Új privát üzeneted érkezett!

Trita!
Gratulálok a kis Kittikéhez nagyon jó egészséget kívánok nektek.

Norvell!
Jól esik, hogy érdeklődsz. A Ctg nem mutatott fájást persze előtte és utána is fájdogált. Az orvos azt mondta, hogy ez a dolga csak nyugodtan fájdogáljon.
Holnap megyek hozzá és szerintem megint megnézi a méhszájat ettől pedig remélem beindul a szülés is.

Pilchard!
a fürdetőkrémet úgy old fel, hogy egy bögrébe tegyél belőle egy nagy kanállal és apránként tegyél hozzá vizet, így csomómentesen el tudok keverni. Ezután beleteheted egy régi tusfürdős flakonba és így tudod önteni a kiskádba.
Én legalább 1 éves koráig használtam a fürdéshez. A haját pedig Johnson samponnal mostuk az elejétől kezdve hetente 1X.

Naponta pedig leöblítettük a fürdővízzel.
Remélem tudtam segíteni.
katus73
 
 


Tjuca! Köszi a történetet!!! Mégegyszer gratulálok!
Adi! Nem akartalak nyugtalanítani, de fő az óvatosság! Én sokat pihentem önszorgalomból, de nem fekve. Így utólag a doki mondta, hogy jobb lett volna fekve. szóval, mikor tudsz ülni állás helyett ülj, amikor pedig tudnál feküdni ülés helyett, feküdj. Nekem nagyon kényelmetlen volt feküdni, úgy éreztem, akkor jobban keményedek, ezért csak feltettem a lábam tévénézés stb közben. Jó lett volna, ha valaki mondja, hogy inkább feküdjek, amikor megtehetem.
Kisvirág! Hát nagyon utálatos ez a fekvés dolog!!! Mit nem adnék egy ház körüli sétáért....de szombaton megyek dokihoz és az már egy kikapcsolódás, kimozdulás itthonról. Persze para is, hogy nem-e lett rosszabb. De kitartást nekünk! Most, hogy szar az idő, nem vágyok úgy ki, de a keményedéseknek nem használ :(
Remélem, holnap minden ok lesz! Szorítok!

Trita! GRATULÁLOK!!! :D

Norwell! Doki 100%-ra mondta, hogy fiú, bár csak régi uh alapján, de egyértelmű, csak nekem nem, de elhiszem :D
mári
 
 


ja! Kisvirág, nem én kérdeztem. Amúgy ezeket a gyógyikat nem ismerem, én Gynipralt szedek.
sziasztok, holnap jövök!

Annamari
mári
 
 

 
 

sziasztok!

De jó, hogy végre ilyen sokat írtatok! :D

Mári, ne aggódj, feküdj csak, aztán a 34 hét után már nem gáz ha jön a babóca! Kenetet télleg nem vesznek le csak ha már közeleg a szülés, nekem a szülés napján vették le, de persze eredmény már nem született belőle. Végülis senkinek sem lett baja az antibigyótól. Keményedések: nekem kb napi 20-30 volt félidőtájt, aztán a végefelé volt, h szinte egész nap keményedtem, az utsó két hétben viszont javult a helyzet, ugye még Auchanba is elmentem, mert lecsökkent a számuk... nem igazán értem, h miért.

Juca, köszönjük a sztorit!!! Legalább elképzelésünk lesz a szülésről nekünk is...

Banya erről a sugárzás dologról még nem hallottam, de kétkedve fogadom mindenesetre... az nagyon enyhe sugárzás ami érheti egy telefon miatt, kíváncsi lennék a tudományos háttérre.

NAGY GRATULA RITÁÉKNAK!!!!! :D

Pilchard, én a fürdetőkrémet egy szivacsra kenem, aztán azt nyomogatom bele a vízbe, hogy habos legyen. Sampont nem használunk, csak ezzel a vízzel mosom át a fejét, de csak ritkán, mert ha gyakran mossuk, koszmós lesz a védőnő szerint. Olajozni előtte szoktam, de ha látom, h hámlik, akkor bármikor napközben is szoktam tenni rá. Védőnő szerint nem szabad semmi fürdetőszert használni még, mert allergiás lehet tőle, meg pirosodhat a kis bőre, ráér még később, rakjuk csak félre.

Kisvirág, kitartás, már nincs sok hátra!!! Nagyon együtt érzek, a fekvést én is utáltam, de lehet, h ha a végén nem mászkálok annyit, még nem akart volna Bogyóka kijönni. Tuggyaszösz. Persze nagy szerencse, h ő már 34 hetesen is "kész" volt. :)

Képzeljétek, voltam ruhaboltban!!! WOW!!! Nagy haladás ahhoz képest, h itthon csak Apa ingeit hordom, mert azok gombosak és könnyű bennük szoptatni... na most beruháztam négy kis felsőre amiben tudok szoptatni és kényelmes, nyári, ja, és nem érzem magam tehénnek bennük... annyira.

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Trita!

Gratulálok a lányodhoz. Mindekettőben leljétel örömeteket. Gyors felépülést és sok tejcit kívánok!

Lányok!

Lehet, hogy hülye a kérdés, de miért nem fürdetés után kell olajozni?
A másik: hogy álltok "hasügyileg"? Nekem szinte teljesen visszahúzódott, viszont kicsit zebrás. Mikorra húzódik vissza a végleges állapotára? Most egyelőre nem tudok több hülyeséget kérdezni, megyek is uzsiztatni :lol:

Juca

tjuca
 
 


Pogi!

A következőnél biztosan megtapasztalod, milyen "természetesen" szülni. Bár az EDA azért nem túl természetes, mint az oxitocin és egyéb nyalánkságok sem. Persze, amikor kibújt, azt úgy éreztem, mint bárki más, és sajnos a stoppolást is. Mindenkinek a saját manójának a születése a legszebb, na meg maga a végeredmény! Nehogy ezért valami rossz érzés maradjon benned! Gergő szuper gyerek kárpótol mindenért :lol:

Juca

tjuca
 
 


Juca:nekem tök nagy a hasam :lol:
bár ehhez a sok sör is közrejátsziik sztem.
Meg a rengeteg édesség amit zabálok.rémes,már rosszul vagyok magamtól.

Azért kell olajozni fürcsi előtt,mert megizzad,hámlik a bőre stbb,és a jajlatokból ki kell törölni,nehogy be"büdösödjön"-ez hülyén hangzik,összecsomósodik az izzadság,"kosz".nem tudomm máshogy megfogalmazni.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Pilchard!
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a gyerkőc három hónapos koráig nem nagyon érdemes fürdetőket használni, csak azt, amit a gyogyitárban adnak, és az olajokkal meg a hintőporral ugyanez a helyzet, mert vannak érzékeny bőrű babák, akiket inkább kiüt az ilyesmi, és később is hajlamosíthat az allergiára. Bár biztos megtapasztaltad már, hogy Kistigrisnek melyik a jó! :) Mondjuk én sajnos ekcémás vagyok, úgyhogy magam is ilyen gyogyitáras cuccosokat vagyok kénytelen használni... :(

Pogi!
Még hogy tehén... Ne viccelj! Láttam ám a honlapot, nem is igaz, hogy tehén vagy! :D

Katus!
No, akkor újabb drukk-adag megy!!!! Aztán mondd meg a dokidnak, hogy ügyes legyen ám! :D

Többiekkel mizujs???? Ja, persze, mindenki babázik ezerrel!!! De jó, nemsokára én is... :D Alig várom már!!!

Puszika!

Sziasztok

Kép
Kép
norwell
 
 


Hahó!

Juca, hát sajnos én ki fogok maradni, mert a méhem még mindig dupla, szóval főleg egy császárral a hátam mögött már végképp semmi esélyem. De azért annyira nem vagyok elkeseredve, mert Gergőcske télleg kárpótol mindenért!!! :D :D :D

Norwell, köszi, édi vagy :) de azért magamhoz képest még van mit eltüntetni :) persze nyilván van még rá időm, azért nem 1 hónap alatt megy le a plöttyedtség, meg ahogy Pilchard is írta, lehet, h nem kéne annyit zabálni, dehát olyan sokáig nélkülöztem a diab miatt a nyalánkságokat, hogy muszáj... :oops:

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Gyorsan. Új tábli. :) Újaknak gratula. Helloéknál is megszületett a legkisebb gyerkőc.
Én itthon...Petit is majdnem hazahozhattuk, de a véreredménye alapján még sárga, így még maradt napozni, de szerdára talán velünk lehet. Holnap megyek a kismama szállóra, így tudom szopiztatni három óránként.
Na mára ennyit.

Kép

Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pilchard!
Lehet, hogy nem az elejétől mostuk Johnson samponnal hanem 3 hónapos korától, erre már nem emlékszem.

Helló!
Gratulálok a kisbabához!

Pilchard, Pogi!

Azért vigyázzatok a torkoskodással mert nagyon nehéz lesz leadni.Nem azt mondtam, hogy ne egyetek édességet csak mértékkel.
Én is ebbe a hibába estem amikor Katát szoptattam volt, hogy naponta lecsúszott egy tábla csoki. Inni pedig jó kis cukros almalevet ittan folyadékpótlás gyanánt.
Nagyon kívántam az édeset gondolom amiatt, hogy a szervezetemtől folyamatosan vonta el a cukrot és az enrgiát a szoptatás. Na én ezt pótoltam szorgosan és egy dekát sem fogytam szoptatás végéig.
Na bocsi nem akarok belepofázni.
Pil!
Te alkoholmentes sört iszol?
katus73
 
 


Üdv!
Bocsika a tegnapi gyorsért, de tényleg kómás voltam. Az más tészta, hogy nagyon rosszul aludtam...de mostmár egész jól vagyok. :) Főleg, hogy megyek TörPetihez.
A tejcsim kezd beindulni, de fejni csak nagyon-nagyon minimálisat tudok, de majd ma jön a hatékony kis szivattyú három óránként. :) Persze estére hazajövök alukálni. Elvileg holnap hozhatjuk haza a drágámat, minden attól függ, hogy mennyi lesz a bilirubinja.

Még pocakosoknak: gyertek ám nyugodtan, max. olvassátok a mi badarságainkat...
Ti meg nekünk panaszkodtok...aztán jövünk az okos tanácsainkkal. :D

Puszika.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Hello!
Nagyon gratulálok a kicsihez, jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!

Ex!
Reméljük, hogy szerdán már hazavihetitek Petikét! Egyébként ma éjjel azt álmodtam, hogy fejtem a tejet szopi után, és marha sok volt még benne... :D :D :D Lassan hosszabb lesz a babás tábla, mint a pocis!
Bocs, hogy izéllek, de már 36+5 vagyunk... :oops: (vagy csak rosszul látok, hogy 35+5 van a tábliban?)

A sörről én is hallottam, hogy nagyon hatékony tejserkentő... Majd beizzítunk, én általában úgyis nyáron szoktam csak megkívánni... :D

Pusszancs mindenkinek, jók legyetek, majd még megpróbálok jönni.

Sziasztok

Kép
Kép
norwell
 
 


Katus:sajnos igazad van!!!!!!!!!!!De kurva nehéz megállni.Bocs,ezt ki kellett irnom! :D
Tegnap ettem 3 jégkrémet,és még..hajjaj!!
De már készülök a boltba túró-rudiért-na ez teljes mértékben a Pogi bűne-mert ha nem emlegeti eszembe sem jut. :D
(háritjuk a felelősséget)

Vettünk hordozókendőt,és tegnap miután sehogy nem tudtam elaltatni,abban aludt két órát.Ma meg voltunk benne a postán.Majd dobok fel róla képet.

Mikor lesz újabb babó??

Tök jó,este 9-kor evett,aztán 1-kor,meg 4-kor.szóval éjszaka tök jól tartja a 3 órát,most már több napja.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ja,igen alkoholmenteset iszok.Elég a sörhas,nem kell hogy még be is rúgjak!HAHAHAHA

Én asszem meghibbantam!!!Egyik kezemben jégkrém,másikban a sör.Volt öt perce,mert megettem,megittam.

na jó,én elhúzok,mert nem vagyok ma magamnál.....
csók mindenkinek!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Hello! Na látom, Pilchard árulkodik, na akkor én is elmondom, h nutelláskalácsot evett tegnap, és majdnem megkérdeztem a receptet, de ERŐS VOLTAM! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mellesleg nektek még nem is panaszoltam el, h rémes éjszakánk volt, vagy húszszor bukott a gyerek, és emiatt óránként akart enni, egy kicsit fáradt vagyok... :(

pogacsa
 
 


Gyónok Nektek(ha már igy beárult vki) :D :nutellás kalács hegyeket ettem. :D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok Lányok!

Pogi: most néztem Gergő honlapját, hát valami kis tünemény a május 24-én készült képen, ahol éppen pelenkázod. Annyira édes :lol: :lol: :lol: . Gondolom Te sem bírsz betelni a látványával.

Pilchard: lehet, hogy a Te pocid nehezebben húzódik vissza, hiszen a babád is nagy volt. Nem hordasz haskötőt(szorítót), hogy könnyebben visszahúzódjon? Bár lehet, hogy csak Te túlzod el a pociddal kapcsolatos dolgokat :) .
Ezt csak azért kérdezem, mert Én is ma voltam éppen egy gyógyászati cikkeket forgalmazó üzletben és kérdeztem, hogy van-e nekik ilyen, de a nőci mondta, hogy most még nekem nem érdemes hordanom, ha nem érzem, hogy húz a hasam, de ha megszültem, akkor utána küldjem be a férjecskémet és ő hozza be a kórházba utánam, hogy ezzel is segítsük a has regenerálódását.

Ma voltam a 32. heti vérvételen. Azt hittem, hogy majd vasat néznek, meg a szokásos dolgokat, erre kiderült, hogy cukrot...
Na Én reggel banánnal indítottam, utána egy szendvicset fogyasztottam el őszilével, úgyhogy adtam a cukornak... :lol: :lol: :lol: ...
Mindegy, a nővér mondta, hogy ránézésre nem úgy nézek ki, mint akinek túl sok gondja lenne a cukorral.
Jövő héten amikor megyek dokibácsihoz majd kiderül.

Encus: kérdezted, hogy mire vagyok kiírva, mert nem találtál a táblázatban. 2006. július 25-re vagyok kiírva, egy nappal elöbb, mint Te.

Képzeljétek: nővéremnek most hétvégén 3-án lesz az esküvője. Már nagyon várjuk, de lehet, hogy nem volt egy túl jó választás, hihetetlen pocsék idő van. Mindent meg lehet szervezni, csak az időjárást nem lehet befolyásolni. Azért Én reménykedem :) .

Bocs, ha kicsit összevisszaság, amit írtam, de ami éppen eszembe jutott azt megosztottam veletek.

Üdv.:
Eni
marcy
 
 


sziasztok!

Pogi! köszi! A 30 napos házasságit mikor érdemes kikérni, ha én is számíthatok arra, hogy korábban jön a babó. Bár előfordulhat, hogy nem akar kibújni, mint egyeseknek :D , de hát fel kell rá készülni...
Nagyon édes Gergőcske! Hogy mekkora cuclija van :D
Úgy látom, élvezi a fürdetést, a puccoskodást :D

Ex! a szerda már itt is van! De jó!

Hellonak is nagy nagy gratula :D

Nekem tegnap sz.r estém volt, a babó szerintem el akarta foglalni a végleges helyét,írtóra fickándozott a pocimban. De szerintem nem fért, így ismét keresztben vagyunk. Míg manőverezett odabent, egy ideget is eltalálhatott, mert deréktól lefelé a bal lábamig írtóra fájt, moccanni sem tudtam. A méhem is érzékeny lett, fájt minden mozdulatunkra és végig keményedett. Ez eltartott jó idejig, éjszaka már nem fájt csak furcsa érzésem volt és csak háton ment az alvás mellőzve a fészkelődést. Mára már jól vagyok.

Avent mellszívót hol lehet venni? Gyógyszertárban van? Gépit szeretnék, de ugye az hangos a szobatársaknak, mint Pogi már írta.

Puszi mindenkinek!
Ja, az a nutellás kalács nagyon izgat! Pilchard! ha még mindíg növeszted a pocid, a milyenkre is gondolj! Te csináltad? Vagy lehet ilyet venni? :D
mári
 
 


Csandy! Remélem jól vagytok, már otthon és nincs időd írni, azért nem jelentkezel!
Puszi nektek!
mári
 
 


Mári, Ákosom egy nappal a szülés után rohangált utána... mi nem tudtuk belőni...
Hát, a fürdit csak a legelején élvezi, aztán nekiáll fázni, és addig nyekereg amíg jól be nem bugyoláljuk a fürdőlepcsibe :D

Avent mellszívót szinte minden bababoltban lehet kapni, de érdemes körbenézni a neten is (én is használtan vettem, feleannyiért). Az elektromos nem csak a szobatársakat, hanem otthon mindenkit zavarni fog, ugye előfordulhat, h éjjel fejsz...

pogacsa
 
 


köszi Pogi megint csak!
Mára Mári elbúcsúzik :D
Jön férj haza...
mindenkinek szép napot, holnap jövök, addig is írjatok sokat :D
mári
 
 


Sziasztok!

Míg apa vacsizik, addig anya gyorsan elkommunizálja a gépet... :twisted:

Pilchard!
Hogy is volt a nutellás kalács??? Recept? (Vagy megkened a kalácsot nutellával, és kész? Bár így se rossz... :D ) Akkor az éjjeletek már egész tűrhető. A hordozókendőt nekem is ajánlotta a védőnő barátnőm, merthogy egész pici kortól használható, és a babákok nagyon szeretik, hogy anyára rátapadhatnak! :)

Pogi!
Szegénykém, talán a ma éjszakátok egy kicsit jobb lesz!

Marcy!
Remélem, azért nem lesz rossz időtök (a lényeg, hogy az eső ne essen). Amúgy lehet, hogy megint az egész nyarunk olyan esős lesz, mint a tavalyi????

Ági!
Holnap szerda van már!!! :) Hozhatjátok haza TörPetit!

Barátnőm most ment el, itt volt a féléves kisfiával! Annnnnyira édes volt a kicsi!!! Most már aztán nagggggggggyon türelmetlen vagyok... :twisted:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Nekiállok felrakni új képeket a honlapra, majd olyan fél óra múlva nézzétek meg, ha gondoljátok! :D :D :D

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Régen nem írtam. Gratulálok az új kisbabákhoz. sok tejcsit és egészséget kívánok mindenkinek.

Igazából azért nem jelentkeztem, mert ez egy vidám topic, én viszont most nem vagyok az. Sajnos a hétvégén meghalt a nagymamám, aki nagyon közel állt hozzám. Szinte az anyám volt, nagyon sok szép emléket köszönhetek neki.
Próbálom tartani magam, a lányom és a születendő babó miatt is, de nem mindig könnyű. Mivel a temetés költségének felét nekem kell állni, most anyagilag sem nagyon tudom hogy lesz. De nem is akarom ilyen szomorú témával tovább itt rontani a levegő.

Ex. gondolom már nagyon várod a szerdát. :)

Ahogy így nézem Pil, a te babád lett a legnagyobb. Kiváncsi leszek, megelőz-e valaki.

Én már nagyon szülnék, egyre nehezebb a dolog. Holnap megyek laborvizsgálatokra. Ma reggel elég szarul voltam. Teljesen be volt keményedve a hasam és annyira szúrt oldalt, hogy tudtam felállni. Megittam egy magnézium pezsit, és visszafekükdtem. Alig bírtam negyed 10kor felkelni, hogy odaérjek a védőnőhöz. 10 kg-ot híztam, azt mondta ez még belefér. Aztán délután megkapta a lányom a 3 éves oltást. Volt hiszti rendesen.

A táblából tényleg fogynak a kismamik, de magamat még annyira a végén látom. Bár szerintem elől vannak néhányan, akik nem fognak jelezni, hogy meg van a babájuk.

Most ennyi voltam. Azért jelentkezem, meg olvaslak is titeket, de nincs mindig kedvem írni.

Pusza.

Edit
kanyin
 
 


Kanyin, ó :( nagyon sajnálom, fogadd részvétem a nagymamád miatt. Én is nagyon megzuhantam amikor meghalt a nagypapám :(.
De légy most erős, a kisbabád tényleg megérzi! Küldök sok pozitív energiát: ++++++++++++++++++++++++++++++++

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Kanyin!
:cry: Nagyon-nagyon sajnálom a nagymamád halálát... Apai nagymamám hozzám is nagyon közel állt, át tudom érezni, mennyire rossz lehet Neked! A kisbabád adjon Neked erőt most, és igenis gyere akkor is, ha esetleg nincs nagyon jó kedved! És hidd el, nagyon gyorsan el fog telni az idő a szülésig!

Pogi!
Ismét csak azt tudom mondani, hogy nagyon jó munkát végeztetek: imádnivalóan édes ez a gyerkőc!!! Ez a félmosoly, ahogy felhúzza a kis száját... A csajok húsz év múlva olajat fognak utána pisilni... :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Kanyin!
Őszinte részvétem, nagyon sajnálom ami a nagymamáddal történt.

Voltam az orvosomnál. Bő 1 ujjnyira nyitva van a méhszájam, a baba feje pedig még eléggé fenn van. ( Ugyanígy volt Katánál és másnap megszületett)
Az az igazság, hogy a méhszáj vizsgálat szerintem egy kicsit tovább tartott mint kellett volna de én nem bánom. :lol:
Csak annyit mondtam a dokinak, hogy mostmár jobb lenne külön lennünk a kicsivel,erre ő nem mondott semmit csak megvizsgált.
Én azért nagyon reménykedem a holnapi szülészben de hát nem rajtam múlik. Vannak fájásaim de rendszertelen én lehet, hogy el is fog múlni. Ha valami van a férjem meg fogja írni.
katus73
 
 


Sziasztok !

Krisz holnap jön haza ha minden jól megy . A táblázatot kiegészíteném néhány adattal :

Név : Barnabás Márk
Súly : 2780g
Magasság : 55 cm

A szülést majd páromtól bövebben.

Üdv
Barni papa Kép
krisz77
 
 


Sziasztok!
Csak jelzem, hogy még létezünk és olvaslak titeket, csak számomra sajnos még nem aktuálisak a babás témák :)
Minden babázónak gratulálok, örülök, hogy mindenki jól van. Csak Csandy miatt aggódom, mert rég járt erre. Tudtok róla valamit?
Az alsó táblázatot nem lehetne kiegészíteni egy olyan oszloppal, hogy hányadik terhességi hétre érkeztek a babák?
Én 4-5 hét múlva befekszem a kórházba az inzulin miatt, de ha megérkezik Blanka ígérem jelezni fogom.

Kanyin!
Részvétem a nagymamád miatt. Remélem a baba majd erőt ad neked, hogy feldolgozd a veszteséget.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

gratula az uj kisbabakhoz!
:cry: Kb egy hete megirtam az adataimat, de ugy latom, hogy nem kerultem be a tablazatba... Ne haragudjatok, hogy ezzel farasztalak benneteket, de akkor megirnam megegyszer roviden: lakhely Godollo, elso baba aug 6-ra kiirva, most 30+3, szules Sote I-en, uh szerint fiu, nevet meg nem valasztottunk. Ja es 35 leszek az iden. Koszonom elore is, hogy beirtok.

Viola
fj35
 
 


Kanyin!
Nagyon sajnálom ami a nagyikáddal történt. Engem is a mamám nevelt és minden nap rettegek, hogy mi lesz ha itt hagy egyszer engem. Most is itt van nálunk és ma utazik haza. Tudom, hogy vigasztalni igazán nem lehet, csak annyit hadd írjak, hogy biztosan jó helyen van most és amint nekem is mondogatja mindig a mamóm: mindig melletted lesz és fogja majd a kezed. Légy erős, mert most a babó a legfontosabb...

Pogi, Kriszta: ejnye-bejnye... :D De ha már itt van a gyónás pillanata akkor bevallom, hogy három napja egy-egy TÁL islert reggelizek tejecskével...vigyázok ám az alakomra...nehogy lefogyjak idő előtt :D :oops: :P

Ági: remélem ma tényleg hazahozzátok a Törpöt...a többit majd elmeséled ...
Még annyi, hogy a tábliban én is egy hetes késéssel szerepelek.

Ma vagyunk 32 hetesek!!!! El sem hiszem!!!

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Pogi: én azt a képet imádom amelyiken az apa karján csüngve alszik... Az egyszerűen fantasztikus!!!
Én is akarok olyat enyimé babóval!!!! :!: :!: :!:

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok,

nem tudja valaki, hogy itthon lehet-e kapni és ha igen akkor hol Premaxx kenguru-t? Főleg budapesti üzletek érdekelnének.

Előre is köszi a segítséget:
Orsi
bankio
 
 


Helló lányok!

Úgylátom senkit nem érdekel, de azért megírom, hogy még mindíg egyben vagyunk a nagy szél nem hozta meg a hozzá fűzött reményt.

fj35!
A táblát Ex frissíti de ő most kórházban van a kisbabájával.

Egyébként én is 1 héttel idősebb kismami vagyok valószínűleg Ex elkapkodta az utolsó táblát de ez gondolom érthető nem hiszem, hogy az volt a legfontosabb dolga amikor hazaszaladt és felrakta.

Encus!
Egészségedre az islert én is úgy vagyok vele, hogy amit megkívánok azt meg is eszem. Egyébként összesen 15 kg-ot híztam de még így is kevesebb vagyok mint amikor az első babámat szültem.

Nyanya!
Sajnálak az inzulin miatt de mindent az egészséges babáért!
katus73
 
 


Sziasztok!

Amikor Kisvirág irta hogy ugyan nem hiányolta senki,de azért ir magáról kicsit morci lettem,de akkor még nem szóltam,most viszont hogy már Katus is ilyeneket ir...
Csajok ne csináljátok már,hát rengetegen vagyunk,képtelenség Mindenkinek irni,és Mindenkit észben tartani,de attól függetlenül Mindenkitől várjuk a hireket,infókat.

Ilyen alapon bárki megsértődhetne,mert biztos volt már mindenkinek olyan hogy vmi kérdésére nem reagált éppen senki.
De javitsatok ki nyugodtan ha nem jól látom a dolgokat.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!
Igazad van, pedig nekem is megfordult a fejemben, hogy nem is jövök, mert úgy sem kapok választ, de aztán beláttam, hogy ebben a tömegben elég nehéz mindenkit nyomon követni. Amúgy pont tőled nem kaptam meg az egyik választ. Nehogy félre érts ez nem reklamáció, csak ha már szóba került megkérdezem még1x. :lol:
Te EDA-val szültél? Lehet, hogy már írtad a szüléstörténetedben, de nem emlékszem. Írnál róla? Azért érdeklődöm ennyire, mert fiamnál EDA-val szültem és nagyon jó volt, akkor választott anesztesem volt és nem is csalódtam benne. Most viszont, mivel Ő elhagyta a kórházat felmerült bennem a kérdés, hogy érdemes e választani még anesztest is a doki és a szülésznő mellé. Viszont a barátnőmnek az EDA egyáltalán nem használt, mindent érzett és pont egy olyan ügyeletes anesztesnél szült, akiről én már hallottam, hogy sokszor szúr mellé és miatta választottam magamnak anesztest. Szerencsére már Ő is másik kórházban bénázik, de a szülésznőm szerint megint van 1 olyan aki nem túl ügyes. Mit gondolsz ezekről. Hülyeség, hogy ilyenen töprengek? Nagyon félek, hogy érezni fogom a gátvarrást. Azt is hallottam, hogy alkttól is függ, hogy jól betudják e adni és ugye nálam 1x már sikerült. Ez számít valamit?

Katus!
Te meg hová sietsz? :lol: Még 10-en várakoznak előtted. :P
Na igen, most csak a baba számít. Bár elég problémás lesz megoldani a fiam felügyeletét, meg hiányozni is fog. 11 hét oviszünet, ami 2 héttel a befekvésem előtt kezdődik és már 1 hónapos lesz a lányom mikor újra oviba járhat Balázs. Háááááát???? Unatkozni nem fogok :)

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Engem sem hiányolt senki :) :) :) ... Na jó, ez tényleg vicces.. Ezt nem kell kezdeni.
Szóval az van, hogy éljük az ismerkedés időszakát, imáom bébibabával, majd teszek fel képet, csak most nem otthon vagyok, így valami progit kell öcsém gépére tennem, hogy méretet csökkentsek.
Egyébként megijedtem, hogy hasfájós a babóm, de remélem, hogy csak a tegnapi nap volt az oka, vagy.. szerintem most indult be a zsírosabb tejem, és ez megviselte a kicsi bélrendszerét.. de könyörgöm.. miért kell ennyire szenvednie egy ilyen pirinyó embernek.. SZörnyű, mikor hüppőgve csak néz rád, két fájás közben, hogy mivel érdemelte ezt ki.. hát megszakad a szívem ilyenkor..
Remélem tényleg csak ideiglenes volt az egész..
No majd jelentkezem, puszi, és mindnekinek jó napot!!

satuk
 
 


sziasztok!

Kanyin! Fogadd őszinte részvétem! Tudom, hogy ez nem vígaszal, de nagyon meg tudlak érteni. Én nagypapám elvesztését szenvedtem meg nagyon, szerencsére már jó régen volt és az idő segít! Csak addig még nehéz. Most nagymamám beteg, számomra a világ legnagyobb nagymamája. Betegsége miatt mintha nem is ő lenne, igazi házisárkány lett. Most anyukám gondozza, nagyon nehéz vele, ezért nem is tudott jönni nekem segíteni, mert 1 napra sem lehet egyedül hagyni. Pedig nincs semmi baja fizikailag, csak szellemileg. Szóval nehéz, de a régi énje megérdemli.

Katus! A rossz idő neked sem hozott babót? Az utolsó napok nehezen telhetnek.

Krisz! Már biztos otthon vagytok! A kis Márk tündéri!

Nekem is volt régebben megválaszolatlan kérdésem, de nem vagyok sértődős:)
De tényleg sokan vagyunk, igyekszem mindenkit számon tartani, de sokszor én is csak általánosságban írok nektek! De ez nem jelenti azt, hogy nem érdekel, ki hogy van. Szeretek rólatok olvasni.

Most Csandy miatt aggódom én is! Remélem hamarosan jelentkezik!

Mári
mári
 
 


Bocsi, nem legnagyobb, hanem legjobb nagyi :D
mári
 
 


Katus, mi az, h senkit nem érdekel???? Komolyan, lányok, abbahagyhatnátok ezt a "senkineksemhiányzok"-ot meg "senkitsemérdekel"-t... Itt mindenkit minden érdekli!!! :D :D :D Csak nem feltétlen jut idő leírni mindig.
(Na most látom, h Pil is írta. Meg Satuk meg Mári. namind1.)

Gergőcske továbbra is irtó nehezen kakil. Nem székrekedés, meg nem is kevésszer, de annyira kűzd vele, rossz nézni :(.

pogacsa
 
 


Pogi!
Azt mondják, hogy az anyatejes babáknak nehezebben megy, és nem is gond, ha több napig nem kakil..

Most meg itt egy kép Olivérről :)

Kép Bébibaba

satuk
 
 


Sziasztok!

Ahogy nézem Ex tábliját egyre többen babáztok :)
Még egyszer mindenkinek nagy Gratula és nagyon jó egészséget babáknak-mamáknak egyaránt. Annyit gondolok rátok.

Ex: remélem ma hazaviszitek Törpetit :) Drukk nektek.

Kanyin: nagyon sajnálom a történteket. Sok erőt kívánok és kitartást nektek!
Amúgy, ha kihúzzuk a 36. hétig akkor lehet, hogy a Mávba szülök. Jó lenne, ha együtt mehetnénk.

Katus: küldök drukkot nektek :)

Pilchard: Tök igazad van. Tényleg képtelenség mindenkit követni. Bocsika. Úgy látszik már nagyon depis és érzékeny vagyok :(

Ezért ezúton mindenkitől elnézést és bocsit kérek.

Na akkor most rólunk:
Tegnap voltunk dokinál. Használ a fekvés és a gyógyszer. Kicsit javult a helyzet, de továbbra is feküdnöm kell. Most egy picit megnyugdtam. Azt is mondta még a 36. hétig húzzuk ki aztán már szülhetek. 1 hét múlva kell mennem ellenőrzésre. Igyekszem addig is sokat feküdni. Bár ma ezt nem tettem meg, mert vásárolni voltunk. Nagyjából megvettem a kórházi cuccokat.

Annyi kérdésem lenne aki már babázik, hogy ti milyen betétet használtatok szülés után? Nekem a gyógyiba a Tenna lédy minit ajánlották (6 mm vastag). Bár vettem egy csomaggal, de nem tudom jó lesz-e. Mindenhol csak azt olvasom, hogy tenna betét, de milyen méret kellene??? Köszi a segítséget.

Most húzok vissza anyuhoz feküdni, mert bajok lesznek. Jövök amint tudok.

Mindenkinek sok puszi.
Kisvirág+Mogyika
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: Én Tena normált használtam, rögzítőbugyival, és még az is volt h kevés volt. Biztonság kedvéért vigyél magaddal egy csomag vattát.
Feküdj csak, látod, én a végén nem feküdtem, meg is szültem... talán pont emiatt...

Most szaladok, mert nyüszögés van!!!!

pogacsa
 
 


Kisvirág!
Én kaptam végig a kórházban betétet, de Tenna extra pluszt vettem, ami kb ugyanakkora volt, elég nagy, tehát jó lett volna..
Rögzítőbugyi tényleg jó, örülök neki, hogy azt jódoztam össze, és a rendes bugyim megúszta..
Egyébként miután felállhattam nem is kellett volna olyan nagy betét, mert császárkor azért többet tudtak kiszedni belőlem, mint szüléskor jött volna ki.. mintha még kitöröltek volna.. ez lehet, hogy hülyén hangzik, és hülyeség, de ezzel magyarázták, amikor rákérdeztem.. mert én is parrantottam, hogy most aztán ömleni fogok.. :)
Ja, kérdés: Nektek mikor esett le a köldökcsonk? És utána milyne lesz? mert mondták, hogy fog még vérezni, csak nem tom mit várja,.. és mintha még maradna a barnás csonkból a köldökben.. nem a tőnél vékonyodik.. vagy igen??
Nem tudom..
Ja, Olivér ma 2 hetes!!

satuk
 
 


Pil!Nem sértődtem meg, nekem elég sajátos humorom van, lehet hogy te ezt értetted félre.
Egyébként a témához csak annyit, hogy valóban sokan vagyunk de ha visszaolvasol van kb 6 állandó tag aki mindíg ír.
Pl. mi van a fürdetővel kipróbáltad amit írtam?

Mári!
Nagyon bízom a rossz időben most is fájdogál a pocakom, ja és szilikon szám van :lol:

Kisvirág!
betét: én viszek magammal gézbe csavart steril vattát ( jó nagyot)
tenna betétet és libress éjszakai betétet és ebben a sorrendben fogom használni. (császár lesz)
Nem lenne jobb ha tényleg feküdnél?

Nyanya!
Abból a 10-ből aki előttem várakozik legalább a fele hónapok óta nem jelentkezik.
Az a helyzet, hogy gyakorlatilag szülésre készen érzem magam. A hasam most 113 cm amikor Kata született 103 cm volt.Bő 1 ujjnyira nyitva vagyok így indult Katánál is és valószínú, hogy már most nagyobb a baba mint Kata volt(3500 gr).

Még egyszer lányok: ez csak poén volt, hogy senkinek nem hiányzom nehogy már magatokra vegyétek.
katus73
 
 


No hi mindenkinek!!!!

Miután végigolvastalak benneteket és közben benyomtam egy fél sárgadinnyét és egy fél kiló epret (alig bírok ülni :) )gondoltam írok egy pár sort. Nagyikám haza utazott, így megint enyém a ház, minden nyűgével. Most várom haza férjecskémet, majd megyek egyet shoppingolni, mert kinéztem egy blúzocskát és meg akarom venni :)

Puszi nektek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Satuk: Boldog 2. hetet Olivérnek!!

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Satuk: Boldog 2. hetet Olivérnek!!

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyen hosszú időre eltűntem! Csakis a gép-hiány volt az oka, nem pedig az érdeklődés hiánya.

Gratulálok minden időközben érkezett gyerkőchöz és minden újdonsült anyukának-apukának jó babázást és sok tejecskét kívánok!

Én megértem, hogy van, aki már türelmetlenkedik :) én is türelmetlen vagyok időnként, pedig én még igencsak a táblázat vége felé helyezkedek... :oops:
Dehát nem tehetek róla, hogy "utánamjövők" nem jelentkeztek olyan sokan a fórumra, mint "előttemjövők" :D :D

Azzal szoktam nyugtatni magam, hogy még úgyis van egy csomó dolgom, úgyhogy még ráérünk. Ez igaz is. Hiszen még dolgozom is. Majd ha otthon leszek, akkor jobban haladok a dolgommal is. Gondolom. Remélem.

A barátnőmék úgy oldották meg a vízben nem oldhatónak tűnő fürdetőkrém problémáját, hogy egy kis pohár vízbe tettek krémet, és azt bedugták a mikróba, és pillanatok alatt teljesen feloldódott. Tényleg tök jól működik. Az első pár hónapban egyszerűen csak beleöntötték ezt a maszlagot a fürdővízbe, később pedig közvetlenül a bébire kenték. :P
Próbáljátok ki ti is, hátha...

Nekünk azt mondák a kórházban, hogy a legnagyobb Tena Lady-t vegyük, tutira szükség lesz rá. Már több boltban néztem, de nem kaptam, mindenhol csak mini és standard volt. Tudom, tudom, még azért van időm... :roll: Bár én is egy héttel előrébb járok már, mint a tábli szerint, biztos elcsúszott valami képlet vagy ilyesmi.

Mi ma megyünk doki bácsihoz, drukkoljatok, hogy minden o.k. legyen. Jövő héten pedig szeretnék elmenni ismét 4D-re, hogy megnézhessük ismét a kis boszit. Feltéve, hogy még mindig lány :lol:

Tudja valaki, hogy hol csinálják azt a 4D ultrahangot, ahol adnak a Brendon-kártyára 1000 pontot? Valahol olvastam valami ilyesmit.

Tandi
tandika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?