Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,most ez olyan,mintha azért küldtem volna el 2-szer,hogy velem kezdődjön az oldal! :lol:

Joli!
Merre csavarogsz?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nálunk csak 12én lesz anyák napja, már várom. :D

Nóresz elég bágyadtka, láza van, de nem magas. Hányás nincs, de ne kiabáljam el.
A másik két kis pajtása is beteg, a nagytesók meg velünk egy csoportba járnak, remélem nem megy végig mind a 6 gyereken.

Ez évi ovis jellemzés:
Kép
(Szülőnek alá kell írni)

Majd írok egyet én is az óvónéniknek, milyen a gyerek itthon.
Nagyszájú, szemtelen, link, hangos, sajtkukac, parancsolgatós, hisztis. Olvasni, rajzolni szokott itthon is, csak az arányok...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát most a cipővel én is várnék, mert vettem Boginak egy 22-es torcacipőszerűséget, de épp hogy jó 8) . Ma kell venni Toncsinak is ünneplős cipőt, majd lemérem Bogi lábát is.

Pat, semmi szadi nincs Dorkónak? :lol:
De kedves ajándékot kaptatok a klubból.

Toncsinak is mondták, hogy nagyon ügyes-okos, logikai készsége, tudása nagycsoportosnak megfelelő, de néha annnnnnnnnnnnnyira bamba tud lenni, hogy a világból ki tudnék szaladni.

Ja, tegnap volt a stat szigorlatom, hát majd meglátjuk :? .

Gabuska, szorítok,hogy Livi ne legyen beteg és Nóri is gyógyuljon hamar.
Én is szeretek törökülésben ülni a széken :oops: .

Hopp, mennem kell

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Berni,
Livinek sincs akkora pacskerja, mint Dorkónak! :shock: :D
Hány centi és hány kiló amúgy?

Norcz most már nem hány, hanem a hasa megy és alszik egész nap. Mint mikor a rotája volt tavaly. Plusz 37,6ja van, de az nem vészes.
Így, hogy ennyit alszik ma, behoztam a lemaradást a házimunkában.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Toncsinak is 24-es a lába :wink: .

Bogitól már az égnek áll a hajam. Ha egy percre nem látom, rögtön garázdálkodik :x . Most épp egy piros filccel firkálta össze az lcd monitort. Szerintetek mivel jön le :shock: , lehetőleg még mielőtt apa hazaér :shock: :shock: :roll:

már nem tudok, hová pakolni előle. Már roskadoznak a szekrénytetők :?

megyek kiszellőztetem a fejem.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hú, Csilla, nem könnyű. Engem a nagy tikkaszt ki folyton, téged a kicsi.
Kis lakásunk egyetlen előnye, hogy mindig látom őket. :lol:

Livi 25ös, de az még picit nagy rá, de hát 5 éves lesz a nyáron, Dorkó meg 2. Nem semmi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

annyira tiltakoztatok,h ma ismét papírra állítottam Dót és megmértem:15-15,5 cm a talpa.hát az fix 25-ös,de az auchanban 26os tornacipő volt csak,de az is jó rá :lol: nem tudom,mekkora kb 13kg,és 90 cm körül van,majd ezt is lemérem.

holnap viszem anyóshoz miután megmutattam magam és őt is a melóhelyemen :) és csak vasárap "kérjük vissza" :D anyira jó érzés,h így szeretik őt és ők kérik,h mikor alszik majd náluk,pedíg az élettársával együtt 12 unokája van anyósnak(ebből 4 saját)mivel nekem nem él anyum,jó érzeni,h így szeretik :oops: szal pénteken pókerparty nálunk,szombato meg bnőmmel mozizunk :lol: 8)

Kép
berni1
 
 


Jó reggelt!

Hú, Csilla, nem semmi a csajod. Lejött a filc valamivel?
Drukk a statisztika szigorlathoz.

Gabus, tök jó jellemzést írtak Líviről. :-) Hogy van Nóri?
Fogalmam sincs hogy lehet a rozsdafoltot kiszedni, még nem próbáltam.

Berni, jó szórakozást hétvégére! Mit néztek a moziban?
Dorkó nem semmi méretekkel rendelkezik, mi alig ütjük a 80 centit. :-)

Adri, nagyon szép lett a rendelő. A lányok még mindig nagyon szépek.

Szly
Édes lehetett Roli kis szégyenlősen. Nem csodálom, hogy annyi ember előtt nem volt kedve szerepelni.

Körömvágás
Máté se bírja, a kezén nagy nehezen megengedi, de a lábát nem hagyja, rángatja, a múltkor ügyesen be is szakítottam kicsit a körmét, azóta nem nagyon merem levágni neki. Úgy csináljuk, hogy mindig egy-kettőt levágok, aztán hagyom, a többit majd később.

Beszéd
Máté se beszél mondatokba, de szerintem arra még rá is ér. Sok szót mond, meg két szót ügyesen összerak.
kittina30
 
 


Helló!

Réka, hogy vagytok? Már úgy röpül az idő, mekkora a pocid? Esetleg lcd monitor tisztítás ügyben tudtok segíteni??? Még nem mertem nekiállni, nehogy valamit elszúrjak. Bár most alapból is vibrál a monitor, hogy a monitor vagy videókártya :? .

Tegnap néztünk Toncsinak ünneplős cipőt, olyan édesek a lábán. Az egyik boltban nézegette magát a tükörben és kifordulva felemelte a lábát, meg lehetett zabálni. Egy másik anyuka is úgy nevette, tiszta nő!!!
Az egyik cipőből a 25-ös nagy, abból kilép, a másik boltban meg a 26-os kicsi volt :shock: . Mindenesetre még szétnézek ma néhány boltban, mielőtt megveszem valamelyiket.

Mariann, merre jársz??? Ezer éve nem voltál? HOgy vagytok, természetesen képeket is kérünk a szívtipródról 8) . Mit csináltok mostanság?

Berni, Dorkó apjának is nagy lába van? Jó magas fickó, mármint Dorkó!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Gabus! Milyen büszke lehetsz most Livire! Hát persze, hogy otthon jobban elengedi magát, ha már az oviban ilyen kisangyal! Gyógyulást Norcinak!!!És neked kitartást, olyan rossz amikor betegek!

Berni! Puszi óriás Dorkónak:). Ártemisz kb. 11,5 kg, és kb. 85 cm. A lába 22-23as. Ezt nem összehasonlitásként irom, mert ő lány, csak úgy, hogy tudjátok:)
De jó egy kis kikapcsolódás nektek a hétvégére!! Élvezd ki.
Én pont forditva vagyok, mivel egész héten anyósékkal vannak (minden délelőtt és 2x délután) ezért én alig várom a ma délutánt, hogy átvehessem őket, és egész hétvégén végre velük legyek:))
Egyébként én is nagyon örülök, hogy kölcsönösen ennyire szeretik egymást anyósomékkal, mert igy én is nyugodt vagyok, és mindenki elégedett:) (ők is, hogy eleget vannak velük)

Csilla! lejött a filc? alkohollal próbáld szerintem ha nem sikerült eddig. Ártemisz a nap nagyrészét már a kertben tölti, ott kevesebb a "rombolnivaló", de azért alkot abban a pár órában is amig otthon vagyunk.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Mind a 4en hányunk, fosizunk (előbbit a gyerekek, utóbbit a felnőttek), jártányi erőm sincs, fekszem, még az a szerencse, hogy a gyerekek nem tudnak enni, max. ropit, így nem kell kaját felszolgálni, ők is csak fekszenek, Nóresz időnként megy 1-2 kört a lakásban. Szóval kedvemre fetrenghetek a gyomorgörcsömmel. :x

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gabi jajj ne!!!!!!!Ez meg mi lehet??? Nagyon sajnálom,hogy Livi,és mégti is elkaptátok!Gyógyuljatok meg gyorsan!!!!Livinek tök jó a jellemzése,néha azért jót mosolyogtam(törökülés)!Jófej csaj,na! 8)

Képzeljétek megint hoztam a formám!Május 1-től megszűnt a korlátlan opció a T-nél (tegnap tudtam meg),én meg szerdán néztem meg 3 szülifelit éjjel a tv-s rész után,és 5 nap alatt több mint, a felét elhasználtuk a csomagba foglalt 5Gb-nek! :? Amásik alig 2,5 Gb-ot be kell osztanom 26 npra,így kicsit lightosabban jövök most!amúgy nagyon idegesít a TV2.hogy mindig félbehagyják szülifelit,ezért néztem pár részt,és lesznek durva dolgok!!!

Csilla!
Speciális monitortisttító? Esetleg alkohol!apa mit szólt hozzá? Kínaiban én is 27-es tornacipőt vettem Márknak bentinek,szandiból elég neki a 25-ös!

Berni!
Akkor jó kikapcsolódást nektek a 7végére!!! Óriásfiad pedig biztos jó ki kényeztetést kap a nagyszülőktől!!Nekem is nagyon jól esik,hogy a szüleim szerelmesek a gyerekeimbe! 8) Nálunk ilyen max. nyáron lesz,már olyan,hogy a gyerekre a nagyszülők vigyáznk,de ez még nem jelenti azt,hogy mi eljutunk valahova!Talán szeptemberben pár napra gyerekek nélkül,erre nagyon gyúrok!Genyó vagyok? :oops:

Sly,te is rég voltál,már ahhoz képest,hogy minden nap szoktál írni!Joli????????? És múltkor oldalakat pörgettem vissza,hogy ki az aki még hiányzik,de Mariann már akkor sem írt!Mizujs Áminnal?

Apósom feljött ma látogatóba(meg segítőbe),és annyi játékot hozott a gyerekeknek :shock: ,pedig eddig sem fértük,de így legalább le vannak törpék foglalva! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Nem volt időm rég olvasni benneteket, most is inkább pár sort. Hazajött Elemér egy időre, de annyi dolga van, hogy szinte sosincs itthon. Persze én sem vagyok itthon, mert délután-mit délután, estefelé-hazaérek, eszünk és kiviszem Csanádot, leginkább a saját dolgaimat intézni, vásásrolni, ilyenek, de legalább együtt vagyunk. Amikor este lefekszik akkor csak a halaszthatatlan dolgokra van időm, mert esem le a lábamról. Pedig anyósom főz, mosogat, takarít. Megy haza hétvégén, szóval nem tudom, mi lesz velem jövő héten. Lehet ha gyorskajára lesznek fogva a gyerekek amikor Elemérnek sem lesz ideje, hogy főzzön :)
Remélem mindenki jól van, azért még a hétvégén megpróbálok visszaolvasni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csilla, a számtek boltokban lehet kapni monitortisztító kendőt vagy sprayt, de mi szoktuk a szemüvegtisztítő kendővel is törölni.

Mi már sokkal jobban, belőlem teljesen kiment a baci, Livinek sincs baja, nem is látni rajta, hogy fájna bármije, Zoli is sokat javult tegnaphoz képest, Nóri még alszik, de ő kezdte elsőnek, így ő is rendben van már szerintem.

Joli, meddig lesznek ilyen sűrűek a napok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jelentem olvasgattam :)

Gabi, sajnálom a betegséget,de remélem már túl vagytok rajta. A rohanásnak nem látom a végét, bár talán majd egyszer kialakul a rutin. De mindig kitalálok valamit, hogy ne legyen nyugtom. Holnapra például már nagyjából kész a kaja, így lesz időnk tekeregni, ha jó idő lesz.

Örömmel láttam, hogy Adri mostanában többször ír :) Gratulálok a szép rendelőhöz!
Sok gyönyörű gyereket láttam a képeken, engedjétek meg nekem, hogy ne emeljek most ki senkit.
Pat, köszi a többszörös hiányolást, hidd el én is gondolok rátok és hiányoztok.
Csanádnak 23-as most a lába. A körömvágást jól tűri, ha más vágja, akkor neki is kell. A hajvágással ugyanígy van:)
Nagyon szépen megtanulta mondani, hogy mama, amikor számolunk, akkor a kettő után ő mondja, hogy háom. Ennek az a hátránya, hogy amikor kérdezzük, hány éves, akkor is azt mondja :P pedig szépen mutatja már a két ujját.
A bölcsődét újra nagyon megszerette, a nagyi elmondása szerint minden reggel lelkesen rohan játszani. Sajnos a nagyi elment és itt hagyta nekem az elkényeztetett gyereket. Ő mindent megengedett neki, mindig azt csinálta, amit Csanád kért, a régi rendnek nyoma sincs nálunk. Pedig nem erőltettem rá én sem egetverő dolgokat, de az alap volt például, hogy ne motorozzon(ralizzon) a konyhában vagy hogy a cumi csak az ágyában jár neki. Na, nem panaszkodok, a nagyik már csak ilyenek:)
I see later....

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!


Joli! Gondolom, hogy érzed most magad! Semmire nincs idő! Milyen a munka? Hogy érzed magad? Munkatársak?


Gabuska! Örülök, hogy jobban vagytok! Szuper Liviről az értékelés! Jó hamar megkaptátok! Mi még nem kaptunk!

Patri! Sajnálom, hogy sokat neteztél! Miért nem köttettek be valami korlátlan netet? A Szülifeliben én már az összes feltöltött részt megnéztem, amikor hetente jön az új rész, nem tudok várni, megnézem először eredeti nyelven, aztán ha van időm, felirattal is. Így vagyok még a Vampire diaries-el is.

Berrni! Akkor Doriánnak nagyobb lába van, mint Rolinak! :lol: Ti is magasak vagytok?

Kitti! Majd megnő Máté is! Roli is kicsi, az apja is mindig utolsó volt a torna sorban. Mégis majdnem 180 cm lett! Jó, nem nagyon magas, de egy átlag.


Csilla! Mikor tudod meg a szigorlat eredményét? Biztos sikerült! Jázmin is elég eleven! Főleg Roli gyepálásában jár élen! Úgy tud verekedni, hogy csak na! Már egyre több szót mond, minden nap valami újat.

Ma megyünk anyuékhoz Zsigmond napi ebédre! Mosnom kéne egy csomót, de fos idő van és nem tudok hová teregetni!

május 21-től indul a városban salsa fitnessz! Kipróbáljuk tesómmal, biztos jó lesz. A mostani tornámat már annyira unom!

Kép
szly27
 
 


Ketteske lett a szigorlat 8) .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Lényeg, hogy görbül. És statból a kettes is jó, úgyhogy ügyes voltál.
kittina30
 
 


Joli, örülök, hogy írtál magatokról.
kittina30
 
 


Szly
Jól hangzik ez a fitness. Én is unom már az összes mozgást, amit itthon végezhetek. Kell a sportban egy kis változatosság szeirntem mindig.
kittina30
 
 


Csilla, ügyi vagy, lényeg, hogy túl vagy rajta! Mi van még hátra?

Ha minden jól megy, ma veszünk Piedone számára szandált (ahogy ő mondja: handa) Kiváncsi vagyok, mekkora kell, cipőt 25-öst hord :D

Nagyik: anyósom kitalálta, hogy biciklit akar venni Máténak gyereknapra. Szegényt úgy lelomboztam, mikor mondtam, hogy max egy flaska kubu, vagy túrórudi lehet a meglepi, mert nem akarunk gynra nagy felhajtást :) Mondta, hogy a nagyik dolga kényeztetni az unokákat, erre én meg, hogy a szülőké meg hogy kordában tartsák a nagymamákat :) Itt már rötyögött. Jó fej, na. Bicaj meg kilőve :) Majd két év múlva. :wink: Anyámék ilyen szempontból praktikusabb lelkek :)

Gabus, jobban vagytok?

MI amúgy megvagyunk, kissé kaotikusan, hasam keményedget, ha túlfáradok. A héten megyek laborra, AFP-t nem csináltatok (1. manó mindenképp marad 2. nem biztos a fogantatás időpontja, nem lenne valid, engem meg vegzálna a házidoki)
Máté ölelgeti a hasamat, puszit ad neki és ha nagy a nyüszi éjjel, akkor csak úgy nyugszik le teljesen, ha odabújhat a hasamra és ölelheti. Amúgy hihetetlenül csibész. Végre tudatosult a "nem szabad", most már tudatosan követi el a disznóságokat. :twisted:

Tessék sokat írni! Most megyek, mert az asztalomon táncol...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!
Hétvégén örülök, ha gyerekekkel lehetek, és lakáson kivül, szóval a számitógépet ha lehet be sem kapcsolom :) most pótolok :)

Joli! milyen a munka? mennyit dolgozol?
Én is próbálom kompenzálni a nagyszülők kényeztetését, vannak is súrlódások (rajtakaptam anyósomékat, hogy csokis töltött kekszet adnak Ártemisznek :twisted: :twisted: :twisted: azonnal jól "lecsesztem" őket, és vettem egy doboz cukormentes babakekszet, amiből max 2őt ehet). :oops:

Niki nagyon aktiv lett, mostmár körbe-gurulja a lakást, valahol leteszem, és kb. 3 méterrel arréb köt ki :) néha négykézláb rugózik is :) . És tegnap a kocsiban hazafelé valakit vittem elöl, akivel beszélgettem, a gyerekek hátul ültek, és csak azt hallom, hogy ott vihognak együtt hátul :) Ártemisz szórakoztatta a Nikit, pofákat vágott neki, meg dumált neki, a Niki meg hangosan kacagott :) azt hittem elolvadok :)

Csilla! fő hogy túlvagy a vizsgán!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Csilla! Gratula! A lényeg, hogy megvan! :lol:

Réka! Azért még elég korán van keményedgetni! Vigyázz magatokra! A dokid nem próbál rábeszélni az Afpre? Simán engedi, hogy ne csináltasd meg?

Adri! milyen hatalmas már Niki is! Úgy telik az idő!

Ma ünnepség volt a suliban, aztán meg egy előadás. Egy díszvendég, 91 éves bácsi ült mellém. És udvarolt, nem gyengén. :lol: Azt akarta, üljek az ölébe, mert akkor jobban látom a projektort! :lol: Meg dicsérgette a körmömet, meg állandóan dumált! Aztán a vége felé már nagyon unta az előadást, szundított kicsit! :lol: Majd a végén közölte fennhangon, hogy az előadás hosszú volt és unalmas! :lol: Jót mulattunk rajta, csak egy gond volt vele: nagyon büdi volt a szája Alig bírtam ki!

Kép
szly27
 
 


Jaj Szly még jó,hogy nem szédültél el a nagypapa
leheletétől! :lol: :mrgreen:
91 év sem semmi ám.... :D
Hogy vannak a gyerkők?

Csilla gratula!Ne hari nem vagyok képben mit is tanulsz te?

Adri nagyon szép a rendelőd!A leánykáid pedig gyönyörűek és hasonlítanak ám!Igen a nagyszülők már csak ilyenek!Szeretik kényeztetni az onokákat!Ők vigyáznak rájuk még te dolgozol,igaz?

Réka hogy álltok a bilizéssel?Nappal már nincs is pelus?
Az afp-t nálunk Szerboában nem is csinálják.Csak a 13.-dik heti kombi teszt és ha valami gond merül fel,akkor magzatvíz vétel.
Aranyos Máté:)Bizti várja a kistesót:)
Jó nagy lába van neki is:wink:

Kittina keveset írtál,hogy vagytok?

Joli jó,hogy jelentkeztél!:D

Pat azt mondtad,hogy kevesebbet jössz nem azt,hogy egyáltalán nem!
:roll: Hogy vagytok?

Mi ok,holnap reggel megyünk Ujvidékre és valszeg
leveszik Hannának a kengylelt!Végre!
És ha jó idő lesz akkor sétálunk egyet a városban is... Kép Kép Kép

Jó éjt

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Szintus! Nagyon jók a képek! Hanna egyre inkább hasonlít Fruzsira! Cuki!

Roli kicsit beteg lett. Tegnap orvoshoz vittem! Köhög meg éjszaka lázas volt, így nem megy oviba. Jázmin jól van.

Drukkolok, hogy lekerüljön a kengyel Hannnáról! Reméljük az idő is jó lesz és tudtok sétálni. Itt most elég borús!

Kép
szly27
 
 


Itt nagyon szép idő van!Süt a napocska,bár reggel teljesen elvolt
borulva és esett az eső.De kialakult az idő! :D

És igen,levették Hannusnak a kengyelt,még egy hónapig
terpeszpelust kell hordania!Amúgy minden okés vele,a pelust csak "úgy" kell hordani,rásegíteni egy kicsit a kengyelre.
Hanna jól vette az akadályokat egy szava sem volt neki.
A nővérekre pedig vigyorgott!

A séta elmaradt,sokat vártunk és Fruzsi tisztára kikészült már.
Nem akart gyalogolni,a kezünket fogni/a forgalmas utak mellett :roll: /csak sírt,leült,toporzékolt...ezért jöttünk haza!

Szly Rolinak jobbulást!

Mindenkinek pussz!

Kép
Kép
szintus
 
 


Fruzsi lába is 23-24-es!

Ja és 2 Fruzsi aranyköpés! :D

Az ágyunk felett ott van Jézus a kereszten és a kiscsaj őt
bácsinak hívja.Egyk nap odaáll tök komolyan elé és megkérdi tőle,h:
-Hát te bácsi mit csinálsz?

A másik pedig ma hangzott el.Reggel kisminkeltem.
A kiscsaj reggelizett az apujával.Bementem hozzájuk,leültem,erre Fruzsi ránéz az apjára és megkérdi:
-Anya szeme piszkos?

És a nevünkön szólit néha minket!
Pl.,Szintia gyere hintáztass vagy Szinti ne komjujujtejozz!
Sokat nevetünk neki...

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Kis rózsaszín Szinti-lányok édesek nagyon! :D

Rolinak jobbulást!

Anyák napja

Kép

Kép

Kép

Óvónéni 1.
Kép

Óvónéni 2.
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Adri, Isten éltessen sokáig!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Adri, nagyon boldogot!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Adri, sok boldogságot!

Na, végre egy kis szussz. Szóval a másik szigorlatom is meglett, az 5-ös lett :roll: . Úgy hogy vizsgák letudva. A szakdogám is alakul, bár még nincs meg a bírálat, de az egyik bíráló (aki azt a nyüves statisztikát tanította), nagyon megdicsérte, és ötöst adott rá 8) . Még a másik tanárt kell megvárni és hajrá államvizsga. Június 17-én lesz. Már mingyááá vége :lol: .

Különben jól vagyunk, lányok rendben, nincs betegség. Csak ez a rohadványos idő :shock: . És még hol van Medárd???

Megvolt az anyák napja, édesek voltak, ügyesek. Bár a fényképezéssel voltam elfoglalva, de azért megható volt, főleg amikor odaadta az ajándékot, meg puszit, meg az ölembe ült.

Néhány kép:
Kép

Kép

Kép

Naná, hogy Bogi is!
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök a sok szép kislánynak,, mindenki tegyen fel képet, azt legalább én is megnézem :lol:
Adri, sok boldogságot kívánok! A rendelőből szoktál írni? Remélem én is fogok netezni idővel a munkahelyen :) Bár egyelőre úgy tűnik, hogy annyi a munka, ott sem lesz időm sose.
Szinti, csak ámulok, hogy Fruzsi hogy beszél! Csanádnak az új szava, hogy viágom-viágom(virágom). Egy barátnőm nálunk töltötte a hétvégét, tőle tanulta.
Szly, Roli rendbejött már? Csanád is köhög éjjelente, reszketek, hogy beteg lesz és nem vihetem bölcsibe. Az üzenőbe azt írta a gondozónő, hogy könnyen visszailleszkedett, van barátja, akivel együtt játszik, jól eszik-alszik és hasonlók.
Gabi, minden rendben veletek? Megviselt nagyon a betegség?
Csilla, gratula az eredményeidhez, továbbra is kitartást!
Réka, ne tessék kifáradni, keményíteni a hasat, túl sokat vállalsz mindig!
Kriszti, te olyan rengeteget írtál már megint! :lol:
Na persze, még mindig többet, mint pl. Berni. És Pat, nem lesz jó így, ezzel a nettel!
Rohanok dolgozni, pusz mindenkinek.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csilla, ügyi vagy, grat!!!

Lányok aranyosak nagyon, Toncsi továbbra is a kedvencem a kis okulláréval, olyan jól áll neki. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csilla! Gabuska! Nagyon tündérek a lányok!

Roli már jár oviba, most épp Jázmin kezd náthásodni!

Utálom ezt az időt! Most megint fűtünk! :roll: :twisted:

Adri! Boldog születésnapot!

Kép
szly27
 
 


Nálunk is melegszenek a radiátorok (távfűtés), már pár napja hősugizunk a fürdésnél.
Ma meg nem mertem elindulni a lányokkal reggel, akkora vihar volt, így nem ment oviba Livi... (Nincs autónk.)
Hétvégére már 20 fokot mondanak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Jöhetne már az a 20 fok!!!
Nálunk áll a víz az utcán, kiöntött a Pándzsa patak.

Adri, utólag is boldog szülinapot!

Joli
Örülök, hogy Csanád ilyen jól visszailleszkedett a bölcsibe. Aranyos a virágom-virágom.

Csilla
Gratulálok az ötöshöz! Lányok nagyon aranyosak a képeken.

Gabuska
Lívi is nagyon helyes!

Szintus
Lányaid egyre jobban hasonlítanak egymásra, és nagyon édik mindketten. Fruzsi-száj. :-D

Patr
Mi van veletek? Ezer éve nem írtál.

Berni? Mariann? Évi?

Körkérdés: Készültök nyaralni? Ha igen, hová?

Bea! Ha még olvasol bennünket, írhatnál te is magatokról kicsit. Gondolom az idén is mentek valami jó helyre nyaralni.

Nagyon rossz egész nap bezárva lenni a gyerekkel, megszoktuk már, hogy jövünk-megyünk.
kittina30
 
 


Hali!

Azért már csütörtökre is melegebbet mond. És már kedd van, juhéjjjj.

Én annyira nem bánom, hogy nem megyünk ki :roll: , Bogi bent is elvan, Toncsiért meg ált. mi megyünk, elég az nekem. HÁt Boginak :oops: ?

Boginak is az egyik kedvence a virágom virágom. Toncsi kapott egy mikrofont még a szülinapjára, azóta folyton abba énekli, haláli pofi.

Mi idén is csak tesómékhoz megyünk Pestre nyaralni apa nélkül, utána meg tesómék jönnek hozzánk, amíg apa karatézik Korzikán. De ha minden igaz, valamikor elmegyünk a Kék Duna Wellnes Hotelbe egy hétvégére kettesben!!! :shock: :roll: 8) :x :? :D , szóval kb. így érzek.

Most Boginak is elkezdett folyni kicsit az orra, egyik éjszaka résnyire nyitva hagytam az ablakukat, nem kellett volna :? .

Pénteken mentem Toncsiért az oviba, és sírva fakadt, mert a barátnője nem akart játszani vele. Úgy sajnáltam, és még mennyi csalódás fogja érni az életben, bár csak ez lenne a legnagyobb :( :roll: .

Bogin annyit lehet nevetni, szerintem ő lesz az osztály bohóca. Olyan vicces dolgokat csinál. Most is hanyatt vágta magát, és vigyorogva kinyögi, hogy elfáradtam :wink: . Folyton huncutkodik és figyeli, hogy ki látja.

Ja, Inerke Sárájának boldog szülinapot!!! Lassan már mi is betöltjük. Ajándék-ötletek???

Bogi elaludt, beszaladok vásárolni, pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla, Ráckeve? Tavaly voltunk ott 3 napot, de a fedett medencén kívül nem wellnesseztünk, hanem a kertben játszottunk meg mászkáltunk a városban és a Dunaparton. A kajánál volt egy kis káosz, mert hol étlapról kellett választani, hol fix menü volt, hol svédasztal. :shock:
Ha képek érdekelnek, itt vannak, amiket ide feltettem, valamivel lejjebb meg a beszámoló.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... start=6950

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ma reggel így mentünk az oviba. Nagyon jó ez az esővédő, mert a széltől is megvédi a gyereket, és nagyon erősen fúj még mindig errefelé.

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

hááát nem kellett sokat fárasztanom a szemem a visszaolvasással :wink:

gabi!
thök jók a képek!biztos megható lehetett a műsor :) szerintem én végig bőgni fogok :oops: mi a helyzet melókeresés-ügyben?vagy tervezitek a 3.at? :lol:

csilla!
lánykáid is édesek,nem hazudtolják meg magukat,ahogy aképek mutatják.én pont az ellenkeződ vagyok,megőrülök itthon ebben az időben.Dorkó nem rossz,csak én nem bírom.
úgyh megyünk,megyünk,megyünk.délelőttönként akciós a játszóház,vagy ringató,vagy barátgyerekekhez megyünk vagy jönnek...mindegy csak ne hangolódjunk le :D

Dó tegnap megkapta a 2éves oltását+bárányhimlő ellenit...nem részletezném.eddíg is sírva mentünk be,most már itthon sem lehet kiejteni,h doktornéni. :roll: :D DE,sikerült feledtetnünk a "fájdalmat"egy utánfutós traktorral :D kezdünk pat-ék nyomdokaiba lépni:kezdenek gyűlni az autók.van már kukásautó,óriásdömperméretű tűzoltóautó,traktor...és jó neki vásárolni,napokig függője lesz :lol: most 38 a láza,az ágyunkban alszik,remélem nem megy felljebb,de lassan megyek átttenni az ágyába :lol: holnap nagypapázunk,úgyh megint eltűnök,de remélem megint hozhatok új képeket :) mindenkinek szép hétvégét!!!

Kép
berni1
 
 


réka!

lesz vmi hordozós-buli a hétvégén.ha érdekel,szólj,átkűldöm iwiw-en,ott kering :)

ja és,ha lehet,ne licitálj futóbiciklire,Dó-nak nézem szülinapra :lol: :lol: emléxel a tapi-lapra? :wink:

Kép
berni1
 
 


Berni
2 éves korban milyen oltás van?

Azt elhiszem, hogy az utánfutós traktorral megvigasztalódott, Máténak is van, és ő is imádja. De Máté még nem tekeri. Dorkó tekeri már?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2010.05.21 05:11-kor.
kittina30
 
 


Gabuska
Micsoda felszerelésetek van az esőhöz. Máté azt sem engedi, hogy a kocsi tetejét felhúzzam.
kittina30
 
 


Sziasztok!

még élünk, de én már nem sokáig! Fogfájásban fogok elpusztulni!

Majd jelentkezem, ha túlélem a mai éjszakát. Holnap rohanok az ügyeletre, remélem elmulasztják a fájdalmat, mert eddig 4 féle fájdalomcsillapító sem segített! :roll:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!!! :D
Most be is fejezem,megvárom az ovációkat,hogy ,ennyire örültök nekem, és holnap jövök írni! :lol: :lol:

Jjj Sly,ne mondj ilyet !!!!!!!!Én totál megértelek,én is szenvedtem,mint a kutya! :( Ilyen hirtelen jött a fájdalom?? Állítom a legrosszabb dolog a fogfájás!Remélem reggelre kialszod a fájdamat,de azért mindenképp menj el dokihoz! :!: :!: :!: :!: :!:

Amúgy Sly te kérdezted,elvileg korlátlan netünk volt.Júliusban kötöttünk 5Gb-os csomagot 5.000Ft-ért,és akkor volt egy akció,hogy +1.000Ft-ért korlátlan opciót lehet kérni,így 6eFt-ért eddig korlátlan volt...csak ezt a korlátlan opciót május 1-től megszűntették,csak ezt mi nem tudtunk,és ugyanúgy neteztünk rendesen! :? 5 nap alatt kb 2,8 GB!Tehát a hónap többi 26 napjára marad kb. 2! :shock: :shock: Ezt be kellett osztanunk,ezért tűntem el,de úgy tűnik sikerül! 8)

Nagyon sok szép képet láttam az oldalon,mind az anyáknapi képek,mind Gabus esővédős csajos képe! :lol: És persze Szintus csajos képei is gyönyörűek!

Igyekszem majd mindent elolvasni,bár sok dolgom nem lesz!

Adri!
Te nagyon kemény vagy!Az én csajom már evett csokis kexet! :wink:

Míg nem voltam,sajnos Márk átesett egy középfülgyulladáson!39,4 volt a láza,remegett,és félrebeszélt!Félelmetes volt,de szerencsére gyorsan meggyógyult!Mira is köhögött,de ezen már nem is csodálkozok!És hogy ne unatkozzak,Mircsi Jázmin nyomdokaiba lépett pár hete,állandóan vetkőzik! :evil: Mindig meztelen!!! :evil: :evil: Egy nap ötvenszer öltöztetem fel,zokni,cipő nadrág sosincs rajta!Míg ezt Sly írta,csak nevettem rajta,most a hajam tépem!Sly náltok ez elmúlt?
Márk meg iszonyat csúnyán beszél,lehülyéz mindenkit,mindenki pukifej és buta! :evil: :evil: Szétvet vele az ideg,arról nem is beszélve,hogy olyan balhét csinál MEGINT minden reggel az oviban,hogy nem térek magamhoz!Egyszerűen nem tudom miért nem szeret járni,vagy mit lehetne csinálni! :roll:

Jövő héten Veszprémbe megyünk.hogy írjak is valami pozitívat! :D Baba-mama klubos kirándulás lesz,de viszem Márkot is,az állatkertbe megyünk!Hagy legyen jó napja :wink:

Remélem kicsit megindul a forgalom,nagyon lnagyos volt mostanában!Írjatok,jövök én is holnap! :D És képeket hozzatok minden mennyiségben!Berni te is,már megígérted! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!
pat!
jaj,úgy hiányoztál! :x :roll: ezt oszd be egy évre!!!

szly!
részvétem!hogy ment az ügyeleten?

oltás:bárányhimlő ellenit kértük meg valami m betűset kaptunk,h ne kelljen érte fizetni.(2 é után fizetős)a traktor meg nem ráülős,csak normál autó méretű :lol: még mit nem,azért nem vagyunk krőzusok,h csak egy kis oltás miatt mindjárt ráülőset vegyünk :lol: :lol:

csajok!
disney micimackós futóbiciklit akarunk venni a szülinapra.meddíg érdemes licitálni,ha vadiúj?ahogy nézegettem 10 alatt nincs olyan,ami nem fa...tapasztalatok?

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Berni! :P
Sajna nem vagyok tájékozott a futóbicajok árában,de sly biztos tud segíteni,mert Rolinak van!

És a többieknek esetleg szülinapi aji ötlet? Mira ágyat kap! :roll: Tudom,h az nem ajándék egy gyereknek,de úgyis mindenkitől játékot kap!

Sly!
Hogy vagy? Éjszaka milyen volt? Azóta gondolom már túl vagy a dokin is!Írass fel Fortedol-t az nagyon jó fogfájásra!Bár remélem nem lesz rá szükség!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Nem szeretem azt olvasni, hogy betegség van. Pedig én is ilyet kell írjak :( Csanád életében először hányt ma és nem tudom mitől. Reggel csak tejet ivott ébredéskor, reggelikor pedig nyalta a mustárt a virsliről. Ebédkor egy falást falt a töltött káposztából és kb. negyedóra múlva kihányta a reggeli tejét. Amúgy teljesen jó kedélyű volt egész nap. Jártunk az Örsön, csak átszállni akartam, de Csanád elráncigált az Ikeába :shock: Biztosan jó emlékei vannak onnan :lol: Csak bámultam, legalább 3 hónapja nem jártunk ott és most egész máshonnan érkeztünk, mint akkor. Este amikor hazaértünk megint nem evett, olyan fáradt volt, hogy aludt el, csak tejet kért, de ahogy a felét megitta újra hányt. Délután evett egy fél kiflit és pár sós kekszet. A széklete kifejezetten kemény volt reggel is, délután is. Megitta a maradék tejet és most alszik. Nem tudom, mi baja lehet, félek, hogy újra kihányja-e, amit megevett. Ja, hogy kerek legyen a kórtörténet, tegnap este voltunk dokinál, mert tele volt apró pöttyökkel a háta. De állítólag a melegtől vannak neki.
Bocsi, hogy csak a saját problémámról írtam, ha valaki sejti, mi lehet, vagy van valami tanácsa, kérem, írjon.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!


Joli! Sajnos segíteni nem tudok! Jobbulást Csanádnak! Az mindenesetre jó, hogy a hasa nem megy!

Patri! Jó hír: Jázmin már nem vetkőzik! :lol: Látod, nem is olyan vicces! 8)
A fogam hirtelen kezdett el fájni, semmi előjele nem volt. Péntek délután belenyilallt és nagyon kemény volt. Majdnem, mint a vajúdás, de komolyan! Voltam ügyeleten ma reggel, mert tegnap este már nem volt senki. Kivette a tömést, alatta a fél fogam elhalt, elkezdte a gyökérkezelést. Lehet, hogy meg lehet menteni, de az is lehet, hogy nem! Megyek ügyeletre holnap és holnap után is. Most nem fáj!
Épp az előbb cseréltem benne ki a vattát, mert nincs betömve, csak egy vatta van benne, amit minden kaja után cserélni kell. Most attól tartok, éjszaka kiesik a vatta és megfulladok tőle! :roll: :lol:


Szóval holnap reggel fogászat, utána Hajdúszoboszlóra megyünk fürdeni. Van egy új, teljesen fedett élmény része! Jázmin nem jön, mert valamire allergiás és csalánkiütéses.

Berni! Futóbicajok újonnan olyan 8-9 ezertől felfelé vannak. Átlagban 12 ezer körül. Ma én is futóbicajoztattam Jázmint és még fél a kis lüke, mert hát nehéz neki megtartani. De majd belejön. Roli idősebb volt, amikor először próbálta!

Szülinapra még nem tudom, mit kapjanak. Ágyat mi is venni akarunk! Lehet kinevezzük azt szülinapi ajándéknak! :lol:

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: