Új privát üzeneted érkezett!

Cic!
Szegényke, el tudom képzelni, hogy már nagyon türelmetlen vagy. Mindjárt teszek fel egy képet a pocakomról, én bizony már ezzel is nagyon bálnának érzem magam és alig várom, hogy átalakuljon. :) Egyre nehezebben fordulok meg az ágyban, a felkelésről meg az öltözködésről meg ne is beszéljünk.
Reméljük, hogy a szép kis Léna hamarosan kíváncsi lesz a külvilágra és gyorsan előbújik. Drukkolok! :)


Ez a pocak tegnap töltötte a 32. hetet:
Az előbb fotóztam a szekrény tükrében, mert apa nincs itthon.

Kép :)

Andi


Kép
andykamama
 
 


Sziasztok!! :)

Szép kis pocak!!! :)

Nagy show lenne ha együtt szülnénk!!!!! :)

Kép
mot
 
 


Sziasztok!

Cic:
Ne keseregj, tudom, hogy nehéz, a saját példámból.
Én is depis vagyok és türelmetlen, hogy mikor is jön el a nagy nap.
Bálnának érzem magam , alig tudok már mocorogni, jönni-menni, a zokni felvétele is komoly akadályokkal bír..
Szóval együtt érzek veled.

Ha tudnám, hogy kell ide feltenni képet, akkor tennék, de nem sikerült rájönnöm a nyitjára. Saját mappából nem engedi beszúrni ide. :(

Snoopyval mi lehet? Csak nem?? :)

Szép napot mindenkinek!

Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 

 
 

Nyugi CSajok!!!

Tegnap másodszorra életemben levágtam Kedvesem lábkörmét, király élmény volt!!! Teljes para volt !!! :)
mot
 
 


Mot, én is pedzegettem már kedvesemnek a témát, de egyelőre idegenkedik a körömvágástól. No vasárnap még ment, de a jobb kislábujjam különös nehézséget okozott, úgyhogy ,ehet, hogy leközelebb már kénytelen lesz..... :? :lol:
Úgyhogy gratulálok!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!
Andi:
Tetszett, amit írtál:) Tegnap este apa bejött, amikor tusolni készültem, végigmért, aztán megkérdezte, hogy megnyessen-e... Kicsit sem célzás értékű.. :D
Mondtam neki, hogy szerdán dokihoz megyek, és ha elcseszi nekem,az hogy néz már ki, szóval szerda este kiélheti magát, de csakis hajnyíróval! Hát kíváncsi leszek.... A lábujjköröm nyisszantás még megy, igaz elég kitekert pózban, de meg tudom oldani..:)

www.telibabak.fw.hu
Alakul az oldal, nézzétek meg! Alig küldtetek páran fényképet! Ha valaki rávetemedne, ezekre a címekre:
telibabak@altavizsla.hu
molnaragnes@citromail.hu

tinu: megérkeztek a képek, fel is raktuk!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most jövök EKG-ről, és nem túől jó az eredményem, valami sinus trachikardia. Felírtak rá gyógyszert. de most beszéltem a barinőmmel aki kardiológus is egyben, és azt mondta, ne vegyem be. Ja és az előbb pisilés közben kicsuszott valami taknyos izé belőlem. Lehet, hogy ez a nyákdugó vagy nem? De csak olyan sárgás taknyos színe van, nem rózsaszín.

Cic! Együttérzek veled teljes mértékben. Minden percben arra gondolok, hogy mikor megyek már szülni.

Ez a vége a legrosszabb, egyre türelmetlenebb vagyok. Ráadásul a vérnyomásom is magas és ez eléggé idegesít, nehogy a pici toxémiás legyen.

Snoopy lehet, hogy pont most szül. De jó neki.

Kép[url=https://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Viki, a sinus tachikardia legjobb tudomásom szerint csak annyit jelent, hogy gyorsan teker a szíved.... Az én EKG-mra is mindig ez van írva....
Én az extra ütések miatt kérdeztem dokit, de arra is azt mondták, hogy csak akkor kéne gyogyit szedni, ha sok ilyen extra van ,a sokra meg azt mondták, hogy akár percenlánt több, az jelent aritmiát.
Tehát, persze nem vagyok orvos, de ahogy tudom, ez önmagában nem gáz....

Mágnes, küldtem képeket, nem tom, megkaptad-e.

Hú, sorry, ma egyfolytában jár a szám....

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Zsuzsi!
Üdv. Segítek a képpel. A hozzászólást ha írod, alatta van ilyen, hogy Melléklet feltöltése. Arra klikk. Aztán ott tudsz tallózni, hogy honnan akarod feltölteni. Arra figyelj még, hogy a kép nem lehet nagyobb 600x600-asnál. Az a legegyszerűbb, ha megnézed a képet amit fel akarsz tölteni, hogy mekkora és ha nagyobb, akkor a képszerkesztő progiban a RESIZE paranccsal át tudod méretezni max. 600x600-ra. Csak így engedi feltenni. Próbáld ki, remélem nagyjából érthető voltam és összejön.

Mot!
Angyalka, együtt biztos nem fogunk szülni, több okból sem.... :D Még asszonykáddal sem. Max. egyszerre. Na jó, csak kukacoskodtam kicsit, értem én, hogy benzin....
Egyébként tényleg van rá esély. Mi néhányan eléggé egy dátumon vagyunk januárban. Kiírjuk majd a versenyt! :D
A körömvágás nekem még összejött, viszont nálunk már apa a fazonidomár... :) Te még nem kaptál felkérést/kedvet a dologhoz?

Tényleg ám, Snoopy olyan gyanúsan el van tűnve! Csak nem? :?: :) :wink:

Ági!
Szerintem engedd apát érvényesülni! Maximum azt fogja mondani, amit az enyém. "Ha elb....szom legfeljebb Kojak lesz.... Na és?" Amúgy ő ezt valami hipererotikus élménynek képzelte és közölte, hogy szerinte neki végig állni fog a ....., ehhez képest annyira koncentrált nehogy megvágjon, hogy ha magát Pamela Andersont nyírja se történt volna semmi. :D :D :oops:

Andi


Kép
andykamama
 
 


Cic: néha én is úgy vagyok már, hogy milyen jó is lenne idekint találkozni a babámmal, pedig még hol vagyok a 38. héttől... Azért legyél még egy kis türelemmel, még mindig jobb a túlhordás (akár), mint ha túl hamar jött volna, nem? Tudom, nem vígasz, csak szeretnélek egy kicsit felvidítani... :)

Andy: olyan gyönyörű szép a hasad! Én is ilyet szeretnék!!!!!!!! :wink:

Viki: lehet, hogy mégis beelőzöd SnoppyT :lol:? Hajrá!

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, MÁgi, az előbb akartam írni, hogy nagyon köszi, hogy felraktad a képet!

Kép
Kép
tinu
 
 


Akkor megpróbálok feltenni képet a kicsiről és a 36 hetes pocakról is. :)

Kép

Kép

Kép

Szép estét mindenkinek!
Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 


Andi!

Köszi érthető voltál , mert sikerült! :)

Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 


Andi:
Na már csak azt kéne, hogy álljon.... Nekem akkor odakoncentráljon, és ne máshová tóduljon a vér! :D (de disznók vagyunk... :D ) Na holnap kiderül minden.

tinu:
hát nagyon szívesen! Az a kép nagyon jól sikerült rólatok!!!

winnie:
hová és mikor küldted a képet? még nem kaptam meg egyik helyre sem, bár tinué is másnap érkezett meg.

most hívott apa, hogy mondjam meg neki a nettó keresetét. Nem értem, minden bank a bruttót kéri hitelhez. Minek ezeknek a nettó? Ráadásul az havonta változik. Mondtam neki, hogy vagy bruttót írnak be, vagy semmit... Ne menjen símán a dolog.. :x

Málnalevél tea ügyben kiokosítana valaki? Megvettem, de nem tudom mit kezdjek vele. Gondolom meg kell inni, de hogyan, mikor, mennyit és miért?? :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zsuzsi:
Azta micsoda pocakod van!!! Itt mindenkinek olyan szép a pocija!!
Na és a picur igazán szép baba!!!!
Gratulálok!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zsuzsi, tök édesek a képek! Mármint a babásak, a pocakos az simán tök jó :) mármint érted, nem akarom leédesezni a pocakodat, mégis hóüyén hangzana az én számból/billentyűmből. :lol: Andipocak is tök jó! ! :)
az enyém nem ilyen kis formás, valahogy mellalattól lentig bálnásodom, nem kifele, hanem föl, meg szét oldalra....és tök jó barnák vagytok! vagy jó a megvilágítás :wink: én meg tök sápi....

Ági, az altavizslásra küldtem....
Lehet, hogy nagy, mert nem kicsinyítettem a képeket? van korlátod...

Ja, én is remélem, minden ok Snoopyval!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Viki, húú de izgi, az biza a nyákdugó volt!!! Megy a drukk!!!

Lányok, anniyra bírom ezeket a fej nélküli fotókat... :D:D:D:D:D:D:D

Én szívesen vállalom az sms felelős szerepét, amíg Winnie-nél nem lesz otthon net.

Én egyébként most, az utsó trimeszterben érzem jól magam, nem vagyok oylan nyűgi, mint korábban. Persze hamarabb elfáradok, meg ilyenek, de most mondhatom, hogy élvezem is ezt a másállapotot.
Ja, és képzeljétek, kb 2 hete iszom bodzateát, napi legalább 2x1/2 litert, és nem is vagyok feldagadva, tök jóóó!

Zsuzsi, nagyon jó a 4D-s kép, helyes a babó, és szép formás pocid van!

Andi, a Tiédet a másikban dicsértem meg! :wink:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Zitaanyu: ezek szerint a bodzatea jó a dagadás ellen? Szerintem egy kissé dagad már a lábam-kezem. Nem vészes, de mi is a teendő ilyenkor?

Kép
Kép
tinu
 
 


winnie:
korlát? hm... nem tudom, hogy korlátolt vagyok-e, apa állított be mindent rajta. Ha egyszer végre hazatéved, megkérdezem. De tinu képe is nagy volté s megérkezett simán.

bodzát szabad inni terhesség alatt??? Én imádom!!
Reggelente olyan szinten van elzsibbadva a kezem, hogy az inzulint ébredés után kb. 20 perccel tudom csak beadni, mert nem bírok fogni. Viszont nem látszik az ödémám... Szerintem nincs is..

málnalevél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


MÁgi:nekem nem jön be minden oldal a honlapon. Pl. a te képed sem. :) De a hasznos infóknál sem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Hááát, nem is vagyok mérges! :twisted: Egész du. itt írtam nektek a levelet, szoptatások között (mert Zsombi ma de. 11-től csak cicin van el, a szünetekben meg ettem, és jöttem ide a géphez), erre a férjem nem kilépett a netből (persze nem kérdezett volna meg), és elszállt minden??? :twisted:
Pedig annyi mindenkihez szóltam, és bocsi, hogy nem írom le megint, de nincs rá időm :(

Szóval folytatom onnan a hozzászólásaim, ahonnan olvasom tovább a topicot.

De azt azért leírom megint, hogy bocsánat, hogy vasárnap úgy kifakadtam, és köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat.


Szana!
Nálunk az volt az esti rituálé, hogy elvittem Jázmint lefektetni, és amíg ő elaludt, ott ültem az ágya mellett, és ekkor Zsombor hatalmasakat mozgolódott a pocakomban. MINDEN este így volt. Aztán szülés előtti este semmit nem mozgott. Akkor aggódtam is, hogy mi van, de szerencsére azért megmozdult,amikor lefeküdtem, de csak annyira, hogy tudassa, él. Így utólag gondoltam vissza rá, hogy lehet, hogy ezzel jelzett, hogy itt az idő :)
Szép a pocakod!!!

Mágnes!
Én domestos spray-vel szoktam áttörölni a pelenkázót. Cumit meg inkább vegyél egyet (500Ft-tól úgy sem több), és sterilizáld le otthon, ha kell, kéznél lesz, ha nem kell, akkor sem visz anyagi csődbe.

Uh. kapcsán. Zsombit 39.héten 3119gr-ra becsülték, oszt mégis egy héttel később 4060-nal született.... Erről ennyit. Pár mm is sokat számít.

Snoopy!
Hát nem semmi! Ez a csajszi jól megviccel titeket! :) :(
Ja, hát én is szívesen megmondanám mindenkinek a magamét, csak már ráuntam, hogy én ne sértődjek meg semmiért, de ha én merek szólni valakinek,akkor képes hetekig hozzám nem szólni (ld. anyukám, hogy hazaküldtem. És elhihetitek, hogy nem csúnyán adtam elő neki a dolgokat, mégsem hívott több, mint egy hétig, hogy jól vannak e az unokái...)

Cic!
Ne légy már depi!!! Gergő is kibújt, Léna is kifog!!! Addig is próbálj meg minél több időt Gergővel foglalkozni, mert (saját tapasztalat) ha meglesz a baba, nem lesz annyi időd rá (és nekem emiatt egy kicsit lelkifurim van).
De látod, én is így jártam, hogy 1000 a méhszáj, nehogy korababa legyen, aztán 3 nappal túlhordtam Zsombit.

Andi!
Csini a pocakod! :D

Mot!
Látom kiélvezed a párod terhességének minden percét! :lol:

Viki!
Lehet, hogy már a nyákdugó volt! Izgi!!! :D

Zsuzsi!
Nagyon gyönyörű a babátok, és a pocakod is szép nagy!

Mágnes!
Ezt írtam az előző (kitörölt :( ) levelemben, hogy nekünk is Mitsubishink van, 3 éves metálfekete, és Micuka a drága :)
Málnalevélteát én úgy ittam, hogy egy kiskanálnyira öntöttem 2,5dl forró vizet, ázott benne 5-10percet, leszűrtem, behúztam.
36.héttől napi egy csészével, 37.-től napi 2 csészével, stb.

Annyira sajnálom, hogy ki lett törölve a másik levél. Pedig annyira szerettem volna elküldeni! FRANCBA! Lehet, hogy erőt veszek magamon, és leírom megint.


Képzeljétek, Zsombinak az arca tiszta kiütés. A védőnő szerint tejkiütés, és akár 4-5 hónapig is elhúzódhat. Jázinál viszont nem ilyen volt a tejkiütés, csak az orrán voltak fehér pöttyök vagy 2 hétig, de ez nem olyan. Van valakinek tapasztalata?

Rakok már fel képet a drágámról.


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Tinu!
Nyugi, még az is lehet, hogy az utsó néhány hétben símán beelőzöl pocakkal. :wink: :D

Ági!
Szerintem nem lesz "véres" játék.... Annyira arra fog figyelni, hogy mit csinál, hogy esélytelen. Tudod, a férfiak egyszerre kizárólag 1 dologra tudnak figyelni. Ezt én nap mint nap tapasztalom uramon. :D :D

Zsu!
Nagyon szép pocak! És a babás fotók fantasztikusan jók. Nekem sajna nem mutatta meg magát a kishölgy, úgyhogy nekünk nincs ilyen, de nagyon szerettünk volna. :cry: :cry:

Winnie!
Ne foglalkozz a terjeszkedéssel. Nem mindenkinek egyforma. Az viszont bizti, hogy csúnya kismami nincs, és kész! :wink: :D
Ja, megvilágítás? Az nincs. A barnaság még tavaji, mert az idén én már babás voltam a tengerparton és ki se mozdultam a napernyő alól. Nem mertem, hátha bajt csinálok az akkor kb. 12-13 hetes lányzónak.

Tünde!
Köszi, a "dícshimnusz" megérkezett odaát. Kezdek is pirulni.... :oops: :D
Akartam privit írni a "lapozzunk body ügyben" témával kapcsolatban, de aztán gondoltam, mégse szemétkedek. :D Pedig, de kitudnám tiltani néha a nőszemélyt.... Kezd az egyre kevésbé létező agyamra menni. :x

Andi


Kép
andykamama
 
 


Kép

Kép

sajna homályos lett :( :
Kép

bónusz a jányomról:
Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


na, nem is olyan homályos az a kép :P

Kép

Kép
brigó
 
 


Ági!
Korlát :) ok, akkor ha holnapig nem megy át, újrapróbálkozom a másik címen...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Brigó: milyen helyesek a tesók együtt! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Brigó!

Zabálnivalóak a babók. Főleg a fürdős képek tetszenek. A kissrác olyan komolyan támasztja az állát az öklével pancsi közben, a kisasszony meg egy igazi huncutság lehet! Nagyon édik. :D

Andi


Kép
andykamama
 
 


BRIGÓ: gyönyörüek a gyermekeid.Büszke lehetsz rájuk.

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok!

Bár Jázinak pont egy kis balesetje volt az orrával, megütötte, és szépen elfertőződött :( , és csak ezután kentük Betadine kenőccsel. Hamarabb kellett volna, hogy ne legyen ilyen, de ebből is okultunk.

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Brigó!
Attilának is kiütéses volt az arca (állítólag a tejtől), előszőr nem kaptunk rá semmit, merthogy úgyis elmúlik, aztán nagyon bepirosodott és írt fel az orvos kenőcsöt, de már nem emlékszem, hogy mi volt az, ha akarod megkérdezem.
Felteszek egy képet, hogy milyen volt:

Kép

Tünde
Jól értem, hogy a bodzatea jó a vizesedésre?

Cic
Kitartás, már nincs sok hátra.

Snoopy
Nagyon eltüntél, remélem azért, mert már megvan a baba.

Viki
Szerintem is az a nyákdugó volt, drukkolok.

Jók a hasas képek, majd csinálok én is.

Üdv. a többieknek is!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Brigó!

Tök jók a képek! :) nekem az alvósZsombis és a fürdősJázis tetszik a legjobban :)


No, én lassan megyek, majd holnap...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Viki! szerintem is nyákdugó! Irigyellek ám :) Nekem még semmi cuccos nem jön, csak a szokásos.

Köszönöm lányok a hozzászólásokat. Azért vígasztal, hogy nem csak én vagyok így. És tényleg összetehetem a két kezemet, hogy nem lett korababám. Szegénykém jól össze lehet zavarodva, eddig azért kérleltem, hogy maradjon, most meg hogy jöjjön már :)

Brigó! Tényleg szépek a gyerekeid! Anyósékkal meg nem foglalkozni.

Mágnes! Küldök én is képeket, de szerintem csak holnap, mert akkor nem kell küzdenem a gépért csak Gergővel, őt meg lekenyerezem egy kis palacsintával :wink:

Ja, Brigó! Most akkor hogy van? Kétnaponta ctg? És utánna? Ha nem akar jönni, akkor oxi és burokrepesztés, vagy mi?
Tejkiütés: nálunk is volt, nem kell vele foglalkozni, elmúlik krém nélkül is.

Borotválkozás: nálunk is apa csinálja :) Hát nagy erőfeszítésébe kerül, hogy ne mocorogjon más, csak a kezében a borotva :oops: De egy évig szokta csinálni.
Ja, meg most pedzegeti, hogy szex, mint szülésmegindítás.. de hát vessetek meg, nem sok kedvem van :oops: Meg hogy? Előlről ugye tuti nem, oldalt sem jó, has kizárva, hát akkor????? :oops:

Zsuzsi! Szépek az uh-os fotók :) meg a pocid is. Sajna én már repedtem, hiába kentem :( Na ez legyen a legnagyobb bajom.

Szerintem Snoopy már megszült :)

Na megyek, jók legyetek! Küldjétek az smst :)
Akkor ki lesz az sms felelős?

Pussz, cic
cicmerák
 
 


Tinu, a terhesség ebben a szakában már "normális" a dagadás, de ha lehet tenni ellene, csak szebb a világ, nem?
A bodza vízhajtó hatású, igyad nyugodtan, és sztem ihatóbb, mint a csalán és zsúrlófűtea. (1/2 literbe 2 evőkanál mézet teszek :oops: :oops: ) És nekem hatásosabb is.

Brigó! Végül Anyudék bementek Hozzád is?
Gyerkőcök helyesek, látom nem éhezik egyikük sem. :)

Cic,
teljesen megértelek a depi miatt, de lehet, hogy nemsokára szülsz, és azért iylen rossz a kedved... :)

Andi
, tőlem nyugodtan írhatsz véleményt! :D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Cic: Zitaanyu, vagyis Tünde vállalta, ha Winnie-nek nem lesz nete.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Éva!
Lehet, hogy nekünk is kencefice lesz a vége, mert elég csúnya neki. Majd holnap megpróbálom lefényképezni. Persze én is azt olvastam mindenhol, hogy nem kell vele foglalkozni, de éppen az ekcéma előjele is lehet :(
Egyébként nagyon tüneményes Attila a képen.

Cic!
Nekem asszonta a doki, hogy 2 naponta nst, és minden alkalommal megvizsgál, és ha a belső méhszáj legalább egy ujjnyira nyitott, akkor néz magzatvizet is, mert ha zöld a magzatvíz, akkor meg kell indítani a szülést, mert fertőzés léphet fel, stb. Ha nincs semmi baj a vízzel, akkor várjuk, hogy magától beinduljanak a dolgok, ha pedig nem tud magzatvizet nézni, akkor elküld flowmetriára.
Amikor én bementem, már bő egy ujjnyira nyitott voltam, de kevés volt a magzatvíz (valami miatt ez is veszélyes, csak nemtom miért), és az nst sem volt jó, így mondta, hogy segítenek nekem, és ezért kaptam oxitocint, aztán mivel bő két ujjnyinál még mindig nem folyt el a magzatvíz, ezért burkot repesztettek (amit mellesleg észre sem vettem, pedig féltem tőle).

Tünde!
Ja, bejöttek anyuék, de nem voltam valami készséges. Én kajával sem kínáltam meg őket, meg sütit sem rakok nekik, ha a férjem nem szól rám. Máskor nézhetik, hogy majd bármilyen alkalomból is készülök.... :(


Na, megyek pihenni, jó éjt mindenkinek
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Ne reménykedjetek. Hiába tettem én is. Már itthon vagyok. Hazalógtam. Ez a gyerek utálja a szülőszobát. Álló burok mellett nem vagyok hajlandó elindulni, mert még az egypercesek is leállnak. Tisztára hülyének fognak nézni.

Akkor meg nem biztos, hogy beérünk a kórházba.

Mai hír: mindenki megnyugodhat ezen a topikon. De lehet, hogy felteszem majd a többire is.

Ma olvastam. Egy Mihályis (Rókus) kismama írt egy levelet az egészségügyi miniszternek, hogy mégis ez hogy van. Kapott választ is, ami kicsit meglepő.

Az volt benne, hogy (szerintem elég korrekten), hogy alapesetben van egy területileg illetékes és két még választható kórház (ezek kritériumai még nincsenek meg), ahol az anyuka az ellátásért külön nem fizet.

Az orvos és a kórház választásra az vonatkozik, hogy fizetni csak akkor kell, ha a szülés a rendelet életbelépését követő hat hónap türelmi idő után következik be. A türelmi időben nem kell térítést fizetnie annak a kismamának, akit a rendelet életbe lépésekor már a választott orvos gondoz. Aki nyilván a választott kórházban vezeti a szüléseket.

Tehát arra kell biztatni a most várandóssá váló kismamákat, hogy próbáljanak a területileg illetékes kórházban jó kapcsolatokra szert tenni és az ottani orvosok közül választani. Aki már várandós, az próbáljon minél előbb kórházat, szülészt választani és gondozásába kerülni.

Aki pedig mindjárt szül, az kifújhatja magát.

Jó éjt!
Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Jó reggelt Csajok! :)

Micsoda termés :) Alíg bírom követni!!:)

Zsuzsu : )

Szuper fotók!!! :) Ez már a célegyenes!

Andi :)

Fazonigazításról még csak elméleti síkon esett szó, szerinem hétvégén ezen az élményen is túl leszek....:)
mot
 
 


Brigó,

Annyira édesek és gyönyörűek a gyermekeid!!!
Nálunk a magzatmozgás rettenetesen felélénkült és nagyon fájdalmas, néha annyira kifeszíti magát a bébi, hogy attól tartok kireped a pocim...

Viki,

Nikinél is így kezdődött :wink:

Cic,

Én is ilyen depis hangulatban vagyok, tényleg az utolsó hetek/napok a legrosszabbak. Nálam is 2110es a méhszáj, nst-n semmi extra.
Pedig mi is attól paráztunk, hogy koraszülés lesz.

Snoopy,

Szegénykém, nem semmi a te történeted sem...hú, de csalódott lennék ennyi nekifutás után. Mindenesetre most már nem tarthat soká

Kép
Kép
szana80
 
 


Sziasztok!

Húúú, ne tudjátok meg milyen éjszakám volt!!! Zsombi tegnap de. 11-től egyfolytában cicin akar lenni, így éjszaka is csak fél órát tudtam aludni, hulla vagyok. Reggel már a sírást is elkezdtem, hogy nem tudtam semmit sem pihenni, biztos elapad a tejem :cry:
Zsombi meg érdekes, mert cicire rakom, szívja pár percig, és bealszik rajta. AKkor leveszem a cickóról, egyből felébred, tátog megint, megint rárakom, stb, stb. És ez megy tegnap délelőtt óta. Nagyon fárasztó, ráadásul reggel 6-kor mondtam a páromnak, hogy igazán felkelhetne már ő Zsomborhoz, erre megsértődött. Rendes, mi? Pedig ő aludt egész éjszaka....

Szóval akik profik ebben, kérlek biztassatok, hogy egy át nem aludt éjszakától még nem fogy el a tejcsi!!!


Snoopy!
Nem semmi vagy! Én már elkönyveltem magamban, hogy megszültél,csak biztos elfelejtettél sms-t küldeni Cicnek. KITARTÁST!!!


Húúúú, ma vagyunk 3 hetesek!!!! Komoly életkor :D

Mindenkinek szép napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Szana!
Köszi! :)
Akkor lehet, hogy a baby még utóljára jól kimozogja most magát, aztán már holnap nem mocorog, és meg is szülsz! Na, így megfelelne neked?

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséretet a kisasszony nevében is! :)
Aranyosak vagytok!!

Szana!
Nekem is sokszor befeszíti a pocimat, szinte az az érzésem, hogy menten kireped, annyira.
Gondolom a mozgás korlátozottsága miatt van ez, mert már alig van helye szegénynek.

Brigo!
Te szegény. Nem semmi lehetett az éjszakád!
Mivel nincsen tapasztalatom, csak azt mondhatom, hogy kitartás!

Snoopy!
Azt hittem, ha ideülök reggel, már olvasom is az üzit, hogy megszültél. Neked is sok türelmet és kitartást!

Iszom a málnalevél teát, de már tagnap nagyon nehezen ment, tegnap kifejezetten nem ízlett.
Na nem mintha máskor jobb lett volna, de akkor jobban leküzdöttem. Szerintem a végére meg fogom utálni, mert most is nehezen vettem rá magam, hogy igyam, de ha beválik, akkor már megérte.

Most megyek.
Szép napot, aki pedig a cél előtt áll, annak kitartást!!! :)

Zsuzsi

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziasztok!

Brigó!

Ne parázz. A tejed nem fog elfogyni. A fáradság, az idegesség a tejleadó reflexet teheti gallyra, a tejtermelés megmarad. Az sem jó, úgyhogy amikor egy kis csend is van, aludj. Hívd meg egy barátnődet mondjuk, hogy vigyel el gyermekeidet mondjuk 1.5 órára és kezd el sürgősen pihenni.

A tejtermelés az utolsó szopi, vagy fejés után 40 nappal áll le. Kevesebb tej lehet, ha nincs tejleadó reflex és emiatt a ciciben maradó tej csökkenti a saját termelődését, de alapvetően amikor a gond oldódik, akkor rögvest lehet szaporítani.

Férjuradat amikor ébren van, nyugodtan be lehet avatni az éjszaka eseményeibe és szépen megkérni (amikor van agya is felfogni,) hogy csak akkor kéred meg, amikor tényleg az életben maradásodhoz kell a segítsége.

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok,
na hát nekem is aztán milyen reggelem volt. Életemben nem égtem ekkorát, bár ez abban a pillanatban csöppet sem érdekelt!
Tegnap már 9-kor bealudtam, már ez gyanús volt, ma reggel úgy ébredtem, mint akit agyonütöttek. Fél hét után szépen elindultam dogzani (7-kor kezdődik az órám), aztán már félúton éreztem, hogy ver a víz, és liftezik a gyomrom. Aztán a 4 sávos főút közepén beindították a liftet belülről, még szerencse, hogy félre tudtam állni, és ott a főút mellett a reggeli csúcsforgalomban énekeltem egy rókadalt! Hát azt hittem ott esek össze. Gyorsan felhívta a férjem, még szerencse, hogy ma pont kicsit később indult dolgzni, így eljött értem!...most ébredtem fel!
Remélem semmi gáz, csak valami megdobta a gyomrom, de hát nem volt valami mennyei érzés, főleg hogy én az első hérom hónapban sem barátkoztam sokat a wc kagylóval!

Zsuzsi: és képek tényleg nagyon aranyosak, nélunk is ásított a baba uh-n!

Brigo: talán el kéne beszélgetni kicsit a férjeddel, hisz ezt a babát nem csak te szeretted volna....

Snoopy: hát nem semmi, hogy még mindig egyben, én is már vártam a híreket! Azért próbálj meg időben beérni a kórházba. Te egyébként a beöntést nem favorizálod annyira? Csak azért kérdezem, hog yki akarasz várni az utolsó pillanatig?!

Viki, Cic, Szana kitartás, már csak napok kérdése!
Vendég
 


Sziasztok!

Snoopy, én is azt hittem, hogy sms hír fogad ma reggel, mindenesetre kitartás!!!!!! De azért remélem, hogy beértek, ha tényleg esemény van! :) Bizonytalankodik még az a babóca, nem tudja eldönteni, hol jobb neki :)))

Szilvi, ez durva..... jobbulást, reméljük, csak egy múló nyavalya.... pihenj sokat!

Mágnes, visszajött a levél, így elküldtem a citromailes címre.

Brigó, Neked is kitartást, meg próbálj napközben pihizgetni!!! és remélem, apát sikerül jobb belátásra bírni....

Tegnap este tök jó volt, mikor már lefeküdtünk, ficánka elkezdett ficánkolni, de brutálisan, szerintem a térdét nyomhatta ki, vagy nem tudom, mindenesetre volt egy kis púp a hasamon, és az vándorolt jobbra-balra, vicces volt, meg lehetett csalogatni a púpocskát :)))))

És még egy tök jó!!! úgy néz ki, 2 héten belül tudunk költözni! Ma voltunk megbeszélni az átadást, jövő hétfőn hibabejárás, azt 1 héten belül kijavítják, és akkor átadás-átvétel!!! Tök izgi!!!!! Már nagyon várom. Ma is bent voltunk a lakásban / házban, tök szép, már van postaládánk, kaputelefonunk is :)

Ma megyek megint az Istvánba előadásra. Múlt héten a "gyengéd születés" témáról volt szó, ma lesz elvileg babaápolás, szoptatás.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Snoopy, kitartás, Cic, Szana, Viki, Nektek is!

Winnie, azt hiszem nem írtam, csak akartam, hogy örülök, hogy minden oké Veled (még pár napja amikor este be kellett menned a dokihoz).

Én ma voltam uh-n, minden ok, Ákos már 1980gr (jesszusom, mekkora lesz 2 hónap múlva??? :? :oops: ) Jaj, én olyan lüke voltam, néztem a képernyőt, és gondolkoztam, hogy hogy a francba kerülnek oda akkora bugyborékok, Zitánál tuti nem volt ilyen. Aztán mondta az orvos, hogy ott vannak a zacsik. :D :D :D
BPD: 83mm
AC: 278mm
FL: 61mm
Ezek nagyobb méretek, mint Zita volt ennyi idősen, és Ő 3740gr-al született...
Csajok, ugye nem kiselefántot fogok szülni? :shock: :? :oops:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Szilvi, remélem már jobban vagy!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


A bal oldali Ákos, a másik Zita, születése előtti nap. Sztem hasonlítanak, bár nem sokminden látszik, főleg a szem környéke alien-es... :D
Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Ma voltam CTG-én de semmi jel.... :shock: mondjuk beszéltem vele,hogy december 9-ig jó lenne, ha egy kicsit még élvezné magzati élet apró örömeit,mivel akkor vizsgázok angolból. :shock:
Remélem jó kislány lesz!!!

Viki!
Köszi a segítséget! Mondtam apának is,de ő ragaszkodik a kórházi szúráshoz,megpróbálok rá hatni valahogy. A keresztszülők már meg is vették a fülbevalót neki :D

Winnie!
Köszi a tippet illóolajokról,én szoktam a párásítóba önteni egy kis eukaliptuszt.
Ezeket is fellehetne tenni a honlapra!

Örülök,hogy alakultok költözés ügyben,talán már Ficánka is az új otthonába érkezik!

Majd beszámolhatnál az előadásról ! Ki tartja a mait?

Cic!
Jó nagy már Léna babád!Türelem!!!

Andykamama!
Méghogy bálna! :lol: :roll: És tök jó az a sárga naci:)

Mágnes!
Küldtem egy pár képet a honlapra és egy pár linket is,remélem megkaptad!

Nem tudom írt-e valaki a málnalevél teáról,/már látom,hogy igen,bocs/ a szülésznőm azt mondta,hogy a 34. héttől lehet inni,és naponta 3 pohárral. Az ize az pocsék,mint már többen kifejtették,én hiába izesítem....

Amióta nem szedem a MagneB-t azóta én is zsibbadok,sőt be szokott görcsölni a vádlim,az valami eszméletlenül rossz...

Mot!
Ügyike!!!,biztos a párod is díjazza,hogy ilyen rendes apuci vagy! :D a lábujjamról én is nagamnak vágom! :wink:

Viki!
Nagyon közeledik a vég.....drukkolunk,hogy minden rendben menjen!

Zsuzsu!
Tényleg formás a pocid,és a pici is nagyon aranyos! Nagyon jól sikerült képek,tisztán kivehető a kis arcocskája. Tök izgi lesz pár hónap múlva összehasonlítani majd az igazi fényképpel...

Zitaanyu!
Asszem én téged foglak zargatni sms ügyben,mert Cic-el egy napra vagyunk kiírva,talán egyszerre is fogunk szülni ki tudja :? :D már le is mentettem a számod.

A bodzatea tényleg jó vizesedésre,már többször is írtam,de úgy látszik kellett a megerősítés :wink: :D

Ákos is szép nagy fiú már,ezek igazi férfias méretek!


Brigó!
Aranyosak a kicsikéid!!! :D
Nekünk is volt a Dáviddal tejkiütésünk,jó sokáig,olyan csúnya volt szegénykén,de megnyugtattak,hogy az nem fáj nekik,úgyhogy ne aggódj,csak szépséghiba,kis pattanások :D nem kell kenegetni semmivel.

Nem irigyellek az éjszakád miatt,mondjuk érzem belül,hogy nemsoká sok ilyenben lesz részem,szóval neked is csak kitartást tudok kivánni. A tejcsi miatt pedig próbálj megnyugodni és ne foglalkozz senkivel csak a picikéiddel!!!
Már 3 hetes??? :? Hogy rohan az idő!

Snoopy!
Már azt hittük babázol. Jól megvárakoztat a kiscsajszi. Remélem nem fáj már a lábad!

Szana!
Kitartás!

Éva!
Édi Attila!

Deszilvi!
Szegényke!Jól kezdődik a napod!
Jobbulást neked! Reméljük mostanra már minden okés!

Mózeskosárról volt már szó????Érdemes lenne beruházni vagy tök fölösleges? Tapasztalat??

Kataa!
Hogy bírod a strapát? Várjuk ám a fényképeket Leon-ról!Milyen kétgyereks anyukának lenni?

Korena! Te is nagyon eltűntél!

Szép délutánt kívánok.Ildikó
ilgya1
 
 


ja, most már jobban vagyok, pihizek egész nap.
Zita: nekünk is majden ezek voltak a méreteink, csakhogy elvileg 30+2 héten! A doki nekünk is azt mondta, hogy két kiló körül van a baba, én nem hittem neki igazából, de most már a méreteket nézve elhiszem.
Nekünk BDF: 83
AC: 268

Hát én sem szeretnék óriásbabyt!
Vendég
 


Csajok ! :)

Mi az a málnatea??? Mire jó??

MESÉLJETEK!!!!

:)
mot
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?