Új privát üzeneted érkezett!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.... ez jó lett :lol: :lol: :lol: :lol:

Ákos
Boldog szülinapot!


Nálunk ebéd és vacsora bébiétel, uzsonna gyümölcs, krémtúró, joghurt...
Egyébként szopizunk még mindig...
Vendég
 


Most látom én is, hogy ma is NAGY NAP van :)

BOLDOG SZÜLINAPOT ÁKOSNAK!!!! :lol: :lol: :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Vagyis bocsánat, tegnap volt :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 

 
 

Ákosnak Boldog Szülinapot!! :D

Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Először is boldog születésnapot Ákosnak!
Elég régen írtam, nagyon jó lett a net!
Annám beteg volt, 39,5 -os lázzal kínlódtunk az mellett
jön a bal felső foga, úgyhogy nyügi van.

Nálunk az ebéd és a vacsi főzi, közte meg gyümölcs pépek.
Annám "elvileg" tejérzékeny, azért írom így mert igazából nem bizonyított, így ő tejtermékeket nem ehet még.
Bár, pár hete visszaállítottak a HA-s tejpépre úgyhogy teszt alatt áll!

Hallottátok a legújabb hiedelmet? Minnél magasabb az UV- védelem a naptejekbe annál rákkeltőbb hatású. A doki nénink mesélte! Frankó , mi?
csucsu74
 
 


Csucsu!
Nem hiszem, hogy igaz lenne! De manapság már minden rákkeltő!!

Ákosnak kívánunk mi is boldog szülinapot!! :D
Kép 1148038279.93.jpg [/quote][/url]

Kép
rayo
 
 


Szilbee
Valószínüleg gyulladás van aférjem hasában. A heg alatt is van folyadék amit kétnaponta leszívnak neki. Most már a második féle antibigyót szedi. Ma volt dokinál és azt mondta, hogy a műtét óta most lát először javulást. REmélem most már tényleg meggyógyul. Pont négy hete műtötték.

Ana
gyomberana
 
 


hahó
csucsu74
 
 


Sziasztok!

2 nappal ezelőtti hsz-em:
Rayo,
azt mi is ettük egy darabig. De legjobban a Humana+Nutriton jött be.

Bannamari,
igen, én is adtam neki 3 hetes korától, én is úgy láttam, hogy semmit nem ér, de gyarapodott, ezért beletörődtem. Amióta nem szopizik, azóta a tápiba rakom.
Pár héttel ezelőttig napi 6-8 textilpelust hányt tele még így is. Szerencsére már csak a főzelékmaradványok eltávolítására használjuk, meg időnként a víz felitatására a ruciról.

Ha a reggeli-esti adagot nézzük, 400-500 mili között van a napi folyadék, ezzel kiröhög az orvos, meg múltkor az ügyeletes doki is. Persze, tudom, hogy nem fog kiszáradni, csak ha beleültetik a fülembe, hogy ez mennyire kevés...

Szilbee,
Livi most ezzel a foggal küzd! Neki az alsók jöttek viszonylag könnyen.

Ana,
jobbulást a férjednek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!
Neked járt az emelt családi pótlék?
A dokinéni szerint ilyen nincs!

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Csak nekem lett még lassabb a babanet? Szörnyű, cirka 10 perc alatt lépett be.
Köszi mindenkinek a szülinapi köszöntést, de még csak a névnapom volt (13-án), szülinap 25-én lesz, de a 8 napba így is benne vagytok!!!
Furi, hogy írás közben nem tudok beleolvasni a hozzászólásokba, én mindig puskázni szoktam, hogy miket kérdeztetek, most lebuktam :oops:
Kiscsajom új játékot talált magának: beül a hűtő elé és akár egy órán keresztül tologatja a hűtőmágneseket! Szuper, legalább csinálhatom a dolgom.
Kérdés: BCG helye milyen a gyerekeknél? Akinél már teljesen meggyógyult, mikor történt ez? Furának találom, hogy 9 hósan még mindig száraz seb van rajta, bár lehet, hogy ez így van rendjén.
Fogakkal mi hadilábon állunk. Nagyon erős az ínye, alig bírnak áttörni a fogak, mindegyikkel megszenvedünk. Sőt, én azt figyeltem meg, hogy mielőtt végre áttörne egy újabb fog, durván két napig sokat bukik szegénykém.
Szombaton grilleztünk a kertben (anyósoméknál) és adtam a kislánynak mindenféle fincsi zöldséget. :D Nagyon tetszett neki, ajánlom mindenkinek, akinek lehetősége van rá.
Ja! Mégegy kérdés! Valaki azt írta, hogy hóna alatt fogva kell a gyereket sétáltatni. Miért? Anna most nagyon rákapott a dologra, már minden mellett lépeget és ha elkapja a kezünket, akkor rögtön járni akar. Én nem szívesen vezetgetem még, mert szerintem korai, de elnyomni sem szeretném az igyekezetét. :?

Roberta
smici_robi
 
 


Rayo!

Refluxra igenis jár az emelt öszegű családi pótlék!
Igaz, nem automatikusan adják, hanem gasztroenterológusnak kell kiállítania egy igazolást. Van egy nyomtatvány, most néztem meg, azt írja rajta, h a Területi Államháztartási Hivatal nyomtatványa, ez minden szakorvosnál kell, hogy legyen. Nekünk a I. sz gyermekklinikán állították ki az Üllői úton. Azzal kell elmenni ahhoz az Államkincstárhoz, ahová tartozol. Én leadtam az egyik példányt, ráütötték a másikra, hogy átvették és kész. A megmaradt nyomtatvánnyal kell elmenni az önkormányzathoz, ott automatikusan megadják a közgyógy igazolványt.

No, jó sok szenvedés árán kikerestem neked a rendeletet is, ami alapján kérheted.

http://64.233.183.104/search?q=cache:9j ... lr=lang_hu

Ami rátok vonatkozik:
Gastroesophagealis reflux betegség.

És mondom, tuti biztos, mert mi is megkaptuk. Én azt mondom, addig kell elintézni, amíg nem javul az állapota. Mire Ádám megkapta a közgyógyot, szinte nem is kellett gyógyszer.

A többiektől bocs az off-ért.

Pussz

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Jaj, szörnyű, hogy ennyi ideig tölti be. Nekem nem jön be ez az új dizájn, persze leginkább a sebesség miatt, de a hsz-eket sem lehet utólag módosítani. Grrr.

Azért jöttem vissza, mert Ákosnak nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánunk, no meg az anyukáját sem felejtjük el. Nagyon sok boldogságot a boldog kismanóval!

Kriszta!
Írhatnál pár sort Ákosról! Lassan olyanok lesztek, mint a nagy testvér, mindenki hozzátok beszél, de semmit nem tudunk rólatok :D Szóval kíváncsiak vagyunk nagyon.

Még valami:
Szerintetek mennyivel lehet nagyobb a cipő, mint a gyerek lába?
Mert elmértem a dolgot és egy számmal nagyobb cipőt rendeltem, mint kellene:( És persze ma derült ki, amikor kihozta a postás:(

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Roberta,
a bcg helye nekünk is száraz, de nem mondott semmit rá az orvos.

A hóna alatt fogós sétáltatást nem én írtam ugyan, de a mi dokink is mondta, mert kilazul a vállízület. Lehet benne valami, bár szerintem minden gyereket így vezettek eddig is, de nem látszik a vállukon az embereknek. :lol: Meg elég nehéz lenne kivitelezni, hogy mindig akkorát hajoljon az ember. Lehet, hogy a gyerök vállának jót tesz, de a derekamnek nem, az tuti! :lol: (Persze első a gyerek!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bcg: a helye Gergőnek elmúlt, Ádámnak még mindig piros. Igaz, őt 7 hónaposan újraoltottuk.

Szerintem a kézen fogva ne vezesd csak addig érvényes, amíg a gyerek nem tartja rendesen a súlyát, azaz dülöngél. Nálunk Gergő símán megy, nem nagyon dülöngél, csak fogni kell a kezét, mert nincs bátorsága. viszont, ha mindkét gyereket fel kell vennem, elkerülhetetlen, hogy valamelyiket a hóna alatt fogjam meg és úgy vegyem fel. Szerintem ez többet árt a vállnak, mint a vezetgetés.

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lanyok! :)

KOSZONJUK SZEPEN A SZULINAPI JOKIVANSAGOKAT!!!!

Nagyon meghatodtam,hogy annak ellenere,hogy nagyon reg nem irtam,nem felejtettetek el minket :D
Irtora jol esik am.

No jo,bevallom,hogy szoktalak olvasni Titeket,igaz nem minden nap :oops: De azert kepben vagyok.

Ana :)
Jobbulast a ferjednek!!!

Roberta :)
Akos 2szer kapott Bcg,mert elsore nem fogant meg.Semmi nem latszodott.
A masodikat 2 honapja kapta,ez mar legalabb kicsit bepirosodott ugy 3 het mulva,de azota megint semmi,de gondolom,azert megfogant.

Annamari :)
En ugy tudom,1cmrel kell nagyobbnak lennie a ciponek.A mienk csak kb fel cmrel nagyobb,de Akos tokeletesen tud benne menni.

Es par kep az Unnepeltrol:
2005.05.18.
Kép 1148077118.59.jpg

Pontosan 1 evesen,2006.05.18.15 ora 7perc
Kép 1148077223.97.jpg

Felek a gyertyatol Anya!(eletem elso tortajat sutottem :D )
Kép 1148077319.39.jpg

De a torta nagyon fini!
Kép 1148077364.22.jpg

Puszi
Kriszta es Akos

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Hollarihollario!

Jaj, nagyon megörültem neked, Kriszta!
Ákos gyerek gyönyörű, igazi nagyfiú lett már amióta nem láttuk.

Közben eszembe jutott, hogy mi is szervezhetnénk talit, mert én nagyon szívesen megismernélek.

Ez már elég régen készült, de most ez a kedvenc képem:

Kép

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Kriszta,
Nagyon szép és nagy fiú Ákos:)
És milyen ügyesen porszívózik :lol:
Banántortát sütöttél? Úgy tűnik finom lett...


Annamari,
Nagyon jó ez a kép!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Kriszta,
Nagyon szép és nagy fiú Ákos:)
És milyen ügyesen porszívózik :lol:
Banántortát sütöttél? Úgy tűnik finom lett...


Annamari,
Nagyon jó ez a kép!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Kriszta,
Nagyon szép és nagy fiú Ákos:)
És milyen ügyesen porszívózik :lol:
Banántortát sütöttél? Úgy tűnik finom lett...


Annamari,
Nagyon jó ez a kép!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Mindent kétszer mondok, mindent kétszer mondok :lol: :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok

Brigi
Milánkádnak boldog névnapot kívánunk!
Ana és a fiúk

Na és persze az én Milcsikémnek is boldog névnapot.

Cipő: Úgy tudom, hogy annyival kell hogy nagyobb legyen a cípő, hogy az mutatóujjunk beférjen a gyerkőc sarka és a cipő közé.

Ana
gyomberana
 
 


Kép 1148141107.8.jpg
Olibaba

Kép 1148141144.41.jpg
Verbéna (ma ültetem)

Ana[/img]
gyomberana
 
 


Milánkáknak megkésve boldog névnapot!!! :D

Annamari!
Köszi az infót, megpróbálom!!!

Gyerekek változatlanul gyönyörűek!!

BCG: kb. 6hónapos volt, mire látszani kezdett!!! De akkor olyan nagy volt és piros-sárgás rondaság lett belőle, aztán normalizálódott és szerintem 8hónapos kora körül összehúzódott. Piros még, de már nem csúnya...

Puszi

Kép
rayo
 
 


MILÁNKÁKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Jó rég voltam,rossz volt a gép,stb.

Kriszta,itt is boldog szülinapot Ákosnak!

Smici,nekünk a kh.-ba nem is adták be a bcg-t,így aztán várhattuk,hogy megfoganjon :(
Az újraoltás viszont szépen megfogant,ki is fakadt már rég,azóta csak piros.

Mit is akartam még?
Nem jut eszembe,botrány hogy mi minden kimegy a fejemből mostanság. :evil:


Megyek,sütök egy kis muffint.

Szép napot!
tündérke26
 
 


Milyen fura így a babanet :roll:

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Kriszta :)
Jók lettek a képek! Figy, amit szerdán csináltál a fiúkról küldj át egy párat légyszi! Köszi.

cipö: én is úgy tudom, hogy egy ujjnyit legyen nagyobb.

Milánoknak utólag is boldog névnapot... :oops:

Annamari :)
Talit igen-igen!! Én is, én is. Hétköznao nemtommikor megyünk Pestre, de szombaton apája dolgozik, ugyhogy szabadok leszünk.

Jajjjj, nagyon nyügi nap van. szaladok.
:roll:
minyu
 
 


próba

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu
Nagyon jók a képek! Különösen ahol apa van a járókában... :lol:

Banamari
A te oldaladat is megnéztem a múltkor. Húúúú ... nagyon kiemrítő lehetett két gyermeket is szoptatni. Volt elég tejed? Jól rémlik, hogy még mindig szoptatod őket? Tápszert kellett nekik adnod? JA és a képen melyik melyik fiú?? ... Egyenlőre csak ennyi kérdés kutott az eszembe... :roll: :lol:
szilbee
 
 


sorry :oops: Bannamari korán van még, azért ez a helyesírási hiba... :oops:
szilbee
 
 


Kriszta!
Szerintem mi még nem "találkoztunk", de tök édes a kisfiad! :D
szilbee
 
 


Tyü, nincs ma valami nagy mozgás.
Mindenki élvezi a jóidöt :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

A hétvége nagyon rohanás volt..ez az új babanet sokkal lassabb nekem. :(
Tegnap Zsolti 5 éves volt, ma Anna 1 éves, nagy családi összejövetel átfedésekkel nálunk. :)
Nem volt egyszerű, s estére egy hulla voltam...viszont minden jól sikerült.

Táblázatot, hogy lehet ide felrakni?

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziasztok! Meg ne kövezzetek, de nekem nem jött be ez az új babanet. Nagyon lassú, néha nem akar működni. De majd biztosan meg fogom szokni.

Köszike a névnapi köszöntéseket!

Szombaton lakziban voltunk - baba nélkül. Most először "passzoltuk le" a gyereket anyukámhoz. Szerencsére nem volt semmi baj, anyu is túlélte a napot. Azért jópárszor hazaszóltam, hogy mi újság! Nálam jobban csak apa aggódott! A változatosság kedvéért most szombaton megint lakziba megyünk!

Minyu! Nagyon jók a képek! Igaz 100 évig tölti ez a hü..e gép, de azért kivártam!

Ma szedtem először epret a kertben, Milánnak is adtam, először banánnal keverve, aztán csak úgy, natúr. Nagyon ízlett neki! A banánt amúgy már harapni szokta - az összes 2 fogával! Olyan édesen majszolja!
bockbrigi
 
 


Hello, lányok! Eltűntem, mint szürke szamár... De most viszont nagy újságok vannak!

De először is sok boldogságot az ünnepelteknek, 1 éves Ákosnak, aki már kiveszi a részét a házimunkából, ma 1 éves Annának, 5 éves Zsoltinak és a névnaposoknak is! :)
Cukik nagyon a képek!
Sziszike,
Ha tudsz, tegyél Te is fel "miből lett a cserebogár" képeket Annáról!

Mindenkinek köszönöm a pelenkás hozzászólásokat, akkor frissiben elolvastam persze, bocsi, hogy nem írtam!

Újság 1: Nórika kúszik! :)
Újság 2: jön az első fogacska! :)
Újság 3: és úgy néz ki, jön a kistesó is!!! :shock: :) :) :)

Múlt hét közepén volt egy pozitív tesztem, pénteken meg elmentem a nőgyógyászhoz is. Én 5 hetesnek számoltam, az UH szerint 4. Még csak a petezsák látszik (újra Zsákos Frodó lettem), 2 hét múlva kell menni újra.
Nem újságoltam még csak a családnak, de gondoltam az ismeretlen ismerősöknek csak kikotyoghatom! :lol:
Ha minden rendben lesz, akkor 17 hónap lesz a babuk között. Jaj nekem, vagy nem jaj nekem! Az nem valami sok! :roll:

Fogacskára visszatérve: Nórika 3 napja nem szopizik már éjjel sem. Már többször is sírt, amikor felkeltettema szopira, úgyhogy hagytam inkább aludni. Nem ébredt előbb, nagy szerencsére. Most már a saját kis ágyában altatjuk 9-kor és ugyanúgy horpaszt 8-ig. Na de mit szóltok, milyen mázlim van, hogy az a fogacska megvárta, amíg a gazdija elhagyta a szopizást és csak utána bújt ki! :lol:

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Brigi,
nekem sem százas az új babanet. Én nagyon szerettem azt, hogy láttam, hogy melyik oldalt nem olvastam még. Most nehéz volt visszakeresni, hogy mikor voltam utoljára. :(
Izgi lehetett az első lepassz! :)
Szombaton mi is esküvőre megyünk, babuval. Remélem jól fogja érezni magát!
Én is adtam már epret, nálunk is nagyon ízlett. Sárgadinnyét is evett már, az is nagyon bejött. :D

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Hát fura dolog ez a babanet... :? Jók ezek az új dolgok benne, de azért tényleg tök jó lenne normálisan belépni, jó lenne, ha nem tökölne annyit a betöltéssel ... stb. Azt mondják szükségszerű volt, mert a másik rendszer nem bírta a nagy tömeget, és a topikok zöme nem is látszott a túlterheléstől. De madj csak megcsinálják a szekemberek. Remélem, mert attól tartok így egy csomóan elhagyják a fórumot. :( Keresnek jobb helyet.

Dóri
Gratula az csemetéhez. Kicsit irigyellek is... én imádtam "zsákos Fodó" lenni. :lol:

:?: Csajok
Mikortól lehet a pöttömöknek sárgabarackot adni??
szilbee
 
 


Sziasztok!
Nekem is lassú a babanet,és marhára idegesit,hogy eltüntek a jó kis arhívok.
Ma szóltak az oviba,hogy bárányos gyerek van,úgyhogy figyeljem a csajt,lehet,hogy ő is benyalta.Nagyon jó :x ,de sebaj,legalább túlleszünk rajta.
Én 21 évesen voltam baris,nem volt egy leányálom :?

Gyomberana,szép a virágod,neke is ilyen van,3 féle:uilyen piros,fehér meg a rózsaszin.Majd lefotózom,a rózsaszin valami gyönyörű,szép kis minibokor lett belőle.

Dóra,nagy gratula nektek!Kicsit irigy vagyok :oops: :)

Név-,és szülinaposokat isten éltesse!

Szilbee,enyimgyerek már evett sárgabarit,igaz csak üvegeset.

Na megyek,mindjárt kész a mosás.

Sziasztok!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


fotó: Kép

Kép

Kép
tündérke26
 
 


hát eredeti méretbe jobb volt a kép :evil:

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Dóra :)
Nem is tudom, melyikhez gratuláljak elsöként :D Biztos nehéz lesz majd ilyen kis korkülönbséggel, de ki tudja, hogy ha nagyobb lenne a korkülönbség, mennyivel lenne könnyebb :roll:
Mindenesetre izgatottan várjuk az UH-s beszámolókat :)

Tündérke :)
Szépek a virágaid. Te ültetted?

Szilbee :)
üveges sárgabarackot már mi is ettünk (bébiétel), de nem tudom, fagyasztottat vagy frisset mikor lehet adni Holnap megyünk védönénihez, megkérdem, ö mit javasol.

Sziszike :)
Boldogszülinapot Annának és persze a bátyónak is holnapra :)
Kép
Táblát én képként szoktam beilleszteni, mgcsinálom excelben, másolom és paintbe vagy photoshopba illesztem és jpg-ként mentem. (biztos van egyszerübb módja is, de ezt már ugy megszoktam 8)

Epresek: nem pöttyözödtek a babák? Én még nem mertem adni Nándinak, majd ha beérik az itteni (Örkényben szoktunk szedni) majd azt

Új babanet: a forma ismerös a családinetröl, ugyanakkor van néhány furcsa dolog benne, ami nem tetsz (pl be tudom állitani, hogy új hsz-ok legyenek elöl, de ha hsz-t akarok irni, akkor a végére kell mennem igyis-ugyis :( )

És 2 mai kép (remélem, nem tul nagy)
Kép

a Dm-es bababónuszos bónuszpólóban (kicsit nagy 8) )
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Dóri
Nagy gratula a pocaklakóhoz! Kicsit irigyellek, bár én már nem szeretnék több gyerekőcöt, de azért jó volt pocakosnak lenni:)

Sziszike
Boldog szülinapot Annának és Zsoltinak!

Tündérke
Elhiszem hogy nem volt valami kellemes a barihimlő így felnőtt korban. A barátnőm férje most éppen kórházban van mert bárányhimlős. A gyerekeitől kapta el. Nagyon durva, mert a ceglédi kórház nem vállalta és ezért fel kellett vinni Pestre.
Nagyon szépek a virágaid, főleg a rózsaszín. Én ilyet most ültettem először.

Teszek néhány képet
Kép

Oli hintázik a szomszédban

Kép
Csak úgy bambulgat

Kép
harangláb

Kép
mézvirág

Kép
Ezen olyan kis szerencsétlen
gyomberana
 
 


Na,az van,hogy máris vakarózik a gyerek,holnap nuku ovi,délután megyünk a dokihoz.Nem tudom milyen sorrendbe jellennek meg a pöttyök,nála a lábán jött először,most már látok az arcán is.Remélem nem kaparja ki egyiket se.

Minyu,köszi,igen,én ültettem.
Jók a képek! :wink:

Ana,hát nem volt kellemes.Főleg,hogy nekem a fejem pöttyösödött be elsőnek, és nem is nagyon,úgyhogy először még azthittem,hogy csak pattanás.Csak amikor lázas lettem,akkor derült,ki,hogy báránykás vagyok.Naná,hogy addig mig nem tudtam, nyomkodtam,vagy 2-3-nak meg is maradt a helye :cry:

Ezek a virágok is szépek!
Ilyet én is most ültettem először,csoda,hogy élnek :shock:
A tavalyi virágnevelési próbálkozásom kudarcba fulladt,pár hónap után szegény virág kimúlt :oops:
Szóval most nagyon büszke vagyok magamra.Amúgy a rózsaszín is olyan kis béna volt mint a piros meg a fehér,de pár hete nagyon beindult,azóta bokrosodott ki ilyen szépre.

Nagyon vakarózik a csaj :cry:

Megyek,fürdetek...

Sziasztok!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságot minden ünnepeltnek!!

Dóra!
Gratula! Én szerettem nagyon mikor tele volt a "babaól", de azt hiszem, nálunk nem lesz több gyerkőc (legalábbis most így érzem). Szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom, hogy szívesen végigizguljuk Veled a 9 (már csak 8) hónapot.

Csajok, mikortól lehet adni a gyerekeknek mákot? Párom nagyon szereti a mákos dolgokat és a kiscsaj nagyon sírt, mikor neki nem adtunk a mákos piskótából, de nem mertem.
Egy éves kor után nagyjából mindent kaphatnak? (Na persze fokozatosan bevezetve)
Nálunk sajnos egyszer lehet menni védőnőhöz hetente és az pont a gyerek alvási idejével egybeesik, így nem tudok menni. Ha nem gond, Titeket bombázlak a kérdéseimmel, úgyis korrektebb választ kapok így.

Roberta
smici_robi
 
 


Roberta :)
A mákot azért nem ajánlják, mert a mákban kis mennyiségben ugyan, de a száraz darált máknak is van opium tartalma (a zöld gubóból nyerik ugye az opium alapanyagát) Namármost ez szerintem igen elenyészö, de nem véletlenül mondják a "nagy öregek", hogy ha nem akar-nem tud aludni a gyerek, adj mákosteát. 8)

tábli
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziszike
Boldog szülinapot Annának! A mi fiunk is Anna lett volna! Egyébként pont Anna napkor született!

Kép
szilbee
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ANNÁNAK, ÉS A BÁTYÓNAK IS!!!!!!!!!!

Dóra,
NAGY-NAGY GRATULA :P :P :P
Én nem is kicsit vagyok írigy :oops: Én is produkáltam egy pár negatív tesztet nemrég, mert történt egy kis baleset, és azt hittük, kistesó :) de végül nem... mindegy, mert nem próbálkoztunk, csak véletlenül volt. Ti így terveztétek?

Olyan jó képeket tesztek fel, gyönyörűek a babák :D

Nekem ugyanolyan gyors a bnet most is, így én élvezem 8)

Én az eperről is úgy tudom, hogy 2 éves korig nem kéne :roll:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Dóri,
gratulálok ketteskéhez!!!
Nemsokára írhatsz a 2007 tavaszi babákhoz is! :lol:
Pont tegnap néztem vissza a pocakos képeimet, hááááááááááát! Irígy-irígy! Minden jót nektek!

Szilbee,
sárgabarack 6 hónapos kortól mehet. Én még csak a Frutapurás gyümölcsvarázzsal adtam Livinek, magában még nem.

Holnap megint tali lesz az istvános topikkal, drukkoljatok, mert a város másik végére bkv-zunk! :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hopppsz, lemaradtak a képek!

Kép

Kép

Dédi tanítja a jóra :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?