Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Heni!
A szoktam az egyszer voltKép
Csak úgy érzésre. Hogy önthető legyen, de ne túl folyós, mert akkor eláztatja. Ha jól emlékszem, egy zacsi tejszínt használtam el a kettőhöz. a vanília sűrűbb, a csoki hígabb. Már ha a vanília megy bele, a csoki rá.

BenceKép

Beu
beu
 
 


Beu!

KösziKép
heni1979
 
 


Sziasztok,
Tegnap 1/2 11-kor felébredt a lány, így 3/4 11 után már várhattunk a sorunkra. Kb. 12-ig kellett várni. Sok gyerek most megy oviba, bölcsibe és kell nekik igazolás.
Doki mellett most a védőnőnk volt. Megint felbosszantott, nem is kicsit!Kép Nagyon sajnálom, hogy védőnőt nem lehet választani.Kép
Roni megkapta az oltást (Menjugate III), csak a szúráskor sírt, láza sem lett, csak kis hőemelkedése este.
Mázsálás eredménye: 6800 g.

Myssnia,
Remélem Szilárd már beadta a derekát és hajlandó enni. Drukk azért megy!
Szilárd édi, mint mindig. Minden ilyen jellegű cikkhez betehetnék!Kép

Leszter,
Szupi, hogy a csípőszűrésen minden OK.Kép
Hát igen, egy anyukának mindig jól esik, ha megdicsérik a szeme fényétKép

Beu,
Tegnap én is kiakadtam a védőnőnkre. Eddig sem voltam elragadtatva tőle, de amit most művelt...Kép

Pildi,
Biztosan szomjaztatod, azért iszik a medencébőlKép Egyébként hogy van Ancsi?

Heppi,
KéptárKép Édes manó! Ügyes vagy. Én is tervezem...

Norka,
Nálunk is fúrnak egész nap. Közben kiderült, hogy a IX-en már befejezték, most a VI. emeleten folyik felújítás.Kép Sose lesz már vége....

Manó,
Hát igen, a kiscsirkék fontosak.Kép Ismerős. Faterom (anyu 2. férje) még nem volt nálunk mióta Roni megszületett.

Franyó,
Szép szék. A tulajdonosa meg még szebbKép

Virág,
Levi tudja, hogy az anyóssal nem tehet meg mindent, mert aztán az anyukája hallgathatja... Szóval csak okos gyerekKép

Kiszuny,
Ez az ő szégyenük, ha ennyit nem tudnak. Ne is törődj velük! Ronit is többször nézik fiúnak (pl. piacon nénikék). Eleinte zavart, de most már rájuk hagyom. Én - és többiek is itt - tudom, ha ez vigasztal.Kép

Momo,
Többen is hiányoltunk.
Miket fecseg az a kis tündér Timi?
Írd meg ha lehet gratulálniKép

Psandi, Mariann,
Gratula a 4 hóhoz!Kép

Mariann,
Roni is sötétbarna hajjal született, most vöröses (gesztenye). Hajhullás (oldalt, szerintem ahogy forgatja a buksiját) kb. 1 hónapja kezdődött, de csak módjával és már be is fejeződött.

Ellimami,
Tényleg szépen fejlődhet Kevin, ha a doki néni is azt mondja. Kihez jártok?

Gombóc,
Gratula a 7 hóhoz!Kép

Réka,
Baywatch-boyKépKép

Megnéztem a talis képeket. SzuperKép Jó látni ahogy fejlődnek a babócák. Az elejére is kérnénk feliratokat, please!

Heni,
Bence csak tartja a kapcsolatotKép

Megyek, mert hív az egyetlenem.

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Myssnia! Tipikus Szilárd-kép! Kép Nagyon cukorfalat. Hiányoznak a képei innen! Jó lenne, ha gyakrabban jönnél már.

Réka! Nagyon helyes Dani az úszónaciban!

Momó! Végre, hogy előkerültél!

Beu
beu
 
 


Kangi!!!!!!

Légy szíves gyere át a friss kismamákhoz!
Köszi!

Fruzsi
cinderella
 
 


Sziasztok lanyok!

Momo,
Vegre megkerultel!Kép Majd irj par "aranykopest" lecci, hogy miket mond Timi!Kép Biztos sok zoldseget mond meg, nagyon aranyos lehet.Kép
Csecsemohiany es terhessegi tunetek? Lesz itt meg apaivaszat!KépKépKép

Andi,
Nekunk meg a laba kozott folyik ki a kaki, ugyhogy a hetvegi bevasarlasnal szetnezek, es megprobalkozunk valami mas fajta pelussal a Pampers helyett. Tenyleg, hogy lehet az, hogy a most vett oriascsomagos Pampers maxi (mi mar ekkorat hasznalunkKép) legalabb 2-3 centivel nagyobb, mint a multkor vett, ami nem oriascsomagos??? Es az abrak is masok rajta.

Virag,
Engem is redekelnenek a bankos fejlemenyek. Sajnalom, hogy nem ajkar osszejonni, es drukk, hogy talaljatok egy engedekenyebb bankot!Kép

Mano,
En ugy tudom (bar meg bankoknal nem erdeklodtunk, csak utanajartunk a dolognak), hogy a vasarolni kivant ingatlan aranak 40%-a kell, hogy legyen az onero, es akkor a maradek 60%-ot megadjak. Csak persze a vasarolni kivant ingatlannak nem a vetelara a 100%, hanem a bank altal becsult forgalmi erteke... Ne ijesztgess, hogy nem igy van!!!

Myssnia,
Kitartas!Kép Azert ha igy elvezte a furdest Szilard, akkor csak nincs olyan rosszul, nem?Kép Jobbulast neki!Kép
Megneztem en is az origon.Kép

Gomboc,
Koszi a hitelinfot!Kép En is kupalodom folyamatosan. Bar most meg az illetek meg szerzodes meg foglalo meg ilyenek amikrol olvasok...
A vetelar felet adjak, vagy a bank altal becsult ertek felet? Nem ertem, en ugy tudtam, ahogy Manonak irtam...
Jovedelemmel kapcsolatban problema, ha a ferjem jelenlegi munkaviszonya nincs meg 1 eves?

Heni,
Tegnap meg nem erkezett meg, ma mar remelhetoleg igen.Kép Ki is nezek, hatha. Itt van!!!Kép Koszi szepen meg egyszer!Kép
Es mirol folyt a telefonos diskurzus?Kép

Sofka,
Engem is erdekelne majd az a telefonszam!!
Nem RES 55 karottaval a neve annak a tapszernek? Bar ez nem HA...

Elli,
Te onzo tejleadoKép, orulok, hogy ilyen szepen alakulgattok Kevinnel!Kép Latod, dokineni is segitokesz, es meg os is megmondta, hogy nem lesz itt semmi gond!Kép

Reka,
A Baywatch-ok mar csak ilyen jokepuek...Kép
Ez babauszihoz valo furdogatyo? Nekunk ilyen biciklisnadrag-szerueket kinaltak csak, ugyhogy mi olyat vettunk. De a tietek szebb!Kép

Maci_2,
mIt mondott a vedoneni?

Na ennyi, Petra megehezett. Udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter!

Hitel: Így van, csak nekünk azt mondta bankos nő, hogy durván úgy kell számolni, hogy a becsölt érték aza való érték 70-80%-a lesz, tehát így jött ki hogy 7 millióra max 5 millió kölcsönt adnak. Hacsak nincs valami plsu ingatlan fedezet, pl szülők háza vagy telek, de sajna nekünk ilyen nincs.Kép M egy 14 millós házat néztünk ki 7 millió önerővel és azt mondta a nő hoyg be se adjuk ha nem hozunk még ingatlan fedezetet. Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, de köztisztviselő barátnőm pl az egész lakást hitelből vette, 0-a önerővel, mert nekik lehetett. nem sajnálom tőle, csak nem értettem hogy nekik miért lehet? mondjuk ezt azóta meg is szüntették.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok csajszik,

jó volt talizni!!!Képcsak a kisebbség nem kellett volna...Kép

Franyó,
csodaszép az etetőszék, büszke tulajdonosa mégszebb, gratula!Kép
Anka ahogy felfele néz és mosolyog zabálni valóKép
Kiságyat matracot nem teszitek lejjebb, nehogy a végén kiugorjon egy fejessel...nálunk már a legalján van a lap, mert féltem, hogy baleset éri.

Miszike,
Beki nagyon hasonlít Rád, így képen még jobban látszik (most nézem a képtárat).
Kendő ügyben megkérhetnélek, hogy mérd le nekem a hosszát és a széltét, kiváncsi vagyok a méreteire. Én most egy 70*520ast készítek épp.
Alakodra szerintem egy szava sem lehet a párodnak, igazán csini vagy, az enyém örülne, ha 63kg lennék, pedig én 159cm vagyok csakKép(na de 83kgKép)

Gombóc,
gratula Zsombinak a 7 hóhoz!Kép
Sajnálom, hogy végül még sem jöttetek a talira, fránya hitelüi.Kép
hozzátápi:szerintem nem érdemes sokáig húzni a dolgot a gyümipépekkel, mert lehet, hogy előbb bejön a gyereknél a főzi(burgonya,hús, stb.), mint a zöldség/gyümölcs. Ezek a húsos kajcsik is teljesen pépesek, sőt direkt megnéztem Neked, hogy ez a Kecskeméti almapüré csirkével, ami bejött Bencének 70%ban alma és csak 20%ban csirke. Azóta próbáltam nála megint az alma+őszibarit, de pfuj nem kellKép. szóval válogatósak ezek a törpék, mindegyiknek más a nyami. Majd csak lesz vmi Zsombinak is, ami a "fogára" valóKép

Zulu,
köszi a zacskót még egyszer, viszont találtam benne egy cipő számlát+hozzá a fizetési bankkártya bizonylatot. Mi legyen vele? Feladjam postán vagy biztonságosabb, ha a legközelebbi talira viszem?
Maca csuda édes, kis éhenkórászKép, Malac pedig igazi örökmozgó, nem csoda, hogy ilyen csini vagy, bizti van mozognivalód mellettük.Kép

Réka,
jók a képek a tárban! köszi
Dani pedig milyen hajas babaKép, irigylem a hajkoronáját. Fürdőgatya is szupi, Baywatch BoyKépKépKép

Momo,
de jó, hogy megkerültél.Kép
Miket beszél a druszám? jegyzeteled?
Alvás: tegnap volt a 3.sírva elalvós éjszakánk, szerencsére egyre rövidül az idő(35/28/20perc), amíg nem tart ennél tovább a sírás, addig bírom. Remélem hamarosan azért elhagyjuk ezt a részét az estének. Egyébként mióta így alszik el, csak egyszer ébred éjjel, akkor is csak épp hogy eszik és már alszik is vissza.Kép

Sofka,
örülök, hogy megismertelek, kár, hogy olyan messze voltunk egymástól és nem igazán tudtunk beszélni, de majd legközelebb. csemeték nagyon helyesek, gratula!Kép

Csucsuka,
végre találkoztunk, örülök, hogy megismertelek. Zsófi igazi hercegnő az emeletes kocsijában, Danó pedig nagyon kis udvarias és ahogy tolta a babakocsit, igazi mintagyerek.Kép

Igaz még nem írtam mindenkinek, bocsi érte, de gyorsan elküldöm inkább mielőtt felkel egyszülöttem, aztán ha még lesz időm visszaolvasok.
Szép napot Mindenkinek, pusza
Timici
timici
 
 


mert valahogy úgy van ám, hogy az önerőt nézik, nem kifejezetten azt hogy mit veszel belőle. Lagalábbis az OTP-nél, viszont az OTP -t nem érdekli annyira a jövedelem. Mert hogy a Gyed nem jövedelem pl.
Mi még azt hsizem a K@H mega földhitel bankot kédeztük annak idején, és ott is azt mondták hogy 7 millióra max 5 millió "jár". De lehet hogy cvsak mi nem találtuka kiskapukat.Kép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Leszter,
ahogy MAno is irta, es en is ugyanezt irtam korabban. Akar a 100%-ot is megadjak hitelbe, de ahhoz tovabbi ingatlan kell fedezetnek...(pl. szulok rozsadombi haza Kép)

Mano, melyik bank volt? Mert sok banknal megadjak a vetelar 50%-at hitelbe (most mindegy, hogy azt mondjak, hogy a hitelbiztositasi ertek 70%-a, vagy a vetelar 50%-a, mert gyakorlatilag ez egy es ugyanaz), es akkor csak a megvasarolni kivant ingatlant terhelik!
Mi is ezt csinaljuk a Budapest Banknal! Kép
G.
gombóc
 
 


Franyó,
jók a képek a tárban, kösziKép

milyen jó, hogy elküldtem az előzőt, gyerek már fel is keltKépKép
Timici
timici
 
 


Gombóc!

OTP, Kand H, jelzálog és Hitelban, mind ezt mondta. a többi banknál meg a jövedelmünkkel volt baj, mert a Gyed nem számít, nem fogadják el a férjem fizuja meg nem elégKép
Meg aza az igazság hogy aztáán belegondoltam az 5 milkónak is havi olyna 35-40 körül lett volna a törlesztője, ha jól emlékszem, hát ezt fizetni vissaz gyed alatt sőt autána sem semmi, hát ha még ennél többet veszümnk fel hiteleb,akkor szerintem enm is tudnánk fizetni. ráadásul még kb 2 évig fiezetk havi 25 ezret személyi kölcsön, szóval nekünk most addiga míg az le nem elik nagyon nem menne. De közebn meg belépünk az Eu-ba és ki tudja mi lesz, féelk hogy akkor meg végképp nem tudunk majd mozdulni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hali Lányok,

MOMO!!!!
Végre valaki, aki nem veti meg a velem való találkozást Kép OKÉ, gyerünk talizni. Ha gondolod, megírom magánban a mobilszámomat, egyébként az állomásnál lévő gyógyszertár felett lakunk.... Léccilécci, talizzunk vmikor!!!!

Franyó,
Etetőszék nagyon szupi, irigy-irigy...

Virga,
Elküldtem neked az axelero-s címre a recepteket, de visszajött Kép. Megkérnék valakit, hogy küldje át Virgának is, kösziköszi Kép

Magdi,
Mél ment a receptekkel...

Réka,
Bícsboj nagyon édes, büszke lehecc rá Kép

Lányok,
Van egy rossz hírem Kép Sajnos a heppi és családja album hamarosan meg fog szűnni. Apa ugyanis elég pipa lett, amikor elkészültem vele, mert volt benne egy csomó nagy felbontású kép, amit ugye lehet kérni fotóként bárkinek. Mivel ő a reklámszakmában dolgozik, eléggé kiakadt, hogy márpedig Ő a lányát nem akarja pl karácsonykor egy naptárban viszontlátni a beleegyezése nélkül. Mert hát azokat ugye bárki kérheti. Szóval csak azért mondom, hogy ezekre esetleg ti is vigyázzatok (ha gondoljátok), hogy csak olyan méretű képeket tegyetek fel, ami, ha megjelenik a képtárban, akkor alatta ne legyen ott a kipipálható kis négyzet. Pl mint a miénken, így senki nem fog rendelni belőle, viszont mégiscsak kint vagytok a képtárban.

Viszont jó hír, hogy ezzel elértem, hogy a weblapunkat bővíteni fogjuk, és ott kint lesz Orsi összes képe, feliratozva meg minden extrákkal. Ha kész, a profilomban is megadom az elérhetőséget. (Kb jövő hét eleje Kép )

Na, megyek, mert hamarosan indulnom kell a fodrászhoz Kép Végreeeeeee

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
nehogy már ezért megszüntesd!!! Nagyon eccerű: bejelszavazzuk az egészet, és csak az tudja megnézni, aki ismeri a jelszót. A nyomtatható pipát meg levesszük mindről. Jó?

SZÓVAL LÁNYOK, FIGYELEM!
A képtárat megcsinálom úgy, hogy nézegetni is csak jelszóval lehet, azzal a jelszóval, amit Csucsuka küldött körbe, amivel az adminisztráció is műxik. Kéretik NEM BEÍRNI ide a topikba, csak magánba, mail-ben küldözgetni, jó????

Pussz
Franyó
franyo
 
 


ÚJABB FIGYELEM,
küldök kör-mailt mindjárt, mert nem fogadta el az eddigi felhasználónevet, mert több volt, mint 8 karakter, szóval picit más lett, de mindjárt írom mindenkinek!!!!!!!!!!!!

F.
franyo
 
 


Ennek örülök, de egyébként már félig készen van a weblapunk is. Hétfőre az is tuti működni fog.

Franyó,
A nyomtatható pipát hogy fogom tudni leszedni?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Mariann
gratula a kis vörös Marcinak a 4 hóhoz Kép

Elli
tejtesó Kép rendi dokinéni szintén Kép

Gombóc
7 hóhoz gratula Kép

Heppi
megnéztem az albumot! teccik KépKép

Maci 2
mit csinált a védőnő, hogy így felbosszantott? beszólt?

Réka
nagyon édi a kis fürdőrucis Dani, már olyan nagyfiú Kép

Leszter
tegnap én is vettem már maxi pelust, bár még csak 6630 Dani, az meg 7 kg-tól van, de hátha ez volt a baj.
Pampers nem lehet, hogy az az előző széria volt, és azért más? Mert asszem csak pár hónapja van ez az új mintájuk MOndjuk azt nem tom, a méret mért nem stimmel?

Nem irigylem a hitelfelvevőket. Tudom mennyi utánajárás kell hozzá meg türelem. Szerencsére mi már túl vagyunk rajta, és már "csak" 8 évig pengetjük a havi 55 rugót. (pedig csak 3 millát vettünk fel, igaz akkor még 12,1% volt a kamat Kép)

Azt tudjátok, hogy az önkormányzattól is lehet igényelni valamicskét, amit nem kell visszafizetni? (persze csak ha fiatal házas első lakás...)

Este 5-6 körül indulunk Győrbe, addig még talán jelentkezem, ha nem akkor mindenkinek jó hétvégét, oszt majd hétfőn jövök Kép

Andi
psandi
 
 


Heppi,
hát nagyon egyszerűen, az adminisztrációban. De én most már megcsináltam az összesnél, küldeném is a jelszót mindenkinek, de az a hülye freemail nem enged be, és ott van tárolva a Csucsuka-féle e-mail cím-listám... Bocsi, de amint sikerül, küldöm mindenkinek!!!

F.
franyo
 
 


Franyó
tök jó ötlet Kép

Andi
psandi
 
 


Küldtem a jelszavas mailt, szóljon, aki nem kapott!!!

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Lécci,
majd írjon valaki, aki megkapta, kipróbálta, hogy műxik-e!

F.
franyo
 
 


Franyó

mail jött 2x is Kép
és kipróbáltam, műxik KépKép
ügyi vagy

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Képtár jelszózással egyetértek, ebben a fránya mai világban.

Maci_2: tudod, Ancsi nem kap tejcin kivül mást, igy ha vizhez akar jutni, a fürdővizek maradnak. Itthon a kádban is bele szokott inni, különösen fürdetőkrémmel együtt szereti Kép. Egyébként úgy tűnik, nem lett semmi baja, semmi nem látszik rajta és olyan, mint máskor. Kis kétfogú, anyás, csibész, mostanában félve az idegenektől sőt a nagyiktól is, forogni lusta, de ha meginditom és eszébe jut,a kkor hasra fordul, és ha már ott van, akkor kutyázik egy sort. Tegnap ezzel 2 métert haladt - hátrafele Kép.

Leszter: szerintem is az már a Total Care vagy minevű. Én a nagytalin vettem észre, hogy az ott levő Pampers nem olyan volt, mint ami nekem itthon volt (azonos méretben). Mikor kezdtétek a maxizást? Pampersből még valahogy ránkjön a midi, de a többiből már egyre inkább úgy érzem, hogy tkp kicsi, Pampersben is alig fér el (súlyunkat nem tduom, jövő héten mérünk, de 3 hete volt 7,3) Szóval vacilálok én is, hogy már maxit veszek, ha elfogy az utolsó midi (van vagy 20 db a csomagban, szóval napok kérdése), csak olyan fura nekem, hogy még csak 4,5 hónapos és már a maxi kelljen. Két hete jött a termékminta a midivel. (ti is kaptatok 4 hósan? Jó volt még rátok????)

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Bocsi Kép,
akkor mindenkinek kétszer ment Kép!!

F.
franyo
 
 


Franyó,
nekem nem jött mailKép
Timici
timici
 
 


Franyó,

Nekem sem jött mail Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

CSak olvasó üzemmódban müxöm. nincs időm szinte semmire, ráadásul apája is elutazott és csak holnap jön haza. Mindenkit puszilok, este próbálok jönni, ha a zsarnokom engedi Kép

Franyo
Nekem se jött mail Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nekem se Kép Kép, a freemail-esek még várhatnak... az én freemail-címemre is elküldtem, és még oda se érkezett meg... reméljük, azért hamarosan!

F.
franyo
 
 


Köszi Franyo, megjött a mail. Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Kiszuny,
rácsvédő alatt azt a párnaszerűséget érted, ami a rácsra van kötözve? Mert ha igen, akkor én nem tennék rá, ha, ahogy írod, a másik három oldala tömör az ágynak, akkor legalább egy oldalon kilásson Kincső, ill. ti is őt... Kobakbeverés Kép, de lesz még ilyen bőven.
Kúp: Annának volt, hogy egyáltalán nem hatott, volt, hogy kb. fél óra múlva jött a kaki, szóval próbáld meg, aztán kiderül. Kép

Heni,
Bence és a telefon Kép!!! És mit szólt Kangi?

Maci 2,
mivel húzott fel ennyire a védőnőd? Én is másikat szeretnék választani, ha lehetne, mert a miénk ugyan nem szokott felidegesíteni, de mást se... össz. egyszer volt kint nálunk, és semmi hasznosat nem mondott soha. És állandóan beteg, vagy szabin van.

Leszter,
ez itt nem a reklám helye, de talán próbáld ki a Liberót, szerintem elég jó.

Timici,
már egy hete mondja Apája, hogy na most már tényleg lejjebb rakjuk, aztán mindig elfelejtjük, de ma ezzel fogadom majd, csak érjen haza! Kép (Képzeld, Anka már félórája egyedül játszik a járókájában, mi történhetett??? Ja és: az előbb még a járóka egyik sarkában volt, most meg már a szembelévő sarokban, szerintem kapaszkodva körbesétálta a járókát Kép! Most meg lecsüccsent, hát el vagyok olvadva KépKépKép)

Heppi,
te szeeeegééény, fodrászhoz KELL menned??? De sajnálunk... KépKépKép!!!

PIldi,
nem biztos, hogy a pelenkagyártók rontják el a dolgot KépKépKép! Az én lányomra bezzeg jók a pelusok! Na ja, aki 4,5 hónaposan 7,3 kiló... KépKépKép!

Ellimami, Andy78,
ti kaptatok mailt? Mert a ti címetekről hibaüzi jött vissza!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Franyó,
én is megkaptam, köszi.Kép
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

mail nekei is megjött 2x, köszönöm FranyóKép

Pelenka: Emmamost maxi+-t hord, mondtam is anyukámnak épp hogy ennél már csak egy nagyobb van, a junior, és még 10,5 hónapos, nem tudom mit fog hordani ha mondjuk 2 évesen nem lesz még szobatiszta.Kép
Amúgy mi a midit és a maxit is elég sokáig hordtuk. Viszont a minit alaig valameddig.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Jelentem, kakiteren sikerrel jartunk, most mentettem ki belole a leanyzot Kép
Franyo, en ugy gondoltam, hogy csak az agy tomor oldalaira tennek valami puhat, a racs pedig szabadon maradna.
Eszembe jutott, hogy lattam valahol egy belvarosi boltban pachworkos falvedoket, de mar fogalmam sincs, hogy hol. Nincs valami otletetek, hol lehet ilyesmiket venni?
Mit kell tennem, hogy en is megkapjam a jelszot a keptarhoz es, hogy bekeruljek a tablazatba?
Vedono: az enyem is fel tud huzni rendesen. Mikor Kincso szuletese utan kijott, azt mondta, hogy "Huuu, mekkora hasa maradt, neki kene allni tornaszni!!" Hat eppen ez hianyzott az amugy is zaklatott lelkemnekKép Harom hete, mikor eltoltottuk a 4 honapot, azt mondta, hogy mar ideje elkezdeni a hozzataplalast, mert Kincsonek "mar ugyis mindegy", hiszen nem tiszta anyatejes baba. Igy mondta szoszerint Kép Sajnos nincs szabad vedonovalasztas Kép
Pussz mindenkinek,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Gombóc! Hát nem kimaradt tegnap! Boldog 7 hónaposságot Zsombinak! És gratulálok a forgolódáshoz!

Orsoly! Jó pihizést nektek! Aztán majd megyünk a Mammutba. (Tudom, hogy egy m-mel kell írni, de az üzletközpont térképes füzetén kettővel írták. Én vagyok hülye vagy a név tényleg két m-mes?)

Kiszuny! Sikerült a kakicsalogatás? Látom már!Kép

Heni! Milyen lett a profiterol? Lehet, hogy a hétvégén én is csinálok, megkívántam.

Maci! Szép nagylány Roni! Mit csinált a védőnő?

Mariann! Néha én is felfedezek valami vöröses árnyalatot Lőrincben. Nálunk is emlegetjük néha a postást. Ez a fránya postás tudhat valamit.Kép

Leszter! Mi most váltottunk Pampers maxira, és óriáscsomagost vettünk. Én kicsinek találom. Nem Lőrincre kicsi (bár mintha szorítaná a lábát), de ahhoz képest, hogy eggyel nagyobb méret, alig tűnik fel. Kérünk fotót a biciklisgatyós Petrusról is!

Manó! Megszüntették a köztisztviselős kedvezményt a hitelnél? Biztos? Ez elég nagy baj! Bár tudom, hogy igazságtalanság, de voltak vele terveim. Kép

Timici! Még egy kendőt csinálsz? A kisebbséggel csak az volt a baj, hogy folyton figyelni kellett. De végül is nem kis gazemberek voltak, hanem csak kis érdeklődők. Szerintem aranyosak voltak. Legalábbis én nem hallottam tőlük semmi bántót. Már attól a kis csapattól, aki mellénk telepedett. Szemben azzal a másik társasággal, akik távolabb randalíroztak. Azok már nem voltak aranyosak.

Aki nem volt tegnap: volt egy kisfiú, aki többször rákérdezett, hogy ezek a gyerekek ikrek-e! Kép

Miszike! Tegnap alaposan megvizsgáltalak, és komolyan nem értem a férjedet.

Andi! Az önkormányzati hitel eltérhet az önkormányzatoknál. Nem biztos, hogy mindenütt van. Mit csináltok Győrben? Pihi? Ha igen, akkor érezzétek magatokat jól.

Franyó! Megjött a mail. Nincs valami ötleted, miért nem fogadja el a jelszót a tár adminisztráció. Mindjárt kipróbálom az újat is, az vajon rendben van-e.

Mariann! Boldog négyhónaposságot Marcinak! Nem semmi a torna! De jó lenne, ha tudnánk talizni, mikor itthon lesztek!

Andi! Daninak is!

Myssnia! Jobbulást Szilárdnak. SzegénykeKép

Virág! Momo! Anyaszívatás KépKép

Momo!Látom, nagy izgalom van. De lehet harmadikra összejön egy fiú, aki Buddha nyugalommal bír majd. Csak sztoikusan nézi, mit randalírozol a csajokkal. Néha majd eszik egy kicsit, aztán mosolyog tovább. Kép

Franyó! Még meg sem dicsértem a tegnapi fotókat pizsamás széktulajdonos Ankáról Naggggyon édes!

Beu
beu
 
 


Beu,
nekem elfogadja mindkettőt, nem tom, mi lehet a baj... az adminisztrációnál a régit kell beírni, az újat csak az albumok nézegetésénél, így próbáltad?

F.
franyo
 
 


FranyoKép

Mailt megkaptam.
Kangi írt egy SMS-t, hogy valószínüleg Bence felhívtaKép
Én meg kértem a bocsikatKép

BeuKép

Holnap csinálom a profiteroltKép

Heni
heni1979
 
 


Köszi lányok a kendővel kapcsolatos címeket. Igaz kicsit vacilálok még, hogy kendő legyen e vagy kenguru.
Ha esetleg kengurú címet is tudtok és véleményetek megosztanátok, hogy melyiket érdemes venni, azt megköszönném.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

PIldi,
Mar par hete biztos, hogy maxit hordunk, nem emlkeszem, hogy pontosan mikor kezdtuk. A midi mar vagta a combjat, a maxi viszont szerintem sokkal nagyobb, a mini es a midi kozott sokkal kisebb volt a kulonbseg. Koszi a Totalcare infot, ez lehetett az oka.Kép

Franyo,
Apa most ment a Coraba nagybevasarolni(Kép, de Kép is, mert egyedul vagyunk itthon, es valszeg egyedul is furdetek), kivancsi vagyok, milyen pelust hoz.Kép Liberot es Huggiest emlietettem neki.Kép

Kiszuny,
Vedono beszolasai nagyon durvak... Hogy mondhat ilyet???

Beu,
Most teljesen elbizonytalanodtam a pelusmeretekben... En ugy emlekeztem, hogy a midi es a maxi kozott nagy kulonbseg volt, a mini es a midi kozott pedig kicsi. Vagy megsem?Kép
Az OTP Bank oldalan szerintem meg volt meg szo a koztisztviseloi kedvezmenyrol, jelen idoben. Igen:
https://www.otpbank.hu/otpportal2000/online/A0105000008.html?sid=ALOGJ5VH2JZZ968 209AH

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Kiszuny,
mail ment! Kép

F.
franyo
 
 


Franyó,

én is megkaptam a mailt 2x. Kép
köszike
a képeket még nem volt időm megnézni,de hiányosságomat pótolni fogom.
jó hétvégét mindenkinek csajok,ma sajnos lemaradtam a csevegésről. Kép
Viszont a Feneketlen tavi talis képeket láttam.Mindenki babája nagyon édes. KépMegígértem magamnak és ezúton nektek is igyekszem eljutni valamelyik elkövetkezendő talira. Kép

pusz mindenkinek
Évi + Petra (9hét+3nap)

tanulunk mászni
Kép

Kép
Évi24
 
 


PIldi! Szerintem szándékosan csinálják, hogy csökkentik a pelusok méretét. A nagyobb méretben mindig kevesebb van, uazon az áron. Gondolom, így jobb bótot csinálnak. Marcipán így öthónaposan 9 és fél kilót nyom, és maxiban nyomul. Meg kell mondanom, nagy rá kicsit, de a midi már határeset volt, és éjjel rendszeresen átázott. Nekünk jól bejön a dm házimárkája, Már csak azért is, mert odáig én is eljutok, a környékbewli többi boltban meg összevissza kapni pelust. (Egy-egy márkából egy méret, stb.)
Védőnőt sajnos valóban nem lehet választani. De ha elég határozottan lép fel az ember, legalább nem zaklatja havonta.
Franyo, Te valóságos varázsló vagy. Miket tudsz? Nemcsak fotózni, nemcsak feltölteni, de még jelszavakkal is bűvészkedel, csak érettünk. Már értem kitől örökölte Anka különleges képességeit.
Timici! Te aztán bírod a kiképzést a sírni hagyással. Nekem sosem jött be. Egyszer próbáltam, még Katánál. Úgy tíz hónapos lehetett. Olyan hisztériás rohamot kapott, hogy el is hányta magát. Hiába, ők az erősebbek. Majd legközelebb közelebb csücsülünk. Mekora a hordozókendő mérete? Szerinted IKEÁs indirából is meg lehetne csinálni? Mert az tutira erős...
sofka
sofka
 
 


Franyó,
valszeg az volt a baj, hogy tele lett a tárhelyem, mostürítem, kaptam néhány fotót a barinőmtől.
Biztos ami tuti, most az 1x lszi küldd a mailt a párom címére: dosap@freemail.hu , amúgy jó az enyém, ritkán van ilyen baleset...Kép

Megpróbálok visszaolvasni, sokat írtatok...Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Mire mindent letöltöttem eluntam a netezést...Kép
Majdholnap.Kép
Jó éjt,
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Mindig csak az uccsó oldalt tudom elolvasni, ennyira fussa nekem most idöben. Láttam, múltkor kielemeztétek a zöld kakit, hát amikor végre nálunk is lett valami(2x hömérö segitségével), biza az is zöld volt, de normális állagú. Azóta kapott valami cseppeket és már 3x magától trottyantott jó nagyokat Ádám.

Kezd herótom lenni a dokikból, az elmúlt 3 hétben vagy 20-at láttam már...Most a legutóbbi lázasságom után egy Szoptatási Klinikára küldtek el,mert állitólag a szopival lehet gond, hogy lázasodom. (szerencsére hétfö óta nincs láz). Nos ott egy csudaokos spéci szopi dokinéni foglalkozott velünk, kicsit kiakadtam. Egy hete 3650 g volt, most 3840 és azt mondta nem eleget hizik...Mindkét ciciböl kell etetnem egyszerre, plusz napi 200-300 mili kifejt anyatejet adjak. Na ja, ha mindig kiszivja ami van, hogyan pumpáljak ennyit ki??? Szerencsére van lefagyizva, azokat éljük fel. Nos, ez a találka kedden volt, mára megint visszahivtak, mai mérleg 3880. Azt mondja, hogy keveset hizik a baba, és most meg már a kifejt anyatejbe tápszert kell tennem, hogy növeljük a kalóriát...ÉS az egész macera az én lázasságom miatt indult, hogy annak mi oka van...
Lányok, létezik 4 héttel szülés után menizni? Nekem valami piros jön , nem annyi mint egy mensi, de már régesrégen nem volt semmi, erre ma mit látok a betéten..Ez tud bekavarni a tejcsibe, mert mintha kicsit kevesebb is lenne. Vagy csak amiatt nem tud elég termelödni, hogy 3 óránként mind a kettö tök üresre van szopva...
Na, ennyit mára belölem, jó hétvégét nektek!!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Barbi,
Szerintem ne aggodj a hizas miatt, teljesen rendben van! Es kulonben is, szerintem az is jo eredmeny, hogy ennyi betegeskedes utan/ellenere igenis van tejed, es igenis kitartoan szoptatsz! Mit varnak egy hosszu idon keresztul lazas, beteg anyatol, hogy rogton literszamra fogja termelni a tejet?! Szerintem ha igy, ezek utan is ilyen jol gyarapodik a babod, akkor ha meggyogyulsz, gurulni fog!Kép
Drukkolok, hogy tenyleg, teljesen meggyogyulj!Kép
A pirossag szerintem lehet meg a gyermekagyi cucc is. Nekem is ugy volt, hogy eleinte tobb napnyi kihagyas utan is vissza-visszatert, aztan egyszer csak nem.
Udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter, Psandi, Franyó, Beu,
Védőnőről inkább mailben írtam.

Manó,
Sajnos ilyenek a bankok, 2 éve nyáron nagyon el akartunk költözni kertes házba. De nem lévén csak egy panel lakásunk (mint össz önerő) le kellett mondjunk róla.Kép Drukk, hogy nektek sikerüljön valami kiskaput találni!

Psandi,
Korábbi lakáshitel kiváltására nem lehet felvenni kedvező kamatozásút? Nem mindegy mennyi kamatot fizettek. Nem tudom, csak kérdezem, hátha...

Franyó,
Köszi, mailt megkaptamKép Jelszó jó ötlet!
Körbe jár a kislánykádKép

Pildi,
Roni is hátrafele "halad", de nem kutyázik. Csak hasonfekve kinyomja magát a kezeivel és megfeszíti a testét, így hátrébb csúszik pár centit.
Mi nem kaptunk termékmintát.
A múlt héten tértünk át maxi pelusra. Elfogyott a midi és maxi volt itthonKép

Évi,
Mászós képKép

Barbi,
Ne add fel! Urszilának vannak összegyűjtve tejszaporító praktikái, kérd el tőle a mailt.

Ma este megnéztük videón a Taxi3-at. Még pocakosan szerettem volna, de be kellett feküdnöm.

Lányok!
Meddig kell büfiztetni a csemetéket? Amíg tejet kap? Csak azért, mert Roni mindig ficánkol, ki akar mászni a kezemből és hát egyre nehezebb is...

Maci_2
maci_2
 
 


Bocsi, most nincs idom se olvasni es igazan irni se. Kép
De ma megkerdeztem a jobaratunkat a Budapest Banknal, nem vallalna-e el, hogy valaszol a kerdesekre, ill. felvilagositast nyujt a hitelt felvenni szandekozoknak. Azt mondta, szivesen segit telefonon keresztul, ugyhogy akinek kell segitseg, az irjon mail-t nekem, es akkor elkuldom a nevet, telcsiszamat. Meg valami, se nekem, se neki nincs ebbol anyagi haszna, es kenopenzre sincs szukseg. Kép Pusztan nagyon rendi a fiu...KépKép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Sofka!
Bocsi, de csak most olvasom az írásodat (le vagyok maradva Kép), mint már láttad, nem tudtunk eljutni a talira.

Norka!
Gratula Apának. Az én párom már 4 és fél hónapja nem gyujtott rá és én is nagyon büszke vagyok. Kép

Momo!
Nekünk is olyan etetőszékünk van mint Franyónak és Miki a több mint 2 és fél évével(11 és fél kg)
ragyogóan elfér benne és nagyon szereti. Mi az Örs vezér téren vettük egy kis boltban 5990,-ért.

Heppi!
Köszi, megkaptam a recepteket.

Franyó!
Én is 2x kaptam meg, pedig freemail-es vagyok. Kép

Pelenka: Miki még mindig maxit hord, pedig már elmúlt 2,5 éves. Kép

Köztisztviselői kedvezmény: én úgy tudom, hogy nem szüntették meg csak korlátozták, mert sokan több lakást is vettek kedvezménnyel és most már csak egy kéglire adják.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Köszi Leszter a biztatást, igaziból még nem pánikoltam be,mert már tudom hogyan kell ezeket az itteni okos orvosokat kezelni.Bár az általa ajánlott tápszer az anyatejcsibe nem jött be, az elsö adagot sugárban kihányta a baba 2 és fél órával evés után, abszolut emésztetlenül. Valszeg nem jó arányban raktam bele a tápszert, de a franc azt a mérö kanalat, nincs benne semmi jelzés mennyi is az annyi...Kép
Hát bizony nem semmi amin átmentünk én is és rajtam keresztül a babó, igazán becsülöm érte, hogy ennyi keveredés után még tudja,hogyan kell a ciciböl szopni, hogyan kell üvegböl enni, és még a saját ujjacskáját is tudja hogyan kell szopizni.
Urszila, megdobnál a leirásoddal, vagy valaki akinek megvan???Köszi elöre isKép
Piros cucc van még , nem bánnám ha ez még nem mensi lenne.

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?