Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most tényleg nem tudtam olvasni. Segítsetek!!!

Egész éjjel hasmentem, folyt belőlem a cucc. elnézést. Aztán hajnalban kihánytam mindent tegnap délig visszamenőleg. Asszem megfertőzőtt a lányom. Mit lehet ilyenkor szedni? Le akarok menni az orvoshoz, ha eljutok odáig. Volt valakinek ilyen mostanában? Mit csinált? Feküdni alig bírok, mert akkor érzem, hogy jön fölvele az anyag. Ráadásul hulla fáradt vagyok, mert nem aldutam, de már minden pozíció kényelmetlen.

S.O.S.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!!!!

Pilchard!
Nagyon aranyos a kiscsaj,bár már nekünk is itt lenne Kép!
Szerintem 1-2 hónapra béreljetek mérleget,mert avval biztosan tudni fogjátok,hogy mennyit szopizik!Erre az 1-2 hónapra nem hülyeség a mérleg!Nekünk is lesz az elején,de utánna már feleseges! Kép

Exdeus!
Szép nagy a pocikád!Kép
Kitartás a felújításhoz!

Kisvirág,Kanyin!
Jó hogy hallani rólatok!Kép

Blackrose!
Kitartás már nem sok van hátra!Kép
Kiváncsi vagyok,hogy kinek jön elöbb a baba!Kép Kép

Megint egy szar éjszaka!Kép
Rakok fel magamról,a tehénről egy képet!Nézzétek hogy lent van a pocakom,de a babóka még nem akar jönni!Biztos még tetszik neki odabent!Kép
Jaa,és itt egy kép a halacskánkról is!Ezt nem rég kaptam!Szép nagy sügér!

Puszi,SzilviKépKépKépKépKép

Kép
szgoron
 
 


Hopp!Kép
Ez egy kicsit rosszul sikerült Kép!
Ez már jobb lesz!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
szgoron
 
 

 
 

Sziasztok!

Húúúúhaaa Kanyin! Ez nem valami jó hír. Ráadásul tényleg van valami hasfájós-menéses vírus. Tényleg le kellene valahogy jutnod a dokihoz. Tegnap este nálam is valami hasonló volt, hányás- hasmenés, de reggelre (hál'istennek) semmi.Remélem, nem lesz semmi gond.

Pilchard! Lehet, hogy nem jól gondolom, de talán az is egy módszer, ha leméred szopizás előtt és után a babócádat. Így meglátod, hogy mennyi grammot szopizott és a védőnők általában értenek ehhez, hogy ez most elég vagy sem.
Nekem az elején nem volt ilyen gondom, de három hónap után feljött a "drága" anyósom, aztán sipp-supp 1 héten belül felére apadt a tejem az idegtől.
Próbálj alkohommentes sört inni, ez nálam nagyon bevált, sokkal jobban, mint bármelyik tea.

Még a császárhoz annyit: én is csaszis voltam, és hát szeretném, ha most is az lennék. Végül is megvan a hátránya, de az előnye is. Szerintem. Bár komoly hasi műtétnek titulálják, persze az is, de egyáltalán nem olyan vészes, csak az a 3-4 nap.

Esküvő: Én most voltam hétvégén, bár még közel 29 hetesen, egy kicsit nehezen viseltem, de azért jól éreztem magam.

Olvastam, hogy többen is közülünk lábdagadással "bírkózunk". Nekem ez most azért is furi, mert Jankával nem volt ilyen problémám, még császár után is alig dagadt meg a lábam. Most vagy 2 hete sokszor még a papucsomba sem tudom beledugni, nemhogy cipőt húzzak fel. A doki azt mondta, hogy addig, míg normális a vérnyomásom és jó eredményeket "produkálok" nincs gond, fog még jobban is. Hát végül is nem Õ érzi. Ma reggel is felkeltem és főleg a bokám körül van a kis úszógumi. Hát ennyi.

Trita! Kinél fogsz szülni a SOTE-n? Már ha publikus.

Itt a jóidő!!!!

Puszi mindenkinek!

Emese

Kép

Kép
jurem
 
 


Zsu, ez jó hír! Ex, az első szám az a méhnyak hossza, nem a nyílás, szóval ott az a jó, ha 3-as, a többinél ha 0-s. Persze a terhesség végefelé már nem Kép.

Adi, hát, ahogy gondolod majd, sztem érezni fogod, h fel tudsz-e menni az esküvőre vagy nem. Ha zárt a méhszájad, nem görcsölsz, nem keményedsz, akkor nyugodtan. Szerintem. Amúgy én most vagyok a 35. hétben, és nem indulnék el, de ugye én nem vagyok egy egyszerű eset.

Pilchard, biztosan van elég tejcid, csak nem szeret a babád egyedül lenni! Mérleget lehet kölcsönözni is, pl a Visegrádi u-ból.

Kanyin, hívd fel a dokid! Halovány ötletem sincs, mit szedhetsz, mindenesetre a diéta nem árt az tuti! (keksz, banán, üres tea, fekete csoki)

Ex, Szilvi, nem semmik a pocakok!

pogacsa
 
 


Banya Kép
Majd írok még csak most nincs időm...

Kanyin,
sok folyadék (tea cukor nélkül), főtt krumpli... semmi édes, inkább sós, hogy a sóveszteséget pótold... és irány a doki! Jobbulást!

Puszi!
Adi
adi77
 
 


Sziasztok, régebben írogattam ide, gondoltam benézek, hátha van már bébieső. Kép

Pilchard,
nagyon szép ez a baba. Kép

Kanyin,
én a 38-ban vagyok, és múlt héten voltam ilyen ramatyul. Az a baj a gyógyszerekkel, hogy ha amúgy is minden kijön belőled, azok is kijönnek, és semmi hatásuk nem lesz. Én nem vettem be semmit, inkább pótoltam a folyadékot. De sztem is megér annyit, hogy felhívd a dokidat, ha aggódsz. A babád már elég nagy, neki nem lesz baja, max diétázik ő is. Kép Ne idegeskedj, remélem hamar megoldódik...nekem 4-5 nap volt...a legvége volt vacak. De azon a véleményen voltam, hogy ha vmi belém költözött, ürüljön is ki. Megtette. Kép
Kikerestem egy táblát...sztem ugyanaz az orvosunk a MÁVban. Meséltem neki utólag a nyavalyámat, nem esett nagyon kétségbe. Kép
De ha bármi 2séged van telefonálj dokinak, felesleges elmenned bárhova, ha ilyen vacakul vagy. Jobbulást!

Szia Katus,
drukkhegyek. Kép

Utazás a 35. héten? Sztem addigra érezni fogjátok, hogy mi a szitu, és tudtok dönteni...így előre nehéz. (Én a 36-on utaztam messzire utóljára, mert semmi jel nem mutatott arra, hogy beindul a szülés, és nem is volt megterhelő.)

Minden nagyhasú sorstársnak kitartás! Kép

Ági
potter_76
 
 


Szilvi, Doren, Kari, Kisvirág!
Köszi a fogadtatást Kép

Cukrot kordában tartom, de minden hétfőn az egész napot dokinál töltöm. (UH, nőgyógyász, belgyógyász, vérvétel)

Zsu!
Szívesen szívesen, szívesen Kép

Pilchard!
Nagyon édes a kis Tigris. Irigyellek, hogy már babázhatsz.

Nagyon szépek a pocak képek, majd erőt veszek magamon és már teszek fel én is, csakhát a lustaság eddig győzött.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Adi!

Betöltött 36. héten voltam Eger mellett, meg Szilvásváradon megtettem az utat a Fátyol vízesésig meg vissza. Kb. 7-8 km, persze gyilkos csiga tempóban! Ezt érezni fogod, hogy mennyit vállalhatsz be, és ők is meg fogják érteni, azt is ha vállalod, és azt is ha nem. Én szerettem volna ott a május 1. körüli hosszú hétvégét még pihenéssel feltöltődéssel kihasználni. Ja és megkérdeztem az orvost, aki azt mondta, hogy menjünk, és pihizzek, ha arra van szükségem.

Juca

tjuca
 
 


Szücsi:köszi az infót, lehet, hogy ha sikerül akkor már ma elmegyek én is a felkészítőre. A párom szerintem nem tud velem jönni Kép és egyedül nincs nagy kedvem hozzá, de majd meglátjuk ...

AZ utóbbi néhány napban valahogy nem vagyok a toppon agyilag és lelkileg. Csak úgy pangok a nagyvilágba Kép Ezért nem is nagyon írok.

Kriszta: ne sírjál. Te már akkor is remek anya voltál, amikor Ameli még nem bújt ki. Ne keseredj el, azért, mert estleg nincs elég tejed, mert ez be fog indulni és a legrosszabb forgatókönyv, ami megtörténhet, az, hogy tápszerezni fogod vagy veszel anyatejet. Attól még nem leszel egy hangyányit sem rossz anya. Az, ahogy írsz a babóról önmagában bizonyítja ezt. Ne sírjál, hanem örüljél és élvezd ki minden pillanatát annak, hogy a "kistigris" végre melletted van.

Puszi mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Helló Potter Ági!

Megkerültél? Nagyon el voltál veszve.

Szilvi!
Neked mintha meg lenne egy kicsit nyúlva a szád, szerintem 2 nap és szülsz.
Katus

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Hát, szar estém volt tegnap, egész nap alig keményedtem, de este... Egy órában többször is...Nagyon kétségbe voltam esve, de ma már megint csak elvétve van.
Zsu! Amit írtál Kép, teljesen feldobtál! Amikor kérdeztem a dokit, hogy javulhat-e fekvés mellett, akkor majnem kiröhögött, majd sajnálkozva mondta, csak rosszabbulhat, nem javulhat. Próbáljuk meg megtartani az eredményt. De te vagy az ellenpélda! Én azzal is megelégednék, ha nem rosszabbodik a helyzet. Szombaton kiderül. Most fogsz mozogni, vagy fekszel továbbra is? Nem is tudtam, hogy te is fekszel.

Andi: mozgás Kép
és egyre erősebb lesz, olyan jó érzés!

Kanyin: hasmenésKép a többiek már írták, én dokihoz mennék, ha le bírnék mászni hozzá.

Ex: szép poci!!! Kép
Szgoron: hát a tied is és mekkora! Nekem is, nekem is! Mármint szeretnék ilyen lufi lenniKép

Pilchard: a lényeg, ne aggódj! Monjuk pont én beszélek, aki állandóan aggodalmaskodikKép
De a védőnő ért az ilyenekhez. Én nem félek a tejcsitől, majdcsak kialakul. De anyós már mondta, mit fogok csinálni, ha nem fog aludni, meg nem lesz tejem? Jó kis hozzáállás, ugye? Csak jussak el odáig... Amúgy nagyon szeretem anyóst, csak most beteg és nem számíthatok rá és ráadásul olyanokat tud mondani...Depressziós és jó lenne, ha már elmúlna, mert nagyon meg tud bántani, főleg, hogy 3 hete fekszem és felém sem néz, mert nincs kedve. Na ennyit erről.
A szüleim jönnek hétvégén, legalább feldobnak!

Annamari 28+4 talán

Mári

Kép
mári
 
 


Köszönöm az esküvős véleményeket Kép!
Összegzésem, következtetésem: foglalok szállást, de az utolsó pillanatban az állapotomra való tekinettel még le mondhatom az esküvőt. Persze, ezt tudatosítom az ifjú párral is Kép. Ciki lenne kihagyni, de a baba a legfontosabb.

Banya,
esk. júl. 15. KépKépKép ...hát ennyi egybeesést!
torok fájás Kép, ne hajtsd túl magad, otthon teázzál és pihizzél! Egyébként én is jobban birom a strapát, a terhelést, mint korábban. Úgy látszik ez a közép időszak a legkellemesebb. Azért ez a nyelvizsga... nem semmi energiád van! Bár ami a vizsgát illeti, nekem is még szülés előtt el kellene mennem a szakmai kamaránál letenni egy vizsgát Kép. Semmi humorom hozzá, de egyrészt kell, másrészt már a vizsgadíjat is befizettem Kép.
Drukk a mh-i megbeszéléshez!
Most hívtam fel a klinikát, mert a Kanga honlapra csak mindig késve szokták feltenni a szülésfelkészítő programjukat. Jövő hétfőtől indul egy 3 alkalmas csecsemő gondozásos felkészítő a klinika III. EM-én (máj. 15., 22., 29. 14:00h-) Május 30-án 16:00h- pedig szülőszoba látogatás lesz (találkozó a szobornál és papucsot kell vinni). Én most biztos elmegyek, a márciusiról lemaradtam. Nincs kedved eljönni?

Potter,
de jó rólad is hallani Kép!
38. hét. Nem semmi! Mi újság veled? Már te is a finisben vagy!
adi77
 
 


Katus!
Azt mondod?Kép
De jó lenne!KépDe miért nyúlik meg?

Pogi!Köszönöm,már nehéz is cipelni a pockót!KépA terhes nacim már nyomja a pocakom,még jó, hogy a végén járok!Kép

Kanyin!KépDrukkolok,de szerintem is menj le a dokihoz!A hasmenésre széntablettát vehetsz be,ez biztos!
Gyógyulj meg,remélem hamarosan jobban leszel!Kép
Sok gyógyitó puszi!Kép

Potter Ági!Szia!Képde rég voltál már!
Encus: fel a fejjel,gyere és öntsd ki a szívedet!


Jaj,úgy akarom már látni a manónkat!De ez a bébi ki akarja lehet várni a másik máj.18.-ai időpontot!
Holnap lesz anyukám 42.születésnapja!Jó lenne ha meglepnénk őt a babával!KépÕ is ezt várta!
Menstruáció szerint,csak két napom van már!
Ssütörtökön megyünk CTG-re!Remélem akkor lesz már tágulás!KépMég anyákdugó is megvan!Kép
Drukkoljatok!

Puszi!

Szilvi
8olyan sonkás tokáim vannak,gusztustalan!)Kép
Még mindíg viszketek mint a rühes kutya!
Szappan+a víz.....!Kép

Kép
szgoron
 
 


Katus!
Azt mondod?Kép
De jó lenne!KépDe miért nyúlik meg?

Pogi!Köszönöm,már nehéz is cipelni a pockót!KépA terhes nacim már nyomja a pocakom,még jó, hogy a végén járok!Kép

Kanyin!KépDrukkolok,de szerintem is menj le a dokihoz!A hasmenésre széntablettát vehetsz be,ez biztos!
Gyógyulj meg,remélem hamarosan jobban leszel!Kép
Sok gyógyitó puszi!Kép

Potter Ági!Szia!Képde rég voltál már!
Encus: fel a fejjel,gyere és öntsd ki a szívedet!


Jaj,úgy akarom már látni a manónkat!De ez a bébi ki akarja lehet várni a másik máj.18.-ai időpontot!
Holnap lesz anyukám 42.születésnapja!Jó lenne ha meglepnénk őt a babával!KépÕ is ezt várta!
Menstruáció szerint,csak két napom van már!
Csütörtökön megyünk CTG-re!Remélem akkor lesz már tágulás!KépMég a nyákdugó is megvan!Kép
Drukkoljatok!

Puszi!

Szilvi
(olyan sonkás tokáim vannak,gusztustalan!)Kép
Még mindíg viszketek mint a rühes kutya!
Szappan+a víz.....!Kép

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tagnap voltunk doki bácsinál, és minden rendben talált nálunk. A súlyunk 3215g. Jövő héten kell menni hozzá a kórházba vizsgálatra. Addig azt mondta, hogy még két Ctg kell. Azt is mondta, hogy ha akarja a baba már meg is születhet, így legyen már készen a kórházi csomagom.
Látta rajtam, hogy feszült vagyok egy kicsit, és megkérdezte tőlem, hogy izgulok-e már.
Beszéltünk a fájdalomcsillapításról, hogy akarok-e epit vagy sem. Nem tudom még nem döntöttem el.
Teszek fel pocakos képet, ha sikerül. Ha nem akkor kérek segítséget tőletek.

Puszika mindenkinek:
Annamari + Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Segítség!

Nem sikerült. Hogyan kell felrakni képeket?

KépKép
pannamari
 
 


Adi!
A betegségem nem tűnik vészesnek, már jobban is vagyok mint reggel. Vitaminokkal meg gyümölccsel kúrálom magam, nem vagyok gyógyszerpárti. Csak lázam ne legyen... de nem lesz és kész.
A nyelvvizsgafelkészülést sem viszem ám túlzásba, csak önszorgalomból tanulgatok, mert a szakmámban nem árt ha az ember angolul is el tud mondani egy-két dolgot. De bőven ráérek, nem sietek vele, most egyenlőre csak unalmas óráimban tanulgatok szavakat. Nem árt ha ragad rám valami... Kép
Tök jó hogy felhívtad a Klinikát, nekem eszembe se jutott. De sajnos a gondozásos felkészítőre nem tudok elmenni, minden nap szigorúan 3ig dolgozom. Viszont a szülőszobalátogatás nagyon is érdekel, arra elmennék. És az időben is jó, 4re bárhova oda tudok érni. Te egyedül mennél?

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Annamari, látod van remény!!!! KépEgyébként nekem a doki annak idején nem mondta, hogy feküdjek, ezt önként választottam, mert tudtam, és éreztem, hogy ezzel jót teszek. Egyébként amikor azt a rossz 2100 értéket produkáltam, abban az időben nagyon túlpörögtem magam, reggeltől estig tartó jövés-menést, programokat szerveztem magamnak. A szervezet ilyen csodálatos, jelzi, hogy mire van szüksége. Továbbra is tartani fogom magam ahhoz, hogy vagy a délelőtt, vagy a délután ágybantöltős marad-annál is inkább, mert így legalább rá vagyok kényszerítve a tanulásra is.

Pihenj sokat, és nem lesz semmi gondKépKépKépKép

Pilchard, ne idegesskedj! Azt a baba is megérzi, és Te is kikészülsz. Légy türelmes. A sogornőmnek az alkoholmentes sör csodákat műveltKép

Szilvi kitartás!!!

Pogi! De jó hogy nálad is minden rendben!Kép

Most "rohanok" védőnénihez....

zsu 28+4

Kép
zsu11
 
 


Köszi a segítséget, most is csak a rám vonatkozókat tudtam elolvasni.
Meg próbálom levonszolni magam a dokihoz. Nagyon gyenge vagyok. Ma ettem egy banán, meg vizet ittam. Az egyelőre bennem maradt. Igaz, hogy fél 9-től mostanáig aludtam.
Köszi mindenkinek. Majd jövök, hogy mit mondott a dokkancs.
Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Kanyin, jobbulást mielőbb. Ilyen betegség ellen szerintem sincs jó gyógyszer, meg kell várni, míg minden kiürül, és helyrejön a gyomrod. Max. széntablettával próbálkozz szerintem, meg diétázz.

Pilchard, ne izgulj, rendben lesz minden! Az elején szinte mindenkit elkap a para, hogy kevés a teje. De nézz csak Amelire! Szerinted úgy néz ki, mint aki éhezik? Olyan pufók az arca, hogy csak na! Kép És. Lehet, hogy ez valakinek nem fog tetszeni, de szerintem inkább egy picike forralt vizet itass vele, minthogy állandóan mellre teszed, amikor éhesnek hiszed. Nekünk ez annak idején bevált. (18 hónapig szoptattam, úgyhogy talán egy picit hihetsz nekem, de Rád bízom.) Ja, és a mérleg végső esetben tényleg jó ötlet lehet, de van, aki attól még jobban kiborul, ha az sem mutat túl sokat eleinte. ÉS: www.lll.hu A legjobb ötletem a végére! Kép

Szgoron, szép a pocakod is, meg a halacskád is! Szerintem, te leszel a következő! Kép

Adi, én 2 éve a 39. héten mentem le a Balcsira, és nem aggódtam 1 percig sem. Szülni bárhol lehet... Kép Pedig ott, vasárnap reggel ment el a nyákdugóm is... Még ekkor sem paráztam be. De persze, ez alkati kérdés, ha aggódós fajta vagy, inkább ne menj, biztosan senki nem fog emiatt megharagudni Rád.

Mi ma voltunk UH-n, minden rendben van, kivéve az, hogy kicsit kevés a magzatvíz. 2900 g a lányzó, 91 mm a fejecskéje. Jó hosszú a combikája! Kép A dokinő szerint akár már meg is születhetne, ha akarna. Azért én még inkább benntartanám 1-2 hétig, ha lehetne. Kép

Üdv, Hello (37Kép)
hello
 
 


Sziasztok! Ma voltam utoljára a doki magánrendelőjében, ezentúl már csak a kórházba kell mennem, NST-re, no meg szülni!!!! Kép Doki azt mondta, h jövő héttől már nyugodtan jöhet a baba, de persze minél tovább benn lesz, annál jobb. Császárra a kiírt időpontomra leszek előjegyezve, de jobb lenne, ha magától indulna meg, mert a babának úgy a jobb, szóval mostmár csak várunk! Kép Meg persze kaptam egy vödör beutalót mindenhova, majd 20-a környékére. Hurrá.

pogacsa
 
 


Helló Mindenkinek!

Csajok! Nagyon szép hatalmas pocakotok van! Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy nekem ekkora lufim legyen, de majd biztos kialakul... Kép

Mi tegnap voltunk ultrahangon és azt mondták, hogy már megfordult a leányzó, alul van a feje. Szerintetek mennyire bízhatok benne, hogy ez már így is marad? Vagy a 29. héten ez még nagyon nem végleges? Arra gondoltam, hogy ha 2-3 hetet "kibírna" így, akkor már van esély, mert utána talán már nehezebb elmozdulnia a helyhiány miatt (bár ezekben a nagy lufikban lehet, hogy van is hely bőven KépKép)

2-3 hét múlva szeretnénk menni 4D ultrahangra. Ha akkor még mindig fejenáll, akkor már biztos nyugodtabb leszek.

Ha valakit érdekel, holnap lesz a Rókusban 3-kor tanfolyam.

Tandi

tandika
 
 


Szgoron!
Valahol olvastam róla, hogy miért változik meg a száj valakinek az orra is megdagad de már nem emlékszem, de nekem is ilyen volt. talán a fokozott vízvisszatartás miatt.

Pogi!

Már kérdeztem de nem válaszoltál miért lesz császár?
Egyébként nekem is az lesz de nálunk megvárjuk míg természetesen beindul a szülés és természetesen vajúdnom is kell majd ( szerencsére nem 22 órát mint a multkor)

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, bocs, azt hittem, már írtam. Szóval ugye duplex méhem van, gerinc sérvem, terhességi diabom, a baba faros és az amnionszalag meg a helyhiány miatt nem valószínű, h megfordulna mostmár. Ezek együtt már elég sok.

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Végre itt.. nem tudtam teljesen végigolvasni, csak a végét.. mert Anyuméknál voltunk a hugom ballagásán.. Látom, éppen ez a téma, tehát bővebben: 200 km-re tőlünk, a 38. héten, és mivel mi voltunk a vendéglátók, még segítettem is.. nem volt semmi gond, de előtte megnézettt a dokim.. mondta, hogy no para, mehetek.
Tehát a doki véleményét kérd ki, és minden ok lesz.
No mivel nem tok mindent lereagálni, csak annyit akartam még mondani, hogy jövő héten ilyenkor befekszem a kórházban, és 17én kezemben lesz Olivér bébi-babaKépKép
Már várom, nagyonKép

satuk
 
 


Sziasztok!

Satuk!
Épp délelőtt jutottál eszembe, hogy de jó Neked, egy hét múlva már babázhatsz!Kép

Pogi!
Én jövő szerdán megyek ugyanígy, utoljára a doki magánrendelőjébe, és utána már "csak" a kórházba NST-re, ja, meg majd szülni...Kép

Tandi!
Szerintem nem fog megfordulni, ilyenkor azért elég kevés helye van ám már!

Pilchard!
Nyugalom, ez most a legfontosabb!!! Mármint, hogy nyugodt légy. Meg hát tényleg, ha belegondolsz, épp hogy csak kibújt a drága, nem várható el, hogy azonnal órát lehessen igazítani hozzá. Az LLL-eseket akartam én is ajánlani, de látom, hogy már megtették.Kép

Kanyin!
Te szegény... Nem irigyellek a vírus miatt. Igyál sok-sok folyadékot, ha tudsz, és gyere, hogy mit mondott a doktor bácsi!

Szilvi!
Szép "kis" pocid van!!! Szerintem is Te jössz...Kép

Pannamari!
Szép méretek! A fájdalomcsillapításról annyit, hogy lehet, hogy az ember eldönti előre, hogy nem akar EDÁt, aztán 20 órás vajúdás után meggondolja magát... Egyelőre én is azt mondom, hogy nem, de ki tudja...

Ex!
Nagyon szép kerek a pocid, tényleg lányos!Kép

Adi!
Mi július 1-re vagyunk esküvőre hivatalosak, két verzió van: addigra kibújik Kende baba (ebben bízom), vagy túllépem a terminust. Aztán lehet, hogy semmiképp nem megyünk el. Majd meglátjuk.
Tényleg érezni fogod, mit bírtok el. Csandy toxémiás lett, és a 31. héten meg kellett császározni, de már jól vannak a legutóbbi hírek szerint.

Hello!
Éppen méretes Nálad is a kicsi!Kép

Lányok, lenne egy kérdésem: a has leszállásáról mit mondtok? Úgy vettem észre ugyanis, mintha lejjebb ment volna a Kende-lak, mintha azt olvastam volna valahol (lehet, hogy épp ittKép), hogy ha befér a tenyered a pocid és a melled közé, akkor leszállt a pocid, és hogy először szülőknél 4-5 héttel a szülés előtt szokott megtörténni. Nem korai ez még nekem??? Igaz, hogy csak akkor fér ám be, ha állok, de úgy emléxem, hogy a múlt héten ez még nem így volt... Szerintetek?
Ja, és még egy kérdés: szoktatok Ti is olyan érdekes szúrásokat érezni a hüvely tájékán? Remélem, nem nyílok ki idő előtt... Bár épp ma délután beszéltem Kende babával, hogy a júniust azért várjuk meg.Kép

Puszika mindenkinek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (33+5)

Kép
Kép
norwell
 
 


sziasztok.

irtam jó sokat,és kinyomtam megint.
na sebaj,ha tudok jönni kezdem újra.
lényeg:
ne nyomjatok fejbe,bár én sem tudom hogy kell.

decubitus párna-kör alakú,középen jukkal-2200 ft volt-csak ezen tudok ülni,ezen viszont szuperül!!!!!!Csak ajánlani tudom.gyógyászatiba vettem.

rgy hetesen vagyunk 3950 gr.ez jó?

azt teszem a mit a szivem diktál innentől,ha kér kap cicit,nem adhatom fel egy hét után.anyám,tesóm nem tudott szoptatni,lehet genetika,de mindent megpróbálok
majd meglátjuk egy hét múlva,mennyit gyarapszik

megoldódott az anyám-látogatás,23-án jönnek tesómékkal eggyütt,reggel jönnek,este mennek

anyósom főz,holnap palacsinta lesz,ma madártejet ettünk

sokat sirok,mert nem birom abbahagyni,tuti a hormonok,mert nincs semmi baj.jó a szopi kicsit idegesitett,de nem emiatt
és nagyon nagy a szeretetigényem hirtelen..

képzeljétek,megvan a tigrisem tajkártyája,még a kh nem inditotta el,igy nem volt száma aközpontban,igy megcsinálták itt vácon.

a lakcimest meg szikszór airták,mert még az az állandó cimem,a kutyát nem érdekelte hogy nem ott lakok 6 éve.
igy ha megvan alakhatásink.kb-két hét-átjelentkezem,és új kártyát kap megint a tigris.


szüljön vki.olyan izgi!!!!!várjuk az ujjab májusi babát.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


köszi-köszi-köszi

imádlak titeket!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


ezt nem ide szántam most,De perzse Titeket is imádlak.

a tavasziak tüneményesek,ha lesz majd kérdésetek nyugodtan forduljatok hozzájuk.

és szüljetek már lécci!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ezt kaptam az én kis hercegnőmtől első anyáknapjára.
Kép

gyűjtöm a facicákat.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Csajok!!
POGINAK MEGSZÜLETETT A KISBABÁJA!!!!!!!!!!
kisfiú,2570 gr,és 52cm!

császár volt,igazából nem tudok mást,Ákosnak le kellett tenni a telefont.
Ákos biztos ir ha hazamegy!!!

HURRÁ!!SOK TEJET A KIS GERGÕNEK!!!Gratulálok Pogi,Ákos!!!
Ákos:
Remélem irsz hamar hogy mi van Veletek!!

Visszaolvastam,gondolom hirtelen jöhetett,mert du.még irt.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Sokat irtatok, nem olvastam el mindent (kezdődik a vészhelyzet), igy inkább nem reagálok senkinek.
Ma a cx 222o volt. Kép Holnap áramlás, csütörtökön újabb ctg, de az a kórházban. Kivi vagyok, vahj mi lesz...
Kivéve Poginak: GRATULA, csak most néztem az utolsó Pilchard üzit. Kép Táblát, amint tudok, frissitek!!!
Lakás szépül...a férjem önkétesen a földre lett száműzve.
Mindenkinek szép estét.
Ha tudok, jövök holnap is...most laptopról van net, a férjem hazahozta a cégeset. Kép
Pusza.
Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Annamari!
Miért kell keményedned? Nem is gondoltam volna, hogy baj ha nem keményedik a hasam. Nekem egyáltalán nem szokott, pedig pont egyidős terhesek vagyunk.
Többiek! Mindenki keményedett rendszeresen a 28. héttől? Most akkor aggódjak?

Pilchard!
Az LLL-esek valóban sok jó tanácsot adhatnak, de egyre vigyázz ha hozzájuk fordulsz. Elég fanatikus szoptatáspártiak és hajlamosak lelkiismeretfurdalást okozni, ha mégsem sikerül, mert szerintük csak rajtad múlik. Hát szerintem meg nem. Napi 3 liter folyadék, laktoherb tea, nyugodt életmód, sok pihenéssel és fejés a tejtermelés miatt. Ha ezek megvannak és mégsem, akkor nyugodj bele, hogy Te mindent megtettél és nem rajtad múlt. A lényeg, hogy ne parázz és mindent úgy csinálj, ahogy neked jól esik. Ne erőltess semmit, mert ami neked nem jó, vagy rosszul esik, az a babának se jó. Õ egy nyugodt kiegyensúlyozott anyukát akar Kép

GRATULÁLOK Pogácsa! Ez gyors volt.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Ákos vagyok, Orsi férje, és örömmel jelentem, hogy megszületett Gergő császármetszéssel 2570 g-al és 52 cm-el. Képek itt: www.phy.bme.hu/~rapp/gergo.

Bár még csak a 34. hétben voltunk, és ezért elvitték a babát, de azt mondták, hogy ha nem lesz semmi probléma, akkor holnap reggel már megkapjuk. Nem a Szt Imrében szültünk, mint terveztük, hanem a Bálint Balázs orvosunk átirányított bennünket az I. sz szülészeti klinikára, mert ott jobban fel vannak szerelve koraszülöttek gyógyítására.

Orsi nagyon fáradt volt, mikor el kellet jönnöm, gondolom egyébként elsősorban az érzéstelenítő miatt.

Nem ígérem, hogy olyan gyakran írok ide a következő néhány napban, mint ő, de lényeges infókat igykszem elküldeni!

Ákos

pogacsa
 
 


Pogi! Ákos! Gergő! Sok sikert nektek! Juhhéééééé!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép

satuk
 
 


Sziasztok!!!

Reméljük Pogiék megkapják reggel Gergőt!!
Szerintem nem lesz semmi gond,a dokija azt mondta jövő héten már jöhet,gondolom ez a pár nap nem jelent sokat.Szurkolunk!!
Szegénykém hogy félt mindig hogy koraszülés lesz,erre tessék..na sebaj,minden rendben lesz.

Encus:köszi,megteszek mindent,de ha mégsem megy megpróbálom nem tragikusan felfogni.

Kérek ötleteket,hogy miért nem alszik a tigris a kiságyban,ellenben rájöttünk hogy a babakocsiban meg mint a bunda.
Félne az ágyában,hogy nagy tér,vagy ilyesmi?nem tudok másra gondolni.még arra gondoltam egy baldachin hátha segitene.

puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!
Szerintem is nagy lehet hirtelen a babónak az ágy.. Nincs véletlenül textil mózes.. asszem így hívják.. amit a babakocsiból ki lehet emelni.. Én most szeretnék majd csinálni egy hintaágyat, amit a kiságy hosszú oldalain fogok rögzíteni, de ezt csak felügyelet mellett ajánlom.. és még nem tom, hogy mit fog szólni Olivér hozzá. Még a tapasztalatimért várnod kell.. Kép
De tényleg valamivel szűkítsétek meg az ágyat.
A férjednek meg gratula.. akkor nagyon jó babakocsit vettKép
Ja, mégegy.. mindig arről beszélnek, hogy ha szarul alszunk, akkor rossz helyen van az ágyunk.. nem lehet, hogy csak át kéne tenni valahova a babaágyat? Mert érzékenyebbek nálunk. Talán megér egy próbát.. pl. ahol most volt a babakocsi, tegyétek oda.. Talán..
Puszi

satuk
 
 


Sziasztok Csajszik!

Pogi, Ákos: Nagyon nagy gratula a babához. Szép kisbaba így is, hogy egy picit korán érkezett.

Ma este mi is megyünk Ctg-re. Kiváncsi vagyok, hogy mit fog müvelni a fiatalember, mivel a múltkori reggeli Ctg-nél kicsit fel kellett élénkíteni. Az este jobb neki.

Puszika mindenkinek:
Annamari + Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!!!

POGI!GRATULÁLOK!KépGyönyörű Gergő!
Pogi papa:neked is gratula!
De jó!Kép

Az enyém még jól érzi magát,nem kívánkozik ki!

Pilchard!Szerintem a kistigris súlya tökéletes!Minden babó fogy a születendő súlyából!Kép
Nincs ötletem,miért nem akar alukálni a kiságyban!Kép
Szerintem a szívecskéd tudja,mit tegyél!Kép
Ha melletted érzi jól magát akkor hagyd melletted,kicsit később elkezdheted leszoktatni róla!
Átárzem a helyzeted én is tanácstalan lennék!

Puszi!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Pogi és kis családja!

Hatalmas nagy gratula! Ennek a legénynek mindene megvan, és a súlya sem nagyon kicsi. Gyors cseperedést, sok tejcsit, és nagyon sok boldogságot kívánok!
Kép

Plichard!

Nekünk bölcső lesz, mert pici lakásban indítunk. Bölcsős néni azt mondta, hogy az az egyik előnye, hogy kicsi a tere, tehát lehet ebben valami. Na meg az is igaz, hogy lehet, hogy rossz helyen van a kiságy, van pl. valami árny a falon, vagy beszűrődik a TV fénye. Éjjeli fényt próbáltatok? Bár ahhoz még igen pici. Az egyik boltban a baldachinnal győzködte a vevőt az egyik eladó, és azt mondta, hogy ha egy térben van baba meg szülők meg esetleg TV, akkor tehet jó szolgálatot. Ezen én röhögtem utána, de ezek szerint ebben is lehet valami, bár a felnőtt eszemmel én pont attól félnék, ha pöttöm lennék. Ja és a babakocsi ring is, nem lehet, hogy az hiányzik, hogy valami mozogjon? Na nem okoskodok többet.

Lányok!

Pár napja menzis fájdalmaim vannak. Érzem a derekam, hasam, csak nem görcsölök. Nem is keményedek. Ez jósló fájás???

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét itt vagyok, mindent nem tudtam elolvasni, de azért próbálok néhány dologra reagálni.

Pogi! Gratulálok, gyönyörű a kisfiad. Olyan hirtelen történt az egész, reggel olvastam el a tegnapi üzeneteket, ott még azt írtad, hogy talán 20-a körül megszületik a bébi, néhány üzenettel később pedig már arról olvastam, hogy világra jött. Olyan hihetetlen, de szuper, hogy sorban születnek a szebbnél-szebb kisbabákKép)Kép)Kép)

Nyanya67, Annamari: Én a 29. hétben vagyok eddig semmi jele nem volt a keményedésnek és remélem nem is lesz. Szerintem addig örüljünk, amíg nincsKép)

Encus: Te mindig olyan jókedvű voltál, várjuk a jelentkezésedet, ne szomorkodj, tudod a "vonuló felhők mögött mindig kék az ég!"Kép)

Néhány szó rólunk! Igaz, hogy májustól már nem dolgozom, de nem unatkozom. Tegnap voltam védőnőnél, utána még be kellett mennem a munkahelyemre elintézni vmit, aztán doki bácsi, könyvtár, majd du. UH. (A doktorbácsim nem ultrahangozik, úgyhogy máshova kell járnom).
Készült néhány kép Marciról, de nem igazán sikerültek, egyet felteszek, ahol a legjobban látszik a kis arcocskája.
Nagyon boldogok vagyunk a férjemmel, nincs szebb dolog a világon, mint babát várni!!! Ennél már csak lehet a jobb, amikor velünk vanKép)

Még semmit nem vettünk, de már mérjük fel a terepet, hogy mit-hol mennyiért lehet beszerezni és mi a kínálat.

Tegnap még levezetőnek elmentünk szülésre felkészítő tanfolyamra (2 órás), hát ezt szívem szerint már kihagytam volna, de már csak 1 lesz, úgyhogy úgy gondoltam, ezt már kibírom.

Röviden ennyi, akkor jöjjön a képecske:
Kép

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors válasz, majd még jövök:

Nyanya! Pont az a jó, ha nem keményedsz!!! Nehogy izgulj emiatt! Félreérthettél, sajna mostanában sokat keményedek, ami kinyithatja a méhszájat. Nekem már megrövídette a méhnyakat, ezért aggódom. Bár ilyen idősen napi néhány akár természetes is lehet, edz a méh.
Zsu! Te keményedtél egyébként?

Nagy gratula Pogiéknak!
Pilchard: egy védőnő ajánlotta a pólyát az első hetekben, mert jó kis fészek neki.

Annamari

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok Lányok!

Az őszi topicból kukkantottam be Hozzátok, segítsetek légyszi:

Praxisba vagy Kárpát utcába menjek a 28-30.héten? Melyiket javasoljátok?

Gratula a hatalmas pocakokhoz, minden jót kívánok Nektek!

Puszi,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok!

Pogiéknak minden jót és gratulálok!!!!!

Úgy látom most már zajlik az élet.
Ma voltam védőnőnél, minden rendben volt.

Tegnap este nagyon fájt a pocakom, már egy kicsit megijedtem, hogy valami gond van. De reggelre elmúlt. Nem tom miért volt, de azért nem volt valami kellemes.
Most pedig rettenetesen fáj a derekam, alig bírok ülni. Front jön???

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
jurem
 
 


Krisszi!!!

Úgy látom, hogy nagyon egyszerre küldtünk. Szerintem csak a Praxis. Győrfy Mátyás nagyon jó szakember, ráadásul egy kellemes, megnyerő modorú ember is. Én úgy láttam, hogy ráadásul rettentően alapos is. Mindenről meggyőződik.

Előtte legalább 2-3 héttel jelentkezz be: 06-30/4148886. Én most voltam pénteken (28+4 napos voltam), 10.000 forint, benne van a DVD, egy színes és 4 db fekete-fehér fénykép.

Kép

Kép
jurem
 
 


Sziasztok!

Gratula Pogiéknak! Ez aztán nagyon gyors lehetett. Többször elolvastam, mert annyira hihetetlen.
Ákos, szép kisfiad vanKépKépKép

Annamari: nekem két-három nap volt mikor nagyon keményedtem, de a magnézium segített és azóta nem volt.

zsu 28+5

Kép
zsu11
 
 


Sziasztok!

Pogácsa, Ákos!
Nagy-nagy gratula a kis Gergőhöz! Kép Megleptetek, ez igazán gyorsan ment!

Banya,
nálam is utolsó helyen van a gyógyszer. A csecsemő gondozásos előadásokkal kapcsolatban, mondtam a férjemnek, hogy jöjjön el az elsőre és majd meglátja, hogy érdekli e a továbbiakban. Akivel telefonon beszéltem azt mondta (mivel én is rákérdeztem Kép), hogy vegyes, van aki hozza a párját, van aki nem. A szülőszoba látogatásra sztm. jó, ha jön. Több szem többet lát, és neki sem lesz ismeretlen a terep.

Pilchard,
továbbra is kitartás! Valószínű tényleg nincs gond, csak a hormonok tréfálnak meg. Ezt a párna dolgot megjegyeztem, ill. felírtam.
Jucának, lehet hogy igaza van: lehet, hogy a ringatás hiányzik neki. Az unokatesóméknak is egy öreg babakocsi jött be, amelyiknek teljesen vízszintes alja volt és jó rugózása. A baba nagyon szerette. Kölcsön is kértük Kép.

Satuk,
köszi az infót! 1 hét? Az nem semmi! Majd szorítok!

Norwell,
köszi a segítséget és a Csandyról az infót!
Remélem Kende baba vette az adást Kép és hallgat rád a júniusi szülést illetően!

Marcy,
igazán aranyos a kép a kis Marciról! Kép

Képzeljétek, napközben nekem csak ritkán mozog a kis csaj, de ha befekszem a függőágyba, mint tegnap is néhány perc erejéig, akkor mindig megmozdul. Ott hánykolódik a magzatvízben Kép. Olyan mintha kapaszkodót keresne és nekem feszülne a hátával. Bár nem vagyok biztos benne, de olyan minha tök keresztbe lenne és az oldalaimon a két kidudorodás a feje és a feneke lenne.

Adi 25+4
adi77
 
 


Adi!
Majd akkor lesz igazán vicces ezzel az oldalsó fekvéssel, ha annyi idős leszel mint én, és még mindig ez a kedvenc helyzete... Olivér imádja, szerintem lükvercben fordulgatott, meg arra volt az apja is.. háááát, nem mondom, lehet érezni.. Most is mászik jobbra.. ilyenkor csak az oldalra fekvés és gravitáció segít.. meg ugye már biztosan 3 kg-ot túlléptük a 3 kg-ot Kép Nem kicsike..

satuk
 
 


Helló mindenkinek!

Pogi család!
GRATULÁLOK NEKTEK reméljük minden rendben lesz, bár a fényképek alapján teljesen érett kisbabának tűnik a kis Gergő.
Ahogy megnéztem a fényképeket nagyon sírtam és most is sírok olyan megható.

Pilchard!
Mennyit szopik a kistigris egy alkalommal? Le tudod mérni?

Megyek lefekszem nehogy én is úgy járjak mint Pogi akivel egyébként egyidős kismamik voltunk.

Kép

Kép
katus73
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?