Új privát üzeneted érkezett!

csak...? hát lassan lejár az a címszó,hogy "az első babámat várom..."Kép
Figyeled az üzeneteink számát? 222
Vendég
 


Ilona, megnéztem az albumod. Hihetetlen mekkora a pocakod! És még rám mondják hogy nagy! Kép Nem semmmi! Kép Ja látom hogy együtt haladunk, de te aktivabb vagy, mert én egy honappal korábban kezdtem irogatni. Kép

Apa csinált nyulgerincet párolt zöldséggel, nagyon fini volt! Utána pedig élete elsö fondue-jét próbálta elkészíteni, (na most itt áll mögöttem csipőre tett kézzel) de nem volt tul jo a sajt, és én kifejezettem éreztem rajta a páleszt is. Kép De azóta egyfolytában nevetek, a gyerek meg csuklik.Kép
eszter2004
 
 


Bárcsak az én párom is fitogtatná erejét a konyhába! A chilin kívül nem kóstóltam még tőle semmit! És valószínü nem is fogok, szerinte a konyha az én birodalmam!Kép
Most meg elaludt, ezért ülök még mindig itt, nem férek már melléKép a hálóba meg nincs bekötve még a tv!
Vendég
 

 
 

Ilona!

Üdv közöttünkKép!!!

Aura!Izgultam ám, hogy milyen hírekkel érsz haza, hogy hátha... (tudod, amiről nem lehet beszélniKép), de így még jobban örülök!

Meg azt akartam írni, hogy Lili!Engem érdekel a tanfolyam, csak vezetek aznap és, ha nem esik abba bele,én szívesen mennék!10.30 és 12.00 között vezetek!Megíros mikor van?

Az újaktól meg kérem az adatokat!!!
év, hányadik baba, kiírt dátum, baba lenedő neve, meg a kórház, mert én vagyok a táblázat felelős, és akkor már csak akkor rakom fel, amikor Ti is benne vagytokKép!

Szerintem most az Orbis volt, mert csak Ő tud és szokott ilyen képeket feltenniKép!

Márti!Te is vigyázz magadra, ezt az előbb elfelejtettem!

Millió puszi:Katy
Katy
 


Megőrülök, folyamatosan az After Eight csoki lebeg a szemem előtt ami a spajzban van. Az egész dobozzal be tudnám vágni most. De sajna igy hogy ettem 4 db-ot vacsi után, a cukrom 6,6 lett, szoval ha még ennék, akkor már tuti elérném a kritikus 7-et. jaaaaaj........küldjetek egy kis akaraterőt, és önmegtartóztatást. Kép

Na nyugovora térek, az rtl-en elkezdődött vmi film, elmélyedek benne.

Edwig jut eszembe hol vagy? Csak nem a kórházban megint?

Pusza,
Eszter2004
31+6
eszter2004
 
 


Bagzerka! Megkérdeztem neked a szobát az Imrében és van 1 és 2 ágyas, lehet választani, de nincs külön fizetős szoba, és olyan sincs, hogy Apa bentaludjon veletek.

Erikát egyébként 1117 grammosnak mérték, szóval nem bálnácska!!!

Megyek, nemhanyagolhatom el a barátnőmet!
Jók legyetek, pussz Aura 28+4
aura
 
 


Sziasztok Pocakosok!

Nem gond ha én is csatlakozom ide néha kicsit?
Gyakran olvaslak Benneteket, csak a nyáron nem mertem hozzátok bejelentkezni, mert már nagyon előrehaladott volt a "csapatszellem", és én sokáig nem mertem belélni magam a dologba, két elhalt terhesség után.
De ti időben közelebb álltok hozzánk és sok hasznos infót lehet begyűjteni tőletek, mivel a tavasziak között elég korai a február 16-i időpontom, szóval lehet még csatlakozni ide is???

Rólunk annyit, hogy első baba lesz, Marcell Kristóf lesz a neve, (a pocakban Ubulnak hívjuk) Kistarcsán fogok szülni, és elvileg február 16-ra vagyunk kiírva.
De doki számításai szerint 29+3 naposak vagyunk.
Hát majd meglátjuk mikor kerül ránk a sor, szombaton megyünk a praxisba, már nagyon várjuk, hogy milyen és mekkora a pocaklakónk, szerintük mennyi idős.

Köszi a lehetőséget előre is!
Tamesz+Ubul 29+3

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Egésznap lámpát festettem a kis drágámnak! Jól el is fáradtam. Aztán feküdtem, hogy a bokám visszanyerjen valamit régi mivoltából. Most meg Tomi küldött sms-t, hogy mindjárt jön, + egy barát, úgyhogy gyorsan ideültem, nehogy lemaradjak valamiről.

Eszter2004!
Az az előadás ezen a héten lesz, nem? (minden hónap 2. szerdája)

Egyébként muszáj lesz még mennem ide-oda. Pl. védőnőhöz, gyerekorvoshoz, szülésznőhöz.
De remélem kialszom magam holnap annyira, hogy neki vágjak szerdán a hordozókendő tanfolyamnak. Aztán ha nem, hát akkor maradok. Igazából az a fránya jeges szél tett be ma is.

Szerintem ma, Katy a Pocak Tali.

Ilonana! Hát légy üdvözölve!

nő a vonzerőnk! Közel a világuralomKép

Hát Katy! a tanfolyam 11-kor lesz(www.hordozokendo.hu)

Azt hiszem zserbó és marcipános szaloncukor túladagolásban szenvedek. A hasamon is érzem, de nem kemény, úgyhogy tuti nem a baba.

Csütörtökön találkozom a szülésznővel, addig legalább még egyben kéne maradni. Még a végén Esztyxnek lesz igazaKép? és megszülök 14-én. De miért pont akkor?

Lili(37+2)

KépKép
savitri
 
 


Tamesz!
Ilonana!
Bombomanyu!
Jimbone!
Hogy érezzétek befogadási szándékunk komolyságát. Elküldtem nektek mailben, nem publikus közös albumunk és közös postafiókunk adatait. A postafiók címlistájában, a többiek címeit is megtaláljátok. Persze nem mindenkiét, de folyamatosan pótoljuk a hiányzó adatokat, amint a birtokunkba jutnak.

KépKép
savitri
 
 


Lili
14.-én van az én szülinapom isKép Pont negyed évszázados leszekKép

Márti
Akkor megnyugodtam, hogy az 5 perces csuklás egyáltalán nem vészesKép
Csak azt nem tudom, miért nem olyankor csuklik, amikor apuci is itthon van, hogy végre ő is érezzeKép

Tamesz
Te is itt?!Kép
Tényleg átpártolunk ide mindannyianKép
Itt aztán nincs pangás, sőt, szinte végigolvashatatlanul sokat írtok ittKép De nappal még hagyján, mert akkor enyém a gép, van időm végigolvasni és írni, de 4-kor hazaér apuci, és átveszi az uralmat a gép felett és onnantól már én alig jutok géphez. Most épp átment a haverokhoz, ezért van egy kis időm írniKép

Boldog Mikulást mindenkinek!!!

Kép

Babus+Kristóf(30+2)

Kép
babus2005
 
 


Rékacs
Ügye milyen hihetetlen, hogy mindig elkerüljük egymást? Ja, mondjuk azt én sem tudom, hogy szerdán bent lesz-e a dokim, mert ha nem akkor csüt.-ön nekem is kell menni megmutatni a papírt. Akkor talizunk. Ja, persze ha bent nem fognak. Akkor meg csak úgy is csak megnézed a fejemet, nem? De dirrekt nem pakoltam még össze tatyót! Hátha tudatalattiba elrémiszgetem magam.
Ja, még annyit, hogy nem tudom, hogy hol van rajtad az a 18kg, mert a képek alapján én sehol nem látomKép

Mindenki újnak: SZIA!!!!

Aura
Hát tényleg nem lesz Erikából kiselefánt! Igazi törékeny kis csajszi! Vagy cica, mint te!

Na, megyek alvóba mert annyi virslit és megyyes pitét ettem, hogy szerintem lassan kiszorítom babókát a pocimból.
Most biztos jól fogok aludni,mert ásítozom rendületlenül.

Jó éjszakát mindenkinek. Kevés pisilésest!!!!
Pusza: Márti(35+4)
hajdum
 
 


Köszönöm a fogadtatást!Kép
Savitri!
Megkaptam az e-mailt is ,köszönöm,csak még nem tudtam belenézni!
Babus!
Kezet foghatunk!KépApa hazajön és bírtokolja a gépet! Most kaptam 5 percetKép
Katy!
Még sosem szerepeltem táblázatba, alig várom!Kép
29 éves vagyok,
első baba,
2005. február 13.
Márton névre fog hallgatni, reméljük majd neki is tetszeni fog (ez az első kis ajándék ami egy életre szól!?)mert én nem szeretnék két keresztnevet.

Jó éjszakát!

Ilona (30+1)
Vendég
 


Ja! és Söfi, mármint a kórház! Kép
Vendég
 


Kicsit visszalopakodtam ide titokban Kép
Üdv minden újonnan érkezőnek, és éljen a közelgő világuralom Kép

Hajdum, köszi, nyau! Kép
Egyébként tényleg kismacs, folyton szopizza az ujját és simizgeti a saját fejét. a kis kéenc, lánykám Kép

Azon mosolygok még, hogy mire Esztyx megjön a szülésből, azt hiszi majd, hogy rossz helyen jár, olyan gyorsan bővülünk Kép

Most már aztán tényleg megyek,
jó éjszakát!
Aura
aura
 
 


Savitri és a Többiek,

Köszi a bizalmat és a befogadást, megkaptam az emilt, azt is köszi.

Babus, igen itt is vagyok, itt talán több hasznos és számomra is lassan aktuális dolog ragad rám!!!:-)

Most mennem kell vízszintes üzemmódba, mert nagyon elfáradtam ma 2x1,5 órát utaztam és 9-et dolgoztam.

Jó éjt, szép álmokat!
Bár én egyre rosszabbul alszom, valahogy sehogy sem jó és persze min. 2x kelek fel pisilni, de gondolom ezzel nem vagoyk egydül!!!:-)
tamesz 29+3

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


még csak most kezdem az olvasást, de közben ezt találtam....... juj, én nem ilyen technikáról hallottam, asszem Aurától, az kicsit light-osabb volt.......

-ti így csináljátok, vagy egyáltalán csináljátok????????
(ja, egyébként ez egy apróhirdetés, valaki próbálja eladni az olaját, és leírja mire is való.....)

GÁTMASSZÁZS-OLAJ: ezt az olajat már a szülés elott 6 (vagy több) héttel elkezdhetjük használni a gát elokészítésére (ez nem "kötelezo", de egyes bábák szerint csökkenti a szülés közbeni gátrepedések elofordulásának gyakoriságát).
A masszázs technikája ilyenkor a következo: helyezkedjünk kényelmes pózba, melegítsük meg az olajat a kezünkben és kenjük be a gáttájat, amíg kelloen síkos nem lesz. Ne használjunk túl sok olajat, illetve a felesleget a masszázs végén töröljük le, nehogy baktériumok táptalajává váljon. Ha már kívülrol egy kicsit ellazítgattuk a gátizmokat, nyúljunk be mindkét kezünk egy-egy ujjával a hüvelybe és finoman húzzuk kifelé és szét, ill. a végbélnyílás felé a szöveteket, hasonlóan ahhoz, ahogy majd a baba is feszíteni fogja a fejével. Kezdetben égo érzést tapasztalunk. Tartsuk meg a húzást addig, amíg ez az érzés alábbhagy (kb. fél percig). Utána masszírozgassuk a hüvelybemenetet U alakban oda-vissza. A masszázst a partner is végezheti!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Lili
Nekem nem küldtél e-mailtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!! Akinek nincs e-mail cím a profiljában az ne panaszkodjon!!! KépKépKép De ha megadod, elküldjük neked is!! Kép
orbis
 
 


Már ott van a címKép

Kép
babus2005
 
 


óóó ez a sok(K) olvasnivalóóóóóóó...........

most pontosan követhető, hogy pont egy órával ezelött küldtem el a legutólsó hozzászólásom, ennyi idő volt végigolvsani......jajajaj

mindenféle kedvességgel készültem...na vissza kell hogy olvassak hogy kinek mitis....

Bombomanyu, ennivaló a kispockod!! ja, és én meg bombamanyu-nak olvsatalak eddig mindigKép

Noémi köszi a nemszétfolyóst!! várjuk ki a végét! hehehe

Rékacs, rajtad sem látszik a +!!!

ÜDV az újaknak!!!!!!!KépKépKép

Aura!!!!! köszi a kikérdezősdit!! kár hogy mi nem egyszerre leszünk!! gratulllla a kiscsajhoz!!! asszem mi is 29edik héten voltunk legutóbb uh-n, és akkor kbra 1120-at mondtak a mi súlyunkra! hasonlóóó

jaj! emberek!! picike annyira mozgolódik, forog erre-arra, és ma pl mutattam marcinak hogy fogja meg, hogy ki van bújva picur, és mondta hogy milyen kemény, és hogy ez keményedés-e, én rávágtam hogy neeeem, ilyenkor csak kitolja a kis testét oda, de azóta elbizonytalanodtam....milyen az, ha keményedik???????? mert alul már nem a néha-napján bekeményedős van, hanem esti három-négy.... de ez máás.....?????????????????????

no, lehet hogy elfelejtettem valamit, azt nemsokára pótlom, ha igen.....

bagz
32betöltve

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


NNNa most végigolvastalak titeket. Nem volt egyszerű.

Ma voltam fogorvosnál végre, hát nem sok jót mondott. Kis Bogyóm, jól helyrevágta a dolgokat. Először is van egy szépséges, jól kifejlett ínygyulladásom. Kérdezte is a nőci, nem tűnt-e fel, hogy vérzik az ínyem fogmosástól. Mondtam: de, csak betudtam a vashiánynak. Azt mondta, ezt sehol nem mondják el, pedig terhesség alatt nagyon gyakori, és könnyebb lenne megelőzni, mint kezelni. Pl. Parodontax nevű fogkrémmel mosni fogat, vagy Corsodyl light szájvízzel öblögetni. Én most szereztem mindkettőt. Azt mondta, azért kell ezzel vigyázni, mert ha terhesség alatt kialakul, és nem kezelik, akkor szoptatás alatt fokozódik a probléma, és nagyobb baj lehet belőle. Szóval jól rámijesztett. Ehez képest ma már majdnem egy egész tábla csokit megettem Kép De most mikulás va, az más!!
Ugyeee? Kép
Mondjuk mióta ez a Mikulás őrület van, azóta csokin meg mandarinon élek Kép
Kép
Bagzerka:
Azt olvastam, hogy a terhesség alatt lerakódott párnácskák utána maguktól eltűnnek, ha nem zabál az ember kétpofára, mert a szoptatáshoz szükséges energiatöbbletet fedezi. Azért raktároz a szervezet, mert nem bízik bennünk, hogy fogunk rendesen kajálni, és mindenképpen vigyáz a babára. Szóval hálásak lehetünk testünknek, hogy így vigyáz a babóra, aztán majd legfeljebb ledolgozzuk.
Kép
Mézeskalács: tök jó, hogy ennyi a jelentkező Kép Én sajna nem tudom felajánlani, hogy gyertek hozzánk, elég szűkös lenne, de úgy látom, így is van elég vállalkozó szellemű Kép
Ha csak dísznek akarjuk használni, akkor ahoz van recept, amit azonnal lehet sütni, mert nem kell megpuhulnia, de ha fogyasztásra szánjuk, akkor azt 2-3 nappal előtte össze kéne rakni. Szóval ezt dumáljuk meg!!
Kép
Jimbone!
Az Áron az nagyon szép névKépKép csak gratulálni tudok a választásotokhoz Kép (kis férjecskémet is így hívják ugyanis)
És minden újnak üdv itt! Mi nagyon barátságosak vagyunk, és mindenkit szívesen látunk!!
Kép
Apás szülés:
Áronom mindenképpen ott akar lenni, pedig ő sem bírja az ilyesmit. Mindenki rémüldözik is miatta, mert ő még vérvétel után egy héttel szokta érezni, hogy kicsit még szédül KépKép Hát köldökzsinórt tuti nem vág el, de mutogattam neki képeket, és a néhány perces magzatmázas babák kifejezetten tetszenek neki!!
Kép
És aki megkérdezi Aurától, hogy milyen az, amikor zsizseg, az tutira nem ismeri őt KépKép Ez akkor is egyértelmű lenne, ha nem látnám, ki írja! Kép
Aura! A baba teljesen jó méret! Nem kiselefánt, de az enyémnél nagyobb, szóval teljesen jó méret!! Grat a tuti csajszihoz!!
Kép
Bendegúz!!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a sztorit!! Igazán bátor vagy, én az első fájásnál tuti hazaparancsolom apát a világ végéről is Kép
A nem sír fel az egyik parám, Úgyhogy mindig örülök az olyan történetnek, amikor ez jól végződik!
Kép
Tévé:
Nekünk van tévénk, de csak RTL Klub jön be rajta, meg M1 nagyon rosszul. Gondolkozunk rajta, hogy likvidáljuk. Csak porfogó. (szerencsére)
Én majd nagyon sokat szeretnék Bogyókának mesélni, meg diavetíteni. Ez biztos magyartanár-mivoltom egyik következménye Kép Bár anyu se volt tanár, mégis sokat csináltunk ilyesmit, és a mai napig hatalmas élmény.
Kép
Kikocs!
Mi újság veletek? Ugye hazaértetek egészben? Mindenféle izgi kaland nélkül. Öcsédre nem írok semmit, biztos így is sokat csuklott ma Kép
És köszi az óriásmilkás tippet, vettem Áronnak, meg mellé egy csomó kicsit, és teljesen odáig volt. Persze nem bírtam megállni, azért virgácsot is vettem neki Kép
Arra a holnapi kismama-tornára csak olyanok mehetnek, akik ott szülnek? Mert engem is érdekelne! Ma nem tudtam menni a fogorvos miatt, meg amúgy is jobb ismerősökkel!
Kép
Na és a végére BOLDOG MIKULÁST MEG SOK CSOKIT MINDENKINEK!!! És Katy, nem is csak én tudok ilyeneket! De télleg én voltam Kép Pedig direkt nem mozgósat raktam, mert akkor tényleg mindenki rám szavaz.
De most ezeket küldöm nektek!! Most, hogy így elnézem, ez már lehet, hogy sok, de mostmár azéris!!
Kép
Jó éjt, pusssz:
Orbis (pont 32!!!)
orbis
 
 


ez is csoda, amióta írok, azóta nem írt senki más, meg az is hogy mst tudom, hogy 20 perc altt írtam ezt a nemisolyanhosszút.........

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Babus:
Már a mail is ott van!!
orbis
 
 


Orbis, most jól meghazudtoltál(ez így van egyáltalán???) szóval jól elémugrottál!!!

a holnapi TORNA:
a szt. imrében fél 5-fél 6
utána előadás az is egy óra ha jól emlékszem,
a videós dolgot- nemtom miről lesz-, az előadás meg tudtommal összefoglaló, úgyhogy mindenkinek hasznos lehet! érdemes időben érkezni mert jó sokan voltak múltkor is!! nem kell hogy ott szüljél!! szerintem bárki jöhet!!!!
a helyszín meg az f épület első emeletén, az egyik előadóteremben, de gondolom a tömeget követve mindenki odatalál!!

bagz, aki naggyon szeretne holnap ott lenni!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


ja, a torna ugyanott!!
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Ezt mindenképpen meg kell osztanom veletek!!! Apa már alszik, pedig ez meghatározó élménye lesz életemnek! Ez a fogkrém annyira iszonyatosan, elképesztően baromira sz#r, hogy az eszméletlen. SÓS!!! El tudjátok képzelni??? Én álmomban nem hittem volna, hogy fogkrémtől az embernek könnyek szöknek a szemébe!! És azt mondta a nőci, jó alaposan, sokáig mossam. HÁÁT KÖSZI!! Azt említette, hogy a szájvíz rossz! De ezután egész kellemesnek tűnt. Ez szörnyű.
Na mostmár jól kipanaszkodtam magamat! Megyek aludni. Remélem nem álmodom fogmosással Kép

Ja, Bagzer, köszi az infót! Mi mindig egyszerre írunk Kép

Pussz!
Orbis (aki ezentúl utálni fog fogatmosni!!)
orbis
 
 


Orbis, jó rosszul hangzik a fogmosós sztori!! néha felüdülésképp próbálj simán sós vízzel öblögetni, az fertőtlenít, meg össze is húzza a vérzó dolgokat!!
no, én is nemsokára alszooom
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


NNa, most meg nem tudok aludni Kép Még fél kettőkor írogatok, most meg itt kukorékolok Kép Na nem baj, talán így ma eljutok a terhesgondozóba. Eddig mindig adtak időpontot, de legutóbb csak azt mondták, 3-4 hetente menjek. És én napról napra azt gondolom, hogy holnap ráér Kép
És közben az is eszembe jutott, hogy nem tudok menni tornázni, mert erre a keddre tettem át a védőnénit, és már nincs pofám áttenni többször. Majd akkor tornázom holnap, csak szerdán reggel van, és nem mindig kelek ilyen korán.
Sőt, szerintem most is visszapróbálkozom még egy kicsit.
Na ennek megint nem volt túl sok értelme, dehát ilyen korán mit vártam?!
Na majd jövök még (ezt nem fenyegetésnek szántam Kép)
Pussz: Orbis (32!!!)
orbis
 
 


aha!!! ilyen sem volt még, most gyorsan írok, nehogy leelőzzetek!
majdnem az elsőőőőő
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


itt volt nálunk mosógép szerelő, persze mikor menjen tönkre..............most!!! vehetünk újat!!!!!
nem tud valaki olcsón mosógépet????

ja, remek ajánlatom van:
SZÁRÍTÓ GÉP nem kő valakinek???? kérdezzetek má ti is kicsit körbe, remek darab, mi nem használtuk csak párszor, de vagy tíz éve itt porosodik! zanussi zd 130 r, ha ez mondd valamit, és olyan 25ért odaadnánk, ha kell. esetleg ezzel ki lehetne küszöbölni a vasalást....valakííí???

no, én befejezem a kis kifli reggelim és vissza az áágybaaaaa
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Minden frissiben érkezőnek üdvözlet!! Tapasztalatból mondom, hogy tényleg befogadják itt az ember lányát, mert engem is... és most meg olyan sokan írták, hogy nem is felejtettek el, hogy egészen meghatódtam..

Lili!
Köszi a vizesedés-elleni ötleteket. Majd kipróbálom, ha már nem dolgozom, akkor mindenre lesz időm.. (naiv voltam mindig). De aztán az is lehet, hogy mégsem, mert tegnap dokibácsi összecsapta a tenyerét ijedtében a kilóktól, de amikor meghallotta, hogy vizesedek, akkor kicsit enyhült a szigora. (egyébként jót vigyorogtunk közben, jófej, azt hiszem). Szóval, ha megmarad a vizesedés, arra foghatom nyugodtan a dobostortákat..KépKép

Márti!
Tök jó volt olvasni a jó hangulatodat, és akkor most HURRÁ van, ugye?

Rékacs!
Szerintem életérzés a tévézés..meg szocializáció...(mondom, hogy szeretek okosakat írni..)Szóval, gyerekkoromban én alig-alig nézhettem tévét, még a vasárnap de-i gyerekműsort sem nagyon, mert akkor éppen mindig mást kellett volna csinálni (segíteni otthon). Akkor emlékszem, hogy nagyon szarul éreztem magamat, meg utáltam, hogy nem nézhettem, meg elkezdtem vasalni, addig meg stikában bekapcsoltam halkra a tévét, amikor az Abigél ment. Aztán később meg már nem volt igényem a tévére, most is kibírom, ha napokig nem nézek bele, de még hétvégén sem. Párom pont az ellenkezője, amikor még külön laktunk (ő kantanyán, ahogy nevezte)állandóan ment a tévéje, utáltam is...de mióta együtt lakunk, sokkal kevesebbet néz ő is, meg is jegyezte, de nem is hiányzik neki sem - annyira. Ja, és szinte a kezdetektől egyes díjcsomagunk van, ami ugye az alapadásokat jelenti. Meg apu néha vesz fel nekünk videóra filmeket, de azok is csak állnak hónapokat, mert nincs időnk megnézni. Mondjuk inkább olvasok, vagy a fényképeket ragasztgatjuk az albumba, ez mostanában a legszívesebben végzett közös tevékenységünk... (most olvasom, ez mennyire többértelmű, hát, lányok ,ne tessék nagyon vigyorogni...)

Eszter2004!
Azért az a +9,5 kg odaírása nagyonis övön aluli volt ám!!!! Irgumburgum!!!! KépKép De én mégis szolidarítok veled,és én sem eszem olyan fogkrémcsokit, (mert nem szeretem). Meg most próbálom visszafogni magamat minden másban is, de inkább a csokikkal. Na de Mikuláskor ezt hogy lehet megcsinálni, kérdem én?????

Aura!
Gratula a tutitutituti kislánynak!!!Egyébként jó szó ám az a zsezsegés, teljesen hangulatszó, csak mivel nem ismerlek (ORBIS, figyelj, tényleg nem ismerem Aurát!!!! Kép) gondoltam, lehet ennek valami konkrétabb értelme, háttere is.
Tudom már, tegnap még azt akartam neked írni, hogy...mit is?? Ja, hogy mivel nem voltam ott a találkán, nem ismerem a történetedet,és hogy hogyan maradtál egyedül, ezért mindig értetlenül olvasom kicsit azt, hogy találkozol apával. DE! EGyrészt nem tartozik rám, szóval ez most nem felhívás keringőre, nem kell ám magyarázkodni, csak ezek mellett mindig van jó adag melegségérzésem is ilyenkor, mert azért az nagyon jó, hogy MÉGSEM teljesen vagy egyedül. És az is tök jó, hogy lesz még egy szerető nagymamija a kislánynak, és az meg még jobb, hogy ez azt jelenti, hogy elfogadnak téged-titeket. És akkor meg igazán már nem kell izgulni (jól van, tényleg kell, de csak egy picikét ám)!!KépKépKép
Szóval, sok ömlengés után, volt már találkozó??

Mindenki!
Szerintem az én-mi babánk nem csuklik. Vagy legalábbis én nem tudom, hogy azt csinálja. De végülis nem zavar, csak mondom. Ja és tegnap akkorákat rúgott belém, hogy ihaj!! De nem fáj, sőt jó is. Meg reggel a buszon ott vigyorogtam egymagamban, mert éreztem, hogy mocorog, de ugye ezt senki nem látta, még talán a hasamat sem, mert olyan bő hosszú kabátom van. Ez amolyan cinkos vigyorgás, és tök jó.

Tényleg, mi van Edwiggel??

Ttika, aki 29+3 és +11 kg, de azért a dokibácsi kedvesen bekarikázta a kilókat és beírta, hogy DIÉTA...KépKép
ttika
 
 


Bagzerka!
Gratu a korai keléshez, még akkor is, ha külső segítséget vettél igénybe..

Ttika
ttika
 
 


Hűűűűű, de friss vagyok, így a 2. almát rágicsálva.

Ja, tudjátok, hogy hívják az abszolút nőgyógyászt? LIKÁR!!!! KépKépKép

Ttika, aki még mindig 29+3
ttika
 
 


ttika, aki még most is, továbbra is 29+3
ttika
 
 


Szia Ttika, jól elvagy, magaddal, látom..
Nem kellene már dolgoznod is egy kicsit??
ttika
 
 


Jaj, dehogynem, kedves, hogy kérdezed, csak olyan nehezen szánom rá magamat. Pedig már nincs két hét itt bent, tehát nagyon is rendeznem kellene a soraimat,mert utálok rohanni.. De mindig ezt csinálom, tudod?

Ttika
ttika
 
 


Ttika,

Mi az amit csinálsz? Mert, ha most szépen összekapnád magadat, akkor mondjuk ezen a héten végezhetnél mindennel, és jövő héten meg csak babanetezhetnél.. pl. Meg tudod, biztosan közbejön még valami a végére, az utolsó napokra, mert így szokott lenni,és akkor tényleg kapkodnod kell. Meg szerintem rengeteg cuccod is lehet, amit össze kellene pakolnod az irodában, amit haza akarsz vinni. Szóval, van teendőd bőven, nem kellene csak lábat lógáznod ám..
irgumburgum, csak tessék nekiállni és fogyasztani az aktákat! Meg irattározni, meg....
NA, GYERÜNK MÁÁÁÁÁÁÁÁR!!!!!!!!!!!
ttika
 
 


Jól van, jól van, megyek már!!! KépKépKépKép

De mikor bennem csak az utolsó utáni percekben működik a turbó meghajtás!! Anélkül meg minek bármit is csinálni...

Jólvanna, megyek. Most. MIndjárt. Most. Na.

Ttika
ttika
 
 


Sziasztok!

HAJRÁ TTIKA!NE ADD FEL!!!!

Orbis! Mikor leírtad a Paradontax szót rögtön összeutálatosodott az egész arcom! Kb fél évig bírtam, mert fogínysorvadásra is jó, állítólag, én utána megmostam rendes fogkrémmel is, hoyg elviselhetőbb legyen. de szörnyű szar!!!

Noémi! Azt tegnap elfelejtettem, hogy lehet, hogy két hét múlva szülsz?!!!Miért?!

Márti! Tegnap este egyszerre írtunk pont, csak Te mentél virslizni, nekem meg megjött a pasim így nem is vettük észreKép. HA csütörtökön is benn vagy a söfibe sms-zd meg légyszi!!Én 1/21-re megyek!

JA, képzeljétek a pasim, mármint APA hozott HAngának Londonból ír kötött kismamuszt. Annyira édes! Jó drága is volt, de mondta, hogy nemtudta ott hagyni.Nos, hát én is jól meghatodtam. Mondjuk ő eléggé pocakos. Mindig Hangával is foglakozik mikor megérkezik, meg este, ha mellém bújik, meg iylenek. Meg azt meséltem, a múlt szerdán(azért tudom mert megasztárt nézetm, ő meg edzésen volt), már órák óta nam mozgott Hanga. Gondoltam alszik, kicsit idegesített perszeKép,de nem vallottam be magamnak. NA, és 1/212-kor hazaért Apa, és bekiabált, hogy KUKUCS, mert úgy szokta és abban a pillabnatban akkora tombolás indult a hasamba, hopgy csak. Mondam is neki, hogy ha nem akarja, hogy Hanga menjen oda hozzá nélkülem, akkor azonnal jöjjön ide, mert kiakad a lányaKép Tök jó volt! És persze Zoli is nagyon boldog volt!Hát ilyen kis rüfke a mi kislányunkKép!

Ja, tegnap én voltam a pesztonka, tudjátok, a barátnőm kisfiát legelétettem. Annyira aranyos ygerek. Most lesz fél éves. Hát hangja nincs!! Iylen jó lenne nekünk is, de nem reménykedek!!

na, tsók
rékacs 35+6(minjáááá betöltjük és akkor bármit csinálhatokKép)

Jut eszembe gátmasszázs. igen Bagzer én is ezt olvastam épp azért mondom, hogy én nem érem el, nem tudom más hogy éri el. Kétkézzel is?!! Lehtetlen,még egyet is alig bírok oda csavarni és az bizony messze van a "helyezkedjen el kényelmes pózban"-tól

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jó reggelt!
Már egy ideje ügyködök a lakásban. A mosógép ereszt, az axelero megfenyegetett, hogy kikapcsolja a netet ha nem fizetekKép persze csekket nem küldött. Egyébként úgy tűnik túl vagyok tegnapi nyomiságomon, bár mára nem tervezem a lakás elhagyását.
Holnap viszont hordozókendő tanfolyam 11-től. Írtak nekem egy mailt, amiben arra kértek, hogy még ma jelezzek vissza ha mennék. Esetleg azt is jelezhetném, hogy jön velem valaki. Na? (most kérdezem utoljára)

Bagzer!
Ilyen gátmasszázs technikát már én is olvastam, de a jógatanárnőm szerint (aki egyébként dúlaként is praktizál) nem épp ez a helyes módszer. A lyukat ugyanis nem tágítani kell „erőszakkal” hanem rugalmassá kell tenni a szöveteket, hogy a megfelelő időben lazulni és nyúlni tudjanak, utána viszont vissza álljanak eredeti formájukra.
Csak neked ijesztegetésképp: állítólag a kórházi szülésznők épp a fenti technikát tanulják gátvédelem címen, úgyhogy érdemes előre egyeztetni a választott szülésznővel, arról, hogy mit is szeretnél pontosan.

Babus!
boccs! csak nem láttam a címed, aztán most megtaláltam, de látom a többiek már pótolták a mulasztást.

Hát a sós fogkrém kellemetlen meglepetést tud okozni ha nem készül rá az emberKép
Én vagyok olyan perverz, hogy szeretem. A mentolosat meg nem. (az after eight-et is ezért nem)És ez nem is csak a terhességem óta van.

Ttika! vigyázz!! a babanet függőséget okozKép

Lili(37+3)

KépKép
savitri
 
 


Rékacs!
Én ezt a nem érem el dolgot nem értem. Na jó két kézzel már nem túl kényelmes, de csak azért mert biztonságosabbnak érzem az egyik kézzel mindig támaszkodni.
Dehát wc után se a párod törli ki, vagy igen?

Én tegnap annyira kiakadtam a kripliségemtől, meg hogy esetleg a szülésig már nem tudok ügyködni meg intézkedni. Szörnyen nehezemre esik mást megkérni a hülyeségeimre.
Mondjuk a gátmasszázs kimondottan kellemesebb lehet párban.

Lili(37+3)

KépKép
savitri
 
 


Éhes vagyok!!!!!
lehet, hogy mégiscsak ki kell mozdulnom valami ennivalóért?

Ttikát elnyelték az akták. Most mi lesz?

És hol van Edwig?
Aura! te tudod a számát, nem?
Egyébként én is nagyon örülök igazi kecses kis leányporontyodnak. Biztos kis boszi lesz, azért tudta félrevezetni a látónénit.Kép

Lili(37+3)

KépKép
savitri
 
 


Ttika. hát nem semmi amit te itt művelszKép Jót szórakoztam rajted.
Zsuzsa: én is a Bajcsiban fogok szülni. ki a dokid? Szülésznőt választottál? Én is szivesen mennék szülésfelkészítőre, de hát manócskámmal elég érdekes lenne:9 Meg a párom mondta is, hogy minek. 3. gyerek már magától is kipottyanKép
Na megyek mert megég a rántotthusi és akkor mit hamizunk?

Pusz Brigi 34+3
bombomanyu
 
 


Lili: gyere hozzám kajálni. Van rántott pipicomb, krumplipürével, meg ha apa hoz csemegeubit az is lesz. Ja meg van bablevesem is. Csuppa DIÉTÁS kajaKép

Brigi
bombomanyu
 
 


Hát jó reggelt!

Ugye megmondtam, hogy most az Orbis voltKép?!

Ttika!Látom már totál kész vagy a munkahelyedtől!Nagyon megértelek!!!

Lili!
Én úgy elmentem volna a tanfolyamraKép!De aznap lesz az utolsó vezetésem az idén és nem akarom a végletekig húzni!

Ja, Eszter teljesen kész vagyok ettől a plusz 9,5 kilódtólKép!No de meg van a böjtje, úgyhogy nem szívatlak veleKép!

Ilona!Majd a táblázatban láthatod, hogy sokan vagyunk, akik a Schöpfibe szülünk, úgyhogy még jobb, hogy itt vagyKép!

Na összeszedem magam, és felkészülök a védőnőre!Alig váromKép!

Puszi:Katy és Dávid
31+6Kép

Kép
Katy
 


És itt a táblázat!
Ha van új adat írjátok,én javítok!

Ja úgy tűnik Kikocsnak is lesz szobatársa a SchöpfibeKép!Jó sokan vagytok febr. közepére kiírva!


<pre>
Név: Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.nov.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
7. Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./Szt.István kh.
8. Babar 28 dec.14. 1 Szonja, Barbara Bp./Szt.István kh.
9. Mackósajt 32 dec.15. 2 ? Bp./Szt.István kh.
10. Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
11. Hulcsi 28 dec. 16. 1 Benedek Bp./Szabolcs u.
12. Katinka 27 dec. 23. 1 Lili Székesfehérvár
13. Lili 31 dec.25. 1 Hana Bp./MÁV kh.
14. Edina 23 dec. 29. 1 Bálint v. Olivér Bp./Szt.János
15. Noémi 23 jan.? 1 Levente, Donát Bp./Szabolcs u.
16. Rékacs 30 jan. 7. 1 Hanga Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. Márti 29 jan.8. 1 Péter,Benjámin Bp./ Schöpf-Mérei kh.
18. Hanitka 29 jan.10. 1 Hanna Bp.
19. Kire 33 jan. 11. 2 Erik ?
20. Tüni 28 jan.12. 2 Kincső Bp./MÁV kh.
21. Sys 29 jan. 16. 2 Gergő Ádám Bp./ Jahn Ferenc K.
22. Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
23. Dorye 25 jan.21. 1 Vilmos/Johanna Bp./Szote,II Női
24. Eszter2004 28 febr.1. 1 Petra Bp./MÁV kh.
25. Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
26. Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./Szt.István kh.
27. Bagzer 26 febr. 2. 1 Simon, Gábor Bp./Szt.Imre kh.
28. Katy 27 febr. 3. 1 Dávid Bp./ Schöpf-Mérei kh.
29. Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szt.István kh.
30. Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szt.István kh.
31. Ilona 29 febr.13. 1 Márton Bp./ Schöpf-Mérei kh.
32. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
33. Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka Bp./ Schöpf-Mérei kh.
34. Tamesz ? febr.16. 1 Marcell,Kristóf Kistarcsa
35. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
36. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
37. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
38. Zsuzsa 28 febr. 26. 1 Áron Bajcsy kh.
39. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
40. Viki 27 febr.27. 1 Dani/Márk,Dorina/Réka
</pre>

PusziKép
Katy
 


Zsuzsa: Én Knerczer Lászlónál fogok szülni. Már Bömbit is nála szültem, és nagyon jó emlékeim vannak. Az érzéstelenítő meg egyáltalán nem hiányzott. Danit az első fiamat EDÁ-val szültem és utólag úgy éreztem, hogy kimaradtam mindenből. Túladagolták ezért nem éreztem mikor kell nyomni, és nagyon rossz volt. A másodiknál teljesen ott voltam, és éreztem, hogy teszek valamit azért, hogy megszülessen és nem csak ott fekszem. Hát nekem ez a véleményem az érzéstelenítőröl. Most sem akarom.
Neked mért lesz császár?
Katy. én is benne vagyok a táblicskuba, mondjuk annyit lehetne javítani, hogy az utolsó UH szerint nem jan. 18-án hanem 11-én szülök. Név meg Miklós, de ez is kérdőjeles még.

Brigi
bombomanyu
 
 


Na, szia mindenki! Hazértünk egyben. MInden szempontból. Volt néha halálfélelmem, barátném nem állt mindig helyzet magaslatán, meg eltévedtünk Pesten, meg fura hangokat adott a kocsi, de azért túléltük, kismanó is jól van, útközben az anyjával ellentétben, akinek szörnyen fájt a háta és görcsölt mindenféle párnák és helyezkedések ellenére, jól érezte magát, és nagyokat bukfencezett. Egészen addig, míg meg nem érkeztük szüleimhez, amikoris jól elnyugodott -lehet, megijedt, érezte a feszültésget?- és mikor eljöttünk, megint rázendített... Öcsém kiakasztó és sajnálatraméltó szerintem, hogy így látja a világot, de hátha egyszer majd megváltozik, és akkor majd rájön, hogy nem úgy van a világ, ahogy ő gondolja. Kicsit olyan,mintha dobozban élne. És nem veszi észre, hogy rajta kívül mindenki máshogy látja, vagyis észreveszi, de úgy gondolja, hogy mi nem vagyunk normálisak Kép szerintem ez vices Kép egy darabig és messziről legalábbis. Este 9-re értünk haza, próbáltam írni, de annyira nem tudtam tartani magam a hátfájástól, hogy még elolvasni sem tudtam, mit írtatok délután. De most végigverekedtem rajta magam, és jegyzeteltem is egy darabig, aztán csak belefeledkeztem, olyan jó volt olvasni, mint egy könyvet, vagy regényt, aminek valahogy én is részese vagyok. Érdekes, na. De biztos nem sértődik meg senki, hogy nem reagálok mindenre. Nem tudom, hol vesztettem el a fonalat, és nem olvasok vissza mindent mégegyszer, mert mindenki tudja, hogy sok idő Kép

No. Brigi, Bömböm nagyon aranyos, és igen huncutnak látszik J Elhiszem, hogy nincs időd pihenni mellette? Azért most már eléggé nagy a kistesó is, biztos nem baj, ha picit előbb érkezik meg!

Apás szüléssel kapcsolatban én ragaszkodom hozzá, hogy benn legyen. Nem annyria akarna, de nem hagyom magam. Nekem szükségem lesz rá. Ha látom rajta, hogy nem bírja, vagy nem jó neki, akkor úgyis mondom majd neki, hogy húzzon el, meg úgyis fájni fog a feje Kép Ha valami olyant kell csinálni, amihez nincs kedve, megfájdul a feje. Pl. mikor valami zenés-táncos szórakozóhelyre cipeltem el régebben még (mostanra feladtam J) egy óra múlva mehettün is haza. Na, mindegy. Gergő egyébként kilóügyben is tündibündi, mert mondta, hogy azért majd az egész fenekemet ne fogyjam le, mert ő szereti, hogy nagy. .Mert jó, nagy. (érzitek a hangsúlyt ugye? Kép) Aztán még hogy milyen édes férjecském van nekem, leírom, hogy még az is volt, hogy beszélgettünk a karácsonyi ajándékokról, és mondtam viccből, hogy akár vehet nekem mellszívót is akár például. Nézett rám döbbenten, és mondta, hogy de hát most csinált egy bio mellszívót, az nem elég? Kép Kép Kép Ezen én nagyon jól mulattam!

Bendegúz, nagyon köszönöm én is, hogy leírtad a szülésedet. Én is hős mamának képzelem magam egyenlőre, akivel nem eshet meg semmi rossz dolog? És nagyon örülök, hogy végül rendben volt minden. És írjál azért néha magadról és a babáról is, mert kíváncsiak vagyunk nagyon J

Aura, zsezsegj csak, és még örülök is, hogy kislány, meg minden! És gyorsan csináld meg az összes feladatodatsürgősen!!!

Ilonana! Üdv köztünk! Kép Extrán örülök, mert nem tudom, láttad-e a táblázatunkat, de én is február 13 és schöpfi!!!! Először elkezdtem örülni, hogy tökjó, lehet együtt szülünk, meg minden, és milyenjó lesz, meg ilyenek, aztán megláttam az albumodban a képet a pocakodról, és azt hiszem, azért nálatok előbb meglesz az a baba? Szóval én elbújhatok mögötted a szó szoros értelmében. Pedig nem pici a gyerek, mert a 30. héten is majd másfél kilo volt már. De azért elvileg egyszerre, és egy helyen, és akkor ezennel nekem is van szobatársam Kép Ki a dokid egyébként?

Rékacs, te meg ne irgumburgumozz, hanem gyere gyakrabban! J Elvileg még ráérsz. Felmentés csak a babásoknak adható. Na, meg Ttikának meg Eszternek, akinek muszáj dolgoznia. Tényleg, Ttika, halálos volt a párbeszéded magaddal Kép És tanács vizesedéssel kapcsolatban, addig kell kezelgeni, amíg muszáj ülnöd, meg minden, mert a sok vízzel sok méreg is van ott a lábadban, és az lerakódik, és jön a többi, és megint rá, és aztán egyszerre csak baj van. Szóval inkább fogadj szót Savitrinek, és alkalmazd a tanácsait J

Savitri, én becsatlakoznék holnap nagyon, de nincs még kendőm. És nem tudom, hogy veszek-e addig? Ki tudja nálam.

Sütiügyben döntsünk gyorsan, mert különben Noémi és Savitri nélkül kell majd sütni. Mivel ennyi a jelentkező, én kiszállok a versenyből, mint házigazda, viszont mint februári időpontos, aki elvileg még bírja a strapát, bevállalok egy nagy adag mézeskalács-tésztát. Mármint hogy meggyúrom előre, és viszem oda, ahova kell. Ha valaki szeretne, jöhet tanulni Kép Akkor legalább tuti elrontom Kép És még azoknak, akik csak pofázni akarnak, meg semmittenni (lásd Noémi Kép), szerintem csinálhatnánk jó kis karácsonyfa-díszeket szerintem. Pl. én most találtam egy tök jó hajtogatóst, már szereztem hozzá színes papírokat is, mindjárt fogok csinálni, és akkor majd lefényképezem, és felrakom, hogy van-e kedvetek hozzá.
Hogy haladjon a dolog, javaslom, hogy Katynál legyen a nagy sütögetés, olyankor, mikor jó neki. Több dolog miatt: Van olyan, aki segít neki takarítani. Aztán, már sokan tudjuk, hogy hova kell menni. Közel van Noémihez, és nem kell megerőltetnie magát, hogy ott szüljön meg. Ezenkívül nem kell külön elmennem a párnámért meg a bögrémért, amit múlkor otthagynam.
Na, Katy, örülsz, hogy ráduszítok mindenkit megint? Kép Szóljatok, ha nem értetek egyet.

Ennyit osztottam most így hirtelen. Pedig még lenne mit? Kép De inkább visszafogom magam, és megnézem, mennyit írtatok, amíg én ezt a kisebbfajta kisregényt szültem Kép

Kik.
30+5
naponta legalább egyszer odaírom én is...

kikocska
 
 


Sziasztok KismamikKép
IttvagyokittvagyokKép most lett időm végre benézni hozzátok, már alig vártam....anyukám szerint függő lettem, meg mindig rólatok mesélekKép Kép Kép
Látom hiányoltatokKép dejódejódejó
Szóóóval....két naponta megyünk doki bácsihoz, ma reggel voltunk megint, jól van a kis lurkó,picike és dagadék 3000g körül van,azt mondta a doki bácsi, csak nem akar megfordulni hiába beszélek neki.Már most olyan mint az apjaKép( Kép ) Most kapok valami homeopátiás bogyót amitől állítólag van esély rá, hogy megfordul a baba.de jó lenneKép Csütörtökön vizsgálnak megint és azt mondták, hogy aznap elvállik mikor manózunk...ezen a héten vagy jövő hét elején. Remélem majd csak a jövő héten.
És most a rossz hír.... Az orvosom bejelentette, hogy nincs két ünnep között, sőt 10 körül elmegy. Így, ha ő nem lesz, egyik kedves barátja, akiről azt sem tudom milyen doki, vezeti le a szülést a Rókusban. Ismeritek?? Hát ezen teljesen kiakadtam Kép Kép

Aura drágaKép
Ez nagyon klassz hír, mármint a nyagmamis, meg persze az is, hogy kis nunisod lesz mostmár biztos.Nem tévedett a látónéniKép ( majd összehozzuk a fiammalKép ) Már nagyon szeretnék talizni veled, de az elmúlt pár nap hihetetlenül felfordult volt, rohangáltunk anyukámmal minden felé.... na de majd mostKép Kép Kép Kép

BagzerKép
Szerintem ne aggódj ezzel a kiló dologgal nem vagy egyedül, én 16 kiló plussznál járok és már egyre bálnább és bálnább leszek, pedig én sem eszem sokat. Biztos neked is babád nagyKép

Esztyx-ről tudtok valamit?? ma kap oxitocint nem? de izgi, lehet ma már babázni fogKép

Üdv az új kismamiknakKép
puszi edwig 37+2
Vendég
 


Sziasztok!

Hűha! ez igen!Kép
Minden már babázónak gratulálok így utólag!Kép

Kedves Söfisek (is)!Kép
Hogy álltok a szobafoglalós témához?
És persze a szülésznősdihez?
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?