Új privát üzeneted érkezett!

Természetesen a szivárgás az más, de azt a nem megfelelő illesztés, vagy géphiba okozhat.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat :wink:

Húúúúú hát ez az idő kiborít, én sem aludtam és iszonyat milyen nagy a szél....
ezt bezzeg nem mondták be.
mit tudnak ezek az időjósok, nagy semmit!!!!! :evil: :evil: :evil:

A egész emberiség szenvedhet most már ettől a torz időjárástól a sok szemetétől meg mindentől!
Kell nekünk a nagy fejlődés a sok sok szemétjével!!!!!!!!

Esküszöm éltem volna 200 évvel ezelőtt inkább :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Na mindegy, majd megkapjuk a méltó büntetést a nagy dőzsölésünk miatt..........................................


OFF-ért bocsánat, de kiakaszt az utóbbi idők időjárása!!!!!
És erről csak az emberiség tehet, a telhetetlensége miatt!
Meg is érdemeljük!!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Megann:

Nincs a családban tejallergiás, az öcsémnek van mindennemű ételallergiája, de olyan hogy dió meg mogyoró meg eper, a tejre pont nem. Se én se David nem vagyunk allergiásak semmire, és a családban senki más se. Úgyhogy szegény Zsuzsa ezt megnyerte valahogy...


Rólunk:

Az éjszaka elég gyakran ébredt, lefekvés előtt is 37,6 volt a hője fürdés előtt... és megivott több mint fél liter tápszert az éjszaka folyamán, viszont mosolygósan ébredt David szerint. Én akkor már a diabetológián voltam és kerestem az orvost akihez küldtek éhgyomorra, aki persze nem volt bent, úgyhogy ott is majdnem sírva fakadtam nekik hogy mit küldözgetnek ide-oda, beutalóm természetesen nem volt, nem lehet tudni milyen vérvizsgálatokra gondolt az orvosom, stb. Akkor kerestek egy diabetológust nekem aki gyorsan írt egy beutalót, levettek több vért is mint kéne, azzal átküldtek a szülészetre, hogy ott adjam le az ott aktuális vizsgálatokhoz a vért, ott jól leszúrtak hogy nem 8 előtt mentem, szóval totál káosz az egész. Aztán elmentem az autóért, úgyhogy legalább mobilisak vagyunk újra. És most megint átjöttem anyukámhoz Zsuzsával. De hallom hogy lent nyüszít szegény, úgyhogy nem maradok sokáig...

Felhívtam a Madarászt hogy mikor menjünk vissza kontrollra, hát ma nincs a tini doki nénink, úgyhogy holnap újra kell telefonálni. Szegényt már előre sajnálom miatta, újabb fülészet és újabb röntgen.


Jucc:

Ne haragudj hogy nem reagáltam, annyira nehéz mostanában odafigyelnem bármire, engem is teljesen taccsra vert a sok aggódás Zsuzsa miatt, David szerint már túlzásba viszem. De majd megpróbálom visszakeresni, hogy mit írtál és reagálni rá.

Na most visszanéztem... hát még aktuális téma a holalvás, mert most az van, hogy Zsuzsa a kiságyban a saját szobájában, én a kiságya mellé tolt ágyon, David egyedül a hálóban. Ideálisnak nem mondható. De mind David mind anyukám azzal kecsegtetnek, hogy ez mennyivel jobb így mintha összebújnék Zsuzsával, mert Szilvi után az lehetetlen lesz, és akkor mekkorát fog koppanni Zsuzsa. De szerintem úgy is koppan ha látja hogy már nem alszom "mellette" az ágyon a rács másik oldalán, hanem David mondjuk. És olyan baromságnak érzem hogy rácson keresztül próbálom simogatni csak az elv kedvéért, hogy ő bent legyen, én meg kint. Szóval szívem szerint kivenném szépen magam mellé, max egyik oldalon Szilvi, másikon Zsuzsa. David szegény meg egyedül, de hát így is egyedül van.

Levegőzés: voltunk már kint, rövidebb időre, ez alatt értsd az 5-10 percet, vagy amíg kimegyünk az autóig. A dokija azt mondta, kontroll után hívjam őt fel, kontrollra se tudom még mikor megyünk, de remélem minél hamarabb és akkor utána felhívom az eredménnyel. Anyukám is szekál hogy kérdezzem meg, szabad-e őt egyáltalán hurcibálni, mert most naponta járunk át Újpestről Budaligetre.


Totka:

Én is már csak erre tudok koncentrálni, lehet hogy szalmaszálba kapaszkodom, de szinte számlálom vissza a napokat, hogy mikor tudom talán újra szoptatni Zsuzsát... te hallottál erről, hogy a tejallergia középfül gyulladásra hajlamosít? Most olvastam ilyen tejellenes weblapokon. A szója is allergizál, minden allergizál. Mit ehet a gyerek?!?!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

 
 

Jucc!

Tényleg jók a képek a fiúkról...
Én most belegondoltam, lehet, hogy gyáva lennék bevállalni Gergővel egy ilyen csomagos-babakocsis(vagy az nem volt)- vonatos dolgot, pláne, ilyen télidőben.
(Pedig ha valaki, akkor én aztán min. másfél órát "hévezek" és "buszozok", hogy mondjuk beérjek a XIII. kerületbe, szóval hozzá vagyok szokva)
De azért mégis: leszállás előtt már jócskán felöltöztetni, csomagok le, ha van egy kis szerencséd, akkor talán még segítség is akad.
Szóval, le a kalappal előtted, és persze főként a fiúk előtt, akik ilyen jól viselték az utat.

Ayse!

Lili!
:lol: :lol:

Prünyti!

Kösz az infót, azért ez némileg megnyugtat. Ebben a témában én abszolút analfabéta vagyok. Még csak azt sem tudom, miféle rendszer van itt (mikor ide kerültem, már meg volt).
Abban biztos vagyok, hogy a kémény stimmel, hiszen a hivatalos papírok megvannak a bekötésről. (Legalábbis remélem, hogy stimmel, azért a papírok megléte ezt feltételezi.)
Talán még, ami megnyugtat, az az, hogy tényleg ahhoz ragaszkodom, hogy szakember rendszeresen ellenőrizze.

Kép
kuha
 
 


Jucc, nagyon jók a képek, srácok jól érezhették magukat! :lol:

Kuha, azt jól teszed! Az ilyen veszélyes dolgokat csak szakemberre kell bízni!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Andris jótanácsai az evésben még járatlanok számára:
1. Ha éhesek vagyunk járkájunk hangos "HAMMA-HAMMA!" kiáltásokkal körbe-körbe a lakásban (a kézmosás ellen egy lehelletnyit tiltakozzunk).
2. Ha nem olyan étel került a tányérunkra, ami elnyerné ízlésünket, mutogassunk a világ összes égtája felé és ismételjük a már jól bevált varázsszót: "HAMMA-HAMMA"! Valahonnan biztosan érkezik egy felmentő sereg.
3. Követeljünk magunknak evőeszközt, lehetőleg többet, de a kezünkkel együnk, ez élvezetesebb. Hogy minek a kanál? Ami jár, az jár!
4. Ha étkezés közben a kezünkre tapadt volna az étel, integessünk hevesen, így intve búcsút a nem kívánt morzsáknak, rizsnek, répa- krumplidaraboknak.
5. Ha a tálcánkon is lennének nem szívesen látott falatok, dobjuk őket kecses mozdulattal a hátunk mögé. Rezignált, már-már bamba arccal nézzünk arra a személyre, aki azt mondja, nem szabad!
6. Nincs nagyobb élvezet, mint a kistányérunkat kétfelől megragadni és úgy inni ki a levest.
7. Talán csak egy mérhető hozzá, ha itatópoharunkból az innivalót bőségesen a tálcánkba locsoljuk és egyenletesen belepasszírozzuk a még fellelhető ételmaradékot.
8. Ha elhangzik a "Jól laktál? Akkor megyünk is az ágyikóba!" mondatsor, tegyünk úgy, mint aki éppen most lát étele elköltéséhez!

Jó étvágyat és csak ügyesen! Nem eltántorítani magunkat, nemtetszésünknek minden esetben sikítással adjunk hangot!!!!

ayse
 
 


Hihi, Ayse :lol:
Igyekszünk megfogadni a tanácsokat, bár már eddig is jó úton haladtunk.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ja és mégegy: mivel jó előre gonoskodtunk magunkról, kijátszva szüleink éberségét és gyorsaságát, kaparintsuk meg a földről az ételdarabokat és együk meg jóízűen. Hogy most mért ízlik? A madárlátta kenyér is más ízű, nem?

Prüntyi!
Köszi!
Akkor a szélben nem, csak alapjáraton parázok!

ayse
 
 


jaj,de jót mulattam Andris jótanácsain :lol: :lol: :lol: ,de ezt mintha már megtárgyalták volna Kisnyuszival! :twisted:
Majola! :P :P :P Julcsi is ari,hogy ilyenekt művel,mondhatni hihetetlen! :shock: :P

mi gyorsan elugrottunk anyumhoz,ott kijátszottuk magunkat nyuszimmal,majd elhoztuk a Kelenföldi Pu.hoz,mert ment Bécsbe az uncsicsajokhoz!Kisnyuszi már a kocsiban kidőlt,pedig direkt szórakoztattuk,hogy kibírja hazáig,de nem bírta,olyan ari volt,egyszercsak összecsuklott és tátott szájjal horkolt!vége lett,mint a botnak! :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


jól van akkor emiatt is megnyugodtam,mert nyuszi is mindig megrohanja a széke alatti kajamaradék hegyeket!pedig gyors vagyok,mint a villám,de ő ezt is űbereli! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!!

Anyám.....hogy ti mennyit tudtok irni!!!!! :shock: :shock: :lol:
Ezt sajnos már nem tudom most behozni,de azért olvaslak titeket!! :wink:

Ez a hülye szél!!! :evil: :evil: :evil:
Reggel 6-kor felkeltette Melit és már nem tudott visszaaludni!! :x
Tuti,hogy nagyon fél tőle,mert most is már tök álmos volt,bevittem a szobájába,de egy perc múlva orditott!! :(
Aztán kihoztam,megint bevittem,megint orditott... :( :(
Aztán fogtam bementünk a hálóba,bebújtunk a franciaágyba és 2 perc múlva már aludt!! :D
Annyira jó volt igy összebújva hallani ahogy ott szuszog mellettem!! :D
Újszülött korában aludtunk igy utóljára!! :?

Én továbbra is émelygek.... :evil: :evil: ...úgyhogy megyek is eszek egy kis profiterort!!! :twisted: :twisted: :mrgreen:

ancsi26
 
 


sziasztok!

Zsuzsa, gyorsan írtam sms-t, amikor olvastam, hogy katicás sátrat keresel, aztán olvastam tovább :) mi karácsony előtt vettük és akkor volt, gondolomilyen holtszezonban is van. Eszti nagyon szereti! :)

Ayse! Andris tanácsain könnyesre röhögtem magam :D :D :D
hihetetlen hogy már most milyen akarattal bírja elérni, hogy azt adjak neki enni, amit szeret. valamelyik este pl apja hurkát evett csemegeubival, belé meg holni borsófőzeléket próbáltam belenyomni fasírttal, az utóbbit egyébkét szerette, de a csemegeubit annyira imádja, hogy csak addig mutogatott, hogy azt kapta. semmi mást nem volt hajlandó aznap este enni :twisted:

de nekünk is van olyan jó kis pocak, mint Lívinek :)
tényleg milyen nagylányos lett Lívi, és nagyon hasonlít az anyukájára! :)

Prüntyi, engem is megnyugtatott, amit a kéményről írtál, de én is mindig szerettem volna egy olyan CO mérőt, de nem jártam rendesen utána. ha valakinek van jó, az engem is érdekel!

Jucc! képeken látszik, hogy milyen jól éreztétek magatokat! tényleg aranyosak a srácok, nem csoda, hogy elvarázsolták a vonat utasait :)

Andi, csak most olvastam a privit, Esztit nem olyan rég tudtam letenni.. gondolkodtam, de a hordozóba tuti nem fér bele Eszti, mert abba még tavaly ilyenkor is alig tudtam már belpréselni a sok göncben :(

Nyúlné, nem találkoztunk, én így is csodálkoztam, hogy szombaton mehettünk, de örültem neki! egyébként azért Zsuzsa néni, mert az Esztinek azért néni :wink: és valahogy úgy vagyok vele, hogy aki nagyon kedves-aranyos-szimpi, azt valahogy tetszikezem, mint régebben az osztálytársaim szüleit ugye csókolomoztuk, nehéz volt áttérni :) és le sem írom, hogy hány éve volt, hogy együtt jártunk suliba :shock:

Eszti annyit ugrott előrébb a fejlődésben, hogy tegnaptól kezdve eléri az asztalt és matat is rajta :D azt nem merem leírni tegnap mit szerzett meg, ami a tányéron volt az asztal szélén és a legveszélyesebb evőeszköz :? , ma meg egy nagy darab sajtot harapdált csendben :)

megyek, mert este vendégek jönnek és kupi van.

KépKép
KépKép
and
 
 


és Rokica!
nagyon sajnálom ezt a bukás dolgot :( :( :( :( :( ezzel akkor tényleg szakemberhez kell menni. mit mondtál szereti a sinlacot Zsuzsa? azt kellene receptre felíratni. kellene beszélni majd dokival ezügyben, mármint hozzáértővel, mert attól tartok a HA-s tápszer sem túl jó akkor neki, és akkor majd, ha szopizik Zsuzsa, neked is tejmentesen kell enned.
azért ezt megúszhattátok már volna tényleg :( :evil:

KépKép
KépKép
and
 
 


Na ici-picit visszaolvastam!!

Maresz.
Én már voltam Melivel szemészeten,de csak azért mert én a bal szememre tompalátó vagyok és szerettem volna őt is megnézetni.
Hál istennek nem talált semmit,de azért 1 év múlva vissza kell menni...gondolom akkor már alaposabban megtudja vizsgálni!!

Megann.
Nem akarlak ijesztgetni,de egy ismerősünk kislánya majdnem megfulladt a pattogatott kukoricában!!Már kékült a gyerek...úgy rohantak a kórházba!!! :( :(
Susogós Lénád tündéri lehet!!! :D :D

Szénmonoxid mérő:
Anyukáméknak van és hálistennek még egyszersem riasztott tévesen meg amúgy sem!!
Ha gázos házban laknék én tuti vennék!!!
Szintén egy ismerősünkkel történt:anyuka az emeleten fürdette a két kicsi gyereket és érezte,hogy valami nem stimmel és már csak arra volt ideje,hogy lekiabáljon a férjének,mert már az ájulás határán voltak!!!!! :( :(
Gondoljatok bele,ha nincs otthon a férj..... :cry: :cry: :cry:
Szóval szerintem mindenképp jó ha van!!!

Rókica.
Jajj,de sajnállak titeket!!! :cry:
Forduljon már az a kocka és legyen minden okés!!!!

Fényképek megint szuperek!!!

Na most ennyi jutott eszembe!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Csak még a gáztémához egy kis horror.
Ez a szakvélemény Prüntyitől tényleg megnyugtató volt. Viszont baromi fontos hogy a kémények rendben legyenek. Mi majdnem elpatkoltunk tavaly márciusban otthon anyuéknál Keszthelyen mikor otthon voltunk Bendegúzzal. Hasonló orkánerejű szél jött, mint most, és jó hideg volt még fűteni kellett rendesen. Nekem már este is nagyon fájt a fejem, lüktetett baromi rosszul éreztem magam, de mivel én fejfájós vagyok meg a szél is fújt nem aggódtam rajta. De Bendegúzzal se stimmelt valami, nehezen aludt el, felsírt, felébredt aztán belehányt az ágyába. Én is baromi rosszul voltam akkor már, és mondtam apunak, hogy zúg a fülem is, ájulásérzésem van, nem merek felállni, inkább lekucorodtam Bendegúz ágya mellé is.
Aztán visszafeküdtem, meg ő is elaludt pár percre, de aztán megint felsírt nagyon panaszosan. Akkor már anyukám is felébredt, fel is kelt és aztán elájult Bendegúznál az ajtóban. Aztán apu is felkelt mikor kiabáltam neki, és akkor mondta, hogy itt valami nagy gáz van szerinte. Lement a pincébe, és kiderült hogy tökhideg volt a kémény alul, nem szellőzött a kémény, mint másnap kiderült azért mert a kéményfugák ki voltak esve sok helyen, és úgy átfújt a kéményen a szél, hogy lenyomta az égésterméket, és az ő kéményük nem volt még végigbélelve (azóta megcsináltatták). Lehet hogy ha mi nem vagyunk otthon Bendegúzzal, a nagyik elalszanak szépen, mert nekik volt a legkevesebb tünetük. Nekem az émelygés, kétoldali lüktető fejfájás, fülzúgás, ájulásérzés a tipikus CO mérgezési tünetek voltak. Gondolom Bendegúz is rosszul volt azért sírt fel annyiszor, meg hányt.
Nekünk már van CO mérőnk, bár nekünk konvektoraink vannak, és a gázszerelő szerint az ilyeneknél a legkisebb a veszély, de azért vettünk ezek után. És mindkét nagyszülőknek is vettünk, ott gázkazán van. Nem volt horrorösszeg, valami 11e körül volt, SENCO márkájú.

Nem ijesztgetésnek írtam le, de a baj megtörténhet, jobb óvatosnak lenni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ancsi!

Pattogatott kuki :(

Mi kimerészkedtünk..
Elmentünk a Pólusba, megvettük Demjén új cd-jét..végre lehetett kapni 8)
Meg vittünk apának ebédet, mert szokás szerint itthonhagyta...és telefonált..hogy ő úgy evett volna....
Megesett a szivem rajta...és bár azt mondtam, hogy szó sem lehet róla hogy bevigyem az irodába neki, azért csak bevittem..
:oops: :oops:

Hát jó nagy szél van..kb 2 szer 5 perc levegőzés volt ma Lénának... :?
Szegény... :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And:

:( Igen, már én is gondoltam, hogy a HA tápszer sem a legszerencsésebb, pláne nem az a mennyiség amit ő most fogyaszt belőle... lehet mégiscsak be kéne jelentkezni Veres doktorhoz és nem kivárni a február 28-i időpontot amit adtak nekünk. Pláne hogy olvasom hogy a fülgyulladása hátterében is lehet a tejallergia. Sinlacunk van, de ő nem szereti ezeket a pépes dolgokat, de majd megpróbálom neki nagylukú cumiban adni. De ha már tápszert sem eszik, akkor min fog élni??? :( :( :( :( :(

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Na, ezek a gázos dolgok eszembe sem jutottak! Amióta élesben megy ez a dolog, hogy házat keresünk, még csak odáig jutottam, hogy az egerek miatt aggódom, és kezdek örülni mégis a macskáimnak. Meg a betörőktől. De látom, van még egy jópár dolog...
Márti :) Ez elég horror, tényleg! És ilyenkor mi van? Szellőztetés, vagy ki a házból, fűtés kikapcs? Hova megy az ember, amíg a javítás /meg egyáltalán a tényfeltárás/ elkészül?

Köszi a fiúim dícséreteit!

Valami nagy dolog van a levegőben, az tuti. Ugyanis Balázs legalább két éve nem aludt nappal, és ma elaludt mellettem, amíg Gergőt altattam. Másfél órát aludtak :) Miótra várom ezt a lehetőséget! Mindig azt terveztem, hogy ilyen csoda esetén alszom velük egy nagyot! De nem bírtam ettől a hülye széltől elaludni, végül fölkeltem, fölmostam, teregettem, és mejött Apa :)

Rokica :) Nem azért szóltam, mert haragszom :) Csak kíváncsi voltam a válaszokra. Mi is összebújva alszunk hármasban a fiúkkal. Néha, amikor a kicsik mélyen alszanak, összerakom őket, és Apa mellé bújok, hogy neki is jusson belőlem :)

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ayse :) Én is jól szórakoztam Andrison :) És elképzeltem, ahogy mindehhez sikítozol :D Nálunk is így zajlanak a kajálások...

Megann :) Mi csak ebédért mertünk ma lemenni, Balázs úgy kapaszkodott belém, mintha fizetnék érte. Nagyon lökdösött ez a bolond szél, így nekünk is csak 10 perc jutott a levegőből ma, én eléggé paráztam ezalatt is. Én még lemegyek vásárolni, de magam miatt nem aggódom.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan.
Rokica
Az allergia állítólag a legyengült szervezetben inkább felüti a fejét.
Szóval amellett, hogy mellőzitek a tejtermékeket, szerintem Zsuzsa immunrendszerét kéne felturbózni.
Nem válaszoltál, gondolom nem tudtál olvasni, hogy szed vitamint, és étvágynövelőt?

Márti
Ez szörnyű! De jó, hogy nem történt tragédia! Mindenki vigyázzon csajok!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci:

Béres cseppet kap, ezt javasolta az orvos, de sajna csak akkor mikor eszembe jut... ma pl nem kapott. C vitamint is lehetne neki adni, de pont éppen gyümölcsöt, narancsot eszik. De lehet akkor azt is adok neki. Miféle étvágynövelőre gondoltál?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jucc,
Nagyon ugyes vagy, hogy el mertel utazni egyedul a fiukkal, le a kalappal. Fiuk egyebkent nagyon helyesek es hat vegeredmenyben megerte szerintem, mert latszik a kepeken is, milyen jol ereztetek magatokat!

Gaztema, + Marti horrortortenete :oops: Jezusom, hogy ilyen is megtortenhet!!Marti, meg jo, hogy apukad felfogta idoben es valoban nem lett komolyabb baj!

Ayse,
Nagyon jo a leiras Andrissal, en is nevettem rajta egy jot. Igazsag szerint nalunk is ez van, neha ki is bukok rajta, de majd megprobalom a te eloadasodban elkepzelni a tortenteket es talan konnyebben elviselem majd en is :lol: :lol: :lol: :lol: .
Egyebkent jo volt a nagy ferfias sohajtas is, amikor "eleg" kaja volt az asztalon.

Egyebkent ami engem kiakaszt neha, hogy Balazs egesz nap enni akar! Bar ahogy olvasom itt neha az adagokat, amiket megesznek a jobb etku gyerekek, kb ugyanez nalunk is, csak ugye egesz napra vetitve. Csak beteszem a labam a konyhaba, ugye ha keszitek valmit, teljesen mindegy, hogy epp elotte maszott le a szekrol, abban a pillanatban jon es tolja az etetoseket es mondja, hogy ehes, nyam-nyam stb! Ha meg ellenzem, akkor jon az uvoltes. Az sem jo, ha nem eszik tudom, Matthieu volt ilyen, de hat ez is zavaro, hogy ugy kell levakarni az etetoszekerol egesz nap :lol: :lol:

Megann,
Suvios Lena! :lol:
Pattogatott kukival valoban vigyazni kell!
Bar tudom, hogy kivedhetetlen ez, amikor valahova megyunk, mint nalunk is szombaton, ferj elment baratnom ferjevel rogbire :lol: :? , mi meg baratnovel egyutt vacsiztunk, ott is van ket fiu :lol: Egy kicsit megfeledkeztem Balazsrol, aki elokerult nagyban ragcsalva valamit, mire kiderult, hogy a nagyobb fiu, joindulatbol adott neki a mogyoros csokibol, amit ettek, mert Balazs kert :? Ne tudjatok meg, mit eltem at kb par masodpercig, amikor kihalasztam a szajabol majdnem 3db egesz foldimogyit :roll: :oops: :(

De egyebkent is en fekezem szerintem az evesben, mert allandoan rettegek, hogy felrenyel valamit. Ha sokat vesz a szajaba valamibol, ha nagyobb darabot stb. Mar ot tartunk, hogy szerintem megertette ezt es ha ki akar tolni velem, akkor odajon, vagy kiabal es mielott barmit tehetnek valamit bedob a szajaba, utana meg csak nevet, amikor banyasznam ki :oops: Pedig tudom, hogy nem jo ez, de egyszeruen nem tudok tullepni rajta!

Rokica,
:cry: Ez mar tenyleg tulzas ami veletek tortenik, ki kellenne mar bekulnotok a fenti illetovel, mert hat ELEG mar ebbol a betegeskedos stb egyvelegu balszerencsebol!
Azt nem ertem csak, hogy miert nem vizsgaltak ki Zsuzsat ezen okbol is, hogy ennyit bukik es szerintem ez igazan surgos eset ahhor, hogy elobb fogadjanak benneteket, nem eltekintve attol a tenytol, hogy te nemsokara szulni is fogsz!! A fene egye meg ezt az egesz rendszert, ha nem kepesek meg erre sem :oops: :evil: Bocs, de ez most ugy kikivankozott!
Alvasugyben, pedig tudod a szolast :lol: "ember tervez, Isten vegez :roll: , valahogy ilyen modon szerintem ugyis majd eldol, hogy mi a legjobb megoldas. Szerintem nem letezik "legjobb" megoldas! A helyzet fogja hozni, mi a legmegfelelobb nektek! Matthieu is nagyon sokaig csak velem aludt el, velem aludt stb, most pedig egy joejt puszi es semmi baja! Balazs ugyanez, hiaba vagyok kemenyebb tegnap is pl felkeltet hajnal 4-kor es csak kiabalt, hogy anya, hiaba fekudtem le a matracra, akkor is csak sirt, magamhoz vettem, odabujt hozzam, megpusziltam, es mar aludt is! Ugy vagyok vele, hogy ha kellek neki, akkor miert ne?? A fene egye meg az elveket!! Szerintem hasznald ki meg ezt a kis idot, amit vele tudsz tolteni es igenis, ha igenye van rad, hat bujj hozza!! Olyan sok mindenen ment mar keresztul szegeny kislany!
Ha meg megszuletik Szilvike, hat ugy is meglatod, mi a legjobb! Egy dolog van csak, ha mind a kettovel akarsz egyutt aludni, de ezt is csak akkor fogod megtudni, ha mar benne leszel, de talan ez megfontolando, mert az egyik felkeltheti majd a masikat es hat ugye neked is kellenne pihenned! A ferjed pedig ugyis belatja majd az adott helyzetben, hogy talan megis jobb neki Zsuzsaval mint egyedul vagy egyeb mas megoldasra is nyitottabb lesz, ha mar benne lesztek a szituban. Le a kalappal minden esetre, nagyon kitarto vagy!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Rokica!
Vitacolan?

Márti!
Hát ez borzasztó!!!!!!!!!!!!!

Nálunk akkora szél volt, hogy a gyerekek kerti házikóját, amit két markos legény nagy térdrogyasztásokkal hozott be a kertbe, arrébb fújta, a kerítésig!!!! :shock: :shock: :shock: Belőle a motorok, labdák szétszórva a kertben! :evil: :evil: :evil:
Ma későn jön a férjem nem tom, mikor és hogy rakjuk visza???!

Egyébként idén El Nino van, ez okozza ezeket a szélsőséges időjárásokat :(.

Megann!
Aranyos vagy, a férjednek biztos jól esett a gondoskodás! :)
Lánykoromban azt hittem, hogy hülyeség a mondás, miszerint egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út, de be kell látnom, hogy van benne valami (kiegészíteném ugyan egy másik testrésszel is). :)

Örülök, ha néhány vidám percet szereztem, majd még megosztom Veletek ANdris jótanácsit pelenkázás, sétálás, fürdés és egyéb ügyekben is. :)

ayse
 
 


Rokica,
Vannak kimondottan immunerosito vitaminok gyerekeknek!!!! Patikaban lehet kapni! En felajanlom, hogy minden koltseg nelkul kuldok neked haza, ha otthon nem talalsz, mert tudom, hogy itt van!!! Ugyhogy ha otthon nincs, akkor kuldok neked! :!: :!:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse,

Johet :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Na kértem időpontot Veres doktorhoz csütörtökre... és szorgalmasan nézem a mindenféle vegan recepteket az interneten, a tejmentes és húsmentes diéta érdekében, bár én húst be fogok csempészni az tuti, csak egye meg.

A bajom csak az, hogy eddig se volt időm főzni mellette, most hogy lesz? No mindegy, valamit kell ennie. Ma is pl másfél banánt evett meg egy kis zsíros kenyeret. Egy negyed narancsot. :( Egy fél pogácsát. Nálunk most ilyen adagok mennek.

Az a gáz, hogy miután tegnap megette azt a fél pohár joghurtot, elkezdett FALNI. Mintha attól javult volna az étvágya. De aztán este kibukta. Szóval teljesen tanácstalan vagyok.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Halihó!

Nyúlné!
Zsuzsa néni még telefonon keresztül is egy anygyal! :)
Holnap megyünk Andreáékkal nózi pucoválásra! :D :?

Andrea!
Nem baj, megoldom majd valahogy, köszi! :)
Eszti elég soká bírta! :)

Ayse!
Mi ez a vitacolan? :roll: (azon kívül, hogy immunerősítő)

Rokica!
Annyira sajnállak benneteket! :( Tényleg nem igaz, min kell még keresztül mennetek! :(

Márti!
A sztori már márciusban is ledöbbentett, amikor írtad a másikban!
Akkor dőlt össze Bendegúz ágya is, ugye? :(
Bendegúz szánkós képei csúcs édesek! :D

Jucc!
Te egy hős vagy, komolyan mondom!:D
Én bizti nem mertem volna elindulni két gyerekkel, vonattal!
IC-vel mentetek? Nagyon édik a fiúk!

Én olyan béna Anya vagyok. Szegény Natikám orra ki van száradva, gyanítom az orrcsepptől.
Gondoltam, be kellene kenni neki valamivel és arra jutottam, a neutrogena biztos jó lesz.
Szegény fél perccel azután, hogy bekentem, olyan sírásba tört ki, hogy majdnem frászt kaptam. Csípte az a nyomorult krém az orrát, győztem gyorsan letörölni neki! :oops: :(

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Na végre sikerül írnom is, nem semmi, mennyit írtatok ez alatt a pár nap alatt :shock: :lol:
Tegnap délután jöttünk meg, szuper volt, de este a van gogh tárlatvezetést sajna kihagytuk. :(
Pénteken ugye Bécsben a scs-ben kezdtünk, egy csomó pénzt elvásároltam, magamnak vettem két farmert, kardigánt, pulcsit, felsőt, tréning nacit a h&m-ben, Gabinak a zara-ban 4 felsőt, Nolcsika kapott egy zakó-mellény kombinációt, halálosan néz ki benne :lol: . Meg ruhákat még.
Vettünk könyveket is, édességet :P Fiúknak rengeteg játékot, amiból sokat elraktam húsvétra, szülinapra.
Szombaton fürdőzés, majd ebéd, séta, délutáni szunya volt. Utána megint fürcsi, majd átmentünk Szlovákiába vacsizni.
Vasárnap fürdés utána megebédeltünk és úgy jöttünk haza.
A kinti termál szuper jó volt, főleg este nagyon hangulatos, olyan igazi gyerekcsinálós hétvége volt, már ha terveznénk... :lol: :lol:
Van Gogh kiállítás azért maradt ki, mert Nolcsi nagyon hiányolt, sokszor kérdezte, hogy hol az anyukája....így nem akartam, hogy hazajövök, aztán pár óra múlva megint elmegyek és a nagyi fekteti le. Majd elmegyünk máskor.

Megann!
Crayola a filctoll márkája és pl. az Árkádban lévő játéksziget boltban is lehet kapni :wink:

Jucc!
Tényleg lehetett a levegőben valami, mert Leon 4 órát, Nolcsi 3-at aludt én meg 2-őt :P

Képen nagyon helyesek, minden babó édes!

Na mennem kell, mert építés van legóból...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Duda!
Csak alsollal kend az orrát, az szuper, nem csíp és szépen rendbe teszi a nózit.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Bakker, már csak ez hiányzott az én lelkivilágomnak: kb. 5 perce mit hallok a híradóban???
Két fiatalt az apjuk talált meg, akik a kéményből visszaáramló szén-monoxid miatt lettek rosszul. :twisted: :twisted:
Szevasz, most megint elbizonytalanodtam.
Azt hiszem, érik az a jelzőkészülék.

Bár, le sem írom, hogy Robi mit mondott :oops: :oops: (Ezt a pár hónap fűtésszezont már kibírjuk anélkül, utána meg a panelban nem fog kelleni.:twisted: :twisted: Ja, mondom, csak bírjuk ki tényleg... )

Barbi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!
Tényleg sikerült jól bevásárolnod Bécsben!!!
Képeket kérhetünk a tuti kis rucikról??

Kép
kuha
 
 


Évi!

Kérésed számomra parancs :wink: :D
de nem mindent fotóztam le, csak egy-kettőt....

Nolcsinak micimacis nadrág, 70%-al leértékelve
Kép

Zakó+mellény, szintén -70%
Kép

Repülős sapi
Kép

Nekem csizma nadrág, a szárán kövekkel és hímzéssel, -50%
Kép

Mind a két felső -70%
A zöldhöz van ugyanilyen színű káró kockás térdzoknim, csizmanacival milyen szuper lesz :P
Kép
Kép

És egy utcsó a termálban :D
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Látom irigykedhetek megint :twisted: :twisted:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi!

Köszi :wink:

De szép mindent vettetek...és hát az a pancsi.... :P :P :P :P :P
Na várjál csak.....lehet hogy nem emlékszel jól...
Egy szavadba kerül és máris intézek neked is egy 3. babát :lol: :lol:

Mivel éjszaka nem tudtam én sem aludni....ezért gondoltam ne menjen pazarba az idő...hát felvettem a kapcsolatot az égiekkel...a babára váró kismamáink érdekében szóltam egy két jó szót... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha, milyen panelban? lemaradtam valamiről? Amúgy apósnak van, és asszem 7 ezer volt...

Duda, babaolaj (gyógyszertári), vagy olivaolaj

Barbi, mi az az alsol? azt meg én nem ismerem...jók a rucik!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszi :wink: :lol: :lol: Megann!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Duda!

Ungentum Nasalé- mentolos orrkenőcs...saját részre ezt használom, de nem tudom hogy adható-e a kicsiknek.. :roll: :roll: :roll: asszem a kámfortartalma miatt...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hát a Sinlac nem aratott sikert. :( Nem hajlandó meginni, szerintem az állagával van a baja. Úgyhogy ma alig evett, tápszert nem merek neki adni, úgyhogy gyanítom, éhesen ment aludni. :( De egész egyszerűen NINCS ötletem hogy mit enne meg üres kenyéren kívül meg ami répát kihalászott a leveséből.

Azt mondják, egészséges gyerek nem halasztja magát éhen, na de most mi ez a kategória vagyunk?!?!?

A legjobb hogy a gyerek megeszik három szelet répát és egy pár csipet kenyeret és az apja szerint "teletömte" magát. :evil: Meg szerinte semmi gond a tejmentes diétával, csak éppen a gyerek nem eszik semmit csak pékárut meg gyümölcsöt.

Olyan frusztráló ez az egész és annyira de annyira nincs már energiám, lelkierőm... teljesen fásult vagyok, szerintem már most rám is férne egy pszichológus, de hát a problémát ő se fogja megoldani.

Azt remélem, ha kibírunk egy pár nehéz estét/éjszakát tápszer nélkül, elkezd majd nappal is enni normálisabban.

De hát most van az ideje ezeknek a drasztikus megvonásoknak?!?!? Hát nem. De mi a fenét csináljak???

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,

Ha eddig nem bukta ki a tapszert, akkor miert ne adhatnad neki tovabb???????????????????

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ha a repat megeszia levesbol, akkor fozz neki jo sok repat!
Spenot, paradicsom, osszefozol padlizsan+hagyma+cukkini + paprika (zold), megparolod, felontod darabokra vagott paradicsommal, megfozod ?????????HM? hatha,
Levesek??? Barmi, kinald tobbszor, valtozatos dolgokkal, hatha megkivanja??? Ne fasulj el, kerj velemenyt szakertoktol!!!!!, telefonalj a gasztrologiara is es hat harcolj ki egy elobbi talalkozot!! Ne aggodj, valoban nem volt meg gyerek,aki ehen halasztotta volna magat!!!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó:

Mert az is tehéntej-alapú, csak elvileg kisebbekre vannak bontva a fehérjéi... de ha tényleg tejfehérje allergiás, akkor ezt sem szabad, mert ugyanúgy hozzájárulhat az étvágytalanságához, a felsőlégúti megbetegedéseihez, stb. :( Csütörtökön megyünk magánba gasztroenterológushoz, addig már csak kibírjuk tápszer nélkül...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


A "Jó" hír, hogy most olvasom, hogy az ő tüneteivel rendelkező tejfehérje allergiások (mármint amik nem azonnal, hanem idővel jelentkeznek), fele allergiás a szójára is.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Barbi!

Köszi! :)

Ruhák nagyon tutik!!
Noel zakó + mellénye baromi jól néz ki! Abszolút el tudom benne képzelni (a helyes kis pofijával :) )

A Te szerzeményeid is nagyon jók! Zöld pulcsi szuper!
És persze a fürcsis kép is!!!

Megann! :) :) :) :)

Prüntyi!
Szerintem nem maradtál le semmiről, biztos olvastad már itt a fórumon, hogy év vége felé szeretnénk elköltözni innen.
Mindenféle okokból.
De max. egy 60-70 nm-es panelra fogja futni, és valószínűleg Dunakeszin. Mindenképen átmeneti megoldásként képzeljük el a dolgot, de muszáj lépnünk valamit.
Ezek a terveink, aztán meglátjuk, hogy hogyan alakul. (És , hogy a bank mit szól hozzá...)

Rokica!

Érdekes, most, hogy beteg volt Gergő, szintén kapott Sinlac-ot, és neki sem tetszett egyáltalán.
Két napig próbálkoztam, aztán felhagytam vele, felesleges volt erőltetnem.

Sajnálom, hogy mindig van valami, ami miatt stresszelheted magad.
Nem csodálom, hogy belefásultál, mindenki így lenne már a te helyedben.
Mindig is csodáltam, hogy idáig bírtad.

Na, most én is dobok nektek két mai képet.

Hát, így állunk mi:
Kép Kép Kép

Kép
kuha
 
 


Kuha,

Halali, mint egy kisfonok, aki eppen "nagyban" dolgozik!! Nagyon JOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKK a kepek!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Rokica,
Jaj de joooooooooo, akkor legalabb hamarosan csak megtudtok valamit!!!!!!!!!!!!!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Kuha,

En nagyon szoritok, hogy a bank is belemenjen, meg talaljatok valami nektek megfelelo lakast, nagyon megerdemelned te is, hogy nyugodtabb legyel egy kicsit.

Megyek, balazs veri a gepet

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Halihó!

Köszönöm a krémes ötleteket! :?
Alsolt ma And is mondta, holnap veszek is a patikában!

Barbi!
Nagyon jó kis rucikat vettél! :)
A Thermál Hotelben voltatok? Mennyi most ott egy éjszaka megkérdezhetem?
Március végén évfordulózunk Apával, gondoltam, meglepném egy hétvégével.

Kuha!
Ezek a képek! :shock: :lol: :lol: :lol:
Az tetszik a legjobban, amikor a kezén támaszkodik Gergő! Haláli! :D
Tegnap nézegettem az expresszt és tényleg tök jó lakásokat kínálnak Dunakeszin.

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Szép jó estét! :) :)

Jaj, de nem volt ma időm semmire. Beni oviban volt, Dani nem engedett a géphez. :) Meg amúgy is egész nap mindenfélét ténykedtem. Közben persze idesettenkedtem olvasni néha néha.

Rokica,
Nagyon drukkolok, hogy a csütörtöki vizsgálaton végre valami konkrétumot megtudjatok. Drukk, hogy most már tényleg VÉGE legyen!

Márti,
De borzalmas, amit meséltél! Nagy szerencse, hogy nem történt tragédia! :(

Jucc,
Nagyon vidámak a képek! Csak meg tudom erősíteni, hogy nagyon bátor és vagyán vagy, hogy így elvállaltad ezt a vonatozást! :)

Ayse,
Ez az Andrismonológ szenzációs! Dani már ismerte, néhány pontját betéve tudja! Kíváncsian várjuk a többit is! :)

Kuha,
Szenzációsak a képek! Gergő főnök úr annyira édes! :)

Megann,
Szél-Léna de édes lehetett! :)

Barbi,
Micsoda jó hétvége! És szépek az új szerzemények is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse
Köszönjük szépen Andrisnak a jó tanácsokat evés ügyben (megjegyzem könnyesre röhögtem magam már megint), úgy látom Brigivel több dologban is egyetértenek. Pl. desszertként felcsipegetni a földről a lehullott morzsákat. :roll:

Márti
Te jó ég, micsoda történet. Tiszta szerencse hogy időben észrevettétek, hogy valami nem stimmel.
Jól beparáztattatok ezzel a szén-monoxid dologgal. Nekünk turbós kazánunk van. Remélem nem azt jelenti, hogy turbó fokozatban nyomja vissza a cuccot :?

Kuha
Gergő szenzációs a gép előtt.

Kép
Kép
maresz
 
 


Rokica
Van egy üveg Vitacolanom,kb egy kanál fogyott el belőle(fogyott volna, mert Marci kiköpte nagy ívben) szívesen átadom.
Szerdán valószínűleg megyünk a városba dokihoz és a KÖzpontban oda is tudnám adni. De ha nem megyünk, akkor is elugrunk, ok?
Félve kérdezem, csütörtökig nem kaphatna mégis tápszert még Zsuzsa. Eddig csak a tápszer nem ütötte ki, csak a joghurt, nem?
És szerintem még ne szigorítsál. Amíg nem indult fölfelé a súlya, és hőemelkedése van úgy gondolom nagyon hasznos mencsvár a tápszer. Én adnék amúgy még +c vitamint. És Veres dokitól kérdezd meg milyen étvágynövelőt javasol! Remélem segíteni fog.
Amúgy az a kaja mennyiség amit írtál tényleg nem túl sok, de beleszámítva az éjszakai tápit már nem is olyan rossz.
És kitartás Rokica! Veled vagyunk!

Barbi
Eszméletlen jó cuccok! A zöld nálam is viszi a pálmát!

Megann
Susi LÉna édes lehetett! :lol:

Ayse
Azta! De láttam a hírekben, hogy brutál rombolást végzett a szél. Nem is mertem kimozdulni ma. Szegény kutyinak a mai lasztizás elmaradt, de féltem, hogy az erdőben nehogy ránk dőljön egy fa.

Kuha
Eszméletlen a kiskölyköd!!!! :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Barbi
De jó lehetett ez a hétvége. Rucik nagyon jók, fürdőzésért irigy vagyok :wink:

Kép
Kép
maresz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?