Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert megyek vizsgázni. Tegnap este meglett a cukros eredményem az éhgyomri 4,5 a lötyi utáni 6,72 én úgy gondolom ezek jó eredmények, de sajna vérszegény vagyok.
Majd este jövök.

Puszi: Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Tegnap kérdeztem a dokit én is az eredményekről, azt mondta, hogy a terheléses 7,8-ig jó, úgyhogy a tiéd is az! :D
Drukkolok a vizsgára és majd jelentkezz! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Jóreggelt!

csajok, nekem a hormontúltengéses bőgésnek az ellenkezője van ma! Mióta a szememet kinyitottam fél 8-kor, azóta röhögőgörcsöm van!! De nem hülyéskedek, először rázkódva vihogni kezdtem azon amit álmodtam (balettáncos voltam álmomban...), és alig bírtam a röhögéstől kikászálódni az ágyból, úgy feszült a hasam, és majd be pisiltem, de nem bírtam abbahagyni, és azóta is mindenen vihogva rázkódva röhögök!!! :lol: :lol: Mégis jobb, mint a bőgés, de hasonlóan indokolatlan és naggggyonn fura! :lol:

Kami, sajna oda pont nem tudok menni, mert délelőtt van, és bár viszonylag rugalmas a munkahelyem, mivel estére meg maszekot vállaltam, nem tudnék tovább maradni ha délelőtt elmegyek :( De lehet, h a jövő héttől megnézem az estit, meg esetleg a Béresalexandrában h van e vm, mert oda céges miatt ingyér van, de asszem a kismamajóga ott is délelőtt..

Timi, én tegnapi orvosi méredzkedés után tudom, h már 10 kg-nál tartok, és az utóbbi 1 hónapban ebből 3 kg. De nekem soha nem szól erre semmit, szerintem rámnéz, látja, h csini vagyok és ennyi. Az orvos mérlege szerint 54 kg voltam induláskor (védőnőnél 52 kg)
most meg orvosnál 63.9, (védőnőnél mindig 2-vel kevesebb). Ebből Boldi 1264 g :D, asszem nem fogható rá..

Kép
Kép
agiboldi
 
 

 
 

Ági!
ez aranyo volt: rámnéz, látja, hogy csini vagyok! :D :D
Én is az vagyok, de azért tegnap kicsit megijedtem, hogy mi van ha tényleg ilyen ütemben kezdek bálnásodni? :shock: Na, nem izgatom magam. Én 55 kg-mal kezdtem, most vagyok 60 vagy néha 59. :)

Szerintem is inkább nevess, mint sírj! Csak vigyázz a pocidra! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Na, az én napom sem indult jól :( Hosszú lenne leírni, a lényeg, hogy kb. semmi sem sikerült, amibe belefogtam...

Tegnap voltunk a Recontra-ban, és láttam azt az Avent kezdő szettet amit kinéztem (kézi mellszívó, mikrós fertőtlenítő, 4 db cumisüveg /2 kicsi, 2 nagy/) 21E-ért! Eddig a legolcsóbb helyen is 24,5E volt! Csak ha valakit érdekel :D

Timó! Amikor nekem is megugrott a súlygyarapodás, akkor 3 kg jött fel kb. 1 h=nap alatt. Eddig most nőttek a picúrok a legtöbbet – súlyban is, úgyhogy szerintem ne aggódj! :D Én 58 kilóval kezdtem, most vagyok 66, de a védőnő mindig megjegyzi, hogy milyen vékony vagyok – persze a hasamat leszámítva :D Lesz ez még így se :D
A tömegközlekedést abszolút megértem! A keddi cirkusz után elhatároztam, hogy mindent Dunakeszin vagy max itt az iroda körül fogok elintézni mostantól, mert ez már baromira nem hiányzik nekem sem...

Móni! Drukkolok a vizsgához! Majd jelentkezz, hogy mi volt!

Ja, hőháztartás: én iszonyat fázós voltam mindig is, de most egyszál hosszú ujjú felső van rajtam a téli kabát alatt! És még így is sokszor melegem van... Mondjuk eddig nagyon enyhe a telünk, de akkoris :D

Ágiboldi! Én is elkezdtem röhögni ahogy olvastam amit írtál – nagyon vizuális típus vagyok :D

Apropó! SÁgi! Én veled álmodtam!!! Egész álmomban a pelenkázó szekrényre rakható betétet vitattuk meg, hogy melyik miért jó :D
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az új csatlakozóknak. Remélem jól érzitek majd magatokat itt.

Csajok!

Nem tudtok valamit, ami megfázás ellen jó, amit én is szedhetek. Már nagyon kezd elegem lenni :twisted:, napok óta nem alszok, fáj a fejem.... stb. Nem nagyon akarok gyógyszert bevenni.

Nekem meg mindig azt mondják, hogy keveset hízok. Legalábbis a kezdéshez képes, mert akkor 61 kg voltam most 63,5 kg vagyok, de én közben az első 3 hónapban 4 kg-ot fogytam.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Lin!
Tegyél fel pocis képet, hadd lássuk! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Annyira dekoncentrált vagyok! Nem tudok semmire figyelni, kizárólag arra, hogy Buksi rendetlenkedik a pocakomban! :) Meg folyton azon jár az eszem, hogy miket kellene még venni, mikor megyünk, milyen jó lesz karácsonykor otthon stb...

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


sziasztok!

Lehet egy kérdésem? A terheléses cukor vizsgálatkor vérképet is csinálnak? Akkor derülhet ki a vérszegénység, ill. vashiány?
Ti szedtek rá valamit?

Nekem a doki nem nagyon akar a vasammal foglalkozni, pedig hajlamos vagyok rá alapból.
babzsak27
 
 


Szasztok. Hazaertem. Megvolt a joga es megvettem az agynemut is. Most nemtokk fotot foltenni, mert Gedeiapu elvitte magaval a gepet, de ma jon haza, ugyhogy talan este. Egyebkent aranyos keks szinu, zebras agynemu :)

Timi, te kerdezted a mellszivot. 13.080,- volt, ezek vannak benne:
- ISIS mellszívó stimuláló masszázs párnával
- harangvédõ és üvegtalp
- 2 db 125 ml-es cumisüveg
- 2 db újszülött cumi
- steril cumi utazó készlet
- 2 db tejzáró (alkalmazásával a cumisüveg a tej tárolására is alkalmas)
A Brendonban ez most 13.990,-.
Vettem meg 2 db-os normal meretu bimbovedot 1.690-ert (Brendon: 2.190,-) es uvegmoso kefet 870-ert (Brendon 1.190,- helyett). Minden AVENT. Az ossz megtakaritas 1.739,- Ft - nem egy hatalmas osszeg, a Brendonos arnnak kb 10%-a. De sok kicsi sokra megy! Mondjuk a sok cumit magamtol nem vettem volna meg...
kami
 
 


Kami!
Megnéztem a net-en, tényleg nagyon jó! :) Majd ha megkapod, és minden okés vele, akkor lehet, hogy én is rendelek! :)

Majd muti képet az ágyneműről! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Mar rendeltem toluk egy dupla cumisuveget, 125 ml-t, probarendeles-keppen es siman megerkezett. Szoval rendelhetsz toluk nyugodtan, ha van kedved. Nem minden olcsobb, mint pl a Brendon, de az AVENT cuccok kifejezetten.
kami
 
 


Kami!
Te mikor mész legközelebb dokihoz és uh-ra?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Olyan depis hangulatban vagyok :cry:
Sírni tudnék...
Semmihez nincs kedvem, elegem van a munkából is...
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk nem működött tegnap a babanet. Látom mindenki vásárol. Jó dolog is az. Nekünk majdnem minden megvan amit Petrának vettem, így mi jó helyzetben vagyunk.

Babzsák!
Mi a rendes neved? Nekem nem csináltak vérképet a terheléses vércukor vizsgálaton, viszont az első laborból kiderült a vashiányom és azóta a ferrocomp forte nevezetű vastablettát szedem. Szerintem beszélj a védőnővel a vashiányodról és biztos azt mondja szedd. Elég furi a dokid, hogy nem akar ezzel foglalkozni, mert úgy tudom ez elég fontos dolog a terhesség alatt.
Nekem mind a kétterhességemnél kellett szedni. Sőt mindenhol mindenki rákérdez, hogy szedek e vastablettát. Úgyhogy a védőnővel beszéld meg szerintem.

zsuzsibo
 
 


Barbi!

Valami baj van, vagy csak úgy általában van rossz kedved?
Amúgy én sem vagyok a toppon, pont most keseregtem a wc-ben, hogy haza akarok menni!!!!

Én is szedek vasat (Maltofer-fol) vas+folsav egyben, pedig nekem jó a vérképem. Meg még kalcium tablettát is szedek néha, ha eszembe jut! (most akkor be is veszem)! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Barbi!

Fel a fejjel! Gondolj Emmára. Olyan ari! Ha neked rossz a kedved akkor ő is ott szüttyög a pocakodban és mégcsak meg sem lehet vígasztalni! Gondolj arra, hogy mindjárt karácsony, már nem kell olyan sokat dolgozni és lassan a kezedben tartahatod szerelmetek gyümölcsét! Nagyon klassz érzés lesz! Megígérem! :D

zsuzsibo
 
 


Timi,
Nem is tudom... Tegnap felhívott a férjem, hogy a tűrőképessége határához érkezett. Nem bírja utólérni magát a melóval annyi van (kb 3 ember helyett dolgozik), mert többen felmondtak és a személyzeti meg cseszik időben új embereket keríteni :evil: Augusztusban kezdett a mostani helyén, ezért idén még nem is volt szabadságon, amit mostmár baromira érez... Na, ez az ami egyrészt nyomaszt, mert nem az a panaszkodós típus, szóval ha már ő kifakad, akkor tényleg gáz van, másrészről meg alapból szar napom van, és már nekem is elegem van, hogy jövő éves hülyeségekkel engem zargatnak. Hol érdekel az már engem??? :evil: Örüljenek, hogy még bejárok...
Na, jól kipuffogtam magam...

Én Tardiferon Fol-t szedek 2x1-et, pedig nekem is jó a vérképem, meg MagneB6-ot 2x2-t. Ja, és Elvitet heti 2-t.
Vendég
 


Barbi!
Nálunk is hasonló a helyzet... az utóbbi hetekben annyit dolgozik a férjem, hogy szinte nem is találkozunk. Hétfőn is este 9-kor jött haza, ma céges mikulásos bulin lesz, jövő héten 3 napra Siófokra kell mennie csapatépítő tréningre. És persze mindemellett sokat dolgozik, néha úgy érzem, hogy alig van rám és Buksira ideje. Pedig igyekszik szegény, nem akarom bántani, mert nem érdemli meg! :(

Jó lesz karácsonykor egy kis meghitt együttlét!

Lányok!
Hogy álltok a szexel? :oops:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tudom, tudom, csak már annyira elegem van abból, hogy azért látok egyre kevesebbet a férjemből, mert más nem végzi a munkáját... Meg azt is rossz nézni, ahogy széthajszolja magát... Eleve többet dolgozik, mert előléptették, és bizonyítani akar, amit teljesen megértek, de hogy a saját 2 emberes munkája mellett még plusszban a nyakába varrnak egy csomó mindent mert egyszerűen nincs más, aki értene hozzá, az már így 3. hónapja egy kicsit sok...
Tudom, hogy nem nagyon van olyan munkahely, ahol 5kor le lehet lépni, de hogy annak is örülni kelljen, hogy 7-re hazaér, az nekem már sok... És így is mondja, hogy az elsők között jön el :shock: ez szerintem nem normális, még ha jó a fizuja, akkor sem! Az meg a legrosszabb, hogy látom rajta, hogy közben meg őrlődik, mert már jönne haza, és szeretne velem/velünk lenni, de egyszerűen nem tud előbb jönni...
Na, bocs hogy így kifakadtam, de most telt be a pohár... Mindjárt sírok :cry:
Vendég
 


Timi!

NEHÉZKESEN! Ilyen bálna testtel nem könnyű dolog. :oops:

zsuzsibo
 
 


9ig??? Hú, akkor én még befoghatom a szám... Ezaz, én sem akarom bántani, mert nem ő tehet róla! Te hogy bírod? Nekem már annyira elegem van abból, hogy az "osztja be" az időnket, akinek se kutyája se macskája, szóval neki a péntek 5kor kezdődő megbeszélés meg se kottyan :evil:
Vendég
 


Zsuzsi, ez aranyos :D Én is szoktam mondani, hogy várjon, én már nem fordulok meg olyan gyorsan mint eddig :lol:
Vendég
 


Barbi!
Eddig annyira nem volt vészes a munkája, de mostanában valahogy én is sokkal érzékenyebb vagyok és nehezebben viselem az ilyen "távolmaradásokat". Sokkal jobban vágyom rá, hogy otthon legyünk együtt, babusgassuk egymást, szeretgessük, beszélgessünk stb. Még az se kell, hogy bárhová is elmenjünk, jó otthon! :cry:
Ő is szeretne bizonyítani, de közben látom, hogy az én "nyomásom" alatt is van, mert én meg szeretném, ha többet látnám! :(
Na, én is bocs! És én is mindjárt sírok.... :(

Ja, és a szex nálunk is nehézkes, nem csak fizikailag, hanem időhiány miatt is! :oops:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi, nálunk ugyanez van - kettős nyomás és szex terén is :oops:
Vendég
 


Beszéljünk vidámabb dolgokról! :)

Barbi, Zsuzsi!
Nálatok hogy zajlik a karácsony? Milyen fátok lesz?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Egyetértek :)

Nálunk kivételesen mindenki hozzánk jön 24-én (anyuék, apuék, anyósomék, nagyszülők), különben nekünk 3 helyre kellene mennünk, amit mondtam, hogy én most nem szívesen vállanék be, inkább főzök 10 emberre :) Aztán lehet, hogy megjárom :lol:
25-én anyuhoz szoktunk menni, 26-án mindig apuval és unokatesókkal a nagyszülőkhöz, 27-én meg anyósomékhoz.
Nekünk olyan közepes fánk lesz, se nem túl kicsi, se nem túl nagy :D Ja, és kézi készítésű díszek meg természetes cuccok (szárított narancskarikák, almakarikák) lesznek rajta, meg persze szaloncukor :D
A legjobban azt várom, hogy kész legyen a babaszoba is! Azt mondták, hogy megérkezik a bútor Karácsony előtt!!

Nálatok mi szokott lenni a menü?
Vendég
 


Nálunk tavaly volt az, hogy mindenki hozzám jött. Természetesen anyukámék hoztak töltött káposztát! :)

Ja, menü: halászlé (anyósom csinálja, én nem szeretem), majonézes burgi saláta valami sült husival, aszalt szilvás pulyka, töltött káposzta, na és süti! :) Tavaly próbálkoztam először bejglit csinálni, egész érdekes lett! :D

Az idén 25-én apósomék jönnek (a férjem szülei elváltak), aztán 26-án meg hazautazunk az én szüleimhez.

Te mit főzöl?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sajna Apu meg Anyu nem nagyon tartózkodik egy helyen a válás óta, úgyhogy az lesz a felállás, hogy ebédre anyósomék és anyuék jönnek, vacsira meg apuék és a nagyszüleim.
Halászlét és töltött kápit apuék hoznak.
Amit én tuti csinálok: majonézes krumpli sali és lilahagymás krumpli sali + vmi husi. Vagy egybe sült hús, vagy tepsis hús lesz, még nem tudom :D Ja, és anyu hagymalevest rendelt, mert tavasszal a munkámhoz kapcsolódóan voltam Lengyelországban egy főzős trainingen, és ott a chéfek megtanították, hogy hogyan készül az igazi hagymaleves :D Anyu azóta is arra feni a fogát :D
Vendég
 


Na mi van, Mindenki felszívódott? :(
Én még bent... Igyekszem segíteni a férjemnek, úgyhogy megbeszéltük, hogy elintézem a nagybevásárlást egyedül, ő meg odajön a végére kocsival (előtte úgysem tud szabadulni :( ), hogy cipelni semmit se kelljen, de neki se kelljen meló után még a Tesco-ban szambázni a sorok között... Én majd szép ráérősen összeszedegetem ami kell :D
Holnap szabin leszek, kézműveskedést tervezek :D Jövő héten lesz a búcsúztatóm, és szeretném a többieket meglepni egy kis aprósággal :D Karácsonyfa díszt terveztem! Ja, meg le akarok menni a piacra - meg akarom venni a husit előre, hogy ne a legnagyobb tömegben kelljen nyomorogni. Mondjuk ahhoz azt is ki kellene találnom, hogy mit akarok főzni :?

Panni, Cat és a Többiek! Hol vagytok? Minden OK? Legalább annyira jelentkezzetek be, hogy minden rendben veletek, hogy ne izguljunk!!!
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Barbus!Ne legyen rossz kedved!!! :P Sajnállak,hogy ennyit kell dolgozni a párodnak,de hát szegény Értetek is teszi!!!
Na inkább mesélj milyen volt az álom? :lol:
Karácsony:Mi úgy tervezzük,hogy 24-én utoljára még egyszer kettesben töltjük a szententestét aztán 25-én irány haza a szülőkhöz és csak szilveszterre jövünk vissza.
Én minden éven sütök mézeskalácsot és bejglit is.Ez így lesz most is.A vacsit meg még nemtom mi lesz,valami jót kellene kitalálnom!

Vashiány:Nekem is van,épp ma váltottam ki rá a Maltofert.

Timo
Nem kérdezted véletlenül tegnap a Hábit a szülésfelkészítőről?Én természetesen elfelejtettem.De hétfőn megyek uh-ra akkor hátha nem felejtem el. :?
Vendég
 


Szasztok. Kami is back.

Delutan aludtam egyet, azota meg nem voltam itthon: fel 4-re elmentem a Nyirobe nezelodni (hat mit mondjak... Uzsokis szulesem lesz :) De ez a torveny tolodasa miatt mar igazabol nem is volt ketseges. Orulok mindenesetre, hogy utanajartam es a sajat szememmel gyozodtem meg rola, hogy az Uzsoki teljesen jo lesz nekem...)

Aztan nagy seta hazafele (2 villamosmegallo ugyan, de ra kell jonnom, ami azelott fel ora alatt megvolt, az most kenyelmes csigatempoban joval tovabb tart... de nagyon jol esett a seta! Friss husi levego, jol esett a mozgas is, klassz volt! Mostmar igyekszem egyebkent mindenhoiva gyalog eljutni es olyan helyre nem menni, ami tul messze van. Ezalok kivetelt kepez az IKEA, ahova majd el kell bumliznom, mert kellene CD tarto + kepkeret...

Na, utkozben bementem postara, ahol amellett, hogy egy nagy rakas penzt otthagytam, marhasokan voltak, de turelmesen (na jo, nagyokat sohajtozva) kivartam a sorom es vegul azt is elinteztem. Most ertem haza. Egy hos vagyok. Mar csak rendet kell itthon csinalnom es johet is haza Gedeiapu...

Karacsony: ami inket ilet, Barbiekhoz hasonloan most mi sem megyunk sehova, mindenki hozzank jon. Nalunk a fozest Gedeiapu intezi, bar egyutt talaljuk ki, mi legyen, de o nagy sef, imad fozni es mit ne mondjak, tud is... En kalacsot fogok sutni, minden karacsonykor sutok mar kb 3. eve. A fank pici lesz, kb 1 m, es vagy ezust, vagy kek. Meg nemtom. Azt se tudom mar milyen diszeink vannak!! De mar nagyon varom, ez a kedvenc unnepem, tul.kepp az egyetlen unnep, amit fontosnak tartok (nekem a husvet es a nevnapok semmit nem jelentenek, a szulinap hasznos, jo tudni hany eves az ember, de az igazi unnep az a karacsony!) Tavaly csinaltam kiraly karacsonyi CD-ket, meg azt is beszereztem, amit a szuleimmel gyerekkorom ota hallgatunk karacsonykor - szoval lesz klassz zene, kaja-pia, hangulatos lakas - ennyi most eleg is!!!

Barbi, nekem holnap lesz a bucsuztatom de en nem keszulok semmivel!!! Tapir vagyok? Oszinten szolva eszembe se jutott :(
kami
 
 


Ja, igen, Timo: jovo heten valamikor megyek kedvenc Tibamhoz, en is rakerdezek a szuleselokeszitore, meg lesz par egyeb kerdesem is. Majd megosztom veletek a valaszokat, ha Sagi megis elfelejtene hetfon :)

Meg egy dolog: a Magosanyi Fruzsina mikor megy el az Uzsokibol? Mert meg ott van, a kismamajogan az egyik lany nala fog szulni december vegen!
kami
 
 


Sági!
Természetesen én is elfelejtettem megkérdezni Habit! :D (nem csoda, olyan hígagyú vagyok)!

Kami!
Én csütörtökön megyek uh-ra, ha esetleg te is elfelejted Tibát megkérdezni, még szóba jöhetek én is! :D
Én úgy tudom, hogy januárban megy el, úgyhogy elviekben decemberben még simán lehet nála szülni! :)

Mit vacsiztok?

Ma úgy döntöttem, hős leszek és tornázok Rubint Réka tornájára... :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timo!
Húúú de rendes vagy!!! :P Nekem is kellene,de egyre lustább vagyok a tornához.Lehet én is ráveszem magam és takarak vagy taposok egyet...vagy nem... :lol:
Vendég
 


Takarak-tekerek :lol:
Vendég
 


Sági! Csak arra emlékszem, hogy nagyon magyaráztál nekem valamit a pelenkázó feltétről :D Biztos onnan jött, hogy tegnap a Recontra-ban azt is néztünk :D

Kami! Nem vagy tapír! Én a csapat felével privátban is jóban vagyok, úgyhogy nálam innen jött a dolog :D
Tök jó, hogy elmentél a Nyírőbe – legalább már ez is egy biztos pont!
A kalács recepted érdekelne! Mi anyuval kísérleteztünk egy darabig amíg még együtt laktunk, de valahogy sosem jött össze...

Én a tornához most lusta vagyok... Elég lesz a bevásárlás :(
Vendég
 


Jaj, nem is írtam, hogy tegnap láttuk kiállítva a bútorunkat! Majdnem sírva fakadtam amikor megláttam :D Odamentem és simogattam a kiságyat meg a szekrényt :lol: Gábor már nem is néz rám ilyenkor furán, már megszokta :lol:
Vendég
 


Ma hazafelé jövet tök pozitív dolog történt velem: álltam a dugig zsúfolt buszon, az emberek kifelé bámultak az ablakon, minthogy észrevegyenek. Erre egy nő mellettem állt (kb 40-es lehetett) odaszólt az egyik ülő srácnak, hogy nem adná át a helyet a kismamának? :) Persze a srác fülig vörösödve habogott valamit, hogy nem figyelt stb., de felállt! Tök jól esett! :D

Barbi!
Kitartást a bevásárláshoz!

szóval, mit vacsiztok? :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timó! Lehet, hogy gonosz dolog, de egy két emberre szerintem ráfér, hogy így beégjen! :twisted: Elegem van már a sok rosszindulatból, amivel találkozik az ember jövet-menet!!!

Vacsi - jó kérdés... Szerintem paradicsomos-mozzarellás salit fogok csinálni. Pestóval és balzsamecettel! Nyami :D Kérdés persze, hogy Gábor mennyire lesz éhes. De lehet, hogy még megszáll az ihlet vásárlás közben :D Lassan elindulok...
Vendég
 


Hali!


Kedves, hogy hiányoltok, még megvagyok, tegnap írtam is egy csomót, de mire elkészültem az egész internet leállt, menteni meg persze nem mentettem... :evil:

Karácsony: 24-e nem egy álom, mert kettesben is szeretnénk lenni, + mindkét család elvárja a jelenlétünket. Ez idén azzal tetéződik, hogy férjeméknél ez lesz az első Karácsony az anyósom halála óta, nálunk pedig az öcsém nem lesz otthon, mert kint marad Angliában! :cry: Úh. nem ússzuk meg, idén is vándorolunk Szenteste.... :(

Ami haladás tavalyhoz képest, hogy idén lesz csúcs a fánkon! :lol: :lol: Tavaly az utolsó pillanatban már sehol nem tudtunk szerezni, de most már itt lapul a polcon egy frissen beszerzett, formás darab! :D

Bejgli: tavaly sütöttem először, az eredmény egy töltelékkel teli cső lett, a csigavonal-tészta a közepéből sütés közben szublimált, vagy mittomén hová lett! :oops: Idén megpróbálok csigavonalat is sütni, nem csak egy töltött csövet! :roll:
Vendég
 


Panni! De jó, hogy jöttél!!! :D
A beigli és a zserbó/gerbaud (mittom én a sütit hogy írják :oops: ) az anyu asztala :D Mindig annyit csinál, hogy alig győzzük eltüntetni, pegig a tesómnak aztán van étvágya - Gáborról már nem is beszélve :D
Na, én elindulok! Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!
Holnap jövök! Otthon leszek!!! Juhé!!! :D
Vendég
 


Timo! Tök jó, hogy legalább hallok ilyen esetekről, mert tapasztalni semmit nem tapasztalok az emberek udvariasságából...
Érdekes, hogy amikor hely-átadásról van szó, észre sem vesznek, bezzeg múlt héten, amikor barátnőimmel találkoztam egy kávézóban, egy teljesen idegen ember jött oda, ezzel a szöveggel, hogy "Ugye nem a kismama issza a kólát?!?"

1. Kedves, hogy így aggódik, de nincs hozzá túl sok köze. (Egyébként tényleg nem túl egészséges, de a kólát néha úúúúúúúgy megkívánom!)

2. Ilyenkor közérdek a babám egészsége, a buszon állva nem. :evil:

Na mindegy. Nálunk zöldborsó főzelék lesz a vacsi, ha végre nekilátok....
Vendég
 


Áááááááá! Most látom, hogy ma átléptem a 100-as határt!!! Már csak 99 nap a szülésig! :D

És 9 nap a szünetig! :lol: :lol:
Vendég
 


Szasztok. Ime a babaagynemu!
Kami + Zsebi

Kép
kami
 
 


Sziasztok!

Köszi a vashiányos hozzászolásokat. Akkor annyira nem aggódom be. Van itthon maltofer-em még korábbról és hétfőn rákérdezek a védőnőnél, hogy mit javasol a szedéssel kapcsiban.

Egyébként a férjem nekem is későn ér haza és ő is kettős követelményeknek szeretne megfelelni mostanság. Nekem/nekünk és úgy érzem az anyagi biztonság kérdése is igen erősen foglalkoztatja, úgyhogy nála is sok a feszültség.
Én próbálom ezt oldani, de sajnos én is érzékenyebb vagyok mostanság. Utálom is néha ezért magam...:(
MIndenesetre próbálok minél türelmesebb társ lenni. Nálunk a múlt héten volt sírás egy este, akkor buktam ki, de nagyon jó volt egy kicsit kisírni magam.

Zsuzsibo: a keresztnevem Bea

Timocska, le a kalappal előtted, (ja és a dolgozó kismamik előtt..)
én Rubint Rékára nem szeretek rágondolni sem, pedig tudom, hogy jót tenne, de inkább sétálok egy nagyot a környéken....:):)

Klassz az ágynemű! Remélem még nem vagyok elmaradva a vásárlásokkal..... Már csak 2 hét és utána kiderül, hogy kinek lehet vásárolni...:)
babzsak27
 
 


Jóreggelt! :)

Mi újság ma kismamik? Péntek van!!! :D

Kami!
Tök jól néz ki az ágynemű, most már lassan tényleg mindenetek meglesz, csak Zsebi hiányzik! (persze, ő még marajon benn pár hetet! :))

Bea!
Csinálj te is vonalzót, hogy láthassuk hol tartasz! :) A vásárlásokkal egyáltalán nem vagy elmaradva, mindenki akkor vásárol, amikor úgy érzi, eljön az ideje. Én már egy ideje érzem, viszont a lustaság nagy úr, úgyhogy eddig alig vettünk valamit! :oops:

És igen, tegnap hős voltam, tornáztam! :lol: :lol:
És látjátok, hogy már csak 100 nap van Buksi születéséig? :) (még nevet kell találni neki) :shock:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Jó reggelt!

Én nemrég keltem :D Nagyon rám fért már egy kis alvás!

Mai progim: gyógyszertár, DM, hentes, csirkés, posta és lazulás itthon!!! Jövő hét az utolsó hetem!!! :D
Kitartás a dolgozóknak!!

Megyek, összeírom, hogy mit kell venni...
Vendég
 


Tegnap az egyik másik fórumos ismerősöm szült, olyan gyorsan, hogy csak na. Hajnalban kezdődtek a fájások, délben mentek be a kórházba és 13:35-kor már kinn is volt a bébi. Szerintem ez hipergyors szülés volt! :D

Barbi!
Irigy-irigy! :)

Tegnap este a párom éjjel 11-kor bújt be mellém az ágyba a mikulásparti után... :( Kicsit bődörögtem még este egyedül otthon, rájöttem, amennyire szerettem régebben egyedül lenni, annyira nem szeretek most. :(
Ja, és a kollégaival egymás közt húztak neveket, hogy ki kinek vesz ajándékot. És az a pasi, aki a páromnak vett, küldött Buksinak is egy kis chicco játékot! :) Tök édi, pedig pasiból van! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timó! Milyen figyelmes a párod kollégája! Tök jó :D
Én régebben sem szerettem egyedül lenni (miután anyuék elváltak, nagyon sokat voltam egyedül), és ez csak fokozódott :?
Nap közben még OK, de a magányos estéket utálom :(

ÁÁÁÁÁ, nem tudom, hogy mit főzzek Karácsonykor... A hentes nem fogja helyettem kitalálni :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?