Új privát üzeneted érkezett!

Szly!
Most nézetem a képeket és ahol 3-an vagytok azon gondolkoztam, hogy hol van Fruzsi? Majd rájöttem, hogy valakinek fényképezni is kellett :lol: :lol: :lol:

Kép
havacska
 
 


A videó:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/385234

Mariann! Igen, Jázmin fotózott! Amúgy aludt a babakocsiban!

Kép
szly27
 
 


[quote="havacska"]S írta:havacskazly!
Most nézetem a képeket és ahol 3-an vagytok azon gondolkoztam, hogy hol van Fruzsi? Majd rájöttem, hogy valakinek fényképezni is kellett :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:
Ne legyek én Szintia,ha nem ugyanezt akartam kérdezni!!!
Csak háát Jázmin lehetett,aki fotozott és nem Fruzsi!
Ugyanis Fruzsi még nem járt M.o.-on! :lol:
De ha eltörölik a vizumot,akkor rögtön megyünk!Az tuti!!!!!

Jaaa és nem léptem le!!!!Dehogyis!Mindég is olvasgatok,csak hát nem mindég történik valami érdekes velünk!Monotonia..... :roll:

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Olvaslak titeket, hogy ne veszitsem el a fonalat, de nem mindig van erőm irni...
Szóval nagymamám hajnali 2-kor érkezett, mire hazaértünk, lefeküdtünk fél4 volt...De ezen is túlvagyunk, még azóta is próbálok regenerálódni :) . Ami a pihenést illeti, a nagymamám 82 éves, és bár egészségileg hála Istennek jól tartja magát azért nagyon sok segitségre nem számithatok tőle, meg hát nem is tudja, hogy nálam mi hol van, szóval inkább nekem kell őt is kiszolgálnom, de mindegy, ha már bevállaltam nem nyafogok. Ártemisszel játszik, és ennek örülök is, azért van módja Ártemisznek "önállóan" is tevékenykednie, erre figyelek, Joli!! :)
Mariann! Fül-orr-gégész vagyok, bocs ha már kérdezted, és nem irtam, már régebben irtam talán azért felejtettem el.
A kétnyelvűség értés szintjén egyelőre nagyon jól megy, a tapsolást pl. mindkét nyelven érti, meg pár dolgot amit mondunk neki. Nem tudom, hogy a beszéddel majd mi lesz, de egyelőre úgy látom, hogy nincs hátránya belőle.
Jók amúgy nagyon a látogatók, hogy jönnek, örülök is neki, ilyenkor nyáron mindig jönnek ismerősök is a szigetre stb..De ezen kivül is van módom magyarul beszélni, van itt kint pár magyar barátnőm (szintén görög férjjel, stb.), akikkel össze szoktunk járni stb., meg hát anyuékkal mindennap beszélünk skype-on.
Látom Jázmin már nagyon ügyesen elindult :) Ma már Ártemisz is egyre hosszabb ideig állt egyedül kapaszkodás nélkül!
Na megyek lassan kicsit pihizni amig alvás van!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Szly,
mi van Jázmin bodyjára írva? :D

Berni,
tutkó a víz alatti kép, sárgulok rendesen!

Mi is voltunk usziban vasárnap, pontosabban Livi és én. Ő nem nagyon teszi a fejét a víz alá, fél, bár látszik rajta, hogy nagyon szeretné, de mégsincs elég bátorsága. Előbb-utóbb biztos meglesz az is. :)

Kép Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


GAbuska! A bodyn ez van: Tesóm eladó, bármilyen ajánlatot elfogadok. Timitől és Zsuzskától kaptuk a bodyt, amikor Egerben voltunk topictalin!

Livi járt babaúszni? Nagyon csini az úszódresszében!

Réka! Jó a vonalzód, de a legjobb benne, hogy látjuk hány nap van még hátra Máté szülinapjáig, hiszen ő a legfiatalabb baba!

Kép
szly27
 
 


Ma kipateroltam a cicákat a hátsóépületbe! Hurrá! Nincs büdös a mosókonyhámban! A cicák is jól érzik magukat kint! Beülnek az ablakba és onnan hergelik a kutyákat! :lol:

Kép
szly27
 
 


Megrendeltem a tortákat a gyerekeknek. Jázmin Barbies tortát kap, egy igazi baba lesz és annak a ruhája lesz a torta. Roli meg Thomasost fog kapni. Rendes kerek torta, csak marcipánnal lesz lefedve a teteje, amin Thomas lesz! A Rolié csoki, a Jázminé oroszkrém!

Kép
szly27
 
 


Szly!
Bocsi, hogy Jázmint Fruzsiztam
A torták részletezésének olvasásakor csak nagyokat nyeltem.
:wink: Biztosan finom lesz.

Szintus!
Szerintem azért Fruzsiztam, mert pont előtte nem sokkal emlegettelek, hogy eltüntetek. Egyébként fel se tűnt..

Adri!
Milyen jó, hogy nagyi még látja az dédunokáját. Én örülni fogok ha az unokát megérem.
Hát akkor most mondhatni, hogy 2 gyerkőcöd van?

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Juj lányok, van 3 éves státuszvizsgálat is :oops: ? Ha van, akkor én jól elfelejtettem :roll: .

Bogit holnap viszem az 1 évesre. Kíváncsi vagyok a vasgyúrómra. Ahhoz képest, ahogy nem akart az elején enni, most már többet eszik mint Toncsi :shock: . Remélem, nem lesz egy debella :wink: .

Szly, de Roli allergiás a marcipánra, nem? Gratulálok Jázmin járkálásához.

Adrien, ti hol is laktok pontosan? Hátha egyszer...
Még sosem voltam Görögországban.

Hú, én fel nem vennék fürdőruhát semmi pénzért :oops: . Nem is a kilókkal van bajom, hanem az állag :shock: :lol: .

Mariann, akkor Hou végül kínaiul beszél Áminnal, de jó! Utána Te meg Ámintól ripsz-ropsz megtanulsz.

Holnap megyek a suliba beíratni az egyesemet, megint mérgelődök egy sort :x :evil: :twisted: . Csak egyszer lenne vége :roll: .

Megyek vacsizni, jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Most bajban vagyok, mert már délelőtt megkezdtem olvasni és jórészt elfelejtettem. De azt nem, hogy Pat még mindig négyszeri tápszert olvasott ki az írásomból :twisted: Szóval Csanád reggel korán iszik egy üveggel, utána alszik még 1-2 órát. Valamikor délelőtt tízóraizik(joghurt, sajt, virsli, zsemle). Elalvás előtt jön a 2. üveg tápszer, felkelés után, valamikor késő délután sűrű leves vagy híg főzelék:) Aztán este még valami apróság és a 3. tápszer. A negyedik üveggel, ami legalább félig elfogyott, még akkor itta, amíg nem volt lelkierőm leszoktatni az éjjeli evésről. A tegnap éjjel lehet ha jól jött volna pedig, mert éjféltől ötig csak hellyel-közzel aludtunk és még arra sem tudtam rájönni, mi bántja Csanádot. Remélem ma jobb éjszakánk lesz. Megyek is pótolni a tegnapit.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mariann! Semmi gond! Már megszoktam és egyébként sem zavar. Értjük mi egymást így is! Aki meg zugolvas, majd jól összekavarodik!

:lol:

Csilla! Roli egy évesen pöttyösödött a marcipántól, de azóta már evett és semmi baja. Legutóbb az esküvőn evett meg egy pár marcipán rózsát, de semmi. Ezért mertem marcipánosat rendelni!

Igen, van 3 éves státusz és mostantól még valami papírt is kitöltet a védőnő, ami arról szól, hogyan fejlődik a gyerek! Pl tud-e váltott lábbal lépcsőzni, meg ilyenek.

Ma lepasszolom anyunak a gyerekeket és dogát írok a múltkori továbbképzésről. Délután 3-ra közjegyzőhöz megyünk aláírni a hitelszerződést! Vége lehetne már ennek a hercehurcának.

Kép
szly27
 
 


Nekünk nem volt 3 éves státusz. :shock:
De ősszel, télen voltunk épp eleget a dokinál, szóval látta, hogy a gyerek még megvan. :lol:

Szly, nem járt babaúszásra, a reflux miatt. Még babatornára sem vittem, merthát minden mozdulatnál jött belőle a kaja.
Szóval kihagytunk minden jót. :(

Én ma rendelek Nórinak, a szomszédos cukrászdással megbeszéltem, hogy csinál neki bababarát túrótortát. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jo reggelt lanyok!

Megint nekifogok az irasnak, mert tegnap este is irtam, de draga kicsi lanyom kinyomta a gepet es nem volt kedvem ujra irni. :evil: Jo merges voltam, persze nem ra, inkabb magamra, hogy miert nem word-ben irtam mar megint a hsz-t.

Joli! En is tippeltem, en 3 tapi, 3 kajcsira, de ugy latom en sem talaltam volna el. :D
Szegeny Elemer. Hat igen, a gyerkocok tudnak am alkotni. Remelem azota mar odaert a segitseg es ujra uton vannak.

Berni! Hogy Dorian milyen ugyesen tud merulni! :shock:

Sly! Edesek a csemetek! A polo feliraton jot derultem. :lol:
Jo dogairast!

Adri! Nahat, nem semmi, hogy a nagyid egyedul utazott hozzad! Milyen jo, hogy Artemisznek meg a dedije is van!

Velunk semmi kulonos. Itt most iszonyat hoseg van. Az a jo paras, izzados ido. :( Rebus mar tok koran kel mindenr reggel, este meg alig bir elaludni, pedig nyitom az ablakot, ajtot, de alig van legmozgas. Szoval kicsit mos szenvedunk.
Ja, kepzeljetek, tegnap hogy a boltbol hazaertunk kocsival, a szomszed azzal jott ki, hogy latta az ablakabol, hogy nekimentunk a kocsijanak. :shock: Jo volt. Persze nem mentunk neki, megnezte a kocsijat, egy karcolas se volt rajta. Ja, persze, pont az uj autonkat akarjuk mar most osszetorni.
Na, mindegy. Az is mas lett volna, ha maskepp mondja, nem ilyen vadlo hangnemben. Plane, hogy nem is igy volt.

Hopp, kesz a kave.

Kép
atina12
 
 


Én is épp kávézok. :) 8)

Itt is párás, "nehéz" idő van. A nap nem süt, mégis hőség van, és levegő helyett mintha ólomsúlyt szívnék be. Tiszta trópus.

Marcipánnal Livinek is meggyűlt a baja tavasszal. Egy pókembert evett meg, abban aztán van ételfesték dögivel. Estére kék lett a kaki, ami mondjuk nem meglepő, de fájt és ment a hasa vagy 2 napig. Azt hoztuk ki ebből, hogy az ételfestéket nem bírja a pocija. Na azóta csak olyan marcipánt ehet, ami a legkevésbé színezett. Pl. hóember. :lol:

Holnap 1 évesre viszem Nórit, hát nagyon kíváncsi vagyok a súlyára. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap lusti voltam, ma már nem annyira... Már csak ki kell porszívózzak, hogy nyugodtan be lehessen ereszteni bárkit, meg a mosogatógépet megtömni 8)

Nálunk most nagyon zajlik az élet... Bátyámék elkaptak valami fostos vírust, Kristóf most infúzión van a kórházban :cry: Legkedvencebb unokaöcsém annyira kikészült és meg sem látogathatjuk (Máté nehogy elkapja) :evil: Rettenetes lehet egy ilyen csöppnek nyugton maradni! (Anno Máté kórházas kalandjában legalább beavatkozás nélkül úszta meg a picur, csak a röntgen volt ott kellemetlenségnek és ő akkor még csak négykézlábazni kezdett, Kristóf meg ugye már járna)

Szly, ez a dolgozat elég rémesen hangzik! Jázmin pólója nem semmi!

Gabi, aztán nem letagadni nőiesen azokat a kilókat :wink:

Fiam hív...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hali!

Itt is rekkenő a hőség, ragyogó napsütés. Holnap nem megy Toncsi játsziba, így itthon kinti pancsi (feltéve, ha megtalálom a medencét :oops: 8) ).

Bogi továbbra sem egy díjbírkózó, 8530 g és 74 cm. Torkaszakadtából végig ordította a méricskélést. Odakint mondták is, biztos nagyon fájt a szuri :D . Ja, mi lett volna, ha még azt is kap :roll: .

Gabuska, Bogi tortája is színezetlen marcipán volt.

Ancsa, minő kedves szomszéd :evil: . Gyakran vezetsz? Nekem is kéne :oops: . Ősszel lejár a jogsim én meg beszari (bocs) vagyok és nem vezetek :? .

Réka, jobbulást Kristófnak! Szegény manó!
Micsoda új vonalzó! Nagyon klassz.

Szly, remélem már aláírtátok a szerődést és minden rendben!

Majd inkább később jövök, mert Bogi elaludt és nehogy felébredjen a klimpírozásomra :wink: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Van 6 percem :D
Minden új vonalzóhoz gratula a mamáknak :) Gabuska, aranyos képek! Ne bánkódj, én elvittem Csanádot babaúszni, de tíz perc intenzív sírás után kénytelen voltam elhagyni vele a medencét. Otthon aztán megpróbálom átszoktatni a kiskádból a zuhanytálcába(az a legnagyobb nálunk fellelhető fürdőalkalmatosság :wink: )
Szly, remélem minden rendben ment a dolgozattal is, a szerződéssel is!
Finomabbnál finomabb tortákról hallok, lehet vennem kéne egy süit, hogy ne csorogjon a nyálam? :roll:
Váltott lábbal lépcsőzés?! Csanád csak úgy hajlandó :lol: Persze, fogom a kezét :)
Kristóf babának és a család többi tagjának gyógyulást kívánok!
Ancsa, jó a tipped! csak biztosan én fogalmazok nagyon homályosan :?
Mariann, mi ez a pesszimizmus? Biztosan megéred az unokát, sőt, talán a dédunokát is!
Jujj, lejárt az időm :cry:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Réka,
rota?
Jobbulást nekik!

Én épp pár perce csináltam egy marhaságot. Ma is lezuhant egy repülő, bele az Indiai-óceánba. Találtak egy 5 éves kisfiút, aki túlélte. Én hülye, belegondoltam, hogy min mehetett keresztül az a kisgyerek, sőt, hogy minél szarabbul érezzem magam, beleképzeltem a szituációba a saját 4 évesemet. Hülye p...csa. :evil:

Megvettem Nonó ajándékát. Kap egy kisbabakocsit, Livié már teljesen le van lakva. Igaz, még nem tudja tolni, de nagyon szereti szerelni a kerekeit. :lol:
Rokonyságtól kap még tologatható autót, olyasmi, mint a járássegítő, csak nem FP, és 10ezer, hanem nevesincs és 3ezer. Aztán kap pizsit, zenélő állatfarmot, fürdőjátékot. Mindent én vettem meg, aztán majd leosztom a családtagok közt, odaadják a zsét és ők adják át. (Nem szeretem, ha hülyeségeket vásárolgatnak össze. :oops: Megállapodtunk egy összegben, hogy egymás gyerekeire mennyit szánunk.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Réka Máté ugy hasonlit az egyik barátnőm kisfiára!
Főleg amikor még kisebb volt!Jó a vonalzó,cuki rajta a kiskoma!
Tőled kaptam kedvet a lekvárfőzéshez és most én is csinálom,meg majd dunctolok is! :lol: :wink: Látod,jó hatással vagy rám!!!!!

Gabus én is szoktam néha ilyesmin gondolkodni,ez az emberi agy,háát mindent kiad!
Ügyes vagy,hogy így mrgveszed az ajándékot és aztán összeszeded a zséét!
Fruzsi tologatja a babakocsit,de ő már jár....

Most teljesen összezavarodtam,rezeg a kezem,basszus temerinben(ahol lakunk)fellépett járványba az agyhártyagyulladás...férjem munkatársának az onokája élet-halál között van!
Jézusom....

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="szintus"]R írta:szintuséka Máté ugy hasonlit az egyik barátnőm kisfiára!


Szóról szóra ugyanezt mondtam Rékának februárban. :lol: Fotóval alátámasztva.

Lekvárt főzni nekem is lenne kedvem, csak szabadidőt adjon hozzá valaki. :lol:

Szintus,
mennyi idős a gyerek? Szegényke. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Termeltetek rendesen,most 2 napot kellett visszaolvasnom,remélem eszembe jut ez-az amire reagálni akartam!

Adri!
Nem semmi a dédi,hogy 82 évesen gépre ül!!!!!!!!! :shock: Szerencsére nekem mindkét részről élnek a nagyszüleim,tehát van 2 dédimama,2 dédipapa,de az életükbe gép közelébe se mennének,nemhogy felülni rá! :lol:

Mariann!
Nekem is Pierre Cardin kocsim volt ezelőtt,én is nagyon szerettem,csak meguntam,még Márknak vettem,most szerettem volna egy modernebbet!

Sly,Gabus!
szuperek a képek ismételten! És cuki jázmin bodyja,meg Livi dressze!
(csendben kérdezem meg Csillát,ha nem vennél fel fürdőruhát vajon miben mész a strandra??? :idea: :roll: :idea: :roll: )

Amúgy Csilla nagyon jókat szoktam derülni az írásaidon! (Bogi biztos nem lesz debella :lol: :lol: :lol: ) és valami,amit cseppet benéztem!
[quote]H írta:olnap megyek a suliba beíratni az egyesemet, megint mérgelődök egy sort


Ha nem azt hittem,hogy Toncsit akarod suliba írtani,ne legyen a nevem... :oops: :oops: :oops:

Ja,és felénk is van 3 éves státusz,Márknál már két és fél évesen majdnem megcsinálta a védőnő! :lol:

Sly!
Te tudsz valamit! :wink: Van zugolvasónk? Egy időben én is nagyban nyomtam,csak bezárultak a kapuk előttem :(
Sikerült megírni a dolit???

Joli!
Mostmár mindent értek Csanád evési szokásait illetően,már csak az én gyerekemét kelleni tisztábban látnom,hogy vajon miért kér enni éjjel? :lol:

Réka!
Jobbulást a családnak! Szegény Kristóf! Sajna ebben a korban lekötözik a gyereket az infúzióhoz. Legalábbis a gyerekorvos ezt mondta,mikor Márk (7 hónapos volt) majdnem bekerült a kórházba kiszáradással!

Gabi,Szintus!
Nem vagytok egyedül (persze,hiszen ketten vagytok :lol: ) szóval nekem is zoktak lenni ilyen kemény kényszerképzeteim...hogy márkot megharapja otthon a kutya,vagy megfullad a strandon...inkább nem is folytatom!

Szintus,ez nagyon durva amit írsz!!!Szegény gyerkőc!!! Azért remélem nem lesz gond,és gyorsan meggyógyul!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Márk drágám amúgy nagyon jól érzi otthon magát! Nem is hiányol minket,sőt telefonon sem akar nagyon beszélni velünk...tegnap ennyit mondott az apjának.
-apa,még nem megyek haza!
:(
Azért vasárnap hozzák!! Nagyon fura nélküle,de ő szuperül érzi magát!
Mirusom,Jázmin után szabadon nagyon belelndült a járásba,már szinte az egész lakást bejárja,kint az udvaron is bátrabb,elindul,megáll,megfordul és visszalépeget hozzánk.Ma már 15-16 lépést simán,többször is megtett! :D

Lányok,van kedvetek egy találós kérdéshez?
Van nálunk egy vendég,biztos mindannyian ismeritek! Olimpiai bajnok,vízzel kapcsolatos sportágban (nagyon jól néz ki,sokkal jobb élőben,mint a képernyőn ),a felesége pedig versenytáncos! Na ki ő????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

TEgnap másfél órát voltunk a bankban! Kb 1000-szer írtam alá! Van egy fontos papír, amit minél előbb el kellett volna vinnie Gyurinak a munkahelyére (csak ennyi dolga volt összesen az üggyel kapcsolatban), erre nem itthon hagyta? 5:50-kor hasított belém, hogy jaj, lehet nem vitte el! És tényleg! Ezért vagyok fent! Kinyomoztam a munkahelyének a telszámát (mert ugye telefont abszolút nem vihetnek) és megbeszéltük, hogy 8-ra beviszem neki! Annyira nem tart észben semmit! Kicsit mérges vagyok rá!
Ma rohangálós napom lesz:iskola, biztosító, földhivatal, bank! DÉlelőtt folyamán elintézem ezeket, addig anyu vigyáz a gyerekekre!

Ráadásul a Balatonnál majd OTP-t kell keresnünk, mert ott leszünk, amikor le kell záratni a mostani hitelünket! Én mondtam a srácnak, hogy úgy intézze, hogy megyünk nyaralni, azt mondta meg lesz minden addig! Hát nem lesz! Kész téboly!


Szintus! Elég ijesztő ez az agyhártyagyulladás járvány! Jobbulást a kisfiúnak és remélem más nem kapja el. Én ugye beoltattam már mindkét gyereket, de attól még másfajta agyhártyagyulladást elkaphatnának!

Gabuska! Jó módszer az ajándékvételre! A gond nálunk csak annyi, hogy mi sem tudjuk mit vegyünk Jázminnak, nem hogy más nevében! Annyira van mindene Roliról, gondolok itt nagyobb játékokra!

Dolgozatom kész lett! Ma adom le!

Patr! Hát biztos van zugolvasónk! Egyet tuti tudok. Ő a másikon is zugolvasott és ide is tuti beolvasgat! Engem nem zavar!

Gratulálok Mirának a járáshoz!

Kép
szly27
 
 


Ja és a találós kérdésre nem tudom a választ! Ebben nem vagyok jó!

Kép
szly27
 
 


CZENE ATTILA. 8)

Szly,
nekem sem volt ám sok ötletem, ilyenkor beszabadulok itt nálunk a Skálába, végigmegyek a játékokon és a gyerekruhákon, és ha valami hirtelen megtecccc, akkor megveszem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Véletlen elküldtem.

Pat, én már voltam strandon többször is úgy, hogy short és top (az a spagetti pántos, kicsivel mell alattig érő fajta), mikor pl. Livit vittem és nekem épp megjött. A térdig érő medencébe be tudtam kísérni Livit, nem kellett elhalasztani a strandolást.

Szly, nálunk én vagyok a mindent elfelejtős. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Reka! Szegeny Kristof! :( Gyors gyogyulast kivanunk neki!

Szintus! Juj, de borzaszto! Remelem senki nem kapja el! En nem is tudtam, hogy agyhartyagyulladas is lehet jarvanyos.

Sly! Bosszanto, hogy nem tudtak megcsinalni a hitellezarast a nyaralas elott.
En mindig kiakadok a hivatalos ugyek intezesetol, foleg banki ugyek. Nekem meg semmi soha nem ment olajozottan.

Pat! Eltalata Gabuska a vendeg nevet? En nem is tudok tippelni. :oops:
Gratulalok Mirusnak a jarashoz! :D
Az annyira jo, hogy Mark ilyen jol erzi magat a nagyszuloknel! :D

Tegnap megvettuk nekem is a bicajt. Ma megyunk cajgazni, bar nem messzire, mert a ferjemnek dolga van delutan. De lehet holnap egy hosszu turara megyunk a tengerhez.
Tegnap voltunk mi is usziban Rebussal. Nagyon elvezte a kiscsaj. Alig akart kijonni a vizbol.
Csilla! Amugy en egesz ramatyul nezek ki furdoruhaban( nekem foleg a tomeg sok), de ugy vagyok vele, mar ferjnel vagyok. :D

Na, lepek, mert mano mar nagyon csendben van a szobaban.

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!
Gabuska,nyertél egy hangszórót!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabuska! Mi vasárnap vagy egy órát bolyongtunk a Corában a játékok között és Jázminnak nem sikerült semmit sem venni! + előtte egy játékboltban voltunk. No comment!

Atina! Jó kerékpározást! Ehhez a semmi nem megy olajozottan dologhoz: ma valami hülyeség miatt zárva van az önkormányzat! Valami közalkalmazotti ünnep, vagy nem is tudom! Holnap elméletileg nincs földhivatal, pénteken meg abszolút nincs ügyfélfogadás. Hétfőn meg már nyaralni megyünk! :twisted: Szóval holnap még elmegyek, hátha mégis van! Aztán ha nem megy, majd anyu hétfőn beviszi! Ráadásul most erős a forint és ez több 100 ezret jelentene nekünk, ha ezen az árfolyamon maradna! Szóval az idő mindenképpen szorít!

Ez a fürdőruhás dolog: engem már nem érdekel! Van férjem, ahogy Atina is mondta, vannak nálam sokkal csúnyábbak a strandon. Akinek nem tetszik, nem nézi és ennyi. Nehogy már emiatt ne kapcsolódhassak ki! AMúgy is mindig is nagy fürdőzősek voltunk!

Kép
szly27
 
 


[quote="patricia83"]S írta:patricia83ziasztok!
Gabuska,nyertél egy hangszórót!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Inkább egy levehető ajtajú NDK-s turmixgépet szeretnék, olyat, aminek 4 kereke van, de abból kettő csak hátrafelé megy. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nnnya, Nóresz 70 centi, 7,6 kiló, pici de arányos, azon sem akadt fenn a dokker, hogy 2 hónap alatt 60 dekát hízott csak. Azt mondta, ha 80 centivel lenne 7,6 kiló, akkor izgulhatnánk, a 70hez épp jó.

Na, ennyi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak életjelet jöttem adni, megvagyunk, nyaralás az idő ellenére szuperul sikerült, vasárnap délután jöttünk meg, de el vagyok havazva azóta is, épp a tömérdek vasalnivaló vár... :? :evil:

Nagyjából visszaolvastam, a képek is és az új vonalzók is szuperek! Nem semmi dolgok történtek veletek, mialatt nem voltam!

Sajnos nem is tudok többet most írni, de ígérem, h. holnap részletesebben is írok, és képeket is hozok, addig is üdv mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Szia Évi!

Üdv itthon! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is rövid leszek: Ma délelőtt a körzetinél ültem, délután a sürgősségin ugyanis apa szarul volt, így bevitettem a kórházba és kiderült, hogy jobb oldali tüdőgyulladása van és ki van száradva. Mostanában nagyon keveset ivott és ma meg szinte semmit sem, ráadásul enni sem akart.
Természetesen bent tartották így mehetek minden nap hozzá, mert ugye ott nem fognak vele szöszmötölni, hogy eszik-e vagy sem (persze egyedül nem is tud).
Most pedig sietek tusolni és szunya, mert az elmúlt 2 éjszakám ramaty volt és Ámin is 6-kor ébresztőt fúj és délig tartja a frontot.

Patr!
Szégyen nem szégyen még ha fényképet tettél volna fel róla sem tudnám, hogy kiről beszélsz annyira hülye vagyok a sportolókhoz. Őszintén szólva nem is érdekelnek.

Rémképeim nekem is vannak, szőrnyű ahogy látom magam előtt a tragédiát és ilyenkor gyorsan elhessegetem, mert ugye sokra képes a teremtő képzelet.

Szintus!
Eszedbe se jusson ilyen hülyeség, titeket nagy ívben kikerül!!!!!!!

Atina!
Még mindig "irigy " vagyok! Tengerpart, bicikli.......

Csilla!
Ne haragudj, de én nem hiszem, hogy annyira gázosan nézel ki! Persze nekem sincs már feszes fiatal csirke testem, de te láttad már, hogy manapság milyen sok fiatal csitri van akinek akkora sonkák lógnak itt-ott. Neked már 2 gyereked van és biztos vagyok benne, hogy sokkal különbül nézel ki. Nekem is lötyög a karom és plöttyedt hátul és nagyon utálom, de majd egyszer hős leszek és tornázni fogok csak még éljem meg, mert annyira fáj a derekam, hogy éjszaka is felébredek rá.

Na mentem, Jó éjt mindenkinek!

Kép
havacska
 
 


Jaj elfelejtettem megkérdezni, hogy honnan tudjátok, hogy zugolvasónk van?????

Kép
havacska
 
 


Onnan, hogy itteni kérdésre másik topikban válaszol valakinek. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!


Mariann! Én konkrétan onnan tudom, hogy valaki másik topicban megemlítette, hogy itt megleste Titi kisfiát.
Jobbulást a derekadnak és a párodnak!

Évi! Üdv itthon! Várjuk a képeket!

Tegnap délelőtt apu odacsukta Roli ujját az ajtóval! Megdagadt, meg lehorzsolódott a bőr. Este megint mentünk, akkor meg anyu lépett rá a kezére, amin az odacsukott ujja van. Most már a körme is belilult. Ma azt hiszem anyósékhoz viszem addig, míg a földhivatalba megyek!

Egyre több dolgom van a szülinappal és a nyaralással+ a banki ügyek!

Jázmin meg beszökött Rolihoz és próbálja felébreszteni! Annyira szereti, olyan édes!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Egy zugolvasó jelentkezik. Én lestem meg itt Titi kisfiát. :oops:

Szoktalak titeket olvasgatni, de a másik nyári topicba írtam, ott sajnos már csak ketten vagyunk.
Esetleg csatlakozhatnánk ketten hozzátok?
kittina30
 
 


Sziasztok!
Sajna nem érem utól magam! :? Egyszer majd reagálni is fogok!

Évi,üdv itthon!

Sly!
Jobbulást Roli kezének!Azért biztos vigyáznak rá rendesen a szüleid,tudod,ha egyszer elindul a lavina,csőstől jön a baj!!!Ezt nevezik Murphynek,hogy még anyukád is pont arra a kezére lépett rá szegénynek! Gondolom amúgy nem szokták taposni a gyerekek kezét! :wink: Nehogy sértődés legyen! :)

Kittina!
Persze,ide jöhettek! :D (tőlem :D ). Korábban én is zugolvasó voltam ott,de sajnos bezárultak a kapuk előttem,ti pedig elég rendesen megfogyatkoztatok!! Más is volt,aki később csatlakozott,milrt ne jöhetnétek ti is?!

Berni,merre csavarogsz??????

Hozni akartam nektek (Mariann neked főleg :lol: ) egy VIP-fotót,de elromlott a gépünk!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: A férjem odaadta Mirának,bár már nem volt tökéletes,most meg használhatatlan! Mindegy bajnok vendégünk úgysem volt még,szóval szerintem kölcsönkérem a barátnőmét....

sly!
Nektek meg kitartást a sok hivatalos ügyintézéshez!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gyorsan pár fotót teszek fel, szülinapi, meg strandolós képek.

Ami meg azt illeti, amióta a görög nők között starndolok "topmodellnek" érzem magam még igy terhesen is :) :) :) Higgyétek el a magyar nők 1000x csinosabbak még 100 gyerek után is, mint a görögök! Az meg, hogy a német nők toplessben nyomják kortól és súlytól függetlenül csak mégjobban növeli az önbizalmat. Ha ők nem szégyellik magukat :) :) :)

Kittina, én természetesen szivesen látok részemről minden "régi-új" arcot!

Szly! Kitartása bürokrácia útvesztőjében, én is utálom!!!! De néha muszáj....És puszi Roli ujjacskájára.

Mariann! Apukádnak jobbulást!

Nálunk nem sok újdonság. 3 napja adok Ártemisznek allergia ellenes syrupot, és teljesen megszűnt az orrfolyása...Még 2 napig kapja, aztán ezt is abbahagyjuk, remélem meg is szünik teljesen.
Szombaton jön anyu!!! Hurrá! már nagyon várom! És akkor jövő héten elmegyek pediküröshöz meg fodrászhoz is végre!!! (már nem nagyon érem el a hasamtól a lábamat :) )

szóval képek: Kép Szülinap Kép torta Kép strandolás1 Kép strandolás2 Kép parton Kép Barátnőm kislányával

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Köszönjük, hogy jöhetünk. Egy kicsit megpróbálok visszaolvasni, hogy képbe kerüljek. Gyermekem már 9 óra óta alszik. Ma megyünk tanácsadásra, és megkapjuk a 2. Prevenart, úgyhogy ma álmatlanságban fogunk szenvedni. Az első oltás után annyira éber lett, hogy nem lehetett délután elaltatni, és este is csak későn aludt el. Úgyhogy ma is erre számítok.

Neirda
Nagyon csinos kismama vagy! Irigy vagyok arra a pocakra. Tudjátok már, hogy fiú lesz vagy kislány? Ártemisz is nagyon cuki!
kittina30
 
 


Kittina, üdv köztünk! (És mégis Máténak hívják a legfiatalabb babát
:wink: :lol: :lol: :lol: ) Írnál egy kicsit magatokról? Kérhetünk fotókat is?
Prevenar Mátémat úgy kiütötte anno, hogy 3 napig lázas volt...

Adri, szerintem nem csak a görögök között számítasz nagyon csinosnak! Nagyon szépek vagytok! És gyönyörű pocid van! (irigy szmájli :wink: )

Szly, gyógypuszik repülnek Roli ujjacskájára!

Amúgy fürdőruhás vonalon ne tessék nyekeregni, én vagyok itt az egyetlen (tudtommal) akinek Mo-n nincs a méretében! (na azért dicsekszem is, már csak durván 5 kiló választ el a kitűzött célsúlyig) De cicifixből még mindig 75I kosár kéne, azt meg nem gyártanak. No mindegy, kiváncsi vagyok, mekkora lesz a tejforrás a szopi után.

Évi, üdv itthon! Várjuk a beszámolót és a sok fotót!

Mariann, jobbulást apukádnak!

Gabi, Nórit a pillesúlyban versenyezteted? :wink: Így könnyű cipelni :wink: Viszont ha visszaadtad a kendődet, nekem kettő van, az egyiket oda tudom adni neked, amíg kell...
Ja és mielőtt elfelejtem, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MININŐNEK!!!!!!!!!


Elküldöm, mielőtt Máté küldi el :twisted:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Szintus, mi van veletek? Ne tessék elhanyagolni minket, hallja-e! :wink:

Berni, és ti erre csavarogtok? Ígértél fotókat is....

Joli?


Jaj, majdnem elfeledtem leírni: Máté tegnap kapaszkodás nélkül elment a széktől az asztalig! (kb 3 lépés) Csak lestem :shock: És a mérleghintára önállóan fel és lemászik :P

Hú pakolni kezdett, szaladok...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Adri,
sztem Te az a kategória vagy, aki mindegy mit vesz fel, mindegy hogy fésüli a haját stb. stb., mert természetes szépség vagy. Az alakod is teljesen rendben van sztem, így pocakkal is, nemhogy "alapjáraton". Ne hasonlítgasd magad a többi nőhöz, semmi szükséged rá, úgy vagy jó, ahogy vagy!!!
(Nincsenek ferde hajlamaim!) :lol:

Réka,
köszi, aranyos vagy, de azért adom vissza majd a nyár végén, mert már nem akarom kendőben vinni. Vagyis akarnám, ha nem 45 kiló lennék. :(

Kittina,
üdv köztünk! Kriszti vagy Kitti?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska! Nórinak nagyon boldog első szülinapot kívánok!

Ezzel kellett volna kezdenem reggel! :oops:

Szia Kittina! Rád gondoltam! Nyugodtan gyertek Bébével! Szívesen látunk!
Akkor ma jó napod lesz, Máté egész nap aludni fog!

Adri! Nagyon jók a képek! hogy te milyen csinos vagy!!!
:lol: Ártemisz meg nagyon szép kislány! De jó is lenne most a tengerhez menni!

Patri! Persze persze! Csak poénnak szántam, hogy most inkább anyósékhoz viszem a gyerekeket! Egyébként ott voltak délelőtt, de csak mert gyorsan végeztem, meg anyunak is legyen egy szabad délelőttje! Délután már oda viszem őket, mert menni kell a közjegyzőhöz!
eléggé sok project fut itt most nálunk: nyaralás, szülinap és hitel! És hát mindet nekem egyedül kell intéznem!


A földhivatalban másfél óra várakozás után sikerült elintéznem amit akartam! Délután közjegyző (legombol rólunk vagy 60 ezret).

Kép
szly27
 
 


Réka! Gratula Máténak, hamarosan szalad!

Kép
szly27
 
 


Legifjabb topiclányunkat Isten éltesse 1. születésnapján!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Norinak nagyon boldog szulinapot!!!!

Kép
atina12
 
 


Szly,
ne izélj már, egész nap szülinapja van, nem csak reggel 7 és 8 közt. :lol:
Az anyján meg az apján kívül nem várja el senkitől, hogy ezzel ébredjen reggel. :wink:

Szóval köszi! És Rékának is! :D

Miből lesz a cserebogár? :lol:
Kép Kép


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?