Új privát üzeneted érkezett!

Ibolya!

Köszi az infot a villáról, de nem találtam képeket, ami a szállodát bemutatta volna. Vagy csak én voltam béna?

Mindenképpen olyan szállást szeretnék, amiben van fedett meleg vizes fürdő. Ugyanis ha esik az eső, mit a fenét csinálok több napig a gyerekekkel? Ismerek olyan wellnes szállót is, ami marha jó, de bent csak hideg vizes úszómedencéjük van. Azt pedig ekkora gyerekekkel nem kockáztatom meg. A wellnes leírássuk sem tért ki erre.

Felnőtt kajával én is így csinálom. Megetetem a babakaját, majd ha kér a miénkből, akkor kaphat. Pl. ebédelt, majd elmentünk a dokihoz. Utána Lidl, ott még megevett egyedül egy fél kiflit. Hazaérve mi is ettünk, a levesből kunyizott egy kis zöldséget. A fasirt és krumplipüré tök jó ötlet, ki is próbálom.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit-a wellnes-szolgáltatást-nézd,ott irja:A külső medence babapancsolóval egészül ki, a belső medence vízmélysége és buzgárai szintén a kicsik szórakozási igényét elégítik ki.Az oldalfülön vannak képek,én is azokat néztem .De ha meg jó idő van a szálloda közvetlen a parton van igy csak ki kell sétálni és egyből lehet fürdeni is a balcsiba-saját stégjük is van,de ott van közvetlen mellette a szabad strand is.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nekem se működött délelőtt a babanet.

Márti: hatalmas gratula Zsombinak a járáshoz!!!! Nagyon-nagyon irigy vagyok, már én is úgy várom, hogy elinduljon. Szandi nagyon óvatos, minden mozdulatát megfontolja.

Andi, Ibolya: nagyon jók a képek! Andi nagyon csinik a gyerkőcök a farmer szerkóban.
Engem most felvidítana a hóesés, én imádom. :lol:

Edith: boldog születésnapot a húgodnak!

Timi: Hannának boldog hófordulót! Remélem, mihamarabb kigyógyul ebből a betegségből. Nagyon rossz lehet, hogy nem tudjátok, mitől van.

Engem is megvisel ez a front. Világvége hangulatom van. Semmi se jó, pedig szegény Ferkó már mindent kitalált, hogy felvidítson.
Napok óta vágyom vissza dolgozni, most éjjel azt álmodtam, hogy nem vesznek vissza. Gyorsan fel is hívtam őket reggel, hogy mi a helyzet.
Megnyugtattak, hogy már nagyon várnak.

Teszek egy pár képet:

Kép dvd pakolás

Kép

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

 
 

Ibolya:milyen kövérségről beszélsz??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: Ne nevettess!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jók a képek nagyon!!!!!

Tegnap is meg ma is lementem a gyerekekkel, az egy dolog, hogy tegnap tök hideg volt , ma meg szinte kellemes volt a levegő!!!De a legnagyobb sarat tutira megtalálták, ketten 3 felé mentek!!!! :shock: A Zsombi volt a nagyobb rebellis, ő tutira mindíg a másik irányt preferálta volna!!!!! :shock: :shock: Kifárasztottak teljesen!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:gyönyörű szemei vannak a Szandinak!!!! :lol:
Ádámmal összekéne ereszteni őket, tutira szétválogatnák a dvd-ket, betűrendbe tennék!!!! :wink: :lol:

Zsandi:édesek a "törpék" nagyon, mintha már nem is 1 évesek lennének!!!!Nagyon kis vagesz a szerójuk!!!!Te meg csuda jól nézel ki!!!! :wink:
Ha én raknék fel képet tuti kipusztulna a topik!!!!Írni se mernétek többet....nem kockáztatok!!!!Mondjuk nagyon nem is készül rólam kép!!!! :roll: Nem is bánom!!! :lol: :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti-én is ugy voltam vele,hogy felteszem a képet magamról,max.kizártok a topicból.Rólam is alig készül 1-2 kép ,pont ez miatt.De erőt kéne vennem magamon,hogy mire 3 hónap múlva megyünk nyaralni,addig ledobjak magamról vagy 15 kilót. A barátnőmnek sikerült 3 hó alatt leadni.Most nagyon gyüjtöm a lelki erőt hozzá.
bibolya
 
 


Ibolya, Zsuzsi, tutik a képek!

Zsuzsi, mit is dolgoztál szülés előtt? Bocsi, de nem emlékszem... :oops:

Ibolya, neked csak 15-től kéne megszabadulnod. De jó neked. :oops: :lol: És én amúgy örülnék ha csak annyira lennék "kövér" amennyire te. Mert akkor én már elégedett lennék magammal.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok Lanyok!!! :D

De sajnalom hogy ilyen,, vilagvege ''hangulat van ebben az egyebkent napsugaras topicban.Sebaj kell ez a kis egyensuly,kulonben hogyan lehetne megerezni amikor minden olyan jo!!! :D

Martikam!!!

Oriasi hogy a Zsombi elindult!!!Tudom hogy sok nehezsegetek van,dehat ez olyan gyonyoru,biztosan hoz egy kis fenyt a felhok mogul!!! :D Irj csak batran barmi baj van,sirtunk mar mi is eleget ha eppen azt kellett.A kepekrol meg mar irtam maskor is hogy mennyire hianyollak,es majd a gyerekek hogy fognak evek mulva csodalkozni a mama fotozasi szorgalman!! :lol:Nem hiszik majd,hogy minden kepet Te akartal kesziteni!!
Marti,ha tudnad mennyire masnak latod magad,mint a tobbi ember Teged.... :D :D :D

Ibolya,Andi,Zsuzsi!!

Csucs jok a kepek,edesek a gyerkocok es helyesek a felnottek is!!!!
Andi,kulonosen irigyeltelek a hinta miatt,mindig is imadtam es ezek szerint a jatszotokon van ilyen felnott meretes is,vagy teljesen illegalis a dolog???? :D

Zsu!
Hogy vannak a gyerekek?Remelem javul a helyzet es hamar kimasznak a betegsegbol!!!

Timi!!
Ugy sajnalom hogy Hannaval ilyen komoly ez a ful dolog!!!Probaltatok mar a Bioptron lampat?Sajnos nem olcso beszerezni,de minden gyulladasra nagyon hasznos es hatha van valakinek az ismeroseitek kozul,talan erdemes lenne kiprobalni.Es az infra lampa?Persze mar biztosan probaltatok.Remelem hamar meggyogyul a pici!! :D

Kulonben most eleg vacak virusok vannak,mi is betegek voltunk.Laz nem volt csak iszonyu torok fajas es izuleti fajdalmak,legalabbis nekem.Nagyjabol 2 napig voltam jol,es tegnap mar megint iszonyuan beindult a torokfajasom,pedig kivetelesen szot fogadtam es megettem egy doboz antibiot :evil: Mindegy majd csak elmulik,reg pihentem ennyit mint most,de ram lett parancsolva h vegyem komolyan :( Igy aztan ujra olvasom az Anna Karenina-t.Olyan csodalatosan szep regeny es hihetetlen erdekes most 21 ev utan ujra atelni,es teljesen mas modon erteni mint akkor. 16 korul voltam amikor eloszor olvastam es nehany szamomra akkor fontos dolgot alahuztam.Igy egy kicsit tudok talalkozni az akkori onmagammal.Pl.az egyik ilyen volt hogy ,,az ember mindent csinalhat magabol''Na,ezt most is alahuznam. :D

Evi!
Kerdezted miert varunk szeptemberig.Valoban volt orvos aki azt mondta h 3 honap utan ujra lehet,de az nekunk nagyon keves volt.
Ugy nez ki- mivel minden leletem negativ-eltunt a bakterium,persze legkozelebb erre fokozottan kell figyelni,hiszen a terhessegi hormonok hatasara minden valtozik.Meg aztan annyit de annyit valtozunk minden tortenet hatasara,hogy valahogy ugy erezzuk a legjobbat kell minden szempontbol tovabb vinni,es erre ido kell.Talan pontosan ez az egy ev elegendo lesz.Erdekes,mert ujra felkertek arra a weimari fesztivalra ami kozben tortent az egesz.
(en iden meg nyaron lemondtam az ottani szereplesemet,csak Denes koncertjet mentem meghallgatni es nagyokat pihenni,az orvos engedelyevel)Szoval iden elvallaltam,es szerintem jol tettem.Denes is jatszik,tehat egyutt leszunk.Szept.15-en lesz a koncert.A probak miatt mar ott leszunk 13-an,tehat 1 evre ra amikor elkezdodott minden.Egyet kertunk csak,hogy ne ugyanabban a hotelben legyunk elszallasolva.
Lehet hogy mar ott kukucskalnak majd rank a picik,hogy minel elobb hozzank koltozzenek! :D
En is nagyon varom,hogy mielobb megismerjuk egymast szemelyesen is,es persze a Samus kepekre is nagyon kivancsi vagyok!!! :D

A baratnomnek elmeselem majd miket irtatok a beszeddel kapcsolatban,de sajnos nem hiszem hogy tudok Neki segiteni.Amig ki nem mondja a kislany az elso osszefuggo mondatot,erzem hogy keptelen megnyugodni :(

Tea kerdesben csak annyit,hogy nalunk is Denes a nagy teas es rengeteget isszuk napkozben.O kesziti es nagyon finomakat.A baj az hogy ezek valoban felnott teak,tehat baba ugyben meg nem vagyunk jartasak.De a gyogyteak tutira jok,es nem olyan dragak mint a mas jelleguek.A gyogyszertarban biztosan adnak felvilagositast mit ihat egy kisgyerek.
Kulonben mi imadjuk pl.a voros teat pl.a Roibus-t.Ugy tudom abban nincs koffein,de ezt Drevtol kell megkerdezni,es gyereknek semmikeppen nem adnam,viszont akacmezzel probaljatok ki egyszer,szenzaciosan finom.

Na,jo sokat irtam,bocsi
Puszi mindenkinek:Iza
rillisz
 
 


Bocs,meg valami!

Nem tudtok valami tuti tippet ,a kadunknal ahol a csempevel talalkozik folyton gombak keletkeznek,pedig szigetelve van gomba ellenes akarmivel.(tudjatok feher csik a talalkozas menten)Borzalmasan idegesit hogy hiaba vakarom ujra jonnek,pedig ablakunk is van a furdon es rendszeresen szelloztetunk.
Hatha van valami csodaszer. :D
Koszi
rillisz
 
 


Andi-nekem még az jutott az eszembe a teával kapcsolatban,hogy próbálj meg kevesebbet beletenni a cumisüvegükbe./én már csak a fele mennyiséget teszem bele az előirhoz képest./Én is ezt csinálom,mert nálunk is nagyon sok fogy.Meg én adok neki mást is,pl.reggel ficsavarok 1 narancsot,azt leszüröm mert különben eldugul a cumi-ez kb 50-60 ml és a többi viz.A cumisüvegünket /125ml/ dugid öntöm igy kb 170 ml lesz belőle.És ezen kívül még kap 1x kb 50-60 ml kubut is,ezt is ugyanigy higyítom.
bibolya
 
 


Iza:én nem tudom másképp látni magam, csak egyféle képpen, hidd el, hogy a lánykori önmagammal meg voltam elégedve, csak az már nagyon rég volt, sok éve és sok kilóval korábban!!!!!

Penészre:nekünk az ágy mögött jött ki a falon és anyósomék mondták, hogy nekik a CILLIT BANG használt és valóban!!!! :lol: :lol: Próbáld ki, sokat nem veszíthetsz!!!!! 8)

Szerintem is jó döntés, hogy visszamentek Weimarba, biztosan nehéz lesz kicsit, de addigra már megerősödtök!!!!
Anyukád hogy van???Jobban remélem!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Marti!!

Irok Neked pu-t.
Puszi :D
rillisz
 
 


Marti!!

Irok Neked pu-t.
Puszi :D
rillisz
 
 


Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kettőt is!!!!!????? 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza-a barátnőm a falon lévő penészfoltokra Domestos spray-t fujt,hagyta megszáradni,majd egy ronggyal letörölte.Én is most akarom kipróbálni,mert elkezdett nálunk is vizesedni a fal az ablakok felett a betonáthidalóknál.
bibolya
 
 


Marti,csak egyet irtam,de az kettonek is eleg lenne :oops:

Nagyon koszi az eddigi penesz ellenes tippeket,bevasarolok es felkeszulok a harcra :evil:
rillisz
 
 


Sziasztok!

Jaj, lányok, olyan csodajó képeket tetetek fel! :)
A Szandi szeme gyönyörű, tényleg, és látom, elemében van a kiscsaj, szeret pakolászni! :wink: Marci és Flóra is láthatóan élvezi a játszóterezést, "Gergő és csapata" pedig eléggé összeszokott társaságnak néz ki. Csak egyvalamit nem értek: Andi, Ibolya, minek kell nektek fogyni? :shock: :shock: :shock:

Zsuzsi asszem, te kérdezted, hoyg állok a diétával. Folytatom. És lassan, de haladnak lefelé a kilók. Ma volt a 37 napom, és -4,8 kilónál tartok. Azt hozzáteszem, hogy ma gyümölcsnapom volt, és még azt sem ettem sokat (bár pl. bekaptam Krisztának az utolsó, már le nem csúszó falatkáját, rántottás kenyeret :oops: :oops: :oops: de az nagyon pici volt, szeritem még a gyomromba sem juthatott le. :roll: )Úgyhogy holnap, húsnapon, amikor rendesen eszem, visszajön néhány deka, de aztán ismét kevesebb lesz. illetve van, amikor stagnálok rendesen! :)

Tea: Hű, jó dolgokat tudtam meg, örülök, hogy felvetődött a téma. Volt, amit tudtam, de volt, amit nem.

Iza, örülök a nyári koncertednek, és hogy te is aktívan részt veszel benne. :) Talán könnyebb valamit végleg feldolgozni, ha szembesülünk bizonyos helyzetekkel, helyszínekkel. Remélem, hogy most már csupajó emlék fog Weimarhoz fűzni! Kérdeznék valamit. de ha túl indiszkrétnek találod, nem muszáj válaszolnod! :oops: Mivel én lemaradtam a terhességedről, nem tudom, hogyan volt, hogy hármasikreitek fogantak meg. :) Volt már a családjaitokban ikerpár, vagy teljesen váratlanul ért? :oops: :)

Magunkról: Kriszta ma evett rántottát. Kb. fél tojásból készült, kenyérrel és savanyú uborka darabokkal falta fel. Ízlett neki. :) Ma este pedig kapott a borjúpörköltből, amit Istvánnak készítettem. Lightosan készítettem, leheletnyi borssal csak (nem is érződött) és sót is csak annyit tettem, hoyg finom legyen, és ne ízetlen. Puliszkával ették, benyomott Kriszta is egy tányérkával, bár már annyira nyűgi volt, hogy alig bírt magával. rengeteget sírt és nyávogott (a szó szoros értelmében :P ) ma este. Délben káposztás-almás-petrezselymes krumplifőzeléket evett májjal. De ez kizárólag számára készült.

Kb. ennyi jutott most eszembe, megyek, mert IStván nemrég jött haza, fürdött evett, és már le is feküdt. És engem is nagyon vonz az ágy, bár még nincs késő, de reggel korán keltem.

Jó éjszakát mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a kimerítő és szakszerű teás tanácsokat, igazából most már még jobban nem értek hozzájuk. Asszem ez már így marad. Annyit leszűrtem, hogy koffein van benne (erről lehet tudtam már :wink:) így még nem lehet adni a gyerekeknek.
Nálunk egyébként tényleg sok fogy, mi 330 ml-is üveget használunk, ebből megisznak 2 teli üveggel egy nap/gyerek. Ha nagyon belelendülnek, akkor sikerül 10 perc alatt az üveg fenekére nézni. :roll:

Köszönjük a képdicseket is. Igen, én vagyok Flórával a képen, ez egyébként a nagyobb gyerekeknek való hinta, úgy tudom, hogy most már ez a szabvány. A farmerkabik a C&A-ból vannak. Még jó, hogy ezen akadt meg a szemetek, mert a sapkaviseletüktől meg úgy néznek ki legtöbbször, mint a lelencgyerekek. Kikötik, húzkodják, leveszik, szóval, már annak is örülök, hogy kikötve ugyan, meg a szemükbe lógva, de a fejükön van.

Ibolya!
Szupik a képek, micsoda gyerektársaság! Öröm volt őket nézni! Látom azért Enikő sem nagyon távolodik el a kistesótól. :)
Te is nagyon jól nézel ki a képen, ne hülyéskedj már, hogy kövér vagy!

Zsuzsi!
Meglátszik, hogy régen láttuk Szandit, eszméletlen sokat változott. Hatalmasat nőtt, alig ismerek rá! Nagyon ügyi, ahogy pakolászik. :wink: És micsoda szemei vannak, gyönyörű kislány.
Mikor tervezel visszamenni dolgozni? (Lehet kérdeztem már. :oops: )

Tiszta zizzentek vagytok ezzel a súlykérdéssel! Én nagyon szeretek mindannyiótokat a képeken viszont látni, és totál mellékes, hogy kinél mit mutat a mérleg!!!!

Iza!
Gyógyuljatok meg gyorsan, talán most már tényleg jön a tavasz egyszer, és akkor kilábal mindenki ezekből a nyavajákból.
Mi újság anyukáddal? Jobban van már? Kórházban van, vagy otthon tud gyógyulni?
Sok sikert kívánok nektek előre is a weimari úthoz, mindenféle tekintetben.

Én is gyüjtöm az infót penész ügyben, úgyhogy jegyzetelek is. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Szia Edith! :D

Martinak epp most irtam egy ujjabb pu-t es a vegen jeleztem hogy megyek vasalni,de vegul csak beneztem meg a tarsalgoba es gyorsan valaszolok Neked.Raer az a vasalas :wink:

Semmi indiszkretet nem kerdeztel,sot olyan erdekes de nagyon jo errol irni.Na jo,mondjuk nem mindig,de most jol esik visszagondolni...
Szoval Ok teljesen termeszetesen jottek.15 eve vagyunk hazasok es annak ellenere hogy imadjuk a gyerekeket,mindig tologattuk a gyerekvallalast.Tudod a mi palyank elegge nehez a sok utazas miatt...
Szoval majus vegen ugy dontottunk hogy nincs tovabb(csak halkan megjegyzem az ikrek havaban)es mostmar jojjon a baba.3 het mulva harom pottyot mutatott az ultrahang...
Igy indult es oriasi orom es sokk volt egyszerre,mivel ez egyedi a csaladunkban.Illetve Denes dedszulei voltak ikrek,de erre senki nem gondolt.
Gyonyoru tortenet volt,a lanyok mar tudjak.Tele szimbolumokkal es tanitasokkal,meg most is.Pl.amikor megcsinaltam a terhessegi pozitiv tesztet Zurichben voltunk a Golyahoz nevezetu hotelben.A hotel elott ma is all egy pad amire egy golyapar van festve ahogyan a csorukkel benyulnak a feszekbe,ahol harom tojas volt.
Ez is furcsa,csak mar a tortentek utan reagaltam le,hogy nem 3 fioka,hanem 3 tojas volt ott.Erdekes nem?Es meg nagyon sok mas csoda fuzodik hozzajuk,edesek voltak,2 kislany es egy pici fiu.Es teljesen megvaltoztattak az eletunket,igy a tortentek utan is pozitiv iranyba az osszes nehezseg ellenere.Mert azert volt 2 kegyetlenul nehez honap,de tul vagyunk rajta es megerositett minket az is.

Kivancsiak vagyunk,ujra ikreink lesznek-e es egyaltalan ujra ilyen gyorsan sikerul,bar en titokban remenykedni szoktam az ikrekben,de jozan esszel es Denes is azt mondja,hogy egyszerre inkabb csak egy baba jojjon,de az igazan jojjon.Kicsit oregedo anyuka leszek ,de ha nagyon akarjuk meg 3 gyerek is beleferhet az eletunkbe.Latod regen ezt is csak nagyon elvetemult perceimben mondogattam.Igazabol mi mindig egy gyerekben gondolkodtunk,de mostanra ez is megvaltozott.Egyik kollegam 39 volt az elsonel es minden evben szult egyet.Most van 3 fia. :D
Remelem nekunk is sikerul legalabb egy babo,nagyon-nagyon varjuk mar! :D

Na mar megint nagyon hosszu voltam,keptelen vagyok roviden irni. :D

Puszi:Iza
rillisz
 
 


Iza:NANÁ HOGY SIKERÜLNI FOG!!!!!!Egy biztosan ,és a többi is!!!!!Úgy várom már!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Martikam!

Mi ez a haaaaaat mosolygos arcocska???Szamszerint ennyire gondoltal??? :shock: Azert ez meggondolando! :lol:
rillisz
 
 


Sziasztok!

Jó későn értem haza, és jó sokat irtatok ma!

Iza, jó hogy ilyen sokat írtál, és az még jobb, hogy most már így tudsz beszélni a történtekről. Miért mondod, hogy "öregedő anyuka" leszel? Én is elmúltam 30, amikor Samu megszületett, a főnöknőm pedig 35, amikor született a kislánya. Most 37 évesen várja a másodikat, és szeretne még egy harmadik babót is :)

Timi, nagy drukk Hannának, és jobbulást neked is! Fránya egy dolog ez a fejfájás...

Márti, Zsombinak órási gratula a menőmanósághoz! Nagyon ügyes a kicsifiad! Sajnálom viszont, hogy ilyen rossz hangulatba kerültél... Mi lesz a mamatalival? Az hátha jobb kedvre derítené a résztvevőket :)

Ibolya, Zsuzsi, nagyon szuper képeket tettetek fel! A gyerekcsapat nagyon aranyos, Szandi pedig gyönyörűszép! Zsuzsi, mikortól tervezed, hogy visszamész dolgozni? Egyszer már említetted, hogy most már nagyon visszavágysz, csak a párod nem rajongott az ötletért...

Lépek, mert fáradt vagyok!
Jó éjt mindannyiotoknak!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, fáj a fogam már reggel óta.

Munka: én már mennék vissza. Ferkó szerette volna, ha 3 éves koráig itthon maradok a Szandival, de meggyőztem, hogy én bedilizek itthon. Valahogy minden nap ugyan olyan számomra. Végül úgy döntöttünk, hogy jövő áprilisba megyek vissza (hú, de messze van még).
Titkárnőként dolgoztam, amikor még élt a Kft. tulajdonosa, akkor inkább személyi titkárnő. Amióta a felesége vezeti (vagyis az új hapsija) azóta mindenfélét csináltam, még néha könyveltem is.

Iza: olyan jó, hogy újra irogatsz hozzánk, hiányoztál!

Virágnak nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


VIRÁG BABÁNAK MI IS NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! :) :) :) :) :)

Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Iza:ki tudja????? :wink: 8) :lol:

Virágnak nagyon boldog első szülinapot és Árpinak nagyon boldog sokadik szülinapot kívánunk!!!!!!

Évi:mamatali, na igen jó lenne , de nincs túl sok jelentkező csak TE meg én a többiek nem nyilatkoznak!!!!De én benne vagyok a most 7vége nem jó, de utána bármikor!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kép

Ezt is az ünnepelteknek küldjük!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi, hidd el, sokszor én is úgy érzem, hogy rögtön bedilizek a takarítás-mosogatás-peluscsere végnélküli folyamatától. És annyira vágyok vissza dolgozni, vagy egyáltalán valami mást is csinálni. De mindig arra gondolok, hogy örüljek, hogy két évig itthonmaradhatok a gyerekemmel, én vigyázok rá, én nevelem, mert nálamnál jobban senki sem tudja ezt tenni, ott vagyok, amikor felül, amikor feláll először, amikor elindul egyedül, amikor kimondja az első szót, és még sorolhatnám, és ennél nagyobb örömöm nem is lehet. Mindig azzal vigasztalom magam, hoyg bezzeg, édesanyám 3 hónap után vissza kellett menjen dolgozni, és ha nem lett volna mamám, akkor bölcsibe kellett volna adjon már olyan picin, és majdnem naphosszat. Képzeld, mennyi mindenről lemaradt volna, és esetleg milyen sivár lelkivilágom lenne most! Nos, ehhez képest annyira kiváltságos helyzetben érzem magam, hogy amikor a munkáról álmodozok ezzel térítem vissza magam a valóságba.
Ezzel dehogy akartalak bántani, inkább erőt akartam önteni beléd :) , hogy ezt a fennmaradó bő egy évet próbáld más szemmel nézni, és ajándéknak tekintsd, mintsem nyűgnek. :) A babáknak most még szüksége van ránk. És RÁNK van szüksége, nem a dadusra vagy a bébiszitterre, aki ellátni lehet, hoyg tökéletesen ellátja, de nem ugyanazt a szeretetet és nevelést adja neki.
természetesen, az, ha egy héten pár napot, órát bölcsiben társaságban vagy egy más vigyázó személy társaságában tölt, az csak jót tesz a gyereknek, és sok mindenben segít neki.
Remélem, nem haragszol, hoyg ilyen kimerítően írtam erről. :) Nagyon remélem, hogy a fogad sem fáj már!

Iza, köszönöm, hogy leírtad ilyen részletesen a történetet. Így akkor a hiányzó puzzle-darbokat is behelyeztem a helyükre. :D :D :D Örülök, hogy megosztottad velünk az örömötöket (és bánatotokat), és örülök, hogy bár neten keresztül is, de megismerhettelek benneteket! :) Érdekes, hogy ennyi szimbólum követte a várandósságodat, ezt ne akárki ondhatja el magáról! Aztán meg annyira csodálatra és követésre méltó a hozzáállásotok, hogy rengeteget tanulhatna mindenki belőle. Én tanultam, mindenesetre: értékelni kell mindazt, ami megadatott nekünk (bármilyen téren) és a pillanatnyi negatívumok nem biztos, hogy hosszú távon is azok. Lehet, hoyg ez túl általános fogalmazás, de knkrétan pl. arra gondoltam most, hogy a tavaly nyár egy elég kemény időszak volt a kapcsolatunkban, és lehet, hogy csak próbatétel volt afelé, hogy méginkább megerősítsük a köztünk levő kötelékeket, érzelmeket! :) (Én is tudok írni ám! Ha belelendülök, alig van megállás! :P :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: )
Én is nagyon drukkolok és szprítok, hogy minden a terveitek, álmaitok szerint alakuljon és jövő ilyenkor már örülhessetek egy pocakban lévő babának! (Vagy kettőnek, vagy háromnak... :wink: :wink: :wink: )


Árpi, boldog születésnapot! :)

A csajom felkelt már, hallom a száját!

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Virág baba!
Nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánok, és még nagyon sokat egészségben, szeretetben!

Kép

Árpi!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!


Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Drága kicsi Virág baba! Nagyon- nagyon boldog első születésnapot kívánunk Neked! :P


Árpi drága, Neked is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Virág, én is nagyon boldog szülinapot kívánok neked!
Edit, majd mesélj, hogyan fogadta Virág a sütit, ajándékot! (Mondtad, h ma is lesz már egy miniköszöntés)

Zsuzsi, én nagyon értem, miről beszélsz a munka kapcsán. Pláne, ha jó helyen dolgoztál... Nincs esetleg olyan része a munkádnak, amit már most akár otthonról is el tudnál végezni (hiszen neted az van), vagy heti 1-2 nap távolléttel? Már ezek is kizökkentik és feltöltik az embert, és ez ellen valószínűleg Ferkódnak sem lenne kifogása. Persze ez a cég részéről több koordinációt igényel, de ha szeretnek téged (úgy tünik), akkor lehet, hogy nyitottak ilyen megoldások iránt.

Huh, most akció van, mennem kell! Még jövök.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Virág babának nagyon sok boldog első szülinapot kívánunk! Sok erőt, egészséget, boldogságot, gazdagságot. És persze az anyukájának is boldog szülésévfordulót.

Árpikám, neked is nagyon boldog szülinapot, habár ezt már éjfélkor ellőttem. :lol: :lol: :lol: (Addig nem hagytam aludni, csacsogtam meg ilyenek, hogy ne aludjon el és tuti én legyek az első...)

KépKép
kgiulia
 
 


Virágnak nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok szülinapja alkalmából!

Kép





Árpi neked is nagyon sok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!
bibolya
 
 


Hú csajok, mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntéseket! Annyira furcsa, milyen nagylány már, és annyira öntudatos is!

Zsuzsi! Ránéztem az időpontra, mikor elküldted a köszöntést. Akkor volt 10 perces kisnyuszikám! Szandi csodaszép és nagyon nőcis!

Árpi! Nagyon boldog szülinapot neked!

Délután lesz egy kis meglepi party, majd teszek képeket fel!

Reggel megint átmosták Virág orrocskáját, kb. 4-5 után javul a helyzet! legalábbis remélem!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Csajok, HELP!

Tudom, hogy volt már róla szó, de megtennétek, hogy leírjátok nekem megint?
Szóval, délelőtt Marci magára rántotta a babakocsit. :( Ő hanyatt esett, a babakocsi meg rá. Szerencsére az ágytakaróra esett, így legalább alulról nem ütötte meg magát. Egyébként 2 lépésre áltam mellette. :( Nem tűnt olyan vészesnek, persze sírt, gondolom az ijedtég miatt is. Később láttam, hogy a fején azért frankó piros csík van. Mire kell figyelnem? Egyenlőre semmi szokatlant nem csinált, remélem nem komoly. Máskor is volt már jó kis pukli a fején, mert a nagy lendülete viszi folyton, néha egy-két balesetet is éri.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, ne ijedezz annyira, nyugi. Szóval amire figyelni kell: hányás, eszméletvesztés. aluszékonyság, egyensúlyzavar és bármi szokatlan dolog.

Nálunk Barnus volt ilyen, 11 hónaposan szaladt, de esett kelt állandóan. Virág meg még egyedül nem megy, de óvatos és megfontolt!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Andi-Edit leirt mindent amire figyelni kell.A piros csík mit takar?Felületi horzsolás,vagy mélyebb a seb?Ha kicsit vérzett akkor az felületi,ha nagyon akkor mélyebb esetleg összeöltésre lesz szükség.Ha nagy a pukli és alatta bevérzik, akkor szerintem nem ártana egy sebészeti rendelést felkeresni.
bibolya
 
 


De azért nyugi,ezeket a kicsiket erős fából faragták.
A teaivásról még az jutott az eszembe,hogy próbáld ki,hogy nem töltöd teli a cumisüvegüket csak félig,hátha megelégszenek annyival is.

A súlykérdésről csak annyit,hogy lehet hogy nem látszódik /biztos messziről vagyok fényképezve és jó a nadrág rajtam :lol: :lol: /,de sajnos a mérleg akkor is 87 kg-ot mutat,és az Encsivel 66 kg-val lettem terhes.Szóval cirka 21 kg-tól kéne megszabadulnom /ezt mondom már lassan 8 éve/,de már azzal is megelégednék,ha legalább elindulna a mérleg nyelve lefelé.Ja és persze valami olyan fogyókurás módszer kéne ami kiiktatná az agyamat és nem lennék éhes.Gondolom,ha tudnátok valami ilyet,ti sem panaszkodnátok a súlyotokra.

Na,futok egyet a fürdőszobába,bepakolom a mosógépet,hátha azzal is égetek vagy 1 kalóriát. :lol:

pussz mindenkinek
bibolya
 
 


Ja,azt nem is meséltem ,hogy milyen hüüüülye vagyok!

Lassan 2 hete vagyok náthás,amiből az orrfojás kb 2 napig tartott ,azóta csak el van dugulva az orrom.Erre ma reggel rájöttem,hogy azért nem szelel a nozikám,mert rossz orcseppet használok.Eddig a gyerekét használtam!!! :twisted: Most reggel véletlenül ránéztem a cimkére és akkor látom,hogy nem a sajátomat használom.Gyorsan cseréltem és lám azóta KAPOK LEVEGŐT AZ ORROMON!!!
Szóval tiszta zizi vagyok.

na,jó most már tényleg megyek.
bibolya
 
 


Köszönöm a telefonokat meg a hozzászólásokat, aranyosak vagytok.
Szerencsére semmi jel nem volt, játszottunk is még, most meg ugye délelőtti alvását tölti.
A fején csak egy piros csík van, olyan, mint amikor máskor is beüti valahova. Nem vérzett, meg nem repedt fel, akkor szerintem mentőt hívtam volna. :roll:
Igazából én sem gondoltam nagyon komolynak, akkor kezdtem rosszul lenni, amikor megláttam az orrában a fikit. A sírás miatt ugye folyt kicsit az orra, letöröltem, de száradt is az orrába. Aztán úgy láttam, hogy piros, szóval vérzik az orra. Akkor kezdtem rémeket látni, így vizsgálgattam alaposabban, de tényleg csak rémeket láttam. Teljesen normális fiki száradt az orrába. Bocsi a naturalista megfogalmazásért, de másképp nem tudtam leírni. :roll:

Flóra meg már itt szórakoztatt a büdi fenekével, de nem akarom Marcit zargatni, így most kicsit szagolgatnom kell. De talán találok a házban valahol egy kóbor pelust, nem mind a gyerekszobában van. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:örülök, hogy "csak ennyi" volt és nem több!!!!!
Nekem múltkor azt hiszem a szívem is megállt, bár az egy cipősszekrény volt!!!! :oops: :(
Hajrá, csak jön veled szembe egy pelus!!!!Kérdezd meg a Flórát, hátha tud valahol egy dugi darabot!!! :lol: :lol:

Ibolya:akkor jól félre kezelted magad!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fiam aludt 40 percet :? , rendes csávó!
Én meg majdnem elaludtam a fáradtságtól és most jövök rá, hogy ma még nem is ittam kávét!!! :shock: Hiába no öregszem!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a köszöntéseket, és én is boldog szülinapot kívánok Virágnak, aki hasonlóan Tölgy a kelta horoszkóp szerint, mint én. :wink:

Iza, a roobois-val óvatosan! Teint (koffeint) valóban nem tartalmaz, a bélrendszert azonban rendkívüli módon irritálja, éppen ezért három éves kor alatt nem adnék, és felnőtteknek sem ajánlatos a rendszeres fogyasztása. Amúgy valóban finom, bár én semmi pénzért nem tennék teába mézet.

Az én teázási mániám akkor született, amikor először ittam nem filteres fekete teát, tejszínnel. Azóta nagyon ritka, ha filteresre fanyalodom vagy citromot vagy mézet teszek a teámba.
Vendég
 


Kelta horoszkóp - Tölgyfa

A tölgy a fák királya. Pompás és életerős. Ereje és energiája mellett bátor is. Bátorsága büszkeségén és nem vakmerőségén alapul. A változást nem szereti.
Vezetni akar. Embertársait mint alattvalókat tekinti. Energiája, harci kedve határtalan. A mélypontról senki sem tudja olyan gyorsan felrúgni magát, mint ő.
A szerelemben is uralkodni akar. Partnerétől függetleníti magát, de a másiktól teljes alkalmazkodást vár. A finomkodás nem az erős oldala. Gyakran úgy viselkedik, mint az elefánt a porcelánboltban. Szerelme szenvedélyes. Legjobban a gyakorlati életben érzi jól magát.

(Üdv az "alattvalóknak". :oops: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Árpi!
Megnéztem, én meg gesztenyefa vagyok a kelták szerint. :) Azért rám nem minden igaz a leírásból. Hát rád, te fák királya? :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Árpi-ahogy itt olvasom a teákhoz fűződő "viszonyodat" megkérdezném tőled,hátha tudsz valami olyan teát v.teakeveréket,ami segíti az anyagcsere gyorsulását.Nekem sajna pajzsmirigy alulműködésem van,ami alapból lassítja az anyagcserét,ezáltal sokkal nehezebben fogyok mint mások.
bibolya
 
 


Ibolya,

Neked mindenképpen zöld teát ajánlatos fogyasztani, az eleve anyagcsere gyorsító hatású. Abból is az erősebbet keresd, pl. az Assam típusút. A legjobb teázóban venni kimérve, akkor egy teás kanálnyit kell 2-3 percig áztatni, felforralt, majd picit visszahűlt vízben. Pár órán belül újra készíthetsz egy lágyabbat, így kétszer használhatod fel ugyanazt a teát. Ne ízesítsed.

Filterest nem ajánlok, ha mégis azt akarsz, akkor a pl. Rossmanban kapható Virgin (szűztea) Forte változata legyen.
Vendég
 


Andi,

Sajnos vagy sem, nagyjából stimmel a leírás. :lol:

Kedvet kaptam a témától a kedvenc teámhoz, most azt kortyolom. Bora Bora a neve, fekete tea bazsarózsaszirommal, mályvavirággal és ananásszal ízesítve.
Vendég
 


Nocsak, teák és horoszkópok :D
Én is imádom a feketeteát egy pici tejszínnel. Ennek ellenére viszonylag ritkán iszom, mert sajnos a kávét még jobban csipázom, bár tudom, hogy sokkal egészségtelenebb. Cukrot egyikbe sem rakok - az egészségmegőrzés jegyében... :lol: Jól hangzik ez a Bora Bora tea. És drev, boldog szülinapot! Ezek szerint a munkahelyeden töltöd ezt a jeles napot? Pedig kiváló indok egy szabadnapra...

Ibolya - tényleg nem látszik a képek alapján, hogy fogyira szorulnál... Biztos jó magas vagy! A kilók számát is sokkal kevesebbre saccoltam volna. Egyébként vannak olyan gyógynövények is (és persze belőlük készíthető teák), amelyek szintén jótékony hatást gyakorolnak az emésztésre - egy herbáriában biztos segítenek ez ügyben. Bár ezeket inkább kúraszerűen lehet csak fogyasztani - míg a zöldteát tartósan ihatod.

No igen, ez az egy "gond" van a gyerekvállalással - mindenki szétfrusztrálja magát azon, hogy miként nézett ki a babák fogantatása előtt... Én sem vagyok kivétel, miközben tudom, hogy annyiradeannyira nem ez a lényeg. Nyilván nem leszünk már lányok többé, és ez így van jól - ezt most a saját magam meggyőzése miatt írom :)

Megyek, mert éjjel keveset aludtam (5 órát), és mivel Samu most pihizik, én is betársulok hozzá - ha sikerül (mert persze most nem vagyok álmos).
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Én is szeretem a teákat, de én amilyen "bunkó" vagyok filtereset szoktam inni!!!!A nem filteres kicsit húzósabb, bár egyszer vettünk mi is teaboltba ilyen gyümis egyveleget, nem tudom mi volt a neve, de isteni volt!!!!Én citromlevet szoktam belerakni mást nem!A zöldteát is nagyon szeretem!!!


Én szerintem valami letört gally :shock: lehetek a kelta horoszkóp szerint...ahogy mostanában érzem magam!!!Na jó tudom ez nem ezen múlik!!!! :lol: :lol: :lol:

Évi:a drev ma nem dolgozik!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megnéztem pár helyen a kelta horoszkópot!!!!AZ elsőn nem volt aznapra semmi :shock: , a másik kettőnél meg más-más fa jött ki!!!! :shock: Úgyhogy maradok a letört gallynál!!!! :roll: :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, itt: http://www.centralnet.hu/ezoterika/kelta.htm nézd meg mi vagy, ez okés.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?