Új privát üzeneted érkezett!

Mártikám, le a kalappal a gyerekek előtt, hogy gyalogoltak azokon a hegyeken. Nem semmi, én már csak tudom! :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, most végre megnéztem azt a cipőt, amit a Szonónak vettetek. Tök aranyos. De megint megállapítottam, hogy lány cipők sokkal aranyosabbak mint a fiúké. Viszont alul egy mamuszra beruházok majd télre neki.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


AZt álmodtam éjjel, hogy ikerfiaink születtek :shock: :D :) :lol: :P :roll: :wink: :mrgreen: , de szerintem nem ez volt a lényeg, hanem hogy mindkét babát tudtam szoptatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbikám:bizony a fiú cipők, meg rucik nincsenek olyan nagy választékban mint a csajsziké!!!!!! :roll: :?

Most meg a Szonit számúzte a vonalzós banda :? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

De jó neked Márti,hogy legalább álmodtál / és hogy ilyen szépeket!!! :lol: /,nekem nem volt időm álmodni,mert óránként ébresztett a lókötő ,hogy keressem meg a cumiját :evil: .Nem tudom,hogy miért,de pár napja már megint elég sokszor ébred és az istenért sem hajnaldó magától megkeresni a cumiját és visszafeküdni.Már mentem ugy oda a kiságyához,hogy térdelve aludt :lol: .Ja,és szintén pár napja csak ugy alszik el ,hogy ha letettük az ágyába akkor rá kell rakni egy "nehezéket"-ez a kiskutyája.

A melegből már nekem is nagyon elegem van 10 körül már be kell menni,este viszont 7 elött nem nagyon lehet kimenni-a gyerekek ettől tiszta zizik,én meg attól,hogy egyfolytában csak nyuzzák egymást.
bibolya
 
 


hajnaldó=hajlandó :lol: látszik,még nem hatott a kávé
bibolya
 
 


Ma biztosan nem lesz nyugodalmas éjszakánk.
Pár házzal arrébb lakik egy tehetős cigány család és lagzira készülnek :roll: ,már most hangolnak a zenészek,hát mint mondjak,mintha mi hallgatnánk zenét :twisted: .
Itt nem nagyon cicóztak a lagzival,állítólag 6 hete ismerkedtek meg a fiatalok és a szülők már el is rendeztek mindent a gyerekeik között.
Mikor ezt hallottam,komolyan mondom arra gondoltam,hogy az rtl klub forgatja a Győzike showt :lol: .Én nem gondoltam volna,hogy a mai világban még mindig él közöttük ez a fajta "esküvűi elrendezés".
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mártikám, 2 fiú? Az szép. De a szopizás biztosan fog menni, ezt tudom!!!

Ibolya, akkor készüljetek fel lelkileg, hogy nem alszotok. És hány napos lesz a buli a szomszédban? Ill. az esküvő? Nem akarlak elkeseríteni, de sokszor van, hogy 3 napig dajdajoznak.

Mit csináltok hétvégén? Merre csavarogtok?

Edit, ugye nincs semmi baj apukáddal, nem azért nem jelentkezel?

Timi, merre jársz?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi Drága!

Apu tegnap jött haza, étvágya van már és nem is fullad, de a fogyás miatt nem igazán jól néz ki. Olyan feszes volt a bőre, most meg nagyon lóg. Remélem, nem lesz már gond. Aranyos vagy, hogy érdeklődsz.

Holnap óriási buli lesz nálunk, 25 felnőtt és 14 gyerek.
Na erre készülünk gőzerővel, már pácolom a húsokat, de szerencsére van segítség. Egész héten ezt szerveztük, ezért vagyok elveszve.

Jó hétvégét mndenkinek!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbikám drágám jól megnyugtattál :twisted: .Még csak 2 órája megy a zene,de már kezd fájni a fejem.

Mi még nem tudom,hogy mit csinálunk a hétvégén.Gondolkodunk a debreceni virágkarneválon.Még döntés nincs,mert a párom csak aznap menne hajnalban,én viszont-mivel a közelben élnek a rokonai-már mennék vasárnap /igy,hogy lagzi lesz,akár már most is indulnák /.
Encsit ma elvitték a barátnője+anyukája a minimaxos hajóra-az Óz a csodák csodáját nézik meg.Kiváncsi vagyok tetszett -e neki.

Edit,örülök,hogy jelentkeztél.Apukád,most hogy már otthon van,biztosan hamar rendbe jön.Nem tudjátok esetleg egy kis időre magatokhoz venni?Ha látja az unokáit minden nap-enni- esetleg neki is mindenhez-az evéshez is- nagyobb kedve lenne.
És szabad tudni,hogy mit fogtok ünnepelni ilyen nagy létszámban?
bibolya
 
 


Ibolya, nem akartalak elkeseríteni, remélem nem lesz igazam. :lol:
Egyszer Fóton volt egy hasonló nagy banzáj, de ott azt ünnepelték, hogy végre gyerekük született. (nem jött össze sehogy sem a baba csak lombikkal). Ott 3 napig ünnepeltek.

Debrecen jó ötlet. Nálunk ma az István dolgozik, holnap Bécsbe megy, úgyhogy csak hétfőn lesz itthon.

Edit, de jó, hogy apukád végre otthon van! Remélem lassacskán az étvágya és az életkedve is visszajön.
Tényleg, mit ünnepeltek?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nálunk mind 3 nap dolgozik a Roland :? , így itthon leszünk. :(
Majd 20-án max. a Szonival kiállunk az erkélyre :lol:

Edit:jó bulizást nektek, remélem ettől kicsit jó hangulatod lesz és apukád is mihamarabb rendbe jön!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat Apu miatt!Nem igazán akar jönni hozzánk lakni, neki túl sok éjjel-nappal a gyerekek zsivalya és tempója. Estére én is kipurcanok tőlük, nemhogy Ő. Szóval megértem az indokát, bevallom én is a saját otthonomban szeretek lenni.

A párom június végi névnapját és az én szept. közepi névnapomat ünnepeljük. Ez olyan köztes dátum, akartuk már hamarabb, de mindenki nyaralt. Hétfő meg 20-a, nem kell dolgozni menni senkinek.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsu, Bence orra az allergia miatt vérzett? A képet várom! :lol: :lol: :lol: :lol: Aranyos lehetett Kata ahogy Bencét vigasztalta.

Ibolya, sajnálom az esést. De legalább te is láthattad, hogy a lánykád mennyire szereti a tesókáját. Szerencse hogy nem lett nagyobb baj.

Edit, érezzétek holnap magatokat nagyon-nagyon jól. Remélem majd teszel fel képeket, ha kipihented magad. Az jutott eszembe, hogy nincs apukádnak valamilyen házkörüli férfimunka, amit valamilyen oknál fogva a párod nem tud megcsinálni? Valami könnyű, tudod, amit el tud végezni, mert nem megerőltető és mégis hasznosnak érzi magát. Nekem ez bevált, amikor apukám nagyon ideges (ő elég idős és nem tudja elviselni, hogy nem bír annyit mint régen, unatkozik és mindenki agyára megy néha szegénykém). Vele szoktam "kerestetni" pl. faburkolatú hőmérőt (sehol nem találtam), gumi ajtókitámasztót (röhej, de ezt sem találunk sehol) vagy a múltkor megragasztattam vele az ablakpárkányunkat. Persze ezt mind én is meg tudom csinálni, de elszöszmötöl vele, szívesen csinálja, nekem nem kell vele kínlódnom, és apu is hasznosnak érzi magát. Pl. megkérhetnéd, hogy napközben többször menjen át hozzátok egy kicsit (nem kell egész nap), mert mittomén varrni szeretnél, de a gyerekek nem hagynak. Persze nem tudom mennyire lakik messze hozzátok. Valószínű ezt mind te is bevetetted, de hátha mégsem. Borzalmas érzés lehet hogy ha egész életedben ugra-bugrálsz, teszed a dolgod és megöregszel és nem vagy olyan fitt mint régen. De én kívánok nektek sok erőt, hogy kirángassátok ebből!!!

Barbi, nem semmi Kispasid van. Kis miniterminátor. Remélem azért nem pankrátor lesz. :lol: Ne nézz hülyének, én néha elgondolkodom, hogy bukósisakot kéne a csajokra adni. Olyan ksi "ügyesen" tudnak esni. Főleg estére amikor már kis "elgyötörtek", fáradtak.

Nincs tippetek hova lehet zöldbe menni Pest környékén. Mármint nem zöld ruhába, hanem zöld övezetbe. És nem a rétre gondolok, hanem valami zöldövezetes "ezt érdemes megnézni" helyre. Mi a Vácrátóti arborétumra gondoltunk, de várnék még tippeket, ha valaki errefele néz.

Meleg. Hát az már nekünk is az agyunkra megy. Ja és a csajok is, mert elviselhetetlenek voltak ma. Voltunk vásárolni (helyesbben csak szerettünk volna!), de asszem egy NAGYON erős dackorszak ért el hozzánk. Vagy csak ők is unják a meleget.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi,a veresegyházi medvefarm még jó kis kikapcsolódás-nem egésznapos,kb 2 óra alatt végig lehet járni az egészet,annyit talán a lányok is kibirnak.
http://www.medveotthon.hu/

most más nem jut az eszembe-ugyhogy megyek is csicsikázni.
bibolya
 
 


Ááááááááááááááá nem tudok aludni, dög meleg van!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Este meg mikor lefeküdtem már volt tüzijáték, attól nem tudtam aludni, mert olyan hangos volt, nappal meg a repülők gyakorolnak!!!! :? Na nem mintha alvásra vetemednék, mert a fiam tegnap is alig aludt 1.5 órát a lányom meg semmit!!!!! :?

Julcsi:Skanzen?????Vagy az drága????? :roll:

Én nem tudom, hogy mi van, de a mi gyerkőceink is megkergültek :shock: :shock: :shock: , annyira nem fogadnak szót....... de egyik sem :roll: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Éjjel jól aludtunk,a lagzi hangjai nem hallatszódtak be,pedig nyitva voltak az ablakok.Amit napközben hallottunk az még a lányos háznál szólt-ezért volt olyan hangos.A Gergőnek nagyon tetszett,mikor épp nem zenéltek,már hangot is adott az elégedetlenségének.

Márti,még meddig "számüzik" a gyerekeket?
A Gergő is tegnap csak 1 1/2 órát aludt ,mert feldudálták a lagzisok a kocsikomvojjal.
Megint kezdünk visszatérni a 6-1/2 7 közötti ébredésre és nem hajlandó visszaaludni.
Én kezdem azt gondolni,hogy ez a szófogadatlanság nem a melegtől van,hanem elérték a másfél évet és nagyon nyíladozik az értelmük,
próbálkoznak,nézik a határokat hogy meddig mehetnek.

A Gergőnél most már rendszeresek a mindennapos rosszcsontságok. Ami most igy hirtelen eszembe jut:tegnap a dvd lejátszót kinyitotta, kivette a lemezt ,visszarakta volna fordítva ,de nem sikerült neki,mert közben bezáródott az ajtó.Persze igy a lemez belefeszült,az ajtót nem lehetett kinyitni,az apját az őrület kerülgette,láttam rajta,hogy uralkodik magán meg ne csapja a kezét a gyereknek.
Vagy hogy a távirányítókat rendszeresen eltünteti,de ugy,hogy már volt,hogy órákat kerestük.A séta közbeni hiszti is mindennaposak,ha babakocsival megyünk,akkor tuti sétálni akar,ha gyalog ,akkor meg minden lépésnél megállunk és általában mindig az ellenkező irányba akar menni.Mindent felvesz az utcán /is/,nem engedi,hogy fogjam a kezét,szóval néha rémálom a vele való közlekedés.De tudom,hogy csak igy tanul ezekből,ezért muszáj ezeket a "csatákat" naponta megvívni vele.Talán 3-4 hónap,és már ugy mehetünk az utcán ahogy elvárják tőlünk az idegenek.

Márti,nem tudod ma is gyakorolnak a repcsisek?

Julcsi,esetleg János hegyi kilátó?Fogaskerekű,kisvasút,onnan egy kis séta fel a kilátóba?Vissza lesétálni a Normafához,onnan meg már megy busz.

Mi ugy döntöttünk mégsem megyünk el Debrecenbe a karneválra.Már 8-kor kezdődik a felvonulás,és azért az út közel 4 óra,a rokonokhoz meg nincs pofánk már megint bekéredzkedni egy alvás erejéig :oops: .Ugyhogy most mi is gondolkodunk azon,hogy holnap merre is kéne azért elmenni.
bibolya
 
 


Ibolya:kik vannak száműzve????? :shock:
Ma még nem hallottam a repcsiket, majd szólók, ha megint itt dübörögnek!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi, jó ötlet a Medvefarm. Mikor ott voltunk voltak még mellette programok is a gyerekeknek.
De a többi is nagyon jó, amiket az Ibolya írt, kedvem lett nekem is kirándulni. Mi viszont ma max. a boltig jutunk el az Ádámmal. :?

Mártikám, te úgysem tudsz aludni, az Ádám meg nem is akar, nem akarsz vele aludni pár éjszakát? Én meg addig alszom a Zsombival meg a Szonóval. Ők legalább alszanak.

Ibolya, én is ugyan így harcolok a sétáknál. A babakocsi nálunk már csak 5 percig működik, utána jön az üvöltés, hogy kiakar jönni. De sétálva az 5 perces bolt 2 órára van. Sose arra megyünk amerre kellene és igen, ő is minden szart felvesz a földről, majd hosszú percekig vizsgálgatja.
Most kenyérér kellene elmennünk, már előre túráztatom magam.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Julcsi: mi nem vagyunk valami nagy kirándulok, nekem ötletem sincs, hova lehetne elmenni. A medvefarmra jártak a nővéremék, nagyon szerették.

Edit: örülök neki, hogy apukád egy kicsit jobban van.
Jó bulizást nektek mára!

Zsu: nagyon ügyes Kata, hogy rács nélkül alszik. Édes lehetett, ahogy a bátyját vigasztalta.
Tényleg mitől vérzett Bence orra?
Megjött már?

Ibolya: sajnálom Gergő balesetét, nagyon látszanak a sérülések?
(lehet elfelejtetted vagy átugrottad, vettem nektek egy Nukos alvós cumit, ha kell írd meg priviben hogy juttassam el. Ha nem kell akkor sincs gond a Szandi is ezeket szereti)

Mi Taksonyba voltunk péntek-szombaton (a Ferkó horgászott én meg a Szandit kergettem), tegnap késő délután meg anyóséknál voltunk kerti partin. Végre megtanult motorozni a csajszi, még nem profi, de már nagyon ügyesen hajtja magát.

A Szandi is meg van zavarodva, alig alszik, hisztizik, semmi nem jó neki. Szerintem valami front van (remélem mára, hogy enyhült az idő, jobb lesz).
Közben jönnek a fogai, már alul is kezdenek áttörni, ennek köszönhetően szinte semmit nem aludtunk éjjel. :cry:
Én meg állandóan aludnék, fáradt és nyűgös vagyok.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Tegnap este megjöttünk a Balatonról, ismét nagyon jó volt!
Gyönyörű időnk volt, illetve a hét elején nem annyira, de akkor meg kirándultunk egyet, pl. elmentünk Tapolcára a barlangba csónakázni. Samu imádta, sikongatott, mutogatott a csónakban, nagyon tetszett neki. Nem túl hosszú (250 m), ajánlom mindenkinek, jól néz ki.
Vittük magunkkal a bringáinkat is, és Samu a gyerekülésben csücsülve nézelődött. Kicsit aggódtam, h mennyire fog neki tetszeni, de jól bírta. Sajnos nem tekertünk túl sokat, talán 2 nap szedtük elő a bicikliket, de az nagyon jó volt: érzem is rendesen a combjaimat és a fenekemet :)
De legjobban a strandot élvezte - én a strandolást nem szeretem ilyen töményen. Öszintén szólva kb 2 óra után már szétunom a fejemet, de Samut nem tudtuk kiszedni a vízből, annyira imádja. Megy bele, minden félelem nélkül, ha elesik és nyel, az sem baj, nem szegi kedvét egy pillanatra sem. Ha nem ér le a lába az sem érdekli. Nagyon nincs félelemérzete a vízzel kapcsolatban...

Na jó, a nyaralásról ennyit. Igyekeztem gyorsan átfutni a heti termést.
Bilizés: nálunk anyukám van arról meggyőződve, hogy ilyenkor már szobatisztának kellene lennie egy gyereknek. Én hiába mondom, h még ráér ezzel Samu úgy látszik ez ügyben nem tudom meggyőzni. Amikor náluk vagyunk, akkor lelkesen tanítgatja is Samunak a bilizést - ez annyit jelent, hogy pelenkacsere alkalmával ráteszi a bilire, ha felkel onnan a gyerek, persze hagyj menjen, ha viszont elüldögél rajta, akkor megdicséri, ha meg netán valami kerül is bele, akkor meg nagy dicséretet kap Samu. Nekem ez macerás, én nem sietek vele. Most ott tartunk, hogy ha bepisilt vagy bekakilt, akkor szól, hogy "kaka" és közben fogja a pelusát. Ha érzem, hogy büdös van, és kérdezem, akkor is meg szokta erősíteni, h kaka. Krisztához hasonlóan a pisi és a kaki ugyanaz a szó :) Mivel most a Balcsin szinte folyamatosan pelus nélkül nyomta, ezért nagy figyelemmel kísérte a pisiléseit és büszkén mutatta, hogy kaka :) és boldogan tapicskolt bele :)
Igazából nem tudom, mi legyen a következő lépés, itthon még nem nagyon biliztünk... De lassan lehet h megpróbálom.

Erről a medvefarmról még nem is hallottam. Utánanézek, mert holnap mi is szeretnénk menni valamerre. Én a skanzenre gondoltam eredetileg, arra már nagyon régen jártunk.
Julcsi, erről jutott eszembe: Csobánkáról fel lehet menni egy Medve barlang nevű helyre. A Pilisben van, tök szép kis falu és jó a túraútvonal is. Nem túl hosszú, bár felfelé visz az út, viszont kiváló szalonnasütő hely. Samuval áprilisban jártunk arra és nagyon jó volt.

Zsu, nem semmi Kata rácsos ágy nélküli alvása. Ügyes a csajszi.

Ibolya, no igen, jó messze van Debrecen, bár biztos nagyon szép a karnevál. Én még egyszer sem láttam...

Márti - nem lehet könnyű h ilyen keveset alszanak napközben a gyerekek. A melegtől? És te még mindig könnyen elálmosodsz, vagy már jobban bíro? Emlékszem, én a terhességem legelején voltam tisztára álomszuszék. Aztán ez rendeződött.

Barbi, jövő héten mikor mentek végül? Már hétfőn?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Márti,reggel még a kismanód volt száműzve.Ugy látszik azóta már frissítettek.
Repcsiket ma kicsit láttuk-nagyon hallottuk-ugyanis kimentünk az anyuékhoz a telekre-Halásztelekre.A tököli reptér meg ott van a kertük végében majdnem.

Barbi,milyen volt a bolti séta?Szerintem ezen ne idegeld magad,tudod,hogy mi vár rád,inkább próbáld ezt úgy felfogni,hogy levegöztök.Végülis nem mindegy,hogy a kertben rohangálsz utána vagy a boltba menet?Igaz,kicsit veszélyesebb a helyzet,de elöbb-utóbb csak megtanulják,hogy az utcán az anyu kezét kell fogni.Nálunk ezt már azért a Gergő többé-kevésbé tudja /3 hónapja járunk gyalog az 5 percre lévő boltba/.Mostanában pl.mi kismotorral járunk-igy egyedül mehet,a kezemet sem kell fognia és haladunk is-igy nem kell minden fűszálnál megállni.

Zsuzsi,cumivásárlást köszönöm-szerintem postán kéne lebonyolítanunk a cserét,mert én felétek soha nem szoktam járni.Emailban irhatnál egy szlaszámot ahova átutalnám a cumi+ pk.árát.Igaz,közben már vettem cumit / a gyógyszertárban beszerezték nekem/,de egy tartalék soha nem árt.
Ezt az állandó fáradságodat nem kéne kivizsgáltatni?Vagy kevesebbet alszol mostanában mint amennyit szoktál?

Évi,üdv.újra itthon.Most merre jártatok?Az jó,hogy Samu ennyire élvezi a vizet,lehet,hogy usziba kéne hordanod rendszeresen.
A virágkarneválon mi már voltunk 2x.Először még gyerek nélkül /olyan rég volt,hogy még meg sem volt Enikő/,másodszor pedig olyan 3-4 éves lehetett.Igazán nem élvezte a felvonulást,ezért is gondoltuk,hogy most már elég nagy hozzá,hogy lásson is valamit,és tetszen is neki a dolog.Nem csak a virágkompozíciós kocsik vonulnak fel,hanem különböző országokból népviseletbe öltözve adnak elő zenés,táncos vagy valamilyen zenekarral műsort.Szóval,olyan igazi karneváli hangulatot tudnak csinálni.1 hónap múlva lesz gyümölcskarnevál is / ezen még soha nem voltunk/,a rokonaink szerint hasonló a mostanihoz.Lehet,hogy oda elmegyünk.

na mindenkinek jó éjt,lépek fürödni.

Kép
bibolya
 
 


Na ma a fiam szundított 2 és fél órát :shock: :shock: :shock: én próbáltam is behozni az éjszakai alvásszünetemet, erre Rolandkám rám telefonált!!!!! :?
Ennyit arról, hogy valaha is szétaludjam magam!!!! :mrgreen:

Évi:már nem vagyok álomkóros, csak néha kicsit kifáradok. :?
Az nagyon jó, hogy ilyen "kis halacska" a Samu!!!!!!Édes lehetett nagyon, lehet, hogy a jövő úszóbajnoka!!!!!! :wink:

Barbikám:köszi, hogy rám gondoltál megtisztelő :wink: , de én szeretek ám aludni, csak nem mindíg sikerül én Ádámod mellett már rég visítva kirohatam volna a világból, amennyiszer ébred a drágád!!!!! :? És sajnállak is érte rendesen!!!! :?
DE a vége felé már tényleg nem fogok tudni nagyon aludni, akkor nyugodtan hozd át, akkor már tök mindegy, hogy 2-3 óránként kelek pisilni, vagy a fiadhoz óránként!!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja és Zsombi ma kérés nélkül megpuszilta a pocakomat :shock: :lol: , azt hittem megzabálom, na jó néha feljebb céloz, de a szándék a fontos!!!!!! :wink:
Holnap nem leszünk egyedül,- igaz a drágám dolgozik, lehet , hogy kint lesznek a tüzijátéknál is-, jön az unokatesója a családjával, ott van egy kiscsaj majdnem 2 éves és hozzák a Roland nagymamiját is, legalább izgi napunk lesz!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na sziasztok!

Márti, Zsombi pocakpuszija aranyos lehetett. Vajon érzi a kistesót vagy csak tudja mert mondogatjátok neki?

Évi, üdv újra itthon!

Az ötleteken felbuzdúlva voltunk a medvefarmon utána a Vácrátóti botanukis kertben, végül a tesómék telkén kötöttünk ki a Csepeli bányatavaknál. Úgyhogy jó sűrű napunk volt, a csajok hamar kidőltek. Viszont e medvefarm NAGYON jó, teljesen meglepett, hogy lehet etetni a medvéket. Most még ugyan a csajok csak távolról "maciztak", de ide biztos vissza fogunk járni. És a botanikus kert is megér egy misét, nagyon szép! Szóval jól elfáradtunk, megyek is aludni.
Szép álmokat nektek és a manóknak is. Sokszor kelőknek meg sok álommanót!

KépKép
kgiulia
 
 


Sok álommanót várjuk szeretettel! Egyenlőre én még nem tudok aludni, az Ádám meg oooolyan hisztit levert este, hogy nem akar még szuszizni, hogy ilyet még nem láttam. Végül 10-kor dőlt ki, de nem tudom mi van vele. Ma először 1/2 3-kor bírtam lenyomni, reggel óta. Most meg ez az esti bulizása, hát már este se fog aludni? Én kiugrom az ablakon!

Évi, csak jövő héten pénteken megyünk a Balcsira. Elindítottunk egy hitelkiváltást, azt kell intéznem. Remélem jövő héten sínre tesszük, aztán hajrá Balcsi. (csak nehogy addigra romoljon el az idő)

Julcsi, a Medvefarm tényleg nagyon jó. Mi kb. 3 éve voltunk, de én is úgy élveztem a macik etetését, mint egy gyerek. Szupi volt.
Sűrű napotok volt tényleg.

Mártikám, remélem jövő év elejére csoda történik és a manó aludni fog. Ha nem, szavadon foglak és te alszol vele! :lol:
Édes lehetett a Zsombi, ahogy puszit adott a hasadra. Nagyon kiváncsi vagyok, mit fog szólni a kistesóhoz.

Ibolya, túléltük a bolti sétát. Főleg, hogy őnagysága inkább azt akarta, cipeljem a fenekét. Úgyhogy baromi jó volt, 100 fok és egy bazi nehéz kölyök.
Nem stresszelem magam, csak rászánok pár órát, ha a boltba kell menni. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok, szép estét!

Holnap mi is elmegyünk a Medvefarmra, kedvet csináltatok hozzá! :) És igazság szerint a Skanzent Balázs leszavazta, holnap észak-déli irányba közlekedhetetlen lesz a város (márpedig Csepelről így kell menni Szentendre felé...)

Barbi, remélhetőleg lesz még jó időtök a jövő hét vége felé is. És mennyi időre tervezitek az ottmaradást? Samu is szokott néha hisztizni az alvás miatt, ilyenkor ezt annak tudom be, h még nem elég fáradt - de persze lehet ez "sima" (=csakazértsem) hiszti is.

Ibolya, no igen, már én is többször gondoltam arra, h elvisszük Samut babaúszni - ebben a korban csak ilyen van, még kell néhány év a "rendes" úszásoktatáshoz. Itt a közeli uszoda (Campona) viszont olyan lehetetlen időpontokat adott, h akkor nem tudunk menni (12 és 15 h között - á, nem akkor alszik...). Persze ha egy kicsit több pénzt szánok rá, és máshova viszem... Valószínűleg az lesz.

No, lépek aludni, üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Pénteken kitakarítottam a kamrámat, és estére úgy kikészültem, mintha egész nap fát vágtam volna. Azzal a szent meggyőződéssel dőltem ki, hogy másnap (azaz tegnap), tutti semmit sem csinálok, erre meg reggel mégis az az ötléetem támadt, hogy vegyünk padlizsánt, és anyóssal karöltve, le is sütöttünk vagy 40 kilót. Kb. este 10-kor fejeztük be. de érdekes, nem voltam fáradt. Ma csak a szokásos főzés-takarításban sokkal inkább elfáradtam, pedig nem egyedül csináltam mindent, hanem anyóssal, nála. Csak most este jöttünk haza. Úgyhogy, így telt a hétvégénk. Kriszta tegnap egész nap az udvaron volt, körülöttünk sündörgött, meztelen popsival. Hát, ne tudjátok meg, számtalanszor pisilt, és élvezte nagyon, mondogatta is, hoyg pis, pis, és vagy 5x nyomott egy-egy kis kakit is, persze, mind más-más helyre. :lol: :lol: :lol: Azt hittem elfogy a popsitörlő! :roll: :P :D :lol: :lol:
Itt is szörnyű meleg volt, nem is volt kellemes tegnap még emellett tűz körül ücsörögni (az udvaron sütöttük a padlizsánt rácson). Ma délutánra szerencsére jött egy kisebb vihar és párszem eső, így elég sokat enyhült a meleg.

Julcsi, örülök, hoyg jó programotok volt! :) (Apropó, nem csuklottatok, mert emlegettelek hétvégén. :shock: Elmeséltem anyósomnak a történetet: - Látod, esik az eső!? ... - HOPPÁ!!!! :D :D )

Márti, jó neked, ha nem kell gyakran vécézned! Nálam a 2,5 óra az átlag. Ha többet tartom vissza, véletlenül, már fáj, szúr, keményszik a hasam. Éjjel is mindig megébredek 2x. :evil: Múltkor nagyon fáradtan 4 és fél órát nem pisiltem, és nem tudtam kiegyenesedni a nyilallásoktól. :roll:

Barbi, remélem, jobban folytatódik az éjszaka, mint ahogyan indult, bár tudom, te kevésbbé vagy optimista. Azért még mindig a remény hal meg utoljára. Szorítok, hogy összejöjjön a Balcsizás! :)

Nem tudom, már, hoyg másnak mit kellene reagálnom! :oops: :oops: :oops:

Mutatok egy-két képet, és megyek, lefekszem. Majd holnap, rmeélem, jövök... :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jön István tortája:
Kép
Közelkép a tortáról:
Kép
Túl sok kép nem készült, mert jól felhúzodtam akkor valamiért, így a szokásos családi hármas (négyes :wink: ) fotó is kimaradt, :( :evil: , de az est fénypontja az volt, amikor Kriszta felfedezte magának a másik, "árván hagyott" tortát. :wink: :wink: :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Jó éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hű, de sokan írtatok! :shock: :shock: :shock: :P :P :P

Pedig már azt hittem, hogy egy jót pihenek, amíg elolvaslak! :roll: :) De gondolom, mindenki a családjával tölti, és ha lehet, valahol a szabadban ezt a "potya-szabadnapot"! :lol: :oops:

NA, nem baj, majd én írogatok! :roll: :roll: :P :P
Képzeljétek, elkezdett folyni az előtejem. Most másodszor. A múlt héten vettem észre, hogy pecsétes a blúzom, és nem tudtam, mitől, de aztán rájöttem. Most is olyan furcsa nedvességet éreztem és hát megint kibuggyant pár csepp. :roll: Volt valakinek ilyen a terhessége alatt? Mert Krisztával nekem nem volt. Lehet ez vajon nagyobb mennyiség is vagy megmarad így a pár cseppnél? Ha csak amúgy folyna, kissé kellemetlen is lehetne! :roll: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:nekem a vége felé Zsombival volt pár csepp előtej és a szülés előtt pár nappal be is gyulladt a mellem 1 helyen :shock: :shock: :shock: , úgy fájt mintha begrúgdostak volna!!!!
Éjszakai pisilés:én csak 1x járok általában, de összesen kétszer, mert a lánykám is megy :wink: , nekem meg az a bajom, ha nappal nem iszom eleget, akkor éjjel járok inni :shock: :shock: :shock: , na akkor utána látogatom a wc-t rendesen!!!!! :roll: :lol:
Édespofa Kriszta ahogy a tortát habzsolja :lol: , legalább jókedvre derített titeket!!!!!!!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, ahhoz képest akkor nekem jó hamar beindult, félidőkor! :roll: Remélem, azért nem fog utánam folyni! :roll: 8)
Végig jókedv volt a szülinapon, de Istvánnak egy pillanatnyi hülyesége rontotta el az én kedvemet. :roll: Na, mindegy, ez amúgy sem volt lényeges. :)
A mellbegyulladás tudom, milyen, mert nekem többször is volt begyulladva, szülés után, minden szopi, fejés ellenére is. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith, nagyon édes a Kriszta a képeken :)

Most nem olvastam vissza, eléggé görcsben van most a gyomrom :(:(:(:( Ne haragudjatok érte :(

A kérdésem az lenne, hogy ismer-e valamelyikőtök tb-ügyintézőt? Lenne egy pár szakmai kérdésünk....

Köszönöm!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, mi történt? Valami rosszat mondott az orvos? Ha gondolod, megkönnyebülsz, megoszthatod velünk! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, köszi, annyira nem rossz, csak nekünk :)

Ne aggódj...csak én vagyok ideges...

NEm akartam elmondani, csak majd ha biztos lesz, de olyan rossz hogy nem tudok kivel beszélni :(

Szóval péntek és szombat éjjel fájt a méhem, szombat éjjel már nem is tudtam hason aludni. Emiatt vasárnap csak vettem még egy tesztet, és pozitív lett.

És akkor jöttem rá, hogy napok óta szarul vagyok reggel...

A probléma ott kezdődik, hogy Tamás nem akar most gyereket, és ne mtudom mi lesz :( Attól rettegek legjobban hogy rá fog menni a kapcsolatunk. MErt ha megtartom, és ő nem bírja, akkor is, ha elvetetem, azt viszont sose tudnám megbocsátani se neki, se magamnak. Szóval ma kivagyok, és itt bőgök egész nap.
Tegnap nem volt hajlandó erről beszélni, ma viszont dolgozik. Holnap meg mennem kell az orvoshoz...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Edith: nagyon édes Kriszta, ahogy falja a tortát. A Szandi most evett a hétvégén először igazi sütit és imádja ő is. Ma mézes krémest és zserbót falt ebéd után.
Előtej nekem nem volt, de a kolléganőnek is elég hamar elindult, nem emlékszem pontosan mikor. De az nem rémlik, hogy sok jött volna, végig csak pár cseppek.

Éjszakai pisilés nálam amúgy is van. A terhesség alatti így meg se kottyant, de én úgy hallottam ez segít felkészülni az éjjeli kelésekre.

Zsu: most nem tudom, hogy gratuláljak vagy sem. Remélem sikerül Tamással megbeszélnetek a dolgot. Én megértem mind a kettőtöket, nehéz döntés az biztos, amit most hoznotok kell.
Én nem ismerek Tb-ügyintézőt.

Márti: a héten mész az AFP-re? Lesz ultrahang is?
Kíváncsi vagyok mekkora most Manócska, és persze, hátha látszik már a neme.
Remélem jól telik a napotok a rokonokkal.

Én se aludtam az éjjel sokat, bár most nem a Szandi miatt. Az AXN-en Lost hétvége volt, egész hajnalig néztem az ismétléseket.

Holnap megyünk megint oltásra, kíváncsi vagyok, most mit talál a doki. Ha így haladunk, nem marad a Mártitól kapott bogyóból, mert mindig adok neki előző nap már.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Remélem most már semmi gond nem lesz, és megkaphatjátok az oltást. Nem mintha az annyira jó lenne, de akkor legalább tuti nem beteg Szandi, és azon is túl lesztek.

Márti!
Mikor lesz a héten a nagy nap? Mármint mikor mész UH-ra, dokihoz, a bábákhoz?
Rolandnak hogy telt az elmúlt szolgálat? Remélem nem volt sok riasztásuk az ünnep miatt!
Tegnap mi is benéztünk a tűzoltóságra, megmutattuk a manóknak a tűzoltóautókat, élvezték. Azért az udvaron levő pocsolyák mindent vittek, egyiktől a másikig rohangáltak egyfolytában. Hazaérve teljes ruhacsere kellett.
Milyen volt a nagymamizás?

Zsuzsi!
Én sem tudom, hogy akkor most lehet-e gratulálni. A múltkor már azt hittem, hogy akkor mégis közös nevezőre jutottatok, és jöhet a 3. babó. Ezek szerint még nincs lefutva az ügy. Azért remélem, hogy megoldódnak a gondok, és mindketten örülni tudtok. Ebben az esetben boldog babavárást kívánok nektek.
Egyébként nem védekeztek? Csak mert ez már a többedik lehetőség a legifjabb érkezésére, és nem annyira tervezett.
Gratula Katának a rács nélküli ágyban alváshoz. Nagyon ügyes!

Edith!
Nagyon jók a tortaevős Kriszta képek! Főleg az utolsó tetszik, ott nagyon kis huncut a kis szőkeséged!
Előtejjel kapcsolatban nem tudok okosat mondani, nekem nem volt.

Évi!
Hogy sikerült a Medvefarmozás?

Edit!
Örülök, hogy apukád ismét otthon lehet. Talán ott újból erőre kap kicsit. Hogy sikerült a hétvégi buli?

Julcsi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Végül hétfőn is jártatok valamerre?

Ibolya!
Ti merre mentetek végül?

Barbi!
Akkor hajrá Balcsi és jó idő a héten!

Nálunk eléggé light-osra sikerült ez a hétvége. Zsolti szombaton dolgozott még, vasárnap itthon tettünk-vettünk, aztán bevásárolni voltunk, tegnap meg kicsit benéztünk Keszthelyre, szóval semmi extra. És sajna megint oszlásnak indultam, múlt héten kezdődött pár pöttyel a hasamon, akkor azt hittem, hogy vmi összecsípkedett. Teljesen felforgattam az ágyunkat, ágyneműcsere, stb, hogy elűzzem a betolakodót, de azóta kiderült, hogy nem csípés. Azóta már jól elterjedt, kezdek megint szörnyen kinézni. Pénteken elmentem dokihoz, a diagnózis: vmilyen vírust szedtem össze, ami így jön elő. Gyógyulás kb. 5 hét. Csak azt nem tudom, hogy honnan számoljam, mert még mindig terjed, szóval nekem ez még nem a gyógyulás. Az az igazság, hogy nem hatnak meg a bőrgyógyász diagnózisok, eddig nem nagyon jöttek be. Csak azért mentem, hogy egyértelmű legyen, nem fertőző, nem kapják el a manók. Az ok és a gyógyulás hossza meg rejtély marad számomra, eddig is mindig így volt. Nagymamám aranyos volt, közölte anyukámmal, amikor felhívtam, hogy szerezzen nekem időpontot a bőrgyógyászatra, hogy mi van, ha megint terhes vagyok, mert ugye anno a terhességemet kezdtem csalánkiütéssel, és a végét is azzal zártam, ami 2 hónapig tartott. Anyukám azért megnyugtatta: az is felnő majd. Persze szó sincs újabb jövevényről, legalábbis még én sem tudok róla. Mindenesetre a barátnőmnek is rögtön ez jutott eszébe, de lehűtöttem a kedélyeket. Belém beszélik a gyerket. :D


Múlt héten strandolni is voltunk, de akkor már eléggé sok pöttyöm volt, így nem akartam fürdőruhában riogatni a fürdőzőket, így én nem tudtam úszkálni. Gyerekek élvezték, Flóra jött-ment, intézkedett a vízben, Marci a szokásos üvöltéssel fogadta a Balcsit, és nem is volt hajlandó belemenni. A víztől 3 lépésre dagasztotta a sarat, azt nagyon élvezte.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Egy-két kép:

Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Andi, de jó h írtál - téged sem olvastalak mostanság (=elmúlt 2 napban :) ) túl sokszor.
A pöttyeidet sajnálom - borzasztó idegesítő lehet nem tudni az okát. És viszket, fáj? vagy "csak" csúnya, sok? Gondolom már végigteszteltek mindenféle allergiára.
Gyerekeid gyönyörűek! Mindkettőnek jó sokat nőtt a haja!

Jaj, Zsu - most biztos nagyon nehéz neked, nektek. Remélem, hogy sikerül mihamarabb közös nevezőre jutni a pároddal.

Zsuzsi, nálatok meg szurkolok, h a doki ezúttal ne találjon már semmi betegséget Szandinál! Ja, és mi is belevágunk az ablakcserébe - de nem az egész lakásban szeretnénk ezt az akciót, hanem a gyerekszobában és a hálónkban.

Edith, a fotósorozat édes, mint mindig Krisztáról! Nekem a teljes arcal előre a tortába kép tetszik leginkább. Az nem semmi! Meg a haja továbbra is lenyűgőz.
Úgy tünik, nekem a haj egy ilyen neuralgikus pont: Samunak ugyan nő hosszra, de szegénykémnek igen-igen ritkás. Valószínűleg sikerült az enyémet örökölnie...
Előtej már a terhesség félidejénél: no ilyenről már hallottam, de nekem nem volt hozzá "szerencsém". De mivel csak előtej, szerintem ne izgulj, nem fog ez folyni... :) Azért azt nem hiszem, hogy a szülés előtt be fog indulni rendesen.

Márti, ez a mellgyulladás sem hangzik valami jól. És majd azért röviden számolj be, mi volt Nandunál - továbbra is nagyon érdekel ám.

Tegnap elmentünk a Medvefarmra - köszi lányok a tippet, tényleg nagyon jó volt. Samu ugyan leginkább a kiállított vonatot élvezte (csihúúúú), nem tudtuk onnan leszedni, végigpróbálta az összes vagont. Háromszor. Majd körberohantuk a medvék területét - mivel a gyerek motoron nyomta, és egészen durva tempót diktált :) Néha észrevette ugyan, hogy vannak ott medvék is, közölte, h vaú, majd száguldott tovább. Persze a farkasok is vaú volt, de ez még elmegy...
befejezem, a gyerek rámugrott.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsandi, Zsuzsi:az úgy van :lol: , hogy jövő héten megyek az AFP-re és az eredmény tudatában van az UH kb. a 18-20-dik héten.
Ma megyek védőnőhöz meg a Nanduhoz.
Rolandról még nincs hírem most tart hazafele.

Mi tegnap úúúúgy megáztunk!!!!! :evil: Nem kartam menni, de aztán rádumáltak, a várba mentünk az a tömeg áááááááááá úúúúúútálom, aztán mire felértünk a várbusszal szakadt az eső így le sem szálltunk.Lejöttünk vele, elállt az eső, de míg a villamoson voltunk megint rázendített, még szerencse, hogy vittem a gyerekeknek esőkabit így csak én áztam el, a fejem is megfájdult mire felcaplattunk itt a hegyen!!!!! :? Gyorsan medugtam a manókat egy kád meleg vízbe , én is lezuhanyoztam és vettünk be c vitamint!!!! :lol: Máskor nem hagyom magam rádumálni semmire!!!! :?

Évi:eljutottatok a Medvefarmra????

Zsandi:annyit változott a Marci, most ő is vöröses kicsit nem????És ollllyan nagyfiús!!!!Flóra meg egy kis tündér még mindíg!!!! :lol:

Zsu:remélem sikerül közös nevezőre jutnotok.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Nálunk tegnap is,és tegnap elött este is olyan eső volt!!!Nagy dörgésekkel ,villámlásokkal,tegnap még jég is esett . Képzeljétek,vasárnap éjjel annyira közel dörgött,hogy a gyereknek az egyik játéka / elemes/ többször el kezdett zenélni, és nekünk van egy házi telefonunk az anyósommal / tudjátok,egy telken csak külön házban lakunk/,az is többször csörgött.

Julcsi,ahogy olvasom jó kis kirándulást csináltatok vasárnap. Gondolom,este nem volt probléma az altatással.

Edith,hát látom naaagyon kiméled magad.Te jó isten,40 kg????És azt mind meg is eszitek?Ja, és még a kamra takarítás is?Azért most már tényleg kicsit vissza kéne venni a tempóból.Azért a félidő az mégiscsak félidő,a poci sem lesz kisebb.A te teherbírásod lehet hogy még nagy,de gondolj a pocaklakóra,neki nem biztos,hogy tetszik az egész napos takarítás,ami gondolom hajolgatásból, létrázásból áll.
A pisiléssel én is hasonlóan voltam mint te,már a terhesség kezdetétől max 2 órát birtam ki,és ez nálam a szülés után is még vagy 1 hónapig megmaradt.Mondjuk én alapból is sokat járok wc-re,napi 5x biztosan.
Torta evős Kriszta kép nagyon tetszik.Sikerült jól elkapni a pillanatot.
Előtej-nekem is volt félidőtől de csak néha 1-2 csepp.Én azt gondoltam erre,hogy fhúú,ez milyen jó,tuti mennyi tejem lesz.Hát tejem volt is,csak nem termelődött több soha 40-50 ml-nél.
De én már olvastam olyanról is, hogy félidő után rendszeresen sok teje folyt az illetőnek.

Zsu,tudom mit érzel, mi ugyanezt a válságot éltük át mikor a Gergővel terhes lettem.Napokig,hetekig nem volt hajlandó velem beszélni erről.Strucc politikát folytatott. Tanácsot annyit tudnék adni,hogy hallgass a saját szivedre és remélhetőleg hamarosan megnyugszik és megérti a férjed a helyzetet.Neki idő kell,hogy ezt feldolgozza.Ha szeretnél velem beszélgetni erről,msn-n keress meg.

Edit,hogy sikerült a buli?

Többiek Andi,Iza,Timi,merre vagytok mit csináltatok a hosszú hétvégén?
Timi,nem feledkeztem meg rólad,töltöm a Vészhelyzetet,de valami iszonyú lassú./ szerintem karácsonyra megkapod tőlem ajándékba
:lol: / Kép
bibolya
 
 


Na látom,olyan sokára irtam meg a hsz-omat,hogy addig majd mindenki megelőzött.Persze,közben felkelt a Gergő,majd tisztába is kellett tennem,szóval próbálok mentegetőzni.
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Zsu, nagyon sajnálom. Én is azt hittem, hogy már a múlt héten lejátszottátok ezt a meccset és Tamás rábólintott. Remélem ma tudtok beszélgetni.
Én Tb-s leszek, ha nagy leszek, úgyhogy kérdezz bátran. Bár még csak a tanf. közepén járok, úgyhogy nem biztos, hogy tudok válaszolni, de ha én nem is, van pár tb-s barátnőm, ők tuti.

Andi, nagyon sajnálom a pöttyöket. Próbáld fújni first-tel, hátha.
Marci mennyire pasis lett! Már nem babás, igazi pasis. Flóra meg továbbra is egy kis virágszál, tündéri.

Márti, akkor majd várjuk a beszámolót.
Jó zűrösre sikerült akkor az estétek.

Nem tudom mit akartam még írni, kapkodok mert megyünk a bankba, Ádám meg még alszik.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hűha, látom, ma mindenki egyszerre ül a gép előtt. Még én is itt vagyok, mert a gyerekek még alszanak, már kenyeret is vettem, jött a pék. :wink:

Márti!
Jaaaa, valamiért úgy emlékeztem, hogy ezen a héten fogsz menni UH-ra is. De lehet tényleg "csak" a védőnőről, meg a Nanduról volt szó. Akkor tessék majd élménybeszámolni, tök jó lesz.
Igen, vicces, de Marcinak is kicsit kezd vörösödni a haja. Főleg ahhoz képes, hogy mennyire szőke volt az elején. Így már reménykedem, hogy Flórának ilyen marad, Marcinak meg szerintem olyan lesz, mint az apukájának, ő is vöröses volt, aztán most meg már bebarnult. De hát ki tudja.

Ibolya!
Azért én kicsit betojnék, ha ilyenek történnének éjjel. Telefoncsörgés, játékzenélés... Bár nálunk is van, hogy megszólal egy-két elemes játék, amikor nem is abban a szobában vagyunk.
Merre jártatok a hétvégén?

Évi!
Örülök, hogy nektek is bejött a Medvefarm. Aranyos lehetett Samu, ahogy vaúzik, és vonatozik.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja igen, pöttyök!
Csúnya, sok, VISZKET, terjed. Egyenlőre ezek benne az idegesítőek. Ha nem magamat látnám a tükörben, megijednék. Azért érdekes valóban, hogy soha nem volt gondom a bőrömmel, még csak pattanásos típus sem voltam, de a terhesség óta valahogy megtalának ezek a dolgok. Viszont azóta múlt el a fémallergiám, vagyis már nem okoz gondot a fémgombos nadrág. Valami történt velem akkoriban. :wink: :roll: Egyébként még soha nem voltam allergiavizsgálaton, semmilyenen. A doki most is úgy állapította meg, hogy mi újság, hogy bementem, felhúztam a pólómat, hogy: na ők azok, közben dumáltam az asszisztenssel, hogy: jaaaa, vizitdíjat azt nem fizettem, úgyhogy húzzak le venni. Mire visszaértem, addigra már ott voltak a megírt receptek. Tulajdonképpen nem volt alkalmam elmondani, hogy pl. tusfürdőt váltottam, nem lehet-e ez a gond, vagy hasonlók.
Barbi!
First-öt még nem próbáltam, majd jól befújkálom magam, hátha...

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi,nekem is az allergia jutott most egyből az eszembe.Lehet ez egy új mosószer,öblítő,mosogatószertől is.Vagy sajnos ételtől is,de ezt nagyon nehéz kivizsgálni.Nálam próbálkoztak vele,de én 2 nap után feladtam a drasztikus diétát :oops: .
Baba lehetőség?Hát,kiváncsi vagyok.Örülnétek neki,vagy inkább ugy kérdezem,hogy szeretnétek-e még egy babát valamikor?
Strandra hová jártok?Keszthelyre?
Nekem is most a képekről ugy tünik,hogy mind a két manód egyre vörösebb hajszint "produkálnak".
El is felejtettem irni,hogy megint megnyiszáltam a Gergő haját.A tenyerem tele lett,annyi haj lejött megint szegénykém fejéről. De muszáj néha nyirnom,mert nagyon izzadékony.

Évi,ahogy olvasom tegnapra megvolt a napi "kocogásotok".De azért jól esett,nem?Majd tavasszal visszamentek újra,addigra már Samu is "látni" fogja a medvéket és a farkasokat.

Márti,kérünk ám beszámolót!!!Engem is nagyon érdekelne. Kép
Márti,én nem irok mást,csak annyit,hogy várom a Barbi beszólását. Kép
bibolya
 
 


Andi,nem voltunk sehol-vagyis igen,vasárnap anyuéknál a telken.
bibolya
 
 


Andi, a first és azt hiszem a zöld krém segített Virág baba kiütésein is.
(Edit, a zöld vagy a kék krém volt? sose tudom)
Szóval érdemes kipróbálnod.

Ibolya drága, még levagyok lassulva, milyen beszólásaimat?

Na, felébredt a drágám, indul a nap.

Pussz

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ibolya:JÓVANNA:roll: , amúgy lassan már gépíró leszek, nem tudom hány ujjal ütögetek, csak közben nem nézek fel!!!! :lol: Ez itt a gond, meg az ha sietek akkor vissza sem olvasok!!!!
A Barbi meg most siet szóval nem ér rá ilyenekkel foglakozni. :mrgreen:

Ja Zsandi sajnálom ezeket a pöttyöket, ha van még gyógyszertári fürdetőd szerintem azzal fürödj, míg pöttyös vagy, legalább a tusfürdő ne irritálja!!!Csak 1 tipp. :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nálunk is elkezdődött az élménybeszámoló, ahogy hallom, úgyhogy itt is indul a nap. Jaj nekem. Na, majd azért jövök még, ha lesz időm.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Szerintem ZÖLD volt az a krém, vagyis én csak tőletek hallottam és kékről tuti nem volt szó!!!! :mrgreen:
A Zsombi már letört egy darabot az állólámpa búrájából, mindíg azt rángatja :? , jól kezdődik ez a nap is!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?