Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm szépen mindenkinek a szülinapi köszöntéseket! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam megint, most is azért tudok csak jönni, mert a gyerekek anyuéknál alszanak ma. Végre visszaolvastam, több, int egy héttel el voltam maradva! :oops:

Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntéseket mind Viola mind a magam nevében! :) Hát, nekem is jól összejött, mert jan. elején van a szülinapom is! :? :)

Jól vagyunk, karácsonyi fotókat majd én is töltök fel, Vince is beteg volt, ő a hányós-fosós vírust kapta el! Havat Violka is nagyon élvezte, Vince nem, ő akkor volt beteg, egy hétig tartott! :?

Jan. 7.-én műtik Vincét (korábban már írtam, nem szállt le az egyik heréje), kicsit aggódom, bár kisműtétnek számít, de mégis altatás... :roll: :? E miatt még nem kapta meg a 18 hós oltást, mert műtét előtt 4 héttel nem kaphat oltást.

Minden képnek nagyon örültem, és én is nagyon várom Szintus pocakfotóját! :P

Most röviden csak ennyi, igyekszem gyakrabban jönni, talán majd ha megint lesz ovi...

Boldog, sikeres, egészséges új esztendőt kívánok mindenkinek!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Karácsony anyuéknál: (itthoniak még nincsenek feltöltve)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv. Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 

 
 

Pörgessetek, ha már sok vagyok... :wink:

Kép egyik este hülyéskedtek a napszemüvegekkel...
Kép
Kép

Kép Violka az ajándékával
Kép Vincét így lenyűgözte a csillagszóró
Kép még mindig azt nézi (Violka már a Vince ajándékát bontja...)
Kép most már Vincét is érdekli a dolog...

Eldugultam, jóéjt!

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Minden kedves topiclakónak és kedves családjának boldog,egészségben,szeretetben,jólétben gazdag új évet kívánok!
Teljesüljönek álmaink..... Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Adri! Nagyon aranyosak a lányok. És akárki akármit mond, nekem akkor sem hasonlítanak annyira!

Évi! A te két kis manód is nagyon aranyos! Köszi a képeket! Jó nézegetni őket!


Mi is Boldog Új Évet kívánunk Nektek!

Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

mivel még mindig nincs itthon a gépünk,és már Január 5-ig nem is lesz,így csak bekukkantottam,hogy mindenkinek:

Nagyon-nagyon boldog,sikerekben,erőben egészségben,gazdagságban,minden földi jóban gazdag új évet kívánjunk!!!!!
Mindenki fogadja meg,hogy jövőre még többet ír ide!!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Évi, jó hogy jöttél, műtéthez drukk!!!
Gyerekek édesek! :)

B.Ú.É.K! Mindenkinek minden elképzelhető jót kívánunk az új évre!!!

Mi most itt tartunk :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mi mentünk bulizni,puszi mindenkinek!
Jövőre talizunk!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Hahóóó! Ennyire kiütöttétek magatokat tegnap? :D
Vártam egy darabig, hogy ne én legyek az első, de hiába. :roll:

Mi ma romeltakarítottunk meg lustultunk. Meg faltuk a lencsét. 8)

Ő meg a virlsit

Kép :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


BUÉK mindenkinek!

Puszi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Akarom mondani BUÉK Mindenkinek!!
Ez a színes dolog nem akar összejönni.

Boldogot a másfél éves kis virslizabálónak! A virsli nálunk is bejön.

Évi, milyen nagyfiú ez a Vince! Mennyi haja van. Nekem a két lánynak összesen nincs ennyi :? :wink: . Akkor boldog szülinapot is!

Hát a tali elmaradt :? . Se Anitával se Pat-tal nem találkoztunk irgum-burgum. Ancsáék, ha minden igaz, tegnap mentek vissza Angliába, de már 11-én repülnek az USÁ-ba. Még leírni is sok 8) .

Mi is voltunk bulizni Szilveszterkor lányostul. Ők is buliztak, majd kidőltek. Toncsi még megvárta az éjfélt, együtt koccintottunk gyerekpezsgővel, majd fél 6-kor értünk haza :oops: .

Egyszer talán képeket is :roll: .

megyek tanulni már megint, 6-án vizsga :x .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


BUÉK! Tőlünk is mindenkinek!
Nálunk nagyon csendesen telt a Szilveszter, vagyis gyerekek ágyban, mi meg anyósékkal négyesben megvacsoráztunk, és éjfélkor koccintottunk, majd fél2kor már ágyban voltunk.
Niki miatt messzebber úgysem mertem volna elindulni, inni úgysem lehet, szóval buli talán majd jövőre...
Gabus! nagyon jók a képeitek! Négyesben voltatok, vagy vendégekkel, hogy ennyi finomság, meg lufi stb...volt. És a lányok is megvárták veletek az éjfélt?
Évi! Drukk én is a műtéthez! Megértelek, hogy aggódsz, de biztos, hogy minden rendben lesz! Hol műtik?
Nagyon jók a képek, és dehogy sok!
Szly! Most én sem látom őket annyira hasonlónak, de hidd el, néha bizonyos pózban olyan mint a kis Ártemisz volt.
Körkérdés, és tanácskérés:
van-e valami olyan magyar DVD amin zene van, de video is. Mert itt van egy görög gyerekegyüttes, akiknek van egy csomó DVDjük dalokkal, és vagy rajzfilm vagy a gyerekek vannak beöltözve és úgy táncolnak stb. rajta, és Ártemisz teljesen odavan érte. Egész nap csak azt nézné ha engedném. De szeretnék neki magyart is mutatni, ha tudtok ajánlani valamit. Nem mesére gondolok, mert az meg nem köti le. És a sima zene kép nélkül sem...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, asszem az Alma együttesnek van ilyesmi. Nézz rá a honlapjukra.

Csak négyesben voltunk, a gyerekek miatt lett így feldíszítve a lakás.
Letettem Nórit 10kor, éjfél után pár perccel kapott egy petárdát közvetlen az ablak elé, 2kor aludt vissza...
Livi nagyon jól bírta, fél2kor, mikor én már nem láttam ki a szememen, Ő még megcsinált 6 színezőt.
Nagyon tetszett neki az egész, hogy korlátlan sütifogyasztás van (az egészséges határokon belül persze), akkor fexik le, amikor akar, lehet rohangálni dübörgő léptekkel, nem úgy mint máskor (tudjátok, panel...), gyerekpezsgő, tüzijáték nézés, lufi, zene, szóval oda volt meg vissza.
Nóri meg ugye mindent csinál utána. Most egész délutántól hajnalig nem volt köztük semmi feszkó, szépen megvoltak. Szóval jó volt na. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
mindenkinek nagyon boldog évet kívánunk,amilyet Ő is kívánna magának! :wink: :D

adri!
dvd:mi ezeket vettük-gyerekdalok,mondókák(ez rajzos,zenés,mondókás.minimax adón szokták adni.nagyon sok van rajta)teletubbies(ez olyan,amit te mondtál),elmo dvd-k(ez sezam utcás)ezeket szereti,én az elsőt preferálom,legalább fejlődjön már vagy mi :lol:

csilla!
gratula a bulihoz.6ig???????én éjfélkor alig vártam,h elmenjenek a szomszéd pár,h alhassak.így f2kor kerültünk mi is ágyba.így sem volt egyszerű reggel fittnek lenni a gyerekhez.talán majd akkor bulizunk hajnalig,ha vki bevállalja D-t :)

gabi!
le a kalappal a díszítésért,én is kerestem szerpentint,de itt mindenhol elfogyott,így kimaradt az idén.de Dodó úgyis aludt :)

képzeljétek.tettem elemet a kiskonyhába és kiderült,h világít a főzőlap és ha rátesz valamit,akkor az egyik zsírsercegő,a másik vízforrás hangot ad ki.ugye,gondoljátok,mennyire nyerő lett :)

Kép
berni1
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Most csak gyorsan!

Szánkózni voltunk!

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Adri!
Nálunk Gryllus Vilmostól a Maszkabál a nyerő, szerintem nagyon klassz, Violának is nagy kedvence volt! Ezt a DVD-t dirrekt ennek a korosztálynak készítették!
Vincét itt Pécsett, a Gyerekklinikán műtik!

Szly!
Klasszak a képek!

Gabi!
Tuti jó hangulat volt nálatok, már a képek alapján is! :) :)

Mi barátokkal szilvesztereztünk Pécs mellett egy kis üdülőfaluban, gyerekek nagyszülőknél voltak! Jól érezte mindenki magát. Mármint a gyerekek is és mi is! :)

Most rohanás van megint az oviba, így csak ennyi!
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Áldásos, békés, boldog új esztendőt kívánok!

Kivakációztuk magunkat, jól vagyunk, tegnaptól netünk is van. Időnk viszont nincs :) Remélem mindenkit jó egészségben találok, mert jövök amint tudok!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok!!!

Évi
Drukk a műtéthez!!!


Nagyon jók a karácsonyi és a hóeséses képek!!!

Nálunk is jól teltek az ünnepek Máté örült a fának és az ajándékoknak, bár az üvegdiszeket gyorsan le kellett kapkodni, mert mindet le akarta szedni.

Képzeljétek, ugye vettem a gyereknek egy tök drága téli kabátot a C&A-ban talán októberben, és az egyik ujjánál a belső varrás teljesen szétjött úgy, hogy az anyag szétfeslett, úgyhogy nem tudom, hogy lehetne megvarrni. Ennyit a nem kínai ruhákról. :evil:
kittina30
 
 


Sziasztok!

Végre megint tudok jönni, de milyen pangás van itt... :shock:

Ma voltunk a sebészeten, még egyszer megnézték Vincét, és szerencsére NEM KELL MŰTENI, egyelőre, nyáron megyünk vissza kontrollra, remélem addigra teljesen megoldódik, addig is figyelgetni kell. Szegény, ha már a kukijához közelítünk, megfogja, hogy ne nyúljon oda senki, hagyják már békén! :) 8)

Kittina!
Nem tudod esetleg visszavinni, mégiscsak nonszensz, hogy csak 3 hónapot bírjon ki?! :? Elhiszem, hogy dühös vagy!

Joli!
Gyere, és lendítsd fel a topikot, mesélj a vakációról!

Most ennyi tellett tőlem, üdv, és jelentkezzetek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!


Évi! Szuper, hogy nem kell műteni Vincét!

Kitti! Sajnálom a kabátot! Én eddig még meg voltam elégedve a C&A-s dolgokkal!

Elkezdődött a munka! Rögtön itt a félév! Rengeteg mindent kell gyakorolnunk, mert írjuk a dolgozatokat! Meg még mennyi mindent kell csinálnom, amiről még nem is tudok! Ilyen beszámoló, olyan értékelés, félévi bizonyítványok, értékelések (szöveges). Szóval van mit csinálni!

Roli első nap sírt az oviban, de már tegnap és ma egyáltalán nem! Úgy tűnik beletörődött, hgoy most megint járni kell! Nem rajong nagyon, de legalább nem sír!

Kép
szly27
 
 


Lányok, köszi a tippeket a DVDre, majd utánanézek, hogy miket lehet beszerezni.
Tényleg hol vagytok lányok???
NÁlunk semmi nagy újság, a Nikivel már megint kezdődik, hogy nem hizik eleget stb... az orvosnál (mert csak 200 grammot hizott legutóbb), és kellet neki vizelettenyésztés, ami most derült ki hogy pozitiv lett, de szerintem csak rosszul vettük le a mintát, úgyhogy ismétlés holnap..
Ártemisz irtó édes, sokszor látta, hogy mikor sir a Niki, akkor mondom, hogy most már álmos, és lefektetem aludni, néha mondom, hogy szundi-bundi van. És tegnap sirt a Niki, Ártemisz rám néz, és mondja, hogy "bundi" (mármint a szundi-bundiból), és mutat a szobába, hogy fektessük le :)
Tök jó, hogy nem kell műteni Vincét! szegény, igaza van, hagyják már békén a kukiját!!!
Jó, hogy újra itt vagy Joli! Milyen az új lakásban? Berendezkedtetek már?
JÓ éjt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, csak benézek, mert már nagyon hiányoztatok. Egyelőre ha géphez ülök, akkor az állásajánlatokra koncentrálok, mert persze nem sikerült az a jó 4 órás állás. 3. befutó voltam, csakhogy az nem elég:)

A vakáció természetesen jól telt, a nagyfiúk azt sajnálták, hogy csak keveset lehetett szánkózni és rövid volt a 12 nap amit a nagyszülőknél tölthettek. Csanád újra a szívébe fogadta az egész rokonságot:) Már majdnem mindent próbál mondani, persze nem sok minden érthető belőle. Az "apa" után végre szépen mondja az "anya" szót is. A vizet most már kéri- eddig csak akkor mondta, hogy víz, ha látta. Nagyon büszke voltam rá valamelyik nap. Karácsony előtt kétszer voltunk az új lakásunktól bölcsődébe. Amikor visszajöttünk és újra indultunk bölcsibe, akkor simán elsétált egyedül a trolimegállóba és ott lecövekelt, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ő tudja az utat. Szájtátva követtem és alig akartam elhinni:)

Az új lakásunk egyre jobban tetszik, bár nagyon rendhagyó. Emeletes, a földszinten van a WC, a konyha, és egy szoba, ahol ebédlő és a fiúknak "dolgozószoba" van. Sajnos előszoba nincs. Az emeleten van a mi hálószobánk természetesen Csanáddal közösen és a fiúknak is az egy kis helység az emeletes ágynak.

Na, egyelőre ennyi majd lassan visszarázódok én is a fórum életébe.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Hát visszajöttünk mi is...azért az a 4 hét otthon csak 4 hét... Csak az utolsó pár hsz-t olvastam vissza,de most nekiállok!

Évi!
Én is örülök,hogy nem kell Vincét műteni,bár az utóbbi napok kihagyása miatt nem is tudom miről lett volna szó,de mindjárt pótolom a hiányt, a lényeg,hogy megússza a kislegény!

Nálunk minden rendben van,Márk ma egy hang nélkül ment oviba,és nem is volt semmi gond később sem,pedig Dec. 8-án volt utoljára!

Joli!
Csanád nagyon ügyes az önállóságával.Én Miránál ősszel vettem észre,mikor kint voltunk az utcán,és közben beszéltem telefonon,hogy "észrevétlenül elcsalt" a barátnőinkhöz (neki a kislány,nekem az anyuka :lol: ) pedig egy másik utcában laktak. Mire feleszméltem,már az ajtajukt verte!!!! Nemhiába,mindent megjegyez a kis buksijuk! Amúgy pár szóval bővült a repertoár,Ádá(m),dédi,cici,cica,tete (ez a tente)bár a top1 még mindig a nem,és rázza is hozzá a fejét!!!! :x Bezzeg ha akr valamit,és megkérdezzük,akkor meg ELŐRE-HÁTRA mozgatja fejét,nem bólogat! :lol:

ÖÖÖÖ,képzeljétek holnap sürgősségi ambulanciára kell mennem gyógyszerért! :oops: :oops: :oops: Basszus tinédzserambulancia! :oops: Tinédzsereknek,nem kétgyerekes anyukáknak!!!! :oops: Persze lehet csak vaklárma,de most nem szeretnék megint pocakos lenni! És ha már védekezésnél tartunk,vagyis nem tartunk...de mindegy,ti hogy védekeztek???

Ezt most elküldöm,és visszaolvasok! Képzeljétek minden adás elment,pont a Szülifeli alatt,és azóta sem jött vissza!Csak félig láttam!!! :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Visszaolvastam,és észrevettem,hogy valaki hiányzik!!!!!!!RÉKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Merre jársz???? És mi van a titokkal??? Hogy tudsz így kínozni minket??? :twisted:
Éssssssssss BEA is rég írt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szintus!
Ez csúcs,már annyira közel vagy!!!!Izgulsz már???

Adri!
Nagyon édik a csajok a Karácsonyi képeken! A te szüleid nem mentek ki ünnepelni?

Sly!
Nagyon jók havas képeitek is!!Én nem tudtam Márkot rávenni,hogy csináljon angyalt a hóban!Jázmin olyan csajos a képeken! :D És akkor ezek szerint hasonlóság van a lányaink között,mert amilyen akaratos lett az én kis csajom!!!! :shock: Simán megpofoz bárkit,Márkot lelöki az ölemből!És 30-án olyan hisztit csapott!Csajok,anyuval álltunk,oszt gondolkodtunk,hogy mégis mit csináljunk,mert ilyen még ő sem látott!Vacsizott szépen,aztán mikor adtam volna rá a pizsit,olyan üvöltésbe kezdett,vergődött,verte magát a földhöz,fejét abba ami éppen a közelében volt,torkaszakadtából süvőltött,öklendezett,fuldoklott!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Egyszerűen félelmetes volt!Beraktam a csap alá,de nem javult a helyzet,eleinte persze próbáltam nyugtatgatni,hozzábújni,de tépett,karmolt,rúgott!Olyan 20 perc volt mire megnyugodott.Az hozzátartozik a dologhoz,hogy egész nap nem aludt,és nagyon fáradt volt már,de könyörgöm,ezt kell csinálni????

Berni!
Milyen konyhát kapott Dorián?Én erről lemaradtam!!És ha elmentek a vendégek szilveszterkor éjfélkor,akkor mit csináltatok fél 2-ig???? :wink: 8) :lol:

Mi szilveszterezni gyerekes buliban voltunk,azzal a 2 családdal,akikkel össze szoktunk jönni,11-en.A gyerekeket 11-kor vittük haza (Márk 1-kor,Mira fél 2-kor aludt el :shock: -még jó,hogy hazavittük őket alduni,nem?).A szülők visszamentek és 4-ig ott is voltunk.Igazából én még mentem volna tovább,de a többi mind puding volt... :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli,örülök,hogy jól telt az utazásotok,és biztos hamar belakjátok az új házat is!!! A fiúk örültek a költözésnek?

Csilla!
Nagyon sajnálom,hogy nem jött össze a tali,pedig mi is elég sokáig otthon voltunk! :( De hogy-hogy Ancsáékkal sem jött össze? Ti nem vagytok rokonok? Vagy erre rosszul emlékszem? De ha mégis akkor meg nem taliztatok Karácsonykor sem? És hogy sikerült a vizsgád?

ööö,ne mondjátok már,hogy van 18 hónapos oltás....15 hós után nem csak valamikor 3 körül lesz??Bár Márk nem kapott 3 körül...akkor hogy is van ez? :oops: :oops:

Márk száj,ami inkább félrehallás.

Anyu kérdezi tőlem:
-Te már valamelyik nap az új Jar-ral mosogattál?
Márk megdöbbent fejjel:
-Any,kinek az UJJÁVAL mosogattál? :shock: :shock:

A másik. Bowlingoztunk,apu bábuiból a 2 legszélső állva maradt.A következő gurítás után meg apu megjegyezte:
-óóóó, kiment közötte!
Az én alkalmi süket fiam röhögve:
-Papaaaa,ki vetkőzött le????

És volt számtalan jobbnál-jobb beszólás,amire nem emlékszem,pedig tegnap is mondott valami kacifántosat...

Most megyek,mert ki kéne teregetnem,meg amúgyis rám untok! :D
Jó éjt!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


De jó, hogy megvagytok lányok, Joli, Pat!
HIába Pat benned nem csalódtunk, hogy felpörgeted a topicot :)
A szüleim csak Husvétra jönnek majd, most nem tudtak jönni, elég drága sajna ilynkor a repülö...
Tinédzserambulancia...
Én feltetettem spirált 1 hónapja (vagyis Mirenat), es azóta folyamatosan pecsételő vérzésem van... :roll: Fel kéne hivnom a dokit, hogy ez normális e egyáltalán..De nem akarom, hogy kivegye basszus!
Megyek, mert csak elszöktem Ártemisz mellől

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hali!

Mi megvagyunk, csak tegnap vizsgáztam és nem nagyon volt időm mostanság.

Pat, Anitával unokatestvérek vagyunk, csak éppen a lányaim voltak nagyon köhögős, náthásak, így nem vállaltuk be, hogy átadjuk. Sajnos így jártunk, de talán onnan is hazajönnek valamikor :roll: .
Ja még tesóméknál sem voltunk karácsonyozni, majd talán a jövő hét végén.

Bogi azóta is majdnem minden egyes fürdéskor belekakkant a fürdővízbe, megőrjít vele, már Toncsival nem is együtt fürdenek emiatt.

Toncsinak nem volt nehézkes az ovikezdés, bár ma megkérdezte, hogy miért kell minden nap menni az oviba.

Évi, tényleg szuper, hogy elmaradt a műtét és reméljük nyárig helyre jön, azaz a helyére.

Majd most már próbálok rendszeresebben is jönni, pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítsetek nekünk mi is kisgyermekes anyukák vagyunk és egy tanulmányt írunk a fősuliba. A címe, internetező nők online vásárlási szokásai. Van egy 2 perc alatt kitölthető kérdőívünk. Akinek van kedve, töltse ki.
az alábbi linkre kattintva elérhető a kérdőív:

http://spreadsheets.google.com/viewform ... YWUtc0E6MA

köszönjük. Fruzsi és Ildi :)

fruzsina32
 
 


sziasztok!
pat!
kapott karira Dodó anyósoméktól egy nagyon jó babakonyhát :) ennyiről maradtál le,semmi extra. :lol:
ja és hisztiben szerintm megint Dorkó vezetne,amit leírtál,azt van,h 3x-4x is előadja naponta(bár 2 napja nagyon gázos)én meg nem vok vmi türelmes ebben,úgyh általában nálam is elszakad a cérna,úgyh üvöltünk mindketten :oops: :cry: de lagalább nem verem :) ma épp a férjem megjegyezte,h szerinte nem jól kezelem a hisztiket,mert szerinte nem szabadna nekem is kiabálni,hanem pont olyankor kéne türelmesen elmagyaráznom a gyerkőcnek :twisted: áááááá!!!!okoska!mindezt úgy,h délelőtt üvöltött a lakásban,mert nem téphette szét a tajkártyám,majd a cipőbolt előtt levetette magát a hóba,mert nem söprögethetett a kirakott seprűvel,majd szánkózásból hazafele kb 300m-en keresztül üvöltött torkaszakadtából,de nem értettem,h miért :?: és befejezte avval,h úgy döntött,nem szereti a tejfölt és kiköpdöste a rakott krumplit(eddíg majdnem dobozból ette).na itt szakadt el a cérna.szerencsére a férjem szabin van és átvette,mert épp azon gondolkodtam,h 1l vízzel öntöm le :oops:

joli!
szuper lehet az új lakás,gondolom az álláskeresés mellett szépítgeted ezerrel?mik a hírek Elemérről?mikor lesz?

évi!
jó,h megússzátok a műtétet,főleg Vince örülhet,pedig nem is tudja :wink:

adri!
és ti mikorra tervezitek,h jönnétek? 8)

csilla!
meggyógyultatok?

Kép
berni1
 
 


Berni!
Én tökéletesen megértelek, a hiszti engem is kikészit, és olyankor én is legtöbbször elvesztem a fejem, és üvöltök. Mostanában mondjuk kevesebb a hiszti, de persze van. Elméletileg tényleg nem szabadna ilyenkor orditani, de ki birja ki????????? :oops:

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hát én próbálok halkan odabújva beszélni hozzá, ilyenkor karmol és üt. Köszi :? , utána jön az üvöltés :? .
Bogi is mindig lefejel valamit, általában az ajtónak szalad neki :shock:

Igen Berni, most már végre mindenki egészséges, de hogy meddig :roll: ?

Itt egy szilveszteri kép:

Kép

Meg a folyton öltözködős Bogi:
Kép

Kép

Majd keresek karácsonyosat is :oops:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Hát akkor nem irigykedek csajok,nektek is kijut a hisztiből. Igazából kicsit skizofrénnek tartom a csajomat,mert a másik énje egy igazi angyal.Annyira tüneményes,mindenkit levesz a lábáról a mosolyával,pedi a fogai mérete Mickey egérével vetekszik! :lol:

Végül nem kellett ambulanciára mennem,felírta a háziorvos a gyógyszert.2 pirinyó tabletta,potom 5ezer Ft-ért! :evil: :evil: :evil:

A hisztire visszatérve,szerintem a gyereket kimondottan idegesíti,ha hisztije közben még nugtatgatjuk!Bár én is bepróbálkoztam...

Később még jövök,addig írjon valaki,ha lesz kedvem kicsinyítek szilveszteri fotót! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Időközben megjelent Csilla hsz-e is,és látom Bogi is Mira álláspontján van hisztis nyugtatás terén! :lol:

A lányok nagyon helyesek,te meg nagon csini vagy!

Ma benéztünk tanácsadásra,meg is kapta a kiscsaj a szurit,de közben nem sírt,csak amikor előtte lefektettük! :roll: Meg is mérték ha már ott voltunk, 11,03 kg és 85 cm! A dokinéni azt mondta ez a 2 éves átlagmagasság,Márk 86 cm volt a 2 éves státuszán!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Berni!
Nálunk detto ez van, napjában többször is csinál ilyeneket Vince, és sajna én is üvöltök gyakran vele együtt, nagyon nehéz, Viola anno kezelhetőbb volt! :?
Legutóbb a Gyerekklinikán, a folyosón várakozva vágott le olyan hisztit, hogy mindenki minket bámult, a rendelőben 3-an fogtuk le, kijövet pedig egy férfi segített lefogni, hogy fel tudjam öltöztetni rendesen! Ő mindeközben üvöltött torkaszakadtából, és vágta (volna) magát a földre! De ma is nagyot alakított az oviban, meg az utcán, egyszerűen alig bírok vele!

Pat!
Örülök, h. újra köztünk vagy. Védekezés: én gyógyszert szedtem, de nem vált be, maradt az óvszer egyelőre.

Réka!
Tényleg, mizujs? Régen jártál erre...

Gabi!
Remélem nem vagytok betegek megint...

Joli!
Örülök, h. jól telt a szünet, Elemér visszament már?

Ha minden igaz, holnap megkapja Vince az oltást(18 hós), plusz bárányhimlő ellen is.
Jó éjt mindenkinek, elveszettek jelentkezzetek!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de olyan már, mint a történelem :lol: Meg Pat amúgy is szépen összefoglalta a dolgokat előttem :D Tehát én kezdem a végén:)
Berni, te valahol csaltál az olvasással, mondd, csak az én hsz-eimet szoktad átugrani?? :lol: Akkor most én ajánlok játékot: nézz utána, mi van Elemérrel :)
Pat, remélem minden rendben lesz, fő, hogy van ambulancia! Nekem ugye egy pár hónapig nem volt gondom a védekezéssel, a látogatásaimat Elemérnél biztonságos időszakokra időzítettem. Most gyógyszert szedek, de jó lenne valami tartósabb megoldás. Közel a negyvenhez már nem szeretnék több gyereket. Még olyan feltételekkel sem, mint Gabi :)
Milyen kérdés az, hogy mit csináltak Berniék Éjfél után, amikor elmentek a szomszédok?! Hát magától értetődő! :wink:
Mi hajnalig buliztunk családi körben, Csanád csak éjfélig. Egyik unokahúgom feláldozta magát, lefeküdt vele és reggel felkelt, így mi tudtunk pihenni. Amúgy mindig volt neki kézügyben egy-két játszótárs unokatesó, nagynéni-bácsi, vagy mama:) Karácsonyra egy csomó autót kapott, nagyon jól elvan velük.
A lakást folyamatosan rendezgetjük, de messze még a vége. A nagyfiúk (is) jobban szerettek volna maradni a régi lakásban, de hát így alakult, idővel innen nem akarunk majd elmenni.
Csilla, esetleg nem feltűnési viszketegség Bogi kakilása? Persze nem tudom, mekkora hűhót csaptok körülötte, szerintem ha észre sem veszitek, abba fog maradni. Próbáltátok már kitolni a fürdés időpontját? És ha nem fürdetitek, aznap már nem is kakil?
Amit a hisztikről írtok, az szörnyű, szívből kívánom, hogy mihamarabb véget érjen és ha lehet, akkor én mentesüljek az ilyentől.
Évi, örülök, hogy nem műtik Vincét!
Kriszti, nem tudsz Beáról valamit?
Rékát még nem hívtam :oops: remélem minden rendben velük.
Szintia, gratulálok Hannához! Van nálunk is a rokonságban:)
Nagyon örültem a sok fotónak, lehet kérni, hogy ne csak ünnepekkor hozzatok ilyen sokat? Jó, tudom, én le vagyok maradva, majd bepótolom!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Évi!

A gyógyszerrel mi volt a gondod? Én anno 5 évig szedtem,de nem volt semmi gond!
Hű,azért pasi létére ekkora balhét csinálnia Vincének! :shock: De tudod,fel a fejjel,ez is elmúlik egyszer... Vajon elmondjuk Berninek,hogy az eddigi tapasztalatok szerint a második gyerek a "keményebb dió"? :lol:
Mira meg nem igazi nő,mert ő is utál öltözni,de mostanában már megérti ha mondom neki,hogy itthon marad,ha nem öltözik! :wink:

Joli!

Tudod,csak mókának szántam a Berninek célzott kérdést! :lol: :wink: Azért bízom benne,hogy a nagyfiúk is gyorsan belakják és megszeretik az új otthont! :)
Amúgy Mira jobban szeret autózni,mint babázni,bár asszem az ő esetében is fogalmazhatok úgy,hogy NEM TUD JÁTSZANI,nincs el semmivel! :(

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nem akarlak titeket sok egyforma képpel untatni,de csak így érttitek meg mivel telt a szilveszteri buli utolsó 1 órája Mira számára! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Amúgy a korai tüzijáték indította el ezt az egész folyamatot,mert azért álltak fel a gyerekek a kanapéra,hogy az ablakon kinézzenek,csak Mirán kívül a többi le is jött...végül is vagy 30-szor ő is... :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


És néhány egyéb...

Kép

Sajnos a rendetlenség-felelős szerepet megint az én fiam vállalta be... :wink:

Kép

Egy kicsit azért mi is ejtőztünk a gyerekszobában!

Kép

Cseppet homályos,de így is látszik,hogy Márk teljesen elvesztette a fejét! :lol:

Kép

És volt tánci is,nézzétek Bogee-Mira kezét! :lol:

Kép

És egy ráadás Berninek,alvás-témára!

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Látom mindenkit elriasztottam a képáradatommal! Ha törlök,visszajöttök??? :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Patri, Joli! Üdv újra itt!

Patri! Nagyon jók a képek, csini volt Mira Szilveszterkor!
Jó drága a tabletta! :shock:
Akkor jó magas Mira! Mi még nem kaptunk oltást, most szervezném, csak a dokival kölcsönösen nem érjük el egymást. Én hívtam, kinyomott. Egy óra múlva hívott vezetékesen is, meg mobilon is, de órán voltam. Most megint hívtam, de nem vette fel! Most ő jön! :wink: Jázmin magasságát szerintem nem fogom megtudni, soha nem mérjük, mert úgy ordít, hogy csak na!

Csilla! Mintha Jázmint látnám! Ő is állandóan öltözik, cipőt húz! Nagyon cuki!

Hiszti! Engem nem tud felmérgelni, otthagyom és kész! Akár a boltban is! Így tér magához leghamarabb! Az meg hogy ki mit mond, tökéletesen hidegen hagy!
De egyébként Jázmin nem szokott túl sokszor hisztizni, azért néha előfordul!

Joli! Majd hozzál képet az új lakásról!

Kép
szly27
 
 


Pat! Tök jók a képek, Mira ezek szerint jól elvolt :) . Te pedig nagyon csini vagy a képen!

A hiszti nálunk jelentősen alábbhagyott, emlékeztek, hogy én is panaszkodtam kb. 1 hónapja. Mostanában sokkal kevesebbszer hisztizik, sokkal jobban tudok rá szavakkal hatni. De talán az is közrejátszik, hogy ha hisztizik, akkor én is otthagyom. Persze azért még szokott, de a múlt havi napi három helyett most kb. kétnaponta 1x.

Mi továbbra is küzdünk Niki vizeletmintájával, megint ismételni kell :roll:
Ártemisz jól van, rengeteget dumál magyar-görög keveréknyelven, és ma elkezdte magát "Pici"nek hivni :?: :) Nem tudom, hogy miért, de mutat magára, és mondja, hogy "pici". Pedig soha nem hivtuk igy. Talán az Ártemiszt túl nehéz kimondani :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sly!
Múltkor én is otthagytam Mirát egy üzletben,mert már indultunk,ő meg pakolgatta a bizsukat.Először felkaptam,de rugdosott kapálózott,így letettem,és kijöttem a boltból,de ő mintha mi sem történt volna,visszament a bizsuspolchoz (nemhiába igazi nő :wink: )! Én meg vártam-vártam,de csak nem jött...vissza kellett mennem érte,és megint rugdosódott...

Adri!
Nagyon cuki lehet Ártemisz,ahogy magát picinek hívja!Mitagadás,a saját nevére még várhattok egy évet szerintem! :lol: Mira magát babának,márkot Má-nak hvja!Én annyira élvezem,ahogy dumál,ma pl. tök tisztán kimondta,hogy "tessék"!

Ja, Sly! Mi újság a "zárt osztályon" ?Nem tagadom hogy unalmas óráimban (mert néha azért van) szívesen olvsgatnám őket. Eliot blogjában olvastam egy fórumos taliról,gondolom a ti csapatotok talizott!Ti is voltatok? Bár akkor gondolom írtad voln... :roll:

Gabus,Réka merre csatangoltok??? Kicsit pörgessük már fel a topicot!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


1 Márk-szájhoz mit szólnátok?
Múltkor apósom felvitte Márkot a padlásra,és agancsot mutatott neki amit az erdőben talált.Márk tiszta lázban volt...
Utána mentünk anyuékhoz,Márk "jó" szokásához híven puffogott valamiért.Kicsit fel akartam dobni,mondtam neki:
-Márk meséld már el a maminak,hogy mit mutatott neked Imre-papa a padláson!
-Semmit!!!!!!!! :evil: -(hangzott a durcás válasz)
Közben odasúgtam anyunak,hogy agancsot.Meg is kérdezte Márktól:
-Csak nem agancsot mutatott neked a papa?
-Nemmmmmm,elefántot!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Igen, a mi csapatunk talizott. Elég sokszor vannak talik, amire sokan elmennek, de csak a pestiek. Sajnos mi nem tudunk ilyesmire eljutni. Talán majd nyáron a nagy talira, ha nem leszünk megint betegek, mint tavaly! Egyébként mindenki rendben van, jelenleg 6 kismamink van. Mióta elmentünk a zártra, két baba született!

Kép
szly27
 
 


:lol: :lol: :lol: ezeken a márk-szájakon úgy röhögök,mintha hahotát olvasnék!
pat!
a hisztik nálunk is ilyenek,ha otthagyom,ott is marad.
és védekezés:mi is gumizunk,mióta volt 1-2 bajom a gyógyszertől,tabletta-ellenes lettem.

csilla!
nehéz úgy otthagyni,ha jön utánad és üvölti amit akar :) pl.a tegnapi ominózus napon kitalálta,h nem veszi be a vitamint(amúgy imádja,ő kéri),hanem inni akar.mutatott az üvegére és mondta:"ápik!ÁPIK!"(nála ez a másik,nem tudom miért :) )mondom neki,h ha megette a kiskanálról a vitamint,kap inni(tudtam,utána esélytelen)na itt már üvöltött,h ÁÁÁÁÁPIK!!!!én:ha nem eszed meg,nincs inn.ő:ÁÁÁÁPIK!én el mosogatniő utánam és áll a lábamnál,toporzékol,ÁPIK!ÁPIK!ÁPIK!odajött az apja és mutatja,h ha beveszed,kapsz inni.én,ha nem akkor elteszem az üveged,majd elfordultam újra,h leteszem a konyhapultra.na itt megtört,szó nélkül bevette,megkapta az üvegét és fél másodperc múlva már magyarázott.én meg kitéptem a felgyülemlett fél marék ősz hajszálam :roll: szóval előle nehéz menekülni.ha hiszti,az akkor igazi hiszti

Kép
berni1
 
 


joli!
ha jól tudom,az ünnepeken ittthon volt Elemér,azt hittem,visszament,de akkor nem :oops: bocsi,én nem csak a mostra értettem,hanem,h most mi a helyzet vele melóilag?de akkor inkább befogom. :)

ja vki kérdezte:van 18 hós oltás,már mi is túlvagyunk rajta :) akkor volt 80-82 cm és 12,2kg

Kép
berni1
 
 


Hali!

Pat, most nem jut az eszembe, de Mira is Ikrek? Mert Bogi az, de teljesen. Amikor tündérbogár, akkor meg lehet zabálni, hízeleg, megölel, puszit ad, és annyira jó fej és olyan humorérzéke van :) . De amikor valami nem tetszik :shock: , akkor menekülök.

Szly, nem is írtam még, jók a képek! Pat, a Tieitek is!!!

Nekem talán annyiból hiányzik a régi fórum, hogy még emlékszem rájuk és így érdekelne, mi van velük, bár őszintén szólva, csak akkor jut eszembe, ha írjátok, és időm az egy csepp sem lenne, szóval nekem így jobb. És kinek született már babója és ki várja (már ha publikus :oops: ) .

Nem tudom, írtam-e már, de mivel Bogi nem volt hajlandó egy percet sem tartózkodni a kiságyába, így szétszereltük (az ágyat :lol: ). Most egy ágyban alszanak Toncsival, cukik, bár nincs sok helyük :roll: , de hamarosan vennünk kell egy ágyat Boginak. Ált. valamikor éjszaka végén vagy reggel lemászik és átjön hozzánk, de legalább már nem ordít, és hagyja Toncsit aludni.

Joli, hát észre kell vennem, hogy Bogó belekakilt a vízbe, mert nem akarom, hogy együtt fürödjenek és hát már nem az első alkalom, így nem dicsérem meg érte. Mindig mondom, neki hogy ne tegye és szóljon, ha kell. Tegnap szólt, de nem jött kaka, csak egy kis pisi a wc-be.Nem minden nap fürdik, de később pelenkázom alváshoz, így olyankor ált. van a pelusban, vagy reggelre.

Mi sem voltunk még 18 hós oltáson, de nem is nagyon hiányzik, hogy mindenhol csak bacik és vírusok vannak amúgy is. De lehet jövő héten elviszem. Ez lázzal vagy valamivel jár általában?

Most már tényleg el kell mennem vasalni, mert már lassan nem tudunk leülni a kanapéra a ruháktól :oops: .

Ma láttam, hogy Ancsa bejelentkezett Skype-ra, írtam is neki, de aztán George válaszolt, hogy ő van a gépnél :roll: . Még jó, hogy megértettem. Azért remélem, benéz még az utazásig.

No jóccakát!

Szintia, képet képet, pocakos képet 8) !

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


mi legközelebb 2 é kor előtt megyünk arra a kötelezőre,amiből kell 3.(nem tudom,mi az)és 2é kor körül bárányhimlőre,amit 3 hó múlva ismételnek.úgy pont jó lesz,mert ha lesz hely,akkor fogja kezdeni a bölcsit.

csilla!
jók a képek,édesek a lányaid,bogit megmutatom Dorkónak,mit szólna,ha úgy kb 20 év múlva taliznának :wink:

és akkor most "fecsegek",h pat örüljön(ja,édes az alvós kép(is),de az összes és még mindig utállak,h ennyire csinos,vékony vagy :lol: )
Dorkó beszédei:ő is mostanában "okosodik".mint írtam,minden szót ismétel,ha olyanja van.magát dokkónak hívja :) a "másik"szóra,ápik(de az egyikre is ezt mondja)a légyszi,'ééécci,kérsz=kész?(ezt minden reggel megkérdezi a kutyunktól és a hintalótól egy kisbögrével a kezében :) ),teljesen tiszta az anya,apa,mama,papa,kaka.kép=kíp,dísz=disz,mond vmi köszifélét,ha előmondjuk neki.ja és ami még eszembe jut,az az esti ima végén utánam az ámen :lol: biztos van még csak ezeket használja folyamatosan,ezért ezek ugranak be :lol:

Kép
berni1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?