Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom miért, újra:
6.Urszula és Julka 7. Kangi, aki épp Julcsiból rázza a ki a lenyelt cumit (bocs)
KépKép

8.Szilárd Ronit macerálja
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kangi
kangi
 
 


9.Mikor Bori sírni kezdett, Szilárd együttérzett vele
Kép

10.Tracsparti, Beki és Petra Kép
Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

És még van egy jópár kép, majd valahova feltöltöm, mondjuk a babanetes albumba. Kép

Szilárd totál kimerült, itthon nyűglődött, "elaltattam" és azóta, és végérvényesen mára. Kép

Tök jó volt találkozni veletek!

UrszulaKép
Szivi, és bocs a szervezetlenségünk miatt, de azért jó, hogy elvitt nemférjapa, mert én tuti bénáztam volna. Kép

VirgaKép
Nagyon jó lenne, ha oda jönnétek lakni. Kép

AnitaKép
Együttérzek veled, kitartás. Ha megnyugtat, akkor nézesd meg dokival. Valsz megerősít benne, hogy a pocakja fáj. Nálunk a Gripe Water bejött, de az még korai nektek, ugye?

KangiKép
Szerintem is. Kép Kép
Kegyetlen módszer, de hatásos.
(azért akik nem látták a mutatvány, azok kedvéért elmondom, hogy csak szórakoztatta Julcsit, aki tökre élvezte)

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Jaj, annyira édesek!

Beu
beu
 
 


Myssnia Kép
annyira édes Szilárd, ahogy görbíti a pici száját!!! Julcsi is ilyesformán görbít, olyankor majd' megeszem KépKépKép

jóéjt Kangi
kangi
 
 


Beu
Olyan kár hogy nem jöttél. Meg a többiek is, Orsoly, Manó, Franyó és mindenki. Bár így is csak futtábban tudtunk beszélgetni, de jó volt.Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


KangiKép
Én is imádom.
Jutalom kép ezért:
Julcsi normálfogásbanKép
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

hú, mennyi mindenről maradtunk le! Muszáj volt korán lelépnünk, Macanap miatt.

Tényleg, összes druszánknak és Anikónak boldog névnapot kívánok!Kép

Tali szuper volt, jó volt élőben látni Titeket, meg persze a skacokatKép. Én kishíján betegre ettem magam, aztán családi ebéd, most itt pukkadozom a gép előttKép.
Na és végre megérkezett A fényképezőgép, döbb, döbb, döbb, jobb, mint vártam.
Megyek is, játszom egyet veleKép.

pusz
Zulu

ps.
Myssnia,
Szilárd biztos elmesélte a kiscsajnak, hogy milyen az igazi dolcse víta, mert az atyaúristennek nem akar elaludni a kölök...

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
ps. KépKépKépKépKép
Lőrinc el lesz tiltva Szilárdtól. Kép

Aztán jöjjenek azok a képek ezerrel.

Beu
beu
 
 


Ne bántsátok már. Kép Fél 7 óta alszik ártatlanom. Kép

Beu
rakok fel még képeket. Kép percek...
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


10.Zulu Macával diszkrétszopi,(Boldog Macanapot!)11.Momo Timije, zabálnivaló
KépKép

12.Miki, Bence, Szilárd
Kép

13.Maca, Bence, Szilárd
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hazatérésünk után Julka elkezdett hangosan nevetniKép Jót tett neki a kiruccanás! Óriásiakat hahotázott azon, hogy azt mondtam neki, hogy GUGUKép
Bennem is maradt egy kis kielégítetlen érzés a futtában beszélgetés miatt. Legközelebb Mariann akar talit szervezni Dunakeszin, aug. 20-ig vannak itt, tehát hamarosan!

MyssniaKép Szuperjó képek! És aláírások!
Milyen szervezetlenség???? Babás kirándulásnál ez megközelítette a tökéletestKép Nemférjapa Kép

ZuluKép hajrá fényképezés!

AnitaKép nálunk a fürdi előtti babaolajas masszázs vált be és a patikákban kapható szélcső, szuper koncerteket rendezett Julka.

Urszila
urszila
 
 


Myssnia!

Jók a képek.
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem voltunk ott.
És dehogy bántunk, csak viccelünk. Bár tudom, hogy nem vicces Szilárd alávi szokása. De túl lesztek ezen is. Leálltál a szoktatással?

Kangi! Alig ismertelek meg összefogott hajjal. Jól néztek ki!

Zulu! Rólad még egyáltalán nem láttam semmilyen képet. De most végre!

Manó!
Nekünk a jövő hét nagyjából üres, azt hiszem. Napközben - mivel nincs napirend - jó a délelőtt is, délután is. Csak 10-nél hamarabb ne, mert van, hogy fél tízig alszunk.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,
irigy-irigy vagyok a tali miatt! Kép Kepek nagyon szupik, a sorbarakott babak meg egyenesen csucs edesek! KépKépKép

Delelott Apaja kimasszirozta a hatamat, ami annyira ramatyokban volt, hogy nem tudtam Zsombit letenni a jatszoszonyegere az olembol.
Aztan mikor jobban lettem, gondoltam, hajra, elindulunk. Zsombit lecipeltem a hordozojaban, beszereltem a kocsiba, akkor hallottam, hogy a mobilom csipog, lemerult az aksija. Aaaaa, en hos vagyok, tutira nem lesz gond mobil nelkul (se), elindulunk. Aztan amikor a csomagomat be akartam tenni a csomagtartoba, nem nyilt ki a zar. Ott szarakodtam vele, de nem nyilt. Mivel mi a csomagtartoban taroljuk a babakocsi also reszet (a sprortreszt), igy letszukseglet volt, hogy ki tudjam szedni valahogy a babakocsit. Probakepp bemasztam az ulesek lehajtasaval a csomagtartoba (nehany ember megrokonydesere), de nem birtam se kihuzni a babakocsit, se kinyitni a zarat. Kép

Na, en ekkor visszavonulot fujtam. HA valami ennyire nem akar osszejonni, akkor en babonabol nem eroltetem tovabb! KépKépKép Ezert ZSombit kiszereltem a kocsibol es kinomban rohogve visszacipeltem a kozel 7 kg-s feneket a negyedikre, csomagostul.

Most meg Mavrodphne borocskat kortyolgatok, es nezegetem irigykedve a tali kepeit. Kép

Obudai minitaliban benne vagyok! KépKép

Pussz,
Gombóc

ui. Zsuzsoc, jo, hogy mondod a vitaminokat. NApok ota hulla vagyok, lehet, hogy kimerult a vitamin keszletem? Kép

Mano, kutyakaja, kutya-leigazas...KépKépKépKép
gombóc
 
 


Toffi Zsombija és Maci2 Ronija
Kép
Miszike kispapája és LEszter
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu!

nekünk hétfő és szerda foglalt, ha jól emlékszem a öbbi még nem. Akkor beszéljünk meg valami kora délutáni időpontot, olyan 3 körül jó lenne? vag yvan akinek ez késő? Nekem még ewgy napom foglalt lesz, de azt csak hétfőn tudom meg melyik.

Képzeljétek,, az a h...e légzésfigyelő bsípolt megint, épp az előbb, pedig Emma 1/2 8-óta alszik, megitattam, talán visszalszik ha szerencsém van. Ebben a hónapban másodszor sípolt be, azt hiszem ideje lesz kiszednia lóla, mert már kinőtte, olyan pozíciókat vesz fel az ágyban hogy akárhogy rendezgetema két nagy lapot , akkor sem éri mindenhol. most is felfeküdt a rácsra szinte, a múltkor meg a sarokba feküdt úgy hogy keze lába kilógott. Csak olyan rossz érzésem lesz hogy nem lesz alatta, valahogybiztonságot nyújtott. de hát 9,5 hónaposan már nem hiszem hogy szüksége van rá.

Myssnia!

Nemférjapa tudja ezta becenevét?KépKépKép

Képzeljétek a férjem megint nem tud hazajönni éjszakára.Kép Mondtam neki mire hazajön Emma szaladva megy elé.Kép Olyan bosszantó, hogy tök közel van (hungaroring), d enem tudjuk meglátogatni, mert oda nincs BKV én meg nem tudok vezetni. A barátnőmék meg nem érnek rá kijönni sajna, pedig velük kimehetnénk.Ha csak pár órára is, meg ha nem is tudna velünk sokat foglalkozni, de azért mégis.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia,
jaj, dehogy bántom, azt a drága kisembertKép!

Gombóc,
elképzeltelek csomagtartóbamászás közbenKépKépKép. Kár, hogy nem jöttetekKép.

Beu,
eddig sikerült megőriznem az inkognitómatKép. Kár, hogy nem jöttetek, hülye vírusokKép. Meddig kell diétáznod?

Én ma feladtam a fogyókúrát, kemény 4 napig bírtamKép. Már csak a csodában bízomKép.
Mac végre hortyog, Apasas ráült a masinámra, én meg ideszorultam a szgép elé, ez is ritkaság.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu!

Most gondolkodom, tul képp szerda is jó, csak délelött 10-re megyek a paphoz a keresztelő megbeszélésére, de aztán ráérek. Emma úgyis addig anyukámmal lesz, úgyhogy ő nem lesz kifáradva.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zulu!

Feladtad? Ejnye-ejnye! Én ma kezdtem.KépKépKép Na, nem radikális, csak anyukámmal közösen alhatároztuk hogy olyan napi 1000-1500 kalória között igyekszünk enni, hátah csoda történik és fogyunk valamit. A kalkulátorok szerint az én magasságomhoz a nagyon maximális súly 61 kg (6 kg fogyást jelent), úgyhogy első lépésben ezt céloztam meg. A versenysúlyom tini koromban 50 kg volt, na annyi azt hiszem már sose leszek.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

szuperek a talikepek Kép foleg a babasor (egy sima egy forditott Kép) kar hogy egyedul nem tudok bkv-zni Kép.
Raadasul allandoan atmeneti szallaskent uzemelunk (meg jo hogy van gyerekszobaKép) apa egyik baratnojet elhagyta a baratnoje es itt idozott nalunk (meg sirt is, elegge sajnaltam, meg sosem lattam ferfiembert sirni)Most ujabb barat van szorult helyzetben, de jo hogy segithetunk Kép

Mano
Emma es a kutya Kép

Arkad
ami az Orson van? Akkor az is Bkvs nekunk Kép

Kepzeljetek Andus tegnap hanyt (kihanyta a toklevet) utana masnap pottyos lett, allergias lehet ra, (elotte is azt kapott, de nem volt baj)?
Szerintetek a bebikompot hany honapos kortol lehet hasznalni? Jo dolog?

Udv az uj topiklakoknak!

Sziasztok
Zsurlo (aki belepusztul a lakasilletekbe, Virga Myssnia erre is tartalekoljatok, mert gaaz Kép)
es Andus aki koszoni a nevnapi gratulakat es viszont kivanja
zsurlo76
 
 


bocsi
baratjat Kép
(nem freudi eliras, a siras miatt nem am!!)
zsurlo76
 
 


Manó,
szerintem ne aggódj a szuszifigyelő miatt, már elég nagylány EmmaKép. Fogyókúra valahogy sose ment nekem, azzal altatom a lelkiismeretemet, hogy tornázom. De mikor hallom az edzőmtől, hogy xy már 10-20-30 killát fogyott, mert tartja a diétát, akkor tökre elszégyellem magam, hogy én képtelen vagyok erreKép. De mikor megláttam az edzástervhez mellékelt étrendet, majdnem felröhögtem.

Köszönjük a névnapi jókívánságokat, továbbítom reggel a kiscsajnakKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsurló!

Már épp néztem hogy milyen haladó felfogásúk vagytok, d eaztán a férfiembernél gyanús letta dolog.Kép

Az Árkád az Örsnél van.

Én babykompot most vettem Emmának 9 hónapos korában, hirtelen felindulásból, mert egész nap ácsorogni akart és már untam tartani.Kép Hát azóta megbántam, mert eléggé felesleges már ennyi idős korban, néha azért belekéredzkedik és vagy 10 percig benne van, meg néha én teszem bel ha pl tízóraizik vagy uzsizik, abban egyszerű megetetni, de nagy hasznát nem veszzük. Korábban meg nem mertem volna belerakni, nehogy rosszat tegyena gerincének. Elvileg az van ráírva hogy járni nem, de ülni már tudó babák részére, Ez a használati utasításban van.
Amúgy lehet hogy csak azért nem rajongok a miénkért, mert olyan olcsó fajta (4900 ftKép), és elég giccses, nekem a 15000-esek tetszenekKépKépKép, d eannyit már azért nem szántam rá, mert tudtam hogy nem fogja sokáig használni.
Nekünk korábban csak ugráló hintája volt, az is olyan mint egy komp, cska nem tud vele menni, csak egy helyben ugrálni, így nem borul le a küszöbön. nekünk addig jó volt amíg nem tudott mászni, beletettem és köszben simán elmosogattam vagy pl az erkélyen beszélgettem. Most már abba is cska nagyon néha megy bele.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zulu!

tudom én valahol hogy már nagylány, csak még az agyam nem állt át rá teljesen. Szerencsére visszaaludt. ha még egyszer besípol kiveszemKép Tul képp azt hiszem így is sokáig tudtuk hazsnálni köszönhetően Emma késői mozgolódásának, sokan fél éve skorukban kiveszik mert már akkor elgurul a bab róla.

Fogyókúra: Hát én meg sajnos lusta vagyok tornázni, pedig kéne azt is. A diéta: nekem az aza egyedüli bajom vele hogy sajnos rosszul leszek ha nem eszem eleget. Szédülés, hányinger. Így radikálisabb diéta nem jöhet szóba. Régebben próbáltam tornázni (még Emma előtt jóval), hát én attól nem fogytam gyébként, csak nem híztam, d emikor abbahagytam akkor meg még felszedtem jó pár kilót.Kép Pedig muszáj lefogynom, mert egyzserűen már ciki a dolog, olyan rosszul esik mikro célozgatnak rá hoyg mennyit híztam.KépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Akkor még egy ZulusKép
Kép

És egy PIldis
Kép

MAnó
Nem tudja még, de majd elmesélem neki. Kép
Éjszakai munka. Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Ma nem tudok elszakadni a nettől. Ez a kóros férj hiányKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia!

szerintem örülni fog neki hogy ilyen népszerű a neten. Az egyik leghíresebb kispapaKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Amúyg áruljátok már el, hol volt a tali???

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


De jó, így legalább képen látom Ildit és Anikót, ha már élőben nem sikeredettKép.

Zulu

(rég ülhettem ennyit a gép előtt, ha ez így marad, minden héten veszünk egy fotógépetKép)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ManóKép
Leghíresebb? Na ezt tudja meg. Kép AMúgy ott figyel a Zsuzsis-Mikis kép hátterében.

UrszulaKép
szerveztlenség: helyhiány, koszos munkaautó (nem túl bababarátKép), idő, stb. ilyenekre gondoltam.

ZuluKép
Milyen fotógép?

megyek, álmos vagyok, jó éjt!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Mano Kép

meg irja a banner II. ker. Harshegyi ut, Vi. ker. tabora
Akkor Andust kb. 6 honapos kortol bele lehet tenni a bebikompba, de jo! Mi hasznaltat veszunk, Cam markajut.
Apahiany Kép

Zulu
te miert fogyokurazol? En 1 grammot se latok a kepeken, es nem hiszem hogy retusaltak oket Kép

Mindenkinek jo ejszakat
Zsurlo
zsurlo76
 
 


Zsurló,
jók a fotósokKép!

Myssnia,
Olympus C-750UZ, kicsit bővebb info ezen az oldalon van: http://cf.olympus-europa.com/consumer/digimg/specs.cfm?id=C%2D750%20ULTRA%20ZOOM

Jóéjt mindenkinek, holnap újabb családi programok elé nézünk, hurrá.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ronit megviselte a mai nap. Összesen 2-szer aludt 20-30 percet (egyiket a talin) és az esti lefekvés is nehezen ment.

Van egy szuper fotóm:
Kép

Ha valakinek kell bármelyik általam készített kép nagyobb felbontásban, szívesen elküldöm.Kép

Van talis album? Ha igen, hogy tudok oda képet feltenni?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Tali miatt en is irigy-irigy, pakoljatok csak fel a kepeketKép Ha Mariann szervez talit, azert megprobalok eljutniKép

Minitali Arkadban: mi is benne vagyunk, de majd kiderul, el tudunk-e menni, soxor sajnalok kicseszni apaval, mert ha nekem kell a kocsi, akkor i bkv-zikKép

Zulu: aztan majd lodozgesd fel a jobbnal jobb kepeketKép

Jajjj, mar nem tom, akartam-e meg irni valamit, na majd ha eszembe jutKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Először is minden Annának boldog névnapot. Kép

Manó!
A talin minden korosztály képviselte magát. Kép Kár, hogy nem jöttetek. Kép

Minitali: mi megpróbálunk alkalmazkodni, egyenlőre csak a péntek de. foglalt ortopédia miatt.

A képek szuperek, de kár, hogy én itthon felejtettem a gépemet, így nincs egy képünk sem. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok

nem vagyok normális, megnéztem a TV2-n a Tudom mit suttogtál a sötétben-t. Szét féltem magam, apa persze békésen aludt Kép

Jaj, minden baba olyan aranyos, Myssnia köszi, hogy tettél fel talis képeket Kép

Beu
mi jövő héten kapjuk a 3 hós oltást, csak még nem tudom melyik nap, de nem szeretnék lemaradni a mini taliról emiatt

jó éjt mindenkinek, remélem nem fogok boszikkal álmodni...

Andi
psandi
 
 


Magdi,
Hogy ne szomorkodj:
Kép

És egy édes csodálkozó Szilárd:
Kép
maci_2
 
 


Sziasztok Lanyok,

Nagyon szomoru vagyok, hogy nem mentem talizni.A kepeken latszik, hogy mennyire jol ereztetek magatokat. Pedig tudtam volna, de hulla voltam...a tegnapi nap nagyon lefarasztott...Apa cegeinek atveszem a konyveleset. Tegnap reggel 10-kor az atvetellel kezdtunk. 11 korul lattam, hogy biza nem erek haza delig. telefon Apanak, adjon enni Lilinek (alternativak: lefejt tejci hutoben, friss turmixolt barack, bebipapi) Fel haromra ertem haza, gyerek alszik, fagyi tej felolvadofelben. Apa mondja, hogy elaludt a gyerek, mig O munkalkodott a konyhaban. Nem adott neki enni!!! Nem szoktam felkelteni evesert Lilit, de most megtetttem. Annyira sajnaltam Kép Kicsit be vagyok fosva, hogy mi lesz a deddel, amikor kezdodik a fosuli.
Delutan meg elmentunk megnezni a szonyeget, amit kineztunk a katalogusbol, de csak tegnapra tudtak mintat igerni. Elmentunk. Szonyeg sehol Kép Anya hulla. Persze most is, mint mindig, Apa nyafog, hogy milyen faradt.
...ugyhogy ma inkabb pihentem. Apa elment vasarolni. Delutan meg megunnepeltuk a nevnapomat. Jott a nagyi is. Apatol kaptam csokitortat (uuuuutalom, de orultem neki. tavaly elfelejtkezett a nevnapomrol) Meg akartam kinalni vele, de kiderult, hogy nem szereti (eddig soha nem vettunk csoki tortat, ezert nem tudtuk, hogy a masik nem szereti). Ugyhogy most ott all a hutoben egy majdnem egesz csoki torta (azert megkostoltam)
Azert tortent ma jo is. Kepzeljetek, Lilitol azt kaptam nevnapomra, hogy felallt Kép

na megyek is. sokaig tartott, mig visszaolvastam a ket napos lemaradasom.


pusz,
gomb

ps: a helyesirasert bocs, de Apa geperol irok, es valami elallitodott. Nem ott all a kurzor, ahol a betu megjelenik, igy nehez visszajavitanom.
gombolyu
 
 


Sziasztok

most olvasom, hogy már szervezitek a minitali napot.
szemétség lenne a részemről azt kérni, hogy esetleg a jövő utáni héten legyen?
Bár ha hétfőn tudok beszélni a dokinénivel, talán kiderül melyik nap kapjuk az oltást. De dokinénivel kapcsolatban sajnos semmi sem biztos. Kép

ANdi
psandi
 
 


...csak nem birok elmenni Kép

Beu,
Nekem is volt a heten ilyen egynapos lazam. Nagyon le tudja gyengiteni az embert. Remelem, azota jobban vagy.

Anita77,
A kisbabanak 6 honapos koraig nincs szuksege semmire az anyatejen kivul. Ugyhogyha teheted, akkor ne adj neki mast.

...orditas a szobabol... Kép Apa vizilabdat nez Kép

Myssnia,
Nyugodtan tedd csak teli a topikot kepekkel. Ha mar nem metem el, legalabb had irigykedjek. Kép

Zulu,
Digigep - vegreKép

Mano,
Ferjhiany Kép

gomb
gombolyu
 
 


Jajajjajajjjj, a sok Annanak boldog nevnapot, termeszetesen kulonos tekintettel a mi kis arankra, Franyo AnnajaraKép

Kepeket meg-meg-megKép

orsoly
orsoly
 
 


Mano,
Meledet most olvastam. Nem tudok valaszolni Kép
Roviden itt...kuldd a listat a mesefilmekrol....majd csak megegyezunk valahogy Kép
duplo - ha elmesz, akkor sokkal jobban jarsz. Tegnapelott voltunk Rittel, es tuti jokat valogattunk(visszavittem a barlangot)

gomb
gombolyu
 
 


bocs, az elozot masik topikban akartam...

Orsoly,

latom, te sem alszol meg...
gombolyu
 
 


Sziasztok!

Talizós képek csúcs szuperek!Kép
Legcsúcsabb a sorbanfekvős.
Nagyon irigykedtem, minitalira mindenképp szeretnénk menni, nekünk a kedd nem jó.
Tegyetek még fel képeket, olyan jó nézegetni.

Leragad a szemem, ledőlök. Mindenkinek szép álmokat!

Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Talizós képek:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=2163

feliratozás is lesz, remélhetőleg... most csak ennyire futotta...

Zsófi
csucsuka
 
 


Gömb!

Miért nem tudsz válaszolni? remélem nema mi mailünk rossz. De kár hogy nem tudtam hogy mentek, akkor én is mentem volna. Így mi holnap megyünk. ha jó idő lesz. Hát, ő azt mondta hogy már összeállította nekem, de ha valami nem tetszik tuti megkérem hogy cserélje ki. Kép Miket válogattatok?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Gömb!

Felállt??? Gratulálok, nagyon igyekszik a lány! Akkor nálatok is kezdődika z egész nap ácsorgásKép

Magdi!

Már én is nagyon sajnálom hogy nem mentünk. Nem tudzam hogy erre a nagy talira mentek, azt hittem valami külön szervezés. Na meg persze várta, a barátnőmék telefonját hogyhátha mégis kijutunk a ringre, de nem jött, így egész nap itthon gubbasztottunk.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Lányok!

Bocs, hogy így "kívülről" írok, de Zsurlónak és mindenkinek mondanám, aki illetékfizetés miatt van/lesz gondban, hogy lehet kérni részletfizetést!

Én felhívtam a Hivatalt, miután megkaptam a papírt a kirótt illetékről és egy nagyon kedves hölgy mindent elmagyarázott. 2 hónapja küldtem el a szükséges papírt, azóta nincs hírem a dologról. Szóval, ha nem sikerül mégsem, akkor is nyertetek egy kis időt Kép

Érdemes benézni ebbe az indexes topicba, írnak erről a témáról (is): http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9058826

Faline/Estee
estee
 
 


Sziasztok!

Gömbölyű!
Szerintem ha a kiscsajszi éhes lett volna, akkor nem aludt volna el Kép. Szóval Apa nem követett el megbocsájthatatlan bűnt, ugye Kép!

A képek szuperek, bár akivel nem találkoztam, az még mindig nem láthat, mert egyik képen sem vagyok rajta Kép. Férjemberem látszik az egyik Myssniás képen, Zulu és Zsuzsi között. Bár igaz, hogy csak egy órát voltunk ott a doki miatt. Így is késtünk 10 percet, de szerencsére nem harapták le a fejünket.
Egy ultrahanggal megállapította a doki, hogy a problémám oka, hogy hipertermékeny vagyok! (szó szerint ezt mondta) Tele vagyok érő petékkel mindkét petefészekben (amikor meglátta: 'Húúú, mennyi pete!'), ezért erősebb a vérzésem is, illetve ez okozza hóközben a barnás váladékot is. Szerinte pár hónap és rendeződni fog, ne bolygassuk meg a hormonjaimat feleslegesen.
Lehet, hogy ezért volt az összes szoptatási nehézségem is? Ha megfeszültem, akkor sem tudtam több tejet kicsikarni magamból Kép. Na, most már mindegy, naponta csak egyszer szoptatok, abbahagytam a fejést is. Már nyűg volt az egész, nagyon utáltam Kép. Bocsánat, hogy ennyire negatív vagyok szoptatással kapcsolatban, de már felőrlödtek az idegeim az állandó küzdésben Kép.

Fél óra múlva indulok tornázni Kép. A végén mindig ráállok a mérlegre, nehogy feladjam a fogyókúrát! Azt hiszem itthonra is beszerzünk egyet, és amikor rámtör a nassolhatnék, csak ráállok és elmegy az étvágyam.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?