Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Vica!

Nagyon szép a történeted ,én kiváncsi vagyok rá leirod nekem ,jöhet a mailre is :D !!Annyira örülök neked!!Végre megkezdödött a zebraesö régiek közül már csak páran vagyunk!!Tehát rajtunk a sor :D :D !!

Haga!
Nagyon sajnálom, nem is tudok mit írni...sokat gondolok rád, jajj miért van ez így. :(

Ági!Betti!
Egyet értek a csajokal varjuk a beszámolokat!

:D :D :D

Barbi!

Hogy szedted az e vitamint?1 cn - tol?Napi egyet?!Bocsi hogy zaklatlak csak kiváncsi vagyok!Az egyik bnöm 2 évig nem esett tehetbe elment a dokihoz és e vitamint ajánlott és lám sikerült természetessen teherbe esni!!Majdnem megkönyeztem mikor mesélte!!

Beuka!!

Klasz a tábla ,és még nem ért ide a pocis foto!!Ki ne felejs a listábol !!!!

Na én lépek legyetek jok!!

Ma van a 3-ház.évfordulonk :D :D :D .Vettünk egy turmix gépet magunknak ez az ajándék!Már egy csomo gyümilevet csináltam!!

Viszont rosz hir az egyik barátunk apukáját pont ma temetik és csak 55 éves volt :( :( :(

Sziasztok!!
Vendég
 


Majd elfelejtem nézzétek a görbém tiszta dili egyre lejebb megy ma már csak 36 mértem!!
Azt hiszem ezt a hónapot mérem és befejeztem!!


Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

VICA! Gratulálok!!!!!!!!! :D

LARA! Neked is gratulálok!!!!!!! :D

Haga! :( :cry: :cry:

Hétfő óta vagyunk itthon. Gyönyörűséges kisfiamat június 15-én 10:12-kor szedték ki a pocimból. Császár lett a vége, totál zárva volt még a méhszájam, a feje sem volt jó helyen, egyáltalán nem reagáltam az oxyitocinra. Semmi fájás, semmi tágulás. A doki azt mondta, hogy ez a baba nem akar lent kijönni. A magzatvíz is kevesebb volt már egy kicsit, sőt, mint a műtét közben kiderült, már picit zöld volt és az extra hosszú (kb. 1 m-es) köldökzsinór is kétszer rá volt tekeredve a pici nyakára, szerencsére lazán. Így nem történt semmi baj vele, teljesen egészséges!!! :D

Tejci van bőven, szerencsére rendesen szopizik, amíg tudom szoptatom, igaz csak bimbóvédővel megy a dolog.

Nagyon köszönöm a gratulációkat, képet küldtem Angelnek, kérve, hogy küldje tovább nektek.


Betti és a 6 napos Bendi (Bendegúz Keve a becsületes neve)
betti73
 
 

 
 

Betti! :)

Örülök, hogy jól vagytok!
Köszi a gratulációt.

Editke! :)


Szerintem már a következő ciklusban nem is kell hőmérőznöd.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx :O

Kép
lara26
 
 


Hello Csajok,

szia Barbi,
milyen jó, hogy csatlakoztál, már nagyon kellett új emberke...meg új sikerek! Gratulálok. az óriás B-hez.
:D

Szülésleírás??? Biztos akarjátok? Az enyém elég gáz volt, nem is volt olyan "szüléses".

Kamilla,
a fenébe az egésszel, sajnálom a tortúrádat. Remélem okkal történt. :roll: A fényképen, amit küldtél hipercsinos vagy! Persze amúgy is! :D

Ancsa,
hogyan telnek a napok? Néha már nem úgy nézek ki, mint egy zombi. :D A szopi már beindult, most az alvás a gázos. A kiságyba érve felpattan a szeme és sír. :shock: Na, néha nem. Anya és apa ölelése simán bejön, meg a mozgó babakocsi. A sétával nincs gond, mert nálunk a lakás olyan, mint egy katlan, így még délben is jobb nekünk sétálni bárhol. 8)
Azért az bíztató, hogy pl te is akarsz még gyereket, ez azt sugallja, hogy lájtosabb lesz. Ha este tudok aludni 5 órát egyben, akkor nincs gond, még a sírást is lazán veszem. Ha csak 2-t, akkor úgy érzem, hogy ez a gyerök bizony egyke lesz.
Ezúton mély tiszteletem minden anyának, hogy bírják a strapát! :lol:
Amúgy tök jó, imádom, ahogy mocorog, a kis hangokat, amiket kiad alvás közben, a nagy érdeklődó szemeit, ahogy összeráncolja a homlokát, ahogy figyel rám, vagy amikor kakilni készül, ahogy kapaszkodik belém, az egyre hájasabb ujjait, hogy csukláskor olyan hangot ad ki, mint egy csipogó gumikacsa, pihentebb napokon még a síráskor fölfelé pöndörödő kis nyelvét is. :lol: 8)

Ma lett a ded 3 hetes! :wink:
potter_76
 
 


Betti,
mire kell a bimbóvédő? Hogy könnyebben bekapja a melledet vagy hogy ne fájjon?
Mert nekem is fájt pl, 3-4 napig sebes volt, inkább leraktam a bimbóvédőt, és szopi végén anyatejjel kenegettem. Hamar rendbe jött, már bírja a strapát. :)
Örülök, hogy jól vagytok Bendivel. Hogy bírod a strapát, meleget? Kapsz segítséget?

Most mennem kell, felébredt és asszem kajás. :)
potter_76
 
 


Betti,
jaaaj, ne haragudj :( :oops: , de Bendegúz :D képét nem tudtam továbbítani, mert nem igazán tudom a mailcímeket... :oops:

Meg most is egész nap azt se tudom, hol áll a fejem :shock: És holnap se tudok jönni... :roll:

Csajok,
Ha még aktuális lesz, úgy értem ha Bettitől nem tudtok addig szerezni sztárfotót, akkor írjátok meg a mailcímeteket, és küldeni fogom!

PotterÁgi,
ezer éve nem is beszéltünk!
Nagyon édes Petike, már így beszámoló alapján is! :lol:
A macera része pedig biztos lájtosodni fog! :)

És persze üdv Mindenkinek!
angel37
 
 


Sziasztok csajszik!!! :lol:

Végre kész a gépünk,már itt vagyok!!!

Betti!!!

MÉgegyszer gratula a picifiadhoz!!!!

Nolina!!! :lol:

DE jó,milyen szépen haladnak a hetek!!!Igen minden megvan már,felraktuk a baldahint,nagyon szép,Apa elvan teljesen ájulva!!!Névnapomra kaptam barátnőméktől kádat ás hozzá állványt,pont mentünk volna venni,perzse Apa lebeszélt,hogy majd jövő héten Én meg kicsit mérges lettem,de aztán kiderült a turpisság,Ő tudott mindent.Vettünk még 1-2 badyt aminek nem tudtunk ellenállni.meg játékot a hordozóra,amit perzse még nem tudunk használni,de Apucinak nagyon bejött!!!Lesz két gyerekem.
Össze vagyok már pakolva,minden menetre kész.Fényképezőgép feltöltve,szóval már mehetnénk!!!Nagyon várjuk már.Meleggel küzdök Én is.De bírom hősiesen!!! :D Ma még Zafírékhoz is átmerészkedtem.Dórika nagyon nagy már!!!!És csoda szép!!!

Tegnap voltam CTG-n,jól van a kisasszony,jól érzi magát!!Méhszáj teljesen zárt,szóval még maradunk.De most nem is bánom,nem szeretenék ebbe a nagy melegbe szülni.

De minden reggel mikor felkelünk,belenézünk a kiságyba,mert márcsak a manócska hiányzik belőle,és annyira megpuszilgatnám már!!

Beu!!

Kérhetek pocak képet Én is!!!!
Köszi,hogy beleraktál a táblába!!!Jó ott lenni az első helyen!!!29 éves vagyok,És Regina Anna lesz a kisasszony!!!
csanita
 
 


Sziasztok!!

Angel!!

eda_@freemail.hu küldjed légyszi a fotot majd megesz a kiváncsisság!!!Köszi!!PUszi!!:D


Betti!

Örülök, hogy jól vagytok!
. :D :D :D :D

Ági!!

Örülök,hogy jelentkeztél :D :D irigyellek olyan jó lehet babázni!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!


Beuka, köszi azért remélem nem lesz túl óriás a bébim. :D Bence nálam is 200gr körüli volt. :D Szuper, hogy Ti is hamar megtudtátok, hogy kisfiú. Nem voltak akkor szégyenlősek a kiscsávók, hogy megmutatták magukat! :lol:
Ha így szeretitek a gyerekeket akkor biztos nem fog a szülés visszatartani a nagy családtól. :D Én hónapokig még hatása alatt voltam akkora csoda.Félsz egyébként tőle? Olyan gyorsan megy az idő, hogy mindjárt itt lesz.
Mióta Bence megszületett van egy csomó kismama ismerősöm és azoknál akik sokat vártak az első bébire annál könnyebben jött a következő.Egy terhesség után már tudja a szervezet mit kell csinálni, ráadásul gondolom azok a görcsök sincsenek már egy baba mellett, hogy lehet-e.Tuti nálatok is így lesz. :D
Köszönöm ma nem éreztem szerencsére semmi szúrkálást. A méhszáj az utolsó vizsgálatnál nekem is zárt volt, remélem a szurkálások nem befolyásolták. Holnap megkérdezem erről a dokimat.

Editke, dehogy zavarsz épp azért írtam hátha pont ez hiányzik valakinél. 1cn-től szedtem napi egy db 100mg-at. Valahol olvastam egy cikket, hogyan segíti a teherbeesést csak most sajnos nem találom hol. Olyasmi is volt benne, hogy meddő nők méhénél pl.abszolút hiányzik az Evitamin. Gratula a házassági évfordulóhoz és drukk a babához!!! :D

Ági, köszi, nagyon jólesik! :D Gratulálok én is a Peti babához! :lol: Ismerős amit írtál, hogy ahogy leteszed felébred, tudja, hogy anyánál jobb mint a kiságyba. :lol: Bence dettó ezt csinálta. Voltak napok amikor egyszerűen fel sem öltöztem. A leírásod nagyon élethűre sikerült, de jó Neked ez az egyik legszebb időszak az életben. Még ha épp zombi is az ember. :lol:
Miért nem volt „szüléses” a szülés?Én nagyon kíváncsi vagyok rá.

Betti, gratulálok neked is a Bendegúz babádhoz! :lol: Hú, tényleg jó hosszú volt a köldökzsinór.

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Vicának, Zsuzskának, Keditkének és Csanitának küldtem képet Betti kisfiáról. Bocsi, tudom csomó mindenkit kihagytam, de most rohannom kell. Ne haragudjatok.

Majd később jövök.

Üdv.

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt mndenkinek!!! :D :D

Úgy látom jó meleg napra ébredtünk ma is.De Én olyan jól aludtam az éjjel!!!! :lol:

Kamilla!!!

Megkaptam a képet,köszönöm szépen.Nagyon szép baba Bendegúz!!!!

Beu!!! :lol:

Megkaptam a pocisképet köszönöm és a mélt is.Szépen növöget a poci!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Az előbb megírtam mindenkinek, amit akartam, erre eza dög, nem küldte el, és kilépett! Grrr... :evil:

Betti!

Nagyon édes a kisfiad, jó egészséget és sok tejecskét kívánok! Köszi a gratulációt! :)

Ági!
Én is kíváncsi vagyok a "nem szüléses" szülés történetedre ám! Ha lesz időd, azért írd le, jó? :wink:

Kamilla!
Köszönöm, hogy elküldted a képet, jól indult tőle a napom. :)

Anita!
Jézus, már ennyire össze vagy pakolva? Hú, de eltelt az idő. nem sokára addig puszilgathatod a babócádat, ameddig csak akarod!

Editke!
Tényleg lehet, hogy úgy lesz, ahogy Lara mondja, és elfelejtheted a hőmérőt. :D
A történetet, amit igértem majd leírom, egyelőre másikat kellett gépelnem, mindjárt leírom miért.

Csajok!
Azért nem voltam 2 napig, mert minden féle szörnyűség történt velem (mentő, kórház, stb) de végül happy end lett a vége és van egy 8mm-es petezsák a pocimban!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja!

Akit érdekel a sztori, legépeltem még otthon úgy frissen, de mikor kiírtam CD-re, valami baj lett vele, így csak úgy tudom elküldeni, hogy kinyomtatam és bescanneltem. Ha valakit érdekel, írjon mélcímet és küldöm.


Beu!
Én nem kaptam pocifotót!
harangozoattilane@gmail.com

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csak egy kicsit fárasztalak benneteket a képekkel!!!Előre is bocsi érte ha valaki már unná!!!De aztán ugyse szabadultok a képeimtől,hozom majd a kisasszonyét is!!!Ok???
csanita
 
 


Kép Kép
csanita
 
 


Kép Kép
csanita
 
 


Vica!!!

Ez nem hangzik túl jól,de a lényeg,hogy jól vagytok!!!!Nekem is elküldenéd?????

Csajok!!!Ha van valami fejlemény,Beu majd tudósít.És szerintem majd Apától is kaptok képet.Pesze ha lesz ideje.
csanita
 
 


Sziasztok!!

Kezdhetem az egészet elöröl ,elveszett amit irtam :( !!


Kamilla!!

Köszönöm szépen a képeket ,nagyon megörültem kedves mailednek :D !!

Betti!!

Mégegyszer gratulla a gyönyörü Bendeguhoz :D :D !!

Barbi!!

Köszönöm ,hogy válaszoltál akor a jövö hónaptol beszerzem,most már nem akarom ,hisz a 11 cn vagyok!!

Vica!!
JAJ de joo nagyon gratullálok a 8mm-es petezsákhoz :D :D
A mailemet tudod ,vagy már irtam?Na minegy megadom engem érdekel a történet,na persze ha majd ráérsz!!
eda_@freemail.hu

Hajnyval mi van??TESSÉK JELENTKEZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEuka!
Foto még nekem se ért ide! :( :(

Az éjszaka alig aludtam vmit 23:40-kor épp elaludtam mikor az ablakunk elött megy a nagy duma és röhögés,egy darabig türtem azt felment a pumpám és kikiabáltam:"hogy duguljatok már el a @va életbe,na és csend lett de hiába nem tudtam visszaaludni egész éjjel forgolodtam és ma megyek dolgozni délután!!!:(:(:(

Igen ma is szép idönk lesz!!! :D :D :D

Sziasztok!!
Vendég
 


Vica!!

Megjött a mail köszi,mindjárt elolvasom :D :D

Csanita!!

Jaj de gyönyörü a kiságy a ruhák ,ugy ahogy van minden :D :D :D :D JAJ DE LENNÉK A HELYEDBE MÁR!!!Drukkolok a könnyü szüléshez!!Én imádom a fotokat csak nyugodtan küldjed!!Tényleg pocis foto,,????
Vendég
 


Sziasztok!!
En is kerek szepen kepet Bendirol!!!!

Meg Vica tortenetet is szeretnek!

marcianyu@freemail.hu(azt nem tudom hogy mikor fogom megnezni mert nem enged be)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hú, bazi sok dolgom lenne ma, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne olvassam el a Vica-történetet.

Vicuska! Örülök, hogy már jobban vagy és hogy happy end lett a vége. Hát kórházi sztorit én is tudnék írni, de annyira katasztrófa volt, hogy nem hiszem, hogy rávenne a lélek, hogy leírjam.
Szobatársakról meg csak annyit, hogy egy cigánylánnyal voltam egyszobában, ami nem is lett volna gáz, ha nem az X-edik abortuszára jött volna és az volt az első kérdése, hogy én is abortuszra jöttem-e.

Na tényleg mennem kell. Írjatok sokat délutánig!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vica!!

Majdnem sirtam a történeten ,
örülök, hogy már jobban vagy és hogy happy end lett a vége. :D :D

Na én mára megszünnök !!
Sziasztok!!
Vendég
 


Ancsa!
Elküldöm Betti kisfiáról a képet, mert Kamillának bizti sok dolga van.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Editke!

Latom te is freemailes vagy!Teged hogy engedett be????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vica!
KOSZI!!
Ti sem tudtok emotikonokat beilleszteni?Vagy az en gepem romlott el!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SIKERULT!!! :D :D :D :D :D :D
Valamit nagyon elallitottam :oops: :oops: !

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!!!
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Köszi a poci képet!
Óriási már!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! :D
Már épp kérdezni akartam, hogy mi volt a dokinál, meg hogy nem dolgozol, vagy mi van Veled! Sajnálom a megpróbáltatásokat, de a lényeg, hogy GRATULÁLOK a petezsákhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editke!!! :D
GRAULÁLOK a 3. házassági évfordulótokhoz!!! Ugye megünnepeltétek :) :wink:
Szerintem jó az a hőgörbe!! Leeht, hogy már most van peteérésed!!!

BETTI!!! :D
Nagyon nagyon gratulálok a kis Bendihez!!!! A párom is nagyon Bendegúzt szeretett volna :) Örülök, hogy végül makk egészséegs lett a bébi, a sálnak használt kiléóméteres köldökzsinór ellenére!!
Sok sok tejcsit és jó egészséget kívánok!!!

Ági!!! :D
Nem csodálom, hogy sokszor sétáltok!! Szegénykém, hogy bírod az örökösfennlétet! Talán ha enyhül az idő.... Annyira jó volt olvasni, amiket írtál a pici Petiről!!! Megkönnyeztem!!

Angel!!! :D
Miért nem tudsz jönni? ugye nincs semmi baj, csak a munkád sok? (bár az magában már elég rossz dolog)! Mikor lesznek meg az eredméynek? Utána egyből Kaáli?

Anita! :D
Annyira cukik a ruhák!!!!! Nem csodálom, hogy nem tudsz ellenálni a ruháknak!! Tegnap én is voltam egy-két boltban (még nem babaruhát nézni!!!) és nem tudtam levenni a szemem az édes pici ruhákról!!!!

Barbi! :D
Igen megmondom őszintén, félek a szüléstől. De ugyanakkor nagyon várom. remélem, hogy úgy lesz, ahogy mondod, és könnyen sikerült ezután :)

Kamilla! :D
Sok a munkád? :(
A nevek utáni kis jelek, ilyen drukkoló kezecskék, Nálad azért van kettő, hogy közeleg a drukkolás ideje (tudom, hogy nem tartod esélyesnek ezt a hónapot, de hátha,....)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica! :)

köszi! :) Váom ám cserébe a Te történetedet, és a kis Bendi képet!!!

Köszi!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica!
Emlékszel még a "másik" topicra? Látogass el majd oda is :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Írtam. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Betti!
Annnyira edes a kisfiad!!! :D
Sajnalom hogy igy alakult a szulesed,de a lenyeg hogy jol vagytok mindketten!! :D
Nektek milyen ez az uj helyzet?

Agi!
Na igen,a kezdeti nehezsegek! :lol: hamar tullesztek rajta!
A babakocsi bevallt?Nem bantad meg a valasztast?
Engem azert erdekellne hogy milyen volt ez a nem szuleses tortenet!!

Vica!
Nem semmi ez az egesz! :( Vigyazz nagyon magadra! :)

Kata es Pihi is regen volt mar!!!???????????????????????
HAHOOOOOOOOOOOOO

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beu!

Bocsi, de én is írtam abba a topicba, ha nem gond.
Egyébként tényleg sok munkám van, meg a koncentrációmmal van gond, mert ahelyett, hogy csinálnám rendesen, mindig elkalandozok valahol a világhálón, aztán meg még este is itt vagyok, hogy végezzek. Ez a baj a kötetlen munkaidővel.

Köszi a drukkokat, de ha ez a hónap lesz a nyerő, akkor komolyan elkezdek hinni abban, hogy a jóistenke mentette meg a babámat. De az a helyzet, hogy alig voltunk együtt, mert annyira a laparra koncentráltam, utána meg már késő volt. Szóval nem is reménykedek. Meg most a nyaralást várom ezerrel, majd ott összehozzuk. (Tavaly is ezt mondtam .:))

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!! :)

Ne viccelj, dehogy gond, SŐT!!!!
Nem csodálom, hoyg elkalandozol. NAgyon becsüllek ám most benneteket, mert elárulom "férfiasan" hogy én a héten nem mentem dolgozni. Úgy döntöttem, hogy jobb nekünk itthon a hűvösben :) :oops:
Én azért bízom benne, hogy Nektek összejöhetett most is!
Mikor mentek nyaralni? (bocsi, ha már írtad), ja és merre?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica! :)
Húúú nem semmin, amin keresztül mentél!! De a lényeg a vége!!!
Egyébként végül mi a bánat volt a baj?
Ezek szerint Te kislányt szeretnél???

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!!! :lol:

Nagyon csini vagy ám!!!!!Szuper jól nézel ki!!!Jól tetted,hogy nem mentél dolgozni,ilyen melegbe legjobb a hűvös szobába!!!Szerintem ma melegebb van mint tegnap.Kész vagyok teljesen,izzadok mint egy ló,már bevizeztem egy pelenkát és azt tettem a nyakamra.Nem akarok most szülni!! :lol: Ilyen melegbe,mikor alapba is belemelegedik az ember,hát még ha rájön a 35 fok!!!
Ilyen melegbe a babáknak is nehéz!!!!Nem is tudom mit lehet rájuk adni????

Betti,Potter!!!! :lolTudom most elvagytok foglalva,de mibe ven nektek otthon a gyerkőc??Nappal és éjjel????
csanita
 
 


Sziasztok! :)

Vicus! :)

Gratulálok!! Jaj nekem még négyet kell aludnom, hogy megnézzük mi újság odabent. Már azon gondolkodtam, veszek mégegy tesztet. :)
Nekem is légyszi küld el a szorit priviben ha tudod. Köszi!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Nem birtam ki hogy ne nézzek be :D !!

Beu!

Köszi a pocis képet!Nagyon szép vagy :) :) :) :) :)
Megünnepeltük "este" az évfordulot,csak kár h pont aznap volt a párom temetésen :( :(
ÁÁ még nem volt pé,kicsit késöbb szokott lenni ,de ma megint 36.2 volt!Tiszta dilis leszek a hömérözéstöl:( :( !!


Vica!
Remélem már jobban vagy!!Pihenj sokat,ma sokszor eszembe jutottál!!!


Nagy elhatározásomra már ma vettem E vitamint ,és bevettem az elsö szemet :D :D :D !!

Mindenkinek további szép napot!!
Puszi!!Szia!!
Vendég
 


Vica,
én is kérek beszámolót. Remélem már minden ok. Nagy gratula a petezsákhoz! :D

Anita,
ujjatlan bodyban feszít Peti éjjel nappal, séta közben is. Inkább 62-est adok rá, az lazább, szellőzik a bőre jobban. Vagy csak kising pelus variáció. Így is verejtékezik a kis arca.

Ancsa,
ma annyira vack idő volt, hogy nem tudtunk sétálni, így aztán amikor nem szopizott, akkor sírt. Meddig is tart ez az időszak??? :shock:

Angyal,
mitszólsz egy babasétáltatáshoz? Olyan 5-6 után tudom prezentálni Petit pl a Dunaparton, esetleg a Rádayn. a telefonoddal tudnál esetleg képet csinálni, amit emilben elküldhetnél a csajoknak. Na, jól rád tolom a melót, ugye? :lol:

Beuka,
már neked sem kell sokat várni a babázáshoz. :D

Bocs, ha vkinek nem válaszoltam.

Én is kérek Bendiról képet!!!

Á.
potter_76
 
 


Agi!
Meg jo hogy nem teli babatok van! :D
Meddig tart?Haaat meg egy par honapot varjal!Mire lenyugodna jon a fogzasi idoszak es kezdodik elolrol! :( Kitartas!

Apukak mit szolnak a babakhoz?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!

A dolgozóknak kitartás, már csak ez a nap, és itt a hétvége!!!
Kép

Anita!!! :)
Köszönöm a bókot :). Tegnap tényleg csúcsmeleg volt. A párom csinált egy kerti zuhanyt, egész délután az alatt álltunk. Úgy azért el lehet voselni.
Mi kertes házban lakunk, így is rohadtul meleg van, megtudom érteni, hogy az emeletes házban élők mit élnek át :(
Nem csodálom, hogy most nem akarsz szülni. Szegény Regina, biztos megviselné. De még azért van hátra. Remélem nem éppen nyaralni leszünk, amikor kibújik a kiscsajszi :)

Editke!!!:)
Köszönöm :). Szerintem ne aggódj a hőmérőzés miatt, pé előtt, olyan mint a hullámvasút, és az nem is baj! A lényeg, hogy utána maradjon fenn ugye. Ne add fel!! És jó ötlet az E vitamin. Jó, hogy elkezdted!

Ági!!!:)
Remélem összejön a randi Angellal, és láthatjuk Petit! Már nagyon kíváncsi vagyok rá!!!!

Ancsa!!!:)
Jesszus! Jól megijesztesz a téli babákkal! Ha jól számolom Neked van benne tapasztalatod, hisz Marci októberben született?!?
Mondjuk gondolhatom, hoyg télen sokkal nehezebb öltöztetni a babákat, ráadásul sétálni sem lehet minden nap a hideg miatt.
Szerintem akkortájt, amikor csak tehetem majd itt fogok lógni a neten, és tanácsokat kérek, hogy öltöztessem a bébit :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Betti!!!:)
Betehetem Bendi fényképét a táblába a kisfiú helyére?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Na kicsit felfrissült a levegő!!!Jó nagy eső volt itt!!!!DE ugyan úgy meleget mondanak mára is,csak kicsit elviselhető lesz.Ma nagyon jól aludtam éjjel,hála ennek az időnek.

Szia Beu!!!! :lol:

Mikor is mentek nyaralni??????És hová????Hát igen,ÉN is azon szoktam agyalni,mit is fogok ráadni a csajszira.És hogy biztos jól érzi-e magát,nem -e fázik stb..!!Nekem azt mondta a védőnő,hogy a téli babákat is kikell vinni minden nap a levegőra,csak ha nagyon fúj a szél akkor nem.Csak legyen időd itt lógni,Én is most ki élvezem mert szerintem Regina majd közbe szól.Bár reméljük,jó babáik lesznek és akkor minden megy simán!!!Ugye????

Tegnap olyan fincsi lecsót főztem,még maradt mára is,így ma nem kell főznöm.Megyek vásárólni,vasárnap Apa szülinapja,szerintetek mivel lepjem meg???Reginával??? :lol: Biztos nem bánná!!! :lol:
csanita
 
 


Látom jó kis támét dobtatok fel a másik topicba!!! :D :D

Én már nem is nyilatkozom :lol: :lol:
csanita
 
 


Sziasztok!

Beu! Csak egy megjegyzés a táblával kapcs. Sajnos már egy évvel idősebb vagyok. :(

PotterÁgi! Én ma találkozom a barátnőimmel a Ráday-n délután. Esetleg arra sétálhatnátok.........fényképezős mobilom az sajnos nincs, de szívesen megnézném a kisfiút.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Üdv Csajok!

PotterÁgi :D
Jaaaaj, annyira szívesen mennék, de sajnos ma délután nem tudok! :( :( Esetleg máskor??? Szóljál!!!
A mobilommal elvileg tudok képet csinálni, de sajna nem túl jókat, arról meg fogalmam sincs, hogy azt hogy lehetne a gépre tölteni! :oops:

Kamilla,
látom Bendegúz képét továbbítottad az érdeklődőknek! :)
Drukk a holnaphoz, hátha tényleg ez a hónap a nyerő! :)

Beu, és persze ezt mindenkinek írom:
Hivatalos formában is tudatták velünk itt a mhelyen, hogy követhetik az emailezésünket és a netezésünket :twisted: Így sajna csökkentenem kell a fórumozást :roll: - legalábbis egy darabig mindenképp, míg vhogy ki nem derül, mennyire komoly a dolog...

Vica,
küldesz nekem is történetet?
Örülök, hogy jól minden OK! :)

A nap jó híre: felhívtam a kórházat, és negatív a chlamydia 8) Most naná, hogy azt mondom, hogy nem is vártam mást, de azért izgultam előtte rendesen... :roll:
angel37
 
 


Angel hirtelen nem is tudtam, hogy miért drukkolsz a holnaphoz, aztán rájöttem, hogy a ticker tesztelést ír. De nem fogok tesztelni ám! Voltunk együtt 6cn-en, aztán legközelebb 17-18 cn-en, Ennyi.

Nekem is Clamidia szűrés, de még nem tudom az eredményt. Ja, meg azt is mondták, hogy az eredményt a dokinak küldik, nem nekem. Mindegy. 5-én úgyis találkozunk. (:()

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Lara!
Nem tudom a mélcímedet, írd meg, és elküldöm a sztorit.
Egyébként én a 33. napon is csináltam egy tesztet a "biztonság kedvéért". :wink: (Persze bazi erős lett) Nyugodtan vegyél, ha ez megnyugtat. :)

Editke!
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám, köszi már jól vagyok. Már nem fáj semmim, hat a gyógyszer.
Nálatok is ilyen brutál meleg van a lakásban?

Beu!
Köszi, hogy beraktad a tábliba az icipici petezsákomat. :D
Egyébként nem kislányt szeretnék, hanem már pár nappal a PÉ után és azóta is azt érez, hogy kislány lesz. Aztán majd kiderül. Nekem teljesen mindegy, csak oké legxen minden a gyerkőccel.
Te érezted mielőtt megtudtad, hogy kisfiú lesz?

Csanita!
Hmmm...fini lecsó, küldhetsz nekem is!!! :D
Bocsi, lehet hogy hülyeséget írok, de teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren: a baba otthon nem lehet meztelen (vagyis pelusban), ha ilyen iszonyat meleg van? Ha alszik, akkor be lehetne valami könnyű takaróval takarni, de mikor izeg-mozog, akkor miért ne lehetne?
Bocsi, ha hülyeséget írtam.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?