Új privát üzeneted érkezett!

Judit!

Éljen-éljen :P
Mikorra vagy pontosan kiírva?


Fricky nem írt, hétfő óta, pedig rá is kíváncsi vagyok, mi van vele.
remélem minden ok.

Amúgy mit szóltok ahhoz, hogy azon háborodott fel több szervezet, hogy már 18 éves kortól lehet kérni a meddővé tevő műtétet. Szerintem nem lesz sor július 1-től.... Nem igaz, hogy ez a legnagyobb baj az eü-ben :roll:

Eper!
Maja gyönyörű kis hölgy és milyen strammul áll!

Ági ma kicsit kiakadt (bazi nagy hiszti hazáig), mert nem akartunk megvenni neki a Brendonban egy Fisher Price fűnyírót 9990 Ft-ért, mi galád szülők... :oops:

ÜdvŰ: Dóri
Vendég
 


Hivatalosan november 15-re. Mókás, mert az pont a bátyám szülinapja lenne, Danca pedig 1 nappal a húgom szülinapja előtt született :D
karpijudit
 
 


Nov. 15 pont jó, mert mire nagyobb lesz, akkor már ki tudod vinni majd a levegőre.

Én is ezért szerettem volna ősszel szülni, de hát a sors útjai kifürkészhetetlenek. :?

Jó ki8s gyermeknap volt :evil: egész héten eza rossz idő és még ma is...

Üdv: Dóri
Vendég
 

 
 

Nem tudok új képet feltenni a profilomba:-( Azt írja, hoy nem lehet nagyobb, mint 6 kB. Már annyira lekicsinyítettem, hogy alig látszik, még így is 12 kB. Mit csinálok rosszul?
karpijudit
 
 


Judit!

Semmit a 6 kByte azaz 80 pixel nem túl sok, dehát ennek a képnek nem is az a célja....Próbűlj meg egy olyan képet feltenni, amin elég nagy a téma, vagy egy olyan képkivágást.

És Próbáld meg úgy kicsinyíteni, hogy megadod a végleges pixelszámot pld. Paintben és akkor tuti jó lesz.

:idea:
Vendég
 


Sziasztok!
Gyors leszek, mint a villám, semmi időm nincs. Május 31-ig ki sem látszom a melóból. :cry:
Egyébként semmi sincs rendben :cry: :cry:
Múlt hét hétfő óta naponta járok a kórházba, úgy néz ki mégsem lesz tesó :cry: Ma délre várom a hormonszint eredményt, ha az csökkent, akkor tuti hogy elhalt :cry: .....

Majd még írok....

Üdv: Eszti
fricky
 
 


Fricky!

Mit dolgozol??

Én azért Ágival nagyon drukkolok, hátha......

És ha lesz időd meg kedved akkor tudósíts minket.
Amúgy a tesóprojekt nálunk is, finoman szólva is rosszul áll :cry:

Dóri
Vendég
 


Fricky,

Mi is nagyon drukkolunk!!!!!!!
karpijudit
 
 


Fricky!

Tőlünk is megy a drukk!!!

jucus1
 
 


Dóri,

Ennyire nem szoktam hülye lenni a műszaki dolgokhoz....PhotoShopban pontosan megadtam a pixelszámot, de úgy is nagyon nagy lett.....
karpijudit
 
 


Fricky!

Én is szurkolok, hátha nincs még minden veszve! Bár szerintem Te már pontosan tudod mi a helyzet! Írj, hogy mi van veled?! :!:

Dóri79!

Nálatok is gondok vannak? Ne máááá! :?

kizsó
 
 


Sziasztok :cry:

Sajnálatos módon a mai napon látogatásomat kellett tennem a nőgyógyászaton, ahol befejezték a terhességemet :cry:

Ez van sajnos, de nem keseredtünk el, 3 hónap múlva újult erővel és lendülettel vágunk bele :)

Kicsit most nem jó, de valahol a múlt heti kórházba járással sikerült feldolgozni, nem ért igazán váratlanul....


Dóri!
Egyébként könyvelő vagyok, és most volt az éves bevallások határideje, azért voltam elhavazva. De a mai nappal kész!!!

Egyébként más téren minden rendben, Bencus 10,5 kg, 81 cm.

Üdv mindenkinek: Eszti
fricky
 
 


Eszti,

El sem tudom képzelni, mit érezhetsz. Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Drukkolok, hogy minél előbb leteljen a 3 hónap.

Üdv,

Judit
karpijudit
 
 


Köszönöm Mindenkinek az együttérző szavakat.

Szerencsére jól vagyok, szóval tényleg a 3 hónapot várjuk csak meg :)

Üdv Mindenkinek: Eszti
fricky
 
 


Csajok!

Mit szóltok ehhez az időhöz?
Fertelmes.....


Mikor lesz már nyár?
:x
Vendég
 


Dóri, mi fűtünk, jobban mondva melegítünk itthon.Csodálkozom, h
Fanni még nem fázott meg.
Napközben harisnya, vastag plüssnadrág stb..
Télen nem volt ilyen hideg.


Fricky, drukkolunk a következő próbálkozáshoz.Nem jó, ami történt, de lehet, h nem lett volna ép baba. A természet elvégzi a dolgát.


Fanni tegnap felállt egyedül, ennek örömére fürdés és vacsi után, este 11-ig ezt gyakorolta majd az állmosságtól ordítva sikerült elaludnia.
Most 8 hónapos, kúszik, mászik, egy ideje magától felül és mondja a magáét.Elkezdtünk úszni, különösebben nincs oda érte, olyan mintha évek óta csinálná.A merülés sem hatotta meg.

Kép Kép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok,

Én is töltök fel két képet Dancáról. A másodikon az Állatkertben mutogatja a repülőt az égen; az állatok kevésbé kötik le, mint a járművek.... Apja fia...
Ma voltam vérvételen a kórházban. Mindig elképedek, hogy Erzsike mennyire profin vesz vért, nem is éreztem semmit. Másfél hét múlva megyek UH-ra, remélem, akkor megmutatja magát a pocaklakó :)

Judit

Kép Kép
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Tibicsoki!
Fanni nagyon ügyes, hogy már felállt...
És nagyon édi.
Irigyellek az úszás miatt, Ági nem kultiválja. Sőt utálja a vizet, és mostanában fél minden újtól.
És tologatja babakocsiját és áll a bevásárlókocsiban, haláli, ahogy pakol mindent, csak sajnos átnyúl más kocsijába is, ami igen kellemetlen néha, főleg, ha fiatalokkal csinálja, azoknál nulla a toleranica, csak néznek szigorúan. :x

Judit!
Danca ebben a sapkában haláli, nagy szívtipró lesz. 8)
És hát Erzsike profizmusáról legendák keringenek. Az meg igen szimpi, hogy nem kell ott sorakozni, ahol a többi beteg,hanem a kismamáknak és a nőgyógyászati esetknek külön leveszik a vért. Olyan betegközpontú ellátás.


Fricky!
Mentek valahova nyaralni, vagy a nászút volt a nyaralás?
Amúgy könyvelő melóban nekem csak az nem tetszik, hogy nagyon impulzív. Hol megszakadsz a munkától a határidő miat, hol picit lazábbra veheted.
Viszont gyerkőc mellől is űzhető, ami nagy előny.
Anno imádtam a pénzügyet és a könyvelést, olyan logikus.


Megyek utálom a Sztárháborút, de a férjem meg szereti, szóval azt nézzük (én majd jót alszom rajta) :wink:
Vendég
 


Ja képet majd akkor teszek fel, ha sikerül gépet szereznem :( :x
Vendég
 


Sziasztok!

Fricky!
Sajnálom, ami történt. :( De az a 3 hónap gyorsan elrepül ám. És akkor újjult erővel vághattok bele a projektbe. :wink:
Tibicsoki, Judit!
Gyönyörűek a babák, és mennyit nőttek. Most születtek nemrég, nagyon megy az idő.
Dóri!
Állítólag egész nyárra ilyen rossz időt mondanak. :cry: Jó kis nyár, már lassan uszonyokat lehet növeszteni.

Gergő is mindjárt 10 hónapos!! Ő is ügyesen megy már. A járókában körbe körbe halad, ahol tud falkapaszkodik, és ha egy pillanatra nem figyelek, már vágódik is el. De szerencsére nem sír, folytatja tovább. :)
Egész nap megy a duma, be sem áll a szája. Imádom.
Éjszaka még mindig nem alszik, de már megszoktam, hogy óránként kel.
Képet majd később rakok fel én én is, csak most épp az elemeket töltöm.

Kellemes pünkösdöd mindenkinek ebben a "jó" időben.

Jucus

jucus1
 
 


Megpróbálok képet feltenni.
Kép Gergő

jucus1
 
 


sziasztok

nahát Jucus mekkora már Gergő:) és milyen kis helyes:)

de karpijudit Dancája is bejönne Majának :D

Fricky gondoltaban én is veled vagyok


lányok mit vegyek 1 éves szülinapjára a kis csajnak van valami ötletetek?

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Jucus!

Nagyon ari Gergő.

Eper!
Én játékbabakocsit vettem neki nem rég, imádja tolni.

Amúgy meg szombaton voltam fodrásznál. Nem tudom, hogy miért olyan nagy kérés, hogy ne vágjon belőle sokat a szép hosszú hajamból csináltak egy fertelmet....Jó rövid lett, legalább fél év, mire valami normális külsőm lesz úrja, pedig már olyan jó hosszú volt :cry: :cry: és :twisted: :twisted:

Én még soha nem találkoztam normális fodrásszal, csak küldföldön. Ráadásul megmutattam neki, miylen hajat szeretnék és hát az vagy 10 cm-rel hosszabb volt.


Üdv Dóri
Vendég
 


Eper!

Én is babakocsit vettem az 1. szülinapra. Úgy látszik, ez menő ajándék, és praktikus is.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Dóri, nekem a fodrászokkal az a bajom, hogy egy idő után összecsapják az ember haját, plusz ha melíroztatsz véletlenül mindig hosszabb távolságot hagynak a haj tövétől mint kellene, h aztán hamar mehess vissza.Persze tisztelet a kivételnek.

Szülinapi aji: mi asszem bébitaxit fogunk venni neki, kis babakocsit már akkor vettünk mikor még a hasamban volt.Itt volt nálunk a Götz bababolt és végkiárusítást tartott :)

Gergő cuki kisfiú!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy szült-e valaki dr. Szinte Andrásnál? Milyen tapasztalataitok vannak? Előre is köszi. Mamen
mamen
 
 


Sziasztok!

Én Kata vagyok és érdeklődnék a Dél-Pesti kh szülészeti és gyermekágyas osztályáról! Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e lehetőség egyágyas szobára? És ha igen kell-e érte fizetni vagy egyáltalán milyen körülmányek vannak?

Előre is köszi s egítségeteket!

Üdv

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Mamen!
Én még nem is találkoztam Szinte dokivan :D

Kata!
Nagyon sok info-hoz juthatsz, ha visszaolvasol a másik topikban a sima kórházas topikban minden le van írva.
Egyébként van egy ágyas szoba, ára nincsen. Kapsz egy csekket, amivel támogathatod a kórház alapítványát :)

Üdv: Eszti
fricky
 
 


Szia Kata!

Igen, van egyágyas szoba a dél-pesti gyerekágyas osztályán. Elvileg nem kell fizetni érte.
Ha van időd, olvasd el a régebbi hsz-okat, sokszor volt téma az egyágyas és az egész gyerekágyas rendszer.
Én szeptemberben vettem igénybe az egyágyas, budai hegyekre néző szobát és mondhatom nagyon kellemesen telt az ott töltött idő :D.
Te most fogsz szülni? Ha igen, kinél?

Üdv

Timi

KépKép
tibicsoki75
 
 


Mamen!

Úgy 1 hónappal ezelőtt volt egy lány, aki szintén a Szinte dokihoz jár terhesgondozásra. Nem tudom, hogy ebben vagy a kórházas topicban volt a hozzászólása. Szerintem érdemes megkeresned ezt a részt.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Eszti! Nagyon sajnálom ami történt Veletek. Drukkolok legközelebb már minden probléma mentes legyen.

Judit! Örülök annak hogy Nálatok minden ok. Olyan hamar elrepül ez a pár hónap /sztem sajnos/.

Lányok! Nagyon szépek a lurkók. Reméljük most már lassan tényleg egyre többször használhatjuk az úszógumit a strandon is.

Nyaralás terén vannak már terveitek esetleg konkrétumok? KI merre készül?
Mi Füzesgyarmatra megyünk a nagyszülőkke. Most először megyünk nagyikkal mert úgy gondoltuk hogy két kisebb gyerek mellett elkél a segítség. Főleg étkezéseknél. Már nagyon várom.

Én nagyon sokáig nem tudtam betölteni a babanetet mindig kidobott belőle. MOst már szerencsére sikerült. Egyszer megkértem a sógornőmet hogy olvassa már el Nekem hogy mi van Veletek.

Üdv Edina
sidney
 
 


Zsuzsa!
Próbáltam visszakeresni, de nem találtam.Tudnál segíteni. Nem emlékszel mit írtak? Előre is köszi. Mamen
mamen
 
 


Mamen!

A kórházas topikban van kettő hozzászólás 05.02-án "beuska81" és"melba". Szerintem keresd meg őket priviben.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia Zsuzsa!
Köszi a segítséget, megtaláltam. Igazából nem lettem okosabb, én valójában az anyagiakról akartam infót kérni valakitől. De ha már így szóba elegyedtünk Te kinél szültél ha megkérdezhetem. És az anyagiakról te döntöttél vagy az orvos. Ha van kedved válaszolni, előre is köszönöm. Mamen
mamen
 
 


Sziasztok Csajszik,

Tegnap voltam Uh-n. Szerencsére minden rendben, az AFP eredménye is OK. Tegnap már nem volt olyan szégyenlős, mint legutóbb. Kiderült, hogy kislány lesz :D Egyelőre nem tudom elképzelni, milyen egy kislánnyal, annyira ráálltam a kispasira, de majd ebbe is belejövök...
Holnap elutazunk Toszkánába, jövő vasárnap jövünk haza.
Ha hazajöttünk, majd beszámolok.

Judit
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Judit! Gratulálok a kislányhoz. Majd az lesz a természetes. Semmi különbség egyébként. Viszont szuper, hogy a kisfiad mellé kislány érkezik. Nagyon örülök.
Nagyon szalad az idő... már megvan az Afp eredménye. MOst írtad, hogy tesó érkezik és rosszul vagy.
Jó utat és jó pihit Nektek.

Detty! Örömmel hallottam hogy jól vagy és már készülsz a babázásra.

Edina
sidney
 
 


Sziasztok!

Judit!
Jó utat, bizti jó lesz utoljára hármasban:)

Többiek!

Jól eltűntetetek, igaz a meleg vagy mindeki nyaral?

Ági minden nap pancsol a medencében a szobájában, sajnos teraszunk nincs, így marad ez a megoldás.

Ti hogy bírjátok ezt a sok meccset?
:shock:

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Én mindennap /majdnem/ benéztem csak nem írt senki és én voltamaz utolsó.
Nálunk csak este van meccs nézés, de igazából olyan tré műsorok vannak általában, hogy sztem úgyis ott kötnék ki én is.
Hát meleg az van. Johanna tiszta meleg kiütés úgyhogy most a strandolás jegelve.
Bulcsún is megjelentek kiütések de ezek másmilyenek remélem nem lesz bárányhimlős.
Tök jó a szobai strandolás.

Többiek merre jártok?

Üdv Edina
sidney
 
 


Sziasztok!:)

Hát, nem pörög ez a topic már úgy, mint "régen".:( De talán beindul, ha majd megszületnek az újabb gyerkőcök...

Mi egészen jól viseljük a nagy meleget, pedig a tizediken vagyunk. Még Lucát is sikerült visszaszoktatni a napközbeni kétszeri alvásra. :) Az egyszer másfél óra nagyon kevés volt. Du négytől nem lehetett vele mit kezdeni, nyafizott, jobbra-balra dőlt, az ujját szopta, tök passzív volt. Így, hogy most megint kétszer alszik nappal, sokkal jókedvűbb és még egyedül is eljátszik egy fél órát (végre!):)
A meleggel csak az a bajom, hogy totálkárossá tette az arcbőrömet:( De sebaj, azt mondják, a jövő hét második felében lehülés várható.

Ezvicc???

üdv. Marq
marqueza
 
 


lehűlés
marqueza
 
 


Sziasztok Csajszik,

Hazatétünk a messzi Olaszországból. Gyönyörű helyen voltunk, minden nagyon jól sikerült. Még hazajönni is jó volt:-)
Dancának egyetlen baja volt, hogy néha ki kellett jönni a medencéből..... Olyan, mint egy kis delfin :D Majd teszek fel képeket, még lekell töltenem a gépről.
Pocaklakó is jól érzi magát, már elkezdett gömbölyödni. El sem hiszem, hogy ez már a 20. hét :)
Megyek teregetni....

Judit
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Judit üdv itthon. hogy bírtad az utazást? tényleg hihetlen hogy már hol tartasz. Még ennyi és vége. De kár. Mennyi ideig voltatok kint?
Mi majd csak augban megyünk akkor is belföldre. Nem vagyunk ilyen bátrak. Talán majd jővőre megpróbálkozunk a külfölddel.
Edina
sidney
 
 


Edina,

Sógornőmékkel együtt mentünk, nekik van egy Dancánál 3 hónappal fiatalabb kislányuk. Síelni is együtt voltunk. Így egy-egy este felváltva elmehettünk vacsorázni is édes kettesben. Ráadásul mi ott ünnepeltük a házassági évfordulónkat is :)
Múlt pénteken indultunk, és tegnap értünk haza. Odafelé aludtunk egyet útközben Tarvisioban. Visszafelé is így terveztük, de korán indultunk, és olyan jól haladtunk, hgoy inkább egy nap alatt lenyomtuk az utat. A gyerekek meglepően jól bírták az utat. Egy kocsiban utaztak, így egymást is szórakoztatták. Mindenesetre jól votl hazaérni a hosszú út után. Kint lenni nagyon jó volt, de az út tényleg elég hosszú volt.
És tényleg nagyon megy az idő. Szinte most tudtam meg, hogy érkezik valaki, és már a felénél tartok. Abba is furcsa belegondolni, hogy valószínűleg utoljára vagyok terhes, mivel két gyereket szeretnénk...
Már azt is tudjuk, hogy Szonjának fogják hívni :)

Jó éjszakát!

Judit
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Én is rég jelentkeztem már, bár olvasni mindig olvasok! :D

Judit!
20. hét!? Hiszen most írtad nekünk, hogy jön a tesó!? Ezek szerint lesz még egy csajszi a családban! Gratulálok! Ultrahanggal sikerült kideríteni, vagy voltál valamilyen vizsgálaton?

Mi idén sem megyünk nyaralni, de nem bánom, mert dec.-ben vettünk egy lakást (már több mint fél éve itt lakunk!), most meg lecseréltük a kocsinkat is, úgyhogy mi itthon nyaralunk! :lol:

Zsófi nagyot nőtt, rengeteget beszél, mindent próbál utánunk mondani. A tesója csúszdás ágyán fel tud mászni, és már egy pár napja le is. Már olyan jól el tudnak játszani! :) Olyan jó nézni olyankor őket. Persze a játékban is utánozza a tesót. Nemsokára mehetünk a 15 hós oltásra. :?

Kép
Kép

További jó nyarat mindenkinek!

kizsó
 
 


Sziasztok!

Kizsó!

majd elmentek az új autóval egy-egy napra kirándulni és akkor legalább kihasználjátok és élvezitek. Legalábbis én olyan vagyok hogy ilyenkor egyfolytában benne ülnék és mennék. Milyen kocsit vettetek?

Judit! Örülök hogy jól vagy. Használd ki a kismamaság minden percét. Nekem is ez a nagy bajom. Én nagyon szerettem mindkét terhességet. Még a szülést is bevállalnám. Hátha egy pár év múlva mégis bevállaltok egy harmadikat. Majd összebeszélünk. hahaha :D

Kinél is fogsz szülni? Az tök jó hogy a második is kislány lesz. Tapasztalatból beszélek. Névválasztás is tökéletes sztem.

Jó éjt Edina
sidney
 
 


Csajok,

Itt valami tévedés van. Nálunk az első manó kisfiú. Igaz, hogy Dancának becézzük, de igazából Dániel:-)
Én most még mindenképpen úgy gondolom, hogy nem lesz harmadik....
Dr. Hartman Gábornál fogok szülni, ahogy Dancát is.

Szép álmokat!

Judit
karpijudit
 
 


Judit,
a Szonja név nekem is nagyon tetszett, de a vezetéknevünkhöz sajnos nem illett:(

Mi is nehezen bírjuk a meleget, az esti 8-as elalvásokat elfelejtetettük. Helyette 1/2 10-1/2 11 között sikerül elaludnia.Reggel pedig ugyanúgy kel 1/2 7kor.
Na jó, napközben alszik.Nem tudom, hogy sikerül, de ebben a melegben 3-3,5 órát is lapít egyben.

Egyébként 9 hónapos a Fannika, mászik ezerrel, egy jó ideje mindenhol feláll, magától le is tud ülni szerencsére. Dumál, pörög egész nap.Foga még egy darab sincs:)
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sidney!

A régi, jó, öreg ford sierránkat cseréltük le egy renault lagunára! Álmaink autója! Bőr belső, klíma, el. ablak stb. És csak 6 éves lesz! Félre ne érts, én nem szomorúan írtam, hogy idén nem megyünk nyaralni!!! :lol: Én jól elvagyok itthon is a csajokkal. És egy-egy napra tényleg megyünk majd! Férjemnek ma van a szülinapja és már reggel felköszöntöttük a csajokkal. Kapott tőlünk apa egy cm szalagot, amin van 72 cm és vághatja majd. :lol: ( a törlesztő részlet hónapjai) Az autó neki az igazi ajándék! :)

Judit!

Én tudtam, hogy Danca fiú! Már egy pár hónappal ezelőtt ezt megbeszéltük! :lol: :D Ne izgulj, majd lesz foga, csak ne egyszerre jöjjenek ki! :?

Na megyek csinálni az ünnepi ebédet!
Sziasztok!

Tibicsoki!

Annyira aranyos Fanni ezzel a huncut mosollyal!

kizsó
 
 


Sziasztok!

Judit! Bocsi a bakiért. Daniellára gondoltam azért mert a februári topikban van egy Dana kislány aki Daniella. Na jó kicsit bekavarodtam nemileg. Szóval lényeg hogy tök jó hogy kislány és a neve is jó.
3-ikat csak viccből írtam olvastam hogy nem vállalkoznál te sem /én se/ Hogy bírod a meleget?

Fanni is jól megnőtt. Lassan akkor elindul. A foga is előbb utóbb kint lesz.

Kizsó! az tényleg jó autó és nagyon szép is. Gratulálok.
REmélem jól sikerült az ünnepi ebéd. Isten éltesse a férjedet

Edina
sidney
 
 


Edina,

Semmi baj:-)
A meleget egész jól bírom, van itthon légkondi. Így elviselhető. Persze így a letgjobb, hogy most vége van egy kis időre. Nekem amúgy sem a kedvenc évszakom a nyár, én inkább téli-tavaszi emberke vagyok.

Fanni tényleg nagyon megnőtt!!! A foga miatt tényleg ne izgulj, előbb-utóbb kibújik. Egy ismerős kisfiúnak 1 éves kora után kezdtek kibújni a fogacskái, 2 éves korára már behozta a lemaradást:-)

Kizsó,

Gratula az autóhoz, és a férjednak is!

Judit
karpijudit
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?