Új privát üzeneted érkezett!

Myssnia KépKépKépKépKépKép Mérne, ha néha úgy érzem, hiába a férj, ha nincs idehaza. Te legalább mindig tudod, mire számíthacc.
Na nem izélgetlek ám, csak hogy ne maradjak má' szótlan Kép
Fejlődő Szilárd hurrá!!!

Kangi
kangi
 
 


Manó,
pedig ténylegKép. Mondjuk nem lobog már rajta, az tény. De egyébként tényleg, márka-és fazonfüggő a dolog, pl. rövidnaciból van olyan Malinak, amit már 6 hónaposan is hordott, akkor még bermudánakKép. PriceOliver kombikból mindig egyel nagyobbat veszek, ált. a francia ruhákból is nagyobb kell, H&M-ből kisebb, amcsi, angol cuccokból szintén, KenguruGold pont jó, Mexx többnyire félre van számozva, inkább szemmértékre kell hagyatkozni. De ez szigorúan csak saját tapiKép. És tényleg érdemes felélőni, mert akkor max. egy picit lóg a gyereken a cucc, legalább kényelmesKép.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Myssnia,
ez szuper, akkor biztos csak arról van szó, hogy a ded inkább a nagyágyon szeret dundikálni AnyávalKép. Nálunk Maca egy totál szűz kiságyba költözhetett be, Malacka is igen kímélte a bijomatracátKép, kész csoda, hogy Macot sikerült összehozniKép.
Gépet nemnemnemKépKépKép! Ennyit még egy pasira sem vártam, mint erre a masinára... Hülye Olympus, kijön a gép márciusban, és Eu.-ban júliusban már lehet is kapni. Na de mindegy, lényeg, hogy itt van.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Kangi!

Még én is egyedülKép

Myssnia!

Hát komolyra fordítva a szót nem udom hogy csinálod. Én alig várom hogy néha paszzoljam Emmát, legalább egy fürdés erejéig. pedig nekem is segít anyukám is.

Zulu!

Hát igen, én is vettem olyan 80-es napozót, amit 1 hónapja alig bírtam bekapcsolni a fenekénélKép Pedig akkor méga 74-es bőven j ó volt. Mosta 74-es szűken, a 80-as pont a 86-os bőven jóKépKépKép Így 3 féle méretet is hord.Kép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


KangiKép
Igazad van, néha azért ér engem is +meglepi, mivel nem számítok semmire. Kép

Manó
Szilárd napközben össz-vissz 3 órát tölt szabadfoglalkozásban egymagával. Addig tudom csinálni dolgom. Az altatás kicsit fárasztó, de bízok benne, akkor megnyugatat. Nekem az esti 7-9 óra hiányzik, régebben ekkor jártam futni, és kicsit tévéztem is. Most egyik sincs.

ZuluKép
Ruhaméretezéssed rendben, én is így tapasztaltam. Nemférjapa vett eddig Mexx babyruhákat (Parndorf), mert itthon csak nagyobbacskákra van, de amink van az csúcsminőség. Bébipóló gumigombokkal...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi! Férjed kinn is alszik a Szigeten? Balázs is megy, de estére hazajön. Egy nap én is kinéznék napközben a gyerekkel, ma hallottam, hogy portalanítanak. Nekem kint van a munkahelyem, megnézném őket. Nincs kedved?
Mit vettél a Zebra butikban?
Szeritnem türelmed férjed iránt nagy, én rég hisztiznék. Pl. egy ilyen Kapolcs ötletnél.

Manó! Az igaz, hogy én is mennék, ha nem lenne gyerek, de mivel van, nem csak az én életemet változtatja meg. Szerintem apának sem jár már a dáridó (most persze nem a munkára gondolok), mert ha másért nem, azért biztosan szükség van rá itthon, hogy az én lelki egyensúlyom meglegyen. Meg hogy a gyereke tudja, hogy van apja. Persze én ebből a szempontból elég zsarnoki vagyok, panaszkodik is mindig apa. Ezért most összeszorítom a fogam (már véres a szám), és hadd menjen a Szigetre.

Jövőre majd csináluk egy talit a Szigetre!

Myssnia! Jól megadtad nekik! KépKépKép Csíkos Szilárd édi. Alvó Szilárd rendi!

Zulu! Manó! Köszi, most már egyáltalán nem tudom, milyen ruhát vegyek. Veszek ilyet is, olyat is, legfeljebb ha nem jó, szülök bele egy másik gyereket.

Zulu! Jók a pancsis képek. És aranyosak a pancsoló gyerekek.

Elli! Elismerésem a frissességért. Én leginkább reggel vagyok friss. Apa meg este. Ez okoz némi nehézséget. Kép

Beu
beu
 
 


Hali lanyok!

Kangi: hat igen, enyim apa sincs tul sokat itthon, de o legalabb melo okan tartozkodik keveset idehaza. Persze ez a tenyeken nem valtoztat, de megis.....Megkerdezted mar tole, mi az oka annak, hogy nem akar otthon lenni?

Illetek: mi is reszletben fizetjuk, de ezt leirjak abban a levelben, amiben kijon az a szep nagy osszegrol szolo csekkKép Nekem mondjuk erdekes modon, kb 1 honap mulva kuldtek a reszletekrol a csekket. Nem beszelve arrol, hogy meggyanusitottak, nem rgasztottam fel a reszletfizetesert az okmanybelyeget. Utalom oket!

Tali jovo hetfon nekem valszinu ok, remelem jo ido leszKép Es delelott lesz, vagy mikor is? Timici, gyere te is, es akkor osszeereszthetjuk a fiukatKép

orsoly
orsoly
 
 


Beu!

Egyetértek veled teljesen apuka ügyben. Én nagyon hisztis vagyok, és ki tudok akadni még néha munka miatt is, pedig ebben nincs igazam, mert dolgozni kell.Kép Most mondjuk még idén kedves és aranyos voltam,d e tavaly mikor terhes voltam ő meg külföldön, képes voltam azért hsiztizni, mert nem hívott fel amint megérkeztekKép
Szeerncsére neki nincs is ilyen eljárós igénye, sőt, a munkáján kívűl úgy kell elrugdosni valahová ha én kia akarok mozdulni.KépSzigeten se voltunk még soha életünkben, nem tudom tetszene e nekünk, mivel mi leginkább az ilyen juventus rádió stílust szeretjük, illetve én azt szeretem, ő inkább aroxy+ÁkosKép de ha menni akarna azt hiszem én is csak nappalra engedném. Azt meg hogymenjetek csak ki egy napra Kangival támogatomKép Én is megyek a következő versenyre Emmával az már tuti.Kép csak ne lennék olyan béna hogy nem tudok vezetni, akkor már most se ültünk volna itthon.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia!

Hát tv-t én is csak este nézek, bár mint látszik akkor is inkább netezekKép De nálunk azért délután megy atv a nappaliban anyukámnál, és akkor úgy félig-meddig látjuk. Az én férjem alap esteben is 6-kor ér haza, úgyhogy a napközbenünk szerintem ugyanúgy alakul.Kép Aztán akkor még játszi picit a lányával én addig kutyát sétáltatok, vacsizunk, Emma fürdetés, etetés, kb 8-kor alszik, aztán már van időnk.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu Kép
félek a portól. Meg aztán - mit is csinálnék én ottan? Julcsira egyfolytában figyelni kell, a zene hangos lenne, plusz a tömeg, most akkor babakocsiban vigyem? Nem férek el vele. Kendőben? Fellöknek. Lenne kedvem, de nem is tudom ... Tényleg tartok tőle. De most, hogy te mennél, elgondolkodom majd, ígérem Kép
Ja, kint alszik. Az első Sziget óta szigetlakó, hát most sem mond le róla.
Hiszti: mer' akkor hazajön? Nem mondom, hogy nem szoktam, de nem mentem vele soha semmire. Csak még rosszabb volt.

Orsoly Kép
kikapcsolódásra van szüksége, ez minden. Én megértem, én sem voltam sose az az otthon ülő, és akár nélküle is szívesen buliztam. Harmichárom múlt, nem változtathatom meg, ha magától eddig nem változott. Mellesleg változott, már messze nem járkál el annyit, mint régen, megjegyzem, mindig sóhajtozik is utána, de ez van.
Viszont mikor együtt vagyunk, rendkívül szórakoztató, ezért is mentem hozzá. Ez is valami Kép
Ja, és hát a szőlőt meg a házat mindig kell bizgetni, ez a hobbija, ez meg a másik távolléti ok. Sebaj. Ha majd mehetek, én is megyek majd bulizni, és akkor majd igaz, hogy meg fog ölni a lelkifurdalás, de legalább én is megpróbálok lazítani. Majd. A jövő évezredben KépKépKép
Ja nem. A jövő hétre legcukibb szőkémmel (tudjátok, akivel nem mentem a hét végén a táborba) tervezünk sörözést. Azt a hepajt! Este nyolctól tízig! KépKépKép De azért mégis ...

Pussz
Árva Kangi
kangi
 
 


Kangi,

csináljunk egy Sziget-talit! Megszaggatok néhány rugdalózót, pár napig nem koszmótlanítok, kap egy nyalókatetkót a csaj, és már indulhatunk isKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kangi!

Én megértelek titeket, teljesen más azokmak az embereknek akik egyszerűen ilyen eljárós típusúak. Mi nagyon nem vagyunk ilyenek. Aki ilyen "szabad" lélek annál tényleg nem mész semmire hisztivel. Egyébként az én férjem hisztire tuti hazajönKép De viszont ritkán szórakoztatóKép Egyszerűenmás típus, de nekem így jóKép Kivéve mikor több órát könyörgök hoyg hétvégén mozduljunk kiKép Mert hoyg ő akkor piheni ki a munka fáradalmait. Az ágyban persze. Max a konyhában főz. Én meg mennékKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Áruljátok már el, mi van ezen a szigeten?

Manó, a tudatlan
Én max disco-ba jártamKép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi! Tisztellek, becsüllek. De tényleg.
sörözés: Te aztán tudsz élni! Kép Kép
A por még engem is bizonytalanná tesz. A mivel menjünk még nem jutott eszembe, de most elgondolkodtatott. Na, majd meglátjuk.

Manó! A Szigeten most már minden van. Egyszer nézzétek meg. Elég érdekes.

Amúgy mióta Lőrinc korábban alszik el, estéink szabadabbak, kevésbé vagyok fáradt, de hát netezni is ilyenkor kell!Kép

Beu
beu
 
 


Beu!

Háát, szerintem férjecském komplett bolondnak nézne ha eddig nem érdeklődtema sziget iránt, most meg Emmástól akarnék nekivágni.Kép De talán majd egyszer.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hová tudjátok a jövő nyári ruhákat pakolni?
Mi örököltünk egy csomó-csomó rucit amiknek a nagy része a nagyszülőknél van, haza csak az aktuálisakat hozom + két mérettel nagyobbak. Direkt Lilinek csináltattunk egy gardróbot, gondoltam ez tényleg jó nagy lett, lesz hová pakolnom. Hát egy fenét, a multkor az egyik ismerősöm beállitott egy nagy doboz ruhával (az ő kislánya már 1 éves lesz) azt sem tudtam hova tegyem. Sajna nagyobb szekrény már nem fért volna a szobába :-)))

Manó
A kamilla-cukor arányt a védőnő mondta, hát jó édes de a gyerkőcnek nagyon izlett, alig győztem kanalazni neki.

Myssnia
Nincs is jobb mint egy jó dögönyözés a nagy ágyban! Ilyenkor legalább fárad a gyerek -na és az anyuka is! A "csikos" kép nagyon jó.

Pocóka
Gratulálok Jankához, olvastam a szüléstörténetedet és örülök hogy végül minden rendben volt. Nagyon klassz lehetett, hogy apa is veletek aludhatott. Sajnos ez még kevés helyen valósitható meg, én annak is örültem hogy szülés közben szorongathattam a kezeit!

Zulu
Jók a fürdőzős képek!

Na megyek egy kicsit felfrissitem magam mert őrült meleg van.

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Zulu Kép
nyalókatetkó kirrály lenne!! Sziget-tali: elmerengek rajta.

Beu Kép
oké, oké, átgondolom, de tényleg. Csak mi meg ugye hétkor már ágyért üvöltünk, hatkor el kéne induljunk haza Kép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Na kicsit még maradtam, gyorsan elolvastam a legfrissebb hozzászólásokat. Hát ugy igazán kimozdulni mi csak rally versenyekre szoktunk, apa szerettette meg velem anno kitudja hány évvel ezelőtt.
Nemrég volt a parádi hegyi felfutó és én nem lehettem ott bruhaha, pedig nagyon szerettem volna. Csakhát Lili baba még kicsi egy ilyen helyhez, bár apa egyfolytában azon filózott hogy tudnánk mi is kimenni vele. Nade ami késik az ugye nem mulik, majd jövőre bepótoljuk!
Szóval nálunk az autóverseny "engedélyezett" program apának. Viszont én meg eldöntöttem, hogy szeptembertől ujra fogok tollasozni, legalábbis versenyekre el szeretnék járni a régi csapatot erősiteni-vagy gyengiteni? :-))))

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska!

Én is-én is! csak mi nem rally hanem gyorsasági! De a parádi a mi versenyünk. Férjemék is ott voltak én meg nem, pedig tavaly voltam angy pocakkal isKép
Én már ma ki akartam vinni Emmát a ringre délután de barátnőmék nem értek rá elvinni.KépKépKép Mondjuk ő már majdnem 10 hónapos , ideje lenne ismerkednie versennyel.
Tvaly szept 30-éán még ringen voltam, október 10-én szültemKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


akkor jövőre Parádon talizunk Mókuska!!!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Meg egyszer sajnalkozom, hogy nem jutottunk el a talira. Ujra vegigneztem a kepeket... Kép

Sziget-tali, en benne vagyok! Eddig minden evben kimentem min. 1 napra, tavaly is 4 honapos terhesen, akkor mar szepen gombolyodo pocakkal. Kép Sot, azon gondolkodom, talan iden is kijutok az egyik este Zsombi nelkul, addig Apaja vigyzhat nyugodtan a fiara (O meg sohasem jott ki a Szigetre. Kép).
En mindig is eljaros voltam, no meg Apaja is. Nalunk most is ebbol van a legtobb konfliktus, hogy ha mar en nem mehetek, Apaja miert nem jarkalhat el szabadon? Miert-miert, mert nekem is jolesne elmenni Zsombi nelkul, es ha O nincs itthon, nincs, aki vigyazzon a gyerkocre. Kép Es nem csak magamnak szultem a babat. Kép Anyospajtira semmi penzert nem bizom ra (csak este 8 utan, amikor tudom, hogy Zsombi tutira MELYEN alszik), szuleim meg 35 km-re. Kép Szoval, kezdem kierdemelni a barati korunkben az egyedulallo pasik kozott a hazisarkany cimet. KépKépKép

Kangi, en par hete egy regi baratnomel voltam sorozni a Rackertben, egeszen este 9-tol 11-ig. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


kangi!

Emma is általában 8-kor alszik, a múltkoe mwg wlmwntünk a abrátnőmékhez traccsolni meg pizzázni, és csodák csodájára tök jól érezte magát, pedig 10-en voltunk egy szobában. Este 10-re jöttünk csak haza. A rokonoknál meg üvölt ha valaki ránéz, szóval próba szerencse.

manó

Látom gyűltök szépen a sziget talira. Kép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziget-tali:
Elképzeltem, ahogy a sok kismami vidáman sörözget, miközben egyre leharcoltabb kispapik ülnek a Babanet előtt, és életvezetési tanácsokat kérnek egymástólKépKépKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
KépKépKép

Beu
beu
 
 


Pocóka
Gratulálok a szülésedhez, nagyon jól döntöttetek!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziget! Mi beszeltuk Apaval hogy ki kene menni egy napra, kaptunk volna jegyet, erre most kiderult hogy megsemKép Azert lehet Apa kimegy 1 napra, en meg meg vegiggondolomKép Bar ha oda szervezodik egy taliKép

Kangi: bocsi hogy ezt mondom, persze, kell a kikapcsolodas (mondjuk anyanak is kene, de ez valahogy senkit nem erdekelKép), de azert ha ez azt jelenti, hogy 3 napig nem latja a feleseget es a lanyat, haaaaat. Az szerintem teljesen rendben van, hogyha elmegy neha baratokkal ide-oda stb, de ez szerintem tulzas. En szegeny parommal akkor is hazisarkanykodom neha, ha a melo miatt keson jon haza tobbszor egymas utan, ilyenkor mindig ugy erzem, hogy nem is erdekli a fiaKép Na de ne szomorkodjunk tovabb, minden pasi egyforma es keszKép

orsoly

Ps: ja es Kangi, nem neked kell megvaltoztatni a parodat, neki kellene valtoznia amiatt, hogy Apa lettKép
orsoly
 
 


Myssnia, az a csikos kep, az nagyon tuti! Kép
Nagyon ugyi vagy, Szilard vegul elaludt, es kotottel egy kompromisszumot! Kép

Zulu, jo, hogy megvan a digigep, a nyelvoltogetos az kiraly! Kép

Pocóka, gratula a kislanyodhoz! Kép Gyere gyakran kozenk! Mount Everest! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Manó
A tavalyi gyorsaságin én is kint voltam apával csak ekkor még nem tudtuk, hogy valójában már hárman voltunk. Aztán jött a Budapest rally amire már "orvosilag igazolt" terhesen mentem ki.
Itthon meg elárasztanak a versenyekről készült kazetták, apa mindig ezeket nézi a haverokkal. Ők meg folyton azon nevettek, hogy ez a gyerek nem sirni fog hanem brümmögni.

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

MÁr akartam jönni korábban (10-kor Kép), csak Dani annyira sírt, semmivel sem tudtam lenyugtatni. Aztán 1 órás ringatás, éneklés, rugózás.... és most végre alszik.

Na akkor látom minitali jövő hétfő (aug. 4. ,ugye?) 3 körül jó? vagy ti mikor gondoljátok? szépen gyűlünk rá, még a végén többen leszünk, mint a szombati nagytalin? Kép
Kik is jönnek: Beu, Kangi, Elli, Réka, Orsoly, Manó, én, még valaki?

Illeték
nekünk is jött tavaly a kedves levél, hogy 10 napon belül 463 000-et fizessünk, dobtam egy hátast, majd írtam egy szívhez szóló fellebbezést, hogy szeretnénk min. 24 havi kamatmentes részletfizetési lehetőséget, és csodák csodájára megkaptuk. Így havi majd' 20 000 2 éven kersztül, kamatmentesen mondhatnám szupi!

MIndjárt átmegyek kismamikhoz Pocókát olvasni Kép
EGyébként gratula a kislányodhoz Kép

Andi

ja, nem álmodtam boszikról Kép
psandi
 
 


Andi!
Ha minden igaz, mi is megyünk a minitalira. Kép

Illeték: mi még nem kaptuk meg az értesítést, pedig a szerződést már októberben beadtuk, igaz a hitelt csak idén kaptuk meg a második feléhez. Mennyi idő alatt küldik ki az értesítést, mire számítsunk?

Magdi
gallainémagdi
 
 


Én még mindig itt. Munka mára befejezve. Kép
Hogy mikről beszéltek Ti itten. Rally, illeték...Kép
És minitali. Nemmááá, én mé nem. Kép

Orsoly, KangiKép
Én, mint megatapasztalt férj terén, hozzászólok.Kép Szerintem házasságok sem egyformák, úgyanúgy mint kapcsolatok és emberek. Ezért egy házasságon belüli normák is mások. Ha én férjem elmenne (ha lenneKép), engem nem zavarna. Biztos én vagyok ilyen különleges tejbetök. Kép Meg ahogy írta Kangi, szőlő-ház... Nekünk is van, magától nem terem semmi. Kép

jó éjt!
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali Csajok!

Csinálok levéllistát, aki nem kapott ilyen kezdetű mélt, kérem jelezze itt a topikon!

Közben (tegnap éjjel) feliratoztam a képeket, 2 képnek nincs címe, egy-kettő pedig hiányos, segítsetek, plííz! Én nagyon jóléreztem magam, csak sajna nem tudtam többfelé szakadni, hogy mindenütt ottlegyek, mindenkivel beszéljek...

Különben tényleg jó lenne csinálni egy képes oldalt, mit szólnátok a tar.hu. hoz? A "tagok" mindegyike kapna jelszót, oszt lehetne pakolni feszt a képeketKép

Nekünk szupi hétvégénk voltKép szombaton a tali, (hazafelé két bekómázott csemetével), tegnap pedig kertiparti Zsófi keresztszüleivel (nos innen későeste -1/2 10kor - jöttünk haza, ugyancsak két alvó kölökkel, netudjátok meg milyen koszos Danókám tappancsaKép). Szóval most töltődtem egy kicsitKép.

Látom jól elcsevegtetek tegnap esteKép. Férj témához annyit fűznék hozzá, hogy mindenki azt kevesli, ami neki jut, hisz - optimális esetben - szegény apa a létfenntartó, és mint ilyen sokkal kevesebbet tud a csemetével lenni, és akkor még a csemete anyjáról nem is esett szó... De - megintcsak opt, esetben - ez egyre jobb lesz, hiszen egyre kevesebb macera lesz a manót vinni vagy lepasszolni (sajna okos biológusok még nem találták ki, hogy lehetne a tejeszacsit reverzibilis úton leakasztani...Kép)

Na abbahagyom, reggelizek egyet azurammal kettesbenKépKép (a manók, mint akiket fejbe vertek, csak nem elfáradtak?Kép)

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon jók lettek a talis képek!
Csak egy kicsit szomorú vagyok ,hogy a babasorról már lemaradtunk.Szívesen befektettem volna én is Petrát a sorba! Kép Kép

Kicsapongó apukák :-0
Én ebből a szempontból azt hiszem akkor szerencsésnek mondhatom magamat.Mindenkinek az élet más-más területén van meg a szerencséje úgy látszik. Az én férjem,főz,pelenkát vasal, porszívózik,bevásárol,gyereket fürdet és szemetet visz le.Ez már nem semmi ugye?!?!?! Kép és mindig mindenhova elvisz minket ha szeretnénk.

Minitali miatt irigy,de ez az én bénaságomnak köszönhető.Nem merek egyedül ,gyerekkel nekivágni még az útnak! Kép

Ma délután megyünk koponya és hasi UH-ra a gyerkőccel.Remélem minden renben lesz!

Leszter kispapája,
én már annyira várom a talis képeket. Kép Mikor lesznek?

Zulu,
gyerkőcök nagyon édik! Kép

Myssnia,
zebra csíkosan ébredt Szilárd nem semmi! Kép
Néha én is gyűrödten ébredek,csak nekem attól az arcomm torzul el. Kép

puszi mindenkinek
Évi + Petra (holnap 5 hetes)
Kép

küldök kis édi mancsokat és tappancsokat:

Kép

Kép
Évi24
 
 


Szép jó reggelt!

Nagyon jók a babós képek! Csíkos Szilárd és Macanap! Azt néztem a képeken így, hogy már élőben is találkoztunk, hogy mennyire hasonlítanak rátok a lurkóitok. Kép

Illeték: Én is várom már, mert érdekelne az összeg. Közben az épülő házunk olyan lassan halad, hogy csak na. Közben persze írogatják, hogy mi a késés oka, de mivel én is az építőiparba dolgozom, engem nem tudnak bepalizni. Szegények, szerintem egy ilyen kiküldött levél után már várják, hogy mikor telefonálok megint. Remélem azért Dönci 1 éves szülinapját már ott tudjuk ünnepelni.

Ruhaméret nálunk is nagyon össze-vissza. De én nem értem a méretezést, mert az itthon kapható ruhákból a lassan 3 hónapos fiacskámnak 74-es kell. Ausztriában amit vettünk azokból a 68-as jó, de az sem sokáig. Amire pedig hónap van írva, íbból 9 hónaposnak megfelelőt kell vennem. És havonta csomagolok össze a huginak egy kinőtt rhákból álló batyut.

Zulu, Myssnia!
Írtatok egy csomó márkát és egy csomó boltot. Ezek hol vannak? A H&M kivételével nem ismerem, pedig szeretném. De bárki aki tud jó babarucis boltot, ne titkolja el előlem.

Én is törtem a fejem a SZigeten, eddig minden évben kint voltam, de úgy néz ki idén megtöröm a sort, pedig sokminden érdekelne. De egy szigetes tali jól hangzik. Nálunk koszmó is van bőven, szakadt ruhát meg én csináltam, amikor egyszer álmosan vágtam ki a ruciból a cimkét.

Zulu!
Akarok venni egy digigépet, mert eddig kölcsönnel nyomultam. Te, mint most már tapasztalt vásárló mit javasolsz. Vagy te mi alapján választottál? Mert a kínálat akkora, hogy nem tudok dönteni.

Pocóka!
Olvastam a történeted, garatulálok a kislányodhoz!

Jövő hétfőn akkor mikor és pontosan hol találkozzunk Árkádosok?

Réka
muki
 
 


Csucsuka!
Milyen mélt kell kapni? Bocs, de lehet, hoyg lemaradtam.

Évi!
Mancsok és tappancsok nagyon édik! Férjem is mindig ilyeneket csinál, az irodája falát is egy apró részletekből összeállított Dani díszíti. Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

A szilikon cumis kérdésre nem válaszolt senkiKép

Megint lemaradok a talirólKép
Aug 11-én megyünk Lillafüredre, és Apa mondta, hogy benézünk az Árkádba is.
Miért is ne 1 héttel a tali utánKép

Tegnap valaki írt vanílával töltött képviselő-tésztáról, csokival leöntve. Mi a pontos neve, és hol lehet kapni?
Meséltem róla férjembernek, és nagyon felkeltette az érdeklődésétKép

MyssinaKép

Helyes a csíkos SzilárdKép

Kinek a férje rallyzik?
Vagy rosszul értettem?
Bocs, de tegnap csak "futni" tudtam a topicot, mert "beköltöztek ördögék" olyan rosszak voltakKép

Az én férjem nem eljárós, csak gondolatban. A jójáték köti le a szabadidejét, de nem panaszkodom, mert ahogy látom a többieket, ez elég tűrhető.

Az Apává érés hosszú folyamat, kb egy évvel a gyerek születése után kezd meglátszaniKép
KitartásKép

Bocs, hogy nem személy szerint írtam, de arra most nem volt időm.

Csucsuka megkaptam a mailt!

Az angol nyelvű kéregető levelek ellen lehet valamit tenni? Help!!!!
Tele van vele a freemailemKép

Heni
heni1979
 
 


Réka, lesd meg a postaládád, elvileg te is kaptál.
Évi, téged is felvettelekKép (az utóbbi két nap hozzászólói elvileg mind rajta vannak automatice)

Zsófi
csucsuka
 
 


Myssnia,

az ölben altatás,elalvás nálunk így néz ki
Kép

Kép
Évi24
 
 


Magdi,

szerintem ahány embert kérdezel meg erről, annyifélét fog mondani. Nekem kb. 9 hónappal a hitelezési procedúra lezárása után jött az első szívrohamot okozó levél... De azért be ne telefonálj nekik, hogy mi van már?! Kép

F.
estee
 
 


Sziasztok,

Illeték ügyben
mi most kaptunk egy igen komoly felszólítást (igaz, a kérót már 3 éve vettük). A férjem részét befizettük, persze az enyémre már nem futotta, miért ne én legyek a törvényszegőKép
(Felesben van a kéró) Most írok szívhezszóló beadványt gyesen lévő kismamaként, amíg dolgoztam, nem volt ilyesmire időmKép

Évi,
nem leszel egyedül, ott leszünk minannyianKép De most vicc nélkül: 1x el kell kezdeni, én 2 hetesen már anyáék telkére vittem a lurkót Vácrátótra... És Petra most már mindjárt 5 hetes, igaz? Igazából addig gáz, amíg elindulsz, lehet hogy nyűgös, te meg ideges vagy, hogy mindent viszel-e, de amint az autó megindul a seggük alatt, bealszanak. Legalábbis 10 babából 9. Kevin is. Kép
Tappancsokat majd este nézekKép

Andi,
nekem jó a 3 körül, hátha nem lesz ezer fok.
Ha mégis, bemenekülünk az plázába.
Mondjuk én az "Árkád mögötti játsztóteret" nem ismerem így kapásból, de gondolom meg lehet találni...

Férjtéma érdekes volt.
A sziget már kúltúráltabb, mint régen? Én kb a 2. évben voltam kint 1x (olyan 6 éve kb) és akkor ami volt: por, tömeg, büdi és használhatatlan ToiToi WCk, részeg fiatalok, drága piák, és meglopott barátok (kifosztott sátrak). Nem mondom, sajátos hangulat, de én azóta nem vágytam ki. De mint6 vmelyik haver említette volna, hogy kicsit már kultúráltabb az egész.

Nyekereg, mennem kell
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Csak most van időm elolvasni a termést, Levi reggeli közben elaludt.

Kangi!
Minden elismerésem apaügyben! Én alig várom délutánonként, esténként, hogy végre hazaérjen a férjember, hogy végre egy kicsit lepasszoljam a gyerkőcöt, hogy egy kicsit mást is tudjak csinálni, ne csak a Levi után rohangáljak. Azt hiszem, ha buli miatt nem lenne itthon elég morcos lennék Kép. Persze volt már rá példa, hogy elment a haverokkal, de néha-néha rendben van, de szinte folyamatosan?!? Szerintem az apának is részt kell vennie egy gyerek életében és az elmúlt években volt elég ideje bulizgatni, nem?
Egyébként a férjem azt szokta mondani, hogy Levi az ő gyereke is, ezért neki is kell valamit csinálnia, ezért vállaltuk MINDKETTEN.
Ezzel én egyetértek. Remélem nem sértettelek meg Kép, csak néha úgy tűnik a leveleidből, hogy ez Neked sem olyan jó. De persze mit csinálhatnál? Neki kellene felnőnie az apasághoz, nem Neked megváltoztatni.

Mókuska!
Nálunk is hasonló problémák vannak ruhaügyben: a nagy ruhákat nem tudom hova tenni. Egyelőre egy szemeteszsákba gyömöszölve állnak a hálószobánkban. Nagyon 'dizájnos'! De nincs helyem, pedig egy elég nagy házban lakunk, csak remélhetőleg elköltözünk innen és hülyét kapok a feleslegesen tárolt dolgoktól, amiket majd be kell pakolnom. Ja és a régi ruhák is el vannak téve a következő gyerkőcnek, szóval gyűlnek-gyűlnek a most zavaró dolgok (amik persze majd hasznosak lesznek)
Remélem nincs harag, hogy ilyeneket írok Kép!

Zulu!
Tetszik a Sziget-víziód a leharcolt kispapákkal és sörözgető kismamákkal Kép. Én még soha nem jártam a Szigeten és most sem tartom valószínűnek, hogy eljutunk.

Myssnia!
Megatapasztalat férjügyben Kép.
Neked most a szüleid tudnak segíteni, ugye? Mert azért úgy könnyebb Kép, de nem könnyű. A múltkor írtad, hogy átvitted Szilárdot, amíg kialudtad magad. Na ez egy ilyen bulizós fajta férj Kép mellett nem megoldható, marad a fáradtság, kialvatlanság. Ugye nem sértettelek meg Kép?
Persze tudom, Te dolgozol is, szóval Neked sem egyszerű az élet. Igazából még irigyellek is emiatt, egyrészt mert gondolom így jobb a fizud, mint a GYED, illetve mást is csinálsz, nem csak pelenkázol, etetsz, fürdetsz, öltöztetsz, gagyarászol. Én szeretnék majd a munkahelyemen szerezni vmi 4 órás állást, ha lehet. Még tavasszal volt egy 4 órás recepciós állás, az jó lett volna (mert én anyósnak tudom lepasszolni a fiatalembert), de akkor Levi még kicsi volt nagyon. Én még ezt is elvállalnám, csak hogy emberekkel találkozhassak.
Csíkos Szilárd nagyon aranyos Kép!

Évi!
Mancsok, tappancsok nagyon édesek!

Heni!
Nálunk is besárgul néha, de egy alapsabb mosásra, dörzsölésre mindig lejött. Vagy csak néha látom sárgának Kép?

Na, most már megyek vasalni, hátha Levi alszik még addig.

Pusza, Virág
virga
 
 


Sziastok,

Elli,
sajnos Petra a 10-ből pont az az egy,aki nem laszik be.Hétvégén csavarogtunk eleget,ahhoz,hogy bebizonyítsa.Szegénykém nem nagyon tud elaludni a vállamon kívül.hogy miért van ez és meddig tart?!?!?!? A babkocsiban is sír,ha nemúgy visszük le,hogy már alszik. Kép
Perta sajnos nincs el a hátán,oldalán,hasán tök egyedül.Mindig társaságra vágyik.

Leszter,
Petra csatlakozni szeretne a giga-mega-kakához. Kép

Anyakati,
veletek a diszkrét szoptatásban vesszük fel a versenyt. Kép

pusz
Évi+Perta


Kép
Kép
Évi24
 
 


Mókuska!

Ém is ott voltam 6 hónapos terhesen ParádonKép Nem láttál:?O Leginébb a sátor alatt ücsörögtem, ahol a sok porsche van.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Csucsuka, én nem kaptam!

vszilvia@tvnetwork.hu

maNÓ

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Csucsuka,

én sem kaptam

eviktor.bt@chello.hu

köszi
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, csak kicsit zűrös volt a hétvége, férj belázasodott KépKépKép.

Anka köszöni szépen a névnapi jókívánságokat, egyúttal viszont kívánjuk mi is a többi Annának, Anikónak, és Liliánának is! Kép

Férj-téma: én már nem írok semmit, nehogy megkövezzetek Kép, párszor már istenítettem itt nektek a páromat! KépKépKép Manóval nem értek egyet abban, hogy minden férfi egyforma, lásd mellékelt ábra, épp hogy mindegyik más és más, de gondolom, mindenki azért szereti a magáét, mert olyan, amilyen Kép. Vagy ha nem is azért, hát azzal együtt. Kép

Árkádos minitali nekem túl messze van, nem nagyon tudnék metrózni-mozgólépcsőzni a babakocsival Kép. Pedig már úgy taliznék egyet veletek.

Timici, és is úúúgy sajnálom, hogy nem voltunk a talin, annyira szerettem volna találkozni veletek, de tudtam, hogy fél 12-re haza kell érnem, mert kb. 1-re már jöttek a vendégek, és így nem érte volna meg egy órát utazni oda, egyet haza, és alig lehettünk volna ott veletek egy picit.

Myssnia, köszi a hiányolást! Kép Képek nagyon jók lettek, csíkos Szilárd is nagyon édes!!!

Minden képet megnéztem, a babák nagyon aranyosak!!! Kép

Csucsuka,
brühüüüü, az én postafiókom üres, mit kellett volna kapnom??? Kép Én is akarok levlistát!!! Kép

Képzeljétek, ez a lány tegnap produkálta az első ülés-próbálkozást! Négykézláb állt, a lábacskáit maga alá húzta, és a popóját oldalt kitette a földre. A felsőtestét persze még nem emelte fel, de egyértelműen a popsiján csücsült, és elöl a kezére támaszkodott, előrehajolva. Kép Közben kíváncsian nézelődött, hogy vajon látjuk-e, mit csinált. Azt hittem, rögtön megzabálom. Kép

Csak csendben kérdezem, hogy egy margitszigeti tali lehetne-e valamikor??? Vagy valami olyan helyen, ahova nem kell metrózni? Úúúúgy szeretnék én is menni!!!

Beu,
jobban vagy már? Voltál dokinál? Kicsit félek, hogy én is elkapom ezt a lázas betegséget, mert férjecskét össze-vissza puszilgatom, hogy gyógyuljon már meg KépKép. Amúgy nem hiszem, hogy olyan rossz lett az a süti! Kép

Vendégeknek csináltam őszibarackos joghurttortát, életemben először, és naaaagyon fincsi lett!
Valaki kérdezett itt őszibarack-leves receptet, nekem van egy másmilyen, mint amilyet PsAndi (??) írt, ami hideg, nem kell főzni, leírjam?

Réka, csináltam egy fotót a BCG-hegről, tényleg nagyon pici, itt van:
Kép

Mindjárt küldök táblát, meg pár képet a kislányomról.

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Lányok,
köszi a hozászólásokat férj témában, az aktuális ügy lezárása, hogy még mindig nem jött haza, ugyanis kint ragadt sógoroméknál, mivel ők Etyeken laknak. Sejtettem én, hogy éjjel a sógorom nem lesz hepi a Kapolcs-Bp-Etyek útvonaltól, és hát be is jött. Most valahogy nem vagyok pipa, csak hajnali fél 5-kor kelt Julcsi, már világosodott, Apa sehol, azt hittem, kiugrik a szívem, olyan ideges lettem, vahy 6-ig nem is tudtam elaludni, pedig éreztem, hogy nincs baj, hanem tuti kint ragadt. Na 8-kor felhívtam, szerencséjére felvette (420 csöngés ütán álmosan), és megkérdeztem, hogy hol az öreg ördög s.gge likában van, persze Etyeken. No comment KépKépKép

Virga Kép
nem sértettél meg, egyáltalán, legfeljebb irigykedhetem Kép
A helyzet az, hogy én annyira önálló voltam és vagyok a mai napig, hogy szerintem a férjemnek, hiába mondom is, nem esik le a tantusz, hogy szükségem lenne rá itthon. Julcsi is hozzám van kötve a szopi miatt, a szőlőt is lehetett tudni már évekkel ezelőtt, szóval szavam sem lehet, hogy zsákbamacskához mentem volna (Kép). Ma majd biztosan hazajön, füle-farka behúzva, én meg micsináljak? Úgyis elmegy aztán megint.
Sajnos a sógorom is ilyen volt, igaz, ő kb 10 évvel fiatalabban kapta az első babát.

Na, eleget teregettem a szennyest, megyek, mert lánom dühödten hempereg a földre terített takarón, püfölődik és nyávog, biztos megint a hidegfront előtti nyügi, de én ezektől már lexívesebben lefutnék a Föld színéről Kép

Azért nem vagyok ám rosszkedvű, mert vettem nyami sárgadinnyét!!!

Ja. Sziget. Most, hogy én is láttam a Híradóban, hogy porgátló műa.lapokat raknak le, mégis kicsit kedvet kaptam. Ki mikor tudna jönni? Hétvége az optimális? Vagy inkább hétköznap? Én is megnézem a programot, oszt meglátom, nekem mikor lenne a legjobb. Sztem ti is regyétek ezt:
http://www.sziget.hu/fesztival/program

Pussz
Kangi és mostelhallgatott Julcsi
kangi
 
 


Előbb a képek Kép:

Paparazzi-kép az alvó Ankáról:

Kép

De így is tud aludni:

Kép

És ilyen, amikor nekiindul felfedezni a világot:

Kép

F.
franyo
 
 


Andi Kép
minitali aug.4. 15.00 tájt nekünk okés.

Heni Kép
boci, de fogalmam sincs, mit lehetne tenni a megsárgult szilikoncumikkal. Kép

Kangi a tudatlan
kangi
 
 


boci = bocsi KépKépKépKép

Kangi a tehenész
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?