Új privát üzeneted érkezett!

Niki
Szoval cumi...nem is lesz amig mas modszerrel sikerul megnyugtatni.Alexnal adtunk egy durva ejszkan ,aztan ezzel aludt el mindig ,de o ugye uveget is kapott,tehat nem zavart be.Viszont szerencsere 9 hosan magatol kikopte es le is szokott rola.

Kép
Kép
kataa
 
 


Nika: én is azt akartam írni, hogy lehet, hogy most van rá alkalom, hogy a tesóddal kicsit jobb viszonyba kerülj. De ha nem is lesz, annyit legalább meg tud tenni, hogy beszéljen veled telefonon és elmondja, hogy van anyukád stb.? Vagy még ahhoz is túl sértő(dött)? Nagyon drukkolok, hogy kicsit tisztuljanak azok az erek, meg a környékük és jobban legyen anyukád! :roll:

Beus: szerintem nekem is lejjebb ment a hasam, vagyis inkább csak azt tapasztalom, mintha nem égne a gyomrom már és hogy néha vannak nyilalló fájdalmak alul - szerintem a kiscsaj feje illeszkedhet a méhnyakam fölé és azt ütlegeli. De lehet, hogy csak képzelődöm. Én is épp azon gondolkoztam, hogy nem korai-e még. :D De ezek szerint nem.

Kép
Kép
tinu
 
 


így 34-36 táján Ti hogy vagytok? én valahogy úgy érzem, hogy már tökre meg vagyok nyugodva. Vagy korai még? a 28 héten is volt egy megnyugvásom, majd a 32. héten egy nagyobb, és most a 34. hét után meg már valahogy úgy gondolom, hogy persze, még min 3-4 hetet húzzon ki a kisasszony odabenn, de olyan hatalmas baj már akkor sem lehet valszleg, ha mégis kikívánkozna. Vagy naiv vagyok, és azért még ugyanolyan intenzitással drukkoljak magunknak? :?

más: már bocsánat a témáért, de nektek az emésztésetek hogy van? nekem székrekedésem szerencsére nincsen, de ezentúl vagy megy kicsit a hasam, vagy ugyan nem megy, de többször megyek egy nap, szóval úgy összevissza van minden. ez normális? mondjuk én inkább ezt választom, mint a küzdést / erőlködést / aranyeret.... :? ami persze ettől még eljöhet...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

 
 

Winnie: én is meg vagyok nyugodva, hogy már annyira nem lehet ba, ha hirtelen megindulna a szülés, de azért még abszolút nem vált bennem realitássá, hogy kisbabám lesz nemsokára. Valahogy olyan megfoghatatlan az egész. Szerintem csak akkor fogom elhinni, mikor már szülök. :D Az emésztésemen én is épp ma töprengtem. Az Elevit miatt ha nem is volt olyan szörnyű, de azért mégis székrekedéssel éldegéltem. Viszont mintha most meg (pl. ma) az ellenkezője lenne. Ezek szerint egyformán működünk. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Winnie, most az utóbbi héten én is többet megyek wc-re. A szellentésről meg már ne is beszéljünk, hogy nem akkor és olyan hangerővel jön, ahogy én szeretném. Zitánál már rutinosan beszéltem tovább, mintha mi se történt volna, de most...
A múltkor egy barátnőmnél voltunk Zitával, és hát kicsúszott, akárhogy igyekeztem összeszorítani a popómat. Nna, Zitának se kellett több (most van az utánzós korszakban), elkezdett púúzni a szájával, és röhögött mellé nagyokat. :D Nem volt ám nagyon égő. :D:D:D:D:D

Kaaataaaaa!!

A mézes sütidet mennyivel karácsony előtt csináljam meg, hogy jó legyen? Mikor lesz puha?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Winnie, én is nyugis vagyok, de tök sz@r kedvem van napok óta, utálom már az egész terhességet, nem tudok aludni éjjel, és iszonyú fáradt vagyok, semmihez se kedvem, se erőm. :( Ha rajtam múlna, karácsony után szülnék.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Kép

Ilgya írt!
Ma délután 18.20-kor megszületett Réka, 2930 gramm és 54cm.

Gratulálok, jó babázást, egészséget, és sok tejcsit kívánok!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Ilgya, ezt meg Neked küldöm!
Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Ilgya: wow, sok-sok gratula Rékához! És persze neked is, hiszen biztos nagyon ügyi voltál! :D

Mágnes: nem akarok nagyon türelmetlennek látszani, de olyan jó lenne, ha a honlapon be lennének írva a kicsi babók. Ott még csak Niki Danija született meg.

Snoopy, Felixanyul: hol maradnak a képek? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Felixanyul és Ilgya!!!

Gratulálok a babákhoz
, már írígykedem kicsit.


Tinu
Az elevit okozhat székrekedést? (Bocs, ha hülyeséget kérdezek)

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


tinu ez már nem fog megoldódni amig tud engem vádolni bármivel addig nem.És ez most jó alkalom neki.Kaptam ma töle egy mailt hogy miattam van anyu ilyen állapotban.Szóval ennél többet én nem is akarok tenni inkább ne is szóljon hozzám.Amúgy anyu nagyon rosszul van semmit sem javul.Unokanövéremék voltak bent nála és már őket sem ismerte meg és átrakták az úgynevezett elfekvő osztályra.Gondolom sejtitek mi jöhet ez után ha csak nem történik valami csoda.És ez az én legnagyobb bánatom hogy tehetettlen vagyok mert ha már az orvosok azt modnják hogy annyi akkor én mit tudok még tenni érte?Annyit hogy imádkozom érte hátha ez most segít rajta.


Ilgya: Nagyon sok boldogságot a kis Rékához és sok sok tejet :):)


Amúgy ma kimostam a baba cuccokat jó sok lett belőle mert tegnap kaptam nagyon sokat a volt oszitársamtól.Annyira kis édesek :)

és öszintén ez tartja bennem most a lelket hogy ne adjam fel hiszen a kisfiamnak szüksége lesz rám de nagyon nehéz lesz még jó hogy a párom is annyira szeret hogy el nem mondható szóban és támogat.Nagy ajándék ő nekem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Éva: a vas okoz(hat) székrekedést és az van az Elevitben (is).

Nika: értem. Ha ez a helyzet, valóban csak annnyit tehetsz, hogy reménykedsz és igyekszel másra koncentrálni, amikor tudsz. Sajnálom. :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt Csajok!!! :)

Tegnap voltunk CTG-n és egy kis UH-n!! Hát a Drágaság még mindig farfekvésű (100 babából 4 játszik ilyet :) ), azt mondta a doki bácsi, hogy valószínű két-három héttel korábban fog megérkezni, császárral!!!! :)

Hát nem semmi hír volt!!!! Amúgy minden rendben (magzatvíz, méhszáj, stb...)

:)

Tegnap este kétszer bekeményedett az egész pocak már azt hittük indulás lesz, de csak szórakozott a Drága!!!!! :)

Szóval izgalmas karácsony lesz!!!!!

:)

Most megyek visszaolvasni!!! Ha jól láttam babaeső van!!!! :)
mot
 
 


Nika Drága!!!

Sok-sok erőt és kitartást kívánok NEKED!!!

Vigyázz nagyon Magadra!!! És a kis picúrkára!!!
mot
 
 


Sziasztok!

Először is, ILGYA, hatalmas gratula nektek is! Ha nem is dömpingszerűen, de lassan potyognak a babák :)
Tényleg, Szana? Ő is elég régen írt, és eléggé időszerű már nála is a dolog. Hogy Vikiről ne is beszéljünk, és sorry, ha vkit kihagytam....

Nika, sajnálom, hogy ennyire el van mérgesedve a helyzet. Ha így van, akkor az öcséd által ne hagyd magad bosszantani, viszont én is azt tudom mondani, hogy ha tudsz, gyere még fel valahogy Pestre..... És tényleg az a legnagyobb segítség, hogy a párod melletted áll és támogat, ez most a legfontosabb!!!! a csodában meg bízunk.....

A babócánk meg újabb tulajdonságáról adott tanubizonyságot, kis mohóka és kéjenc :)
MÁr kétszer megcsinálta, hogy ettem valami édeset, gondolom, gyorsan elkezdte beszürcsölni a finom édes magzatvizet, és azonnyomban elkezdett csuklani :)
A kéjencsége meg tegnap derült ki, simogattam, masziroztam a kis hátát, és hát úy odabújt, hogy csak na :)
oooooolyan jó!!!! :) :) :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


új képek Mátéról :-)

http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=ecp ... &y=-granma

fogy a tejem!? jaj nekem.....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

[color=green]Cic, Felixanyul, Ilgya, gratulálok a babákhoz!!! [/color]

Kép
szdorka
 
 


bunny, aranyos a kisember! :)
milyen édesen mosolyog apja ölében. Meg szemmel láthatóan szeret a szopipárnán aludni, márha jól látom, hogy az az :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Na, ez nem lett így túl szép...
szdorka
 
 


Mot, Winnie nagyon szépen köszönöm. A pesti utazást még nem tudom de igy hogy senkit nem ismer fel nem tudom van e még értelme meg hát nekem sem egyszerű felutazni pestre.Busszal semmi képpen sem. nem szeretnék hatvannál megszülni a rázkódásoktól.
Amúgy jól vagyok és a babóca is biztositott róla hogy nagyon jól érzi magát odabent ma reggel annyit ficánkolt hogy kétségem sem maradt hogy jól van :)
Nem könnyű feldolgozni így hogy sajnos a legrosszabbra is számíthatok de én azért még bízom benne hogy talán neki sikerül felépűlnie mégha 1% az esély is. A remény az utolsó szalmaszálam.

Mot: lehet karácsonyi ajándék lesz nálatok a babóca?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mot, Tu hányadik héten jártok?

Nika, én azért felutaznék Bp-re, met ha ne adj Isten bekövetkezik a legrosszabb, sosem fogod magadnak megbocsájtani. Én az első babával a 36. hétem simán kocsikáztam 180km-t oda és vissza. De az teljesen problémamentes babavárás volt.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok csajok és Mot!

Előszöris:

Cic, Felix, Ilgya!

Gratulálok a bébikhez, jó egészséget és soksok tejcit! Ügyesek vagytok!

Nika!

Rettenetesen sajnálom, ami anyukáddal történt!!
:( :( :( Kitartás!

Kicsit eltűntem, ugyanis már itthon van a drágám múlt hét óta és, ha nincs program, akkor játszunk idiot számítógépes játékokat... :oops: Már elég nyűgös vagyok, s jó most elterelni a figyelmemet valamivel.
Hírek egyébként a következők:
Mivel 8-ra voltam kiírva, aznap jelentkeznem kellett a szülőszobán, magzatvízvizsgálat, nst céljából. Aztán hétfőn, szerdán ugyanez. Kedden voltak 5-10 perces fájásaim, de sajnos elég hamar elmúltak, viszont vélhetően ennek köszönhető, hogy a méhszáj tegnap egy ujjnyira nyitva volt, így a magzatvíz vizsgálat is kivitelezhetővé vált - eredmény: bő, tiszta...yes!, tegnap már nst közben is voltak fájások, s tulajdonképpen egész délután; de éjszakára elmúltak. Pedig, ha ma sem történik semmi, márpedig nem igazán érzek semmit...akkor holnap reggel be kell feküdnöm a kórházba. Szóval nem túl jók a hírek, a kisasszony rendesen kibabrált velünk. Azért abban bízom, hogy a karácsonyt már itthon tölthetjük...

Kép
Kép
szana80
 
 


Kép
mot
 
 


Nika, én is hasonlóan gondolkodom, mint TÜnde, de nem akarunk semmire sem rábeszélni, csak ez a mi véleményünk. Akkor is, ha nem ismer meg, nekem saját magam miatt lenne fontos, hogy még lássam, - még ha ez egy nagyon nehéz és szomorú találkozás lenne is - mert ha ne adj Isten, valami baj lenne, utána borzasztóan érezném magam... És lehet, hogy nem ismer meg, de nem tudhatod, hogy ilyenkor ténylegesen mi zajlik a tudatában. Kicsit olyan ez szerintem, mint a babánkkal, beszélünk hozzá, nem tudjuk, mennyit ért meg belőle, de veszteni valónk nincsen...

Szana, tök jó, hogy jelentkeztél, épp ma emlegettelek!:) Hát nagyon jól érzi magát a babóca, drukkolunk, hogy még a mai nap folyamán akkor megunja a banánt odabenn :)

Tünde, mot-ék pont egyidősek velem, ezt én könnyen megjegyzem :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Winnie, úgy irigyellek, hogy ilyen nagy lendületben vagy még mindig.
Én éppen az előbb bőgtem egy sort. :( Ebben a hülye Bricanilban most valahogy több nafta volt, amikor fújtam (keményedések miatt kell), és most teker a szívem ezerrel, nyugalomban olyan 110-120/perc, de amikor le akartam szedni a száraz ruhákat, felment 150 fölé. :(
Apa persze külföldön, késő este jön meg, nekünk meg 11-kor el kéne menni itthonról, mert időpontunk van a szemészetre, Zitát vinném szűrésre. Hát azt hiszem, ezt ma kihagyom.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Igazából a félelem az ami kicsit visszafog.amúgy a terhességem eddig teljesen problémamentes volt.Tudom hogy fel kéne mennem de nagyon félek. A babám miatt is meg persze anyu miatt is :(
Csak tudjátok nem olyan egyszerű a dolog.nekünk nincs kocsink igy egy kicsit nehezebb a felmenetel de már gondolkodom rajta hogy valakit megkérek csak hát mindenki dolgozik akit ismerek és nem nagyon tud engem furikázni :(
De azért köszike és teljesen igazatok van semmi gond hogy elmondjátok a véleményeteket.Sőt.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika Drága!

Hol tetszik lakni?
mot
 
 


Nika, ne félj, mert később sokkal rosszabb lesz szerintem, ha most nem mész el. Bátornak tessék lenni, kis babával a pocakodban, kedves pároddal az oldaladon fel a fejjel, és lépd meg legnehezebbet! Mi meg küldünk bátorságsugarakat rengeteget!!!!!

Tünde, én nem szedek szerencsére semmit magnézium, meg vas kivételével, de nekem meg extrázgat, néha kiugrik kicsit a szívem, hol jobban, hol kevésbé, és 90-100 között teker. Kül Neked nem mondták a Betalocot? egy barátnőmnek azt kellett szednie a keményedéses gyogyi mellett, pont az ilyen szívtekerős, kézremegős, stb mellékhatások ellen....
Mindenesetre akkor pihengessél, meg relaxáljál egy kicsit, márha tudsz Zita mellet..... :?
A lendület meg néha azért halódik, pl ha reggel fel kell kelni az ágyból, meg éjszaka forgolódni kell.... szerintem az segít, hogy ha már a végén is, de még dolgozom, és így pörög az élet körülöttem :)
de pl vásárolni tökre nincs kedvem, pedig kéne karácsonyra, de kiver hideg, ha belegondolok, hogy a tömegbe, nagy hassal elinduljak valahova.... pedig még kell...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, TÜnde, ha a lendületet pedig a topicaktivitásra gondoltad, hát akkor sokkal inkább, mint dolgozni :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


winnie, nem a topicaktivitásra írtam. :) Hanem amiket írsz, meg ahogy írod.Nem mondta a doki a Betaloc-ot, mert ált. semmi bajom nem szokott lenni. Zita szerencsére eljátszik egyedül.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Ilgya!
Hatalmas gratula a kislányotokhoz!!!!

Kép


És ez neked :D (remélem még ilyet nem raktál fel :) )

Kép

Majd ha hazaértél, várjuk a részleteket!!!

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Salgótarjánban lakom.

nika70
Salgótarján
 
 


De köszönöm nem várhatom el majd megoldom valahogy.

nika70
Salgótarján
 
 


most beszélek egy ismerősöm,mel hátha még anyunak is tudunk segíteni valahogy majd írom a részleteket

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk a kórházból :)
Minden ok, Léna sokat eszik, mit eszik.. zabál :shock: :shock:

Sajna Gergő beszedte a hányós-fosós vírust, úgyhogy nem sok időm van. :( Szerencsére a kiscsaj védve van elvileg - legalábbis nagyon remélem.

Szüléstörit majd írok, ha lesz idő. Előljáróban annyit, hogy burkot kellett repeszteni, mert nem akart megrepedni. Rá kb két órára megvolt LÉna. A kitolás most nagyon fájt, nehezebb volt mint Gergővel. Tovább tartott.

Próbálok visszaolvasni. Szült valaki azóta?

Pusza, cic
cicmerák
 
 


Sziasztok

Lassan egyre tobb anyukank lesz.

Ilgya
Nagyon nagy gratula Reka babahoz.Valtottatok egymast Ciccel a korhazban :D Varunk vissza a reszletekkel!!!!

Winnie
Nekem is a tobb wc latogatas volt jellemzo,tenyleg jobb mint az aranyer.nekem a vas csak segit nemhogy gatol :wink:
Szerintem a lakas miatt is vagy mar nyugodt,ezt igy kell csinalni,minek is idegeskedni az senkinek nem tesz jot.Minden jo lesz es szep lesz :!: :D

Tunde
Bocs de ugy rohogtem a barinos storydon...
Hat apa nalun kiscsak nezett,mashol megprobaltam magam tartani vagy gyorsan kirohanni :lol:
A mezes suti rogton puha lesz ,barmikor csinalhatod,de ha most van ra feelinged akkor fem dobozban elall karacsonyig,mar ha el nem fogy :wink:

Nika
Hat sajnalom tovabbra is,es a tobbiekkel ertek egyet.Menj el es latogasd meg,hatha ezel neki is segitesz,sosem tudni :oops:
En Alex szulese elott egy nappal meg 100km-t autoztam ,siman kibirtam.Ja most meg vezettem is elozo nap,de mar nem hozu tavokat,de megis...

Mot
Ne aggodj a faros baba nem gond,Leon is az volt.Fura volt nekem is Alex utan,de ha neki igy jo akkor igy jo :D

Szana
Holnapra drukk nekeda korhazhoz,meg aztan a szuleshez :!:

Tunde
Ne mar hogy rossz kedved van,persze tudom ha sz..rul vagy akkor a ked sem olyan. +++++++++++energia hatha segit!!!!!!!
Igaza van Winninek,en is hogy dolgoztam egyseruen nem volt ido lepukkadni.Szerintem Leon azert is lett pici babo,mert sosem pihentem,de Alex miatt egyebkent sem tudtam volna,soxor az irodaban tobbet ultem mint itthon delutan.

Jaj szulestortenettel meg en is tartozom...majd nekiallok.

kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Na nagyjából visszaolvastam. Köszönöm a gratulációkat, mindenkinek!
Rakok majd képeket is. :)
cicmerák
 
 


2 órásan:

Kép

Kép

Kép

másnap:

Kép
cicmerák
 
 


Cicmerák :)

Fantasztikusak a képek!!!

Kata mesélj!!! :) Kérlke, mindent a császárról!!!

:)
mot
 
 


Cic
Hat ez a noszemley naaaaaagyon cuki!!!!Latszik, hogy anyukaja gondot fordit az oltozkodesere :lol: Sok puszi neki,gondolom el is halmozod kellokeppen :wink:

Mot
Hat..kerdezz,de diohelyban.
Eloszor Borotvalas (ha kell),kateter es infiuzio bekotes meg a szuloszoban.Aztan a mutoben hatba szep nagy szuri (spinalis erzesteleintesnel )onnantol kezdve lab nem erez! A baba mutet kezdetetol ugy 8 perc alatt kint is van es lehet benne gyonyorkodni.Nekem odahoztak ketszer is es megolelhettem a kis manonkat.Majd baba el,merni, oltozni,apanak mutatni. (nem mindenhol elhet bent az apuka,erre kerdezetek ra a dokinal .
UTan ugy 20 perc varrogatas es anyuka 6oran keresztul fekszik,fejet meg nem emelve,hogy nehogy megfajdullon ugy 2 hetre!
6 ora uan jon a vidam felkeles es zuhanyozas.Naaa itt ugrik a majom a vizbe :lol: Masnap mar jobb ,harmadnap megjobb,varratszedes utan a legjobb :D
Ha van meg kerdes,szivesen valaszolok.

K

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata :)

És mi alapján keződőtt a műtét? Elfolyt a magzatvíz? Vagy mi történt!!!

Köszönöm az infókat!!!

:)
mot
 
 


És Leon hányadik héten érkezett meg????
mot
 
 


Kata, a katéter nem gáz? mert én így látatlanban attól félnék, meg borzongok bele...

Cic, tündüriek a képek, főleg a 2 órás ruci tetszik nagyonnagyon:)


Jaj, képzeljétek az előbb annyit nevettem, már megfájdult a gyomrom tőle, helyem sincsen nevetni, nem gondoltam, hogy valaha az életben is nehezemre esik nevetni, de most már abbahagytam volna..... bár gondolom, még mindig ez az egyik "legkellemesebb kellemetlenség" :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Cic nagyon szép a kislányod :)
Nagyon kis trendi rózsaszín rucijai vannak :) Igazi kiscsaj :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ilgya!

Nagyon-nagyon gratulálok!!! :):):)

Cic!

Nagyon szép a kislányotok! :)

Nika!

Nagyon sajnálom, ami az édesanyáddal történt és bízom benne, hogy még azért vannak csodák, és jobban lesz.
Ettől függetlenül én is azt javasolnám, hogy menjetek mindenképpen be hozzá. Ha nem is ismer fel látszólag, szerintem akkor is jó, ha még látod őt, és tudsz hozzá beszélni.
Az úttól ne félj! (Persze csak autóval menjetek, kérjetek emg valakit, aki tud ebben segíteni.) Én ennyi idős terhesen Hannával még nyaralni voltam Nyugat-Magyarországon, autóval Ausztriában Salzburgig is elmentünk. (Igaz, én nagyon bevállalós :D vagyok.) Vidd magaddal az kórházi cuccodat és irataidat, hátha valami van, de ugye Pesten elég sok kórház van, ahol tudnak segíteni, ha szükséges.

Mot!

A kórházban tényleg mindenképpen érdemes rákérdezni a császárra.
Ha jól emlékszem, ti a Rókusban szültök, ugye?
Én (szintén ha jó emlékszem :D:D) ezeket tudtam meg onnan:
- nem lehet ott az apuka, a császár előkészítését a szülőszobán végzik és onnan viszik a kismamát a műtőbe
- a babát a császár után elviszik az újszülöttosztályra (van, ahol az apuka kézbe veheti a császár befejezésének idejére), inkubátorba
- ha az anyuka a gyerekágyas osztályra kerül (először természetesen örzőbe), akkor megkaphatja a babáját (nem tudom, mennyi idő után) és vele lehet
A faros babátokból még bőven lehet ám fejfekvésű! Én olyanról is hallotam, akinél a baba 3 napon belül 3-szor fordult meg az utolsó napokban (fej-faros-fej, végül spontán született fejfekvéssel).

Niki!

Ha jól gondolom, a Mávban te szültél most utoljára. Miylen volt? Meg voltál elégedve a kórházzal?

Magunkról:
Szanával együtt én vagyok a másik, akinél a baba inkább még bent szeretne maradni. Nagyon-nagyon zárt vagyok, még mindig nem puhult semmit a méhszájam és a baba is nagyon fent van (állítólag nyílnom nem kellene, mert 4. gyereknél az már nem feltétlenül úgy megy szülés előtt sokkal, viszont puhulnia mindenképp, meg a babának is lejebb kéne mennie). Egy másik doki szerint ilyen méhszájjal tuti nem volt jó a 8-a terminusnak, szerinte inkább 16-a, de azt mondta, akár a jövő hétre is várhatom. Méhösszehúzódásaim voltak, vannak időnként, de még az én érzésem szerint sem elég erősek, és Nst-n egyet sem sikerült produkálni, viszont a baba szívhangja tuti jó. Szóval várunk. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után mikor akar kijönni. :D:D
Állítólag baba még nem maradt bent, de ezt én egyre kevésbé hiszem el! :D:D:D
Tegnap a párommal még egy karácsonyi céges buliba is elmerészkedtünk (utána sétáltunk is), jó volt. A Belvárosi Színházban van egy "Cavemen" (vagy "Caveman"? :D, mindegy) című előadás. Elég jó, egy monológ tk., Kálloy Molnár Péter vagy Rudolf Péter a főszereplője, és a női-férfi ellentétet boncolgatja. Sokat nevettünk. Ez volt a céges buli része (meg persze a hami is :D:D), megérte elmenni, ki tudja mikor lesz leközelebb ilyenre időnk és lehetőségünk.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


HELLÓ MINDENKI.AZ IGAZSÁG ÓRÁJA.
NIKA70 "VOLT" TESTVÉRE VAGYOK, MERT KITAGADTAM ANYAELLENES CSELEKEDETEIÉRT.ITT A NETEN ÉDESMÁZAS MEG MINDEN, DE AZ ÉLETBEN, UGY BESZÉLT AZ ANYJÁVAL MINT MÁS A CSICSKÁJÁVAL.35 ÉVES KORÁIG CSAK AZ ANYÁMÉKNÁL HÍZLALTA A SEGGÉT,ÉS HIBÁT HIBÁRA HALMOZOTT.LOPOTT.HŰHA MEG ILYENEK, DE IGAZ.1X ELNÉZTÜK NEKI SŐT MEGOLDOTTUK.ÉN SZEDTEM ÖSSZE A PÉNZT(200.000FT.)PLUSSZ HITELT VETT FEL.ÖSSZESEN KB 500.000FT VOLT A HIÁNYA(ELLOPTA)AKKOR MEGFOGADTA HOGY SOHA TÖBBET, ÉS A VÁLLAMON ZOKOGOTT.NA AKKOR MEGBOCSÁJTOTTUNK NEKI.ERRE TAVALY MEGINT JÖN A TELEFON, HOGY MEGINT LOPOTT, ÉS LÁNE 200.000 FT.MÁR AKKOR ZABOS LETTEM RÁ, DE AZÉRT ÖSSZESZEDTEM A 200.000 FT-OT.5 PERCEL KÉSTÜK LE HOGY ODAADJAM NEKI, MIELÖTT ROVANCSOLTÁK.PERSZE KIRUGTÁK, FELFÜGGESZTETT.DE AMI A LÉNYEG.A PASIJÁVAL ANYUÉKNÁL LAKTAK KB FÉL ÉVET, PERSZE ALIG, VAGY SEMMIT NEM ADTAK HAZA.PLUSSZ AMIT ANYÚ FELVETT MIATTA HITELT, HAVI 17.000FT AZT SEM FIZETTE, MONDVÁN NINCS PÉNZE.DE AZÉRT INTERNET AZ BE VOLT KÖTVE.UTÁNA MEG AMIKOR APU SZÁMONKÉRTE TŐLE, INKÁBB ELKÖLTÖZTEK SALGÓTARJÁNBA.HÁTRAHAGYVA AZ ADÓSÁGOKAT.ÉS A LÉNYEG.NEM ELÉG HOGY ANYUÉKAT TACCSRA TETTE, MÉG VOLT POFÁJA AZT MONDANI HOGY EZ NEKI JÁR.KÖZBEN MEG ANYÁM NÉHA A GYÓGYSZEREIT NEM TUDTA KIVÁLTANI.AMIKOR SZÓLT PERSZE ADTAM NEKI PÉNZT, DE UTÓLAG KIDERÜLT SOKSZOR NEM SZÓLT.VAGYIS NEM TUDTA SZEDNI RENDESEN A GYÓGYSZEREIT.AZ A 17.000 FT AZ BŐVEN FEDEZTE VOLNA A GYÓGYSZEREKET.SZÓVAL AKKOR KI A SZEMÉT?ÉN HOGY NEM BESZÉLEK VELE?ÉN AKI OTT ÜLTEM ANYU ÁGYÁNÁL?PEDIG NEKEM IS VAN CSALÁDOM, A GYERMEKEM 5 HÓNAPOS.SZÓVAL MINDENKI VONJA LE A TANULSÁGOT, ÉS ÍGY BESZÉLGESSEN NIKA70-EL.EGY LELKETLEN EMBER.DE SOHA NEM FOGJA FELFOGNI MIT TETT.EZ AZ IGAZSÁG.
tohmas
 
 


Tohmas, őszintén szólva nem értem, miért osztottad ezt meg velünk itt ebben a topicban, itt szerintem senki nem bántott és vádolt senkit, úgy érzem, hogy ezek a dolgok nem ránk tartoznak, bármi és bárhogy is volt, nem szeretnénk beavatkozni, és ítélkezni senki fölött, ez a Ti családotok belső ügye.
Itt egy elég jó kis csapat kialakult, mi azt láttuk, hogy Nika most nincs jól, és sajnálja az édesanyját. És van olyan helyzet szerintem bármikor, amikor bizonyos dolog fontosabb és előrevalóbb bármi másnál.
de az én szerény véleményem.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tohmas, őszintén szólva nem értem, miért osztottad ezt meg velünk itt ebben a topicban, itt szerintem senki nem bántott és vádolt senkit, úgy érzem, hogy ezek a dolgok nem ránk tartoznak, bármi és bárhogy is volt, nem szeretnénk beavatkozni, és ítélkezni senki fölött, ez a Ti családotok belső ügye.
Itt egy elég jó kis csapat kialakult, mi azt láttuk, hogy Nika most nincs jól, és sajnálja az édesanyját. És van olyan helyzet szerintem bármikor, amikor bizonyos dolog fontosabb és előrevalóbb bármi másnál.
de az én szerény véleményem.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Felixanyul és Ilgya!
Gratulálok a babákhoz!


Kezdek irigykedni, mert nálunk még semmi.
Ma voltam dokinál, ctg rendben. Méhszáj a külső van csak 1 ujnyira nyitva, a belső totál zárt.A hasam meg már egyre tönnször olyan, mint egy sziklatömb.
Két naponta kell majd menni ctg-re...
Én is abban bízom, hogy talán még van remény és a héten lesz valami, de ha nem, hát akkor én már nem tudom...:(
Kicsit kezdek ettől depis lenni.

Cic!
Nagyon tündéri a kiscsajszi! :)

Nika!
Kitartás!Tudom, hogy ez így önmagában kevés, de...

Szép napot!
Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziasztok Lányok és Mot!

Tündi, Kataa
Köszi az aggódást, de itt vagyok ám, csak mostanában nagyon sűrű volt a program és örültem, hogy arra volt időm, hogy olvassalak benneteket, nehogy megint vagy 10 oldalnyit lemaradjak :lol:
Meg mostanában a fájó derekam miatt olyan rosszul alszom, hogy du is ha alszik a Csenge inkább lefekszek pihenni egy kicsit.

Voltunk a Brendonban 4D-n és sikerült! :lol: Igaz 2 db képet sikerült az uh-osnak összekínlódnia, mert azt mondta, hogy a 32-hét után már nem nagyon érdemes mert nincs elég magzatvíz ahoz, hogy szép éles képek legyenek. Én majdnem 35 hetesen voltam. De mindegy boldog vagyok, mert lesz majd valami amit oda adhatok neki majd emlékbe, hogy lássa, hogy milyen volt a pocakomban.
Amúgy a Brendont mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon beleadott apait-anyait a nőci, és mondta, hogy az kamu, hogy a 28. héten a méhlepény miatt nem sikerült, mert ha akarta volna a Schöpf-Méreis akkor sikerült volna neki is.
Ja a napokban beszkennelem és felteszem majd a képet.
A súlyát a gép 2700 körülire becsülte, de a nőci azt mondta, hogy ez a 70-es évek beli átlagot tükrözi. Ő ahogy a kis duci karját és lábát elnézte, már 3000 fölött van :lol:
Szóval szerinte megint számíthatok egy 4 kg körüli kisemberre. Nem baj engem jobban megnyugtat ha bőséges tartalékkal születik a bébi.

Tegnap voltam nődokinál kenet levételen és előtte megvolt az első nst. :shock: (Ez már a finish)
Azt mondta, hogy 1 újnyira nyitva vagyok.
Valaki eltudná mondani, hogy ez hogy van abban a 2000-3000 számozási rendszerben. Meg hogy általában ezek a számoknak melyik része mit takar. Az én dokim soha nem irogatott ilyeneket a Csengével sem.
Ja és a vizsgálat után jó sz.r volt kb 4 órán keresztül összeszorított combokkal mászkáltam.

Sajna egy csomó témára már nem emlészem, ugyhogy nem tudok hozzászolni. :shock: :cry:

Nika
Én is nagyon sajnálom ami a mamáddal történt/történik, a legrosszabbkor, de sajnos ezeket a dolgokat nem mi választjuk meg, hogy mikor jönnek.
Remélem tényleg sikerül feljönnöd hozzá.
És tényleg ne félj az utazástól és 4 napos túlhordással a szülésem elötti napon reggel 7 től este 9 ig róttam a várost. Igaz du már a párom autojával, de amúgy egésznap BKV-ztam. És még a helyet sem adták át :lol:


Snoopy, Cic, Ilgya és Félixanyul
Gratulálok a babákhoz! Olyan furcsa, hogy már kezd kisbabássá átalakulni a topic a kismamásról :lol:

KépKép
Kép
krista
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?