Új privát üzeneted érkezett!

Bár tuti nem lehet most, de a tickerén az van. Na mindegy.

Megann, jók a képek. Léna meseszép!

Ayse, jó hogy jöttél. Jók a farsangi képeitek.

Na mentem fürdeni.

Puszi és jóéjt.
(Itt esik :( )

KépKép
Kép
csikken
 
 


Uj cimbi a kilátóban :P
Kép
Ücsörgés a kilátóban
Kép
Madármeglovaglás az Ocean Parkban(olyasmi mint Disneyland)
Kép
Még mindig...
Kép
Kinai Ujév idején alá-fölé rendeltségi viszonyban(legyen az kor, beosztás stb) a felsőbbrendű szép diszes piros boritékban pénz ajándékoz...(a kinaiak kb 50-100 boritékkal szaladgálnak ezekben a napokban)
Léna itt söpör be egy adag boritékot :P , mivel ugy e ő koránál fogva alárendelt :shock: .(nekünk is kellett boritékokat késziteni a pincérnek, a rokon gyereknek)
Kép
Homarsashimi abban az étteremben, ahol mi választottunk ki hogy melyik halat, rákot és egyebet akarjuk megenni :shock:
Kép
Diszes hajó az öbölben Kowlon és Hongkond között(ez olyan mint Pest és Buda), Ferry-vel lehet közlekedni a két oldal között...ez olyan kompféle hajó..
Kép
A hires kinai oroszlántánc...
Kép
Léna segit húzni a bőröndöket a reptéren..
Kép

Léna kidőlt..
Kép

Léna a repülőn alszik a kis mózeskosarában :P Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!!!

Szíííííjjjjjja!!!!

De jó kis képek!!!!!!
Mosolygós Léna nagyon szép, és annyit változott (na jó, nem Honkong miatt, csak már rég láttuk)... És olyan nagy csaj lett!!!

És azért majd kérünk ám szóbeli beszámolót is!!!

Na jó, most hagylak, pihenj egy kicsit, meg olvaszd fel jégkocka testedet... Gondolom, odakinnt hamar elszoktál ettől az időtől.
Megnyugtatlak, visszaszokni sokkal rosszabb lesz... :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)

Barbi!

Nem vettünk cipőt, mert el sem mentünk megnézni...
Kifelé menet, még oda sem adtuk a zsetont a parkolóban az őrnek, Gergő már szunyált...
Sőt, szerintem, ahogy megcsapta a levegő, már az apja kezében elkókadt. Robi mondta, hogy ő marad Gergővel a kocsiban, én menjek, és nézzek szét, de hát igaziól tüzetesebben szerettem volna, velük, és nem berohanni...


Ayse!

Na, örülök, hogy újra itt vagy, és a képeknek is!!!!
Liliben újra nem kellett csaldónunk, csodálatosan szép!!! A második és a harmadik képen, különösen!!!

És Andris kandúrról (na jó, még cicáról) se feledkezzünk meg!!!

Újabb megfejtést küldenék a találós kérdésre (a JÓ pontjaidra gyúrok :lol: :lol: :lol: ):

esetleg a szemüveg???

Kép
kuha
 
 

 
 

Rókica!

Köszi hogy mevártatok minket :D
Örülök hogy itt izgulhatok majd értetek :D

Nyúlné!

Igazad van teljesen...magában egy világváros semmi...
Az a valami ami mögötte van... :wink:
Állati szerencsés vagyok, úgy érzem, mert eljutok egy szimplán világvárosba...és kinai srác lévén én is kinaivá változom egy kicsit, belelátok a kulturájukba, a gasztronómiájukba, a szokásaikba, az életükbe, mindenükbe.....
Na ez a valami....
Annyit tudnék mesélni, de nem akarok untatni senkit...

Egy kicsit szivszoritó történet, amin napokig nem tudtam túljuitni érzelmileg... :cry: :cry:

Vasárnap Hongkong hongongi részére mentünk a Ferryvel...egy csomó ember ült az utcán a tereken a földön..kártyáztak, mindenfélét énekelte, kézimunkáztak, beszélgettek, körmöt festettek.... :shock: :shock:
Gondoltam biztos a kinai ujév ünnepét ülik meg az utcán...
Megkérdeztem kinai srácot, kik azok az emberek..
Először poénkodott hogy Homelessek..de látszott rajtunk hogy nem..
Aztán elmondta...
Ezek az emberek az un. háztartási alkalmazottak, akiknek egy héten van egy szabadnapjuk és akkor kijönnek az utcára társasági életet élni.....javarészt indonéz, philipphin nők..akik családjukat, gyermekeiket hátrahagyva Hongkongba jönnek "házvezetőnőnek".
Nos kinai srác anyukájának is van egy indonéz házvezetőnője..akit megsirattam... :(
11 éves fia van Indonéziában, és olyan szegénység van hogy a földet kaparják, ezért eljött hogy dolgozzon..1 évben egyszer megy haza...amúgy meg bevásrol, főz, mos, takarit, ápolja kinai srác anyukáját, kiséri templomba, orvoshoz...és NEVELI KINAI SRÁC UNOKAHUGÁT(4 éves)..
Döbbenet... :shock: :shock:
A kislány képzeljétek a nagyival él leginkább a hét 7 napjából 5-ben mert a szülők lakása mindösszesen kb 25-30 nm..és nincs hely még egy ágynak sem...
A kislány a házvezetőnővel alszik a nagyinál egy akkora szobában, ahová csak egy ágy fér be..mert az a lakás is csak 50nm (kb 100 millio ft-ba kerül)
Tehát a kislány leginkább a házvezetőnőt ölelgeti, mintha ő lenne az anyja :shock: :shock: és a nő is úgy öleli a kislányt mintha az övé lenne.. :cry: :cry: , miközben a sajátja meg otthon egyedül az apjával...
Ha még éltetek végletekig kedves, alázatos, nőt... :cry: :cry:
Léna az első perctől imádta.... :D
Folyton mondogatták az éttermekben, hogy maradjak nyugodtan, mert majd Linda szaladgál a gyerekem után(merthogy őt mindenhová viszik magukkal, és egy asztalnál eszik a családdal, ha tud.....mert ugye őrzi a gyereket is közben), meg hogy majd ő tolja a babakocsit stb...... :roll: :roll: :roll: ,de én nem tudtam megtenni.. :roll: :roll: :cry:

Na és most megyek aludni..mert még mindig fáj a szivem...

Benianyu!

Anyósnál voltunk délután..egyébként meg tényleg mosok, meg minden :? :? :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!

Ne is monddd....ku...va hideg van, bele is vagyok betegedve....nagyobb hideg van mint mikor elmentünk...:twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Léna nem érti hogy miért kell most megin sapka meg sál...
Nonstopp leveszi a fejéről és adja nekem oda értetlen fejjel...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Éljen, éljen, visszajött Ayse csodaszép Lilivel és Andriscicával :) Jó a cézáros kép is nagyon!

Megann, micsoda jó képek! Léna nagyon bájos, és látom, sok kis vágottszemű udvarlója akadt. Furcsán élnek ott ezek az emberek, kinai srác gondolom nagyon gazdag, a családja meg igy él? A négyzetmétereket ugyan nem értem, hozzánk még 44 nm-re is befért volna Annácska is, ha úgy alakul.
Hú, de jó kis utazás lehetett? Megváltozott a véleményed a kinaiakról?

Nyúlné, lécci ird le te is, milyen fényképezőgéped van!
Barbi, amit te irtál, már azonnal megvenném, csak apávan próbálunk szót érteni, de ő pixelekről beszél, én meg Nolcsi és Leonka képeiről, és igy nehéz :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megann, nagyon jó kis képek:) Azért ez biztos az élmény volt.
És ne szomorkodj, hidd el minden országban (világban) vannak olyanok amit megsirathatnál. Csak ez most eljutott hozzád. :(

Hari, rájöttem ám, hogy novemberi Rókis talin ott voltatok. Szóval a szülinapi köszöntőt teszétek el idénre. :) :)

Jó éjt mindenkinek.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Kuha, Megann, a sóban sült csirke nagyon fincsi lett ... csak kicsit sótlan :lol: Tényleg.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
Sótlan lett a sós csirke? :lol:

Ayse
A kedvencem a Lili arckép! Persze a többi is nagyon édes, de az annyira bejön!

Szóval Hari
Gyere már picit gyakrabban, jó?
A szivünkben vagytok Ti is! És kiscsajod tényleg nagyon hasonlít Rád!

Nyúlné
Én megérelek. Én is nyúl vagyok betegségügyileg. A helyzet az, hogy a gyerek lázas állapota, nem alvása, nem evése, napi 6szori orrszívása nem ér meg pár kellemes órát. Nekem.
És ennek megfelelően pipa is vagyok a tisztelt családomra. Nem fejtem ki, de a témába vág. :cry:

Megann
Tényleg hogy megnőtt LÉna!
Tényleg nagy élmény lehetett. Bár az általad leírtak csak megerősítették bennem az érzést, hogy annyira nagyon távol állnak tőlem ezek az emberek. Minden szempontból.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Zsuzsa!

Az én gépen 7.1 megapixeles, ami nagyon magas. Ennél több kell apának????? :shock: :shock: :shock:
Mert ebből már A/4-es fotót is elő lehet hívni nagyon jó minőségben. Mi is azért ezt választottuk, mert jó nagy felbontásban lehet vele fényképezni.
Egyébként én pont azt szeretem, hogy a kijelzője kihajtható, mert így nem karcolódik, meg fényképezni is sokkal könnyebb vele. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Prüntyi
Nagyon édes Tüncsi ahogy a lasztival birkózik! :lol:

Manka
Hát ez a lisztezés sem semmi! Nem tudom, hogy én nevettem volna e avagy inkább sírásra görbült volna a szám.

Még azt akartam Ayse
Hogy tök jófejség,hogy ilyen farsangot szerveztetek családilag :lol:

Barbi
Te pedig nagyon aranyos vagy!

Rokica
Szilvi szája hasonlít Zsuzsáéra szerintem.
És nagyon ügyes, hogy kombinálja a szavakat.
És ugyan nem vagyok lányos anyuka, de szerintem ilyen incurkáknál praktikusabb, főleg télen a gatyó.
És nagyon jó volt olvasni, hogy ennyit jelentett számodra a támogatásunk.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja még annyit, hogy Nyúlné gépét már nem lehet kapni, én is utánanéztem annak idején :(
Csak újabb verziókat, de az övé fuji finepix, az tuti.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu! Babakocsi lenn van, azt már nem tudnám hova rakni tényleg.

Juci! Ja, a családi fotózás kis szépséghibája Kristóf ordítása, pedig olyan jól sikerült kép lenne. :)

Majola! Húú, milyen rövid lett a hajad! Szerintem nagyon jól áll! Annababa nagyon édes!
Nem az van, hogy a közhiedelemmel ellentétben pont kamillát nem szabad a szemre tenni??? Ja, látom közben mások is ezt írták.
Bár nem tőlem kérdezted, de ha jól tudom, Nyúlnénak is hasonló gépe van, mint nekünk: Fujifilm FinePix S7000
Sótlan-sós csirke :D

And! Köszönjük a bókot a fotóra! Majd megkérdezem férjet, hogy befogadunk-e ötödiknek. :) Jó utat nektek! (bár azt hiszem már úton vagytok)

Csikken! Fogalmam sincs, hol tartunk súlyban, a 2 hónapos mérés óta nem mázsáltuk. Nagyon hangulatos, amint baktattok a mezőn.

Zsóf! Jobbulást Gergőnek! Olyan megható, hogy ilyen hűséges Zsuzsababához!

Megann! Isten hozott itthon! Hongkongi képek óriásiak!
Durva ez a történeted. Engem a rabszolga-tartásra emlékeztet modern formában. Ja, és mi is 50 m2-en élünk, azért ha nem is bőven, de meg lehet lenni ekkora helyen is.

Róki! De jó, hogy Zsuzsa ennyit beszél! Saci még mindig csak hablatyol. És ti vagytok lemaradva motor-ügyileg??? Saci is ráül ugyan, de nem akarja hajtani! Jól hangzik Davidnek ez az állása, remélem beválnak a hozzá fűzött remények.

Manka! Nem semmi a liszt-úrfi!!!

Hari! De jó, hogy jöttél! Lili nagyon szép kis nővé cseperedett! Fogorvos. :(

Ayse! Nagyon helyesek vagytok a családi farsangon! Lilicsipkerózsika gyönyörű!!!

Ja, és én is szólok előre, ha lesz tali, szívesen mennénk, mert itthon elkezdtem besavanyodni!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Hú, de szűkszavú és tárgyilagos voltam. Csak minél több ember hozzászólására szerettem volna reagálni, és ez lett belőle. Nézzétek el nekem. :oops:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok! :)

Barbi:

Hehe, a legeslegelső őszi babás talin bizony nem voltatok itt... még 6-7-8 hónapos terhes korunkban volt itt nálam. Itt volt Jucc, Hari, Angelani, Dudukly, és olyanok akiknek szégyenszemre a nickjére sem emlékszem... majd rakok fel képet, csak a másik gépen vannak...


Megann, Juci:

Kinában is megvan a szegény réteg, de itt Magyarországon is... nem kell messzebbre menni érte mint az utcán kolduló, virágot áruló nénik akik nem élnek meg a nyugdíjukból, akiknek nincs vagy nem segít a családjuk... szóval a szomorú sorsok és az emberek kihasználása nem kínai specialitás. Sajnos. Igaz, ott kisebb helyre van bezsúfolva több ember, ezért talán látványosabb.


Fényképezőgép:

Nem csoda hogy Nyúlné és Barbi készítik a legjobb fotókat... szuperek a gépek és kitartóak a fotósok :lol:, már csodáltam őket messziről. :) És persze lopom a képeket amiket készítenek, most is a Barbi által készített kép díszeleg a vonalzón, ráadásul Zsuzsa neki pózol mikor mindenki másnak hátat fordít. :)

Nekem nincsenek nagy igényeim ilyen téren, én összvissz annyit szeretnék egy digitális géptől, hogy akkor készítse a képet mikor én nyomom a gombot, de ezek az olcsóbbak ezt nem tudják. :( Nem vagyok nagy fotós, nem fogok művészfotókat készíteni, tehát nekem a nagy felbontású gép nem lenne olyan fontos, de ez igen. Mert enélkül a legjobb pillanatok elúsznak...


Megann!

Engem nem untatnak a beszámolók! Sőt! :) Nem csoda hogy Lénát mindenhol megcsodálták, nagyon szép kislány és ráadásul unicum ott a szöszke bondori hajával és kék szemével. :lol: És a te szőke hajadat és kék szemeidet is megcsodálták a hongkongiak? :) Majd mesélj még mi mindent láttál és milyen finomságokat ettetek. Te szereted a sushi-t ugye? A sashimi-t is megkóstoltad? Nyamm... most megéheztem.

A repülőúttól borsódzik a hátam, hiába a mózeskosár. Míg testvéreim picik voltak, évente kétszer megtettük Amerikába a repülőutat, Chicago-Budapest kb 8-12 óra átszállással együtt, attól függően hogy milyen útvonalat fogtunk ki, tehát azért nem Hong Kong, de így is szörnyű emlékeim maradtak róla két kisgyerekkel. Nem sokszor történt hogy egyedül utaztam velük (de ilyen is volt) és nem kívánom senkinek se...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Egy kép:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt!

Hari!

HELLÓ :P :P :P :P :P
TARTSD BE AZ IGÉRETED ÉS GYERE MINDIG :P :P :P :P

Róki!

Hát igen...ez a repülőut nem volt semmi visszafelé...
De szerintem nekem még rosszabb volt mint Lénának...mert ugye odafelé az ember tele van várakozással, kiváncsisággal..röpül az idő is..hazafelé..meg fáradtan, kábultan az uj élményektől...
Esküdöztem ezerrel hogy most 10 évre kirepültem magam... :lol: , de ha jövő héten menni kellene megint, hát nem mondanám hogy köszi nem.. :lol: :lol: :lol:

A kinaiak egyébként szartak rám :lol: :lol: , csak addig voltam érdekes amig konstatálták hogy Léna tiszta anyja :lol: 8) 8) , utána már csak a gyereket ölelgették, fogdosták, fotózták..
Bevallom egy pár nap után már ki voltam akadva és dühös voltam, mert néha olyan lassan haladtunk az utcán stb..hogy már azt hittem felrúgom az összes húzottszeműt..
Mert ugye ha megáll 2-3 ember akkor megáll a többi is...egyrészt mert tömeg van..másrészt meg kiváncsiak hogy miért áll meg a többi, úgyhogy néha már tök nagy tumultus alakult ki körülöttünk... :oops: :oops:
A kilátónál meg egy japán turistacsoport kört alkotott Léna körül és fotózták ezerrel minen oldalról..Léna meg csak forgott mint a grillcsirke :lol: :lol: :lol:

Bodza!
Sajnos nekem is ez a véleményem a szegények kizsákmányolásáról..
Egy ami vigasztalt hogy úgy láttam hogy kinai srác családja jól bánik Lindával... :roll:

Barbi!

Az új hongongi ketyerém is 7.1es :P :P :P és imádom mert pirinyó :P :P :P

Majola!

Kinai srác tényleg kőkazdag, ő vette az anyukájának meg a testvérééknek is a lakást...
Ott már az gazdagság ha van saját lakásod.....mert a legtöbb embernek nincs...mert rengetegen vannak és nincs hely...
A jelenlegi reptér úgy épült hogy a tengert feltöltötték :shock: :shock: :shock:, mert nem volt hely, 10 éven át épitették :shock: :shock: és jelenleg kinai srác családja is azon a részen él ahol gyermekkorukban még a tenger volt... :shock: :shock: :shock: , mert azt is azóta töltötték föl és épitettek rá huszon és harmincemeletes lakóépületeket..ahol olyan gyufásdobozok vannak mint amiket irtam..
Az 50nmen pedig kinai anyuka él.....és ami tényleg szomoru, hogy a legtöbb kinai kisgyerek depressziosan nő fel..állandóan sirnak mert nincsen mozgárterük..Ezért van a nagyinál a gyerek és nem a szülők 25 nm-én... :( :( :(
De ismétlem, állati gazdag akinek ott saját lakása van...
Az meg méggazdagabb akinek autója is van..nincs is forgalom :shock: :shock: , taxival jár mindenki, mert nemtudom én milyen horror büntetővámot fizet az aki autót vesz,...nem beszélve a benzinről, ami ott az egyik legdrágább mulatság...

Na majd még mesélek apránként....

De nem csalódtam, tudtam már sok mindent róluk, az életükről..
És ne felejtsük el, ez Hongonk és nem az igazi Kina....
Az már megint egy más történet...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Na még egy szösszenet...

Ti tudtátok hogy mikor született HELLO KITTY????????

Én megdöbbentem :shock: :shock: :shock: :shock:
1976 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mellesleg jelenleg kint még a csabpól is Hello Kitty folyik..
Készüljetek mert szerintem hamarosan minket is elárasztanak az ellenállhatalanul édes cicával fémjelzett termékek...
Elmondjam mit vettem?????

Hello Kittys harisnyát Lénának
Hello Kittys hajcsattot Lénának
Hello Kittys textilzsepit Lénának
Hello Kittys AUTÓSZŐNYEGET MAGAMNAK :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Állati, majd csinálok képet :lol: :lol:
Papucsot magamnak :lol: :lol:
Olyan kis mágneses lapocskát amit oda kell tapasztani a kocsi múszerfalára és rátapaszthatod a telefonodat..
Meg olyan kétfakkos tárolot amit a kocsi fejtámlájára lehet akasztani

Hát röhej...tiszta dinkga vagyok én is...
És még mennyi minden volt... :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok lányok...

háááát hajnal 4-kb 6 ig olyan hasgörcsöm volt, hogy azt hittem néha ottmaradok...persze a végén jó nagy hasmenés lett a vége...remélem nem vírnya, hanem egy gyomorrontás...

Tüncsit alíg merem puszilgatni, nehogy elkapjon valamit...anyu itt alattunk is beteg, ő lázas és inkább az izületei fájnak!

Megann, örülök, hogy egyben hazaértetek! Nagyon szépek a képek! És hát Léna haja!!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


szép napot!
:P
minden jó,ha jó a vége!!!!!!hurrrááááááá!!!!!!!! :P :P :P
na vissza olvasgatok....
arról,meg hogy micsoda undorító vacak idő van,ne is beszéljünk! :evil: :evil: :evil: fenébe! :evil:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Halihó!

Megann!

Engem sem untatsz a beszámolóiddal, úgyhogy jöhetnek nyugodtan, én nagy élvezettel olvasom... :lol: :lol: :lol: :lol:
Látszik, hogy nagyon megérintett Téged ez a "más" világ, mindenféle szempontból.
Dehát, azt hiszem, mindannyian így lennénk...

Azt nem tudom, hogy Ti szállodában laktatok, vagy kínai srácnál???
Az lejött, hogy kínai srác nem a szegények közé tartozik. Az ő lakásán voltatok??? Mennyire volt más, mint amire számítottál???

Prüntyi!

Jobbulást!!!



Mai bőgésem megvolt, most kivételesn nem após, hanem Gergő miatt.
Épp tegnap meséltem, hogy felmászik a dohányzóasztalra, ugye.
Az még hozzá tartozik, hogy állandóan az ablakban akar állni, mert ugy drágalátos após hozzászoktatta, sőt, mostmár Robinak is reklamál, hogy fel akar állni, és persze Robi nem ellenkezik.
Én meg hiába ugatok, hogy egyszer ennek rossz vége lesz.
Na, ma meg is lett mindennek az eredménye.
Épp Gergő szobáját ganalyoltam, mikor jövök be ide, tök csend van, Gergő sehol. Nézek jobbra-balra, sehol. Szólok neki, hogy Gergő, hol vagy??? Erre elkezdi böködni az ablakot, hogy "Apppa""".
Nem fogjátok elhinni, felmászott a dohányzó asztalon keresztül az ablakba, és állt az ablakpárkányban!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Komolyan mondom, azt hittem, menten elájulok, bár szerintem érezte, hogy rossz fát tett a tűzre, mert rögtön leguggolt (az ablakpárkányon, még jó, hogy jó széles)
Hát komolyan mondom elkezdtem bőgni rögtön, aztán meg kiabálni vele, és jól el is fenekeltem.
Persze, lehet, hogy nem ezt kellett volna tennem.
De itt még nincs vége , abban a minutmban, hogy elfordultam, újra skera fel az asztalra, majd a párkányra.
Hát azt hittem, ilyen csak a mesében van... :roll: :roll: :roll: :roll:

Eme tudományát tegnap mutatta be először, de akkor nem mászott az ablakba, csak az asztalról lesett ki az ablakon, Robi épp akkor állt ki a garázsból...


Egyébként meg itt is fos idő van, hajnal óta jégeső szakadt, kb. 10 óráig. A fákon már jégcsapk lógtak. Aztán átváltott intenzív havazásba :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Most épp nem esik semmi!!!

Barbi!

Képzeld, a Babaszobán van egy csaj, aki árult egy Next farmerkabit, narancssárga "beépített" pamut kapucnival.
Nem találkoztál vele??
Na, ez szerintem 1000 %, hogy annak a farmernak a kabátja, amit most vettem, mert a kép alapján dettó ugyanaz a minta, koptatás van rajta, mint a gatyán.
Írtam a csajnak, hogy nagyon-nagyon szeretném, tegnap válaszolt, hogy le van foglalózva, de ha mégsem kell, akkor az enyém.
Erre, tessék, ma írt, hogy az enyém a farmerkabi!
Úgy örülök neki!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Én is örülök, hogy rendeződtek a dolgok... :?

Megann!
Nagyon jók a képek! Még Apa is kíváncsian nézte őket! :D
Léna annyira huncut, hogy csak na! :D
(nekem mindig ő jut eszembe, ha látom a tv.-ben a rhinathiol köptetőnek a reklámját. Abban szerepel egy 8 év körüli szöszke kislány. Én ilyennek képzelem Lénát 8év múlva :lol: )
Engem is nagyon érdekelne, ha mesélnél!:)
És képeket is szívesen néznék még! :wink:

Kuha!
Jajaj, de bátor ez a Gergő! :shock:
Lényeg, hogy nem esett le a párkányról!
Nem tudsz valamit az ablak elé tenni, amire nem tud felmászni? :?

Bodza!
Tényleg nagyon helyesek vagytok, ordító Kristóffal együtt!
Ezen a képen sztem hasonlít Sacira! :)

Zsuzsa!
Anna pedig tiszta Apukája szerintem!
Julcsinak ti vágjátok a haját? Olyan helyes kis fazonja van! :)

Juci!
Jobbulást Marcidnak! :? :)

Rokica!
Natira is viszonylag ritkán adok szoknyát. Ha adok is, az kertészruha. Nekem valahogy nem tetszenek a sima kis szoknyák.
De valahogy én is úgy érzem, hogy nadrágban kényelmesebben tud huligánkodni.

Prüntyi!
Szegény, ez elég rosszul hangzik! :(
Jobbulást neked! Remélem Tüncsike nem kapja el!

Manka!
Jack :shock: :D :evil:
Én azt hiszem agyvérzést kaptam volna. :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hát, Barbi, mi bonyolult emberek vagyunk. Eddig az volt a baj, hogy kevés a pixel, most az, hogy sok (a számitógép miatt). De szerintem még az lesz belőle, hogy megvesszük. Ebből is már új tipus van ám!
Barbi, a Smecta por mellé kell még a Normaflor, vagy elég a por is? Azt adtam Julcsinak, de szegény egyre jobban fosik, kezdek aggódni. Most épp főtt krumplit eszeget 14 éves barátnőjével.

Róki, még azt akartam mondani, hogy Zsuzsa már akkor is szépen beszélt, amikor itt voltatok.

KépKép

KépKép
majola
 
 


na akkor visszafelé,amíg sikerül!
Prüntyi :(
jobbulást mindenkienk a családban!
Megann
HelloKitty :lol: :lol: :lol:
Léna-grillcsirke :lol: :lol: :lol:
de megértem,hogy nagy látványosság volt!
képek pedig szuperek,nagyon tetszik a kis mózeskosaras-repülős kép!
meg az összes!
és csak mesélj,mesélj!

fényképezőgépemről már mindent elmondtak Majola,amúgy S602es,de tényleg kiment már a piacról,már ,ha újonnan vesztek gépet!jó gép,szeretem!

Juci :lol: :lol:
főleg a magasságban állnak nagyon messze tőled! :lol: :lol:
nekem is az a bajom,hogy nyuszi nagyon szenvedős beteg és az éles kis hangját hallgatni minden nap,amikor közeledek a gyógyszerekkel,orrszívóval...
erről jut eszembe :shock: ,nyuszi újra kezdi a nem és nem lehet bepelenkázni műsort,már majdnem sokkot kap egy -egy akció után!mért kezdi már megint?azt hittem kinőtte!erre belenőtt valami másba! :twisted:
Kuha
csúszdás felvétel nagyon aranyos,úgy bírom Gergőben,hogy a huligánkodást,vakmerőséget is lassan,higgattan csinálja! :lol: :lol: :lol: ,nyuszi elöbb ért volna le,mint a teknős! :lol: :lol: :lol:

Ayse
nagyon jók a képek és Csipkerózsika kisasszony gyönyörű lett!a közeli képen direkt jól áll neki a piros szem a virágok,díszek miatt!olyan kis romantikus feje van Lilinek!
szemüveg???amúgy bekarikáznám,de akkor kitekernék a nyakamat! :shock: :wink: :lol:
Barbi
de jóóóóóóó,hogy megdumáltátok!jó fej vagy tényleg,hogy felhívtad Ayset,és Ayse is jó fej,hogy imád minket! :P

GöndörZsófi
:D :D :D rengeteg ilyen jelet raktál a sorok végére!
amúgy semmi gond Bencével,szimpla nátha :lol: ,legalábbis após szerint,de a kórházi ügyeleten közölték,hogy lehet tüdőgyulladás, és írtak antibigyót,amin kiakadt az anyuka,megértem!

Roki
Zsuzsa szókombinálása 8)
olyan ügyes kiscsajod van neked is!

csak nyuszi mutogat már lassan olyan intenzitással,hogy néha attól félek szívrohamot kap!após azt mondta úgy kell beszédre bírni,hogy nem értjük meg,amit mutogat!na pesrze!csak ő hanosan Ő-zik,meg Ó-zik és hadonászik össze-vissza,közben ugrándozik és belemászik a képünkbe és ,ha ez sem elég elkapja agrabancunkat és oda ráncigál,ahova akar!de én próbálok nem figyelni rá!
:roll: :lol: :lol: :lol:

amúgy a Toll mellé már jött a Bolt szó és most a Fúj van soron! 8)

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ja és a Hinta az neki a Ta -Ta!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


ééééés :oops:

képzeljétek van az a nagy formadobós játéka,amin a csillagokkal még én is bajban vagyok néha és rengeteg formát tlehet beledobálni és azt már olyan profin dobálgatja!olyan büszke vagyok rá!persze ott kell ülni és vadul tapsolni,bravózni,de akkor is! :P

ja és a séta!Kuha!!!! :oops:
szóval én úgy megyek nyuszival sétálni,hogy lehetőleg ne tűzzek ki kötelező célt,csak olyan akár oda is eljthatunk célt! :lol:
amúgy neki kilóméterhiánya is van,így szerencsére eljutunk a boltokig,pláne ,ha mondom,hogy megyünk a Boltba!és hát ott imádják őt,ő meg szórakozik a biztiőrökkel,eladókkal vagy velem! :twisted:
persze ő is megáll mindenhol és vacakol meg ilyenek,de ő az a hirtelen gyerek típus,aki valószínüleg ugyanazt csinálhatja,mint Gergő csak duplázva a tempót! :lol: :lol: :lol: tudod,már írtam,hogy nekünk Csík életünk van! :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!

Ebben tök igazad van, tényleg Gergő higgadtan, lassan huligánkodik...
De az a fej, amit közben vág, az elárul mindent.
Most épp ott tartunk, hogy a porszívó gégecsövét el tudja távolítani a porszívótól és a lyukon keresztül dobál be mindent a gépbe: tollat, kis favonatot, kis flakon Sterimar spray-t, kulcsot, stb....
Már lassan ott kezdem el keresni, ha nem találok valamit... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem egy gusztusos dolog a porszívó által felszívott porban turkálni... :twisted: :twisted: :twisted:
Most jut eszembe, amikor takarítom ki a porszívóból a sok port, akkor lehet, majd válogathatom szét, mint a Hamupipőke, hogy nehogy kidobjak valami fontos dolgot...
Ejj, de jó lesz...
Most épp a porszívó zsinórjának a végét (amit a 220-ba szoktam dugni) dugta bele a porszívó saját lyukába.
Jó móka lehet, mert marhára örül neki . Csak az a baj, hogy ezt csak a lyukon tudom visszahúzni, és nem volt valami egyszerű...

Egyébként itt még mindig szakad ez a nyavjás hó...
Komolyan, nem hiszem el!!! Már legalább 5 cm leesett!!!!

Totka!

HOgy tetszik a recept??? MEgcsinálod???

Kép
kuha
 
 


Majola!
mi mindig sima bolti dobozos szőlő levet adunk nyuszinak és magunknak is,ha fosás-hányás van após tanácsára!nagyon jó a beleknek!nekem is fura volt,de nagyon jó!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kuha
itt is szakad! :evil:
nyuszi is állandóan lukakba,nyílásokba dobál be dolgokat!legutóbb a videó nyílásából kellett kihalászni egy kiskönyvet,rudimaradékot! :shock:
a radiátor rácsait is előszeretettel díszíti és a cipőnkben is van mindig meglepi!
jaj,de huligánok! :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Totka!te meg hol vagy?????

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!

Fosás - hányásra sima bolti szőlőlé??????? Hát ezt még nem hallottam, de mindenképp megjegyzetm ám!!! Annál is inkább, mert imádom a szőlőlevet!!!

Rudimaradék a videóban?? Na, az már kiütötta volna a biztosítékot???
Nekünk is szét kellett már kapni a dvd lejátszót, mert valahogy (fogggggggalmam sincs, ki lehetett, de:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: ) egész véletlenül beesett a tálcája...

Kép
kuha
 
 


Nálunk Nati a dvd mélynyomójába dobott be egy db duplot! :evil:
Apa nagyon örült! :? :D
tényleg huligánok! :lol:
szőlőlevet én is jegyeztem! :shock:

Zsuzsa!
Szombaton kivittük Natit a Szent István parkba.
Figyeltem, hátha ott vagytok, aztán gyorsan rájöttem, hogy ti már nagyon nem vagytok ott! :shock: :oops: :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ayse! :D

Éljen, éljen! :D Csipkerózsika gyönyörű, és jó választás volt, bár én Hófehérkének is el tudnám képzelni! :D Caesar is jó, bár az orra nem elég nagy. :D

Barbi! :D

Ismét nagyot nőttél a szememben!Komolyan.

Megann! :D

Mesélj még! Engem nagyon érdekel! És kérünk még képeket is!
Hello Kittyt korábbinak vagy későbbinek gondoltad, mint 1976?

Zsuzsa! :D

A Smecta egy adszorbens, megköti a felületén a vírusokat, hasonló, mint a szén, csak hatásosabb. A Normaflore pedig a bélflóra kipusztult jótékony bacijait pótolja. Szerintem időbeli csúsztatással add, nehogy a Smecta a Normaflore-t kösse meg. :D
Sótlan-sós csirke:D Nem esztek egy kicsit túl sósan, hogy egy kiló só nem elég?:D

Prüntyi! :D

Jobbulást!

Kuha! :D

Ugye nem volt nyitva az ablak??? :twisted:

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!

Megann! Mesélj még, engem is nagyon érdekel! Jó dolog egy másik kultúrát megismerni!

Duda! Saci is ugyanezt csinálta, ő egy kislabdát dob be rendszeresen a mélynyomóba. :D

Barbi! Eddig is fölnéztem rád, ezek után még jobban! Rendes tőled, hogy rendezted a dolgot.

Ha van még fölösleges drukkotok, kérnék én is egy kicsit. Apukámat ma műtötték. Úgy volt, hogy bélvastagodás miatt 20-25 cm-t ki kell vágni a vastagbeléből, ún. kulcslyukműtéttel. Ehhez képest most hívott anyu, hogy két férfiökölnyi daganatot távolítottak el belőle, és elég komoly műtét volt. :( Többet még én se tudok, csak nagyon izgulok érte. :cry: Este talán már többet lehet majd tudni.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Köszönjük a minket illető dícséreteket!

Igen a szemüveg a megoldás. Kicsit tartottam tőle, hogy majd a tokámra tippeltek. :lol:

Nálunk iszonyúan nagy hó van! Ha felébrednek a gyerekek, megyünk is ki!
Reggel ónos eső esett, úh. felhívtam anyósomat, hogy el ne induljon (az uszi alatt ő szokott vigyázni Andrisra). Míg vívódtam magamban, hogy az oviig lemerészkedjek-e egyáltalán, visszajött a férjem azzal, hogy nem járnak a buszok, mert két autó összement és a tűzoltók most szedik szét őket. Muszáj volt kocsival mennie, de így is baromi nagyot késhetett, én hívtam fel az igazgatónőt, aki megértőnek bizonyult. Ma nincs tanítás, hanem értekezlet, egy kicsit tartunk is tőle, hogy vajon mi az a fontos, amit be akarnak jelenteni?

Megann!
Nagyon jó képeket csináltatok. Kedvencem a virágot szagolgató Léna :). Érdekes lehetett ez az utazás, én is szívesen olvasom az élményeidet, csepegtesd őket, légyszi!
És majd nézzétek meg az SOS szerelem c. filmet, szerintem Léna olyasmi lesz, mint a főszereplő kislány (csak szebb).

ayse
 
 


Bodza!
Drukkolok Apukádnak!!!!
De nehéz dolog ez! :(:(:(

ayse
 
 


Zsóf, köszi...de melyiket adjam előbb? Jaj, csak kösse már meg azokat a virusokat vagy miket! Ma jó napunk van, az ismerős 14 éves lány még délután is visszajön Julcsival játszani.
Rossz viszont, hogy Anna a szokásosnál is higabbat kakilt kétszer, lehet, hogy ő is elkapta. A fenébe is. Pedig pont azt mondtam, észre sem venném, ha elkapná, mert amúgy is állnadóan fosikál és bukik.

Nyúlné, az a 12%-os, cukros?

Bodza, drukkolok, hogy menden rendben legyen! Ez rossz hir, de reméljük, jóra fordul.

Andi, Szent István park :lol: Nyáron lehet, hogy visszaköltözünk 1-2 hónapra, akkor majd találkozhatunk!
Julcsi haját én vágom, és most az egyszer szerintem is egészen jól sikerült.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
akár!vegyél neki ilyen kicsi,szívószálas dobozosat,azzal legalább eljátszik!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Zsóf!

Nem, természetesen nem volt nyitva az ablak!! Az hiányzott volna még!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Bodza!

Én is drukkolok Apukádnak, kívánom, hogy minden rendben legyen!!!!

Majola!

Jobbulást kívánunk Julcsinak, és remélem, Anna nem kapta el!!


Róki!

Rólad tudhatunk valamit?? Bár, ha Szilvi kifelé készülődne, akkor valamelyikünk már biztos tudna róla!!!

Csajok!

Tudjátok, kit hiányolok még? Csillám-ot!!! Ezer éve nem jelentkezett!!! Vajon mi lehet velük???

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy órától nem engedett be ez a ihsehdbvaékbvdsjb babanet!!! :evil: :evil: :evil:

Kuha.
Engem nem hiányolsz???? :(
Jól van.....csak vicceltem!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Nyúlné.
De jó lehet majd ez a Szombathelyi családi szülinap!!!Több napra mentek??

Bodza,Majola.
Irigyésre méltó képeket raktok fel a kis családotokól!!! :D :D

Manka.
Jack és a liszt!! :lol: :lol: ...vagy :evil: :evil: !!!
És hogy hagyta magát lepórszivózni!!! :shock: :D

Prüntyi.
Jobban vagy???Remélem elkerül a virus!!!
Tüncsike nagyon édes!! :D

Rókica.
Zsuzsa csak angolul beszél vagy magyarul is????
A mi fényképezőgépünkben is az idegesit,hogy mikor lenyomom nem rögtön fényképez és igy én is lemaradok egy csomó jó pillanatról!! :x :x

Hari.
De jó hogy jöttél!!! :D
Én se vagyok olyan sűrűn mint a többiek,de azért be-be esek!!! :lol: :lol:
Te is gyere ha tudsz!!
És nagyon szép,huncut lett a kislányod!!

Ayse.
Hát,hogy ez mennyire tetszik nekem!!! :D
Mármint hogy igy családon belül farsangoztok!!! :shock: :D :D
Nagyon jó!!!És a képek is szuperek!!! :D :wink:

Megann.
Jujj,de jó képek!!!! :D
Gyönyörű ez a Léna lány!!!El is hiszem,hogy mindenki vele foglalkozott!!! :D :D Persze ez nem azt jelenti,hogy te nem vagy szép....sőt!!!Léna tiszta anyukája!!!! :D :D :wink:
Olvastam hogy féltél nagyon a repülőn....hát én mig Meli nem volt akkor is összef...tam magam minden repülésnél!!! :? :lol: Igaz,hogy még Melivel nem repültünk,de lehet hogy kicsit ellennék vele foglalva és nem figyelnék annyira a repülésre.
Egyszer mikor mentünk Amcsiba volt egy 2-9-7 órás utunk!!!
Hááááát,én egy szemhunyásnyit nem aludtam,csak néztem a monitort,hogy nem-e süllyed a magasság!! :shock: :? Tiszta zizi vagyok!!
Lehet többet kellene repülnöm???!!! :lol: :lol: 8)
Még kérünk képet-beszámolót!!!

Kuha.
Jujjjj.....elhiszem,hogy elsirtad magad!!!Én is rettentően megtudok ilyedni néha!!!
Reméljük valahogy letudod szoktatni!!!

Bodza.
Megy a drukk az apukád miatt!!
És előtte nem is tudták,hogy van ott daganat?? :shock:
Átérzem a helyzeted.....anyósomat most vitték át a sebészetre,ahol talán már eldöntik,hogy lehet-e műteni!!!

Majola.
Melinek én is smectát adtam és diétázott is!!!Hááát nekünk eltartott egy hétig ez a hasmenés!! :( :(

Képzeljétek,hogy ma reggel meg a székrekedése volt Melinek!!! :( :(
De annyira,hogy sirva-visitva nyomta volna a kakit....ez eltartott kb.két órát és akor végre sikerült neki!!
Úgy sajnáltam...nem tudtam segiteni neki!! :(

Na megyek,mert kb.fél órája dumál a szobájába,felkelés után!!!
Fél1-től aludt!!! :D :D
Én is leszenderedtem egy órácskára....csak közben 3-szor csörgött a telefon!!!! :evil:

Jajj,még valami!!
Segitsetek már nekem!!!
Melinek hátul a haja úgy összevan bogozódva,hogy nem lehet kifésülni!!!Mit csináljak vele??
Már raktam rá balzsamot,de semmi!!!
Úgy gondolom olló lesz belőle,de hogy-hogy azt nem tudom!! :?

ancsi26
 
 


akor=akkor :oops: :oops:

Még eszembe jutott valami vagy valaki!!
Annamami!!!
Mi van vele???
Most én lehet levagyok maradva,de esetleg elköltöztek és azért nincs netük vagy más oka van hogy nem jön???
Ha nem titok,lehet tudni róla???

ancsi26
 
 



Sziasztok lányok! Azóta nem volt semmi különös...anyu az mondja, hogy mivel anyósom még sok mindent zsírral főz...és tegnap ott ebédeltünk...lehet, hogy az volt sok a gyomromnak...nagyon elszoktunk tőle...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ancsi, a hasmenéses hét után kellett kórházba menni, hogy elkerüljétek a kiszáradást? Milyen tünetekkel?
Sajnos a hajra nincs ötletem :cry: , de majd Nyúlné biztosan mond valami okosat (balzsamos olló :) )

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola.

Nem,mi a hasmenés előtt voltunk kórházban!!
Most a hasmenés alatt hálistennek evett,ivott eleget!!
Julcsi iszik sokat???

Várom Nyúlnét...bár nekem is fodrász a szakmám,csak már irtam allergia miatt nem csinálhattam!! :(

Prüntyi.
Drukk,hogy csak ez legyen a gond!!!!

ancsi26
 
 


Hééééé,hol vagytok????

Képzeljétek anyósomat már műtik is!!!Azt mondta a doki,hogy ez életmentő műtét mert a hasában valami nagyon vérzett!!! :(
Most nagyon izgulunk,hogy minden rendben legyen!!
Még azt is mondta,hogy a sok vérveszteség miatt is beszélt fére!!!
És hogy az eredeti bajával még ha minden jól megy élhet évekig!!! :)
Talán vannak még csodák!!! :)

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Havazás ide vagy oda, Szilvi bevackolt.

Ma reggel voltunk CTG-n a kórházban, hát két órán keresztül ott tartottak mert a kiscsaj annyira bealudt hogy nem volt hajlandó produkálni nekik magát, pedig lökdösték, böködték, vibrálták, ő max átfordult a másik oldalára és aludt tovább. :? Ma ilyen kis lusti napja volt. Siklós megnézett, méhszáj tök zárt, sehol semmi.

Ennyit rólunk.


Ancsi:

Zsuzsa egyelőre csak angolul "beszél" bár most éppen olyan periódusa van, hogy szinte MINDENT utánoz amit mondunk neki. Ma kivittem a kertbe anyukámnál (Hűvösvölgy, pár centis hó volt) és mondtam neki, hogy snow (nyó!), ice (áj!) és azonnal megtanulta őket, "mesélte" is este az apjának, hogy nyó! dog! - magyarul hogy játszottunk a kutyával a hóban. Mint a szivacs úgy szívja magába az új szavakat. Szerintem azt is utánozza amit anyukám mond neki, és ő magyarul beszél hozzá. Majd megkérdem tőle, miket mond magyarul, egyelőre azt hiszem a kakinál tartottak. :lol:


Bodza:

Nagyon sajnálom. :(


Ancsi:

Most olvasom, megy a drukk hogy minden rendben legyen a műtéttel.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Róki!
Ja, akkor bocsi, hogy okoskodtam, azt hittem a Bkrisztás taliról van szó....... :oops: :lol: :lol:

Megann!
Nagyon szuper a többi kép is, főleg a mózeskosaras repülős tetszik :D
És írjál csak minél több beszámolót, nagyon érdekes!
Hello Kitty-t nagyon bírom, én tudtam, hogy még a 70-es években indult valamikor, ugyan pontos dátumot nem. Én is pont 76-ban születtem, velem egyidős :P
Az új szupcsi gépeddel fotózd már le, miket vettél :wink:

Évi!
Hú, nem semmi milyen bátor Gergő. Én is szívinfarktust kaptam volna, az tuti. Leon eddig csak a dohányzó asztalra mászkált, de ott áldogáll ő is simán.......
Kabiról dobj már egy képet légyszi, meg linket is, ahol vetted.....

Zsuzsa!
Mondjuk tudsz vele kisebb felbontásban is fotózni, úgyhogy ez nem akadály :D
Igen, a smectát és a normaflore-t is add neki, én se egyszerre adtam, de nem tudom már a sorrendet....
Remélem Anna megússza!

Emese!
De ügyi Nyuszi a formabedobóval, Leont totál nem érdekli....
Mostanában csak és kizárólag a partvisával, felmosójával, vödrével játszik, ill. az alvós párnáit tologatja a babakocsijában...... :lol: :lol:
Ja meg a kocsikat, vonatokat tologatja....

Bodza!
Apudnak megy a drukk nagyon!!!!!

Ancsi!
Anyósodnak is, remélem lesz egy kis csoda, én is hiszek benne :wink:
Annamami jól van, ha majd jön szerintem személyesen elmondja mi van velük. Azt hiszem most már hamar lesz netje. Pontosabban az már van, csak a gépét szerelik :(


Nekem ma pihenős napom volt, anyu reggel jött a fiúkért, majd csak szerdán kapom vissza őket. :D
Lefeküdtem délben és 1/4 5-kor barátnőm hívott, hogy ő már ott van a talin, amit megbeszéltünk, én mikor érek oda? Ő keltett fel........ :oops: :P
Szóval 1 perc alatt összeszedtem magam és mentünk gőzbe meg termál fürdőbe, utána beültünk a Vörös Oroszlánba egy teára, csak este értem haza. :D

Most megyek vacsizni.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Helló LÁnyok!

Bocsi, most csak ennyire futja, holnap jövök!

Barbi!

Link:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=183548


Képek:

Kép Kép

Jó éjt mindenkinek!

Pusssz: Évi

Kép
kuha
 
 


Évi!
Nagyon szupi a kabát, én is ilyet kajtatok már rég a fiúknak, de sehol nem láttam 92-eset, vagy nagyobbat :(

Rakok egy-két képet a hétvégéről :D

Közös fogmosás reggel
Kép

Leon a parkban
Kép
Kép
Kép

Ebéd utáni fogmosás, kis hisztibe torkollva
Kép

Közös délutáni festegetés
Kép

Hát igen......még jó, hogy csak vízfesték :lol:
Kép

Nolcsika alkot
Kép

Tegnap a Művészetek Palotájában
Kép
Kép
Kép

És egy Gergő a végére :D
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?