Új privát üzeneted érkezett!

Ayse,
Én is nagyon megijedtem volna, főleg, hogy még kapu sincs. :( Az viszont nagyon jó, hogy Andris kevésbé taknyos! :)
Éljen az eu-s játszótér! Olyan műanyag fajta, ami játszóházakban is van?

Csikken,
Roli is nagyon aranyos, olyan vagány kissrác! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Nem műanyag, hanem fa :).

Itt a cím: www. coaland.com

ayse
 
 


www.coaland.com

a kiegészítőkben van a lényeg, akkor elég jó áron ki lehet hozni egy játszit

Asszem akkor én most az eheti szakirodalommal elvonulok egyet sziesztázni, a férjem végre kiengedte a kezéből! :lol:

ayse
 
 

 
 

Ayse,
Azt hiszem ilyen van a barátnőméknek is a kertben, a Junior csúszdatorony. Nagyon klassz! :) És tényleg elég korrekt ára van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Én még meg sem vettem az hetit, pedig most lenne rá időm.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse!

A junglejym-hez hasonlóak ezek a játszók...a www.nadland.hu-n találod meg....

Mi is vaciláltunk..de végül azért maradt a 16.kerületei, mert a nádlandnál fenyőből készül a játszótér...és az nem olyan strapabiró fa mint az akác....

Itt miből készitik?????

Benianyu!

Te banya vagy...Léna eléggé meg volt szeppenve mert pisisen ébredt, illetve én nem voltam résen...felébredt és szerintem utána pisilt...én már csak a sirásra értem föl :roll: :( :( :(
Marad egyenlőre a meztelenül rohangálás.....

Azért remélem hogy nem fog eredménytelenül eltelni a nyár...mármint bilizés ügyben..... :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Én nem akartam banya lenni! :? :oops:
Ez csak tapasztalat! Pici még ő, alig múlt másfél éves.
De hajrá tovább, ügyesen! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


én sem vettem még meg :oops: :oops: :oops: :? :? :? délután pótolom a mulasztást :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Reggel Annamami öntött egy kis lelket belém! :D Valamelyest összeszedtem magam.2-3 év múlva lehet/érdemes a szememhez nyúlni.Addig vagy megszokom, hogy ilyen, vagy nincs más.Rohadtul sajnáltam magam. :? :oops:
Köszönöm a Panna miatti lelkifuris hozzászólásokat.

Itt felénk nagyon meleg van, Panna most a hűvös szobájában pihen, minden nap anyuméknál vagyunk.
Bilizés:Panna ugye a kemény kakija miatt 8 hónapos kora óta bilizik, ahogy okosodik, úgy használja egyre jobban.Pisilésnél szinte mindíg szól, hogy:Anya, anya piss, bil.gyoss(pisilnil bilibe, gyorsan), úgy 90%-ban remekül is megy.kakinál akkor szól, ha bekakilt.
Vettetek már bilire szoktató pelust???Azt mondják szupi, esztétikus a külseje, és hamar átnedvesedik, így nemszeretik a gyerkőcök, és zólak :shock: mONDJUK TUTI EZEK AZ EXTRA PELUSOK MEGNEHEZÍTIK A SZOBATISZTASÁG GONDJÁT-BAJÁT, AZ EGYSZER TUTI!!!!(na már megint bekapcsoltam a nagybetűt!)
nem csoda, ha mi már másfél éves korunkba biliztünk:gondoljátok el:pisis, vizes textilpelusban-fúúúj!!!! :lol:
Panni egyébként anyuméknál most hogy ilyen hőség van, polóban, és kisbugiban.v.annélkül csöszötöl, és tiltakozik a pelus ellen.

Anyukám vett neki tündéri kis hableánbyos bikinit!!!!Annyira édes benne, majd megmutatom!
Jövő héten el akarjuk vinni(APA VETT kI EGY Nap SZABIt a lÁNYA kEDVÉRT) Pannit Gyopira egész napos pancsolásra.remélem, tetszeni fog neki.

Nagyon klassz képeket tettetek fel , imádom!!!!
Ayse:
a Lili szülinapi buliképeit nézegetvn eszembe jutott már megint:Te igazi ŐSANYA vagy!!!Szédület micsoda progikat szerveztetek!Ügyes vagy, és Lili, Andris repkedhet a boldogságtól, hogy ennyire klassz szülei vannak!
Mea:
Szia-szia!!!Livid elképesztő mekkorát nőtt!Még-még képeket!!!
Annamami:
jó, hogy léteznek ennyire csupaszív emberek a földön, mint Te!!!!!Görögdinnyés, úszópelusos, bicajos Marcid nagy zsivány!!!!!!! :wink:
Ancsi:
jók a lagzis, bulizós, pocis képek!!!!és roppantul írígylem(nemcsak most) a hatalmas szemeid!!!
Csibi:
Panniunokahugica mekkora már!!!!!! :shock: Szépek vagytok, igazi csajosak!!!!!!!!
Megann:
írtam már, hogy megvettem múlt héten a Nők Lapját??????Tényleg nem kellett volna......... :(
Nagyon bírom Lénád a frizkójával!!!!!!A nagy uszimedencétekben voltatok már?
Kriszti:
Roli is nagyon vagány a kádban!!!!!Rolitesó meg cuki muki Manófej a pocidban!!!!!!! :D
Barbi:
Buborékfújó srácaid vagányak, mint mindíg!!ja, és Te is!!!!!

Bodza, Mske régen jártatok erre!!!!!Tessék jönni picit!!

Benianyu:
számítógépguru fiaid zabálnivalóak!!Úgy-de úgy bírom Dani vigyorgó pofiját!!!!!!!!


húú, gépeltem ezerrel, hibákért bocsiii!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


And:
Esztikirálylánynak boldog névnapot kívánunK családommal együtt!!!


Még egy szösszenet, ami miatt jól felmérgeltem magam:
a baráti házaspár mégis jönne nyaralni(az anyagiak miatt).Hurrá, hurrá!Apa is lenyugtázta, ok, menjünk.Kikötése volt, hogy neki nem tetszik az Isztria, menjünk inkább valamelyik szigetre, talán Pag a legszimpibb.Hurrá!
kinézte az útvonalat, árat kalkulált.jönnek a barátaink, erre benyögik.talán júni.végét tudják meg, lesz e rá pénzük, ill.ha igen, akkor nekik aug.közepe a jó.
erre férj mikor elmentek, kiakadt, hogy így nem megy sehová, ezt nem így kell megbeszélni, így össze-vissza.bizonytalan az egész.
tehát megint ennyit a nyaralásról.egyedül meg nem vág neki , neki kéne hogy két kocsival menjünk(pl.neadjIsten történik a kocsival valami, stb

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ah,,,,,,,,,, :twisted: :twisted: osszeszedtem magam, irtam, es erre kitorolt ez a sz........................t, babanetttttttttttttttt..........; a fene vigyel el :twisted: :twisted: :twisted:
Nem hiszem, hogy ujra kepes vagyok leirni, :oops: de azert par szosszenet :x

Hajni,
Na, lesz ez jobb is, volt mar rossz, rosszabb es legrosszabb is nalatok, most mar csak jo johet :lol: Ne felj, en is kiakadtam volna a te helyedben Pannira, akkor is, ha szegeny nem akaratbol tette, dehat gondolom mennyire fajhatott!
Az uttal kapcsolatosan, valoban nagyon cikisek a szomszedotek, egy ilyen utat valoban nem az utoloso pillanatban kell "akarni" vagy sem, meghat a ravalo vagy megvan vagy nincs, s egyebkent szerintem csak bajotok lenne veluk az uton, abbol kifolyolag, ahogyan ok hozzaallnak a dolgokhoz :shock: :shock: Miert nem neztek valami kozelebbi szep kis helyet, ahova akar csak ti harman is elmennetek???

Megann,
Lena nagyon cuki a medenceben, es szerintem se aggodj, ebben a melegben meg nekunk sincs kedvunk enni, nemhogy nekik!
Szerintem is hamar meg pelenka nelkul altatni, nekem ugye mar ott van Mat, aki ket eves korara lett szobatiszta. Eloszor viszont el kell, hogy fogadjak a bilit nappal, amikor mar szisztematikusan keredzkednek bilire vagy WC-re, akkor kell levenni roluk az alvasokkor is. En legalbbis igy tudom!

Egyebkent szerintem gyerektol fugg, Mat ket evesen egy honap alatt szobatiszta lett, meg egy honap kellett a delutani alvasokra, onnantol mar pelus nelkul aludt, de este egesz 4 eves koraig bepisilt! ?????????? Van aki egybol szobatiszta nappal es este is, de van olyan is, pl unokateso, aki meg 4 evesen is pelusban aludt delutan :shock: :shock:
Remelem Balazs konnyu eset lesz, bar ezt majd az ido megmutatja :wink: Pillanatnyilag kakihoz keri a bilit, bele is kakal az esetek 60%-ban, pisilni nem akar csak pelusba, en meg nem eroltetetm!Egyebkent en ugy tudom, hogy a gyors sikerhez hozzatartozik, ha egyszer levettuk roluk a pelust, akkor mar ne is adjuk vissza nekik!!! Emlekszem is nehany hajmereszto "balesetre" :cry: Mat idejebol :shock: :D Ezert is halogatom Balazzsal a dolgokat, meg csak mi is a kinti pancsizashoz meztelenkedunk :lol:

Ayse,
Hu, en is megijedtem volna, nalunk az eme esetek egyikebol peldaul a kapu tetejerol szedtem le :shock: , nehany perces magara hagyas utan :oops: Azota nagyon szemfules vagyok :shock:

Benianyu,
Nagyon jok a kepek, valahonnan ismeros a beallitas!!! :lol: :lol:
Szerintem tok cuki Dani, majd kesobb beall futni hozzatok es akkor lemegy az a kis felesleg!!

Mi is volt meg,,

And,
Esztinek boldog szulinapot, vigyazz magadra, gratula egyebkent a ketteskehez!!

Jaj, mindenkinek gratula egyebkent, aki kettesket hord!!!! Marti, Csikken stb!!!!

Csikken,
Roli nagyon vagany es valoban "nagyfius"

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Mea,

Udv, ujra itt!

Nagyon ari Livike es valoban hasonlit rad!!

Csibb,

Igen, neked hagytam ki meg, nagyon edes Fanni lany, hugodnak meg gratula :shock: :shock: nem sokat szedett fel vagy nagyon ugyes!!!
En is meghatodom, amikor Balazsnal kisebb babat latok, ugye nalunk o a pici ezert olyan furcsa, ha kisebbet latok, mar annyira nagyfiunak tunik mellettuk :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hali!!!

JÓÓÓÓ LETT A VÉRCUKORSZINTEM!!!! :D :D :D

And és Davallia Esztijének:
Kép

KÖRKÉRDÉS!!!!!

Ajánljatok már gyereknapra valami praktikus ajándékot a gyerkőcnek!!Ki mit vesz????
Szeretnék valami jó kis dolgot de fogalmam sincs hogy mit!!! :roll: :roll:
HELP!!!!

ancsi26
 
 


sziasztok!

átfutottam a jó nagy termést...

Hajni!! úgy sajnálom, ami történt! bármelyikőnk ugyanígy el lenne keseredve, és mérgesek lettünk volna, ez természetes. ez tényleg nagyon csúnya sorozat volt, mindenkit megvisel az ilyen. én igyekszem ilyenkor arra gondolni, hogy most már úgysem tudok mit tenni, és csak tovább ártok magamnak és a lányomnak, ha összeomlok. (de ez azért nekem sem megy ám így, úgyhogy ilyenkor szólok apának, hogy legyen szíves foglalkozzon a lányával, mert ilyenkor nem vagyok alkalmas erre :( )

a george michael koncert tök jó volt, csak 8ra mentünk ki, de csak 9-kor kezdte. 2x1 órát nyomott, mind sláger volt. profi háttér, és gyakorlatilag egyedül volt végig a színpadon, ami nem semmi teljesítmény sztem. a végén nyomtam egy kismamatornát a freedomra ;) beestem az ágyba éjféltájt, és ugyanabban a pózban ébredtem reggel :D
azért az furcsa volt, hogy a végére az egész stadion állt és tapsolt, mi9ntha a pavarotti énekelt volna :D

köszönjük a névnapi köszöntéseket!!
(mi is kívánnánk Davallia Esztijének boldog névnapot, ha tudnánk :) )
megyek is, mert névnapozás lesz, most is a tesómmal homokozik őnagysága.

KépKép
KépKép
and
 
 


Képzeljétek, ma már kétszer bilibe pisilt a fiam. Úúúgy örülök neki, bár ez semmit nem jelet még.

Totka, remélem jobbra fordulnak a dolgok, minden téren (szem , nyaralás)

Menjetek Krk szigetre, kb 600 km-er. 5-6 óra alatt ott lehettek.

Davallia Esztinek is boldog névnapot!!! :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ancsi, grat a jó eredményhez!

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

And, Davalia!

Boldog névnapot kívánok Esztiknek!!! (Peti is Esztinek készült, csak a 28.hétre kinőtt a fütyije :lol: :lol: :lol: de kistesó esetleg még lehet Eszti :wink: :D )

Képek nagyon nagyon aranyosak! :)

Ancsi!

Gratula a jó vércukorhoz! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


And, Davallia: Boldog névnapot kivános Esztereiteknek!

Davallia: mutasd meg, mekkora lett már!!! :wink:

KépKép

KépKép
majola
 
 


And, Davallia
Boldog névnapot az Esztiknek!!! :D

Ayse
hát igen, nagyon furcsa, hogy az én kisbabám egy hatalmas nagylány az unokahugi mellett!
viszont olyan gondoskodó Fanni a kisebb gyerekekkel, hogy komolyan fontolóra kell vennem a kistesó kérdést! :? :lol:

Anikó
Nem is szedett fel sokat, meg nagyon ügyes is!!! :lol:
Nem tudom, hogy csinálja... :shock: nekem is elárulhatná a titkot!!!

Minden gyerkőc nagyon édes a képeken!!!

Lakásprojekt:
Kezünkben a kulcs, lehetne festeni, csak az a baj, hogy nagyon sokat kéne a hétvégén tanulnom, és ha apa fest, az egyenlő azzal, hogy nem viszi Fannit ide-oda, tehát nem tudok tanulni, úgyhogy most felvetettem, hogy talán nem most kéne festeni... :?
pedig mehetnékem van, gondolhatjátok! :?
Ma megmutattam a szüleimnek a lakást, és közben meg csak hüledeztem, hogy tényleg mekkora lesz, és húúú meg haaaa.
És rájöttem, hogy nekem nincs ehhez a lakberendezéshez elegendő fantáziám, és teljesen bepánikoltam!!!! :oops: :oops:
De azért majd összekapom magam... majd együtt apával, mint ezt a régit is...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


And, Davallia!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk az Esztiknek Bendegúzzal!! :)

Majola!
Amennyiben Julcsi Júlia akkor így utólag neki is boldog névnapot, mert az meg egy-két napja volt, ha jól tudom. Ha meg Julianna, akkor majd akkor.. :lol:

And!
Kiszámoltam az én hátralévő napjaim stimmelnek. :)

Ayse!
Nem csodálom, hogy frászt kaptál egy pillanat alatt, amikor Andris eltűnt. Én is megpróbálom nem szem elől téveszteni Bendegúzt, hihetetlen gyors ő is, de ebben a melegben az ember néha elbambul. Azért azt mindig észrevettem eddig, amikor a játszóról elindult hazafelé.. :lol:

Megann!
Léna nagyon cuki a kis göndör hajával. Tényleg nem néz ki soványnak, olyan kis guszta. :D

Csikken!
Roli is nagyon vagány. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és.

Csibb!
Nagyon aranyosak a kiscsajok így együtt. Cuki ez a picike! :D Meg persze a nagyobbacska hajcsatos is. :D
Új lakás, de jóóó lesz Nektek!! :D Sok meló, de megéri!

Anikó!
Köszi a gartulát! :) Én jövő hétvégén megyek UHra, úgy izgulok azért, hogy minden rendben legyen.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Kedves Anyukák!
Május 29.-én kedden nagyobb tétel nyári holmi érkezik a Branto gyerekruha boltba
(Káposztásmegyer I. Dunakeszi u.16 és Cserző u. sarok)
Next,Adams,L.O.G.G.,MEXX,Cherkee,George,H&M,Gap,stb.. alig használt minőségi gyerekruhák 50-176 méretig.
Világmárkák elérhető áron!
Minden kedves vásárlónkat gyereknapi meglepetés vár!!!

Kép
flocika
 
 


Márti, én még nem szám,oltam ki, de akkor biztos nekem is annyi...

Ancsi, Eszti most filctollat kapott a névnapjára, meg olyan kirakót, amiken ilyen kis pöckök vannak, és azt megfogja tudja visszahelyezni, mert ezzel nagyon szeret játszani, rajzolni is nagyon szeret. egyébként homokozócuccot kapott minden mennyiségben, nagyanyjáéktól meg egy kisasztalt paddal, ami nagyon bejött mert még nem volt asztalkánk, és ez nagyon-nagyon jó!

képzeljétek a derekamon kijött valami marhára viszkető valami, írtó randán néz ki. és mind a két oldalon van. szombaton berobogtam a bőrklinikára este, mert megijedtem, hogy nehogy övsömör legyen (nem volt típusos, de ugye én kisbetűs betegségekben vagyok profi), azt mondták valami allergiás valamni, tuti nem fertőz. erre ma reggel mondja ember, hogy viszket a dereka...
bőrgyógyász ismerősöm már fogja a fejét sztem, ha felhívom... engem kísért a bőrgyógyászat, ez volt az egyetlen tárgy, amiből megbuktam, azt is egy óra kínlódás után, persze mindenki azt hitte viccelek :D (legalább megtanultam milyen az, amikor nem vagyok szimpi a vizsgáztatónak ;) )

KépKép
KépKép
and
 
 


Davallia!
mi is kíváncsiak vagyunk rátok, mutass egy képet légyszi!!

KépKép
KépKép
and
 
 


And!
Bendegúz is szereti azt a kis pöckös kirakót. :)

Nem lehet gomba a viszkető izé? Ez fel sem merült? Csak ha férjnek tényleg szintén viszket és nem csak hipochondriás reakció :lol:, akkor valami olyasmi lehet ami tényleg fertőz.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hajni!
Köszi, igyekszem az lenni, néha sikerül :). Többször nem :?
(viszont mindkét nevem, a másik Éva, azt jelenti, hogy anya :) )

Nyaralás: ha nem mertek egy kocsival nekivágni, ami kisgyerek mellett tök érthető, sztem is válasszatok olyan célpontot, amiből nem lehet baj, mondjuk mert Mo-n van.

Mi jártunk már úgy, hogy lerobbant az autó egy 3 hetes olasz út elején, még az osztrák határ után. Soha nem felejtem el azt az udinei éjszakát az autószerelő műhely udvarán, amit a szabad ég alatt töltöttünk hálózsákban, roncsautók között, amitől egész éjjel Diana hercegnővel kellett álmodnom. És ez még csak az első volt, az utána jövő tíz szervízből, minekután nem létező olasz tudásom autószerelő szakszókincse igencsak nekibuzdult...egyszer meg is írom az emklékirataimat :)
Meg az is jó volt, amikor Ankarából körülbelül harmadszori nekifutásra tudtunk elindulni, mert hol a váltó szállt el, hol durrdefektet kaptunk. Na ennek az útikönyvnek már tudom is a címét: Ankara nem ereszt... :lol: :lol:

Viszont ezek az élmények kisgyerekkel nem jöhetnek szóba, úgyhogy megértem a párod tipródását.

ANcsi!
Nálunk nem szokás a gyereknapi ajándékozás, inkább programokra szoktuk vinni őket - az is egy nagyonszép ajándék, a közös élmény - de idén a férjemnek muszáj lesz kiásni a játszótér helyét...úgyhogy maradunk, ahol vagyunk. Bár ma délután épp egy gyereknapi bábszínházbe leviszem őket és a Templomkertben is szokott lenni mindig valami....

Megann!
Nem tudtam rájönni, hogy milyen fából van ez a játszi, de ajánlják bölcsödéknek, ovódáknak, játszótereknek, úgyhogy feltételezem, hogy tartós a dolog. Tegnap megrendeltük, csütörtökön hozzák és szerelik :). Az a Junior-torony, amit Benianyu is említett, kétállásos hintával kiegészítve. Úgy örülök! :D

Csibb!
Nem ismerlek, de valahogy úgy érzem, hogy Neked mégsem fog gondot okozni ezt a szép nagy lakást berendezni! Szakmai tanácsadónak meg ott van a fotóművész barátnőd :P :P

Az uszodakísérésben tikkadozom...de ma nagy öröm ért, mert Lili bement a mélyvízbe! Zokszó nélkül! Pedig egész évben ez volt a témánk, hogy az ovisoknak még nem kell, és majd csak ha iskolás lesz, ezt ígérgettem...nem gondoltam volna, hogy beviszik őket Viszont ez volt az utolsó alkalom. De elkértem az oktató számát, szerintem magánban fogunk még hozzá járni, nagyon jónak találom.

ayse
 
 


Sziasztok!

Esztikéknek boldog névnapot kívánok így utólag!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Csibb!

Drukkolok a tanuláshoz... nekem sincs fantáziám a lakberendezéshez. :( Úgyhogy ebben is együttérzek. De mivel úgy láttam, hogy neked legalább divatérzéked van (velem szemben), és ez szerintem valahol összefügg a lakberendezéssel, ezért szerintem biztos szép lesz az új lakás berendezése! :)


Benianyu:

Ó, de irigyellek hogy ilyen rendet tudsz tartani!!! Sárgulok. De tényleg.


Totka:

Szegény. :( Ez borzasztó ez a szemmizéria... Nem tudok rá okosat mondani, de remélem hamarosan jobban érzed magad!


Ayse:

Nem csodálom hogy szívbajt kaptál mikor eltűnt Andris. Én is meg szoktam ijedni, pedig sokkal szabadabbra vagyok kénytelen engedni Zsuzsát mint szeretném. Szinte mindenhol a frász kerülget ha épp Szilvi leköt, hogy Zsuzsa vajon merre jár és mit csinál. Még ebben a lakásban a legjobb, mert itt véges a tér, de még itt is talál magának rombolnivalót.


Esztereknek boldog névnapot!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


And:

És végül kiderült mi az? Mégis övsömör? Nekem is eszméletlen viszketős lett a bőröm a második terhesség alatt, és azóta is olyan. Illetve még előtte lett olyan, elmentem, felírtak egy krémet, mire kiváltottam kiderült terhes vagyok és nem szabad használni... :?

Egy óra szivatás a vizsgán... :shock: :evil:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


And, nekem ekcémám volt mindkét terhesség alatt, hasonló tünetekkel. Na persze az nem fertőző és embered meg valószinűleg nem terhes, úgyhogy ez talán más lehet.

Én is állandóan aggódom, hogy Julcsi merre van. A legjobb az volt, amikor Anna egy ismerős kezében volt, én meg ültem a kertben és egy pillanatra nem figyeltem, majd felkiáltottam: Hol van Julcsi?
Na hol volt???? Az ölemben ült. :oops:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok lányok! :)

Íme a 8,5 hetes kistesó! 18,5 mm van szívhang és keringés! :lol:
jobb felső sarok kis pacni :lol:
Kép

Mintha ritkulnának a rosszullétek...de még nem szólom el magam...az álomkór változatlan... :? r

Bilitéma: Tüncsi kb 1 hete rendre le akarta szedni a pelust...és akkor kezdtem a bilivel komolyan foglalkozni...addig is volt, meg tudta mi az, de nem csinált vele semmit! 2-3 napja, hogy egész nap (kivéve alvás, vagy kocsizás) pucéran, vagy bugyiban van, és eddíg pisilt is néha a bilibe...de az áttörést a létrás fellépős wc-szűkítő jelentette , nagyon élvezi, ahogy felmászik és ráül....ma pl. az esti fürcsi előtt már pucéran rohangált...és amíg csináltam a vizet Tüncsi eltünt...a wc-n volt (a kis wc-n van a szűkítő állandóra felrakva)...és közölte, kakilok...és tényleg... :lol: úgyhogy nálunk úgy tűnik az "önszoktatás" indult el...mert nem erőltettem neki soha, csak azt mondtam, hogy ha le akarja venni a pelust, akkor bilizni kell, vagy wc-re ülni...eddíg talán 2 "kis baleset" volt, de az is azért, mert még sokszor elfelejti, hogy van-e rajta pelus, vagy nem...szóval...most így állunk!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek :P :P :P :P Léna ma bilibe kakilt :P :P :P :P :P :P :P
Úgy volt hogy bugyiban rohangáltunk a kerben délután...persze folyamatosan szónokoltam hogy pisilni, kakilni kell a bilikébe :lol: :lol: vittük magunkkal bilikét füvet locsolni is :lol: , persze csak bepisliltünk a bugyiba...aztán egyszer csak látom hogy le föl pattog Léna a biliről...megy egy kört, visszaül...aztán csak odavetettem hogy oda bele kell kakilni, és aztán kap OPTÓT :lol: :lol: :lol: (ez nálunk a Ropi Léna nyelven)...na aztán látom hogy kicsit meg van szeppenve Léna...feláll és mutogat...hát ott volt benne a kaksi :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Úgyhogy nagyon alaposan megdicsértem és hoztam neki a jólmegérdemelt optót :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:
Tudom hogy ez pont nem jó módszer stb...de ezt most nem is gondoltam véresen komolyan..hogy akkor most tényle bele is fog kakilni :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy most már akkor ha igy haladunk...talán megéri most folytatni és nem ellustizni ezt a bilidolgot :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

De persze ezt a wc szűkitős dolgot is ki fogjuk próbálni :P :P

Hol lehet ilyet kapni?????????

Prüntyi!

Nagyon cuki a fotó :P :P :P :P :P
Olyan jó, hogy végre összejött nektek :P :P gondolom már elég türelmetlen voltál... :roll: :roll: :roll:

Tüncsi meg irtó ügyes kiscsaj..meg sem lepődöm..olyan kis érett, ahogy ott beszélgetett veled a videofelvételen a fürdőkádban....tök egyértelmű hogy egyből vágja a wc-témát is :) :) :) :) :) :)

Ayse!

Ez az igy is kell csinálni...nem szuttyogni 2 hónapot mint mi.....
Talán jövő héten már nekünk is lesz játszóterünk :roll: :roll: :roll: ha minden igaz...

Még mi:

Voltunk lenn a játszón és nagyon jó hireket hallottam.....
Mivel ugye épül az új ovi és elvileg szeptemberben megnyit, minden jelentkezőt felvettek az oviba :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Úgyhogy tök jó...bizom benne, hogy még jövőre is marad ez a tendencia :P :P :P

Mi lelépünk a nyaralóba holnap úgyhogy valszeg csak hétfőn jövök...

Mindenkinek szép gyereknapozást :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Prüntyi,

NAGYNAGY GRATULAAAAAA! :D :D :D :D :D :D :D



ESZTEREKNEK KÜLDJÜK NAGY NAGY SZERTETTEL:
Kép
annamami
 
 


Mea :D

Írtam privit!!!! :wink:
annamami
 
 


Csibb,

Cuki gyönyörűbb,mint valaha! :wink:

Tesódra meg azt hittem Mse! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
(akit mellesleg fenékberúghatnál,hogy ugyan kukkantson már ránk! :evil: :evil: :evil: :evil: )

pussz
annamami
 
 


....a mai nap egy része képekben...........

Marci vizipólós babérokra tör :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Hol jár az eszem......

Kép

Csini kis barátnőnk az utcából,Nóra......

Kép

Aki kicsit durcás volt.....de azért így is gyönyörű :wink:

Kép
annamami
 
 


Annamami!
Én is azt hittem, hogy Mske az!

ayse
 
 


Ayse :D :D :D :D

ugye???! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ezek a csajok...először azt hittem Csibb Mse tesója,most meg hogy Csibb IGAZI tesója Mse..... :lol: :lol: :lol: :evil:


Andris jobban van? :roll:
a múltkor ,miután nálatok jártunk Marci taknyos lett de nagyon kb.1 hét volt,mire kikúráltam,azért is kérdeztet akkor sms-ben Ti jól vagytok-e,..............csak nem akartam,hogy félreértsd...sztem a szomszédkislányoktól szedtünk össze vmit :( :evil: ...de persze marci is fogzik és ilyenkor sokkal könnyebb........remélem ti is hamar túllesztek rajta.

Tök klasssz kis játszitok lesz! :wink: :D
Férjed rakja össze?
annamami
 
 


Ja!

és tudod mi a legjobb?....mikor a férjurad még a BL döntőt is otthagyja a kedvedért....... :D :oops: :D :oops: :D :oops: :D :oops: :D :oops:
annamami
 
 


Ayse, Annamami
:lol: :lol: :lol:
az egész fiatalságunk erről szólt Mse-vel!!! 3-an ültünk egy étteremben a hugommal, és azt hitték hogy mi vagyunk testvérek Mse-vel, és nem én meg a hugom... :lol: :lol: :lol:
Volt egy nyugalmasabb időszakunk, amikor én szőke rövidhajú voltam, akkor kevesebben gondolták, hogy tesók vagyunk, de mióta bebarnultam, újra ... :roll: :roll:

Próbálom én fenékbe rugdosni, de semmit nem ér, engem is hanyagol mostanában, Marci is betegeskedett, meg ő is nagyon fotóskodik most... 8) 8) 8)
De tegnap azért randiztunk egyet végre, és megmutattam neki a lakást!

Róki
Lehet, hogy mégsem tudunk menni a talira, mert pont 30-ra kaptam időpontot oltásra, és ráadásul 14.10-re, ami keresztbevágja a napot... :evil: :evil: :evil:
de még kitalálom, mert végül is nekünk nincs messze, max. elugrunk és visszamegyünk!

Annamami
Marci nagyon szép fiú még mindig!!!

Davallia
a csajok is gyönyörűek!!! Mennyit változott Panda!!! :shock:

Na én húzok tanulni, bár úgy hallom Fanni mégsem akar aludni, pedig ő kéredzkedett be az ágyába, de most énekel...

Keddre újabb drukkokra lenne szükségem!!! most reggel fél 9-től!!!
:) Most jön a büntetőjog!!! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ja, és még azt akartam, hogy köszönöm a bizalmat lakásberendezés téren, majd igyekszem beváltani a hozzám fűzött reményeket!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Juci
neked meglettek a vizsgák???

Fanni nem alszik...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Megann, Annamami, Köszi :)

Megann, legtöbb bababoltban kapható...ez a létrás 5000 volt, de sokáig jó lesz, mert még 3-4 évesen sem igen ér le a wc-ről a lábuk, meg nem is igen tudnak felmászni...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan dobok pár Peti fotót, mert még elfelejtitek! :lol: (amilyen sűrűn jövök mostanában :oops: bocsi)

Kép Kép Kép Kép Kép

Prüntyi!

Gratula a kis 8,5 hetes babához! Vigyázz magatokra továbra is! :)

Minden gyerkőcnek gratulálunk a bilibe kaki-pisiléshez!

Davallia!

Nagyon szépek a csajok, Panda tényleg nagyon sokat változott és gyönyörű! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


és még egy:

Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jujj de nagyon a gyerkőcök már, hihetetlen, nagyon édesek!!!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza Mezőhegyesről, díjugratás volt a mai progi első fele, második fele este -du-tán egy fergeteges grillparti anyuméknál, Anyukám tegnap volt 47 éves(mindíg mondom Neki, olyan jó, hogy csak 17 év van köztünk!!! :lol: :wink: ).
Juciiiiii!!!
mindjárt küldöm a pacis képeket, csak Neked!!!! :wink:
Annamami:
köntösben pózóló, elmélázó Marcid csúcsédes!!!!
Viki:
gyönyörűséges szemei vannak Petinek!!!!!Aha, ez az a sokat emlegetett bilhelyettesítő kütyü!!!!!!!
Csibi:
hajrá lakberendezés, hajrá csilli-villi, hatalmas lakás!!!!!
And:
hogy vagytok????Derekatokon az "apróbetűs valami"????
Edina:
szerintem nagyon hasonlít a két csajszid egymásra!!!cukik nagyon!!!!!
Prüntyi:
szívből gratulálok a majdnem két centis Tüncsitesóhoz!!!Nagyon jól sikerült uh.fotó lett!!!!


Mindjárt megbuzerálok pár képet, Annamami, Davallia már hiányolta Pannát, régen raktam fel képeket Róla!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Szóval:
Juci, Neked küldjük!!!
Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Szurkoltunk a paciknak, gőzmozdonyon álltunk, kakaóscsigát ettünk.......
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Csóközön Mindenkinek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?