Új privát üzeneted érkezett!

bisiklizést = :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
remélem tudtok olvasni, de most főzök, meg a 2 gyerek itt cirkál kisebb fél órát aludt csak...több mentség nem jut eszembe!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A gyerek sem hisztiznek hiába, csak ha van közönség. :wink:
http://www.crapville.com/video_holder.asp?ID=572

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, nem sikerül írnom egy olyan mondatot se, amiben ne csinálnék vagy helyesírási, vagy fogalmazási hibát, úgyhogy mostantól csak olyat írok, amit úgy másolok be. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Kis humoros megjegyzések:

Imádni ugyanaz, mint szeretni, de mégsem ugyanaz imádkozni,
mint szeretkezni !

Az idegbaj öröklõdõ betegség. Én is a gyerektõl kaptam.

Soha többet nem veszek feleségül kézilabdás n"ot. Bármit vág hozzám
eltalál.

Addig röhögtünk a fõnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai
feladat...

Olyan jó vagyok az ágyban, hogy néha már a saját nevemet kiabálom!

A sportot sose késõ elkezdeni, úgyhogy én még várok..

A bánatomat italba akartam folytatni, de tud úszni az a bestia.

Nem aggódom az adósságom miatt. Elég nagy ahhoz, hogy tudjon
magára vigyázni.

Ha a 3. napon lett teremtve a Nap, Hold és a csillagok, akkor hogyan
mérték az elsõ két napot?

A telefonszex a legtitkosabb vágyaidat is kielégíti, ha elég ügyesen
bánsz a kagylóval.

Kedves Mikulás! Tavaly egy csomó ajándékot nem kaptam meg azok
közül, amit kértem.

Azért mert nincs konkurenciája még nem kellene elkényelmesednie!

Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot
ismerek meg:
mentõsöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket,
akik kihívták a mentõket!!!

A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira mint a tolószék.

Egy férfinek három életszakasza van: egy amikor hisz a Mikulásban,
kettõ amikor nem, három amikor õ a Mikulás.

A róka és a holló meséje arról szól, hogy a húsevõ róka és a rovarevõ
holló veszekednek egy tejterméken, amit mind a ketten utálnak.

A kisfiúk ugyanazon okból vesznek Kinder tojást, mint amiért a férfiak
vásárolnak nõi fehérnemûket. Nem igazán a termékre van szükségük,
inkább a meglepetésre, ami bennük van...

Már majdnem megvettem a "Pozitív gondolkodás elõnyei" címû könyvet,
de aztán arra gondoltam, ugyan, mire lenne ez jó?

Ismertem egy olyan csúnya nõt, hogy amikor e-mailben elküldte a
fényképét, felismerte az antivírus...

Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnõ nyerte a
lottófõnyereményt!"?

A rasszizmus mindenütt jelen van.. A zongora fekete billentyûi
rövidebbek!

Az idõ a legjobb tanár - eltekintve attól, hogy az összes tanítványát
megöli

A nejem szerint túl kíváncsi vagyok. Legalábbis folyton errõl írogat a
naplójában.

Mindennap új alsógatyát veszek fel. Vasárnapra már 7 van rajtam.

Aki szagolt már valaha lazacot az jól tudja miért kell vákumcsomagba
zárni!

Öregembernek a félrelépés már csak a tizedik emeleti ablakban
izgalmas.

Egy nap 24 óra, egy ládában 24 sör... EZ NEM LEHET VÉLETLEN!

Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?

Valahányszor randevúzom egy férfival, mindig arra gondolok, hogy
valóban azt akarom, hogy ezzel a férfival töltsék a gyerekeim a
hétvégéket?

A repülõtereken nincs faji megkülönböztetés! De ha Muhammed- nek
hivnak azert menj ki egy pár órával elõbb hogy át tudjanak vizsgálni!

A kivégzéseken a méreginjekciót miért steril tûvel adják be?

Olvastam a minap egy könyvet a levitációról Alig tudtam letenni.

Dudálj nyugodtan, éppen tárat cserélek...

Arra, hogy "Jó reggelt!" hétfõnként a "Bizonyítsd be!" a helyes válasz.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon király..

Ha egy jármû fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a
fényszórót?

Eddig buta voltam de, vettem egy 360 fokos fordulatot.

Az a legszebb a kopaszságban, hogy az ember hallja a hópelyheket.

Fiam, ha tudom, hogy ilyen hülye leszel, akkor inkább lenyellek.

Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert
tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik
beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl. Azt hiszem, én
meg beperelem a Heinekent az összes ronda nõért, akikkel lefeküdtem.

A halász azért megy ki a tóra, hogy halat fogjon, a pecás meg azért,
hogy ne legyen otthon.

A nõk olyanok, mint a pizza. A húsos jobb, mint a gombás.

Állj meg egy könyvtár kellõs közepén és kezdj el sikoltozni - mindenki
rosszallóan fog rád nézni. Tedd ugyanezt egy repülõgép fedélzetén -
mindenki csatlakozik hozzád...

Andi
Kép
zsandi
 
 


na ismét én.Kikapcsol a gépem,bocsi a félbehagyott hsz-ekért.

Edith,
még annyi ha érdekel a himlő és a terhesség,a varicella alatt biztos találsz infót,ha beírod a keresődbe.De nem hiszem hogy gond lesz ebből! :wink:

Zsandi,
tetű fronton még nem vagyok biztos a teljes sikerben.Rebi hajában találtam serkéket,de tetűje nem volt.Szerintem ezek sem élnek,csak nem vettem észre mindet,és ugye csak úgy jön le,ha egyesével lehuzogatom.Zsoltiban nincs,mert haja sincs! :roll: De még használom az irtószert.Ebben a hónapban a patikában hagytam a gyedem az biztos! :evil:

Tényleg régen tettem fel képeket.Akkor most pótlom,remélem nem kapcsol ki ez a vacak! :evil:

Na ezt most elküldöm aztán keresek képeket!
timiban
 
 


Befejeztem, mert szétoffolom a babás-mamás fórumot. Csak gondoltam, a jókedv sosem árt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi közben elolvastam a humor gyűjteményt!Megint felvidítottál vele.
Hanna füle fáj.A tegnapi akció nem tett jót neki.Továbbra is folyik,holnap reggel kontroll. :cry:
timiban
 
 


Kép Kép Kép Kép
timiban
 
 


Timi!
Sajnálom a kismanót nagyon, hogy ennyit szenved! Mégis milyen tündér, minden képen mosolyog most is, meg amiket korábban tettél róla, azokon is!
Csodaszép a két nagyobbad is!

Már akartam kérdezni! Jártatok mostanában a veszprémi állatkertben? Milyen?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
timiban
 
 


Állatkerti kirándulás volt.Ott készültek a képek.A zsolti kopaszon pizsiben,Hanna meg Gerdával húsvéti sonkát eszik. :lol: :wink:

Nem is meséltem a párom levágatta a haját.Nem volt tetűs,nem azért.Azt mondta új élet új frizura.Majd megmutizom milyen lett.Nagyon jól áll neki.Csak el ne csábítsák tőlem! :roll:
Amikor megismertem akkor is rövid(majdnem kopasz)halja volt.Olyan jó ismét ilyennek látni a fejét.Tetszett a hosszú haj is,de ez jobban áll neki.Sajnos még nem készült róla ilyen kép,de majd hétvégén csinálok és felteszem.(ha nem baj)
timiban
 
 


Zsandi megelőztél,csak a gépem miatt részletekben írok.
Nagyon szép az állatkert.Szépen megcsinálták.Csináltunk egy csomó képet az állatokról is.Csak kevés a majom.Régen a majomházban sok volt.Most meg csak a csimpánz van,de neki még nincs jó helye.Meg elpusztult a Döme maci is és az elefántot is el kellett altatni,mert nagyon beteg volt.
timiban
 
 


Sziasztok!

Ma még csak most tudtam lenyomni az Ádámot, pedig már majdnem leesett a feje, olyan álmos volt. Ibolya, elkiabáltam a múltkor a visszatértünk a régi kerékvágásba dolgot, most dettó nem akar aludni.

Edith, naaaagyon jó, az őrült spanyol hajú Kriszta. Kis tündérbogyó.
Tényleg, a család tudja már a jó hírt? Bárányhimlőhöz nem tudok hozzászólni, én nem is voltam.

Timi, nagyon sajnálom a pici lánykát. És most, ha jól vettem ki a szavaidból, lehet, hogy nem is lesz csüt-ön műtét? Mire várnak még, ha ez segítene rajta? Vagy amíg ilyen gyulladás van, addig nem lehet?
A képek nagyon jók, szépek ezek a gyerekek. Rebi jobban van már?

Zsuzsi, gratulálok a nővéredéknek. Bár, ahogy elnéztem a képeket, Szandi és Nini nagyon hasonlítanak. Úgyhogy szerintem akár a Szandi is nyerhette volna azt a szépségversenyt. (ha benevezed) Főleg azokkal a gyönyörű szemeivel!

Andi, ismét jót röhögtem. Köszi. Rám leginkább a sportos dolog vonatkozik, úgyhogy most van okom még nem elkezdeni. Eddig is úgy gondoltam, rajtam csak annyi izom van, hogy a menéshez elég legyen.

Julcsi, nem semmi lehetett a vetkőzős jelenet. Csak később nehogy máshol is csinálja! :lol:

Mártikám, a kukából eszik a Zsombi? Szegény gyerek, hát nem adsz neki enni? :wink: Tényleg rossz anya vagy. Az Andival egyetemben.
De akkor beállok a sorba, az Ádám nem kukázik még, egyenlőre csak feláll abba kapaszkodva. Ellenben az újságpapírt azt nagyon szereti enni. De csak a színeseket, amin jó sok festék van. :wink:

Tegnap voltunk a dokicsajnál. Ő sem javasolja még ilyen korán a kullancs elleni védőoltást, csak 1,5-2 évesen. De ha megyünk szabadba sokszor, akkor igen. Na, ezt megint nem értem, hiszen ha a Mártiéknál a kertben is előfordul, és mindenhol azt szajkózzák, hogy idén mennyi a kullancs, akkor nem lenne jobb beoltatni a kicsiket?
Most mi megkaptuk az első szurit, egy hangja nem volt ennek a drágának.
Viszont a rendelőben hozta a formáját, kiabált ahogy szokott. Szó szerint leordította a haját mindenkinek.
Ekcémára azt mondta, most egy darabig térjünk vissza a HA-s tápszerhez. Úgy látszik az Ádám a határvonalon mozog, inkább most várjunk. De amit előtte evett tejterméket, és nem lett baja tőle azt adhatom most is. Na, nem sok mindent, joghurt meg vaj.
(ezt sem értem teljesen de hiszek neki)

Megkérdeztem azt is, ha ne adj'Isten egy méh vagy darázs megcsípi mit kell csinálni. Azt mondta 1/2 calcium mehet + fenistil csepp.

Ja, és a hisztijére pedig azt mondta, (ezt is tudtuk) ez az első jelentős dackorszak, ne csodálkozzak. Plusz a sok félúton lévő fog is bezavarja.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


De a másik macinak és a nagymacskáknak szuper helyet építettek.

Teszek egy képet a csimpánzról,nagyon aranyos.Meg a cicákról.

Kép

Kép

Kép
timiban
 
 


Timi!
Köszi, szerintem lassan elmegyünk, megnézzük. Jó pár éve voltunk ott utoljára, és épp a napokban gondolkodtunk, hogy a gyerekekkel el kéne menni. Az az állatkert van hozzánk a legközelebb talán.
A többi kép is szupi! Zsoltika nagyon aranyos rövid hajjal is, nekem nagyon tetszik! Várjuk a párodról is a képet!.
Te tolod a babakocsit az egyik képen? Nem is emlékszem, hogy láttala volna eddig. Nagyon csini vagy!

Barbi!
A kullancsokkal kapcsolatban én is így gondolom. Nem vagyunk nagy erdőjárók, emiatt nem oltatnám őket, de a kertben is simán összeszedhetik. De hát higgyünk a dokiknak.
Érdekes tényleg, hogy a többi tejterméket meg engedik, tápszerből meg csak a HA-sat. Biztos a határeset miatt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja és Rebinek is rövid a haja,mert már nyafizott,hogy nem akar fésülködni és nehezen bánik a hosszú hajával.Levágtam neki.Majd elviszem fodrászhoz,hogy igazítson rajta.Van mit,de annyira nem feltünő! :shock: :roll: :wink: :lol: Majd ha már látta fodrász róla is készítek képet és felteszem.
timiban
 
 


Zsandi,
igen én tolom.Köszi a bókot! :oops: Nem igazán reklámozom magam.Sajnos nekem is van feleslegem.

Barbi,
én úgy tudom,hogy 1-1,5 éves korban már be lehet adatni az oltást kullancs ellen.Bár abban is van igazság,hogy az immunrendszer még fejlődés alatt van,de akik sokat kirándulnak azoknak ajánlott.(vagy sokat vannak szabadban)Az Áki anno a napraforgótáblában szedte össze. :shock: Én már most beadatnám,ha lehetne Hannának,de most nem adhatunk neki semmit!
timiban
 
 


Barbi,
nem holnap lenne a műtét,hanem jövő héten.Remélem holnap már el tudja dönteni mi legyen.
A tejtermékkel kapcsolatban,azért mehetnek,mert más az összetevők szemponjából,mint a tej.Mondjuk,hamár eszi a tejterékeket,akkor felesleges a HA tápi.Mondjuk anno minket ez is kiütött.De most már sima 3-as tápit kap és semmi baja.És,ha nem is sok különbség van a tej és a tápszer(tejpor)között azért a babáknak 1.5-2 éves korukig jobb,ha ezt kapják.
timiban
 
 


Rebi túl jól van már.A tegnapi napunk rémálom volt.Nagyon nehezen tudtam kezelni.Kibirhatatlan volt.Ma jó lindult a reggel,remélem ovi után is normálisabb lesz,mint tegnap.Nagyon hullámzó a viselkedése,a kedve.Öntudatos,akaratos!Próbálom megfogni még most,mert később már esélyem se lesz!

Na befejezem,mert velem lesz tele az oldal.

Puszi

Timi
timiban
 
 


Barbikám:Ádám meg még csak nem is kaját lopkod!!!!! :shock: :shock: Azzal nem viccelnék, hogy még az sincs otthon :? , mert mi sajna így állunk!!!! :(

Tmi:szépek a gyerkőcök és nagyon jól áll Zsoltinak a rövid haj szerintem.
ÉS TÉNYLRG CSINI VAGY!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Timi:ez tök vicces, hogy ilyen kis szösszenetek írsz!!! :lol: :lol: :lol:
Gondolom TE nem röhögsz közben!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Vagyis hülyeségeket beszélek, mert kaja az van még, csak mani nincs vásárolni...remélem fizuig kihuzzuk valahogy!!!!! :?
Bocs az OFF-ért. :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Timi, és mindenki, köszönöm a bicajos és himlős tanácsokat. A himlőtől én nem igazán félk, mert tudom, hoyg mindegyikben voltam már, tehát nem lehet gond, csak gondoltam, rákérdezek.
A biciklivel kapcslatban pedig, bárhol is olvastam, nagyon eltrőek a vélemények. Legtöbben ugyanezt a lightos formát nem tartják kizárhatónak, de mindenki azt mondja, hoyg döntse el maga a kismama, hoyg jó-e neki. Igen, ez igaz, de lehet, hoyg nekem jó, csak a babónak nem. nemcsak a leesés a gond, hanem az, ha göröngyös utakon hajt az ember, és nemt esz jót a rázkódás. Én még nem döntöttem, de majd megkérdezem a dokimat, s akkor majd meglátom.

Timi, nagyon aranyosak a gyerkőcök. :) Több képet is mutathatnál!:) Örülök, hogy elég jól álltok tetűügyben.

Andi, jót derültem ismét. Szerintem nyugodtan tedd fel, ha találsz ilyesmiket, jót tesz a nevetés mindannyiunknak! :)

Barbi, kriszta is rengeteget sírdogál amíg elalszik. Nem akarom visszaszoktatni az ölben elalvásra, ha már ilyen ügyesen leszokott róla, de én is többször be kell menjek hozzá, míg végleg megnyugszik, és elalszik.

Még szeretnék írni, de az ebédem mindjárt megfőtt és el kell készítenem. Zöldséges lencsekrémlevest főztem - ezt kell még turmixolnom és ízesítenem, és káposztafőzeléket. Ezt fogja enni Kriszta is. estére krumplisalátát csinálok, abból már István is fog enni, ha megjön addigra.
pusz

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Dudálj nyugodtan, éppen tárat cserélek...
Ezt én már láttam egy autó hátulján!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám,
hát nagyon bosszant a gép.De amíg működik nem viszem szerelőhöz,mert úgyse lenne rá manim.Nyáron lett minden fő alkatrésze kicserélve,tudod amikor sokáig nem voltam.Remélem most nincs nagy baja.Virusilag remélem rendben van,mert a viruselleni programom jól müxik.(tudom ez nem jelent semmit)
Mindig neki állok írni kikapcsol,ezért inkább részletekben írok.
Vettem lottót.Ha nyerek adok belőle!:lol:
Ez az ajánlat a többieknek is áll. :lol:
timiban
 
 


Na, nemrég felébredtek a törpéim. Egyedül aludtak el, mert sehogy nem akartak a kezemben, így elég hosszúra nyúlt, de aludtak 2 órát. Bemegyek, látom Flóra már fent van, Marci meg hason fekve, visszafelé alszik az ágyban, körülötte a pizsamája, a takarója, a kiürült cumisüveg, a baldachin jó része és az egyenként kiszedett popsitörlő az üres dobozzal együtt. Jól elszórakozhatott. Amikor ő is felkelt, látom, hogy átpisilte a ruháit, levetkőztettem, erre észrevettem, hogy kint meg szakad az eső. Rohantam ki, a babakocsi már így is szarrá ázott, a kiteregetett ruhákat viszont már nem szedtem össze. Most vannak másodszori mosáson. :? A gyerek meg addig egy szál pelusban és zokniban rohangált a söprűvel a lakásban. Ez aztán a család. Még jó, hogy nem lát bennünket senki nap közben, mert lehet néha a fejét fogná.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Köszönöm a dícséreteket a gyerekeim nevében is.Nekem is tetszik Zsolti kopasz feje! :lol: :lol:

Edith,
mennyi képet tegyek fel????Aztán majd kizártok,mert velem lesz tele a topik! :shock: :lol: :roll: :wink:

Ezek még a nagycsaládos
farsangon készültek.

Kép
Kép Kép Kép
timiban
 
 


Kép Kép Kép
(itt egy kicsit maszatos lett a hálózsák)
timiban
 
 


Zsandi,
akkor nem unatkoztak a törpék,amíg elaludtak,vagy amikor felkeltek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is lóg az eső lába,de még nem esik.Most éppen kisütött a nap,de az előbb be volt borulva.Nekem is kint száradnak a ruhák.Mondjuk nálam minden nap van mi száradjon! :wink:

Timi(a Julcsi kedvéért most jönnek a vonalzók :wink: )
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi!

Én nem szavazok a kizárásodra, mert nagyon jók a képek, én meg nagyon szeretem nézegetni őket! Hannának milyen nagy haja van, az előzőeken ez nem is látszott. És írni is írjál jó sokat, olvasni is szeretek! :wink:

Megebédeltek a manók, most kölesgolyót esznek az etetőszékben, míg én is eszek, és köhögőversenyt rendeznek. Hiába mondom, hogy ne csinálják, annál inkább. Lehet azért, mert nem tudom megállni röhögés nélkül, amilyen pofákat vágna hozzá, nekik meg tetszik, hogy nekem tetszik. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!!!

Bocs,most csak egy gyors kerdes.Soha nem tudok bemenni a keresobe,mert mindig azt irja hogy a kereso atmenetileg nem uzemel.En csinalok valamit rosszul,vagy mi a fene van ezzel???? :evil: Koszi a segitseget!!!!!
rillisz
 
 


Én is szeretem a képeiteket nézegetni és olvasni is! :wink:

A mai napra,ha valaki benéz ide azt hiszi,hogy ez a 4 gyerekes anyuka egésznap a gép előtt ül!A házimunkával nem is foglalkozik.
Hát a mai nap tényleg hanyagoltam,a mosást kivéve,de most jól esik semmit sem csinálni!Holnap belevetem magam a házimunka rejtelmeibe,na meg vasalnom is kéne.De azt nagyon utálok!

Pusz
timiban
 
 


Iza,
nekem még ilyet nem csinált,de biztos nem te vagy a hibás! :wink:
timiban
 
 


Iza!
Sajna nem tudok segíteni, mert soha nem használom a keresőt, így nem tudom, hogy mi van vele.

Timi!
Én is pont erre gondoltam, hogy egész nap itt rontom a levegőt. De mentségemre legyen mondva, hogy közben aludtak a gyerekek, főztem ebédet, meg kimostam. Nem baj, vannak ilyen napjaink, amikor több kedvünk van szabadidőnkben itt lenni, mint máshol. Máskor meg máshogy van. :wink: Most már amúgy is húzok szerintem, mert indul a kinti program, meg délután alvás sincs már.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Kinti program: merthogy közben előbújt a nap, és hétágra süt. Már csak a babakocsit kéne gyorsan megszárítanom. Vagy a napnak. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Timi, tudom, hogy nem most hanem jövő hét csüt-ön lenne a műtét. (De közben el is felejtettem, hogy ma még csak szerda van.) Akkor holnap kiderül mi lesz?

A képek nagyon jók, a farsangoló aprónép gyönyörű. Rebi igazi kis tündér, Hannának meg a jelmeze baromi aranyos.
Én is imádom nézegetni, úgyhogy tegyél fel csak bátran.

Andi, nálunk is így néz ki az Ádám ágya, ha lefektetem. Mindent bepakol magához a pelenkázóról. Ezzel egy ideig elfoglalja magát, aztán mikor végzett szól nekem (ordítva), hogy most már vegyem ki, ő bizony b@szik aludni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Iza:kereső???Én a googlet használom és nekem az mindíg jó.Szóval passzolom.

Timi:itt mindenki imádja a kéepekt nézegetni, szóval nyugodtan lazulj a gép előtt oszt pakolászd fel ami van!!!! :wink:

Én kivagyok ettől a vacak sátortól!!!!Az a játék nekik, hogy felborulnak vele, most a fejét is beverte a Zsombi...már annyiszor ígértem nekik, de most tényleg kivágtam az erkélyre!!!!Szoni persze elkezdett hisztizni őt meg kiállítottam a bejárati ajtó elé szirénázni :oops: , bevált a dolog nagyon hamar abba hagyta!!!!
Na most tessék írni, hogy milyen vacak anya vagyok!!!! :oops: :roll: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És persze ilyenkor nincs itthon apa!!!!ááááááááááááááááááááááááááááááá

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Timi, nekem is tetszenek ezek az egy bekezdéses hsz-ek. Tudom, tudom, neked nem. Én is meglepődtem Hanna haján. Az előző képeken valóban nem is látszott. A képek alapján meg kicsit elfogott az irigység. Olyan jó amikor ennyi gyerek vesz körül. Szóval nálunk is lesz kistesó. Ha addig ennél jobban be nem csődölünk.

Andi, itt vigyorogtam ahogy elképzeltem az elalvásos-pelusos-esős sztorit. És tegyél fel nyugodtan ilyen vicceseket.

Márti, néha én is szívesen kiállítanám a csajokat a bejárati ajtó elé... A szomszédok tuti értékelnék... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Iza, a babanetes keresőre gondolsz? Vagy valamelyik netes keresőre(google, stb.)? Melyikre?

KépKép
kgiulia
 
 


Flóra most délután elment a konyhától a nappaliig, ez kb. 5-6 méter. Aztán a kanapétól a nappali ajtóig, ami szintén kb. 5 méter. És egyszer jött velem szemben a hálószobából. Jól meg is lepődtem. Én meg nem győzöm dícsérni, hátha hosszú távra megjön a kedve. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nagyon ügyi Flóra!
Hanna azóta sem hajlandó menni.Ha kérem,hogy jöjjön hozzám,akkor tesz pár lépést,aztán térdre rogyik és mászva folytatja.A térdein már bőrkeményedés van.

Örülök,hogy tetszenek a képek,de most ezek voltak a legfrissebbek.Majd fotózgatom őket és felteszem! :wink:

Kép Kép Kép
(itt látszik Hanna haja)
timiban
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, ha már ma ilyen szómenésem volt, akkor benézek még egyet most este is. :wink: Csak azt jöttem elmesélni, hogy a fürdés utáni buliban (ezt a gyerekek tartják majdnem minden nap: zene, tánc, röhögés) Flórát nem is láttam mászni, csak menni. Persze a nagy röhögésben, egymás ráncigálásában szinte méterenként fenékre pottyant, de már állt is fel, és ment tovább. Kíváncsi vagyok a holnapra, hogy vajon folytatja-e az új tudományát. Egyik ámulatomból a másikba estem, hogy egy délután alatt hogy sikerült eljutnia erre a szintre, közben meg könnyesre röhögtük magunkat a magánszámaikon. Egyszer majd felveszek egy ilyen bulit videóra, és talán arra is rájövök, hogy hogy linkeljem be nektek.

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én olyan hülye vagyok, elfelejtettem megköszönni az Ádám hófordulós köszöntéseit.
Úgyhogy most: nagyon szépen köszönjük, aranyosak vagytok.

Andi, nagy-nagy gratula Flórának. Akkor most izgis lesz, ha sétálni mentek. Biztos ketten 3 felé akarnak majd menni. Nem?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:jaj mááááááááááá tényleg milyen vagy!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsandi:nagy nagy gratula Flórának, olvastam délután is, csak reagálni nem volt időm a 2 törpicsektől!!!!! :wink:

Most elhatároztam, hogy többet nem hagyom magam anám által kiborítani, jól telezabáltam magam :oops: ...végülis szénhidrát nap van és már majdnem 1 hónapja nem láttam pékárút....de most ez kellett a kicsi lelkemenek, köszi a bíztató szavakat...én nem állítom, hogy jó anya lennék, de megpróbálok, azt hiszem ez a legtöbb amit megtehetek és igen már látom, hogy az én anyám mi mindent nem tett/tesz meg!!!!
Lepattanok erről a témáról, még csak annyit, hogy adjatok hálát az anyukátokért...mert én nagyon sokat vesztettem ,az tuti!!!!!
És mindjárt itt az anyák napja tessék jól megölelgetni-megpuszilgatni az édesjóanyukátokat...én nem fogom ezt tenni az hót ziher!!!!

Na pusszantás

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi, gratulálok Flórának ehhez a csúcsteljesítményhez! :) Látod, miylen ügyes? Na, meglátod, hogy az evéssel is pikk-pakk, egyik napról a másikra megváltoznak! :) Tényleg, szívesen megnézném a videókat! :)

Timi, jaj, milyen kis huncut Hanna baba! És tényleg szép a haja! :) Jó hullámos neki is! :)

Kriszat ma este kidőlt, a szó szoros értelmében. elmentünk egy gyors bevásárlásra, és amikor már 50 méterre voltunk otthonról, Kriszta csak eldőlt az ülésen. Hamar ébresztettem is, felmentünk, Ani vetkőztette-öltöztette én meg a tápszerét készítettem. A végét már 80%-ban álmában itta meg. :lol: :lol: :lol: Fürdésről szó sem lehetett. :roll: :roll: :roll:
MA vettem neki Milumil3-as tápszert, mert az, amit eddig ivott, 1 éves korig ajánlott. Én nem igazán szeretem ezeket az ízesített, sűrű cuccokat, de Krisztának csúszott, nem volt baj. Kb. ugyanilyen az íze a tápszernek, amikor beleteszek 2-3 kanál tejpépet is. És valamivel méis olcsóbb. Szóval, meglátom, hoyg maradunk-e ennél, de lehet, hoyg a tartalmazott vitaminok, ásványok szempontjából ez megfelelőbb már!

Na, emgyek én is, mert hulla vagyok. István meg focizni van. Képes volt este 10-től elmenni. Máskor meg 8-kor már ágyban volt. :roll: :roll: :roll: De nem bánom, mert jót tesz neki a sport! :P Eddig ő is azt az elvet vallotta, hyog sosem késő elkezdeni. Úgy látszik, nála eljött az ideje, mégis. :) :P :D :D :D

Jó éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!!! :D

Megjottem ill.jottunk.Nem mondtam mert utalnek panaszkodni emiatt,hiszen ha tetszik ha nem nekunk ez az eletformank ami sajnos ezzel a szep hivatassal jar. :cry: Denes vegre megint itthon van, :D ugyanis miutan hazajottunk masnap hajnalban mar mennie kellett Svajcba egy masik koncertre.De most vegre itthon van,es olyan jokat dumalunk,mint mindig.

Irtatok hogy milyen jo lenne utazni stb.Persze tudom hogy kivulrol ez nagyon szepnek tunik,de azert sokszor!nagyon nehez.Mert Denes sokkal tobbet utazik mint en es mai napig mindketten szenvedunk emiatt,marmint hogy kulon vagyunk.Timi helyzetet en ezerszazalekosan aterzem.Sokszor nem latunk am semmit azokbol a helyekbol ahol eppen vagyunk mert olyan feszitett probamenet van.Persze sokszor elmegyunk a legerdekesebb helyekre,ha van egy kis ido.De a legnehezebb a kulonlet.Persze lehet ez is izgalmas,hiszen alig varjuk hogy ismet egyutt legyunk,de sokszor annyira vagyom egy szep-nyugodt csaladi eletre.Jo sok-sok gyerekkel.Most is ahogy a repteren vartam Denest es lattam az egyik anyukat egy 1 ev koruli fiucskaval.Eppen a napokban tanulhatott meg jarni.Annyira elvezte a 2 labon jarast,mindenki Oket figyelte.Aztan megerkezett az apuka es eszembe jutottatok,mert tema volt ez nemregen hogy az apukak eloszor a gyerekeket pusziljak meg amikor hazaerkeznek.Pontosan ez tortent itt is.A kissrac szinte,, magaba habzsolta''a papaja arcat.
Aztan arra gondolok hogy nekunk ez miert nem sikerult konnyebben,miert kell ezt a kint vegigcsinalni???Persze pontosan erzem a valaszt,es azt sem tudhatom hogy ennek a kisfiunak az edesanyja miken mehetett keresztul.Ugy ertem az ember hajlamos csak a felszinet latni a dolgoknak...

De a kepek gyonyoruek Timi!!!! :D
Mikor koltoztok?Vannak mar konkretumok?

Andi!!!
Annyira jo volt olvasni ezeket az esti ,,bulikat'',nagy elet lehet Nalatok! :D

Julcsi!!!
Rakjal fol legy szi kepeket!!!!Biztosan vannak ujjabbak,engem erdekelne a ,,sztriptiz ''kiralyno is. :D

Zsu nagyon eltuntel!!!Mi van Veletek?

Marti!!Nehogy mar feladd a fogyozast!!!Ez nem a Te formad!!!En beszelek amikor ujjabban csoki fuggo lettem,pedig a borom utalja,mindig pattanasos leszek tole.Mostanaban jobb volt a helyzet,ezert aztan alaposan telezabaltam magam.Az eredmeny maris lathato :shock: Mindegy,jol esett.

Tobbiekre is sok-sok szeretet gondolat,most megyek aludni,mert kipurcantam.Puszi,Jo ejt:Iza
rillisz
 
 


Iza drága:én nem állítottam, hogy feladom!!!!! :shock: :shock: :shock: Csak kicsit bűnöztem, de ma úgyis gyümi nap lesz, szóval egálban leszek!!!! :wink:
Elhiszem, hogy nagyon rossz Dénes nélkül, most is hát majd még akkor, ha már nem csak kettesben lesztek!!!!! :? De gondolom meg lehet oldani, hogy egy darabig ne menjen nagyon messzire!!!! :roll: Vagy sehova!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, én nem is értettem úgy, hogy feladnád! Amikor ilyen jó eredményeket érsz el, kár is lenne! :) Csak kitartás! Én ma már megettem két szelet sütit! :oops: :oops: :oops:

Hát, igen, Iza, valahoyg úgy van, ahoyg mondod: nem lehet tudni, hogy ki milyen áron vagy erőfeszítések útján jut el egy bizonyos szintre, ami mindenféle szempontból megfelelő a családnak. Hidd el, bár ezt úgyis tudod, meg kell tanulni családdá válni. Mert család vagy, míg ketten vagytok is, de igazából a gyerekkel-gyerekekkel válsz azzá. Mint ahogyan szó volt múltkoriban róla, hogy meg kell tanulni élni azzal, hoyg a gyerek kapja az első puszit, róla érdeklődnek először, hamarabb ő lakik jól, aztán a szülő, akkor alszol, amikor engedi, akkor mész valahová, amikor ő engedi, ez mind-mind tanulást, gyakorlást igényel. Most már mondhatom, így az első év végére, hogy eljutottunk oda, hogy másképp már el sem tudjuk képzelni az életünket. És már nem is emlékszem, milyen volt előtte. Mintha mindig is így lett volna. Tudod, mint amikor felépül egy hát, és egy idő után márnem emlékszel, milyen volt előtte a táj, annyira megszoktad.
És tudom azt, hoyg majd a kétgyerekességet is meg kell tanulnunk, de bízom abban, hogy amikor az a baba is egyéves lesz, már csak mosolyogva tekintek vissza a kezdeti nehezebb időszakra! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?