Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már vagy huszadszorra próbálok írni, tegnap elszállt egy hosszú, aztán mindíg megzavartak. :evil:

Szóval,
Kolos nagyon édi a képeken, az a kis bújós-fekvős annyira cuki!!
A vízben én is azt hittem a te lábaid között van, de mind1, családban marad, akkor a párod szülte!!! :lol:
Köszi a segítséget a kicsinyítéshez, párom mondta,h van vmi nekünk is!

Szociális munkát tanulok és az I.nőire megyek kötelező gyakra (ott is dolgozom,de ez titok) 8)

Domidina, nagyon jó helyre mentek! Én is,én is!!!!Sikerült a vásárolgatás?Lilinek jó menüje volt tegnap, micsoda fogás! Kaprimártás... és a paprikás krumplit megette? (ma én is azt csináltam, Eszti szereti)

Momoska, édesek a gyerekeid! Remélem Eszterem is hasonló lesz a te Alízodhoz ha megnő!(igazi kislány!!!)Ja, és már megvan a férfiideálja...hm. Mostantól az eggyik szemed mindíg rajta legyen!! :D
Nagyon jó lenne tavasztól a játszóterezés, nekem nagyon tetszett ez a játszó, olyan szép!

Na, tegnap éjjel kb 1,5 ! órát voltam Eszti szobájában, mire visszaaludt... :roll: Lehet, hogy jön a foga és azért ébred, de már kezd fogyni a türelmem, hogy nem alszunk éjszaka normálisan...tudom, hogy ez nem jó, de már 1 éves! Próbálom nem kivenni az ágyából,h ne az legyen hogy csak azért sír ha megébred egy kicsit, mert tudja,h akkor anya rohan és kikapja az ágyból ringatni...gondoltam már arra is,h hagyom sírni egy kicsit, de nincs szivem hozzá. áááá, NEM TUDOM mit csináljak! Majd idővel megoldódik... :roll:

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Szóval Alízt már le is nyűgözte egy bácsi...lassan már tényleg oda kell figyelni... :)

Koli képek közül nekem is a fekvős-párnába bújós teccik a legjobban! :P Bár nem utolsó az sem amin olyan klasszul feláll a haja!

Boriszos képek is olyan jók! Direkt teszel fel olyan képeket amin ketten vannak, mert tudod, hogy szeretem a tesós képeket, igaz? :) Szeretem a tesós képeket mégsem szeretnék Levinek testvért, kissé ellentmondásos vagyok, nem? 8)

Csütörtök hajnalban Roli elment itthonról és csak pénteken délután jött haza. Koncert volt. Jó hulla volt, bedőlt az ágyba este és úgy horkolt, hogy vmikor hajnal 1 körül bírtam elaludni nagy nehezen, de sokszor keltünk Levivel a horkolásra. Még szrencse, hogy csak akkor horkol ennyire ha teljesen hulla. Szóval volt már jobb éjszakám is és nem Cuci miatt.

Már vagy 1 hete akarok én is képeket rakni, de vírus volt, újra kellett telepíteni a gépet és a program amivel eddig kicsinyítettem vhogy lemaradt. Amiket meg eddig találtam tiszta gázosak! előbb-utóbb én is jövök képpel!! Verti végül azt töltöttétek le amit Orsi linkelt be? Ha igen milyen?

Verti az éjszakákhoz meg kitartást neked is!!!
Jövőhéten én is kipróbálom a krumplistésztát Levinek.

KépKép
kora
 
 


sziasztok!!!

megjottunk tegnap es total ki voltunk faradva, de megerte, olyan jo volt visszajonni :lol:

meg nem volt idom visszaolvasni teljesen, a kepeket megneztem az utolso ket oldalon es nagyon aranyos mindenki! Boriszon latszik hogy belevalo kis csavo, Koli meg egy csavaros eszu kis huncutka, Lilit es Ancsat meg nem tudtam visszanezni sajnos de megfogom feltetlen, es Lina talan egy tancosno lesz?

Szia Timi! :)

Az utrol roviden: hajnal egykor ebresztettem Norit, mert 1.30ra a repteren kellett lenni, es nagyon vidaman ebredt, birta is reggelig, az otoras repulouton aludt 2x45 percet, az kicsit szenvedes volt, majd egesz heten ossze-vissza aludt, total felborult a napirendje szegenykemnek de nagyon jol ereztuk magunkat, 18-23 fok volt, kiraly volt hogy nem kellett kabatot huzni a kimenetelhez, es mezitlab futkaroztunk a tengerparton. Megfazva, betegen indultunk neki es ott persze meggyogyultunk, de mindenesetre faraszto volt az egesz. estenkent minidiscoban tancolt, nagyon birta!
ilyen szamok voltak pl (hatha ismeritek):
http://www.youtube.com/watch?v=lYDe1OTo ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=_jW3L1dy ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=_UjuGpmP ... re=related

Edina, vigyazzatok a termal vizzel, nyaron vittuk Norit es hogy attol-e vagy sem, utana beteg lett, allitolag nem szabad termalba vinni a babat.

KépKép
Kép
csillaz
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort (addig sem kell tanulni :D )

Két zenész apuka is van?!Orsi párjának megnéztem a linken a videot, háát, lehet,h fiatalabb koromban inkább bejött volna, de igazán én a kispált, pál utcai fiúkat + ilyesmi zenéket szerettem/tek,(a legvadabb amit hallgattam, az a tankcsapda volt...ott sem tetszett már minden szám) bár már nem igazán hallgatom őket, de profi vagyok Halász juditból és Alma együttesből :lol:

Szia Csilla, de jóó lehetett nektek!!Futkározni mezitláb a tengerparton...jaaaj, de szeretném! Gondolom nem valami jó érzés most itthon a hideg szürkeségben. Minidisco, édes lehetett!én nem ismerem ezeket a zenéket, de a Hokey-pokey nagyon komoly :lol:

Kora, nem töltöttük le azt a progit, de megnéztem és jónak tűnik.
Köszi a biztatást az éjszakához, tegnap jobb volt, csak 1x ébredt és szerencsére rövid időre, fel sem kellett venni, csak egy picit simiztem az ágyában. de este fürdés után adtam neki viburcolt és szopi után (már aludt) bekentem elől az inyét dentinoxal.remélem mostmár kibújik az a fogacska,már nagyon várjuk!fura, h még nincs egy darab sem neki, de annyira édes, ahogy felhúzza a száját, úgy röhög (de tényleg röhög) és fogak híján látszik az egész ínye.. :lol: 8) Majd teszek erről egy képet, ha végre sikerülne...!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Momoska,
Esztim is imádja a kukoricát, és másnap persze mi is találkozunk újra vele :lol: jó sokszor... 8) azért gondold meg az újrahasznosítást, mégis mekkora meló lenne!! :lol:
Pizzát én is sütögetek és szeretem, mert tök egyszerű és nagy sikerem van!! Viszont babos feltéttel még nem csináltam, párom biztosan szeretné.. én minig sonka+gomba+ananász+kukit teszek rá, v. szalámisat csinálunk. mostanában elég sűrűn van ez, mert párocskám 90napos diétázik és szénhidrát napon ehet tésztát,úgyhogy mi szinte hetente esszük! :D

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Timi, én is imádtam, amíg Linusnak nem volt foga amikor teli szájjal nevetett és kilátszott az ínye. Mindig próbáltam elkapni ezeket a pillanatokat, annyira cuki kis fogatlan gombóc-fej volt! (Most meg mondanom sem kell, hogy cuki kis 8-fogú gombóc-fej! :lol:
Timi, ha minden héten esztek pizzát, az azt sugallja, hogy valami szupergyors pizzatészta recepted van ?! Én is akarom tudni, nekem a pizza mindig a nem gyorsan készíthető kajaként élt bennem, pedig nagyon szeretjük! (Vagy kész tésztából dolgoztok? Momoska nem hiszem, ha már egyszer azt mondtad, hogy vékony ropogós lett a tészta, ahogy szereted, mi a titkod?)
Egyébként Momoska, imádom a sztoriaidat olvasni (a tesós képeket már meg sem említem, mert azt már úgy is tudod), olyan helyes családod van. Persze tudom, hogy tudod :lol:
Hát, az éjszakáinkról én is mesélhetnék, sőt meg is teszem. Nem igazán sikerül visszatérni az egyszeri kelésekre, de ez még nem is lenne akkora baj. Az igazi gond ott kezdődik, hogy 4-5 napja, este nem akar elaludni, amint ott hagyom, elkezd üvölteni. Már azthiszem, hogy alszik, aztán egyszercsak felkapja a fejét, és ha nem lát, akkor kész. Ha ott ülök, az jó, akkor már esik is viisza a feje. És 2 napja az éjjeli szopi után is ezt csinálja, lehet, hogy már el is rontottam, amikor odavettem magamhoz, de én is aludni akartam!!! Ma éjjel, ha az lesz mint tegnap, akkor megpróbálom kivárni az ágyánál, hogy elaludjon, mert ahogy Timi te is írtad, nem akarom hogy aztán már ezért sírjon, hogy odavegyük magunkhoz. (Remélem, még nem késő, mert akkor muszáj lesz drasztikusan leszoktatnom erről, és ahhoz nem lesz szívem!! Nem tudom sírni hagyni.)

Kép

Kép
csürci
 
 


Sziasztok,

egész sok írás született pedig hétvége van....

köszönjük a képekhez a dícséreteket.
még anyáéknal vagyunk, várjuk hogy megsüljön a fini gyümölcskenyér aztán megyünk haza. :) fura volt ismét a régi szobámban/ágyamban aludni. elég nehezen altattam el kolit, fél 10volt mire sikerült.
szégény Szabi is koncertezett, hajnali fél 4re értek haza, jó fáradt. mikor felébredt átjött, itt volt ebéd.

Momoska, közben nekem is leesett miért hitted azt, hogy én vagyok. Sajnos Szabinak ez is egy betegség, 13éves volt amikor elkezdett hullani a haja. össze vissza vizsgálták, és még a mai napig sincs erre semmi gyógymód. szóval neki ezért nincs szőre, sehol, csoda hogy van szakálla, de mikor rosszabb az állapota az is kihullik, meg a szemöldöke is.

a képek nagyon tetszenek!
gratula a pizzához, legközelebb mi is kérünk! :)

Timi, sajnálom az éjszakát...koli is szokott felébredni, akkor odaveszem magunk mellé és ő elvan ott. én meg mégis vízszintesben, néha még alszom is. aztán ha elaludt visszarakom, vagy néha nem.
mi is tanulsz? lesz vizsgád? bocsi, lehet írtad csak átsiklottam felette.

Csürci, nálunk is ez van. pár hete nem hajlandó aludni, csak ha én altatom el. én arra gyanakszom, hogy mikor itt van anyáéknál akkor ők kézben altatják én meg ugye ne. szerintem megszokta. próbálom este kivitelezni ezt a felvesz-letesz módszert a vége az, hogy annyira felzaklatja magát, hogy nem tud elaludni. tegnap is -ugye írtam- beraktam az ágyba, simizem a hátát, azt hiszem már alsz9k, mennék ki rögtön felkel és sír.

Csilla, üdv itthon. De jó lehetett!! majd kérünk képeket!

mára ennyi, mert épp bevágta a buksit és anya kell neki.
snooopy
 
 


Orsi,
szociális munkát tanulok, most éppen beadandókat gyártok, vizsgám 22-én lesz egy, de még nem tanultam rá semmit... :roll:
Csürci, a pizza tésztája nagyon egyszerű:
1/2 kg liszt, 1 élesztő elkeverve 2,5dl langyos vízben, 2 ek.olaj, 1 teáskan. só, 1 teásk. cukor. ezt összegyúrni, keleszteni kb.1-1,5 óra. Ezután a tésztát elfelezed és köralakban kinyújtod, majd rápakolod a feltétet. kb.15 perc elég neki a sütőben! ennyi az egész :D

Alvás: Esztim már napközben nem szopizik ezért a déli alvásnál ringatva alszik el az ölemben...próbáltam azt is, hogy beteszem az ágyikójába a kedvenc állatkájával és bekapcsolom neki a zenét amire mindig elalszik, de nem jött be...csak ölben alszik el.Kíváncsi vagyok, mi lesz majd februárban, amikor nagymamákkal kell elaludnia, hiszen nem leszek itthon amiatt a bizonyos gyakorlat miatt.
Orsi, hát igen, lehet, hogy ölben ringatták Kolit is és az ugye sokkal jobb, mint egyedül az ágyban 8)
Egyébként Csürci, én is sokszor hajnalban átvittem a mi ágyunkba Esztit, de én úgy látom, hogy neki ez nem hiányzik..igazából nekem volt jó, mert addig sem kellett az ágya fölött görnyednem, vagy rugózva sétálgatni hajnalban Esztivel az ölemben...viszont neki mindegy hol altatom vissza, volt, hogy a mi ágyunkban is szenvedés volt :( így eldöntöttem,hogy megpróbálom nem áthozni...legalább Gábor sem ébred fel.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


sziasztok,

Nori is ahogy hazajottunk, nem akar elaludni este ahogy leteszem, a szokasos esti tapszert nem akarja megenni mert lehet hogy azt gondolja hogy ez osszefugg az agyba tevessel, mert azutan az kovetkezik (remelem ertheto voltam). Az elmult egy hetben, hogy nem voltunk itthon, ha sirt a kisagyban, mindig azonnal kivettem es addig nem tettem vissza amig vissza nem aludt es igy el is rontottam a dolgot, de mivel beteg volt meg picit es volt hogy nem tudtam tapszert csinalni, lehet hogy ehes maradt es ezert. Most este leteszem, persze nem tetszik neki, sir, de kijovok es kb 3-4 perc mulva elalszik. viszont idegesit ez az esti tapszernemeves. :x

Timi, en is szerettem a palutcaifiukat, meg a kispalt. Alma cd-t meg most akarok venni, a minimax-on lattam a helikofferes klippjuket, nagyon jo kis porgos halasz judit zenek. :P

KépKép
Kép
csillaz
 
 


kepek:

a tengerpartrol nem lehetett elvonszolni
Kép

bealudt a piacon a legnagyobb hangzavarban
Kép

a legszebb hely
Kép

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Csilla, nagyon jó képek!! Az a tengerparton futkosós...jaj de jó!!A harmadik képen hasonlít rád Nóri! Na és gyönyörű helyen voltatok!

Lehet, hogy Nóri nem igényli már a tápszert? Nővérem pici fia is épphogy 1 éves múlt, s nem kellett neki... egyébként Eszti sem "iszik" már valami sokat elalvás előtt, hiszen alig van már tejcim. Jól bevacsorázik, tejpépet adok neki,bár most 2 napja nem kapott, mert elfogyott, így azt kapta, ami az ebéd volt. ma zöldbörsó főzit vacsizott, jó nagy adagot, banánt már nem is kért utána 8) Nóri eszik vacsit és utána adod még neki a tápszert?
vagy csak a tápszer van már este neki?

De jó lenne, ha Esztim is elaludna 3-4 perc alatt egyedül!de ez nálunk reménytelen.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Sziasztok!

Tegnap anyuéknál voltunk, este gyors elolvastam a leveleket futtába, de már nem volt időm írni.

Reggel tegnap úgy kelt mint máskor f7-kor, de mivel pont a délelötti alvása alatt kellett utazni, így visszaaltattam, hogy 1x aludjon csak és 8-kor kelt fel. Na mondanom sem kell, hogy anyuéknál nem tud nagyon aludni, uh. az egész napi alvása 45 perc volt, de egész jól bírta este, nem volt nyügi, csak hazafelé az úton egy kicsit, mert azért álmos volt ám, a kocsi elringatja, de nem aludt ám el, neeeem.


TImi
Lili és Eszti hasonlítanak egymásra, már ami az alvásukat illeti. Lili is kel éjjel, minden nap 2x és ált. ugyanabban az időben, pont a legrosszabbkor, 11 és 2 óra körül, amikor épp mélyen aludnék. És amikor írtad hogy bent voltál nála 1,5 órát, aznap én is ugyanúgy ennyi időt voltam ben, míg végre úgy be tudtam tenni az ágyba hogy már nem ébredt föl. Már kaját is adtam neki, pelust is cseréltem.

Én is ringatva altatom el az ölemben fektetem egy párnára, és kb. 20 perc a limit ami alatt elalszik annyira hogy be tudom tenni a kiságyba. És éjjel is, ami már egy kicsit fáraszt, de nem megy máshogy.

Próbáltam én is azt (amikor Tibi nem volt itthon éjjel) hogy hagytam sírni egy kicsit, hátha... de nem. Bementem hozzá, gondoltam elintézem egy kis hátsimivel, és mondtam neki halkan hogy csicsikázunk. Hááát még jobban elkezdett üvölteni.

Szóval ki kell vennem és ringatnom.

Én éjjel ha lehet nem adok neki enni, csak inni. Csak akkor kap, ha pl. órákat vagyok bent nála, mert akkor tuti hogy éhes és a hasa miatt sem alszik el olyan hamar.

Krumplistészta:
ette, nem mondom hogy olyan mohón, mint a kaprimártásos husit gombóccal, de ette. Tegnap viszont nem volt hajandó sem húslevest enni, sem krumplit husival. Még jó hogy vittem tökfőzit, azt szereti. Bár abból is csak immel-ámmal. Pár napja megint kevesebbet eszik.

Azt hiszem jön a 9. fog, mert fehéredik az ínye. De a keléseket nem ennek tudom be, mert akkor nem mindig ugyanakkor ébredni. Ezt kellene valahogy megszüntetni, de hogyan???? Ötlet? Olvasott erről valaki valamit.

Kora, említettél valami könyvet, tudtál már olvasni belőle???

Képzeljétek a vaterán eladtam a hintát meg a babakocsit is. Mondjuk a kocsit még nem vitték el, uh. még nem akarom elkiabálni, de a hintát már igen. Uh. már csak a járóka van a nyakunkon.

Na most már elég volt, nem tudjátok majd végigolvasni....
Megyek mert Lili rámolja a szekrényekből, fiókokból az apja ruháit..

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Olyan szép napsütéses idő van, ha Dávid felébred megyünk is sétálni! :)

Valami van a levegőben, mert Karácsony óta Dávid sem alszik éjszakánként. Azóta 2 átaludt éjszaka volt csak és most már a Viburcol kúpot is hiába adtam, akkor is felébredt, úgyhogy most már nem is adom. Így is, úgy is felébred 1x legalább.
Ha éjszaka nem akar visszaaludni, akkor oda szoktam feküdni az ágya mellé egy plédre, berakom a kezem 2 rács között és ahhoz bújva laszik el. Persze a hátamnak annyira nem jó ez a földön alvás, már azom gndolkodtam, hogy áttolom oda a fotelágyat, kihúzom és azon alszok...

Csilla!
Nagyon jók és persze irigylésre méltóak a képek. Talán most már nálunk is jön egy kicsit naposabb, melegebb idő.

Kép
Kép
tina82
 
 


sziasztok,
nalunk karacsony (vagyis inkabb az uj ev) ota jobban alszik borisz, azaz kevesebbszer sir fel almaban, tegnapra virradolag pl 1x se, csak a f7es szopcsi, s meg utana alvas. ar ezt pont ma mondom, amikor f4-f5ig szenvedett, felsirt- simi -20 perc csend-felsir-simi-10 perc csend-felsir-simi-5 perc csend-felsir - simi 2 perc csend, na ekkor inkabb kapott szopcsit, s igy aludt 8ig. szoval azert nem satbil a (viszonylag) jo alvas.

csilla,
annyira odakepzeltem magam azokra a kepekre. mar az is jo elmeny volt:-)) szepek vagytok. nori - bar sokkal csajosabb - valahogy megis emlekeztet arcra boriszra, hat hiszen 1 napon szulettek. jol van? nem viselte meg az ut??
egyebkent en is nagyon szerettem mindig utazni, sokat csavarogtunk haverokkal is, de a legjobb azert mindig a hazaerkezes volt, mar a hataron atlepve (mi sokat mentunk autoval (kisbusszal) hazafele ujjongtunk, s szertartasosan dudaltunk 1 percet!! barmilyen nagyon jo is volt az utazas maga.

lassan teljesen lemarad borisz ezzel az "azt-eszi-amit-mi" erzessel, mert mar gyakran adom neki a mi kalyankat (et benn hagyom, csak visszaolvasva vettem eszre a helyesirast:-)) nem semmit tesz az itthontoltott ido...:-)), de allagra szinte soha, nincs hozza turelmem, s neki se,, tegnap a tonhalas tesztanak a szoszat turmixoltam neki, de a tesztak is eleg aprok voltak...a borsofozelek allagaban egyeztunk csak meg, ami meglepoen izlett neki, pedig regebben puresitve sosem ette meg.

de sebaj! igy legalabb hamar tul vagyunk az etkezeseken:-)

pizzatesztat en a stahljudit enni jo c. konyvebol vettem, s bejott, a pizzaszosza is nagyon tuti! alig 10 percig kell gyurni, s 45 percig keleszteni, szoval nem lassu-pizza. majd csinalunk pizzapartyt, ha jottok:-) (borisz meg kap kukoricat!)

ja. egy kep:-)))

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára momoska 2009.01.19 13:56-kor.

Kép
Kép
momoska
 
 


ja, timi (s orsi akar), ha ilyen szep ido van, akkor egyik nap telen is kimehetunk a kassaira hintazni.

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok,

Csilla, jaj de jó volt ott nektek! tengerbe lehetett fürdeni vagy ahhoz hideg volt?

Momos: ok én benne vagyok meg meg is akartam kérdezni, hogy jővő héten találkozunk-e? mikor értek rá, Timi, esetleg Csürci?? ha sikerül a vizsgám akkor nagyon jó lenne összehozni. hol legyen? legyek pofátlan és menjünk hozzátok? :lol: :oops: azt mondtad nálatok nagy a gyerekszoba, elférnének a kölykök. de sétálhatunk is.
nekünk délután lenne jó, mivel Kolos kb 12-2ig alszik. délelőttöt csak azért nem mondom mert nem akarok ebédnél zavarni, mert hova rakom le kolit aludni?

nagyon édes ez a kép. te lennél??

Tina visszajelöltelek, de ne voltunk mi már ismerősök?, ezek szerint nem pedig nekem úgy rémlett.

asszem nem írtam tegnap, kolos megtanult lépcsőt mászni. eddig félt mert nincs háta a lépcsőnek, csak egy fa lap, tehát nem tömör (na asszem ezt túlragoztam) szóval látta, hogy mennem fel a családtagok ő meg nem tud és egyszer nekiindult...nagyon ügyesen, a talpára és a tenyerére támaszkodva megy fel, de ha fogom a két kezét lépked felfelé. :) annyira bejött ez neki, hogy ha 1mp-re nem figyelek oda már a lépcső közepén tart.
snooopy
 
 


sziasztok!

hihetetlen hogy ez a Kolos mar miket csinal!!! Nori meg csak most kezdte el az egyedul allast.

Timi, Nori reggel es este kap tapit, reggel megeszi az egeszet, este meg par kortyot, de mindig kap vacsit is elotte egy-ket oraval. Az esti megmaradt tapit onthetem ki... sztem osszefuggesbe hozza az elalvassal amit nem akar egyedul..

Edina, ügyi vagy hogy eladtad a hintat es a kocsit. nekem is ezt kellene tennem. de pl a mai nap katasztrofa volt, nappal 45 perc alvas utan sirt, kivettem es rajtam visszaaludt rogton es igy aludt meg egy orat, majd egesz delutan rajtam akart logni, vagy vele kellett lenni igy a fozesbol kicsit vissza kellett venni.

Tina,
legalabb David elalszik ha beteszed a kezed, ez jo! a fotelagy otlet szerintem jo otlet. vigyazz a hatadra!

Remelem nem bantottam meg senkit hogy ilyen kepeket tettem fel -marmint ebben a dermeszto hidegben itt kerkedek...- de vegulis ezutan egy darabig nem megyunk sehova, hanem ha minden jol megy, augusztusban a korhazba szulni... aztan meg kitudja mivarram. :oops:

Momoska, Norit sokszor fiunak nezik, jah neha ugy oltoztetem, de sok ruhat oroklunk fiu unokatesotol, meg amugy is tetszik, olyan vaganyka. igen, egy napon szulettek :P
Egesz jol viselte az utat, neha volt szenvedes de osszessegeben ok volt. Nori most jol van koszi!
Te vagy a kepen? mennyi idosen?
Momoska, egyszer irtad hogy vitted babakocsi szervizbe a babakocsitokat, hova lehet vinni? a repulon letort a kereke a mienknek, meg kellene javitani. koszi elore is!

KépKép
Kép
csillaz
 
 


ja Orsi,
a tenger hideg volt, csak annyit tehettunk, hogy amikor a hullam jott, razudult a labunkra de ez is jo volt. Volt egy-ket orult aki belement, Nori meg ment volna utanuk...

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Sziasztok!

Csilla,
ne viccel, miért bántanál meg ezekkel a képpekkel!!! AZ igaz hogy irigykedünk, de az más. Biztos nagyon klassz lehetett, a tenger már nekünk is hiányzik. Ill. Lili még nem tudja milyen, de majd az idén.

Képzeljétek az este f11-kor felkelt nagy sírással és bent voltam nála egy órát mire el tudott aludni. De nem simán csak nem tudott aludni, hanem valamilye fájhatott. Én a lábára gyanakszom. Állandóan felemelte, kinyújtotta, megfeszítette, tekergette a lábfejét, tette ide-oda sehogy se volt jó neki. Hol feküdt a párnán az ölembe egy darbig, aztán fel kellett vennem járkálni, de ott is csak mocorgott, akkor ringatni kellett mint egy csecsemőt. A végén úgy aludt el a kezembe, hogy háttal volt nekem és ült a kezembe mintha egy széken ülne. Már nagyon álmos volt.

Egy kérdés mindenkihez:
Egy kicsit aggaszt a dolog, legalábbis furcsálom, nem tudom normális dolog-e.

Szóval kb. egy hete hallok furcsa hangokat. Először azt hittem pukuzik, de ahhoz túl halk és más hang volt. Aztán azt hittem a gyomra korog, de az is másféle hang.
Olyan hangokat hallok mintha egy légbuborék kipukkanna és a dereka felől hallom. Pl. ha kezembe fogom, nem is mozog és pukkanás. Tegnap Tibi fogta a szoba közepén én meg az ágyon ültem és olyan hangos volt hogy ott meghallottam. Ahhoz is lehet hasonlítani, mint amikor valaki megroppantja az újcsontját.
Tibi arra gyanakszik, hogy az izületei adnak ilyen hangot, ahogy nőnek a csontjai, mindene.

Nem tudom érthető-e.

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Huh Edina, én még soha nem hallottam ilyen hangot Levinél, de előfordulhat, hogy a férjednek van igaza. Úgy vetted észre hirtelen megindult a növésben? És a lába is szegénynek, mi történhetett vele? Vagy az is a növés?
Igen, én írtam könyvről, de még csak az elején tartok, ahol hencegnek a sikerrel. Roli beleolvasott, azt mondja ez is olyan sírni hayós módszer lehet. :( Az nemigen fog nálunk működni...úgy látszik csak ilyen módszer van. Ha hagy olvasni a gazfickó írok róla.

Csilla ne viccelj, miért sértenél meg bárkit is??? Nagyon jók a képek! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! A kedvenc ahol alszik Nóri a kocsiban!!! Olyan aranyos!

Momoska te vagy a képen? Igazság szerint elég Boriszos! :) Bár a te gyerekeid eléggé hasonlítanak egymásra (én tesómmal egyáltalán nem). :wink:

Timi ez hogy is lesz? Amíg gyakorlaton vagy addig nem mész haza?? ÁÁ, biztos vmit nem jól értelmezek. Mikor is lesz a vizsga?

Gyerekek, nem tudom, hogy nem emlékszem vagy tényleg nem kelt fel Levi hajnal 4ig!! :shock: Igaz, onnantól óránként, de visszaaludt mindig, végül 9kor keltünk. Egyébként most minden teddi. Még véletlenül sem használ egyetlen szót sem egy dologra (remélem értitek), nehogy rájöjjek miket beszél! :roll: Talán csak a ham, hami a kivétel. Most már elég sokat járkál egyedül! Majd teszek képeket is, de most meg az usb aljzattal van vmi. :? :roll:

Koli meg nagyon ügyes! Azért neki is ismeretlen volt a lépcső (Borisz ugye "beleszületett, igaz az nem jelenti azt, hogy hamar megtanul lépcsőzni) Talán Lili a lépcsőzős még, ugye?

KépKép
kora
 
 


sziasztok,
orsi (timi, csurci es akinek meg kedve van:-)). hozzank johettek.borisz is kb. 2ig alszik, ugyhogy barmikor. jovo het is jo, max. addig itthagylak titeket borisszal, mig elugrom alizert, de az 10 perc:-) egxelore barmelyik nap jo...nektek??

jaja. en vagyom a kepen, kb. eppen annyi volta, mint most az itteni kolykok. kedvesemnek gyartok szulinapi ajit, ezert apukam bescannelt egy csomo papiralapu regi kepet nekem:-)

csilla,
nem en vittem szervizbe a babakocsit, hanem a barataink, akiknel akkor volt, de ez chicco szakszerviz volt, nemtom, hol...de a tietek nem chicco, vagy?
sztem nori nem fius, bar alizzal is jartam ugy, h. fiunak neztek, mert en se lanyosan oltoztettem 1 eves koraig, amig meg en dontottem...mert nem is ertek a lanyruhakhoz.

edina,
nekem ismeretlen ez a hang. nem tudok segiteni-sajna. tippem sincs. bar nem hinnem, hogy koros, de emlitsd meg a hazidokinak, h. megnyugodj!

Kép
Kép
momoska
 
 


hat kolosnak lesz alkalma nalunk is gyakorolni a lepcsozest:-) borisznak az elobb ment, mint a jaras, de talan meg a maszasnal is...najo, nem...kb. azzal egy idoben kezdte. most mar vaganykodik, gyakran ugy megy, hogy csak a korlatot fogja, s ket labon.

Kép
Kép
momoska
 
 


sziasztok,

megint elvitték Kolost, most csüt-ig nem látom. hiányzik a kis gazfickó, de végre hagy tanulni. már csak 3 nap és remélem nem kell többet elővennem ezt a szörnyűséget.

Csilla, még még képet!! tök jó nézni őket, abszolút nem vagyunk megbántva, inkább szeretjük nézni a szép tájat, meg titeket.

Edina, fogalmam sincs mi ez a hang, én mér ilyet nem hallottam.

Momoska, nekem is bármely nap jó, mit szólnál a keddhez? (a hasamra ütöttem) Amúgy meg nem árt egy kis séta nekünk sem, elkísérünk Alízért. Ha olyan jó idő lesz mit tegnap volt, benézhetünk egy játszótérre is.
megnéztem még1x a képe... nekem inkább Alíz, de kétségtelen, hogy van benne Borisz is. mindjárt én is keresek képet magamról, mert nálunk mindenki azt mondta tiszta orsi Kolos. apa kisorsinak szokta szólítani. :) remélem már nem sokáig, mert elég ciki lesz neki később. :lol:

olyan édes volt tegnap Kolos, adott puszit!! majd elolvadtam. :lol: :oops: pár napja már gyakoroltam vele, de nem igazán tudta mit is kéne csinálnia. majd tegnap este kérdeztem tőle, hogy adsz anyának puszit?, odatartottam az arcom és odanyomta a kis száját. többször is. megzabálom!! :) majd megkérdezte Szabi is, és neki is adott. ma reggel viszont mintha elfelejtette volna, megint nem adott.
ezt is elfelejtettem tegnap újságolni, már egyedül mászik fel a kanapéra. lejönni még tud, csak fejjel előre. imád a kanapén hancúrozni, ide oda másik, feláll a karfára...kicsit merész a gyermek.
snooopy
 
 


Képzeljétek, nekem is tegnap jutott eszembe, hogy lehet, hogy Lina nehezen alvásának és egyre anyáskodóbb létének nálunk is az az oka, hogy az utóbbi időben elég sokat volt anyukámmal, több órára is elvitte sétálni, meg volt, hogy hétvégén ő játszott vele napközben is. Lehet, hogy ezt kompenzálja azzal, hogy a lefekvésnél állandóan felkapdossa a fejét, és ellenőrzi, hogy ott vagyok-e. De kezdek elkeseredni, hogy vajon el fog-e e múlni a rossz alvós periódusa, vagy az első év viszonylagosan egyszerű elaltatásai után jön a böjt a második évben…Tegnapi napközben és az azt követő éjszaka volt a csúcs, reggel ugyan csak ¾ 9-kor kelt, délelőtt elmentünk sétálni olyan szép idő volt, hazafelé már majdnem elaludt a kocsiban, erre itthon 1 órán át próbáltam altatni, de nem sikerült; feladtam. Kivittem magamhoz a konyhába, hogy egyek, ő is csipegetett egy kicsit, aztán egy csomó ideig eljátszott a konyhaszekrényben a lábasokkal, kanalakkal, végül ½ 4-kor tudtam csak letenni. Ahogy olvasom Lili és Eszti altatásai sem egyszerűek, valószínű én azért vagyok most eléggé kibukva és elkeseredve, mert eddig baromira nem így volt. Mindezek után aludt alig másfél órát, gondoltam majd akkor éjjel fáradt lesz és bepótolja, persze nem így történt. Fél 9-kor már az egész család ágyban volt, de éjfélkor Lina már a cicin. Majd ébredt hajnal 1-kor, majd fél 3-kor. Akkor odavettem magam mellé Linát, de ott is nagyon nehezn aludt el, forgolódott, nyögdécselt, néha fel-felsírt. Én ¼ 4-kor még kint voltam WC-n, aztán elaludtunk. 5-kor párom kelt, én is megébredtem. Lina több-kevesebb nyöszörgéssel 7-ig aludt, akkor szopcsizott, majd alvás kb. ½ 9-ig. Reggel már jó fej volt, mert eljátszott mellettem az ágyban, én csak 9-kor néztem rá az órára. Egész délelőtt eléggé bágyadt volt, nem olyan izgő-mozggó sajtkukac. Most alszik, viszonylag sokáig ringattam.
Csilla, ahogy olvasom Timit is üdvözölhetjük a Halász Judit ének-klubban (meg most már alma-mániás klub is lett, mert én is nagy rajongójuk vagyok- na meg főleg Lina, tegnap reggel is rohant a cd lejátszóhoz (meg tulképp minden reggel), és olyan lüke mindig feltekeri egyből maxra a hangerőt. A minap nem vettem észre, úgy kapcsoltam be a cd-t, szegény annyira megijedt, hogy fenékre ült és kiejtette a kezéből a cumitartót, amivel matatott.
Csilla, de jó kis képek, nagyon irigykedve nézem én is azt a tengerparton futkosósat! Dehogy megbántódva!
Edina, ha nem tolakodó a kérdés, ha eladtátok a már nem használatos baba-dolgokat, az azt jelenti, hogy nem terveztek kistesót? Vagy csak nem mostanában?
Pizzapartyban benne vagyok! (És köszi Timi a receptet.)
Szegény Lili (meg Edina), mi lehet vele, el sem tudom képzelni, mi lehet az a hang.
Csilla, én pestem a Soroksári úton tudok egy babakocsi szervizt, a 160-as számnál van egy baba-outlet, annak az udvarában, a bababolt bejárata mellett. Lépcső ugyan nálunk nincs (legalábbis a lakásban), van viszont egy 3 lépcsős létra, na azon nagyon ügyesen felmászik már Lina. Úgy tud kiabálni, ha éppen létrára mászni támad kedve. Ha meg mindezt a tükör előtt tesszük, hát ahogy meg tud állni a tetején, és örül magának!
Jövő heti tali elviekben Ok lehet, de nekem a hétfő vagy a csütörtök azért lenne jobb, mert anyu akkor megy a másik frontra unokázni, akik szintén Zuglóban laknak (Szentes utca), és akkor tudna segíteni odafelé a babakocsival. Hazafelé meg mondjuk már jöhetne értünk apa.
Momoska én is rád tippeltem (mondjuk főleg a fekete-fehérség miatt)…

Kép

Kép
csürci
 
 


Ja, Orsi, a merészségről eszembe jut keresztfiam, aki ugyan már 4 éves, de hihetetlen dolgokat művel már pici kora óta, a szülők-nagyszülők nem kis riadalmira...

Kép

Kép
csürci
 
 


Csürci, nekem jó a hétfő is, ha Momoska is rábólint.
snooopy
 
 


akkor legyen hetfo?????? timi?

csurci,
a szentes u. is itten van kozel.ugy latom, akkor mindenkinek van erre erdekeltsege.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára momoska 2009.01.20 13:55-kor.

Kép
Kép
momoska
 
 


Most voltunk a postán, tök jó idő van. Egy rövid távon gyalogoltunk mindketten. Lili segítette tolni a babakocsit. Aztán a suli kerítésénél megállt nekidölt és nézte a autókat hogy száguldoznak az utcán. Lecövekelt nem akart eljönni onnan.

Üdvözöljük Kolit a lépcsőjárók táborába. Valóban Lili is vagy négykézláb mászik fel a lépcsőn, de ez így baromi lassan megy, mert közben kukucskál ki minden egyes lépcsőfok között, uh. legtöbbször fogom a kezét és úgy lépkedünk fölfele.

Valóban nagyon édesek tudnak lenni, ahogy esetlenül puszit adnak, Lili nyitott szájjal, kidugott nyelvvel ad puszit. De nála is van olyan hogy nincs kedve, akkor nem ad. Valamikor meg jön és magától. Tényleg zabálnivalók ilyenkor.

Én meg azt akartam még mesélni ami újdonság Lilinél, hogy már tudja hogy ő a Lili. Kérdezni szoktam hol az apa, anya, ki az apa anya és ránk mutat. Valamelyik nap megkérdeztem ki a Lili, és magára mutatott.

Csürci,
Igen, azért adom el a cuccokat mert nem tervezünk még egy babát, hacsak véletlen nem jön össze a védekezés ellenére. ÉN ha szeretnék még, akkor több év korkülönbséggel szülnék (kb 4 év), akkor én meg már ahhoz "öregnek" érzem magam. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az ilyen korúak már öregek, remélem nem értitek félre.....

mennem kell.... Lili sem hagy meg megyek altatni.

KépKép
domidina
 
 


ezek szerint hétfő, azaz 26a, momoskánál 2 után!
snooopy
 
 


Edina, koli is kukucsol a lépcsők között, neki is ezért megy lassan a feljutás, mert minden érdekli, meg van egy ablak a lépcsőfeljáróban, ott is leáll nézelődni, a virágokat megtépkedni. :lol: :evil: ... annyia boldog tud lenni ha feljut.
snooopy
 
 


ok. akkor megirom priviben a pontos cimet es a telszamot, ha valami kozbejonne vkinek. timi, szolj te is, ha jossz. s akkor neked is.

Kép
Kép
momoska
 
 


Hahó!

De jóó, nekem is ok a hétfő 2 után, így eszti is túl lesz az alváson!
Sok kipihent baba+mama :lol:
Bocs,h nem írtam, de egyfolytában dogákat gyártok... :cry: brrrr.
lusta disznó vagyok a tanulásban, mindent az utolsó utáni pillanatra hagyok. :roll: csütörtökön lesz egy vizsgám, még jó,h írásbeli, nem tanultam egyelőre semmit rá!Viszek egy kis segítséget a biztonság kedvéért...
Kora, a gyak. abból fog állni, h kb.9-re megyek és 1-2-re már itthon is leszek (legalábbis ez az A-terv). A nagymamák felváltva jönnek ide, v én viszem Esztit reggel hozzájuk. ez lesz 3 hétig.
Domidina, szegény kicsi Lili!Szerintem is kérdezz rá a dokinéninél erre. Nem tudok én sem segíteni ebben :roll:

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


képzeljétek, épp most írtam Rékának, hogy megbeszéltük ezt a talit, és nem jönnének-e el, és azt mondta ráérnek. szóval lehet ő is jön, még visszaszól.
bocsi, Momoska szervezem neked itt a nagy babatalit, lesz nayg felfordulás ha a gyerekek beindulnak. :oops: :wink:
snooopy
 
 


Réka is jön!!
snooopy
 
 


maradunk rendet rakni is.. :D

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


ez én volnék, fogalmam sincs hány évesen. és kolosról pár kép, próbáltam hasonlót keresni, hogy össze tudjam hasonlítani hátha rámütött ez a gyerek. :lol:
Kép Kép Kép
snooopy
 
 


sziasztok!

haaaaaaaaaaaaaat Orsi, Kolos RAD utott az mar tuti! szerintem legalabbis! :lol:
Orsi (esetleg Koli szaki), vagy mindenki aki tud segiteni, hogy lehet a youtube-rol letolteni? elore is koszi!

Edina, en biztos hogy felhivnam az orvost, es meg is mutatnam neki a gyereket. tuti csak vaklarma, de biztos ami biztos...
Tok jo hogy Lili mar igy tolja a bkocsit! holnap en is megkerdezem Noritol hogy hol van :lol:
ja, mindig amit irsz hogy mit foztel, ugy megkivanom hogy en is azt csinalom, most epp a borsofozeleket... ugye azt irtad? holnap mit fozol? :roll:

koszi Csurci, asszem az a Brendon szervize es ott nem javitanak Pikkolo-t, mert ilyen van nekunk. de most talaltam egyet a neten, Kelenfoldon. pont ott van a nogyogyaszom, uh lehet hogy egyuttal leadom majd.
Nori is nagyon kezeli mar a cd lejatszot!

Norit amiota a minidiszkoban puszilgatta egy kislany, azota allandoan probal engem puszilgatni. probalom az arcomat tartani oda, de o csak a szamra probalja nyomni, biztos ahogy minket lat az apjaval... es kozben olyan erdekes arcot vag, komoly is meg olyan kis varakozo...

Momoska, azok a csillogo szemek! nagyon eleven kiscsaj lehettel!!!

Gratula Levinek az anyat aludni hagyashoz! :P csak igy tovabb!

Timi, kitartas majd a gyakorlathoz!

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Sziasztok!

Na kezdem újra, Lili kitörölte!!!!!!

eGÉSZ JÓ volt az éjszaka, leszámítva a f9-es ébredését (fél óra alvás után) 1x kelt f1-kor. Kipróbáltam, hogy nem ringatom az ölembe, hanem egy kis innivaló után sétáltam vele pár percet és be az ágyba, és most bejött. Igaz nem ébredt fel olyan nagyon, uh. kb. 10 percet lehettem bent nála. Persze f7-kor kelt, de kialudtam magam. Ezzel az 1x-i ébredéssel ellennék.

De jó hogy taliztok!!!!!! És milyen jó hogy Réka is megy, valamit lehet tudni róla? Vagy majd a tali után!!! Jöhetne néha ide is egy kis beszámolóra, kíváncsi vagyok rájuk, mi van velük, de gondolom idővel nem áll valami jól.

Csilla,
Szoktam írni hogy mit főzök, főztem éppen, lehet hogy azt olvastad. Na hát akkor, hétfőn sóska volt, általában ez a hétfői menü, imádja, ebből bevágja az egész tányérral. Tegnap bolonyais tésztát csináltam, ezt is szereti, de inkább az én kajám kellett neki (úgy rendelem)
karalábékrémleves (pár korty) és gombapaprikás kagylótésztával.

Orsi,
semmi kétség, hogy rád hasonlít Koli!

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Hát Orsi, asszem nem kérdés kire hasonlít Koli 8)

Csilla, borsófőzit én csináltam vmelyik nap, most azon agyalok,ma mi legyen... tegnap pároltam z.borsót+kukoricát+bébirépát, rizst főztem és hekket sütöttem. Eszti szereti a halacskákat, a tonhal rudacskát csak úgy zabálja :D Azt a sütőben szoktam kisütni, hogy ne tocsogjon az olajban.

Domidina,
a spagetti nálunk is nagyon menő kaja! multkor összeturmixoltam esztinek, de alig evett belőle, aztán ráindult az én tésztámra, így összevagdaltam neki a spagettit, picit szószt raktam rá és kézzel ette :lol: jól nézett ki utána minden! Akarok venni az Ikeában belebújós előkét, jövőhéten el is megyek.
Éjszaka: hát ez már nagyon jó! Legalább aludtál végre...
Eszti elaludt 1/29-kor, aztán felsírt 2-kor, de mire bementem hozzá már aludt is, csak betakargattam, aztán 3-kor felébredt, nem kellett kivennem az ágyából és visszasimiztem, aztán 4.30--kor újra ébredt, szopizott, visszaaludt, éppen becsuktam magam mögött az ajtaját, mikor sirdogálni kezdett... :? Fogtam és átvittem a mi ágyunkba :oops: pedig ezt nem kéne...és ott visszaaludt egy kis vetődés és forgolódás után 8-ig.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Sziasztok!
Orsi, Koli rád hasonlít, de nagyon!!!

Momoska, Aliz arcát vélem felfedezni a képeden, nagyon aranyos kép!!!

Nem mertem elkiabálni -szerencsére-, hogy volt két olyan éjszakánk, amikor Ancsi hajnali 4-kor ébredt fel legelőször, aztán már csak 7-8 körül. Azóta ismét 3-4x ébred. Szerencsére rövid szopizás után vissza is alszik.
Mivel ő már rendes ágyban alszik, én bújok mellé, ha ébred. Nekem így a legkényelmesebb. Ha nem sír föl akkor, amikor én lefekszem, akkor nem zavarom, csak ha sír vagy motyorogva keres, akkor megyek mellé.

Egy ideig egyszer aludt naponta. Olyankor reggel tovább szunyált, 8-9-ig, a reggeli készülődésre sem ébredt fel. Mostanában viszont felkel 7 körül, így 10-kor már alszik és egy délutáni alvást is be kell iktatnom.

A bolognait ő is szereti, a borsófőzeléket és spenótot már kevésbé.

Csilla, nagyon jók a képek, biztosan jó volt kicsit kiszakadni ebből a ködös, nyúlós hidegből. :)

Ancsi ugyan még csak 1-2 lépést tesz egyedül, de biztosan lépcsőzne (mászva), ha lenne lépcsőnk :)
Ugyanis vasárnap óta állandóan felmászik a szekrényre. Először úgy sikerült neki, hogy volt előtte egy párna és arról, de másnap rájött, hogy anélkül is megy. Ha nem vigyázok, mindent lerámol, kihúzza a fiókot, azt is kiszórja stb.

Edina, akartam mondani a ruháskosaras képpel kapcsolatban, hogy Ancsi is beleül a kosarakba, nagyon szereti, csak éppen ő kirámol előtte belőle.
Nem igazán szófogadó. Néha igen, de aztán sokszor csak néz mosolyogva és utána úgyis megcsinálja. Inkább megpróbálok úgy elpakolni, átalakítani, hogy ne kelljen állandóan szabályozni.

Jó nektek, hogy tudtok találkozni, jó kis baba-mama klub lesz :)

További szép napot Nektek!
Éva

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


eppen tegnap gondoltam ki, h. szolok neked, orsi, felhivnad-e rekat is, hatha....!!! de akkor ez nelkulem is ment :lol: :wink:

majd szedek belepot :D

tobbiek, nem gondoltatok meg magatokat? csilla, te nem laksz messze!!!!
hirtelen tobbsegben lettek a lanyok, lesz valogatnivaloja kolos-borisznak, nem is kell megkuzdeniuk:-))

irigy vagyok am, h. tudjatok, mi izlik a gyerkocoknek...borisz nagyreszt megeszi, ami oltja az ehseget, s mihelyt mar nem erez akkor a ehseget, befejezi. meg a tizorai (turo-gyumi-joghurt-zab(rizs)pehely-) kotyvaszaval is igy van, pedig azt latvanyosanszereti. de ebedbol...hm. neki nem az a kedven etele, minta aliznak es boborjannak:-))

talan mostanaban a kelbimbofozelek es tegnap a paprikaskrumpli izlett neki (ami inkabb suru gulyas volt, mert borisz miatt repa is volt benn, s nem virsli, hanem csirkemell.:-) nekem is izlett. a milanoi-bolognai stb tesztak mennek neki, ha olyan 1-2 cm-esek benne a tesztak, de abbol se nyom le tobbet, mint masbol.

orsi,
kolos anelkul is nagyon rad hasonlit, h. lattam volna a kiskori kepedet, de ott is:-)
nalunk nincs konszenzus abban, kire hasonlitanak a kolykok, mondd mindenki mindent, fokeppen, h. ehyikunkre se, leginkabb egymasra, ami csak azert jo, mert igy tudom, h. nem csereltek el oket a korhazban, pedig mikor aliz szuletett, egyszer elkezdtem kitolni a csecsemosoktol az onyuta judit kislanyat (egy oraban szultunk, csak o csaszarral), de 1-2 m utan feltunt, h....sokkal kisebb aliznal:-) amugy - mentsegemre legyen mondva - hasonlitottal szuleteskor:-)
ma ejjel borisz viszont nyigott - szemben lilivel - f2-f3 kozott, aztan egyszer csak alaludt, ki tudja, mitol....

Kép
Kép
momoska
 
 


levi mikor is lesz 1 eves??????, holnap??????,
es nuncsi??????,

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok

említettem Szabinak, hogy feltettem ide képeket h össze tudjuk hasonlítani és mindneki azt mondta rám hasonlít. mondom neki, hogy mindjárt keresek róla és felteszem, hogy lássuk belőle mi van benne. erre megszólal, ne tegyek, mert még megkérdezitek "ki a vérszerinti apja ennek a gyereknek??" :lol: :lol:

Eva, Edina, Tina, Csilla sajnálom, h ti ilyen messze laktok h ne tudtok jönni. pedig az lenne ám az igazi. Tényleg milyen messze van Dabas és Dunaújváros?? Edina ti vlhol arrafelé laktok, nem?

bolognai: koli is imádja.

kipakolás: kolos is mindnehonnan, minden fiókból pakolgat, már majdnem az összes fiókot leragasztottam h ne legyen kupi a lakásban.
gondolkozunk ám nagyon, hogy megkapja a hálót gyerekszobának mi meg megyünk a nappaliba aludni, mert nem győzök utána pakolni. :evil:

Rékáról: kérdeztem miért nem ír, azt mondta nincs ideje fórumozni, majd kifaggatjuk a talin mi van velük.
snooopy
 
 


Kép Hajmosás
Kép Így nézek ki a bátyám hajszobrászkodása után
Kép Mindig öltözködni próbálok.... Kép
Kép Felmásztam a szekrényre és állítanom kell a hangerőn :)
Kép Ha már itt vagyok, a fiókban is szétnézek :D
Kép Képeket nézünk.... Kép Kép

Elnézést, hogy így elárasztottalak képekkel, de így is nehéz volt választani... :)

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


momska, megelőztél. :lol:

nüncsi jan 7 volt 1 éves, levi igen vlmikor a napokban lesz...

egyszerre születtek onyuta judittal? és aranyos volt a kislánya?
snooopy
 
 


Évi, nagyon jók a képek, aranyosak a pancsizósak. :lol: pakolás dettó...
snooopy
 
 


Orsi, 43 km a 0-ás km kőtől. De nem Pestig feljutni a gond, az 20 perc, ami utána jön.... :( az a gond és idő.

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


Képzeljétek, gondoltam kipróbálom, hogy mi történik ha egy-két perces sétálgatás után beteszem a kiságyba a délelőtti alvásánál, hogy nem ringatva altatom el.

Most működött!!!! Betettem, és nem ült fel, nem állt fel, nem kezdett el játszani, hanem feküdt szép nyugisan, jó azért fészkalódott, de viszonylag nyugisan, majd 25 perc után hasra fordult és elaludt. Közben ott ültem a földön a kiságy mellett dúdoltam és belógattam a kezem és simiztem. De fél óra alatt elaludt így is.

Délután is kipróbálom. De jó lenne ha máskor is sikerülne. Mert már jó lenne áttérni valami más elalvásra mint a ringatás.

Jó lenne nekem is ilyenkor hogy oda feküdhetnék, de a kiságyba nem lehet. Majd ha már rendes ágyban alszik. Tényleg, mikortól lehet majd átszoktatni?

Eddig hajkurásztunk, neten, boltokban olyan szandit amit a medencéknél lehet a lábára kapni, és végre sikerült!!!! Azt hittem már nem kapunk.

Kaja. tízóraira csináltam neki gyümis-túrós-tejfölös kaját. Nem kellett neki. Szerintem a túró miatt, hogy olyan darabok vannak benne.

A hal jó ötlet, majd kipróbálom én is.

KépKép
domidina
 
 


Edina, akkortól lehet, amikor neked megfelel. Mert a kiságyból akkor jön ki, ha kiveszed, ha rendes ágyban alszik, akkor már teljesen önjáró, független.

Én pl. nem zárom kilincsre az ajtót, ezért ha felébred, jön is ki nagy mormogások közepette :D

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


Anna már le tud mászni az ágyról, egyedül?? ez tök jó. koli még csak tud menni le nem. csak fejjel előre. :lol:
snooopy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?