Új privát üzeneted érkezett!

Kuha! Egy órás séta a boltig. :o

Ancsi! Szegény anyósod! :( Furcsa, hogy nem találtak semmit.

Apu jól van, már tud kommunkálni (tegnap még a torkán lenyomott cső miatt nem nagyon tudott beszélni).
Pont most nincs itt And, aki tudna válaszolni a kérdésemre! :( Benianyu, esetleg? Szóval az egyik ismerős doki azt mondta, hogy a belekben a legritkább esetben van jóindulatú daganat :cry: Anyu erre eléggé megijedt érthető módon. Ha kiderül, hogy rosszindulatú volt, jön a sugárkezelés. :cry:

Duda! 18 hós oltásnak van várható utóhatása?

Ma Megann féle öntött karfiolt csináltam. Saci imádta!!!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Huhhh lányok..

Kicsit szégyellem magam hogy alig tudok reagálni a ti dolgaitokra, de el vagyok havazva...

Ma férj parancsára :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ki kellett mosnom a függönyöket az emeleten meg a folyosón... :? :? , és még van a földszint is :? :? de azt már nem ma az tuti...

És ugyan tegnap már apasztottam a vasalnivalóból, de még kb a 80% a még mindig ott van, de hát Lénával is kell foglalkozni, nem jutok oda...
Majd megint éjszaka :? :? :?
Na megyünk dagonyázni mégegyet...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok.

Róki, azt akartam tőled kérdezni, hogy végül is nem lesz otthon szülés?


K.

KépKép
Kép
csikken
 
 

 
 

Hol van mindenki???????? :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

Én itt vagyok, csak mivel láttam, hogy nincs itt senki... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Na, ma asszem megnyerem a hülyeség-díjat.... Életében először elmentünk Zsuzsával a közértbe babakocsi nélkül, gyalog... csak a "sarki bolt" illetve a legközelebb eső, de azért most már meggondolnám egyedül is ekkora pocakkal, hogy el akarok-e kacsázni odáig. Nem tudom mi ütött belém, hogy úgy gondoltam, Zsuzsástól kell menni, ráadásul babakocsi nélkül, gyalog. Sütött a nap, és nem akartam egész nap bezárva lenni, úgyhogy nagy optimistán nekiindultunk. Végül is jól sikerült. :roll: :evil: A visszaút feléig Zsuzsa gyönyörűen jött a saját lábán, nem ütött el minket senki, és még a boltot se szedte szét így szabadlábra helyezve. Viszont felfedezte a pocsolyában tocsogás örömeit, tehát a gatyája és a cipője csuromsár lett, mert természetesen a lángész édesanyja arra nem gondolt, hogy csizmát vagy vízhatlan gatyát adjon rá. Félúton hazafelé felkéredzkedett, úgyhogy onnantól kezdve Zsuzsa+szatyorral totyogtam. Mikor megpróbáltam letenni, elvesztette az egyensúlyát és fenékre huppant, onnan meg a hátára - bele a sárba. :evil: Úgyhogy a sárban tocsogó gyereket újfent fel kellett venni és úgy hazavonszolni magunkat...

Szülésbeindításnak elvégre nem rossz módszer... :evil: a derekam majd leszakadt...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Halihó!

Csak bekukk, mert megyek vasalni, bár hulla vagyok..

Róki!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj, ne haragudj, de annyira elképzeltem, hogy hogy lehetett az egész....hihihihihihi jaj ne haragudj, de olyam muris lehetett ahogy Zsuzsa egyre és egyre sarasabb lett :lol: :lol: :lol:
Szegénykém......nézd a jó oldalát...legalább nem kell a babakocsit suvickolnod..mert ha betetted volna sarasan Zsuzsát... :roll: :roll:
Szegénykém...aztért biztos jobb lenne már neked ha Szilvike is kint lenne.... :roll: :roll:

Na most tényleg megyek vasalni....

Szerintem Lénának nő valamelyik foga...
Déltől nem eszik...és a fogkeféjével aludt el :shock: :shock: és egész délután a kezét rágta...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bodza!
A dr. nő szerint 2-3 napon belül lázas lehet. :?
Estére kicsit megduzzadt a szuri helye. :(
Viszont délután aludt 3,5 órát és miuátn felébredt nagyon jó kedve volt! :)
Ti maradtatok végül ennél a dr. néninél?

Roki!
Jaj, ez jó kis túra lehetett! :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ja, és Nati 11.2 kg, vagyis 3 hónap alatt 1kg-t hízott! :shock:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok! :)

Egy (relatív friss :oops: ) tábla Kuha kedvéért, meg persze mindenki kedvéért, hogy tudjuk ki mikor lesz másfél éves! :)

Kép

Aki rajta van az iwiw-en, annak meglestem a korát, de lehet, hogy így sem mindenki van kijavítva. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csillám Dávidja (hahó, Csillám, hol vagy :?: ) nem is lesz másfél éves, mert nincs februárban 29-e? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha,
Szerintem pocsolya!!! Sőt, egészen biztosan!
Remélem, az Ilferro ügyből nem lesz bajotok. Ahányszor meglátok egy „Pesti Estes” autót, mindig ti juttok az eszembe.
Ez a mai sétátok elég durvára sikerült. :(
Csináltál sütit? :wink:

Ancsi,
Sajnálom, hogy nem találták meg, hogy miért vérzik az anyósod! :( Ez borzalmas! :( Remélem, hamarosan kiderül!

Megann,
Azt hiszem én nem lettem volna oda annyira a helyi kajákért, mint ti. A kigyólevesről és pálinkáról már nem is beszélve!
Enyém férj is állandóan a függönyt mosatná és vasaltatná velem. :? Szerencsére a kicsi lakás kevés függönnyel jár. :wink:
Miért nem a takarítócsajjal csináltatod? :oops:

Rokica,
Jaj, nektek is de szörnyű délelőttötök volt! :(

Duda,
Nati nagyon ügyes volt az oltásnál! :) Drukk, hogy ne legyen láz holnap-holnaputánra!

Bodza,
Megkérdezem holnap az Aput, hátha tud valamit mondani. Remélem, nem kerül sor a sugárkezelésre Apukádnál. És mielőbbi gyógyulást neki :!:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsuzsa! :D

Bocs, hogy csak most válaszolok, igen, az úgy jó, hogy előbb a Smecta, majd pár óra múlva Normaflore. Remélem, jobban van Julcsi!

Ancsi! :D

Ez elég rosszul hangzik. Szegény anyós! Reméljük, hamar rájönnek, honnan jön a vér.

Bodza! :D

Apukádnak is szorítok. Remélem, mégsem rosszindulatú.
Mi reggeli, ebéd vacsi után mosunk fogat. Karácsonyra kaptunk elektromost, Gergő szeret azzal nagyon, Bubusnak is megmosom, de csak kb. fél percig, úgy sincs még annyi foga.

Megann! :D

Az én papám még vagy 20 éve hozott Dél-Koreából kígyópáleszt, tényleg elég furán nézett ki, de úgy emlékszem megitta. :D Egyszer meg Vietnámból hozott valami undorító ízű cukorkát, és volt egy osztálytársnőm, aki mindig pofátlanul lelejmolt kajaügyileg, bosszúból megkóstoltattam vele a cukorkát. :D

Jók lehettek ma a saras babák, mi még nem mertünk kimenni, de Bubusnak már alig volt takony az orrában.

Tudjátok mit ebédeltünk ma? Velőscsont levest, természetesen a velőt pirítóssal. Ezer éve nem csináltam. Nyamm! Eszembe jutott, ahogy a Szinbádban a Latinovits élvezettel eszi a velőt. Fini volt.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Felteszek egy pár mai képet!

Kép dagonyázás Ádival, a kis barátunkkal. ma vettem elő Daninak a gumicsizmát, 20-as méret. :wink:

Kép férfiak autóznak

Kép Megann, ezt neked ajánlom! :) Na, mit osztogat a néni, persze csíkosban! :)

Kép Kuha, ezt a sorozatot meg neked küldöm! :)

Kép

Kép persze van Daninak kitől tanulnia! :)

Kép ez egy új specialitás, kádból kimászási kisérlet

Kép mennyivel egyszerűbb ugyanez a mosdóba kapaszkodva :wink: (az ott az én kezem, ugrásra készen, nehogy kicsússzon ez a kis gobócDani)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Fúú, lehet hogy ez a délelőtti program megtette a magáét... elég brutál görcseim vannak, tök rendszertelenek, de annál fájdalmasabbak... Zsuzsával ennél kíméletesebben indult...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Indulunk a kórházba... kérem a drukkokat, hogy ne holnap du 5kor szülessen Szilvi baba!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,
DE IZGI!!! NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!! :) :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


RÓKIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!drukk,drukk!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jajjj, ráz a hideg!!!

Róóóóókkkki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megy a drukk ezerrrrrreeeeelllll!!!! Hajrá Szilvivi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ügyesek legyetek!!!!!

Kép
kuha
 
 


AZTAPASZTA CIPŐPASZTA...... :P :P :P
REMÉLEM HAMAROSAN MÁR KAP VALAMELYIKÜNK EGY SMS-T :P :P :P :P :P :P :P
Jujjjj de izgi...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


ÉN IS ÉN IS ÉN IS SZÜLNI AKAROK...
ARANYOS KIS NYEKERGŐ TEKERGŐ CSOMAGOCSKÁT AKAROK :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Róki, nagyon drukkolunk! És kívánok neked gyorsabb és könnyebb szülést mint az előző!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Benianyu...ezek a képek...megállt bennem az ütő...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Itt vagyok, most már bővebben!!

Csajok!
Engem valahogy bánt, hogy Totka csak így eltűnt. Tuti, hogy nem az internettel van probléma, és azért nem jelentkezik, mert megnéztem, ma már volt fent az iwiw-en!

Totka!

Mi a helyzet?? MIért nem jelentkezel??? Ugye nincs semmi baj???
Írj légyszí!!!! Akár priviben is!!!!


Duda!
Ne szomoríts el!! Ettől az oltástól is lázasak lehetnek?? Azt hittem, hogy az ismétlő oltástól már nem.... :roll: :roll: :roll:

Benianyu!
Köszönjük a táblit!
Hát, igencsak jól elfelejtettem, hogy ki mindenki van utánunk!! Például azt hittem, hogy Megannék is valahol közvetlen utánunk vannak...

Igen, csináltam sütit, az a neve, hogy keksz szalámi (háztartási kekszből). Hát,nem hinném hogy el fog fogyni, mert nagyon gej lett... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Te figyu, ez a Dani gyerek nagyon bátor. Vagy csak vakmerő???? Már nem is tudom.
Be is halnék rögtön, ha Gergő nekiállna kimászni az ágyból.
Dehát igazad van, úgy látom, bőven van kitől tanulnia.

Talis képek aranyosak, helyesek a fiúk együtt!!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Rókica!

Hajrá Szilvivi!!! Remélem már nagyban babázol, és minden rendben és gyorsan zajlott!!! :)

Benianyu!

Ezek a képek!!!!!!!! :shock: Nem semmi a két fiú!:)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

most kaptam Rókitól az sms-t, hogy reggel 6-kor megszületett Szilvi, 3800 g, 58 cm azaz jóval kisebb, mint Zsuzsa volt, talán ezért lett meg röpke 3 óra alat:).

Puszi mindenkinek:

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Na Dudukly megelőzött!
Gratulálunk Rokica!!!! :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Engem is megelőzött Dudukly! :)

Nagy nagy gratula Rokicának és Szilvibabának! :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ezt kaptam..

"Szilvia Vivien megszületett ma reggel 6 orakkor, minden beavatkozás nélkül, röpke 3 kórházban töltött óra után.
De lehet hogy még annyi se volt.3800 gramm, 58 cm, 36 fejkörfogatu.
Szopit még tanulni kell,de a szülöszobán gyakoroltunk egy pár orát.
Kicsi szakadás volt, férceltek.
Hurrá hogy tul vagyok rajta.
Csak David és a dula volt velem."



.

Kép

Kép
megann
 
 


Mind a ketten megelőztetek :D, lassú vagyok.

Gratulálunk Róki, nagyon ügyesek vagytok!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mind a négyen :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


HIhihihi, látom én sem voltam elég gyors :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
megann
 
 


Rókica!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!Nagyon ügyesek voltatok!!! :lol: :D :D Sok-sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

Mégis csak februári baba lett Szilvivi! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Róki biztosra ment, én is kaptam sms-t :D :D

ITT IS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK!!!!!!
Nagyon ügyes volt Szilivi, hogy ilyen gyorsan kibújt! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Roki!!!

Hatalmas gratlula Szilvi babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sok erőt és tejcsit és boldogságot!!!!! :D


Kuha!


Ok a jövő kedd 1/2 10 :wink:

Fotók nagyon jók minden gyerkőcről!

Mi jól vagyunk, de ez a randa időőőőőőőőő :(

Sikerült végre megvenni a két fürdőbe a csempéket, de még a konyhai előszoba hátravan, de azt már tudjuk milyen lesz.

Megjöttek ablakok, ajtók is, úgy hogy ha be lesznek állítva csinálok fotókat!

Mindenkinek szép napot!!!!

Mea
mea
 
 


Nagy-nagy gratula Rókinak és Szilvivinek!!! Nagyon ügyesek voltak, sok - sok tejcsit és jó egészséget kívánok nekik!!!!

Kép
kuha
 
 


Hihi, én is csak azért rohantam még reggeli előtt a géphez, hogy megnézzem, tudjátok-e. Rokica tényleg tutira ment :D

Mégegyszer szívből gratulálok, és a legjobbakat kívánom az egész családnak! Tényleg állati ügyesek voltatok!!!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Rokica!

Szívből gartulálok Nektek itt is! Végül is otthonszülés volt a kórházban! A lehető legjobb kombináció :D:D:D

Kép

ayse
 
 


Hurrrrráááááá!!! Isten hozta Szilvivit! (Szerintem Róki mindenkinek írt sms-t, akinek megvolt a telefonszáma :D )

Épp most válaszolt Róki, hogy ugyanabban az ágyban fekszik, ahol én feküdtem Kristóffal. :lol:

Minden jót nekik, és üdv a kétgyerekesek táborában!

Arra leszek kíváncsi, hogy ki lesz a következő pocakos, ill. versenyt kellene hirdetnünk az első háromgyerekes család címért! :lol: A díjat még nem találtam ki, ebben segítsetek.

Szép napot (bár ilyen tré időben nem tudom mit lehet csinálni)

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bár, most gondolkodtam, hogy a közelmúltban bejelentkezett Zsikemama már el is vitte ezt a pálmát. :D

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Ancsi!
Remélem úgy tűnik el ez a betegség anyósod szervezetéből, mint a vérzés forrása!

Bodza!
Szuper, hogy Apukád jobban van! :)

ayse
 
 


Rokica
Szívből gratulálok Szilvihez itt is, jó egészséget, sok boldogságot az egész családnak!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok.

RÓKI!

Gratula és sok tejcsit Szilvivinek!!!

Kép

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Egyébként nagyon jók a képek!
Édes Danigombika. Meg Beni is ahogy tornázza fel magát a szekrényem. :)
Rakhatod Benianyu az új táblát Róki tiszteletére :) :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szóval "aszongya hogy":
Azt hiszem hétvégén kicsit bekattantam :?
Kezdődött azzal, hogy az itt zajló vita rádöbbentett, hogy túlságosan belefolyt a babanet az életembe, és megijedtem, hogy ez nincs így jól.
De Ti vagytok az összekötő kapocs a nagyvárosi élet, és az én szerény falusi életem között.Annyi minden újat hallok Töletek, hogy el sem hiszitek.Úgyhogy megbeszéltem magammal, hogy ameddig lehetőségem lesz rá, addig itt leszek Veletek.
Utánna folytatódott a bekattanásom azzal, hogy férj igen csak veri a tamtamot az én fogyókúrám ügyében.Na ezen is kiakadtam(persze,jogos az Ő motiválása),hogy miért let ennyire fontos az én küllemem.És azt hiszitek, tudom tartani a diétát????Egy ..............-t!!! :cry:
Harmadrészt megint rájöttem, hogy egy szerencsétlen csóró vagyok.

Negyedrészt tegnap voltam szemésznél.Voltam már jan közepén, hogy dec.óta a jobb szemem lényegesen kisebb lett, mint a bal, erre kiröhögött, hogy ilyen ez már rég.....A lóf..t ilyen!!!!!!!!!!!!! :? :? Na, most elmentem egy másik, állítólag profi szemészhez:meg kell plasztikázni a szemhéjjam, mert eddig rejtélyes okból gőzük nincs, mi okozza a két szem közti látványos különbséget.Ja, keressük a kórházat, klinikát, orvost, ahol a tb finanszírozza a műtétet, mert momentán nincs 300e.ft-t unk.(Szeged klinika megcsinálná, ennyiért, akár a jövő héten), nemcsak a hiúság az ok, hanem rosszabbul is látok lényegesen ezzel a szememmel
Ötödrészt:
órára pontos menstruációm késik egy hete(a Cerazette-t abbahagyatták velem ősz óta), a fene majd megevett mivan, ha terhes vagyok-abortusz, megtartsuk, munkámmal mi lesz stb, stb, stb.Negatív lett a teszt, de menses sehol.eGY KŐ LEESETT.

Nem folytatom.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Gratulál a nyúl család is!!!!!!!!!!!
üdvözöljük az új topik tagot!!!!!!!!! :P

Totka!csak hogy előkerültél,el ne tünj megint! :twisted: mi van veled?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok,

Rókica, nagy-nagy Gratula Szilvibabához!!Sok tejcsit kívánok, de hiszem, hogy ezzel Neked nem lesz gondod.

Benianyu,

Bazsi, ugyanígy szeretne kimászni a kádból, ez a kor sajátossága:)

Nekem ma nagyon rossz a hangulatom, már sírtam is itt benn, pedig tudom, hogy nem szabadna, de nem bírom az igazságtalanságot.

Mindenkinek Jó Napot:

Kati
királykat
 
 


Kuha, Nyúlné
Nem tudom, ha személyesen is ismernélek Benneteket, fokozható e lenne részemről az a szeretet, amit irántatok érzek!!! :oops: :D
Megann
ájultam olvasgattam beszámolóidat Honkongról, ill.nézegettem a képeket.csodaszépek, csodajók, és nem is csodálom, hogy az összes húzottszemű odavolt Lénától, gyönyörű kiscsaj.

Úgy nagyjából képben vagyok:And kirándul osztrákiába, Ancsi, Bodza:gyerkőceitek nagyszüleinek jobbulást.
Barbi
nagyszerű NŐ, ember vagy, és jók a festegetős srácaid fotói!!
Benianyu
Kádból kimászó, akrobata Danigombi jófej, a nagy szemei meg csajszidöglesztőek.
Ayse
nagyon találékonyak vagytok az otthoni farsangi jelmezekkel, mindenki nagyon kreatív volt.

Na mentem, sütöm az afrikai harcsámat.
Jaj,Kuha!!!!:
tegnap megkreáltam a tejszínes-spenótos csibét, isteni finom lett!!!!!!Csaba is falta, pedig ő kimondottam útálja a spenótot!
jA, ÉS ÉGŐ, DE SOHA NEM LÁTTAM MÉG, NEM VETTEM, NEM HASZNÁLTAM SZERECSENDIÓT.íRT BELE A RECI, HÁT VETTEM, és belszerettünk.

Verem mint a gép a billentyűket, és most látom, a caps lock bekapcsolt..., na mindegy....

Pá-pá!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Na végre!!!!

Dehogy kattantál Te be!!! Csupán összesűrűsödtek a dolgok.

Ami a legjobban aggaszt, az a szemed!!! Nem teljesen értem, hogy hogy is van ez??? Láthatóan összeszűkűlt a szemed? A szemhéjad? Vagy???

Aztán: hétvégi vita miatt szerintem ne aggódj. Egyrészt, mert nem érdemes, másrészt, mert biztos vagyok benne, hogy máskor is lesznek kisebb-nagyobb zendülések. Mint ahogy korábban is voltak.
Ez valahol tényleg így van rendjén, hiszen ahol ennyi nő van... :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D

Na, szóval, fogyókúra: ne izgasd magad, bár tudom, hogy nagyon rossz, ha az ember párja még külön zaklatja is. Bár engem Robi nem macerál, ettől függetlenül mégis nagyon szarul érzem magam.
Én is teljesen el vagyok keseredve, és amit sikerült összevakarnom rá egy kis felesleges pénz, benevezek én is egy speckó dologra, amitől nagyon sokat várok. Remélem, hogy bírni fogom a dolgot, mert nem occssó mulatság.

És mégegy: bár erről már "beszéltünk", én is mindig szarul érzem magam attól, hogy nem engedhetek meg magamnak bármikor bármit, sőt, hónap végén (is, de akkor különösen) igencsak csórók vagyunk.
Ezért is aggaszt ez a fogyókúrás dolog, mert legszívesebben már most belevágnék, dehát nincs rá pénzem.

Azt meg remélem, hogy mihamarabb találtok valami megoldást arra, hogy megműttethesd a szemedet...

Kép
kuha
 
 


ja,most olvasom!hát akkor nem ez volt a legjobb hétvégéd!
nehéz megtalálni az egyensúlyt a babanetezéssel,nekem nem is sikerül mindig,nehéz csak egy kicsit benézni és nem itt ragadni,csak egy-két embernek reagálni,írni ,de a többinek akkor mért nem,de ezzel is rengeteg idő megy el,ami nekem kellemes,de a percek,órák ,napok csak telnek én meg még mindig csak itt ülök!párom meg csak a hátamat látja!szóval nehéz ügy,de mi lenne velem nélkületek azt nem tudom!
a fogyót nem értem!az a baja,hogy szeretnél jobban kinézni magadnak?vagy az a baja,hogy biztos valaki másnak akarsz tetszeni és féltékeny?vagy így nem esztek olyan jókat közösen?????? :roll:
szemed :? ,remélem megoldódik és találtok Tbés helyet!
olyan fura,mert nekem is szar a bal szemem,hunyorgok is vele,és azért sem tudtam rajzolással foglalkozni,mert annyira megerőltető volt,hogy egy idő után nem láttam vele rendesen és fél szemmel rajzoltam!rengeteg baleset volt csak a jobb szememmel,mázli,hogy még megvan és,hogy egyáltalán látok vele....de mindenesetre nem jól és érezhetően romlik,de már kétszer is azt mondták,hogy semmi baja,egyszer azért felírtak egy feles szemüveget,de a szeméyz is azt mondta,hogy igazából ugyanúgy látok vele!tény,hogy látott némi karcolást,de igazából semmi különöset nem észlelt!mondjuk ez is régen volt,lehet újra el kéne mennem,mert a legszembetűnőbb az éjszakai vezetésnél,mert nem ismerem fel a távoli fényeket,mert hogy a messzire látással vannak problémáim!azt hiszem!
és akkor most várjuk a másik követ?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?