Új privát üzeneted érkezett!

Túl sok bennem a C vitamin? Ez tök jó! :D
És azok a citák?

Tali? Mikor volt a tali? Én is akarok! :D
csillagfény
 
 


Sziasztok:)
Most jutottam géphez...azóta nem volt semmilyen vérzésféle se(kop-kop)
Voltam dokinál ,de nem h megerősitett,egy csomó mindenbe bizonytalan lettem!
Reggel csináltam még egy tesztet...kicsit talán halványabb,de látható,csak ezútán indultam orvoshoz!Na első póén úgy látszik itt nálunk nem divat a vérből való hcg szint mérés,mert hülyének néztek h mit akarok én vérvételre menni....Uh lesz..tudtam h nem fog semmi látszódni...hát nem is,annyi h az endo 13mm,jövőhét csüt. kell visszamennem!
Akkor még kérdeztem, h szedem a duphastont mint progipótlót amit ő adott h meddig kell szedni....áá azt hagyjam abba...bizuk a babára a dolgot!!!!Erre kiakadtam!!!Mert én úgy gondolom ha vmi renelleneség van a babánál úgy is elmegy...de ha csak véletelen progipótlás kéne én meg megszakitom...????na akkor mi van???
Szerintetek?Ti mit csinálnátok???
Bocsi h csak magamról irok.... :cry: :)
Puszi
Vendég
 


Ella!

A válasz egyszerű: Én mindenképpen keresnék egy másik dokit!!!!
Egy babád van, az is nehezen jött össze, dokikkal meg Dunát lehet rekeszteni!!!!! Mi a fontosabb???????
Az ilyen pancserok amiatt vannak még a piacon, mert a nők nem mernek váltani!!! :evil:
rambóka
 
 

 
 

Gabi, én Rambókával értek egyet, egyáltalán nem kell a babára bízni, segíteni kell neki! Ha baja van szerintem se sok esély van rá hogy megmaradjon akármit csinálj is, de ha egészséges csak még gyengécske kellhet neki a támogatás.
Ergo: válts orvost, menj el másikhoz, nekem is segítettek a lányok, biztos neked is ajánlanak valakit!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt erőm írni! De ma pótolom!!!

Tontica!

Ne izgulj ennyitől nem lesz baja a babádnak!
De mindenképpen bármit is írnak fel, mielőtt kiváltanád, kérdezz rá a nődokidnál, h. szedhető-e terhesen!!!!!
Remélem a kezelés sikeres lesz!!!!

Rejo!

Gratula a csajszihoz!

Köszi a tippeket! Már sok helyen olvastam a leengedhető oldalú kiságy előnyeiről, de még sehol nem láttam ilyet! Ti hol vettétek?

Festés ügyben: Mi tavaly beruháztunk Dulux-ba, próba-cseresznye alapon. Azonnal beleszerettünk!!!! Tényleg egy rétegben fed, nem csíkos, az a színe, amit mutatnak!!! Nem olcsó, de szerintem megéri!!!! Kiszámoltuk, h. más festékkel + színezővel v. bekevertetve + 2-3 rétegben: ugyanannyiba kerül!!!! Így meg egyszer lekened és tökéletes!!!!!
Mi ezentúl csak azt veszünk, ez szent elhatározás!!!!!

Gabi!

Nagyon nagy gratula a csíkok miatt!!!!!

Csillagfény!

Attól még, mert fehér egy tömés, lehet szar!!! Ha tudnád én is mennyit cserélek ki!!! És nem azért, h. nyerészkedjek, hanem, mert rosszul van elkészítve v. nem zár v. szar az anyag!

Norka!

Kitartás szopi ügyben!!! Nincs a környéketeken olyan védőnő v. alapítvány, aki tudna segíteni???
rambóka
 
 


Csajok,elromlott a netünk :twisted: , most szomszédtól írok, (milyen jó hogy barátnők vagyunk :) ), holnap majd írok nektek.

ma csak Gabikának: NEHOGY ABBAHAGYD A DUPHASTONT!!!!!!
Ez hülyeség, hogy bízzuk a babára!!!! Ez az én véleményem!!!!

Csakegy, Kavicska megírta neked a mobilszámát, de nem válaszoltál neki vissza, nem tudott elérni!!! Pedig nagyon szívesen megismertelek volna!!!

Rambóka, Duluxszal festettünk!! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo: azt hittem nyilvános lesz a szervezkedés és valaki beírja majd, hogy aki bújt aki nem... nekem ez volt a logikus :)
Vendég
 


KÖszi Lányok a sok hsz-t:)
Megfogadom őket,nekem is ez volt a véleményem h gyógyszer marad doki ugrik.........és persze h a baba mindennél fontosabb,nem hagyom magam!!! :)

Rejoka
Gratula a kisnunishoz! :lol: Látod Kavicska megmondta!! :)

Kavicska:)
Innen is csókoltatlak:)
Ne dolgozd magad túl!!!

Norka:)
Bogi baba ügyes biztos megfogja tanulni a szopit,,sok türelemmel..sajna tanácsot nem tudok adni!!

Jó éjszakát!!!! :)
Vendég
 


na megjavult a netünk, de most már hulla fáradt vagyok írni.

Csakegy, kavicska szeretett volna minél több embert megismerni, mert most itt van/volt Pesten, csak nincs internetközelben!! Ő volt a fő szervező, de net hiányában nem tutta ide beírni!!! Én is hétfő reggel kaptam egy SMS-t, hogy du ráérek-e!

de azért majd pótólunk, jó?Mindenkinek mondom!!

na sziasztok, megyek aludni!

Kép

Kép
rejo
 
 



Sziasztok!

Szép napot Mindenkinek!
Nagyon meleg van. Ti hogy viselitek?

Espero hol vagy? Jelentkezz! Írtam Neked magánban is! Vöcsök, többiek?
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt személyesen is találkozni Rejóval és Kaviccsal hétfőn. Rejo hozzászólásai azóta már a saját hangján szólalnak meg a fülemben, mint a filmekben :lol:
Mondtam is a csajoknak hétfőn, hogy ez az egész fórum olyan mint egy sorozat, ahol napról-napra követjük, hogy kivel mi történik. Együtt sírunk, együtt örülünk. Tök jó volt pl. látni Rejo UH felvételeit a kislányáról, az egyik képen még kacsintott is. :D

Norka, mikor jelenik meg a cikk a Figyelőben és mikor kell nézni az Aktívot vagy Fókuszt? Nehogy lemaradjunk ám róla!
Kitartás Bogihoz! Szoptatási tanácsokat még nem tudok adni, viszont egy közös képet megnéznék rólatok! :)

Csillagfény, én nem félek a szüléstől (még nem), te se lovalld bele nagyon magad, minden okés lesz. Holnap megyek a védőnőhöz, aztán majd utána valamikor vérvételre. Jövő héten meg mégegyszer elnézek UH-ra, hogy tényleg minden okés-e. A kismamatornán már én is gondolkoztam , szerintem megnézek több helyet is, és amelyik tetszik, majd oda járok. Egyébként meg továbbra is sokat alszom és pisilek, a hányinger szerencsére elkerül, de gyakran kell ennem, hogy ne érezzem "furán" magam.

Ja, és én benne vagyok egy következő taliban is!

Espero
espero
 
 


Sziasztok!

Kandika, ma is nyomtok egy strandot? Ti hova jártok??? nem tudok itt Pesten elfogadható strandot sehol.

Csillag!
privit írok a dokiról!

Norka!
ha még nem ismernéd, de gondolom ismered, szoptatásban nagyon sokat tudnak segíteni a La Leche Liga munkatársai, kismama újságban van a számuk, keresd Debulay Biankát, illetve a Szt. istván kórházban működik szoptatási tanácsadás, Sarlai Katalin doktornő vezetésével. Mindkettő nagyon jó, de Biankát nagyon tudom ajánlani.

Rambóka!
Itt Bp. vettük a leengedhető kiságyat a Brendonban. Írtó drága hely amúgy, de ilyen ágyat mi is csak itt láttunk.

Kincs!
Hááááááát.... hogy a harmadik? Te kis optimista :wink:
Apa nagyon szeretne még fiút, szóval nekem innentől mindegy, de miatta jöhet még a focicsapat...

Kép

Kép
rejo
 
 


sziasztok!!

Jo olvasni a babás "gondjaitokat". én mostanában csak benézek, olvasok....és orulok nektek

Jok legyetek


Gina
Vendég
 


Andika
Köszike a táblát!
Mi tegnap a strandon bőrig áztunk!Olyan vihar volt,hogy majd elvitt a szél! :( Remélem Ti szerencsésebbek voltatok!

Rejo
Grat a kiscsajhoz! :) Sejtettük ám!

Ella
Sztem is folytasd a progipótlást!Főleg így,hogy eredetileg is kaptál!
Látom,már el is határoztad magad!Szuper!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejóka!
Mi a Pünkösdfürdői strandra szoktunk járni....de itthon is van medence....de ez a gyerekeknek -külön élmény,ezért kell ez is néha! :shock:
Ez a strand nem nagy,a fél bölcsi és ovi is ide jár,mert a Békásiak törzshelye....a belépő is megfizethető....tiszta...a büfések rendesek stb.
Az autóval tudsz egész napra árnyékba parkolni!-és ha kimész a strandról,ott a Duna part közvetlen!
Irigykedek a csajszi miatt,de ez csak egészséges féltékenység ám... :)

OKrisztinke!
Nem volt semmi vihar nálunk,gomolyfelhők...néha árnyék,de 11-től csak nap!Ezért se csinálták meg Nati arcát,mert a 30-as fényvédő ellenére is leégett kicsit...ma csoki lett!Így csusztunk egy hetet,vagyis jövőhéten szerdán fagyasztják Neki...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
Legalább kihasználhatjátok ezt szép meleg időt!
Mi 50-s naptejjel kenegetünk.Egyenlőre még nem égett le a kiscsaj(kop-kop-kop)
Mi a vihart Szlovákiától kaptuk :wink: Onnan mindig nagy zuhé érkezik! :shock:
Ginuska ,legközelebb szólok,ha pancsizni megyünk,oszlasd a felhőket! :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandika, köszi a strandtippet! :) Hétvégén azért gondolom nagyon sokan vannak, igaz?

Aranyos vagy... 8) Én is ezt éreztem mindkét barátnőmnél, legjobb barátnőim, mikor a fiúk után másodjára szülték a csajokat...Piszkosul irigyeltem őket, meg voltam győződve, nekem nem fog összejönni. Aztán valahogy mégis összejött, látod.
Ahogy neked is össze fog nemsokára!!!!! :) :) :)

(Azé remélem ha fiú lesz akkor se dobjátok ki a másodikat! :lol: )

Ginuska, azért gyere írjad majd hó közben hogy hogy állsz! Most megint closty jön? Te kaptál most repiszurit?

Okr!
te mikor jössz Pestre? Azt mondtad feljössz már csak a munkakeresés miatt is.

Kép

Kép
rejo
 
 



Mmmmm, ez elég meggyőző...Már most belecsobbanék a vízbe...

Kép

Kép
rejo
 
 


-na egyszerre netezünk...
Én anno totál meg voltam,arról győzödve,hogy lányom lesz....pocakom is lapos volt...férjem persze,fiút szeretett volna....Csak 16 .hétig reménykedhettem,hogy csajszi.Az Uh-után férjem felhívtam és Ő röhögve kérdezte:Na igazam van?Az évek múlásával,meg már Ő is csajszit szeretne...na meg ,persze Nati is....

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


....várj ,küldök jobbat is,10percenként sodrás van,a gyürümet is eltörtem...olyan ereje van... Kép Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Kandika!

Ez aljas támadás mindazok ellen, akik itt rohadnak 30 fokos panelban!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :D
Nagy bánatom, h. terhesen se csúszdaparkozni, se termálfürdőzni nem lehet! :cry:
Pedig úgy mennék!!!!!!

Csajok!

Én olyan bánatos vagyok!
Ma is volt egy tündéri 3,5 évesem, anya megdumálta vele a dolgokat otthon, még be sem ült a székbe, már nyitotta a száját! :D :D :D
Simán be tudtam tömni egy fogát!!!!! 3,5 évesnek!!!!!!!
De sajnos még sok lyukas foga van! :cry:
Ezért vagyok szomorú, ki fogja folytatni ezeket a gyerekeket, ha én elmegyek gyesre???? Én elkezdtem vmit. És nem tudom, h. az utódomnak lesz-e kedve/türelme úgy foglalkozni velük, ahogy én kezeltem őket! 4-5 beszoktatós picurkám van, akiknél éppen most jutnék el oda, h. elkezdhetnénk a töméseket! Remélem nem fogja elriasztani őket! :cry:
Pedig anno, amikor a főnököm közölte, h. mostantól én csinálom a gyerekfogászatot, szívem szerint elmenekültem volna!!!!! :D
Most meg sajnálom otthagyni!!!!!!!

Tudom, h. senki sem pótolhatatlan, és tudom, h. én is ugyanezt mondtam anno Rejonak, de akkor is szomorú vagyok!

Ja! Kandika!

Vöcsöknek nem jár a piros???????? :lol:


Mir! Vöcsök!

Merre vagytok?????? Legalább jelentkezzetek be, h. nincs semmi baj!!!!!
rambóka
 
 


Rejo!

repiszuri?? az mi?

Gina
Vendég
 


Rambóka!

ne szomorkodj, hátha felvesz majd a főnököd egy kedves fiatal fogorvosnőt!!

Ginuska!
Tüszőrepesztő szuri, ami megrepeszti az érett tüszőt!

Látszik hogy nyár van, alig van itt élet, biztos mindenki kint tanyázik!

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo!

Nem, nem kaptam olyat. Kellett volna???

Gina
Vendég
 


Ginuska!

nem, nem feltétlen, csak nem emlékeztem rá.

Azért ha többszöri bizonyított peteérés után sem jön össze a babó, nem ártana kérni egy repiszurit!

Bogi is így lett, és Ella is így esett teherbe!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Olyan fura idő van. Fülledt, párás, de nem süt a nap.

Most jó lenne elmenni ügyintézni, mert nem süt a nap, de Bush miatt nem merek elindulni sehova a városban.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Még csak 1x volt "bizonyitott" Peteérésem, az elozo ciklusban. De majd hétfon megyek UHra...rákérdezek

Koszi a tanácsot.

Jó hogy vagytok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Andika
Szuper lehetett itt pancsizni! :D

Rejo
Jövő hét szerdára terveztem a Pestre menetelt.Sajnos nem tőlem függ a dolog,hanem anyutól,hogy jön-e vigyázni a csajra?!

Csajok
Én holnaptól nem leszek keddig!Elutazunk a szokásos körjáratra.Egy porcikám sem kívánja, :cry: de menni kell,ha esik is,mégha nehezen esik is...........

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bocsika a panelosoktól....ma hátúl a kertben pancsizunk és napozunk,mert most értünk haza a fogászatról.

Rambóka ,a mi fogorvosunk is egy tündér...és Natinak,ma tömte be a második fogát....mert kezdett lukadni (szinelváltozásos volt,de amikor megfurta...előbújt a lyukacska),na és mindig dicséri,hogy gyönyörű fogai vannak.Na szóval ez-az,ami a mi gyerekkorunkból hiányzott....méghogy egy fogorvos dicsér...és olyat észrevesz,amit egy laikus anyuka nem...Én inkább több ezret fizetek,de a fiamnak...ilyen emlékei legyenek,és soha ne féljen a fogászattól.Na jó,nem is kellett eddig Vele menni....de egyszer eljött Velem,átnézettem a száját...egy akkor lett megcsinálva...ma meg Nekem kelett mennem töméscserére....így Ő is beugrott egy tömésre.Na pénztárcám soványabb lett,mert 2vizipisztoly becsuszott a szatyorba...

Igaz,Vöcsök is piros lesz mindjárt....dobok egy táblát.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 




Sziasztok!

Andi!
Mennyi a belépőjegy Pünkösdfürdőn? Nem hideg a gyerekmedence vize? Gondolkodom, hogy elviszem a fiamat (habár közelebb van hozzánk a csillaghegyi strand, de ott nagyon hideg a víz...). És nem tudod véletlenül, hogy egy 3,5 éves gyereknek mennyi a jegy ára? (Félek, hogy a diákigazolványra nem adnak kedvezményt...)
Köszönöm a piros színt :))

Csillagfény és Rambóka!
Köszi, hogy gondoltok rám. Szerdára kellett befejezni egy nagyobb határidős munkát (végül is estére meglettünk vele), és mára egy kisebb határidős munkát, így az elmúlt napokban 5 óra volt az átlagos alvásom. Holnap pedig vizsgám lesz... De eddig még egy oldalt sem olvastam el a jegyzetemből, és vagy 200 oldal a könyvben is olvasásra vár (kutatásmódszertan)... Egy vigaszom van, hogy az órákon mindig ott voltam és nagyon figyeltem. És jó a motivációm is, ha sikerül, akkor 1 hét kirándulás a szüleimhez és a férjem szüleihez - vagyis a nagyikhoz a fiammal :)))

Egyébként ma voltam a védőnőnél :))) Azt mondta, 2 havpnta kellene fogorvoshoz menni - én éppen májusban voltam, amikor még nem tudtam, hogy várandós vagyok. Ezzel csak az a gondom, hogy egy olyan jó fogorvosom van, akit nem tudtam otthagyni akkor sem, amikor Bp.-re költöztünk, és 400 km az út hozzá...

Vöcsök
vöcsök
 
 


na... vettem egy doboz premenst... már vagy 3 napja elfogyott ugyanis...

És most jött a meglepetés:

a gyógyszertáros nő megkérdezte, hogy szedtem-e már és, hogy a nőgyógyászom ajánlotta-e....

kérdezem, miért...

mondta, hogy mert nála rosszat tett! Vagyis először segített, de mivel fitoösztrogén van benne (tényleg?) azért neki megemelte az ösztrogénszintjét és valamit marhára összekavart benne...

??? vélemények???

Az tény, hogy ha emeli az ösztrogénszintet, a luth. szakaszban felesleges... de én eddig úgy tudtam, hogy a prolaktinszintet csökkenti...

(na be is veszem az elmaradt reggeli adagot... remélem nem gond, hogy néhány napot kihagytam...)

Mondjuk valszeg látta rajtam a ragyákat azért kérdezett rá :))))
Vendég
 


Egy kis olvasnivaló:

A spermának antidepresszáns hatása van?
http://www.origoegeszseg.hu/cikk/0625/997957/a_spermanak_1.php

nem rossz :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Na felkergetett a vihar....akkora,de akkora eső volt...fájt a hátunkon...
Vöcsök!
A felnött jegy az 1000.- ,gyerek 800.-,de azt nem tudom,hány éves kortól kell gyerekjegy.

Csillaghegyen lakunk,de soha sem megyünk ide strandra....túl nagy a terület,és bazi hideg a víz.Igaz Natival még nem voltam,de keresztfiammal voltunk....és le -föl szaladgáltunk a hegyen...ráadásul a gyerekmedence...fent van,nem lent....logika?!

Csakegy! Nem semmi ez a cikk....csak,hogy még jobban a férfiaknak legyen igazuk.... :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 






Andika
Szupik ezek a képek! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csakegy!

Jó a cikk!!!!
De nálam vhogy az óvszer nélküli szeretkezések után eleinte nem nőtt a depressziószint, csak amikor újra és újra egycsíkos volt az a nyomorult teszt! Aztán egyszercsak + lett és azóta ingadozó a depressziószintem, de nem függ az óvszer nélküli szeretkezésektől!!!! :lol: :lol: :lol:
Viszont a cikk alkalmas az orális szex előli kitérés igazolására:
" Drágám, ha megemésztem a katonáidat, nem érvényesül a depi elleni hatásuk, ezért holnap hisztis leszek és fájni fog a fejem!!!" :lol: :lol: :lol:

Kandika!

Én sejtem miért ilyen kihalt a net : a csajok éppen VB-t néznek!!! :lol:
Na de komolyan, én is sajnálom, h. senki nincs itt, mert szerintem éppen most szabadok a gépek, és nem úgy kell levakarni róla a pasikat!!!!! Már ahol focinézők a férjek!
(Én háttal nézem: A Tamagocsi éppen benyelt egy gólt!!!! Másik kedvencem vmi Krampusz nevű :lol: Viszont a Héder Barnát meg tudnám ölni a mindennapi nőalázó nyitóvicceiért! :evil: :evil: :evil: )
Én azért vagyok keveset, mert éppen a babakocsis topicot olvasom!( Ha vkinek ezzel kapcsolatban van ötlete, kérem írja meg, mert " minden megoldás érdekel" !!!!!)

Egyébként rohadtul melegít a gép, úgyhogy ez is lehet a kihalás oka!!!!!!
rambóka
 
 


óóó... én bevallom, hogy az orális szex esetében inkább megutaztatom a kiskatonákat... át a csatornarendszeren, minden szűrőn egyenest a Dunába... onnan meg ki tudja hová... ez sokkal emberségesebb megoldás velük szemben... nem? :oops: :lol: :P :twisted:
Vendég
 


Rambóka
Milyen kocsit akartok venni??
Én vagyok ,gép előtt!A gyermek épp csak annyira alszik,hogy ha megmozdulok(a másik szobában)már ébren is van.Így se kaja,se mosdás. :wink: Még jó,hogy a gépelős zaj nem zavarja!
Ja,és apa dolgozik! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Talizni van kedved jövő héten ha feljössz??

Küldj egy mobilszámot, ha van kedved, hogy net nélkül is el lehessen érni téged is! :)

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Kriszta!

Az a helyzet, h. nem tudom!!!
A sógornőimtől kapok két használt kocsit, nem túl szépek, nem is igazán tetszenek, de ezek miatt apán nehéz lesz átnyomni egy 3. kocsi vásárlásának ötletét! :cry:
Utánanéztem a neten, többnyire a Peg Perego Venezia a nyerő:
Könnyű, könnyen kezelhető, mind a 4 kereke bolygósítható, tolókarja átfordítható, majdnem vízszintesig dönthető( de ezen egy szivacslappal lehet segíteni), összecsukva befér a csomagtartóba, bébikortól járóképes korig kihasználható stb.

De ez csak ahhoz kellene, h. a ház körül levegőztessem ill. a bevásárlóközpontban tologathassam, mert 4 emeletesben a 4.-en lakunk és nincs lift! Én itthon leszek Pécsen, a párom meg Szekszárdon, én nem fogom tudni sem a 4.-re felcipelni, sem a buszra gyerekkel együtt fekrakni, úgyhogy a mindennapi közlekedésre pillanatnyilag a hordozókendő tűnik a legjobb megoldásnak! Kabát rágombolható, biztosan nem fázik meg télen, kendő takarásában bárhol megszoptatható! Első hetekben bölcsőhordással, később ültetve cipelhető és mindkét kezem szabad (ami a pécsi buszsofőrök vezetési stílusa mellett nem elhanyagolható tényező!!!! :evil: )

Kaptunk egy dögnehéz babahordót is! :lol:

Babaülésünk már van, de szerintem abba ilyen pici babát nem lehet beletenni, tehát kéne egy kocsiba köthető, KÖNNYŰ babahordozó is! Vagy egy kocsiba is beköthető mózeskosár?????
Amiben esetleg altatható is! De akkor meg lehet, h. inkább egy olyan kombikocsi kellene, amelyik áll egy klassz vázból, amire eleinte a mózeskosár később pedig a sportkocsis rész csatlakoztatható?????
Lehet ilyet kapni, de 140 ezer körül!!!!!! :evil:

Szóval még nem tudom!

Meddig használ egy gyerek babakocsit????? :oops:
rambóka
 
 


Sziasztok!

Vöcsök, klassz, hogy jelentkeztél! Ne stresszeld ám agyon magad, nem éri meg! Érdekes, engem a munka sokkal kevésbbé érdekel, és abszolút de nem izgat, majd lesz valahogy alapon. Más dolgok viszont annál inkább, amire korábban nem voltam érzékeny.

Rambóka, te is 30 fokos panelban, hogy bírod? Hogy lehet ott aludni? A miénk egy 10emeletes szörnyűség, nem teljes panel, valami szigetelt vacak, de borzasztó meleg van. Még huzatot se lehet csinálni, úgyhogy vettünk egy légkondit, de az se nagyon bírja szegény, de legalább aludni lehet.

Nem is tudtam, hogy gyerekfogász vagy. Az nagyon klassz!
Mitől romlik a gyerekek foga 3-4 évesen?
Meddig tervezed, hogy dolgozol?
Tegnap én is voltam fogorvosnál, sztkban, nem akartam egy átnézésért fizatni, és nagyon meglepődtem! Egy hihetetlen rendes doki volt, idősebb bácsi, végignézett, az összes tömésemet megnézte, tanácsokat adott a fogmosásról, és azt mondta szeretne rendszeresen látni. 15 percet legalább bent voltam, pedig azt hittem 2 lesz.
Szóval el voltam ájulva. :)

Gyerekkocsit én is 140Eért láttam, nagyobb bevásárlóközpontban, de a külvárosban, kis bababoltban van olcsóbban is, meg majd vadásszuk az akciókat. :)
Nekem is az tetszik, ami mindenfélét tud, pl az elején fektetős, utána átalakítható ültetőssé, és esetleg leszedhető a teteje.
Szerintem úgy 2, max 3 éves korig.
Sziasztok, szép napot!
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, hogy már péntek van. Ez a hét kikészített. Mi is panelban lakunk, dögmeleg van éjszakánként. Az elmúlt éjszaka 10 órát aludtam, és mégis tök fáradt vagyok, mert valahogy nem az igazi az alvás sem.
Tegnap este volt egy kis rózsaszínes váladék a tisztasági betétemen, jelent ez valamit?? :shock: Azóta semmi.

Vöcsök, minden elismerésem a tiéd, hogy az 5 óra alvás mellett még a munkádra is tudsz koncentrálni, nekem elég döcögösen megy a meló is. Csillagfénnyel nagy egyetértésben én sem izgatom magam miatta.
Gondolom a gyerek mellett majd megedződöm :lol:
Norka is nagyon hallgat, remélem, minden okés.

Tegnap voltam a védőnőnél, megegyeztünk, hogy kiskönyvet majd csak később kapok. Mondtam is neki, hogy én csak a laborvizsgálatok miatt jöttem, mert hogy a nődoki azt mondta ő fog beutalót írni. Erre ő közölte, hogy ő biztosan nem, majd legfeljebb a háziorvos. Hétfőn elmegyek a háziorvoshoz, de ha ő meg azt mondja, hogy a nődokim, akkor a kör bezárult :D
Kismamik, nálatok ez hogyan volt?

Espero
espero
 
 


iszonyat ez a meleg...

PÉ-nek se híre se hamva...

lelkesen hőmérőzök de nem tudom minek, mert ez a meleg simán felnyomja a reggeli hőmet vagy 2-3 tizeddel....

meggyünni meg nem akar... pedig ideje lenne már...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: