Új privát üzeneted érkezett!

Látszik, hogy sok időt töltök a gép előtt, minden oldalt én kezdek.

Na, ilyen volt
Kép

ilyen lett
Kép

sok küldönbség nem látszik, mert elfogultság ide vagy oda, be kell látnom, hogy nem sok haja volt előtte sem :lol:
csak éppen voltak benne sokkal hosszabb tincsek, meg hátul göndörödött.
na jó, volt is és van is haja, csak ugye szőke és nem látszik :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, Barbi, ti TISZTA LÖKÖTTEK VAGYTOK!!!!! Olyan kis vicceskék vagytok mindketten. :lol: :lol: :lol:

Márti képek jók lettek. :wink: :lol:

Zsuzsi, hogy van Szandi? Pöttyökkel, étvággyal valami változás?

Andi, szép lehetett a 17 tűzoltó a kertben. Főleg, hogy kicsit dajdajozhattak is. Manókák, hogy tolerálták? Az meg NAGYON jó hír, hogy Flóra tüdeje tiszta.

Húúú, mi volt még a másik oldalon? Ezt úgy nem szeretem, mert ilyenkor a felét elfelejtem amit akartam. A mai napunk nagyon jó volt. Látnotok kellett volna a 4 maszatkát! Szoni körbe-körbe, a kissebbek először még csak nézték. aztán belendültek. Hát a környékünkön 'majd mindenki őket nézte ahogy kacarászva szaladgáltak. Én annyira élveztem. Imádom a sok gyereket, erre megint rájöttem. Zsombi először eljátszotta a kis szégyenlős szűzkisfiút, aztán meg jól megcsöcsörészett. (Bocs,a vulgaritásért.) Szoni meg szokása szerint elbűvölő volt. Az enyimek meg kifalták a Mártiékat mindenükből. Hiába a másé mindig jobb. Roland tök jól nézett ki, majdnem ő volt a legmagasabb. És az a zászló amit vitt dög nehéz. Hát én nem tudnám hosszú távon szépen tartani és vinni. Mi a Mártival NAGYON jól éreztük magunkat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De nekem leginkább, a kukatologató jött be. Olyan kis vicces fiú. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Barbi, látszik a változás az Ádám hajában. ÉS látszik, hogy neki is jobban tetszik röviden. Kis vigyori!

KépKép
kgiulia
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

Eloszor is koszonom szepen mindenkinek a hozzam irott sok segito mondatot!!!!!Ne haragudjatok hogy nem jelentkeztem,idore volt szuksegem....
Sokkal jobban vagyok es nagyon segitett hogy elutaztunk az orszagbol 9 napra.Nem is szeretnek mostmar a tortentekrol irni,biztosan megertitek.

Sajnos nem tudtam visszaolvasni a sok szep elmenyt,meg persze gondokat is ami mostanaban a topicban tortent,csak kicsit ,,beszagolgattam''ide-oda.A kepek gyonyoruek mint mindig es jo latni a sok virgonckodast amelyeket a gyerkocok mostansag csinalgatnak.

Andi!!!Ugy latom mar jol vagytok,es remelem minden jo iranyt vesz,es elfelejtitek ezeket a szornyu napokat!!!!Flora nagyon egeszsegesnek nez ki,es latom visszatert a regi jo kedve is!!! :D
Ne aggodj sokat,probald elhessegetni a felelmeidet!!!!Tudom nem konnyu,de a kepekrol is sugarzik,milyen jol erzi magat Flora!!!!Sajnalom hogy nem tudtunk talalkozni,es hogy ilyen dolgokrol kellett SMS-ezni,de legkozelebb bepotoljuk!!!


Edith,Marti!!!!Latom Ti is jol vagytok es elvezitek a kismamasag oromeit!!!! :D

Marti,Julcsi!!!
Oriasiak a kepek!!!!Na es Roland....... :wink: Olyan mint aki igazi tuzoltonak szuletett!!!

Barbi!!!
Adamod haja mindenhogy tokeletes,mivel ha ezeket a szemeket meglatja az ember,ugysem nez semmilyen mas iranyba.
Jartok meg Deveny kezelesre,vagy vegervenyesen befejezodott?

Evi!!!
Valamelyik irasodban olvastam hogy milyen nehezen befejezheto a most kapott munkad.Olyan kivancsi lettem ,mi lehet az?Megkerdezhetem??A kepek Nalatok sem sikerultek,,rosszul''.Samunak annnnnyira helyes olyan igazi roszcsontos pofija van.

Elnezest a tobbiektol,akiknek nem irtam,csak kb.1 oraja erkeztunk haza es tenyleg csak be szerettem volna jelentkezni,most meg igy rendes visszaolvasas nelkul.Nem hiszem hogy sikerul teljesen,,kepbe'' lennem,de majd azert valamikor jelentkezem.

Addig is sok szeretettel kuldok mindannyiotoknak sok puszit:Iza
rillisz
 
 


Halihóóóóóóóóóóóóóó!!!!
Nem akartam tök dilisnek látszani, de nem tudok aludni :shock: !!!!

Zsuzsikám:látom nem írtál, vagyis nem látom, hogy írtál volna............szóval érted :roll: , remélem nincs semmi komoly és alszotok nyugodtan!!!!És abban is bízom, hogy az álommanóm nálatok van és nem máshol dekkol!!!!! :D

Iza drága:de jó, hogy jöttél, már kezdtem aggódni.Persze arról írsz amiről csak akarsz :lol: , az nagyon jó hír, hogy sikerült kikapcsolódni!!!!!

Barbikám:szerintem látszik a szépszeműd frizuráján a változás, igaz a nagyítót elővettem, mert amilyen rendi vagy ilyen "közeli" képet tettél fel, csókolom a 2 kis kezedet érte!!!!! :wink:

Nem kell ám aggódni a kialvatlanság miatt mármint miattam :? , mert tegnap is simán elaludtam a délután közepén, pedig a Helyszínelőket néztük videón és még ez sem hatott meg.Tisztára olyan ilyenkor, mintha fejbe vertek volna, mert semmit sem tudok tenni ellene, csak puff és már alszom is!!!!!!! :shock: :shock: No de sebaj, márcsak 7 hónap és akkor meg még ennyit sem fogok aludni :lol: , na majd a következő életemben.

Na mit írjak, mit írjak :mrgreen: , még szerencse, hogy nem fárASZTOK SENKIT, MERT ti ÉPP BÉKÉSEN szunyókáltok.
Persze itt kalimpálok össze-vissza, de már nem javítom ki a Caps Lock-os részt!!!! 8) Csak , hogy ne unatkozzatok!!!!! :lol:

És a csajok tegnap tényleg hihetetlen mennyiséget betermeltek a kajából, ettek barackot, meg ropit , meg nápolyit, a Zsombinak is van étvágya, de ő sehol sem volt a csajok mögött!!!!! :shock: :shock:
Az Árpi kukatologatásáról nem tudok nyilatkozni, már rá nem tudtam figyelni, pont elég volt a kisagyamnak, hogy egyszerre 4 rohangászó kölyköt kellett szemmel tartanom!!!! :shock: 8)

Edit, Edith, Zsu,Ibolya:hova tűntetek?????

És aki nyaralni megy legyen olyan jó, tegyen róla említést, hogy mikor, mert elfelejtettem!!!!! :shock: :oops: 8)

Na húzok, hátha sikerül visszaaludni, vagy előveszek 1 könyvet!!!! :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom Márti,már most edzed magad a hajnali kelésekkel a köv. manóhoz :oops: :lol: .
Jó,hogy a Julcsiékkal ennyire jóban vagytok és hogy majd mindenhova együtt mentek igy talán könnyebben kijutottatok a tisztavatásra. Tényleg büszke lehetsz a saját "kis" tűzoltódhoz. Kiskölkök csuda szépek-mint mindig- ,és az természetes,hogy 4-es hatfelé szaladnak :lol: :lol: .És az is ,hogy a másik kajája mindig finomabb-akárhányszor megyünk a barátnőmékkel együtt a kicsiknek mindig a másiké kell mint amit épp kapnának.

Zsuzsi,mi ujság?Remélem nem a korházban éjszakáztatok?

Barbi,hát én még nagyítóval sem látom a változást :oops: ,de szerintem ez a koromból adódik-már nem látok jól,a szemüveg meg tuti nem állna jól :lol:

Iza,örülök ,hogy jöttél.Ha nem szeretnél a megtörtént dolgokról mesélni/teljesen megértem miért/ akkor inkább mesélj nekünk arról,hogy merre jártatok.

Andi,örülök hogy Flóra teljesen gyógyult.Hogy sikerült a buli?Még mindig annak fáradalmait pihenitek azért nem jössz?

Évi,kerty party hogy sikerült?Képek készültek?Samu tényleg nagyon változik-már egész nagyfiú.

na megyek,mert a Gergő nagyon-nagyon bűzös. :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Jelentkezz, ha van pár szabad perced!!!! Remélem otthon vagytok, és nem lett szükség a kórházra!

Márti!
Szupik a képek, büszke lehetsz a zászlóvivő tűzoltódra! A manók is csodaszépek! Külön irigykedem Zsombi egyenes háttartására, példaértékű szerintem! Ha csak fele ennyire húznám ki magam, főleg ülés közben, már elégedett lennék.
Tök jó olvasni, hogy mikor milyen vizsgálatra mész, kicsit nosztalgiázom veled. :oops: Én annak idején annak örültem, ha minden hétre legalább egy program jutott, ami a manókkal volt kapcsolatban. Persze nekem nem volt mellette két örökmozgóm.

Julcsi, Árpi!
A ti manóitok is szépségesek, mint mindig. Kukatologatós családfő :D

Gyerekek jól bírták a sok tűzoltót, ugyanis éppen aludtak. Fel sem ébredtek a nagy hangzavarra, csak amikor már mindenki elment.

Barbi!
Én látom a változást hajügyben. :wink: Mennyit nőtt Ádámod! Látszik a képeken, hogy folyamatos mozgásban van. Na milyen folyton a nyomában lenni? :wink: A pizsifelsős is szupi!
Akkor végülis mikor jöttök a Balcsira?
Mi a helyzet alvásügyben?

Edit!
Mi újság? Javulgat Virág lába? Remélem már rendben is van, ha már másnap szebb volt.

Edith!
Nem is értem, hogy miért aggódtok a második baba érkezése miatt. Tele vagy energiával legtöbbször, sütsz-főzöl, befőzöl. Nagyon jó ötlet ez a pár órás egyedüllét is valamerre.

Évi!
Nagyon jó a Samu fotó, micsoda nagyfiús! Pedig nemrég születtek.
:wink:
Most már lassan neked is vége a melónak, nem? Merre fogtok csavarogni a nyáron?

Ibolya!
Bulifáradalmam nekem nem volt, mert csak a Zsolti ment mulatozni a többiekkel. De ő is elég diszkréten csinálta, még másnapos sem volt. :roll:

Iza!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. CSAK arról írj, amiről szívesen teszed. Engem is érdekelne az utazásotok, olyan szépeket tudsz írni, hogy teljesen ott érzi magát az ember.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Kismanóim szendvicsevés közben:

Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

A vaksik kedvéért mindjárt fotózok egy közelit. :lol: Csak ha végre megunja az ágyon ugrálást és méltóztatik lejönni. (de most a Norbi a soros, ő vigyáz rá)

Andi, lecseréltétek az etetőszéket?
Milyen hosszú már a Flóra haja! Látom már ti sem szenvedtek a darabos kajával, csúszik szépen. :wink:
Milyen folyton a nyomában lenni? Visszasírom a pici baba kort, amikor csak feküdt. Most folyamatosan megy, mindig valami rosszat csinál, ebből adódoan az első szava is a gyejeide, mivel ezt hallja tőlem a leggyakrabban.
Mikor nem látom mindig kiabálok, hogy mit csinálsz, nem szabad, ugyanis tuti, hogy rosszban sántikál, inkább előre rászólok.

A Balcsira én lecuccolok szerdán, de még nem tudunk meglátogatni Titeket, mert most kocsi nélkül leszek. Az István csak levisz, aztán jön haza dolgozni. Nem is tudom, hogy ő mikor lesz szabin, de akkor meglátogatunk. (ezt vedd fenyegetésnek!)

Évi, a Samu is milyen nagyfiú már! Tiszta pasi.

Iza, de jó, hogy újra írtál. Igen, csatlakozom az előttem szólókhoz, várjuk az utazási élmémyeidet. Merre jártatok?
Most nem megyünk tornázni, bár a jobb lábát eléggé kifelé csapja, ahogy megy. De mivel most indult el nemrég, ezért még várunk, hátha szépen befordítja. (a bal lábával is ez volt) Aztán ha nem, akkor még egy-két kezelésre elmegyünk. Különben már teljesen rendben van. (úgy örülök neki)

Ibolya drága, mi az, hogy a korod miatt vagy vaksi? Buta vagy te nem öreg!!!

Na, lépek fotózni mert megint megszóltok. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


íme itt van minden szögből. Ennél közelibbet már nem tudok, mert kivakuzom a gyerekem szemét. :lol: :lol: Kép
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:szépséges az Ádám előtte és utána is!!!!!

Zsandi:a manók elég felnőttesen nyomják ezt az evés dolgot!!!!! :lol: Nagyon aranyosak!!!!Ebből a székből legalább nem tudnak meglépni!!!Ugye????

Én ma délután 2x is aludtam :shock: :oops: .

Zsuzsi:mi a helyzet????????????????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Andi,ez a fajta etetőszék elég stabil?Én soha nem mertem ilyet venni még az Enikőnél sem.
Darabos kajával hogy áltok?Látom a szendvics az már megy.

Barbi,köszi a képet,igy már sokkal jobb lehet,hogy akkor mégsem kell szemüveg?:oops: :lol:
Irigykedem!!!Veled akarok menni a balcsira!!!Nincs szükséged egy bébiszitterre?
Nálatok hogy áll a darabos kajcsi?
Ja,és az alvásról nem is meséltél semmit.Haladtok,vagy már nem birtad tovább és feladtad?

Márti,az nem baj,hogy napközben többször is alszol,főleg,hogy hajnalban meg nem nagyon sikerül :cry: .
Valami baj van?Nagyon szűk szavú voltál és meglepődtem,hogy ez volt a mai első bejelentkezésed./ a hajnalin kívül/

többiek?füstjeleket ! :twisted:
bibolya
 
 


Nincs baj, olvastam szorgalmasan, már amit volt, de nem volt humorom írogatni...mindíg én dumálok!!!! :roll:
Most van 1 extra nyűg kiscsajunk, egész nap nem aludt(nem úgy mint az anyja :wink: ) , Zsombi is csak fél órát szundizott, de ő most nézi a Garfieldot(ha így írják :oops: ) és nagyon tetszik neki, mondja, hogy CICA :shock: , eddig nem mondta!!!!! :wink:

Zsuzsi drága!!!!!!Jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jólvan na,akkor megnyugodtam.Csak te mindig naponta többször is bejelentkezel-nem ugy mint én :oops: :oops: :oops: -azért gondoltam,hogy valami baj van.
A lánykádért meg remélem hamarosan elmennek az álommanók :lol: :roll: .
Geri még mindig nem mond semmi számunkra érthető szót,de lehet,hogy ezzel is ugy lesz mint a menéssel.Menni is csak akkor kezdett,mikor átfuthatta az 5 méteres nappalit.Lehet,hogy beszélni is csak akkor fog,mikor már mondatokban fog neki menni :lol: :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Azt bírom az Ádámban, hogy ahány képet látunk róla, mindig-mindig mosolyog. Hol teli szájjal, hol cumival, és hozzá még a szeme is mosolyog. Nagyon aranyos!
Akkor kivárjátok a másik rokon távozását? :wink:

Márti!
Ügyi vagy, aludjál is, ha csak teheted! Legalább jó példát mutatsz az aprónépnek is. :wink: Habár látom még nem vették a lapot.

Nem cseréltük le az etetőszékeket, nagyon beváltak a nagyok. Ezeket az asztalra szerelhetőket viszonylag olcsó pénzért vettük használtan, mert hétvégenként általában valamelyik nagyszülőnél vagyunk, és kezdtek elfajulni a dolgok evés ügyben. Valahogy nem bírnak egy helyben ülni fél percnél tovább, mégha evésről is lenne szó, hacsak nem tudnak meglépni. Én is féltem kicsit tőle, mindig azt gondoltam, hogy ilyenbe bele nem merem rakni a gyerekeket, de arra a heti 1-2 alkalomra megfelel. Itthon meg néha csak azért kerülnek bele 10-15 percre, mert élvezik, hogy lóg a lábuk. Szóval azért állandóra én sem vennék, szerintem sokkal jobb a rendes nagy, már ha van hozzá hely. De azt magunkkal cipelni képtelenség.

Ma kora este moziban voltunk, a Harmadik Shrek-et néztük. Nem volt rossz, annyira jó sem. Olyan "meg lehet nézni, de láttunk már jobbat is" film. Gyerekek nagymamáztak arra a 2 órára, fürdetésre meg már mi is berobogtunk.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, jaja, kivárom még elkotródik a kedves rokon. Bár ma felhívtam a papát, hogy megyünk szerdán, úgyhogy mondjam meg neki hogy kotródjon.
A papa jót röhögött, tudja, hogy mennyire utálom. Az érdekessége csak annyi, hogy igen szoros rokoni szálak fűznek ehhez a bizonyos személyhez, akinek még a számra sem veszem a nevét. Nevezetesen ő az egyik ősöm, és nem az anyukám. Na, ez itt a találós kérdés, akkor ki lehet? :lol:

A múltkor mikor lent voltunk a Balcsin, az unokahúgom otthagyta nekünk az etetőszéket. Ugyan ilyen asztalra szerelhető volt. Csak azzal az volt a bibi, hogy középen a lába között nem volt semmi merevítő, persze az Ádám 2 mp alatt volt az asztal alatt. Folyamatosan lecsúszott. Úgyhogy a végén már inkább a babakocsiban etettem, biztos ami tuti. De különben én sem nagyon bíztam benne. Mármint a székben.

Mártikám, szétalszod az agyad. Többek között ezért is mardos az irigység. Ma is a drágám 1x aludt, jó, akkor 2 órát. Abban a 2 órában megcsináltuk az ebédet és éppen megettük amikor felébredt. Persze onnantól játék és móka, pedig ooooolyan jó lett volna lefeküdni.

Ibolya, de, jöhetsz velem a Balcsira. Eddig azért is nem mentem, mert ott tök egyedül leszek az Ádámmal. Na jó, ott a papa, de azért rá mégsem bízhatom úgy, mintha mondjuk az apja lenne vele. Úgyhogy ez tényleg 24 órás meló lesz.
De sebaj!
Nekem már csak a papa van, és borzasztóan szeretem, rajongásig. Ő egy olyan pasi, akire minden nő vágyna. 77 éves de 60-nak sem néz ki, a mai napig dolgozik mindenfelé, egy percig nem tud ülni a fenekén. A nők imádják, (jól is néz ki még ennyi idősen is), a családjáért él-hal, szorgalmas, humoros, mi kell még? 52 éves házasok voltak a mamával, mikor a mama 4 éve itthagyott bennünket. Úgyhogy már csak ő van, és kihasználok minden időt, amíg velünk van. (még 100 évig!)

Ja, amit még akartam, csak elkalandoztam.
A darabos kaja simán csúszik! Annyira, hogy ma rántott csirkemellet evett krumplipürével, tegnap paprikáskrumplit. Mindent megeszik, nagyon aranyos.
Az éjszakáról csak annyit, hogy folyamatosan szoktatom, nem adtam fel. Első éjjel ugye csapnivaló volt, a második éjszaka is 5x kelt, de 5 perc után vissza is aludt. Tegnap pedig az első ébredése éjjel 1/2 12-kor volt! Ez borzasztó nagy szó, hiszen ilyen nem volt kb. 1 hónapja, hogy 8-tól ilyen sokáig aludjon.
De nem adom fel, erős vagyok, fogunk mi még aludni! Nem veszem ki csak simogatom és csitítgatom.

Na, megint egy kisregényt írtam. Sebaj, most olvassátok, mert szerdától nem tudom meddig úgysem leszek, úgyhogy hiányolhattok! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Füstjelek :):):):)

Kata a múlt hét szerdán megkapta az MMR-t, plusz az agyhártyagyulladás elleni oltást is, és persze szerda estére elkezdett köhögni, taknyosodni. Mondom fa..a, pont akkor lesz beteg, mikor oltást kapott. Péntekig elég gázos volt, nem tudott semmit se felköhögni, csak fuldoklott, és hányt a köhögéstől. Utána jobban lett. Erre most csütörtökre belázasodott, és mivel még mindig taknyos volt, ne mtudtam hogy az oltás-e, vagy a betegség. végül csak levittem a dikohoz, aki szerint betegségileg minden ok, biztos az oltás. Ez még ok, de csütörtök délelőttől, szombat délelőttig folyamatosan lázas volt, nem bírtuk lenyomni, csak 38-38,5-ig. És iszonyatosan nyűgös azóta, na meg hisztis. Bár ma már ne madta elő szerencsére....

Szóval nem volt vmi szuper hétvégénk.... Ja és nem eszik a lány, de szonte semmit. Már jó egy hónapja nem kell neki este a tej, mostmár reggel sem. Tízórai joghurt, nem kellett. Ebéd nem kellett, uzsi bébiétel, na a felét nagy kegyesen. Túrórudinak szintén a fele, vacsi nem kellett, tej nem kellett. Inni iszik szerencsére, de lassan aggaszt... Bár sztem a foga lesz a hunyó, mert ma krumplipüré volt a kajcsi, jó péesre csinálva, fasírttal, és a püré az ment...(kb 10 kanál), rágni viszont nem hajlandó....

Jah 1 hete ébred éjjel, bár nem zavaró, és csak azért tudjuk, mert még néha fent vagyunk 2-3 körül. Szóval, kettő és 3 között a csajszi ébren van. De nem visít, hanem JÁTSZIK :):):):):) Komolyan majd meghaltunk apával a röhögéstől ahogy az éjszaka közepén meghallottuk hogy a csajszi sikongat, kacag, dumál.... (van egy 70 cm rongybabája, azon szokott aludni, gondolom azzal játszott)

Jah valamelyik nap letettem aludni 11-kor, és 4 órakkor már költögettem, hogy jó lenne ébredni :shock: :shock: :shock: ez azért még tőle is túlzás :lol: :lol: :lol: :lol: :):):)

Nem is tudom hogy írtam-e, hgoy a jobb felső rágója kint van, és ha jól láttam, a bal is jön.

És mondta nekem tegnap, hogy aja! mikor ránéztem, elvigyorodott, kitárta a karját, és mondta, hogy "szejet". Lányok én úgy, de úgy elsírtam magam.....
:)

Benceszáj:

-anya, te nem akarsz több gyereket?
-de igen, kicsim. Szeretnél még kistesót?
-igen, egy fiút, és egy lányt!.....elfér annyi rácsoságy a KATA szobájában!!! :):):):)

Kis önzetlenkém :)

Mai:

-anya, te miért nem akarsz még babát? (deja vu)
-én szeretnék, csak apa nem.
-apa miért nem?
-mert ti ketten is kiborítjátok, mert sokat beszéltek, és rosszak vagytok.
-anya, és majd akar apa, ha csöndben leszek, és jó leszek?
-nem tudom, lehet..
-Anya, ha akkor sem, akkor én úúúgy elverem!!!
:):):):)

(apja szavajárása: én úúúgy elverlek :))

Szóval élünk, és remélünk ,de többre most nem futja. Jajj képeket is úúúúgy tennék fel, de most telepítettük megint őjra a gépet (vírus...) és még a fotóprogim nincs rajta :(

De a vonalzómon mindjár cserélek :) Több mint a semmi :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Barbi, jó olvasni a kisregényeidet, meg hát tényleg nem leszel egy ideig, így előre le kell írnod mindent :) Ádám fotók zseniálisak, de ezt gondolom tudod. Nagyon édes az új séró!
Mi július 12-én tépünk le a Balcsira (Almádi), és bő két hetet tervezünk ott lenni, aztán meg augusztusban lesz egy másik hét a Balcsin - de ez másutt (Fűzfő), apóssal.

Andi, nálunk ilyen asztalra szerelhető szék van, én nem is vettem nagydarab-lábon álló-sok helyet foglaló verziót. Nekem bejött. Samunak is. Van a lába között merevítő, így még egyszer sem csúszott ki belőle. Meg így egy asztalnál eszünk szó szerint. És persze a fő érv: panelkonyha. Nem a legkisebb fajtából, de én ide sajnáltam nagyobb etetőszéket venni. Bezzeg anyu azt vett otthonra (Baracs) a kiba nagy konyhájába, szóval van Samunak olyan is...

Iza, jó hogy jelentkeztél. Nyáron is sokat fogtok dolgozni? Egyszer említetted, hogy nyaranta visszatérően külföldön is adtok koncerte(ke)t. (az országra nem emlékszem...)
Rétestészta munka: annyira biztos nem izgalmas/szép, mint a te munkád, bár én szeretem. A tanítás mellett vezetési tanácsadóként (is) dolgozom különböző szervezeteknél, most épp egy közigazgatási intézménynél. Eredetileg május vége volt a munka határideje, majd júni közepe, most meg már fogalmam sincs... És nem rajtunk múlik, sajnos.

Márti zászlóvívős képsorozat nagyon jó! Gyönyörűszépek a gyerekek.

Ibolya, lehet hogy Geri tényleg rögtön mondatokban fog beszélni :)

Kerti party jó volt, ráadásul 2 felvonásos: délután volt a gyerekparty kb 15 kisebb-nagyobb gyerkőccel (5 hónapostól a 6 évesig). Samu valóban élvezte, jött-ment intézkedett, csócsózott (de legalábbis végig ott ólálkodott), és sajnos pofára is esett úgy, hogy eleredt az orra vére: lefele szaladt a kocsifelhajtón, és ez túlvállalás volt. Aztán hazahoztuk (vacsi, fürcsi, alvás), Balázs húgai jöttek ide aludni és gyerekalvást felügyelni, mi pedig visszamentünk a második felvonásra (koktélparty), és olyan 2-ig maradtunk. De Samu jó arc volt, reggel 8.30-ig aludt.

No, lépek aludni. Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Na a painttel is tudok kicsinyíteni, úgyhogy kaptok egy-két képet :)

Pancsi:
Kép


Kép

Zita, és Kata
Kép

Játszótér:

Kép

Kép

Kép


Reggeli:

Kép

Kép

Utoljára egy pofi :)
Kép


Fordított időrendben tettem fel :) A legutolsó kép 05.26-án készült, a legelső pedig 06.20-án. A többi meg valahol közte :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Etetőszék: Nekünk Bencével ilyen volt, nem volt rossz, de azért én is aggódtam a gyerekért :) Katával pedig jó kis székre köthető etetőszékünk van, így ő is nálunk ül, mégis ha akarjuk lehet külön asztalkája, van hozzá + tálcabetét, ami könnyen mosogatható, 3 fokozatban állítható a magassága, így később is jó síma magasítónak...

Jah és nem utolsó sorban, 9900 Ft volt :)

Zsu

Ilyen :

Kép


Ui: paradicsomleves......

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudtuk elkerülni a kórházat.
Tegnap éjjel be kellett vinnünk, mert annyira üvöltött.
délelőtt még a nagyi meg tudta etetni, de utána már szinte semmit nem fogadott el. inni se ivott, csak 1-2 kortyot.

a Lászlóba vittük, a kiszáradás veszélye miatt, infulzióra kötötték. A Ferkó maradt bent én valamikor hajnalba hazajöttem egy pár órát aludni. Reggel váltottom. A Szandi kitépte a kanult ezért hajnalba kikötözték. szörnyű látvány volt erre visszamenni.
A Ferkó az összeomlás határán volt.

az egész szája belül fehér, és nem akarták nekem elhinni, hogy nem a kiszáradástól, hanem szájpenésztől. Végül kikönyörögtem egy ecsetelőt és azóta végre legalább pár kortyokat iszik és valamenyit eszik is.

a legnyagyobb gond az volt, hogy nem tudott elaludni, annyira fáj a szája, hogy még a cumit se tudja beleteni. de lassan megszokta a cumi nélküli alvás és ma már 2x hosszút is aludt.

Most értem haza, de már hivott a Ferkó, hogy eleludt. Remélem ma jobb éjszakájuk lesz.

A Szandi hangulata amúgy egész jó, alvás után már magyarázott ezerrel. a kis diktátor folyamatosan mindenkinek kiabál aki elmegy az üveg előtt, hogy GYERE IDE!
Este még az erkélyen is sétáltunk, tologattuk utána az infulziót, nagyon élvezte, hogy végre mászkálhat.

most ennyi, holnap este ha lesz erőm jövök.
a kórház nagyon jól felszerelt, mindenki nagyon kedves, bár dokit ma nem is láttam.

diagnozis még nincs, valami virus. Holnap már többet tudnunk.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Jaj Zsuzsi, ez borzasztóan hangzik. És most jött ki a szájpenész a betegség hatására? Várhatóan meddig maradtok ott? Szegény kicsilány... Remélem, hogy hamarosan tud majd enni, és haza is tudtok jönni - és leginkább: kiderül, hogy mi is ez...

Zsu, sajnálom Katát. Ahogy olvasom, ti szerencsére már túl vagytok a nehezén... Nagyon jók a fotók, Kata is igazi nagylány már. Jópofa copfjai vannak! :) És profin eszi a paradicsomlevest... :)

Most már tényleg megyek aludni (eddig dolgoztam, plusz Samu is felkelt, megint köhög, pedig már jó néhány éjszaka eltelt köhögés nélkül - nem értem én ezt...)
Jó éjt! (újra)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsuzsi:nagyon sajnálom!!!! :cry: Most csak miattatok kanyarodtam erre, már nagyon aggódtam!!!!! :roll:
Tarts ki és nagyon ügyesek vagytok a Ferkóval, hogy váltásban vagytok a drágával!!!!!
Mennek a gyógymanók!!!!!

Ibolya:csak, hogy ne aggódj :wink: , reggel nem leszek megyünk vérvételre(gyerekkel elvileg előre engednek így jönnek ők is :lol: ) na nem csak ezért, utána megyünk vásárolni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi!

Gondoltam, hogy baj van, ezért nem jelentkezel. Nem lehet aftás szájfertőzése? Nekünk is anno párosult szájpenésszel. Vízzel frissen leöblített cumit sem fogadja el? Nekünk is a kórházban ezt a módszert mutatták. Megcsináltam a tápot, majd csap alatt bevizeztem a cumit és be a szájába. Ha abbahagyta, ismételt vizezés.Így hűti a száját, és nem ég annyira. Bejött a hűtőbe lehűtött cumi is.

Mindig megvisel bárki kórházi tartózkodása, még élnek bennem a mi bentléteink emlékei.

Le a kalappal Ferkó előtt, hogy bírja a kiképzést. Nagyon sok gyógypuszit küldök, kívánom, mihamarabb gyertek haza.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Hú, Zsuzsi! Sajnálom, hogy mégis kórház lett a vége. Nagyon együttérzek, nem nagyon tudok rosszabb dolgot annál, mint amikor az ember gyereke kórházban van, sajnos elég frissek az élményeim. Nagyon-nagyon remélem, hogy hamar a végére járnak a dolognak, és Szandi gyorsan javulni fog, hogy mihamarabb otthon lehessetek. Kitartást kívánok nektek!!!

Zsu!
Sajnálom, hogy ti is ennyit betegeskedtetek, hogy ennyire nem ment simán ez az oltás. Örülök, hogy most már azért túl vagytok a nehezén. Szuperek a képek, nagyon nagyok már a gyerekek, Kata is kész kiscsaj! Nagyot nőtt!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
nagyon sajnálom,hogy kórház lett a vége!Szegény Szandi,biztosan nagyon fájhat a szája,ha a cumit sem fogadja el.Szerintem is lehet még valami fertőzés is a szájpenész mellett-ahogy Edit is írta-mert a penésztől nem fájna ennyire a kicsi szája.
Kitartás,mennek a gyógypuszik.Mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!

Zsu,
Katának is jobbulást!

Márti,
Rolandnak tényleg jól áll az egyenruha!Osztom a többiek véleményét! :wink:

Barbi,
jó lett Ádám sérója!Kellemes balcsizást szerdától!

Iza,
örülök,hogy jelentkeztél.Én is szívesen olvasom az utazásaidról írt hsz-ket!Tényleg olyan,mintha ott lennénk! :)

Ibolya,
a könyökömmel nem csináltam semmit.Csak a szokásos dolgokat-házimunka,gyerek emelgetés-mégis bedurrant.Rettenetesen fájt,mára már jobb,szedem a gyógyszert és krémes pakolás van rajta.

Sajnos Hanna is beteg lett! :cry: Napok óta náthás,éjjel már csúnyán köhögött,fel is ébresztette,reggelre belázasodott!
Remélem a fülére nem megy rá!Szívom a noziját.A köptetőt meg sehol sem találom :evil: pedig elhoztam,de nincs abban a dobozban amibe szerintem betettem! :evil: Muszáj vennem másikat!Kipróbálom amit írtatok,remélem kapok!

Puszi

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Zsuzsi, igazán sajnálom, hogy kórház lett a vége. :( Gyanús volt nagyon a hallgatásod! Remélem, hamarosan felfedezik, mi a gond, és akkor hatékonyan tudják gyógyítani. Rengeteg gyógypuszit küldünk nektek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ja azt elfelejtetten írni, hogy mikor Virág aftás szájfertőzéssel volt kórházban, tele volt az egész teste apró tűszúrásszerű pontokkal. Nézték is azonnal a trombocita számot a vérből, de az jó volt, így víruskiütésnek kiáltották ki.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ó, ezt nem hiszem el. Szegény Szandi, annyira sajnálom. Remélem ma már orvos is jár felé, és hamar meggyógyítják a kicsi drágát. Nagyon nagyon sok gyógypuszit küldök neki!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na megjöttünk!!!!Nem vettek előrébb a 2 gyerek miatt, pedig kitettek magukért :lol: , igaz nem volt nagy sor!!!!
De nem értem ebben a dokiban, hogy minek megint vércsoport meghatározás, mert 2x ugye volt és az nem változik!!!!!!!! :shock: Röpke 4 napot kell várni rá, a többi délutánra meglesz!!!No de sebaj nem sietünk!!!

Holnap jönnek a nővérem gyerekei , csak 1 napra, mert most még apukám a soros, csak randija van!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jövő héten lesznek itt végig a gyerekek!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi, nagyon sajnálom Szandit!!! Sejtettem, hogy gáz lehet, mert nem írtál. Azon azért kiakadtam, hogy a szájpenészre azt hitték, hogy CSAK a kiszáradás. Még jó, hogy van anyai ösztön...

Iza drágám. Írjál bármiről amiről jólesik, mi annak is örülünk, ha csak az időjárásról írsz. Mert azt is olyan élettel és optimizmussal tudod tenni.

Márti, szerintem rutinból és előírásból csinálják a vércsop. meghatározást nem?

Zsu, jók a képek. Ill a csemeték. :lol: Jófej Bence. Vicceske.

Barbi, nagyon ügyesen haladtok az alvással. Büszke vagyok rátok. El sem tudom képzelni milyen lehet egy rossz alvókás gyereket "jó helyre nevelni". Nekem csak 4 napba tellett, de akkor még pár hetesek voltak. Az azért más. Viszont tarts ki, ezek szerint valóban nincs semmi különösebb baja, csak hobbiból kel. Ez azért jó hír!

Jaj, a kajám odaég, majd még jövök.....

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Ma itthon vagyunk, reggel megjártuk mi is a dokit a köhögés miatt. Sajnos a mi orvosunk szabin van, a helyettesítőjét nem annyira bírom, de ha már ott voltunk, akkor megnézte - nem voltak sokan. De nem sajnos nem változott a véleményem. Igazándiból semmit nem tudott mondani. Picit halvány a torka, de ez nem indokolja ezt a hosszú köhögést. Tüdeje hallgatózás alapján tiszta. Adott köptetőt és orrcseppet (recept nélküliek) és otthagytam a patikában közel 2000 huf-ot. Ugyan nem taknyos Samu, de azért csak használjam... :shock:
Tolom belé a C vitamint, meg etetem turmixolt gyümölcsökkel - nem tudom, hogy miért nem múlik ez a makacs kahácsolás. Nem nagyon durva, napközben tényleg alig-alig köhög, de este időnként nagyon nekiáll...

Zsuzsi, remélem estefelé jó hírekkel hozol Szandiról! Volt most a dokinál egy kisfiú, akinek tele volt aftával a szája... Szegény, úgy sajnáltam.

Márti, ennyit a magyar egészségügyről. De komolyan. Panaszkodnak, hogy nincs pénz, és közben tök felesleges vizsgálatokat rendelnek el az orvosok... Egyébként meg azért rendelte el a doki, mert így kap pénzt a rendelőintézet - az elvégzett (és időnként tök felesleges) vizsgálatok után kapják a finanszírozást.
No, lépek,
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Vércsoport vizsgálatról:nekem végülis tök mindegy, mert nem szurkáltak többször, csak pár cseppel több vért csapoltak le, de szerintem is felesleges....de ők tudják!!!!!

Roland elaltatta a gyerekeket :lol: és elment újságozni :? !!!!Nagyon jó dolgom van!!!! :wink: Na nem azért mert egyedül maradtam, hanem mert lenyomta a manókat!!!! 8)

Évi:ezt a köhögést én sem értem, mármint, hogy ilyen sokáig tart :shock: , ha nem beteg akkor kérd meg a drágát, hogy sürgőssen fejezze be!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na felhívtam a Nandut :lol: , bejelentkeztem február elejére!!!!!
Úgy néz ki , hogy ráérnek, majdnem be is írt a naptárba, de nincs még 2008-as naptárja!!!!!!!!!!!!! :D
A bábatanonc ugyanaz lesz a Zsuzsi, aki a Zsombit is "elkapta"!!!!Ollllllllllllyan izgi, most már :mrgreen: , hogy ilyenekről beszéltünk!!!!
Majd a 12-dik hét után találkozunk!!!! 8)

Na senkivel semmi nem történik??????????????????????? :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Velem történt!
Elmentem gumicsizmát venni az Ádámnak, persze ebben a porfészekben nem lehet kapni. Sőt, úgy néztek rám, hogy nyáron gumicsizmát akarok venni, mint egy idiótára. Könyörgöm, nyáron nem esik az eső és nincs sár soha? :x
Úgyhogy kérnék tippeket hol nézzem meg. A Deichman-ban van, de 3000.-ft. Annyit azért nem adnék érte. Máshol meg mind jóval nagyobb méret, mint amilyen az ő lába.

Ja, a Panny-be is bementünk popsitörlőért, és végül mit nem vettem? Na igen, popsitörlőt. Ennyit rólam.

Igen, a lényeg. Nem találom az Ádám poharát. Utoljára nemrég ivott belőle, fingom sincs hova tettem, vagy ő hova tette. Már áttúrtam az egész lakást, most a franc egye meg, hol lehet az a szar stádiumban vagyok, enyhén idegesen és keresem tovább. Szétvet a düh!!!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!
Ajánlom figyelmedbe pohárkeresés ügyben a kukákat és a mosógép dobját. Nálam ez a kettő már sikert hozott. :wink:
Érdeklődve hallgatom a gumicsizmás javaslatokat, bár én még nem kerestem, de legalább tudnám, hogy hol kezdjem.

Márti!
Tök jó ez a készülődés a nagy napra. :wink: Ezek szerint maradsz a jól bevált otthonszülésnél?

Évi!
Remélem most már véget ér lassan ez a köhögés. Épp délután olvasgattam kicsit vissza azokat az oldalakat, amikor kórházban voltunk, és láttam, hogy már akkor kezdődött. Vagy ez már azóta új? Bár már akkor is elég belőle. Remélem használnak a gyógyszerek.

Timi!
Hannának is mennek a gyógypuszik, tényleg remélem, hogy most nem megy rá a fülére.

Julcsi!
Na, mi lett az ebéddel? :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit!
Mi újság Virág lábával? Gyógyul már?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, vicces, de megnéztem én is a szemetesben. :lol: Én már nem bízom az Ádámban.
Persze biztos voltam benne, hogy olyan helyen van, ahol a szememet kiveri. Hazajött az István és ráuszítottam a keresésre. És persze, hogy megtalálta, a franciaágyban volt. Pedig isten bizony ott is megnéztem vagy 1000x.

Még valami. Beállunk a Zsombi mögé a sorba, és a mi gyerekünk is a kukából eszik. Ugyanis kb. 1 órája megyek be a szobába, az Ádám ül a földön és kiflit eszik. Kérdeztem tőle, hogy honnan vette, hiszen én most nem adtam. Na ja, majd válaszol. De még akkor sem gondoltam rosszra, azt hittem az etetőszéből vette, mert ahogy eszik, sokszor leesik oda mellé, és azt hittem azt bányászta ki.
Hát nem. Most megy a kukához, felhajtja a tetejét és ott van legfelül egy kifli darab, kiakarta venni. Akkor esett le, hogy vajon az előzőt is onnan vette?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi! Igen - Andi tippje jó, nálunk a mobilokat nyúlja le rendszeresen Samu, és általában a kukában vagy a játékosdobozában landolnak...

És igen Andi, sajnos Samu már több mint 3 hete köhög. Az első két hétben taknyos is volt, de szerencsére voltak olyan napok az elmúlt héten, amikor nem volt köhögés - szóval lehet h ez új... Közben kijött 2 foga, meg túl vagyunk az MMR oltás miatt kijött oltási kanyarón is, ami szintén egy köhögős betegség... Szóval passz. Jövő héten lesz a mi dokink, benne jobban bízom, de nagyon remélem, hogy addigra tényleg elmúlik.

Gumicsizma: én az Auchanban találtam, valamennyivel 2 ezer huf alatt volt az ára. És nekem is az jutott eszembe, hogy a Deichmannban láttam a minap, de az árát nem néztem. 3000 valóban nem kevés...

Márti, ez tényleg tök izgi - bejelentkezés Nanduhoz...

Samu ma délután majdnem 4 órát aludt: negyed 1-től 4-ig :shock:
Itt van újra a forróság.
Most elkezdtem várni erősen a jövő heti Balcsira utazást.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi:hajrá kukabúvárok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Timi:jobbulást Hannának.

Zsu:jók a fotók!!!!És sajnálom ezt a lázas betegséget, biztos az MMR volt a ludas!!!! :?
Zsombi szerdán kapja meg ha minden igaz!!! :roll:

Ja Mária nagykerben találtam kicsit olcsóbb gumicsizmát:
http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... c6607323d5
De szerintem is Auchanban érdemes szétnézni, csak nem biztos, hogy ilyen pici méret van.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja ma 3-3 órát aludtak a gyerekek :shock: :shock: :shock: , én meg ezalatt csak bámultam ki a fejemből, no de sebaj , mert senki más nem vágja rendbe a kérót holnapig!!!! :roll: Így nem vagyok lemaradva!!!!! :wink:

Edit, Edith:kicsit bővebben???!!!! :shock:

Zsuzsi:mi a helyzet?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ó, már az Auchanban is megnéztük, a Tesco-ban is, nem volt ilyen pirinyó.
De már megoldottuk! :wink:

Csajok, már annyiszor akartam írni, hogy Dunakeszin van egy gyerekcipő készítő. Siesta betétes, tiszta bőr minden cipő. Sajnos csak 29-ig gyártanak, de azért még jó lehet sokaknak.
Az Ádámnak vettünk egy szandált és egy tavaszi cipőt is és tényleg nagyon jók. És nem beszélve az áráról, a szandi 4200.-, a tavaszi cipő 4500.- a téli bundás cipő pedig 4800.-
Szerintem baromira nem drága, és már 1 hónapja teszteljük, tényleg strapabíró.
Most rohanok nézni a sorozatomat, de holnap lefotózom és megmutatom. Ha valakit érdekel, szívesen odaadom a címüket.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szép jó reggelt!!!!!!!!!!!!! :lol:

Barbi:fotózd le, jó ötlet!!!! :lol:

Zsuzsi:remélem gyógyul a drágátok!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na mi a helyzet????
Mindenki szunyál????? :shock:
Én már kiporszívóztam, felmostam, előtte rendet raktam.
Most szusszanok egy kicsit. :D
Gondoltam benézek ide lazítás képpen és sehol senki!!!! :?
Na széééééééééééééééééép.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Madárcsicsergős jóreggelt!

Hehe, kukabúvárok!!!! Barbikám, éhezteted azt a gyereket, hogy a kukából eszik?!?!?!? 8) :lol: :lol: :lol: Mondjuk akkor én is. a csajok az etetőszék-asztal alá szoktak bújócskázni és onnan rendszeresen nyammogva jönnek ki. Pedig minden kaja után felsöprök. Hát kb. ilyen sikerrel...

Márti, majd részletes beszámolókat kérek az otthonszüléses találkozókról. Én még barátkozom a gondolattal. Illetve ahogy Árpival a minap beszélgettünk a témáról (nem mintha aktuális lenne...) inkább neki kell barátkoznia.

Évi, stodalt próbáltad Samunak köhögésre? Nem emlékszem, hogy írtad-e. Nem lehet, hogy valamire allergiás?

Andi, jelentem az ebéd megfőtt. JÓ ALAPOSAN! De a csajoknak ízlett.

Itt már volt téma, de ugye a szemfogak után az utolsó kettő (vagy négy?) rágó csak sokkal később jön ki? És ugye az nem viseli meg őket annyira mint a szemfog? Dorka az utolsó szemfogát is kibújtatta, habár még csak olyan 50%-ban, a nyála mintha víz ömlene a szájából. Tényleg, nem tudjátok ilyenkor miért növekszik meg a a nyáltermelésük? És a remek hír (nekem), hogy úgy látom a Livi is elkezdte növeszteni a szemfogait. Legalábbis gyanús...

KépKép
kgiulia
 
 


Mártikám, ez a babásság nálad elég érdekes! Kora reggel már ragyog a lakás... Ami persze addig tart, míg a csipet csapat bele nem lendül. Mondjuk úgy könnyű fittnek lenni, ha napközben alszol. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:tegnap napközben nem is aludtam!!!!! :mrgreen:
És nem mindíg ragyog a lakás :oops: 8) !!!!

Én arra határozottan emlékszem, hogy a Szonónak az utolsó 4 akármilyen foga :oops: , hátulról az utolsó vagy utolsó előtti :oops: :oops: , szóval 2 éves korára jött ki, mikor a Zsombi is jött. :wink:
Én képtelen vagyok megjegyezni ezt a szemfog-metszőfog meg ilyesmiket, gondolom a rágófog a hátsó :lol: :lol: :lol: , én számolgatni tudom, hogy hanyadik helyen van!!!! 8)

Jó majd beszámolok a Nandus talikról, már én is alig várom.
Tavaly is mindíg vicces volt, mert mentünk ugye hárman és apa közben próbálta lekötni a Szonit, na majd most ha négyesben megyünk, nem tudom mennyi idő jut rám meg a kistesóra!!!!! :lol: :wink:
Bár a Nandunak is van 2 csemetéje, remélem olyankor talizunk mikor ők is otthon lesznek és akkor nem lesz gond!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Julcsi, Stodalt evett 2 hétig a gyerek, napi2-3 alkalommal, de ezt már soknak tartottam. Hiába homeopátia, nem szeretek ennyire hosszan adni gyógyszereket. Nem nagyon használt... azaz nem múlt el tőle a köhögés. Most a doki valami köptetőt írt fel - ez is recept nélkül kapható, neve most nem ugrik be. Allergiát passzolom, remélem, hogy nem az. Gondolom, ha továbbra sem múlik, akkor megyünk mindenféle kivizsgálásra.

Barbi, és az említett cipőket csak Dunakeszin lehet kapni, vagy forgalmazzák másutt is? Tényleg jó az ára. Úgy látszik, vannak ilyen helyi, jó minőségű gyerekcipőket készítő vállalkozók. Létezik egy Dunaújváros környékén is (Maus cipők), jó árban, jópofa modellekkel, de másutt ezt még nem láttam.
És hogy oldottad meg a gumicsizmát? A kacsintós emotikonból nem jöttem rá :)

Edit(h)ek! Hol vagytok? Mostanában ritkábban jelentkeztek.
Zsuzsi, és veletek mi van?
Samu uncsizik, szóval most ennyi...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Ja és még valami, próbálok egy ideje nem inni kávét, mondjuk azelőtt sem voltam teljesen függő csak a rituálé volt fontos és hogy valami meleget igyak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Ha nagyon nem bírom iszom capuccinot porból, na jó nem OLYAN porból...mindegy...szóval és mióta nem iszom kávét csak ritkán és keveset, azóta nem vagyok annyira fáradt!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazahoztuk a Szandit.
Valami vírust írtak a zárójelentésre, de én a dokival még csak nem is találkoztam. :evil:
Úgy kellett kifaggatnom az ápolónőt, hogy mik lettek az eredmények. Az infúzióról tegnap reggel levették, hogy elkezdjen egyedül inni, meg enni. Délután már megevett egy fél zsömlét.
Pedig szegénykémnek még mindig fáj a szája, fent az ínye még aftás is.

Az éjszak elég nehéz volt óránként fent volt, nem hajlandó cumisüvegből inni, ezért fecskendővel nyomjuk a vizet a szájába. Napközben gyönyörűen iszik pohárból.

Most reggel sikerült egyedül visszaaludnia, remélem, marad is így, mert nagyon nehéz elaltatni. Se ő, se mi nem vagyunk hozzászokva, tegnap este 2 és fél óráig tartott. Lehet, hogy már akkor is inkább hagynunk kellett volna, mert csak zavartuk. :oops:

Most ezt elküldöm és megpróbálok visszaolvasni.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?