Új privát üzeneted érkezett!

Joli,
kösszencs! :)

Bébé,
nekem mindkétszer mákom volt, nem volt teltház, így a csecsemősök sem voltak kifacsarva, ergo kedvesebbek voltak.
5 ágyasban voltam, először mind a 4 szobatárs többedik gyerekkel, tőlük sok mindent ellestem. Nórinál már inkább első babásokkal voltam együtt, de akkor már ki voltam ugyebár okosodva. :lol: Azon viszont csodálkoztam, hogy az első babások olyan profik és nyugodtak voltak, irigyeltem őket, mert én az elsőnél kissé ideges voltam (meg még utána cirka 4 hónapig...), nulla önbizalommal, hogy tuti tök béna vagyok. :oops: :lol:

Eső megérkezett ide is, de csak fél órája.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, dokim Gajdos Edit, szülésznőm Hajdú Barbi.
Misivel :lol: közelebbről csak a genetikai uh-n futottam össze, nem tudtam sírjak vagy nevessek. Az óriási hasa kilógott a pólójából, köpenye szakadt, a papucsán több volt a lyuk mint az anyag, viszont olyan jópofán kommentálta az ultrahangot, párszor megnevettetett a férjemmel együtt. Jó fej volt, megkértük, hogy próbálja kibogarászni a baba nemét, nézte jobbról, balról, lentről, fentről, odahívott egy nővért is, aztán azt mondta (tudta, hogy már van egy lányunk): hááááát, úgy néz ki szoknyája van. Mondtuk mi pont ennek drukkoltunk. Köszi-viszlát. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok!

Tud valaki olyan helyet, ahol nincs nyári szünet babauszival kapcsolatban? A KÖSZI-be akartunk menni, de egy másik fórumon írta valaki, hogy nyári szünet van (a honlapon nincs feltüntetve). :(

Kép
bébé01
 
 

 
 

Sziasztok!

Még nem olvastam vissza csak akartam, de megláttam kicsi Nórit és Nagyon-nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánok neki!!!!!!!!!!
Annyira jó, hogy van születéskori képed róla!

Igyekszem visszaolvasni, nálunk helyzet változatlan.
Apa kórházban talán nem is tüdőgyulladás hanem valami hurutos bigyó, de nagyon nagyon le van gyengülve. Ami a legrosszabb, hogy nem akar enni csak picikét és inni pedig alig.
Etetni, pelenkázni kell, remélem azért valamennyire felépül mégha nem is teljesen. Szeptemberbe lesz 76 éves és már 17 éve beteg.
Úgyhogy a napi programomba be kellett iktatni egy kórházi menetet, ráadásul a távolabbiba van. Még jó hogy mostanában itthon van Hou és Áminra vigyáz, mert muszáj bemenni hozzá.

Áminka jól van bár ő sem nagyon remekel az evéssel, de gondolom ebben a nagy melegben nincsen étvágya.

Találtam egy körkérdést: Ki mikor gondolja, hogy aktuális a bilire szoktatás vagy ki mikor kezdte el anno?
Szerintem még korai, de teljesen összezavartak a szomszédok. Többen is kérdezték, hogy nem kezdem el?
Erre előszedtem a bilit, de persze csak először ült rá azóta nem hajlandó és meg nem erőltetem.

Na megyek visszaolvasni és jó éjt mindenkinek!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára havacska 2009.07.03 20:18-kor.

Kép
havacska
 
 


Gabuska,
igen, a Misi. A leírás stimmelt. :)

Kép
bébé01
 
 


Havacska,
apukádnak jobbulást kívánok!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
bébé01
 
 


[quote]T írta:ud valaki olyan helyet, ahol nincs nyári szünet babauszival kapcsolatban? A KÖSZI-be akartunk menni, de egy másik fórumon írta valaki, hogy nyári szünet van (a honlapon nincs feltüntetve)


Kalovitsék nyitva vannak egész nyáron, csak augusztus végén lesz egy hét szünet azt hiszem, megnézem holnap, ha megyünk. www.babauszas.hu , mi a Rubin hotelbe járunk családostul. Nagyon jó, Máté az elejétől kezdve imádja. Ez volt a reklám helye :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Havacska
Apukádnak jobbulást!!!

Én is pont ma gondoltam, hogy megkérdezem tőletek a bili témát.
:D
Pont ugyanígy gondolom, mint te, hogy még korai, de nekem is többen mondták már, hogy ennyi idősen az ő gyereke már régen bilizett.
Védőnénink a múltkor azt mondta, hogy ráérek vele a gyerek 1,5-2 éves kora körül.

Tokás, sovány Pupák nagyon cuki. 10 kiló? Akkor mi tényleg soványak vagyunk, bár nekünk mindig azt mondják, hogy duci a gyerek, de szerintem azért, mert a kezén és a lábán még maradt pár hurka.
kittina30
 
 


Jó éjszakát!
kittina30
 
 


No, visszajöttem még egy picit :wink:

Éjszakai műszak, tessék termelni!

Mariann, édesapádnak és nektek sok-sok erőt!

Bilizésileg: eddig Máté tart a bilitől, még nem jött rá a pisilésre, de szerintem még nem késtünk el :wink: Majd ha jár, akkor ültetem rá újra, addig meg játéknak sem rossz. (múltkor ráültettem kakilni és pánikszerűen leugrott róla)

Gabi, nekem eddig nem jött le, hogy neked is dokinénid van :D Ez a Misi egy jelenség lehet :lol: :lol: :lol:

Most aztán tényleg megyek....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kindertojas 2009.07.03 21:20-kor.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Dupla lett, töröltem 8)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Mariann,
veled érzek, én is rengeteget jártam apuhoz kórházba, sokszor pocakkal, meg később gyerekestül.
Remélem nem kell már sokáig bent lennie! Tarts ki!

Bili: szerintem hülyeség egy 1 éves gyerektől elvárni, hogy bilibe pisiljen. DE! Én olyan kíváncsi voltam Livinél, hogy mit szól hozzá, mit csinál vele, és 15 hónapos korában megmutattuk neki. :oops: Gondoltam megrántja a vállát és továbbmegy játszani, hogy mi ez a marhaság itt. De nem. Nagyon érzékeny volt a popója, folyton ki volt pirosodva neki, ezért fürdés előtt fél órát hagytuk meztelenkedni, hogy szellőzzön a bőre. Egy ilyen pucérkodás alkalmával vettük elő, mondtuk neki, hogy mire való. Először csak széles vigyorral ráült, majd otthagyta. Pár perc múlva visszaült rá, erőlködött egy nagyot, és kisajtolt magából pár csepp pisit. Nagyon viccesnek találta a dolgot, másnap kérdeztem elővegyem-e, bólogatott hevesen. Onnantól kezdve minden nap a fürdés előtt megkapta, pisilt bele, aztán eltettük másnap estig. Ez ment 2 éves koráig, tehát szó sem volt arról, hogy szobatisztaságra ösztönözzük, de ez az esti "szertartás" elmaradhatatlan volt, mert élvezte. Aztán mikor 2 éves volt, nyáron, akkor szoktattuk át arra, hogy nappal bilibe pisiljen, kakiljon, szerencsére nem volt ellenére. Ha lementünk játszóra vagy valahová közelbe, vittem váltás bugyeszt, nacit, ha baleset történik, nyáron ugye nem nagy probléma, fél perc alatt le lehet cserélni az utcán is akár. Aztán idővel egyre kevesebb lett a baleset. Éjszakára meg akkor lett szobatiszta, mikor Nóri született és az apja elfelejtett pelenkát adni rá este. Felhívott a kórházban, hogy már alszik, mit csináljon. Mondtam imádkozz. :lol: Nem pisilt be, reggel nagyon megdicsérte Zoli, ügyes vagy kislányom, nem kell ágyneműt mosnom. :lol: Ez meg elég motiváció volt Livinek, és köv. este már ő kérte, hogy ne legyen rajta pelenka.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Korán keltem, hgoy még mielőtt piacra megyek, tudjak mosni, meg hajat mosni!
Na meg belekalkuláltam egy óra fórumozást! 8)

Bili! Én lusta fajta anyuka vagyok (meg általában is) :oops: , szóval én tuti nem fogom sem magamat, sem a gyereket zsenírozni fél évig a biliztetéssel. Majd 2 éves kora körül előveszem (úgyis nyári gyerek) és akkor reményeim szerint kevés idő alatt rászokik. Roli is így volt! Nem kellett neki egy hét és már ügyesen bilizett. Csak párszor pisilt be, mellé, gatyón át a bilibe! Szóval nem volt melós. Az éjszakait pár hete vettem le róla, de ott is biztosra mentem, mert már talán két hónapja sem pisilt bele a pelenkába. Éjszaka még egyszer sem pisilt be azóta és keltegetni sem kell, hogy pisiljen! Pisil este, aztán meg reggel, amikor felkelt.

Ja és ismerkedés sem volt a bilivel. Egyszer csak elővettem és már használta is. Van neki elég játéka, ismerkedett azzal!

Ma délelőtt piac, elhozzuk a tortákat, aztán sütit kéne csinálnom, közben valami kaját rittyenteni. Pakolászni, délután meg jönnek a vendégek!

Kép
szly27
 
 


Ja és még a bilihez! Roli kb két hónapig bilizett, aztán irány a WC (azt nem kell mosogatni). Csinált neki Gyuri egy dobogót, így a Wc magassága neki is jó. Eleinte szűkítőztünk, de mióta teljesen egyedül végzi a dolgát, azóta azt sem használja, mert nem tudja magának odatenni.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szerintem még én is várok ezzen a bili dologgal kb. fél évet, akkor már biztos jobban megérti, hogy mit akarok tőle.

Ti még külön főzöcskéztek a babáknak? És mennyire pépesítetek?
Én még a darabos üvegest is leturmixolom, és csak ritka eset, ha elfogadja a darabosabb főzelékeket, ha ő meg tud valamit fogni a kezébe, és ő teszi a szájába, pl. kiflit, akkor megeszi, de ha én teszem a szájába, akkor bokákol. Mondjuk a tegnapi ebéd kivétel volt, attól nem fuldoklott.
Ahol a babák elmúltak már 1 évesek, használtok már tejet a főzéshez? Én még tápszerrel főzök, vagy joghurttal, de a tápszertől szerintem nincs túl jó íze a kajáknak.

Itt iszonyú meleg van.

Jó hétvégét mindenkinek!

Szly
Jó szülinapozást!!!
kittina30
 
 


Sziasztok lanyok!

Jo kerdes volt a bilitema. En is mar kivancsi voltam ki hogy csinalja/csinalta. Jo, hogy mar vannak tapasztalt anyukak! :D
En meg mondjuk nem vettem bilit, jovo nyarra terveztem en is a szoktatast. Majd akkor hazamegyunk Magyarorszagra, ahol meleg is van, Rebus meg tekerhet pelus nelkul az udvaron. :D

Sly! Jo bulit mara!

Mariann! Nehez lehet neked, kitartast! Remelem apud hamarosan jobban lesz es hazaengedik.

Bebe! Fura egy vedonotok van. :? Pupak tenyleg olyan torekeny alkatnak tunik! :lol:
Amugy kedden en is vittem Rebust 1 eves statusz-vizsgalatra. Jol letoltak, hogy Rebusnak meg szoktam turmixolni kajat. :oops:
Ugyhogy szerda ota nem turmixolok. Haaaaaaaaaaaat........

Rebeka meg mindig eleg nyomika szegny. De legalab ma mar nem hajnalban kelt, hanem fel8-ig huzta. Vegre! Lehet faj a hasa, de mar 3 napja??? Lehet a foga, de most nem latok ujat jonni. Ki tudja! Nem mondja. :(

Na, lassan megyek. Ugy erzem ma megint igen meleg lesz. Pedig tegnap mar esett is, de ma egy felho sincs az egen megint.

Kép
atina12
 
 


Hali!

Minden kész, várjuk a vendégeket!

Egy egy tortakép:

Jázminé:

Kép


Rolié:

Kép


A Rolié lehetne szebb is, de a lényeg, hogy ő felismerje, na meg hogy finom legyen!

Kép
szly27
 
 


Szóval inkább fordítva! De gondolom kitaláltátok! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Na, végre, még nincs éjfél éjfél és én már lefekvéshez készülődhetek. Csanád is heverészik már, ma keresztmaminál voltunk déli alváskor és még egy órát sem aludt. Annak is örülhettem, mert sem tápszert, sem cumit nem vittünk. Tehéntejet adtam neki a vizesüvegéből, úgy 150-et ivott meg. Ez volt az első alkalom, hogy sima tejet ivott. Ételekben már azt használok egy ideje. Bilit is már elég régen vettem, havonta egyszer megpróbálom ráültetni, de sír tőle. Játéknak viszont tökéletes :) Ha lenne udvarunk, akkor bizony nem adnék rá pelenkát kint, a nagyokkal is azt csináltam és nagyon hamar rászoktak a bilire. Persze először az tetszett nekik, hogy állva locsolhattak, de a lényeg az volt, hogy megtanultak jelezni.

Kitti és Bea, jóképű gyerekeitek vannak :) Pupáknak olyan haja van, mint Csanádnak.

Szly, csudaszép az a mozdony is, de a néger Barbi :P Gratulálok a szerződés megkötéséhez és jó szülinapozást kívánok!

Ancsa, én nem turmixolok, viszont villával összetöröm neki az ételt, mert hanem Csanád is úgy csinál Kitti Mátéja. Esetleg undorodva kiveszi kézzel a szájából a nagyobb darabot :)

Mariann, kitartás!

Gabi, szerintem nálatok Nóri könnyen el fogja lesni Livitől a nagy tudományt(is) :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kinézte a számból :P
Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk csatlakozni 10 hónapos kislányommal hozzátok ha megengeditek.....

Szép estét!
pumucli
 
 


Sziasztok!

Én még turmixolok Nórinak, mert 2 alsó foggal még nem várom rőle, hogy rágjon. A darabos üveges bébikajákkal meg úgy vagyunk, hogy van, amiben kisebbek a darabok, azt megeszi gond nélkül, van, amiben elég méretes krumplikockák vannak, azt botmixerezem. A külön főzést mostanában fogom megszüntetni, persze azért még nem fog rögtön csilis babot kapni. :lol: Eddig pl. a krumplifőzit csak husival, fokhagymával és pici sóval csináltam, mostantól viszont már a miénket fogja enni ő is, tejfölös habarással. és pici pirospaprikát is szoktam bele szórni.

Pumucli,
akkor hagy köszöntselek én elsőként! :D

Joli,
mit eszik Csanád? Én nem ismerem fel, bár lehet, a szemüvegemet nem a szekrényben kéne tárolnom... :oops:

Szly,
na, hogy sikerült a szülinap?

Mi Livivel kettesben elmentünk a Gyerekszigetre. Egy része víz alatt, át is kellett rendezniük kissé a színpadot, a vidámparkot és az ugrálókat.

Alma...
... ahogy várható volt, alig láttunk belőle valamit, mert a főnökasszony 3-4 dalt bírt ki (pedig a nyakamban volt), és már menni kellett arra a -sípszó- körhintára. :evil: Pedig tök jó volt, a dalok közötti felkonfok is nagyon jópofák voltak, úúúúúúúúúúúúgy szerettem volna végignézni. Dehát ember tervez, akaratos gyerek végez. :lol:

Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat, igaz, én még most is úgy érzem, hogy nincsenek lábaim.

Nézd, Nyuszi, ott a színpad!
Kép

Ez egy kicsit hangos...
Kép

... nagyon hangos
Kép

Azért jó volt, taps-taps!
Kép

Anyaaaaaaaaaaaa, miért kakiltam zöldeeeeeeeet?!
Kép

Délután szülinapozás Gabi mamáékkal
Kép
Kép Kép

Folyt. köv. holnap, a másik mamánál.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bepótoltam a lemaradást most már csak az a kérdés, hogy tudom-e kinek mit akartam mondani.
Bili terén megnyugodtam, az egyhangú ráér még(en)
Bár én már régen megvettem neki a bilit, de likvidáltam a szekrény tetejére játékok közül ugyanis új korában olyan szépen leütött vele, hogy a szemöldököm alatt vérzett. azt hittem a szemem üti ki. Na most elővettem, de feleslegesen.
Erről jut eszembe nektek nem szokott néha-néha verekedni a kis törpe? Ma úgy orrba nyomott a cumisüveggel direkt nem csak véletlenül, hogy a csillagokat láttam és tetszett neki újra akart próbálkozni. :roll:

Adri!
Tényleg nagyon csini vagy!!!!!!!!!!!
Lehet lemaradtam, de nagyi már hazament? Most meg anyukád jön, én is küldök egy irigy
:wink:

Kriszti, Bea!
Üdv nektek!
Nekem Ámin is ölbe baba volt /van és elég későn tanult meg mászni, de megtanult. Bár a járás mindig is jobban izgatta, ezért nem is sajátította el olyan ügyesen, mint némelyik baba, de tud.
Fütyi téren nálunk a golyszlik rendben viszont sajna van valami kis hiba, de majd 2 évesen kell visszamennünk az urológiára. Látszólag minden rendben viszont mégsem teljesen.
A kis manóitok nagyon aranyosak!

Csilla!
Kúszás? eszembe sem jutott örültem, hogy megtanult mászni.

Gabus!

Nagyon jók a fotók, nekem a tortára várós tetszett, olyan aranyosak.
Livi bili sztorija is jó ügyi, mint mindig!!!!!!

Réka!
Hirtelen csak annyi jut eszembe, hogy cici :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Amúgy tök jó ez a háti kendő bár a babakocsit én sem adnám oda. Szeretem tologatni és jól telepakolni. egyébként hogyan jött az, hogy nem kell neked? Nem szereted?

Szly!
A torták gyönyörűek és most folyik a nyálam. Biztosan nagyon fincsi lesz.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Ja Atina! a kocsis balhé nem semmi! Legalább elnézést kért a kedves szomszéd?

Kép
havacska
 
 


Szia Pumucli!
Én vagyok a második köszöntő, így megelőzöm aki már alszik. Írj magatokról és küldj fényképeket, biztosan mindenki kíváncsi rátok.
Micsoda meglepetés lesz holnap annak aki éjszaka nem dolgozott :lol: :lol: :lol:
Újabb "családtag".

A kajáról annyit, hogy én már kb 2 hónapja nem pampucsolok neki, mert nem ette meg. Azt eszi amit mi, nem töröm össze csak apróra csipkedem pl a húst. Pont tegnap csináltam borsófőzeléket, gondoltam egy kis pépes rajta apró husik. Hát bele sem szagolt vagyis csak beleszagolt és ennyi. Rizs, rizs, rizs. Azt minden variációba megeszi. Lehet a vérében van?

Annyira tyúk ész vagyok: délután eszembe jutott egy újabb körkérdés és most fogalmam sincs mit akartam.
Inkább elteszem magam holnapra.
Jó éjt!

Kép
havacska
 
 


Köszönöm mindkét köszöntést
A Párom éjszakás, Picur alszik, úgyhogy mesélek is picit magunkról …
:oops: Miskolc mellett élünk a szülői ház alsó, különálló szintjén hárman: Eszti, Apa és Anya
Eszti 2008.augusztus 22-én született, Anya szülinapi ajándékaként (08.18.), így már elmúlt 10 hónapos. Van 2 alsó, 2 felső és 2 félig pici csücsök kibújós felső foga, bútorokba kapaszkodva ill. négykézláb járkál. Javarészt még tápszert eszik, de ha úgy van mindent megkóstol 1-2 kanállal. Elég könnyen félrenyel, így mindent apró darabokra cincálok neki vagy pépesen kapja (de az nem mindig jön be neki). Szeretne mindent saját maga leharapni az elő fogaival, de megrágni még nem tudja.
Jelenleg a napi pelenkázás (míg korábban szerettem pelenkázni – jó volt ápolgatni, igazgatni a ruhát, pepecselni mára kész harc lett belőle) és a hozzátáplálás a legnagyobb kihívás számunkra, amihez társult a néhány napja mindenkitől -akit még nem látott –való félelem, hüppögős, kétségbeesett sírással. Korábban meg pont az volt a zavaró számomra, hogy senkitől sem félt, mindenkihez ment....
Tudnék még mesélni róla, mint szerintem itt mindenki a saját gyerkőcéről, de inkább kérdezzetek, mi érdekel titeket. :)
A profilomat hogyan tudom szerkeszteni? pl.:vonalzót hogyan tudom beszúrni?
Csatolok képet ha tudok.
Jó éjt!
pumucli
 
 


Kép Az első szabadtéri pancsolás Kép Nézelődök...
pumucli
 
 


Sziasztok!

Először is üdv az újaknak!!!! :D Meg kell mondanom,azt hiszem az első oldal a 119-es,hogy nem vagyunk jelen! :shock: Nagyon skat írtatok,én meg nem tudtam jönni,így eddig csak olvasgattam vissza!! hogy mi maradt meg....

Adri!
Tudom sokan mondták,de tényleg nagyon szép kismama vagy, a pocakod nagyon formás,és látszik,hogy máshova nem mentek a kilók!!!!!!!!! :wink:

Gabus!
Én meg azt hittem,hogy feltettétek a képet vlahova,és beállítottátok az időzítőt,és így fértetek bele! :lol: Csak az előttem szólókat tudom ismételni,nagyon szép család vagytok!!!!!!! És Livi tüneményes, ahogy a hugit öleli!!!! :D Nálunk is a nagytesó fújta el a gyertyát! :)

Mindkét Máténak boldog hófordulót utólag!!!

Bébé/ Bea!
A hozzászólásaidon nagyon jókat kacagtam,olyan mókásan fogalmazol! :lol:

Csilla!
Nem tudom te hogy vagy vele,de ha Réka legalább az egyik mellének 1/3-át nekem adná,kiegyeznék vele!!! A többi maradna neked!Hm :?: Én nagyon le vagyok amortizálódva,bár sosem voltam egy Samantha Fox! :oops: Mira még szopizik este,meg egyszer hajanalban ha felébred...és felébred! :x

Joli!
Igazolt a hiányzás,ha Elemérrel "töltöd" az estéidet!Majd írj,ha lesz valami fejlemény!!!!

Évi!
Üdv itthon,ha még nem mondtam,és várjuk a fotókat!!!!!

Sly!
Nagyon ügyes ügyintéző vagy! Bár ezt eddig is tudtuk! Tőled is várjuk a fotókat!!!

Kedves Pumucli,köszi a bemutatkozást,de áruld el a neved plííííííííííz! :wink: Eszter,Máté és Pupák is nagyon szép babák,pont beleillenek a topic eddigi szép babái közé! 8)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Velünk amúgy minden ok,Márk holnap jön haza,már nagyon hiányzik,bár ő közölte,hogy én neki NEM!!! :lol: Bár tegnap este volt egy pici pityergés,szerintem csak a fáradtságnak tudható be,mert jól ébredt reggel,nyoma sem volt honvágynak/ anyahiánynak! :)

Mircsike mozgása rengeteget fejlődött az utóbbi 2 napban,mostmár tényleg nem ismer lehetetlent és korlátokat!Úgy kell kergetnem...
Tegnap délután kimentünk a strandra,nagyon élvezte a pancsolást. 8) Lükeanya lecsúszott vele egy csúszdán,de alámerültünk,és picit megszeppent,.de hogy nem féljen megismételtük! :oops: A víz picit hideg volt,de hagy szokja! :P Aztán átmentük az egyik gyerekmedencébe,de elkezdett fújni a szél,és bár nagyon élvezte a pancsolást,remgett a szája,így bementünk pár percre a gyógyvízbe!!! Hm...na onnan nem akart kijönni! :evil: Sajna kép nem készült,mert a kölcsöngépet nem mertem kivinni...de bajnokos kép van,mindjárt hozom! :wink:

Ja,még annyit,hogy a saját medencénkben is elég sokat volt,de mivel hideg a vize,így a kis csónakjában tologatta a bajnok.... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patricia83 2009.07.04 23:00-kor.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia!
Nóri a becsületes nevem... :)
pumucli
 
 


Köszi Nóri! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csajok!!!!!!!!!!!!! Úgysem hiszitek el,de megint nem tudok képet feltölteni! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na, lányok, most már mindenki az én bögyeimre pályázik????? :lol: :lol: :lol:

Nóri, üdv itt! Eszter nagyon bájos kicsi lány! Mesélj még magatokról! Minket minden érdekel ám :P

Ja, babakocsi vonalon én amiatt nem szerettem bele, mert 5. emeleten lakunk, bkocsitároló tele takarítószerekkel a házban, a környék púp hátán lépcső és sokat bkv-zom ahol láttam már pár ronda dolgot (odacsípett babakocsi, gyerkőcre csukott ajtó stb) és bevallom, gyáva qkac vagyok. És mint utólag kiderült, kicsiként sem tűrtem :lol:

Joli, tippelhetek? Sült csirkecomb?

Bocs, hogy nem reagálok mindenkinek, de hulla vagyok (17 kg barack a cukor alatt punnyad, meg még 5 kiló meggy, amiből szörp lesz, mindez egy sportos nap után-babaúszás, squash, piac, nagyáruház.... jááááááááááj, még jó hogy Gyuri annyit segített) Holnap de meg kell főzzem, mert du kezdődik a tanfolyam és mennem kell felvételiztetni a kölkeket. Most egy ideig izgi lesz a lét, mint tavaly ilyenkor, csak kívül hordott manóval :wink:

Gyuri fotózott úszáson, majd töltök fel. Manó hihetelenül ügyi volt ma! És mielőtt elfelejtem: 19-30 ig szünetelnek augusztusban, 31-e hétfőn már újra megy a babaúszás.

Ennyi tellett....

puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Nóri, az aláírásodba be tudod szúrni a kódot, ha valahol csinálsz vonalzót. Csak tegyél meg előtte annyit, hogy mindenféle kódot engedélyezel! Sok szerencsét hozzá :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka!
Hirtelen azt hittem Gabus kisebb lánykájához szólsz! :oops: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csajok mégsem ússzátok meg,jönnek a nképek!!! :lol:

Kép

Nem eshet baja,hiszen bajnok vigyáz rá! 8) 8) :lol: :lol:

Kép

Azér' a kiscsajomnak van ízlése.... :oops: :lol:

Kép

És egy össznépi a ház előtt,ahol már Petra is szerepel! :D
(sajna elég nagy volt a felbontása és picire kellett kicsinyíteni,így nem túl jó a kép :evil: )

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Nóri üdv itt! Te is olvasgattál minket? Mióta? Nagyon aranyos a kislányod! Vonalzó: megcsinálsz egy vonalzót (ha valamelyikünkké tetszik, akkor rákattintasz és ott elkészíted), majd a profilodban az aláíráshoz bemásolod az [url -el kezdődő kódot! Aztán mented.

Réka! Hogy te megint gyümölcsözöl! Hát lesz mit enni télen az tuti!
Nekem nem kell a cickód, nekem is van elég!
:lol: Csak hogy én is fűzzek a témához valamit!

Patri! Tök jók a képek! Látom nagy élmény volt! Elhiszem,hogy hiányzik Márk!

Kaja! Én már egy ideje semmit nem turmixolok, sőt az olyasmit már meg esm eszi, pl a boltikat sem eszi már meg. Azt kap, amit mi eszünk és még csak meg sem töröm neki! Kicsi darabokban megeszi. A húst jobban szétmarcangolom!

A buli jól sikerült, ilyen finom tortát még nem ettem! A vendégeknek is ez volt a véleménye! Legközelebb is itt csináltatom!

Mindjárt dobok képeket!

Kép
szly27
 
 


Képek:

Kép Első vendégünk

Kép Kép Tesómmal (keresztanya)


Kép


Kép


Kép

Kép
szly27
 
 


Joli! azért annyira nem néger a baba! Tény, hogy nem volt világosabb bőrű, pedig kerestünk! :lol:

Kép
szly27
 
 


Réka!
Sajna már megelőztek a többiek, de én is kaphatnék egy picike darabot belőle??????

Csajok én rájöttem Réka cicis titkára!
A sok befőtt :lol: :lol: :lol: :lol:

Így már megértelek babakocsi téren, lehetetlen lenne cipelni állandóan mindenhová fel-le.

Nóri! Nagyon aranyos a kislányod!
Az egyik kutyusom neve Pumukli volt és tegnap este mikor megláttam a felhasználóneved poénból Puminak akartalak köszönteni csak féltem, hogy megharagszol a viccemre.

Patr!
Új sztárpletyka: A bajnoknak titokban lánya született...
Akár címlapon is lehettek. :wink:
Nagyon jók a képek!

Szly!
Olyan édes Jázmin csurija.
Bevallom majdnem leFruzsiztam megint csak kitöröltem gyorsan :oops:
Nem tudom miért, pedig már biztos mondtam, hogy Jázmin a kedvenc lány nevem S-sel.

Kép
havacska
 
 


Kép alvós kép Micimackóval Kép Kép Kép

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Nori, udv itt! Nagyon edi Eszter. :D Meselj meg, minket tenyleg minden erdekel!

Sly! A tortak nagyon jol neztek ki. Jo ehes is lettem a latvanyatol.(Hogy irtad, hogy a barbies torta a Rolie, azt hittem direkt tettetek a gyertyat oda elore :oops:. Tiszta gaz az agyam, de tenyleg.)

Pat! Aha, szoval valld be azert nem jossz mostanaban tul gyakran, mert lefoglal a helyes vendegetek. De ugy latom a lanyod mar levette a bajnokot a labarol! :lol:

Gabuska, megertem, hogy te turmixol, ket foggal en is azt tennem, de nekunk 10 van. Ja , nem osszesen nekem es a lanyomnak, csak neki. :wink: Es ebbol 4 ragofog. Szoval kicsit lusta a draga. Ebben anyja lanya. Ja, es Rebus nem oklendezik tole, o csak kikopi.

Mariann! Nalunk Rebus is szokott utni, de o a fejevel. Parszor mar engem is es az apjat is lefejelte. Eddig mindig ot feltettem, hogy szxegeny Rebus, bizto faj neki, de rajottem, nekunk sokkal jobban faj az o utese. Van olyan kemeny feje, hogy neha csillagokat latok, ha orrbatalal.
Ja a szomszed nem kert elnezest, ugy beszel mar velunk, mintha nem tortent volna semmi. Nem baj, fatylat ra. Nem vagyunk haragtartok.

Tegnap voltunk biciklizni megint. Jo sztori volt. Beultunk egy kavezoba a ferjem lezarta a cajgakat a lanccal, s mikor kijottunk akkor jutott eszebe, hogy a kulcsoot otthon hagyta. :evil: Most mondjatok meg! :roll:
Probaltuk lefureszelni, de nem ment, a lakatos zarva volt, vegul a ferjem hazajott a kulcsokert. 2 oras ut volt neki. Mi Rrebussal viszont egy jo nagyot setaltunk. Eloszpr tok ideg lettem, de aztan jot rohogtem rajta. Rebussal szupi napunk volt. Aztan meg 1 orat cajgazni is tudtunk, vegtul az egyik vendegloben megvacsiztunk. Igaz 10-re ertunk haza este, Rebus tejcsi nelkul bealudt az ulesben, meg arra sem ebredt fel, hogy atoltoztettem, kicsit megmostam a kezet, arcat. :D

Aaaa, Rebus az oszes cipot kiszedte a ciposszekrenybol. :evil:
Na, sziasztok!

Kép
atina12
 
 


Most latom csak a kepeket, Mariann, Aminnak gyonyoru szemei vannak. :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Joli
Csanád nagyon cuki azzal a csirkecombbal. :D :D :D

Nóri
Üdv itt! Akkor már hárman vagyunk újak. :-D
Esztered nagyon szép. Ügyesen ácsorog egyedül.
Máté nagyjából már átesett azon a korszakon, hogy mindenkitől sírva fakadt, és csak pár hétig tartott. Most ott tartunk, hogy csak a haj nélküli bácsiktól sírja el magát. Hiába az apjának sok haja van, és azt szokta meg. :-D

Patr
Bár nem nagyon tudom ki van a képeken, de csinik vagytok nagyon.
Mira szandis állós képe nagyon aranyos! :-D Te vagy a karcsú barna csíkos ruciban?

Szly
Nagyon jók a szülinapi képek. Annyira szépek a torták. :-D Gyermekeid pedig nagyon édik. Jázmin frizuja nagyon tuti.
Jázmin mit kapott szülinapjára?

Havacska
Annyira jó az a kép, ahol Ámin a micimackóval alszik. Kicsinyed annyira aranyos.
kittina30
 
 


Atina
Nem semmi ez a biciklis sztori, de legalább egy jót kirándultatok, és gondolom lányod is élvezte, akkor jól ki is fáradt.
10 foga van a lányodnak? :shock:

Én is gyönyörködtem Ámin szemeiben. Dögleni fognak utána a csajok. :-D
kittina30
 
 


Jaj de cuki Ámin! Ilyen macija Rolinak is van és neki ez volt a "szundikendője". Ugyanígy aludt vele, mint Ámin! Annyira édesek! És őszintén szeretnek!

Atina! Szegény párodnak gondolom nem volt ennyire jó a nap, de legalább ti jól éreztétek magatokat! Az enyém is tiszta feledékeny! Elindul az autóhoz, kinyitja a garázst és amikor az autót nyitná jut eszébe, hogy nincs nála slusszkulcs!

Kitti! Jázmin kapott egy Fisher price telefont, a tortából a babát, fajátékot: ilyen illesztgetős, ki lehet venni a figurákat és vissza kell tenni a helyére. Kapott rongybabát, szoknyát és pénzt! Még mi sem igazán vettünk neki semmit, majd a Balcsinál!


Elpakoltam a gyerekek ruháit! Azt hittem simán belefér az utazóba, de a Roli ruháivalmár spórolni kellett és így is passzírozni kellett a tetejét! Majd mosunk, ha már nem lesz ruha, azért 10 nap hosszú idő!

Ráadásul úgy tűnik Rolit elkapta a hasmenés. Igaz ma még nem volt, de tegnap többször be is kakált, pedig alapból nem szokott!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok, jó delet Mindenkinek!

Jó sokat írtatok (nem vagyok ehhez szokva :D )!

Gabuska,
visszatérve még a kórházas témához, mondtad, hogy az első gyerekesek profik és nyugodtak voltak. Ezt én is tanúsíthatom, az én részemről. Pl. simán feladtuk fordítva a pelenkát a gyerekre + a rugdalózó alá nem adtunk rá bodyt, mert úgyis meleg van. Na amit én ezért kaptam a csecsemős csajtól! Rám förmedt, hogy mi az, hogy nincs rajta? Én is bugyi + melltartó nélkül megyek az utcára??? Na akkor elmagyaráztam neki, hogy majd akkor kérjen számon, ha előtte elmagyarázza, hogy mit miért.
Gyermekeid gyönyörűek, mint mindig. Nekem a szemük tetszik különösen! Gyerekszigetre mi is készültünk, de olyan rövid a hétvége…

Réka,
nagyon köszi a segítséget a babauszival kapcsolatban! Elmentettem, majdnem oda mentünk, de azért gondoltam, hogy felhívom a KÖSZI-seket, hátha. Hát volt úszás! Úgyhogy odamentünk. Nagyon nagy élmény volt, fogunk járni mindig. A gyerek nagyon csípte, végig jól bírta. Az oktató sokat foglalkozott velünk, nagyon rendes hapsi volt.

Kittina,
Máté haver nagyon ínyenc a rántott hallal! Remélem, megmarad az étvágya. Voltatok Győrköc napokon?
Én inkább tejfölt használok főzésnél, nagyon csípi a bébi.

Atina,
védőnő ilyen kis paráztatós. Amúgy segítőkész nagyon, de én már akkor elvesztettem a hitemet az ilyen tanácsadós dolgokban, amikor terhesgondozás alatt azt mesélte, hogy a csecsemők csak esznek meg alszanak egész nap. Na, az én fiam nem úgy gondolta. Nem rosszalkodott, nem sírt, csak éppen nem aludt. Nézelődött jobbra-balra, órákon át… Kb. 2 hét után felhívtam a gyerekdokit, amikor már teljes beparáztam, hogy miért nem alszik. Ő közölte, hogy: Ja, a mai gyerekek már nem olyanok, hogy esznek-alszanak, az már régen nem igaz. Jókor szólnak, ha ezt tudtam volna :)

Ne haragudj, de a biciklis storyn nagyot nevettem! :oops: Ez annyira jellemző a hapsikra. De azért szerencsére végül is jól éreztétek magatokat.

Szly,
torták nagyon szuperek lettek! Jó kis buláj lehetett, gyerek volt bőven! :) Jázmin ezekkel a kis copfikkal nagyon drága!

Joli,
Csanád nagyon helyes! Profin fogja a csirkecombot! Én fiamnak is mindig az kell, amit mi eszünk. Pl. tegnap petrezselymes krumplit evett fasírttal és rágott gizdán, mint a nagyok!

Pumucli,
üdv, így nem én vagyok az uccsó! :D Eszter baba nagyon édi!

Patrícia,
hú, micsoda sztárfotó! Lemaradtam, de elárulnád még egyszer, hol nyaraltatok?

Havacska,
Ámin Micimackós képe nagggyon jó! Aranyosan alszik. Nekünk bocink van. Borbála, a boci.

Fiam is képes ebédidőben aludni.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!
Azért látszik hogy vannak új arcok is,így jobban pörög a topic!!! :D

Sly!
Nó nagy party lehetett!!!! Szupik a képek, a szülinaposok nagyon szépségesek!!!És ti is hasonlítotok a tesóddal!!! :wink:

Mariann!
Nem mondasz butaságot,lehet én is veszek vagy 50 kiló barackot,hátha lesz tőle cickóm! :lol: :lol: :lol: Ámin nagyon tündéri,ahogy öleli a mackót! Előbb Mira pont így aludt el,csak ő engem ölelt át!ÓHHHHHHHHHHHHHHHHH! :D
(az uccsó képen kakál??? :oops: :lol: )

Ancsa,na jó lebuktam,de igazolt a hiányzás,nem?Azért ilyen pasi nem fordul meg nálunk minden nap (persze leszámítva a férjemet,aki mindig itt van :wink: :lol: )
Kemény a ringás storyd! Még szerencse,hogy nem esett az eső!!! De jó,hogy így fogtad fel! :D

Kittina! (hogy szólítsunk,mit szeretnél?)
A képen Czene Attila van,meg Bándhidi Petra,meg mi a férjemmel,és persze Mira. De én a karcsú barnahajú melletti,melírozott vagyok :lol:

Jajj sly,remélem Roli űbergyorsan rendbe jön,csak valamit hirtelen evett!!! Egy betegség soem jön jókor,de pont nyaraláskor!Ha esetleg addig már nem találkoznánk itt az éteren keresztük,nagyon jó pihenést kívánok nektek,meg jó időt,és érezzétek jól magatokat!!!
Puszi

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Köszi Patr! Azon gondolkodom, ha így marad a fosi dolog, holnap az útra adok Rolira pelust! Nem tudunk fél óránként megállni, sosem érünk úgy oda és nem kakil sokat, inkább csak pukizgat és jön pici! Bocsi a részletezésért!

Mariann! Ahogy meghallják Jázmin nevét, rögtön mondják milyen szép. Tényleg, már azt sem tudom, hányan dicsérték meg a nevét! Pedig amikor bejelentettük a családnak, hogy Jázmin lesz, nem volt túl nagy a boldogság. Többnek nem tetszett, mint ahánynak igen, de egyáltalán nem bántam meg, hogy Jázmin lett!

S-el külön kell kérvényezni az anyakönyvezést!

Kép
szly27
 
 


Sly!

En is jo utat kivanok nektek! Erezzetek jol magatokat!
Ami Rolit illeti, lehet a tegnapi buli artott meg egy piciket a pocijanak. Ahogy irod nem lehet tul komoly. Szerintem holnapra mar el is mulik. Szoritok! :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

cSak elköszönni jöttem! Már mindent besúvasztottunk az autóba!
Holnap korán indulunk!

A biztonság kedvéért Rolit még elvittem dokihoz a kórházba! Kapott gyógyszert, de csak akkor kell kiváltani, ha lázas lesz!

Jók legyetek!

Jó fecsegést nektek!

16-án jövünk haza!

Kép

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?