Új privát üzeneted érkezett!

Angel!

Gratula a jó eredményhez. Ez le van tudva, és hamarosan neked is csücsül majd valaki a pocidban. :wink:
Elküldtem a sztorit.
Micsoda m.hely... :evil:

Kamilla!
Én is azért drukkolok. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!!!

Nagyon örülök,hogy jól vagytok!!! :D :D :D

Ok,küldök lecsót,csak nyisd ki az ablakot!!!Azt a tanácsot kaptam védőnénitől,hogy egy bady kell rá mert ők hamar megfáznak.Meg mondta,hogy egy pelussal takarjam be napközben és akkor a kis dereka sem fog megfázni.Én is épp ilyen tapasztalatlan vagyok,de mire TE szülsz el árasztalak jobbnál jobb tanácsokkal!!! :lol: Reméelm addigar kicsit okosabb leszek!! :D

2 hete szült a 3-dikon a csajszi,tegnap találkoztunk vele,4 kg és 55 cm lett a fiatalember.Nagyon szép baba,de olyan pici még így is.

Na most már tényleg megyek,majd jövök!!!
csanita
 
 


Anita!

Jó is lesz, ha küldöd a sok tanácsot, mert semmit nem tudok ezekről. de valahogy bízok az anyai ösztönömben, hogy ha megszületik, mindent tudni fogok, amit kell. :)
Ráadásul februári baba lesz, ami már nem tél, de még nem tavasz, szóval elég fura lesz. :?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Mindenki megfőtt ebben a melegben, azért nem írtok???

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Aaaaztamindenit, milyen hírekre jövök vissza! :D

Lara,
Gratulálok! :D

Vica,
GRATULÁLOOOK!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ági,
Nem tudom, h Neked gratuláltam-e már Petihez, de ha nem, akkor most pótolom: Gratula! :lol:
A pelusból kipisilés ismerős: a bnőm mesélte, h már nem tud mit kitalálni, mert állandóan a derekánál (vagyis a pocakjánál) kipisil a kisfia. Az lett a módszer, h pelenkázásnál lefelé igazította a kiskukit, hogy lefelé irányuljon a pisi. Ez persze nem mindig vált be... 8)

Haga,
Nagyon sajnálom, amin most keresztülmentek és nagyon sok erőt kívánok Nektek! ++++++++++++++++

Maminti,
De jó, hogy Rólatok is hallani! :)
Esetleg kép Kindusról? :D

Pihi,
Gratulálok az államvizsgádhoz! Nagyon ügyi vagy! :wink:

Beuka,
Basszus, már majdnem félidős vagy?! :shock:
Tisztán emlékszem, amikor a kétcsíkosod itt figyelt az oldal tetején! :D

Kamilla,
A gonosz manódat kergesd el! :)

Betti,
Neked is hatalmas gratula a nagyfiúhoz! :D

Én is kérek Betti-babáról, Beuka-pocakról képet (és még bármilyen képet... :P ) és persze Vica-sztorit is - pkata1977@freemail.hu

Vica,
Örülök, hogy minden OK a kis 8 mm-essel! :lol:

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Hú de jó kis eső volt nálunk!!!!!Még a jég is esett!!!Kicsit felfrissült a levegő,de aztán hétágra süt a nap!!!

Kata!!! :lol:

De jó,hogy jöttél!!!Nem tudom mi van Hajnival??????

Sütöttem fincsi kókuszos sütit!!!!!

Vica!!! :D

Küldtem lecsót!!!!De zárva volt az ablakod!!! :lol:

Nagyon szép hétvégét mindenkinek!!!!!Pihennjetek sokat!!!!

Anita&Regina baba
csanita
 
 


Kataaaaaaaaaaa!

De jó, hogy jöttél! :D :D :D
Basszus, ezer éve nem voltál. Látod, kiteszed egy kicsit a lábad és mi meg lebabásodunk. :wink:
Magatokról egy szót se írtál. Lakás? Költözés? Meló?
Küldöm a sztorit.

Anita!

Affenébe. Tényleg elfelejtettem kinyitni az ablakot, na majd legközelebb. Vagy inkább csináljak én lecsót? :? :D :D

Hűvös hétvégét mindenkinek!

Pusz: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Anita,
Neked nem is írtam, pedig akartam... :oops: Lassan Rajtad/Rajtatok a világ (de legalábbis a topik :lol: ) szeme! :D Kezd izgis lenni a dolog! Drukkolok, h sima szülésed legyen!
Milyen kókuszos sütit csináltál? MMmmmmm, imádom a kókuszt! :D

Hajninak írtam sms-t, de még nem válaszolt...

Vica,
Ha ezen múlik, akkor hetente elmegyek nyaralni egyet! És szép lassan mindenki bebabásodik! 8)

A lakás a hitelügyintézésnél tart. Tele van kavarással, de ezzel inkább nem fárasztanék senkit...

Meló?! Még a visszaszokás fázisában vagyok... :P

Te meg vigyázz Magadra és a kis Mákszemetekre! (Aaaaannyira aranyos ez a megszólítás! :D )

Pussz Mindenkinek:
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!!!

Anita! :)
Basszus nálunk semmi eső nem volt :( na jó se nem jégesőre, se nem felhőszakadásra vágyunk, de jó lenne már egy kis eső.
Július 1-én megyünk Ho.ba. A védőnő biztos jobban tudja, remélem, hogy majd ki tudom minden nap vinni szegénykémet, itt az oxigénhiányos (télen) lakásban nem lesz túl jó neki. igen, lehet, hogy igazad lesz, és nem lesz időnk Netezni, de legyen úgy, ahogyírtad, és nagyon jó babáink lesznek :) ötlet a szülinapi Regina baba!!!!!

Kamilla! :)
NE haragudj, asszem egy régebbi tábláról vettem az adatokat. :oops: holnapra javítom!!!

Angel! :)
Ez durva, hogy követik a Netezést! Mondjuk én a munkahelyement nem is nagyon merek erre a fórumra jönni, főleg, hoyg az én gépemen nincs Net, más meg ne lássa, hogy mit csinálok. Örülök, hogy jó a clam.i.

Vica! :)
Most hoyg így kérdezed, én valahogy úgy éreztem, hogy kislány lesz, de csak ilyen pici megérzés volt. Természetesen az elsőnél nekünk is mindegy :)

Kata!!!! :D :D
De jó, hogy benéztél!!! Ezek szerint ost jöttetek meg a nyaralásból!!! MErre voltatok, milyen volt?
Mi a helyzet a munkahelyen? MÉg mindig 2 ember helyett dolgozol?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kata! :)

De jó, hogy ismét itt vagy!!!


Vicus! :)

Küldtem privit.
Köszi a bíztatást! Már csak 2 napig kell mérnem a hőmet és még mindig jó sokat mutat. szerintem felér a 2. + teszttel. :D
Most csak Uh vizsgálatod volt?
Jaj olyan izgi!!! :)

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!

Elküldtem a sztorit. Már tényleg nem sok van hátra a dokiig, de neked annyiban jobb lesz, hogy talán már szívhangot is hallasz, én meg csak a kis Mákszem házikóját láthattam. Igaz, én mintha láttam volna a házikó aljában feküdni valakit, de a doki nem mérte meg, gondolom azért mert nagyon elmosódott volt.
Tapintásos vizsgálat volt, meg UH más nem.
Védőnőhöz mikor kell menni? A vérvételt meg ilyeneket hol kell intézni? A nőgyógysz ír beutalót? Vagy ki? Annyira tudatlan vagyok ezekben.
Ráadásul ehhez a dokihoz, akinél voltam, nem megyek többet, mert nincs kórháza, nem tudnék nála szülni. Akinél meg szeretnék, ahhoz csak a 11. hét körül megyek. Szóval elég kacifántos. Elég, ha csak akkor megyek vérvételre meg ilyenekre?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vicus! :)

Köszi a sztorit!
Elég izgalmas volt még olvasni is!!
Sajnos ezekhez a dolgokhoz még én is kicsi vagyok.
Én úgy gondolom, hogy az nőgyógyász írja a beutalókat vérvételre meg minden hova.
Védőnő? Ez is egy ravasz kérdés! :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!

Jelentkezzetek be a védőnőhöz, és Ő minden beutalót megad a vérvételekre. Legalábbis nálunk ez így működik.

Lara! :)
Tényleg hétfőn mész dokihoz! De jó!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lara!
Hányra mész dokihoz? Mikorra várhatjuk a híreket?

Beu!
Szerinted ilyenkor már be lehet jelentkezni? Olyan jó volna egy biztos pont, egy "hivatalos szerv", akihez fordulhatnék a buta kérdéseimmel.
Nálunk egy fiatal csajszi a védőnő, nagyon aranyos. Asszem jövőhéten meglátogatom.

Most olvasok egy regényt, amiben a csaj reggelire sajtos omlettet csinált, és majdnem lehánytam a könyvet... :? :? :?
Ha csak rágondolok a sajtra (brrr, most is...) már rosszul vagyok. Pedig azt hittem, megúszom ezt a részét. De persze szives örömest vállalom! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!
Ma a 28. nap. Görbém így alakul:
Ma 2-szer mértem, 5-kor mikor kimentem wc-re(ezt írtam a fertybe), majd visszaaludtam, és 7-kor is megmértem. (ezt írtam a wunsc-ba)
Vélemények?
Ferty:
Kép
Wunsch:
Kép
moni
 
 



Vica!
Nem semmi a sztorid. Martinnal én jan.-ban ájultam el a bankban... Akkor kb. 12 hetes lehettem. Vikivel is volt majdnem elájulásom, de csak majdnem.

Lara!
Várom a híreket!

Beu!
Én is kérek pocakfotót! kom@isiscom.hu

Kamilla!
Én még mindig nem kaptam esküvős képet... :cry:
moni
 
 



Sehol senki? :cry: :cry: :cry:
moni
 
 


Sziasztok!

Beuka,
:D Igen, hazajöttünk... :(
Görögországban voltunk és nagggyon-nagyon jó volt! :D A melóhelyen pénteken pl. egyes egyedül voltam az egész osztályon ... :shock:
De még mindig nem vettek fel embert, pedig a kolléganőmet 100 %-osan leszázalékolták... :?

Vica, Lara,
Aaaaannyira jó olvasni, hogy micsoda tüneteket produkáltok, tervezgetitek a védőnőhöz menetelt, stb! :D Tök izgis lehet! 8)
Bár pont tegnap gondoltam bele, h ha én +-t tesztelnék, akkor az első reakcióm tutira a kétségbeesés lenne (sokkot kapnék :wink: ), de utána nagyon-nagyon örülnék!

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Móni!

Szóval te is ájuldoztál? :) Az a szar, hogy mindenki ráfogta, hogy a baba miatt, pedig szerintem inkább a fájdalomtól (+nem evés, nem ivás).
Görbe: nem vagyok szakértő egyáltalán, de szerintem a 7 órás mérés már csalóka lehet. Úgy olvastam, hogy kell legalább 5-6 óra alvás, akkor hiteles a hő. De nem tudom igazából. Nem akarlak hitegetni, de míg nem jön meg hinni kell. :wink:

Kamilla biztos nem haragszik meg, ha elküldöm a képét neked.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Vica!
Végül is mind1, csak meglepődtem, mert tegnap ugyanígy korábban felébredtem, mértem, majd visszaaldutam, és a későbbi is ugyanannyit mutatott. Meg igazából nekem nem szokott 37-ig felmenni, max. 36.7, 36.8 szokott lenni. Nem érzek egyébként semmit, se azt, hogy megjönne, se azt hogy nem. Émelygek csupán.
moni
 
 


Móni!

Émelygés? Az jó jel... :wink:
Szorítok a hétvégén. (Ide most olyat akartam tenni, amit Beu szokott a tábliba annak, akinek szorítunk. Olyan keresztbe tett ujjat. Na, nem találok, képzeld ide. :))

Lelépek, nekem is lejárt a munkaidőm.

Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok! :)

Móni!

Engedd meg, hogy azt mondjam: még a ferty-s görbéd is nagyon jó. Én tudom neked sosem volt 36.8 -nál magasabb a hőd így nálad nem azt kell nézni, hogy 37.0 felett legyen a hőd!!!
Neked a 36.6 a határvonal nekem a 37.0.
nézd: Kép

Kép
lara26
 
 


Hétfőn 12-re kell mennem orvoshoz. Kb. 14:00-körül már tudok jönni a a hírekkel. Jaj nagyon izgulok!

Kép
lara26
 
 


SZIASZTOK CSAJOK!
EGY INTERNET CAFFE-BA ÜLÖK EGERBE,A PÁROM MECCSET NÉZ :evil:
MÉG ITT IS.NAGYON JÓ IDŐ VAN,MA VOLTUNK A STRANDON.TISZTA PIROS MINDENEM.
REMÉLEM MINDENKI JÓL VAN.LÁTOM MOST ÉPPEN SENKI SEM ÉR RÁ,DE ILYEN AZ ÉN FORMÁM.
PUSZI MINDENKINEK
breni
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk,mert ma hulla vagyok délig dolgoztam utánna lementünk a Balatonra ,olyan jó meleg a viz :D :D !Alig várom a jövö szombatot,hogy megint megyünk!!

Lara!!

DRukkolok hétfön,majd benézek 18 után ha lesz idöm mert 12 órázok :( :( :( ,ilyen melegbe !!Ja a görbéd nagyon tetszik
:) :) :)

Moni!

Mennek drukkjaim ,remélem az émelygés jot jelent + értelemben :) :) :) +++++++++++++drukk!!

Reni!!

Jaj én szerencsére nem égtem le,hypo reklámnak jó lennék :lol: :lol: ,pedig eléggé sütött a nap!!A párom hálaégnek utálja a focit,viszont a heppje mostanába a Gangstal zolee és a kartel(szt roszul irtam bocsi ):oops: )De szinte egész nap azt hallgatja !!!

Bocsi ha vkit kihagytam de rohanok,mert még ma teregetnem is kell,igy jár aki csavarog :P :P !!

Puszika!!!

Mindenkinek jo7végét!!!


Na dobog egy görbét én is :) ,még ingadozik a höm nekem mindig 16-18 nap körül van a pém!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Nem is gondoltam, hogy ma valaki a gép előtt üldögélt :D :lol: :lol:

Vica! :)
Szerintem menj el a védőnőhöz, főleg ha azt mondod fiatal, nem fog elküldeni, azt fix!! És Ő majd mindent elmond.
Sajnálom a rosszullétete! Főleg, hogy most indul be Nálad igazán :( Kitartás!!!

Móni!!!!!!!!!!!!! :)
De jó, hogy végre jelentkeztél! És ilyen jó görbével!!!! Szerintem jó!!! NAgyon nagyon drukkolok!!!!!!!!

Lara! :)
Gondolok Rád holnap!!!!!!!!

Editke! :)
Kitartás a holnapi naphoz!! :( nem lehet semmi 12 órázni.

Kata! :)
Bíztam benne, hogy ez idő alatt már felvettek valakit. Nem lehet könnyű!!

Mi ma az udvaron strandoltunk. Csinált a párom zuhanyt, ha melegünk volt fürödtünk, egyébként a fa alatt feküdtünk egy matracon, elvoltunk. Honap már sajnos megyek dolgozni, de reggel jövök még a táblával.

Jó éjt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szép Jó reggelt!!!

Kép

Szép napot mindenkinek!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
Csak ennyire futotta most az időmből, majd még jelentkezek.
Kép
moni
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon melegünk van!!! Szépen kezd beállni a napirendünk a kis Pocokkal, apa még a héten itthon lesz. :) Volt egy-két sírós éjszakánk, de most éppen nyugis napok vannak.

Szopi megy rendesen, bimbóvédő azért kell, mert nem lenne mit bekapnia a gyerkőcnek, kicsit selejtes vagyok. :D Imádom ezt a kis lurkót!!!

Betti és a 11 napos Bendi
betti73
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!! :D

Betti!!!

Örülök,hogy jól vagytok!!!És,hogy Bendinek megy a szopi!!! :D Ügyesek vagytok!!!

Beu!!!

Ma már dolgozól??? :cry: :cry:

Azért ne vidd tulzásba!!!Vigyázz magatokra nagyon!!!

Mi itthon pihngettünk hétvégén,szombaton új redőnyünk lett,az egész lakásba,nagyon szupi,mobil szunyoghálós,lehuzhatós!!!Legalább Reginámra nem jönnk a szunyogok.TEgnap itt voltak barátnőmék délután,jó volt.

Holnap ctg,nagyon kiváncsi vagyok mi lesz.Szombaton kicsit görcsölgetett a hasam,de nem volt rendszeres,meg el is mult.Pedig azt hittük lehet????De a derekam leszakad!!!!
csanita
 
 


Vica!!!!

Nekem a védőnőhöz a doki írt papírt.Előszőr dokinál voltam aztán védőnő.
csanita
 
 


Betti!

De jó, hogy jöttél! Szegény ti! Majd ha lesz időd, leírod a napirendet? Úgy érdekelnek az ilyenek. :)
meg ha lesz friss kép, azt is küldesz?
Sok puszi Bendinek!

Móni!
Drukk-drukk.
:)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Anita!

Tök jó, hogy lett szúnyoghálótok. Ezek a leprmetezett szúnyogok iszonyat vadak tudnak lenni.
Mikorra vagy kiírva pontosan?
Szorítok, hogy gyors és könnyű szülésed legyen. :)

Akkor védőnőhöz, csak a 11. héttől menjek? Mert akkor megyek legközelebb dokihoz.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!! :D

Július 12-re!!!Még 2 hét!!!! :lol: :lol:

Júj nagyon izgi!!!!Minden drukkot el raktározok,hátha...!!!Nem is mész a 11.hétig dokihoz???Hú az nem késő???Jó nem akarok beleszólni,csak meglepődtem.Én a 40.napom mentem először,aztán utána a 6-7 héten.És akkor már volt szívhang!!És akkor írt papírt a doki,és el is mentem a védőnőhöz.Szerintem kérdezz rá.Szabin lesz a dokid????
csanita
 
 


Anita!

Végül is voltam már dokinál, ott minden rendben volt, nem akarom feleselegesen piszkálni Mákszemet.
A dokim szabin lesz, akinél eddig voltam (neki nincs kórháza, nem tudnék nála szülni) a másikhoz, meg csak a 11. héten akarok menni, amikor a köv UH esedékes.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


De uh-t csinálnak a 6-7 héten is,szívhangot néznek.Az Én dokimnak van uh gépje és sokszor nézett uh-n nem csak a kötelezőn.Szerintem nem piszkálnád vele,csak a saját meg nyugvásodra is jó.Mert az még nagyon messze van.De persze ahogy Te gondolod!!!

Engem is visszarendelt szívhangot nézni,hogy minden ok-e???

Ugye nem haragszol,ez csupán az Én véleményem!!!

csak halkan súgom meg,hogy tegnap óta megy el a nyákdugó
csanita
 
 



Csanita!
Nekem nyákdugó elmenetele után másnap született meg MArtin. Vikinél fele reggel ment el, másik fele délben, és 14:25-kor megszületett. :lol:
moni
 
 


Hello Csajok,
gyors szüléstörténet, mert többen kértétek, bár én óvva intettem mindenkit:
Reggel 7kor átmentem a szülőszobára megindításra. Nemsokára jött a dokim, megkaptam a méhszájamhoz a zselés trutyit, mondták, pihenjek, lehet, hogy 30 perc, de lehet, hogy csak 3 óra múlva érzek majd fájást. Mondtam férjemnek telefonon, hogy még pihizhet, én is azt teszem, de azt mondta, máris indul. És milyen jól tette, metr 10 perc után beindult, 10 ig erősödött kb, csak az volt a gáz, hogy nem volt közte szünet. Olyan 9 körül elfolyt a magzatvíz, így még erősebb lett. Sajna közben kiszorultunk a közös előtérbe a székekre, mert megteltek a szülőszobák. Járkáltam, ctg, vizsgálatok, beöntés. (Nem volt kötelező, de nekem bejött.) Végre voltak szünetek, de csak 1percesek, félperces fájással. Nagyon kimerültnek éreztem magam, aludni szerettem volna, szerencsére visszaköltözhettem a szobába, lefeküdtem, félig föleszmélve a fájásokra teljesen kiütve szunyáltam. Du 3 körül jött a dokim megint, megvizsgált, azt mondta, beköti az oxitocint, ezután keményebbek lesznek a fájások. Király! Csak én már nagyon elfáradtam közben, szerncsére pont jött az anesztes, kérdezte, mikor kell eda. Na, mondtam, akkor most. Így kaptam oxi mellett 3 óra szundit, majd beerősödött a dolog megint, akkor kb 20 mpig tartott 2 percenként. Sajna elég lassan tágultam, dokim azt mondta, még 2-3 óra. Akkor már egybefolytak a dolgok, feküdtem, szorítottam a férjem kezét. 5-6 körül dokim megint azt mondta, még 2-3 óra. 8 óra tájban azt hittem, mindjárt bekakilok, mondták, akkor ez már a kitolás, hajrá. Nyomtam, ahogy bírtam, fáztam, remegtem, szunyáltam, ilyesmi, több, mint 2 órán keresztül. Belázasodtam, lázcsillapító, antibiotikum. Sajna azt éreztem, hogy a baba feje nem megy tovább, és a fájások is gyengültek. 10 körül dokim meg 2 szülésznő rámugrottak, hogy kinyomják a bébit, de nem jött össze. Mindenki csak a fejét csóválta, én meg azt gondoltam, hogy nyomják már ki belőlem végre, elegem van!!! Aztán a dokim mondta, hogy akkor most felvágja a hasam. Eléggé lekonyult a szám erre, de azért legalább végre kint lesz. Katéter, műtő, eda kanülbe újabb dózis, nyissz, nyassz, fztam, remegtem ezerrel az asztalon. Aztán megszólalt az anesztes a fejem felett, hogy hűha, mennyi haja van, kisfiú, nézzek oldalra, ott viszi ki a dokim. Ott volt a kezében a már sírni kezdő kapálódzó kisbabám, akit elvittek a gyerekorvoshoz, aki hátul várakozott. Kb 5 perc múlva hozták vissza. Be volt pólyálva, mint egy kis báb, fehér sapó a fején, sírt. Odarakták a meleg arcocskáját az arcomhoz, és el is múlt a remegésem. Beszéltem hozzá valamiket, rögtön abbahagyta a sírást, nézegetett. Nagyon kis helyes pofit vágott, símogattam. Aztán kivitték a férjemhez. Kint még láttam egy picit, aztán én kórterem, babó inkubátor. Reggel hozták vissza, amikor már tudtam mozogni. Hát csak néztem ezt a világszép kisfiút, hogy ő az! :D
Utána feltápászkodtam, férj, majd anyuék, baba aludt, mint akit fejbevágtak.

Na, ezek voltak. A szülés maga nem volt élmény, bár szerintem csak akkor az, ha az emlékek megszépítik, és persze, ha megy minden magától. De az eredmény az szuper lett! :lol: És persze ha megitn úgy érzem, hogy jó lenne egy tesó, ez a nap egyáltalán nem fog visszatartani.

Azóta majd 4 hét eltelt, 2-3 hét nagyon kemény volt, sírtam, fáradt voltam, a baba szintén. Már kezdünk csiszolódni, de még nagyon az elején vagyunk. Most már megy a szoptatás, néha az alvás is simán megy Petinek, kezd beállni némi napirend féle. Megváltozott az életünk, régebbi mércével mérve sokszor kutya nehéz, és marha monoton. Mostanival mérve csinálni kell, mert ott vár most is az aranyos, kis egyéniség Peti a kiságyban, és nagy szemekkel várja, hogy most mi lesz. Én meg csak nézem ellágyulva, és örülök, hoy anya lettem, mert kollegám szavaival élve szülőnek lenni más dimenzió. Ezért nem is tudom leírni, de majd megtapasztaljátok.

Na, most berekesztem a "szirupot", dologra fel.

Ági
potter_76
 
 


Na, sok logika nem volt az írásomban, bocsi. Ráfogom a hormonokra.
8)
potter_76
 
 


Ági!

Ez annyira szép....a végén majdnem sírtam. Hüpp-hüpp. :cry: :)
Olyan jó lehet nézni a kis lurkót, aki a tiétek és senki másé.

Anita!
Persze, tudom, hogy néznek szívhangot, de mi megbeszéltük Apával, hogy oké, most volt UH, mert be voltunk tojva, de a kiskönyvbe csak 4 a kötelező, és ennél többet nem is szeretnénk. Ezek pedig a 11, 18, 24, és harminc valahanyadik héten szoktak lenni. Inkább a dolog lelki vonalát szeretném erősíteni, hiszen érzem, hogy minden rendben van (jó, egy-egy hasszurkánál kissé megijedek, de ez normális szerintem) és hiába nagyon picike még a baba, igyekszem sokat beszélni hozzá, sokszor ráteszem a kezem a hasamra és szép gondolatokat küldök neki.
De persze mindenki úgy csinálja, ahogy jónak érzi.

És a nyákdugót, csak ilyen piciben jegyzed meg????

Basszus, ez a nap híre!!!!! Ki fog szólni, ha elindul valami?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Ági,
Szerintem is nagyon szép a születéstörténeted. Lehet, hogy nem volt minden olyan, mint a nagykönyvben, de nagyon szépen írtad le az érzéseidet! :D

Vica, Lara,
Hajni is gartulál Nektek! :D

Hajni azt írta még magáról, hogy az átjárhatósági óta nem görcsöl mensi előtt és ez már bizakodásra ad okot! :) És hogy mehetnének már az inszemre, de Ő még reménykedik. Adnak maguknak pár hónapot, aztán belevágnak.

CsAnita,
Mennek a drukkok a könnyű és gyors szüléshez! ++++++++++++

Beuka,
Áááá, eszükbe sem jut! Ráadásul most jópáran felmondtak, így előbb helyettük keresnek vkiket, a mi osztályunk elmegy így is... :?
Max. 'lepattanók'-ból válogathatunk, akik a felsőbb (?!) pozíciókban nem felelnek meg, de nekünk még jók lehetnek (???). :shock:

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Hazaértem a kórházból.
A szülés nagyon megrázó élmény volt, a végén úgy nyomta, húzta ki a babát a doki, mert már fájásaim sem voltak.
Kisfiú volt.

Kívánok mindenkinek minden jót, én nem jövök többet.

Sziasztok
Vendég
 


Haga!! :oops: :oops:

Nem tudom ilyenkor mit is lehet írni!!!!?????Nagyon sok erőt kívánok nektek,minél hamarabb gyógyuljon meg a kis lelketek és aztán újból neki tudtok indulni.Nem tudok mit írni..... :oops:

Vica!!!

Elvileg Beu majd tudósít,de majd csak akkor ha már Regina kint lesz..De Beu elutazik szombaton ha jól tudom,és jövő hét hétvégéig nem lesz.Ha közben akkor passz.De semmi fájás,tök jól vagyok,majd holnap kiderül.Szülésznő szerint még elhuzhatjuk bár meddig.Állítólag csütörtökön jön egy hidegfront.
csanita
 
 


Haga!

Biztosan nem olvasod már, de talán mindegy is, mert erre nem lehet mit mondani. Nagyon-nagyon sajnálom, és kívánok nektek sok erőt, és kitartást.

Anita!

Megírom priviben a számom, nekem szólhatsz, netközelben leszek.
Hátha a csütörtöki hidegfront meghozza Regina-babát.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Képzeljétek el,hogy Apa pénteken egy gyerekruha nagykerbe dolgozott,és kapott egy csomó kisrucit ajándékba.

Majd dobok róluk képet,mert angyon cukik.Vagy 5-6 ruha,10 pár zokni,nagyobbak is,amik majd ősszel lesznek jók.takarót.Szóval tiszta aranyos gesztus. Kép Kép
csanita
 
 


sziasztok!

Haga, erre nem lehet mit mondani... nagyon sajnálom.Hidd el sikerülni fog!!! :cry: :cry: :cry:


Én nagyon el vagyok havazva, most kajaszünet van, inkább írok mint eszek...mivel szombaton indulunk nyaralni, és előre kell dolgozni... :( :(

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kép
csanita
 
 


Kép
csanita
 
 


Na most aztán már befejezem nem kaptok több képet!!!Majd Regináról!! :lol:
csanita
 
 



Potter!
Ugyanúgy mint vicának könnybe lábadtak nekem is a szemeim!

Haga!
Erre nem tudok, nem lehet mit írni. Megkönnyeztelek... Kívánom, hogy minél hamarabb felépülj mind lelkileg, mind fizikailag, és hogy mihamarabb egy lélek megtaláljon titeket!
moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?