Új privát üzeneted érkezett!

Annamari, Marcy!
Én is úgy tudtam, hogy a napi sok keményedés nem jó, de pár az nem baj, csak félreértettelek és azt hittem kimondottan kell 1-2. Nekem 1 darab sem volt, pediag a fiamnál ilyenkor már keményedett a hasam legalább naponta 1x. Akkor megnyugodtam.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Pogi, Ákos: Gratulálok a kissráchoz. Szerintem gyönyörű és nem is kicsi. Nem lesz vele semmi baj. A lányom 2,2 volt, és szinte azonnal velem volt. Tehát Õ ezel a súllyal teljesen normális bébi. 1-2 hónap és több mint négy kg lesz, az tuti. A képek szuperek, nagyon meghatódtam, potyogtak a könnyeim. Sok szerencsét Gergő babának ezen a világon. Puszika. Kép

Rólam: Szerencsére egész jól vagyok. Végül nem mentem le a dokihoz, mert felhívtam, hogy bemehessek várakozás nélkül. Mondta, hogy persze és akkor ad nekem egy injekciót. Ezt annyira nem erőltettem, mire mondta, hogy akkor szerinte ne menjek, ha nagyon fáradt vagyok, csak diétázzak, esetleg fél dedalont szedjek ha hányingerem van. Na aztán azóta se hányás, se hasmenés. Hála Istennek. Igaz azóta nem sokat ettem, de az bennem maradt. Már nem is vagyok annyira fáradt, igaz 2 napja csak alszom. De ma már el tudtam mosogatni. Szóval jobban vagyok.

Most ennyi, mert főzök magamnak fincsi krumplit. Annyira nem hoz lázba, de muszáj, mert már nagyon éhes vagyok.

Potter, akkor a multkor téged kerestelek, mert tudtam, hogy valakivel egy orvosunk van, csak nem jutott eszembe, hogy ki az. Te mikor szülsz?

Hali

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Krisszi!
Én a Praxisba megyek 3 hét múlva, az tuti jó a másikról nem hallottam, csak azért írok, hogy ha a Praxis mellett döntesz, akkor regisztrálj itt a babaneten, mert azért 1000Ft kedvezmény jár

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

 
 

Sziasztok!

Nyanya! Szerintem ez az 1000 forintos kedvezmény már nem él.Most voltam pénteken. Lehet, hogy rosszul gondolom, de már azelőtt kimondta a hölgy a 10.000 forintot, amikor még nem is mondtam, hogy regisztráltattam magam a neten. Aztán szóltam róla, és hogy kaptam visszajelzést és egy kódot. Megkérdezte, és melléírta a nevem mellé, de igazából nem vettem észre, hogy ez bármit is jelentett volna. De az az igazság, hogy annyira jó élménnyel jöttem ki, mert ez egy olyan jó fej ember....Ha azt mondták volna, hogy 20e, kapásból kifizetem.

Kép

Kép
jurem
 
 


Elfelejtettem valamit.

POGI, ÁKOS! Kinél született Gergő? Csak mert én is ott szültem 5 évvel ezelőtt. Mindent félretéve, jó érzés volt újra látni a folyosót.........

Kép

Kép
jurem
 
 


Sziasztok!

Pogi
Gratulálok a kisfiatokhoz, nagyon szép baba.

Pilchard
Ne idegeskedj, azt megérzi a leányzód is, pihenj amennyit tudsz, igyál sokat. Biztos hamarosan beáll a tejci annyira amennyire Amelinek szüksége van.
Hogy szoktad szopiztatni, mindig ugyanarra a cicire rakod vissza, ha sűrűbben szopizik (írtad, hogy másfél óra alatt 3-4-szer szopizott)? Érdemesebb ugyanarra visszatenni, mert amit kiszopizik az nem annyira laktató és szopi közben is termelődik a tejcsi, ami már kalóriadúsabb.

Mi ma megyünk dokihoz, kiváncsi vagyok mit mond, sokszor olyan érdekesen fáj ott lent. Kezdetektől fogva lent van a pocakom nagyon és lehet, hogy a buksija vagy valamije nyomja a méhszájamat. Remélem nem kezdtem el nyílni. A lányommal anno a 34. héten már 1101-es volt a cervix, szigorú ágynyugalomra voltam ítélve és kaptam gyogyit hogy visszatartsuk a babát, a 36. hét után abbahagytuk, pár napra meg is érkezett a Réka. Szóval remélem ez nem ismétlődik meg, főleg, hogy most nem tudnék pihenni, feküdni a gyerek mellett.

Szép napsütéses délutánt mindenkinek, a friss anyukáknak meg jó babázástKép

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok

Adi77:a kocsiban úgy alszik hogy nem ringatjukKép
Estére bevittük a szobába-jobb ötlet révén-és simán 4 órát aludt benne.
7végén áttesszük máshovvvá az ágyat,hátha..

Csibemanó:2 órán belül ha még szopizni akar mindig ugyanarra a cicire rakom vissza.

Katus :reggel hozott a férjem egy mérleget a védőnőtől,de ilyen régi szart,amin persze nem tudok mérni,ráadásul jött anyósom egyből elálitotta...
mindegy ,a digitális jó lenne,de bérelünk egyet egy két-hétre

voltunk kint a levegőn egy picit,most alszik,de nem lehet tudni meddig.
nem tudom hogy fürdessünk amig ennyire nincs napirendünk,este is aludt 3.5 órát,amikor meg felébred már éhen akar halni,szóval várok ötleteket.

irom a szüléstörténetet ám.
puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard,
tényleg megdicsérheted az apucit, mert szupi babakocsit vett a leányzónak Kép!
Várjuk a sztoridat!
adi77
 
 


Sziasztok!

Pilchard, végülis voltatok a gyerekorvosnál? Ha igen, miért?

POGI + kis család: NAGY gratula nektek! Kép Sok boldogságot!

Kanyin, örülök, hogy ilyen hamar rendbe jöttél!

Én ma voltam az utolsó vérvételen (minden rendben), az első ctg-n (fájás egy szál se Kép) és dokinál (C 3110). Jól vagyok, csak hamarabb elfáradok már, mint eddig. Szerencsére most 1 hétig nincs semmi teendőm, csak növeszteni a pocakomat... Kép

Üdv, Hello (37+1)
hello
 
 


Sziasztok,

Hát elkezdtem szépen sorben reagálni, aztán itt extra szülések indulnak! Kép

Pogi, nagy gratula neked, így is szépen kihúztátok, sok boldogságot! Kép Csuda édes a legény.

Kanyin, jobbulást neked, remélem túl vagy rajta. Hát ha vírus, azzal nem tudsz sokat tenni. Sok folyadékot igyál.

Adi, lehet, hogy most fáradtabb vagy, épp nehezebben bírod az állapotod. Késöbb meg majd kicsattansz az erőtől Kép Szerintem majd később meglátod, mennyire fogod bírni az esetleges utazással járó nyűgöt.

Banya, szupi hogy most már te is élvezheted a babavárást, és jobban vagy. Az meg, hogy mi lesz odabenn utánad, ne érdekeljen. Meg fogják oldani.

Jurem, tényleg méregesd sűrün a vérnyomidat, és ha tudod minél többször pakold fel a lábaidat és úgy pihenj... Átérzem, mert nekem meg az elsővel voltak ilyen gondjaim.

Ex, Szilvi nektek is már hatalmas pocitok van! Kép
Szilvi, nekem is már minden nacim lecsúszik a pocakomról.
Ex, ez már haladás... Kép Húzzatok bele abba a felújításba!

Potter, már neked sincs sok hátra Kép Hogy vagytok?

Pannamari, ez már szép súly! És megvan már a kórházi csomagod? Kép

Pilchard, szerintem is próbálj meg azért bizonyos időt tartani két etetés között, hiszen kell ürülnie is a pocakjának. Az sem jó, ha állandóan eszik. És te is próbálj meg pihenni amennyit csak tudsz, ha nem is alszol, de feküdj minél többet. Abszolút egyetértek Hello-val, és én is az lll-t ajánlottam volna még... Illetve, ha hiszel a homeopátiában, akkor az Urtica Urens CH5-öt szerezd be. Nálam bevált.
A lelki állapotod teljesen normális, ezek a hormonok. Pár nap és túlleszel rajtuk. Én anno ebéd közben is simán bőgtem, minden "látható" ok nélkül. Pihenj minél többet!
A facica pedig egyszerűen csodás! Kép

Tandi, nem akarlak elkeseríteni, de még tudnak forogni Kép oda is, vissza is Kép

Satuk, annyira nem akarnak a soron következők még szülni, hogy a végén te leszel a következő Kép

Nyanya, ne aggódjál Kép A 28.héten még nem kötelező keményedni Kép

Marcy, édes pufók baba Kép

Krisszi, én ugyan a Kárpát u-t nem ismerem, a Praxisban voltunk mindkét babóval, és megbízhatóak, ajánlani tudom őket.

Csibemano, nekem is a mostani terhességem során többször szúr és fáj lent, talán nekem is lejjebb fekszik a lánykám. Ma voltam ctg-n, a doki csak annyit mondott, hogy már nem sok van, mert ugyebár jövő szombat a dátumunk. De se a múlt héten, se most nem nézett meg, így nem tudom, hogy nyílt-e valamelyest a méhszáj.

Encus, fel a fejjel! Süt a nap! Kép

Szép napot,
Doren
38+4

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Hát, alighanem tévedtem... Mármint, hogy Szilvi lesz a kövi...

Pogika, Ákos!
ÓÓÓÓRIÁSI GRATULÁCIÓM A KISFIATOKHOZ!!! Nagyon szép, formás kisfiú, egyáltalán nem picike...Kép Sok örömöt és tejcsit kívánok!!!
Kép

Pilchard!
Nekem azt mondta a védőnéni, hogy ha elvileg már minden (tehát szopi, pelus) oké, és a kiságyban sír a baba, akkor lehet, hogy fázik, és hogy nagynak érzi a helyet, nem érzi biztonságosnak. Ilyenkor jó a pólya, amibe belebugyolálod, és az úgy körbeöleli. Puszilom a kicsit!Kép

Marcy!
Szia, rég jártál erre! Nagyon jó a fotó a kisfiadról!Kép

Juca!
Szerintem jósolgatsz...Kép

Most ennyi, megyek sütni...Kép

Sziasztok!

Norwell+Kende baba (33+6)

Kép
Kép
norwell
 
 


Jurem!
Én már a telefonba mondtam, hogy regisztráltam és fel is írták, de én úgy tudtam, hogy 10 ezer + 1000Ft a DVD. Lehet, hogy neked is 11e lett volna. Na mindegy, ha nem hát nem 1000Ft-on úgyse múlt volna.
Én Hajdú Krisztinához jelentkeztem, mert Õt ismerem a Szabolcs u.-ból és Õ is nagyon kedves és profi szakember.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kanyin,
örülök, hogy ilyen gyorsan kilábaltál.
Én is mint Doren, elvileg jövő szombaton szülök, a méhszájam jelenleg teljesen zárt Zs. szerint, "oszt" majd meglátjuk. Kép Semmi jóslós dolgot nem érzek.

Köszönöm a kérdéseket, meglepett, hogy ismerős volt még a nevem, jól is esett. Kép Igazából semmit sem tudok írni, mert semmi extra, jól vagyunk, panaszom nincs, hasam nő ezerrel. Első baba, nemtom mi vár rám, így néha már parázom lájtosan. Kép Láttam élőben már pár szülést...háááát. De a végeredmény Kép!

Ági
szintén 38+4 Kép
potter_76
 
 


És gratulálok a Pogácsa családnak! Kép

Pilchard, kitartás! Nemsokára mi is ebben a cipőben leszünk asszem. Addigra már te adsz tanácsot! Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Köszi az infót, ha esetleg van valami praktikus tanácsotok az UH-val kapcsolatban, nagyon szívesen vennémKép

Jurem, úgy jelentkeztem a Praxisba, hogy már a telefonban bemondtam az azonosítót, nem tudom, hogy Te így csináltad-e?

Köszi még 1x,
sziasztok!
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Helló Lánykák!
Először is mindenkinek bódog anyáknapját, jövöre már mosolyt , majd szép verset és sok szeretetet kapunk!Kép
(kivétel azon szerencsések akik már dőzsölnek ezekben..Kép

Kérés, kérdés:
Szükségem volna egy listaára, akár a gyakorlott anyukáktól, mire van szüksége a babának, illetve nekünk ha majd hazavisszük őt a (takarótól a popsikenőcsig) és a kórházba miket vigyünk..
Lehet kicsit hosszúnak tűnhet, de ha segítenétek megköszönném.
Annyira káosz van most a fejemben nem tudnám összeszedni..és hát ugye tapasztalat hiányában is vagyok..
Lehet ez másoknak is segítene...
Nagyon köszönöm!!!

Ex!
Kisfiú!!Kép)
és Zoltán lesz..Kép
(a táblázatba)

Plichard tündéri a baba, nagyon gratulálok!
Dönörű pocakosok vagytok mind, sok puszi!!!

Déé
déé
 
 


Üdv!
Táblifrissitést még mindig csak a visszapakolás utánra tudok igérni, feltéve, ha még hazajövök holnap a kórházból...mert ugye ki tudja!
Pogiapu, Gergő szép nagy baba lett még igy is! Én 36. hétre születtem 25oo grammal anno. Kép
Az áramlás ma 2,2 volt...ez még mindig jó, tehát Törpe jól van.
Pilchard, én is azt javaslom, amit Norwell: pólya, vagy ha az nincs, akkor kis takaróba tekerd bele, és támaszd neki a rácsnak.
Déé, valahol régebben kétszer is tettem be egy listát, hogy kinek mire van szüksége.
Na, mennem kell, megyünk vásárolni.
Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Krisszi!
Jó tanács az UH-hoz: tartsd ébren és vedd rá, hogy mosolyogjon Kép Bocsi, más ötletem nem volt.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Hahó!

Ex!
Remélem holnap még hazaengednek a kórházból de ha nem akkor mindenféleképpen üzenj nekünk.Lehet, hogy te leszel a következő?

Pilchard!
A pólya tényleg jó öltet nekem Katus 3 hétig volt benne.Biztos, hogy biztonságosabban érzi magát benne hiszen a pocakodba is be volt szorítva.
Tedd be este az ágyba és ülj mellé fogd a kezét vagy simogasd amíg el nem alszik.

Most jöttem haza az orvostól vett kenetet és azt mondta, hogy teljesen zárt a méhszájam.Most úgy áll a dolog, hogy még sem lesz meg hamarabb a baba, persze nem lehet tudni. 30-án megyek megint és mondtam neki, hogy akkor a következő nap meg is meg is születhet Panna. ugyanis Katánál is így volt, hogy megvizsgált és a következő napon megszületett.

potter Ági!
Már miért ne emlékeznénk rád hiszen oszlopos tagja voltál a társaságunknak csak egy időre elhanyagoltál minket.

Pogi apu!
Híreket!!!!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkitől a bíztatást. Nem vagyok én szomorú vagy depis, csak egyszerűen nincs kedvem semmihez. Ma voltam házidoki néninél aki bent van Pesten. 1,5 órát álltam a dugóban, majd 3/4 órát vártam a váróban, bár időpontra mentem. Majd ezek után annyit csinált, hogy MEGMÉRTE A VÉRNYOMÁSOM!!!!! Ha tudom, be se megyek Pestre, vérnyomás mérőm nekem is van és a táppénzes papírt meg elvitték volna a cégtől a kollegák. Kép Kép Szóval az ilyesmi nagyon lehangol Kép

POGI: FANTASZTIKUS BABÓTOK VAN!!!GRATULA!!!!
Nagyon várjuk már, hogy miként jött ilyen hirtelen ez a kis lurkó!!! Fantasztikus érzés lehet és szorítunk, hogy minden rendben legyen...

Ági: remélem jól vagy és nem terheled túl magad ezzel a festéses mizériával.

Kriszta: tegnap volt a szopis rész a szülés felkészítőn és ott azt mondta a néni, hogy nyugodtan adjunk neki vizet is, mert egyrészt szomjas is lehet, másrészt meg azzal nyugodtan ki lehet egészíteni a tejcskét ha nincs sok. Õ azt mondta, hogy a tea meg a sör, meg az Urtica későbbre való, ha majd időszakosan apad el a tej, de nem állandó használatra. Õ is türelemre intett, de azt mondta, hogy 30 percnél tovább soha ne hagyjuk mellen valamint azt, hogy inkább gyakran tegyük mellre de ne sokáig. Õ nagyon ellenzi a francia ágyban altatást, mondván, hogy utána majd nagyon idegen lesz a saját, ágya és szobája.

Puszi mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!!!

Lányok,én olyan türelmetlen vagyok már!Kép
Olyan jó aki babázik már!Kép
Még mindíg viszketek,és gyanus mert piros pöttyök jöttek ki rajtam valószínű ekcéma!De mitől jött ki?!
Holnap megyünk este 7-re CTG-re,majd megmutatom a dokinak!

Olyan szépséges Pogiék bébie!KépÉn is én is!
Ma úgy szurkált valami ott lent séta közben,eléggé fájt,ez a szülés jele lenne?

Mindenkinek sok puszi!

Szilvi(holnap menstruáció szerint,elvileg szülnék)Kép
Jaj de jó lenne!Drukkoljatok!

Jó éjszakát!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Hű, miket olvasok, új baba Pogiéknál, ez aztán izgi, gratula! Nálam is van történés, kinyíltam, két ujjnyira, lehet nemsokára babázunk megint. Bár a Mátéval is 3 hétig nyitott állapoton kívül semmi nem volt, aztán a 40. héten szültem, remélem most nem ez lesz. Mindenesetre iszom a málnateát, nekem tök izlik. Mondjuk még lenne egy jó pár elintéznivalóm, remélem belefér.
Pilchardnak kitartás, lehet, hogy több ídő kell a babádnak belezökenni a kinti életbe, és tényleg hiányzik neki a bennti "burok". Szopi ügyben nem nagyon tudok okosabbat mondani, bizto ezer tanáccsal bombáztak már. Majd jelentkezem, megyek aludni, és pisilni járni ezerszer.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok,

Nyanya Kép

na azt hiszem, itt hirtelen egy front miatt majd egy napon születik sok baba Kép

Potter, én még bejelentkeztem keddre fodrászhoz... Kép

Ma teljesen rámjött a dili. Nem vagyok az a fajta, aki, hogy tudja, hogy lánya lesz, tiszta rózsaszínbe akarja majd öltöztetni a babát, sőt a fiam cuccait is örökli. Ne nevessetek ki, de ma kimostam a fiamról maradt két kis fehér sapit és kiskesztyűt, és direkt összemostam piros-rózsaszín cucokkal Kép Igaz nem lett rózsaszín, csak egy kis beütése lett a dolgoknak, épphogy nem hófehérek Kép És mégcsak halálra sem unom magam...

Ja, és esténként majd megveszek a fagyasztott meggyért! Kép Ez lehet a szülés előjele? Kép Kép Kép

Jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Itt virrasztok még, nem tudom, de egyáltalán nem vagyok álmos....

Hú, de sokan vagytok most a finishben, majd csak kapkodhatjuk a fejünketKépKép

Két kép a Manóról:
KépKép

zsu 28+5

Kép
zsu11
 
 


Zsu! Gyönyörű babád van! Nem tudok betelni vele..Kép Olivérnek is tetszik..Kép
Már csak 6 nap!!Kép

satuk
 
 


Sziasztok!

Este nagyon nyügi volt,1.5 szopi után még megivott 30 ml lefejt tejet,éjszaka meg fél 11-2-5-kor evett.
én ezt nem értem,most nem tudom eldönteni hogy éhes e vagy nem,mert fejni nem tudok egyálatálán,hosszas kinlódás után jött a két cicimből 50 ml.A mérleg meg szar,nem tudom hozassak e egy digitálisat vagy sem.
Meg hogy más mellszivóval tudnék e fejni.

Szedek a gátsebemre homeós bogyót,nem tudom ki hisz ezekben ki nem,de az biztos hogy egyik napról a másikra hirtelen sokkal jobb,nem úgy fáj,jobb az ülés,hajolás,minden.majd megirom a nevét,akit érdekel az elraktározza az infót.

majd irok még.

Sztem Gergő tiszta Pogi!!Nagyon kis cuki.
Beszéltem vele tegnap,fája hasa ami érthető,Gergő vele van,csak nem akar szopizni,azt mondták azért mert koraszülött.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Zsu,
szuperek ezek a képek! Milyen jól látszik a kis arcocskája! Kép

Pilchard,Kép
sajna a szopi kérdésben nem tudok tanácsot adni.
A homeos bogyó nevét viszont felírnám...!
adi77
 
 


Csak gyors bekukk!

Jól vagyok, dolgozom.

Pilchard! Sok tanácsot én sem tudok adni, de szerintem mindenképpen vegyetek ki egy mérleget. Nekünk is volt, igaz a kis súly miatt, de annélkül halálra stresszeltem volna magam szopi ügyben. Ha másért nem, azért biztos jó, hogy te megnyugodjál. Szopi után leméred, látod, hogy szopott X grammot és megnyugszol. És ettől termelődik a tejed, nem pedig a stressztől. Én két óránként szoptattam és még éjjel is lemértem, mert nem voltam nyugodt. azt meg végképp jó látni, ahogy hétről hétre gyarapszik. Ráadásul így nem kell levinned a gyerekdokihoz. Legalábbis nekem nem kellett. Veszteni nem vesztesz vele semmit. Fejni én sem tudtam, annyi tejem nem volt. igaz a két óránkénti szoptatás miatt energiám se lett volna. A felébredés, sírás meg bármi mástól lehet, mi soha nem jöttünk rá, hogy miért van.

Potter. Most pénteken is mész ZS-hez? Én igen. Vagy már csak a MÁV-ba jársz? Neked is minden nap kell menned NST-re? Vagy ez mindenkinek kötelező? Csak azért kérdezem mert én három éve kimaradtam ebből a kora szülés miatt. Egyébként meg vagy vele elégedve? Már mint Dr. T-vel. Kiváncsi vagyok, hogy másnak bejött-e.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Pogi, Ákos!! Most esett le az állam, hát olvasni sem tudok!!! Nagyon gratulálok!!!!!Kép gyönyörű kisfiatok van!!!!!Kép Remélem jól vagytok és mihamarabb hallunk új híreket!!Kép
déé
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem voltam kívánós, de most megveszek a csokitortáért!!! Állandóan a csokitorta van eszembe, ami érdekes, mert soha nem rajongtam érte. Még a legyezőt csak-csak megettem. Hát érdekes. Azt hiszem elindulok egy cukrászdába....


Zsu, Nyanya,Krisszi! a 4d-s uh-hoz csak még annyit, hogy a babócám teljesen eltakarta a kis arcát. Alig tudtuk "rávenni" hogy mutassa már meg magát. Egy kicsit megrázogatta a hasamat és az ujjával is meglökdöste, aztán szép lassan kitakarta magát. De csak egy "felvétel" erejéig, mert utánna újra fogdosta a fülecskéit.

Mindenkinek nagyon szép napot!!

Kép

Kép
jurem
 
 


Sziasztok!

Zsu, de szép a babád!!! meg a kép is nagyon jó, hol csináltattátok?

Jurem, ettől tartok én isKép remélem, egy kép erejéig csak megmutatja magát.

Puszi Nektek,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok!

Zsu, de szép a babád!!! meg a kép is nagyon jó, hol csináltattátok?

Jurem, ettől tartok én isKép remélem, egy kép erejéig csak megmutatja magát.

Puszi Nektek,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Kanyin,
én meg vagyok vele elégedve, teljesen. Barátnőm a MÁVban doki, ő ajánlotta, és ez nekem teljesen elég volt. Kép Eddig nem volt semmi gubanc, kérdésem sincs sok, így elég rövid időkre találkoztunk, amikor kötelező volt. Kép Remélem ez így is marad. Kép
Legelőször a magánrendelésén voltam, ott felajánlotta, hogy inkább a kórházba járjak hozzá, azóta csak ott voltam. (Én is orvos vagyok, ezért.) NST 36. héttől van, hetente, kedd délelőtt, gondolom ez a teljesen problémamentes esetekben. Ha jól tudom túlhordáskor kell gyakrabban menni. Tehát hetente megyek, nem naponta.
Egyébként előtte egyáltalán nem ismertem, és azt sem tudom, másnak mi a véleménye.
Biztos egyénfüggő, van, akinek én pl bejöttem, és volt olyan beteg, aki egyáltalán nem bírt, pedig nem voltam vele sem más ember. Kép

Doren,
én ma jelentkezem be fodrászhoz meg kozmetikushoz. Kép Kíváncsi vagyok, mikor kapok időpontot.
Én teljesen abban a hitben vagyok, hogy van még vagy 2 hetem. Kép Ha meg nem, hát nem. Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Zsu, de szép a babád!!! meg a kép is nagyon jó, hol csináltattátok?

Jurem, ettől tartok én isKép remélem, egy kép erejéig csak megmutatja magát.

Puszi Nektek,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok

A homeós bogyó neve gátsebre:delphinium staphisagria ch9..Nekem tuti bejött,ha tudtam volna hamarabb már bent szedem,mert a kinok kinját éltem át a kh-ban,és még itthon is.két napja szedem és ezer fokos fordulat.

Gyerekorvosnál azért mi voltunk,mert ez nem a területileg illetékes doki,mi választottuk.

Ja,játszócumit kapott a kistigris,és már tegnap észrevettem hogy nem úgy szopizik ahogy eddig,úgyhogy nem kap cumit.Inkább babusgatom addig amig rájön hogy ninc scumi.
És mától beszokatom az ágyába is,mert félek nem fogja megszokni.Ha kell éjszakázok pár napot,de muszály.Apa jövő héten már megy dolgozni.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, a bókokat. Mi sem tudunk betelni VeleKépKépA vizsgálatot Bp-en, a Hattyúházban a 3D Ultrahang Centrumban csinálták.

Krisszi: nekem amire mindig beindul a Manó, az a csokoládé. Egyél a felvétel előtt, hátha bejönKép

zsu 28+6

Kép
zsu11
 
 


Potter Ági,
továbbra is laza maradtál, nem változtál Kép.
Azért a kedvünkért kicsit izgulhatnál Kép!

Most jöttem életem első várandós tornájáról Kép. Jól esett a mozgás. Főképpen mégis azért fogok járni, hogy jobban megismerjem a helyet, ahol szülni fogok, ill. több infóhoz jussak a "helyi szokásokról". Remélem Banya, ha már nem dolgozol, te is jössz Kép! Jó lenne már találkozni. Ha máskor nem, a szülőszoba látogatáson.
adi77
 
 


Most vagy el tűnt mindenki, amit nem hiszek, vagy csak nem látom a du-i hozzászólásokat! Kép
adi77
 
 


Adi: meg van gajdulva már megint a bnet. én sem láttam sokáig...

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

A 2005/2006 téli babásoktól vagyok.

Szücsi_66-nak írnék, kérdeztél a topikunkban a babakocsiról.
Próbáltam kicst visszanézni, de nem találtalak meg itt, mikorra várod a babát.
Mert ettől is függ a babakocsi.

Mi nézegettük a CAM Apollót, és majdnem meg is vettük, szerintem elég jó kocsi,jó áron (tavaly 28 körül volt).
Van lábzsák is, talán a súlya sem vészes.

Ha nyár elején szülsz, tökéletes.

Ha nyár végén, akkor inkább fontold meg, hogy valami zártabbat veszel.

A lányom október végi, több hónapos keresgélés után végülis egy egyfunkciós mélykocsit vettünk neki használtan (Monbébé plus), most meg már egy könnyű fektethető sportkocsija van (ABC Design Mobile).
Még mindig használjuk a mélyet is, ha rosszabb az idő.A kétfunkciósokkal nekem az volt a tapasztalatom, hogy mélykocsinak hidegek, befúj a szél, hiába zárhatóak, sportkocsinak meg nehezek.
Talán a CAM Aplló nem olyan nehéz, meg nyáron nem is a legfőbb szempont a melegség, de ősszel már igen.

Gratulálok minden babának és anyukának!Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Még valami, ha már így berontottam ideKép.
Pilchard, neked írnék, láttam küzdötök a szopival.

Mintha magamat olvsnám fél éve...

Csak nekem tetézte a dolgot, hogy a lányom nem tudott szopni,rossz volt a technikája, rettenetesen fájt a szoptatás.
8 hét után tanult meg, addigra a fájdalom és a rengeteg idegeskedés miatt már kevés volt a tejem.Pedig úgy indultam, hogy minden LLL kiadváányt eliolvastam, 6 hónapig csak szoptatni akartam.
Mindegy.
Rövedre fogva: csak azt tudom írni,ne add fel és ha tudsz, ne idegeskedj!(Mennyiszer mondták nekem is, mégis idegeskedtem...)
Én anno teljesen kicsináltam magam ezen, totál depis voltam, annyira akartam szoptatni. Valószínű a tej is emiatt lett kevesebb.

Nem igaz, hogy mindenki tud szoptatni, aki akar. Vagyis tud, de nem feltétlen fog CSAK szoptatni.
Nekem is sikerült végül,de 2 hetes kora óta kap tápit is.
Eleinte 2 decinyi tejem volt, majd 3 hónapos korára flél liter körülire nőtt a mennyiség. Most már csak minimális tejem van, 1 hónapja volt egy balesetem, nem szoptathattam, a napi 6 fejést meg már nem bírtam.

Amiért írtam: ha végül a sok próbálkozás ellenére is úgy látod, kevés a tej (ne úgy legyen!), nem tragédia a pótlás sem. Most már így látom, pedig az első adag tápit sírva adtam.
De lehet pótolni saját tejjel is.

A fejés tényleg növeli a tejet. Nekem csak az Avent kézivel sikerült, azt is csak térdelve, fej homloknál megtámasztva, alulról szívva... fél éve csinálom.Eleinte nem ment, de kb 2-3 hét alatt bele lehet jönni.

De leginkább valóban a szoptatástól nő a tej mennyisége.

Sok sikert!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Pilchard!

Szerintem az 50 ml 2 ciciből lefejve nem kevés.
Bérelj normális mérleget mert meg fogsz őrülni és az nem használ a tejtermelésnek.

Milyen a mellszívód?
A kicsinek tele van pisivel a pelusa?
A homeos bogyó szerinted császármetszéses hegre is jó?

Potter Ági!
Tudom, hogy már kérdeztem de szerinted mit szopogassak majd a torkomra amit az altatáshoz használt cső amit a torkomon ledugnak felsértett?
Mebucain, Strepsils?

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus,
amelyik bejön, mindegy. Nekem a Lidocainos Strepsils a kedvencem. Bár nem biztos, hogy a torkodat sérti, lehet, hogy lentebb, arra meg nem olyan jó.
Nem biztos, hogy megint fájni fog. Tutira altatnak? Mert az a ritkább. Spinal, epidural?

Doren,
én a kevésbé vagány hétfői napot választottam. Kép

Adi,
izgulok én a magam módján, hidd el. Kép
potter_76
 
 


Sziasztok lányok!

Poginak,
nagyon gratulálok a babóhoz!

Szgoron,
megértelek én is izgatott vagyok már.

Ma voltam Ctg-n és egyik ismerősnél bent akinek 2 napos a babája. Jaj olyan jó lenne már!!!! miért megy ilyen lassan ez az utolsó 1-2 hét?

Pilchard,
csak ügyesen és ne idegedkedj, meg izgulj sokat mert azt a baba is megérzi és csak rosszabb lesz.

Pannamari,
Nekem a doki a jövőhetet tippeli. Te hogy állsz? Fogalaltál szobát?

Encus, még anno szülésfelkészítőn nekünk is hasonlóakat mondtak aztán majd a gyakorlatban kiderül.

Zsu11,
nagyon édes a pofija:-)

Doren, Potter 76,
Úgy látszik mindenki szépülni akar még előtte, meg ki tudja utána 5-6 hétig nem lesz semmire idő:-)

Kisvirág, Judit 78,
Mi van veletek?

Mindenkinek szép napot!

Kari
(37+3)
kari
 
 


Sziasztok!

Egy pár napig nem voltam, így most nem győzlek olvasni titeket.

Pogi! Gratulálok Gergőhöz, nagyon szép kisbaba. Kíváncsian várom majd a híreket.

Képzeljétek tegnap voltam a 2. NST-n. A doki azt mondta a hó végére várható Barnus, semmi jelét nem mutatja ugyanis, hogy előbb akarna jönni. A méhszájam is teljesen zárt, nst közben meg aludt a drága, hiába pöcköltem a hasam. Meg volt a 38. heti uh. is, ahoi meg egy kicsit beparáztam, mert közölte a doki, hogy 3500 g fölött lesz a baba. Én meg 3-3,5 kg közt kiegyeztem volna. Félek nehéz lesz a szülés, így már a gátvédelemben sem nagyon bízom. És az az igazság, hogy nem szeretném túlhordani, inkább jöjjön egy pár nappal korábban. Na mindegy, nem nyafizok tovább. Lesz ahogy lesz.

Kíváncsi vagyok ki lesz a következő, most vagyunk egy páran a finishben. Drukkolok mindenkinek.

Addig is puszi
Kriszti
krisz77
 
 


Ex, Encus, Kisvirág, Mézgombi és a többiek, hol vagytok?

Kép
zsu11
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nálunk minden rendben van a tegnap esti Ctg után.Úgy látom ez a baba nem igazán akar még megszületni, de nem is baj még jól bírom magam vele.

Kari: jövöhét kedden kell bemennem a dokihoz vizsgálatra a kórházba 1/2 8-ra, majd meglátjuk mit mond. Szobát már foglaltattam a 3.em-en 2 ágyast. Jó lenne ha a kórházban mi találkoznánk. És te foglaltattál?

Most ennyi.
Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Jurem!
Remélem Blanka nem lesz szégyenlős és megmutatja magát 3 hét múlva. Már nagyon várom.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Zsu. Itt vagyok, csak nagyon nem akar menni ma a Bnet...nem tudom mi a gond...Ex-ék felújulnak és csak lapitopi van, amikor az apu hazahozza. Kisvirág is csak héb-hóba tud benézni...
Épp azon filóztam, hogy mennyire megváltozott a 'stáb' az elmúlt időszakban. Szerencsére nagyon sokan vannak most akik velem együtt a 29 hét környékén vannak. Apropó én tegnap voltam kerek 29 hetes. Hipp-Hipp hurrá...

Ma lomtalanítottunk és a kertet is helyre pofoztuk egy kicsit. Az orgonabokroknbak csak az alját tudtam megmetszeni, a többit nem engedte a család és a fűnyírással is holnapra maradt a férjem, de ezenkívül minden tök szupi. Ja..meg még a homokozót kell rendbe rakni a csajokkal. Én felásom, ők meg kigyomlálják és átszitálják. Kép

Kellemesen elfáradtam, de azért vigyáztam magamra, így nem fáj a pocóm Kép

Szép estét és kellemes éjszakát mindenkinek

Puszi nektek.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!
Még mindíg semmi!Kép
Megvizsgált a doki és a méhszáj még miníg zárt!
Holnap megyek reggel vérvételre a viszketéssel kapcsolatban,ezután meg elküldött aneszteziológiára,mert valahogyan fura állítólag a pocakom!Fél nehogy a méhemmel legyen valami gubanc!
Jaj,már a tököm ki van!

Pilchard!Ne idegeskedj,biztosan ügyes vagy!
Kitartás az éjszakához!Kép
Évi üdvözöl!Kép

Lányok,ma írt nekem sms-t Mézgombi:
Jól vannak!Kép
Mindenkit puszil sokszor!
Poginak nagyon örült,és gratulál nekik!!!Kép

Mindenkinek szép állmokat!Kép

Sok sok puszi!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?