Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Szly, bár már nem olvasod, de nagyon jó pihenést és jó időt kívánok Nektek! Cukik a képeken a srácok, azok a cofik!!!

Üdv itt Pumucli! Nagyon aranyos Eszter!

Hogy én a befőttre nem gondoltam :shock: :lol: .

Mi is buliztunk tegnap, még a csilláron is gyerkőcök lógtak. De jó volt, kb. éjfélig voltak. A buli végéig bírta még kb. 6-7 felnőtt meg a két 1 éves :D :oops: . Itt volt egyik barátunk kislánya is, ő 2 hónappal idősebb Bogitól, de mindent beszél :shock: , annyira ügyes. Elmondott minden állatot, hogy mit mond, megmutogatta minden testrészét, csuda ügyes kislány.
Nálunk az összes szövegelés a "bö"-ig terjed. Lassan kezdek aggódni :? .

Pat, Te még mindig csinos vagy!

Mi már csak 1-2 naponta szopizunk 1x, asszem lassan vége.

Valamelyik nap akkor szél kerekedett hirtelen, hogy felkapta a kertből a sátrat és felvitte a szomszéd ház kéményére :shock: . Biztos tornádó lehetett :lol: .

Inkább elmegyek aludni, vagy mosogatni. Lehet ciki, de még mindig maradt a buliról :oops: .

Addig még írhattok, ja és csuda édes az összes fotó (vagyis a gyerek) :lol:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


hú,csajok!

először írok,aztán olvasok,mert arról megint lemaradok.

szóval,próbáltam írni a múltkor,de lefagyott a gépem :cry: péntek este buliban voltunk,szombaton szlovákiában a dédimaminál.nekem egész nap migrénem volt,hazafelé hánytam :cry: de legalább megfogadtam,h migrénnel ezentúl sehova.ma meg "kerteztünk",pancsoltunk és 1 órája telepítem a telomról a képeket :cry:
amíg tölti,addíg eldicsexem,h Dorkó már szalad és mindnet csinál utánunk,de nem ám rögtön,hanem meglepetésszerűen :lol:
vmelyik nap megfogta a járókán levő zokniját.én viccből monodm neki:menjél mosd ki,tedd a mosógépbe!erre ő elment,kinyitotta gépet,betette a zoknit,becsukta,nyitogatta a mosóporos fiókot,majd kivette,kirázta,kihúzogatta a zoknit :shock: na,mondom,ha ki is tereget,holnaptól ő mos :lol: a szemetesbe bármit kidob,amit mondunk neki(+amit nem,azt is :lol: )és a papucsom folyton hozza utánam és tuszkolja a lábamra.a kulcsokkal megy az ajtókhoz és magyaráz-magyaráz egész nap :lol: mostanában a hisztik eltűntek(kopp-kopp),helyette egész nap dumál,magyaráz,beszél:apa,anya,hoppá,mama...meg babanyelven mindenfélét!szóval csúúúúúúúúúúúcs!csináltam videókat,hova is szoktátok feltölteni?vmi tuti 1szerűt és gyorsat mondjatok :oops:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok, ha nincs ellene senkinek kifogása... 11 hónapos a kislánykám, Aki egyelőre egyetlen gyerkőcünk.. :)
Ha picit több időm lesz, megpróbálok visszaolvasni is..

Jóéjt Mindenkinek!

Petra és Edit
Kép
jurko
 
 

 
 

telekképek:

reggel Kép

Kép
berni1
 
 


réka!ezt neked csináltam:a telek
Kép

medencézés Kép

haspók Kép
azért vannak ott delták :lol:
Kép

ez már otthon:
ilyen erős :) Kép

Kép
berni1
 
 


Szasztok csajok!
Berni!
Hát asszem Czene Attila deltái sehol sincsennek Doriánéhoz képest! 8) 8) :lol: :lol: És az a formás anticellulitos popó meg comb!!! Csúcs a csávó!De az első képen akkora mint egy ovis! :shock: Nagyon jófej! :wink:

Csilla!
Köszi! :) ÁÁÁÁÁ,nem ciki,hogy még mindig van mosatlan. ÁÁÁÁÁ! :lol: A lényeg,hogy a buli jól sikerült! :wink:

Jurko!
Üdv itt! Nagyon beindultak az újak! :D Mesélj magatokról!

Ma végre megérkezett a nagyfiam!!!Úgy szaladt felém,és ölelgetett puszilgatott,én meg olvadoztam! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bea!
Én is lemaradtam!!!! hol nyaraltunk??? :oops: :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Csudajó, mennyi olvasnivaló :)

Pat, szerintem Bea még nem tudja, hogy vendégházatok van É NÁLATOK nyaralt a bajnok!

Berni, én a freevlog.hu-ra tettem fel videókat, nem volt macerás. Csuda izmos és jóképű fiad van! És milyeneket csinál :shock: A telekért és a kertért sárgulok :)
Edit és Nóri, Isten hozott! Aranyosak a gyerekeitek! :)
Csilla, eszembe jutott, hogy pár hónapja még azon búsultál, hogy Bogi nem akar cicinél egyebet elfogadni :P Szóval a beszédért se aggódj! :)
Szly, jó nyaralást és várunk vissza!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szia Joli!
Hogy-hogy nem a férjeddel a skype-on?
Köszi a választ Bea helyett is!Neked leesett :oops: ...És igazad van,toncsi is már olvas 3 évesen,Bogi is megtanul gyorsan beszélni! Vagy ha nem,hát akkor majd bepótolja utólag. (nálunk is van ilyen a családban :lol: )

Lányok,akik irigykedtek Berniék telkére,majd akkor is irigykedjetek ha sok munkája lesz rajta! :lol: :lol:

Amúgy Berni,nekem is durván megfájdult a fejem vagy 2-3 napja,de a hányás elől lefeküdtem aludni korán,viszont még reggelre sem sikerült kialudnom a fájdalmat!! :evil: Hogy áll a babaproject?

Sly!
Most jó sokáig nem jössz,lesz mit visszaolvasnodm, arról gondoskodunk! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Toncsi!! Nagy T-vel!
:oops:
Berni!
Természetesen babaKOCSI-projectet akartam kérdezni!!!De ha már így szóba került...hm???

Annyira fáradt vagyok,hogy előbb elaludtam pár másodpercre ülve,szóval lépek!
Jó éjt mindenkinek!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


na,elolvastam.... :roll: hú,de sok volt és még jegyzeteltem is :wink:

üdv mindne újnak,majd igyexem megtanulni a neveket :oops: :)

szly!jó nyaralást,sikeres utat!

réka!
cicit én is KÉREK!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
mindenkitől előre és utólag is bocsi,de én 1általán nem tartom számon a hófordulókat,minket nem kell majd köszönteni!bezzeg a szülinap! :wink:
bilitéma:én jövőre tervezem,nekem is tanácsolta már a sógornőm.szerintem 1 hülye :oops: bocsánat,de annyi minden van,amivel foglalkozoon a gyerkőc meg játszon inkább!majd jövőre megtanulja mit,hogyan :) az udvaron Dorkó is pucér,meg ebben a melegben már soxor benn is,úgyh mi már többszörösen túlvagyunk a tócsacsináláson :oops: no meg már végignézte,honnan jön a pisi,meg persze bele is tapicskolt :oops: :lol: :lol: áááá!
kajatéma:én kb 1 éves kora óta nem főzök neki külön,nem főzök olyyat,amit nem ehet,de tejet,tejfölt,tejszínt használok,max.spórolósabban.imádja és bírja is.és nem turmixolok,soxor nem is töröm össze,de neki már majdnem teljesen 12 foga van :) rágjon a lelkem! :)
gabi!
csütörtökön elindultunk a gyszigetre.még jó,h a bnőm felhívta a férjét,aki felnyitotta a szemünk,h csak 7végén van :twisted: ezt nem is írtad :wink: na,mind1,margitszigeteztünk(meg parkoltunk 2400.-ért :twisted: :twisted: :twisted: )de szuper volt kinn!
ámin-fotók:édes!!!!!!hasonlóan huncut gyerek lehet :wink:

pat!
én már láttam az iwiwen a képeid :lol: hogy te nem férsz a bőrödbe és még ott is dicsexel?kaptál engedélyt Czene úrtól? :lol: :lol: amúgy édes a kiscsaj.bírja a beülős úszót?mi is vettünk csak még nem volt hol kipróbálni :roll:

Kép
berni1
 
 


pat!
[quote]H írta:ogy áll a babaproject?

:shock: hű,levert a víz! :) á,mi még nem tervezzük!ahhoz nyugodt háttér is kéne.a telken meg nem sok tennivalóm lesz(sajna),hárman fogjuk örörkölni :roll: ugye nem kell,mondjam,ez mivel jár?ennyire nem vagyunk jó testvérek :oops: sajnos!de remélem ez még sokára lesz és addíg csak élősködünk apu :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


ú,f12!bocsi,mentem aludni :lol:

Kép
berni1
 
 


Pat, Elemér vízen van ma éjjel :(

Berni, ügyesen csináltad a jegyzetelést, lehet nekem is azt kellett volna :) 12 fog???:o Gratula!Na ne mondd, hogy neked is cici kell! Láttalak élóben és szerintem jók! Én amúgy elégedett vagyok az enyémmel...

Csanád kezében a csirkecombot eltaláltátok(már aki :wink: ), főzve van! Szegény ma annyira kifáradt a sok programtól, hogy alig bírt elaludni. Egész nap még egy órát sem aludt :shock: Ma sem, mint a tegnap :(

Gabuska, Mariann, Pat, Szly, mindenki nagyon jó fotókat töltött fel, csak a nagy dömpingben nem lehet reagálni mindenikre. Főleg nekem, aki ennyire le van maradva már megint :oops: ma bátyámékat látogattuk meg, az egész nap ráment. Pedig ide kétóránként be kellet volna nézni, akkor lehetne tartani a tempót :D

Ancsa, biciklis sztori :P

Réka, mekkora a spájz, hogy ennyi minden befér?? :roll:

Évi mikor is jön ?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Én is követem Berni példáját, szép álmokat mindenkinek!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, köszi lányok, hogy írtatok :wink: .

Joli, Berni is töltött fel képeket, meg sem említed :oops: :wink: .

Tényleg micsoda delták. Én a videára szoktam tölteni képeket, tök egyszerű.

Üdv Jurkó, ki Petra és ki Edit :wink: ? Mesélj!

Most már tényleg jegyzetelni kell ekkora forgalom mellett!

Mi pénteken megyünk fel Pestre és fent leszünk a köv. héten is (júl 10-19-ig). Aki nem nyaral éppen, egy TALI?

Mariann! Nagyon édes kis fickó Ámin! Gyönyörű kisfiú!

Ancsa, akkor George kisétálta magát :lol: .

Mi sem bilizünk, de még eszembe sem jutott.

Én sem turmixolok semmit a mi kajánkat eszi. Ha nincs időm főzni :oops: , akkor kap babakaját. De ha meglátja, hogy valaki eszik valamit, iszonyatos hisztit levág érte.
Különben Bogi továbbra is egy kis hisztis nőszemély, úgy látom,neki ilyen a természete 8) .

Hupplá, már holnap van. Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Hú mennyit írtatok! Én sem vagyok ehhez hozzászokva, tényleg jegyzetelni kell.

Bébé
Jaj, de jó, hogy voltatok úszni, és a fiatalember is élvezte.
Györkőcfesztiválon nem voltunk, így is túl sok program jött össze, és nagyon meleg is volt, majd jövőre, akkor már Máté is jobban értékeli.

Viszont meglógtunk apával moziba, a Jégkorszak 3 3 D-t néztük meg, nagyon szuper volt!!!!

Patr
Akkor most már én is értem a híres vendégeket. Hát igen, nem vagyok valami tájékozott, mert nem ismertem fel őket. Bocsi. :oops:
Akkor te vagy a csini szőke, azt elárulhatnád, hogy hogy vagy ilyen csinos vékony két gyerek után???? Egy deka felesleg nincs rajtad.

Jurkó
Üdv itt! Mesélj magatokról! Képet is tegyél! És tényleg ki Edit és ki Petra?

Berni
Nem semmi, hogy miket tud Dorkó, és nagyon édes a hurkáival. :-D

Szly
Jó nyaralást!
kittina30
 
 


Hali!

Hohó, Bogika beindult. Három azaz 3 lépést tett egyedül 8) . Fülig érő vigyorral a képén. És most már folyamatosan próbálkozik is.

Reggelre jó kis meglepink volt :? . Az egész nappali, előszoba, konyha hemzsegett a hangyáktól :shock: :x :evil: :twisted: . Utálatos dögök!!!
Nem vagyok egy gyilkos-típus, még a pókokat és egyéb rovarokat is csak kirakom, de most kiéltem lappangó hajlamaimat :oops: .
De hogy tegnap még nem volt egy darab sem, mára meg teljesen megszálltak :? . Még pici hangyák voltak, biztos nem rég keltek ki, de rossz helyen :roll: .

Délután jön a vízszerelő, mert csöpög a kazán.

Most kicsit kisimítgatom az idegszálaimat Charlie-ra, no ez nem a majom, hanem az énekes 8) . Közben meg kávécskát szürcsölök.

Jó étvágyat!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla
Bogicának gratulálok az első önálló lépésekhez!

Hú, hangyák. Nálunk is vannak, de szerencsére csak az alsó szinten anyóséknál, viszont ott már legalább egy hónapja, és kiirthatatlanok, mondjuk nem sok, de mindig előjön 1-2.

Kutyánk most ment el az állatorvoshoz, mert köhög már 3 napja, és már mindenkinek az ideigeire ment, úgyhogy elküldtük. Anyósom arra tippel, hogy a torkán akadt a csont, de ennyi napon keresztül? Kíváncsi leszek mit mond a doki.
kittina30
 
 


Szisztok!

Én is itt vagyok, csak szállást keresek ezerrel, mert 2 hét múlva mennénk, de még nem jutottam el odáig, hogy kitaláljam, hol érezné jól magát a gyerek.

Patrícia,
hol is van ez a vendégház??? :)

Kép
bébé01
 
 


Kriszti Vazzeggggg!
Hogy nektek milyen önálló kutyátok van!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratu Bogi lépéseihez,hamarosan ő is szalad!!! :wink: A hanygákat meg irtsd nyugodtan,a pókokat meg főleg!!!!!

Berni!
Azért reméljük sokáig kell még várni az öröklésre! Addig sincs háború!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kittina,
és gyalog ment vagy busszal? :D (mármint a kutya)
Akkor hazafelé beugorhat a közértbe is! :D

Kép
bébé01
 
 


Kocsival ment, az első ülésen utazott. :D Imád az első ülésen utazni. Mondjuk most nem olyan lelkesen szállt be a kocsiba, pedig, ahogy nyílik a kocsiajtó, ő már bent is van. Szegény öreg kutya, már 14 éves elmúlt.

Bébé
Milyen szállásra gondoltál, és főleg hová szeretnétek menni?

Patr
Engem is érdekelne, hogy hol van az a vendégház.

Egyébként nem tudom, hogy miért, de én téged barna hajúnak képzeltelek, ezért is hittem, hogy te vagy a barna hajú.
kittina30
 
 


Szly,
jó utat és pihenést nektek!

Berni,
nagyon ügyi Dorkó! Nem semmi, milyen kis házias! Legalább lesz majd segítséged a házimunkában.
Dorkó jó húsban van, aranyos nagyon!

Joli,
köszi, így már vili, hogy nem nyaralás volt.

Csilla,
sokszor nekem sincs időm főzni, és akkor ő is babakaját tol. De persze, ha valaki eszik valamit, rögtön rámozdul arra is. Egyik nap a kutya szájából nézte ki a füstölt csontot! Na azért abból nem kapott... :)
Egyébként hangyáink nekünk is vannak minden évben, kb. 1 hónapig.

Kittina,
mi is szeressük a Jégkorszakot nagyon. Én moziba el nem megyek, majd DVD-n megnézzük!

Jurkó,
üdv itt!

Kép
bébé01
 
 


Pesttől max. 100-120 km, legyen gyerekmedence meg játszótér. Nagyon bejön neki a pancsi.

Kép
bébé01
 
 


Bébé
Én sem rajongok a moziért, de ez ott volt jó a 3D miatt.
kittina30
 
 


Értem, akkor választék bőséges.
kittina30
 
 


Hello csajok!
Bükön van a vendégház! Bükfürdőként ismeri mindenki,de az csak a fürdőtelep,ez meg a városrész! (Patrícia vendégház néven fut,keressétek meg)

Berni!
amúgy nem kértem engedélyt a képek közzétételéhez...kellett volna? :roll: Mira nagyon bírja a kiscsónakot.De ez kimondottan csónak,tehát zárt az alja,nem lábbedugós úszógumi!

Kittina!
Köszi,de szerencsére nem rajtam múlik az alakom. Ez tényleg csak genetika,mert eszek rendesen,főleg édességet! :oops:

Ti is (újak) tehetnétek fel magatokról képet,hagy ismerjünk meg titeket!

Márknak ma volt egy érdekes szava,de először le sem esett!!!Szerintetek mi lehet a hám????? (nem az ami a kutyákon van)

Megint fáj a fejem!!!! :evil: :evil: :evil: Az elmúlt 1 hétben 3-adszorra!!!Ez már kóros!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!
na megpróbáltam,légyszi jelezzetek már vissza,h meg tudtátok-e nézni!
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/d ... eUMXyiRfj5
joli!már úgyis kértél videót Dorkóról :) ugyan rég volt,de ami késik...

Kép
berni1
 
 


pat!
babaprjoekt :lol: :nézelődöm,de most nincs nagy választék,én meg ragaszkodom a 3kerekűhöz,amit kitaláltam :) szóval várok.a képet meg csak poénból írtam,biztoos kéne engedély,de nem hiszem,h megtalálja és beperel a Czene :lol: na mi van?senki nincs most?

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Berni, végre megmutattad ezt a nagy legényt mozgás közben is. Csanádnak is mindenki azt mondja, hogy nagyos, de Dorián :o :shock: :P
Csilla,bíí, bíí nem voltál figyelmes, már a legelső tegnap esti hsz-emben értékelten Doriánt :) Gratula Boginak a lépésekhez! Nemsokára te is rohangálhatsz! :) Talira szívesen, nem bámikor, de elég széles spektrumon :)
Kitti a Jégkorszak nem gyerekfilm? :wink: Oké, én is láttam az első kettőt :) Mi van a kutyussal?
Bea, sikerült szállást foglalni? lesz tali Pat-tal?:wink:
Többiek? Ma gyenge volt a termés :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Húúúú végre elolvastam mindenkit és jól el is felejtettem az elejét! :roll:

Szly! Bár már csak sokára fogod elolvasni, de azért én is kellemes nyaralást és pihit kívánok :!: :!: :!:

Edit!
Üdv itt és várjuk a bemutatkozásodat képekkel illusztrálva.

Hiii én megfejtettem, hogy ki Petra és ki Edit :lol: :lol: :lol: :lol:

Atina!
Tényleg jó a biciklis sztoritok bár gondolom akkor pont kissé dühítő volt, de jól sült el.
A pasikról személyes véleményként még annyit, hogy bezzeg ha mi felejtenénk el így valami :evil: :evil: :evil:

Csilla te kis hangyás ki sátrat ver a szomszéd háztetőre felénk fogtok-e járni?

Kriszti!
A kutyás beszólásokat már megkaptad, de én is mosolyogva olvastam. Remélem azért meggyógyul a blöki, az enyém is 14 éves lett volna most nyáron, de el kellett altatni.

Patr!
Na nem csak én vagyok bajnok téren hozzá nem értő.

Kép
havacska
 
 


köszi joli!akkor ezek szerint nézhető volt :lol: akkor kaptok még :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... N13Jc7lq3K
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/d ... VbTB5p9WYN
na,ennyi,mert megunjátok :lol:

Kép
berni1
 
 


csilla!
gratula a tipegéshez,nem figyelsz oda és már futni fog ő is :lol: ha egy gyerek beundul.... :lol:

Kép
berni1
 
 


Hali!

Bogi kiidegel :shock: :roll: , de már megtaláltam a szájában az okát. Most jön a 7. foga, de már az egész család összes haja szála az égnek áll tőle 8) .

Vettem ma a lányoknak pizsit 290 Ft-ért, remélem jó lesz rájuk.

Holnap fel kéne hívnom a fogorvosomat :oops: , kiesett a tömés és most nem az igazi. De persze pénteken meg utazunk :? .

Vacsira bundáskenyeret csináltam és összefröcskölt az a nyamvadt olaj, csupa piros lett az alkarom.

Oké Joli, megnyugodtam Dorián miatt :wink: . Nagyon cukin emelgeti a kiskocsiját, meg ahogy elslattyog :lol: .

Pat, én is megnéztem a vendégházatokat, csak ne lenne a világ végén :lol: , vagy én lakom ott :shock: :D .
Esetleg hamm?

Bea, ha 1-2 hangya lett volna :evil: , kíváncsi leszek, holnap reggel mi fogad.

A vízszerelő se jött, még csak nem is szólt :twisted: .

Kriszti, mit mondott a kutyus :wink: ?

Pocakosok, merre vagytok?

Mariann, apud jobban van már? Hou-nak meló?
Ancsa, és George talált már munkát? Te is tehetnél már képet Rebusról, lécci lécci!!!

Szly-éknak nem lehet panaszuk az időjárásra, eddig! Remélem Roli hasmarsa elmúlt!

Évi, és Veletek mi a helyzet, most megint nyaraltok?

Hol az éjszakai műszak?

Réka, csak nem befőzöl :wink: ?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Berni!
Én nem tudtam sajna megnézni, de valószínűleg nem a te hibádból hanem én vagyok pancser.
Múltkorában is akartam valamit megnézni a videan,de kiírta, hogy töltsem le a legújabb lejátszó verziót majd rákattintottam és tovább nem vagyok képbe.
Valaki ért hozzá, hogy mit bambáskodom????

Joli!
Ma Ámin is alig akart elaludni este (9-kor sikerült) pedig fél órát aludt egész nap és már reggel 6-tól nyomta? Én már bevallom olyan ideges voltam, hogy szégyellem magam saját magam előtt. Kell egy kis szusszanás nekünk is, nem de?

Képzeljétek kezdek féltékeny lenni ugyanis Ámin rettentően apás lett. Éjszaka ha felébred csak vele hajlandó visszaaludni (egyáltalán nem akar hozzám jönni)és napközben is sokat lóg a nyakán.
Ebből egy újabb körkérdés: Nálatok van akinek ennyire apás a törpe vagy másik gyereknél előfordult?
A fiú gyerekek nem inkább anyásabbak?

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon szépen köszönjük a kedves fogadtatást.. :D Próbálok jegyzetelni és memorizálni, de biztos beletelik egy pici időbe, mire összepárosítom a babákat és mamákat... Néztem a képeket és naggggyon gyönyörűek, imádok baba (és mama) képeket nézegetni!! :D

Még, sajnos, nem sikerült visszaolvasnom, így lehet, hogy fogok majd olyanokat kérdezni, amik már le vannak írva, úgyhogy előre elnézést érte!!... :oops:

Rólunk egy picit: Petra a BABA, én pedig vagyok Edit a mama. :D Első babánk, nem olyan sokára szeretnénk majd másodikat is... Próbáltam én feltenni tegnap vonalzót, amiről kiderülhetett volna ez, de persze nem sikerült... :evil: Nademindegy. Petrám szombaton volt 11 hónapos (Kittina Mátéjánál egy nappal vénebb a Drágám! 8)). Van 6 db fogacskánk, már mindent kajál és én nem főzök már Neki külön, azt eszi, amit mi... Aludni nem szeret, egy cseppet sem, legfőképp nappal. Éjjel hála a Jóistennek alszik, este elalszik fél 9 körül és reggel 7-8 körül kel, de egyszer azért felkiabál éjszaka, de csak jelez, hogy itt vagyok ám.. Még egy szobában alszunk Vele, mert nincs szívem különrakni... Cicit is kap még naponta 2x, de lassan-lassan már szoktatnám lefelé. Ti meddig szoptattatok, illetve meddig tervezitek amúgy?? Visszatérve: Petrácskám még nem jár egyedül, csak úgy, hogy egyik kezét fogja valaki. Amúgy nagyon kis rafkós kiscsaj, emellett akaratos is és nagyon vicces kis dolgai vannak. :D Tudja már egy csomó tárgynak a helyét itthon, ha rákérdezünk, már mutatja is, pakol, gagyog, mutogat egész nap. 8300 gramm és 71 cm, nem manökenmagasságú (de még nincs veszve minden - bár Apa se és én se vagyunk magasak) , de jóhúsban van kétségtelenül. Most egyelőre ennyi jutott eszembe, ami lényeges, de majd menet közben még mesélek. :) Most picit már elfáradtam, úgyhogy elteszem magam holnapra, előtte meg megpróbálok egy-két képet csatolni, de előre szólok, botrányos a fényképarcom..

Jóéjt Mindenkinek!!!

Kép Ő a mi kis Petra babánk májusban

Kép Amúgy soha nem ilyen komoly

Kép És ilyenek voltunk 2008 augusztusában

Petra és Edit
Kép
jurko
 
 


Hát akkor utólagosan is boldog hófordulót Petrának! Nagyon aranyos kislány! De Ő se a copfosok közé tartozik :wink: .
Toncsit 17 hós koráig szoptattam, de már majd egy évig csak napi 1x. Most Bogi is már csak napi 1x szopizik, de szerintem lassan vége.

Mariann, akkor Te Bogi videóit se láttad :shock: :? :( :wink: . azta paszta! Én nem tudom, milyen progi kell hozzá, ezek szerint nekünk van a gépünkön.
Nem tudom, hogy tudunk-e menni a nyáron hozzátok? És Ti? Tudod, van szállás, kaja, pia, nő :lol: .
Bogika inkább anyás, néha már túúúúúúúúúl anyás. De barátnőm kislánya volt nagyon apás, ha otthon volt az apja, csak vele csinált mindent.
Nálunk Toncsi viszont rettentő apás :shock: , még mindig. Apa hozzon kakaót, apával megy pisilni, apa meséljen, apa fektesse és apa, apa, apa :( . Emellé még nyávogós is lett, meg feleselős (jót tesz a játszóház :? 8) ).
Zajlik az élet :D .

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,jó reggelt!
Jééé,én vagyok ma az első! Inkább utolsó szoktam lenni...

Edit!
Nem tudom miről beszélsz,egyáltalán nem gáz a fényképarcod,SŐT!!!! Kimondottan csini vagy,és széparcú!!!!!!Petrának utólag bodlog hófordulót!!! És látom sikerült az avatar is meg a vonalzó is! Ügyi vagy! :wink: A kiscsaj nagyon csini,és valóban ő sem az a loknis csaj,kicsit még hasonlít is Bogira!

Mariann!
Mira nagyon anyás!(és csokis :lol: :lol: ). Ha este nyűgös,senki nem jó neki. Ha meglátja,hogy mennék valahová,már nyafizik,de ha észrevétlenül hagyom el a szobát akkor bárkivel nagyon jól elvan! Márk is inkább anyás!! Bár neki kiskorában szinte napra pontosan 8 hónaponta változott a dolog!!!!!! :shock: :shock: Ő ilyenkor már nagyon apás volt!

Képzeljétek eladták a pecót amit bérlünk! :shock: Aug. 15-tel kell kiköltöznünk!Annyira nem örülök,mert Szeptemberben még végig ittmaradtunk volna,sőt lehet Októberben is,de ez talán egy égi jel,hogy meglépjünk valamit amit tervezünk....

KépKép
Kép
patricia83
 
 


[quote]A írta: pasikról személyes véleményként még annyit, hogy bezzeg ha mi felejtenénk el így valami


Mariann,szívemből szóltál,és szó szerint igazad van!!!!!! :wink:

Csilla!
Hol sikerült 290Ft-ért pizsit venned???? És csak egymáshoz képest lakunk a világ végén! :lol:

Mariann,én örülnék,ha éjjel Mira apás lenne,én legalább tudnék aludni! :lol:

Edit!
Mira is 2-szer szopizik még,reggel és este,de lehet a reggeliről hamarosan leszoki,bár ma reggel is elég intenzíven kezdte rángatni a pólóm! :lol: Az esti azért jó,mert elelszik közben....nem is tudom mi lesz ha nem lesz... :roll:

Berni!
tutik a videók természetesen!Az a popó!!!!!!! :lol: Kb. Mirának is hasonló az alakja,vastag húsos comb,karfiolszerű fenék,csak súlyban cseppet lájtosabb! :lol: Ja,és nagyon szépen "anyázik" Dorkó!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Berni
Tök jók a videók! Látom nálatok is nagyon nyerő a flakonevés fürdés közben. Nálunk a flakonevésnél csak a vízvezetékszerelés nyerőbb.

Edit
Édes a kislányod, és a te fényképarcoddal sincs semmi probléma.
Mi már csak reggel szopizunk, az estitől kiborult, úgyhogy nem erőltettem tovább. Reggel meg még elég éhes és kába ahhoz, hogy elfogadja. Gyors éhségcsillapítónak kiváló. Nem tudom meddig szándékozom szoptatni, egyelőre úgy gondolom, ameddig elveszi, aztán majd meglátjuk.Mi még kistesót nem tervezünk, úgyhogy ez nem akadály.

Patr
Megnéztem a vendégházatokat, nagyon tetszik, és nincs is tőlünk messze. Megjegyeztem, mint nyaralási lehetőség, ha nem is az idén, majd jövőre. :-D És ha jól láttam üdülési csekket elfogadtuk, bár most sajnos az összeset elköltjük fogorvosra.

Mariann
Én sokáig úgy gondoltam, hogy Máté se nem apás, se nem anyás, de aztán volt egy-két szituáció, amikor csak én voltam jó neki. Az esti elalvásnál is az én nyakamba bújik. Volt, hogy úgy altattuk el, hogy apja rázta a seggét zenére, én meg szembe álltam velük, és a nyakamba bújhatott. (Sajnos még mindig az a jellemző, hogy ringatásra alszik el.)
Szerintem ez nem annyira nemfüggő, mint gyerekfüggő, én is ismerek olyan kisfiút, aki apás.

Férfiak feledékenysége
Nálunk pont az ellenkezője igaz, én felejtek el mindent, és én vagyok szétszórtabb. Ha nem lenne a fejem a nyakamon, azt is elhagynám.

Kutya
Szegény Morzsinak mandulagyulladása van, kapott két szurit és egy vagon gyógyszert. Azt mondta a doki, hogy a héten nem ő az első mandulagyulladásos kutya. Öreg már nagyon, de még nagyon jó karban van, napi kétféle vitamint kap. Foga már nincs sok, mert ahányszor elvittük fogkőeltávolításra az orvoshoz, mindig kihúzott egy fogát, ez van, úgysem sokat rágott, mert mindig mindent egybe nyelt le.
kittina30
 
 


[quote="patricia83"]
írta:
patricia83Képzeljétek eladták a pecót amit bérlünk! :shock: Aug. 15-tel kell kiköltöznünk!Annyira nem örülök,mert Szeptemberben még végig ittmaradtunk volna,sőt lehet Októberben is,de ez talán egy égi jel,hogy meglépjünk valamit amit tervezünk....

Juj, ne csigázz :wink: !

Bogica végigordította a délelőttöt, most aludt el ordítva (már nem ordít :roll: ). Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ha fogom, ha nem, ha adok enni, ha nem stb. Elviselhetetlenül kibírhatatlan :cry: .
Éjszaka is felébredt és vígasztalhatatlan volt. Persze Toncsi is felébredt rá :? .

Ma reggelre nem volt, csak néhány hulla hangya :roll: . Az tény, hogy majdnem elfogyott egy flakon raid-ünk. Reggel Bogi a hangyairtóval kezdett játszani :shock: , majd a wc-ből szedte ki a fertőtlenítő-illatosítót :evil: .
Toncsi egy áldott jó gyerek volt Bogihoz képest.
Szerencsére már ügyesen közlekedik a lépcsőn, ágyon, asztalon :shock: le-fel.
Asszem egy kicsit lefekszem :oops: . Kipihenem Bogit :roll: 8)


Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat.. :D Igaz, Petra tényleg szép, de én direkt a legjobb képemet választottam... 8) Azóta mióta megszületett, simán felugrott már rám egy ötös biztos. :shock: De ez biztos a szoptatás és amúgy is a nőgyogyim hibája, Ő mondta, hogy véletlenül se fogyózzak amíg szoptatok. Hát, véletlenül se tettem. :D Ezzel csak én vagyok így vagy hízott még rajtam kívül is valaki??...

Csillala! Teljesen igazad van, nem az a copfos fajta. :D De mostmár legalább növesztett néhány szál hajat. Láttad volna októberben!! A fejtetőnél tökkopasz volt. :shock: Már szétizgultuk magunkat Apával...mostmár alakul, de azért még van minek nőnie. :D :D :D ...és Petranyuszi is ordibált reggel, lehet, hogy van valami a levegőben...

Mariann! Petra pedig nagyon anyás, olyan kis cicus...mindig bújik hozzám. Végülis Apa is rendben van, ha épp kimegyek a szobából vagy kavicsozik/homokozik/triciklizik Vele, de csak miután 1-2 percig hangosan hiányolt. :)

Patrícia! Hajpánt van, lokni egyelőre még nincs. DE MAJD LESZ! :P Hol lehet egyébként képeket nézegetni a babácskákról, hogy mi is lássuk valóban hasonlítunk-e Bogira??? :) Augusztus 15-i költözés??? Azta-paszta...az egy hónapocska!!! :( Remélem van hová mennetek!... Sajátban gondolkodtok vagy elköltöztök messzebbre vagy mit terveztek (fene a kíváncsi fejemet)?? :) A reggeli cici igazából már nálunk is elmaradhatna, de az estit mi sem tudjuk, hogy fogjuk nélkülözni... :( Petra is cicin alszik el, ha az nincs akkor, sajnos, ringatni kell - jól rászoktattuk.. :roll: Remélem, ovis koráig leszokik róla valahogy... :D

Kittina! Miért borult ki az esti cicizéstől?? Nem tetszik már Neki? Mázlista vagy, akkor Magától fog leválni... :) Jah, és nem vénebb egy nappal, hanem ifjabb Máténál Petrus. :D

Mennem kell, ébredezünk lassan, meg az ebédkéjét is meg kell melegíteni, tuti éhes lesz a kis haspók.

Szép napot!! :)

Petra és Edit
Kép
jurko
 
 


Rólam nincs legjobb kép, mind borzasztó :lol: .

Boginak sem kellett éjszaka a cici, ha próbáltam odaadni, csak még jobban ordított. Így maradt az üveges, enyhén meleg 8) tápi. Akárhogy nem jó a Naccsasszonynak :wink: .

Rólam kereken 20 kiló ment le :D

Itt van Bogi:
http://videa.hu/tagok/1050886

Különben a 100. oldal laptetőn van egy táblázat képekkel.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla
Szegény Bogi jó sokat nyűglődik. Újabb fog?
Jókkal játszik a kisasszony. :-D
20 kiló? A szülés óta ment le rólad ennyi? És hogyan?

Edit
Mi is a cicit használtuk este alvásnak, de egyszer csak nem kellett nyilván azért, mert nem volt éhes, meg különben is cicizni fekve kell, azt meg nem szeret. Igen, szerencsém van, hogy nem kell róla leszoktatni, a reggelit is simán el fogja hagyni. Nem lett cicifüggő, csak ringatásfüggő, én is remélem, hogy ovis koráig leszokik róla. :-D

Kilók
Én jó sokat híztam terhesség alatt, vagyis kilóban nem is olyan sokat, kb. 15 kilót (jó mondjuk nem kevés), de jó hülyén néztem ki szülés után a 155 centimmel és a plusz kilókkal. Majdnem ugyanannyival mentem haza a kórházból, mint amennyivel bementem, úgyhogy nekem ahhoz már a szoptatás miatt nem jött fel semmi szerencsére.
Most már sikerült 8 kilótól megszabadulnom, de nem volt egyszerű, esténként torna, futás, ha Máté elaludt. De sajnos még mindig úgy nézek ki, mint aki várja a tesót, minden plusz kilóm a hasamon van
kittina30
 
 


Akkor Máté az öregebb, tapasztaltabb. :-D
kittina30
 
 


Csilla
Nekem ezek a videók nem akarnak bejönni.

Tegnap esett az eső, és elromlott a telefonunk, tiszta röhej, hogy amint jön egy kis eső, vagy szél a net, a telefon, vagy a kábeltévé biztos, hogy elromlik.
kittina30
 
 


Hopsz, meg nem akartam elkuldeni.

Berni! Dorko! :lol: :lol: :lol:

Pat! Szegeny, meg csak most koltoztetek be. :( De akkor ugy latom tervben van valami. Izgi.

Na, megyek, mert fozok. Rebus alszik.

Ja, Csilla, nem, nincs meg George-nak munkaja. :(
De megyunk haza julius 28.-an. :D

Kép
atina12
 
 


AAAAA, nem is kuldtem el..... :evil: :evil:

Most mar mindegy.

Edit! Udv itt. Mar nem irom ujra. :evil: :evil: :evil:

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

nap közben nem tudtam jönni, mert fiam tegnap este elkezdte aktiválni magát, és felállt az ágynál. Ma délelőtt pedig a lépcsőnél. Azóta meg mindent betámad. Most a telefontöltőt huzigálja.

Délután meg elvittem egy sétára, agyonkentem 50-es faktorú krémmel, így csak az én vállam égett agyon.

Mindjárt rakok egy sztárfotót rólunk. :D

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?