Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap végre sikerült visszaolvasnom az egy hét elmaradásomat! :) Mára viszont már alig emlékszem valamire :(

Ancsi!

Gratula az újabb kislányhoz! Csak nehogy úgy járj, hogy nagyon beleéled magad, azt ahogy Ayse is írta a 28. hétre meg kinő a fütyije??? :lol:

Rókica!

Szilvivi és Zsuzsa nagyon édesek együtt is, meg külön-külön is! :)

Majola!

Anna babának jobbulást a takonykórságból! Anna és Julcsi is nagyon szép kislányok! :D

Benianyu!

Dani és Beni frizura is csúcsédes, bár Danié azért jobban tetszik! :wink: :wink: :wink: :lol:

Na még mit akartam!

Ayse!

Lili és Andris is nagyon édesek, Lili egy kis tündérke a balerina ruhában! :D

Bodza!

Le a kalappal, hogy ilyen nagy utakra mentek 2 pici gyerkőccel! Minden elismerésem! :) Saci és Kristóf is nagyon tündériek! Hogy megy az idő!!!!!!!!!!!!!

Megann, Kuha!

Rosszcsont gyerkőcöm nekem is van! Csatlakozhatok???????? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és hisztizik, és leugrik mindenhonnan, és hisztizik és hisztizik és stb.......akármit csinálok vele akkor is csak hisztizik. Jó pillanataiban viszont egy kis zabálnivaló tünemény, és ilyenkor elfelejtem a rosszaságokat! A legjobban azt gyűlölöm, amikor a kaját áll neki köpködni! :( És azzal sem tudok mit csinálni, már próbáltam, hogy nem adok neki többet, hogy kiveszem a székből, de nem hatja meg, akkor inkább nem eszik. :( Nektek nem köpködnek a gyerkőcök? Ha igen, akkor mit csináltok vele?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mske
Én arccal várlak :P

Ayse
Nagyon szépen sikerülhetett a szülinap!
Nagyon ügyes vagy! És Lilinek irtó jól áll a tánci-gúnya!
Andris pedig nem aprózza el. :P
A séta nagyon vicces volt :P

Rokica
Nagyon szép kislány Szilvi is! Zsuzsáról ugye eddig is tudtuk!

Majola
Szerintem is apukájára hasonlít inkább Anna.
Nagyon helyes! Julcsira továbbra is igény tartanánk :wink:

KÉpzeljétek, voltunk vasárnap Halász Judit koncerten.
Olyan fura dolog történt. Kettő lány ült mellettünk, nem tudom hogy a gyerekek a sajátjaik voltak e. MIndenesetre az egyik jól szemrevételezte Marcit, majd azt mondta, hogy hú de helyes! Látszik, hogy jó pasi lesz! És olyan furán mondta, mintha tényleg egy pasi jelöltet látott volna benne :shock: :shock:
Olyan vegyes érzelmeket váltott ki belőlem ez a bók. Utána meg szerintem azt nézték, hogy hol az apja ennek a helyes kölyöknek :twisted:
De lehet, hogy ezt már tényleg csak bedumlom magamnak! :lol:

Viki
Marci nem köpköd szerencsére. Ahogy kifordítja a szájából a kaját(mert olyan azért van, amikor tele a pocak), akkor megkérdezem, hogy kér e még és jön a lelkes válasz, hogy neeeeeeeeeeeeeem.
Akkor elveszem előle az ételt.
Ebben mákom van.

Ellenben a mai fodrászolást ami szűk egy óra volt (az én hajamat vágták) ordítva viselte :shock: Mióta 1 éve lassan!!!! levágta a haját a fodrászom, utál ott lenni. Csak ül az ölemben és szívszaggatóan sír ahogy hozzám érnek. Biztos sajnál
:lol: hiába mondom Neki,hogy én ezt Vele ellentétben nem bánom ám :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!!

Most akartam válaszolgatni,de csörgött a telefon......
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
....meghalt anyósom!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ne haragudjatok,de pár napig megint tuti nem leszek!!

Azért annyit irok,hogyha a hugicának mégis fülyije lesz akkor is nagyon boldogok leszünk!!!! :)

ancsi26
 
 

 
 

Ancsi! Részvétem.

Juci, nem csodálom, hogy igy megcsodálták Marcit. Azért legközelebb szólj nyugodtan, hogy már foglalt :D
Egyébként meg reszkessenek a riválisok, mert ilyen harci szerszámaink vannak:
Kép
Amikor egy kisfiú el akarta venni Julcsitól, ő csak ennyit mondott: Ne vedd el tőle...gejeblyét. :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ayse, öröm lehet igy sétálni :D

Zsóf, tényleg vagyány vagy, én biztos csak lentről nézem majd a gyerekeket. Csak azt nem tudom, akkor ki megy fel velük :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jó régen nem voltam már, de azért nagy vonalakban tudok rólatok. Szilvi az állandó információs vonalam.
Én nem tudom ti hogy csináljátok, de nekem egyszerűen nincs időm a géphez ülni. Egész nap kinnt vagyunk, vagy lennt a nappaliban, a gép pedig mivel nem "mobil"a hálóban :wink:
Szóval sajnálom, hogy ritkán jövök, de próbálom tartani a fonalat. Megpróbálok visszaolvasni, de addig is:

Ancsi
Fogadd őszinte részvétemet! Nehéz lehet most, de Meli és a pici érkezése (ha jól olvastam kislány :D ) valószínűleg könnyít majd a fájdalmatokon.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, de hétvégén telkeztünk, hétfőn későn jöttünk meg, tegnap majálisoztunk kicsit, ma meg fülésznél voltam, meg piacon.

Gabi most elvitte a fiúkat játszira, mert itthon van a héten szabin.
Én meg elvileg főzők :P :P

Megint van egy kis hallójárat gyulladásom, kaptam füllcseppet, remélem hamar elmúlik. :?

Bocs, hogy csak erre az oldalra reagálok, de többre nem lesz időm.


Zsuzsa!
Julcsi nagyon szép ezen a képen, meg persze élőben is. :wink:
Lehet Nolcsinak lesz egy-két szava Marci udvarlásához, annyira szereti Julcsikát....... :wink: :P

Ancsi!
Részvétem anyósod miatt, nagyon sajnálom :cry: :cry:

Viki!
Leon is hajlamos a köpködésre, én keményen rászólók, hogy ezt nem szabad, legtöbbször abbahagyja, ha nem, akkor elveszem tőle a kaját.

Juci!
Nem semmi bók, de inkább örülj neki, jobb, hogy dícsérik Marcit, nem?! :wink: :D
Fodrász :(

ZSóf!
A vidámparkban Gergőre és Bubusra kellett fizetni?
Bubus is felülhetett dolgokra?
Csak azért kérdezem, mert lehet hétvégén mi is kimennénk, mind a két fiú odavan a vidámparkért. :D


Pénteken megint megyünk a telekre, csak jövő héten jövünk vissza.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ancsi!

Őszínte részvétem.

Barbi! :D

Nem, se Bubusra, se Gergőre nem kellett fizetni, 100 cm-ig ingyenes. Gergő meg pont annyi.

Elvileg Bubus semmire se ülhetett volna fel, mert 3 év az alsó határ, de nem mindenütt nézték. A gyerekkertben a körhintákra és a kisvonatra felülhetett, az ugrálóvár aljába is bemehetett. A nagyban a szellemvasútra, a mesecsónakra, a viharvasútra és a kanyargóra ült fel.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ancsi!

Ez végtelenül szomorú :( :( :( :( :(
Őszinte részvétem..
Nagyon sok erőt kivánok nektek :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

A napijegy felnőtteknek 2950. Szerintem megéri.
Nem félt Bubus, sőt ki se akart szállni semmiből, a szellemvasútból se.:)

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Megann!

Még annyit, hogy a Gokartért és a nyerőjátékokért kell fizetni külön, a többiért nem.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok,

Ancsi :( Öszinte részvétem.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Pár kép Roliról, rokonlátogatáson voltunk Bakonycsernyén:

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ancsi!

Őszinte részvétem, sok erőt kívánok!


Csikken!

Roli nagyon helyes pasi! :D
Hogy érzed magad???

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!

Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok......!! :) :)

Ma írtó vicces napom volt!!!!! :lol: :lol: (majd ha And jön, Ő nem fogja annyira viccesnek találni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: )
Ma kellett Szegedre menni kontrollra.Kicsit szkeptikus vagyok, mert szerintem a szemem ugyan úgy áll, mint a műtét előtt.a doki rendre utasított, hogy mit akarok még, csak egy hete operált.Remélem, tényleg szép szemem lesz, mert bedilizek, szenvedtem, és semmi eredmény.Azóta mióta felrakták a védőlencsit, nem fáj-szúr semmi.
Szóval ez a jelentés a totkaszemről(ha még nem unnátok eléggé)
Hazafelé And hozott, jót dumcsiztunkcsaládtagjainkról, és azt hiszem, MSKE mondta egyszer, hogy And olyan mint a Teréz anya, mindenkin segít.De tényleg.Velem is került, így Orosháza felé egy csomót, de mindenáron haza akart vinni.Én meg ugye mint aki baromira nem tud tájékozódni, mindenfelé irányítottam, úgyhogy kétszer is meg fogja gondolni, hogy beengedjen e utitársául.
Annyira jó fej, el sem bírom mondani, és annyi kedvesség meg szeretet lakozik Benne!!!!!(tudom, nem szereti ha ódákat zengek Róla!!!)De pl.a családomból múlt pénteken senki nem vitt el kocsival Szegedre kontrollra(pedig akkor alig láttam), nagynénémmel vonatozhattunk.Andit meg egyszer láttam, és Ő önként és dalolva hazahozott.)pedig én Szentes helyett Szarvasnak irányítottam volna hazafelé, még jó hoy Kovács Apukával telefonon tartottuk a kapcsolatot.

Panni a műtét óta eszméletlenül anyás, apja is csodálkozik rajta.napközben bárkivel elvan, de ha eljő az este, csak belém csimpaszkodik, és milló ezerszer elmondja:anya, anya, anya szer=szeretlek :) :cry:
Anyukámnál is rengeteg időt töltünk:mosok főzök Nekik, tesómmal felváltva.Tehát annyira nem unatkozom.
Hétvégén péntek-szombat középiskolai ballagás holnap fodrász melír(lehet nem ismertek meg-hamvasbarack leszek :shock: :shock: )

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Az elmúlt napokban csak úgy hébe-hóba huppantam le ide(inkább aludtam......... :oops: :oops: )
De azért pillanatok ragadtak meg!!! :)
Prüntyi:
Tüncsi zsipp-zsuppja totál elkápráztatott!4Klassz lesz a játszitok, igazi gyerekparadicsom!!!!!
Ayse:
Lilibalerina ludlábtortástul, marcipánhercegnőcskétől nagyon SZÉP kislány, és egy cseppett :oops: :oops: késve, de ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG hatodik SZÜLINAPJA ALKALMÁBÓL!!!!Andrisod meg csúcs a hasával!!!!!! :)
Rokica:
Csajaid édesek, és nagyon-nagyon hasonlítanak!!!Mintha Szilvivivinek picit kisebb haja lenne!!!??? :) :) :) :) :lol:
Kriszti:
cicás, kutyás, babás Rolid ari, főleg ahogy a babit puszilja!
Mikor mész a 12 hetes uh.-ra?(hogy telik az idő???!!!!!! :shock: )Hogy érzed magad?
Unokatesóm is kismami, 11 hetes, neki az a baja, hogy semmi baja, totál semmi tünete!!! :shock: (nemnormális-a dokija szerint sem, inkább örülne neki)
Ancsi:
Őszinte részvétünk. :cry:
Barbi:
jobbulást a fülcsidnek, csíkot nem kaptál bele?
And:
még annyit elfelejtettem, hogy, jóóóó a gólyád!!!!!!!!!!! :D :D :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj Megann, hétvégén akartam Neked írni:emlékszel amikor tököltek a gyerekorvosunkkal, hogy menjen-a polg.mester???Azt kívántad, dögöljön meg a lovuk!Háááááááát, boszi vagy, tuti.Van egy csomó jószága, köztük pár ló, ill.csikó.Hétvégén az egyik kanca megdöglött................................

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Annamami, és Kuha jól vagytok???Olyan régen nem olvastalak már!
Bodzáéknál most hétvégén volt a keresztelő????Úúúúúúúúgy de úgy le vagyok maradva. :D :evil:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Örülök hogy ilyen jót kocsikáztatok Andal...ő tényleg Terézanyu :wink: már régóta tudjuk :wink: .
Ahol baj van ott segit :P

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Már rég kiderült hogy banya vagyok :twisted: :twisted: (férj szerint meg sárkány :? :lol: )..na de mindegy...földönkivüli-túli hatalmam van :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink:

Ja és uncsitesódnak üzenem, hogy vannak még ilyen csudabogarak mint ő...itt vagyok pl mindjárt én....nekem sem volt semmi tünetem kivéve hogy napi 16 órát aludtam :lol: :lol: hmmmmmm régi szép idők :lol: :lol: de jó is lenne megint ennyit aludni :D :D :D

Csikken!

Jó rég láttam már Rolifiút..szép szál legény ő is :P

Göndörzsófy!

Köszi az infót..tényleg eléggé megéri a dolog, ahhoz képest hogy a városligeti rendőrnapon 600 ft volt egy menet dodzsem :shock: :shock: 3 perc :evil: :evil: :evil: :evil:

Viki!

Persze beveszünk az ördögfajzatok közé :wink:
Léna is próbál köpködni,...de akkor az egyértelműen azért van mert elég volt a kajából :?
Persze a hülye anyja még tömné, aztán persze köpköd :roll: :? :?

Léna:
Ugrott egy fejest a kanapéról a parkettára :cry: :cry: :cry:
Szinte tudtam hogy be fog következni, ott ugrándozott a kanapén aztán egyszer csak ráhasalt a karfára, majd fejjel le a földre...csak úgy nyekkent szegény....még a nyaka is ketekeredett.... :cry: :cry:
Szörnyű volt.. :cry: :cry:
Még az orra is vérzett....
Megfordult a fejembe hogy elviszem orvoshoz, de aztán megvigasztaltam, befeküdt az ölembe megpihenni, aztán lábra állt, jött-ment, evett is...úgyhogy úgy gondoltam nem történt nagyobb baj..remélem jól gondoltam :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann:
ha elvesztette volna akár pár mp-re is az eszméletét, azt láttad volna.ha nem vérzik az orra azzal sincs teendő.de azért gondolom figyeled.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
tömören csak ennyit akartam mondani :wink: :lol:
és azt, hogy köszi a melegszenyót! mert "terézanyu" lelejmolta a szegény beteget, nem volt nála semmi kp, úgyhogy meghívatta magát egy jó kis virslis melegszenyóra forró csokival, hmmmmm de fini volt! oda máskor is beülnék, nekem 5 csillagos hely volt, nagyon tiszta és igényes :)

Ancsi, sajnálom anyósodat :( :( :(

KépKép
KépKép
and
 
 


egyébként olyan jó volt a hazafelé út. bekapcsoltam a caramel cd-t és szeltem az utat a tanyák között. olyan megmagyarázhatatlan nyugodtság fogott el :)

Megann, nagy szerencséd, hogy már a civilizált társadalomba születtél! :wink: :lol: szegény lovacska..

KépKép
KépKép
and
 
 


Jó estét!
Látom azért pangás van rendesen,lehet fel sem tűnt,hogy nem voltam :roll: :lol: akinek igen ,annak egy "irgum-burgum" után azonnal tessék megbocsájtani nekem!

ANcsi!Részvétem! :(

a visszaolvasgatás folyamatban.... :shock:

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Siasztok lányok!

Elkészült a remekmű (játszó tér)!

Totka, örülök, hogy rendben vagy!

Ancsi, nagyon sajnálom! Őszinte részvétem!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


And!

:lol:

Prüntyi!

Kérjük a képet :)

Totka!

Lénának kutya baja :) , ma már 6 órától szórakoztat minket :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!
Brassókészítés, takarítás között gyors idecsüccs:
Mea:
Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk!


Csóközön

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Megann,

Kép
Kép

Mea, Boldog Névnapot!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk, megvolt a keresztelő. Apám szerint pogánytalanítottuk Kristófot! :D Minden jól sikerült, volt utána jó kis 40 fős kerti parti, rengeteg gyerekkel. Mindenütt születnek a gyerekek hál' Istennek. A keresztelő alatt sajnos nem születettek jó képek, kontárok kezébe került a gépünk, Örssel ugye ott ültünk elöl, közben nem ugráltunk föl fotózni. :(

Kuha! Nagyon köszi a ruhát, nagyon csini volt benne a fiam, de képzeld, már majdnem pattogott szét rajta alul. :D Én meg azt hittem, még nagy lesz. :shock:
Valami iszonyú tempóban nő!!! Majdnem 9 kg, pedig most volt 5 hónapos. Seperc és utoléri Sacit. Ja, azt nem is meséltem, hogy több mint egy hónapja ugyanolyan pelenkaméretet hordanak. Legalább nem lehet összekeverni. :D

Apum hál'Istennek jól van, megvolt a második kemo. Semmi tünete, csak elkezdett csomókban hullani a haja. :( Végül is ez legyen a legnagyobb baj. Tegnap néztek neki vérképet, és már teljesen jók voltak az értékei! Nagyon örültem neki!

Prüntyi! Szuper a játszótok!

Hajni! Jó, hogy már jobban vagy! And tényleg egy Teréz anya, ezt alátámasztom én is! :lol:

And! Képzeld, hétvégén nekem is hasonló élményem volt, mint neked a tanyákkal. Hétfőn kimentünk apu halastavához (majdnem a szerb határnál van egy nem túl nagy tava+földje a családnak), és olyan megnyugtató érzés volt! Piknikeztünk, horgásztunk, rengeteg békát láttunk, pihentünk. Persze a két nagyobb gyerkőcre folyton figyelni kellett, nehogy a tóban kössenek ki.

Mea! Boldog névnapot! A nővérem is Tímea, el ne feljtsem őt is köszönteni! Egyébként nemrég jöttem rá, hogy a Mea név ebből jött neked. :)

Ancsi! őszinte részvétem!

Csikken! Roli nagyon édes! Mekkorát nőtt ő is!

Barbi! Fülednek jobbulást!

Mske! Nyusziképek is édesek!

Majd még megpróbálok fotókat fölrakni...

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


A keresztelő (ez lett még a legjobb kép)

Kép

Saci ünneplőben

Kép

A legkisebb vendégünk (Saci keresztanyjának a kisfia még nem tölötte be a 2 hetet)

Kép



Saci és unokatesóm kisfia

Kép

Egy másik apró vendég, kereszttesóm kislánya, Julcsi, aki 2 hónapos

Kép

Unokatesóm kislánya, Hanna, aki 3 éves

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Édesapám Kristóffal

Kép

És néhány kép a piknikről

Kép

Nővérem férjével és kisfiukkal, Szabolccsal

Kép


Szabolcs a labdával

Kép



Anyukám Kristóffal
Kép

Örs és Saci

Kép


És ráadásként két béka

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok,

köszi az érdeklődést jól vagyok. Hányinger szokott lenni, de olyan kicsit...
Elvileg jövő héten megyek dokihoz és uh-ra is mert egy hét lemaradásban van a baba a mensihez képest.

Prüntyi, szép lett nagyon :)

Megann, szegény Léna, már biztos nem lesz baja ha kis virgonc! :)

Totka, kell a szemednek egy kis idő míg regenerálódik :) Várj gy kicsit és gyönyörű lesz.

Bodza, jók a képek :) :)

Mea, boldog névnapot, (bár lehet már nem olvasod a netet)

Meske, mikor látunk Kisnyuszi képet? :)

Roli dicséreteket köstönjük. Szegénykémet tegnap O-ás géppel megnyírtuk. Kaptam is nagyitól, hogy még nem látta milyen színű a haja. Huh és még lesz pár körünk a családban... :)
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Mea!

Remélem mielőbb olvasod és Boldog Névnapot!

Kép

Bodza!
Jajj de szép gyerekeid vannak! Saci eszmélet csinos! És milyen jó nagycsalád, ahol 3 évesen már korelnöknek lehet lenni!!! :D
Apukádnak továbbra is szurkolok!


Ancsi!
Részvétem! :(:(:(

ayse
 
 


Thomasanne!
Hogy van Tomi?

ayse
 
 


Ezt most csináltam Roliról, csak webkamerával azért gáz ennyire:

Kép
Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Kicsit rólunk:
Tomi már jól van, se láz, se köhögés, csak jókedv, móka, kacagás!
Ma anyósom vigyáz rá, én pedig takarítok, vasalok stb. :wink:
Tominál is beidult a beszélőke, eddig nem nagyon kápráztatott el minket ezen tudományával, de mostanában kapunk ízelítőt! A szavak elejét, már biztosan mondja, pár szót már teljesen, kedvenc a sör, hogy honnan vette! :shock:
Imád puszizkodni, tegnap a játszin letámadott egy kislányt és sírásig ölelte, puszilta.
Újabb tudomány, hogy felszólításra vigyorog! Imádom!
Hihetetlen nagyot nőtt, már 98-as ruhákat és 25-ös cipőt hord!

Ancsi
Őszinte részvétem! Sok erőt kívánok Férjednek és Neked is!

Barbi
Jobbulást! De jó, hogy Gabi otthon van! Tomi a 4 nap után, tegnap csak Apát várta!

Zsóf
Te aztán bátor vagy! Milyen jó, hogy így élvezték a fiúk! Nekünk biztosan nem érné meg a vidámpark, Férj szinte semmire nem ülne fel, Tomi pedig az apjára ütött. 8)

Hajni
Örülök, hogy már nem fáj, nem szúr és remélem szép is lesz!
Fodrász utáni képek?

Mea
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Prüntyi
Nagyon jó a játszótér!

Andrea
MINDEN RENBEN LESZ!

Ayse
Milyen szép Lili! Pocaktologatós Andris csuda édes, akár kicsi, akár óriási autóval csinálja!
Séta etikett! :lol:
Nem tudom Tomi hol és mikor olvasta, de követi Andris útmutatásait!

Roki
Szilvi is milyen nagy lett! Nekem is úgy tűnik Szilvi inkább apukájára hasonlít, Zsuzsa pedig rád, ill. anyukádra.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Szerintetek a férjem Tankcsapda lemeze használható maradt attól, hogy ráejtettem a forró túrógombócot? :shock: :twisted:

Nálunk most virágzik teljes pompájában az orgona. Komolyan mondom, hogy ennyire dús virágzást még az életben nem láttam, de nem csak a mi kertünkben, hanem a hegyen, sőt egész be Budáig. Pedig nagyon nagy szárazság van...ki érti ezt? :roll:

ayse
 
 


Ayse
Telepata! :wink:

Bodza
Sajnálom, hogy nem sikerültek igazán jó fotók a keresztelőről, de az azt követő parti képei nagyon édesek! Kristóf nagyon helyes és igazán szép súlyban van! Saci az ünneplőjében tündér!
Nagyon örülök, hogy apukád jobban van! Csak így tovább!!!!

Kriszta
Roli igazán vagány! Azért vágod a haját, hogy erősödjön, vagy csak, így tetszik?

Mse
Ha befejezted a visszaolvasást, tessék írni is! Irgum-burgum!

Annamami, Kuha, Duda?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Szerintem ők is szeretik a túrógombócot! :D
Nagy baj nem történhetett, Apa lemezei is mind használhatóak, pedig Tomi igencsak forrón megszeretgette őket! :oops:
Persze az én Elvis válogatásomat nem kímélte! :?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Barbi, Ayse vagy bárki aki mostanában járta a bútorüzleteket, segítsetek, légyszíves!
Szerintetek reális ár 200.000 ft egy 3m széles, 2,80m magas, 60cm mély gardróbszekrényért??? (Belső kiegészítők nélkül)

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!
Sose tagadtam, hogy boszi vagyok. :wink:
Szerintem ez baromi drága. Ha jól vettem ki szavaidból, Te nem szeretnél oly idióta lenni, hogy az ikeában vásárolsz, de vess egy pillantást a honlapjukra, a pax gardróbszekrénycsalád ennek az összegnek a töredékébe kerül.
Lili most kapott egy kb. 2,20 magas, 2 m széles, 60 cm mély gardróbot, ami kiegészítőkkel (nem kevés), 40 ezer volt. Ha Andris felébredt, lefotózom.

ayse
 
 


Mea!

Isten éltessen névnapod alkalmából :D

Thomasanne!

Én is sokallom az árat...bár ha igazi fából készül :roll: és nem csak bútorlap....

Ayse!

Én sem értem az orgonádat :roll: a mienk már régen elvirágzott....mármint úgy a mienk hogy a szomszéd telken.....
A mieink még aprók, alig egy méteresek, de már azok is elvirágoztak :roll: :roll: :roll:

CSAVARGÓ, PERNAHAJDER NÉPSÉG, KUHA, ANNAMAMI, ÉS TÖBBIEK.........
TESSÉK ÉLETJELET ADNI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bodza!

De szépek vagytok :P
Örülök hogy apukád jól van :P

Majola!

Kicsit aggódom értetek...Anna jobban van???
Végülis eljutottatok orrszivásra?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Nálunk minden később van - ált. 2-3 héttel -, mivel itt hűvösebb van. Azt nem értem, hogy ebben a száraz tapló időjárásban hogy a ménkűbe ennyire dús az orgona? Egy fürt helyett 4-5 fej is nyílik egyszerre és az egész bokor egy lila halom, a leveleket nem is lehet látni. Vagy még az számít, hogy a tavalyi év csapadékos volt?

ayse
 
 


Ayse!

Hát mivel középiskolás voltam, bioszból nem kaptam túl sok infót...nem tudom hogy számit-e a tavalyi esős év...
Bár lehet hogy Lili varázsereje van a dologban :twisted: :wink: , nem?????? :lol: :lol: :lol:

Csajok!

Elkezdtem nézegetni a Kistarcsai kórház topikját hogy esetleg keresek dokit, hogy majd ne akkor kelljen kapkodnom megint ,amikor már terhes vagyok......
De még mindig nem vagyok meggyőződve arról hogy most mi is a jó.....
A dokimmal hellyel közzel elégedett voltam, biztonságban éreztem magunkat a kezei között....csak hát most már még messzebb vagyunk...na szóval nem tudom...csak meditálok meditálok..meg meditálok....

(és még mielőtt megint meggyanúsitanátok :twisted: :twisted: NEM NEM VAGYOK TERHES)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Léna majdnem 2 órája alszik.. :D :D :D ezért virgonckodom a gép előtt.... :D :D

Amúgy mostmár tök jól beállt az alvókája..mert mióta egész nap levegőn vagyunk, jól elfárad délelőtt is...és itthon tud a legjobbat aludi :D :D , aztán délután is jól elfárad..igy már alig várja hogy alukálhasson 8-fél9 tájban..
De jobb is ha már most kialakul a rendszer, mert ha indul bölcsibe, akkor úgyis be kell állnia a rendnek..

KUHA!!!!!

Mizu????Felvették Gergőt a bölcsibe???????

Nekem augusztus 15 körül kell bemennem a papirokért....és azzal a központi bölcsibe adategyeztetésre...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse
Félreértettél!
Mi nagyon imádjuk az ikeás cuccokat! A régi lakásunk berendezése csak abból állt! A nappali új ülőgarnitúrája is onnan van.
A Pax családból néztem a gardróbszt., mivel 3m a belmagasság a 201+77 cm magas szekrénykék azonban ennyibe kerülnének. :?

Szóval, nem fa, "csak" bútorlap, de szép!!!

Férj még meg sem kapta a jutalmát én már gondolatban elköltöttem. Ráérek és böngészem az Ikea katalógust! :D

A képet azért megnézném! :wink:

Megann
Sajnos majd csak május közepén derül ki, kit vettek fel a bölcsibe, de már most hallottam, hogy több anyuka is járt a vezetőnőnél egy kis "segítségért"!! :shock:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!

Értem :roll: és egyben :(
Sajnos ez a nagy magyar valóság :(
Azért én szoritok értetek...
Mi a szitu ha nem sikerül??
Felajánlanak egy másik bölcsit???????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a hiányolást, Megann, neked az sms-t is!

Jól vagyunk, minden okés, csak most még csavargunk.
A 4 napos ünnepen is alig voltunk otthon, jöttünk-mentünk ezer felé. Aztán kedden kijöttünk anyumékhoz, és azóta is itt leledzünk.

Ha minden igaz, holnap délután megyünk haza.

Tegnap elkezdtem járni az akupunktúrára, holnap újra mennem kell. Most még szerencse is, hogy itt vagyunk anyuéknál, mert addig anyunál itt maradhat Gergő, de jövő héttől elég gáz lesz, mert nem tudom hová tenni majd, úgyhogy cipelhetem magammal...
Ráadásul elég sűrűn, hétfő-szerda-péntek kell járni, egészen május végéig.
Hát, majd meglátjuk...

Egyébként nem tudom, hogy 1 nap után valóban érzem-e már a hatását, vagy csak beképzelem magamnak, de tényleg nem érzek éhségérzetet. Tegnap pl. reggel voltam, és délután meglepő módon nem voltam éhes. És ma sem igazán érzem.
Napi 1000-1200 kalóriát kell "pusztítani", azért így ez nem olyan drasztikus. Ami inkább nehezemre esik, az az, hogy min. 3 lityi vizet meg kell (kéne) innom naponta. Azért ennyit, mert bizonyos súly felett ennyi van előírva...

Azért nagyjából olvasgattam ám a topikot, de ismét csak emlékezetből tudok reagálni.

Mse!

Örülök ám, hogy úgy döntöttél, visszatérsz hozzánk!! Végre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Totka!

Hidd el, minden rendben lesz a szemeddel, és hát tényleg, azért még csak 1 hét telt el, nem biztos, hogy ez a végleges állapota a szemednek! Csak nyugi, biztos minden tutkó lesz!

Prüntyi!

Nagyon kafa lett Tüncsi játszótere, biztos nagyon élvezi a leányzó!!! Meg persze gondolom Ti is, a jó kis hintaágyat!

Bodza!

Örülök, hogy ilyen kellemesen telt a keresztelő! Gondoltam ám rátok én is ez ügyben!
És csak lestem, mikor olvastam, hogy épp, hogy jó volt a gatyó Kristófra. HIszen emlkészem, Barbiéknál, mikor odaadtam, még talán pont azon agyaltunk, hogy lehet, hogy picit vissza kell hajtani, stb, mert esetleg még nagy lesz!
Fényképek nagyon jól sikerültek, ismét biztosíthatlak, hogy gyönyörűséges gyermekeid vannak.
Sacitól egyenesen elájultam, főleg az ünneplő rucijában!!!

Örülök, hogy úgy érzed, apukáddal ilyen jól haladnak a dolgok. Kívánom, hogy ez így is folytatódjon tovább, és természetesen én is további jobbulást kívánok neki.

Ancsi!

:cry: :cry: :cry: Te és a párod viszont fogadjátok őszinte részvétemet, nagyon sajnálom szegény anyósodat.

Egyébként veled minden rendben?

Csikken!

Látom, veled minden okés, leszámítva azt a picike kis rosszullétet. Helyes! Csak így tovább!

Ayse!

Lili szülinapi képei is nagyon jól sikerültek, és nagyon gusztik voltak a torták is! Hm, nyam-nyam ( :oops: :oops: bár, ha jól belegondolok, inkább hess-hess most ilyen gondolatok)

Anikó!

Tudom, bagoly mondja verébnek, de Veletek minden oké?? Úgy rémlik, Téged sem olvastalak mostanában!

Annamami? Gondolom, most sokkal fontosabb feladatai vannak régi-új családjával, úgyhogy neki továbbra is hajrá!!!

Nemrég beszéltem Meával, nagyon köszöni mindenkinek a névnapi jókívánságokat! Nekik most még nincs netük egyelőre, úgyhogy én tolmácsoltam neki. Nagyon örült neki.
Azt mondja, hogy belülről szinte teljesen sikerült minden elrendezni, egy-két simítás van még, amik már csak apróságok.

Mindenkit puszil, és amint tud, jelentkezik majd...

Megann!

Egyelőre nem tudok semmit a bölcsiről még, elvileg azt mondták, a beíratkozáskor, hogy május közepe felé fog kiderülni, ki lesz rakva a bejáratra a névsor, hogy kiket vettek fel.
Már nagyon izgulok, lehet, hogy jövő hét vége felé elmegyünk, megkukkantjuk, hátha.
Nektek még külön el kell menni a központi oviba is?? Minek? Nekünk nem mondtak semmit ilyet! Legalábbis nem nagyon emlékszem. Dehát végülis tök mindegy, a lényeg, hogy vegyék fel a gyereket...

Thomasanne!

Ti mikor gondoltátok, hogy megnézitek? Szerinted mikor érdemes?

Kép
kuha
 
 


Thomasanne!

Látom, megelőztél a válaszoddal!!
Mit jelent az, hogy járt a vezetőnőnél egy kis segítségért??? Azt hogy kell (adni)? Pénzben??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én megmondom őszintén, hogy talán nekünk is van (volt) egy kis segítségük, dehát egyáltalán nem a vezetőnő. És igaziból ez az egyetlen, amiben kapaszkodhatok, ezt a kis esélyt látom arra, hogy felvegyenek minket. Egyébként semmit.
Nem tudom, mi lesz belőle, mert ráadásul én nem is ismerem a hölgyet, csak az egyik kollégám sógornője... :oops: :oops: :lol: :lol:
És azt is megmondom őszintén, hogy így, hogy veletek Thomasanne, ismerős is jelenkezett abba a bölcsibe, van némi lelkiismeret furdallásom, vagy nem is tudom mim. Mert, ha Gergőt teszem azt felveszik, akkor azt tudom, hogy csak annak a segítségnek köszönhetően veszik fel, és ezek mellett nagyon-nagyon remélem, hogy Tomit is fel fogják venni!!!!
Mert az nagyon rosszul érintene engem!

Kép
kuha
 
 


... mármint az érinten rosszul, ha Gergőt felvennék, Tomit meg nem....

EGyébként, Megann, bár nem engem kérdeztél, de én pl. foggalmam sincs, hogy mit fogok csinálni, ha nem veszik fel...
Na, akkor az lesz az a pont, hogy lehet, hogy eret vágok.. :wink: :wink: :wink:
Mert én most mindent erre építek...

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?