Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még nem olvastam teljesen vissza, de ha megint ezt teszem, írni nem tudok! :?

Joli!
Nem túl jó a fényképezőnk, és amikor lekicsinyítem, mindig ilyen "fényes", csillogós lesz a hajuk! :evil: :)

Gabuska!
Ez a képsorozat csúcsszuper! :D :D :D És melyik mesét hallgatta?

Inerke!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, sok-sok puszit küldünk Sárának! Nektek pedig sok erőt és kitartást! Megnéztem a képeket, nagyon édes Sára, jók a pancsis képek is!

Megpróbálok visszaolvasni...

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, nekem is ez a bajom, vagy olvasok vagy írok, a kettő együtt nem igazán jön össze. Dehát mit várok, ha egy hétig nem jövök... :oops:

Mese improvizálás volt. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahó, sziasztok!

Joli, őszintén szólva én nem nagyon vállalnék be a lányokkal metrózós vagy egyéb közlekedési eszközös túrát. Ha jó lenne Neked/Nektek egy Őrs közeli találka. Ha jól tudom, van itt egy játszótér vagy az Ikea :lol: .

Pénteken voltunk szemészeten a lányokkal, ott találkoztunk Inerkével és Sárával. Kis tündérbogár Sára. Mondtam, hogy hiányoljuk és szorítunk a hétfői műtétjükhöz is!!!

Toncsi szeme javulgat, bár még szemüveg nélkül gyakran, abban ritkán bekancsalít, de már mindegyik ábrát felismerte mindkét szemével távolról. Hordani kell a szemcsit és reméljük, hogy teljesen rendbe jön. Bogi szemét is megvizsgálták, minden rendben vele. Mert hogy 1 évesen lenne szűrővizsgálat :roll: .

A képek továbbra is szuperek, jöhetnek. Bogika is már egyre többet lépeget (de csak ha van kedve), de még 5-6 lépés után lecsüccsen. Le akartam videózni, de persze lemerült a gép. No majd holnap.
Nóri is nagyon ügyesen tipeg már.

Joli, a jövő héten is itt vagyunk Pesten, szóval az egri találka aug. elejére várható. Mindenki úgy időzítsen :wink: .

Én lépek aludni, a lányok fél 6-kor keltek :? .

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Sziasztok!

Na, jóóóóvan Gabi, nem írtál még egy nemet sem a talira! :twisted: :lol: Bár Csilla sem... Úgy tűnik ebből már nem lesz semmi. Jövő héten hétfőn és szerdán nem érek rá, tehát Csilla:kedd? aztán ha jön még valaki jó, ha nem, akkor maradjon magának :wink:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Bocsi, Csilla! Mégis írtál :P Szóval akkor jövő hét és megyünk az Örsre
Szemészeten örülök, hogy jól alakultak a dolgok!
Köszi a híreket Sáráról, irigykedek, hogy találkoztatok.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Gabi, nagyon jól lefotóztad Livi arcváltozásait! Szinte hallani közben a mesét, annyira tükrözi az arca:) Elnézést, az előbb kidühöngtem magam, elfelejtettem, hogy a képeket is megnéztem :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, akkor szent a béke :wink: . Most vasárnap már nincs Gyereksziget, ha jól tudom.
Pussz

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Most csak beköszönök, fáj a derekam és fáradt is vagyok, Ártemisszel is már a végén fájt ha takaritottam.. :evil: (de hol van még a vége?)
Ma elutazott nagymamám, maradt anyu, igy már könnyebb lesz talán :) De azért jó volt, hogy itt volt a dédunokájával, az biztos, hogy jó soká fogja megint élőben látni.

Ártemisz 1 éves kora óta nem szopizik, de egyáltalán nem hiányolja, szinte magától hagyta abba. Ő is ujját szopizza elalváshoz, de mindig ébren teszem le, és kimegyek a szobából, és egyedül alszik el az ágyában, előtte sem aludt el szopi közben.
Én amúgy azt vezettem be, hogy szopi helyett összebújva olvasunk egy mesét, aztán szépen beteszem az ágyába és kimegyek.

Most én kérdezek "körkérdést" azoktól akinek nagyobb tesó van, hogy a nagyobbak milyen ágyban alszanak, és mikor tettétek át őket nagyobb ágyba, illetve van-e rajta rács stb..

Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Joli,
mától péntekig anyukáméknál leszünk. Ő pont az Őrsnél lakik, csak minden napra be vagyunk táblázva programokkal. Nem valószínű, hogy tudnánk talira menni. :(

Adri,
mi akkor cseréltük le L ágyát, mikor Nórit vártuk. Mert kellett a kiságy. :lol: Csak nem akartuk, hogy akkor vegyük el tőle, mikor megszületik a tesó, nehogy nehezményezze, hogy ez a kis izé elszedi a dolgait. :lol: Szóval pár hónappal a szülés előtt vettünk új ágyat neki, mondtuk, hogy ő már nagylány, lesz szép új ágya. Szerencsére örömmel fogadta, nem volt gond.

Jó nagy méretű ágy, mindkét oldalán van leesésgátló, és alacsony a fekvőmagasság, merthát Livi nem egy kosárlabdázó méret, a normál gyerekágyból nehezen tudott volna még kimászni 2 éves korában. :oops:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus!
Nagyon köszi a válászt, én is pont igy gondoltam, mármint, hogy ne vegyünk mégegy kiságyat, meg hogy mielőtt a pici megkapja a kiságyat már szokja meg az újat, csakhogy most látom, hogy talán még kicsi hozzá...Mármint hogy esetleg leeshetne egy nagyobb ágyról. Livi akkor már nagyobb és ügyesebb volt, nem?

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Most csak beköszönni jöttem,sajnos nem tudok visszaolvasni. A házat amit eladtak a fejünk fölül végül Júli 20-ig el kell hagynunk,és most lázas házkeresésben vagyunk,de egyenlőre semmi remény...volt aki 1 hónapra félmilláért adta volna ki... :evil:
Én úgy felfáztam,hogy majdnem az urológián kötöttem ki,csak azért nem mentem be,mert úgysem tudtam volna befeküdni...
A számítógépes vagyis netes stickünk eltört,a cserekészülék amit adtak meg nem megy a Vistával így netünk sincs,ez egy kölcsöngép holnapig,hogy a levelezést el tudjam rendezni!
Mira tegnapelőtt akkorát esett,hogy a szája rendesen felrepedt,ugyanaznap este meg az arcát törte össze rendesen, a szeménél! Tegnap éjjel meg nem aludt fél 1-től 5-ig!!! :evil: :evil: :evil:
Mostanság nagyon ránk jár a rúd!!! Mindenki tiszta ideg,nincs időm semmire,nincs segítségünk,és még a férjem nagyfia is itt volt 3 hétig! :evil: :evil: :evil: Tiszta idegbeteg voltam!!!!
Na mindegy,bocsi a panaszáradatért,amint lesz lehetőségem jövök visszaolvasok és reagálok,csak azt akartam,hogy tudjátok,NINCS MENEKVÉS TŐLEM!!!jÖVÖK MÉG!!!!! :lol:
Mindenkinek szép napot,pussz!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Meg vissza kell olvasnom, de gyorsan meg irok!

Gabuska!
Livi tunderi, ahogy a meset hallagatja! Tetszik az agyikos kepe is! :lol: Akkor kelt fel, ugy? :lol:

Csilla, Joli! Jo talit, a jovo hetre! Vigyetek fenykepezot es fotozzatok le a skacokat egyutt! :D

Joli! Rebus lehet hogy nem tudott rendesen enni a szajaban levo holyagtol, nem tudom, mert manapsag sokszor eszik rosszul. Azaz nem rosszul, csak keveset. De tegnap szegeny megint leesett a lepcsorol es a szajat csapta bele a foldbe ( Pat, szegeny Mircsi, ugy latom nagyon hasonlo napja volt Rebushoz :( . Puszi a kicsi sebes szajara es arcara), ugy, hogy feldagadt es mara belilult. A ferjem tegnap tisztara beparazott, mert o volt vele mikor tortent, es kiakadt, mikor Rebus szajat elontotte a ver. En mondjuk jol fel is huztam magam rajta, mert a helyett, hogy gyorsan letorolte volna pzs.-vel, lelekszakadva rohant hozzam, hogy csinaljak mar valamit. :evil: Komolyan. :evil:

Amugy voltunk uszni is tegnap es rem buszke voltam a lanyomra. A nagyobb fiuk mindig elvettek a labdajat( az uszie a labda es csak egy van kb. 10 gyerekre :? ) es nem sirt, csak ment utanuk es mutogatta, hogy neki meg kell a labda. A kis csuszdara meg egyedul ment fel ( szepen valtott labbal, a csuszda szelet fogva fellepdelt. Ok, kb csak 8 lepcsofok volt), de a kezemet fogva csuszott le.

Ja, s valoban fogzunk is rendesen, jon a mano 11. es 12. foga. :D Igazad lett Gabuska.

Na, visszaolvasok meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atina12 2009.07.12 14:42-kor.

Kép
atina12
 
 


Nem is kellett sokat visszaolvasni.

Evi! A tortaevos kep szuper! :lol: Latom van a sutibol mindenhol, meg Vince hajan is. :lol:
Nagyon szep Violka is es Vince is olyan kis draga. :D

Pat! Szoritok, hogy minel elobb sikeruljon valami jo helyet talalni. Azert nem semmi, hogy fel millat :shock: :shock: :shock: akarnak kerni a kecokert. Komolyan mondom az ilyen ember soha ne tudja kiadni a hazat. Ez a gyors meggazdagodas attitud mar kihalhatna Magyarorszagrol.
Kitartast! Biztos minden hamarosan jo lesz!

Csilla! Tesodekat pusziljuk! A lanyokat kulon.

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!
Csak rövid helyzetjelentés: kedden nem sokkal azután hogy írtam nektek, megtaláltam az aznapi második kibújt fogacskát is... nehéz napja volt a törpének. Szerda gond nélkül eltelt, csütörtökön pedig elindult Máté is. Ha nem fáradt nagyon, akkor 3-5 lépést egyben meg tud tenni kapaszkodás nélkül, aztán ha valahol megtámaszkodhat, megy tovább.
Szombaton voltunk babaúszni, Gyuri fotózott egy csomót, majd teszek fel.
És dicsekszem: az én hős férjem megcsinálta a ribizlit szörpnek, míg én az alvó törpincs alatt dekkoltam 8)

Pusz

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A vízalattinál külön vicces, hogy folyamatosan fújja kifelé a levegőt 8)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


A fotókat a múlt heti és a mostani úszáson csináltuk :lol:

Amúgy Máté kitűnően viseli a tanfolyami megpróbáltatásokat,és ami a legjobb: a felén túl is vagyunk már!

Bocsi h nem reagáltam, de talán majd legközelebb...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pat!
Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön jó házat találnotok jó áron. És amúgy is, hogy rendeződjenek a dolgok, meg Mircsi kis szája is gyógyuljon, stb.
Réka! Nagyon édes Máté az uszis képeken, és nagyon ügyes, hogy ilyeneket tud!!!
Rebusnak is puszi a kis szájára! Anita! Valahogy a férfiak mindig tőlünk várják a megoldást, ezt már megfigyeltem. És persze ha náthás volt Ártemisz, akkor "mit csináltál vele, hogy igy megfázott?"....
Nálunk most semmi extra, holnap megyek fodrászhoz!! (semmi extra újitás, csak a szokásos melir fél év után...) Ma játszóházban voltunk délután, jól kifáradt Ártemisz :)
megyek én is aludni lassan, jó éjt! Irjatok, el vagytok tűnve!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
réka!
szuperek a képek!majd holnap megmutatom Dorkónak,h mi az etalon. :D mi ma vettük fel először a karúszót,úgyh még nem tudja tartani magát benne,de ami késik nem múlik :) felvetették,h ha akarunk átmehetünk a haladóba,de szerintem ez még korai,gondolom a korára való tekintettel javasolták.amúgy most és a múltkori úszásnál is 2x annyira nagycsávónak képzelte magát,h "majdnem"megfulladt. :cry: szó szerint nem vett levegőt,aztán kijött a száján egy rakat víz. :cry: :cry: szerintetek bestresszeltem vagy bestresszeltem? :lol: közöltem,h elég,nem merülünk többet.erre a main simán buborékfújás közben nyelte be a vízet.ááááááááá!mind1,csak szörnyű nézni,ahogy "fuldoklik"és igazából tehetetlen az ember,max előredönti.

mi tegnap voltunk Dorkó uncsitesóinál,ahol iszonyatosan jól érezte magát :lol: a favorit a csúzda volt,persze visszafelé használva.1folytában felmászott és hason le... :lol: majd csatolok képeket is.
a keddi talira mi nem valószínű,h tudunk menni,bocsi csajok.azért tényleg fotózzatok!

adri!
én is az ágy átalakításán gondolkoztam,de mi még ráérünk,én is picinek érzem hozzá.bár a délutáni alvást a hálóban a mi ágyunkon ejti meg és ott sem esik le,de az azért 180 széles,nem úgy,mint az övé.na meg akkor már 1edül is ki tudna jönni belőle :wink: :lol:

pat!
kitartás!gyere,panaszkodj,legalább itt segítünk az "okos"tanácsainkkal. :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Mennyi minden történt! Azt sem tudom hol kezdjem...Visszafelé?
Berni, te is javasolhatsz időpontot, mikor érsz rá talizni! Hátha nekünk az is jó! Az újak közül valaki? Akár kedden, vagy máskor? Amúgy hová tüntetek mind?
Adri, remélem lesz egy kis nyugodalmas időszakod, míg anyukád ott van! A takarítást hagyd rá és apára :)
Réka, micsoda fotók és micsoda fiad van! Gratula a járáshoz, nagyon ügyes! És a férjed is! Neked mikor ér véget a nagy meló?
Szegény Rebus! Jól rájár a rúd! De fogacskákban ő viszi a prímet! :)
Pat, te szegény, tényleg nagyon összejöttek a dolgok! Kitartás, biztosan találtok lakást és minden szépen rendbejön. Hiányzol ám a topikról!
Gabi, Livi kócosan is tündéri:) Hogy te milyen elfoglalt vagy!
Mi ma nagyokat tekeregtünk, délelőtt a Millenáris Parkban és a Mamuttban voltunk, délután Budaörsre jártunk. Holnap Szigetszentmiklósra készülünk :)
Most meg lefeküdni...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Mirának és Rebusnak gyógysimi!!!

Patrícia
Drukkolok, hogy mielőbb megoldódjon a lakásproblémátok!!!

Réka
Nagyon jók a pancsis képek, Máté nagyon ügyesen úszkál, és gratulálok neki az első lépésekhez!

Joli
Anyósékkal lakunk, ők lent, mi meg fent, szerencsére telejesen le vagyunk különítve, és van itt fent mindenünk. Anyós nyugdíjas, ő szokott főzni.

Bea
Hétvégén szülinapoztok? Milyen torta lesz? Mit kap a legény? Mi szülinapozunk hétvégén, de a sajátunkat ünnepeljük egyelőre, apának ma van a szülinapja, az enyém meg csütörtökön lesz.
kittina30
 
 


Jó reggelt!
Már megint én vagyok csak?
Berni! Ti is jártok usziba? De jó! És hogy megy ez a lemerités? Ártemisz is imádja a fürdést a tengerben, de nem merem az arcát beletenni, mert félek, hogy megijed, és nem akar majd többet. A karúszót mi is csak egyszer próbáltuk, de fognom kellett közben, mert félt, ha elengedtem. De látom, hogy érdemes próbálgatni, akkor majd még próbálgatjuk!
És nem félsz, hogy a ti ágyatokról leesik, vagy olyankor ott vagy vele délután?

Most anyu levitte Ártemiszt a tengerhez, én meg várom, hogy szőküljenek a melirozott tincseim ( a szomszédban van a fodrász, és ilyenkor haza szoktam közben jönni :) ). Igy most tényleg pihizek egy kicsit, hogy anyu itt van, és már elment nagymamám...Bár amilyen "hülye" vagyok a takaritást nem szivesen engedem ki a kezemből, mert arra elég rigolyás vagyok. Azt meg hogy a férjem takaritson, Joli azt meg inkább viccnek veszem :lol: (egyrészt napi 12 órát dolgozik, másrészt meg az ilyesmi itt nem nagyon "divat" :wink: Tavaly amikor még csak Ártemisszel voltam terhes és néha látta, hogy elfáradok, akkor azt mondta, hogy " na pihenj már egy kicsit, majd holnap megcsinálod" :lol:)

na megyek, lejárt az időm a festékkel!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri
Jaj, de jó Artemisznek, hogy éppen a tengerparton van.

Aranyos a férjed ezzel, hogy "majd holnap megcsinálod". :-D

Takarítanom nekem is kéne, de egy alapos porszívózás kellene, és azt meg nem tudok, amíg a gyerekem alszik, ha meg fent van, akkor sem. De most már azon gondolkodtam, hogy valahogy megpróbálok kiporszívózni, ha felébredt.

Milyen ügyesek a gyerekeitek, hogy így elboldogulnak a vízben. Mi még csak a kádban és a kinti pici medencében pancsiztunk.
kittina30
 
 


Réka annyira aranyos Máté,az az aranyos,elégedett,mosolygós pofi,ahogy fürcsizik,hát megzabálnivaló komolyan mondom!
Gratula a lépésekhez!Ő is ilyen kis törtető egyéniség,mindent elöbb akar csinálni,mint a többiek,igaz?Fruzsi is ilyen!
Nagyon tudja,hogy mit akar! :wink:

Tegnap volt egy régi osztálytársam meghívni lagziba minket,ne is mondjam,hogy a Fruzsi mit le nem produkált!
Felmászott vagy 100-szor az ágyra(nem esik le a kis szaros :lol: ,magátol rájött,hogy hogy kell lejönni),de én akkor is féltem,no szóval odarohantam az ágyhoz vagy 100x,sikítozott nem hagyott beszélgetni,szétszórta a borsot....a jó kislány....pedig ilyesmit nem szokott csinálni :lol:

Tegnap ebédre kimentünk rokonokhoz a Tiszára(hétvégi házuk van ott)nagyon jól érezte magát a kiscsaj!Rohangált,játszott a többi gyerköccel,nagyon elvolt!Estére tisztára kidőlt... :wink:

Vettünk a Fruzsinak papagájt(azt is tegnap :lol: ,forgalmas napunk volt)de nem szól ez a madárka semmit!Kuka....csak eszik és iszik,ja meg bóbiskol...tippek,hogy hogy szólaltassam meg?

Adri jópofa a férjed,h majd holnap,ráér.....
Igen,szerintem vannak nálunk is olyan férfiak,akik így gondolják...
Az én férjuram segít,ha van ideje,de ő is napi 12-14órázik :?
Te jókat fürödsz így pocisan is?Fodrász
:wink: :lol:
Pár házzal tőlem is van egy fodrászcsaj,nemrégen költözött ide,gondoltam én is majd átpártolok hozzá....

Pat kitartás neked a rossz után jön a jó.... :wink:
Kicsi lánynak jobbulást!Várjuk,hogy irjál.Hisz akkor tudjuk,h valamennyire rendbe jöttek a dolgok!pusszancs generációm

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus
Nagyon ügyi Frizsi, nem semmi, hogy nem borul le az ágyról, az én gyerekem még mindenhonnét leesne.
Biztos élvezte, hogy produkálhatta magát. :-D

Hétördögöm elaludt, miután magába döntött egy csomó baracklevet. Egy darabig ette a barckot úgy, hogy odatettem a szájához egybe, de mostanában csak a levét hajlandó meginni. Rájött, hogy az úgy sokkal jobb, hogy ő ihatja ki a pohárból.
kittina30
 
 


Szintus
Annyira jó az avatarod! :-D
kittina30
 
 


Sziasztok!
Benéztem olvasni, nehogy megint nagyon lemaradjak. :lol:

Pat,
olyan fura tőled ilyen borús hangvételben olvasni. :( Mirának gyógypuszi a bibijére, neked pedig nyugi!!! :wink: :)

Réka,
hú, nagyon ügyesek vagytok, mi is még csak beülős úszógumival nyomjuk, mert én nagyon beszari vagyok. :oops: Olyan jó lenne levetközni a paráimat.

Ma a Paskál strandon voltunk, kicsi, de szép és igényes. Még egy kis játszótér is van. Gyerekeknek 6 éves korig ingyenes, négyen kétezer nyolcért mentünk be. 8)

Történés van, mennem kell.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én csak kutyafuttában, megint... :oops:

Fiam egyfolytában foglalkoztat, jön-megy, felmászik mindenre, feláll mindenhol, életveszély. De nem panaszkodom, mert eddig azon nyavalyogtam, hogy milyen lusta. Már párszor megcsinálta azt is, hogy négykézlábból visszaül magától. Igaz, még általában egy idő után elfelejti, hogy nem vagyok mögötte, és koppan egyet a földön...

Kittina,
a hétvégén most csak mi, felnőttek ünnepeljük meg a szülinapját, mégpedig úgy, hogy egy év után végre eljutok (remélem) egy hatalmas buliba, és anyós őrzi a gyereket. De szülinapja reggelén már itt is leszünk.
Az övét majd jövő héten tartjuk, mert akkor jó mindenkinek. Szerintem kap egy mini tortát, amit szétbarmolhat, a többiek meg eszik a maradékot... :)

Este v. holnap reggel próbálok jönni, ígérem!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!
Lányok, ha csütörtökre teszitek a talit akkor talán mi is el tudnánk menni... aznap szünetelek. A rossz hír, hogy ma belázasodott. Holnap nem megyek tanítani, ha jobban lesz, holnapután már igen. A csütörtök szabad, aztán keddig még húzzuk az igát. Ha betegebb lesz, akkor nem tudom mit csinálok. Valószínűleg bemondom az unalmast.

Na megyek, megpróbálom letenni őkelmét aludni.

Puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Most csak azért ugrottam be, hogy Csillának üzenjem: akkor holnapról elmarad a tali. Írj, mikor lenne jó, hátha mások is csatlakoznának az új időpontban.

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
adri!
Dorkó már simán le-fel mászik az ágyakról.amikor leteszem aludni,akkor középen fexik.az első órában hulla mélyen alszik,meg sem mozdul,aztán én is ledőlök mellé.amúgy ha felébred,mindíg felül és azonnal dumál vagy,ha nem vagyok ott,akkor hív,kiabál :) persze,ha forogna,leeshetne,de a háta mögé azért szoktam tenni takarót "falnak".szóval így alszik délután :)

joli!
Dorkónak 12 foga van :lol: sajnos én beprogramoztam magunkat erre a hétre,mert a keddet írtátok.bocsi,én most kihagyom :(

Kép
berni1
 
 


elkűldtem,nehogy elszálljon.
pár kép:
pakolás Kép
Kép

Kép
berni1
 
 



Kép
berni1
 
 


és egy mai kép:
igazi fürdőgatyában:
Kép

Kép
berni1
 
 


bocsi,h a legtöbb rólunk szólt,legközelebb kommentálok is bővebben :wink:
jó éjt!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsan bekukk. Kivételesen főztem, rántott cukkinit és rántott sajtot, de a sajt sajnos kifolyt, pedig régebben profi rántott sajt készítő voltam.

Fiam délelőtt szétszerelte a reluxát, eltépte a madzagot. Úgyhogy szegény apának lesz mit megjavíttania, persze a figyelmetlen nagymama (anyám) volt a hibás, mert hagyta, hogy rángassa. Hiába mondom, hogy nem lehet mindent megengedni a gyereknek.

Délután ha minden igaz, eljutunk Munkácsy kiállításra, már hónapok óta készülök rá, és ha nem hosszabbítják meg, akkor lemaradok róla.

Bea
Jó bulizást hétvégére! Milyen buliba mentek?

Mi kerti partit, állatkertezést terveztünk, és jön egy barátnőnk vendégségbe hétvégére.

Pupu barátunk nagyon kis ügyes!!! Fotót kérünk!!! Tök jó, majdnem egyszerre kezdtünk mászni.

Berni
Dorkó nagyon cuki, és azok a combok...

Nagyon látszik, hogy Dorkó 2 hónappal idősebb az én fiamnál, sokkal nagyfiúsabb.

Nálunk most az a menő, hogy pakolja a formás teknősbe a formákat, és ha bele sikerül raknia, akkor megtapsolja magát. Pár napja tapsikol, előtte ezt nem csinálta.

Úgy döntöttünk, hogy meglepjük Mátét 1. szülinapjára egy videókamerával. Jó persze azért játékot is fog kapni. Olyan rossz, hogy az elmúlt 1 évről nincsenek videófelvételek, és most kezd nagyon aktív lenni, és egyre ügyesebb lesz, és az idő úgy rohan...
kittina30
 
 



Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Sziasztok!

Réka, meg tudtuk nézni :)Ügyes a merülés is, de hogy kezeli a kamerát!:) Van telefonszámod Csillához? Én nem találok... Próbálkozzunk be csütörtökre...Jól van a manó?

Berni, a tiedet is láttam. Dorkó hogy tanult meg a lejtőn közlekedni? Csanád felborult vagy kétszer, mire rájött, hogy ott másképp kell menni :) És mindig mezítláb van? Én örülök, amikor magatokról írtok :) Gratula a 12 foghoz, akkor ti viszitek a prímet :)
Csanádnak tegnap láttam meg, hogy duzzad a 9. fogacskája.

Kriszti, ha most az egyszer ki is folyt a sajt, azért írj valami praktikát, hogy sütötted régen, nekem mindig kifolyik :( Eljutottál a Munkácsyra?

Bea, milyen bulira készülsz?

Gabi, ha ilyen jó a Paskál, akkor mi is ki kell próbáljuk!

Szintia, a régi osztálytársad előtt csak szerepelni akart a lányod, hogy rá is figyeljenek :) Beszél már a papagáj? Lehet hogy már azt kérded, hogyan hallgattasd el :)

Adri, hozol egy képet az új frizurádról? És Artemiszről is egyúttal...
Csanádnak is elkelne egy fodrászkodás, az apja szoktt vágni a haját, de most egy darabig nem lesz itthon.

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!

joli!
amikor csak lehet,mezítláb járatom,úgy hallottam,meg gondolom,h annál jobb lábboltozat-és izomformáló nincs is :) cipőt csak ha megyünk vhova,akkor kap.

réka!
szuperek a videók!!!amúgy jó a karúszotok.itt csak a felfújhatós van,avval talán még Máté baja is meggyűlne :evil: nem könnyú a manóknak egyensúlyózni benne,az nem tartja íg fenn őket.függőlegesen,ahogy Máré van a videón meg képtelenség.na mind1,majdcsak belejön Dorkó is :lol:

Kép
berni1
 
 


adri!
na így alszik Dorkó az ágyunkon :lol:
Kép
Kép
és az elején annyira,h a vaku sem zavarta :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


úgy bírom,mostanában minden este elbeszélgetek magammal :lol:
pat!
mi a helyzet?képzeld,mostanában egyáltalán nem hírdetnek olyasmi kocsit,mint amit keresek :cry: előtte meg volt,csak drágállottam.most már megvenném :wink:

paskál:régen mi is oda jártunk,én is nagyon szerettem.
ja,nyaralás.... :roll: képzeljétek,nem cáfolunk rá önmagunkra a férjemmel:aug.3tól van szabin és még nem foglaltunk szállást.persze a balcsihoz mennénk és most kezdtünk elkapkodni :cry: :lol: annyira jellemző ránk :cry: csak az a baj,h nekem semmi kedvem sincs nézelődni,keresgélni.nem tudom,valahogy lusta vagyok az ilyenekhez.lehet,h mi is pat-ék pénztárcáját fogjuk tömni? :lol: :wink:

na elköszönök,mert így elég uncsi,jó éjt!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jöttem, csak Bogi csupa piros foltos lett és el kellett vinni az Sztk-ba. Ekcéma :evil: Öröklött hajlam, de hogy kitől :shock: . No mindegy, gyógyszertári fürdető, meg krém, amíg látszanak a foltok. És oda az órákig tartó esti pancsinak.

A csütörtök jó lesz egy talira, csak nem tudom, hol találkozzunk. Az Ikeában felfordulás van. Lehet egy zöld nagy tér lenne jó valamerre. Ötlet?

Bogika is már egyre többet sétál. 31 lépésig számoltam, már átszeli a szobát, de még nagyon ingatag :lol: .
És akkorákat esik :shock: ! Persze csak akkor ha hisztizik vagy nem figyel oda!!! Nagyon szépen lejön mindenhonnan, kivéve :shock:
Ma reggel is az ágy szélén állt egy szitát rakosgatott a fejére megbillent és egy szaltóval lependerült a földre. Azt hittem ott marad :evil: .

Jobbulást a pici manók sérüléseinek, lesz még :( .
Ancsa, tesókámék is puszilnak. Tegyél már fel képeket magatokról!

Most megyek, még jövök :wink: .
Jó hűsölést 8).
Édesek a képek és videók!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Én is lemaradtam, de sikerült visszaolvasni, mert nem sokat írtatok.
Sajna nekem sincs kedvem írni, ezért én is csak röviden.
Áminka jól van kivéve, hogy napközbe alig akar aludni és estére meg olyan fáradt, hogy szintén alig tud elaludni.
az apja folyamatosan ölbe cipeli és már kezd elegem lenni a csimpiből.

Merülős kép nagyon tetszik, én sem merem beledugni Ámin fejét nehogy megijedjen.
Lehet, hogy néma az a papagáj? :roll:

Joli!
Sajt ügyben én úgy tudom, hogy panírozás előtt bevizezni és duplán kell panírozni.

Amiért pedig szar kedvem van az az, hogy ma délelőtt apához mentőt hívtam, mert nagyon rosszul volt. Hát még időben, mert a sok bajra még kiderült, hogy a reggeli ital a tüdejébe került. ki is van száradva, nem akar enni és már teljesen magatehetetlen.
Nagyon nehéz :cry: :cry: :cry:
Majd jelentkezem.

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Mariann, sajnálom, hogy ennyi bajod van:( Nem elég apud alapbetegsége. Az ellen nem tudsz tenni, hogy apa ne vegye ölbe Ámint, inkább fogadd el. Majd ha elmegy dolgozni, akkor nem tudja hordozni. Tőled akkor sem fogja elvárni, tudja kitől mit várhat.

Csilla, írtam nincs telefonszámod, az enyémet elküldtem priviben. Jó lenne találkozzunk holnap,de ha olyan hőség lesz, mint ma, akkor a szabadban nem jó. De ez ne legyen gond, nálunk pl. egész jó idő van.

Berni, Dorkó el sem férne a mi kiságyunkban, amikor így alszik :)Igazad van, csak te tartod a frontot este. Hiányzik Pat, Szly...és mindenki. Biztosan nagyon jó nyaralásotok lesz, nem szerveztétek agyon :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon termeletek :shock:
Nálunk minden oké, Manóka jobban lett, ma már gond nélkül bulizta át a kántorképzőt 8)
Holnap. ha minden jól megy, tali, oszt meglátjuk 8) :lol: :lol: :lol:

Szintus, olyan jó látni a vonalzódat!

Mariann, kitartást! Szegény apukádnak meg könnyebbedést! Rettenetes lehet ép elmével-lélekkel teljesen lerobbant szervezetben tengődni!

Berni, látod, most én is jöttem, tessék sokat írni!
Karúszóilag mi is kipróbáltuk a felfújóst, kb ugyanannyit tud mindkettő, de ez nem dörzsöli fel olyan könnyen a bőrét (Decathlonos) így vettünk is Máténak egy készletet. Szép zőőőőőőőőőd. :twisted: :lol: :lol: :lol: Jó lesz a Balcsin! Már alig várom!

Na puszi, sarjam alszik, ki akarom használni az időt...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok csajok! :D
Megjavították a sticket...37000Ft lett volna! :evil: :evil: :shock: :shock: :shock: Szerintetek????? Otthagytuk a picsuba és vettünk egyet domino csomagban...ÁÁÁ mindegy!
A házról annyit,hogy már meg sem várhatjuk a 20-át,ma kell költöznünk,de nem messze találtunk egy házat,de rengeteg ideget megettünk,mire végigkérdeztünk egy nagycsomót! :evil: Ezzel amúgy minden ok,csak nagy a sövény! 8)
Mircsike arcszerkezete a sebektől begyógyult,már csak az a kb. 40 szúnyogcsípés díszíti a testét! :x Invázió van,de valami döbbenetes,Márkot is szanaszét csipkedték,az ő fején tegnap 21 volt...
Ma be kell fejeznem a pakolászást,ha minden jól megy,este visszaolvasok,és minden folytatódik a régi kerékvágásban!
Majd jövök!!!!!!!!!!!!!!!
Pussz :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Mariann
Sajnálom apukádat! Nagyon nehéz lehet. Kitartást kívánok neked!

Joli
Én is duplán szoktam panírozni. Munkácsyról sajnos megint lemaradtam, mert apa egy évben egyszer túlórázik, és az biztos akkorra esik, amikor valami program van, este 8-ra ért haza. Holnap megpróbálunk eljutni, de nincs kire hagyni Mátét, lehet, hogy ő is jön, vagy kihagyjuk.

Itt éjszaka nagyon nagy vihar volt, dörgött, villámlott nagyokat, és ömlött az eső. Szegény Máté jól meg is ijedt, úgyhogy megágyaztunk a mi szobánkban, és vele aludtam a földön matracon. Egyébként nálunk most az megy, hogy éjjel 2-3 felé megébred, visszaringatom, de nem tudom betenni a kiságyába, mert mindig felébred, úgyhogy át szoktam hozzá költözni az ő szobájába, és ott alszunk az ágyon ketten. Remélem, hogy ez csak átmeneti, és nem szoktatom arra, hogy velem aludjon. Nagyon ellene voltam az együtt alvásnak, de amikor már 1 órája sétáluk, és próbálkozom a lerakásával, már feladom, és inkább alszom vele.

Megyek, mert takarítanom kell. Holnaptól még ennyit sem tudok jönni, mert jó sok program összejött hétvégére.

Bea
Jó bulizást szombatra!
kittina30
 
 


Patrícia
37.000??? :shock: Nem semmi.
Örülök, hogy találtatok házat! Jó pakolászást. Itt is rengeteg a szúnyog, hiába irtják majdnem minden este őket.
kittina30
 
 


sziasztok!
most gyors leszek,Dorkó alszik.
tegnap medencézni voltunk a barátnőméknél és délutánra a nagyfiam 1edül lebegett,uszizott a karúszóval :lol: :lol: remélem nem felejti el vasárnapig :lol:
a rosszhír viszont,h hajnalban megcsípte egy darázs vagy méh(megtaláltam a hulláját,de én nem értek hozzá),reggelre feldagadt a kis arca,alig lát ki a szemén.és hogy ez ne legyen elég 10órára 39 fokos láza lett :twisted: :arrow: doki :arrow: napszúrás :cry: pedíg nem is volt napon.így tudtam meg,h az is elég,h 10 és 11 között napernyő alatt lubickoltunk a medencében :cry: mindíg odafigyeltem,h 11 és 4 között ne legyen kinn.szóval ez van nálunk.szerencsére nem hányt(még)csak 1folytában lázas,nyűgös.most kapta a 2.kúpot,remélem leviszi.
szóval,vvigyázzatok!
no,megyek odabújok mellé.

Kép
berni1
 
 


Hello lányok!

Beteseskedöknek jobbulást!Gyógypuszik mennek!

Fruzsika is belázasodott reggelre,áhhh :(
Voltunk vele dokinál,reggelre vizeletmintát és székletmintát kell vinnünk!Hát remélem sikerül!!! :?
Most jobban van(gond.a kedve nem volt rossz),de most épp ordit,mert szólni mertem neki,hogy ne rugja fel a virágot :oops:
Beteg azért szegényke..... :(

Berni Dorkónak is mielöbbi gyógyulást!Napszurás.... :(
Én is szirupot és kupot is adok Fruzsinak és fürdetem,ha 38.5 fölé megy a láza....Darázs :(
Nem alergiás a csipésére?

Pat örülök,hogy találtatok házat! :)
Szunyogok.....nálunk is rengeteg van,de légy,de minden fene...utálom őket! :evil:

Réka örülök,hogy jobban van Máté! :D
Jó talizást holnapra!Puszi

Mariann én is jobbulást kívánok az apukádnak,sajnos tudom milyen rossz ez....
A papagáj továbbra is kussba van... :roll:

Csilla grat Boginak a 31 lépéshez!
Sajnálom az ágyrol leesést,nagyon örülök,hogy a Fruzsi erre magátol rájött,hogy ne essen le!Büszke is vagyok rá,ámmm! :wink: :lol:

Kitti Fruzsi is velünk alszik néha(most amikor beteg)
de nálunk sem rendszeres!

puszi leánykák

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?