Új privát üzeneted érkezett!

jajj, két fontos dolog még. Az egyiket most azonnal el is felejtettem, de hátha eszembe jut. A másik, hogy írtam Esztyxnek, és megkapta az sms-t de nem válaszolt, hátha történik valami!! Tegnap azonnal írt vissza.
Csk nem jut eszembe a másik... Kép
Dia, Hulcsi meg a többi szülő hogy van? Náluk még semmi?

kikocska
 
 


Megvan! Küldtem egy pps file-ot a pocaktali emilre, a tárgya : Baba. Szerintem nagyon aranyos, bár lehet, hogy máskor nyálasnak tartottam volna, mondjuk egy éve...
Jééé, tényleg, egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót!!! Kép Kép Kép

kikocska
 
 


Kedves Kik.!Kép
Én is örülök minden Söfisnek is külön!Kép
Nekem a dokim Ferenczy Miklós.
Ő ajánlott nekem szülésznőt is Jolika nevezetűt, de még nem is láttam. 15.-én megyek terhesrendelésre és állítólag hozza nekem a telefonszámot is. Szerintem egy szülőszoba látógatással kezdek nála és ha szimpi akkor megkérem őt!
Pocakom: hát amúgy sem volt lapos az biztos!Kép
Én a kiírást az utolsó mesi első napjától (május 9) számoltam könyv segítségével! Amúgy az elején minden uh más időpontot dobott ki,de előbbit semmiképp és volt febr. 23. is!
Neked ki a dokid? van már szülésznőd?
Vendég
 

 
 

És szobafoglalás?
A Söfis topikba feldobtam a témát és ezt is,azt is olvastam...
Sok az érv és az ellenérv is, de a biztonság kedvéért én fizetősbe szeretnék menni! Remélem lesz hely is,mert ugye nem csak mi leszünk Kép
Úgy tudom,hogy most készül még 3 plusz szoba a harmadikon!?
Vendég
 


Hogy beindult! csak egy kicsit teregetek, meg festegetek, azt máris itt egy csomó olvasni való. Így első ránézésre látom Kikocs visszatért, és Edwig is előkerült végre. Kép

hmm Brigi, jól hangzik az ebéd, de most épp bekajáltam túróstáskából és most feltett lábbal pihenek

Katy!
Úúúúúúúgy sajnálom, hogy vezetned kell. nyaf-nyaf, hüp-hüp

Kikocs! és akit még érdekel: nem kell kendő mert adnak a tanfolyam idejére csak azt is jelezni kell előre.
Ez a biomellszívó duma nem rosszKép

Nahát Edwig! ez kiakasztó!
Te nem is a Rókusban szülnél eredetileg, nem? Egyébként magánrendelésre jársz?
Persze az a lényeg, hogy a babád egészséges, meg hogy minden oké, de azért a dokik lehetnének beleérzőbbek is. Egyáltalán megkérdezett téged, hogy mit szólsz mindehhez? A Rókusról nem hallottam még, hogy milyen kórház, de nem a bababarát kórházak közt emlegetik. Azért ne parázz!

Lili(37+3)

KépKép
savitri
 
 


Ja, a tanfolyamról még: 2000 pénzbe kerül, és partner ingyenesen vehet részt(már ha érdekli és ráér)

KépKép
savitri
 
 


Katy!
Reklamálni szeretnék táblázat ügyben!
Nem látom Babust!!!???
Kérném szépen!
Őt is látni szeretném ott,is!Kép
Köszönöm.

Ilona (30+2)
Vendég
 


Orbis
Köszi a mailtKép
De biztos én vagyok a béna, de hiába nyitom meg az azt oldalt, ami a mail-ben van megadva, ott ugye bejön a fotóalbum főoldala, na de azon belül mit keressek?? Bocsi, ha nagy hülyeséget kérdeztemKép

Katy
A táblázatból kimaradtamKép Pedig megadtam az adataimat, akkor rögtön, amikor becsatlakoztam hozzátok. Na mindegyKép
Megadom újraKép: Babus, 25 éves, 1.baba lesz, Kristóf, a MÁV Krórházban. Szülés idejére nem tudom mit írj be, mert az UH alapján számított idő megegyezik ugyan az utolsó mensitől számított idővel(Closty-s baba, így ez várható is volt), viszont a doki szerint február 20. a célidő, ami viszont már a 42.hét 1.napja lenne, szerintem ez elég abszurd. A védőnő szerint február 12., de szerintem is ez a reális, hisz akkor töltöm be a 40.hetet. Döntsd el, melyiket írod be, rád bízom! Úgyis akkor jön, amikor majd Ő akarja!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ilona
KösziKép
Én is reklamáltam márKép Pedig Katy a múltkor azt írta, hogy már felvett a táblázatbaKépDe úgy látszik kitagdtakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


LiliKép
Igen magánrendelésre járok, meg is van a hátránya....én a Jánosba szültem volna, ezt a kórházat én sem ismerem. Állítólag 4 ágyas szobák vannak benti fürdővel, meg baba-mamasak. Tiszta dili ez az egész. Azt mondja a dokim, hogy még nem biztos, hogy ő nem lesz, de bizzak benne, nem ad rossz kezekbe. Igazából már nem tudok mit csinálni, úgyhogy kénytelen voltam bele menni..... Kép
edwig
Vendég
 


és mindig szerdán van ilyen tanfolyam? mert lehet, hogy nem ártana a gergőnek is ott lenni... Én biztos nem veszem rá, hogy megtanulja...

Jelentem, most összeszedtem a bátorságom, és felhívtam az egyik szülésznőt, és megbeszéltem vele egy időpontot jövő szombatra. Szviták Ágnesnek hívják. Mondta, hogy a február, az jó, arra még van ideje.

Mennyi egyébként a fizetős szoba ára? Mert még én sem döntöttem ezügyben... a schöpfiben többen vannak egy fizetős szobában is, nem? csak ott lehet a baba is...

kikocska
 
 


Edwig, lehet szülni ügyeleten is... Szerintem ha már úgysincs a dokid, a kórházat meg ismered, akkor legalább a kórház ne legyen ismeretlen, nem? Vagyis ez az én véleményem nekem így hirtelen. De elég rossz az, mikor az ember bízik valakiben és cserbenhagyódik... az utolsó pillanatban...

kikocska
 
 


Van 1,2, és 3 ágyas szobák is!
Lécci kérdezd meg szombaton a szülésznőt, ő biztos vágja és remélem januárba nem lesz áremelés! Úgy emlékszem,hogy az 1 ágyas 5-6 ezer/éjszaka és így mennek lefelé az ágy számtól függően...
Vendég
 


KikocskaKép
Teljesen egyetértek, én is ezt mondtam az orvosnak, de ő erre azt mondta, hogy mivel előbb kell kivenni a manót, nem mehetek be az ügyeletre, hogy nekem mára van időpontom szülni, bár még nincs idő de muszáj. Én is azt nem értem, hogy egy orvos, hogyan lehet ilyen...pont az utolsó percben
Vendég
 


babus!
Küldtünk felhasználónevet és jelszót is.Kép

Hááát Edwig! nem tudom melyik a jobb, az ismert kórház vagy az ajánlott doki? Bár állítólag az orvos foglalkozik veled a legkevesebbet, úgyhogy ha a kórház szimpi, akkor inkább maradj ott.

KépKép
savitri
 
 


Kikocs!
Ez a tanfolyam csak egy hónapban egyszer van, de később díjmentesen ismételhető. további infó: www.hordozokendo.hu

KépKép
savitri
 
 


Edwig!
... és ráadásul programozott szülés, még csak nem is kiszámíthatatlan.
Lehet, hogy mégis csak jobb ha a dokira hallgatsz, az ismerős doki biztos odafigyel majd rád. Legalább nem kell neki pénzt adni.

Kikocs!
nem maradsz le semmiről, ha ezt a tanfolyamot kihagyod, meg vannak más tanfolyamok is. csak én úúúúúgy de úúúúgy szeretném ha velem jönne valaki!!!

Lili(37+3)

KépKép
savitri
 
 


Lili
Akkor én valami hihetetlenül béna vagyok. Bejön a fotóalbum, jobb oldalon ugye kéri az azonosítót és a jelszót, én beírtam már vagy 10-szer, ami a mail-ben is meg volt adva, de a válasz mindig ugyanaz, 'nincs ilyen nick' és kihajítKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


LiliKép
Nem tudom igazából mi lenne a jó, de talán mostmár késő bánat legyen egészséges a manó és kész. Pénzt ugyan úgy oda kell neki adni.

edwig 37+2
Vendég
 


Savitri, én is úúúgy, de úúgy de úúúgy mennék veled, és itt van 2 utcával arrébb ez az Eötvös u. , most megyek minnyá oda fogorvoshoz is. Nagyon vonzó... tudodmit? szólj, mintha mennék, aztán legfeljebb nem, mert közbejött valami...
Edwig, nem tudom mit mondjak. Nekem különösen para ez az egész orvosfogadás, meg szülésznőfogadás, meg köldökvér meg fizetősszoba, meg a többi, ami ezzel jár. A kórházbannincs olyan orvos,akiben megbízna a dokid?

kikocska
 
 


KikocskaKép
Ez egy jó kérdés... fogalmam nincs miért küldött át a rókusba, állítólag együtt végeztek ezzel a dokival, és benne megbízik. Fogalmam nincs, de azt hiszem mostmár én is kezdek egyre jobban parán lenni. Még szülésznőm sincs ááááááá ez teljes para
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátok találtam. Január 6-ra várom első pici fiamat, és boldog vagyok hogy itt tudok veletek beszélgetni. Kezdek nagyon izgatott lenni...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szia Gabi!
Üdv. neked itt is!Kép
Örülök,hogy te is itt laksz,ahol én, ráadásul egy kórházat is választottunk!Kép
Kell ennél több?
Vendég
 


Szia GabiKép
Üdv a kismamik közöttKép Gyere gyakranKép Kép Kép
edwig
Vendég
 


Zsuzsa
KösziKép
Így már rögtön sikerült is megnéznemKép Nagyon jó képekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hát meg kell mondjam nagyon jól esik ez a kedves fogadtatás Kép
Nem is számítottam ennyi kedves kismamára. Írnátok magatokról néhány szót? Csak hogy kicsit én is képben legyek. Köszi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Háát GabiKép Én is az első pici fiamat várom,most járok a 37 hétben,dec.29-re voltam kiírva,de előbb fogják indítani a szülést mert meszesedik a méhlepényem,és attól vagyok a legjobban beparázva, hogy minden rendben legyen a szülésnél, vagy a császárnálKép
Te hol fogsz szülni??
puszi edwig
Vendég
 


Szia Edwig!
És a Söpf-Méreiben fogok szülni. Most már érted is izgulok, te jó ég hogy bírod? Én eddig teljesen nyugodt voltam. Magától a szüléstől most sem félek, csak a türelmetlenség... Már olyan kíváncsi vagyok...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Babus ezer bocsiKép!!!Beírtalak a táblázatba, de sajna a gépem vírusos lett és átmentettem egy másik meghajtóra a fonots dokumentumokat, és az a lényeg, hogy beírtalak, csak a régibe, de most gyorsan beírlak!Sőt kárpótlásul beteszem újra a táblázatot jó???
Kép

Edwig, jó, hogy újra itt!Én pont tegnap kérdeztem rá a dokimra, hogy ugye 100%-ig számíthatok rá-szerencsére megnyugtatott, nekem is ez volt a legnagyobb parám!

Ilona és Gabiii!Van egy barátnőm, aki már szült a Schöpfibe és egy csomó hasznos infót leírt nekem,amit a többiek már megkaptak!Ha gondoljátok, átküldöm Neketek is e-mailben!Kikocs a fizetős szoba is benne van, de most nem tudom visszakeresni!

Felőlem lehet nálam a sütés, csak akkor ugye már a jövő hétben kellene gondolkodni, hogy Noémi és Lili is tudjon jönni!De előre nem tudok tésztát csinálni, mert fogalma sincs hogy kell!Még m,egkérdem férjemet,mikor dolgozik előreláthatólag!Szerintem a kedd megint jó lenne!

Na mennem,meg ennem kell!

még egy fontos!Eszter, Orbis, vagy aki tudja! a védőnő szerint magas a cukrom a terheléses után, az orvos szerint nem most akkor mi a jó eredmény?
éhgyomri:4,6 terheléses:8
Eszter!Te írtál egy oldalt, ahol van tápanyag táblázat, vagy hogyishívják?

Puszi:Katy
Katy
 


<pre>
Név: Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.nov.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
7. Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./Szt.István kh.
8. Babar 28 dec.14. 1 Szonja, Barbara Bp./Szt.István kh.
9. Mackósajt 32 dec.15. 2 ? Bp./Szt.István kh.
10. Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
11. Hulcsi 28 dec. 16. 1 Benedek Bp./Szabolcs u.
12. Katinka 27 dec. 23. 1 Lili Székesfehérvár
13. Lili 31 dec.25. 1 Hana Bp./MÁV kh.
14. Edina 23 dec. 29. 1 Bálint v. Olivér Bp./Szt.János
15. Noémi 23 jan.? 1 Levente, Donát Bp./Szabolcs u.
16. Rékacs 30 jan. 7. 1 Hanga Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. Márti 29 jan.8. 1 Péter,Benjámin Bp./ Schöpf-Mérei kh.
18. Hanitka 29 jan.10. 1 Hanna Bp.
19. Kire 33 jan. 11. 2 Erik ?
20. Tüni 28 jan.12. 2 Kincső Bp./MÁV kh.
21. Sys 29 jan. 16. 2 Gergő Ádám Bp./ Jahn Ferenc K.
22. Brigi 30 jan.11. 3 Miklós? Bp./ Bajcsy K.
23. Dorye 25 jan.21. 1 Vilmos/Johanna Bp./Szote,II Női
24. Eszter2004 28 febr.1. 1 Petra Bp./MÁV kh.
25. Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
26. Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./Szt.István kh.
27. Bagzer 26 febr. 2. 1 Simon, Gábor Bp./Szt.Imre kh.
28. Katy 27 febr. 3. 1 Dávid Bp./ Schöpf-Mérei kh.
29. Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szt.István kh.
30. Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szt.István kh.
31. Babus 25 febr.12. 1 Kristóf Bp./MÁV kh.
32. Ilona 29 febr.13. 1 Márton Bp./ Schöpf-Mérei kh.
33. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
34. Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka Bp./ Schöpf-Mérei kh.
35. Tamesz ? febr.16. 1 Marcell,Kristóf Kistarcsa
36. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
37. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
38. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
39. Zsuzsa 28 febr. 26. 1 Áron Bajcsy kh.
40. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
41. Viki 27 febr.27. 1 Dani/Márk,Dorina/Réka
</pre>
Katy
 


Kedves Katy!
Szívesen elolvasnám az infokat. Emilcím: zsombibaba@freemail.hu
Ha bárkinek van még hasonló infója, vagy csak írni van kedve, írjon nyugodtan, én válaszolok.

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Erre a listára fel lehet kerülni? Most látom csak... Én jan 6-án fogok szülni elvileg a Söpf-Méreiben, van utánam 2 születendő baba is! Lehet hogy találkozunk Kép)

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Katy
KösziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Katy!
Megköszönöm,ha átküldöd!?Kép
A terheléses vércukor,ha 75 grammnyi szőlőcukros lötyit ittál és rá 2 óra múlva mérték akkor a normál tartomány 3,7-6,6 között van.
Nekem 7,3 volt és vissza kell(ene) fognom magam, van amikor sikerül, bár hozzá tartozik,hogy a második vérvétel előtt 10 perccel bekaptam egy fél kiflit (én hü..e!) Kép
1-2 héten belül megint megyek, akkor már csak egy zsemlét kell majd ennem!és így biztos,hogy jó lesz és nem fog felmenni 4,2-ről (nekem ennyi volt az éhgyomri) 6,6-ig!!!
Vendég
 


sziasztok, most sztem nem szólok hozzá semmihez! ilyen nincs! még kora reggel írok, és azóta az archívba kellett visszaolvasnom hogy a végét találjam....

Savitri, köszi, ez a technika nekem igen rémisztő volt, örülök hogy más módszer is van!!! majd megkérdezem!!!

ja, megint szülést álmodtam, itthon, viszont az egyik antipatikus szülőszobás orvossal, és közben a szülésznő is elkezdett szülni a másik fürdőben!!! jaja, ez már nem semmi! ja és marcim meg moziban volt az én barátaimmal, akikkel nem is menne......nem tudtam elérni, de gondoltam meglepinek is jó, ha mire hazaér, meglesz a baba. minden jól ment, aztán pont mikor álmomban próbáltam hívni marcit, akkor csörgött a telefon igaziból.....hunózzzzz

újak, sziasztok!!!!!!!!!!!!
bagz, aki múltkor elírta és 32+2

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Katy, én beválllaltam a tésztát korábban már, szóval nem kell aggódni, mert nekem a derekam is rendben van, meg soká is fogok szülni, szóval tényleg nem para. És csináltam már korábban is, cska nem tudom, milyen recepttel, de majd megtalálom valahol a bugyik között talán... Kép
Egyékbént köszi, akkor megkeresem a fizetős szobákat, nem is emlékeztem rá.. De mondjuk mindegy, mert ma reggel a zöldségesnél otthagytam a káposztát, érdekes, hogy mellette volt a narancsom, azt eltettem... De visszamentem az előbb venni újat, és rendi volt a zöldséges, mert odaadta Kép csupa jóemberrel találkozom mostanában.
A fogdoki meg mondta, hogy majd ha megszültem menjek vissza, mert nem tud rajtam segíteni, egy hónap alatt visszanőtt a tasak az ínyemre, mintha mindig ott lett volna Kép szóval hormoncucc, és kész. sajna.
Esztyx még mindig nem válaszolt, már reggel óta. remélem mindjárt jön sms, hogy 3 kiló 52 centi és egészséges Kép mama is jól van Kép ezen agyalok ma egész nap!
Bagzer. fenn vagy már? nem merlek hívni...
Gabii, üdv köztünk. egyébként arra gondoltam, hogy nem mi hódítunk, hanem hozzánk szivárognak be Kép

Edwig, szerintem beszélj megint a dokiddal erről, és mondd el neki a bajaidat... Nem tudok mást javasolni. Hátha meg tud nyugtatni, vagy akármi.

kikocska
 
 


Kikocs, igen, már fent vagyok, ma másodszorra!!

jaj, mostanában úgy feszít a hasam, és tegnap megmértem, egy ideje a 108nál stagnált, de még egy pár napja is, és erre tegnap estére 113 lett!!!!! mi lesz még! még van vagy 7hetem hátra.....

Edwig! felafejjel, és köszi neked is a kilós megnyugtatást! remélem jól rendeződik az orvososdid, megértem hogy izgulsz miatta!!!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Edwing! Én nem értem! MOst akkor mikor lesz a programozott szülésed? A két ünnep között? És fogja és elmegy valahova a doki? És miért nem lesz akkor előbb? Vagy?

Kikocs! AVn egy jó hírem! nekem is az Ági a suzülésznőpm! És szuper jó fej! De majd beszámolok szülés után! Jó?

Megnéztem ma két szülőzsobát. Annyit bőgtem mint állat!!! NA, megyek kotyvasztok valami kaját!

Rékacs 35+6

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Atztapaszta, szerintem rekordokat döntögetünk, ez ma már a második próbálkozásom, és csakazértis végverekedtem magam rajtatok! Jegyzeteltem is, de lehet, hogy így is sokminden kimarad.

Gabi, szia, jó, hogy jöttél, már épp ideje volt Kép gratula a kisfiúhoz!

Edwig, dejó, hogy végre visszajöttél, már halálra agódtam magam értetek. Iszonyú kiakasztó amit adokid művel veled, de minden renben lesz ne agódj, Erika és én nagyon drukkolunk, és rohanunk megnéznia férjjelöltet, amint kibújik Kép Kép Kép

Rékacs, kedves, úgy látszik a név predesztinál, Erikám is huncutkodik, akkora ribizli már most, hogy na. Képzeld ha felnőnek, és elmennek együtt bulizni...sőt szerintem lazán romlásba döntik majd a többi rendes topiclánykát is Kép

Bagzer, én is ezt írtam nagyjából a gátmasszázsról, csak nekünk úgy mondták, hogy először U alakban, aztán kell feszíteni, de azt csak nagyon picit és óvatosan!

Savitri, én is halottam már, hogy van másféle gátvédelmi technika, csak azt nem tudom akor az milyenféle, te tudod?!

Jimbone, láttam, hogy egy napon vagyunk, kár, hogy nem egy kórházban, akkor még szobatárskodhatnaánk is.

Ttika, akorát nevettem a monológodon, hogy zengett a ház, ütős vagy nemmondom Kép

Orbis, én is olvastam, hogy raktároz aszervezet, meg ilyenek, de anyit vígasztaljátok egymást a szerintem is tök normális kg-k miatt, hogy kezdek már azon pánikolni, hogy nem baj-e hogy én meg nem hízok?! Pedig eszem, esüszöm!!! d akkor én rossz mami vagyok, az én szervezetem az istenek se akar raktározni, pedig nálunk aztán tuti nem lő Apa bölényt, methogy nincs is velünk, szóval nekem triplán kéne híznom még emiatt is. Akkor ez most hogy van???!!!

Mindenkinek ezer köszönet a kislánygratulákhoz!!! Kép

Mézessütés:
mi úgy csináltuk régen, hogy valaki begyúrta a tésztát, a többiek meg hoztak mindenfélét a díszítésez (mák, szegfűszeg, tortadíszítő stb), meg formákat szaggatni. Ilyen volt a munkamegosztás, ezt csinálhatnánk most is, kikocs úgyis szólt, hogy ő begyúrná a tésztát, és főzhetnénk mellé sok teát is!

Katy, szerintem is szuper lenne nálatok. Csak ha kedd, akkor megint ellógjuk a tornát, Kép, vagy az nem baj? Kép

Nemtudom ki írta, hogy nemérti az egyedüllévős sztorit, nem titok, szívessen elmesélem, csak tessék jönni a találkozóra. Vagy beírhatom ide is, csak a töiek már kívülről fújják Kép

Pusi nektek, megyek eni még sok karalábét! Nyammm!
Aura 28+5
aura
 
 


Hello!

A sógornőm lelkét ápoltam, és közben olvasgattam a rengeteg termést. Meg se kísérelek mindenre reagálni, remélem, megbocsátotokKép

Kikocs, tök jó, hogy hazajöttél! Ma lehet, hogy megnézem ezt a turit, de még nem szedtem össze magam.
Nagyon jó lenne, ha Katyéknál lenne, de végülis szerintem máshova is eljutok - ha még egyben leszünkKép

Orbis, köszönjük a mikulásos képeket, engem teljesen hangulatba hoztakKép És én is rád gondoltam, hogy te voltálKép Vagy Katyra esetleg, mert ő is szokott ilyeneket beszúrni.

Edwig, őszinte részvétem, én nem tudom, mit csinálnék, komolyan. Mindenesetre szurkolok.

ÜDV MINDEN ÚJNAK! Nem sorolomKép

Lili, nagyon gondolkodtam ezen a hordozókendősön. Én tudok két kötéstípust. Szerinted ennek ellenére érdemes lenne elmenni?

A ma esti előadásra meg sajnos nem tudunk elmenni, mert Péter valami meglepit csinált nekemKép Nem tudom, mit, de izgi. 6-ra kész kell lennemKép

Rékacs, azért szülök valószínű két héten belül, mert ugye az ember hasa a 36. hét körül normálisan is megereszkedik, mint sokaknak a csapatból. Ez azt jelzi, hogy elindult a baba, azaz hogy beilleszkedett a fejecskéje. Namost ez után egy "normál" terhes kibír kb. 4 hetet, aztán kinyomja a baba magát. Na és én, azon kívül, hogy tök lent van a baba, végig ki vagyok nyílva a varrásom ellenére is 1 újjnyira (3111-t kaptam). Úgyhogy nem valószínű, hogy négy hetet is kibírunk, mert gyengék a szövetek, és a varrás is szétfeszítődött. Na ügyesen leírtam?

Na puszi mindenkinek, most abbahagyom. Tényleg olyan olvasni, mint egy regénytKép
És persze a tegnap után szüléssel álmodtam, mivel mással, nem igaz?KépAzért picit megijedtem. Olyan közel van, és olyan erős szeretnék lenni! Vicces, hogy ha jön, akkor jön, és nem lehet visszanyomniKép Jó, nem is akarom, csak mégis olyan ijesztő. Ha nincs kedved, akkor is menni kell szülni.



Noémi
34+2
vghnoémi
 
 


Na ezért nem tudtam elküldeni a levelet eddig, mert mindenki itt tolongottKép Mondhatom szép.

Na elindulok azt hiszem, csak most meg azt nem tudom, hogy Brendonba menjek, vagy turiba...
N.
34+2
vghnoémi
 
 


Aura, szerintem a mézeskalácssütést lehet előbb is kezdeni, nem csak egykor. Megint viszünk annyi sütit, mint múltkor, és senki nem akar majd ebédelni Kép Vagy csinálhatunk szendvicseket is, vagy akármi

kikocska
 
 


Egy picit nem figyeltem ide és van egy hétre való olvasnivalóm...
Jó hogy ilyen aktív itt mindenki.

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


GabiKép
Nem mondanám, hogy jól bírom. Ez a bizonytalanság a legrosszabb a vilgonKép de azért fel a fejjel azt szoktam magamnak mondaniKép Kép

RékacsKép
Ez pontosan csütörtökön derül ki, hogy mikor lesz. Vagy ezen a héten még, vagy a jövőhét eleje közepe, nem tudom. A doki 10 körül akar elmenni, de azt mondta lehet csak utána megy, mert most a torkán vagyok és ötpercenként hivogatom a bajaim miattKép

AuraKép
elöszőr a kórház, most meg a dokiKép murphyKép Kép Kép

pusza mindenkinek
edwig
Vendég
 


jaj, rékacs, tökjó, hogy mondodd, hogy jófej, mert találomra hívtam fel azok közül, akiket Katy felírt... orvost is találomra választottam, én ilyen találomra vagyok...

kikocska
 
 


Edwing! Jól teszed, ne engedd elmenni. Ezt a pár napot már bírja ki!!!!! Nincs valami szerncséd a férfiakkal!!!Kép(Vagy ez egy nő?!Kép)

GAbi! Én mef a MÁrti vagyunk utánad. Mi már szobatársnők is vagyunk, bár Márti izél és lehet megszül idén. no, mondjuk én meg nyitott méhszájjal rohangálok a 28. hét óda, de remélem, hogy kihuzzuk 2005-ig. hátha mi leszünk az elsőkKépÉn Arnold dokinál szülök, Márti meg Garamvölgyinél. te kinél? És nekem van szülésznőm, a Szvitek Ági, mint írtam előbb Kikocsnak és Márti is választott valakit, de pontosan nem tudom kit. Az enyém már januárra betelt. A fizetős szoba meg szerintem igen hasznos, gonolom jártál már a kórházban és nem vagyok semmijen embergyülölő, de nyugodtabb vagyok, ha elválaszt egy ajtó....Meg a fizetős szoba és a fizetett szülésznő egyenes út az egy ágyas szülőszobához! Hát az meg ugye csak jobb!!!
Na, hirtelen ennyi jutott eszembe!
Ilona, mindezt tulképp neked is írtam!!!

eszem tovább a kotyvasztott kínai porlevesemet, hát nem vagyok egy konyhatündérKép!!!

Ja, nekem jó a jövő hét kedd, sőt alig várom!!!!!

Ja, még valami Lili! Kitörléskor az ember megemelkedik , kicsit térdet hajli és többnyire egy kezet használ, tehát, kicsit oldalra is tud hajolniKép Ez nem a megfelelő póz a gátmasszázsnál, azt hiszemKép

Aura! Szóval szép formás kis mandarinkája van?

Ja, minden újnak szia. És valamit Ti ma ettetek, hogy így csőstől jöttök,vagy ki lettünk az éjj leple alatt plakátolva!!Kép
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Gabi persze, hogy bekerülhetsz a táblázatba írd le az adataidat!

No akkor lehet előbb ez az egész sütősdi,de Aura a tornára amúgy sem nagyon szoktatok eljutni nemKép!?Legalább is én így vagyok vele mostanában!Kifogást könnyen lehet találni!

Kikocs, azt tudom ,hogy Te csinálsz tésztát, de az nem biztos, hogy elég lesz nem? Meg arra gondoltam megoszthatnánk a feladatokat!Nekem az egészhez van két darab tepsim, meg egy jó sütőm azt kész (azt hiszem pogács szaggatóm is) nem vagyok egy tündi-bündi ebből a szempontból!A szenya meg jó ötlet, azt nem hagyjátok itt utólag, hogy én hízzak tőleKép!

No ennyit!Az újaknak van kedve jönni?Nagyon hallgattok!

Ma már nem fogok tudni jönni,éjjel érkezem...

Katy
Katy
 


Annyi tésztát csinálok, hogy elég legyen. H amár az ember koszol, teljesen mindegy, hogy 1 kiló lisztből vagy 4-ből csinálja...
És szerintem Katy, ennyi bőven elég. Nekem van néhány szaggatóm, ezzel még hozzá tudok járulni, meg tepsivel is. esetleg... ha megmondod, hogy mekkora a sütőd, akkor lehet, hogy a nagyot is el tudom vinni, ha jó a tietekbe...
Jajjj indulnom kell tornára, mert mi jókislányok vagyunk Bazerkával, és most megyünk. Vagyis én most kések el... Kép
Pusz

kikocska
 
 


Katy!
Adataim: 20 éves vagyok. Jan 6-án szülök a Söpf-Méreiben. Első babám lesz, és Zsomor lesz a neve

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Annyi tésztát csinálok, hogy elég legyen. H amár az ember koszol, teljesen mindegy, hogy 1 kiló lisztből vagy 4-ből csinálja...
És szerintem Katy, ennyi bőven elég. Nekem van néhány szaggatóm, ezzel még hozzá tudok járulni, meg tepsivel is. esetleg... ha megmondod, hogy mekkora a sütőd, akkor lehet, hogy a nagyot is el tudom vinni, ha jó a tietekbe...
Jajjj indulnom kell tornára, mert mi jókislányok vagyunk Bazerkával, és most megyünk. Vagyis én most kések el... Kép
Pusz

kikocska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?