Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak beköszönök, meg végigpörgettem a mai napot....

Hát mostmár nagyon kiváncsivá tettetek hogy mi van Annamamiéknál... :roll: :roll: :roll:
Remélem semmi dráma nincs.... :roll: :roll: :( :(

Ancsi!

Nektek külön szurkolok...


Na majd holnap bővebben irok, meg fotózok meg minden, de most muszáj mennem vasalni..
Próbáltam nem tudomást venni a vasalandó ruhák egyre növekedő kupacairól..de férj elájult amikor meglátta, úgyhogy muszáj apasztanom... :? :? :? :?

Barbi!

Azta mekkora lett Leoncsi :shock: :shock: :shock:

Róki!

Befészkelődött Szivibaba :P :lol: :lol: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ancsi
a balzsamos fésű nem hülyeség!vizezd be a haját,kenj rá sok-sok balzsamot és lassan kezd el a végétől bontogatni,ennél többet nem tehetsz!sajnos,ha ilyen gubancolós,vékonyka az első haj(gondolom még nem vágtad),akor az csinál ilyet piciknél!ráadásul sokat fetrengenek,így jobban kócolódik!marad az olló,ha fodrászkodtál már,akkor ügyesen megoldod! 8) ha fürtjei vannak,levághatod csak a gubancos fürtöt,nem lesz nagyon látványos a hiány,de ,ha a többi fürt is ilyen,akor egyszerűbb körbenyisszangatni a végeket!sajnos,amíg nem növi ki ezt a babahajat,addig lehet sokszor összegubancolódik!ez van! :roll:

na most mentem is vagy volt még valami???? :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok! :) :)

Én ma nagy ruhapakolásban voltam. Dani által kinőtt, Beni által kinőtt, de Daninak még belenőnivaló cuccait szortíroztam. Örömmel állapítottam meg, hogy sok szép tavaszi cucc van 80-as méretben is. Jó kis bodyk (csíkosak is :) ), kantáros farmerek, cipők is, stb.
Sokat feltettem a Vaterára is, amiket szerintem még simán el lehet adni, de a legszebbeket megtartom, hátha lesz baba a családban. Én kaptam volna ennyi gyönyörű ruhát, mikor Beni született. :wink:

Barbi,
Így szép az élet! :) :) :)

Bodza,
Én is drukkolok Apukádnak, hogy minden rendben legyen :!: :!: :!:
Apukámnak is volt hasonló műtéte, kb. 10 évvel ezelőtt és minden rendben van azóta is.

Ancsi,
Anyósodnak szintén! Hátha tényleg lesznek még csodák :!: :!: :!:

Megann,
Léna nagyon édes és szépséges a képeken! :) Jól mutat a kis feketehajú, húzottszemű gyerekek között a szőke bongyori hajával. :)
A mózeskosaras kép nagyon nyerő. Milyen hosszú volt, jól elfért benne, mert olyan picinek látszik.
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, új élményekkel gazdagodtatok. Én is szívesen olvasom a beszálmolókat! :) :)

Nyúlné,
Kisnyuszi nagyon ügyes a formabedobóval! :) Nálunk most a fa kirakó megy, főleg az autós. Új szavaink is vannak: autó, traktor (tatto), busz. Hát, nem férfiből van? :)
Benit meg úgy hívja, hogy Bebi. Olyan édes! :) A kölesgolyó meg gogó. Ez egy fontos szó! :)

Kuha,
Nem csoda, hogy ver a víz Gergő mutatványain. Nagyon átérzem, Dani is ilyen kis akrobata. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod a kibukásod miatt. Előfordul néha. :oops:

Zsuzsa,
Julcsinak további jobbulást. Remélhetőleg Anna nem kapta el :!: :!: :!:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Barbi,
De jó képek! :) Leon milyen nagy, pedig nem rég láttam, de mégis. :) Szépen rohan le a parkban a lejtőn. Az a kép különösen tetszik, mert én is ott rohangáltam kiskoromban. :)
Nagyon bátor vagy ezzel a festéssel, én nem merném a szobában megpróbálni. Volt már, hogy Dani is kapott egy ecsetet, de az etetőszékben ült, hogy ne tudjon elrohanni vele. Benivel mindig a konyhában festünk, ott lehet a legkisebb kárt csinálni, ha kiborul, stb.

Nyúlné, Ancsi,
Beninek is elkezdett rasztásodni az első haja, akkor 17 hónapos volt és gyönyörű bongyori fürtjei voltak. Sajnos le kellett vágni neki, nem maradhatott hippigyerek. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Örülök, hogy úgy döntöttél, hogy maradsz. :)
Nagyon szép képeket tettél fel. Lili gyönyörű a rózsákkal, Andris meg édes kiscica. :)
Szép dolog, hogy családilag farsangoltok. :)

Barbi,
Nagyon szép dolog volt Tőled, hogy felhívtad Aysét. Nagyon felnézek rád :!: :!:

Megann,
Megnéztem még egyszer a képeket. :) Tetszenek! :) Egy csomó kérdés eszembe jutott, pl. érdekelne, hogy Léna miket evett? Mindig volt olyan, ami neki is ízlett és bátran adtad is neki?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ha nem jön senki, meglátjátok teleírom ezt az oldalt. És akkor nem 976. oldalnak fogják hívni, hanem Benianyu oldalnak. :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a kis lisztes kukta nevében is a dícséreteket :D , feltakarítani könnyű volt, csak a teljeskiőrlésű biolisztet sajnáltam, persze, ha belegondolok, aranyos képekkel gyarapodott a fotóalbumunk, az meg többet ér, mint a liszt :) .

Barbi, de jók a képek, Jacknek is van majmos Next felsője, csak barna, és az ujja csíkos, de a majom rajta ugyanolyan, gondolom egy kollekcióból valóak.

Ancsi, nagyon szorítok Nektek, hogy mostantól már csak jó dolgok történjenek!

Róki, csak most vettem észre Szilvivi képét, nagyon szép, én még nem is láttam ilyen jólsikerült ultrahangképet. Mindig elfelejtem Neked újságolni, hogy Pusu január eleje óta kint van Londonban, au-pair egy 4 gyerekes családnál.

Benianyu, én is pont ma pakolásztam a ruhákat :D, sajnos ebben a ronda időben nem nagyon lehetett kinti programokat csinálni :evil: .

Megann, nem csodálom, hogy úgy odavoltak Lénától, tényleg elbűvölő csajszi, és a haja :shock:!!!!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hú Benianyu, bocs, hogy elrontottam az oldaladat :lol: !

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Rokica,
Szép hónap a március. :) (Én is márciusi vagyok, kicsit hazabeszélek). Ha Szilvivi így folytatja, akkor meg is lesz. Már csak 2 napot kell a finom melegben szundizva várnia. :wink:

Épp ezügyben volt Benivel egy beszélgetésünk. Ő szűz jegyű, egy nappal késte le az oroszlán jegyet, ami nagyon tetszik neki. Ma mondta, hogy ő mégis oroszlán akar lenni (különben is milyen állat a szűz? :) ) és nem érti, hogy hogyan késhette le.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha, sajnos nálunk is megy az ablakpárkányakrobatika, Jack odatolja a széket, azon felmászik, és táncol a széles ablakpárkányon :evil: . Szerencsére ezt csak a mi hálószobánkban tudja kivitelezni, úgyhogy mindig bezárjuk az ajtót, hogy nehogy bemenjen, ha nem figyelünk oda.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
Nem baj! :) :) :)
Jól emlékszem, hogy Jacknek nagyobb ikerunokatesói vannak Írországban? Fiúk? :wink: Kaptok tőlük olyan ruhákat, amibe bele kell még nőni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, jól emlékszel, 7 hónappal idősebbek, csak időközben Jack utólérte a kisebbiket növésben, úgyhogy sajnos tőlük már nem kapunk több ruhát. Viszont a nagy ír rokonságtól (a John anyukájáék 14-en vannak testvérek) továbbra is sok szép holmit kapunk :D .

Remélem holnap jobb idő lesz!

Jó Éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
14-en testvérek! Az igen! :wink: Akkor szép nagy a család! :) :) John-nak vannak unokatesói bizonyára szép számmal. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, tényleg, milyen állat a szűz? :lol: Meg tudtad válaszolni?

Ancsi, drukkolok a műtét miatt!

Julcsi iszik sokat (most épp óránként kel fel teát kérni :shock: ), meg eszik is valamennyit, bár ma nem evett túl sokat (egy jó nagy krumpli, két alma reszelve, fél szelet piritós).
Szőlőcukros vizet kap kuha tanácsára, remélem, nem fog hozzászokni, mert ő sosem kapott édes italt.
Most már kap Smectát és Normaflort is, de jó sokat fosikált szegénykém, több garnitúra rucit ki kellett mosnom.
Zsóf, ha olvasod, mi a sorrend a két szernél?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa,
Nem tudtam megválaszolni. :oops: Szerencsémre éppen beértünk a Sparba, így hanyagolta a témát. :)
Szerintem, de jó lenne, ha Zsóf megerősítene, először a Smectát és 3-4 órával később a Normaflore-t. Jobbulást még egyszer!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


azt még elfelejtettem,hogy nagyon jók a képek Barbi!!!!!!!
én is készülök egy hatalamas vásznat kiteríteni nyuszi alatt és akkor alkothat kedvére! :twisted:
gondolkodtam,hogy veszek egy sima fehér ágyneműt és arra festhetne valamit és azt adom ajándékba,de lehet azért ezzel még várok egy-két évet! :lol: mindenesetre ötletnek szupi! :wink:

képzeljétek,nyuszi nagyon rákapott a tejre!most már nem csak rudiért,hanem tejért is toporzékol a hűtő elött! :shock: ,sőt,a minap már nagyon toporzékolt és azt hittem,hogy rudit akar,gondoltam ebben a vacak időben leglább egy kis boldogsághormonhoz had jusson,de mutogatott,hogy kell a francnak és neki tej kell,ami nem volt! :shock: így beérte a rudival! :twisted: :lol: :lol: :lol:
ilyen kis Ikeás snapszos pohárkában kapja az itókáit,mert pont kézre áll neki és kifelé szélesedik,könnyen hörpint belőle,na ezt töltögetem neki egész nap újra és újra hol vízzel,hol tejjel!reggelinél beleszór egy kis mazsolát is,így készül a bébi mazsola bor! :roll:

na mára tényleg ennyi,megyek aludni,holnap reggel 7kor tornázni megyek!ma este is voltam,kicsit rövidet váltok,de ez van!most kezdem érezni,hogy mintha kezdene látszani is a sok ugribugri.....kezd! :? :lol:

ja és végre valahára eljutottam egy fodrászhoz ,aki ráért pont akkor villámgyorsan befesteni a hajam,amikor nekem is megfelelt és még nyuszi is ott lehetett!
:wink: ,a szárítást kicsit elkapkodta és lakkot,hajfényt sem kaptam,de ne legyünk telhetetlenek,legalább ingyen volt! :lol:

jó éjt mindenkinek és gyógyuljanak meg hamar a betegek!!!!!!
MONDOM HAMAR!!!!! :twisted: :P :P :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Benianyu! :lol: :lol: :lol:
Bebi és gogó! :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Barbi:

Nagyon jók a képek! Bevállalós vagy ezzel a festéssel! Én még filctollat se mertem Zsuzsa kezébe adni. Nem tesznek tönkre semmit?

Nálatok minden étkezés után fogmosás van?

Be kéne szereznem olyan fellépőt a mosdóhoz, mert már nem nagyon bírom Zsuzsát emelgetni, illetve neki se kényelmes hogy én tartom míg kezet mosunk. Fogmosás nálunk egyelőre csak a kádban van.


Manka!

Tök jó! Ha beszélsz vele, üdvözlöm! És jól érzi magát? Meddig akar ottmaradni?


Benianyu:

Én is márciusra gyúrok. :) Bár most már mindenki leadta a rendelést, hogy mikor (ne) szülessen Szilvi. Ami mondjuk a legtöbbet nyom a latban, hogy David csütörtökönként nem nagyon tud szabadulni... :?

Még az is lehet hogy 7.-ig kihúzzuk és akkor pont 18 hónap lenne a két lány között! :D

Milyen állat a szűz. :lol:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,
Szerinted esélyes, hogy 7-ig is kihúzzátok? Az még bő egy hét! De hajrá! :)
Az Ikeában kapsz ilyen fellépőt. :) Nekünk is van, még Benitől, Dani imádja. Egy perc alatt ráérzett, hogy mennyivel könnyebben elér mindent a fürdőszobában, még azt is, amit nem kéne. Sőt ki is hozza magával a fürdőből, hogy a lakás többi pontján is huligánkodjon a "magasban". :)

Nyúlné,
Te aztán nagyon szorgalmas tornász vagy! :)
Biztos tejet kap Kisnyuszi a snapszos pohárban? :wink: :wink: Milyen tejet adsz neki?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó reggelt!

Kaja..................(Benianyu!)

Nos az ugy volt, hogy képzeljétek, most gyengébb idegzetűek ne olvassák...
Nos hát a hongkongi éttermek egyhén szólva is olyan távol állnak a HACCP től, mint ide a hold... :x :x :x
Koszosak, dzsuvásak, redvásak, és minden amit el tudtok képzelni :shock: :shock: :shock:
Én egyszer próbáltam meg mindösszesen elmenni klotyóra...és hát a nyitott konyha mellett mentem el...és bocsi de komolyan felfordult a gyomrom attól amit láttam... :shock: :shock: :shock:
Ugyhogy megfogadtam akkor hogy nem megyek el az asztaltól... :lol:
Ennek ellenére a kaja kifogástalan volt :shock: , komolyan mondom hogy egyszer sem volt semmi gyomorbántalmunk, vagy egyéb...
És ami még csodálatra méltóbb hogy Lénának sem :shock: :shock:

Léna általában a Starbuks caffeben reggelizett....miután a szállodában megitta a tápiját..
Itt általában kapott még joghurtot, vagy spenótos-sajtos pitét, vagy szendvicset...
Aztán délelőtt ropihegyek :? a szokásos csipkebogyóteájával öblitve..
Aztán ebédre üveges bébiétel, amit itthonról hoztam, meg még ha kért akkor a mi ebédünkből is kapott...
Aztán kakaó, gyümölcs és a vacsorát azt mindig az étteremből ette helyi speckókat..
Ott is vannak levesek, igaz nem olyanok mint itthon, meg mindig van rizs, ezért a kaja alapja már adott volt..
Ebbe mindig apritottam neki valamiféle husit(kacsa pl mindig volt az asztalon), vagy halat, és mindig volt zöldség is...igy azt is apritottam bele igy neki ez volta menü...
Természetesen kigyólevest nem adtam neki :lol: :lol: :lol:
De én ettem...és mondhatom hogy nagyon fincsi..olyan mint a csirkehús..
Kinai öregek hideg téli napokon(ez nálunk a +7 fokot jelenti :lol: ), mennek kigyolevest enni, mert utána nem fáznak és nagyon jó a bőrnek....
Volt még ott valami zsigerszerve is a kigyónak, szintén nagyon egészséges...
És van kigyópálinka.... :shock: :shock: :shock:
Vigyzázat nagyon gusztustalan: a kigyókat egy az egyben beáztatják valami féle lötyiben(gondolom valami alkoholtartalmú dolog), ott áznak nemtudom mennyit..elszinezik a lötyit olyan barnásra..és ez a kigyópálesz amit szintén isznak főleg az öregek, mert ez a hosszú élet titka...
Kinai srác anyja is issza :shock: :shock: :shock:
Na azért ez már igazán fúú úúúúúúúúúúúúúúj, még a látvány is...
Majd rakok föl képet.....

Nos ezen kivül uton utfélen lehet venni különböző sütikéket, édességeket mindenféle élelmiszerekből legyártva, azokat is megkostolgattuk..

A kedvenc italunk:
kávé+tea egyben...hoztunk is haza néhány dobozzal :lol: :lol:
Olyan tejeskávé szerű lesz belőle, de nagyon fincsi...
Természetesen ott a 15 fokra lelégkondizott éttermeikben kb fél kiló jéggel isszák ezt az emberek...de lehet kérni forrón is..
De nem jellemző..

Ami nagy döbbenet volt: HOGY NINCS ÉS NEM IS LEHET KAPNI SAJTOT.... :shock: :shock: :shock:

Az olyan helyken mint a starbuks caffe, lehetett kapni sajtos szendvicset, hogy honnan szedték hozzá a sajtot, nem tudom...én sehol nem találtam és kinai srác mondta ne is keressem mert itt nem esznek sajtot az emberek, nincs..
Hát jó....pedig Lénának akartam venni :? :? :?

Na most uzsgyi leszedek egy adag függönyt, aztán még majd jövök....

M.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Nincs sajt? Ez Zsuzsának való hely! Más tejtermék?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rókica!

:lol: :lol:

Van joghurt, de nem túl nagy választékban leginkább ivójoghurt formájában, tej, vaj, túró már nincs, de ez nem meglepő, az még Európában sem honos minden országban...
És a tej közül is mondjuk inkább 50%ban szójatej a menő...
Rengeteg kisgyerket láttam az utcán, szivószállal szójatejet szürcsölve..
Ez van izesitve is...férj imádja...a banános nekem is bejött :D :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Rókica!

Egyébként nagyon örülök, látom Zsuzsa összekapta magát és nagyon jól néz ki :)

Na csajok...
Nem birok Lénával...itt nyüszit kabátban :? :? :evil:
Kimegyünk a kertbe.. :? :? :? :? van még egy kevés hó :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, apu a körülményekhez képest jól van, bár folyamatosan benn van neki az EDA, mert egyébként iszonyú fájdalmai lennének. Legalább egy hétig még benn kell feküdnie.

Megann! Hát, nem mondom, hogy meghoztad az étvágyam a kígyólevessel és a kígyópálinkával. :D

Barbi! Nagyon jók a képek, Leon tényleg hatalmas! Egyébként egyelőre Saci is csak este mos fogat a kádban, és sokszor ott is csak játszik vele. :oops: Mikorra kell megtanulniuk rendesen fogat mosni?

Nyúlné! De jó, hogy tornázol! Nekem is mozgáshiányom van, pedig a két lurkó rendesen lefáraszt a nap végére. Már gondolkodtam valami dvd-s tornán, majd utánézek.

Jucc! Nem felejtettem el válaszolni, csak még bizonytalan 1-2 dolog, de még ma írok!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Ja, és mint látjátok, Kristóf ma 3 hónapos. Úúúúúgy szalad az idő!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


ma viszont gyönyörűséges idő van,sétáltunk is egy hatlamasat!Kisnyuszi elől elmenekült minden gyerek,annyit rikoltozott,majd a mamikat is kikészítette,mert nekifutásos hasalósdit játszott egy dombocskán :oops: ,jó móka volt szerintem is! :roll: :lol: ,aztán felháborodva hadonászott,mert tényleg mindenki hazamant ebédelni és aludni így kénytelen volt belátni,hogy neki is ideje lesz visszavonulót fújni!nem is tiltakozott az ágybadugás ellen!! :lol: :lol: :lol: én meg szellőztetek,feltőltődve a finom napocskával,levegővel és iszom a fini megérdemelt kávémat! 8)
Bodza
jó is nagyon,azóta sokkal jobban érzem magam,ajánlom mindenkinek! :wink:
BOLDOG HÓFORDULÓT KRISTÓFNAK!!!!!!!!! :P :P :P tényleg rohan az idő :shock: !
én is jobbulást kívánok apukádnak!

Megann!
a kevés hó is hó!már csak azért mondom,mert Kisnyuszi nagyon megörült egy kevéske adagnak eyg kocsi rendszámtábláján és elkezdett vele játszani,majd vadul ismételgette,hogy HóHóHóóóóó!hiába mennek nekünk ezek az ó betűs szavak! :lol:

Benianyu
:lol: ,biztos!
amúgy általában Bio tehéntejet veszünk,de van,hogy Milliset vagy ami éppen van,de a Bio a leggyakoribb!most alvás elött is bevágott 4kupicával! :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


TOTKAAAAA!hol vagy már??????

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Bodza!
én is próbáltam otthon ,de nekem hajcsárokra van szükségem,így is tudják,hogy figyelni kell engem,mert hajlamos vagyok ellébecolni a nagyon fárasztó vagy idióta gyakorlatokat! :twisted: sajnos elég hamar lebuktattam magam és ezerrel figyelnek! :twisted: :twisted: :twisted:
ráadásul megpróbáltam nyuszi mellett gyakorlatokat végezni,de képtelenség,mert azt hiszi játék és elkezd megmászni vagy ugrálni rajtam,ilyenek,én meg bepisilek a röhögéstől!amíg alszik,addig meg inkább itt ülök! :lol:
jaj,de jó kedvem lett ettől az időtől! :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


nyuszi meg holnap lesz 17hónapos!lemaradtunk ebben a hónapban a bárányhimlő elleni oltásról,mert após azt mondta,most már mindjárt jön a 18(?)havi oltás és akkor már inkább utánna!

hol vagytok???elég már a sétából,ideje aludniuk azoknak a gyerekeknek!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


na akkor gyúrunk egy kis sormintára!
a legszemetebb viszont,hogy azóta se tudtuk felköszönteni Fannit az első szülinapja alkalmából,mert bár mára úgy volt,hogy összehozzuk,erre úgy néz ki ,hogy Fanni lesz újra beteg! :( még nincs nagy baj,lehet csak fog,de köhincsélt az éjjel már és ugye após meg azt mondta most kell figyelnünk a felülfertőzés miatt!így most se jön össze!szemétség!már nagyon rég láttuk Fannit,pedig már rengeteget változott ő is és nyuszi is!
még szerencse,hogy legalább a két maminak sikerül néha összefutnia egy kis itókázásra! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


látom ez ma menni is fog nekem! :?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Én is itt vagyok!

Először is: nekem is feltűnt, hogy Totka kb. két napja, de legalábbis minitalis történet óta eltűnt. Ugyan egyet még hozzászólt, de utána... :roll: :roll: :roll: :roll:

Totka!
Ugye minden rendben van???? És ugye nem emiatt nem jössssz????
És ugye megint jössz nemsokára?????


Nyúlné!

Mi is levegőztünk egy hatalmasat, bár Gergő inkább babakocsiban nyomta.
Elmentünk a boltba, ami a falu elején van, gyalog, babakocsi tologatós tempóban kb. fél óra oda. A másik meg vissza.
Ezt azért nem merem bevállalni babakocsi nélkül.

Na szóval, jó nagy hiszti lett a vége, mert hazafelé Gergő a saját lábán jött, egy darabig még a kezemet is markolászta.
Aztán előjött a saját akarata, és ment (volna) amerre látott.

Az hozzá tartozik, hogy a járda közvetlen az úttest mellett van, és amúgy is elég szűk, olyan "egysávos".
Természetesen az autósok szarnak rá, hogy ott mész gyerekkel, a legnagyobb pocsojába is belemennek, félre nem húznák azt a rohadt kormányt, kb. egy fél méterrel.
Úgyhogy tiszta szar, dzsúva lett mindenünk (bocs, de ki vagyok akadva emiatt).
Arról nem is beszélve, hogy ezen a rohadt kesekeny járdán is autók parkolnak, még véletlneül sem férek el a babakocsival, természetsen le kell menni az úttestre.
Na, de itt jön a bökkenő, ugyanis az úttest szélén, hatalmas pocsolyák vannak.
Na, itt elkapott a harctéri ideg, beraktam Gergőt a kocsiba, mert vele ezt nem lehet kivitelezni.
Na, itt kezdődött a hiszti, dobálta magát a kocsiban, de úgy, hogy csak na. Csak úgy feszítette magát, még bekötni sem tudtam.
Ordított hazáig.
Jó volt... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ja, és az utcánk kellős közepén, kb. három és fél háznyira a mi házunktól aludt el.
Na, ezt már nem hagyhattam, gonosz voltam, és megcsikiztem a nóziját...

(Bár, lehet, hogy hagynom kellett volna, akkor aludt volna egy jót a levegőn. Na mindegy mostmár )

Azóta bevágott egy hatalmas tányér zöldbab főzeléket, és mivel mostanában annyi húsit evett, csináltam neki feltétnek főtt tojást.
Imádta!!!!!

Most elég elégedett, pláne, hogy a Minimaxot nézheti. Rólam még most is szakad a víz, kifáradtam rendesen. Mert természetesen bundás nagykabátban mentem.
Viszont ásítozik rendesen, szerintem hatalmasat fog aludni.
De én is, az biztos...

Kép
kuha
 
 


Ja, egyébként úgy volt, hogy jönnek ma Meáék, de mégsem, mert ma mentek csempét venni. :cry: :cry:

Barbi!

Köszi a Gergős képet, nagyon jól sikerült szerintem. Nem hiába, látszik, hogy profi géped van. :shock: :shock: :shock: :shock: így lestem, mikor olvasom, hogy 7.1 megapixel.
Az enyém csak 4-es, nem csodálom, hogy szar képeket csinál.


Ja, a másik: gondolom, hallottátok már, hogy "hírek" vannak az ilferro körül. :twisted: :twisted: :twisted:
Bár a fele nem igaz, de azért reménykedem, hogy nem csődöl be még egyhamar.
Ha most csődöl be, akkor buktunk rajta 30 ezer forintot, ha bírja még egy hónapig, akkor már 20 ezerrel nyereségesek vagyunk...
Bár, nekünk pénteken utalt, és ma is kaptunk tőlük levelet.
Remélem, semmi gáz nem lesz.
Mert akkor lőttek a mihamarabbi költözésünknek. Mert hogy havi szinten ennyi pénzt nem tudunk félretenni, az tutkó!

Kép
kuha
 
 


Most nézem, hogy egyszer pocsoja, egyszer meg pocsolya.
Elég határozott vagyok, nem???
De akkor most melyik is???

Kép
kuha
 
 


Sziasztok,

Megann,

örülök, hogy hazaértetek, a képek csodásak, várom a többi élmény beszámolót.

Rókica,

Kíváncsi vagyok, hogy mikor érkezik Szilvi baba.Drukk, hogy március legyen.Zuzsa pedig kész kishölgy:)

Velünk minden rendben végre.Bazsi bölcsibe, Bence oviba.Minden megy a megszokott kerékvágásban.

Ha nem gond teszek fel egy pár képet, ha sikerül:)

Nem engedi feltölteni, kicsinyíteni kellenne, de nem tudom, hogy kel, sajna.

Sziasztok:

Kati
királykat
 
 


kel=kell

Kuha,

Ilferro, sajna nekünk még csak most utalták az első részletet, így, ha vége nagyot bukunk, de ez a mi hibánk, hogy hittünk:(

Bocs az Off témáért.

Kati
királykat
 
 


Kuha!

Hihihihihihi...
Na én ma igy jártam Lénával..
Megnéztük közelebbről a pocsolyákat az utcában :shock: :lol: :lol:
De én okos voltam, és játszórucit adtam rá, vizhatlan gatyesz és hócsizmi :lol: :lol:
Kedvére topoghatott a vizben :lol: :P :P , nagyon tetszett neki :P :P
Fel is vettem az uj videokamerával...
Persze előtte még a kertben is elesett néhányszor, ugyhogy nyakig sárosan jöttünk be :lol: :lol:
És amikor ement egy repülőgép akkor felnézett, mutogatott és mondtha hogy HUSS HUSS....(igy megy nálunk a repülőgép :oops: )..

Lányok!

Kicsit foglalkoztat a dolog hogy Léna még mindig nem nagyon akar beszélgetni...új szavakat tanulni...
Pedig annyit kérlelem, meg beszélek neki....
Várjak türelemmel és egyszercsak majd mondja magától????

Máskülönben képzeljétek, hogy Léna Hongkongban már 1-2 mondatot megértett angolul(persze apja karattyol neki folyton angolul)..
Pl hogy: Say Goodbye...Open the door, Give me the shoes...
Igy néztem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Olyan tanácstalan vagyok...hogy most mi is lenne jó Lénának..
A szállodánkban képzeljétek működött egy International Kindergarden....és "véleltlenül" betévedtünk...hát látom hogy a kis 4-5 éves húzottszeműek milyen tökéletes angolsággal dumcsiztak :shock: :shock: , bavallom kicsit irigy lettem...
Úgy szeretném ha Léna is a mesekönyvekkel szivná magába az angolt, hogy ne legyen neki ebből később hátránya.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hahó!!!

Megműtötték anyósomat és képzeljétek nem találták,hogy miért vérzik!!! :shock: :shock: :evil:
Azt mondta a doki,hogy most elállt,de ha újra kezdi akkor megint műtét!! :(
Hát ez marha jó,hogy nem jutunk egyről a kettőre!! :evil:

Megann.
Hűűű,ezek a kigyós dolgok....háááát....izé.... :shock: :roll: :lol:
Engem is izgat ez az Annamamis ügy,de nem tudok semmi konkrétumot!!Gondolom páran itt tudják,hogy mi a helyzet,csak hát ők nem beszélhetnek Annamami helyett!!
Szóval Annamami!!!!Várunk!!! :) :wink:

Barbi.
Képek nagyon jók!!
Ez a Leon fiú tényleg nagyot nőtt!!Olyan igazi fiús már!! :D
És képzeld én még most figyeltem fel valamire :oops: :oops: ....,hogy a Leon a Noel forditottja!!! :shock: 8) :oops:
Ez véletlen vagy direkt???

Kuha.
Én is reggel hallottam az ilferros dolgot és rögtön ti jutottatok az eszembe!!Remélem még megkapjátok a következőt és akkor már nincs veszteség!! :)

Kati.
Húúú,nektek is megy a drukk,hogy ne menjen a cég csődbe!!!!

Ez a Totka csaj tényleg eltünt!!!!! :shock:
Hahóóóóó!!Tessék jelentkezni!! :D

ancsi26
 
 


Megann!

Küldtem egy e-mailt!


Léna::

Hát igen, ezt élvezik, meg később még jobban fogják élvezni, csakhát azért az utcára , a faluba csaknem indulok el vele játszós ruhában.
De végülis tök mindegy, akár engedhettem is volna neki, hogy trappoljon, amerre akar, mert mondom, úgy néztünk ki, mire hazaértünk, mint a disznók...

Kép
kuha
 
 


Kati!

Jézésom , akkor nektek sem ez az év boltja!! Ti új autót vettetek, vagy már a sajátot vittétek be???
Nekünk annyi szerencsénk van még, hogy nem új autót vettünk , és ebből finanszírozzuk , hanem a sajátunkat vittük bele.
Egyébként igen nagy szarban lennék!!

Ancsi!

Hát, nem semmi ami anyósoddal történik!! Ne ne hagyjátok annyiban, járjatok a dokik nyakára. Azért olyan nincs, hogy egyáltalán nem tudják, hogy mi lehetett a vérzés oka!!!

Kép
kuha
 
 


Megann!!

Meli se akar beszélni!!! :twisted:
Leragadt az anya,apa,hinta,baba,hamm,hoppá szóknál!!
És az istennek se akar mást mondani!!!
Sőt inkább zárt szájjal akarja tudomásunkra adni,hogy mit is akar!! :twisted: :roll: De ez nagyon jól megy neki......csak hmmmmm-ög!!! :lol: :lol:
Reménykedem,hogy egyszercsak beindul majd a beszélőkéje!! :lol:


Ma voltam védőnőnél!!
A vérképem tökéletes,a vizeletemben van-volt egy kis baci.
Most megint kellett leadni és majd meglátjuk!!
ÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSS még egy dekát se hiztam!!!!Ugyan annyi vagyok mint 4 hete!!!! :D :D
Mondjuk ebben közrejátszott a sok idegeskedés is!! :( :(
Viszont pár napja állandóan csoki ehetnékem van!!!! :? :?

ancsi26
 
 


Ancsi, Megann!

Nyugi, Gergő sem beszél még!!! Ő is leragadt, néhány szónál: apa (ezt mondogatja egész nap), mama, papa, hamma, baba.
Kb. ennyi.
Helyette tökélyre fejlesztette az anyját idegileg kikészítő tudományát... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Ancsi!

Örülök, hogy Te jól vagy :)
Tessék adni annak a babócának csokikát :wink: , mondjuk reggelire csokitortát :lol: :lol: de aztán utána no nasi :lol: :lol:

Beszéd:
Hmmmm Léna még hümmögni sem hümmög... :roll: :roll: csak néz és mosolyog....Meg ugye hablatyol össze vissza, tátutátutátu..meg páttypáttypátty....ezek a kedvencek :lol: :lol:
Na mindegy majdcsak beindulnak ők is..

Kuha!
Válaszoltam.

Természetesen én sem indulnék igy a faluba, csak és kizárólag dagonyázni vittem ki Lénát, utána teljes ruhacsere... :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok! :) :)

Átjöttek ma a barátnőmék, neki 19 hónapos a kisfia. Lementünk mi is sétálni, gumicsizmában persze. Jó nagy a sár, nem beszélve az undorító felolvadt kutyakakákról. :x :x Mind a kettő ellenkező irányba ment persze, nem vittünk babakocsit. De azért jó volt. :) Végre sütött a nap is! :)
Utána megettük a finom pizzát, amit sütöttem. Dani már alszik is, a barátnőm meg most altatja Ádit. :)
Aztán jön a dumaparti. :) Majd teszek fel képeket. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann!

Egyébként, érdekes, Gergő is baromira "magyaráz", eszméletlen, mit össze gesztikulál a kezével. És naggggyon mondja, magyarázza, én meg persze nem értem. És hiába mondom neki, hogy nem értem, ő csak mondja tovább. És ő inkább zizeg, züzü, meg zizi és társai... :roll: :roll: :lol: :lol:

Benianyu!

De jó kis progitok volt ma nektek is!!!
Barátnőzés : 8) 8) 8) 8) 8) 8)
És tényleg tök jó hangulata van az embernek, attól, hogy süt a nap!!!

Pizzzzzzzzaaaaa!!! Nyam-nyam!!! Nagyon fini volt, és lehet, hogy csinálok is valamelyik nap a szupi recepted alapján!!!

Ma vettem két őzgerinc formát, mert nem volt itthon, de találtam valami tuti, sütés nélküli kekszes receptet, gondoltam, megcsinálom.
Csak az a gáz, hogy mióta hazajöttünk, nem bírom megnyitni azt az oldalt, ahol a recept van... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Nyúlné!!!

Most jut eszembe, hogy Kisnyúl holnap lesz 17 hónapos!!! :D :D :D :D :D
Igen-igen, és a többiek is forulót ülnek,most aztán lesz egy-két Baba, akik a héten, jövő héten töltik a másfél évüket.

Hogy is van a sorrend?

Azt tudom, hogy elöttünk vannak Csillámék, meg Barbiék, aztán jövünk mi, aztán Meáék, majd Rókiék és Megannék... és még sorolhatnám....

Kép
kuha
 
 


Na, látom, most én gyártom a sormintát... :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Hahó!

Nati ma megkapta a 18hós oltást, bár ő lassan már a 19-et is betölti, de a betegség miatt csúszott a dolog.
Jól viselte, volt pici sírás, de hamar megvigasztaltam. :)
2-3 napon belül lehet láz, remélem ezt megússzuk!

Kuha!
Én is ma reggel hallottam az illferros dolgot, rögtön eszembe jutottál! :? Hát, azért nem nagyon bánom, hogy mi nem vágtunk bele!
Remélem nálatok rendben lesz minden! :)

Kati!
Nálatok is!! :)

Bodza!
Isten éltesse Kristófot! Tényleg rohan az idő! :)
Apukádnak mielőbbi felépülést kívánok!

Zsuzsa!
Miért költöztök be nyáron? Felújításba fogtok esetleg?
Ügyes vagy, hogy így letudod vágni Julcsika haját!:)
Én Natiét nem merem, így marad a fodrász!

Ancsi!
Ez döbbenet! Hogy-hogy nem találják? :shock:
Remélem minden rendben lesz!

Nyúlné!
Nyuszid tápit nem is iszik már?

Benianyu!
Jó mulatást! :D

Barbi!
Nagyon jók a képek! :D Megmondom őszintén kicsit elszomorodtam, amikor megláttam őket! :? Én Natit nem hagytam még festegetni és az jutott eszembe, micsoda disznóság, hogy szegény gyereket nem hagyom kibontakozni! :?
De örülök, hogy más is írt erről és nem vagyok egyedül!!! :lol:
Tényleg bátor vagy! :D

Manka!
Lassan utaztok, ugye?:roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!

Hát, örülhetsz is, bár az elején tényleg minden szép és jó volt.
Most meg kíváncsian várjuk mi is a fejleményeket!!!


És nyugi, én is elég beszari vagyok ahhoz, hogy hagyjam Gergőt kibontakozni. Gergő max. ceruzát és tollat fogott életében. Zsírkrétát még hírból sem ismeri , a filctollat meg aztán végképp.
Kissé önző módon, baromira féltem a fehér szőnyegünket... :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Tegnap este tök jó filmet néztünk Gabival, végre leengedtük a vásznat és kivetítőről ment, nem a tv-n! :D
Olyan ritkán használjuk a kivetítőt, de ma Gabi el se pakolta, így este tuti, hogy mozizunk :wink:
Persze a film közben elkezdett fájni a fejem, de valami iszonytató erősen (pedig én nem vagyok az a fejfájós típus...), így a többi esti programnak lőttek..... :?
Na majd remélem ma :wink: :P

Eddig pakolásztam, teregettem, mostam, de most késznek nyilvánítom, pedig lenne még mit csinálni.

Megann!
Hú, ez a kígyóleves, kígyópálesz engem se villanyoz fel......
Leon se beszél, csak hablatyol, de azt folyamatosan. Manka meg is kérdezte a talin, hogy Leon ilyen folyamatosan beszél, vagy ez csak hablaty. Mert tisztára úgy hangsúlyoz, meg magyaráz, mintha lenne értelme. De nincs........

Évi!
Hú, remélem ez a cég nem most mondja be az unalmast, még húzzák egy kicsit. :evil:

Ancsi!
Nagyon üygi vagy, hogy tartod a súlyod, mondjuk Te alapból is nagyon csini vagy, 1-2 plusz kiló simán elfér Rajtad. :wink:
A név nem direkt lett ezért választva, csak miután kiválasztottam a Leont, akkor mondta Gabi, hogy ugye észrevettem, hogy a Noel fordítottja. Ezért már tuti, hogy maradt. :D

Emese!
Hú de nagyon szorgalmas vagy a tornával, le a kalappal előtted! :D
Remélem Fanninak nem lesz semmi komolyabb baja, csak a foga.

Fogmosás:
Reggel-este mindig van fogmosás mind a két fiúnak. Mind a kettőnek mi mossuk meg, mert az az igazi, aztán egyedül is próbálkoznak, Nolcsinak már egész jól megy, Leon csak bohóckodik.
De mostanában Leon arcát ha megmossuk ebéd után, akkora balhét kiver, hogy fogat akar mosni :shock: Így inkább engedjük, nálunk csak ezért van fogmosás ebéd után is.

Festés:
Elég gyakran festenek a fiúk, egy héten 1-2x tuti. Még soha nem volt semmi baleset, mondjuk a vizes bödönre felügyelek, de nem dobálták el az ecsetet se eddig.
Filctollal is szoktak rajzolni, de csak a vízzel kimoshatóssal.

Évi!
Duda Natija már volt 18 hós, mi 1-én leszünk :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?