Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi,remélem a kutyid már jobban van.

Márti,voltatok végülis csavizni?

Barbi?

Na és a többiek?

Mi nem voltunk ma sehol,egyrészt a derekam miatt/ nem mertem nagyon kocsikázni/,másrészt tömeg miatt.Enikő nagyon már nem akar sehova menni,igazán a nagy vágya a vidámpark,de megbeszéltük vele,hogy oda inkább valamikor hétköznap megyünk be,akkor nincs senki joformán.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Nagy-nagy gratula a kismanódnak, eszméletlen ügyes. Most már aztán tényleg nem lehet semmiféle lemaradásról beszélni.
Laslie L. Lawrence könyveket én is szerettem egy időben, aztán olvastam egy nem olyan jót, és azóta hanyagoltam. De mostmegint meghoztad a kedvemet. Még azt kell kitalálnom, hogy mikor tudok időt szánni az olvasásra. Pedig úgy hiányzik...
Nagyon szupi a medence, nem is láttam még ilyet. Hol vettétek? Mennyiért?

Zsuzsi!
Irigykedem a színház miatt, én nagyon szeretem, és mostanában elég ritkán jutok el.
Sajnálom a kutyátokat, remélem azért rendbejön. Be tudtál menni hozzá?
Szandi hogy van? Gondolom már jobban, hogy pancsolt is.

Ibolya!
Én is sok helyen hallom, hogy a fiúk a lustábbak, de nálunk erre rendesen rácáfolnak a manóim. Szinte mindent a Marci csinált először. Teljesen más taktikájuk van. Marci kis hebrencs, Flóra megfontolt. Gondolom ebből is adódik.
Hogy van a derekad?

Márti!
Nagyon szupik a képek. Csúcs, hogy a gyerekek mennyire vonzódnak Roland bakancsához. Haláliak benne.
Jaaa, és az esküs képek is jók. Azért lehet látni benneteket. Micsoda fegyelmezett ülésben vannak a tűzoltók, ez tűnt fel.

Ma délután elmentem a gyerekekkel a Balcsi partra, hagytunk apának egy kis csendet. Délelőtt övé volt a pálya gyerekvigyázás terén, amíg én kialmoltam a házat, így délután én voltam a soros. Tudtam, hogy bazi nagy tömegnyomor lesz, de azért jól szórakoztunk. Rakok képeket.

Kép Kép

Flóra
Kép

Milyen lett a kezem?
Kép

Hmmmm, de fini ez a kavics
Kép

Nagyobb követ nem találtam...
Kép

Jövööööök
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Valamilyen vitorlásverseny volt éppen, akkor kötöttek ki, amikor ott voltunk
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Egy medencés kérdés:
Hány fokosnak kell lennie a víznek, hogy bele merjem engedni a gyerekeket megfázásveszély nélkül? Nem a kis gyerekmedencére gondolok, hanem a nagyra. Anyósomék vettek egy nagy kerti medencét, már elkészült, ők már fürödtek is benne. Apósom folyton kérdezi, hogy mikor megyünk már mi is pancsolni. Én belemennék, bár először tuti hideg lenne, de a gyerekeknek abszolút nem tudom, hogy milyen kell. A betegségen már túl vagyunk, ha ilyen hőség van, akkor tulajdonképpen mehetnénk lassan.... Egyébként napkollektorok is fűtik a vizet, nem csak a nap. Szerintem vinni fogom a kis vízhőmérőnket, és ellenőrzök előtte, ha mondtok nekem egy számot. :wink: Ja, meg még valamilyen úszógumit is kéne vennem. Azt már kitaláltam, hogy milyet szeretnék, csak azt nem, hogy hol lehet venni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Szia Andi,nagyon csinosak a gyerekek.És csak ugy egyedül elindultál a 2 gyerekkel?Nem félsz tőle,hogy a 2 gyerköc 3 fele fut?Vagy már őket el lehet engedni?
Medence vize-szerintem,ha már egy 26-28 fokot elért a viz akkor mehetnek bele,persze ez is gyerekfüggő.Ha egészségesek,akkor nyugodtan menjetek strandolni,ugy is látod,ha már lilul a szájuk, :lol: ,na akkor már kapd ki őket.Gondolom a balatonba is be fogtok menni a nyáron,azért az meg nem biztos,hogy lesz ilyen meleg.

Köszi kérdésedet,derekam ma határozottan jobb,de 2 napja is ugyanigy voltam -este tök jó volt minden,reggel Gerit ki akartam venni a kiságyból és egyből megint megrándult.Ugyhogy majd holnap teszek ujabb helyzetjelentést!!!!

mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát-megyünk dvd-t nézni. :lol:
bibolya
 
 


Zsandi:én számadattal nem szolgálhatok, bár tavaly is volt meg idén is lesz medence(most csak felfújható), szerintem menj be és ha lngyinak érzed akkor nyugodtan mehetnek a manók is....de az is igaz, hogy látni fogod rajtuk ha fáznak!!!!!

Ibolya:jobbulást a derekadnak!!!!
Tegnap nem voltunk sehol, itt volt apukám a nővérem gyerekeivel, istenien szórakoztunk a kertben annyit nevettünk hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma pedig Roland dolgozik anyósomék mennek Mórágyra(Szekszárd után van) ott lakik a párom nagymamija és mi is megyünk velük!!!!!Úgy volt, hogy csak a Szonó megy, de nem akartam egyedül itthon maradni a kis gézengúzommal, mert ilyenkor zizi tud lenni ha a nővérkéje nincs a közelben!!!!!!!!!!!!!!!! :? :shock: :lol:
Szép napot mára mindenkinek!!!!!!!!!!!!! :wink:

Zsuzsi:kutyusod hogy van???????????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna és Fanni baba
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Andi: nagyon édesek a manók. Látszik, élvezik a sétát.

Ibolya: remélem mára, jobban van a derekad!

Márti: látom Zsombi ma sem tudott aludni. :wink:

A Szandinak kijött az 5. foga, ennek köszönhetően ma egész jó éjszakánk volt.
De valahogy nem úgy néz ki, mintha meggyógyult volna teljesen. Még egy kicsit taknyi és néha köhög is. Holnap visszamegyünk a dokihoz.

Köszi az érdeklődést a kutyusról. Sajnos nem sokat javult az állapota. Egy kicsit ivott, de enni nem akar. Még a kedvenc kekszét se fogadja el.
Végül nem mentem be, mert lekéstem a látogatási időt (3-tól fél 4-ig lehet menni :shock: ).
Az igazán nagy vizsgálatok holnap lesznek, talán akkor már többet tudunk.

(tegnap este végre megjött, most majd meg halok úgy fáj a derekam és a hasam :? )

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, bár mostanában inkább olvasó üzemmódban:)

Zsuzsi, drukkolok, hogy meggyógyuljon ak utyid :( Nagyon rossz elveszíteni egy nagyon szeretett kutyit, a mienket elaltatták, de azóta elképzelni se tudom hogy legyen másik :(

Barbi!!!! Nagy-nagy gratula az Ádámkának!!!! Adj neki egy homlokpuszit a nevemben :)

MInden új fog gazdájának is gratulálok :)

Kata tegnap este többször is felsírt, megitattam, de utána is sírt, így kapott egy kis panadolt, utána már csak 1x hallottam pár másodpercre. Szerintem lassan kint van a szemfoga, nagyon duzzadt az ínye...

Jaj, és sikeresen beszereztünk egy kötőhártyagyulladást, most kamillával mosogatom neki, remélem elmúlik, és nem kell AB-s szemcsepp...

Jajj, egyébként az én lányom is nagyon akaratos lett, ha valamit nem szabad, vagy ha vmit nem tud megcsinálni, akkor úgy visít, mint a malac, akit ölnek.....
Tényleg eszméletlen hangmagasságokra képes....

Viszont nagyon beindult a beszélőkéje.... én csak nézek....

Most ezeket mondja már: Aja, apa, híta-pajíta, Csí-ta (Csilla) Zíta, mama, csicsi, csecse (ezt szoktuk rá mondani, ha csinos..) cija, szíjóka (ciróka) hami, szumi (cumi=inni), baba.

1 hét alatt rengeteget fejlődött...

Mennem kell, de remélem alvásidőben jut idő feltölteni a képeket, nagyon rég tettem már fel...

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Márti, jó mókázást mára nektek.

Andi, nagyon szépek a törpekommandósaid. És milyen csinosak!
A kavics evés nálunk is nyerő.
Fáj a szívem, a Balcsis képek láttán. Majdnem lementünk most hétvégén, de az István dolgozott, így maradtunk a fenekünkön.

Medence hőfokáról halvány fogalmam sincs. Szerintem ne legyen vadhideg. (de ezt úgyis tudod) Jó sokat segítettem, mi?

Az Ádám medencéjét az Auchanban vettük, jól el volt dugva. Nem is volt drága, 3800valamennyi. Kb. 4000.- És volt még hozzá 50 db labda is.
Nekem azért tetszett nagyon, mert van teteje, így nem tűzi a nap a fejét.

Zsuzsi, gratula az 5. fogacskához. Remélem most már hamar meggyógyul az a kis drága.

Könyv: kiolvastam az első kötetet. Hát... csak az első 150 oldal volt nagyon fosós, a többi már rendesen nyomozós, amilyen szokott lenni.
De nem rosssz, érdemes elolvasni. (legalábbis most a felénél ezt mondom)
De igazad van Zsuzsi, voltak olyan könyvei pl. a kicsik, amiktől már a hideg kirázott, olyan szar volt.

Andi, én is az éjszakai alvás helyett olvasok. Persze másnap mint a mosott kaki. De egy jó könyvért még az alvásról is letudok mondani.

Zsu, rosszul hangzik a kötőhártya. Hogy sikerült szert tennetek rá?

Tegnap meg tegnapelőtt mi sem voltunk sehol, az István dolgozott. Ma meg megyünk hekket ebédelni a Duna partra.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, nem tudom, dehát elég hozzá egy kis homok, ami belemegy a szemébe :(

Mi szombaton voltunk itt a Bölcsibe gyereknapon, nagyon szuper volt, lehetett a gyerekeknek enni-inni, volt rengeteg játék, foglalkozások. Bencének a horgászás tetszett a legjobban, minden kifogott halacskáért választhatott egy gyümölcsöt :)

Vasárnap pedig felmentünk a Gyerekvasúthoz :) Mondjuk felülni rá nem tudtunk sajnos, mert az a hírekkel ellentétben nem volt ingyen :( De az utat is nagyon élvezték a gyerekek, főleg a fogaskerekűn :) Meg quad-oztak, játszottak fenn a jó levegőn :) SZóval mozgalmas volt a hétvégénk :)

Barbi, én nem olvastam az ő könyveit, de ha valaki nem ismeri, akkor nagyon ajánlom Vavyan Fable (alias Molnár Éva) könyveit, eszméletlen jók. Én van amelyiket már ötödször olvasom, és még mindig nem unom :)

Utazás, evés közben nem ajánlom az olvasását, mert balest és fulladásveszélyes :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Halihó!

Ibolya!
Igen, egyedül mentem a manókkal. Félni nem félek, mert ilyenkor olyan helyet választok, ahol nagy terület van, nem út mellett, tehát időben utol tudom érni bármelyikőjüket. Egyébként az ilyen túráinkat nem úgy kell elképzelni, hogy leülök egy padra, ők meg szaladgálnak körbe-körbe, hanem ők futnak kétfele, én meg hol egyik után, hol másik után, begyűjtöm őket, aztán kezdődig elölről. Szóval, nekem ez egyáltalán nem pihentető, de ők legalább kimozogják megukat, meg jó levegőn vannak. Szerintem még sok-sok évnek el kell ahhoz telnie, hogy én a padon ülve tudjak gyönyörködni bennük. De azért az esélyt mindig megadom, tegnap is vittem jó nagy plédet, le is terítettem a fűbe, de valahogy nem akartak ott ülni velem. :roll:

Márti!
Jó szórakozást Nektek mára, gondolom már javában úton vagytok, vagy oda is értetek. Jó messze van az tőletek, hallod.

Barbi!
Köszi a medencés infót, közben pont ma jött az új Interspar-os szórólap, ott is láttam hasonlókat. Itt most vonat alakút akcióznak, szerintem ugyanaz, mint a kisautó, csak ennek nincs mindenhol teteje. De van egy négyzet alakú is, annak viszont az egész teteje napernyős. Még alszom rá egyet-kettőt (csütörtöktől kezdődik az akció), hogy egyáltalán itthon akarunk-e medencézni.

Én is pont a Kicsik c. Lawrence regényre gondoltam, nem is tudtam végigolvasni, annyira nem tetszett.
Egyébként ha már a könyveknél tartunk, én Robin Cook-ra esküszöm. Csak sajna nem nagyon találok olyan könyvet tőle, amit még nem olastam. Pedig időnként az antikváriumokban is szétnézek. Na meg még Sidney Sheldon is szupi. A Harry Pottert meg csak kis betűkkel merem írni, mert sokan nem szeretik, én maradtam csak ilyen infantilis.

Zsuzsi!
Gratula az 5. fogacskához (Marci is itt tart, hol még a vége...:?)
Talán Szandinak is elhúzódik kicsit, nálunk majdnem 2 hétig tartott, mire tünetmentesek lettek.

Zsu!
Sajnálom a kötőhártya gyulladást. :(
Aranyos lehet Katica, ahogy ennyi mindent mond már. Én is úgy várom már, hogy a vinnyogás helyett inkább dumáljanak. Aztán lehet ezt is visszasírom majd, mint annyi mindent.

Julcsi, Edit, Edith, Évi, merre jártok? Meséljetek, hogy telt a gyereknapozás?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, Harry Potter! IMÁDOM!
Nálunk a faterom és én vagyunk nagyon oda érte, a hugom az elején még olvasta, most már inkább megnézi a filmet.
Úgyhogy megvesszük, gyorsan kiolvassa a faterom aztán én. A család többi tagja meg kiváncsi, mi történik a következő részben de lusták elolvasni.
Úgyhogy nemcsak te vagy infantilis, én és az 53 éves faterom is az. :lol:

Padon ücsörgés: jót nevettem, mert nálunk csak egy gyerek van, de én is mindig loholok utána. Mindig valamit a szájába venne, vagy életveszélyes helyeken jár, úgyhogy futhatok.
A múltkor kérdezte az István, hogy ha a játszótéren vagyunk, akkor én leülök ő meg játszik? Ja, persze, majd úgy 5 év múlva.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Andi, én is Harry Potter rajongó vagyok, a 6. részt nem győztem kivárni, elolvasta mangolul a neten :)

Robin Cook-ban azt nem szeretem, hogy minden könyve egy sémára épül.... Adott egy orvosi összeesküvés, vki elkezd nyomozni, és a végén mindig az derül ki hogy a vkinek a legjobb barátja, szerelme stb a gyilkos. a 4. könyv után ez nekem elég uncsi volt, de persze olvastam mindet amit meg tudta mszerezni. Én nagyon szretem még Stephen King-et is, de mondom a befutó a Vavyan Fable :)

Zsuzsi, nemigen tudtam visszaolvasni, van valami hír telefonkönyv ügyben? Ezer hála :D

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs visszaolvasni, de holnap, ha tudok, jövök.
Jól telt a hétvégénk, sokat voltunk a szabadban, horgásztunk (és fogtunk is - én egyet :roll: :P ) grilleztünk, szóval jó volt. Remélem, mindenkinek kellemesen telt a hétvégéje!

Puszilok mindenkit! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Csajok merre jártok?

Mi a három napban rengeteget mentünk, már jó volt hazajönni esténként. Ma nem is voltunk sehol, bepótoltam a házimunkát.
Voltunk szombaton kerti partin, ami húzós volt a rengetes gyerek miatt. Nekem abból állt, hogy rohantam Virág után, nehogy fellökjék a nagyok, meg etettem mindkét porontyomat. Kilencre értünk haza, de hulla voltam.
Vasárnap helyi gyereknap a városközpontban. Forgók, versenyek, pónilovaglás, ugrálóvár, majd du. szülinapi buli a bátyáméknál. Hétfőn kicsi kertészkedés délelőtt, du. jöttek a mamáék hozzánk. Szóval mozgalmas volt, jó már visszazökkenni a hétköznapokba.

Virág még szörtyög egy kicsit, de már nem jön az orrából semmi. Gondolom majd regenerálódik az orrnyálkahártya és elmúlik a szörtyi.

Ma először csak egyszer fog aludni nappal Virág. Ugyanis napok óta az ment, hogy aludt délelőtt 1/2 10-től 11-ig, majd du. 1/2 3-tól 1/2 5-ig (ekkor ébresztettem). Ennek az lett a következménye, hogy este 10-kor alig bírtuk lenyomni, ráadásul nem is tudtam vele menni sehová. Reggel nem volt időm, utána aludt, majd ébredéskor már nem volt idő menni az ebéd miatt. Ebéd után a nagy melegben maradtunk itthon, majd megint aludt, Barniért így el se tudtam menni az oviba, mindig szervezni kellett valakit. Szóval ma véletlenül 1/4 8-ig aludt, én pedig délig nem voltam hajlandó lefektetni. Szegény hulla fáradt volt, minden párnára lefeküdt és azt hajtotta, hogy tete-tete. Negyed 1-kor elaludt, kíváncsi leszek, meddig húzza a lóbőrt. Remélem legalább alszik két órát, mert hosszú lesz estig.
Ja és végre elalszik egyedül a kiságyban, sőt kifejezetten idegesíti, ha símogatom. VÉGRE!!! És ezt Ő akarta így egyik-napról a másikra. Tegnap megpróbáltam éjjel is a rácsos ágyban altatni, de nem ment, szépen elaludt benne, de éjjel akárhányszor beleütközött az ágyba, már ébredt is. Így magam mellé vettem és szunyált.

Zsuzsi! Hogy álltok az evéssel? Visszajött Szandi étvágya?

Andi! Még mindig turmixolt babaebéd van a manóknak? Nagyon szépek a gyerekek, tényleg ügyes vagy, hgy ilyen nagy túrákat teszel a két gyerekkel. Nézték a vizet?

Márti! Merre jársz, még nem értetek haza? Írtad, hogy balhézik Zsombi, ha Szoni nincs otthon. Na én ezért várom az óvoda végét, már csak egy hét, mert a két gyerek tök jól elvan együtt, de Virág Barnus nélkül nem létezik.

Julcsiék mikor jönnek vagy jöttek haza?


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Hé, merre vagytok ma?

:d

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Esélyt adtunk az Edithnek, hogy visszaolvasson. :wink:

Egyébként tényleg, ebben a vacak időben hol van mindenki? Vagy a manókat próbáljátok szórakoztatni, akik azért nyűgösek, mert nem mehetnek ki? (Legalábbis nálunk ma nagyon rossz idő volt.)

Edit!
Ha mozgalmasra is sikeredett a hétvége, de azért biztos jó volt kicsit kizökkenni a hétköznapok monotóniájából.
Örülök, hogy Virág már jól van. Hogy sikerült a mai 1-szeri alvás?
Mi már régóta egyszer alszunk csak, de azt már megkezdik legtöbbször 11 körül. Ma fél 11-től 2-ig aludtak. :roll: Azért ez a ritka. És mondanom sem kell, Marci 7 óta már menni sem tudott a fáradságtól, de szó szerint, és egy mukk nélkül bealudtak 8-kor.

Evés: még turmixolok, de nem azért, mert nem tudják megenni a darabosat (már egy ideje mindent megesznek: rizs, szendvics, sárgarépa, stb...), hanem azért, mert nem AKARJÁK. Egyéként is nagy gondban vagyok, mert napok óta nem esznek ebédet. SEMMIT. A többi 4 evés gond nélkül megy, az ebéd meg nem. Marci legtöbbször meg sem kóstolja. Látnotok kéne, milyen arcokat vágnak. Szóval, a főtt ételt teljesen kiiktatták az étrendjükből, én meg a hajamat tépem. Most a legújabb ötletem: nem adok nekik tízórait (nem tudom hogy fognak éhesen elaludni, majd kapnak csipegetnivalót), akkor talán olyan éhesek lesznek, hogy megeszik. Vagy 11-kor, amikor a tízórai van, akkor főzeléket kapnak. Egyszerűen nem tudom, hogy mi lenne a megoldás. De majdcsak rájövök. :roll:

Na, ti jöttök! :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, még az evéssel kapcsolatban azt kifelejtettem, hogy reggelire meg annyi tápszert kérnek, hogy eszméletlen. Valamelyik nap fél litert ittak meg fejenként. Egyszerűen toporzékoltak érte, hogy kaphassanak még. Megették az első 240 ml-s adagjukat, utána csináltam még 150 ml-t, és még 120-at. De érdekes, hogy aznak is csúszott a tízórai, az ebéd meg nem. Szóval, nem találom a logikát.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!!!! :D

Most csak egy gyors bejelentkezes,most erkeztunk meg es meg nem tudtam visszaolvasni a tortenteket.
Csak a gyoyoruseges kepeket lattam,mindenki fantasztikusan nez ki,es
Marti!!! rem boldog vagyok hogy vegre Te is virulsz a kepeken!!!! :D Nagyon jo lett az uj frizura!!!!
Rolandnak utolag is nagy-nagy gratula,ugyesek voltatok!!!Szandekosan irtam tobbesszamban,mert ez a Te erdemed is!!!!Nagyon koszi az SMS-t is jo volt olvasni a jo hirt!!!

Mi iszonyu faradtak vagyunk,jo nehez volt a fesztival,de gyonyoruseges minden perce.Ugy erzem es a visszajelzes is az hogy szerencsere jol mentek a dolgok.Most meg egy koncert,aztan jon egy kis pihenes.

MOst megyek mert osszevagodom.Holnap visszaolvasok mindent,addig is millio puszi mindenkinek!!!:Iza
rillisz
 
 


Ja meg annyi hogy Marti hatarozottan RENGETEGET fogytal es nagyon jol all Neked!!!! :D
rillisz
 
 


Sziasztok!
Ég a pofám, hogy milyen régóta nem írtam. De mi is sokat csavarogtunk. A kocsi pénteken elkészült, és elhozhattuk. Igaz, hogy a francos biztosító még nem utalt és így kölcsönpénzből fizettük ki. A késedelem miatt persze lemondtuk a pécsi utazást, helyette június 13-17 között Keszthelyre megyünk. Azt már ismerjük arról nem beszélve, hogy sokkal olcsóbb. A 3 napban voltunk anyósomékkal kirándulni a Börzsönyben. Kisvonatoztunk meg császkáltunk, 4 levelű lóherét kerestünk. A csajok főleg. Egyet- egyet meg is nyaltak. Hiába vegák szeretnének lenni... :lol: :lol: :lol: Aztán vasárnap este Livi olyan hisztirohamot kapott, hogy a hajam/unk kettéállt. Azóta elég sokszor ezt teszi. Visít, üvölt, de nem kicsit és dobálja magát. A hideg vizes arcmosás bevált(remélem nem most kiabáltam el), mert már megérti és ha kérdezem akkor nem-et int és abbahagyja, mert mondom neki, hogy ha nem hagyja abba megmosdik. És abbahagyja. Legalábbis EGYSZER abbahagyta. Szóval elég ijesztően hisztizik, de remélem, hogy átmegy rajta ez is. Gondoltunk a fogzásra, hiszen olyankor a Dorka is kezelhetetelen. Persze a szájába meg nem látok bele, nem hagyja. Dorka új szavakat mond: ajtyó-ajtó, auto-autó, Gorka-Dorka, Ivi-Livi. És tegnap előszőr mentem bkv-ni a két csajjal, de gyalog. Hát érdekes volt, de ők mint a kisangyalok. Én azért nagyon elfáradtam. Ne ennyit rólunk, mert meguntok.

Medencés infók: hozzászólni nem tudok, de jegyzeteltem. Illetve megerősítettetek a langyi hőmérsékletben.

Barbi, jót nevettem a beparázós estén. Jó lehetett az István beszólása. :lol: :lol: Utólag, gondolom neked is vicces. :lol:
És gratulálok Ádámod sétájához. Adj egy puszit a kobakjára, nagyon büszke vagyok rá!!! Tudom ti is.

Zsu, hogy van Kata szeme?

Ibolya, derekad, hogy van? Van a Flector tapasz, lehet ki kéne próbálnod. Az folyamatosan jutattja a gyulladásgátlót-fájdalomcsillpítót.

Andi, fél liter tápi. Szép. Kajaügyben. Én ha a csajok nem eszik meg az ebédet, azt kapják uzsira is. Szóval így szoktak egy nap egyszer enni főtt kaját. Próbáld ki, végüli a lényeg, hogy megegyék. Az ebéd amúgy nálunk is necces. De uzsira csúszik. Ha majd ti is úgy gondoljátok meglátogatunk. Persze ha nem zavarunk.

Iza, de jó, hogy jelentkeztél. Majd mesélj ha lesz erőd. Szeretem olvasgatni az élménybeszámolótokat.

Edith, pöttyeid? Remélem múlóban.

Edit, hogy bírtad egyszer alvó Virágot? Tök érdekes, hogy Virág kikérte magának az altatást. Ilyenről még nem hallottam a környezetemben, csak olyanról hogy sok éves de még altatni kell. Szóval nagyon ügyi!

Zsuzsi, voltatok dokinál? Hogy van Szandi? És a kutyus?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi!
Naná, hogy úgy gondoljuk! Várunk benneteket! Apa valószínüleg nem lesz beszámítható állapot, mert utána lesz a vizsgája, de én majd megpróbálok az lenni. :wink:
Sajnálom, hogy a pécsi utat le kellett mondanotok, de Keszthely tuti lesz. :wink:

Én is úgy csinálom, hogy uzsira is jön a nem megevett evéd, de következetesek. Akkor sem eszik. Inkább éhen maradnak. Ma kipróbálom az üveges kaját, hátha csak az én főztömet unták meg. (Eddig simán ették, rosszul leszek, ha ez a gond.)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Borzalmas éjszakánk volt, de már mit is csodálkozom? Az István meg csak hajtogatja, hogy nem hiszi el, hogy ez normális, és a doktornő sem tud semmit.
Most éppen az a heppje a kiskorúnak, hogy elalszik, majd 1-1 1/2 óra múlva kel. De nem alszik vissza, csak ha kiveszem és az ágyunkba teszem. Akkor viszont szinte azonnal. Viszont ha vissza akarom csempészni a helyére, azonnal üvölt. A francia ágyon meg nem merem hagyni, mert leeesik, ha felébred. Márpedig felébred. Már az ágy mindkét oldalára valami puhát tettem, de akkor sem merem otthagyni. És mivel ő 7- 1/2 8-kor elalszik, én meg 9-kor még nem tudok lefeküdni, hogy ott legyek mellette, ezért elég érdekes a helyzet.
És hiába megy be hozzá az apja, akkor sem nyugszik meg, én kellek neki. Ettől meg az István borul ki teljesen, hogy nem tudja megnyugtatni, torka szakadtából ordít.
Tényleg fájhat a foga, mert már azt sem engedi, hogy megmossam neki. Azt viszont nem hiszem el, hogy 6 hónapos kora óta minden áldott éjjel jön a foga! Ja, nem is, kb. 2 havonta van egy éjszakánk, amikor csak 1x kel. Oszt csá! Osszam be.
Ennyit a nyomoromról.

Mártikám, merre jársz?

Iza, várjuk a bővebb élménybeszámolót, ha lesz egy szusszanásnyi időd.

Zsuzsi, hogy van a kutyusod?

Julcsi, ügyesek ezek a csajok, hogy ilyen szépen viselkedtek az utazásnál. Hisztiről tudnék én is mesélni, alakít az Ádám is rendesen.
Most már ott tartunk, hogy szinte sehova nem tudok vele elmenni babakocsival. 5 perc múlva elkezdi feszegetni magát és ordít. Értem én, hogy unja, és menni akar, de olyan jól még nem megy neki, hogy az utcán meneteljen. Viszont mindenhol meg nem mászhat!

Edit, tényleg, hogy sikerült a tegnapi 1x alvás?

Zsu, munka? Tetszik még?

Ibolya? Merre jársz?

Edithkém, visszaolvastál már? Ha nem, akkor is írj magatokról.

Évi, megint nagyon eltűntél.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na itt vagyok!!!!!
Tegnap déltől nekem nem jött be a babanet, sehogysem, száműzött a net, de minden más bejött!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Zsombi össze-vissza alszik, hol 1x hol 2x, de az 1 többször van!!!!! :roll:

Iza:de jó, hogy szerencsésen megérkeztetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi a dícséretet!!!!!!És látod milyen bátor vagyok, hoghy felpakoltam a képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roland túl van a tűzkeresztségen :lol: , volt egy igazi nagy tüzük és ő aktívan részt vett az oltásban, így sütit kell vinnie az "öregeknek", ma süt egy tortát!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Jó volt Mórágyon nagyon, a Roland unokatesójának van egy másfél éves kislánya, nagyon jól eljátszott a mieinkkel!!!! :lol: Mikor jöttünk haza össze-vissza puszilgatta a Zsombit!!!!! :lol: :lol:
Az odefele út 2 óra volt, ez visszefele 4 óra lett :evil: :shock: , ne tudjátok meg alig tudtunk mit kezdnei a manókkal!!!!!!!!!!!!!! :x
ÉVI:és BARACS mellett húztunk el, ugye ott laknak a szüleid?????????Ha jól tévedek, ha nem én akkor is gondoltam rátok!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol:

Edith:jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!Hogy telt a hosszú hétvége?????Viszketős foltoddal mi van????????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az esélyt a visszaolvasásra!!! :P :P :P :P :P Meg is tettem. Bár biztos legnagyobb részét már elfelejtettem annak, amire reagálni akartam. :oops:
Zsuzsi, sajnálom a kutyust, mostanra már remélem, jobban van! És gondolom, Szandi ismeggyógyult már4 Gratula a fogacskához!

A többi babónak is gratulálok az új fogacskákhoz! Nekünk még csak 12 van, de a 13., a jobb felső szemfog már nagyon duzzadt és látszik is. Biztos nemsokára áttör. De érdekes, Krisztának jók az éjszakái. Csak nehogy ezután váltson! :roll:

Ádámnak, alias garázdabillegetőnek :wink: :P , nagy-nagy puszi és gratula a járásért, és illegesse-billegesse csak ezután is szaporán magát! :)
Barbi, nem semmi az éjszakai bekiabálós sztorid! :wink: :lol:

Julcsi, látod, milyen angyalok is tudnak lenni a csajok, ha akarnak? :roll: :D Tudják ők, hol a határ! :P Hisztihez nem tudok hozzászólni, mert ilyen hatalmasakat Kriszta még nem produkált. Remélem, nem is fog.

Márti, nagy-nagy gratula a saját különbejártaú tűzoltódhoz!!! :D :D :D :D :D És az első igazi bevetéséhez is gratulálok! De miért neki kell vinni a sütit? :shock: Ő érdemelné meg, hoyg kapja! :)
Büszke vagyok mindannyiótokra! :) A manókák meg gyönyörűek! :)

Edit, sikerült az egyszeri alvás? Kriszat tegnpa és tegnapelőtt 2x aludt. Képzeld, aludt 2 órát fél 2-ig, majd fél 4-kor tegnap ismét elaludt. :shock: Csak néztem. De éjjel sem volt baj. Egyszer mámázott hajnaléi 2 körül, kapott vizet, cumit, és reggeleig aludt.

Andi, nagyon jók a képek, amiket feltettél, és szerencsére az állítólagos tömegnyomor nem látszik rajtuk. Nagyon csinosak, tündériek a manóid! :)

Zsu, hogy tetszik a munkahely? Kataszeme jobban van?

Ibolya, hogy van a derekad? Remélem, most már sokkl jobban vagy!

MOst meg magunkról. Nemrég jöttünk meg a városból Krisztával, mert voltunk valami pénzt kifizetni édesapám nevében, valami részlettörlesztést. Kriszta tündérien viselkedett a buszon, bár be nem állt a szája. Állandóan hajtogatta, hogy attó (autó), hácci (hapci=virág), néni, báti (bácsi) stb. Hazafelé már nagyon álmos volt, a cumiját kérte, és ahogy megérkeztünk, odaadtam a maradék tízóraiját, vizet, és már durmol is.
Tegnapelőtt voltam mintavételen a bőrgyógyászaton, és ma vagy legkésőbb holnap kiderül, hoyg mitől van a foltom. Hogy gomba-e vagy sem. Ha az, akkor kb. két hétbe telik, amíg kiderül, hogy miféle gomba tenyészik ott, mert olyan mintát is vettek.
Szóval, köszönöm a hozzászólásaitokat az ilyen terhességi viszketegségekkel, pöttyökkel kapcsolatosan, de ez nem ilyesmi. Egy egy lokalizált folt, ami már terhesség előtt kezdett kialakulni, először csak olyan volt, mint egy kis pattanás és állandóan terjedt. Bár csak az utóbbi időben lett jóval nagyobb. Mindegy, most már remélem, hogty nemsokára letudom.

És még van valami amire már jóval ezelőtt akartam válaszolni, csak nem volt alkalmam. Julcsi, és azt hiszem, Ibolya is írt ezzel kapcsolatban. Valóban úgy van, ahogyan ti is mondtátok. A doki éppen azt mondta nekem, hog ykorántsem egyenlőek az esélyek az előző is a mostani terhességemet illetően. Mármint ami a fizikumot illeti. Most teljesen másabb, fáradtabb, gyengébb a testem, mint az előző terhességemkor, főleg, hogy egy nehéz gyermekágyi gyógyulást tudhaok magam mögött, ugyanis a méhem nem tisztult ki időben és magától. (Szerencsére injekcióval sikerült mégis kiüríteni.) Szóval, ez nem gond, de fokozottabb vigyázás, odafigyelés szükséges most, az ő szavaival élve, mindenféle szempontból ennek az évnek kissé lightosnak kell lennie. :)

Iza, örülök, hoyg szerencsésen megérkeztetek, és hogy jól sikerült a koncert. Hol voltatok Svájcban? Német részen? 6 évvel ezelőtt én 4 hónapot töltöttem ott, dolgoztam. Csak én Olasz Svájcban voltam, Ticinoban, egy Locarno nevű kisvárosban. Bárelég híres azért a filmfesztiváljáról! :)

Na, megyek, amíg alszik a kiscsaj szaladjak cseresznyét venni. Tegnap sárgadinnyét adtam neki és csak gyúrta és gyúrta magába, ha adom neki, az egészet eltűntette volna, biztos! :)

Szép napot mindenkinek. :) Itt nem szép az idő, sőt István is 2 vagy 3 napra utazott el. Lehet, hoyg csak pénteken jön. :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok.Nekem tegnap egész nap nem ment a babanet,ma meg nagyon nehezen tölti be az oldalt. :twisted:

Délelött voltunk cini-cini muzsikán a Gergővel,most meg rohanok a lányért a suliba,mert megyünk szandált venni neki.Apa itthon marad bébiszitterkedni :lol: ,ugyhogy csavaroghatunk megint kettesben.

Bocsi,most csak ennyi voltam-csak gondoltam küldök egy kis "füstjeleket" magunkról.

Késöbb még jövök.

pussszz
bibolya
 
 


Tud-e valaki egy jó töltött karalábé receptet? Nem muszáj a hagyományos húsos-rizses töltelékű legyen! :) Köszi előre is!
Ma salátalevest ebédelünk össznépileg.
Igaz, István nincs itthon, talán csak pénteken fog jönni. Úgyhogy hármasban vagyunk a húgommal.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


A tegnap egyszeri alvás tök jól sikerült, aludt délután 2,5 órát, bár estére már zizi volt. Aludt is a kiscsaj már este 8-kor, de nálunk is jó szar éjszaka volt. Ma viszont kelt 6-kor, így nem bírtam ébren tartani délelőtt és már a második szunyát nyomja.

Barbi! Akár magunkat olvasnám alvás ügyben. Nappal OK a kiságy és nem is ébred fel gyorsan. Este viszont elalvás után kb. 1 óra múlva ébred, ha nem mellettem van, tombol. Ha mellettem alszik, akkor könnyen visszaalszik, de csak velem. Az Apjától nálunk is ordít, így esélyem nincs, hogy egy éjszaka Ő legyen Virággal, én meg aludhassak. Egyébként én az ágy szélére barikádot építek paplanból, párnákból, hintaágy szivacsból, így le nem esik.
Szerinted valami kapcsolat lehet közöttük, hogy ugyanazt csinálják mindketten?

Andi! Elárulom, nálunk nincs tízórai, pont azért, mert Virág sem ebédelt rendesen. Így 11 körül már ebédel, délután korán uzsonna, este ½ 7 körül szilárd vacsora majd elalváskor tápszer. Nem semmi a fél liter táp, biztos szomjasak ebben a melegben a manók.
First bevált Nálatok?

Lépek vasalni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edith, milyen az a salátaleves? Hogyan csinálod? Írd már le léci. Karalábés receptet nem tudok sajna.

Edit, Barbi tök gáz, hogy így alszotok. Illetve hogy így nem. Én már világgá mentem volna. Remélem most már hamar kinövik a legkissebbek ezt a fajta alvást/nem alvást.

KépKép
kgiulia
 
 


Edit,Barbi:nálunk is így kezdődött a Szonival, picinek elaludt az ágyában, aztán mikor már közlekedett az volt a menet, hogy az ágyunkban elaludt , bevittük az ő ágyába 2-3 óra múlva ébredt és jött hozzánk aludni, mi ezt elfogadtuk, mert nekünk fontos volt a pihenés és nem okozott nagy gondot, mert elfértünk, csak amikor már ilyen nagy lett, de akkor meg áttudtuk szoktatni az ágyába.
Nem tudom mi a megoldás nekünk ez bevált, szerintem a TI manótok sem szeretnek egyedül aludni éjszaka :shock: .

Edith:nézd meg a mindmegette.hu-n ott sincs semmi???????????
Rákerestem , nézd meg:
http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... ehet=Mehet

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Egy kérdésem lenne:én az eperrel még várnék, de mi a helyzet a ribizlivel, meg a málnával??????????????? :shock:
Most nézegettem a táblázatok amik nekem vannak 1 éves kor fölött írják????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWqqqqqqqqqqAAAWqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

ezt az Ádám írta nektek :lol:

Márti, az én könyvem szerint is mehet mindkettő 1 éves kor után. Az eperre meg azért is szokták mondani, hogy ne rögtön add, ha betölti az 1 évet, mert az a gyümölcs a földön van, naaaaagyon piszkos, trágyás, vegyszeres...

Edit, én nem tudom, hogy ez a két kurva kölök összebeszélt-e, de nagyon gyanús. Még a Zsuzsiéknál szoktak ilyen horror éjszakák lenni, de náluk azért többször fordul elő az alvás, mint nálunk.
A barikádodon jót röhögtem, nálunk egyik oldalon a fotelágy, a másik oldalon a gyapjú ágytakaró. (nagyon vastag) De még mindig van egy oldala az ágynak, ahova nem tettem semmit.
Nincsenek már illúzióim, hogy egyszer végre átalussza az éjszakát, de kezdek teljesen lemerülni.
És amikor megkérdezik, hogy miért nem akarok még az Ádámnak testvért, nem értik meg és hiszik el, hogy több mint egy éve nem aludtam éjszaka 5-6 óránál többet, azt is 10 részletben.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:köszi!!!A ribizlin már túl vagyunk!!!! :shock: :oops: Apa szedett a tortára és kunyizott a kiskrapek , úgy ízlett neki, hogy egy kis tálba raktam neki pár szemet, megette egyedül és hozta ki a tányért, hogy még kér!!!! :shock:
A cseresznyéért is odavan, Mórágyon kapott először, és ma megkóstoltuk a kertit még pár nap kell neki!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na jó tavaly is kapott gyümiket, de most már így lelkesedik érte, és tátog mint az aranyhal édespofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Barbi:én elhiszem, hogy kivagy!!!!!Én is kipurcanok néha , hogy hajnalok hajnalán ébrednek a manók, de mi legalább alszunk éjjel :oops: , Zsombi max. 1x-2x kel, de csak a cumit keresi.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Éééééééééééééés ma megint sikerült 10 percet aludni.............szóval el is duglok olyan pihent vagyok!!!!!
Lépek is , TI is bontakozzatok ki nyugodtan!!!!!!!!!!!!!!!!

IZA!!!!MESÉLJ!!!!!

Zsuzsi:merre vagy?????????????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!! :D

Vegre itt vagyok,igaz mint egy felhulla,iszonyatos faradtan.Erdekes,mindez kinnt nem is tunt fel,de most itthon.....

Kicsit sikerult olvasgatni is Titeket,de azert nem mindent,ezert bocsanat ha nem irok valakinek :(

Eloszor is Julcsi,annyira annyira helyesek lehetnek a csajszikak ahogy elkezdenek beszelni.Livi akkor egy kicsit aktivabb ezen a teren?
Ugy sajnalom hogy nem egyszerre nyaralunk :cry: Mi kedden indulunk Hevizre 5 napra,igy pontosan valtjuk egymast. :cry: Annyira jo lett volna lennt talalkozgatni,de majd Pesten bepotoljuk.de remelem Andiekkal azert sikerul!!!!Sot

Andi!!
ha van valami Pestrol rendelesed(IKEA,AUCHAN)Tudjuk szallitani,csak szolj!!! :D :wink:
Edesek a gyerekek a kepeken!!!!Jo nagyot nottek az elozok ota!!!!

Edith!!!
Remelem minden rendben lesz a folttal,es hamar elmulik!!!
Erdekes mi sokszor jatszunk Svajcban de en meg soha nem voltam az olasz teruleten.Azt mondjak az is gyonyoru,azert gondolom jo volt ott tolteni 4 honapot.En az egesz eletemet el tudnam ott kepzelni... :D

Marti!!!
Gratula Rolandnak,akkor mostmar szakavatott tuzolto lett :D
Es mennyire szereti ezt a munkat?Milyen a csapat?
A tortat ki suti?????

Barbi!!!
Akkor elindult a szoke herceg??? :D Hat ez nagy ujsag!!!Az alvas nehez lehet,de en bizony szivesen magunk koze tennek mar egy ilyen kis cukorfalatot,tudom azert ez nem ilyen egyszeru,de lehet ogy tenyleg a foga miatt van csak.

Par szoval csak az utunkrol....
Ez a fesztival nemet svajci teruleten van minden evben a punkosdi napok alatt.Egy gyonyoru helyen,ahol annak idejen egy karthausi kolostor volt.Hihetetlen energiat sugaroz a hely.A koncert terem regen egy pajta volt,mara csodalatosan atalakitottak.Van egy csodaszep natur jellegu csupa fa es kobol epult hotel es sok-sok egymas melle ,,ragasztott'' regi haz,ami belulrol szinten csodasan fel van ujitva.Volt mar olyan ev hogy mi is egy ilyen hazban kaptuk a szallasunkat,hidegebb idoben itt faval lehet futeni gyonyoru cserepkalyhakban.A terulethez tartozik meg egy hihetetlenul gyonyoru barokk templom(ott is van mindig egy ejszakai koncert)
Es pajtak lovakkal,tehenekkel.Egy hihetetlenul szep rozsakert,kulonbozo tipusu rozsakkal(termeszetesen mindegyik neve kis tablan a rozsato alatt)es egy teljes bio kerteszet.Merthogy itt most szellemifogyatekos emberek is elnek es Ok gazdalkodassal foglalkoznak.Az etteremben a helyileg keszitett sajtokat,vajakat esszuk.A salata az ott termesztett frissen szedett zoldekbol valo,csakugy mint a kulonbozo gyogyteak,vagy a fantasztikus almalevuk,soruk es boruk.Sot a kenyeret is mindig aznap sutik.Szoval egy csoda a hely.
Azonkivul van egy allandoan visszatero golyapar az egyik kemeny teton.Most 2 kisgolyajuk van.Gyorsan csinaltam is roluk egy kepet :wink:

Meg kell mondjam,nem volt konnyu hazajonni.5 napig igyekeztunk kizarni minden rosszat itthonrol.Anyukam semmit nem javul es ez a helyzet iszonyu nehez mindenkinek....

Bocsanat,latom jo hosszu lettem,gyorsan abba is hagyom az irast,sok-sok puszi mindenkinek!!!
rillisz
 
 


Sziasztok!

Nagynehezen ideértem.
Sajnos a gyerköceim betegek.Az Enikő ma 3x hányt délután,+2x volt hasmenése ,most fekvés elött 37,9 volt a hője.A kicsinek meg 1 óráig 2x volt higabb :oops: ,szerintem enyhe hőemelkedése is van /nem mértem :oops: /,kapott kupot estére.Remélem a Gergőn csak az oltás utóhatása jön ki./múlthét hétfőn kapta a 15 hósat/.
Azért szandált vettünk,Encsi nagyon akart újat,ugyhogy elmentünk venni.
Derekam még nem az igazi,igazán nem tudom még mi a baj,fájni nem fáj,de olyan mintha nem hajlana rendesen.Reggelente meg ugy ébredek ,mintha egy úthenger ment volna át a hátamon.
Pár napja nekünk is nagyon sz@r éjszakáink vannak.Éjféltől kb fél óránként ébred ,általában nyöszörögve,néha cumi kell,néha csak átfordítani az oldalára.Lehet hogy a rengeteg keléstől érzem az "úthengert" a hátamon?Szerintetek szedjek rá valamit?Vagy a flektor tapasz amit a Julcsi javasol?

Edit,Gergő is igy kezdte a napi 1x-i alvást.Pár nap,de akár 1-2 hét is lehet,mire megszokja,hogy csak 1x alszik.Nálunk inkább most azzal van a baj,hogy 6 körül ébred igy már sokszor 1/2 12-kor aludni akar,kénytelen vagyok elötte megebédeltetni,mert mire felkel 1/2 3,és lassan menni kell az Encsiért a suliba.És az az érdekes,hogy nem fekszik korábban csak azért mert 1x alszik napközben,ugyanugy 1/2 9 -9 között fekszik.
Hát én sem értem nagyon a gyerek alvását,de most ugy látom,hogy "tiszta anyja"-már ami az alvás mennyiségét illeti.

Andi,nálunk sincs tizórai,mert nincs mikor adnom.Reggel még a mi ágyunkban lenyom a fiatalur 1-max 1 1/2 dl tápit,majd olyan fél 9 körül reggelizik kenyeret valamivel.Viszont,hogy mostanában korán fekszik ezért még elötte ebédel valamennyit /a mennyisége kb 5-6 kanál :roll: /,ébredés után én is többször próbáltam az ebéd maradékát adni,de nagyon következetes az én fiam is,nagyon ritka ha megeszi.Sokszor nem is próbálkozom vele,inkább gyümölcsöt adok neki.6-7 között eszik 1 szelet kenyeret valamivel,majd fürdés után kb 2 dl tápit és megy aludni.
Ugyhogy ha megnézed,nálunk sincs 5x főétkezés,de van ugy,hogy ha mind a 3 külön eszünk,akkor a Gergő mindenkivel eszik valamit.Én ez miatt már nem izgulok /igaz ,nem is hizik olyan ütemben ,ahogy a védőnő szerint kéne/,én ezt már az Enikővel végigjátszottam egyszer. :oops: :roll:
Ja,a gyerekorvosnak csak halkan megemlítettem hogy alig van olyan fött ételt amit a gyerek szivesen megeszik,de azt mondta,hogy ez ÉLETKORI SAJÁTOSSÁG ,nem kell vele nagyon foglalkozni.Lehet,hogy hónapokig csak 1-2 féle kaját hajlandó elfogadni,nyugodjak bele,ez teljesen normális.
És ebben a korban már csak 3 főétkezés kell.A másik kettő az csak gyümölcs és joghurt,vagy túró rudi stb....
A tápszert mikor isszák?És utána reggeliznek még valamit,vagy csak a tizórai jön?A fél liter tápszer reggel nagyon sok.Most már csak napi szinten fél liter tejterméket kéne fogyasztani.

Iza,jó hogy jelentkeztél,majd ha van időd várnánk egy kis élménybeszámolót,hogy mi is "utazhassunk" veled.

Barbi-ismerős ez az "anyahiányolás".Nálunk is csak én vagyok a jó a kis tökösnek.Persze,ha napközben rászólok valamiért,egyből megtalálja az apját és bujik a nyakába. :twisted:

Zsuzsi-mi ujság kutyus ügyben?Párod mikor megy allergia vizsgálatra?

Márti,ismerős a kocsiuton történő nyüglődés-nálunk legtöbbször már fél óra után elvesziti az össz. türelmét a kicsi.Nem is nagyon járunk messzebbre.

Zsu-munkáról nem is irtál nekünk,hogy tetszik a "dolgozók " élete?

Évi-?

Edith-nem semmi,hogy mennyi mindent beszél már a csöppség!
És igen,tessék sokat-nagyon sokat pihenni.Próbáld csak a legszükségesebb házimunkát elvégezni,ablakpucolás,szönyegtisztitás,szekrények lemosása,stb.... ráér most fél évente is.Hidd el,te sem szeretnéd,ha az orvosod a korházba parancsolna!!!
Én az 5.-héttől veszélyeztetett terhes voltam /igaz az Enikővel és azért gyerek nélkül sokkal könyebb betartani az orvos utasításait/,csak arra kaptam engedély mikor kiderült a terhességem,hogy még aznap bemenjek a munkahelyemre és közöljem a száraz tényeket,hogy most már többet ne várjanak.És csak a wc-re kelhettem fel,majd mindig betartottam az utasításokat,mégis a 36.héten megindult a szülésem :oops: Ugyhogy most hidd el a legfontosabb a pihenés,majd a házi munkára lesz időd,ha már a gyerekeid oviba járnak. :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, a kutyáról. Sajnos tegnap délután meghalt. :cry: Nem lehetett segíteni rajta, igazán azt sem tudják mi, de valami tönkretette a veséjét. Egyenlőre nem tudom felfogni, hogy már soha többé nem láthatom. :cry:

Edit: köszi az érdeklődést kaja ügyben, változatlanul nagyon keveset és nagyon kevés féle kaját eszik meg (gyümölcsöt pl. semmit nem eszik, még ha a kezébe adom akkor is csak 1-2 falatot néha :? ). Megfogadtam a tanácsodat és nem idegesítem magamat, ha éhesnek látom adok neki két etetés között is.
De ahogy olvasom, nem csak nálunk nem megy az evés.

Barbi: átérzem az éjszakáitokat. Én már kezdtem kiborulni, éppen ezért hagytam sírni (cumi, tea, kedvenc alvós pelus, kislámpa ott volt neki). Szerencsémre a Szandi rájött, hogy feleslegesen csinálja nem megyek be, pár perc után abba hagyta. Most se tökéletes de azért a 2x-i kelés még elfogadható.
Persze van sírás és sírás között is különbség, ma már kétszer is fájdalmasan felsírt, rohantam is be. Remélem csak egy újabb foga jön, és nem valami betegség.

A nővérem is beveszi maga mellé a Ninit minden éjjel. Neki szerencséje van, onnantól alszik nyugodtan. Nekünk ez nem vált be, mellettem még rosszabbul aludt.

Andi: én túlvagyok már ezen, hogy talán én főzök rosszul, de rájöttem tök mindegy a Szandi anyós főztjét se eszi jobban. :wink:

Ibolya: derékfájásra nagyon jó a Flector tapasz, én is használtam és nekem bevált.
Gyerköcöknek sok gyógypuszit küldök, remélem, hamar átmegy rajtuk a betegség.

Zsu: megvan a telefonkönyv CD és az idei tel.könyv átvételéhez a papírt is oda tudom adni, ha kell.
Valamelyik nap munka után ugorj fel érte, a Madarász u.-ban lakunk nem messze a Tescotól.
Kata szeme jobban van már?

A Szandival egyre nehezebb, mindenért hisztizik. De ma rájöttem, ha elfordulok amikor elkezdi, egyből abba is hagyja. Remélem ez így is marad, mert már kezdek belefáradni, hogy mindenért üvölt.

Ja és még valami, nem vették fel a bölcsődébe. Ilyenkor mit tudok csinálni? Most járjam végig a kerület összes helyét, hátha valahol még van hely?
Tök jó, engem szeptembertől várnak vissza a munkahelyemre, persze azért kirúgni nem fognak, de számítottak rám.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:sajnálom a kutyusodat!!!!! :cry:
Bölcsi:igen szerintem az a megoldás, hogy megnézed máshol...lehet hogy több helyre kellett volna jelentkezni :? !!!
És teljes munkaidőben mész vissza?????Mert ha nem akkor az nem megoldható, hogy anyósod, a Ferkó vagy a nővéred vigyáz addig a lánykádra????????????????

Zsombi 6kor reggelizett és visszaszundítottunk, Szoni felébredt jött-ment,én rendületlenül aludtam és fél 8kor keltünk :shock: :shock: :shock: :shock: !!!!!

Ibolya:jobbulást a gyerekeidnek!!!!!

Iza:a Roland sütötte a tortát(pék-cukrász a végzettsége)
Nagyon szeret tűzoltó lenni és ahogy mesél szerintem jó fej emberekkel van körülvéve!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Iza, örülök, hoyg írtál! Nekem nagyon tetszett olasz Svájc, mondhatnám, érdekesebb is volt, mint az északi tartomány. A francia részen nem voltam, de a német területeke elég sokat kirándultam. Ha még arra jártok érdemes lenne lemennetek, mert egy teljesen más világ tárul az ember elé. MIntha a kőkorszakba lépne, mert ott minden kőből van. Olyan gyönyörű volt, amikor messziről megpillantottuk az erdőben meghúzódó apró falucskát! Mintha még a madár sem járna ott. Aztán amikor megérkeztünk, leesett az állunk, hogy egy tökéletes minőségű út vezet oda (mi at erdőn vágtunk át, gyalogosan), a központi telefonfülkében pedig még internet is van. :roll: :roll: :roll: Megmutatom a fotót, ha le tudom rendesen fotózni ismét. Scannerem nincs. :(

Márti, a ribizlire én eddig nem is gondoltam, de a málna úgy tudom, az eper-kategóriába tartozik. Múltkor szégyelltem is mondani, hogy amikor két epret adtam Krisztáébnak, bepöttyösödött az arca :oops: :oops: :oops: , azóta tegnapelőtt adtam egy szemet meghámozva, de azt hiszem, az idént még kihagyom a biztonság kedvéért eddig még soha semmitől nem ütött ki, ezért ezzel vigyázok. Málnát nem tudom, mikor fogok majd adni. :roll:

Zsuzsi, sajnálom a kutyust. :( Elhiszem, hogy fáj az elvesztése, hisz olyan volt már, mintha családtag lett volna. Elég baj, hogy ez lett a vége :cry: , de nézd a jó oldalát, hogy talán így Ferkónak nem lesz allergiája. :roll:

Julcsi, szívesen a salátalevest. :) Mifelénk ez az egyik legnépszerűbb tavaszi leves, főleg a nagyon friss salátából finom, debármikormegteszi. Én szoktam le is fagyasztani a salátát, hogy télen is készíthessek időnkén. lyan jól feldobja a szürke téli menüt. :roll:


SALÁTALEVES
Kell hozzá személyenként kb. 1 fej saláta, de három személynek van, hogy 2 nagy fejből készítem. 2-3 szelet vékony szalonnát vagy bacont nagyon apró kockákra vágok és kiolvasztom. Ha lepirult, rádobok 2-3 gerezd áttört vagy apróra vágott fokhagymát, és rögtön utána a jól megmosott, ujjnyis csíkokra vágott vagy tépett salátát. Jól összekavarom, felöntöm vízzel vagy húslevessel, ételízesítővel szórom meg és fedő alatt addig főzöm, míg a saláta puha lesz. Ha megpuhult, újra felöntöm annyi vízzel amennyi levest akarok, hogy legyen belőle, tejes-lisztes habarással behabarom és jól kifőzöm. Utánasózok és citromlével vagy ecettel besavanyítom. Mostanában én almaecetet szoktam használni, mert az nagyon egészséges. Ha esetleg nem túl sűrű, lehet buggyantott tojást főzni bele. (A még fővő levesbe annyi tojást ütünk bele óvatosan, hogy egészben maradjon, ahány személy eszik belőle.)
A levest lehet készíteni spenótból, sóskából, illetve a három növény keverékéből is, de ha sóska kerül bele, vigyázni kell a savanyítással. És még annyi, hogy a spenótot és a sóskát kicsit később kell beledobni, mert hamarabb megfőnek. Szalonna nélkül is finom, s persze diétásabb, de az a kevés szerintem nem árt, és nagyon jó ízt ad neki.
(Tegnap viszont anélkül készítettem, így egy kis olajon megpirítottam a fokhagymát, a többi meg ugyanaz. Jaj, és mostanában, mióta Kriszta is velünk eszik, teljesen száműztem a kajákból az ételízesítőt. Egy kisborsot azért szoktam néha használni.)
Jó étvágyat!


SZép napot mindenkinek. Itt esik, és István csak holnap jön. :cry: :cry: :cry:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


NMég annyit akartam, hoyg Márti, köszi a linket, megnéztem a recepteket, és valószínű, valahogy összekombinálom a juhtúrósat a tojásossal. :roll: Nem tudok választani a kettő közül, így valahoyg metszem őket! :lol: :lol: :lol:

És Iza, még annyit, hoyg én nem szerettem akkor Svájcban lenni. Egyedüli vigaszom a sok kirándulás és a táj volt. Annyira meghitt, tudott lenni, akkorákat sétáltam szabadidőmben! Különben nem szerettem az ottani embereket (bár az olaszok barátságosak voltak, de engem inkább németekkel hozott össze a sors) és nem szeretnék ott élni. Életem leghosszabb 4 hónapja volt. Bár, lehet, hoyg ha IStván is velem lett volna, másképp láttam volna mindent, de így ez a véleményem.
De mondom, mindenért kárpótolt a sok látnivaló, a csodás helyek. Nem is sajnáltam ezekre a pénzt. Ki tudja, eljutok-0351446 -e még valaha oda!? :roll:

NA, mentem, tízórai idő van.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Barbi!

Milyen volt az éjszaka? Virág reggel 5-kor kelt én meg kiborítottam a bilit a páromnak, hogy nem bírom tovább. Ma Ő fog Virággal aludni, tőlem ordíthat fél éjszaka, de tele van a tö...m, magamra csukom az ajtót.

Most is alszik 2 órája már, fel sem ébredt, egyedül aludt el a kiságyban 5 perc alatt. Hát akkor mi a picsáért nem jó éjjel a kiságy és miért ébred még mellettem is állandóan? Ádám mikor született napszakilag? Valami nagyokos azt mondta, hogy azért nem alszik, mert éjjel született a kiscsaj.

Ma lesz Barnus óvodai ballagása, minden ünneplő ruha kivasalva, várom, hogy felkeljen a két "anyaszomorító".

Ibolya! Hogy vannak gyermekeid?Mennek a gyógymanók!

Andi! Na mit kisérleteztél ki nem ebédelés ügyében?

Az oviban tombol a bárányhimlő, barátaink gyerekei is elkapták, a héten többször játszottak együtt az enyéimmel. Egyik kisfiúnak még a szája is tele van és dög lázas. Jaj de hiányozna nekünk is! Ilyenkor vagyok boldog, hogy beoltattam csemetéimet.

Lépek szépítkezni nagyfiam tiszteletépre!!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Gyerkőceim jobban vannak.Köszönjük a gyógypuszit.

Zsuzsi,én is hasonló cipőben járok a bölcsivel ,csak nálunk nincs több ahová elvihetném. :twisted: .Engem is visszavárnak a munkahelyemre,főként,hogy most átépítés lesz /állítólag nem lesz elbocsájtás/ változnak a munkahelyi beosztások,és ha most nem megyek vissza,akkor már 2 év mulva nem lesz hová visszamennem.Igaz,én nem most akarnék visszamenni,csak februárban a gyed lejárta után,mert ugye gyed alatt nem lehet dolgozni,de szerintem nem lesz belőle semmi.

Márti,a Kismama magazin 18 hónapos kortól javasolja: kivi,ribiszke,szeder,egres,csipkebogyó,áfonya,som,málna, eper,szamóca
bibolya
 
 


Sziasztok lányok!

Ibolya, tetszik, leginkább az, hogy végre emberek között vagyok, fontos vagyok, és mindig történik valami. Nagyon hiányzott már nekem. Ugye tavalyig ott volt a suli, de aztán Kata miatt ne mtudtam bejárni, azóta meg semmi, csak a szomszédasszony, de vele is leginkább a gyerekekről van szó.

A munka nem könnyű, sose szerettem a kereskedőket, akik minden szart rá akarnak tukmálni az emberre. Nem is leszek ilyen az tuti. De TUDOM hogy tényleg komoly, jó, és minőségi termékeket árulunk, és így meleg szívvel ajánlom mindenkinek. A főnökömtől kaptunk egy légterápiát kölcsön, és azóta a Bence nem köhög, nem taknyos, és a lakásban NINCS por! én totál le vagyok ezen döbbenve. 1 hete nem kellett porszívóznom, még a szőnyegből is alig jött ki valami. ( bence szőnyegét két napont porolom, mosom a poratka-allergiája miatt. Szerintem ha kicserélném az matracát, és az ágyneműjét, akkor tünetmentes lenne.

Fogunk is venni egyet a nyáron, csak megvárom míg a Zepter saját hiteltanácsadó cége beköltözik Magyarországra (a székházba) mert akkor nem otp-s hitelre (Thm: 15-30%) hanem ennek a cégnek a hitelére tudom megvenni (Thm: 4-5%).

Kata szeme is jobb már, épp csak reggelenete csipás kicsit még, de már nem is piros. Jót tett a kamilla, meg a légterápiába tett illóolajok :)

Zsuzsi! De jó, esetleg holnap délelőtt bemehetnék érte?
11-re megyek be, és előtte akkor elmennék ha jó neked. Ha igen, megtennéd hogy priviben megírod a címet, és a számodat? A gyöngyösi utcáról jobbra, vagy balra kell lekanyarodni?

Köszi,Köszi,Köszi!!

Lányok, szerintem a nemalvás most nagyon ragadós, Kata se alszik túl jól mostanában. Délután is csak 1-1,5 órát alszik, ezért megint alszik délután, és megint nyűgös esténként. Ha elalszik, este, egy óra múlva üvöltve ébred, de olyan szívszaggatóan sír :( Ül az ágyában és üvölt. Valamelyik nap már meglegyintettem, mert egyszerűen nem tért magához.... (sejtésem szerint megviseli az a változás, hgoy sokszor nem vagyok itthon...) Úgyhogy a héten már 3x kötött ki köztünk.....

Mennem kell, még most is dolgozom :( vagy inkább :) ?

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, iszonyatosan sajnálom a kutyusotokat. Sajnos tudom, hogy milyen ez. Ha a veséjét támádta meg valami, nem lehet, hogy megmérgezték?

Márti, 1/2 8-ig aludtál? Egy szót se halljak ezek után, most kialudtad magad megint egy jó darabig!!!

Edit, az éjszakánk dettó mint az előző. Ráadásul tornázni is voltunk tegnap, ami még pluszban lefárasztja, tehát jobban kellene aludnia.
A kiborul a bilit ismerem, mi tegnap előtt vesztünk össze rendesen, főleg azért, mert én fáradt vagyok, már előre rettegek az éjszakától, az István ideges, hogy ő nem tudja megnyugtatni...
Ja, az okosoknak mond meg nyugodtan, hogy egy baromság, mikor született a gyerek, mert az Ádám 12,22-kor született, tehát fényes délben. Ennek ellenére baszik aludni.

Délelőtt mi is csavarogtunk, már álmos volt amikor hazaértünk, betettem az ágyába és az ajtóig sem értem már aludt. A saját ágyában. Ennyit erről.

De én tudom, hogy hol rontottam el, hogy csak mellettem alszik, illetve ott sem, csak ott rögtön visszaalszik. De mivel több mint egy éve nem aludtam éjjel 5 óránál többet, azt is 100 részletben, ezért ha kiveszem és rögtön elalszik leszarom. Nem bírtam, hogy még ott altatgassam órákig.
Végül is tök mindegy, mert mellettem sem alszik végig egy éjszakát.
Ha legalább ott aludna, akkor befognám a számat.

Barnus ovis buliját fotózd, aztán kérjük a képeket!

Julcsi, mi van a Livivel?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Túléltük a költözést!A gyerek szoba és a háló teljesen kész!A nappali és a konyha még hátra van.Várom a vízvez.szerelőt,hogy bekössen a mosogatógépet,meg még nem volt időnk a konyhai szekrényeket felfúrni!
A 3 gyerek itthon,az oviba nem veszik fel őket,szóval nem tudom mi lesz a nyár végére! :shock: :shock: :roll:

A kárszakértő ma volt itt.Azt mondta,hogy a másik volt a hibás.De nagyobb a kár,mint ahogy gondoltuk,mert a kocsi alsó lemeze is sérült.

Apa ma ügyel,a gyerekek nagyon formában vannak!Biztos hiányzik nekik az ovi!

Majd még jövök!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!


Szia Timi-üdv.újra közöttünk!!!
Sajnálom a gyerekeket,hogy nem vették fel az oviba,de ez várható volt. :oops: Ilyenkor év végén már nincs gyerekfelvétel,nálunk pl.május 31-ig van ovi azoknak a gyerekeknek,akiknek az anyukája nem dolgozik.
A kocsival kapcsolatban,meg a rosszban a jó,hogy nem te vagy a hibás,igy a biztosító megtéríti a káratokat.

Edit,Barbi-nem gondolkodtatok még el egy alvás labor kivizsgáláson?Hátha ott meg tudnának valamit állapítani,hogy miért nem alszanak a manóitok,vagy miért ilyen rosszul.Elhiszem hogy nagyon kivagytok ti is.

Nálunk ugy néz ki,hogy javulnak gyerekek.Enikő hajnali 2 óta nem hányt,tegnap du.óta nem volt hasmenése,a láza is de. 10 körül lement,azóta "tünetmentes".A diétát vele nem nehéz tartani,szerintem én hamarabb éhen hallnák a sivatagban/ a 20 kiló súlyfeleslegemmel is/ mint ő. :oops: :lol: A Gergőnek ma még 2x volt lágyabb a széklete ami ki is csipte a fenekét,de ma egész nap csak higitott kubut ivott,remélem holnapra meglesz az eredménye. :oops:

Többiek merre vagytok?

Mártikám kedvesem,mi történt veled?Megártott a sok reggeli alvás és már egész nap nem is tudtál jönni irni?

na megyek, elteszem magamat holnapra.

puszi mindenkinek jóéjt
bibolya
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is - csak olvasni sem volt időm mostanság. Illetve kedden megpróbáltam, de akkor meg nem volt babanet. Most átfutottam az elmúlt másfél heti termést - jó sok minden történt.

Rolandnak én is gratulálok, hogy immáron hivatalosan is tűzoltó lett! Milyen gyorsan telik az idő, nemrég még azon tűnödtetek, hogy belevágjon-e...
Ja, és Márti, jó helyen gondoltál ránk - valóban Baracson laknak a szüleim, sőt (most erre nem emléxem pontosan) ha vasárnap voltatok arra, akkor épp mi is ott voltunk. Az új frizkó nagyon jól áll, és látszik ám az a 10 kiló mínusz! Persze nem egész alakos képet tettél fel, de így sem észrevétlen... :)

Barbi, Edit - tényleg borzasztó lehet ez a nem alvás. Minden elismerésem a tietek! Samu szerencsére túljutott ezen a korszakán (nálunk is voltak nagy éjszakázások, meg altatások), biztos vagyok benne, hogy hamarosan nálatok is elérkeznek a nyugalmasabb éjszakák.
Ágyról leesés: a mi trükkünk, hogy a földön alszunk matracon :D Amikor Samu beteg volt a múlt héten, akkor 2 éjjel is velem aludt, és az ágyról leesésen legalább nem kellett izgulnom.
Ja, és Ádámnak óriási gratula a menőmanósághoz!!! Jól néz ki a minimedencéje - mi is szemeztünk ezzel az Auchanban, de előtte már vettünk egy kevésbé extrás hasonló cuccot.

Zsandi, csodaszépek a gyerekeid. Tök jó volt nézegetni a fotókat, amiket feltettél. Vízhőmérséklet: mi voltunk most hétvégén a Balatonon, és Samut bevittük magunkkal a vízbe a kezünkben. Iszonyúan élvezte, sikongatott, pancsikolt, és a végén ugyan már vacogott, de hisztizett, hogyha ki akartunk vinni. Aztán meg mindenképp vissza akart menni. A lényeg: a víz ugyan nem volt 27-28 fokos, de nem lett Samunak semmi baja. Miután kijöttünk, gyorsan átöltöztettem száraz ruhába, és mivel jó meleg volt, hamar fel is melegedett.

Edith, remélem, h a popsifoltod tényleg hamar a múltté lesz.
Csajok (Andi, Julcsi), nem semmi történeteitek vannak terhességi kiütésekről. Ez az ikrekkel jár?

Ibolya, derekad remélem alakul, a gyerkőcök betegségeit meg sajnálom. Jó hír, hogy jobban vannak.

Zsu, örülök, h tetzsik a munka. Mi a lényege ennek a légterápiának? Én is poratka allergiás (is) vagyok. Priviben is OK.
Kata nyűgösségét sajnálom, az tényleg valószínű, hogy a te hiányodat sínyli most kicsit meg.

Iza, szépeket írtál Svájcról. Én még csak átutaztam néhányszor rajta, még nem néztem nagyon ott körül.

Zsuzsi, sajnálom a kutyátokat. Szomorú történet...

Velünk minden OK, csak sokat dolgozom, egyébként meg jövünk-megyünk. Nem nagyon voltunk itthon az elmúlt időszakban.
Anyunak szülinapja volt a hétvégén, ezért otthon voltunk, aztán elugrottunk a barátainkhoz két napra Zamárdiba, majd onnan át Füredre (Balázs volt ott egy konferencián), eltöltöttünk ott is egy napot.
No lépek, most kaptam egy sms-t a kolléganőmtől, hogy elfelejtettem elküldeni neki egy anyagot. És valóban...
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Drága fiam ma 6 elött 10 perccel ébredt,és este 1/4 10-kor aludt el.Hát nem tudom,hogy ez teljesen normális-e ,hogy 9 órákat alszik éjszakánként /merthogy ez rendszeres/,de most legalább csak 1x keltünk cumit keresni.
Az éjszaka a lányomnál is nyugisan telt,reggel volt egy kicsit higabb a széklete,és zavartan szólt,hogy egy kicsi bement a bugyiba. :oops:

Évi örülök,hogy jelentkeztél.
Gondolom most már lassan neked is jönnek a nyugisabb napok,2 hét múlva kezdődik a nyári szünet.Vagy neked akkor is be kell járni?
Jó,hogy ilyen sok helyre eljuttok a gyerekkel,nem nyűgös a hosszú utakon?

Többieket még mindig hiányolom,most már lassan fegyelmi lesz a dologból!!!!! :twisted: :oops: :lol: Tessék legalább füstjeleket eregetni!!!
bibolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?