzett a fősulin.
Ne aggódj,hogy Timi apás,örülj neki!
Legalább amíg apjával jól el van te ki tudsz kapcsolódni vagy bármi mást csinálni.
Viki is egy időben nagyon jól elvolt az apjával,mostanában meg rettentő anyás,szinte sír,ha az apjával van :cry:
A hétvége apáé,a többi nap tiedé,ki jár jobban? :lol:
Ne aggódj már annyi mindenen!Ha esetleg eldől,istenem ez van,nem lehetsz vele mindig.
Meglátod napról-napra ügyesebb lesz!


LOla
Nagyon boldog névnapot kívánunk Soma fickónak!

Gangi,Anita,Melinda,Lrita és akik már régen jártak erre,mi van veletek?
Vkhajniról tud valaki valamit?Lilla hol vagy?

És mi lehet Ritával/blackby/tudjátok,aki félvér babát várt?

Sziasztok,jó éjt mindenkinek:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Csak beugrottam, mert dögfáradt vagyok. Sűrű volt a hétvége. Feltöltöttem a képeket a pénteki klubról.
Itt találjátok.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9997

Erika, még te fényképeztél? Mert van még 37 helyem, akkor ide tehetnénk. Ha átküldöd felteszem. A mail-em: zsanett.geher@freemail.hu

Somának mi is boldog névnapot kívánunk!
Kép
Jo éjt!

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Szia Zsanett!

Köszi a lehetőséget,este átküldöm a képeket már lekicsinyítve neked,köszi,hogy beteszed az albumba!

Jók lettek a képek amiket csináltál!

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Köszi lányok a névnapi köszöntéseket, igazán arik vagytok! És Lívi, honnan tudtad? Mert még csak ma van amúgy, szóval nem a neten láthattad...
Tegnap meg is tartottuk neki, kapott pizsit (már az ovira), ujjatlan pólókat, rövid gatyót (én kértem), kisingeket, fürdőgatyót, bokszzsákot.
Tőlünk még semmit... :oops: Majd hétvégén választ magának valamit!

Lívi!
Timi már mászik? Mert akkor már nemigen fog koppanni, ha felül, mert olyan biztosnak látszik, hogy ül (a képeken is), de ha mégis, ez velejárója, hogy megtapasztalja... ettől fejlődik, hogy legközelebb jobban vigyázzon, ezek a negatívumok kellenek ám nagyon a mozgásfejlődéshez! Szerintem se aggódj. Nekem Soma akkor tanult meg ülni rendesen, mikor mászni (szinte egy napon), szóval ha nem akart ülni, elindult. De lehet, hogy ez nálatok nem így van, mindenesetre akkor meg úgysem hagyod olyan helyen, szerintem a padlóra esés nem olyan vészes, persze hallani elég riasztó! Párnázdd ki körülötte, vagy több takarót tegyél...

Ja és ez még nem hiszti, amit Timi csinál, csak a maga módján kikönyörgi, hogy apával lehessen, ez tök természtesen, örülj neki, így fog hozzá is kötődni és később tényleg ott hagyhatod majd rá bármikor. Van olyan ám, aki ezt nem tudja megtenni, szerintem elég rossz érzés lehet anyának és apának is!

Zsanett, Máténak gyönyörű szemei vannak, jaj a lányoknak majd!

Ági!
Dorkának nem is látszik semmi heg így a képeken a műtétjéről! És nagyon nagy lett a csaj, szép fejlett baba! Ja és neki is jól áll a kalap, olyan zabálniavaló!
lola77
 
 


Kicsit félreérthetően írtam:
a padlóra esés ülésből talán nem olyan veszélyes... Értitek?
lola77
 
 


Sziasztok,

Boldog Névnapot Somának! 8)

Ági, tényleg nagyon szép hosszú combú baba Dorka! És nagyon ügyesnek is látszik!

Erika, szerintem ezeknek az új oltásoknak nincsen nagyon kellemetelen mellékhatásai, bizti megússzátok!

Talán nekünk is jobb lenne, ha jövő hét elején, mondjuk hétfőn vagy kedd délelőtt jönnétek babaklubbozni, mert tegnap óta nagyon folyik Roli orra (talán vmi vírusos), így nem viszem a héten oviba. Kíváncsi vagyok elkapja -e Réka, mert ma Roli odadugta Rékához a csillogó kis orrocskáját amit Rékám lenyalogatott. Nagyon fújj, de Rékának még tetszett is a dolog. Persze hiába mondom, hogy most betegen kevésbé vagy ne puszilja a hugit, hiába...

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot kívánunk Somának :lol: :D :lol:


Ági! Gratulálunk a sogornődnek!!! Miből szerzett diplomát? Tesóm is küzd még vele. Szerdán lesz az államvizsgája! Már nagyon izgulok érte :roll: És akkor szombaton megyünk diplomaosztóra :lol:

Szépálmokat mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek,mert a "kisördög" már ébren (tegnap délelőtt 11től estig nem aludt).Most is csak fél órát sikerült aludnia! Milyen jó,hogy a többiek meg 1,5 -2 órát alszanak délelőtt!Így hangoljuk össze 3 gyerek napirendjét! :lol:

Ha esetleg valaki nem tudná:

PAMPERS AKCIÓ a Tescóban július 12-25 között!!! Egy új termék,a Sleep & Play ( 7-18kg) jelenik meg. Narancssárga zacsiban lesz és az óriáscsomag (52db) 1.999Ft lesz.Szerintem érdemes belőle vásárolni,ismerve a Pampers termékeket biztos jó lesz.

Mindenkinek jó lubickolást!!! Aranyosak a képek!!!!

Somának utólag is nagyon boldog névnapot!!!!

Edit
edit73
 
 


Sziasztok!


Kibővültek a pénteki babamama klubbról a képek, azokkal amiket az Erika csinált.
Akkor itt találjátok az összeset:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9997
2006 06 30 Baba-mama klub címmel.


Szép napot!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok

Megnéztem a teljes albumot,igaz vagy negyedórán át,mert olyan tetű volt a babnet.De ettől függetlenűl nagyon jók lettek a képek.Szerintem Erikát nevezhetjük ezentúl a fórum különbejáratú fotosának :P .Szerintem jó képeket tudsz csinálni.Lehet hogy pályát kéne váltanod? :D .

A timi egyre vadócabb.Minden érdekli csak a játék nem.Csak akkor játszik a játékaival ha én odamegyek és együtt játszok vele.Egyébként meg állandóan megy minden fele.Lola egyébként szőnyeg van neki lerakva vagy 4 réteg,de mondanom sem kell hogy akkor borul hátra amikor a rendes szőnyegen van.De tök érdekes mert ma is tök sokáig el volt ülve és mikor megunta tök ügyesen borult hátra,úgy hogy nem verte be a fejét.De mikor kimentem akkor sírásra jöhettem vissza,a pozicióból nézve valószínű megint borult egyet.HÁt gondolom mondjuk minden gyerek átesik ezen a buccolós időszakon,de tök sajnálom,meg aggódok nehogy valami baja legyen a fejének.

Na mindegy nem szaporítom tovább a szót,most mentem
Üdv Lívia

ui:veszek neki bukósisakot :P

Kép
slivia
 
 


Edit!
Hát ez tényleg "érdekes" lehet, hogy nem egyszerre alszanak... hát hiába, ebből is látszik mennyire eltérőek az alvásigényeik, igaz?
Túl vagytok a bárányhimlőn legalább?

Lívi!
Azt nem írtad, hogy akkor még nem mászik a Timi?

Cirmike, köszi neked is a névnapi üdvözletet (Angika Neked is persze!)! A Réka nagyon édi kis husi-musi. Olyan dögönyözni való. Lehet, hogy hülyeség jutott eszembe, néha nem eszi túl még a Rolit is? Mert írtad, hogy milyen jó étvágya van...
Majd mikor ő is elindul, szaladhatsz utána!

Rohanok haza mindjárt!

A Soma meg apa ma a Fényesen voltak! Úgy izgulok, mi volt!? :shock:
lola77
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy mailt Lritától,sikerült visszamennie dolgozni,bár 3 szakba jár és keveset látja a gyerekeit,de amíg nincs más addig kénytelen így járni dolgozni.
Mindenkit puszil,csak ritkán tud ide jönni írni :cry:
Nem írt vissza,hogy tud-e jönni Cirmikéékhez :cry:

A többiek,akiktől kaptam váalszt:
Huginak hétfő jó,kedd nem
Arankának mindegy
Editnek hétfő,kedd nem jó,szerda,csütörtök jó lenne
Líviának hétfő,kedd jó
Renilknek nem jó egyik nap sem :cry:

TÖBBIEK?????????????????

Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Erika

Írtam mailt hogy mégsem jó a hétfő kedd,,szerintem a csütörtök az jobb lenne.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Cirmike
sztem szerda vagy csütörtök lenne jó a többségnek,mit szólsz hozzá?

TÖBBIEK?
Szerda vagy csütörtök legyen a babatali Cirmikééknél?


Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Csak a talira tudok most reagálni, Cirmike köszönjük a meghívást, de mi most nem tudunk menni. Erikának már mondtam. Érezzétek jól magatokat.

Mi jól vagyunk, az orruk folyik, de Benedek legalább hízott az elmúlt két hétben.

Megyünk is vacsizni.
Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!


Nekünk jó a csütörtök lenne jó inkább. Cirmike köszönjük a meghívást.

Ma voltunk a fényesen, kivagyok mint a liba. De a Máté is! :D

Jó éjt!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!!!

Nem szeretnék betolakodni, (amúgy is pesti vagyok :lol: ), de a Gangiról tudtok valamit!!!Beszélgettünk 1 másik topikban és most úgy eltűnt!!!Kicsit aggódom!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Nekünk is jó szerintem a csütörtök.

BMO
Angiról mi sem tudunk sajnos semmit.Én is érdeklődtem már de semmi.Remélem nyaralni vannak és nincs semmi gond.

Üdv mindenkinek Lívia

Ui:A Timi már nagyon ügyi,bár nem akarom elkiabálni,de tegnap már nem volt borulás,és vigyáz a buksijára.(remélem) Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a csütörtök!

Más:

Eladó 6 doboz Beba 1 bifiduszos tápszer 3.500Ft-ért (+1 bontatlan zacskót ajándékba adok mellé)!!!Lejárata: 2007. 02.
Ha valakit érdekel e-mail-en egyeztessünk! a Páron át tudja vinni Tbányára.

Edit
edit73
 
 


Sziasztok!

Úgy látom,hogy a többség csütörtök mellett szavazott.
Aranka,Erika,Lilla,Zsanett,Edit,Lívia=nekünk okés

Ági,Gangi,Angika nektek is jó lenne?

Írtam e-mailt Cirmikének,hogy neki is jó így,várom a válaszát,ha ír,akkor megírom nektek.

Gangi valószínű Kehidakustányon nyaral,azért nincs itt.
Aki volt az Angiéknál legutóbb talin,az ismeri Edinát/35 hetes kismama volt,kisfia,Ádám 3 éves/megszült tegnap,kislánya lett/Enikő Boglárka,3400 gr és 56 cm.Szőnyben szült,mindketten jól vannak.


Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Tesóm 4est kapott az államvizsgán :lol: tök büszke vagyok rá!! :lol: Annak idején még együtt kezdtük a főiskolát,de én fél év után eljöttem :(
Szóval holnap utazunk! Jó korán kell indulnunk,mert fél10re ott kell lenni és kb.3óra az út! Remélem Júlia jól bírja majd az utat! Megyünk ebédelni! Jó 7végét mindenkinek!
angika
 
 


Erika! Csütörtökön mikor? és hol?
angika
 
 


Mivel már régen tettem fel képeket a csajomról,ime néhány: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Utólag is köszönöm a fotós kinevezésemet :lol:

Sziasztok,mindenkinek jó hétvégét:ERika
cseriviola
 
 


Angika!

Cirmikéék Vértesszőllősön laknak,de szerintem valakinél biztos lesz hely a kocsiban nektek.
Jövő héten csütörtökön lenne 1/2 10-től.

Tudtok jönni,úgy örülnénk,legalább megismerkedhetnénk végre :lol:

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Cirmike!

Légyszíves írd le megint az útvonalat hozzátok,mert lehet,hogy nem mindenki tudja,hogy merre kell menni,köszi.


Csinálok nagy joghurttortát,szereti mindenki?


Erika

cseriviola
 
 


Szerintem tudunk menni! Bár azt még nem tom apa,hogy dolgozik majd,de asszem éjszakás lesz:) Az jó lenne,ha beférnénk! Nem szeretek egyedül buszozni!
Addig még jelentkezem!
Szia!
angika
 
 


Erika, Lívia:köszi az infót :lol: !!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi legel:) Kép

és csak heverészik:) Kép
angika
 
 


Sziasztok!


Szerintem jó a szerda vagy a csütörtök nekünk.Én mindenképp kocsival megyek ,ezért ANGIKA mi eltudunk vinni.Végre tudnánk talizni is :D .
Angika:Gratulálok a tesódnak. Ügyes volt.Milyen dpilomája lett.Sógórnőmnek programozó informatikus.Telefonszámom,06705797995.

Livi:Tök ügyi már a Timi.Csak néztem a képeken,hogy már miket tud.Mondtam a Dorkának,hogy lehagyta a barátnője,úgyhogy gyúrunk mától ezerrel :twisted:

Cirmike:Majd leírod,hogy melyik utcában laktok.Tudom,hogy elég közel anyuékhoz,csak nem tom,hogy merre.Azt hiszem,hogy a samu abc mögött,talán az a hegyalja?

Erika:Köszi a bókokat,kicsit elpirultam :P Jó hosszú lábai vannak a Dorkától,ezt az apjától örörkölte.194cm magas.Remélem a pici lány nem lesz ekkora.Jó rumit csinált a Viki :)

Zsanett:Megnéztem a képeket,és nem tudok betelni a Máté szép szemeivel.Dorkának zöldes,barnás,szürkés,tehát olyan minden színű.Remélem nem marad ilyen.Jöttök ti is ugye Szőllősre?

Képzeljétek mi történt velünk.Szerdán voltunk Pesten kontrollon.Volt uh is,és a bal(a mütött)veséje kezd visszacsökkeni,de azt mondta a főorvos,hogy nem annyira ment még vissza,mint mire kéne fél év után.Ez még annyira nem akasztott ki,de közölte,hogy a jobb veséje is nagyon nagy lett,és lehet,hogy azt is meg kell műteni :cry: Szeptember 11-re kaptunk időpontot mag3-s izotópos vizsgálatra,és akkor derül ki mineden.Addig beleőrülök.Szegénykémet megint megműtik...Kéreztem,hogy nem lehte e ,hogy azért ilyen nagy a veséje,mert mire sorra kerültünk megivott majdnem 260ml teát,és nem pisilte még ki.Válasz,hát lehet anyuka,de ezt így nem tudom :oops: Annyira bunkók ott a dokik.Júli 19-n megyek Tb-ra uh-ra remélem ott jobbakat mondanak,és nem is nagy a baj.Persze én már a legrosszabbakra is gondoltam.Pont jó lesz mr ,hogy talizunk kicsit másfelé terelem a gondolataimat.Most sajnos mennem kell,megyek a férem elé a pályaudvarra.
Vasárnap is jövök.Puszi

Ági
ági01
 
 


Sziasztok

Na akkor ha Cirmikééknek jó akkor a csüti nekünk is okés.Nem tom ki hogy megy de ha valakinél esetleg lenne hely azt megköszönnénk. :D .Ha nem akkor útvonalat kérnék mert én sem tom merre laknak.

Ági
Hát gondolom nem nagyon örültél a hírnek,de tényleg nem lehetett valami kedves a doki.Neki tudnia kéne hogy egy vese azért nagy e mert tök sokat ivott vagy épp nem.Melyik kórházba jártok?Jó nektek hogy ilyen sokat iszik a Dorka.Szerintem mi keveset iszunk,de inkább viribül a vizzel,meg gurgulázik mint megissza.Kb plusszba olyan 2 dl iszik meg egész nap.Ha szar idő van akkor meg olyan 1,5 dl.Azért is szoktam hígabban készíteni az ebédjét.Az esti tápszert sem eszi mostanság meg.2400 milit szokott enni este,de mostanában van úgy hogy csak 120at eszik meg. :cry: :cry: .

Na most megyek,mert pancsizunk egyet aztán vacsi,és remélem alvás :D

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Hú elfelejtettem egyet.Valaki esetleg nem megy erre a pesti babanetes talira?

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Cirmike nemrég írt e-mailt,nekik is jó a csütörtök a babatalira!!!!!!!
Köszönjük szépen az egész topik nevében a meghívást!

Angika
nagyon édes a kislányod a képeken!


Ági
remélem,hogy minden rendben lesz és csak a doki tévedett.
Elképzelhetőnek tartom én is azt a variációt,hogy a sok teát nem pisilte ki és azért nagyok a veséi.
Szegény!Nem lehet könnyű most neked kivárni a szeptemberi időpontot :cry:
De majd mi drukkolunk nektek és tartjuk a lelket benned!
Biztos minden rendben lesz!!!!!!!!

Lívia
valahogy megoldjuk,hogy titeket is kihozzon valaki,ne izgulj :lol:
Nagyon ügyes Timi,szépen ül egyedül.
Lehet,hogy Timi azért eszik kevesebbet,mert meleg van.
Inni tényleg nem iszik valami sokat még ebben a melegben sem,viszont sok gyümölcsöt eszik?Abban is van azért folyadék,na meg a tápszer is vízzel készül nem?
Szeretnél menni a babanetes pesti talira?Én még nme gondolkodtam rajta,de mi valószínű,hogy nem megyünk.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Cirmike nemrég írt e-mailt,nekik is jó a csütörtök a babatalira!!!!!!!
Köszönjük szépen az egész topik nevében a meghívást!

Angika
nagyon édes a kislányod a képeken!


Ági
remélem,hogy minden rendben lesz és csak a doki tévedett.
Elképzelhetőnek tartom én is azt a variációt,hogy a sok teát nem pisilte ki és azért nagyok a veséi.
Szegény!Nem lehet könnyű most neked kivárni a szeptemberi időpontot :cry:
De majd mi drukkolunk nektek és tartjuk a lelket benned!
Biztos minden rendben lesz!!!!!!!!

Lívia
valahogy megoldjuk,hogy titeket is kihozzon valaki,ne izgulj :lol:
Nagyon ügyes Timi,szépen ül egyedül.
Lehet,hogy Timi azért eszik kevesebbet,mert meleg van.
Inni tényleg nem iszik valami sokat még ebben a melegben sem,viszont sok gyümölcsöt eszik?Abban is van azért folyadék,na meg a tápszer is vízzel készül nem?
Szeretnél menni a babanetes pesti talira?Én még nme gondolkodtam rajta,de mi valószínű,hogy nem megyünk.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Akkor csütörtökön talizunk egyet :D Jó lesz, már várom.

Lívi,
beférsz hozzánk, ha gondolod, én kocsival megyek.

Angika,
gratula a tesódnak. Nagyon jó a 4es. Milyen diplomája lett? Nekem az anyukám fog jövőre diplomázni, már most kikészít vele 8) .
Nagyon édes a Julcsi, tök jó rucija van.

Ági,
ne bosszankodj a doki miatt. A dokik 90%-a bunkó, és felháborító, hogy fogalma sincs róla, hogy a sok folyadéktól nagyobb-e a veséje. Biztos minden rendben lesz, nyugodj meg. Nem gondoltatok még rá, hogy másik orvost keressetek? Vagy a jelenlegi kezelte korábban is Dorkát? Arra gondolj, hogy minden OK lesz!!

Erika,
nem semmi a Viki :D Jól szétpakolt, de látom apuka is segített neki olvasni :D . A képek Oroszlányban készültek?

Nálunk nincs sok fejlemény mostanában. Máté baba járkál kézen fogva, rosszalkodik, nem győzök utána futkosni :)
Egész nap kacag , megzabálom ugyis. Holnap ha jó idő lesz, megyünk megint strandolni úgy élvezte a múltkor is..
Látjátok, hogy szeret állni? :)
Kép

Jó hétvégét mindenkinek!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Lenne egy körkérdésem:
van valamelyikőtöknek öszecsukható kempingasztala két kempingszékkel?
Mivel 16-án megyünk nyaralni és,ha lenne valakinek és nem használja,kölcsönadná nekünk júl.16-29-ig?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Pihentető széket keresnék.Azért ide írom,mert a keres-kínálban
rég voltak belépve és amúgy is tatabányai vagyok.
Pihentetőt szeretnék,vagy kis álványos hintát.Sehol nem láttam csak itt néhányszor. :lol:
De ha tud valaki címet,ahol olcsón kapok,akkor azt is megköszönném.
jucy81@freemail.hu
jucy81
 
 


Sziasztok lányok!

Utolsó jelentkezésem óta eltelt röpke 4 hónap. Jövő héttől lesz otthon is net, úgyhogy tudok majd írni és képet küldeni Bendegúzról.

Sziasztok!

Anikó
eagleszem
 
 


Sziasztok!

Anikó
de örülök,hogy újra jössz közénk!
Ha ráértek,akkor jövő héten csütörtökön/13-án/Cirmikééknél babatali lesz 1/2 10-től Vérteszőllősön,szívesen látunk benneteket is.
Lesz a kisfiaddal hasonló korú kislány is :lol:
El tudtok jönni?

Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Szia Jucy!

Nézted a www.babaszoba.hu oldalon,vagy a www.teszvesz.hu,www.vatera.hu oldalakon?
Ha van kedved csatlakozzál a mi kis csapatunkhoz,szívesen látunk :lol:
Engem Erikának hívnak a kislányom,Viktória Lili 15 hónapos,Bánhidai ltp-en lakunk.

Szia:ERika
cseriviola
 
 


Halihóóóóóó!

Jó sokat írtatok! :D Ennek örülök! Édes a Máté, Viki szépen tud pakolni LEFELE és Timi tényleg biztosan ül már! Julcsiról ötletes a kép... :lol:

Először is- Jucy!
Nekünk van ilyen bébipihenő/bébihintáztató. Eladni nem szeretném, mert majd lesz tesó, de írj az evi.szotak@citromail.hu-ra és megbeszéljük, ha jó a kölcsönbeadás is Neked!

Ági!
Dorka veséjéhez annyit szeretnék, hogy igen, tényleg bazi furcsa, hogy egy doki nem tudja, hogy az ivástól nagyobb-e a vese! Szerintem fogdd fel úgy, hogy alapos, mert igen, valóban nagyobb a vese, ha még tele van (de lehet hogy inkább a húgyhólyag), de azt nem tudja biztosan, hogy ettől-e, vagy mástól. Inkább normálisabb hangnemben kellett volna neki nyilatkoznia. Ő kezelte előtte is? Próbáldd szeptemberig még egy specialistához elvinni, több szem, többet lát alapon, és akkor hamarabb megnyugszol, vagy hamarabb megtudod, ha gond van!

Többieknek:
Jó találkozást nektek, várjuk a képeket. Mi term. nem tudunk menni. De a 17-i héten kinek lenne kedve talizni? Újra a Csóni tónál esetleg, vagy ha van valahol de. hűvös játszó, mi odamegyünk. Csak mi a mostani talikból mindig kimaradtunk... :? Erika, Ti pont akkor nyaraltok, de majd képeket küldünk, persze...

Lívi, a Nomád strandot is megejthetjük majd ám, én nem felejtettem el.

Mi tegnap voltunk a Fényesen (csak 12-ig dolgoztam, utána mentünk...) ma meg Győrben vásárolni!

További jó hétvégét!
lola77
 
 


A névnapi ajándék boksz szett:
Kép boksz

Fényesen:
Kép fényes1

Kép Fényes2
lola77
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam már megint, annyi minden történik már megint, hogy alig van időm irogatni.

Sajnos Virág beteg lett, elkapta unokatesójától, aki persze már gyógyulófélben. Köhög, egyre jobban (de remélem csak azért, mert szakadozik fel) és mától folyik is az orra :-( Letettem aludni ma délelőtt is, mert nyűgi volt, de 20 perc múlva felkelt, köhögött nagyon, kivettem, kicsit megdajkáltam, aztán visszatettem. Most alszik megint. Ki kellene porszívózni az orrát, de mostanában nagyon nem engedi, sír, rúgkapál, így még jobban telemegy neki. Pedig ma a Fényesre mentünk volna mi is a barátnőmmel, de így nem megyek sehova ... Ráadásul egyedül vagyunk, tegnap apa meg após elment motoros találkozóra Kisújszállásra, majd este jönnek valamikor haza. Anyósom ma egész nap dolgozik, sógornőmék pedig elmentek Bükre nyaralni.

Nem tudom mi lesz így a talival, jó lenne pedig elmenni. Elvileg szerdán kapja az oltást, de lehet hogy akkor most ez is elmarad.

ÁGI:
Nekünk pont a tatabányai orvosokkal, kórházzal volt bajunk, nem igazán tudják kezelni a csípőficamot, még jó hogy felmentünk Pestre, ott gyógyították meg, itt azt sem tudták mit kezdjenek vele.

ERIKA:
A joghurttortát egy hete emlegeti a fél család, úgyhogy nagyon merem ajánlani gyümölcsjoghurtból is :)

LIVIA:
Timi nagyon ügyesen ücsörög!

Most mennem kell megnézni a levest, jók legyetek, igyekszünk meggyógyulni csütörtökre!!!

Sziasztok

hugodugo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?