Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Béna vagyok. Szóval szerintem nem a születsi súlyról beszél, hanem hosszútávú elhízásról
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok Mamócák!

Maminti,
gratulálok, hogy ilyen sokáig bírtátok a titokbantartást! Azt hiszem, nagyon nagy örömet fogtok majd okozni, de azért ne ijedj meg, ha valaki nem bír meg sem szólalniKép MErt az én apukám ám mélyen hallgatott kb 1 órát, hogy el ne bőgje magát az a nagy és erős férfiKépKép
Egyébként a jó véreredményhez is gratulálok.
Nekem is meg kellene magam győzni, hogy menjek már el, de még nem sikerült a háziorvosomhoz sem eljutni, pedig a szomszédom is ráadásulKép

Mamacka, a bejelentés nálunk is az apukám szülinapi ajándéka volt!
Ahogy olvasom az írásaidat, rájöttem, hogy nagyon sokmindenben hasonlítunk egymásraKép
Husi, csoki, tészta stb. Szerencsére a csoki, édesség nálam eddig sem volt porondon, és úgy néz ki, hogy most sem fogok odáig lenni értük. Most pont gyümölcs minden mennyiségben és a tejfölös levesek...de a legnagyobb sláger a vajas kenyér olasz szalámivalKép

Terveimben max.13-15 kg-t engedélyeztem magamnak, de igazából úgyis azt fogom megenni, amit kívánokKép

Mindenkinek nagyon édes a pocis képe!

Kicsit dolgozom még, aztán lehet, hogy meggyőzöm a főnökséget, hogy most kezdődnek a rosszullétek, és hazamegyek aludni. Úgyis mindenki azt kérdezi, hogy sokat vagyok-e rosszul.
De azért gyorsan lekopogom, hogy még mindig nics semmi "másállapotra utaló jel"-emKép

Viszont egy kismamagatyónak ma megpróbálok utánanézni, mert már kényelmetlen az összes nacim.
Azt hittem, hogy ez majd csak később jön, de azért nagyon örülök nekiKép

Medike
10+6

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


CoryKép

Elolvastam, de hála cáfolhatom, vagyis remélem cáfolni fogom továbbra isKép
A terhességem alatt 23 kilót fogytam Danival, mert ugye CH diétát kellett tartanom a cukorintolarencia miatt. Manófejű normál sullyal született (3340 gr) és most se mondanám kövér kölöknek, remélem nem az én alkatomat örökli.

Szerintem az indokolatlan, butaságból adódó fogyokura következménye lehet ez (amit ugye doki nem ellenőriz, csak valaki megy a feje után és követi a divatot, amit éppen akkor valaki diktál).

Tudod min gondolkodtam még el, mi van genetikailag a 3. világban születő gyerekeknél, akiknek a szülei is éheznek, nem csak ők , vagy ott ez sajnos már alapból kodolt???

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

vas
 
 


Csemának sok-sok energiát és nagyon gyors gyógyulást kívánok!

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Ági: azért te a 23kg fogyással sem kerültél az alultáplált kategóriába Kép
Mindegy, ezen elvitatkozhatunk, orvosok sem vagyunk, ők is vitatkoznak rajta. Én csak érdekességként linkeltem be.
Szerintem a harmadik világban ott van, hogy ők is továbbra is elégtelenül táplálkoznak Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Nevek még nálunk sincsenek, főleg, hogy ismét lányokat várunk - az összes, mindkettőnknek tetsző lánynevet elpazaroltuk a csajszikra (második névként).
Viszont riogatós nevek nálunk is vannak: Varjú vezetéknévhez: Galamb, Gerle, Sólyom, Holló Kép

Alina!
Én sem kívánom a húst, sőt a fehérjedús ételeket sem, pedig ikreknél méginkább oda kéne figyelni a fehérjebevitelre, mert elég gyakran előfordul a terhességi toxémia. A dokim ezért Tovitát szedet velem.

Titati!
Nagyon stramm kislányod van. Anna nekem is 2,5 évesen kezdett kétkeréken bicajozni, síelni 3 évesen vittük, folyamatosan fára mászik, szóval ő is elég mozgékony, de utóbbi időben csak a sakk, a matematika, a logikai feladatok és a könyvek érdeklik (így 5,5 évesen).

Bori 20+4

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Én is csatlakozom a Csemának drukkolókhoz! Szegényke, remélem hamar rendbe jön.
Vendég
 


Csemának én is nagyon drukkolok!!!
cory 15+1

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csemának NAGY DRUKK!!!!!!

Medike:én is ma megyek nadrágot venni Kép

Borka: köszi Kép Mondjuk én nem bánom, hgy egyre többet akar mozogni, mert az alkata miatt félek, nehogy debella felnőtt legyen belőle. Kiscsoportban pl az ovónők mondták, hogy figyeljük az étkezését, mert mindig 3x kér Kép Kép Igaz ezt most nagycsoportban is hallom, de a lányomtól, hogy 3x evett ebédet Kép De otton már nem akar vacsizni, ez is valami... Talán most alakul az alkata is egy kicsit...

21+1
titati
 
 


Na ezt én se értem Kép előbb meg is jelent a topicban az írásom, erre most meg sehol Kép

Csemának NAGY DRUKK!!!!!!!!!!!!

Medike: én is ma megyek kismamanacit venni Kép

Borka: köszi Kép Valóban stramm, de félek, hogy debella felnőtt lesz Kép Iszonyat sokat tud enni, már az oviban is szóltak, hogy figyeljünk, mert baj lesz, 3x kér repetát. Most szerencsére egy ideje nem akar vacsizni, és meg is látszik rajta, kicsit levékonyodott Kép
A Te lányaid ketten elbújhatnak Kali mögött, olyan vékonyak Kép

21+1
titati
 
 


Na, ezt pláne nem értem... előbb nem volt itt az előző írásom.. most meg ott virít... ÁÁÁÁÁÁÁ...kész vagyok! Kép Kép
titati
 
 


Anita
Nemet illetően nem tudom, de állítólag aki húst hússal eszik, fia lesz. Na itt máris két kivétel van a barinőm és én, mindkettőnknek fia lesz.

Rita
Nálam is a tészták és a sütik (péksütik) a nyerőkKép

Eszti
Köszi a bő infót, megfogadom a tanácsot és megpróbálok több husit enni. Mindent a gyerekértKép

Mamacka
Az álmoskönyv szerint, ha lánnyal álmodsz fiad lez és fordítva. Nálam bejött, 2-szer álmodtam lánnyal, mikor az azt követő UH közölték hogy fiú.

Titati
Kis tünemény a lánykád!!!Kép

A.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Még mi sem mondtuk meg a családnak, hogy jön az első kisunokájuk! Elég nehéz titkolózni, még szerencse, hogy hetente vagy kéthetente találkozunk velük, így könnyebb.
Bár ma nagy az esélye anyuék előtt a lebukásnak, mert otthon alszom náluk, a férjem holnap jön értem. Bár a hasam még nem nagyon nőtt, csak egy kicsit dudorodik, és a mérleg sem mutat semmi változást, tartom az 51 kg-ot!
Szerencsére én kívánom a húst, eszem is mindennap, meg próbálok sok zöldséget is enni. Sajnos világéletemben nem voltam nagy gyümölcsevő, így abból nem sok fogy.
Viszont én semmi édességet nem kívánok, talán 3x ettem vmi édeset, mióta terhes vagyok.
Remélem Csema hamarosan jobban lesz és haza tud menni a kórházból!
Orsi 11+1
orsi1976
 
 


Sziasztok
Újra itt!... olyan sokat termeltek, alig győzöm visszaolvasni...

Titati: Nem akarlak elkedvetleníteni, de szerintem az Ármin is elég gyakori! Inkább csak azt nézd, hogy a családban ne forduljon elő még egyszer. Mi is barátnőmmel akinek közben a sógornője lettem gondban vagyunk, mert hasonló nevek tetszenek, és hát ugye úgy alakult, hogy a gyerekeink vezetékneve is azonos... Kép Kép

Eszti
Én eleinte mindig az Istvános topikban csüngtem,... visszaolvastam vagy két évet, hogy egy kicsit képbe legyek az orvosokkal. Onnan van az infó! Apukák is mehetnek az előadásra, sőt ajánlott is ha apásszülésre készül a kis család! Ehhez képest elég lehetetlen időpont a 15 óra!
Én tornára majd csak két hét múlva kezdhetek járni. Az Istvánt és a Bajcsyt nézegetem, az utóbbit azért mert itt van egy köpésre, és esetleg így tudnék heti kétszer is járni.
Az előadás és a torna ingyenes!
Esetleg találkozhatnánk is egy-egy előadás alkalmával! Kép

egeres-hízós cikkhez annyit, hogy ami egereknél működik egyáltalán nem biztos, hogy igaz az emberre is... ebből már volt botrány is.
Persze a fogyókúra biztos nem tesz jót!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Orsi
Te milyen magas vagy 51 kilóhoz?
Nekem kinn lenne minden bordám ha csak annyi lennék!
Az édességet én sem kívánom, bár sose voltam nagy csokizabáló, de a fagyit szerettem, most meg a vaníliafagyi gondolatától is hányingerem van... bbbbrrr

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Csajok!!

SOS!!
A családom tejbegrízt kíván, és én nem tudtok csinálniKép
Hogy kell???
Jó lenne, ha este meg tudám már csinálniKép
Segítsetek!!!!
Köszike

Ildikó
vas
 
 


Mamacka!

163 cm vagyok, és bizony kilátszanak a csontjaim!Kép
Amúgy vékony vagyok, mindenem kicsi, remélem nem növök meg nagyon ha már előrehaladottabb lesz a terhességem sem!
Orsi 11+1
orsi1976
 
 


Ildikó
1 liter tejet felraksz forrni, mikor langyos beleraksz 2 ek cukrot, meg 6-7 ek darát. Folyamatos kevergetésközben addig "főzöd", amíg megfelelően sűrű nem lesz
titati
 
 


Ildikó!
Csak tedd bele a tejbe a grízt (kb, felesben, de én több grízt szoktam), meg a cukrot meg egy bolhabokányi sót és kezd el lassan főzni.
Lényegében ennyi. Ha nem találod elég sűrűnek, főzés közben ynugodtan öntögethetsz még hozzá a grízből.

Remélem segítettem.

Orsi, engem is nagyon érdekelne a magasságod az 51 kg-hoz!
Én 55 kg-val mentem a védőnőhöz 4 hete ( szerinte egyébként ezeréves mérlege alapján) 56,6, na ami sok, az sokKép, papíron tehát ez az induló súlyom) Otthon reggelente (esténként, ahogy sikerül)ráugrok a mérlegre, az jóllakottságtól és ruhamenniységtől függően 54-56 között mozog.

De ennyi kg-hoz én igencsak törpe vagyok.

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Senki nem válaszolt az égetöen fontos kérdésreKép Még egyszerKép: a vörösvértesttöl és az ásványoktól a vérképben mi függ? Milyen nagy baj, ha sok van belöle?

Én most jöttem vissza a WC-röl, meglátogatott róka komaKép. Sajna minden nap, egész nap émelygek, ebédek ki szoktak emiatt maradni, már alulról verem az 50-etKép Anyukám már ki akar vizsgáltatni orvossal, hogy nincs-e valami baj... Nemsokára megtudja, hogy nincs, söt!Kép

Medike!
Tök jó, hogy már szükek a nacik! Legalábbis én irigykedem. Nekem szinte semmi sem látszik még... Ez normális???

Kép
Kép
maminti81
 
 


Köszi, és az egy liter tej nem túl sok?
Mert csak a páromnak kéne, meg a nagyobbik gyerkőcnek.
Nem elég nekik fél littyó tej?
Ahhoz logikusan fele mennyiségű dara kell, gondolmKép

köszi mégegyszer.Kép
vas
 
 


Köszi, és az egy liter tej nem túl sok?
Mert csak a páromnak kéne, meg a nagyobbik gyerkőcnek.
Nem elég nekik fél littyó tej?
Ahhoz logikusan fele mennyiségű dara kell, gondolmKép

köszi mégegyszer.Kép
vas
 
 


Én 165cm és 63-64 kiló vagyok (az az igazság, hogy az itthoni mérleg nagyon vacak... összevissza mér), de azért nem tartom magam egy bálnának... persze csontsovány sem vagyok... 10-15 kiló hízással már kiegyeznék.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Maminti

...én erről nem tudok semmit!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildikó
Azért mondom az 1 litert, mert párom abból is képes 2 adagnyit főzni Kép szóval aki először csinálja beleeshet abba a hibába, hogy elforralja nagyon a tejet és nem marad. De ha mégis sok lenne, és marad, akkor tána hidegen is finom Kép
titati
 
 


Maminti: nekem volt ilyesmim. A vörösvértest 2 alatt volt jó, nekem 3 volt, a kristályok meg 10-ig és nekem 53. A vérképemben minden rendben volt. Dokim szerint némi vesehomok, ami leginkább az allergiámra extrán szedett calciumtól volt.
Neked milyenek az értékek?
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


bocs, dupla volt

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Maminti: passz Kép
titati
 
 


Maminti,
Biztosan ez a normális. Nálam ugyanis főleg azért szűkek a nacik, mert alapból is volt egy picike pocakom, de az eddig "puha" volt és gond nélkül és kényelmesen "becsomagoltam" a nadrágokba. Mióta feszül a pocakom, azóta ez nem megy olyan egyszerűenKép
Eddig én lényegében annyi változást látok rajta, hogy egy picikét más lett a formája, de a méret még nem nagyon változott.

Orsi, irigyellek!

Úgy tűnik, hogy én is inkább fogyogatok.(de a párom által áhított 46 kg-ra már azt hiszem, nem számíthatokKép )Ezzel ismert meg - több, mint 11 éve és azóta is erről álmodik.

A versenysúlyom egyébként 50-51 kg, sosem voltam nádszál, meg a vizsgaidőszakok is eredményeztek mindig +5-6 kg-t. Na, az utolsó 5 -szorgalmi időszak hiányában meg is maradt, kisebb-nagyonbb ingadozásokkal. Így én a saját mérlegem szerint a 7 héten 54 kg voltam, azóta is a jóllakottságtól és a ruhamenniységtől függően 53-55.
A védőnőnél papíron viszont 56,6-tal indulok....Hát, ami sok, az sokKép De mindegy, mert úgyis az a lényeg, hogy mennyit hízok, nem az, hogy papíron mennyihez.

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Szerintetek miért van az, hogy néha látszanak az elküldött üzik, néha meg nem?!

Biztosan kevesebb dolog írnék le többször......

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Tegnap vásároltam használtan 4 kismamanacit... szerintem nagyon jók és egy áráért kaptam meg a négyet 9900Ft

Nem értem, hogy emberek miért undorodnak a használt holmiktól. Sokkal jobb minőségűek, olcsóbbak... no mindegy csak épp nem régen kaptam a fejemhez, hogy az milyen szörnyű, hogy más is hordta! Na és? feltalálták már a mosószert...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cory!
Vörösvértest 4, kristályok 29. Akkor megnyugodtam, köszi!Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Medi
és milyen magas vagy?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Titati!

A lánykád nagyon csinos, te is vékony vagy, nem hiszem, hogy tartanod kellene az Õ elhízásától. De igazad van jobb odafigyelni. AZ én fiam a suliban kezdett elhízni, na nem kövér, de van rajta pár plussz kiló. Amit mindig a suliidő alatt szed össze, és nyáron, pedig akkor agyon van kényeztetve, nem a menzás kaját eszi, hanem amit megkíván. Nagyik bármit megfőznek, sütnek neki, amihez kedve van. De annyit mozog, bicajozik, úszik, játszik, stb. amennyihez kedve van, és a nyár végére le is mennek a plussz kilók. Azt szeretném én is, hogy egy olyan felnőtt váljon belőle, akinek igénye van a mozgásra, ezért támogatom minden sportban amihez kedve van, mindegy mit sportol, csinálja azt amihez kedve van, csak mozogjon, nem kell hogy élsportoló legyen.

Csemának drukk, és kitartás!!!

Paga 16+3

Gabi
paga
 
 


Nekem az otthoni mérlegem 4 kilóvbal kevesebbet mutat, mint a dokinál Kép
És nekem a -5 kiló az induló súlyom a doki regisztrálása alapján... szóval nehéz helyzetben vagyok, mert ahhoz képest +5 kilónál járok, holott még csak az alapsúlyomhoz érkeztem vissza.

Na, mára búcsúzom, hétfőn délelőtt megyek UH-ra...drukk nekem Kép

Titati 21+1
titati
 
 


Sziasztok Kép
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok, de nem volt egyszerű rávennem magam, hogy írja Kép Sőt! A párom egyenesen letiltott a netről, hogy feleslegesen ne stresszeljem magam Kép
Nagyon magam alatt vagyok, szerintem még soha ennyiere nem volt rossz...
Tegnap az uh-n kiderült, hogy nincs minden rendben a babával, túl nagy tarkóredőt mértek, ami ugye fejlődési rendellenességre utalhat Kép

Ági Kép
Te hová mész tanácsadásra? Nekem a Szabolcs utcát mondta a dokim. Ott csinálnak még egy uh-t, meg amniocentézist Kép

Annácska 12+4

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Ne izgulj ezt óvatosságból elég gyakran megállapítják! aztán kiderül, hogy nincs semmi baj! Ne hagyd magad! Több barátnőmnél is ez volt és most van egy gyönyörű kisgyermekük. Lehet amiatt is, hogy nem pontos a baba kora!

A férjem engem is eltiltott... a minap nagyon megrázott, az egyik kismami szomorú története ... ráadásul még érzékenyebbek is vagyunk! és én amúgy is mindenbe jobban beleélem magam, magamra veszem!

Ne aggódj nem lesz semmi baj

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok
Annacska bocs hogy igy ismeretlenul beleszolok, a tarkoredo vastagsagaval ha jol tudom a down kort szurik, ha nem akarsz amniocentezisre menni verbol 2 nap alatt megcsinaljak, a kismamaban hirdetnek.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Annácska!

Sajnálom, hogy nem lett jó az eredményed, de ne aggódj, én is úgy gondolom, nem lesz semmi baj!
Tudom, hogy a Várbíró doki az orvosod, ő vizsgált engem a legelején, amikor barnázgattam, és ő bebiztosítja magát és nagyon alapos. Ezért is küldött el további vizsgálatokra, ami remélem majd megnyugtató eredményeket hoz!
Ha van kedved, azért oszd meg velünk az érzéseidet, de ha úgy jobb, pihenj egy kicsit és majd akkor jelentkezz, ha megnyugodtál egy picit!
Kitartás!!!!
Orsi 11+1
orsi1976
 
 


Én biztos, hogy nem csináltatnám meg... hiszen úgysem lennék képes ártani a babónak... betegen is megszülném, persze nagyon remélem, hogy minden rendben.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


NEm találom egy írásomat. Persze, lehet, hogy csak álmodtam a dolgot Kép
Szóval tegnap voltam dokinál, minden oké, már kb emberfej nagyságú a méhem. Ez azért sokkolt. Így még sosem gondoltam bele a dologba Kép
Tegnap óta ismét érzek szagokat, így visszajött az émelygés is. Tegnap vacsora után meg is jegyezte a fickóm, hogy minek adott nekem enni, ha úgyis kirakom Kép HÁt ez van.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Annácska, én is csak nyugtató szavakat tudok mondani.
Biztos rendben lesz minden.Kép

Mamacka, ügyi voltál a kismama nacik vásárlásábanKép
Én is szoktam járni néha turiba, van itt Gödöllőn egy angol használtruhás(különben is kedvenceim az angol ruhák), és tök jókat lehet kifogni.Mostanában viszont kismama ruhát nem láttam.Viszont amikor még nem kellett volna, akkor volt egy-két darab.Kép
Hogy még jobban örülj a naciid árának, én 7 ezerért vettem egyetKép

Titati, drukk a hétfői uh-hozKép

Itt egy kép a kisfiamról, aki kitalálta, hogy lehet cumizni is meg cumisüvegezni is egyszerreKép
Hogy jó kedvetek legyen.
Kép
Ildikó
13
vas
 
 


Annácska: mennyi a túl nagy? Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!!!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vas

Igen én is néztem a C&A-ban vannak gyönyörűek 8-9-10 ezerért.
Én egy kifejezetten kismamaturiban vettem, a Schöpf Mérei mellett Budapesten. Jó, hogy ilyet is csinálnak.... no meg az is, hogy nem vagyok egyedül aki nem undorodik az olyan ruhától amit már hordtak...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jaj... az kimaradt, hogy nagyon aranyos a kiskölyök... a kis cseles... ide nekem az oroszlánt is....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!


Húúh Annácska rengeteg erőt és kitartást, remélem az az orvos mérte félre. Különben a munkatársamnak is nagyobbat mértek és semmi baja nem lett a babájának, makk egészségesen született! Megy nektek az 10000++++++++++energia!

Csemának minél előbbi felépülést és egészséget kívánok!

Tünde, nagyot jót rötyögtem, még hogy 15 évesen volt ekkora pocid...:-)Pedig én sem vagyok nádszál kisasszony, a doki és a védőnő mérlege is 62,5 mér ez idő tájt, az enyém meg 63,5. Különben meg kitolás az egész, mert amikor majd télen ráálunk hótaposóba és bundába a mérlegre sokkal többet fog mutatni! Jó talán túlzás a bunda és a hótaposó, de akkor is...:-)

Nancsi, így már érthető a dolog:-)

Minden uházósnak ( :-) ) sok sikert és megy a drukk tenger:-)

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Sziasztok!

Tünde, igyekszem ezután már gyakrabban jönni, jövő nyárig tuti nem utazunk el sehova hosszabb időre...
Viszont nálunk félévente kell egy ilyen ujratelepítősdi, mivel több gép van hálózatba kötve, és még csak nem is egyforma op.rendszerrel, így elég ingatag sajnaKép Főleg hogy én csinálomKép

Baba pár napja nem mozog, egész pontosn nem érzem hogy mozognaKép Remélem nincs gond, és csak az én letargiám van rá rossz hatással. De mindjárt bebújok a pici fiam mellé az ágyba, és majd jól odafigyelek a picireKép Hacsak el nem alszom abban a pillanatbanKép

Én semmit nem kívánok enniKép Mondjuk nagyon pénzünk sincs arra hogy kívángassakKép De a vérképem ennek ellenére tökéletes lettKép A -10 kg-omhoz képest híztam egyet.... vége az idillnekKép

Ma reggel kitaccsoltamKép Most nem tudom, hogy vmi bújkál bennem, vagy csak a baba? De már jó pár napja nem is émelyegtem...de nem vagyok jól egyáltalán. Megyek is aludni...

Zsu

15+4

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ildi, nagyon jópofi a kisfiad:-) Nagy betyár az tuti:-)

Elfelejtettem írni, a mi választott neveink, nem hiszem, hogy változik, mert régóta ki vannak találva, tehát: ha kiscsajszi akkor Hanga, ha kisfiú akkor Ervin.

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Mamacka, én is láttam a c&a-ba, de nem is tetszettek.Aztán az Árkádba van egy bababolt, ott találtam ezt.
Viszont két éve jól rácsesztem, mert megvettem a brendonban darabját 20!!!-ért.Aztán utána láttam, hogy ennél lényegesebben vannak olcsibbak is.Csak előtte ennél még drágábbakat láttam, és én hülye rohantam vissza a brendonba, és kapásból kettőt vettem .Mindegy, jó barom voltam.
Viszont semmi bajuk nem lett, pedig hordtam őket becsülettel.Még a combjukon sincs semmi kidörzsölésKép
Viszont most óriási nagyok.
A használtruhákról még annyit, hogy régebben én se nagyon jártam, Pesten nem ismertem egy boltot sem.De az a gödöllői most bevált.Mosott, külön vállfás , márkás cuccok vannak.Kép
És tényleg csak azt veszem meg, amin aztán abszolút nem látszik, hogy már hordták.
Gyerekeknek meg aztán különösképpen jó az udvaronKép, meg az oviba.Főleg a nagyobbik fiamnak, aki két havonta kilyuggat egy gatyát a térdénél, a sok térden autózásbaKép

Köszi a bókot a kismukira, aztán rájöttem, hogy szegény felülről fényképeztem, és tök nagy feje lettKép
de gyorsan lekellett kapnom, hátha kiköpi valamelyiketKép
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?