Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Márti! Köszi a hiányolást, itt vagyok, sõt olvasok is rendszeresen, csak az írásig nem mindig sikerül eljutnom. (Ennek oka 2 kiskorú nõnemû lényKép)A tiszai nyaralásért még mindig irigykedem, sajnálom, hogy az idõ közbeszólt. Kaki-ügyben van változás? Nálunk a szilva meg az õszibarack mindig segített.Próbáld meg, hogy nem neki adod, hanem te eszed/iszod meg. Ha nem szenved vele láthatóan, akkor nagy baj biztos nincs. Henke már ajánlotta, nálunk is bejött, hogy próbálj Árminnak kicsit darabosabb kajákat adni, hátha jobban elfogadja. A híg, pépes dolgokat Luca mesteri módon tudta a szemüvegemre köpni. Nagy nehezen jöttem rá, hogy nem az ízével van baja, hanem az állagával, az volt túl "babás"Kép. Azon meg tényleg ne csodálkozz, hogy ennyi mozgás mellett nem hízik.Kép

Szila! Hangának jobbulást!
Tikk! Hannának is! Remélem, már jobban vagytok.
Bea! Gratula Ajsinak az új produkciókhoz!
Bogancsi! Jó kis sztori! Kép

Cory! Balu már gyógyulgat? Remélem, mert sok gyógypuszit küldtünk neki! Ha szerdára jobb idõ lesz, szívesen talizunk mi is. Csütörtöktõl már biztos javulást ígértek. A jövõ hétfõt még nem tudom. Majd szombaton megbeszéljükKép. (Ugye jöttök?)

Henke! Örülök, hogy van házatok! Kép Szadán? Vezetéshez szurkolok, nekem is ideje lenne már összeszedni magam....
Szerdára rendelsz jó idõt? Ha igen, akkor talizhatunk.
Kérdezted, hogy ünnepeljük Luca szülinapját. Elõször még nem terveztünk semmi különöset, de múlt héten kitaláltuk, hogy legyen mégis egy kis kerti parti. (Kettõ lett belõle, mert a fele társaság most hétvégén ér rá, a másik fele jövõ héten) Félig meddig batyus buli lesz, mindenki hoz valami apróságot, de fogunk fõzni bográcsban is meg persze lesz torta.
Itt ragadom meg az alkalmat: mindenkit szívesen látunk! Aki ráér és jönne emilben megkapja a részleteket, csak szóljatok gyorsan, hogy tudjam, hány fõre tervezzek!

Azt hiszem, még akartam mást is írni, de elfelejtettem.
Majd még jövök.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Andi: ha lesz szombaton, akkor megyünk, bár még csak barátkozom a 3 óra BKV gondolatával Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok!

Ármin a 12. napon magától (?), vagy a homeobogyótól, vagy a masszírozástól, vagy ki tudja, mitõl, de kakilt egy hatalmasat! Úgy örülök neki, már nagyon aggódtam! És: azt, hogy deje-deje (gyere-gyere), már 2 hónapja mondogartja, de eddig azért nem lehetett pontosan tudni, hogy "érti-e", amit beszél, de most már biztos, hogy érti! Ha a labdája (amire azt mondja: da, néha: abda) begurul vmi alá, ahová nem tud/mer bemenni, akkor leül elé és kiabál: "Da! deje-deje! Abda!" A labda persze általában a füle botját sem mozdítja, míg meg nem piszkálom! Kép

Andi! Mi is mehetünk? De mi csak a következõ (25-és) hétvégén érünk rá! Árminnak már egészben adom a dolgokat, megfogja õket a markába, aztán kicsasvarja, mint a szivacsot, az ujjai közül csoró levet pedig kiszopogatja!

Cory! Hogy van Balu? Nagyon jó, hogy nincs ma tali, mert téli ruhával nem készültem az augusztusra, így Ármint alig-alig tudom mibe öltözteetni!

Bogancsi! KépKépKép Nagyon sajnállak titeket e történtek miatt, szörnyû lehetett meglátni a kisautót a vízben!

ZSuzsi! Kép Mélt megkaptam, válaszolok is, csak lassan megy!

Bea! Ajsi nem aprózza el a lépéseit! Nagyon édes lehetett az ágyban ülve, lábait kilógatva!

Márti+Ármin
márti
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a részvétet. Egyébként "szerencsére" csak a Twini a miénk, a Ford céges, azt õk fizetik. No, az se lesz ingyen, viszont adtak csereautót.
Twinikérõl még nem kaptunk diagnózist, de elképzelhetõ - mint legrosszabb variáns - a teljes motorcsere kb. 400 ezerért, annyit viszont nem tudunk áldoni rá. Akkor pá Twini Kép Kép Kép

Most kicsit rossz passzban vagyok, meg még ez az esõ is. Balatonon is lehet nézni a tavat.

Na, eldugulok, mert semmi vidámat nem tudok nektek írni.

Legyen jobb napotok!!!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a jobbulásKép-kat! Meg is gyógyultunk. Ez a száj-izé jó hamar elmúltKépKépKépKép

Bogancsi,
KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Márti,
KépKépKép Árminnak a kakihoz, a beszédhez is.

Nálunk ma annyi történt, hogy délben már nagyon álmos volt Hanga, fogtam beraktam a kiságyba, hogy akkor most alvás van. Elkezdett ordítani, kijöttem, bementem, de már a kétperces visszajövetelt nem várta meg. Elaludt. Egyedül.KépKépKép Betakargattam, és aludt v. másfél órát. Most meg kommandózik a nappaliiban.Kép

Üdv
Szila

Ui.: Itt egy módosított táblázat.

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Sylvike Bence 2002. január 9. Budapest, SOTE I. Budapest, Kelenföld (XI.)
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Szabó Borbála (Borcsa) Bátor 2002. február 25. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>
Szila
 


Márti!
annyira örülök, hogy sikerült Árminnak kakilnia. Annyiszor végiggondoltam, hogy mi lehet a baj, de csak az jutott eszebe, ami a telefonba is mondtam, hogy mégiscsak 9 hónapos lesz lassan, nagyon fel kell használnia az anyatejet, és ez egy extrém dologra sikeredett.
Megkérdezhetem melyik bogyót adtad neki?

Menta
menta
 
 


Menta!

A "Hogyan gyógyítsuk gyermekeinket homeopátiával?" kötetbõl néztem ki a szerintem leginkább ráillõt: mivel egy kicsit rekedtnek is találtam, kapott Bryoniát és Pulsatillát is, este és reggel is 1-1 golyót.

Márti
márti
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam jonni ebbe a topicba is, Vili mellett ez nehézkes volt. Remélem nem csak az álmosító id?t?l van, de Vili pár napja egyedül alszik el, megtalálta az ujját, az is segít neki. (Ha hajnalban ébredt, akkor már egy ideje mindig egyedül aludt vissza.)
Szóval remélem ide is fogok majd tudni jönni gyakrabban.

Az osztályban látom Vili a legfiatalabb.És neki is csak pár órán múlott, hogy idetattozhat Kép

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Andi! Küldök puszit Lucának és boldog szülinapot neki. Én is gondolkodtam, hogy kimegyünk,de vasárnap elutazunk 3 hétre és nagyon sok dolgom lesz még szombaton.

Márti! Ármin ilyen ügyes? Hanna is mondja hogy deje, vagy valami hasonlót.KépKép

Ma végigoldalazott a járókában.Kép
Ti is nehezen bírtok a gyerköcökkel? Vagy csak Hanna ilyen nyügös állandóan?

Holnap viszem a fülészetre, mert ma reggel olyan volt a füle mintha folyt volna, de lehet, hogy az esti fürdõvíz azt mondta a doki, de azért megnézetem.

Bogancsi! Nem irigyellek.Kép

Menta! Hogy megy a kanalazás Helenának?

Na megyek, mert még mindig nem tud leülni és visít állva a kanapé mellett.Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Ma hatalmas haladást tettem a fogyókúra/sportolás terén. Miután leszálltam a mérlegrõl (inkább leájultam), elõvettem számtalan tornakazettáim egyikét és megnéztem.Kép Holnap már lehet, hogy tornázok is. Kéne. Nagyon.

És ma mintha a köv. hangokat hallatta volna Hangus: MAMAMAMAMAMA. Nem biztos, de én ÚGY hallottam.KépKépKép

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Csatlakozunk a gyengélkedõk sorához Kép Csengének kúszik föl a láza. A doki néninkkel már konzultáltam. Mivel nem köhög, nem taknyos, meg amúgy egész virgonc (már amikor ébren van - fél óra alvás, fél óra ébren), valószínû, hogy csak a foga ... de holnap azért megnézi.

Már megint szopizik, és szerinrem mindjárt be is alszik...

Többi betegeskedõknek + az ügyesedõknek + mindenki másnak is naaagy-naaaagy pussszok! és KépKépKépKépKép - legalább itt, kint valahogy nem akar sütni a nap ...

ja ... én AMMMA ill. ÖMMMMÖ vagyok ... Kép

pussz
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Sajnos éjszaka belázasodtam és begyulladt a bal cicim.Alig van eröm.
Zsuzsi:A viburcolról itt olvastam ebben a topicban,és nem,a homeopata szereknek nincs mellékhatása,legfeljebb nem hat.
Na megyek,én sem tudtam semmi vidámat irni.
Bea és Ajsi
bea
 


Sziasztok!

Úgy látszik, megfordult a világ. Otthon van rossz idõ, felhõszakadás, itt a messzi északon meg kánikula van, 30 fokkal. Na de tudom, lesz még ennek bõjtjeKép

Bogancsi!
NAGYON sajnálom!!!!!!! Amikor valami nagyon rossz történik velünk, mindig arra gondolok, ez legyen a legnagyobb bajunk az életben. Hátha ez most neked is használ! Biztos valahogy megoldódik a gondotok. Szurkolok, hogy valami csoda folytán kiderüljön, hogy nem kell az egész motort kicserélni!

Márti!
Nagyon ügyes Ármin! (itt nem elsõsorban a kakilásra gondolokKép, persze ezért is, hanem hogy már így ki tudja magát fejezni. Biztos hihetetlenül gyorsan fog majd innentõl fejlõdni értelmileg.

Zsuzsi!
Nagyon édes az új képeken Dorka!

Szila!
Mail ment.

Bea!
Már meg akartam régen kérdezni, mi Ajsi anyakönyvezett neve?? Szóval??

Nálunk semmi különösebb újság nincsen, kivéve azt az egyet, hogy Donci most már fürdéskor állandóan lábtempózik, hátúszás lábtempóját, mikor hason van, akkor meg a kezével püföli a vizet, úgyhogy mi is jót úszunk minden fürdetéskor. De olyan jó, már nagyon vártam ezt az idõszakotKép

Puszi mindenkinek: Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Pocsék idö, torokgyulladások, autólerobbanás..., brrr. Fel a fejjel, lesz ez még így se! Kép Mindenkinek jobbulást kívánok!

Viszont: aranyos, ügyesedö, okosodó babák! KépKépKép

Azt sem tudom, hol kezdjem, tényleg le lehet maradni!

Ma voltunk Szegeden, ott persze nyári meleg volt.

Andi, nagyon szívesen elmennénk a szülinapra, ha nem zavarunk, de nem azért kérdeztem, mert meg akartam hívatni magunkat, hanem ötletmerítés végett!!! Szombatra vagy vasárnapra gondoltatok? Mit vigyünk?

Bogancsi, apósom és sógoromék is voltak Sóskúton, nagy lovasbarátok.
Mi az a Twini? Twingo? Régen minden vágyam egy olyan volt! Remélem, még gyógyítható!!!

A ház Szadán van, szép, még nem divatos helyen. Egyelöre lakhatatlan, és marha sok pénz kell hozzá, hogy átalakítsuk + befejezzük. Ötletböl nincs hiány! A kicsit angolos, rusztikus stílust kedveljük (de nem zsúfoltan), a lehetö leggyerekbarátabb módon szeretnénk berendezni, bár a 2 szint egy kicsit eleve kizárja ezt. Mondanom sem kell, semelyik meglévö bútorunk nem ilyen, az anyagiakról nem is beszélve, de majd szépen apránként...
Azért orientáltunk erre, mert mindkét nagyszülöék (1 nagypapi kivételével) 10-15 percen belül laknak, és az autópálya is közel van.

Most többször voltunk gyerektársaságban, Barni egyre jobban élvezi.

Amit viszont egyre kevésbé élvez, az az elalvás, hát tegnap egyszerüen katasztrofális volt. Ha valami eszébe jut, rögtön felül és feláll, lehet az éjszaka közepe is, aztán a háttámláról hátraveti magát, nevet, ránkmászik, belénkharap, puszikat ad... Néha nem tudom, sírjak vagy nevessek, de, amikor unalmában a fogát kezdi csikorgatni, akkor betelik a pohár. Hiába teszem vissza cicire, ha teleszopizta magát, kezdi az egészet elölröl... És hajnalban megint...
Úgyhogy ma jól kifárasztottuk, hosszú szopi után betettük a kiságyba, szegénykém üvöltött nagyon, de ott még szerencsére nem áll fel... Idöröl-idöre bementünk hozzá, de az csak olaj volt a tüzre, na 3/4 óra elteltével elaludt.
Most hallom, hogy kezdi újra, nem is tudom, mit tegyek. Sajnálom, de ez tényleg nem mehetett így tovább, arról nem is beszélve, hogy álló éjjel azon rettegek, mikor bukfencezik le az ágyról.

Meglátjuk, mi lesz, remélem, müködik a dolog.

Állítólag szerdán is esni fog, úgyhogy lehet, hogy jövö hétföre kellene hagyni a talit?

Na sziasztok, megyek férjezni, ma 2 éve vagyunk házasok! Kép

Sziasztok,
Henke+Barni
gesztenye
 
 


Bea! Most olvastam, hogy mellgyulladásod van! Vegyél be lázcsillapítót, pihenj sokat, esetleg tegyél rá összetört káposztalevelet, és, ami a legfontosabb, minél változatosabb pozíciókban, gyakran tedd rá Ajsit, hogy minél inkább kiszopizza!!! Mindkét cicit, mert nekem egymás után mindketö begyulladt! Jobbulást!!!
H.
Henke
 


Sziasztok!

Napsugár még mindíg köhög / az egész család voltaképp / egyre rosszabb egézségügyileg a banda! Kép

Bogancsi

Örök igazság, hogy egyszer fenn, egyszer lenn, tehát mostantól már jobb idõk következnek! Tuti!

Bea! Szilvi!
Jobbulást!

Rebi
Csengének is , remélhetõleg nem lesz gond a lázzal!

Szila!
A képeink az Ismerjük meg egymást topikban futnak Napsugár címen.
A babaszobában is megnézem Hangát ha eljutok oda.

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Márti!

Ármin nem csak egyre helyesebb / fiú révén a szép nem való /de ügyesebb is! Napsi tényleg a kedvenc/em/ maciját küldte el nektek! KépKépKép

Puszancs: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!
Örömmel jelentem, tegnap Bencust megkeresztelték. Nagyon jól viselkedett a templomban, teljesen elbûvölte a papot. Kép Olyan szép kis ajándékokat kapott mindenkitõl a családból... Meg is lepõdtem, mert én úgy tudtam, hogy csak a keresztszülõk szoktak valami kis emléket adni ilyenkor.
Szila, nekem a Callenatics vált be a legjobban a tornák közül. Többek között az is jó benne, hogy nem kell egyszerre megcsinálni az összes gyakorlatot, eloszthatod a nap több részére.
Henke, gratulálok a 2. házassági évfordulótokhoz, nekünk pont egy hete volt!
Sziasztok.
Sylvike
sylvike
 
 


Zsuzsi!
Darabosan olvasok vissza. Jó Dorka kalapja / a szép kislányon persze/! \ clipart{smile}

Na megyek aludni, ha tudok a beteg babától!

Tõlem megszabadultok de a kép töltögetésre most kaptam rá úgy hogy még egyet így utoljára Kép

Dzsili
dzsili
 
 


sziasztok!
Szeretnék bekapcsolódni a társalgóba és egy-két dologról véleményt cserélni. Rólam most annyi,hogy két gyermekes anyóca vagyok.Az egyik csemete 7 éves, most megy suliba, amásik 4,5 hónapos. Mindketten lányok. Nagyon tetszenek a hozzászólásaitok, és érdekelne a véleményetek, hogyan lehet két ilyen nagy korkülönbségü gyerköccel együtt foglalkozni úgy, hogy a nagyobb iszonyu mozgékony és folyton a barátaival illetve kinn lenne. üdv Eszter
sztike
 
 


Sziasztok, mi is "feliratkozni"!

Kata26 vagy ladanyikata néven szoktam elõfordulni, kisfiam Peti 2001.10.17.-én 17.06.-kor született a SOTE II Klinikán. Budapesten, a XIX. kerületben lakunk, Elsõ babaKép

Segítsetek nekem! Ha valaki tudja a táblázatban is szereplõ Katus (2001.06.30.-án született szintén Peti fia, szintén a SOTE II-n,) e-mail címét, vagy pedig, hogy melyik fórumon szokott lenni, nagyon hálás lennékKép Õ írt nekem, amikor még Petit vártam, aztán elszállt a gépünk, pár hónapja van csak újra, és nem tudom õt megtalálni!!

köszönöm szépen!

Puszi: Ladányikata
ladanyikata
 


Sziasztok szenvedõ és gyógyulgató anyócák és babócák! Mindenkinek jobbulást kívánunk. Bogancsi, részvétem a kocsi miatt, meglásd helyre jön.Kép

Henke
Gratulálok a házhoz. Igaz, most jön csak a neheze, de bevallom, kicsit irigykedek. Bár mi is itt tartanánk!

Andi
Szívesen bevállaltam volna Kerepest, de ha minden igaz, végre pénteken indulunk Erdélybe.Kép Boldog szülinapot Lucának és sok-sok puszit! Kép Kép Kép

Hogy fogom én behozni a lemaradásomat, ha több mint 1 hétig nem leszünk gépközelben? Néha 2 napot is alig bírok követni.Kép

Rólunk annyit, hogy Petit alig tudom bepelenkázni, állandóan forgolódik. Amit 2-3 hónapja írtatok idõsebb babákra, hogy szopi közben minden más érdekli, az minket is utolért. Rengeteget beszélget a kölyök, olyan kár, hogy nem értem. Amikor sír ill. ha valami nem tetszik neki és úgy tesz mintha sírna, akkor is egyfolytában dumál.Kép Olyan édes, ugyanakkor nagyon ki tudok rá akadni. Néha bizony nagy önuralmamba kerül, hogy ne kiabáljak rá. Mi lesz így késõbb?
Amúgy minden oké.Kép

Gorsi és Peti
gorsi
 
 


Sziasztok!

Rebi! Hanna is ezt csinálta amikor kezdett belázasodni, hogy fél óra alvás fél óra sírás. Azóta láz lement, sírás megmaradt.Kép

Henke!Tegnap nekünk is mûsor volt elalváskor. Ahogy írtad kész katasztrófa. Lefektettem üvöltött és gyorsan felállt, majd üvöltött tovább. Ragadt le a szeme, így csúszott le a keze és állandóan beverte a fejét az ágybaKép Pedig Hanna mindig ügyesen elaludt az ágyban este magától. VIszont fél 5-ig aludt aztán kis szopi és fél 7-kor ébredt. Szóval most pihenhettem egy kicsit.

Kata! Nem Te vagy a listában?KépKépKép

Dzsili! Gyógyuljon az egész család.
Nálunk is betegeskedi emberem, de még pluszban hozzájönnek a pollenek. sajnos Hanna mindne tüsszentésnél sírva fakadKép

Nyuszimanó! Örülök, hogy jól vagytok.

Bea! Algopirin mehet szoptatás mellett és pihenj sokat, szoptasd sokat a picit olyan testhelyzetben ahogy nem szokott, hogy kiszívja az eldugult tejcit. Gyógyulj meg!

Minden kék fej ellenére szép napot nektek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Sajnos Twingonál teljesen kész a motor, kb. 500 ezerre mondták a szervízben. Most kértünk néhány nap gondolkodási idõt, hogy mit csináljunk. Mert 3 lehetõségünk van: megjavíttatjuk és eladjuk vagy használjuk vagy javítás nélkül eladjuk. Nem tudtok valakit, akinek kéne egy Twini, ami kiválóan tud állni??? Kép

Szila:
a tornán már én is gondolkozom, de egyelõre lusta vagyok Kép

Bea:
ha sehogy nem javul a mellgyulladásod, akkor kellene elektromos mellszívó, nekem használt anno 16 évvel ezelõtt Kép

Henke, Sylvike:
gratulálok a házassági évfordulókhoz !!!

Van azért jó hír is! Tomi már annyira nyújtózkodik az ágyában, hogy ma lejjebb tettem az ágyát. Nagyon csodálkozott és jó sokáig sírt, amikor betettem, pedig rettentõ álmos volt már. De aztán megnyugodott és most alszik mint a bunda Kép

Hát, ez az idõjárás... Szegény Daninak volt másfél napja a Balatonon, amikor tudott fürdeni, azóta meg csak a zuhé Kép Zsófiéknak pedig semmi. Mindketten holnap jönnek haza. Dani szerint, amint felszállnak a vonatra, kü fog sütni a nap.

Üdv, gyógyulást mindenkinek - és több szerencsét!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Remélem, kifelé megyünk már ebbõl a szutyok idõbõl .. naggggggggggggggggggggggggyon unom!

Csenge éjszaka újra lázas lett picit, de azért egész tûrhetõ éjszakánk volt. Kapott egy kúpot, aztán aludt tovább. Amikor éreztem, hogy már nem olyan forró, én is el tudtam aludni...

Tikk
Szerencsére Csenge nem sír a kétszopi között, csak hamar elfárad, és a fáradságos nyüszi jön elõ. De hamar be is alszik olyankor.

Délután megyünk a dokinkhoz. Azt mondta, az egészséges rendelés elõtt menjünk be hozzá. Ha nem beteg, ne kapjon el semmit a betegektõl, de ha van vmi, akkor meg ne kapják el tõle az egészségesek. Apósom autóval visz el minket, mert igaz, hogy 10 perc sétára van a rendelõ, de ebben a hülye hideg szélben ennyi idõt sem sétálgatnék Kismanóval ...

Hogy ne csak morogjak: legalább most nem esik Kép

pussz mindenkinek
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Márti,
az a gyerek-homeo könyv hol szerezhetõ be? Kép

Bogancsi,
KépKépKépKépKép. Sajnálom. Mitõl lenne jobb kedved? Esetleg ez?
Kép Meg küldök napocskát is, jóóóóóó? De ne légy szomorú, légyszi.
Kép

Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Ja, és a betegeknek jobbulást!!!!!

V.
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Rebi! Én is nagyon unom már ezt az idõt! És fázom!! Csengének jobbulást, remélem, semmi komoly.

Márti! Persze, hogy jöhettek! Kép És mindenki más is! 24-én úgy néz ki, rengetegen leszünk! Most szombaton csak kevesen, olyan bemelegítõ-buli lesz. (Azt még nem mondtam, hogy babanetes-buliKép)

Henke! Természetesen nem zavartok, és nem azért szóltam, mert te kérdezted.Kép Gratula a házassági évfordulóhoz! Tényleg örülök, ha jöttök! (Cory is, mert nem kell gyalogolniuk.Kép)

Bogancsi! KépKépKép

Szila! Örülök, hogy meggyógyultatok!Kép

Tikk! Köszi a puszit Luca nevében, és jó nyaralást! Majd küldök jó idõt!

Bea! Neked is jobbulást, a többit már leírták a többiek.
Dzsili, nektek is!

Gorsi! Jó nyaralást és jó idõt nektek is!

Ugye hétvégére már egy ici-picit melegebb lesz?
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Henke: Balu már feláll a kiságyban. Az elalvás úgy néz ki, hogy beteszem, akkor felül, feláll, majd leül, lefekszik. Van, hogy elég egy kör, és akkor mozdulat közben alszik el, de van, hgoy vagy 5-ször megcsinálja Kép
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz! Kép Nekünk 2 hónap múlva lesz, szintén a második Kép

Eszter: üdv itt Kép

Mindenkinek jobbulást! Én most elrohanok sapkát venni a kopasz gyerekemnek Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Házassági évfordulósoknak: KépKép grat.

Cory,
nekünk is két hónap múlva lesz a 2. házassági évfordulónk. Kép

Virág,
én tegnap megnéztem az interneten, a Magyar Könyvklub a kiadója, online is meg lehet vásárolni, bár úgy kb. 500 forinttal drágább.Kép A férjem a Westendben egy könyvesboltban sem kapott. Kép Pedig én is teljesen ráálltam a könyvre.

Na, megyek, mert a kis kommandósom a számítógépasztal alatt a hangfallal veszekszikKép. Bár már asszem levadászta, mert elnémult...Kép Már elálmosodhatna azért...Kép Ma eddig még csak össz-vissz fél órát aludt nagyjából. És már 7 óra óta ébren van. Meg éjjel is fent volt kétszer, másodjára nem nagyon akart visszaaludniKép

Üdv
Szila

Ui: A Corában a játékboltban a fakockák le vannak akciózva a felére!

Ui2: Ja, és raktam új képet a profilomba.Kép
szila
 
 


Sziasztok!

Bocsi ezen a gépen nincs minden ékezetes betu.

Jo porgos ez a topic. Betegeknek gyogyulást!

Házassági évfordulosoknak gratula! Nekünk másfél honap mulva lesz a második, az elsore egy pozitiv teszt volt az ajándékunk Kép

Henke! A házhoz gratula! Szeretem Szadát nagyon klassz hely, barátnom lakik ott. És a helyi baba-mama klub pályázatábol egy szupi fajátszotér épült a dombok kozott, piknikezni is tuti a kozelben még szalonnasuto is van!

Vili megint egyedul aludt el. Tiszta dilis vagyok, azt hiszem ilyenkor hogy tuti beteg, tegnap még a lázát is megmértem. Rég aludt ennyit napkozben, no és a 10 hét alartt eghyetlen egyszer volt hogy elaludt egyedul, igaz akkor egy nap háromszor is egymás után. PEdig csak lábalunk ki a pocifájásbol meg ebbe az idobe en is csak aludni tudok, no meg netezni Kép (a héztartés meg szalad

Henke!
Jo vezetést. Nekemis rá kell már szánnom magam, mert csak márciusig fértem el a volán mogott. És ha most nem kezdem ujra, akkor soha.

Tok furi hogy ugye a mi babink lesznek egyéfolyam, de még oriási kulonbség van koztuk és az a néány honap onnatol kezdve hogy járnak meg beszélnek mind eltunik majd. Irigykedem akik már itt tartanak, nem mintha most nem lenne szuper az anyaság, csak akkor még tobbet leheet majd Vilivel foglalkozni és egészen másképp. Akkor meg majd biztos ezt az idoszakot sirom vissza. Kép

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Látom másoknak sincs jó kedve. :-(
Ma én is remekeltem:1. majdnem leégettem a lakást (fent felejtettem a sárgaborsót a tûzön-sûrû füst az egész lakásban, most meg füstszag)2. egy tányért eltörtem 3.Dóri úgy aludt el az ágyában, hogy a kutacsát végig nyomta a rács és én csak akkor vettem észre, mikor, már jó nagy horpadása lett.
Szóval jól megijedtem. Persze az egész amiatt a hülye dolgozat és sz...idõ miatt történt.


Henke: a vezetéstõl ne félj! Az a lényeg, hogy ne legyen melletted olyan ember, aki idegesít, hanem, aki bátorít. És elõször megszokott, ismert útvonalon menj és szertartás-szerûen indulj el, így nem felejtesz el semmit. A dudálásokra és a szitkozódásokra ne figyelj. Remélem nem veszed kioktatásnak!

Házassági évforduló: nekünk 26-án lesz a második. Ti mivel ünneplitek? Ajándékot vesztek egymásnak vagy van más ötletetek? Tavaly éppen felújítottuk a lakást, így nem volt idõnk és energiánk ünnepelni.

Ebben a hideg idõben én sem tudok semmi meleg holmit adni Dórira :-(

remélem a holnapi nap már jobb lesz!
Üdv mindenkinek és minden babócának
zsuzsi és Dorka
zsu26
 
 


Sziasztok!

Csengemanó megint alszik KépKép olyan furcsa, hogy ilyen jókislány...

Diagnózis: úgy néz ki, egyszerre akarja kinöveszteni az összes fogát (vagy legalábbis behozni a lemaradást az "átlagtól"), emiatt az immunrendszere kicsit megzakkant, úgyhogy torokgyuszi, de szerencsére nem komoly. Ecsetelni kell a torkát (azt holnap is a dokink fogja csinálni, mert így is két emberes feladat volt), meg kapott kétféle cseppet.

mennem kell, felébredt ...

R.

... az utolsó pillanatban értem fel a galériára.. már majdnem lemászott ....

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


000000io hmhmvzzzzzzzzzzzzzznmmmmmmmmmmz bb tttttttttttz[j cv g ggggvn hhhhhhm mm 7777777777r b hg gbbbbhvvvv

mindenáron írni akart Nektek vmit .. .KépKépKép

Rebi+Csenge

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Elõször is a betegeskedõ babáknak és mamáknak jobbulást kívánok! Kép Kép ):

A házassági évfordulósoknak pedig sok-sok boldogságot! Kép

Ti hogy bírjátok ezt az idõt? Nálunk mindenki ideges, feszült, Romola egész nap nyûgös, borzasztó. Kép Kép Kép És egész nap nyávog, nyafog, nyavalyog... Brrrrrrrr.
És képeljétek el, már megint nem tudja megkülönböztetni a nappalokat az éjszakáktól! Pontosabban: éjjel 1-kor fekszik le, és de. 10-kor ébred. És este 10-tõl éjjel 1-ig nyûgös. Szörnyû. Remélem, ha az idõjárás is normalizálódik, õ is visszazökken a normális kerékvágásba.

Henke! A vezetéshez sok sikert neked. Ha egy tanácsot megfogadsz, így (ha jól értelmezem) újrakezdõként (engem legalább is ez vezérel): inkább mondják rám, hogy hülye, minthogy: szeegééééény...

Bogancsi: Kép Kép Kép Kép Kép .

Jahnereszter, Ladanyikata: üdv közöttünk! Kép Kép Kép

Mindegy, nem panaszkodom tovább, sziasztok: Laura és Romola (8,5 hónapos)

Ja, és még valami: ma de. sétálni voltunk. Mire hazaértünk, Romi már jó éhes volt, gyorsan fõztem neki és miközben az elõkét kötöttem rá hátul, addig (mivel nem láttam, mit csinál a kezeivel) õ kirántotta a tányérja alól a szalvétát. Így hát az egész fõzelék repült, végig folyt a ruhámon, az asztalon, a széken és ott álltam az éhes gyerekkel, kaja nélkül és a takarításra váró étkezõvel. Azt hittem, ott helyben felrobbanok. Kép Kép Kép
(Szerencsére a Milupa - áldassék a neve - küldött még régen egy tejbedarapép-mintát, és eddig még nem bontottam fel. Tanulság: holnap megyek bébiételt venni, hogy mindig legyen itthon, még akkor is, ha egyébként nap mint nap fõzök neki.)
p_laura
 
 


Sziasztok!

Elõször is a betegeskedõ babáknak és mamáknak jobbulást kívánok! Kép Kép ):

A házassági évfordulósoknak pedig sok-sok boldogságot! Kép

Ti hogy bírjátok ezt az idõt? Nálunk mindenki ideges, feszült, Romola egész nap nyûgös, borzasztó. Kép Kép Kép És egész nap nyávog, nyafog, nyavalyog... Brrrrrrrr.
És képeljétek el, már megint nem tudja megkülönböztetni a nappalokat az éjszakáktól! Pontosabban: éjjel 1-kor fekszik le, és de. 10-kor ébred. És este 10-tõl éjjel 1-ig nyûgös. Szörnyû. Remélem, ha az idõjárás is normalizálódik, õ is visszazökken a normális kerékvágásba.

Henke! A vezetéshez sok sikert neked. Ha egy tanácsot megfogadsz, így (ha jól értelmezem) újrakezdõként (engem legalább is ez vezérel): inkább mondják rám, hogy hülye, minthogy: szeegééééény...

Bogancsi: Kép Kép Kép Kép Kép .

Jahnereszter, Ladanyikata: üdv közöttünk! Kép Kép Kép

Mindegy, nem panaszkodom tovább, sziasztok: Laura és Romola (8,5 hónapos)

Ja, és még valami: ma de. sétálni voltunk. Mire hazaértünk, Romi már jó éhes volt, gyorsan fõztem neki és miközben az elõkét kötöttem rá hátul, addig (mivel nem láttam, mit csinál a kezeivel) õ kirántotta a tányérja alól a szalvétát. Így hát az egész fõzelék repült, végig folyt a ruhámon, az asztalon, a széken és ott álltam az éhes gyerekkel, kaja nélkül és a takarításra váró étkezõvel. Azt hittem, ott helyben felrobbanok. Kép Kép Kép
(Szerencsére a Milupa - áldassék a neve - küldött még régen egy tejbedarapép-mintát, és eddig még nem bontottam fel. Tanulság: holnap megyek bébiételt venni, hogy mindig legyen itthon, még akkor is, ha egyébként nap mint nap fõzök neki.)
p_laura
 
 


Sziasztok!

Sajnálok mindenkit, aki szenved a babócák miatt avgy bármi más miatt. Átérzem nálunk 6 napig ez volt. De ma mintha elment volna minde csúnya felhö. Hanna egész nap aludt, jó kedvü volt. játszogatott nevetett egész nap. Olyan jó volt újra egy nyugis nap. nektek is kívánok mihamarabb ilyet.
Zsuzsi! Én is elökotortam a kora tavaszi kollekcióból néhány nagyobbacska pulcsit, de rájöttem nekünk se sok mindenünk van.
Rebi! És van is már fogatok vagy csak akarnak kijönni?
Norci! És az idei ajándék is teszt volt?KépKépKép
Na megyünk fürödni.
pussz
Tikk
tikk
 
 


Megint én: ma ez sem jött össze, szóval a felrobbanok után: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
p_laura
 
 


Sziasztok!

Háát, ez az idõjárásKép mi is elrohantunk a kinai áruházba hosszuujjú bodyt, kezeskábas pizsit venni, meg ki lett adva a parancs a nagyinak, (aki hála az égnek szabin van ) hogy sos pulcsikötésKép mi is minden cuccot kinõttünkKépKép ennem örülök is meg nem is.
Laura, nem semmi! kitartás, te szegény! Petinél a maximum fél 12 volt este, de mi már dõltünk jobbra-balra. Ja, ettõl függetlenül kelt 1/2 6-korKép

Tikk: 6 napig volt betec szegény Hannus?

Azok a ronda fogak, mindenkit kínoznak!!! Kép
Mennem kell, rikoltoznak a fiúk, hogy megunták a fürdõzéstKép

Puszi: Ladanyikata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Rebi: asszem találkoztam veletek a babaponton Kép MEgyek szavazni a gyönyörû menyemre KépKépKép

Mi most értünk haza. Haverokkal randiztam a Nyugatinál. És vettünk Balunak cipõt! Kép

Most megyek etetni Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tikk!

Apa tuti nem bánná Kép ,de én még regenerálodni szeretnék. Vili még csak 11 hetes lesz pénteken.
Idén Vili az ajándék Kép Tavaly még étterembe is elmentünk, idén ez már nehézkesebb.

Ma én is kiválogattam a kinott ruhákat. Vili az elso szériá rucit még a pocimban kinotte, a másodikat meg most és persze a tundéri meleg rugik alig voltak rajta a kánikulában.
Szerencse hogy én csak egyet vettem (és az még jo) a tobbit kolcson kaptuk meg orokoltuk, és már pocaklako aki ujra hordani fogja oket!

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Rebi! Tündéri a kép, én is megtaláltam és küldtem egy szavazatot neki.KépKép

jóéjt

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Hát, ez a mai nap úgy látszik nem megy/ment nekünk.

Képzeljétek, nekem letört a fogamból egy darabka. KépKépRáadásul az elsõ fogamból.KépKépKép Szerencsére nem fáj, mert úgy emlékszem régebben már gyökérkezelve lett a fog. Úgyhogy holnap fogászat, de sajna nem biztos, hogy tud fogadni a dokinéni.

Hanga is kinõtte a ruháit.Kép De szerencsére találtam egy unokatesótól megörökölt polár kertészgatyót pulcsival, úgyhogy ma az volt rajta, amikor kimentünk.

És ráadásul teljesen félrebeszélek ma, mert nem is két hónap múlva lesz a kétéves h.évfordulónk, ahogy Corynak írtam, hanem egy hónap múlva. Meg vagyok ettõl a hirtelen õsztõl zakkanva...

Jáhneszter, Ladányikata,
üdv itt!KépKépKép

Jáhneszter,
tudnál egy kicsit többet írni magatokról?Kép

Laura,
szorítok, hogy Romi visszatérjen a megszokott kerékvágásba.
(A Milupának a Gyermekálom Tejbedarapép Gyümölcsökkel ISTENI!Kép)

Na, ma adtam estére egy Viburcol kúpot Hangának. Kíváncsi vagyok mi lesz. Aki használja ezt a kúpot: milyen gyakran/nap? mikor van meg a hatása?

Üdv
Szila

Ui: Itt a táblázat Jáhneszterrel és Ladányikatával kiegészülve!Kép

Ui2: Honnan veszitek ezeket a klassz képeket?

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Ladányikata Peti 2001. október 17. Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker.
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Sylvike Bence 2002. január 9. Budapest, SOTE I. Budapest, Kelenföld (XI.)
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Szabó Borbála (Borcsa) Bátor 2002. február 25. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Évi Csongi 2001. Március
Jáhneszter(sztike)
</pre>
szila
 
 


Sziasztok!

Boldog házassági évfordulót!!!

Betegeknek: Kép Kép Kép

Tikk! Helena 4 napig almát kapott, nem nagy sikerrel (max. 4-5 kiskanál), tegnap az elsõ kiskanál anyatejes õttkrumplit kiköpte, a másodiktól majdnem megfulladt. Ma összesen kb. 1 kiskanálnyi barackot evett meg kb. 12 részletben, folyamatos fintorok és nyelvvel kiköpésekkel tarkítva, így most pár napig hanyagolni fogom a hozzátáplálást.

GOrsi! Peti milyen ügyi! Legyél büszke rá és örülj neki! Helena még csak kb. naponta 1-5x fordul hasra, és valamiféle kúszást produkál 5cm/óra, vagy -5cm/ óra nagy nyögések közepette. Vissza még nem tud fordulni és az eészet kb. 5 percig tudja sírás nélkül elviselni. Hát itt tartunk.

Mi kaptunk vastag harisnyákat még korábban. Most aztv adom Helenára. Van köztük egy csíkos is, olyan kis édes benne.

Laura, Zsuzsi, Bogáncsi! Most már tényleg csak jobb idõk következhetnek rátok!

Henke! Nagyon irígy vagyok a házért, hajrá a vezetéssel!

Laura! A tejbedarapépet és az összes ilyen reklám mintát én ettem meg (por formájában, tök finom volt, emlékeztetett a hajdani 50 filléres tejporra), mert ezekben tej van, amit a babák nem ehetnek 1 éves korukig, mert az egyik fõ allergén. De mivel mi ekcémásak vagyunk, így Helena csak 1.5-2 évesen kap majd tejet. Gondold meg.

Norci! Nálunk meg pont én szeretnék már babát. Kép

Virág, mi a Rákóczi úti Libri Könyvpalotában vettük, de már talán 2 hónapja.

Jó éjt mindenkinek és kellemesebb napot holnapra!

Menta
menta
 
 


Sziasztok!
Mi is kezdünk fázni, ráadáasul ma van a 3. nap, hogy nincs meleg víz karbantartás miatt. Brrrr. És mivel csak zuhanyzónk van, apa és én megfagyunk alatta. Még jó, hogy Petinek tudok vizet melegíteni.
Tegnap volt nálunk a védõnõ. Azt mondta, hogy el vagyunk késve a hozzátáplálással, 3-4 teáskanál gyümi az semmi, jó lenne ha 100gr-ot belediktálnék Petibe, persze délben fõzeléket is ennyit, stb. Természetesen mindig szopi elõtt, hogy jóllakjon a baba. Udvariasan mosolyogva végighallgattam és próbáltam nem bevágni az ajtót mögötte.
Peti legújabb akciója, hogy az ágyon fekszik hason, félig kinyújtja a kezét, úgy támaszkodik és üti a fejét a matracba (bólogat nagyokat). Nem tudom, honnan veszi, mindenesetre a földön szerencsére nem csinálja. Este apával mi is csináltuk, középen a gyerek feküdt és kiröhögött minket.Kép Aztán bemutatóba csinált vagy 2-3-at és várta, hogy akkor megint bólogassunk és megint nevetett. A könnyem is kicsordult a sok röhögéstõl, a fejünk meg fájt utána.Kép

Ne haragudjatok a kisregényért, elfelejtettem, hogy eredetileg mit akartam írni.
Menta
Én nagyon büszke vagyok a kisfiamra és persze odavagyok érte.Kép

Szebb napot kívánok!
Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Gorsi: Balu is bemutatózik, csak neki az jön be, ha rázom a fejemet, és ettõl lobog a hajam Kép Ettõl persze úgy néz ki, mintha álladnóan nemet intene KépKép
Nálunk szerencsére idén nem zárják el a melegvizet, de átérzem a helyzeteteket Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok!

Eszter, Kata! Üdv az osztályban! KépKépKép

Cory! Milyen cipõt kapott Balu? Zárt cipõ vagy szandi? Én is nagyon fontolgatom már, egy szandált már fel is próbáltam Árminra, de cipõt nem tudom, hogyan kell venni! Kép Mennyivel legyen hosszabb, mint a lába? És Balu mit szólt hozzá? Már hordja valahol?

Gorsi! Jópofa dolgokat mûvel Peti! Kép Szerintem ne aggódj, hogy a padlón fogja-e csinálni, szerintem nem! Ármin is akkorákat vetõdik hátra, állásból a párnékra és röhög, de a padlón egyszer sem próbálta még!

Virág! A Nagyvárad téri metró könyvesboljában 2 hete még volt... (nem volt viszont már az enneagram akkor sem, mikor tõletek hazajötttem) SZóljak Andrásnak, hogy vegye meg nektek és eljöttök érte?

Laura! Nagyon megértem a dühödet! Gondolom, konyhát is kerllett takarítanod azonnal Kép

SZila! KépKépKép szégyellem, de a szülés óta még én sem voltam fogat ellenõriztetni, pedig biztosan nem ártana! Azt iszem, be is jelentkezem!

Menta! Látod, mi még mindig nem járunk sokkal elõrébb a hozzátáplálással Kép Én is kértem csekket a Ligához! És én is úgy szerettem azt a kiszacskós tejport!KépKép

Norci! Hát, igen, most Vili nagyon kicsinek tûnik a már álló, mászó gyerekekhez képest, aztán lehet, hogy mire valóban iskolába mennek, õ lesz a legmagasabb KépKépKép

Ármin számára lassan nincs lehetetlen, mindenhová eljut, ahová szeretne, a kisebb bútorokat toligatja maga elõtt, pakol, és persze mindig ott, ahol nem látom, úgyhogy fél pecenként rohangálok utána! Na, nem panaszként mondom! KépKépKép

Viszont nagyon fáj a fejem, és egyébként is már néhány napja vacakul vagyok! EZt panaszként mondom! KépKépKép

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Márti: zárt cipõ. Ugyanaz a típus, mint Henke Barnijáé Kép Falcon, és direkt elsõ cipõnek való. Még nincs benne betét, hanem hagyja, hogy magától alakuljon ki a talpboltozat, és az orránál szélesebb, mint a normál cipõk, hogy a lábujjaik elférjenek kényelmesen. Balun csak tegnap volt, míg hazajöttünk, meg utána itthon, de nem tudott benne felállni. Ebbõl 20-as kellett Balunak. A 19-es is ráment a lábára, de már semmi hely nem volt elöl benne (megnyomkodtuk az orrát, mert elég puha), így 20-as lett. Ez még kicsit nagy, de most még úgyis csak az utcára kell, ahol meg õ még nagyrész babakocsiban van. Nagyon furcsa, mert így nagyon nagy lába lett hirtelen Kép
Jobbulást!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Off
Márti, Virág! Nem tudom melyikõtök keres enneagram-könyvet és pontosan melyiket, de nekem van egy, amit oda tudok adni.
Andi

Andi
andi3
 
 


Cory!
Az a neve, hogy Falcon cipõ? Minden gyerekcipõ boltban van? Amiket írtál róla, az nagyon jól hangzik! Sajno Barni cipõjét nem láttam, mert május kp-én találkoztunk utoljára (és elõször) és akkor még nem volt cipõje! De a következõ talin (szánkót ki hoz? Kép) megnézném mindkettõjükét szívesen!

Andi!
Én mondtam Virágnak, hogy láttam egy olyat, aminek vmi olyasmi volt a címe, hogy Gyermekek enneagramja, azt ígértem neki, hogy a bolban leírom a paramétereit, de már nem volt! És köszi! Kép És nekem nincs a profilomban mélcím, de akor 24-re zívesen betársulunk az ünneplébe! Mit vigyünk a batyunkban? neth@posta.net

Márti+Ármin
márti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?