Új privát üzeneted érkezett!

Tamara már nem fér rá :(

Úgy túl hosszú az aláírás.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttem a dokitól,csupa jóhír:) Minden rendben van.Most megyünk a házikóhoz,meg fürdeni a balcsiba,már 21 fokos:)
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Puszi:Anita
anita23
 
 


Próba

KépKép
KépKép
krisztám
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Végre ideértem és megpróbálok képeket feltenni a Milán keresztelőjéről és a tegnapi buliról is(haverja keresztelője)

Ildikó!
Jók a képek.Hogy sikerült a tali?Pici abád jól van?Ti hogy vagytok?Dávidka hogy érzi magát ebbe a melegbe?Köszini a Milán a puszit.Mi is puszilunk benneteket :P

Nóra,Krisztám!

Jók ezek a csíkok :D Ügyik vagytok.Veletek mizus?Hogy bírjátok ezt a jó időt?Strandolt már valaki?

Na akkor teszem fel a képeket :twisted:

Többiek merre vannak?

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Kép
Milánka a játékokkal

Kép
Itt kiabál

Kép
Vigyori

Kép
Csajozott

Kép
Autózik

Kép
Huncutkodik
raczbetti
 
 


A többit késöbb mert nem hagy a Milán.

Puszi addig is!

Betti
raczbetti
 
 


Kép Milán tortája a keresztelőn
Kép Velem és az egyik hódolóval
Kép Mamáékal Kép Még egy kép
Kép Motorozok
Kép Tortám a tüzijátékkal
Kép Belenyúltam a tortába

Ezek lennének.

Puszi Írjatok!!!! :evil:

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Bocsi egyik 2x ment :oops:
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csak a Betti miatt irok :( mert nem maradt már energiám ide is írni,holnap majd pótolom. Jól telt a hétvége,remélem Kriszti is megerősít ebben,és képekkel is jövök majd.


Betti!

Köszike a sok képet,nagyon szuperek.!

És Milánka nagyon aranyos kisbaba a fotokon is!

Most megvettétek végül is a Fisher Price-os járás segítőt? Már megint gyűjtögettem egy Pampers-es kódot(direkt 4-est vettem :roll: )igaz most Liberóból betankoltam egy csöppet,de ha kell a kód szólj!

Mennyi szép játékot kapott nem semmi,és van látom járgány is bőven,nem fog unatkozni,ha nagyobb lesz.

Jól néztek ki a képeken!!!!!!És a torta is nagyon guszta,olyan maradandó a kép vagy megettétek???? :oops:

Ja és jó a hajad! :wink:

Majd holnap jövök.puszika!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hát nem írtok?Mi van veletek?Írjatok csajok.

Ildikó!

Nekem sem volt erőm és kedvem írni de azért összeszedtem magam és írok :)
Köszöni a Milán a dicséretet és én is.Nagyon jól sikerült a keresztelő.Bár eléggé elfáradtunk mire vége lett :?
A fisher price-os járássegítőt a Milán kapta keresztelőre egyik barátunktól :P Nagyon szupi és imád vele játszani.De azért még gyűjtöm a vonalkódokat a játékokra.Köszi hogy gondoltál ránk és olyan pellust vettél :D Ha nekünk adod nagyon megköszönjük.Egyeztetünk nektek mikor jó :wink:

Torta nagyon szép és fincsi volt.Mindenkinek tetszett és ízlet is.Sajnáltam énis mert olyan szép volt,de hát semmi értelme nem volt eltenni :roll:

Veletek mizus?Jól vagytok?Meleget hogy bírjátok?Picurjaid?Vannak új cuccok ha érdekel :wink: Privibe a többit!

Megyek aludni.Jó éjt!

Betti

Játéka az van bőven.Szét is tud pakolni rendesen.De a lényeg hogy jól eljátszik velük.Nagyon szeret minden zenélő játékot :P
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Emlékszik még vki ránk? :D

Máig adtam haladékot magamnak, hogy jelentkezzek, mert már igen hiányoztatok!
Most alszik a kisördögöm! :wink: Bár ma ötkor fújt ébresztőt.... Még mindig nem a jó alvásáról híres a csajszim! De vmitől kezd javulni a helyzet, mert már csak ritkán vagyunk fenn éjfélig....
Most jön a második fogunk, az elsőt se lehet még teljes fognak nevezni, mert csak max. a fele van kinn.... :lol:

Amúgy eszméletlen milyen fejlődésen ment keresztül Dorka... Olyan gyorsan, hogy még magamhoz sem tértem igazán... Egyik nap felült, kb. 2 hét múlva felállt, rá 2 hétre meg már mászott, most meg már araszol a kanapéba kapaszkodva és gyakorolja a popsira huppanást és a gugolást..... Hatalmasat bővült a szókincse is! Minden érdekli.... egy pillanatra sem lehet szem elől téveszteni, mert állandóan éri vmi....

Felébredt....remélem azért be tudom fejezni.... bár nem tudom, hogy a többi gyerek milyen, de Dóra mindig csinál vmit, amivel lezúzza magát. Tegnap is megkérdezték a védőnőnél, miután Dóra megállás nélkül ugrált, rugózott a kezemben, egy pillanatig sem maradt nyugton, hogy ugye KISFIÚ! :lol:

Vezetést nemigen van alkalmam gyakorolni, bár már 2x garázdálkodtam a faluban.... De a következő taliról reméljük nem maradunk le.... Nekem úgyse sikerül semmi sem.... Gondoltam, ha már nálunk nem lesz, átmegyünk Vecsésre Tücsökzenére (bár nem tudom az mennyi idős kortól van, mert nálunk 9hótól tartanak vmit....), de hát ott is szünet.... A gyömrői babaúszásos oktatásról is lecsúsztunk.... Kezdek pipa lenni.... Amúgy merre van az uszi? Csak pár nagyobb dolgot ismerek Gyömrőn... pl. okmányiroda, a tó, idősek falva.... Lehet vmi ilyenhez kötni?

Nincs vmi jó ötletetek / bevállt recept csalánkiütésre? Fogalmam sincs mitől lehet a Dórin... már csak az izzadásra tudok gondolni.... Bár nem fokozódott erre a kánikulára....

Megpróbálok még kicsinyíteni képet....

Puszika, Dorka és Jutka

Kép

Kép
jatka
 
 


sziasztok!

Jatka!
Jaj,de örülök,hogy jelentkeztél!
Remélem mostmár nem bújtatod soha többet ilyen hosszú ideig szépséges ( és igen ügyes) menyasszonyunkat a hódólója elől :wink: :oops:

Nagyon ügyes,hogy már ennyi mindent tud,le a kalappal!És egyáltalán nem kisfiús,hogy nézhették megint kisfiúnak?Attól mert mozgékony????................... :roll: Dávidot meg kislánynak nézték annakidején :D

Olyan édes mindkét képen,(nagyon cuki az a kalap!-ruhamániás vagyok :oops: és főleg sapiimádó!)


Csalánkiütésre én rázókeveréket kaptam, "meleg" kiütésre a Sudocremet olvastam valahol,nem adtál neki mostanában olyasmit amitől kiüthetett? (citrusfélék,eper,málna stb????)Mert akkor gyanítom,hogy a melegtől van,de Nóra a topik doktornő meg a Kriszti,kérem nyilatkozni csalánkiütés ügyben!!!


Betti!
Jövőhéten pénteken elmehetnénk usziba,ha gondoljátok Gyömrőre?
Jatka gyertek ti is,jöhetnétek mások is.(Anett,Andi,Anita,Nóráék,Judiék........)
Majd elviszem a vonalkodót,de ha véletlenül nem jönne össze,akkor elpostázom.

Most egy pár képet felrakok,de másra nincs időm.
Ilyen jól éreztük magunkat a Krisztiékkel:
A két fiú az ágyneműtartóban:(Kevin és Dávid)
Kép
Ketrin és Dávid az állatsimogatóban az Állatkertben:
Kép
Vasárnap lubizni voltunk a strandon:
Kép

Még nagyon sok van,majd az oldalunkon folyt. köv.

Nem voltunk tegnap az utolsó Cinimuzsikán,mert elmentünk apával kamionnal Tatabányára,csak angolon voltam délután :wink:
Milyen volt? volt valaki közületek,Nóra?Anett?Anita?

Sok puszit küldök Mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi, Ildi, Nóra, Betti! Köszönjük szépen! Kedden 6-kor érkeztünk meg.Nagyon klassz volt minden, csak én pont megbetegedtem mikor indultunk , fájt a fejem , torkom, köhögtem , fújtam az orrom.Ráadásul meg is jött a 3. nap.Vikiék hálistennek nem kapták el tőlem. Klassz volt a kaja is, csak mindenkinek hasmenése lett a végére.Na nem olyan drasztikusan...
3 medence volt, 2 gyerek 1 mélyebb, volt "miniclub", minidisco ,de sajnos a Viki nem akart egyszer sem menni. Pedig jó lett volna egy kicsit kettesben lenni a párommal. Így is tuti volt, mindegy.

Ildi! Nagyon édesek a képek! Nemsokára vehettek Dávidkának is egy kismotort. Látom megy a pancsolás is.
Hogy érzed magad? Rakhatnál fel képet megint a pocidról.

Betti!Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő, a képek zseniálisak.A torta is nagyon jó. (hól és mennyiért és mekkora?)Írj , ha jön vmi úldonság.

Szia Jutka! Nagyon édes kis dundi a Dorci és mekkorát nőtt.Kész csajszi lesz lassan.Kérdezted az uszit és pontosan az idősek falva mellet van , amit ismersz is.

Mi benne vagyunk az uszis programban!!!
Mennem kell , du. raok fel képeket. Puszi mindenkinek.

Jaj majdnem elfelejtettem, hogy próbálkoztam írni Nektek a szállodából, be is léptem a babanet társalgóba, de az arab írás miatt- gondolom- a jelszót beírni nem sikerült. :(

Szilvi
nsyl
 
 


Szia Szilvi!


Örülök,hogy újra köztünk!!!!Hú,nagyon irigykedtünk ám itt a csajokkal..... :oops:

Sajnálom,hogy lebetegedtél :cry:


Nagyon klassz lehetett!!! Hogy viseltétek a repülő utat?

Ja és a fényképeket nem ám elfelejteni :wink: :D :D :D

Bocseszka,hogy kihagytalak a felsorolásból :oops: (tali),de nekem természetes volt,hogy jöttök:wink: :wink: :wink:

Erika????Neked nincs kedved csatlakozni? :wink:

Csak a Szilvi kedvéért:
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Dóra itt alszik mellettem a hintában, így tudok még eccer írni..... :D:D:D

Ildi!
Asztamicsodapoci!!!!!! Kép
Sárgulok is az irííííígységtől! :D:D:D
Mi is köszönjük a bókokat!!!! Hát Dóri eléggé őrülten viselkedett a védőnőnél... De nekem nem fura...mindig ilyen! :lol: :mrgreen:
Uszis tali? Azt hiszem nekünk is jó eddig.... De még nem ígérem 100 %-ra! Beparkolsz majd nekem? :lol:
Semmi olyat nem kapott a Dóra amitől kijöhettek a foltok... vagyis mindent leteszteltem...

Erika!
Üdv közöttünk! Még nem sikerült mindent visszaolvasnom...de a "dél-tepsiről" én sem hallottam sok jót.... Sőt! Most hallottam egy rémséget.... :cry:

Betti!
Mi is gyűjtögetjük a kódokat! :lol: A torta minket is érdekelne! :) Naon jók a képek Milánról!

Szilvi!
Sajnáljuk, hogy nem tudtad felhőtlenül élvezni a nyaralást.... :(
Köszike!
9,6 kg a csajszim és 75 cm. De még én is megmérem a hosszát....

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Szióka!

Nem micsoda poci......
Micsoda combi,sajnos!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: Nagyon előnytelen a combom rajta,most néztem csak igazán.........kár,hogy nincs szerkeztő mód,mert nyomban kitörölném :oops: na de ez van,ez a tömör valóság,nincs mit szépíteni,kezdek bálnásodni.........

Parkolást megoldjuk! :wink:

Én is imádok parkolni különben Kép
azért kaptam ilyen mini autót :roll: :roll: :roll:
neked mekkora?

CSalánkiütés :(
Akkor inkább melegkiütés,,arra meg a Sudocrem.

Egy két cikket kimásolok,hátha érdekel:
LIBERO oldaláról:
Melegkiütés Sokan hajlamosak túlöltöztetni az újszülötteket, illetve túl szűk ruhákat adni rájuk, attól félve, hogy megfáznak. Ettől a csecsemő kényelmetlenül érzi magát, és piros melegkiütés jelenhet meg rajta. A kiütések gyorsan elmúlnak, ha lazítasz a kicsi ruházatán, és hagyod a baba bőrét normális hőmérsékletűre lehűlni.

Fontos megjegyezni, hogy a baba "belső hőmérője" az első életévben még nincs teljesen kifejlődve, ami azt jelenti, hogy a kicsik nehezebben szabályozzák a saját testhőmérsékletüket. Ezért öltöztesd gyermekedet a levegőt könnyen átengedő ruhákba, és ne adj rá túl sok réteget. A legjobb, ha pamutruházat érintkezik közvetlenül a bőrével. Kerüld a szintetikus anyagból készült ruhákat.

Gabi mami klub:

. - Beérkezés idõpontja: 2006-05-15

Kedves Judit! Egy szerintem enyhének mondható bőrproblémáról lenne szó 5 hónapos kisfiamnál. Már mutattam az orvosunknak de azt mondta nem kell vele foglalkozni majd elmúlik. Én mégis szeretném ha valamit tehetnék annak érdekébe hogy elmúljon. A kis bőrén a kisfiamnak néhol ki van száradva a bőre. Emellett máshol még ha melege van akkor pedig kipirosodik ott. Szeretném ha esetleg tud valamilyen krémet ill. bármit javasolni azt megköszönném. Köszönettel: Anita

Kedves Anita! Ha a folt száraz, egybefüggő, érdes felszínű akkor valószínűleg ekcémás elváltozásról lehet szó. Ennek megoldása a hidratálás, így naponta többször kenje be a foltokat popsikenőccsel. Ez idő alatt a babát csak gyógyszertári fürdetővel fürdesse. Ha továbbra sem múlnek el a foltok meg lehet próbálni egy ekcémára készített krémet, ami nagyon hatékony, nem tartalmaz hormont, csak sajnos elég drága. A neve Elidel, amit receptre felíratva olcsóbban megkap a gyógyszertárban. Valamint érdemes végiggondolni, hogy mi okozhatta az ekcéma, vagy száraz bőrterület kialakulását. Milyen bőrrel érintkező változások történhettek az utóbbi időben. Pl. mosószer, öblítő váltása, babafürdető váltása, étkezés beli változás... Ha az elváltozás apró, piros pöttyök formájában jelentkezik, olyan területeken, ahol a baba megizzadhatott ( pl. hát, nyak, hajlatok), ezt melegkiütésnek nevezzük. A pöttyök melegben pirosabbak, hűvösben kevésbé. Erre megoldás a hintőporozás, valamint érdemes a babát vékonyabban öltöztetni. A melegkiütés hintőporozásra pár nap alatt megszűnik. Üdvözlettel, Kocsisné Ötvös Judit


. - Beérkezés idõpontja: 2006-03-27

Kedves Védőnő! 6 hónapos kisfiam hasán két nappal ezelőtt apró pici piros pöttyök jelentek meg. Melegkiütésre gyanakszom, de hiába öltöztettem egy réteggel kevesebb ruhába, ez nem múlt el. Láthatólag nem viszket neki, meg nem is zavarja. Esetleg lehetséges-e hogy mégsem melegkiütés, hanem ételallergia? 6 napja kezdtem a hozzátáplálást, eddig almapépet kapott egy pár csepp naranccsal. Egy pár kanál joghurtot is kapott, de azt csak egy napig, kis kostolóba, de nem a \\\"joghurtnap\\\" után másnapján jeletkezett a kiütés, hanem 2 nappal utána. Válaszát előre is köszönöm. Üdvözlettel: Kovács Péterné

Kedves Kati! Az ételallergia általában az egész testen kiütésket okoz, és mindig az allergiát okozó étel elfogyasztása után jelentkezik. Így biztosan nem allergia, hanem ahogyan Ön gondolta, melegkiütésről van szó. A kiütések területén hintőporozza a bőrt, és továbbra is öltöztesse vékonyabban a babát. A kiütések elmúlásáshoz szükség van néhány napra, de a hintőpor biztosan javítani fogja a folyamatot. Ha kisfia hajlamos a melegkiütések kialakulására, ahogyan melegszik az idő, de különösen nyáron, kezelje az izzadékony területeket már megelőzés képpen hintőporral. pl. has-, hát bőre, hajlatok, pelenka gumis része körüli terület Üdvözlettel, Kocsisné Ötvös Judit


Remélem segítettem valamit!

Na puszika!

Hétvégén nem leszek,megyünk a Balcsira.

Sok pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!

Nem toom mi bajod van a combjaiddal?!?!?! Nekem alapból ilyen... Akkor én BÁLNA vagyok???? :lol: :lol: :lol:

Astra kombink van! Hááát... A héten már tolattam is, vhogy tökéletesre sikerült.... Ne kérdezd hogyan! :)

Mindig segíccc nekem! :lol: Nem is tudom, hogy bírtam ki ilyen sokáig távol! :lol:

Lépek porszívózni amíg alszik Dorka, mert fél a porszívótól.....

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Jó reggelt!

Jutka!
Ugyan má.........semmiség! :lol:

Parkolás :P
Na látod ,inkább neked kell segíteni nekem. :wink: ráadásul kombi????

Méghogy te bálna???? Kép

Dávid is félt a porszívótól,de ő fel is ébredt rá,úgyhogy csak akkor tudtam porszívozni,ha elvittük itthonról :( mostmár jobb a helyzet.

Na én meg megyek pakolni,mert nemsoká indulunk a Balatonra!

Mindenkit puszilok és írjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok,de valahogy az írás még mindig nem megy.
Nem vagyok teljesen tuti,talán,ha túl leszek rajta majd megírom.
Viszont olvasgatok szorgalmasan:)
Találtam valamit az egyik topikban,annyira megtetszett,hogy gondoltam bemásolom ide:
Két kis magzat beszélget egy anya hasában:

- Te hiszel a születés utáni életben?
- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?
- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.
- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.
- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.
- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.
- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?
- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk...


Sok-sok puszi nektek!!!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok csajok!

Sajna énis úgy vagyok az írással mint a Nóra :cry: Nagyon nincs erőm és kedvem írni.Talán azért mert fel kéne öltözni és sok felé ronhangálni én meg még itt ülök.Na de mindjárt hozzá fogok a dolgokhoz mert el vagyok nagyon maradva.Rengetek helyre kéne mennem.Majd megpróbálok ma írni mindenkinek.

Vannak jó cuccok ha érdekel valakit :wink:

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Kép fürdőzés Kép jégkrémet evett, ez a kedvenc képe Kép fürdőzés Sziasztok Lányok!

Ildi! Nagyon nagy már a pocid, Dávidkával is ilyen volt? Gyorsan nő az a babuci ott bent.
A repülést élvezte a Viki, csak leszálláskor dugult be nagyon a kis füle, akkor be is fogta és nyafizott egy kicsit.A tapsolás a landoláskor nagyon tetszett neki, hát a kaja,az viszont nem.

A képek: Kép Az a finom nyami Kép ez már finomabb Kép napozás
nsyl
 
 


Valamit elszúrtam, bocsi és még lemaradt vmi. Kép ezen a képen látszik a házunk Kép egy kis szuvenyír
Remélem tetszenek a képek
Puszi, sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok mindenkinek válaszolni igéretemhez híven :) Milánka és az apukája éppen alszanak és kihasználom a szabadidőmet :twisted:

Jatka!

Nagyon édes a lányod a képeken.Milyen nagy lett :roll: Milán most volt 7.8kg.Pampers pontokat mire gyűjtitek?Vagyis milyen ajándékra gyűjesz?Mennyi pontotok van már?Gyere sűrűbben és írj!

Ildikó!
Uszi pénteken nekünk elvileg jó,de nem tudom apa dolgozik e.De ha dolgozik akkor megoldjuk az utat busszal :)
Nagyon jók a képek amiket feltettél.Pocid is nagyon szépen növöget :wink: Nem is vagy kövér ne hülyéskedj már :evil: Akkor mit mondjak én?Hozzám képest a viziló egy pici állat :cry: Balcsim mit csináltok?Mentekek pancsizni?Írígyellek.Jó időtök van :P Hát én idén így nem szeretnék strandra menni.Sajna addig már nem fogyok le :evil:

Nóra!
Remélem semmi komoly bajod nincs!?Ha lesz kedved azért majd írj!!!!Jól vagytok?Mit csináltok ebbe a melegbe?

Szilvi!
Szupik nagyon a képek!Úgy írígykedek mert eszembe jutott a nászutunk Tunéziába :roll: Nagyon szupi volt.Ti merre voltatok Tunéziába?Milyen volt a szállás?
Milán tortáját Nagykátán csináltattuk.Kicsit messzebb van de megérte elmenni.Monoron 8000Ft lett volna ez a torta,de Nagykátán csak 4000ft.A4-es nagyságu volt és kb 24 szeletes.Nagyon finom volt.Miénk feketeerdő volt :D
Vannak új cuccok.Megírom privibe hogy mik vannak és mennyiért :wink:


Anett,Andi veletek mi van?

Remélem senki nem maradt ki.Írjatok ti is.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Én mindig dolgozom, legalábbis úgy érzem. Elvileg több szabadidőm kellene, hogy legyen, mert Tami nyaral anyáéknál, Szonja még alszik napközben, de nem nőtt mégsem az üres percek száma; szerintem, vagy időörvénybe kerültem, vagy egyszerűen betörtek hozzám az időrablók. Másnak is van ilyen problémája?
Szóval, ha a 30.-ai péntekről van szó, sajnos nem tudunk menni, mert azuramnak diplomaosztója lesz. Itt a barátokkal ünnepelünk, majd hazautazunk és a családdal is elmegyünk enni egyet.
Javaslat legyen szerdán 4 körül /hőség miatt/ játszóterezés. Bár meg van az esélye, hogy még akkor is nagyon meleg lesz, de mi kint szoktunk lenni Szonjussal egy kicsit. anett
kállai
 
 


Szilvi!

Én még nem láttam a lánykáról képet, de nagyon szép!

Ildi!
Csak nem kamionozik a férjed?

Betti!
A felöltözéssel az ügyek intézéssével pont így vagyok. Bár ma reggel hétkor már bevásárolni voltunk, mivel Szonja 4:41 -kor ébredt! :twisted:

Nóra!
Nekem nagyon bejött a kis írás! :D

Jatka!
Mennyi idős a kis Dorka? Nagyon édes!

a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Mi viszonylag jól, bár Lőrincnek nincs túl jó étvégya (pedig egyébként rengeteget bír enni), van olyan nap, mikor gyümölcsön kívül semmi mást nem hajlandó elfogadni. És neki is van meleg kiütése, nagyon sok. Szerencsére őt nem zavarja, nem szokta vakarni, csak én csinálok belőle ügyet.
Sokat vagyunk az udvaron, ott is főleg a medencében hűsölünk.
A héten kapjuk a 18 hónapos oltást. Volt valakinél az oltásnak utóhatása?

Múlt héten szerdán vizsgáztam forgalomból, sikerült!!! Olyan jó túl lenni rajta! Viszont a jogosítványhoz hozzá jutni egyáltalán nem olyan egyszerű.... brrr....!

Szilvi, nagyon jók a képek! Annyira klassz lehetett!!!!

Ildi, milyen szépen nő a pocakod! Már kismama ruhákat hordassz?
Köszi a meleg kiütéssel kapcsolatos tanácsokat!


Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Na sziasztok!

Itt vagyok! Nagyon jó volt a Balatonon,szép időt fogtunk ki,jó meleg volt a víz és hideg a sőr :wink:

Itt egy pár kép:
Ilyen időben indultunk pénteken:a Gyömrőin állt a víz,a kocsik alíg mertek belemenni:
Kép
Azért kialakult mire odaértünk,és fürödtünk is.
Kép
Sokat játszottunk:
Kép
Siófokon sétáltunk szombat este,nagyon szép parkot alakítottak ki a sétáló utcával szemben:(Jókai park)
Kép
Találtunk egy nagyon jó játszóteret is:
Kép
A csuzda volt a legmókásabb:
Kép
Így imádott a keresztfiam:
Kép
Dávid is kapott kendőt a hétvégén,annyira tetszett a Bencié:
Kép
Így kidőlt strand után,leesett a feje ,de nem lehetett hátradönteni,mert akkor balhézott:
Kép
A tökéletes férfi test:
Kép



Nóra!
Olvastam már valahol ezt az írást,de még mindig tetszik,naon jó,ténleg!Remélem hamarosan bellendűlsz,mert hiányzol!

Betti!
Na ne,legalább neked legyen kedved írogatni,mi lesz így velünk?
Pénteken viszem a kódot,majd legközelebb meg a kis menyemnek :wink: oksi???

Elmegyek értetek pénteken,ha gondolod,úgyis útba esik.

Nekem öblítő kellene majd,olyan mint a múltkor (ezért kár privit irnom :wink: )

Jatka!
Már megint eltűntél!Ez már fegyelmi!!!! :roll:

Szilvi!
Hú,de nagyon jók a képek!!!!!
Viki nagyon tűneményes kislány,olyan bájos! Nem akartak megvenni titeket egy tevéért???? :wink: :wink: :wink:
Még mindig nagyon irigy vagyok........ :oops:

Az a légifelvétel naon komoly,talán Vecsés van rajta felülnézetből?

A pocim Dávidkával még nem látszott ennyire ,de már nem emlékszem.........,pedig akkor már 63 kg voltam(te jó ég!!! :( ) és 55-ről,most meg 65 vagyok "még csak"kevesebbet híztam jóval ketteskével.

Anett!
Ne is mond az időt,én mindig küzdök vele.........valaki találja már fel végre a 48 órás napokat!!!!!!!!!!!!!!

Nekem nem jó a szerda,mert egy másik topikban is irogatok,velük találkozom ,és nem biztos hogy visszaérek a Vároligetből,mondjuk vannak egy páran rajtam kivül a csapatban,hátha van olyan akinek jó ez az időpont. :roll: Esetleg jövőhéten szerdán?

Amúgy gratulálok a férjednek a diplomához,így ismeretlenül is! Kép
Jó bulizást nektek a hétvégére!

Szerencsére nem "úgy" kamionozik a férjem,hogy külföldre járkál, (saját kocsival nem cégnél) hanem csak itt belföldön,többnyire Tatabányára jár a Kriszti férjének a cégéhez. :wink: (onnan ismerjük egymást)
Vaskereskedelemmel foglalkoznak,de csak belföldre szállítanak.(csak vasat)

Andi!
Neked is nagy nagy gratula!Kép


Nekünk nem volt semmi utóhatása a 18 hós oltásnak.

Kedves vagy! Inkább azt mondom,hogy kismamás ruhákat hordok,még Dávidról megmaradtak a ruháim és a hugom is átpasszolt egy párat,de úgy konkrétan egy terhes farmerom van és egy kantáros terhes gatyóm,a többi inkább csak nagy méretű,de nem kimondottan terhes ruhák.
Olyan drágák ezek az igazi kismamaruhák,varrni meg sajna nem tudok. :oops:

Érdekes Dávidnak meg most van étvágya,(habár ebben a pár napban nem is annyira,)az a jó,hogy a gyümölcsöt elfogadja,sokat igyon aztán nem érdekes a kaja annyira.

Anita?Eszter?Judi?
Hol vagytok?





Na puszoka!Mennem kell! Ildikó
ilgya1
 
 


Remélem elnézitek ezt a kis bakit nekem! :wink: :wink: :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vagyunk!
Csak hétvégén vendégeink voltak Szentesről!

Meg készek vagyunk ettől a melegtől... Én amúgy is rosszul viselem... Dóra is jóval nyűgösebb....

Lehet pénteken mégsem tudunk menni, mert közben leesett, hogy szemüvegben nem akarok pancsizni, a lencsét meg nem valószínű hogy el tudom addig intézni, de megpróbálom!

A fodrászt így is most mondtam le... :(

Ebben a kánikulában mi sajna kihagynánk a szerdát is.... itthon is vacakul viselem a meleget.... Bocsika!
Jövő héten meg nem leszünk!

KÉREK ELTÁVOZÁSI ENGEDÉLYT!!!!!!

Megyünk pecázni 1 hétre a Kis-Dunára.... Végre!!!!

Ildi!
Drága vagy! De nem azért írtam kódot... Nem is tudom milyen játékot akarok....

Na ezt most gyorsan elküldöm, mert felébredtünk!

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort és megyek eltenni magam holnapra :twisted: Ma elég nyüzsis napom volt.4órát utaztam a Milánnal ebbe a melegbe mert árút kellett széthordani,de a jó az volt mikor hazajöttünk és fürödtünk a nagy medencénkba :twisted: Képzeljétek vasárnap vettünk egy szupi nagy medencét :P Képeket csinálok majd.Folytatom a mai napiról a beszámolót.Este vagyis fél 7-kor elmentünk a férjem haverjáéhoz névnapozni.Minden felszereléssel együtt ugyanis pizzát csináltam nekik.Jól bekajáltunk :) Holnap se unatkozunk és holnapután Pestre megyünk,pénteken pedig usziba.

Akkor hogy is lessz az uszi?Mikorra megyünk és ki jön?

Ildikó!
Nagyon jók a képek amiket feltettél.Szexi a fiad naci nélkül :wink: Szupi a játszótér is amit találtatok.Ez már új babakocsi?Sikerült végülis venni?Hasonló mint a miénk :P
Hát az írással nemtudom mi van de nem vagyok a legjobb formámba.Na de majd talán helyrerázódok :roll:
Kódokat köszönjük előre is.

Öblítő sajnos nincs :cry: Más jó dolgok vannak ha érdekel.Pénteken viszem ha érdekel :wink:

Szilvi!
Jöttök usziba?Üzit megkaptad?Amit kértél eltettem és ha kell még valami akkor szólj.Vannak megint újdonságok ha érdekel :?:

Többieknek is puszi.

Megyek mert hulla vagyok!Remélem talizunk az usziba pénteken.Írjatok addigis.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!Szilvi!(esetleg) anyóspajti!
Holnap jó nektek a 9 óra?Talán akkor még nincs annyira meleg.


(Vagy mikor nyit az uszi?Betti?)


Ez még a "régi" babakocsi,gondolkodom,hogy megtartom őket,nem fogok itt szenvedni vele,hogy árulgassam,semmi kedvem. :(
Még meggondolom,de ezeknek semmi bajuk sincs,sőt,alig használtam.

Akkor mivel jösz holnap? Ne menjek értetek?

NA puszi,akkor holnap talizunk!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás itt? :evil: Merre vagytok csajok,tessék írni.

Ildikó!

Nekünk jó a délelőtt bármikor.Szilvi írt privit.Egyébként 7kor nyit az uszi.Nem kell értünk jönni köszi :) Nagyon rendi vagy hogy segítesz,de elintéztem hogy ne keljen apának a kocsi.Reggel jön haza mert most éjszaka dolgozik.

Írjatok akkor hogy hánykor talizunk.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Betti,Szilvi!
Akkor legyen fél 10 kor az uszi előtt. Jó az nektek? :D

Majd reggel még benézek,de mindkettőtök száma megvan,ha úgy alakul hívjuk egymást,oké?

Szép éjszakát!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szilvi!

Ment válasz!

U.i:
Jutka!
El is felejtettem írni,hogy engedély megadva és szigorúan amint visszajöttetek várunk vissza ide a forumra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: és azonnali beszámolót kérünk,......................és kéretik vigyázni a kis Doreszqra,ne csípjék szét a szúnyogok a drágámat!És szép időt nektek és sok sok halat fogjatok! És pihizzetek jót,gondolunk rátok!!!!!!

Pusza:Ildikó
ilgya1
 
 


jó, ok
nsyl
 
 


Nekünk is jó a fél 10.Puszi jó éjt.

Holnap talizunk :wink:

Betti
raczbetti
 
 


Betti!

Szilvivel újabban 10-et beszéltünk meg,oké?

Lassan készülődünk mi is! :wink:

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszajönni hozzátok,oké?
Tényleg nem jó valami:(

Úgy tudnám jellemezni,hogy ilyen nyári depi lehet és attól van,hogy összesűrűsödnek a dolgok.
Kert is meg lakás is + még a gyerekek.Na meg jó lenne néha elmenni is valahova...

Szóval bocsika mindenkitől!!!!!

Előre elnézést kérek azért is,hogy ma nem fogok mindenkinek külön írni,mert hulla fáradt vagyok,de már nagyon szégyelltem magam,hogy nem jelentkezem.

Külön köszi azoknak,akik priviket írtak és gondoltak rám,meg próbáltak visszacsalogatni ide:):):)

Ma Pécsen voltunk,mert a húgom ott tanul,koleszban lakik és most hoztuk haza a cuccait.
450 km volt oda-vissza,összesen 8 óra út,tehát eléggé kivagyok,hát még az Apa!

Van,aki már tudja,de azért mindenkinek megírom:megbuktam a forgalomvizsgán.Óriási hülyeséget csináltam,tehát nem a vizsgabizti tehet róla.Júli 10-én mehetek újra.

Valaki kérdezte (bocsi most nem tudom ki:)),hogy járunk-e strandra.Igen,már voltunk 2x is Albertirsán:)(Képzeljétek 3 éve nem voltunk már strandon meg nyaralni).
Szóval tetszik nagyon Irsa,de szeretném megkérdezni attól,aki volt már,hogy milyen a tápiószentmártoni strand,mert esetleg elmennénk oda is.

A képek szupik!!!(ezt mindenkinek írom:))
A torta,a nyaralás,na meg a Dávid pucér kis popija :D :D :D :D :D

Megpróbálok hamarosan normálisan írni mindenkinek,de valahogy el kellett kezdenem.

Puszilok mindenkit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Remélem csak azért nem írtatok,mert egész délután nem volt babanet.......

Szilvi!
A németek nyertek! :wink: Kép
Remélem az olaszok is!

Betti,Szilvi!
Mi nagyon jól éreztük magunkat az usziba, remélem mihamarabb megismételjük!

Mindjárt teszek fel egy pár képet.....
A nagy csapat:
Kép
Milán baba így bealudt uszi után:
Kép
Vikinek és Dávidnak mindenáron ragacs kellett:
Kép
Szilvi a lábával törte össze a műanyagdobozt,csak hogy ragacsozhassanak:
Kép
Még egy kép Bettiékről:
Kép
És még egy utolsó csapatkép:
Kép
És egy mai pocakos kép:
Kép

Jó éjt: Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Nóra!

Nagyon örülünk ám Neked!!!!!!!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nóra!

Nagyon örülünk hogy jelentkeztél.Remélem nemsoká a régi leszel és aktívan írsz. :D Egyébként megértem a hangulatod és a forgalmi vizsgád miatti rossz kedved is.Nekem is rosszul esne ha nem sikerült volna.Meg minden rosszul esik ha nem jól sül el.Sajna ilyen lelkis vagyok :evil:

Szivi,Ildikó!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat az usziba.Nagyon arik voltak a gyerekek.

Ildikó!
Köszönjük a képeket :P

Képzeljétek ma még sütögettünk is a kertbe.Apa délután (5-kor)kitalálta hogy grillezzünk :) Átjött a Robi haverja és a családja+hugom és a sógorom,ja és anyós(após és a Fatime nem volt itthon).Nagyon jót sütögettünk és kajáltunk.Most lett vége a bulinak.Nem hagytuk volna ilyen korán abba ha nem kéne holnap korán kelni(van aki dolgozik holnap)
Milánról is van egy tuti kép amit ma csináltunk.Felteszem csak még a gépre kell tölteni.

Jó éjt és jó hétvégét mindenkinek.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Helló Betti!

Csakhogy ne a tiéd legyen az utolsó írás,amikor benézel! :wink: :wink: :wink:

(Várom a képet!)

Jó éjt! Ildikó
ilgya1
 
 


Akkor teszem fel az igért képeket.

Kép
Milán elaludt uszás után

Kép
Egész alakos kép az alvásról

Kép
Milyen a napszemcsim?

Kép
Grimaszol :D

Kép
Még egy komoly kép

Megyek aludni csajok.Mindenkinek szép hétvégét még 1x.
Sok puszi 8)

Betti
raczbetti
 
 


Szia Ildikó!

Milyen egyszerre írtunk :D Képeket feltettem.

Remélem nem az én nevem díszeleg majd itt mikor benézzek :twisted:

Jó éjt.

Betti
raczbetti
 
 


Ez nem ér,már megint a tiéd az uccsó szó!!!!!!!!!!!!!!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



Írtó aranyos a kisfiad!!!!!!!!Ezek a képek...........eszméletlen!!!!!!

(És jó a piros poló is :wink: jól áll neki!)

Nagyon elköszöntél,mentek valahova?

Na jó éjszakát,mostmár eldugulok!%

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia!

Ildikó!
Jó volt látni hogy írtál és nem az én nevem díszelgett ott megint :) :D :D :D

Köszönjük a sok dicséretet Milán nevében is.

Mondtam neked hogy nagyon jók a pólók.Megkérdezem neked hogy van e még.Póló is kéne vagy csak együttes(trikó+sort)?

Nem azért köszöntem el mert megyünk valahova,hanem csak úgy :twisted:

Akkor várom hogy írjatok.Majd benézzek és ellenőrzöm hogy mizus 8) :twisted:

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Már nagyon régen írtam megpróbálok mindenkihez szólni :lol:

Betti!
Milánka nagyon ari volt a keresztelőn, szép volta tortája is látom neki is nagyon tetszett. Szuper az autó és amotor is szívesen lennék én is kisgyerek annyi jó játék van már nekik.

Szia Jutka!
Kész hölgy már ez a leányzó nem is értem hogy nézhetik fiúnak vakok az emberek vagy még nem láttak fiút? :roll:

Ildi!
Bocsi hogy még eddig nem írtam ide :evil: nagyon szupi volt nálatok :lol:
Jók a képek is :D

Szilvi!
Ezek a képek tényleg nagyon szuperek nagyon irigyellek benneteket. Már nekem is jóvolna egy kis pihi de még odébb van.

Betti! Milán tök vagány a napszemiben nagyon édes nekem bejön :oops:

Szia Nóra!
Végre újra itt bár én is eléggé eltűntem ugyanez van nálam is sok meló kert gyerekek lehet hogy tényleg nyári depi?
Tegnap nem tudtam reggel észhez térni hiába ittam kávét eldőltem a konyhában a széken és elaludtam lehet hogy dokihoz kéne mennem mert az orrom is sokat vérzik mostanában meg a fejem is fáj. Lehet hogy csak teljes kimerülség de kitudja.

Ildikó!
Csini vagy a hintán a fehér ruhában, küldöm az üres lemezt ha lesz időd kérném a képeket :lol: :D

Teszek fel én is egy pár képet:
Kép

Kép
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 130.66.jpg[/img] Kép Ezt a párom fogta Maconkán

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Túl sok minden nem történt csak azért írok,hogy betartsam,amit ígértem :)

Nagyon jók az uszis képek,talán ha lesz jogsim (valamikor),már mi is tudunk csatlakozni,mert úgy tűnik a Kristóf kezd megbarátkozni a vízzel.Legalábbis a strandon.

Csak nem focidrukkerekkel van dolgom?
Nézem én is :D

Nálam Portugália a favorit :D (csak az volt a gáz tegnap,hogy Apa meg az angolokat szereti)

Raktam el egy csomó meggyet télire meg csináltam fincsi meggyszörpit :)

Mi jót csináltok?Elég hűvös lett.Bár a lakásnak jó tesz :wink:

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Tegnap lett volna egy kis időm, de nem tudom mi volt nálunk, mert még a fantasztikusabbnál fantasztikusabb fotókat sem töltötte be.... Bejelentkezni meg végképp nem tudtam... :(:(

Most Dórit altatom a hintában, de nem akar aludni...

Holnap megyünk végre pihizni egy kicsit! Bár nem vagyok teljesen nyugodt, mert először megyünk el hosszabb időre Dorcival és hát nem tudom hogyan fog sikerülni... Viszek-e mindent.....

Ildi!
Nem is írtam, de mi is úgy látjuk, hogy tényleg "TÖKÉLETES" férfi test! :lol: :lol: :lol: :lol: Reméljük legközelebb nem maradunk le... Játszőtéri talit nem akartok? Meg úgy ennék már a vecsési főzött fagyiból... :lol: Jó ez a pocis kép! Nem akarsz a hónap kismamája lenni? :)

Kriszta!
Szerinted megzaklathatom majd Fülest pár Maconkás kérdéssel?

Szilvi!
Olyan szép a lánykád! :)

Betti!
Ti jártatok uszis oktatásra is vagy csak pancsizni? Van vmi tuti pizza tészta recepted? :wink: Olyan jó, hogy Milán engedi a napszemcsit... Dóra mindent leszed magáról amit letud...sapit, zoknit, cipőt.... Ha lenne fülbevalója már azt is kiszedte volna tutkó...

Nóra!
Remélem leszel még mikor megjövünk! Hiányoztál ám! Nem kicsit! :)

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra/Manókra!

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Jatka!
Olyan jó hogy írtál :D Legalább nem az én nevem díszelgett itt mikor benézztem.
Jártunk babauszásra az usziba.Nagyon jó volt és ha minden igaz megyünk újra szeptembertől.Milán is van mikor leszedi a napszemcsit.
Pizzatészta receptem van.Ha gondolod leírom.
Jó nyaralást nektek és szép időt.Vigyázz nagyon a Dorcira és magatokra is :wink:


Csajok egyébként most azért vagyok itt,mármint azért írok mert megcsörgettek telcsin és ilyenkor nem tudok visszaaludni :evil: Pedig a Milán is alszik(Ritka hogy sokáig alszik) és énis nagyon fáradt vagyok még.

Képzeljétek szombaton voltunk az Ildikóéknál.Elvileg csaka cuccokat dobtuk volna át de Ildiék becsaltak minket.Párom is volt velem és ő is bejött.Jól eldumáltak a férfiak,mi meg a gyerekekel játszottunk és dumcsiztunk :)

Ildikó!
Mosópor ugye szólj majd hogy kell e és mennyi.Azért kérdezem mert valamelyik nap hozzák és akkor egybe leteszik itt(tudod ez nem az én cuccom)Ha valami kell még akkor szólj.Mi van veletek egyébként?Miért nem írsz?

Szilvi!
Veletek mizus?Hova tűntél?Péntek óta semmi hír.Van 250g-os delikát 200Ft ha érdekel.


Még valami!!!!!Ha valaki megtenné esetleg hogy szavazz a Milánra akkor nagyon megköszönnénk.Beneveztük a Pampers babaszépségversenyre és most a héten kell sms-be szavazni.Nem emelt díjas sms.Leíromide a számot amin lehet szavazni.Ezt a kódot kell sms-be küldeni:R064*B009 erre a számra 06305555595
Köszönjük mindenkinek aki szán ránk egy smst.

Mostmár eldugulok és megyek a dolgomra.

Puszi

Betti&Milán
Kép
raczbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?