Új privát üzeneted érkezett!

A petevezetők átjárhatóságát HSG ((Hysterosalpingography-nak a rövidítése))vizsgálattal végzik. Ennek során röntgen alatt kontrasztanyagot adnak a méhbe, és vizsgálják ennek haladását a petevezetőkben.Nekem spec. altatásban végezték,de ez ,már vagy 9éve!
Repiszurit,már 20mm-er felett szoktak adni és a szexet, azt hiszem kb.36óra múlva.....de ezt a doki megmondja ugyis.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavits,
aranyos vagy hogy hianyolsz de csak annyira van erom ebben a melegben hogy elolvassalak titeket. Neha egy parral feljebb irogatok de oda se rendszeresen, itt meg neha vegkepp nem tudom kovetni a gyors esemenyeket.
Remelem ez a gyorsasag a zebrak rohangalasanal is marad :)

Norka,
nagyon megijedtem, de latom mar rendezodnek a dolgok. Hiaba van az ember 9 honapot egyutt sulve fove a bebivel, amikor kibujik akkor kezdjuk csak megismertni

pusszantas a tobbieknek, most leolvadok

Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!!!!

Norka!!!
A gyenge idegzetem félretéve elolvastam. Beleborzongtam. Remélem soha többet nem fordul elő veletek mégcsak hasonló sem.
Fantasztikus lélekjelenléted van!!! Boginak csodálatos anyukája van!!

(Bár állítólag jön a fejreesés, fejbeverés, lego nyelés, fokhagymacikk orrlyukba dugása és egyéb szőrnyűségek ) Annyira nem lehet könnyű anyának lenni.

Újszülött koromban én is meg akartam fulladni! Ezt mesélik a szüleim. Én még a kórházban tartózkodásom alatt. Letüdőztem az anyatejet. :?

Csodálatos dolog, hogy 3 ember is a segítségedre sietett. Ez mostanában hiányzik az emberekből. De úgy tűnik mégsem... :)

Espero!!!!
Hurrá. Márcsak 32 hét :) És vesződhetsz te is az éjszakai szoptatással. :wink:

Ginuska!!!
Szerintem is inkább repesszétek meg azt a PÉt. Aztán hajrá.!!!
Mikor volt utoljára HSG-d?

Kriszta!
:( Két tüsző volt. Pedig már úgy drukkoltunk. :(
Sovány vigasz, de legalább van PÉ és rendszeres mensi.
Hányadik ciklus volt ez Clostyllal??? Szerintem a hormon előtt nem ártana egy HSG!!!
A gyerek"elsősegélynyújtó" technikád jó. Nekünk is ezt tanították. (többek között).

Gabika!
Mi van veled??? Merre jársz?? Remélem nincs semmi baj. Vagy csak megvárod a holnapi UH eredményt???? :) Izgatottan várjuk :)

Zsizsik!
Jól látod a helyzetedet. Egy lépéssel közelebb vagy a babádhoz :)
Esperonak és Csillagfénynek is "csinált" Ács doki gyereket :) Neked is fog :)

Rejóka!
Nálunk a hálóban van légkondi. Olyan hideget sikerült varázsolni, hogy a párom magára húzta a paplant :shock: én meg kijöttem netezni :wink:
A kocsiban is van.

A légkondi, padlófűtés, internet, mobiltelcsi, hűtőszekrény fantasztikus és zseniális felfedezménye az emberiségnek.
Panelben nagy szolgálatot tesz. A közérzeted is sokkal jobb.

Én nagyon szeretem a kocsit. imádok utazni. Főleg vezetni. De tegnap biciklit néztünk, azzal szeretnék melóba járni. (Gyalog 30 perc).

Kandika!
Lesz kistesó. :) Aszt már nem tom, hogy kislány e vagy kisfiú. Amíg nem vagy terhes addig nincs megérzés :)

Alice!!!
Hajrá munka!!! :) Legalább eltereli a figyelmet a gyerekcsinálásról. Nálam az ügyeleteknek van ilyen jótékony hatása :shock: :lol: :lol: Főleg, hogy aznap nem is találkozunk a párommal :lol: :?
Jó ötlet az elsősegélynyújtó tanfolyam. Sok hasznos dolgot mondanak.

Lányok mi a címe a GI diétás könyvnek??? Segítsetek, lehet be kellene szerezni. Az egyik belgyógyász kolleganőm sékóra vett, hogy ha IRrem van, miért nem diétázok??? :shock: :shock: Hogy igenis vegyem komolyan!!! :shock: :? :?

Kincs!
Itt PÉ volt??? Jujj ez nagyon izgi. :)
Képzeld pénteken megyek a "végleges" (tudom hogy nem az) szőrtelenítésre. Első alkalom. :) Rendkívűl izgatott vagyok. :)

Csakegy!
Ma nem vagy!!! Hiányzol :)
Ma megint teleettem magam cseresznyével.

Csók.... vagyok....
Vendég
 

 
 

Okr, most olvasom a hireket :cry: ...pedig annyira drukkoltam...ebben a honapban ugye folytatod az uh-s kovetest mag a closty-t?
Kavicska, jo cseresznyezest :wink: ..en most barackot eszem...parom vett nyolc(!) kilot szombaton...es igaz, eleg kicsik, de olyan zamatosak...
Espero, gratulalok!!! Ugye majd felrakod a picirol a kepet...Tenyleg, Rejo, mar reg lattunk pocakos kepet rolad....Kerhetnenk egy ujabb kiadast?
Andika, a mi hazunk is tetoter beepiteses, de csak egy picit van melegebb fent a lentihez kepest, alig erezheto...En napkozben lehuzom a rolot a velux-on, meg nyitva tartom oket...oriasi kereszthuzatot csinalva mindenutt...Persze lehet, hogy csak a szigetelesen mulik...nalunk itt a tetoterben 20cm vastag a szigeteles...lent csak a fele van, 10 cm... viszont novenyzet, fak nemigen vannak korulotte, csak egy bokros, fuves kert.
alice27
 
 


Sziasztok:)
Norka
Nem semmi ami veletek történt...bele gondoltam a helyedbe..hát gőzöm sincs mit csináltam volna!!Lényeg h nem történt baj és nagyon ügyes, talpraesett voltál!

Espero:)
Sok-sok gratula a picurkádhoz!!! :)

Ginuska:)
Nagyon szép tüszöd van...kérj repesztő szurit,az a tuti!Van sok féle,én Ovitrelle-t kaptam áll.az a legjobb(ezt mondták) :) ..aztán mindent bele apával :wink:

Kavicska:)
Szoktam olvasni,de mire végzek folyik belőlem a viz..de most magam mellé állitottam a ventilátort :)
Jól vagyok,nincs semmi baj.A holnapi Uh.t már tényleg várom....kiváncsi vagyok mi látszódik már :)
Voltam ma fodrásznál...vállig levágattam,sztem jó lett! :)
Nálad mizú??

Andika
Natinak jobbulást...mi lett volnam,ha álmos is lett volna? :lol:

Puszi Mindenkinek! :)
Vendég
 


Norkaanyuka!

Én is sajnálom, sokkoló lehetett. Anyu is átélte ezt 2*. Idősebb tesóm és én is kis csecsemőként merevgörcsöt kaptunk. Tesómnál apám hívta az orvost..anyi szólt, már késő, meghalt a kicsi.
Aztán lefektették a kőre, kifeszítették a száját és helyrejött. 20onévesen még egy ilyen volt neki. És mind2ten a tesómmal ájulósak vagyunk.
Szóval Norka megértelek, hogy nagyon nehéz ez az időszak. De ezen is túlleszel egyszer, és sok sok tapasztalatod lesz majd babatéren.

Csakegy!

Merre vagy??

Aranykavics!

Klíma kérdésben én is egyetértek. Igaz fáj tőle a fejem, de mikor bemegyek az irodába a kinti 35 fokból..valami hihetetlen felüdülés.
Az ember agya sem működik jól a hőségben. Itthon sajna nincs klíma, de északi fekvésű 1. emeleti lakásban lakunk (nem panel :D )

Ginuska!

Én a helyedben nem görcsölnék a témán..elengedném magam..sőt ide sem jönnék a babanetre (bocsi :wink: )
Lazulnék, és mindent hagynék a természetre. Sokaknak akkor lett gyerekük, mikor már lemondtak róla.

..
Sajnálom, akinek Pesten kell buszoznia ebben a hőségben..főleg egy kismamának. Én már ájultam el buszon.

Két kérdésem lenne: a Norcoluttal meghozott mensi után számolhatók új ciklusnapok? Érdemes utána hőmérőzni?

Olvastam, hogy a mandula jó hatással van. De mire?
babancs
 
 


nah...felidegeltem magam. De a dokim tényleg nincs nagyon képben, mikor kell repszuri. Meg valószinuleg már késő, mert max 2 nap mulva PÉ. Mit tanácsoltok?

Mindenesetre jövő hónapban igy lesz....

Vagy próbáljak egy ciklust UH ellenőrzéssel clostyy nélkül??

Teljesen tanácstalan vagyok

Gina

(vannak injekcióim a decemberi beültetésről, bizti van ilyen repesztő is. Csak nemtom melyik, de elolvasom.)
Vendég
 


Babancs!

Meggyőztél. Nem parázom.....

Rábizom magam a dokira...de azért olvasgatok itt :)

Kösuike

Gina
Vendég
 


Sziasztok!!!

Ginuska!
Akkor most, hogy lásd az én véleményem :lol:
Ha nekem 22 cmes mosolygós tüszőm lenne és Uram-Teremtőm, még egy repiszurim is. Hát egy percig sem haboznék, azonnal belőném magamnak. (Gondolom a lombik miatt van már ebben tapasztalatod). Aztán akció a párommal. És hogy mit hoz a következő hónap??? Az még messze lesz. lehet, hogy csak jövőre lesz következő ciklus :wink:

Babancs!
Mindkettőre a válasz: IGEN!
Az első vérzési nap az első ciklus nap. És nyugodtan hőmérőzhetsz. :)

Alice!
Te most nagyon a hó közepén vagy. Van valami módszer, BIZTOS MÓDSZER, amivel követheted az esetleges PÉt???? :)

Gabika!
Levágattad a hajad???? :shock: :? :?: :?: :?: A meleg miatt????
Biztosan jól áll :)
Én most növesztem :) A párom gyönyörűségére, na meg a magaméra. :)
Vendég
 


Ginuska!

Remélem nem bántottalak meg! Nagyon drukkolok neked. Én most beprogramoztam az agyamba, hogy ráérek a gyerekkel :D

Persze természetes, hogy mindenki rajta van a témán..egy csomó mindnent én is Tőletek tudtam meg. Mikor hazajöttem a nőgyógyásztól, hogy PCOS, asse tudtam, mi az. Ha Ti nem lettetek volna, már átestem volna egy laparon, és baromira betegnek gondolnám magamat. Most hogy megint dolgozok (kipihentem magam, nyaraltam), elmúlt a pánikbetegség, vidám vagyok.
Rájöttem, egyszerre csak egy dologra tudok koncentrálni.

Idén még a tanulás, aztán keményen rástartolunk a babára.
Nem vagyok biztos benne, ha mostanában valamilyen csoda folytán teherbe esnék, megmaradna.

Ginuska tüszőrepesztés terén nemtok sajna tanácsot adni, de próbálj bízni az orvosban. A dokik sok nőt hozzásegítenek a babához. Persze meg kell találni a megfelelőt.
Az olyan nőgyógyász jó, aki kicsit pszichológus is. Nem rögtön felrak vizsgálni, majd egy recepttel kidob jópár ezer Ft-ért.

Bocs a szófosásért.

Tali mikor lesz Pesten?
babancs
 
 


Sziasztok!

Végre emberi fokok vannak!
Alice, a pocakomat növesztem még egy kicsit az új képig! :)
de helyette küldök képet Johannáról (igen, apa is hazaért :lol: )

Kép


Kép

Hát nem azért mert az én lányom...de sztem gyönyörű! :oops:
És itt még csak 22 hetes, azt mondták kis vézna ufós lesz az arca, mert még nincsenek zsírraktárai,pedig nem is!

Ginuska!
Én most nem értek egyet Babanccsal! Sztem neked most kell a closty, a repiszuri pláne kéne, de a következő hónapban is belőheted magadnak. Most tuti nem hagynám abba az UH-t és a figyelést, mikor tuti tüszőid vannak, évek óta először!!! Én a lazulást annak ajánlanám, akinél amúgy van rendesen PÉ mindig, csak a stressz miatt nem jön össze. Nálad nem erről van szó.
Úgyhogy csak legyél rajta a témán, gyere írogass, olvasgass, és szervezdd meg magadnak a következő hónapra a repiszurit, ha már biztos, hogy ebben a hónapban lekésted a repesztést.

Ez csak az én vélenményem.

Kép

Kép
rejo
 
 


babancs!

Nem bántottál meg. Sőt remélem neked lesz igazad :)

Köszike

Gina
Vendég
 


Rejóka! :)
Johanna egy gyönyörűség. :)
Apja lánya! Ez már most látszik rajta :)
Kis drága mosolygós :)

Rambóka!
Hasonló képeket nagy szeretettel várunk Mütyűrkéről és kiváncsian várom a nevét. :)
Vendég
 


Hogyan tudom hogy lekéstem a repesztést??? magától mé nem repedhet időben??
:o :o
Vendég
 


rejóka!

Gyönyörű a lányod :) Gratula...és mindene megvan :)) Szupper

Annyira meghanak az ilyen képek...
Vendég
 


Rejoka
Gyönyörű szép lányod van! :)

Ginuska:)
Mikor kell menned még uh-ra?????Ha van repiszurid,sztem lőd be!Csak magammal tudok példálozni(megint)19mm repesztettünk meg, igaz az már a17cn volt,,,,15 cn Te 22 mm-t simán lehet szurizni!!És nekeseredj el kérlek ,,annyira szupi tüsződ van...előző hónapba is,most már nem sokára lesz babód!!! :wink:
És el ne merj tünni a topikból!!!!!!! :)

Babancs
Nem akarok offolni,de nem birom szó nélkül hagyni!!!Nem azért vagyunk h elküldjük a másikat "piheni"..tök mindegy ki mióta küzd a babáért,biztatjuk!Nem tudom mennyit olvastál vissza,de ha egy kicsit is,akkor nem irtad volna ezt!

Kavicska:)
Nem a meleg miatt...olyan hosszú volt már h nem birta a lüke fejem a súlyt és nagyon húlott,,nem én találtam ki hanem a fodrászom :lol:

csáó
Vendég
 


Kavics, Ginuska köszi!

(kavics te már láttad! :wink: )

Ginuska, hát nem tudom mikor késed le, csak te írtad az előbb, most már bizti lekésted...

Én nem értek ehhez, mert nem használtam ilyet.
Kavicska, Kandika, Norka, Okr vagy aki tudja mondjátok meg Ginuskának a frankót, mikor kell beadni a repiszurit?A tüsző mm-től függ?

Ginuska dokid mit mond, mikor kell a repiszuri?

Kép

Kép
rejo
 
 


Ginuska!!!

Magától is megreped(het). Normális körülmények között megreped. De ha "forszírozott" tüszőérlelés van, akkor az esetek igen nagy százalékában tüszőrepesztőt alkalmaznak a biztos repesztéshez.
Ma látták a 22mmeset. Kép
A kérdés van e otthon tüszőrepesztő injekciód????
Ha van add be magadnak. Aztán akció ma és két nap múlva. :)

Lehet hogy túl nagyra nő (30mm ) akkor reped meg és már nem képes a megtermékenyülésre.
A tankönyvek szerint 19-22 mmes az ideális méret.

Ha nincs tüszőrepesztőd, akkor holnap is menj el UHra és ha még mindig ott a tüsző, akkor harcolj ki egy tüszőrepesztő receptet.

Hidd el megéri!!!!!!
Így sokkal nagyobb az esély. :)
Ne ezen múljon.

Úgyhogy semmiről sem vagy lekésve.

PS: De azért menjen a szerelmeskedés :)
Vendég
 


Kedves Ella2!

Köszönöm a lebaszást! Képzeld, visszaolvastam az elejéig! És én jóindulatból mondtam ezt Ginuskának, mivel ezt tapasztaltam a környezetemben. A sógornőm is így lett terhes. Folyamatos UH, Closty stb..aztán egy hónap pihi..önfeledt szeretkezések, még a lagzinkban is berúgott..pedig ott már terhes volt, de nem tudta!
A kolléganőm 16 év próbálkozás után lemondott a babáról, majd következő hónapban terhes lett.

Én azt hittem, itt mindenki szabadon elmondhatja a véleményét, adhat tanácsot a másiknak. Írtam, nekem kevesebb tapasztalatom van. Elnézést kérek, akiket megsértettem a hozzászólásommal!
babancs
 
 


Babancs:)
Ez nem lebaszás volt...és meg sérteni sztem senkit nem sértettél meg,egyszerűen nem tetszett amit irtál!Pont olyan fázisba van mikor reménykedhet az ember,Closty ,szuri,stb....!
Tudom h amiket irtál ,,,pont mikor nem törödtek a babával akkor sikerült,,,de ezt nem szabad ráhúzni mindenkire!
A véleményed meg elmondhatod,+mindenki ,én is,,,de az nem jelenti azt h más azzal egyetért,,,én most pont nem,és ezt "közzétettem"!
Ennyi!
Vendég
 


Babancs!

nyugi! :D

Hogy nekem is most kell aktívnak lennem! :lol:

Én sem éreztem helytállónak amit Ginuskának írtál.

Engem is felbosszantott, írtam is. Ginuska még nem próbálkozik 16 éve. Ez a MÁSODIK clostys peteérése!!!! ha folyamatosan olvasol, tudod. Ilyenkor hülyeség elvonulni abbahagyni a kezelést. Még csak most kezdte!

Egyébként igaz amit írsz, tényleg néha jó, ha valaki lemondd dolgokról, akkor kapja meg, de még egyszer írom, Ginuskánál sztem sem erről van szó.

Az se adja ki jól magát, ha elküldjük a másikat a topicról, még ha jóindulatból teszed is, nekem is hiányozna Ginuska, és neki most pont szüksége van a tanácsokra és a többiek tapasztalatára! :)
Hiszen bizonytalan!!

Részemről lezártam a témát, asszem senki nem akart senkit bántani, csupa jószándékból is félre lehet érteni a másikat! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Babancs!!

Nem bántottál meg ... és mond a véleményed mindig őszintén.

Ugy döntöttem holnap beszélek a dokival, viszem a szurit...és lesz ami lesz. Én egyedül nem merem...

De köszke

Mindig reményt adtok

Köszike rejo, kavicska, gabika :D
Vendég
 


Rejoka
Szivemből beszéltél :lol: ...a témát én is lezártnak tekintem!!!!
Vendég
 


Sok sikert Ginuska!

Ne haragudj, én még nem szedtem Clostyt, nem ismerem a vele járó procedúrát.
babancs
 
 


Babancs!
És abban igazad van, hogy a lazulás, a nem babára gondolás...ez mind segit. Tudom de most nem megy

Gina
Vendég
 


Húha csajok, csak egy pillanatra tüntem el máris ilyen a hangulat Kép vagy inkább ilyen: Kép de még van néhány tippem: Kép vagy inkább: Kép .
De minden jó ha a vége jó Kép vagy inább ez Kép

Gina!
Nyugodtan add be magadnak, egyáltalán nem csinálsz vele rosszat... és lesz egy gyönyörű estétek. :)

De ha a doki jelenléte megnyugtat.... :)

Asszem el kell tennem egy repiszurit majd a szükséges időre, mert ha hirtelen kelleni fog és nem lesz a patikában.... most olyan "dézsá vű" érzetem van :lol: :lol:
Vendég
 


Abszolút nem vagyok álmos...most fejeztem be a vasalást..dög meleg van :cry:
babancs
 
 


most éjjel 11kor?? Hova ?? fenékbe? comba? bőr alá?

Gina
Vendég
 


Babancska!
Én sem alszom még :)

A párom nézi a dr. House-t. Én pedig lógok a neten.
Nyomja rám a ventillátor a levegőt. :)
Vasalás ilyen melegben :shock: ... ilyen a nők sorsa :)

Kismamák én nem is értem, hogy ilyen későn, hogy bírtok fennmaradni.

Esperonak ez nem müködik. Ő tudja, hogy egy kismamának aludni kell :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ginuska
Simán most is be lehet adni!4Majd Kavicska elmondja h kell..ő proff benne :wink:
Vendég
 


Aranykavics!

Nálunk nincs sajna ventilátor..a férjemnek viszont holnapra fehér ing kellett, mert tárgyalásra megy. Akkor viszont már kivasaltam többet is, itt halmozódik már 2. hete..ilyen dögmelegbn nem volt kedvem nekifogni.
Aludni kéne, mert holnap fél hétig dolgozok..
babancs
 
 


Kavicska, tudod hogy? Úgy hogy egész nap csak alszom vagy jobb esetben fekszem az ágyon ebben a 37 fokban!

Ilyenkor éledek a hűvösben, most ilyen mediterrán bioritmust állítottam be magamnak. :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Ginuska. Most is nyugodtan.

A repi szurikat bőr alá kell adni!

Általában a hasbőrébe.

A köldököd alatt öt cmre letisztítod a bőrt. A bal kezeddel a hájacskát összegyűröd és a jobb kezeddel fogod az előre töltött fecsit beledöföd a tűt. Egészen!!! Mert ezek a tűk nagyon picik. Kb 1 cmesek.
A fecskendőben van egy kis levegő, azt ne nyomd ki!!!!
Mert az direkt azért van, hogyha a tűt lefelé állítod akkor a levegő felül kerül és biztosítja, hogy az összes gyógyi bekerüljön a bőr alá.
Lassan benyomod a tartalmát. Kihúzod a tűt és egy tiszta vattadarabot, vagy bármi tiszta cuccal átdörzsölöd az injekció helyét. Körkörös mozdulattal.
Érthető voltam????

Hajrá!!! Bátran.
Az injekció dobozában van használati utasítás. Direkt azért csomagolják így, hogy bárki be tudja adni magának!!!
Vendég
 


Jó éjt Nektek!!
babancs
 
 


GINUSKA!Repiszurit 20mm-nél már simán adják....de ,már írtam !!!-és azt is,hogy 36óra múlva kell akciózni....de a legjobb 24-36-48.órában...Nekem a repiszurit az inszemnél éjfélkor adták be kedden és csütörtökön pont délben volt inszemem....-na de az inszem előrébb van mint az otthoni akciózás...ezért,mivel a spermiumok mire oda érnek...na meg,hogy apa regenerálódjon stb.Mi még aznap este és másnap is együtt voltunk d.e. és hát itt van Nati... :lol: :lol:

Ja és olyan nincs,hogy most nem gondolok rá és nem akarom...aki ezt mondja,hogy ez sikerül...az hazudik,vagy mondja el,hogy kell :lol: :lol: A tudatalattit,hogy kapcsolja ki-relaxáció...az csak percek-órák...-ra ad megoldást???Nem is álmodik az illető,mivel....mi is az álom??? :idea: Na nem okoskodok!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejóka!!!
Ahha!!! Már értem. :)
Én is hullaként haza vánszorogtam és a hálóba felszerelt légkondi felélesztett :lol: :lol: :lol:

A párom szabadságon van. Reggel húzza a lóbőrt mikozben Én szegény szerencsétlen kelek és megyek dógozni. Maga a csapás!!! :lol: :lol: :lol: Könnyű neki most TVzni, mert du aludt vagy két órát. :)

De én sem vagyok álmos!!! Ebben a topikban este van élet :)
Vendég
 


Jó éjszakát Csajok!!!! :)
Vendég
 


megvárom a párom...döntünk


de köszike

aranyos, kedves, segitőkész emberek vagytok

cuppa

gina
Vendég
 



de asszem beszurom...és a dokival lehet óvatosan közlöm..vagy nem

thx

Gina
Vendég
 


Kép
Na buksi simi mindenkinek....megyek filmet nézni!
Szyszqo :lol: is tudott szerezni gyogyit.....és 1000mg-osat...hallottatok már róla???Kiváncsi vagyok,milyen az....és azt simán lehet áll. felezni....na majd jól megkuksizom!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Ginuska!

Hajrá!!!! :) Megy a szurok ezerrel!!!! :)

Kandika!!!
Nem lehet elterelni a figyelmet. Csak akkor ha valami tényleg leköti a figyelmedet. Vizsga, határidős meló, vakáció, nagy stressz vagy a fene tudja... :) Másoknál a stressz miatt nincs PÉ! Csudálatos ez az emberi szervezet.

:) :) :)
Vendég
 


decapaptil, pregnil, puregon...ilyen szurijaim vannak. Szerintem egyik sem repszuri ....


:(

Gina
Vendég
 


Ginuska!
azért a biztonság kedvéért ma is egyet!!! :)
Elő az illatos gyertyát. És a piros szatén hálóinget :wink: Kép

Van 1000mgos is. Én az törtem félbe a kezdet kezdetén. Jó nagy bucibigyó. De azt sem könnyű törni. Kép
Vendég
 


de köszike a segitseget. Most hagyom atermészetre..de köv ciklusban repszuri is lesz :)

Szép álmokat
Vendég
 


Rejo, szuperek a kepek...helyes a kiscsaj :lol: ...el kell ismerni, hogy a 3D-s kepeken sokkal jobban latszik a kis arcocska, mint a normal uh-n...itt mindent rogton sikerult megtalanom :lol: Koszi nagyon a kepeket, es varjuk majd a folytatast a pocakodrol.
Ramboka, rolatok is lathatnak egy kepet?
Ginuska, nekem a dokim szinten ovitrellel repesztett...Elotte reggel vervetel, az E2 szintet megnezte es alt. 250-300 korul szokott lenni. Ezutan delben megyek a rendelojebe (oda telefonon szol at a laboros az eremenyrol) es uh...Ahogy Andikanal, 20-22 mm-nel repesztenek....
Babancs, azert ereztem, hogy jo szandekkal mondtad...csak tenyleg nem jokor...Talan nekem kelett volna mondanod, mert en most ezt csinalom, kivonom magam kicsit a forgalombol...A doki meg forszirozott egy inszemet (meg a parom is), de nem...most nem. Belevetettem magam a doktori befejezesebe....Komolyan, amig ezen dolgozom, legalabb nem gondolok a temara...Most az van, hogy nincs egy szabad percem, ugyhogy meg arra sincs idom, hogy sajnaljam magam. :lol:
Kavicska, sajna nincs biztos modszerem, es ebben a honapban nem is kovetem a ciklusom...Andika tablazatabol tajekozodom kizarolagosan :lol: A mult honapban volt uh minden masnap vervetellel megspekelve, LH teszt meg homerozes...teljes musor :lol: Gyonyoru gorbe, pozitiv LH teszt, 22mm-es tuszo...mindenez a 14 napon...Este ovitrelle...Es ket het mulva percre pontos mensi...Fogalmam sincs miert nem sikerult, de az az igazsag, mar nem is erdekel...Meg jo, hogy van ez a doktori, mert kulonben ezen agyalnek most is :wink:
Mindenkinek jo ejt,
Alice27
alice27
 
 




Sziasztok!

Nem tudom csajok, én 2x kaptam ilyen repiszurit, Choragont. Első alkalommal olyan rosszul voltam, hogy egész éjjel nem aludtam, és másnap nem tudtam dolgozni menni. Utána megy annyira stzresszelt, hogy nem tudtam most mi lesz, meg az is, hogy milyen drága ez az egész, hogy semmi kedvem nem volt összebújni.
Szóval én nem adnám be magamnak az tuti, csak ha orvos mondja, és tudjon róla, hogy bármi baj van, akkor visszamehessek, megnézhessen.

Lehet egyébként, hogy a doki azért nem írta fel, mert reméli, hogy anélkül is megy, éls akkor minél kevesebb gyógyszert kapsz, annál jobb.
Ha bízol az orvosodban akkor beszéld meg vele, ha nem akkor meg keress egy másikat!
csillagfény
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: