Új privát üzeneted érkezett!

Norwell, bizti csak kevéske már a helye Kép A csuklás nekem is elmaradhatatlan program, legalább napi egyszer Kép

Colett, Pilchard-Peti azt mondta, h nem volt gyors a szülés, hiszen már hajnalban bementek. Én sztem azért bírom nehezen a mozgást, mert már két hónapnyi fekvés van a hátam mögött, teljesen el vagyok punyulva...

pogacsa
 
 


Caroline és Pilchard család!

NAGY-NAGY GRATULA a lányokhoz. Kép
Nagyon jó egészséget és sok tejcsit nektek! Legyen a babóban nagyon sok-sok örömötök.



Szilvi, Colette, Ex ti jöttök Kép
Tudtam, hogy ma be kell nézzek Kép
Puszi nektek
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pilchard!
Gratula a trónörököshöz!!!! KépKépKépKép

Csajok! Lehet, hogy velem vmi gáz van, de nekem már hetek óta fáj a szeméremcsontom, igaz hol jobban, hol kevésbé, hol fáj, hol inkább szúr. De én még csak a 28. héten járok. Eszembe se jutott eddig, hogy ez akár attól is lehet, hogy az én kicsi Kírám próbál helyet csinálni magának. De ha így van, mi lesz még később? Kép

Tandi

tandika
 
 

 
 

Sziasztok!

Talan emlekeztek meg ram, de regen ide is irtam. Eltuntem, de megvan annak az oka is. Kép
Eloszor is szeretnek gratulalni Pilchard-nak. Kép
Sok boldogsagot a kisbabahoz es sok tejcsit kivanok. Kép
Mi jol vagyunk. Pocaklakom kislany lesz mint a novere. Kép Es Kitty-nek fogjuk hivni. Kép

Exdeus: Kijavitanad a tablazatot? Nagyon koszonom.

Mar en is jarok ctg-re. Kép Minden rendben van. Egesz jol birom a terhesseget egy orokmozgo majdnem 2 eves Lili mellett. Kép

Norwell: Pogacsanak igaza van. Kép A keves hely miatt ilyenkor mar nem nagyon tud rugkapalni. Inkabb mocorog es azt nem mindig erezni. Nalam is igy van. De a mocorgasat mindig erzem. Kép A csuklas nalam allando. naponta tobbszor. lilivel is igy volt. Kép

Exdeus: Orulok, hogy jo a cukrod. Nekem is minden rendben a dietaval. Neha csalok, de mindig megemerem utana a cukrom es nincsen gond. Kép
Nalam a fenekembe belenyillal idonkent egy fajdalomsugar, ami lesugarzik a combomon. Foleg, ha rosszul lepek, vagy valahogy maskepp lepek. De masodpercek alatt elmulik. Olyan mintha egy ideg csipodne be. Kép

kanyin: Nem semmi volt az eses Kép , de nagyon kell vigyazni. En is akkorat estem 2 honapja a lanyom utan rohanva, hogy azt hittem eltort a terdem. Kép Nagyon nagy sebem lett es meg azota is latszik. Kép meg is ijedtem, de eses kozben az elso dolgom volt a hasamat vedeni es a lanyomat. Kép Ugyhogy nekik semmi bajuk, csak en serultem meg...

Mennem kell, hiv a lanyom.

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit nem figyelek és már babaesőre jövök Kép Annyira klassz Kép

Most nem írok külön mindenkinek, de örülök, hogy mindenki nagyjából jól van.

Magunkról:
Belekezdtünk a nagy melóba. Az összes szekrényt, kipakoltuk. Nem semmi mennyi kacat volt Kép Közben megrendeltük a csempét, járólapot, meg a bútorok egy részét. Tök király lesz Kép
Persze kisírtam, hogy a számítógépet még ne szedjék szét. Még a héten lesz Kép Bár majdnem minden nap lesz mit tennem, de azért képben tudok maradni. Kicsit sem vagyok függő, á dehogy Kép
A baba szobája is nagyjából kész. Tök szép világos kék színű a fal, Micimacis bordűrrel. A lamináltlap meg cseresznye színű. Nekem nagyon tetszik már így is. Főleg, ha meg rendeljük a kiságyat meg a bútorokat neki. Ú de irigylem a fiam. Nekem sosem volt ilyen Kép

Vasárnap voltunk a szülésznőnél. Már a 34. héten megyek hozzá CTG-re. De izgi lesz. Jövő héten megyek fogorvoshoz, utána cukorra meg UH-ra. Kicsit zsufi lesz, de nem bánom. Anyunál kicsit uncsi lenni, így meg legalább mindig megyek majd valahová Kép

Babalátogatás: csatlakozom hozzátok. Én sem szeretném, ha az első pár hétben (3-4 hét) az anyámon max a tesómon kívül idejönne bárki is babát nézni. Így is elég lesz a saját nyavajám, nem akarok jópofizni a rokonoknak és barátoknak sem.
Õszintén szólva a kórházba sem szeretném, ha nagyon nyaggatnának a rokonok.

Mogyi mozgás: mostanában nagyon keveset mocorog. Szerintem, érzi, hogy nem vagyok túl nyugodt. Néha meg is nézem a pocakom nagyságát, hogy egyáltalán babát várok-e. Kép Egyébként mindenki elcsodálkozik, mikor meglátják a kicsi pocakom. Nem hiszik el, hogy a 6 és fél hónaposak vagyunk. (29+4) Igaz tartom magam a 4 kg-nál.

Hát sajna most mennem kell, mert megyünk "haza" anyuhoz.
Mindenkinek puszi
Kisvirág

Ui: Remélem holnap is be tudok nézni, de csütörtökön mindenképp megnézlek benneteket.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon gratulálok a babához és örülök, hogy mindenki jól van.
Ctg-re már megyek csütörtökön és a múlt héten a dokim azt mondta max 2 hetünk lehet még, így egyre izgatottabbak vagyunk már.

Lakásátrendezésben vagyunk, meg elég sok minden van, így nem igérem, hogy túl gyakran tudok írni:-(

Vigyázzon mindenki magára és babócájára és ha lesz időm írok újra és ha valami történnek akkor is igérem!
Kari
(36+1)
kari
 
 


Tandika, ne félj, nem lesz sokkal rosszabb, nekem se romlott, kb ugyan olyan már nagyon rég ez a lábleszakadós érzés a szeméremcsontnál.

pogacsa
 
 


Ja és lányok a szüléstörténeteket majd nagyon várjuk, de egyenlőre jó egészséget és sok-sok tejcsit:-))))!!!!!

Kari
kari
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációt és a jókívánságokat mindenkinek!
Pilchard, Neked is nagy gratula, legyen nagyon sok örömetek a kislányotokban!
Próbáltam feltenni képet Liliről, de azt írja ki a rendszer, hogy túl nagy a mérete. Tudja vki, hogy kell lekicsinyíteni?
Sajnos túl sok időm nincs, két naponta járunk vérvételekre a kórházba, plusz kicsi lány sokat van fent éjjelente, ergo nappal próbálok pótólni egy kis alvást.
A szülés nekem Húsvét vasárnap hajnali 3-kor indult, arra ébredtem, hogy folyik a magzatvíz. Eléggé megijedtem, mivel még abszolút nem számítottam rá, a 37. hét közepén jártunk. A szüleimnél voltam éppen, így kocsiba be, nővérem vitt be a kórházba. A fájások úgy 5 percenként jöttek, de sajnos nem tágítottak egyáltalán. Nem voltak annyira vészesek sem, gondoltam, ha ez így lesz végig, akkor nagyon jól fogom bírni. 8 óra körül a dokim egy kis oxitocinra ítélt, mondván, ha ettől sem táguléok, sajnos császárra lesz szükség. Na, 9-től én már kezdtem csillagokat látni, és 10-kor megkérdeztem, nem lehetne-e mégis császár. Sajnos nem kaphatok epidurált véralvadási problémák miatt, a kéjgáz meg semmit sem ért. Szóval én még ilyen fájdalommal soha nem találkoztam, erre nem voltam felkészülve Kép. Olyan elemi erő munkálkodik ilyenkor, hihetetlen! Amikor a doki fél 12-kor azt mondta, hogy itt kettőre baba lesz, azt hittem, megölöm. Hogy bírnám én ki addig? Aztán fél 1-kor módosította 1 órára. A kitolás sem volt semmi, a legrosszabb az volt, hogy fájások között nem volt szabad nyomni, holott úgy éreztem, szétszakadok. Aztán 1 órakor megszületett az én kicsi gyönyörűségem, és amikor a hasamra tették, egyszerűen elmúlt minden rossz és fájdalom! Én nagyon féltem a szüléstől, és utána aznap még azt mondtam, hogy többet nem! De már másnapra elhalványultak a rossz emlékek, és mostmár azt mondom, jöhet a második!
Remélem, nem ijesztettem el senkit! Mindezek után azt mondom, hogy boldog vagyok, hogy nő vagyok, és mindezt megtapasztalhattam!

Puszi mindenkinek, és kitartás!
caroline
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nagy gratula minden kismaminak akiknek megszületett a babájuk. Sok boldogságot. Kiváncsi vagyok az élménybeszámolókra.
Nekünk még 3-4 hetet még egyben kellene maradni.

Kérdés: mikortól lehet málnalevél teát inni?

Mi holnap megyünk (szerintem az utolsó) vérvételre és Ctg-t is csináltatunk a kórházba.

Lehet, hogy megcsináltatjuk az apasági nyilatkozatot is ha már ott vagyunk a polg.-i hiv. mellett. Azt mondják, hogy ezt gyorsan megcsinálják.
Valaki tudja mit kell hozzá vinni? Okmányok, iratok, stb.

Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Caroline köszönjük az őszinte szüléstörténetet. Nagyon szép volt. Örülök, hogy valaki azt is leírja, hogy bizony nem annyira jó, és nagyon fáj. Amiket eddig olvastam, az mind csak a jó és szép oldalát írta le. Komolyan mondom elérzékenyültem az olvasásnálKép
Képkicsinyítés: Nekünk InfranView van. Abban így kell. Fent a menük között Image, aztán Resize/resample azon belül set new size. A nagyobbik értéket írd át 600-ra, akkor fel tudod tölteni. Ja, és el kell menteni, ha átkonvertáltad.(Save as) Várjuk a képeket!

Tandika ne izgulj, a dokim nekem azt mondta, mikor panaszkodtam neki egy hónapja, hogy örüljek, hogy nem a 12.héttől érzem, mert olyan is van.Kép

Kari, Kisvirág jó munkát a lakás átrendezéséhez, renováláshoz, de aztán nem megerőltetni magatokat. Mi 2 hét múlva kezdjük!Kép

Látszik, hogy ma szakdolit kéne írnom, meg anatómiát tanulni. Már harmadszorra írok. Pedig nem szoktam.KépKép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Caroline!
Ez gyönyörű volt... Meg is könnyeztem... Kép
Jaj, de nagyon várom már én is, minden fájdalom és nehézség ellenére!!! Ha elküldöd a képet, én szívesen lekicsinyítem Neked (mélcím a profilomban)!

Kari!
Akkor Neked is kezd nagggggyon izgi lenni!!! A két hetet honnan gondolja a dokid?

Kisviri!Kép
Szijjjjjaaaaaaaaaa! De jó, hogy benéztél!!! Na,ugye, hogy nem bírod nélkülünk?Kép És remélem, nem hajtottad túl Magad a pakoláskor!!!

Pogi!
Köszi a megnyugtatást, tudod, az ember mindig reszket valamitől... Kép
Na, most épp egy jóóóóóó nagyot kaptam tőle, megnyugtatásként...Kép Neked is evés után csuklik??? Nekem igen, és arra a következtetésre jutottam, hogy ízlik neki a kaja, és nem győz inni a magzatvízből, de félrenyel.Kép

Rita!
Gratulálok a kislányodhoz! Nagyon szép neve lesz!Kép

Tandi!
Hát bizony, Kíra feszegeti a határokat!!!Kép

Colett!
Elhiszem, hogy türelmetlen vagy... Én már most az vagyok!Kép A dokim egyébként azt mondta, hogy a 36. hetet töltsük be, és utánunk a vízözön.Kép Mármint, hogy utána egész nyugodtan szülhetünk, maximum 20 dekával kisebb lesz Kende baba (a szülésnél így is elég lesz...Kép)

Ex!
Épp tegnap írtad, hogy Petike keveset mozgott... Milyen érdekes, hogy tényleg időjárásfüggő lehet már most a babuli??? Mi lesz, ha kibújnak?Kép

Na, megyek, adok a csöppnek (meg magamnak) valamit enni... Kép

Puszika mindenkinek!!!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+5)

Kép
Kép
norwell
 
 


Most csak gyors bekukk!!!
Hogy mi a helyzet Pilchardékkal!!
De már látom hogy YUPPPPPÉÉÉÉÉÉ!!!!
Gratula ehhez a nagy lányhoz!!!
És sok sok tejcsit és jó egészséget kívánok!!

És elsápadva vettem tudomásul, hogy már a harmadik vagyok a tábliban.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Nagy-nagy Gratula Pilchardéknak!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKép:KépKépDe jó! Nagy baba lett AmeliKép Kíváncsi vagyok mit mesélnek majd....
Jó egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok én is!

Nektek meg, akik az utolsó napokat, heteket élitek meg még "egyben" TÜRELEM!!!

puszi

zsu 27+4

Kép
zsu11
 
 


Szia! Küldd el nekem a képeket és lekicsinyítem neked szívesen! tancos@maffia.hu
Eltekintve a nemalvástól, jól vagytok? Szopi megy? Kép

pogacsa
 
 


Na, bénázik a bnet megint, ezt az üzit vagy 1 órája küldtem Kép.

Melinda, én a 15. hét óta érzem...

Norwell, igen, igen, nekem is evés vagy ivás után szokott leginkább! Bár az ásványvíztől is, lehet, h az is ízlik neki??? Kép

pogacsa
 
 


Most én is csak egy gyorsra ugrok be.

Szilvi, küldtem mailt! Kép

Kanyin, elképzeltem az esést... Azért szerencse, hogy nem nagyon ütötted meg magad!

Ex, nekem is szoktak lenni keményedéseim, de a CTG-kor még csak ritkán volt, és azt is mondták rá, hogy ez még nem "komoly", meg lehet, hogy a baba mozgásától van. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy Julcsika általában végig ugrálja a vizsgálatot.
A CTG-vel kapcs. jutott eszembe, hogy valaki kérdezte, hogy mikortól van. Én már a 32. héttől járok, bár lehet, hogy azért ilyen korán, mert 120 km-re vagyok a dokimtól, így szeretné tudni, hogy mi a helyzet, mikortól legyek végleg kórház közelben.

Nekem is feszül már néha lent, főleg amikor megyek, meg mostanában még többet kell pisilnem, lehet, hogy lentebb jött már a babó. Meg üléskor is néha belenyilall a hólyagom körül. Hát, már én is a 37. hetet taposom...Kép

Kisvirág, örülök, hogy be tudtál nézni, jó volt hallani Rólad! Kép

Caroline, köszi a szüléstörténetet! Nagyon jó, hogy ilyen őszintén megosztottad velünk. Hú, és belegondoltam, hogy pénteken töltöm a 37. hetet, kicsit rá is paráztam, nehogy Pesten legyek még, amikor esetleg ki akar jönni...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Caroline, na én is valahogy így képzeltem. Én még nem olvastam sok történetet, de az mindegyikben benne volt, hogy másnap már jöhetne a köv. baba... Kép A természet csodája.
Pannamari, én tegnaptól iszom a málnalevél teát. Apaságihoz nálunk egy tanácsadói nyilatkozat (hogy terhes vagy, és mikorra várod a bébit) valamint a szülők személyi igazolványa kell.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Csak most kerültem gépközelbe.

De fantasztikus híreket olvasok.

Pilchard family! Hatalmas gratula. Te ügyes nagylány voltál a kis Ameli meg ügyes kislány, ill. nem is olyan kicsi. Kép Legyen rengeteg tejcsi és jó egészzség. Érezzétek jól egymást és legyetek nagyon boldogok.

Most lépek, csak benéztem. Majd holnap jövök.

Edit

Ja, és amint lehet fényképeket és történetet is szeretnék.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Jaj, Ex, visszadatálnál egy kicsit? A doki mostanában júni 17-el számol. (Nem mintha számítana...)

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Pilchard
Gratulálok a kislányotokhoz, szép nagy baba, jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Hát megjöttem!!

Ne haragudjatok, hogy csak most jelentkezem, de nagy volt a mozgolódás körülöttem. Hoztam 1-2 képet Ameliről.

Eléggé le vagyunk strapálva. Végig bent voltam úgyhogy most csak annyit mondanék: Ezt egy pasi sosem tudná így végigcsinálni!!
Természetesen lesz részletes beszámoló. De kicsit rá kell pihenni a dologra.

Megyek aludni, mert reggel 3 óta talpon vagyok.
Naponta jövök majd a helyzetjelentéssel.

Kép
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard-Peti!

Még egyszer nagyon gratulálok Nektek, csodaszép a kislányotok! Köszi a képeket, és sok puszit küldünk Pilchard-Mamának! Kép

Hello
hello
 
 


Szia, Peti!

Nagyon éééédi a babóca!!!! Főleg ahogy dugja ki a kis nyelvecskéjét! Kép Továbbíthatom a májusi nlc-s fórumra?
Remélem, lesz még sok-sok kép!!!! Kép

puszi

pogacsa
 
 


Caroline:gratulálok a babádhoz! és - csatlakozva a lányokhoz- köszönjük a történetedet,tényleg nagyon jó volt olvasni.

Pilchard-Peti:szívből gratulálok nektek is a gyönyörű bébitekhez!

Szeretettel:
Lufi
lufi
 
 


Sziasztok!!!
Naggyon nagy gratula!!! Pilchard most aztán megérdemel egy jó adag fini kaját, és egy jó éjszakátKép
Nemrég olvastam, hogy nem csak baba, hanem Anyuka és Apuka is született ma.. és ez így van.
Lassan én isKép 2hét múlva már bent kell feküdnöm, aztán...KépKépKép
No puszi..
PETI! KÖSZI A KÉPEKET!! Erőt ad az embernek, ha éppen kicsit nehezebbek az akadályokKép

satuk
 
 


Sziasztok!


Tegnap elfelejtettem, de mindenkinek köszönjük a bíztatást, a szurkolást. Nagyon jó volt olvasni amiket írtatok.

Pogi : Természetesen továbbíthatod a képeket!!

Mindenki : Este jövök a friss hírekkel!!!

Kitartás!!

üdv: PPeti

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Peti!Gyönyörű a kislányotok!!!KépPilchard is ügyes volt,és te is!Sok puszi,legyen sok tejecske!Csütörtökön,megyek megint Ctg-re Évihez(délután)bekuksizhatok hozzátok?Persze csak ha nem gond,és nem lesznek rokonok!Kép
Pusza

Mézgombi!Nagyon köszönöm neked az e-mailt!Kép
Csak kivárja Júlcsika,míg otthon lesztek!Kép

Kisvirág!Jó,hogy hallani rólad!Örülök,hogy minden oksa!Szépen haladtok akkor,biztosan gyönyörű a babaszoba!KépNe eröltesd magad túl!Kép

Pannamari!Apaságihoz:csak a személyitek kell,és a kismamakönyv! Kell neked kérni a népesség nyílvántatóból egy hajdon igazolást,és avval kell menni az anykönyvezetőhöz!Nekünk fél óra volt!Pont két hete csináltuk!Kép

Exdeus,Blackrose!Hogy bírjátok?Nemsokára mi is babázunk,de jó!Kép

Puszi:


Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Hello Mindenki!
Már tegnap is be akartam köszönni, nagyon vártam mi lesz Pilcharddal, de sajna nem működött nálam a Babanet... Kép
Most viszont:
Kép Kép Kép HATALMAS GRATULA!!! Kép Kép Kép
Ez annyira jó! Kezdődnek a szülések,történetek! Kép
Én már olyan kiváncsi vagyok az egészre. Most még el sem tudom képzelni hogy szülni fogok. Pedig igen! Kép Izgi...

Nálam semmi újság most. Illetve annyi, hogy belevetettem magam a vásárlásba. Úgy látszik kezdem nyeregben érezni magam... Kép
Múlt héten vettem egy-két rugit, van már zoknink is (hát az multidurva), éééés tegnap vettünk babakocsit. Graco, és nagyon tetszik. Ezen kívül nem bírtam ellenállni egy aranyos cumisüvegnek, meg egy pár cuminak sem, Kép Hát egyenlőre ennyi.

Melóhelyen semmi, egyszerűen már nem érdekel. Folyton a baba körül forognak a gondolataim. Dolgozom, megcsinálom amit kell tisztességgel, de ennyi. Alig várom a végét. Jövő héten lesz egy tanácskozásunk, amikor majd jól összeveszünk megint és megvitatjuk a többi kollegával is hogy mi lesz amikor elmegyek...
Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Peti, Pilchard gyönyörű a lánykátok! És milyen nagy! Még várjuk a képeket!

Most csak ennyi, mert tegnap még fél3kor is ébren voltam, ma meg már f6kor. Kicsit strapásra sikerült az éjszakaKép
Szép napot!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, mert itthon vagyok a lányommal a hasmenés miatt.Az orvos szerint valami vírus. Tőle viszont nem nagyon tudok írogatni.

Pilchard!

Gyönyörűek vagytok. Csodálatos kis hurkái vannak Amelinek. Gratulálok az Apukának is, mert Õ tényleg most lett igazából apuka. Minden jót nektek. Kép Kép

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!!

Melinda:
Én meg hogy meg legyen a 3 hét. Amúgy már csak 5 nap. Kép Vágom a centit!!!
Bár a CTG-s nyanya, megint előadta magát, mert hogy most nem pénteken, hanem csütörtökön kell újra mennem. És nem akart beírni, hogy addigra szüljek meg. Mondtam neki, hogy mert miért erre, hogy de hát már 38 hetes vagyok, már nem lenne kora szülés. Aztán végül is azzal sikerült elhessegetnem, hogy lelkileg még nem vagyok felkészülve a szülésre.
Ami annyiból igaz is, hogy arra hogy itt Keszthelyen kell szülnöm (mert 5 napig még így lenne) nem vagyok felkészülve.

Kanyin:
Szép esés lehetett. Még szerencse hogy nem történt semmi bajod. Kép

Mézgombi:
Nekünk is hétfőig kell kibírnunk Adéllal egymást ily szoros közelségben mindenképpen.(Húúúú ez rímelt, kezdek egyre jobban lebukni.)

Ex:
Ez a frisstábli!!! Megremegnek a térdeim!! Ééééés Kóci jó régen nem jelentkezett szóval lehet hogy nem is 3. hanem 2. vagyok... Vagy még nem olvastam végig vissza és lehet Szilvi is babázik. És éllovas lettem.
Amúgy immár 2 éve tagja vagyok egy levelező listának (baba-mama téma) és ott 5 babás pocakú némber volt idáig. Na a két előttem levő (egyikkel 2 hét másikkal 5 nap különbség volt köztünk) sitt-sutty két nap leforgása alatt megszült. És most rajtam a lista szeme... Kép Hiszen az utánam következő júliusra várja a babát.

Csipőnyilamlás:
Ilyenek nekem is bejátszanak. Olyankor szokott ált. ha Tomihoz lehajolok, és úgy maradok. Akkor jön a hőőős apa és kiegyenesít.
DE az a gáz, hogy nekem nem babásan is vannak ilyenjeim. Szóval... selejt vagyok egy picikét.

Caroline:
Tetszett a szüléstörténeted. Mert őszinte volt. Kép
Nekem is anno ígérgetett a doki, hogy világossal itt még baba lesz.(lett is éppen) Igaz ezt olyan fél kilenckor mondta reggel és este 17.45 kor szültem. Mondjuk nekem akkor ez nyugtatólag hatott. Hiszen addigra már 8,5 órája vajúdtam.
Most kiegyeznék kb. fele annyi időtartamú szüléssel. Az is lenne 8,5 óra.

Pannamari:
Én úgy tudom, hogy a 34. héttől. De én már ittam a 33. közepétől.
Apaságihoz nekünk kellett egy igazolás a terhesség tényéről, és arról, hogy mikorra is vagyok kiírva, meg hát a személyi meg lakcímkártya. És akkor a személyim alapján ott kikereste, hogy nem vagyok-e férjnél.

Pilchard-Peti:
Még egyszer gratula!!
És gyönyörű az öt perces lánykád, a 1,5 órás kép meg.... főleg. Kép A két nőci!!!!

Szilvi:
Háááát nehézkesen ment eddig, de az utóbbi két napban mintha jobban lennék, ami annyiból nem jó, hogy ez jele lehet a közelgő szülésnek...Bár a pocim még fenn van, de állítólag a második babánál ez az utolsó előtti percig fenn lehet. És nekem még 5 napig egyben kéne maradni. Amúgy állandó parrantás, hogy mikor folyik el a víz. Kép Jóóóó tudom idegbajos vagyok. És már aludni sem nagyon tudok emiatt.
Amúgy ennek ellenére bizakodó vagyok, és igyekszem pozitívan vizualizálni, vagyis, hogy elképzelem azt, hogy fenn vagyunk Pesten és megindul a szülés. És amúgy magától a szüléstől, nem félek (hiszen annál rosszabb, mint Tomival volt nem nagyon lehet már) hanem attól, hogy nem jönnek össze a terveim. Vagyis persze, hogy nem, mert ez nem lehet tervezni és nem is akarom, de nagy vonalakban azért jó volna. Főleg nem miattam, hanem Adél miatt.

No megyek, mert már kezdek belekavarodni a szavaimba!!

Szép napot!!!

Blackrose(38+2)

Ja és az ígért pocakkép!!!
Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Caroline,
nagyon szép amit leírtál és hát biztosan nagyon nehéz volt és fájdalmas de akkor is az élet legszebb feladata talán ez.

Pannamari,
Málnalevél teát a 34. héttől már lehet inni, de állítólag nem csodaszer, de ártani biztosan nem árthat. mi lehet hogy találkozunk majd a korházban is, mert elég közeli időpontra vagyunk kiírva:-)

Norwell,
2 hetet azért mondta mert C1000 volt az utolsó vizsgálaton és a feje is teljesen beilleszkedett már, meg leszállt a pocak stb. tehát szerinte már nagyon készülődik kifelé.

Szgoron és Satuk,
azt hiszem már nektek sem kell sokat várni a babáig:-)!

Backrose,
Neked is szép nagy már a pocid és hát számolhatsz tényleg vissza már:-)

Gyakorló anyukák,
szerintetek a Pempers , Libero
vagy a DM-be kapható new born bébi pelenka a jobb??? Köszi előre is.

Szép napot mindenkinek, sietek a védőnénihez de azért még ma benézek hozzátok!
Kari
(36+2)
kari
 
 


Sziasztok!

Peti, gyönyörű a kis Ameli! Kép Kép Kép És egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki épp hogy megszületett, szép nagy baba!

Szilvi, szivi! Kép

Blackrose, az elmúlt éjszakám nekem is elég parásan telt. Óránként keltem pisilni, ilyen még nem volt, összesen asszem hatszor! És az egyik pisilés után, mikor tornáztam vissza magam az ágyba, olyan volt, mintha valami picit folyt volna belőlem. Teljesen ráparáztam, gyorsan vissza a klotyóra, de csak egy pici folyás volt, nem magzatvíz. Pár napja van egy pici folyásom, azt olvastam, hogy előfordulhat ilyenkor, csak tökre ráparáztatott, hogy esetleg a magzatvíz. Utána alig bírtam elaludni, figyeltem, hogy lesz-e még, közben szidtam magam, hogy visszajöttem Pestre. Vasárnap megyek haza, már nagyon várom, szerintem meg fog nyugtatni, hogy kórház közelben vagyok, és már semmi bajom nem lesz. Julcsika is nagyon érzékeli a nyugtalanságom, rengeteget mozog, egyre nagyobb és keményebb dudorokat csinál... Szóval jó lesz már otthon! Kép
Nagyon aranyos a kép! Kép

Kanyin, jobbulást a kislányodnak!

Katus, mi újság? Már rég jelentkeztél!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Plichard!Kép

Hatalmas gratula! Mától nem eszek meggyszószt, ha ilyen husi lesz tőle a babaKép bár, ha ilyen szép, akkor megfontolom. Nagyon sok boldogságot, és örömet kívánok mindannyiótoknak:-)

Mézgombi!

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy kb. két héten belül megvan a baba, ha reggelente bedagad a szemem, orrom. Mondtam, hogy akkor már csak napok kérdéseKép Magzatvízszivárgás, nálunk annyit mondtak, hogy nagy terpeszben le kell ülni egy párnára , és ha folt lesz ott egy fél órán belül, ami növekszik, akkor magzatvíz, ha nem növekszik, akkor nagy valószínűséggel az a folyadék, amit említettél. Persze ehhez kell, hogy társuljon a fájás is.

Bocs, hogy nem írok, igyekszem olvasgatni, de nem nagyon van energiám...

Pusza mindenkinek:

Juca

tjuca
 
 


Hogy milyen gyönyörű reggelünk van lányok!!!!!

Régen ébredtem ilyen jól, bár én a szerncsések közé tartozok és általában jól alszok. Tegnap korán ágyba bújtam és nem olvastam a Peti levelét, így ma reggel ez volt az első.


Blackrose: fantasztikus ez a pocakkép. Imádnivaló a Tomi.Kép

Caroline: én is köszönöm, hogy megosztottad velünk élményeidet. Neked is kívánom, hogy a bolgodság, amit éreztél amikor először átkarolhattad a babót, örökké tartson.
Szóval: Kedves Megyeri CSALÁD!!!! Ezennel kívánok eszméletlenül sok boldogságot és bölcsességet, hogy értékeljétek, türelmet és nyugalmat. Peti, légyszuíves mond meg részünkről is a Krisztának, hogy fantasztikus volt ésnagyon büszkék vagyunk rá. Én személy szerint küldök neki egy viruális bundás kenyeret, mert már igazán megérdemli. Gyönyörű a babótok és annak ellenére, hogy azt szokták mondani, hogy a nagy babák jobban megnyomódnak, hihetelenül bájos, kerek kis arcocskája van. Fantasztikus érzés lehetett ennyi idő után a Nagy találkozás...

Blackrose: fantasztikus ez a fotó. Imádnivaló a Tomi.

Caroline: én is köszönöm, hogy elmeséltes nekünk élményeidet. Kívánom, hogy a boldogság, amit éreztél amikor a babót először a kezedben tartottad, örökké tartson.

Pusza mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Juca, köszi az infót, majd kipróbálom ezt a módszert, ha esetleg megint éreznék valamit. Kép Fájásom szerintem még nem volt, azt nem nevezném annak, hogy néha belenyilall, szerintem inkább csak a babó mozgásától van. Érdekes ez az orr meg szem bedagadás! Nekem csak állandóan folyik meg el van dugulva az orrom, mióta terhes vagyok.
Egyébként én is egyre gyengébbnek érzem magam, minimálisra csökkentettem a mozgásokat, max. a lakásban, meg esetleg egy esti séta.

Karalábé főzeléket készítek, olyan illata van, hogy már alig várom, hogy ehessem! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


No ez érdekesre sikeredett...

Itt van egy pocakkép pótlásképp.
Ja és ma vagyunk 28 hetesek Kép Kép Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Kép


Előbb utóbb csak összejön Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Blackrose, édi a pocakosképed! Kép

Pilchard: az a baba egyáltalán nem olyan, mint aki épp megszületett! Olyan kis kisimult már, nem? Kép

Enci, hehe, elfelejtetted, h mit írtál? Kép Na jó, bocsi... a képen nagyon csini vagy!!!!

pogacsa
 
 


Gombi: most olvastam, hogy neked és be van duzzadva az orrnyálkahártyád a terhesség óta. Nekem is. én most már lassan 3 hónapja minden este cseppentek egy csepp Nasivint az orromba, mert különben nem bírtam aludni éjszaka. Dokik azt mondták, hogy ennyi nem árt, és ráadásul a gyerek cseppet használom. Te használsz valamit?

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus!Csini vagy!Gratulálok a 28.-héthez!
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Pogi: nem, csak meggajdult a gépem és amikor visszamásztam a progiba, akkor máshol volt a kurzor és nem láttam az ablakba amit előtte írtam, így azt gondolva, hogy elszállt, újra írtam Kép Kép Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Valaki valamikor kérdezte, hogy mekkorák a lányaim. Nos a kicsi, Vivien 6 éves volt Dec.7-én, a Pálma meg 9 lesz júliusban Kép
Itt van egy-egy kép róluk. Most csak ezek vannak, mert a másik gépemet elkommunizálta párom és ott van a több kép



KépKép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Nagyon helyesek a lányok! Remélem, egyszer nekem is lesz a kisfiú mellé! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Encus, én voltam az a valaki. Kép És ők a saját gyerekeid? Csak mert olyan fiatal vagy... Remélem, nem bántalak meg ezzel a kérdéssel!

Mindjárt megyek dokihoz. Utána még jelentkezem. Pussz!

Hello (36+1)
hello
 
 


Sziasztok!

Jo sokat irtatok. Kép

Babalatogatas: Nalunk is ugy volt Lilinel, a szules utan, hogy egy honapig csak a szuk csalad lathatta a babat. Kesobb mar johettek sorban a baratok. A korhazban nem tudtam megalljt mondani. Meglepetesszeruen jottek a baratok, minden elozetes figyelmeztetes nelkul es a mi korhazunkban nincsen megtiltva a bejaras. Kép

Caroline: szep a szulestorteneted. Kép A fajdalmat mindenki ateli, csak ki-ki a maga modjan. Kép A lenyeg, hogy hamar tulleszunk rajta. Kép

Mezgombi: Nekem is szurkal lent, sokszor pisilek es kemenyedek is mar. Kép Erzem, hogy a mehszajamat piszkalja a baba. Mar felpuhult a mehszaj, de meg zart vagyok. Kép
Jo koran kezdtek nalad a ctg-t. De a dokinak igaza van. O tudja a legjobban kinek mikor kell.
A folyast nem kell dokinak megmutatni?

Pilchard-papa: nagyon szep kis hurkas kislanyotok van. Kép Gratulalok!

Lufi: Te is tenyleg Godi vagy? Nem ismerjuk mi veletlenul egymast? Merre laksz? En az Onkormanyzat kozeleben a Duna fele a Szent Istvan utca vegenel. Kép

Pannamari: En nem ittam az elso babamnal malnalevelteat. Es igy is 2.5 ora alatt megszultem. Kép Szerintem csak annal hat, aki erosen hisz benne. Kép
Pocakkep nagyon edes. Kép Kisfiad varja a kishug erkezeset? Kép Most mar tenyleg barmikor szulhetsz. Drukkolok! Kép

Kari: pelenka. Kinek mi valik be. Nekunk csak a Libero valt be. A tobbinel mindig mellefojt vagy kifojt a pisi. Kép Szerintem ez alkati kerdes is a babaknal. Az en lanykam hosszulabu, vekonyka kislany es talan a Libero illeszkedik legjobban a kis popsiara. Kép

Tjuca: nekem mar 2 honapja tele az orrom. Kép Elkapott egy allergia a terhesseg vegen. Folyamatosan tele az orrom, es ha fujom, csak vizsszeru valami jon. Nekem muszaj cseppentenem, mert kulonben nem kapok levegot. En Rhino Plus-t hasznalok. Ez valt be.

Encus: nagyon szep a pocakkep. Kép Es persze a ket kislanyod is. Kép En fentebb leirtam mit hazsnalok cseppentesre az orromba. Nekem is folyamatosan beduzzad az orrnyalkahartyam.

Felrakok egy kepet rolam es lanykamrol, ami 2 hete keszult. Kép
Kép


Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok,

Adi, és lábgörccsel szenvedők. Valóban a kálcium jó rá, a fiammal nekem sem volt, de most többször előfordult. Egyrészt nekem is bevált, ami Poginál, hogy visszafeszítem a lábam, de a legjobb hogyha gyorsan ráállsz...

Pogi, a vizesedésről pont most kérdeztem én is a barátnőmet, mert ugyebár nekem a toxémia miatt a korábbi terhességem nem mérvadó. Õ azt mondta, kb. szülés előtt két héttel kezdődött neki.

Ex, megint jó eredmények Kép Akkor nem kell befeküdnöd előbb, ugyi?

Kanyin, ne haragudj, de én marha jót röhögtem az asztalos sztorin Kép Elképzeltem, elég vizuális alkat vagyok Kép

Szilvi, akkor neked a szülésfelkészítésben nem csak a szülőszobát mutatták meg Kép De azért nem ijesztettek el nagyon, ugye? Kép

Colett, én ma voltam a Jánosban, meg jövő héten is szerdán megyek... Kép Hát valóban így a vége felé már én is nehezebben állok neki mindennek, meg inkább eltervezem, hogy a fiammal hogy is induljak neki, de én még 20-áig kihúznám Kép

Rita, jó hogy jelentkeztél, gratula a lánykához Kép A cukrommal hasonlóképp "játszom" Kép

Kisvirág, nem baj, ha nincs nagy pocid, könnyebb lesz szülés után visszaalakulni Kép Vigyázz a pakolással, inkább csak dirigálj Kép Te is jó korán kezded a ctg-t.

Pannamari, a málnalevél teát a 36.héttől már lehet iszogatni. Napi egy-másfél litert.

Blackrose, dobogós vagy Kép
A magzatvíz-elfolyás nekem is állandóan az agyamban van Kép Tomi nagyon édes Kép a fiam is meg-meg simizi a hugit, meg odaadja a cumit neki Kép

PPeti, gyönyörű lányka! Mégegyszer nagy-nagy gratula, legyetek nagyon boldogok! Kép
Jöhet egy születéstörténet apaszemmel is... Kép

Banya, ne törödj velük, megoldják, ha nem leszel ott. Anno nekem is azt mondta a főnököm, mikor abbahagytam a munkát a 7.hónapban, hogy nem godnolta, hogy ilyen puhány vagyok. Meg megkérdezte, hogy mit gondolok, mi lesz három év múlva?... Kép

Kari, teljesen egyénfüggő, hogy kinek melyik pelus tetszik, én pampers newborn párti vagyok Kép

Encus, nagyon csini vagy, a lányok meg helyesek Kép Egyébként vasárnap az Egy Gésa emlékiratai c. filmet néztük. Nekem tetszett. Én krumplifőzeléket csináltam, a karalábéból levest főzők holnap Kép

Délelőtt voltam vérvételen és ctg-n. Most bevetettem mindenféle praktikát, ittam kis kávét, ettem egy kis csokit, hogy felébredjen a lánykám. Volt is mocorgás rendesen, viszont olyan jól sikerült, hogy azóta sem "aludt" vissza... Kép Most már kicsit hullámosabb a ctg-m, de a doki csak annyit mondott minden oké, jövő héten menjek újból.

Szép napot,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Encus, helyes pocid van! És a lányok is nagyon aranyosak, bár én már láttam őket az iwiw-en. Kép
Én nem használok orrcseppet, nekem nagyon irritálják az orromat, kiszárad tőle. Már hozzászoktam a szituhoz, meg megpróbálom jól kifújni elalvás előtt. Én a Steri Mar (nem tom, hogy jól írtam-e) orrcseppet hallottam, azt lehet használni terhesség alatt is, tengeri sót tartalmaz. De biztosan jó az is, amit Te használsz.

Rita, lehet, hogy majd megemlítem a dokimnak, de nem olyan vészes ez a folyás dolog, pl. ma nem is volt. Csak néha van, és azt olvastam, hogy az utolsó hónapban előfordulhat.
Nagyon szép kék szeme van a kislányodnak!

Pogi, simán lehet, hogy a kistesó majd kislány lesz! Én meg majd kis hapsit szeretnék másodiknak, és akkor már el is tudjuk használni a rucikat, amiről beszéltünk! Kép

Doren, át tudom érezni az állandósult mozgást, a mi babónk még éjszaka is felébred velem, nagyon aktív, szinte folyamatosan érzem. Nekem is voltak már hullámok az NST-s papíron! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Encus, helyes pocid van! És a lányok is nagyon aranyosak, bár én már láttam őket az iwiw-en. Kép
Én nem használok orrcseppet, nekem nagyon irritálják az orromat, kiszárad tőle. Már hozzászoktam a szituhoz, meg megpróbálom jól kifújni elalvás előtt. Én a Steri Mar (nem tom, hogy jól írtam-e) orrcseppet hallottam, azt lehet használni terhesség alatt is, tengeri sót tartalmaz. De biztosan jó az is, amit Te használsz.

Rita, lehet, hogy majd megemlítem a dokimnak, de nem olyan vészes ez a folyás dolog, pl. ma nem is volt. Csak néha van, és azt olvastam, hogy az utolsó hónapban előfordulhat.
Nagyon szép kék szeme van a kislányodnak!

Pogi, simán lehet, hogy a kistesó majd kislány lesz! Én meg majd kis hapsit szeretnék másodiknak, és akkor már el is tudjuk használni a rucikat, amiről beszéltünk! Kép

Doren, át tudom érezni az állandósult mozgást, a mi babónk még éjszaka is felébred velem, nagyon aktív, szinte folyamatosan érzem. Nekem is voltak már hullámok az NST-s papíron! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?