Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt!!!!

Évi:akkor jól emlékeztem!!!!!Mi hétfőn voltunk akkor elkerültük egymást!!!!! :lol:

Ibolya:én már kezdek öregedni és nem szeretek magammal társalogni itt a topikban, szóval ha nincs forgalom akkor nem írok!!!!! :roll:

Tegnap délután amúgy a fogászaton voltam, fél 6-ra volt időpontom pikk-pakk fél 7-re már bent is voltam :evil: , de nincs lyuk, csak letört 1 darab belőle és azzal nem csinál semmit!!!!!

Ma megint 7 után keltünk ki az ágyból :shock: , 6 előtt reggelizett, aztán visszaszundiztunk!!!!Úgy látszik ha apa nincs itthon és a SZonó is még alszik akkor képes ilyeneket csinálni a drágám!!!!!!!!!!!!!!
Ibolya:Zsombi nagyon sokáig csak 9 órákat aludt napközben!!!!
Csak mostanában kezdett a 10 órákra gyúrni!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Márti-jól van ,megértettem az érveléseidet,fegyelmi alól felmentve.

Azt nem mondom,hogy megnyugtat a tudat,hogy a Zsombi is csak 9 órákat alszik éjjel,,de legalább nem én vagyok az egyedüli aki keveseket alszik.De számomra érdekes,hogy én sem érzem magam fáradtnak,pedig én 11 elött nem szoktam lefeküdni,szokszor csak éjfél felé keveredek az ágyba.
bibolya
 
 


Ibolya:látod látod legalább az a veszély nem fenyeget, hogy túlaludnád magadat!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Fitt, friss és üde vagy még így is!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Fustjeeeeeeel!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne haragudjatok, nekem most semmi erom irni, ugyanis mar ket ejszakaja Kriszta nagyon rosszul alszik, beindultak a draganak a szemfogai. Nagyon meg van duzzadva a jobb felso, de mar a bal felsonel is pirosodik, es nagyon megviseli szegenykemet. Annyi vigasztal, hogy ha minden igaz, Istvan mar koradelutan itthon lesz, es megyek is gyorsan tegyek ebedet foni. Meg nem tudom, mit, de valami husosat gondoltam.

Puszika es szep napot mindenkinek! :) Remelem itt is szebb lesz delutanra es ki tudunk menni gyereknapozni egy kicsit, eleg sok program lesz a gyerekeknek!
Legyetek jok! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Közérdekű infó:a Lidl-ben a popsitörlő 199 Ft!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Közérdekű infóm nekem is van! :wink:

Babavíz az Intersparban 79 HUF.
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem tudok annyit aludni, hogy ne legyek álmos reggel. Igaz ez inkább az én hibán 1-2 előtt nem igazán alszom el, ezért reggel mindig kómás vagyok. Ma fél 9-kor keltünk, de már vissza is aludt egyből kaja után. Ilyenkor kellene nekem is visszafeküdni, csak már nem tudok elaludni.

Most már biztos, hogy jön valahol a foga a csajszinak, mert megint többször fájdalmasan felsírt.

Évi: bár nem tőlem kérdezted, de én gondolkoztam az alváslaboron. Több orvossal is beszéltem, akik meggyőztek, azért kel a csajszi, mert rájött, hogy csak sírnia kell és én már ott is vagyok.

Én tudom, hogy mi csesztük el, ezért is ragaszkodom most ahhoz, hogy ne vegyük ki éjjel. Minden ott van ami kelhet neki (most ne röhögjetek 12 db cumi van az ágyában, hogy biztosan találjon egyet).

Barbi: biztos, hogy nem mérgezték meg a kutyát. Nem fogad el senkitől semmit, és nem is tudott volna, mert nem mehetett a kerítéshez.
Októberben megállapították, hogy prosztata gyulladása van, valószínű, hogy ez ment a veséjére is.
Ádám gyakorolja szorgalmasan a járást?
Pont múltkor akartam kérdezni, hogy jártoke még tornára, most miért mentek?

Timi: örülök, hogy bejelentkeztél, kitartást a pakoláshoz.

Igolya: örülök neki, hogy jobban vannak a gyerköcök. Derekad?

Márti: te még csinálod a diétát?
Tényleg nagyon furi, hogy alig írsz. Hozzá voltam szokva, hogy te naponta többször is bejelentkezel.

Tegnap a Szandi aludt napközben 3 és fél órát!! Nagyon jól jött, mert migrénem volt és azt hittem belehalok a fájdalomba.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Jaj el is felejtettem:

már egy éve létezik a topik! Köszönöm Márti, hogy elindítottad!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Adok én is füstjelet, de annyira rossz passzban vagyok, bevallom, még írni sincs kedvem. Sorolhatnám, de szerintem mindenki küzd ezekkel a gondokkal a topicban. Van, hogy világfájdalom érzésem van, van hogy semmi depis hangulat.

Felteszem a képeket az ovis évzáróról még ma, de annyi a dolgom, hogy meghalni sincs időm. Összacsapnak a fejem felett a hullámok, de azért menjünk sétálni, udvarozni, játszóterezni, a férjem szerint csináljak egyedül programot (csak azt nem tudom, kire hagyjam a kölköket és aludjak is napközben). Közben meg veszettül kínoz a derekam, orvoshoz kellene mennem, de egy fél napra hová tegyem Virágot. Azután jönnek a kivizsgálások, CT, kezelések vagy gerincsérv esetén műtét. ÁHHH, bocsi nem siránkozom tovább.

Zsuzsi! Alváslaborban mit állapítanak meg szerinted? Fájdalma van, anyahiánya van, idegrendszere nem ép? Eredmény: vagy nem mondanak semmit vagy adjak neki nyugtatót. Úgyse adom be, akkor meg minek az egész? Szerintem még rosszabb lenne a helyzet a kórházi éjszaka után elektromos drótokkal a fején és a mellkasán. Egy ideig gondolkodtam én is a lboron, de két anyuka már megjárta és lebeszélt róla. A hétvégén volt egy anyuka a kerti partin, az Ő fia másfél éves koráig nem aludt, aztán elvágták az egészet. Én még reménykedem ill. bízom a két éves korban, ami vízválasztó értelem és minden egyéb tekintetében.

Megyek házimunkázni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, az anyuék spanieljének is a veséjével van valami gond. Nem beteg, csak a feneke fölött van egy nagy dudor. Azt mondta az állatorvos, hogy a túltenyésztés miatt lehet, sajnos nem fog annyi ideig élni mint ha egészséges lenne, de egyenlőre semmi tünet, csak ott az a dudor. Már évek óta.
Most meg az allergia jött ki rajta, csúnya sebes a bőre. Szegény kis állatnak még ez is.

Elvileg tornázni most voltunk utoljára. Illetve még 2 hét múlva ránéz a Lilla, hogy ha már ennyit kínlódtunk nehogy valami gond legyen a lábtartásával, de szerintem utána befejeztük.

Most én is azt írom, amit anno az Andi, mikor a Flóra elindult, hogy olyan furcsa, szembe jön velem a lakásban. Gyakorolja rendesen a járást. Most már eljutottunk oda, hogy ha valami nagy távot akar megtenni, hajlandó a kezemet is megfogni. Annyira aranyos, nyújtom a kezem, hogy gyere, akkor menjünk, áll, vacilál aztán megfogja és mehetünk. Már az utcán is sokat sétálunk. Úgyhogy kezdenek megszűnni a babakocsis hisztik. (kopp-kopp)

Ezen az alváslaboron elgondolkoztam. De mit fognak mondani? Hogy ezért vagy azért kel? És? Begyógyszerezik, hogy aludjon? Vagy?
Hiszen én úgy gondolom, hogy amit csak lehet, már mindent kipróbáltunk. Az esti megtöméstől kezdve a sírni hagyásig, szinte mindent. Nem hiszem, hogy van még valami, amiről esetleg nem hallottam volna és az a tuti csodaszer. Hiába, nincsenek illúzióim!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, közben az Edit is írt. Szinte ugyanazt amit én az alváslaborról.

Edit, milyen volt Virág éjszakája az apjával? Vagy nem aludtak együtt végül?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

11-ig kint dolgozott Laci a garázsban, én lefeküdtem Virág mellé, majd 1/2 12-kor keltegetett a drága férjem, hogy jött Virághoz aludni. Én meg elküldtem a picsába. Ennyit a mindkettőnk gyereke elvről. És még azt mondja, hogy azért nem akar Virág vele aludni, mert mindig én aludtam mellette. Hát ez az! Mintha csak anyja lenne! Ha Ő is vette volna a fáradtságot, hogy éjjel odamenjen a lányához, akkor azt szokta volna meg a kisasszony. Így viszont persze hogy engem szokott meg, mert csak én keltem hozzá.

Szóval most dúl bennem a háború.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ja és 2 órája mozdulatlanul alszik az anyaszomorító kölök.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, ez jó! Az anyukám szokta mondani, hogy ennek a gyereknek csak anyja van! Néha én is így érzem!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Itt vagyok!!!
Na akit érdekel és nem néz hülyének a homeopátia miatt én vettem az MMR oltásra kivezető homeopátiás szert, ártani nem ártok vele neki és remélem használ!!!!Elvileg minden oltásnak van ilyen szere :shock: ...most olvastam utána!!!!!Épp időben :roll: !Bár nem tudom hogy kapni e mindenhol, mert a Zsandinak eddig nem sikerült találnia!!!Na ha érdekel valakit beírom a nevét!!!!
Sajnálom, hogy ilyen későn eszméltem!!!!

Zsuzsi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köszi, jól esik!!!!!
Kiderült végre egyszer volt 1 jó döntésem!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na igen meg persze ez van én írok valamit...aztán mindenki kivándorol!!!!! :shock: :shock: :shock:

Zsuzsi:vettem 1 Bestet (már rég nem olvastam ilyen újságot..............azt sem tudtam, hogy a Julia Roberts megint terhes :shock: ) és benne vannak az Adáék!!!!Bár ezt te biztosan tudod :lol: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is.
Voltam a gyerekekkel de.orvosnál,mert az Encsinek kellett igazolás a suliba.Javasolta ,hogy adjak mindkettőnek Normafloret,mert ez hasmenésre - hányásra is jó.Szerintem a Gergőn ma kezdődik igazán,mert ma még szilárd ételt nem evett-egyfolytában rázza a fejét ha kajával közelítek-de reggel megitta a másfél dl tápiját ,és azóta még 3,5 dl higitott kubut.Ja ,és ma már higabb volt a széklete mint eddig :oops: .
Hát nem tudom igy hogy megyünk ki holnap a gyerekszigetre :roll: .

Edit,sajnos nálunk is csak én kelek a gyerekhez éjjelente,a férjem fel sem ébred a gyerek sirására,vagy ha mégis,akkor fogja magát és befordul a fal felé.Rengetegszer érzem azt,hogy 3 gyerekem van,mert a férjemnek is mindent a szájába kell rágni ,ha segítséget szeretnék.Háború is rendszeresen van e miatt.Igaz,mostanában már nem annyira,ugy érzem kezdek beletörödni a helyzetbe. :twisted: :oops:
A házimunkához nem tudsz valakitől segítséget kérni?Vagy nincs olyan házimunka amit ritkábban tudnál csinálni?Gondolom jó nagy a ház + még a kert is,van dolog egész napra.

Edith,kitartás,remélem hamar áttör a foga a Krisztának,és hogy a párod hamar hazajön és akkor pihizhetsz egy kicsit.

Zsuzsi,jót mosolyogtam a 12 cumin :lol: .Derekam alakulgat,de még mindig nem hajlik ugy ,ahogy kéne :roll:,és bizonyos pontokon fáj is.

Márti,az MMR oltásnak nem szokott lenni mellékhatása,max 8-14 nap múlva enyhe hőemelkedés és gyenge nátha./legalábbis én ezeket az infókat kaptam/.A Gergő múlt hét hétfőn kapta és ma azt mondta a gy.orvos,hogy lehet az oltás következménye a hasmenés amibe most van,de csak közvetve,mert az oltástól kicsit gyengül az immunrendszer,hisz az élő virust adják be.
bibolya
 
 


Mártikám, eddigi életedben már volt pár jó döntésed... Menj be és nézz a Rolandra aki remélhetőleg alszik(vagy próbál) a munka után, aztán nézd végig a csemeték éppen aktuális attrakcióját. Szóval felejtsd el az "Kiderült végre egyszer volt 1 jó döntésem!!!! Cool" -et!

Barbi, akkor Ádám lábfeje már rendesen áll? Ha nem kell többet mennetek tornázni akkor gondolom. Megkönnyeztem amikor írtad, hogy nem kell többet mennetek. Nagyon örülök neki. Olyan ügyes, okos nagyfiatok van!

Edit, én elvállanám Virágot, ha ő is bevállalna engem. De olyan messze laktok. Nem kéne játszani pedig a derekaddal. Kedves párod is belegondolhatna, hogy ha leesel a lábadról akkor ki látja el a gyerekeket? Anyósra, barátnőre, szomszédasszonyra sem tudod bízni? Oké anyós nem jó fej, de ez most SZÜKSÉG lenne.

És most bemásolom végre amit tegnap este óta írok és javítgatok.

Úgy látszik tegnap a szar éjszakák egyikét éltük át mi is. Összesen 3 órát aludtam. Livi olyan hisztis, vergődök, dobálom magam, CSAK anyánál jó és csak a kezében valamit nyomatott le... A gáz és az ijesztő az volt, hogy a Dorka annyira megijedt a Livitől, ill. hogy mi van vele, hogy szó szerint remegett, félt. És persze ő is csak anyát akarta. Amikor a két gyerek a kezemben volt, szegény Dorka simizte a Livit és mutatta és mondta, hogy sír. Livi meg lökdöste el a kezét. Nagy nehezen elaludtak, úgy, hogy fogtam mindkét gyerek kezét a kiságyukban. Ez megismétlődött még kétszer. Aztán reggel kihívtam a gyerekorvost, hogy nézze meg és segítsen, hogy a lányom "elromlott" és CSAK anyahiánya van vagy fizikailag is bántja valami ami kihozza ezt belőle. Kiderült, hogy pöttyös a torka és az ínye hátul amennyire láttam a rágófoga mögött. Valószínű valamit benyalt ami fáj neki és ez rossz közérzetet okoz és emiatt alakít ilyeneket. Legalábbis nagyon reméljük, hogy csak ennyi. Amikor megjött a doki épp aludtak a csajok, úgyhogy először elmondtam mit tapasztaltam. Mondta, hogy ő arra gyanakszik, hogy fogzik és valamit bevitt a szájába és ez okoz egy nyűgős felfokozott állapotot. Aztán megvizsgálta és igaza volt. Azért ez profizmus... Kapott ecsetelőt, meg cataflam cseppeket ami fogzásra is nagyon jó + fájdalomcsillapító, meg vitacolan-t időlegesen, meg vettem vibrucol kúpot. A mostani éjszakánk már jobb volt. Csak én nem aludtam sokat de az nem számít. Egyszer kelt akkor megint nagy üvöltözés, nem tudtam letenni. Aztán fogtam a kezét és elaludt, majd a következő ilyennél magam mellé vettem a nagypárnámra és ott hamarabb a hasamra tudtam fordítani amikor felsírt. Leeséstől nem félek a földön alszunk szivacson :lol: és mivel 70 centi keskeny a szivacs ezért kellett a nagypárna a csajszi alá. Mert bár valóban fogytam az általa átengedett 10 centin nem fértem el.
Tegnap reggel már én is bőgtem, mert nem tudtam miért csinálja ezt a dobálom magam-ot. Az apja kezéből is majdnem kiugrott, mert le akarta tenni az ágyába. Azon bőgtem, hogy ha ez CSAK lelki ok és valamért hisztizik, hogyan segítsek neki. Már azon gondolkoztam, hogy elmegyek vele a Márti Ildikójához (termgyógy.) és pszihológushoz. Meg hogy ha CSAK lelki akkor mi válthatta ki. Szépen elkezdtem magamat hibáztatni, hogy biztos én csináltam valamit, elvertem a senekét és ettől vagy valamit nem engedtem meg neki és ettől... Szóval sok okos dolgon agyaltam. De a doki kicsit megnyugtatott hogy van kiváltó oka. Legalábbis ebben bízom, hogy valóban csak ennyi. Már azt is kitaláltam, hogy kb. egy hónapja visszafejlődött a kommunkiációban. Ami igaz is. Nem ismétel nagyon, és nem használja az addig használt szavait, kifejezéseit. Erre azt mondta a doki, hogy most várjunk és visszatérünk erre, legfejjebb egy neurológiai vizsgálatot csináltatunk amire két hónapos időpontok vannak és addigra már túl is lesz ezen a nem beszélős szakaszon. Szóval tegnap reggel nagyon ki voltam bukva. De már jobb. Ma meg közölte, hogy van LÁBA. Szóval lehet, hogy csak feleslegesen aggódom/tam. Anyu szerint vannak ilyen stagnáló, nem tanulok sok szót időszakok. Hát ebben reménykedem, de azért figyelem a kiscsajt.

Bocsi, de nagyon hosszú lettem. És nem is reagáltam mindenkinek, tőlük is bocsi. Viszont tegnap a nagy rosszban volt egy nagy poén is. Lementünk gyógyszertárba, és annyira elkapott az eső, hogy behúzódtunk egy kábelnetes boltba. Nézegettünk kifelé, magyaráztam, hogy ESIK az eső. Erre a Dorka megszólal, hogy HOPPÁ. Hiszen ESIK. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:a másik 3 JÓ DÖNTÉSEMMEL tökéletesen tisztába vagyok :lol: :wink: , de ez jó esett, hogy visszajelzést kaptam a Zsuzsitól!!!!!!!!!!!
Sajnálom az előző éjszakátokat, de már megbeszéltük(telefonon), hogy NEM TE TEHETSZ róla!!!!!! :wink:

Ibolya:én erre gondoltam nem szereték sem felsőlégúti betegséget, sem lázat, ha ez a bogyó ebben segít én nagyon fogok örülni!!!!!

Én csak dicsekedhetni tudok a Rolanddal :lol: :wink: , mert ő éjszaka is simán felébred a Zsombihoz, és napközben is nagyon jól el van a gyerekekkel, ő valahogy úgy van vele, hogy ez az ő dolga is, és ez nekünk naggggyon jó!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nekem sem lehet okom panaszra Árpira. A gyerekekkel maximálisan bevállalós, akármit rá lehet bízni, őket is elvállalja. Igaz, hogy egy-egy át nem aludt vagy 15 percenként felébresztett éjszaka után nagyon tudom szidni, hogy még csak meg sem rezzen ha valamelyik felsír. De nála ez nem szándékos, egyszerűen nem áll rá a füle, ösztöne. De szerintem ha egyedül lenne velük, simán felkelne, de így meg van nyugodva, hogy majd én tuti felkelek. A pasikámon van még mit javítani, a zoknik még nem mindig másznak el a szennyesig... De igyekszik, tudom. Csak lökött szegény. Ezért illik hozzám... :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, jót nevettem a rengeteg cumin. És a Szandi hol fér el? Nekünk két gyereknél nincs ennyi cumi. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


AZért olyanok vagytok ám :wink: :wink: a Zsuzsi direkt kért minket , hogy ne röhögjünk :shock: , én is elolvastam az infót ami 12 db cumiról szólt, megdöbbentem, majdnem lefordultam a székről, de tartottam magam és csak egy halovány mosoly futott végig az agyamon, de az arcomra már nem ült ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Nem mert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, a megfélemlített ártatlan. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Márti, engem érdekel - mi a neve az MMR homeobogyónak?

Julcsi - elhiszem, h kibuktál. Biztos én is kétségbeesnék, ha Samu váratlanul ilyesmiket produkálna. De biztosan igaza van a dokitoknak, és "csak" a torka fáj Livinek, azt viseli rosszul.

Ma Samu is hisztizett egy óriásit: hazafelé a játszóról nekiállt sírni, mert nem akartam felvenni (ez a legújabb heppje, folyamatosan rám kapaszkodik), de olyannagyon, hogy potyogtak a könnyei, leült, sikítozott, a végén már alig kapott levegőt - és szemrehányóan nézett rám. Balázs is ott volt, csak lestünk, mit művel a gyerek... Szerintem a végén már fogalma sem volt, miért sír.
Egyébként mostanában határozottan anyás lett, ami eddig nem igazán volt rá jellemző. Jön utánam, mászik rám - és ma tök érdekes volt, hogy apjára nem akart felkapaszkodni, csak rám.

Edit, próbálj meg valahogy időt szakítani arra az orvosi kivizsgálásra. Nyilván könnyű ezt mondani, és elhiszem, hogy nagyon elfáradtál...

Éjszaka nálunk is én kelek Samuhoz. Egy-egy durvább éjszaka után előfordul, hogy Balázs megszán, és megpróbál felkelni - de ezek az alkalmak általában rossul végződnek. Ő elég lassan boot-ol, ilyenkor aztán alig talál át a szomszéd szobába Samuhoz, nem találja a cumisüveget, nekimegy a falnak, szentségel - erre én is felkelek, szóval inkább nappal számítok rá :)
No, megyek, kellene vacsiznia a családnak.
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Julcsikám:most mond meg!!!!! :lol: :mrgreen:

Én még mindíg úgy látom, hogy nálunk a Szonó mozog otthonosabban ebben a hiszti témában, lehet , hogy azért mert már régebb óta gyakorolja!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :D
Zsombi nővérkéjéhez képest babapiskóta!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: 8)

Úgy hiányoznak azok a jó kis esti msn-partyk amiket nyomtunk régen, emlékszem többször is majdnem lefordultam a székről a fáradtságtól meg a röhögéstől.....mostanában este örülök, ha elvánszorgok az ágyig!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :oops: Öregszem most már tutifix!!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok :)

Annyira jó kedvem van ma :)

BENCÉT FELVETTÉK AZ OVIBA :)
KATÁT PEDIG A BÖLCSIBE :)


Kicsit aggódtam emiatt, mert hosszútávon elég nehéz lett volna megoldani hogy vigyázzanak rájuk, és tudom, hogy nagyon-nagyon jó helyük lesz ott, mert mindkét intézmény nagyon színvonalas.

Úgyhogy madarat lehet velem ma fogatni :d

Megyek is, mert viszont hulla vagyok, és holnap vendégeim lesznek :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Van néhány aktuális képem, de ezek még nem az óvodai záróünnepségről készültek. Azok a másik kártyán vannak, a gép meg Bp-en Apáéknál az állatkertben. Ma van az óvodai kirándulás, de a derekam miatt Apát küldtem. :cry: :cry: :cry:

Kép

Viurág és a törlőkendők esete:
Kép

Egy 2X1 cm-es nápolyiból ez lett:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Edit,nagyon jók a képek.Látom ,Virág már ismerkedik a bilivel. :lol: .

Zsu,jó,hogy felvették a gyerekeket,igy legalább a hugod is kicsit tehermentesítve lesz./neki született mostanában babája?/

Julcsi,remélem a mostani éjszakátok már jobb volt.Ragaszkodás még mindig megy 1000-rel?Fogacska kibujt már?
Gergő még csak 3 szót mond:mondja,hogy eje /Encsi/ ezt a szót mondja különben a legtöbbször,néha,de tényleg csak nagyon ritkán aja /ez lennék én/ és a szisza /cica/.Ezen kivül semmi mást.De én nem aggódom,valahol azt olvastam,hogy egyszerre szellemileg és fizikailag nem tudnak a gyerekek fejlődni.Most ő a járást gyakorolja 1000-rel,majd ha már ezt a tökélyre fejlesztette,akkor jöhet a beszéd.Lehet,hogy most nálatok is ugyanez van.Fel a fejjel,majd biztos eljön az az idő,mikor kétségbeesve irod nekünk,hogy egész nap csak beszélnek és szét megy a fejed . :lol:

Fogyókurával hogy álltok lányok?Szabad tudni,hogy ki mennyit fogyott már?


Nálunk a betegség rosszabodott,Gergő tegnap szilárd ételt alig evett és este 10-kor hányt,viszont ma még nem volt sem vizes széklet sem hányás -nála.Sajnos mára már a férjemet is ápolhatom :oops: .Remélem mire ők meggyógyulnak csak akkor leszek én beteg. :cry: -de az lenne persze a legjobb,ha engem elkerülne. :!:
bibolya
 
 


Ibolya:jobbulást a kiscsaládodnak!!!!!! :? Én azt remélem, hogy TE el sem kapod, nálunk is így volt nekem nem volt bajom!!!!Nincs időm ilyenekre :wink: !

Fogyókúra:nekem már csak 1 hónap van hátra és most 11 kg-nál tartok.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja persze mínusz az a 11 kg!!! :lol: :lol: :lol:

Edit:nagyon aranyosak a gyerekek, Virág egy kis huncutka és látom megvolt a Barnus gyereknapi öröme a paci személyében!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


képek a manókról:
fejjel lefelé:
Kép

hinta palinta:
Kép

vigyori:
Kép

üsse kő,adok neked is:
Kép

pancsi:
Kép

végre megjött a papa:
Kép

Zsandi:mindíg elfelejtem írni, hogy nagyon jó lett a múltkori manós sorozat...és annyira tetszik , hogy a Flóra olyan kis csajszis!!!!A Marci meg egy huncut kispasi!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jesszusom!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Hát mi van itt? :shock: :shock: :shock: Azt hiszem, ilyen hét, mint az, amelyik elmúlt, még nem voltebben a topikban! Alig írtok valamit, beleértve, persze, magamat is.

Én már nem is mondom, tudjátok, nálunk mi a helyzet, csak lassan tudok mindent csinálni, és rendre, egyik nap ezt, másik nap azt, és nehezen jutok így a dolgok végére. :roll: Ne szidjatok, tényleg nem erőltetem magam, csak lassan, több részletben végzem a dolgokat, de valahogy meg kell lennie mindennek. :roll:
Aztán meg a gépem is állandóan szarakszik, van, hoyg nem tudok írni, mert az éppen aktuális ablak állandóan dezaktiválódik. Lehet, hogy ez nem érthető, de volt úgy, pl. hogy elkezdtem a mondatot, lehet, hoyg több mondatot is "leírtam", mire észrevettem, hogy a 2. szó után már semmi sem íródott. A gép többszöri újrindítása sem járt általában sikerrel. Ma délelőtt viszont sikerült, és ki sem kapcsoltam azóta a gépet, gondoltam, leróvom kötelességemet mindenhol. :)

Éppen vásároltam némi spiráltésztát és szószt az ebédhez, mert ma csak ilyen kutyafuttában-kaja lesz, dehát még legyen így is. :P :oops: Nem is fogom elkészíteni, csak amikor István és Kriszta is felkel. Párom éjjel jött haza a zenélésből, jó fáradtan, így aszonta, hoyg ma lustálkodni fog. :)

Kriszta fogacskáival még nincs változás, egyik sem törte még át az ínyét, de szörnyen duzzadt, és eléggé szenved szegénykém, de a Chamomilla rengeteget segít éjszaka. Így már csak 1x-2x ébred. Hatalmas dumás csajszi, csak mond és mond, sőt énekel, állandóan lálázik. Mondjuk, ezen nem is csodálkozom, hisz a zene már fogantatásától végigkíséri itt a családban! :) És tegnap tudjátok, mitfigyeltem meg egy pillanara? lehet, hoyg csak bebeszélem magamnak, de mintha úgy hallottam, hogy visszaadta az általam énekelt dallamot. :shock: Mondom, ez lehet, hoyg csak véletlen volt, vagy nem is úgy volt, de én akkor úgy hallottam. :oops:

Képzeljétek, ma egy éve kezdtem írni Kriszta naplóját. Őszintén, még én sem hittem volna, hoyg ilyen kitartó leszek, és rendszeresen vezetem majd. :roll: :P :oops: :oops: :oops:

Na, épp eleget írtam magunkról! :oops:

Edit, nagyon sajnálom a rossz éjszakáitokat, tényleg, érthetetlen, hoyg éjjel miért nem alszik, amikor nappal nincs különösebb baj vele. És egyetértek, szerintem az alvásambulancián se mondanának okosabbakat, és hogy benyugtatózd, az nem megoldás. Mire megoldódna talán magától, lehet már nem tudna ellenni a nyugtatók nélkül.
De biztos, hoyg egyszercsak hirtelen megváltozik, és akkor majd minden könnyebb lesz. Amilyen gyönyörű kicsi Virágod, és Barnikád is, biztos nem tudsz rájuk haragudni! :) Nagyon édesek a manók a képeken! :)
István sem kel fel éjjel Krisztához, de én ehhez valahogy már hozzászoktam. Állítólag nem is hallja, ha sír, de pl. amikor sógornőéknél alszunk, valamikor éjjel mindig helyet cserélünk, hoyg ő kerüljön Kriszta mellé, hoyg én is pihenhessek és olyankor, az első moccanására reagál már. tehát, ha tudja, hoyg az ő feladata, akkor résen van.

Márti, ismét jók a képalanyok, és azt hiszem, a fotós sem éppen kutya! :wink: :wink: :wink: Nekem az "üsse kő..." kezdetű tetszik nagyon! :lol: :lol: :lol: És persze, hatalmasat gratulálok a leadott 11-hez. Hát azt hiszem, nekem is mondogathatod, hoyg nem látod magadon, úgysem hiszem el. Azért az a tízes, az egy tízes, és még fölötte is van. És még egy hónap is van! Csak így tovább, kitartás! :)

Többiek, hogy álltok? :?: :?: :?:

Én már elég sokat híztam, vagy 3 kiló is feljött, mióta abbahagytam a diétát. Még nem nagyon látszik, csak a pocakomon. Sokan kérdezik, hoyg terhes vagyok? pedig én tudom, hoyg az nem "olyan" pocak, hanem más, sajnos. :( Azért remélem, nem fogok túlságosan elhízni.

Ibolya, remélem, mára már mindenki jól vagy jobban van nálatok, és téged sem döntött le a kórság! Írj, hoyg tudjuk, mi a helyzet! :) Szandált sikerült venni? Vagy ezt már írtad, csak kiment a fejemből? :oops: Bocs', ismét elkezdődött a feledékeny korszakom, mint anno, amikor Krisztát vártam. Mindent le kell jegyeznem, ha nem akarom elfelejteni. Pl. nem tudom biztosan, hoyg a dokihoz majd negyed vagy háromnegyed négyre kell mennem. De majd felhívom a rendelőt mielőtt megyek. :roll: :oops: :oops: :oops:

Bocs', hogy másoknak nem reagálok most, de tényleg, nem tudom már, ki it írt. Majd felfrissítem az agyamat, és később még jövök, ha tudok.

Addig is szép, kellemes napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Kriszta tavaly ilyentájt:

Kép .
Kép .
Kép .
Kép .
Kép .

Bocs', ez csak úgy jött a naplójubileum kapcsán. Ma nosztalgiázós kedvemben vagyok. Még nem keltek fel a lelkeim, így bemásolom a képeket a gépbe, és ha tudok, teszek mostaniakat is. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na igen kicsit lelassult a topik, nade nyár van, jó idő és ez a lényeg!!!!
:lol: Én amúgy is elfoglaltabb vagyok, mióta Zsombi csak 1x alszik, valahogy átkell rendezni a napot, mert ugye már nincs az a délelőtti 1-másfél órácska amíg pakolászni-főzni lehet!!!!Roland ma dolgozik, Szoni a mamával van, de így is alig vártam, hogy a Zsombi kidőljön és kicsit leülhessek!!!! :shock: :oops:

Edith:milyen kicsi babóca volt a Kriszta!!!! 8) Nem baj nemsokára jön a kistesó és ő lesz majd ilyen pinduri!!!!! :lol:
Pihizz csak amikor van rá időd, úgysem végzi el helyetted más, megvár a meló!!!!! :shock: :?

Zsuzsi: na sikerült elolvasni a cikket Adáékról:szörnyű ez a betegség, nehéz lehet nagyon, de kívánom szívből hogy tényleg mihamarabb kinőjjék a skacok!!!!Naggggyon édes pofijuk van!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith drágám!!!!Most majdnem elkezdtem mosogatni, de miattad nem tudok, most esett le miket írtál!!!!!IRGUM-BURGUM na nehogy már a kilókat számold!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x Szépen növeszd a babót a pocakban, ha nem tudsz most annyira odafigyelni nem baj!!!!Majd szülés-szoptatás után megint elkezded a 90 naposat ez ilyen pofon egyszerű :wink: !!!!!Ne legyen már bűntudatod!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Üres a ház, a fiúk hazavitték a Norbit. Leültem enni egy kis cseresznyét de még az is hiányzik, hogy nem nézi ki senki a számból a falatot. Borzasztóan szar, pedig nem órákról, csak 1/2 óráról van szó. Hiába, nekem még baromira nem könnyű elengedni az Ádámot.

Edith, milyen kis tündér volt Kriszta egy évvel ezelőtt is. Édes lehet, ahogy dúdolgat.
Mikor is mész megint a dokihoz? (tudod, a szita agyam)

Márti, nagyon jók a képek! A vigyori Zsombin behalok. A Szonjáról meg úgyis tudod a véleményemet.

Julcsi, igen, már elég jól tartja a kis lábát. Most figyelgetem, ha kell megigazítom, (szintem már soha sem kell) aztán most már az időre van bízva. (ha mégsem jó, akkor megyünk megint tornázni) Hívott a Lilla, nem jó neki a 2 hét múlva, úgyhogy 1 hónap múlva megyünk. De addig meg lehet, sőt, szerintem amilyen ütemben halad biztos, hogy már nem is kell menni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a barátainkkal a gyerekszigeten - Samu imádta. Ugyan tömeg volt, meg zaj, de egyáltalán nem zavarta, jött-ment, intézkedett, mindent ki akart próbálni :) Eredetileg a HalászJutka koncertet céloztuk meg, de addig nem jutottunk el, leragadtunk a bejárat környékén az egyik sátornál...
Persze fotógépet most sem vittünk magunkkal, de néhány mostanában készült képet felteszek - ilyet már úgyis régen csináltam.

Dédimamával - aki nemrég meglátogatott minket
Kép

Itt még csak 6 fogú
Kép

Repülőgéparzenál
Kép

Edith, nagyon jók a picikriszta fotók! Annyira édes - és ezeken a képeken nagyon hasonlít az apukájára.

Márti, nekem a vigyori Zsombi fotó tetszik nagyon! Jól áll neki nagyon az a csodakék kalap! Szoni kalapja is nagyon csini.

Edit, Virág nápolyievős képe is borzasztóan édes :)

Ibolya, Gergőnek és párodnak mielőbbi jobbulást!

Zsu, örülök, hogy Bencét és Katát is felvették oviba, bölcsibe.
Sajnos Samu bölcsifelvételéről még mindig nincs hír... Kezdem utálni a helyzetet... Itt Csepelen azt mondják, h júliusban derül ki, hogy szeptemberben mehet-e vagy sem. Most beadtam egy másik kerületbe is a felvételi kérelmet (a munkahelyem közelébe), de ez max önköltséges alapon mehet majd (ha felveszik), ami persze még így is jóval olcsóbb lenne, mint a jelenlegi megoldás.
Mindenkinek jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:jók a képek!!!!!Főleg a Dédis!!!! :lol:
Sajnálom a bölcsis dolgot, én is reménykedem, hogy a Szonit felveszik az oviba, talán a héten kiderül!!!!

Zsombi ma nem aludt vissza :roll: , túl szép is volt, hogy igaz legyen , hogy most már mindíg 7-ig alszunk!!!!! :shock: :lol:

Aki eltűnt jelentkezzen!!!!!Légyszilégyszilégyszi :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, akkor én jelentkezem. Kicsit sűrű az élet két gyerekkel itthon, akik mindig enni és játszani akarnak. Miért nem biztos, hogy felveszik az oviba Szonit? Nem kötelező délig felvenni a három évet betöltött gyereket?

A képek nagyon jók, nekem a Papához bújós a legjobb. Gratulálok a fogyókúrához, nagyon ügyes vagy! Liviről nincs semmi hír?

Évi!

Samu óriási lett és kész nagyfiú. Egyáltalán nincsenek kisbabás vonásai, megkomolyodott az arca Samu úrfinak.Nagyon szép kisfiú.
Nyári szünet Nálad is lesz?

Andi! Merre vagytok?

Csajok! Volt már valaki a szilvásváradi villaparkban? Vélemény? Balatonlellére megyünk 5 napot barátainkkal, de egy mamázós nyaralást szeretnénk beiktatni, hátha nekünk is nyugisabb lenne a pihenés. De a helyszínt még keresem. Továbbra is olyat, ami jó hideg esetén is.

Edih! Szoktam olvasi a blogodat. Nagyon sokat beszél már Kriszta. Virág is ilyen dumás lány. Van már elképzelés Mütyürke nevéről?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edih=Edith Bocsi

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:itt nálunk nem kötelező semmi, csak 5 éves kortól kötelező felvenniük!!!!
Mikor betöltötte a 3-at azért nem vették fel, mert sok volt a gyerek...de most reménykedem :roll: , egy kis protekciónk is volt, egy néni az utcában ott volt ovónő, szóltunk neki!!!!
Megkérdezte az ovódavezető mikor beiratkoztunk, hogy máshova jelentkeztünk-e :shock: :shock: :shock: , mondtam hogy NEM!!!!5 percre van az ovi, ide tartozunk most miért mennénk máshova!!!!! :shock: :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Végre ide is jutottam. Valami furákat csinál a gép és Árpi nem bírja leírtani. Még...
Csajok köszi az aggódásokat!!!
Tegnap este és ma este is csak reggelfelé sírt fel a Livi. Addig minden éjjel minimum 4-szer ébredt. És az volt az érdekes, hogy először olyan hajnali kettő körül kelt először. De szinte percre pontosan. Tehát szerintem gyógyulgat. Legalábbis már a szájában sem turkálgat olyan fájdalmas arccal. Most ott tartunk, hogy nem alszok velük, de úgy tudom a Livit visszatenni az ágyába, hogy fogom a kezét amíg visszaalszik. Valószínű a Dorkán is átment egy enyhébb lefolyású izé, mert a napokban ő is többször felsírt éjjelente. Pedig nem szokott.
Vettünk a csajoknak kismotort. Nem olyan keskeny mint a normális kismotorok, hanem olyan átmenet a bébitaxi és a kismotor között. Meglepően ügyesen megy nekik. És képzeljétek. Rámjönnek a régi ruháim. Olyan jó érzés. Igaz, hogy mellben(!) a legtöbb szűk... :lol:

Képek nagyon jók!
Márti a Zsombi pancsizós képen tiszta apja!!! Jól ledöbbentem, hogy mennyire.

Edith, milyen pöttömke volt Kriszta! Tényleg már én is akartam kérdezni, neveitek vannak?

Edit, DE JÓ MAMÁZÓS NYARALÁS... Ez tetszik! A képeken a Barni milyen nagyfiú! Virág meg azzal a csattal... :lol:

Évi nekem a dédis kép tetszik a legjobban. Az olyan életteli!

Barbi, pedig néha le kell válnod Ádámról. Aztán majd jól a fejedre nő és 30 évesen is anyuci kedvence lesz.

Húúú, mennem kell, majd még jövök. Persze ha a gép is engedi.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, de csak füstjelre van időm és energiám. Úgyhogy azt akkor most küldöm is.

Jól vagyunk, gyerekek jönnek-mennek (leginkább futnak), intézkednek. Hajmeresztő dolgokból is van bőven minden nap: felmásznak a szoptatós fotelbe, a lábtartóra, a kis ládára, onnan röhögnek rám folyton. Marci valamelyik nap felmászott ide a székre, innen számítógépezett. Amikor megúnta, dobbantott az asztal tetejére rendezkedni. Szerencsére azóta sem jutott eszébe, hogy ez mekkora buli.
Hétvégén kis, műanyag fűnyírót kaptak. Azóta nem nagyon sikerül elengedniük. A nagy népszerűségre tekintettel még ittbent van, bár az udvarra szánjuk. Jó érzés, amikor reggel 7-kor már tolják végig a házon azt a kerregő-kattogó izét. De azért örük, hogy ennyire tetszik nekik, legalább nem volt hiábavaló megvenni.
Evésük alakul, esznek, ha éhesek. Ha meg nem, akkor nem. Úgyhogy ennyiben maradtunk.

Képek szuperek, annyira jó nézegetni őket!
Tegyetek fel még jó sokat!!!! Kép

Sajna arra most nem vállalkozom, hogy mindenkinek reagáljak, mert nagyon nagy az elmaradásom. Viszont mindent becsületesen elolvastam, aztán meg bekapcsolódom.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Csendes pihi van, mindenki alszik, így jöttem elújságolni, hogy a SZONÓT FELVETTÉK AZ OVIBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsandi:Zsombi már régóta rájött, hogy milyen jó a számítógép asztalnál garázdálkodni!!!!!Szóval ha eltűnik és nem találom sehol, akkor tuti itt tekergeti az egeret!!!!!! :shock: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Gratulálok az ovis felvételhez. Szoni nagyon fogja bírni, legalábbis az előzmények erre utalnak. Kíváncsi leszek, milyen lesz. Na meg neked is, hogy újból alkalmanként egy gyerekes mami leszel. :)

A számítógép egere nálunk is menő, nagyon szeretik elcsenni az asztalról, és birizgálni, csak azért nem szeretem, mert nem görgős, hanem lazer fényes (vagy mi), és nem szeretném, ha nagy szemkontaktust tartanának vele.

Az oviról jut eszembe... Zsu, a te manóid mikor kezdik, ősszel?

Olyan fura, a szomszéd kislány egy évvel idősebb az enyémeknél, és májusban már neki is beiratkozás volt az oviban. (Még én szóltam az anyukájának, mert olvastam egy csomó helyen kiragasztott hirdetésen.) Jövő ilyenkor ezek szerint már mi is iratkozunk. Olyan gyorsan megy az idő bizonyos szempontból..... Persze nem akkor, amikor még csak dél van, az idegeim már a végét járták, a gyerekeket meg percenként halászom le a kanapéról... :wink:

A mi csendespihenőnk úgy hallom nem sikerült valami hosszúra. Már ütik a falat, dumálnak, sikogatnak. Mi lesz így estig? :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Teszek fel képet, most vannak segítségeim benne. :lol:

Kép
Négyesben
Kép
Livi a fűben
Kép
Dorka ismerkedik a 4 levelű lóherével
Kép
Anyával

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Én is csak füstjelet küldök, mert már ébredezik a kisasszony – ma már 3x kezdek neki az írásnak.

Irigykedem, hogy szinte mindenkit felvettek az oviba, bölcsibe. :oops: Nekem még az sem megoldás amit az Évi irt, hogy a munkahelyem kerületében keressek, mert én itt dolgozom a XIII.-ban.

Mi jól vagyunk, bár még mindig folyik egy kicsit az orra, de ez szerintem már inkább a foga miatt van. Szerdán megyünk a I. sz. Gyermekklinikára az ismerős dokihoz, tetőtől talpig átnézik a csajszit. Már csak beutaló kell, remélem nem akadékoskodik a dokink, ő még arra sem volt hajlandó, hogy az 1 éves státusz vizsgálatot megcsinálja. :evil: Szerinte ráér ez a 15. hós oltáskor.

A képek szuperek. Julcsi, rajtad is látszik, hogy fogytál. Nagyon csini vagy és persze a lányok is gyönyörűek.

Én is teszek képet:

Kép

Kép tapéta evés

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Igen a Julcsin is látzsik a diéta és szerintem az Árpin is!!!!! :wink: Nagyon ügyesek vagytok!!!!
AZ utolsó képen gyönyörűek vagytok!!!!!! :wink:

Zsuzsi:tapéta evés:az igen :shock: !!!Na ezt a fiam nem műveli...talán azért mert nincs tapéta!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Nagyon népszerű lett a füstjelküldés! :wink: :wink: :D :D :D
Itt is egy! :)

Tegnap aztán elmaradtak a képek, mert felkelt IStván és ebéd után kiruccantunk a levegőre. :) De majd még teszek4 :)

Ma reggel már korán jött anyósom, és mindenki bevonult a városba: IStván dolgozni, mi meg Krisztával és anyósommal egyszer vérvételre majd ruhavásárlásra. MA vették le a vért a toxoplazmózis-vizsgálat és egy Dupla-tesztnek nevezett Down-kór szűrés miatt. Szerencsére anyósomnak volt ott a laborban ismerőse és így a 77ezer ember ellenére sem vártunk egy fél percnyit sem. Az eredmény is hamarabb meglesz, mintha máshová mentem volna.

Aztán ruhavadászatra indultunk a szombati lagzira, ahová hivatalosak vagyunk, de vadászat volt a szó szoros értelmében, mert alig sikerült olyasmit találni, ami mindenféle szempontból megfelelt volna. Úgy akartam, hoyg majd akkor is jó legyen, ha nagyobb lesz a pocakom, elegáns, de lezser is legyen, szóval, nehéz eset voltam. de aztán sikerült venni, szerencsére.

Most csak az általam intézett kérdésekre válaszolok, később remélem, még tudok jönni írni.

BArbi, 2 hét múlva, 18-án megyek újra orvoshoz.

Ami a baba nevét illeti még abszolút nem gondolkodtunk rajta. Nem is fogunk, majd csak, ha megmondják, hyog miylen nemű lesz. Persze, az is meglehet, hoyg nem mutatja meg magát, és akkor mindkét nemű névre kell gondolnunk. Krisztával nem volt fiúnevünk. Most se tudom, hogy mi legyen, pedig én úgy érzem, hoyg ez kisfütyislesz! De ez csak saját megérzésem.
Mindenesetre, egyszer felvetődött a Boglárka, és IStván sem mondta, hoyg nem tetszik, de még nincs megtárgyalva a dolog. MAjd, ráér!

Megyek...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok de nekem most csak egy füstjelzésre van időm.

Sajnos még a Gergő továbbra is beteg.A párom szombaton,én vasárnap voltam nagyon szarul.A Gergőnek végül is csütörtök óta megy a hasa, szombat este óta a tápit sem issza és szó szerint csak 1-2 falatot eszik egész nap.Tegnap már felhivtam a gyerekorvost is,mert már tök ideg voltam hogy ennyire nem eszik semmit a hasa meg megy.De a gyerekorvos nem izgul,azt mondta,amig iszik,nem lázas,nem alszik egész nap,jó a kedve,rosszalkodik szóval amig olyan mint egy "nem beteg gyerek" addig minden rendben van.És hogy ez teljesen normális hogy a gyerek akár 4-5-6 napig nem fog semmit sem enni csak inni,és hogy naponta akár 10x kell tisztába tenni.Szóval most itt tartunk,ma már 4x kellett teljesen átöltöztetni,egész nap áztatok ,mosok ,fertőtlenítek,és persze azt kifelejtettem,hogy napok óta extra hisztis ,egész nap sikitozik/de nem a fájdalomtól,hanem csak hisztizik/.Ugyhogy a gép közelébe csak laposkuszásban tudok menni,de ahogy meglátja,hogy nyitva van a laptop,már szalad is és csukja össze.

Este megpróbálok visszaolvasni,és ha még lesz erőm akkor irni is.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Hát, nálam mindenképpen fuccs a képfeltecésnek. Valaki nem akarja, hyog ez most összejöjjön. :evil: :evil: :evil:

Amióta utoljára írtam - hű, de rég volt! :roll: :roll: :roll: - olyan szarul vagyok, hogy az leírhatatlan: folyik az orrom ezerrel, állandóan tüsszentek, fáj a torkom és a fülem, meg még a fene tudja, hoyg mi bajom van.
A legcsodálatosabb az egészben, hogy Kriszta is tüsszent, és neki is folyik az orra. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Most csak azt nem tudom, hoyg mindketten megfáztunk valahogy vagy benyaltunk valamit?! Holnap beszélek a dokinővel.
Remélem, ti mind jól vagytok!

Ibolya, sajnálom, hogy ilyen hosszas nálatok is ez a nyavalya, most már remélem, hamar rendbejösztök mind. :)

Megyek is.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?