Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gyorsan írok, mert aztán megyek a barátnémmal a városba.
Mézgombi, bocsi a férjedtől, de ha hiszed, ha nem, az első és az utolsó kép között kétszer is oda-vissza tekertem, hogy biztos ugyanaz van-e melletted. Kép
Csibemanó, minden rémisztgetés nélkül az utolsó UH-kon már úgyis mondják majd, hogy akkor ebből befekvés lesz-e vagy sem. Mivel ugye ha a méhszájon van a méhlepény, akkor az császár. De drukk, hogy feljebb vándoroljon!
Kisvirág, de mostmár tudod, hogy a ti babátoknak nem nyerő a babazene. Kép Én ma az alattunk lakó dübörgő zenéjére ébredtem. ÉN...mert PötiPeti olyan békésen alszik még mindig. Szerintem már megszokta. Kép
Torna és felkészítés: előbbire járok (ha épp nem vagyok beteg, mint most) és utóbbira is járunk a férjemmel. Van ott két immáron második gyermekét váró anyuka is, meg is lepődtem. De elmondták, hogy azért jöttek, mert vagy máshol szülnek, vagy az elsőt már régen szülték. És még mindig tudnak nekik újat mondani.

Na megyek öltözni.
Szép napot (itt süt!).
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt!

Lányok szépek vagytok az esküvői képeken!

Mézgombi!
Nagyon helyes férjed van engem emlékeztet az egyik békéscsabai ügyészünkre.
Mi a helyzet Csandyval és a kicsivel?

Ma 10-kor meglátogat a védőnénim itthon, szépen kitakarítottam a lakást. Ezt egyébként is megtettem volna mert holnap megyünk ki a nyaralónkba egy kicsit dolgozgatni ( mármint a férjem én csak pihenek.)

Hozzátok is jár a védőnőtök?

Pilchard!
Úgy látom a tábli szerint neked már nincs sok hátra nagyon irigyellek.

Ági! Kellemes sétálást kívánok neked.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok Lányok!

Kanyin,
gratulálok a jó eredményhez!

Szücsi,
Mi voltunk még a 19.héten is, meg most a 30. héten is 4 D uh-n és most a pofija már nagyon babás kinézetű, viszont egyben már nem látható, mert túl nagy, így élveztesebb talán korábban menni.De mondjuk a lényeg hogy egészségileg minden rendben legyen és azt is részletesen megnézik.

Katus ,
én eddig jártam a védőnőhöz, de jövőhéten még dolgozom és utána már nem, így utána már hozzánk is a lakásra fog járni majd. Eddig nagyon rendes volt, remélem ezután is ilyen lesz és sok mindenben fog majd segíteni, főleg az elején.

Mézgombi,
nagyon szépek vagytok a képen:-)

Marcy,
Ti is szépek vagytok:-) Nekünk is július 23.-án volt 2005-ben az esküvőnk:-)
Én a 32. hétig dolgozom, de ez teljesen egyéni ki meddig.

Judit 78 és Nyanya,
nagyon régen hallottunk rólatok:-(

Csandy-ról és a babáról van hír????

Kisvirág,
Jövőhéten jössz már felkészítőre vagy pihizned kell?

Mindenkinek szép napot!
Kari
(30+4)
kari
 
 

 
 

Sziasztok!

Blackrose, hát nem apróztad el. Szép nagy pocid van. Cuki, ahogy a lányom szokta mondtani, ha valami aranyos. Kép

Esküvői képek: Gyönyörűek vagytok. Én meg kicsit szomorú, hogy nem a mostani férjemmel volt ilyen szép esküvőnk és fehér ruhám. Kép Ez van, de boldogok vagyunk, szép az életünk és ez a fontos. Csak a képek miatt vagyok kicsit irigy.

Csajok, lehet, hogy most nagyon hülyének fogtok nézni, de mi az a fantasy játék, vagy szerepjáték, amit a férjeitek csinálnak? Ne röhögjetek, a szexben már hallottam ilyenről, de így még nem. Felvilágosítanátok. Köszi.

Kisvirág, a Mávban előző szülésnél adtak csomagot, de hogy ez minden kórházban van-e, azt nem tudom. Ott még babanaplót is kaptunk, igaz az AEgon biztosító szponzorlásával és utána hívogatott egy ügynök, de aztán leráztam.
A Praxisba mész 4D-re?

Katus, a védőnő egyszer ki szokott jönni "terepszemlére". Gondolom, hogy milyen környezetbe hozod haza a babát. Nálunk már járt a kislányom miatt, úgyhogy nem fog jönni.

Most abbahagyom, mert jött munka.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Katus, hozzánk nem jön, mert papíron a II. ker-ben lakom, és onnan nem glasszál át ide a XI.-be Kép szóval most hogy fexem, már vagy két hónapja nem látott. Ez van. Majd ha költöztünk, és váltottam a VIII. ker-re, akkor ott az új majd megnéz.

pussz, Pogi (28+2)

pogacsa
 
 


Sziasztok,

gondoltam megosztok veletek egy szuper képet, remélem még nem láttátokKép

A kép egy teve csoport fölött készült, amikor a nap éppen oldalról süti meg őket. A fehér foltok maguk a tevék, a feketék pedig az árnyékuk.

Kép

Szép napot!!!

Eni
marcy
 
 


Sziasztok:

Marcy:ez vmi k..jó,nagyon tetszik!!!

Pogi:csak arra figyelj,hogy legyen 4 pecséted a védőnőtől,mert csak akkor fizetik azt az egyszeri anyasági segélyt.Legalábbis én ezt olvastam.Irigykedem a kikás kiruccanásért!

Katus:ráadásul vmi nem stimmel a táblán,mert én most 34+4 vagyok!Jujj,mindjárt szülünk!
Azért még 3-4 hetet birjon ki,még a kiságy se jött meg.

Már megbeszéltem a férjemmel,hogy majd ő irkál addig helyettem,közvetit majd.
Az egyik topikban olvastam hogy mikor elfolyt a magzatvize a kismamának,pont nem működött a babanet,a családja meg nem tudta mit hogy kell,igy 6 napig nem tudtak róluk semmit.Aranyos.

Most már nagyon szeretnénk babázni,a párom is egyre többször mondja hogy itt lehetne már velünk.Pedig Neki fura lesz,mert a családjukban a 23 éves huga volt az utolsó kisbaba.

Olyan gyönyörű napsütés,meleg van itt,én meg itt bent punnyadok.Azért a teraszra kicsit ki fogok ülni napozni.Holnap meg "buli" lesz,egy szolid lakásnéző a haveroknak(12 fő),de anyósom meg sogornőm segitenek a kaját megcsinálni, a takaritást meg a férjem bevállalta!
ma már csináltam egy sütit,de olyan illata van,kész csoda hogy meg birom állni hogy ne egyek belőle.

Szép napot!Még úgyis jövök.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, juuuj már mindjárt itt az időd!!!!! Kép Ez olyan izgi!!!! Jó ötlet kitanítani a férjeket! Mondjuk lehet, h érdemes lenne páran telszámot cserélni is. Pilchard, neked küldöm az enyém, ha már úgyis tudom az emiled. Kép

pogacsa
 
 


sziasztok!

Pogi:nagyon jó ötlet,nekem eszembe se jutott,pedig ha bármi van tudunk csörögni.Én is irom majd az enyémet Neked!
Én már elképzeltem hogy majd ha elfolyik a magzatviz,gyorsan megirom hogy megyünk szülni,de szerintem olyan para lesz rajtam,hogy tiszta idétlen leszek.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Exdeus
Nem riogatsz, tisztában vagyok vele, hogy ha nem változik a helyzet, akkor befektetnek előbb és császár lesz, csak hát jó lenne, ha nem hetekről lenne szó, a szívem szakadna meg, ha a lányomat itt kellene hagynom hetekreKép

Marcy
Nagyon jó ez a tevés kép!Kép

Katus
Hozzám néha szokott jönnia védőnő, ha én már régen voltam, a lányomnál sűrűbben jött, de totál kivoltam tőle. Jött és itt ült 1 órát, nekem kellett szóval tartanom, hogy ne legyen kínos a hallgatás, szóval előre rettegek mikor jelenik meg, nekem sajna sok hasznom nincs és nem is volt belőle. Múltkor is ebédidőben jött, a gyereket már fektettem volna le én meg majd felfordultam az éhségtől, de nem vette észre magátKép

Szücsi
Mi ápr. 1-jén megyünk a Praxisba 4D-s UH-ra akkor leszek 25 hetes, a lányommal is ennyi idősen voltam. Most még lehet látni teljes egészében, de már szép formásKép

Pilchard
Meddig tudsz/tudtál ellenálni a süti csábításának?Kép

Kisvirág
Én anno 2004-ben mikor szültem nem kaptam csomagot a kórházban meg is voltam lepődve, mikor mesélték az ismerősök, hogy ők milyen csomagokat kaptak és mik voltak benne. Kérdeztem a védőnőt azt mondta, hogy kellett volna kapnom. Majd most rákérdezek ha itt lesz az ideje.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtok, sajnos nem tudok mindenre reagálni.

Pilchard, nem hittem volna, hogy képes leszel megkeresni azt a képet, de ügyi vagy, hogy sikerült! Kép Én magam már nem tudnám megmondani, hogy melyik archívban van.

Marcy, Gombi, nagyon szépek az esküvői képeitek!

Blackrose, Neked is szép nagy pocakod nőtt! Érdekes, mert szerintem inkább fiús pocakod van, mert olyan gömbölyded, és úgy tudom, a lányosak azok olyan csúcsos-szerűbbek (pl. az enyémet is inkább olyannak érzem). De hát ez az egész pocakformás dolog akár egy nagy baromság is lehet! Kép Engem ma mázsált le a védőnő, és 71 kg vagyok. Azt mondta erre az eddigi +10kg-ra, hogy ez teljesen normális így a 31. hétre. Enyém védőnő amúgy sem csinál túl nagy ügyet semmiből.

Csibemanó, én simán megmondanám a helyedben a védőnőnek, hogy kopjon le, ha egyszer zavar! Nem vagy köteles tűrni, hogy órákig üljön Nálad!!! (Mellesleg, mi hátrányod származna ebből?) Az ilyentől én is a falra tudnék mászni, de nem lennék szívbajos elküldeni a büdösbe. Kép

EDINA, pont 1 héttel ezelőttre ígérted az esküvői-nászutas beszámolódat, és azóta nem vagy sehol sem! Lécci jelentkezz!

Ilyen Felicitas csomagot én sem kaptam 2004-ben. Mondjuk a Budai Honvéd kh. ahol szültem, nem éppen a legnagyobb kórházak közé tartozik, van kb. 15 ágy a szülészetén. És a 4 hónapos csomagról sem hallottam még soha. Azt hogy lehet megkapni? Mert ugyebár a legelsőhöz van egy kupon meg egy boltlista, de a további kettőt azt úgy látszik csak a szerencsésebbek tudják megkapni. Pl. úgy tudom, a Szt. Imrében tuti hogy kapnak a kismamák szülés után csomit.

Exi! Szerintem ki kéne majd egészíteni az új táblarészt még két oszloppal: ki hányadik hétre+napra szült és milyen módon (hüvelyi, császár). Persze csak ha gondolod. Máshol láttam ilyet, és az olyan jó volt. Meg (de gondolom ezt Magadtól is biztos csináltad volna, ha tudnád Csandy adatait) a születési súly és hossz is egy külön oszlopba. Bocsi a belekontárkodásért, remélem nem baj! Kép

Üdv, Hello (30+3)
hello
 
 


Sziasztok,

Felkészültem, hogy először órákig olvasok...

Mézgombi, én is nagyon drukkolok Csandyéknak és a pici fiúnak. Ma már nagyon szépen tudják "kint" is erősíteni a korán jött picurokat. Sajnálom, hogy gyógyszerekkel nem sikerült tovább húzniuk, de lényeg, hogy egészségesek legyenek! Várunk minden infot Kép
A keresztapám 1,9 kilóval született, és nem egy kisdarab ember lett belőle Kép

Pogi, anno nekem is toxémia miatt volt a császárom, de mire észrevették már túlhordtam három nappal, és 200 volt a vérnyomim. Azóta is többször eszembe jut, hogy talán így volt szerencsés
Valóban nem tudják biztosan mitől alakul ki, és eddig úgy tudtam, hogy akinél volt, annál a másodiknál ritkábban fordul elő.

Marcy, üdv körünkben, gratulálok a kisfiúhoz.

Szücsi, mi a 27.héten voltunk 4D-n, elvileg, ha mutatja magát, már szép arcocskája van. Nekem befúrta magát a méhlepénybe, maga elé tette a kezeit, bealudt, és mikor megpróbálta a doki ébresztgetni, még a lábát is felhúzta…
A csokit én is próbáltam Ex után szabadon, de azt hiszem a kávé jobb a felébresztésükre Kép

A védőnő nekem nem jön ki, én megyek hozzá. De ha olyan lenne, mint Csibemanóé, akkor jobb is hogy én megyek Kép

Csibemanó, mikor szültél a nővérektől kérdd majd a csomagot. Szerintem minden kórházban kellene adniuk. Két éve az egyik szobatársam kérdezte a nővértől, aki ránknézett: még nem kapták meg??? és behozott mindenkinek egyet. Nem foglalkoznak igazán ezzel, gondolom nincs elszámoltatási kötelezettségük...

Szerdán voltam dokinál, babóval minden rendben, csak én szontyolodtam el egy kicsit. Az előző szülésem ugyebár egy s.o.s császár volt, nem is volt időm bármin gondolkodni (érzéstelenítés fajtáján, vagy hogy egyáltalán elkerülhető-e) Õszintén, nem viselt meg, nem gondoltam olyanokat, hogy ezért most nem vagyok igazi anya, stb. Eddig a doki azt mondta, most nyugodtan szülhetek természetesen, hacsak nem jön elő megint toxémia, vagy téraránytalanság, vagy bármi más mint akár egy elsőszülőnél. Szerdán megint rákérdezetem, hogy mi újság, és most azt mondta, hogy kb. 20% esélyem van a természetesre. Ez most csak azért "rázott" meg, mert pont fordított arányt gondoltam az esélyeimre. Ez van.

Viszont, képzeljétek, éppen úton az újabb unokaöcsém Kép Hugomat kedden befektették, mert már túlhordta, és máig semmi nem volt, így most du. megindították a szülést.
Most nagyon izgulok...

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Húúú, Doren, ez nagyon izgi, megy a drukk a hugodnak ezerrel! Majd értesíts ha megvan a bébi! Amúgy itt a tavasz, nem jöttök valamikor ki a játszóra? A csaszira sztem most még ne is gondolj, lehet, hogy nem lesz semmi oka rá a dokidnak, és megszülheted szépen a babókát! (Utólag meg lehet, hogy meg is bánod, hogy nem csaszi lett... Kép) (Szerintem azért természetes úton világra hozni egy bébit kicsivel talán fájdalmasabb.) Hello! Kép
hello
 
 


Sziasztok!

Ez a nap is torna nap, így olvashattam a délelőtti terméseket. Kép Ma mi is telcsiszámot cseréltünk a tornás csajokkal, hogy tudjuk értesíteni egymást, ha megszültünk. Az egyik csaj már a 37. hétben van, hozott fényképezőt megörökíteni a csipet csapatot (ma csak hárman voltunk+ a gyógytornász nő), mert hát lehet, hogy már jövő héten nem jön. Torna után meg még egy csomót együtt lógtunk, tök jó volt, úgy éreztem magam, mint amikor gimisek voltunk, és nem volt kedvünk még hazamenni, hanem inkább a szép időben sétáltunk, dumáltunk, meg nagyokat röhögtünk.

Marcy, szóval én terhestornára járok, a szülésfelkészítő kimaradt, mert vidéken szülök, így csak ezért nem járok le. A torna nekem nagyon bejön, csinálunk még légzésgyakorlatokat, meg intimtornát is. Labdázunk is, vagy pléden csinálunk keringés javító gyakorlatokat. Tehát alaposan átmozgat.
A tevés képet ma én is megkaptam mailben, micsoda körlánc van a neten! Ilyenkor mondom, hogy kicsi a Világháló! Kép

Ex, jót röhögtem a férjemen, mikor beírta az üzit! Kép Lehet, hogy kívülállónak tényleg akkora különbség van a két kép között, nekem nem tűnt fel. Ja, írni akartam már, hogy Csandy a SOTE I-ben szült, a többi infót majd megírja ő.
Újabb infót nem tudok róla, ő azóta nem hívott, én meg nem akarom zavarni, mert még bent van a kórházban, a baba meg még tovább marad, így kb-ra sem tudta megmondani, hogy mikor hozhatják ki.
Da amint lesz újabb hírem, megírom!

Kanyin, jót röhögtem azon, amit a szerepjátékkal kapcsolatban írtál! Kép Én is a férjemtől hallottam először a szerepjátékról, és már azt megszenvedtem, mire elmagyarázta, hogy mi is az. Hát, így tök tömören: amerikai egyetemistáktól indult társas játék, amelynek lényege, hogy van egy mesélő, aki egy storyt elmesél a többi játékosnak, és úgymond szóban játsszák el az egész történetet. Különböző karakterek vannak, általában több alkalom kell hozzá, mire a történet végére érnek, és minden csak elmondás alapján zajlik. Kitalált minden, a helyszín, a kor, a szereplők, és mindenről csak beszélnek, de azt alaposan. A férjeméknél általában középkori helyszín van, meg harcosok, boszorkányok, meg hasonlóak, és a mesélő előre megírja a storyt, amit el kell játszaniuk a többieknek. Ha pl. harc van, akkor meg dobókockával dobják ki, hogy ki nyeri. Elég bonyolult szabályrendszere van, a férjemék Magust játszanak, van egy nagy szabálykönyvük is. Hát, most lehet, hogy röhögne a férjem ezen a leíráson, de én kb. így tudnám összefoglalni. A férjem már kb. 15 éves kora óta játssza, jó beszéd -és fantázia fejlesztő.

Katus, továbbítottam a férjem felé, amit írtál róla, felnézett a könyvéből, és dobott egy csábos mosolyt felém. Kép Ha jól emlékszem, azt írtad, hogy rendőr vagy, és már akartam kérdezni, hogy milyen osztályon (vagy részlegen, nem tom, hogy nevezik)?

Én 3 hetente járok dokihoz és egyben uh-ra, de volt (pl. most is), hogy 2 hétre hívott vissza. Ha káros lenne, akkor gondolom nem csinálna ennyi uh-t. Már a terhességem elején, mikor mondtam neki, hogy nála szeretnék szülni, akkor mondta, hogy OK, viszont akkor ő meg végig akarja ellenőrizni a terhességemet. Úgy látszik, ennek a dokinak ez a szokása...

Megyek egy kicsit pihizni, szép napot Mindenkinek!
Itt gyönyörűen süt! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Doren, én is drukkolok a húgodnak, add át neki! És feltétlen írd majd meg, ha megszült! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!!!

Sajna,most nem tudok mit írni!!!

Pilchard!Úgy megkívántam a sütikét,amit írtál,hogy megyek és én is csinálok!KépJó bulizást!!!

Blackrose!Mekkora pocid van!!!Nagyon szép!Kép

Kisvirág!Szurkolok,hogy a 4D-re mozogjon neked Mogyika!!!Tök jó lehetett,ahogy mutattd neki a zenét!Én a zenélőforgóval szoktam szórakozni!Kép

Marcy!Üdvözöllek!!!Nagyon szép vagy!a kép a tevékről nagyon jó,még nem láttam!!!

Mézgombi!Ti is nagyon szépek vagytok!!!Pihenj jól!Kép

Doren!Ne szomorkodj!!!Biztos rossz ez a császáros dolog,de a baba a lényeg!Így vagy úgy kijön!KépHugodnak drukk!

Sok puszi mindenkinek!!!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!
Doren, drukk a húgodnak, hogy minden OK legyen!
Katus, nálunk kétkörös védőnői rendszer van. A központi helyen kapjuk a pecsétet, és van körzetis védőnő, aki kijön havonta egyszer. Nekem ez így jó, mindig felhívom, hogy mikor jön, de max. negyed órát van itt, felírja a friss adatokat és ennyi.
Pilchard, akkor jó bulizást. Mi holnap megyünk Győrbe Skoda-találkozóra, gondolom (és remélem), hogy jó sok olvasnivalóm lesz másnap. Kép
Hello, tudom, hogy ki kell egészíteni a táblát, de én max. annyit tennék bele, hogy mennyivel született a baba, és hogy milyen módon. Szvsz a hanyadik hétre sebeket téphet fel...

Egyébként kb. egy órára értem haza, addig csak a környékünkön jártam. Kép De most itthon ücsörgök. Kíváncsi vagyok, a pici férjem mikorra esik haza, gondolom, még szépítik egy kicsit a kocsijaikat a haverjával. Aztán meg menni kéne a tetyóba.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Csibemanó:bármeddig meg tudom állni,jó az akatraterőm.
Szoptatás alatt persze nem akarok fogyózni,de utána pont ezért nem lesz gond a fölösleggel.Hacsak a szoptatás alatt nem hizok majd el mint egy disznóKép

Vmelyik nap találtam egy képet magamról,esküvő előtti napon,irtó csini voltam,hát kis lelkiismeretfurdalással (mert imádom a kismamaságot,ki nem hagytam volna semmi pénzért)azért sóvárogva néztem mikor leszek olyan csini megint.

Hello:ha én kiváncsi vagyok,akkor előttem nincs lehetetlenKép

Doren:mire megirom már lehet gratulálhatunk is a hugodnak?Drukkolunk!!

Szilvi:látod,adtam Neked tippet hogy mit csinálj.Mit sütöttél?
én a Norwell féle nutellás kiflit,a párom azt mondta nagyon fain lettKép

Anyukák.:ki fogyott,vagy hizott a szoptatás alatt?Irjátok meg légyszi.

Gondolkodtam hogy irjam e,nehogy az legyen hogy mondani mindent lehet,meg hol van még az,stbb,de én arra gondoltam hogy tavasszal-nyáron,amikor már megszületett a sok kis poronty,tarthatnánk egy babás találkozót,és ehhez mi nagyon szivesen vendégül látnánk mindenkit,akinek lenne kedve eljönni.jó kis falusi levegő,szép a környék,(most csábitgatlak titeket).Irjátok meg mit gondoltok a dologról.

Most vásárol a párom ,meg anyósom az auchanba,
mindjárt éhen halok de várom a grillcsirkét ezerrel,megkapom,bezabálom,és nem kell többet olvasnotok végre hogy rinyálok érte több napja.

Ex:köszi,Nektek is jó bulit,na meg jó időt!!!

Most volt itt egy barátnőm,megnézte azt a pár rucit amit eddig vettünk a babának,és megint rámtört hogy de jó lenne már bennük látni Õt.
Azért ez jó,én vagyok a tábla szerint a második esélyes(persze beelőzhet bki)és nekünk van meg a legkevesebb holmink.

Sziasztok!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Mézgombi!

Kérdésedre válaszolva bűnügyi vizsgáló vagyok.Szakterületem a gazdasági bcs.-k és az okirathamisítással kapcsolatos bcs.-k nyomozása.

Pilchard!

Jó étvágyat a grillcsilkéhez. Nekem napok óta karamell, puncs és vanilía fagylalt lebeg a szemem előtt tudod az a klasszikus még gyermekkorunkból.

Védőnő: Nálunk egyébként úgy van, hogy én kb. havonta megyek a terhesgondozóba a védőnőkhöz.Ott veszik le a vért vérnyomást mérnek vizeletet és súlyt ellenőriznek ill. meghallgatják a nyűgjeimet.Itt csinálják a Ctg-t is.
Ezeket mindíg az csinálja aki éppen ott van.de saját körzeti védőnőm is van aki viszont kijön hozzám személyesen most is majd akkor is ha megszületik a baba.

Kép

Kép
katus73
 
 


Üdv!
Katus, akkor nálatok is az van, ami nálunk! Kép Hiába, csak 100 km választ el bennünket!
Én most várom a férjemet, hogy csinálja meg nekem azt a fránya gesztenyepürét. A tetyóban tegnap vettem, édesítőszeres.
Pilchard, én benne lennék a dologban. De csak akkor, ha a többiek is, és ott lennének a párjaink is, tehát baba-mama-papa tali lenne. Kép Utóbbiak csak találnak közös témát, nem?

Na lépek, mert most telcsizett a párom, hogy hamarosan hazaér, és még el kell indítani a monyógépet, hogy tiszta legyen a munkásrucija.
Aztán pancsi, és fekvés, mert holnap korán kell kelni.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Lányok!

Végig olvastam a két nap termését. Hát nem vagytok semmik. Látszik, hogy egyre többen vagyunk itthon, van időtök írni.
Esküvő: Köszönöm a dícséreteket. A ti képeitek is gyönyörűek. Igaz, én eddig csak gyönyörű menyasszonyt láttam.
Csandynak gratula a babához. Szorítunk neki nagyon. A mai koraszülött ellátás már olyan profi, hogy biztosan minden rendben lesz. És 3 éves korukra 100%-ban behozzák a lemaradásukat.
Mézgombi: Nem tudom, hogy a sógornőd volt-e már a Délpestiben. A szűlészeten még nem voltam, de nekünk is az a körzeti kórházunk és ott csinálták az ekg-t. Az az ambulancia nem volt valami bizalomgerjesztő, mármint kinézetre. Persze, ha jó orvosa van, onnantól kezdve mindegy, csak 3 napig kell bent feküdni. Amúgy hol lakik a sógornőd? Én Erzsébeten.
A toxémia tényleg egy mérgezés, és elég bonyolult, viszont ha az első terhességnél volt, akkor a másodiknál már nem fordul elő, olyan mintha védőoltást kaptál volna, "immunis" leszel. Ugyan ez a helyzet a vércsoportösszeférhetetlenséggel. Most tanultuk kórtanból. Magamtól én sem lennék ilyen okosKép
Múltkor beszélgettünk a vérnyomásról. Tegnapelőtt este én is olyan rosszul voltam, nem tudtam mi a bajom. Aztán megmértem a vérnyomásom. 80/51 volt. A párom belémtömött 3 szőlőcukrot, nehéz volt, mert nagyon nem kívánom az édeset, de az helyre tett. Utána legalább nem szédültem.
1,5 hét múlva megyek uh-ra. Már alig várom. Addig meg hallgatom a baba szívhangját. Sógornőméktől kaptunk egy szerkentyűt, amivel lehet hallani a szívhangot. Olyasmi mint a ctg, csak minibe, és olyasmi fej van hozzá, mint az uh-on.
Doren: Drukkolunk a hugodnak! Sok sikert és kitartást!
Jó éjszakát!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


sziasztok!

Bocsika, kicsit eltüntem, de kaptam egy vödör tennivalót a tanszékvezetőnktől, egész hétvégén csinálhatom majd... Kép Na mindegy, unatkozás kizárva legalább. Férjecském meg itthagyott, elment Anyukájához Ajkára meg túrázni (holnap lesz a Bakony50).
Viszont: vettünk kanapét! Vasárnap már mehetünk is érte, és olyan szééép! Kép Úgy tünik, h jövő szombaton költözünk!!!
puszi,
Pogi

pogacsa
 
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a drukkokat a hugom nevében is, feltétlenül átadom, hogy sokan gondoltatok rá Kép
Jó híreim vannak, este nyolc körül megszületett a kisfia, 57 cm és 3700 gr. Egészséges, jól vannak, szerencsére. Köszi mindenkinek mégegyszer Kép

Melinda, eddig én is úgy tudtam, hogy ha nincs is teljesen kizárva, de nagyon kicsi az esélye, hogy valaki a másodikkal toxémiás legyen, ha az elsővel az volt. De szerdán a dokim most pont az ellenkezőjét mondta, hogy igenis nagyon megvan az esélyem az újabb toxémiára... Most meg vagyok kavarodva Kép

Exdeus, jó időt kívánok a skoda-bulira Kép

Mézgombi, bizti nagyon jó volt a délelőtti tengés-lengés, tényleg használd ki, sokáig nem lesz benne részed Kép

Pilchard, én nagyon szívesen benne lennék egy ilyen taliban, viszont az időpontot át kell gondolni, mert ugyebár vannak nyárvégi babák is, nekik is egy kicsit meg kell erősödni egy ilyen találkához... Talán egy ősz-végi tali?

Szoptatás alatti fogyásról: mindenhol azt hallani, hogy a szoptatás során úgy is fogy az ember. Én nagyon kivétel lehetek (lehet így erősítem a szabályt?), mert rólam aztán egy gramm sem ment le. Hat hónapig csak szoptattam a babát, addig meg sem próbáltam ugyebár fogyózni. Igaz utána sem, így maradt rajtam a szülés utántól folyamatosan kilenc kg. Most kiváncsi leszek mi lesz, mert eddig csak 1 kg jött fel, jó lenne ezzel kihúzni... Kép

Hello, igen, a játszin valamikor összefuthatnánk! Kép

Jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ujra. Bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de az esküvő után egyből utaztunk nászútra. Amint hazajöttünk az első éjjelen a férjemnek 40 fokos láza lett, 4 napig ápoltam, nagyon beteg volt. Most lábadozik, de nagyon köhög még mindig. Azt mondja 1 hét után belebetegedett a házaséletbe. Ráadásul megfertőzte a szüleit, a szülei szomszédasszonyát, csak engem nem sikerült. Pedig a szülei 3 km-re laknak innen. :-)
Az esküvőn minden jól sikerült. Jön a beszámoló.
Edina
edina77
 
 


Szóval! 2006.03.11. Szombat. Reggel szakadó eső Debrecenben, pánik. Csúszott a fodrász, a sminkes, a fotós, de ebédelni azért még volt időm. A ruha gyönyörű volt, a cipő viszont nyomta a lábam. A fotózás után kisütött a nap és utána maradt is a jó idő. Az igenek előtt nagyon izgultunk, utána már könnyebben mentek a dolgok. Végül is 80-an voltunk a vacsorán, minden nagyon jól sikerült. Menyasszonytánc nem volt ugyan, de így is közel 1 millát kaptunk ami nagyon szuper. Gyorsan el is költöttünk 200-at a nászútra.
Mi mást írhatok még. Jó buli volt, gyorsan eltelt, jó lenne ujra átélni(de azért remélem nem fogom).
A nászút!
Parádsasvár - 5 csillagos kastélyszálló. Londiner, meg szobalány, meg borravaló, meg napi 4x svédasztalos all inclusive étkezés. És plussz 3 kg egy hét alatt. Jakuzzi, meg medence, szolárium, masszázs, szauna, konditerem, biliárd, bowling. Gyönyörű hely, pazar kiszolgálás, luxuskörülmények. Szalonok, lakosztályok és minden ami szem szájnak ingere. Elmondani és megmutatni képekben nem is lehet, ott kell lenni és át kell élni. Próbálnék fotót is feltenni de valami miatt nem engedi. Próbálkozom.
edina77
 
 


Ujra próbálkozom.KépKépKépKépKépKépKépKép
edina77
 
 


Fotók a nászúról. Az egyik képen a személyzet arcát kitakartam. Biztos ami biztos...KépKépKépKépKépKépKépKépKép
edina77
 
 


Üdv így korán reggel!
Edina, nagyon sok boldogságot nektek! És kívánom, hogy ezt még egyszer csak és kizárólag a pároddal éld át (öt, tíz, sok év múlva).
Mi most indulunk Győrbe, öltözni kéne...már egészen ébren vagyok. Kép

Most hogy így nem leszek egy napig, bízom bennetek: szóval kérek minden aktív és kevésbé aktív fórumozót, hogy egy hsz keretében legyen szíves írja már meg, hogy milyen nemű gyerkőce lesz (már aki tudja), és hogy milyen AFP-t produkáltak a 16. héten!
Nagyon köszönöm előre is. (Ja, csak azért, mert a bnőm orvosa mondott egy cifrát, és kíváncsi vagyok arra, hogy van-e benne vmi - szerinte ugyanis az alacsony AFP-hez általában kislány tartozik)

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt!!!

Edina!Nagyon szépek vagytok,és biztos gyönyörű volt a nászút is!
Irígykedem!KépBiztosan nagyon szép volt,és örök emlék!
Kívánok én is sok boldogságot!!!

Exdeus!Nekem kislány,és az AFP-m alacsony lett!
MOM:0,63 Ez elég?
Mert ezt szokták nézni!

Doren!
Gratulálok a kisfiúhoz!!!
Biztos nagyon boldog a család!
De mindjárt jön az utánpótlás!!!Kép
Amúgy én is úgy tudom,ált.második terhességnél nem alakúl ki a toxémia!De kivételek mindíg vannak!

Pogi!Akkor majd jó költözést,de vigyázz nehogy megemeld magad!
Nehéz lesz megállni, mi okt.-ben költöztünk,és három hónapos voltam,a párom örökké a létráról szedett le!Kép
De azért túléltük!
Most akkor nálatok is nagy az öröm!
Gratula a kanapéhoz!
A munkához kitartás!

Melinda!De jó,hogy van ilyen ketyerétek!
Nekem is kéne!Tök jó lehet hallani a babó szívangját,akkor mikor te akarod!Kép
Ez olyasmi lehet,ami a védőnéninél van,nem?

Mindenkinek gyönyörű hétvégét kívánok!!!

Szilvi 32+2

Kép
szgoron
 
 


Exdeus!
Nekem is alacsony volt az AFP (0,6) viszont nekem kisfiú lesz. A nővéremnek 2x volt alacsony és egyszer fiú egyszer lány.

Edina
edina77
 
 


Sziasztok!Kép

Ma végre kialudtam magam! Kép Annyira jól esett, már napok óta nem volt ilyenben részem! Az idő is gyönyörű, délután irány a Margit-sziget, már úgy várom!

Edina, én is gratulálok, sok boldogságot kívánok! Kép Nagyon szép volt a ruhád, és a hajad is nagyon tetszik! Rajtad még nem látszik a babó! Kép A nászút is tuti lehetett!

Katus, akkor nem véres helyszíneket kell vizsgálnod... Kép Az egyetemen büntiből mindenkinek a gazdasági bcs-k voltak a "kedvencei", én is örültem, hogy megúsztam államvizsgán. Bár a csődbűntettben egész jó vagyok, abból tartottam egyszer kiselőadást, jártam gazdasági bcs-ek speckollra.

Melinda, sajna nem tudom pontosan, hogy hol laknak a sógornőmék, csak azt, hogy Erzsébeten, nem rég költöztek oda. Szerintem a dokiját se túl régen ismerte meg, ajánlották neki, mert a környékben akart dokit. Nem igazán vagyok ismerős Pesten, a Délpesti kórház ugyanaz, mint a Jahn? Csak mert ő nekem Jahnt mondott, hogy arról szeretnél infót, tájékozódni attól, aki ott szül, de még nem igazán talált olyan kismamát. Te ismered a nőgyógyászokat is? Mert akkor megkérdezem a dokija nevét, legalább róla lenne infója.

Ex, az én Mom-om 0,73 volt, és hát ugyibár kislány. Jó utat Győrbe! Kép

Doren, gratulálok a húgodnak! Kép Szép nagy baba lehet az 57 cm-el!

Pilchard, szerintem nagyon jó ötlet egy baba-mama találkozó! Remélem, hogy össze tudjuk hozni, és rám számíthatsz a szervezést illetően! Kép A következőt meg majd a mi telkünkön tartjuk Félegyháza mellett, ott is elég nagy a hely, és a jó levegő szintén adott.
Jó étvágyat a grillcsirihez! Kép

Szép hétvégét Mindenkinek!
Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekukk!! Majd jövök a többi reakciómmal is de most csak Exdeusnak írom be a AFP-t nehogy aztán elfelizzem. ;)
Tominál:39,13 ; 1,08 MOM
Adél:36,53 ; 1,48 MOM
Na akkor erre varrjál gombot. Kép

Na megyek!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!
Ex: MoM: 0.8, fiú

satuk
 
 


Sziasztok!

Ex: 28,3 0,8MOM és fiú. (Szerintem ez nem nemtől függ)

Mézgombi:
A délpesti ugyanaz, mint a Jahn. De sajnos sem a nőgyogyikat, sem a szülészetet nem ismerem. Csak ekg-t csináltattam ott. Én az Istvánban szülök. Nagyjából ugyanolyan messze van, és ott dolgozik az orvosom. Meg a kórház állapota úgy általában jobban megnyerte a tetszésem. De persze ez szubjektív vélemény.
Jó hétvégét!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Edina, nagyon szép voltál, biztos nagy élmény volt az egész! Kép Amúgy hova dugtad a pocid? Nem is látszik a képeken! Kép

Ex: nekem 1,4 Mom, kisfiú.

Doren, gratulálunk a kis trónörököshöz, add majd át a szüleinek! Kép

Szilvi, hát igen, nehéz lesz megállni, a fekvést is kb egyedül emiatt szegem meg mostanában...

A taliról: én is benne lennék! De plíz olyan helyre, ahova könnyen eljuthatunk tömegközlekedve babával! Már ha van ilyen... kicsit sajnos szét vagyunk szóródva az országban...

pogacsa
 
 


Pogácsa, hát autónk nekünk sincs, így ez már nekem is eszembe jutott, hogy jutunk majd el a találkára... Ilyenkor nagy lesz a mi kis országunk. Kép Mondjuk nekem hamar bele kell jönnöm a gyerkőccel vonatozásba, mert a család vidéken van, így biztosan sűrűn le fogunk járni hozzájuk.

Mostanában kezdem észrevenni, hogy egyre nehezebb bármit is csinálnom. Tök hamar kifáradok, meg sokkal nagyobb erőfeszítésembe kerül, mint régebben. Minden egyes "nagyobb" megmozdulásom, -mint pl. cipő felhúzás, vagy ágyon való fetrengés megfelelő pozitúra megtalálása érdekében - után akkorákat fújtatok, mint egy gőzgép. A mosogatás meg már egy hegyi túrával is felér. Még szoknom kell, hogy gyenguszabb lettem... De olvastam, hogy annyira nem csoda, mert egy kismamának minden dupla annyira megterhelő, mint egy átlag embernek. Két napja van vérnyomi mérőm, tudom ellenőrizni, eddig OK, csak a pulzusom magas, általában 90 körül van. De ez is normális kismamáknál.
Na de már szinte 2 hónap sincs hátra a pocakos korszakból! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Doren!
Gratulálok a húgodnak!!! Sógornőm még mindig 2in1, de a doki azt mondta, hogy ha a hétvégi melegfront nem segít rajta, akkor kedden be kell feküdnie. Hozzátette, hogy beszélje meg a kisfiával, hogy legyen szíves magától elindulni, mert azért az mégiscsak kevésbé természetellenes, mintha meg kell indítani a szülést...
Hogy hívják a kis unokaöcsédet?
Kép

Edina!
Nagyon szépek voltatok!!! Biztos jó volt a nászút is... *Norwell nosztalgiázik...* Kép
Kép

Pilchard!
Kaptál csirkét???KépKépKép

Ági!
AFP-m 1,31 lett, és elvileg kisfiú lakik odabenn, de hétfőn (remélem) biztosat tudok mondani!

Melinda!
ÉNISÉNISÉNISÉNIS!!! Hol lehet ilyet kapni és mennyiért? Én próbáltam már sztetoszkóppal, de azzal még nem sikerült elkapni a drágámat...Kép

Pogi!
Ma ebédre pogit sütöttem...Kép Azért ne vidd túlzásba a munkát, tudod: megvár, hisz senki nem csinálja meg helyetted...Kép

Jaj, csajok, én úgy várom a hétfőt!!!! Tiszta lökött vagyok már... De már csak kettőt kell aludni, és újra láthatom Mazsolát!!!

Na, befejeztem a siránkozást!Kép

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Norwell+Mazsola (27+3)

Kép
Kép
norwell
 
 


Melinda: én is próbáltam már sztetoszkóppal és semmi... erre a párom odanyomta a fülét a hasamra, és állítólag hallja!!! Persze nem mindig, csak ha épp jóhelyre rakta... Kép Úgyhogy már csak én maradok ki a jóból...

Norwell, nagyon édi az a babás kép Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Doren! Gratulálok a hugodnak! Én is azt akartam kérdezni, mint Norwell, hogy mi lett a neve? (És a bátyjáé mi? Ha szabad tudni persze.) Kép

Pilchard! Én fogytam szoptatás alatt, elég látványosan, a házunkban már mindenki "aggódott miattam". Persze ehhez azt is tudni kell, hogy össz. 19 hónapig szoptattam, ebből 8 hónapig kizárólagosan, vagyis naponta 6-7-szer! Sokáig éjszaka és hajnalban is. Ez azért eléggé megviseli a szervezetet. És szerintem ebből a szempontból az is sokat számít, hogy hogyan állsz hozzá a "bevitel"-kérdéshez: márminthogy sokan azt hiszik, szoptatás alatt is zabálni kell, hogy sok tej legyen, de ez tévedés, mert a folyadékbevitel (tea, ásványvíz, tej, gyümilé stb.) sokkal fontosabb!!! Attól meg ugye kevésbé lehet elhízni, mint a fölös kalóriáktól. Hát "röviden" ennyi. Kép Amúgy a tali jó ötlet, várom a részleteket!

Ex: az én adataim: 0,94 MOM és kislány. De azt tudnod kell, hogy Pistinél is kb. ugyanennyi volt az érték. Kép Ahogy így elnézem a többiek adatait, hát, nem igazán vélek semminemű összefüggést felfedezni, még véletlenül sem! Kép Amúgy a rendben van, Te vagy a táblafelelős, legyen úgy, ahogy jónak látod. Kép Tényleg, nem teszel fel egy képet a kocsitokról, ha már ilyen extra?

Edina! Köszi a képeket és a részletes beszámolót! Tényleg nagyon csini voltál és szuper lehetett a nászút is! Remélem a család már meggyógyult azóta! Kép

Pogi! De jó Nektek, hogy költöztök! Gondolom új lakásba! Mi is árultuk a lakásunkat mostanáig, de sajna nem ment el! Így legközelebb majd kb. 1,5 év múlva próbálkozunk!

Mézgombi! Miért nem nézi meg a barinőd a Délpestis topikot itt a babaneten? Gondolom tele van infókkal, és kérdezni is bármit tud az ottaniaktól! Amúgy kitartás, "lesz ez még így se"! Kép Már nincs sok hátra, és majd jönnek másfajta nyűgök szülés után! Kedves vagyok, nem igaz? Kép

További szép hétvégét mindenkinek!

Hello (30+4)
hello
 
 


Sziasztok!

Nagyon elfáradtam,ugye ma lesz a buli,és ugyan csak a konyhában ténykedtem,de pont elég volt.Igaz még a pizzacsinálás hátravan,de sogórnőm segit.5-re jön a csapat,és még van mit csinálni.Azt hiszem ma bűnözni fogok,mert a krumplisalinak már az illatától csorog a nyálam.Sütöttem meggyes csokitortát is,arra már nem merek vállalkozni.
Grillcsirkét?kaptam egy egészet,és egyedül ettem meg tegnap óta!!!De azt látnotok kellett volna ,mikor hazajöttek a páromék,letéptem a csirek két combját és két pofára zabáltam.Mindezt fél 11-kor,este.De szigorúan kenyér nélkül!
Majd irok még sokat,csak most mennem kell,van egy jó storym is.
Puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Az esküvő napján voltam 19 hetes és 1 napos. Addig csak kicsit nőtt a hasam, izgultam is, hogy beleférjek a ruhába. Na azóta viszont mintha a baby megérezte volna, hogy nőhet és úgy is tesz.
Ime egy pocak fotó:Kép
edina77
 
 


Sziasztok Csajszik!

Edina: gartula az esküvöhöz, nagyon helyesek vagytok a képen. Hát igen oldalról nézve a pocit szépen kerekedik.

Ma voltam a barátnömmel a bababörzén: vettem egy 4 részes ágynemü garnítúrát, puha vékonyabb plüss takarót, chicco sterilizáló folyadékot, chicco melltörlökendöt,chicco melltartó betétett.
Egész türhetö áron voltak. Ti voltatok kint?

Én is megyek ápr-ban esküvöre (ha minden igaz), de nem az én esküvöm lesz,hanem a párom unokatesója nösül meg.

Találka: mikor lesz? Én is, én is akarok menni?

Dominik egyre többet mocorog a hasamban lehet,hogy kevés neki a hely? Pedig egyre kevesebb lesz szegénynek.Kitolja valamelyik testrészét teljesen eltorzul a pocim. Majd próbálok feltenni képet én is.

Doren: gratula a tesódnak.

Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Halihó, hull a hó Kép Na jó csak vicceltem...

Tegnap voltam a munkahelyemen. A volt főnököm le is csapott rám és megkért, hogy csináljak meg már nekik valamit. Hát 2 órát vacakoltam vele. Mire hazaértünk nagyon kifáradtam. Nem való ez már nekem Kép
Ja a szóbeli vizsgám nem sikerült. Még kellett volna 4 pont. Megyek újból Kép

Pilchard: te mikor is vizsgázol? Szoktál tanulni? Gondolom annyi kedved van, mint nekem Kép
Szerintem jó ötlet a tali. Én pocakosan is szívesen részt vennék Kép
A párod miért nem szalad le a Naszály elé csirkét venni? Miért váratott meg pár napig? Mi ott szoktunk venni és nagyon finom Kép Jó bulizást estére Kép

Csibemanó: jobbulást az egész családodnak. Lassan egy napra leszünk kiírva Kép Pihizz sokat és vigyázz magatokra!

Exdeus: hát tényleg nem rajongott a babazenéért Mogyika, de nekem viszont tetszik Kép
Nagyon jó szórakozást a Skoda-találkozón Kép
Ja és az adatok: 1,5 Mom és kisfiú Kép Kíváncsi vagyok mit mondott a barátnőd dokija.

Katus: nálunk még egyszer sem volt a védőnő. Itt van a lépcsőházunk aljába, így én vonszolom le a seggem hozzá. Bár egyszer már rémisztgetett, hogy feljön Kép

Kari: kedden megyek vissza dokihoz, és ha engedi akkor én szeretnék szerdán menni a tanfolyásra.

Kanyin: igen a Praxisba megyünk ápr.3-án. Jujj de várom már Kép

Doren: örülök, hogy rendben van minden nálatok. És még ne add fel lehet, hogy természetes úton szülsz. Megkérdezhetem mi az a téraránytalanság?
Az unokaöcsédhez NAGY gratula. Gyönyörű nagy baba Kép Esetleg, ha majd lesz kép kérhetünk?

Melinda: irigyellek a kütyü miatt. Én még egyszer sem hallottam a babám szívhangját. Kép

Edina: nagyon szépek vagytok Kép A nászút is gyönyörű lehetett. Gratula még egyszer. (Látom ma jó korán keltél.)
Hát neked sincs túl nagy pocakod, de azért kerekedik. Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül Kép

Norwell: kitartást a hugodnak és drukk...
Elhiszem, hogy várod a hétfőt. Én ugyanennyire várom a keddet Kép

Minket július 1-jére hívtak esküvőre. 2 héttel a szülésem időpontja előtt. Hát nem tudom ott leszek-e..

Megyek tanulok egy picit.
Puszika: Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hú mennyi smilet raktam bele...
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hahó!

Most érkeztünk haza a nyaralónkból, hát mit mondjak nagyon kifáradtam pedig semmit nem csináltam csak bámultam ki a fejemből és sütettem az arcomat.

Kisvirág!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a szóbeli vizsgád de azért ügyes vagy mert a 4 pont már tényleg nem sok.
Szoptatás: Én a szoptatás végéig egy dekát sem fogytam de utána 20 kg lement. Nálam a hormonok gátolják a fogyást mert amikor fogigátlót szedtem akkor is meghíztam és a fogyókúra sem segített.

Mézgombi!

Én is ugyanúgy fújtatok mint ahogy te, az ágyon való alvó póz váltás kész kínszenvedés és még sorolhatnám ugyanazokat a tüneteket mint te.

Edina!
Nagyon szép menyasszony vagy.Szerintem meg szép nagy pocakod van.

Pogi!
De jó, hogy költöztök nem is tudom, hogy lehet kibírni egy kollégiumi szobában. én mindíg úgy utáltam a kollégiumot.

Ex!
Majd később megnézem az AFP eredményt csak most lusta vagyok kimenni a szobából.

Kép

Kép
katus73
 
 


Üdv!
Mindenkinek köszi az AFP-s, MoM-os és nemes hozzászólásokat. Egyébként én is ezt gondoltam, hogy a gyerek nemének és az AFP eredményének nem sok köze van egymáshoz. Igaz, ez a doki mondott ennél cifrábbat is... Kép
Elolvastalak egyébként benneteket, de igazából nem tudok konkrétan mit szólni a dolgokhoz.
Talán csak Hellonak (és akit érdekel): a kocsink képei a http://kep.tar.hu/szteboy címen vannak fent. Igaz, itt még a "régi" desing van (jelenleg), de hamarosan, talán még ma kerülnek fel friss képek.

Szép estét mindenkinek!
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Olvasgatlak ám én titeket rendszeresen, csak írni kevesebbet írok ( 17 hónapos perpetum mobile mellett nekem már arra sokszor nem futja)
Ex: a 17 hónapos fiam MOM-ja 1,0.... most pedig 0,7 és szintén fiú.....szóval csak erősítem, hogy valszeg nincs összefüggés.
Puszi mindenkinek, továbbra is maradok koca topicozó!
Acer
acer
 
 


Sziasztok,

mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gratulációkat, a hugomnak át is adtam, hogy ismeretlenül szorítottatok neki, nagyon örült. Ma beszéltem vele, jól vannak, de a férje tegnap a bátyó méreteit mondta a telefonba Kép Tehát az ifjabb trónörökös: Emilián András, 3,320 kg és 55cm. A bátyját Maximilián Istvánnak hívják Kép

Norwell, kérdezni is akartam, hogy a sógornődéknél mi újság? A hugomét bár inditották, de azt mondta, sokkal könnyebb volt, mint az elsővel. Végül is 7 óra alatt megvolt a baba Kép

Edina, gratulálok mégegyszer az esküvőtőkhöz, nagyon szépek voltatok (vagytok Kép ) Én is félidős terhes voltam, mikor 2003-ban férjhez mentem Kép Miért kukorékoltál hajnalok hajnalán?

Szilvi, hát ebben a másodszorra is toxémia dologban nem szeretnék kivétel lenni... Kép

Kisvirág, sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád, de majd a következő! Kép

Mézgombi, már én is többször megállapítottam, hogy nehezebben megy minden. És plusz még egy kétévessel a "nyakamban"... Kép

Pilchard, jó bulizást. Hogy ment? Ez a grillcsirke nem is rossz ötlet Kép

Kisvirág, a téraránytalanság azt hiszem az, amikor a baba feje túl nagy a te medence méreteidhez képest. És ekkor nem tudod megszülni, ezért császár.

Hello, mi most fogjuk kezdeni a lakás-eladást. Épp mondtam a férjemnek, hogy nem szeretnék pár napos babával vevőket fogadni...

Acer, azért irogass is, hogy mi van veletek, ha ritkábban is Kép

Exdeus, nekem a MOM 0,8 és kislány Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


És itt egy kép a kicsiről:

/popjpeg{391628,}

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Bocsi, mégegyszer:

Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?