Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom ki írta, hogy a Balaton mellett meleg van, de sajna tévedett. Kelemes 20 fok körüli hőmérséklet mellett fúj a szél, de Máté remekül gyűri a habokat. Lelkesen totyog, megjelent az anya is a szókincsében, de a mondott olyat is hogy gyere mama. (deje mammam)

Gyuri lába lappadgat, de még hetekre van attól az állapottól, hogy rá lehessen állni. Hétfőn viszem kontrollra, ngyon kíváncsi vagyok, mit mond a doki.

folyt köv

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hol vagytok, mókusok? 8)

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Itt vagyok Mókusom....csak fáj a fejem a kedvem semmi,nos majd lesz jobb is...

puszi mindenkinek

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Sziasztok!

Látom nem volt túl nagy a forgalom!

Mi délelőtt piacon voltunk! Vettem végre műanyag tartókat a játékoknak, Gyuri meg megcsinált egy polcot, így tudtam kicsit pakolni! Sokkal emberibben néz ki a nappali! Még fog polcot csinálni és a gyerekszobában is normálisabb viszonyok lesznek! Na meg nyílt egy új bútorbolt a városban (tiszta szerencse) és reményeim szerint találunk végre valami szekrénysort a gyerekszobába! Akkor aztán jön a játékválogatás! Hétfőn megyünk megnézni a boltot!

Anyuéknál ebédeltünk. Délután unokatesómhoz mentünk, aki befestette a hajam. Csak az volt a gáz, hogy régi volt a festék és nem fogta be mindenütt! Most olyan, mintha melíros lenne!
Annyira azért nem rossz, majd még befestjük megint egy kis idő múlva!

Jázmin szabályosan nevetett, amikor az ágyába raktam az előbb. Annyira fáradt volt már, hogy örült, hogy végre leraktam aludni! Annyira cuki! Roli meg úgy látom elaludt a kanapén! Őt is lefárasztotta a mai nap!

Megyek én is! Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
adri!
help!gyors kérdés,remélem holnap estig még tudsz írni vmit.
Dorkó hétfőn megfázott a balcsiban,semmi tünet,csak ez a fránya orrfolyás :cry: kedd óta szívogatjuk,5.napja.de nem úgy veszem észre,h kaliberekkel javulna.ill.most már csak 3x,max4x kell leszívni és éjjel nem szörcsög.ennyi a javulás,de napközben szószerint taknya-nyála egybefolyik.a kérdés az lenne,h szívni vagy sem?én attól félek,h felszúrják a fülét,ha nem szívom le(nekem 17x szúrták),mert állandóan nyeli,meg visszaszívja és ledfőképp semmi levegőt nem kap tőle,ha meg leszívom,pár óráig jó,meg tud aludni.csak ma már picit rózsaszín(véres)volt ami lejött és kárt nem szeretnék okozni.szóval szívogathatom továbbra is vagy mi legyen?szoktam befújni sterimart meg időnként nasivint.hétfőn megyünk tovább Horvátba,félek,h ott nem lesz net...

réka!
azt hiszem,én írtam.nekünk hétfő óta megfelelt az időjárás,mindennap napoztunk is és ha esett,az pont éjjelre időzítette,úgyh nem érintett minket.mondjuk déltől 3ig szobában vunk,mert a srác alszik,úgyh olyankor nem tudom,mi zajlik kinn :lol: mondjuk én amúgy sem bírom a kánikulát,úgyh abszolút jó idő van itt.(gyertek át :wink: )

csilla!
szuperek a képek,látod,tudsz te fotózni :wink: :D

Kép
berni1
 
 


szly!
HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!Rolit a kanapén hagytad :lol: :wink:

Kép
berni1
 
 


:lol: :lol: :lol:

Sziasztok!

Berni,
ez nálunk is örök dilemma volt ősztől tavaszig. Szívjam, vagy ne szívjam. Aztán úgy oldódott meg, hogy nem szívtam, csak evés/alvás előtt, és 2 nap múlva sokkal jobb lett. Azt a 2 napot valahogy átvészeltük, de megérte.
Jobbulást a "srácnak"! :wink:

Csilla,
most látom Bogi képét a vonalzón, tök jó! Toncsié is, csak nekem most Bogeszé az újdonság.

Mi felköszöntöttük 1 nappal előbb Livit, mert holnaptól dömping. Nagymama itt, nagymama ott, keresztanya, uncsitesók, nagybácsi, lesz itt minden, mint filmen. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

(Kisfesthető agyagfigurákat, Noddy fogkefét töfis tartóval és egy fa mágneses színházat kapott. Utóbbihoz vannak figurák is, csak a képen nem látszanak. 4 mesét lehet eljátszani: Pinokkió, Piroska és a farkas, A négy kismalac, Hamupipőke.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hello csajok!
Végre írtatok! :D
Először is:
Livit Isten éltesse nagyon-nagyon sokáig születésnapja alkalmából!!!
Remélem ezt a gyönyörűséges katica-tortát nem te sütötted,mert ha igen,akkor absztinens létemre szégyenemben leiszom magam...
Nagyon szupi ajándékokat kapott,de szerintem a kismalacok hárman vannak... :oops:

Szintus!
Elmúlt már a fejfájásod?

Sly!
Végre este is írsz!!!Szegény gyerkőcöket jól kifáraszthattad!!! :lol: A hajaddal meg ne törődj,divat a melír is! :wink:
Fenyőbútor ügyileg meg nézz szét a neten is,mert van ahová esetleg érdemes is elmenni érte,ha esetleg van "nagykocsis" ismerősöd.Nálunk a gyerekszobában fenyő szekrény van,meg fenyő játéktartó polc!Szerintem is nagyon szépek,meg hát csak fa,így tartósabbak,mint a laminált cuccok... Bár a Metróból vagy Auchanból nem vennék fenyőbútort..az hulladék :evil:

Berni!
Remélem Adri válaszol,mert okosat én sem tudok mondani. azért az szerintem sem jó a nyálkahártyáknak,hogy állandóan szívjátok az orrát! Miért nem viszed el ott dokihoz?Csak tudna valmi okosat mondani! :roll:

Réka!
Azé' mer' a déli parton fáztok,az északin még lehet melegük Berniéknek! :lol: Nézzétek meg! 8)

Már korábban akartam kérdezni,de mostmár mindegy,megkaptam a választ,hogy szoktak-e szülinapot hamarabb tartani? Az nem előre ivás a medve bőrére???

Évi!
Jobban van a szemed???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla!
Én is csodálkoztam a 3. Prevenaron,mivel fél éves kora után kapta meg az elsőt,de hogy vonjak kétségbe egy védőnőt vagy dokit?
A csaszik tündeményesek a képeken! Má' nem azé' de Boginak anygali kis pofija van,el sem hiszem amiket róla írsz! :shock:

Sly!
Mi az a torrentezés???????? :oops:
Ja természetesen eddig nem jutottunk el strandra,na de majd holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat,
igazad van, a 4-es szám azért maradt meg bennem, mert 4 mese van a játékhoz. :oops:
Szülinapot csak akkor szoktunk előbb tartani, ha hétvégére esik, pontosabban vasárnapra, mert a hétvége nekünk egy egység, így nem gond, ha vas. helyett már szombaton ünneplünk. És vasárnap sűrű lesz a program, az itthoni, négyesben ünneplést nem szeretjük bezsúfolni a többihez. Önző dögök, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :lol:
Előre ivás a medve bőrére? Aug. 16. minden évben van, nem marad el azért, mert valaki 15-én ünnepelt. :lol: :lol: :lol: plusz nyelvnyújtós ikon (Csak hülyéskedek.) :wink:

Ja, amúgy 15-én 22.30-kor folyt el a magzatvíz, így ma hivatalosan is ünnepelhettünk. :wink:

Hát, ritkán éri az embert akkora megtiszteltetés, hogy egy ilyen tortát kinéznek belőle, meg vagyok hatva. :lol:
A szomszédos cukrászdából van, cirka 7ezer forintért... :evil: Viszont piszok finom. 8)

Ezek még tegnapról (aztán ennyi elég is lesz belőlünk) :oops:
Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na,tudtam hogy akarok még valamit!
Csilla,mi is lázasan készülünk az ovira,se jelünk,se zsákunk semmink!!! :lol: Sőt igazság szerint azt sem tudom mire lesz majd szükség,mert az augusztus 31-én megkezdődő oviban csak Szeptember közepén lesz szülői értekezlet!!! :shock: Ráadásul még beszélnem kell az óvónővel/vezetővel,mert Márk előre láthatólag itt-ott néhány hetet hiányozni fog,ezt nem tudom hogyan tolerátják az oviban,meg amúgyis csak hónap közepén kezdio meg (ha megkezdi) majd ha mi is hazaértünk a nyaralásból.

A gyerekek magaságával kapcsolatos elméleted pedig remélem nem igaz a fiúkra,mert Márk 89 cm volt 2 évesen,a családunkban meg minden férfi 182-186 cm között van....meg amúgyis hogy nézne ki egy törpe vízilabdázó??? :lol: 8) :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tényleg, Évi mi van a szemeddel?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pat,
nálunk a felvetteknek májusban volt egy szülői, nem lehet, hogy nektek is volt csak nem tudtál róla? Nekem úgy rémlik ez mindig így szokás.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


7 ropi??????????????????????????????? Azé' má' legyen is finom,ejjhhhaaaaaaaa! :shock: :shock: :shock: De meg kell hagyni tényleg csodaszép!!! :D

Az előszülinapozással kapcsolatban....Márknak 29-én lesz,de anyuék csak 27-ig tudnak ittmaradni,így már meg kellene tartani 26-án! Nekünk igazából mindegy,hogy milyen nap van,anyuék vannak itt,a szomszéd család,meg egy másik baráti család!

Látom homokozás közben Nóri sem kímél sem ruhát,sem sérót! :lol: Nagyon cuki mindkét csaj!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Amikor beíratkozás volt júniusban,akkor mondták,hogy majd szept. közepén lesz az első szülői!Érdekes! :? Van egy anyuka,aki már tavaly akarta az ovit kezdeni a lányával,de kistesó született,és mégsem...na ő mondta,hogy a tavalyi beíratkozáskor egy 4 A/4-es oldalú listát adtak arról,hogy mi kell! :shock: Nagyvonalakban nekem is elmondták,hogy tiszt. csomag,meg ágynemű,benti ciő,meg a kajapénz 15-éig :lol: ,de ennyi!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát, három nappal előbb már nem szívesen tartanánk szülinapot, de ha a helyzet úgy kívánja, akkor persze kivételt tennénk.

Minden "figurás" torta 7ezer ezen a helyen, már tavaly is ennyi volt. 20 szeletes nagy dög, de kisebbet nem csinálnak. Nyembaj, holnap elvisszük a mamához a felét.

Nálunk tavaly a kiscsopiba kellett még tornazsák, fésű, 2-3 váltás bugyesz, póló, zokni a zsákba, irattartó a rajzolt, ragasztott, festett alkotásoknak, mert azt év végén abba betéve odaadják, egy tekercs uzsonnás zacsi, vagy szemetes zsák a pisis, maszatos cuccoknak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Akkor lehet idén nem tartunk neki szülinapot,és akkor nincs sértődé,hogy ki nem volt ott!!!Ja,asszem ez a jó megoldás,pedig már a konyhát is kinéztem neki. :lol: ..mindjárt megmutatom!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


:lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát igen, mi az ilyeneket csak áhítjuk, a kétszobás lakásba nem fér el ekkora méretű játék. :cry:
A szobai csúszda, állványos hinta, kis sátor, játék babaágy, 6 raklap kinőtt ruha, 2 felnőtt bicikli, 1 babakocsi, 1 szánkó, 1 műanyag homokozó mellé meg már nem fér semmi a pincébe sem...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gabuska 2009.08.15 23:54-kor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vonalzó vajon miért nem váltott még át? Már 16-a van. Lehet, hogy olyan intelligens, hogy megvárja a 6.27-et, amikor kibújt a kisasszony? :lol:

:arrow:
Jó éjt!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Már átváltott!!!Nekem már az előző hsz-emkor is át volt váltva!
Azt még én sem tudom,hogy hol lesz,mert meglehetősen pici a szoba,és van már benne állványos szerszámkészlet,lehajtható elejű zongora, 2 ágy, nagy szekrény,aálló polc,azstal és székek! Hűű,tényleg nem is tudom hol lesz! :roll: És mindez kb. 10m2-en! :shock:

Talán ha eladnád a sok cuccot a pincéből,lenne helye a nagyméretű játékoknak,és akkor leküldhetnéd a csajokat a pincébe játszani!!! :lol: Vagy talán egy kisöcsire vár a sok (rózsaszín) ruha és egyéb felszerelés? :idea: :idea: :?: :D

Na,jól elbeszélgettünk...a reggeli műszaknak lesz mit olvasni!
jó éjt!!!!!!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, csak olyanok vannak a pinyóban, amik még kelleni fognak. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánok Livinek!!!!!!!!!
A torta nagyon szép, nálunk is 7000 Ft a figurás én is azt akartam csak gondoltam Ámin még úgy sem értékeli majd ha nagyobb lesz így sajnáltam érte annyit adni.
Nálam a torta nemigen romlana meg még ha 20 szeletes is. Egyébként bevált módszar ha soknak bizonyult szeletekre vágtam és becsomagoltam majd be a fagyóba. Ha megkívántam kiolvasztottam egyet és az íze olyan mintha akkor sütötték volna.

Szly! a melír tényleg divat ne aggódj! :wink:

A képek mindenkinek szuperek!!!!!

Kis orrfolyósnak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk helyzet változatlan.
Meleg víz ma délelőtt megjött, már kezdtem hozzászokni a hideghez.
Az időmet még mindig elcseszem, most is csak azért tudok írni, mert Hou elvitte Ámint a régiségpiacra.
Apa sajna továbbra is rosszul van, tegnap lázas is volt.

Szly!
Ja bútorügyben én is azt javaslom, hogy tömör fenyő és azt még festeni is lehet amilyen színre akarod. A bútorboltokban kapható szép lapra szereltek=szar!
Szerintem ha drágább is egy kicsit, de nem mindegy hogy 1 év múlva szétesik vagy sem.
Hou tanult asztalosként is anno és nagyon kényes a bútorok minőségére mivel a boltokban leginkább vacak minőségek vannak, így jártuk mi is a környéket és kintről hozottakat vettünk azokban még van anyag. Egy kis lakkozás és mintha új lenne.

Kép
havacska
 
 


Gabus!
Mi is rettenetesen zsúfoltan vagyunk és a pincénkbe max egy kisegér férne be . Faltól falig tele van olyanokkal amik még kellhetnek. Nade mikor?

Kép
havacska
 
 


Sziaszotk!

Hű de jó! volt éjszakai műszak!

Berni! Jobbulást Dorkónak! Rolit nem hagytam a kanapén! :lol: 8)

Patr! Torrenntezés: Le-feltöltés. Legújabb filmeket, meséket, zenéket, játékokat tudom letölteni ingyen! Csak közben fel is kell töltenem, ezért van ingyen.


Gabuska! Boldog szülinapot Livinek! Nekem is nagyon tetszik a tortája! Aranyosak a képek! Jól állnak Nórinak a csatok!

Köszönöm a bútoros hszeket! Majd még meglátjuk mi lesz!

Kép
szly27
 
 


Gabuska nagyon szép család vagytok!Édi! :D

Livinek nagyon boldog szülinapot kivánok!!!

A torta nagyon édi!Ahol dolgozik a férjem,abban a cukrázda-pékségben is vannak ilyen szép torták!Mondjuk ennyi az áruk is
:? !Jó volt az éjjeli müszak... :)

Pat a konyha nagyon jackos!Tényleg leinnád magad ha Gabuska készitette volna a tortát?Mert akkor veled tartanék!Ja vagy most nem birok :mrgreen: Pedig azért már birna a gyomrom egy jó kis berúgós bulit(hiába nem nöttem még fel....) 8)

Berni továbbra is jó nyaralást nektek!Aztán Horváto.?Tyúúú,de jó nektek! :wink:

Mariann apukádnak amennyire lehet jobbulást+++++++

Mindenkinek kellemes vasárnapot!
Én megyek tovább főzni!

Puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


Mariann, de jó ötlet ez a szeletelve lefagyasztás!!! Köfi! :D

És a köszöntéseket is, mindenkinek! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ebből lett L vonalzója:
Kép

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


LIVINEK KÍVÁNUNK NAGYON BOLDOG NEGYEDIKET!

Nagyon csini tortája volt a nagylánynak!!!!! És Gabi, én kinézem belőled, hogy megcsinálod! :wink: Nóresz szépen megúszta a nyavalyákat! Nagyon csini kislány!

Berni, jó Horvátországozást! Dorkónak jobbulást! Egyébként én is élveztem, hogy nincs akkora hőség, az éjszakai zuhék sem voltak kellemetlenek itt sem, de azért örülök neki, hogy most melegebb lett, mert Máté tovább bírja a vízben :wink: és ugye én csak vele együtt tudok fürödni :roll:

Gyuri lába javul, de nem az igazi.... viszont egyre ügyesebben mankózik.

Évi, hogy van a szemed?

Joli, mi a helyzet a vitorlázással? Össze fog jönni? Drukkolunk ám!

Pat, állati klassz a konyha! Remélem, azért a gyerekeket nek kell kirakni a gyerekszobából, hogy beférjen :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, megyek, pusszancs:

r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka,
továbbra is jobbulást Gyurinak!!!

Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni! Ezer bocs, csak most jutottam el, hogy leüljek a gép elé, és most olvastam amit irtál.
Ne aggódj, ha nem javul drasztikusan Dorkó orra, sajnos ezek eléggé elhúzódnak, Ártemisznek a minimum 1 hét volt, de volt már sajna 3 hét is orrszivásból. Igen SZIVD LE AZ ORRÁT HA TELE VAN FŐLEG ALVÁS ELŐTT, HOGY NE HÚZÓDJON A FÜLÉRE ÉS AZ ARCÜREGÉRE. Próbáld meg a Sterimart (vagy sima fiziologiás sót) a szivás előtt belefújni, és úgy szivd ki, akkor a vizzel együtt jobban átmossa, ha sűrű a váladék. Az orrcseppet (Novorint irtál asszem, de mindegyikre érvényes, csak akkor használd, ha nagyon be van dugulva az orra, maximum naponta 3x, és maximum 1 hétig. Mert az az ami "roncsolja" a nyálkahártyát (mivel összehúzza az ereket drasztikusan) és okozhat vérzést. Ha sokszor véres jön belőle, akkor ha úgy látod, hogy kivülről sebes akkor Neogranormont kenhetsz oda, ha belülről, akkor belecseppenthetsz egy csepp babaolajat, az regenerálja az orrnyh-t.
Remélem elég kimeritő voltam :) És nagyon jó nyaralást Horvátországba!!!!!

Gabus! Livinek nagyon boldog szülinapot, és gyönyörű az a torta, nagyon megkivántam belőle egy szeletet ahogy ott látom...

Nálunk helyzet: elutaztak anyuék tegnap. És ma kettesben voltunk Ártemisszel és OLYAN JÓ VOLT! Persze nagyon jó volt, hogy itt voltak, de olyan jó volt végre lazán a saját ritmusunkban csinálni mindent, Ártemisz is sokkal kiegyensúlyozottabb volt, meg persze én is. Szóval vége a vendégseregnek erre a nyárra, de már ideje is, mert a Hugi már nagyon nagy a hasamban (legalábbis nehéz) és nekem is már inkább az ő jövetelére kell koncentrálnom.
Ártemisznek meg tutira jön a fogacskája, mert nagyon nyáladzik megint, és állandóan a szájában turkál.

Most ennyi tellett, ma takaritottam, reggel 7 óta fent vagyok és a kisasszony délután nem akart aludni :roll: szóval most jön az én pihenőidőm!!
jó éjt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam.

Lívinek nagyon boldog születésnapot kívánok!!!

Jó éjszakát!
kittina30
 
 


Bea
Máté sem jár még egyedül, néha összejön pár lépés önállóan, de szerintem még messze van, hogy önállóan járjon, úgyhogy nem előztünk meg titeket. :-)
kittina30
 
 


Gabus
Nagyon tetszik a katicás torta. Mi 6.000-ért vettünk Thomas a gőzmodonyt Máténak, majd teszek róla én is képet.

Egyébként mi itthon szerettünk volna figurás mackótortát Máténak, csak idő hiányában nem jött össze.

Most már tényleg jó éjszakát!
kittina30
 
 


Hali!

Nagyon boldog szülinapot Livinek!
Jól kicsináltad a palit a vonalzóról :) . Nagyon jók a képek!

Pat, ha ezen múlik, esküszöm összeeszkábálok egy ihaj tortát :D .

Én tegnap isteni mochito-t ittam (ha így kell írni :roll: ). Ma meg strandoltunk és Bogi az angyali kis pofikájával ma is ORDÍTOTT elalváskor. Sőt előtte még az angyali popsijával jól bele is kakkantott a fürdővízbe :? :D .

Ma délután-este még Ancsával és Rebussal sétáltunk egyet a belvárosban és természetesen egyetlen képet sem csináltam, ááá!

Hulla fáradt vagyok, jó éjt!
Jó pihenést, nyaralást, gyógyulást az érintetteknek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla,
naná, hogy kiszedtem, gondold el, 1 évig nézzem, ahogy turkál az orrában? :lol: :lol: :lol:

Nórika drága tegnap kakkantott bele a kádba, és mivel a szalmonella még hetekig benne lehet a kakiban, nem győztem domestossal kisikálni...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja!
Mindenkinek még egyszer köszi a köszöntéseket! :D

4 évvel ezelőtt
Kép

Ezennel ünnepélyesen befejeztem a szülinapozást. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokat termeltetek hamar visszaolvastam.
Szerencsére Ámin még nem tisztelte meg a fürdővizet egy kis kakival, de a szőnyegen 1x landolt egy adag.

Évi hogy van a szemed?

Csilla ha szabad érdeklődni hol koktéloztál????

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!
Hát ja,nem szaggattátok ma szét magatokat az írással! :lol: Gondolom ma mindenki a strandon volt,ugye? 8) Itt biztos volt vagy 35 fok,de ma nem jutottunk ki,talán a hét folyamán valamikor...

Csilla!
Jól kiszúrtad az eltűntetett pasit Livi vonalzójáról! :lol: Tényleg,hogy tűnt el? :roll:
Legközelebb meg legyen nálad fényképező irgum-burgum,és hozd nekünk a közös babás képeket Rebussal! :)

És hová tűntek a nemrégiben hozzánk csatlakozott pocakosok??

Tegnap megrendeltük a konyhát,szerintem holnap már biztos itt lesz.Mackókám (akinek abszolút nem hiányzunk :( ) nagyon fog neki örülni!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


:lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

GAbuska! De édes ez a póz! hogy lehet így aludni? :lol: Épp tegnap mondta Gyuri, hogy szokott nézni engem, amikor alszok. Általában amennyire csak lehet, felmászok az ágy fejéhez, de annyira, hogy már a nyakam majdnem 90 fokban hajlítva van nekinyomva az ágy támlájának! :lol: Ebből reggel csak annyi tűnik fel nekem, hogy az összes hajam az égnek áll!

Patri! Látom Márk szeret főzni! Roli meg barbizni szokott! :lol: Bár mostanában elfelejtette.
Milyen pocakosokra gondolsz?

A titkos helyzetem kicsit bonyolódik! :?

Kép
szly27
 
 


Hú micsoda alvó póz! :-D

Patr
Nekem is az szúrt szemet, hogy milyen pocakosokra gondolsz? Lemaradtam valamiről?

Szly
Remélem hamarosan megtudjuk, hogy mi ez a titkos ügy.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Végre megint itt vagyok, és már majdnem teljesen jól látok, kicsit még homályosan! De ez már sokkal jobb, végülis szombat este szedtem le a kötést róla, akkor még nagyon hunyorogtam... Köszönöm mindenkinek az érdeklődést! :D

Livinek én is nagyon boldog szülinapot kívánok, így utólag is! A képek mind szuperek, és ahogy olvastam vissza, már vártam a születéskori fotóját, örülök, hogy föltetted! Édes kis bogárka volt akkor is!

Bogika is gyönyörű, tényleg kis ártatlan bárányka!

Berni!
Sajnálom a megfázást, remélem hamar túllesztek rajta, további jó nyaralást!

Réka!
Köszönjük a képeket, látszik, hogy remekül érzitek magatokat, Máté nagyon kis helyes, további szép időtöltést kívánok, Gyuri lábának pedig jobbulást!

Pat!
Konyhának bizti mindketten örülnek majd, hirtelen azt hittem Mira kapja, csodálkoztam is, miért?! :wink:

Szly!
Ez a titkolózás már engem is felcsigázott, mindenesetre szurkolok, hogy jó döntést hozzál!

Havacska!
Édesapádnak én is jobbulást kívánok! Áminról is már régen kaptunk fotót!

Csilla, Anita!
Én erről le is maradtam, hogy Anita most M.o.-on van! :oops:

Adri!
Most én is okosodtam nátha ügyileg, köszi! :wink:

Bocsi, akihez most nem szólok, már egy ideje olvasom vissza, és szokás szerint a felét elfelejtettem... :oops:

Velünk amúgy minden okés, a szopiról se kellett végül Vincének lemondania, mondjuk, én nem bánnám már, ha elhagyná, valahogy erőszakkal nincs szívem elvenni tőle, annyira ragaszkodik hozzá! Este elelvásnál, meg éjjel van még.
Asszem Pat, te kérdezted, náunk még éjszaka változatlanul felkel Vince szopizni, változó, hogy hányszor, általában 2-3x, de van, hogy csak 1x (mondjuk ez ritka). De csak kortyol párat, max. 5 perc, és alszik tovább!
Mi is készülünk az ovira, már Viola is várja, sok volt neki a nyári szünet!

És egy mai kép: mindenki kislánynak nézi, utcán, strandon, ú.h. jövő héten megyünk fodrászhoz! :? :)

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


És még egy:

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok

Jelentem, megjöttünk! :) Én most nagyon kellene aludjak, mert az éjjel utaztunk és tegnap éjjelre is kevés alvás jutott, de hát akkor mikor írnék nektek? :)
Köszönöm szépen a sok jókívánságot, amivel elhalmoztatok, amikor írtam, hogy elutazzunk!

Pat, a jókívánságod második fele alig ért célba, hogy miket tud néha produkálni az élet! :shock: Bírod még Márk nélkül? Alakult-e valami a hasaddal? Kérdezted, Elemér meddig marad...hát most néhány napot az anyukájánál, aztán néhányat itthon, majd irány valami pénzkereset. Amúgy minek neked előadás az anyatejet táplálásról?:roll:

A kiruccanásunk azzal kezdődött, hogy itthon hagytam Csanád útlevelét és csak Püspökladányban jutott eszembe. De hát semmi nem lehet tökéletes, ez a nyaralás pedig az lett volna ez a kis baki nélkül. Csanádot a rokonok kézről-kézre adták, én alig jutottam hozzá, még éjjel is az ikerhúgom vette át a helyemet. Így volt két teljesen végigaludt éjszakám is :) Volt még családi találkozó, ahol összegyűltünk 25-en szűk családi körben :) Csanád jól viselte az utazást és az össznépi rohamot. Reggeltől estig jött-ment a kertben, udvaron, mászta a lépcsőket, hintázott, simogatta az állatokat...kell-e ennél több? :)Megtanulta mondani, hogy hinta, cica és annyira megszokta, hogy mindenki őt szereti és ő is szeret mindenkit, hogy ma amikor kimentünk itt sétálni, két emberhez is hozzányúlt és mindenkire rávigyorgott. De nem baj, mert nem szoktak megharagudni érte, hanem rámosolyognak :)

Gabuska, csodás képeket készítettetek az állatkertben, csak a múlt héten nem volt érkezésem megírni :) A szülinaposak és játszótersek is tutik! Ja, a többi is :) Boldog szülinapot Lívi!Nóri mennyit hízott, lenyomja már Csanádot? Gyomrod jól van? Mi az, hogy csak akkor fáj, ha eszel? Azt minden nap kell, nem??

Kitti, Máté még mindig nem eszik úgy, ahogy szeretnéd? Fogacska jelent meg? Gratula a járkáláshoz, annak meg örülj, ha jól elvan mamával. Nekem is rosszul esik egy kicsit, hogy a nagy fiúk két hónap különlét után sem voltak kíváncsiak rám, csak Csanádot várták :(

Évi, örülök, hogy rendbe jöttél. Annyira elképesztő, hogy úgy meg tudott sebezni Vince! Azzal az angyali hajával :)

Szly, még mindig ez a nagy titokzatosság? Csanád is énekel hintázáskor, a dallam nagyon jól megy :) A gyerekszoba nem fenyőbútorral is szép lesz meglásd! Esetleg egy kép az új frizurádról?!

Réka, nagyon tetszik az új vonalzód!Az idén már nem lesz vitorlázás, sajnos(vagy nem).Gyuri, köszi a verset, de nem szeretnénk szaporítani már a családot, visszaszármaztatom a te fejedre a kívánságod! A lábadnak továbbra is jobbulást!

A nomád élethez azt hiszem nem szóltam hozzá:mi imádunk sátrazni, már alig várom, hogy újra mehessünk, mert az utóbbi két évben ebből kimaradtam.

Mariann, hurrá, visszatért hozzátok a civilizáció meleg víz formájában! Elemér nem is tud az itteni poétizálásról, annyi minden más dolog van, amit megbeszéljünk!

Adri, a vendégnek kétszer örülnek :) Jó hamar elkezdtél készülni a szülésre! :)

Szintus, kérdezted mikor jönnek a gyerekeim haza, a kisebbik most hazajött velem, a nagy csak a legutolsó pillanatban, iskolakezdésre. Örülök, hogy könnyen viseled a terhességet és minden rendben!

Csilla, nem alakul Bogi hisztizése? Én permeteztem annak idején hideg vízzel a nagyobbikat, de elég volt kétrszer, utána már csak említeni kellet, hogy hozom a vizet :) Sajnálom az éjszakáitokat :( Nálunk sem fényesek... Bogin egyáltalán nem látszik, hogy olyan sokat enne. Ancsával talit nem hozunk össze? Hú, de nagy kalappal jár valaki! És csak nem csokit eszik másvalaki?

Berni, szupi, hogy így eltaláltátok a helyet a nyaralásra, Dorkó remélem rendbe jött már. További jó nyaralást!

Bea, te aztán nem vagy szószátyár, alig írsz valamit!

Elnézést, ha kicsit(nagyon) szétesett a hsz, vagy két órája olvasok vissza és írok. Kihagytam valakit???

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli Évi üdv újra itt!!!!!

Csajok! Nem látta valaki véletlenül a vonalzómat??? Most vettem észre, hogy lába kélt :cry:

Jelentem holnap Áminnal Miskolcra vonatozok a Keresztapámékhoz, így nem leszek két napig vagy három, de ezt már megszoktátok gondolom.
Addig legyetek szívesek hazairányítani a vonalzómat! Köszi!

Kép
havacska
 
 


Olvastátok oldalt, hogy egy nő 12 gyereket vár? Hát nem semmi!

Kép
havacska
 
 


Évi, és a szemed rendbejött?

Joli, hát ha ettem, addig a pár percig fájt, de a nap többi részében nem. Az első nap egész nap görcsölt. De már semmi bajom szerencsére.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Évi,
sztem azért nézik lánynak, mert látják mellette Violát, és nagyon hasonlítanak, így első blikkre gondolom sokan őt is lánynak könyvelik el.
Nagyon szép a haja, meg azok a nagy barna szemek! (Lagalábbis barnának látni.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?